REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Μπέρνλι - Λιντς 0:4
17:00Σαουθάμπτον - Φούλαμ 3:1
22:00Μπράιτον - Γουέστ Χαμ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

17:00Άλντερσοτ - Χάρτλπουλ 1:3
17:00Γέοβιλ - Κινγκς Λιν 3:1
17:00Γουέιμάουθ - Άλτρινκχαμ 2:1
17:00Ίστλιχ - Μπαρνέτ 3:0
17:00Μέιντενχεντ - Σάτον 0:3
17:00Μπόρεχαμ Γούντ - Ρέξαμ 2:3
17:00Νότς Κάουντι - Μπρόμλεϊ 2:2
17:00Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Χάλιφαξ 3:0
17:00Σόλιχαλ - Γουόκινγκ 2:1
17:00Τσέστερφιλντ - Γουελντστόουν 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00ΑκυρώθηκεΈνφιλντ Τάουν - Ουόρθινγκ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΗστ Θάροκ - Μπίσοπς Στόρτφορντ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΚινγκστόνιαν - Φόλκερστοουν -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜπόγκνορ Ρέγκις - Κορίνθιανς-Κάζουαλς -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜπόουερς & Πιτσέα - Χόρσαμ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜπράιτλινγκσι - Κάρσαλτον -:-
17:00ΑκυρώθηκεΠότερς - Λέδερχεντ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΤσέσνατ - Κρέι -:-
17:00ΑκυρώθηκεΧάρινγκεϊ - Μέρσθαμ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΧόρντσερτς - Λιούιζ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA

19:15Τσέλσι - Λέστερ 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Τσέλσι U18 - Φούλαμ U18 0:3
15:00Νιουκάστλ U18 - Έβερτον U18 2:4

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

21:45Τρε Φιόρι - Λα Φιορίτα 0:1πέν.

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Κεράμικα Κλεοπάτρα - Σμούχα 1:1
20:00Μισρ Ελμακασάχ - Ελ Γκουνά 1:0
22:00Αλ Ιτιχάντ - Τάλα Ελ Γκαΐς 1:1

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30ΑΣΙ ντ'Αμπενγκουρού - Ακαντέμιε ντε FAD 0:0
19:00Σπόρτινγκ Γκανόα - Μπασάμ 1:0
21:00Σαν Πέντρο - Άφρικα Σπορτς 1:0

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

16:00Βόρα - Κοράμπι Πεσκόπι 1:5
16:00ΚΦ Εγνατία - Πογκράντετσι 4:2
16:00Μπέσα - Μπεράτ 2:4
16:00Μπουρέλι - Δυναμό Τιράνων 2:1

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Λούζνια - Ελμπασάνι 1:1
16:00Φλαμουρτάρι - Τσερίκ 3:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00ΑναβλήθηκεΜέντεα - Αλτζέρ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣκικντά - Μπελούιζνταντ -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00C.R.D. Λίμπολο - Φεροβιάριο ντο Χουάμπο 1:0
17:00ΑναβλήθηκεΌνζε Μπράβος - Κουάντο Κουμπάνγκο -:-
17:30ΑναβλήθηκεΊντερ - Πέτρο Ατλέτικο -:-
17:30ΑναβλήθηκεΜπάιζα ντε Καζανιέ - Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα -:-
17:30Σαγκράντα - Χούλια 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ - Πλέι Οφς

23:30Εστουδιάντες - Ιντεπεντιέντε 0:1πέν.

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

23:10Τσακαρίτα Τζούνιορς - Τεμπερλέι 1:2
21:30Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Κίλμες 0:0
21:30Μπαράκας Σεντράλ - Ιντστιτούτο Κόρντομπα 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:30Βίλα Μίτρε - Σπορτίβο Εστουντιάντες 2:1
22:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

20:00Φλαντρία - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 2:0
21:30Κανουέλας - Σατσατσίπας 0:0
21:30Κομιουνικασιόνες BςAς - Ντεφενσόρες Ουνίντος 2:1
21:30Ντεπορτίβο Μέρλο - Αργεντίνο ντε Κίλμες 1:0
21:30Σαν Μιγκέλ - Λος Αντές 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:30Εξουρσιονίστας - Λεάντρο Ν. Άλεμ 4:0
21:30Ντεπορτίβο Εσπανιόλ - Κλεϊπόλ 1:0
21:30Πορβενίρ - Λαφερέρ 2:4
21:30Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο - Ιτουζάινγκο 3:0
21:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Ντοκ Σουντ 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30CSR Εσπανιόλ - Γιουπανκούι 1:1
21:30Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Λινιέρ 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα

17:00Ιντεπεντιέντε Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ 1:2
17:00Σαν Λορέντζο Γ - Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ 1:0
17:00Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ - Μπόκα Τζούνιορς Γ 1:2
21:00Ουρακάν Γ - UAI Ουργκίζα Γ 0:1
21:00Ρίβερ Πλέιτ Γ - Εστουντιάντες Γ 6:0
21:30Ροζάριο Σεντράλ Γ - Βίγια Σαν Κάρλος Γ 6:2

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ουραρτού - Αραράτ-Αρμενίας 1:2
14:00Πιούνικ - Νόα 0:1

ΑΡΜΕΝΙΑ: Κύπελλο

18:00Αραράτ - Αλασκέρτ 3:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

07:35Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Σίδνεϊ 0:1
12:10Νιουκάστλ Τζετς - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς 0:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

06:15Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Τάιγκερς 1:5
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Κανμπέρα Κροάσια 2:5
08:00Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ - Γκούνγκαλιν 3:3
10:30Μονάρο Πάνθερς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:30Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ - Μάιτλαντ 0:4
10:00Ουέστον Ουόρκερς - Λέικ Μακουάρι 1:3
10:10Μπροαντμίντοου - Λάμπτον Τζάφας 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

08:30Σάδερλαντ Σαρκς - Northbridge Bulls FC 1:5

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

10:30Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Ολύμπικ 0:2
12:15Καπαλάμπα - Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ 1:6
12:30Μάγκπιζ Κρουσέιντερς - Λόγκαν Λάιτινγκ 0:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:15Ντέβονπορτ - Κίνγκμπορο Λάιονς 2:0
07:15Ολύμπια Ουόριορς - Σάουθ Χόμπαρτ 1:4
09:30Γκλένορκι Νάιτς - Λόνσεστον 5:0
09:30Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Κλάρενς Ζέμπραζ 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

08:00Άβοντεϊλ - Νότια Μελβούρνη 2:0
08:00Ίστερν Λάιονς - Νταντενόνγκ Σίτι 0:1
10:30Χαμ Σίτι - Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ 1:0
12:00Ντάντενονγκ Θάντερ - Αλτόνα Μάτζικ 3:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

08:00Δε Λέικς - Γκραβάτ 2:0
11:00Μπέισαϊντ - Ουέστερν Σπίριτ 4:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Άλταχ - Ριντ 3:0
18:00Αούστρια Βιέννης - Σεντ Πόλτεν 2:1
18:00Χάρτμπεργκ - Αντμίρα 2:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

11:30Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρουκ Γ - Στούρμ Γκρατς Γ 0:5

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

19:00Κάιζερ Τσίφς - Σίμπα 4:0
19:00Μπελούιζνταντ - Σεντ Εσπεράνς 2:0
22:00Αλ Αχλί - Μαμελόντι Σάνταουνς 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:45Άντερλεχτ - Γκενκ 1:2

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Στάδιο Νικητών

15:00Άντερλεχτ Γ - Λίβεν Γ 2:0
17:00Μπριζ Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ 5:2

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Καράκας - Μονάγκας 2:0
01:15Χερμάνος Κολμενάρες - Ζούλια 0:0
03:30UCV - Λάλα 2:0
00:00Λα Γκουαΐρα - Γκραν Βαλέντσια 0:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00ΑναβλήθηκεΚονγκ Αν - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου -:-
13:00ΑναβλήθηκεBHTS Κουάνγκ Ναμ - Ντακ Λακ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

03:00ΑναβλήθηκεΡεάλ Τομαγιάπο - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρος -:-
22:00ΑναβλήθηκεΡεάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ -:-
00:15ΑναβλήθηκεΡόιαλ Πάρι - Βίλστερμαν -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Συλλόγων Καραϊβικής

00:00Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ (Δομ) - Flames United (Σμα) 11:1

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

17:00Sloga Vinica - Κιτ Γκόου Πετσέβο 1:0
17:00Καντίνο Σκόπιε - Γκοστιβάρ 2:2
17:00Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Τίκβες 5:0
17:00Ντρίτα - Κοράμπ 3:4
17:00Πλακόβιτσα - Οσογκόβο 2:0
17:00Πομπέντα - Κοζούν Γκεβγκέλια 2:2
17:00Σάσα - Rosoman 83 3:0
17:00Σκόπιε - Veleshta 3:0
17:00Τέτεκς - Όχριντ 1:0
18:00ΑκυρώθηκεΒελατζερίμι - Βαρντάρι Φορίνο -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Ντάνγκανον - Μπαλιμένα 1:3
17:00Πορταντάουν - Κάρικ Ρέιντζερς 2:1

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:30Κρουσέιντερς - Κολερέιν 0:1
17:00Γκλεντόραν - Κλίφτονβιλ 0:2
17:00Λίνφιλντ - Λαρν 1:2

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

17:00ΗΝΚ Οράσιε - Ποσούσιε 1:1
18:30Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Ίγκμαν Κόνιτς 2:1
18:30Γκοράζντε - Βις Σιμ-Μπο 2:2
18:30Γκράντατσα - Χαντζίτσι 0:0
18:30Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Καπλίνα 2:1
18:30ΤΟΣΚ Τεσανί - Τράβνικ 1:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:00Ζβιγιέζντα 09 - Γιεντίνστβο Μπρκο 7:0
18:00Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Ποντρίνιε Γιάνια 6:2
18:00Μόντριτσα - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα 3:0
18:00Νόβι Γκραντ - Κοτζάρα 0:3
18:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Λέοταρ 1:1
18:00Πρίγεντορ - Σλόγκα Ντομπόι 1:1
18:00Σλάβιγια - Τεκστιλάτς 3:2
18:00Σουτιέσκα Φόκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:30Λουντογκόρετς - Αρντά 4:1
20:00Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

15:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Σβόγκε 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

18:00Κάρνομπατ - Γκόρσκι Ιζβόρ 2:0
18:00Νέσεμπαρ - Βερέια 6:0
18:00Ντιμίτροβγκραντ - Ατλέτικ Κουκλέν 1:1
18:00Ροζόβα Ντολίνα - Μπόριλαβ Παρβομέι 1:1
18:00Ροντόπα Σμολιάν - Γκιγκάντ Σαεντινενί 1:0
18:00Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Γιαμπόλ 1915 2:2
18:00Τσερνομόρετς 1919 - Σοκόλ Μάρκοβο 5:1
18:00Χάσκοβο 1957 - Ζάγκορετς 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00Γκρανίτ Βλαντάγια - Μπάνσκο 1:2
18:00Κιουστεντίλ - Τσάβνταρ Ετροπόλ 2:0
18:00Λέφσκι Τσέπιντσι - Γκότσε Ντέλτσεφ 1:0
18:00Μάρεκ - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ 2:1
18:00Μπελασίτσα - Περούν 6:0
18:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Βελμπάζντ 5:0
18:00Ομπορίστε - Ρίλσκι Σπόρτιστ 3:1
18:00Ράζλογκ - Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι 0:1
18:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Βίρεν 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

17:00Μπότεφ Νόβι Παζάρ - Τσερνολόμετς 0:1
17:00Ντοροστόλ - Σπόρτιστ Τόσεβο 4:0
17:00Ντούναβ Ρούσε - Σούμεν 2007 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο - Πλέι Οφς

23:00CSA - CRB 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αμαζονένσε - Πλέι Οφς

23:05Σάο Ραϊμούντο - Μαναούς 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλιένσε - Πλέι Οφς

21:00Μπραζιλιένσε - Σεϊλάντια 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καπιτζάμπα - Πλέι Οφς

21:00Ρίο Μπράνκο-VN - Ρίο Μπράνκο 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεαρένσε - Δεύτερη φάση

21:30Ικάσα - Καουκάια 3:2
21:30Κράτο - Πακαγιούς 1:2
22:00Τσεάρα - Φορταλέζα 0:2
00:00Ατλέτικο Σεαρένσε - Φεροβιάριο 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε - Πλέι Οφς

23:00Ρέμο - Καστανάλ 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραϊμπάνο

22:00Περίλιμα - Ατλέτικο Καγιαζεϊρένσε 1:4

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

17:30Κασκαβέλ - Μαρινγκά 1:9
17:30Λοντρίνα - Κασκαβέλ 0:0
17:30Παρανά - Οπεράριο 0:1
17:30Ρίο Μπράνκο PR - Κοριτίμπα 2:1
17:30Τολέδο - Ατλέτικο Παραναένσε 0:1
17:30Τσιανόρτε - Αζούριζ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα - Πλέι Οφς

01:30Μπραγκαντίνο - Παλμέιρας 0:1
03:30Σάο Πάολο - Φεροβιάρια 4:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα Α2

21:00Άγκουα Σάντα - Πορτουγκέζα Σαντίστα 3:3
21:00Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους - EK Σάο Μπερνάρντο 2:1
21:00Μόντε Αζούλ - Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ 1:2
21:00Νοβέμπρο - Ατιμπάγια 0:0
21:00Οέστε - Ρίο Κλάρο 0:0
21:00Πορτουγκέσα - Οντάξ-ΣΠ 3:0
21:00Σάο Μπερνάρντο - Βέλο Κλουμπ 1:1
21:00Τομπάτε - Σερταοζίνιο 1:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ποτιγκουάρ - Δεύτερη φάση

21:00Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ - Ασού ΡΝ 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση

23:00Ναούτικο - Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο - Πλέι Οφς

22:00Σεργκίπε - Λάγκαρτο 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ U20

01:00Βάσκο U20 - Ιντερνασιονάλ U20 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

21:00Μποταφόγκο RJ Γ - Μίνας ICESP Γ 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

20:00Ατλέτικο Μινέιρο Γ - Alianca GO Γ 4:0
21:00Εσμάκ Γ - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR Γ 9:0
21:00Μποταφόγκο PB Γ - Σάντος Νταμόντ Γ 6:1

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

21:00Γκρενόμπλ - Ροντέ 1:0
21:00Καέν - Κλερμόν 2:1
21:00Νανσί - Αμιέν 2:2
21:00Νιόρ - Γκινγκάμπ 0:2
21:00Ντανκέρκ - Τουλούζ 3:3
21:00Παρίσι - Σαμπλί 3:0
21:00Πο - Βαλενσιέν 4:3
21:00Σατορού - AC Αζαξιό 0:0
21:00Σοσό - Οσέρ 2:3
21:00Χάβρη - Τρουά 3:2

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

19:00Βιλεφράντς - Σπόρτινγκ Κλαμπ Λυών 5:1
19:00Κονκαρνεό - Αβράνς 2:1
19:00Λαβάλ - Ορλεάν 0:0
19:00Λε Μαν - Ανεσί 3:2
19:00Μπαστιά - Ερυθρός Αστέρας 3:1
19:00Μπαστιά-Μποργκό - Κρετέιγ 3:0
19:00Μπουλόν - Κεβιγί Ρουέν 1:0
19:00Μπουργκ εν Μπρες - Σολέ 4:1
19:00Σέτε - Στάντε Μπριοσίν 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης 2:0
16:30Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χόφενχαϊμ 1:1
16:30Γκλάντμπαχ - Στουτγκάρδη 1:2
16:30Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου 1:1
16:30Σάλκε - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 4:3
16:30Φράιμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου 2:2
16:30Χέρτα Βερολίνου - Κολωνία 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Βερλ - Μανχάιμ 0:1
15:00Βικτόρια Κολωνίας - Καϊζερσλάουτερν 3:3
15:00Ντούισμπουργκ - Ινγκολστάντ 1:5
15:00Ουέρντινγκεν - Μαγδεβούργο 1:0
15:00Ουντερχάκινγκ - Χάνσα Ρόστοκ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άλεν - Ροντινγκχάουζεν 2:1
15:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Πρόισεν Μούνστερ 2:1
15:00Βίντενμπρουκ - Βούπερταλ 3:5
15:00Έσεν - Άαχεν 2:1
15:00Λίπσταντ - Σάλκε 04 II 2:0
15:00Μπόνερ - Χόμπεργκ 2:1
15:00Φορτούνα Κολωνίας - Γκλάντμπαχ II 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Αλτζενάου - Σκοτ Μάιντζ 0:3
15:00Γκίεσεν - Πιρμασένς 1:0
15:00Μπάλινγκεν - Χόμπουργκ 08 1:0
15:00Μπάχλινγκερ - Βάλντορφ 2:2
15:00Ούλμ 1846 - Στουτγκάρδη II 2:0
15:00Όφενμπαχ - RW Κόμπλεντζ 4:2
15:00Σόνενχοφ Γκρόσασπακ - FSV Φρανκφούρτη 0:2
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Έσεν Κάσελ 1:1
15:00Χόφενχαϊμ II - Έλβερσμπεργκ 0:2

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

13:00Μερανί Τιφλίδας - Γκάγκρα 4:3
14:00Ζούγκντιντι - Μεράνι Μαρτβίλι 2:5
14:00Σεβαρντένι Τιφλίδας - Γκαρέγι Σαράγεβο 1:0

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:15Μονς Κάλπε - Γιουρόπα 0:3

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00WAFA - Λέγκον Σίτιζ 1:0

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30Φέλο Σταρ - Χάφια 0:2
19:00Λούμπα - Κάλουμ Σταρ 1:3

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

14:00Σίλκεμποργκ - Κόγκε 4:1
16:00Έσμπιεργκ - Βίμποργκ 0:4

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Χβιντόβρε - Βεντσισέλ 2:2

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

14:00Σίντβεστ - B.93 Κοπεγχάγη 0:2
14:00Σφμ-Ούρε - Μπράμπραντ 1:3
14:30VSK Άαρχους - Χόλστεμπρο 1:2
15:00Άαρχους Φρέμαντ - Φρεμ 3:1
15:00Νέσμπυ - Μπλόκους 0:1
15:00Χόλμπαεκ - Μίντλφαρτ 1:2
17:00Θίστεντ - Ντάλουμ 1:0

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

14:00Βανλόσε - Σκόβσοβεντ 1:2
14:30Ρόσκιλντε KFUM's - Σλάγκελσε 1:2
14:45ΦΑ 2000 - Χίλεροντ 0:0
16:00Μπρονσόι - Ρόσκιλντε 0:4
16:00Νίκομπινγκ - AB Κοπεγχάγη 3:0

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

02:00Ατλάντικο - Τσιμπάο 0:1
23:00Ατλέτικο - Βέγκα Ρεάλ 0:2

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

03:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Μουσούκ Ρούνα 1:2
22:00Oλμέδο - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν 1:3
00:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ντέλφιν 0:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

21:30Βαντούζ - Σερβέτ 1:3
21:30Βασιλεία - Ζυρίχη 4:0
21:30Γιουνγκ Μπόιζ - Λουκέρνη 5:2
21:30Λουγκάνο - Σιόν 3:1
21:30Σεν Γκάλεν - Λωζάνη 5:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Ράπερσβιλ - Ετουάλ-Καρούζ 2:2
17:00Σταντ Νιόν - Μπρούλ 0:2
17:30Βασιλεία II - Μπαβουά 1:1
18:30Ιβερντόν - Σαμ 3:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Σιών II - Μπελιντζόνα 1:3
17:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Μούνσινγκεν 5:2
17:00Ζυρίχη II - Μπλακ Σταρς 0:2
17:00Μπρεϊτενρέιν - Κένιζ 2:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Νάσιοναλιγκα Α Γυναικών

14:00Λουγκάνο 1976 Γ - Σερβέτ Γ 0:4
17:00Ζυρίχη Γ - Γιουνγκ Μπόιζ Γ 6:2
18:00Βασιλεία Γ - Λουκέρνη Γ 5:2
20:00Γκρασχόπερς Γ - Σεν Γκάλεν Γ 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:30Α.Ε.Λ. - Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα 2:0
19:30Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Λαμία 0:1
19:30Ατρόμητος - Βόλος ΝΠΣ 1:0
19:30ΟΦΗ - Παναιτωλικός 2:2

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:45Απόλλων Λάρισας - ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 2:2
14:45ΟΦ Ιεράπετρας - Παναχαϊκή 2:3
14:45Τρίκαλα - Δόξα Δράμας 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

14:45Πανσερραϊκός - ΠΟ Τρίγλιας 1:0

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 6ος Όμιλος

17:00Χαραυγιακός - Προοδευτική 3:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00Πάρνου Βάπρους - Λεβάντια 0:4
13:00Τούλεβικ - Κουρεσάαρε 1:2
16:00Νάρβα - Λίζιον 0:3
19:00ΑναβλήθηκεΦλόρα - Ταμέκα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Ταλίνα Κάλεφ - Paide Linnameeskond U21 0:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

14:00Ajax Tallinna Γ - Ταλίνα Κάλεφ Γ 0:3
14:00Ταμέκα Τάρτου Γ - Φλόρα Γ 0:3
18:30Τούλεβικ Γ - Σάκου Γ 0:1

ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN

13:30ΑναβλήθηκεΜαντζίνι Ουόντερερς - Μπλακ Σουάλοουζ -:-
16:00Μονένι Πάιρατς - Μπαμπάνε Χαϊλάντερς 1:1

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Κίτβε Γιουνάιτεντ - Καμπουέ 2:1
16:00ΑναβλήθηκεΖανακό - Μπουιλντκόν -:-
16:00Νκουαζί - Γιάνγκ Γκριν Ιγκλς 3:0
16:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Ζέσκο Γιουνάιτεντ 1:0
16:00Ρεντ Άροουζ - Φόρεστ Ρέιντζερς 3:0

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:00Αλ Φουγιαϊρά - Αλ-Ουαντά 1:4

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

20:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Τορόντο 1:1
22:30Λός Άντζελες Γκάλαξι - Όστιν 2:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Μαϊάμι 0:1
02:00Τσάρλεστον - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 0:3
03:00Σπόρτινγκ Κάνσας 2 - Κολοράντο Σπρινγκς 0:4
04:00Ρίαλ Μόναρκς - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 0:2
23:30Μπέρμιγχαμ - Μέμφις 1:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

02:00Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα II - Άσβιλ Σίτι 4:0
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς 2 - Σάρλοτ Ιγκλς 1:1
02:00ΑναβλήθηκεΤομπάκο Ρόαντ - Τρι-Σίτιζ -:-
02:30Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς - Μπόστον Μπολτς 1:0
23:00Νορθ Καρολάινα U23 - Λάιονςμπριντζ 1:7
00:30FC Florida U23 - Φλόριντα Ελίτ 0:2

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Ανοιξιάτικη Σεζόν

02:00Νιου Άμστερνταμ - Σταμπτάουν 0:1

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

00:00Racing Louisville Γ - Kansas City NWSL Γ 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Βεγκάλτα Σεντάι - Φουκουόκα 0:1
08:00Σιμίζου - Ναγκόγια 0:3
09:00Κασίμα - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος 5:3
10:00Βίσσελ Κόμπε - Σερέζο Οσάκα 1:1
10:00Κασίβα - Τόκυο 0:4
10:00Οϊτά - Σάγκαν Τόσου 1:1
10:00Χιροσίμα - Τοκουσίμα 0:1
11:00Γιοκοχάμα - Σονάν 2:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ 2:2
08:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Κουσάτσου 1:0
08:00Κόφου - Μπλάουμπιτζ 1:0
08:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Καναζάβα 0:0
08:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Σαγκαμιχάρα 1:0
12:00Ριουκίου - Τοτσίγκι 4:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Φουγιέδα MYFC 0:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00NGU Nagoya Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 1:1
07:00Εχίμε Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ 0:1

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Αλ Χουσεΐν - Αλ Γιαλίλ 3:1

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

20:00Λόνγκφορντ - Μποέμιανς 0:2
20:00Σάμροκ Ρόβερς - Ντέρι Σίτι 1:1
20:00ΑναβλήθηκεΣλάιγκο Ρόβερς - Γουότερφορντ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Κόουβ Ράμπλερς - Σέλμπουρν 1:2

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών

16:00Σέλμπουρν Γ - ΓκόλγουεϊWFC Γ 5:0
20:00Πίμαουντ Γ - Κορκ Σίτι Γ 3:1
20:30Ουέξφορντ Γ - Μποέμιανς Γ 7:1
21:00Athlone WFC Γ - Ντάμπλιν Γουέιβς Γ 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

16:00Θρότουρ - Βέστρι 1:3

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Βόγκαρ - Φιάρνταμπιγκντ 1:1
17:00Λέικνιρ - Χάουκαρ 2:5
17:00Μάγκνι - Νιάρντβικ 2:2
18:00Βόλσουνγκουρ - IR Ρέικιαβικ 1:2
19:00Ρέινιρ - Φιαλαμπιγκντ 0:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

16:00Tindastoll Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ 2:1
17:00Βαλούρ Γ - Φίλκιρ Γ 1:0
17:00Κέφλαβικ Γ - Θρότουρ Γ 2:2
19:00Μπρέινταμπλικ Γ - Thor/KA Γ 3:1
19:00Σέλφος Γ - Στιαρνάν Γ 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:00Καστεγιόν - Πονφεραντίνα 0:2
19:30Λούγκο - Μιραντές 2:1
22:00Αλμερία - Αλμπαθέτε 1:1
22:00Λας Πάλμας - Σαραγόσα 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00ΑναβλήθηκεΜουτιλβέρα - Αλαβές Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2 - Δεύτερη φάση

17:30Οσασούνα Β - Σανταντέρ 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Ατζενέτα - Λ'Οσπιταλέ 1:2
19:00Βαλένθια Β - Πρατ 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3 - Δεύτερη φάση

17:00Λεβάντε Β - Λέιδα 0:1
19:00Χέρκουλες - Κορνέγια 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β Νικητές Πλέι Οφς

13:00Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες - Αλγκετσίρας 1:3
19:00Μπούργκος - Καλαχόρα 1:0παράτ.
21:00Λινάρες - Αμορεμπιέτα 1:2
21:00Ρ. Σοσιεδάδ Β - Ανδόρα 2:1παράτ.

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Ουρένσε CF - Φίστερα 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3 - Γκρούπ Προβιβασμού

19:30Ρασίνγκ Σανταντέρ Β - Εσκομπέντο 1:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ριμπαμοντάν Αλ Μαρ - Κάστρο 0:6
19:30Ρεβίγια - Μπαρέντα Μπαλομπιέ 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3 - Δεύτερη φάση

17:30Καρτές - UD Σαμάνο 1:1
18:00Σελάγια - Ατλέτικο Αλμπερίτσια 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4 - Γκρούπ Προβιβασμού

19:00CD Βιτόρια - Γκέρνικα Κλουμπ 1:2
19:00Ουρντουλίθ - Σεστάο 0:3
19:00Πασάια - Σοσιεδάδ Γ 0:5

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Λαγκούν Ονάκ - Τολόζα 4:1
18:00Σαντούρθι - Ουργκάτζι 4:1
18:00Σοντούπε - Μπαλμασέντα 3:0
19:15Ντουράνγκο - Σομορόστρο 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Άτσερο - Χέρκουλες Β 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος - Μπετσερίλ 2:1
18:00Λα Γκράνια - Πεναράντα ντε Μπρακαμόντε 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Κονίλ - Κόρια 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Γκρούπ Προβιβασμού

19:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Σαντ Ζορντί 4:0
20:30Αντράτξ - Πλατγκές ντε Καλβία 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Φελανίτς - Μπινισάλεμ 0:1
19:00Τζένοβα - Αλκούντια 3:3
19:30Φεριολένσε - Σάντα Καταλίνα Ατλέτικο 4:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Δεύτερη φάση

18:00Κολερένσε - Σαν Ραφαέλ 2:1
18:00Μανακόρ - Σαντανίι 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12 - Γκρούπ Προβιβασμού

14:00Λας Πάλμας Γ - Τενίσκα 2:2
14:00Παναντέρια - Ατλέτικο Πάσο 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Ιμπάρα - Βιλα Σάντα Μπριγκίντα 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12 - Δεύτερη φάση

13:00Ουνιόν Βιέρα - Σάντα Ούρσουλα 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Κομίγιας - Ρίβερ Έμπρο 2:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Μαντζανάρες - Ιλέσκας 1:1
19:00Ατλέτικο Ιμπάνιες - Μαντριντέγιος 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Πλέι οφς Προβιβασμού

19:00Τορίγιος - Γκουανταλαχάρα 3:0
20:00Ρόντα - Σιλά 2:1παράτ.
20:00Σαγκουντίνο - Βιγιαρεάλ Γ 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Βαλένθια Γ - Μπέτις Γ 1:2
12:00Σεβίλλη Γ - Μαδρίτη Γ 0:1
13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ 3:1
17:00Λα Κορούνια Γ - Εσπανιόλ Γ 2:1
19:30Ράγιο Βαγιεκάνο Γ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ 1:2

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Σπέτσια - Τορίνο 4:1
16:00Τζένοα - Αταλάντα 3:4
19:00Γιουβέντους - Ίντερ 3:2
21:45Ρόμα - Λάτσιο 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Πλέι Άουτ

18:00ΑναβλήθηκεΦάνο - Ιμολέζε -:-
18:30Μπισκέλιε - Παγκανέζε 2:1
18:30Ραβέννα - Λενάγκο Σαλούς 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

17:00Αρκονατέζε - Σέστρι Λεβάντε 2:4
17:00Καστελανζέζε - ΧΣΛ Ντερθόνα 3:2
17:00Σαλούτζο - Μπρα 1:5

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Ουνιόν Φέλτρε - Αντριέζε 1:3
17:00Μέστρε - Λουπαρένσε 0:1
17:00Σάν Τζιόρτζιο-Σεντίτσο; - Μανζανέζε 0:1
17:00Τρέντο - Μπολτζάνο 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

17:00Μπανολέζε - Μετζολάρα 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00ΑΤΝ Σιένα - Σαν Ντονάτο 2:3
17:00Πιανέζε - Μοντεβάρκι Κάλτσιο 2:2
17:00Σανγκιοβαννέσε - Κανάρα 0:1
17:00Τιφέρνο Λέρχι - Μοντεσπακάτο 1:1
17:30Φολίνιο - Τραστέβερε Κάλτσιο 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

17:00Νοτσερίνα - Ινσιέμ Φόρμια 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

17:00ΑναβλήθηκεΣάντα Μαρία Τσιλέντο - Ρέντε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σούπερ Καπ (Σέριε C)

18:00Κόμο - Τερνάνα 0:3

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00ΣΠΑΛ U19 - Μίλαν U19 0:1
13:30Άσκολι U19 - Κάλιαρι U19 0:1
14:00Ίντερ U19 - Φιορεντίνα U19 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

13:00Πεσκάρα U19 - Σπέτσια U19 3:0
16:00Πάρμα U19 - Πορντενόνε U19 2:1
17:00Kρεμονέζε U19 - Βιτσέντζα U19 3:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Σασουόλο Γ - Μίλαν Γ 0:0
16:00Ίντερ Γ - Φλορεντία Γ 0:2
16:00Φιορεντίνα Γ - Έμπολι Γ 2:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κιζιλζάρ - Κασπί Ακτάου 2:0
14:00Ορντάμπασι - Τόμπολ 1:1
16:00Ατυράου - Ταράζ 1:0

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Βισάκα - Εθνική Επιτροπή Αστυνομίας 1:1
11:30ΝάγκαΟυορλντ - Υπουργείο Εθνικής Άμυνας 2:2

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Τάσκερ - KCB 0:0
14:00ΑναβλήθηκεKCB - Νζόια Σούγκαρ -:-
15:00Μπαντάρι - Bidco United 1:1
15:00Στίμα - Ρέιντζερς 1:1
15:15Λέοπαρντς - Νζόια Σούγκαρ 1:0
16:00ΑναβλήθηκεΛέοπαρντς - Καριομπάνγκι Σαρκς -:-
16:15ΑναβλήθηκεBidco United - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πρώτη φάση

13:00Qingdao FC - Chongqing Liangjiang Athletic 1:0
15:00ΑναβλήθηκεHenan Songshan Longmen - Guangzhou FC -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ - Πρώτη φάση

10:00Beijing Sport University - Nanjing City 0:1
14:35Κουνσάν - Jiangxi Beidamen 6:0
14:35Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Guizhou 2:0
14:35Χουακαιέρ - Zhejiang Professional 0:2

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:35Dandong Tengyue - Hubei Istar 1:1
10:35Guangxi Pingguo Haliao - Xian Wolves 0:1
10:35Hebei Zhuoao - Wuxi Wugou 0:1
10:35Qingdao Youth Island - Sichuan Minzu 2:2
10:35Shaanxi Beyond - Yichun Grand Tiger 0:1
10:35Xiamen Ludao - Quanzhou Yaxin 0:0

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

12:00Ίλμπιρς - Καντ 0:1
14:00Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Kaganat 3:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Πλέι Οφς

23:00ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Κάλι - Ντεπόρτες Τολίμα -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

18:00Πατρονέιτζ Σέντε-Αν - Ταλανγκάι 1:0

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

15:30ΑναβλήθηκεJSK - Ντόφινς Νουάρς -:-
17:30RCK - Ρένεσανς 3:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

14:30Στρόμμεν Γ (Νορ) - Κόλμποτν Γ (Νορ) 1:0
15:00Βαλερένγκα Γ (Νορ) - Ρόζενμποργκ Γ (Νορ) 0:1
15:00Γκρίμσταντ Γ (Νορ) - Κλεπ Γ (Νορ) 1:1
15:00Ρόα Γ (Νορ) - Λιν Γ (Νορ) 1:3
15:00Φλόια Γ (Νορ) - Μέντκιλα Γ (Νορ) 3:0
16:00Άρνα Μπιόρναρ Γ (Νορ) - Αβαλντσνές Γ (Νορ) 1:0
16:00Σαντβίκεν Γ (Νορ) - Ασάνε Γ (Νορ) 9:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:00Ίστρα 1961 - Σλάβεν Μπελούπο 1:0
20:05Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Όσιγιεκ 0:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

15:55Γιουνάκ Σίνι - Σολίν 1:4
18:30Ζαπρέσιτς - Μπιέλο Μπρντο 2:1
18:30Μεντιμούριε - Χάιντουκ Σπλιτ 2 1:6
18:30Ντουγκοπόλιε - Σεσβέστε 0:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Σέντερ

18:30HASK - Κάρλοβατς 2:1
18:30Jarun - Vrapce 2:0
18:30Maksimir - Kurilovec 6:1
18:30Ponikve - Gaj Mace 3:2
18:30Spansko - Σεγκέστα 1:2
18:30Zagorec K. - Λούκο 1:3
18:30Βρμπόβετς - Ντούγκο Σέλο 5:0
18:30Μλάντοστ Πετρίνια - Trnje 2:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Βορράς

18:30Podravac Virje - Varteks Varazdin 5:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Νότος

18:00HV Posedarje - Βόντιτσε 3:0
18:00Neretva - GOSK Dubrovnik 1:2
18:00Primorac Biograd - Zmaj Blato 4:0
18:00RNK Σπλιτ - OSK Otok 2:2
18:00Γιαντράν LP - Neretvanac 1:0
18:00Ζαγκόρα - Ούσκοκ Κλις 3:1
18:00Ζμάι Μακάρσκα - Urania Baska Voda 2:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

18:30NASK Nasice - Μαρσόνια 0:3
18:30Slavonac Bukovlje - Vukovar 1991 0:3
18:30Sloga NG - Bedem Ivankovo 3:0
18:30Βαλπόβκα - Cepin 0:0
18:30Βάτεξ Σλόγκα - Granicar Zupanja 4:1
18:30Κροάσια Ντάκοβο - Σλάβιγια Πλετέρνιτσα 4:1
18:30Οριόλικ - Μπέλιστσε 1:2
18:30Σλαβόνια Ποτζέγκα - Vihor Jelisavac 4:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Δύση

18:00Krk - Cres 4:1
18:30Naprijed Hreljin - Ρούνταρ Λαμπίν 2:1
18:30Rovinj - Buje 1:2
18:30Uljanik Pula - Πάτζινκα 3:1
18:30Νεχάι Σενί - Grobnican 0:2
18:30Νόβιγκραντ - Jadran Porec 1:3
18:30Τσρικβένιτσα - Βινοντόλ 2:1

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

17:00Αγία Νάπα - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 2:2
17:00ΑΕ Ζακακίου - Αλκή Ορόκλινη 2:2
17:00Ακρίτας Χλώρακα - Άρης Λεμεσού 0:1
17:00ΑΣΙ Λύσης - Αχυρώνας Λιοπετρίου 3:1
17:00Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Ένωση Νέων ΘΟΪ Λακατάμιας 1:1
17:00Κούρης Ερήμης - Ομόνοια Αραδίππου 4:2
17:00Ομόνοια Ψευδά - Αναγέννηση Δερύνειας 2:1
17:00Ονήσιλος Σωτήρας - Ύψωνας 6:1
17:00ΠΑΕΕΚ - Οθέλλος Αθηαίνου 2:2

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

20:30Ανόρθωση - Ολυμπιακός Λευκωσίας 2:1παράτ.

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

11:30ΑναβλήθηκεΕζρά - Λάο Άρμι -:-
13:00ΑναβλήθηκεChanthabouly - Βιενγκτσάν -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00CCX - Κικ4λάιφ 1:0
16:00LCS - Λίναρε 0:0
16:00Μάζενοντ Σουάλοουζ - Ντίφενς Φορς -:-
16:00Μαλτάμα - Λικόπο -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:30Νέμαν - Σόλιγκορσκ 1:2
16:30Βιτέμπσκ - Ενεργκέτικ-BGU 3:2
18:30Ζοντίνιο - Ισλόκ Μινσκ 3:3
20:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Ρουκ Μπρεστ 3:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:30Ναφτάν - Κρουμκάτσι 1:2
16:30Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ 0:4
18:30Πέτρικοφ - Μπαρανόβιτσι 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

12:00Δυναμό Μπρεστ 2 - Γκόμελ 2 2:0
12:15Δυναμό Μινσκ 2 - Σμόργκον 2 1:1
14:00Σλατσκ 2 - Μινσκ 2 1:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

13:00Κάουνο Ζαλγκίρις - Ντζιουγκάς Τελσιάι 1:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

14:00Μινίγια - Πανεβέζις 2 0:1
14:00Μπάμπρουνγκας - Ζαλγκίρις 2 2:3
15:00Ριτεριάι 2 - Νεπτούνας 3:4

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μζούνι - Καμούζου Μπάρακς 1:0
15:30Μπιγκ Μπούλετς - ΤΝ Σταρς 6:0
15:30Τσίβο Γιουν. - Μάιτι Ουόντερερς 1:2

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

20:00Μπλακ Σταρς - Νιανιάν 2:1

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

20:00Κέμις Ζεμάμρα - Τσαμπάμπ Μοχαμεντία 1:1
20:00Ολυμπίκ Ντε Σαφί - IR Ταγγέρη 1:1
20:00ΑναβλήθηκεΟυιντάντ - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-
20:00ΑναβλήθηκεΡαπίντε Ουέντ Ζεμ - Ράγια Καζαμπλάνκα -:-
22:15Μόγκρεμπ Τετουάν - Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς 0:0

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

20:00KAC Κενιτρά - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 2:1
20:00Ουνιόν Τουάργκα - Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα 2:2
20:00Σαλέ - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ 3:1
22:00Ουιντάντ Φες - Ντσέιρα 2:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

00:00Ατλέτικο Μορέλια - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

01:00Άτλας Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 0:0
05:05Μοντερέι Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ 2:2

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00Black Bulls - Ντεσπορτίβο Μαπούτο 3:0
16:00Κόστα ντο Σολ - Φεροβιάριο 1:2

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

16:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Σερίφ Τιράσπολ 0:7
18:00Κόντρου Λοτζόβα - CSCA Μπουιουτσάνι 0:4
18:00Μιλσάμι - Ζίμπρου Κισινάου 2:1

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΗΠ Ουαγκαντούγκου - Μπόμπο-Ντιουλασό 0:3
19:00Ματζέστικ - Ραχίμο 1:1
21:15Ετουάλ Φιλάντε - Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου 0:2

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Λε Ελεφάντς - Νταϊνάμικ 1:2
16:00Ρόιαλ ντε Μουραμβίγια - Μπουμζμούρου 1:3
16:00Ρουκίνζο - Ίντερ Σταρ 0:3

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

15:15Βίκινγκουρ 2 - Σουντουρόι 1:1
16:30HB Τόρσαβν 2 - Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ 2:5
17:00Αργκίρ - Σάντουρ 1:1
18:00Στρέιμουρ 2 - Ρούναβικ 2 2:1
19:00B36 Τόρσαβν 2 - Κλάκσβικ 2 1:2

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

18:15Γκάρντε Νασιονάλε - Γκενταρμερί 1:0

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00Απέξ Κρέιν - Ιμπόμ Γιούθς 1:0
18:00Γιόμπε Σταρς - DMD 1:0
18:00Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ - Χόλι Άροουζ 0:0
18:00Γκόου Ράουντ - Εκίτι Γιουνάιτεντ 2:0
18:00ΑναβλήθηκεΓκόου Ράουντ - Νέβι Γιουνάιτεντ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΓκρην Μπερέτ - Γκόμπε Γιουνάιτεντ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΕλ Κανεμί - Ραραρά -:-
18:00Ζ'Ατέτ - Ουάν Ρόκετ 1:0
18:00ΑναβλήθηκεΙμπόμ Γιούθς - Ζόι Κόμεθ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΚαλαμπάρ Ρόβερς - Εκίτι Γιουνάιτεντ -:-
18:00Κέμπι - Μαλουμφάσι 3:1
18:00Κόγκι Γιουνάιτεντ - Νάιγκερ Τορνέιντοζ 0:0
18:00ΑναβλήθηκεΚόγκι Γιουνάιτεντ - Ζαμφάρα -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπουκόλα Μπέιμπς - Γιόμπε Σταρς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝάιγκερ Τορνέιντοζ - Κέμπι -:-
18:00Οϊά Σπορτς - Σόκοτο Γιουνάιτεντ 1:0
18:00Οσούν - Ντέλτα Φορς 1:0
18:00ΑναβλήθηκεΟσούν - Ντάιναμαϊτ Φορς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΡόουντ Σέιφτι - Μαλουμφάσι -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣεκαράου - DMD -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣτέισιονερι Στορς - Νιλάγιο -:-
18:00Στέισιονερι Στορς - Βάντρεζερ 3:2
18:00Ταραμπά - Μάιτι Τζετς 0:2
18:00ΑναβλήθηκεΤαραμπά - Σόκοτο Γιουνάιτεντ -:-
18:00Τζάιαντ Μπρίλαρς - Καλαμπάρ Ρόβερς 1:0
18:00ΑναβλήθηκεΤζάιαντ Μπρίλαρς - Βάντρεζερ -:-
18:25Μπουκόλα Μπέιμπς - Σεκαράου 4:1
20:00ΑναβλήθηκεΜπέντελ - Αμπιά Κόμετς -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:30Αάλεσουντ - Μπρίνε 2:1
19:00Ασάνε - Φρέντρικσταντ 2:3
19:00Γιερβ - KFUM Όσλο 1:1
19:00Ρανχάιμ - Γκρορούντ 1:0
19:00Σόγκνταλ - Ούλ/Κίσα 1:1
19:00Στρόμμεν - Ράουφος 1:1
19:00Χαμ-Καμ - Στιόρνταλς Μπλινκ 3:0
21:00Σάντνες Ούλφ - Σταρτ 1:2

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Τσακούμα - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

10:30Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ U23 - Γκάλαξι U23 0:0
11:00Αμαζούλου U23 - Κέιπ Τάουν Σίτι U23 1:1
11:00Γκόλντεν Άροουζ U23 - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 3:2
11:00Μπλόεμ Σέλτικ U23 - Μπαρόκα U23 2:1
11:00Σουάλοουζ U23 - Μπλακ Λέοπαρντς U23 2:4
11:00Στέλενμπος U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 3:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

07:30ΑναβλήθηκεΣεούλ - Γιεονμπούκ -:-
10:30Γκανγκβόν - Σουόν Σίτι 0:0
10:30ΑναβλήθηκεΠοάνγκ Στίλερς - Σεονγκνάμ Τσούνμα -:-
13:00Ίντσεον - Γκουάνγκτζου 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

10:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Νταέτζεον 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

09:00Γκανγκνεούγκ - Γιάνγκιου Σίτιζεν 2:0
09:00Γκίμπο Σ. - Τσεονγκίου 2:0
09:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Πιεονγκταέκ Σίτιζεν 1:0
09:00Τσεονάν Σίτι - Πάγιου Σίτιζεν 2:2
10:00Νταεζέον Κοράιλ - Χουασεόνγκ 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς

17:30Μπρέντα - Φόλενταμ 4:1
19:45Γκράαφστσαπ - Ρόντα 2:3
22:00Αλμίερ Σίτι - Ναϊμέγκεν 0:4

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00Δε Νιού Σεντς - Μπάλα Τάουν 2:0
14:00Μπάρι - Καερναρφόν 3:2
14:00Πένυμποντ - Κόναζ Νόμαντς 0:2

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Κάρντιφ Μητροπολιτική - Φλιντ Τάουν 2:1
14:00Νιουτάουν - Αμπερίστγουιθ 0:4
14:00Χάβφορντγουέστ - Νιούι Κεφν Ντρούιντς 2:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

16:00Κέλεν Γ - Γκιόρ Γ 0:2
18:00ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Άστρα Ουγγαρίας Γ 7:0
18:00Ντιοσγκιόρι Γ - Φερεντσβάρος Γ 2:3

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Βίλα - Βάιπερς 1:3
16:00Εξπρές - UPDF 1:0
16:00ΜΟΛ - Μπράιτ Σταρς 0:1
16:00Μπαραρά Σίτι - Οντουπαράκα 2:1
16:00Ουακίσο Τζάιαντς - Αϊρτέλ Κιταρά 7:2
16:00Ουγκάντα Ρέβενιου - Πολίς 3:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

16:00Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ - Τσερνομόρετς Οδησσού 1:0
17:00Μικολάιφ - Κρεμίν 2:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

12:00Karpaty Halych - Ουζχορόντ 0:3
16:00Chaika - Βόλιν Λούτσκ 2 2:1
16:00Chernihiv - Νίβα Βινίτσια 2:2
17:00Kryvbas - MFC Μέταλουρχ 2:0
17:00Metal Kharkiv - Μπαλκανί 3:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

21:00Βίλα Εσπανιόλα - Προγκρέσο 0:0
23:00ΑναβλήθηκεΝασιονάλ - Τσέρο Λάργκο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΠενιαρόλ - Πλάζα Κολόνια -:-
23:15Γουόντερερς - Μπόστον Ρίβερ 1:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα - Πλέι Οφς

00:00Veraguas - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:45Σολ Ντε Αμέρικα - Σπορτίβο Λουκουένο 0:2

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Σαν Λορέντζο - Ντεπορτίβο Σαντανί 1:1
17:002 ντε Μάιο - 3 Ντε Φεμπρέρο 3:4
17:00Ντίαζ - Ρούμπιο Νου 1:0
17:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - Φουλγκέντσιο Γέγκρος 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

19:00Μπινασιονάλ - Σέζαρ Βαλέγιο 1:2
21:15Ντεπ. Μουνισιπάλ - Cusco 1:1
23:30Αγιακούτσο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 3:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Λέγκνιτσα - Τίχι 2:3
17:00Λέτζνα - Όντρα Όπολε 1:1
18:00Γιαστρζέμπιε - Στόμιλ Ολσζτίν 2:0
18:00Κόρονα - Μπέλσατοφ 3:0
18:00Κρόμπρι Γκλόγκοου - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Προύσζκοφ - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι 0:2
16:15Κατοβίτσε - Σουβάλκι 2:2
18:00Oλίμπια Γκρούντζιαντζ - Σκρα 2:0
18:00Λεχ Πόζναν 2 - ΚΚΣ Κάλιστζ 2:0
18:00Πογκόν Σιέντλτσε - Γκαρμπάνια 1:2
18:00Πολκόβιτσε - Σλασκ 2 2:2
18:00Σοκόλ Οστρόντα - Μπιτόβια Μπιτόφ 1:1
18:00Χάτνικ Κρακοβίας - Λούμπλιν 5:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι - KS Kutno 0:4
16:00Ζαμπρόφ - Βασίλκοφ 3:0
16:00Ούρσους Βαρσοβίας - Μαζοβιέτσκι 2:1
16:00Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ - Κονκόρντια Ελμπλάγκ 1:1
17:00Blonianka Blonie - Ραντόμσκο 1:4
18:00Χουραγκάν Μοράγκ - Ουίκιελετς 1:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Γιαγκιελόνια II - Ούνια Σκιερνιέβιτσε 1:2
13:00Λέγκια II - Λεγκιονόβο 3:1
18:00Σουίτ - Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα 7:1
20:11Πολόνια Βαρσοβίας - GKS Πογκόν 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Γκρούπ Υποβιβασμού

12:00Ούνια Γιανίκοβο - Κοσζάλιν 0:0
15:00Τσεμίκ Πολίς - Unia Swarzedz 1:3
17:00Γκριφ Βεϊχέροβο - Φλότα Σουινούιτσιε 1:3
18:00Κλέτσζεβ - Γιάροτσιν 1:1
18:00Μιέσζκο Γκνιέζνο - Γκουάρντια Κόσζαλιν 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Μ. Γκντίνια - Στέζιτσα 3:6
16:00Ελάνα Τορούν - Στσζέτσιν II 1:0
17:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Σρόντα 0:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

14:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - Φότο-Ιγκιένα Γκατς 6:1
16:00Βάρτα Γκορζόφ - Nysa 0:0
18:00Goczalkowice Zdroj - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι 2:2
18:00Pawlowice - Λέγκνιτσα 2 3:1
18:00Polonia Swidnica - Μπρζεγκ 2:6
18:00Κλούσζμπορκ - Μπιέλσκο-Μπιάλα 1:3
18:00Πιάστ Ζμιγκρόντ - Ζ. Γκόρα 3:0
19:00Ρουχ Χορζόφ - ROW Ρίμπνικ 5:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

14:00Κρακόβια Κρακοβίας 2 - Στάλ Κράζνικ 2:1
17:00Κσζο Οστρόβιετς - Βισλόκα Ντέμπιτσα 2:0
17:00Μπιάλα Ποντλάσκα - Lewart Lubartow 0:1
18:00Άβια Σουίντνικ - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ 2:1
18:00Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ - Χέτμαν Ζαμόσκ 5:3
18:00Ορλέτα Ραντζίν - LKS Lagow 1:0
18:00Σ. Βόλα - Wiazownica 2:2
18:00Σοκόλ Σιενιάβα - Βίσλα Πουλάβι 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Λέχια Γκντανσκ U18 - Σλασκ U18 1:2
13:00Στσζέτσιν U18 - Λεχ Πόζναν U18 0:0
13:00Χάτνικ Κρακοβίας U18 - Βίσλα Κρακοβίας U18 0:5
13:15Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 - Γιαγκιελόνια U18 0:1
16:30Κρακόβια U18 - Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 4:0
17:00ΟΚΣ ΣΜΣ Λοντζ U18 - Άρκα Γκντίνια U18 0:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

12:00Μεντίκ Κονίν Γ - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ 2:3
12:00Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ - Σλασκ Γ 4:1
17:00Ολίμπια Σζτσζέτσιν Γ - Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ 2:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:15Μπράγκα - Μορεϊρένσε 2:1
17:30Μποαβίστα - Πορτιμονένσε 1:0
17:30Φαρένσε - Τοντέλα 1:0
20:00Μπενφίκα - Σπόρτινγκ 4:3
22:30Ρίο Άβε - Πόρτο 0:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Τσάβες - Λεϊσόες 3:1
17:00Βιλαφρανκουένσε - Κόβα Ντε Πιεντάντε 0:0
18:00Μάφρα - Αρούκα 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Γκρούπ Προβιβασμού

20:00Τροφένσε - Ανάντια 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Τορεένσε Γ - Μαρίτιμο Γ 1:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Πολιτέκνικα Ιάσι - Χερμανστάντ 0:1
16:30Άστρα Γκιουργκίου - Βολουντάρι 0:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:30Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Κλουζ 1:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρουπ υποβιβασμού

11:00Κομούνα Ρετσέα - Ουνιρέα Σλομπόζια 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

11:30CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Ούλμου 2:0
17:30Βεντίτα Κολονέστι - Μπρασόφ 1:1
17:30Μεταλουργκιστούλ Κουγκίρ - Ζαλάου 0:2
17:30Μπράιλα - Μπουκόβινα Ρανταούτι 4:0
17:30Ντέι - Μπαΐα Μάρε 3:1
17:30Σεβισούλ Σελιμπάρ - Κριζούλ Κισινέου Κρις 2:2
17:30Σόιμιι Λίποβα - Magura Cisnadie 1:1
17:30Φιλιάζι - Κόρονα Μπρασόφ 0:4
17:30Φορέστα Σουτσεάβα - Οτελούλ 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL

13:00Torpedo Moscow - Σινίκ Γιάροσλαβ 0:1
13:00Βάλτικα - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 0:1
13:00Γιενισέι - Ομσκ 2:1
13:00Έρενμπουργκ - Ν. Μπριάνσκ 3:2
13:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Αλάνια Βλαντικαφκάζ 1:2
14:00Βέλες Μόσχας - Τεκστίλστικ 2:1
14:00Σπαρτάκ Μόσχας 2 - Τσερτάνοβο Μόσχας 4:3
16:00Άκρον Τολιάτι - Φ. Βορονέζ 0:2
16:00Κρασνοντάρ 2 - Βόλγκα-Γκάζπρομ 1:0
16:00Τόμσκ - Νίζνι Νόβγκοροντ 1:1
16:00Τσάικα - Νεφτεκίμικ 1:0

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 1ος Όμιλος

15:00ΣΚΑ Ροστόφ - Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 1:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

09:00Σακαλίν - Καλούγκα 1:1
14:00Krasnyy - М. Λίπετσκ 2:0
14:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Znamya Noginsk 0:0
14:00Σαρατόφ - Σάτουρν 2:0
15:00Khimik-Arsenal - Σαλιούτ-Μπελγκορόντ 0:4
15:00Vidnoe - Άβανγκαρντ 3:1
17:00Ριάτζαν - Στρογκίνο Μόσκβα 2:0

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

13:00Ρουμπίν Καζάν Γ - Λοκομοτίβ Μόσχας Γ 0:3
17:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ - Ζβέζντα Γ 1:1

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:55Αλ Φατ - Αλ Ουεντά 2:3
19:20Αλ Ραέντ - Αλ-Τααβόν 1:2
21:00Νταμκ - Αλ-Ιτιχάντ 1:1

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

16:10Αλ Ντραΐ - Γιέντα 0:1
18:55Αλ Νάντα - Αλ Φεϊχά 0:2
18:55Αλ Τουκμπά - Αλ Ναγιούμ 4:0
19:35Αλ Ταέ - Αλ-Καουκάμπ 2:1
19:35Οχόντ - Αλ Τζαμπαλαΐν 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

14:30Γιάβορ - Τσουκαρίκι 1:2
14:30Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Ραντνίτσκι Νις 0:0
14:30Ίντιγια - Προλετέρ 0:5
14:30Μέταλακ - Νόβι Παζάρ 1:1
14:30Νάπρεντακ - Μλάντοστ 2:0
14:30Ραντ - Μάτσβα 7:1
17:00Παρτιζάν - Βόζντοβατς 3:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:00Dubocica - IMT Novi Beograd 1:0
18:00Zeleznicar Pancevo - Ραντνίτσκι Πιρότ 0:1
18:00Γιαγκόντινα - Κάμπελ Νόβι Σαντ 2:3
18:00Κολουμπάρα - Borac 1926 3:1
18:00Λόζνιτσα - Ζέμουν 6:0
18:00Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Ραντνίτσκι 1923 1:1
18:00Σλόγκα Κράλιεβο - Γκράφικαρ Βελιγραδίου 1:3
18:00ΜαταιώθηκεΣρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ντιναμό Βράνιε 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

12:00Polet Dorcol - Sremcica 1:2
12:00Τελεόπτικ - OFK Βελιγραδίου 1:1
17:30BSK Borca - BASK 2:1
17:30Lokomotiva Beograd - Lestane 0:0
17:30Radnicki Obrenovac - Μλαντένοβατς 0:1
17:30Σίντελιτς Βελιγραδίου - Radnicki Beograd 0:2

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

18:001. Maj Ruma - Ντιναμό Παντσέβο 4:2
18:00Backa 1901 - Jedinstvo SP 2:1
18:00Hajduk 1912 - Μπετσέι 4:3
18:00Omladinac NB - Kozara BVS 2:0
18:00Sloboda NK - Mladost GAT 0:1
18:00Sloga Conoplja - Feniks 1995 0:0
18:00Stari Grad - Vojvodina Perlez 5:2
18:00Βρσακ - Radnicki 1912 1:1
18:00Στάρι Μπανόβτσι - Radnicki Zrenjanin 2:3

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

18:00Morava Vladicin Han - Kablovi 11:0
18:00Toplicanin - Τρστένικ 3:2
18:00Μοραβάτς - Medosevac 2:7

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

18:00Buducnost Krusik - Trepca 0:1
18:00Jedinstvo U. - Sumadija Arandjelovac 3:0
18:00Σλόγκα Πέτροβατς - Susica 1:0
18:00Σμεντέρεβο - Macva Bogatic 3:1
18:00Τάκοβο - Josanica 2:0
18:00Τουτίν - Sloga Pozega 0:2

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Γιάνγκ Λάιονς 2:1
12:30Ταμπάινς - Μπαλεστιέρ Κάλσα 5:1

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Bai Bureh Warriors - Ντάιαμοντ Σταρς 1:0
19:15Καμπόι Ιγκλς - Καλόν 1:1
19:15Σέντραλ Παρέιντ - Αντί Ντραγκς Στράικερς 0:0
21:45Ιστ Εντ Τάιγκερς - Ιστ εντ Λάιονς 0:3

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρουπ υποβιβασμού

21:45Νταντί - Ρέιθ Ρόβερς 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:30Ρέιντζερς - Αμπερντίν 4:0
14:30Σεντ Τζόνστον - Λίβινγκστον 0:0
14:30Χιμπέρνιαν - Σέλτικ 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Μιχάλοβτσε - Σερέντ 2:2
18:00Ρουζομπέροκ - Νίτρα 2:0
18:00Σένιτσα - Ποχρόνιε 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Σλόβαν Μπρατισλάβας 0:4
19:00Τρέντσιν - Ντουνάισκα Στρέντα 1:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

18:00Κόζιτσε - Ζίλινα Β 1:0
18:00Κομάρνο - Μπάνκα Μπίστριτσα 1:1
18:00Μπαρντέγιοφ - Σπορ Ποντμπρεζόβα 0:1
18:00Περτζάλκα - Ντούμπνιτσα 1:1
18:00Πουχόφ - Λ. Μίκουλας 0:2
18:00Σαμορίν - Σκάλιτσα 1:2
18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Τρεμπίσοφ 2:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Μπράβο - Ταμπόρ Σεζάνα 1:1
17:45Μάριμπορ - Γκόριτσα 3:0
21:00Αλουμίνι - Μούρα 0:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Κρσκο - Γιάντραν Ντεκανί 1:1
18:00Πριμόριε - Ντράβα 0:0
18:00Σμάρτνο - Μπρντα 3:0
18:00Φούζιναρ - Μπέλτιντσι 1:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Νάφτα 0:1
18:00Ντομπ - NK Κρκα 3:4
18:00Ραντόμλιγιε - Μπρέζιτσε 2:0
18:00Ρούνταρ - Μπιλγιέ 2:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Σμάριε - Σαμπιόν Κέλιε 0:1
19:30Korotan - Dobrovce 1:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:00Ντράβογκραντ - NK Bistrica 1:7
18:00Ντραβίνια - Ρογκάσκα 4:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00NK Adria - Ζαγκόριε 5:1
18:00Sava Kranj - Sobec Lesce 0:2
18:00Σκόφια Λόκα - Ziri 0:5

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Grosuplje - Postojna 3:1
18:00Ίζολα - Ljubljana Svoboda 2:1
18:00Σενκούρ - Fama Vipava 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Ακρόπολις - Έργκριτε 0:1
16:00Μπράγκε - Νόρμπι 1:2
16:00Σούντσβαλ - Βάσαλουντ 3:2
18:00Χέλσινγκμποργκ - Έστερ 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

17:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Ταμπί 2:1
17:00Σίλβια - Ουμέα 0:2
18:30Μπρομαποϊκάρνα - Χούντικσβαλ 5:0
20:00Γκέφλε - Χάνινγκε 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Σκόβντε - Τρολάταν 1:3
14:00Τβάακερς - FK Μάλμε 2:0
17:00Ασυρίσκα ΙΚ - Ατβίνταμπεργκ 0:3
17:00Λαντς - Βάνερσμποργκ 4:1
17:00Λίνκεπινγκ Σίτι - Λιούνγκσκίλε 1:1
17:00Οσκαρσάμνς - Όστερλεν 4:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

14:00Νόρκεπινγκ Γ - Μπρομαποϊκάρνα Γ 1:1
15:00Alingsas FC Γ - Ουμέα Γ 0:0
16:00Κάλμαρ Γ - Αλβσιό Γ 0:0
16:00Ουπσάλα Γ - Μαλαμπάκενς Γ 3:1

ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών

10:00ΑναβλήθηκεΧουαλιέν Γ - Ταϊπέι Μπέαρ Γ -:-
11:00ΑναβλήθηκεΤαϊτσούνγκ Μπλου Γ - Νιού Ταϊπέι Ερ Σορς Γ -:-
11:30ΑναβλήθηκεΚαοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ - Ταογιουάν Ιντερνάσιοναλ Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Τανζάνια Πρίζονς 1:0
16:00Ναμούνγκο - Γιάνγκ Άφρικανς 0:0
16:00ΑναβλήθηκεΠολίσι Τανζανία - Σίμπα -:-
19:00Αζάμ - Κινοντόνι 2:1

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:00Βακς - Κουκτός 2:0
15:00ΑναβλήθηκεΚουγιάντ - Φαϊζκάντ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ - Ραβσάν -:-

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

14:00Σάρα Σπορ - ASC Κάρα 1:3
17:00ΑναβλήθηκεBinah - ASC Κάρα -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ανκαραγκούτσου - Αλάνιασπορ 0:1
18:00Αντάλιασπορ - Κόνιασπορ 0:0
18:00Καραγκουμρούκ - Ντενίζλισπορ 5:1
18:00Ρίζεσπορ - Μπασακσεχίρ 0:2
18:00Σίβασπορ - Κασίμπασα 2:1
18:00Χατάγιασπορ - Γκαζιαντέπ 0:1
20:30Γαλατασαράι - Γιενί Μαλατίγια 3:1
20:30Γκοζτέπε - Μπεσίκτας 1:2
20:30Καϊσέρισπορ - Φενερμπαχτσέ 1:2
20:30Τραμπζονσπόρ - Γκεντσλερμπιρλιγκί 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Πλεϊ-οφ

16:00Ακσαράι Μπλ. - Μπούρσα 0:1
16:00Μαλατίγια - Μπουτσά 1:2
20:30Ισπάρτα 32 Σπορ - Εροκσπόρ 0:0
20:30Φετίγιεσπορ - Ισκεντερούν 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

16:00Οπάβα - Σίγμα Όλομουτς 1:2
18:00Μαρίλα Πρίμπραμ - Γιάμπλονετς 1:0
18:00Οστράβα - Ζλιν 4:2
20:30Σλόβακο - Μποέμιανς 1905 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Μπλάνσκο - Βίσεραντ 1:1
18:00Τρίνεκ - Πρόστεγιοφ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Σπάρτα Πράγας Γ - Σλάβια Πράγας Γ 1:1
16:00Βικτόρια Πλζεν Γ - Σλοβάτσκο Γ 1:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

17:00HIFK - Ιλβ 1:1
17:00Ούλου - SJK 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

16:45Βααγιακόσκι - Χέρκουλες 2:2
19:00OLS Ούλου - Ροβανιέμι 2 0:2

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ - Στάδιο Νικητών

10:00Ανατολική ΑΑ - Πέγκασους 4:0
12:30Κίτσεε - Λι Μαν Ουόριορς 0:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.