REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Γουίγκαν U23 - Χαλ U23 0:3

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Καπ

21:00Μίλγουολ - Μπέρνλι 0:2
21:00Πρέστον - Μπράιτον 0:2
21:00Στόουκ - Τζίλιγχαμ 1:0
21:00Φούλαμ - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ 2:0
21:45Λέστερ - Άρσεναλ 0:2
21:45Μόρκαμ - Νιουκάστλ 0:7
21:45Τσέλσι - Μπάρνσλεϊ 6:0
21:45Φλίτγουντ - Έβερτον 2:5

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA - Προκριματικά

21:45Γκρέιζ - Πότον Γιουνάιτεντ 3:1
21:45Γουόρκεστερ - Στάφορντ 2:3
21:45Κίντλινγκτον - Σάλσμπουρι 2:1πέν.
21:45Κρέι - Φίσερ 3:1
21:45Κρέι Βάλεϊ Πέπερ Μιλς - Μπάργκες Χιλ 3:1
21:45Λάρκαλ - Μπάιτον 3:2
21:45Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ - Φόλκερστοουν 1:4
21:45Σάτον Κόμον Ρόβερς - Μετροπόλιταν Πολίς 1:3
21:45Ταβιστόκ - Γκόσπορτ Μπόρο -:-
21:45Τίβερτον - Μπίντεφορντ 2:0
21:45Χάιουορθ - Μέλκσαμ 1:2πέν.

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Μασρ - Αλ Αχλί 0:3

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:15Γκάντζασαρ - Σίρακ 5:0
15:15Λόρι - Πιούνικ 1:0

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ

18:00ΑκυρώθηκεΑλ-Ουαντά (Ηαε) - Αλ Σορτά (Ιρκ) -:-
18:00Εστεγκλάλ (Ιρν) - Αλ Αχλί (ΣΑρ) (Σαρ) 3:0
21:00ΑναβλήθηκεΑλ Χιλάλ (Σαρ) - Αλ-Αχλί Ντουμπάι (Ηαε) -:-
21:00Παντιντέ Κορασάν (Ιρν) - Πακτακόρ (Ουζ) 0:1

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

15:00ΑκυρώθηκεΚάγια (Φιλ) - ΠΣΜ Μακασάρ (Ινσ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΜπαλί Γιουνάιτεντ (Ινσ) - United City (Φιλ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣαν Γιουνάιτεντ (Μπμ) - Ταμπάινς (Σγπ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΤαν Κουάνγκ Νιν (Βιε) - Σβάι Ριένγκ (Κτζ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΧο Τσι Μιν (Βιε) - Λάο Τογιότα (Λαο) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΧουγκάνγκ (Σγπ) - Γιανγκόν Γιουν. (Μπμ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:45Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Πενινσούλα 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

19:30Ραϊχενάου - Τελφς 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

18:30Ντορνμπάιρνερ - Ρανκβέιλ 6:2

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

21:00Βερλέν - Ζέτε 0:3
21:00Ντέρμπαϊ - Ουαρέμε -:-
21:30ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Βάρναντ 3:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

21:00Ζουεβεζέλε - Νινόβ 0:1
21:00Λόκερεν-Τέμσε - KRC Χαρελμπέκε 1:1
21:00Όλσα Μπράκελ - Ζελζάτε 2:2
21:00Ρόνσε - KRC Γκεντ 1:1

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

21:00Βίγκμααλ - Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ -:-
21:00Ερ Τόνγκερεν - Μποσολτέ 1:1
21:00Λόντερζιλντ - Κάπελεν 0:5
21:00Χούτβεν - Χούγκστρατεν 1:3
21:30Μέρκσεμ - Ντίεγκεμ 1:2
21:30Χάσελτ - Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

20:30OC Σαρλερουά - Λιρς Κεμπεζόνεν 2:1

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Κύπελλο

16:30Rosoman 83 - Μπελάσικα 1:5
16:30Sloga Vinica - Σκούπι 1:2
16:30Veleshta - Κοζούν Γκεβγκέλια 1:2
16:30Βελατζερίμι - Ραμποτνίτσκι 0:1πέν.
16:30Γκοστιβάρ - Τίκβες 5:0
16:30Μακεντόνιγια - Πομπέντα 1:0πέν.
16:30Όχριντ - Ρενόβα 0:4
16:30Πέλιστερ - Λιούμποτεν 4:0
16:30Σάσα - Μπόρετς 3:2πέν.
16:30Σίλεξ - Τέτεκς 3:0
19:00Κιτ Γκόου Πετσέβο - Σκόπιε 2:1

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

22:00Γκλεντόραν Γ - Crusaders Γ 1:0
22:00Κλίφτονβιλ Γ - Σιόν Σουίφτς Γ 4:6
22:00Ντέρι Σίτι Γ - Λίνφιλντ Γ 0:7

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

02:00Οπεράριο - Θουιάμπα Εσπόρτε 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα Β1 - Πρώτη φάση

16:00Γκοντσαλένσε - Ολάρια 2:1
21:00Άνγκρα ντος Ρέις - Σαμπάιο Κορέα 0:4
21:00Αρτσούλ - Γκοϊτακάζ 1:2
21:00Νόβα Ιγκουάτσου - Κάμπος ΑΑ 3:0
21:00Νόβα Τσιντάντε - Σέρα Μακαένσε 1:1
21:00Σάο Γκοντσάλο - Μπονσουτσέσο 1:3
21:00Σεράνο - Όνταξ 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς

23:00Νοβέμπρο - Σάο Καετάνο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κύπελλο

01:00CRB - Γιουβεντούντε 1:0
03:30Αμέρικα ΜΓ - Πόντε Πρέτα 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Βιτόρια U20 - Σάντος U20 1:1
21:00Γκόιας U20 - Παλμέιρας U20 2:3
21:00Κορίνθιανς U20 - Γκρέμιο U20 2:0
21:00Κρουζέιρο U20 - Βάσκο U20 1:0
21:00Μποταφόγκο U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 3:3
21:00Σπορ Ρεσίφε U20 - Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 1:0
21:00Φλουμινένσε U20 - Μπαΐα U20 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

21:00Μίνας ICESP Γ - Σάο Ζοσέ Γ 3:2
21:00Σάο Πάολο Γ - Οσάσκο Αουντάξ Γ 4:0
34'Ιραντούμπα ντε Αμαζόνια Γ - Κορίνθιανς Γ 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

18:00Ντέλμενχορστ - Χαβέλσε 1:6
18:00Όλντενμπεργκ - Γιέντελο 1:1
18:00Χανοβέρσκερ - Αννόβερο 96 II 1:3
18:00Χάνσα Λούνεμπεργκ - Σαν Πάουλι II 3:1
18:00Χέιντερ - Φόνιξ Λουμπέκ 0:3
20:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Αμβούργο II 3:2
20:00Αλτόνα - Χόσταϊν Κιλ II 2:1
20:00Ομπερνόιλαντ - Βόλφσμπουργκ II 1:0
20:30Βέιτσε-08 - Ντροχτέρσεν / Άσελ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

17:30Κέμι Λειψίας - Ιένα 0:2
17:30Λίχτενμπεργκ - Άουερμπακ 3:2
20:00Αλτγκλιένικε - Μπάμπελσμπεργκ 1:1
20:00Κότμπους - Φαρστενβάλντε 3:1
20:00Μιουζέλβιτς - Βικτόρια 89 0:3
20:00Μπισοφσβέρνταερ - Χέρτα Βερολίνου II 1:1
20:00Ρατενάου - Λοκομοτίβ Λειψίας 2:2
20:00Τσέμνιτζερ - Δυναμό 0:1
20:30Λουκενβάλντε - Άνκαρασπορ Βερολίνου 1:1
20:30ΤΒ Βερολίνου - Χάλμπερσταντ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Κολωνία II - Φορτούνα Ντίσελντορφ II 0:0
20:30Βέγκμπεργκ-Μπικ - Ροντινγκχάουζεν 0:2
20:30Βίντενμπρουκ - Μπορούσια Ντόρτμουντ II 1:4
20:30Βούπερταλ - Πρόισεν Μούνστερ 1:1
20:30Έσεν - Άλεν 3:2
20:30Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Σάλκε 04 II 1:1
20:30Σπορφρόιντε Λότε - Λίπσταντ 2:2
20:30Στράελεν - Ομπερχάουζεν 1:1
20:30Χόμπεργκ - Γκλάντμπαχ II 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

16:00Φράιμπουργκ II - FSV Φρανκφούρτη 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

18:00Γιένα II - Έρφουρτ 0:3
20:00Έιλεμνπουργκ - Πλόεν 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

20:00Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ - Άλτενχολζ 0:1
20:00Λούμπεκ II - Έτιν 2:3
20:00ΑναβλήθηκεΜπόρντεσολμ - Φλένσμπουργκ -:-
20:00ΑναβλήθηκεΌλντενμπεργκερ - Πρέζεν Ρέινφελντ -:-
20:00Τοντεσφέλντε - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ 4:0
20:00ΑναβλήθηκεΦρίζια Ρισούμ-Λίντχολμ - Βέιτσε-08 II -:-
20:30Pansdorf - Άικεντε 0:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

20:00Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 2:0
20:30Άιντραχτ Τσέλε - Χάγκεν/Ουθλέντε 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

20:30ΑναβλήθηκεΠάντερμπορν II - Βεστφάλια Ρίνερν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

20:00Νέχοφ - Μπαουτανάλ 3:4
20:00Ουόλντορφ - Χανάου 6:2
20:00Φλιέντεν - Στέινμπαχ 0:2
20:00Χανταμάρ - Ντιετκίρχεν 2:0
20:30Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Έντερσχαϊμ 0:2
20:30Μπαντ Βίλμπελ - Χάνφελντερ 1:1
20:30Φέρνβαλντ - Γκίνσχαϊμ 0:4
20:30Φρίεντμπεργκ - Έρλενσι 3:1
21:00Ζέιλσχαϊμ - Βαλντγκίρμες 1:3
21:00Φούλντα-Λενέρζ - Χέσεν Ντρέιεϊχ 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

18:15Μπάνανγκ - Ομπερακέρν 1:1
19:00Ριελάζινγκεν-Άρλεν - Ντορφμερκίνγκεν 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:30SC Βέλμπερτ - Έσεν 1:0
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - TuRU Ντίσελντορφ 5:1
20:30Κλέβε - Κρέι 4:1
20:30Κρονενμπέργκερ - Γιαν Χίσφελντ 4:0
20:30Μπάουμπεργκ - Μποσόλτ 2:3
20:30Νιεντερβένιγκερν - Βέλμπερτ 1:2
20:30Σόνεμπεκ - Στερκράντε Νορντ 2:2

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

15:00Ζούγκντιντι - Γκάγκρα 0:2
15:00Σεβαρντένι Τιφλίδας - Μπόλνισι 0:4
16:00Ντουσέτι - WIT Γεωργίας 2:0

ΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Λαντσπόκαλ

20:00ΦΑ 2000 - Κόγκε 0:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

20:30Μπαβουά - Σαμ 0:3
21:00Κένιζ - Μούνσινγκεν 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

21:00Μούτενζ - Λάνγκενθαλ 0:5
21:00Μπάσεκορτ - Σολοτούρν 1:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

21:00Ερυθρός Αστέρας Ζυρίχης - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 1:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

19:00Ταμέκα - Κάλιου 0:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:30Λεβάντια - JK Retro 5:0

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

22:00Γάνδη (Bελ) - Δυναμό Κιέβου (Ουκ) 1:2
22:00Μόλντε (Νορ) - Φερεντσβάρος (Ουγ) 3:3
22:00Ολυμπιακός (Ελλ) - Ομόνοια (Κυπ) 2:0

ΕΥΡΩΠΗ: Europa League - Προκριματικά

19:00Απόλλων Λεμεσού (Κυπ) - Λεχ Πόζναν (Πολ) 0:5

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

34'Νιού Ίνγκλαντ - Μόντρεαλ Ίμπακτ 0:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

04:00Όστιν Μπολντ - Σπόρτινγκ Κάνσας 2 4:0
22:00ΑναβλήθηκεΝιού Μέξικο - Ρίο Γκράντε -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

00:00Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Νιου Γιόρκ Κόσμος 2:0
03:00Τσατανούγκα - LA Force 2:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:30Σαπόρο - Κασίβα 0:1
13:00Βίσσελ Κόμπε - Σάγκαν Τόσου 4:3
13:00Γκάμπα Οσάκα - Ναγκόγια 2:1
13:00Καβασάκι - Γιοκοχάμα 3:2
13:00Κασίμα - Σονάν 1:0
13:00Οϊτά - Χιροσίμα 0:2
13:00Τόκυο - Σερέζο Οσάκα 2:0
13:30Γιοκοχάμα Μάρινος - Βεγκάλτα Σεντάι 3:1
13:30Σιμίζου - Ουράβα 1:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:30Κυότο - Τοτσίγκι 3:2
13:00Εχίμε - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 0:0
13:00Καναζάβα - Τόκυο Βέρντι 0:0
13:00Κιτακιουσού - Μίτο 0:3
13:00Ματσίδα Ζέλβια - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 1:1
13:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ριουκίου 1:6
13:00Οκαϊάμα - Γιαμαγκάτα 2:1
13:00Ομίγια - Τοκουσίμα 1:2
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 1:2
13:00Φουκουόκα - Κουσάτσου 1:0
13:30Γιούμπιλο Ιβάτα - Κόφου 1:1

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ Τζαζίρα - Μαάν 3:0
19:30Σαχάμπ - Αλ Ουεχντάτ 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Φιάρνταμπιγκντ - Βόγκαρ 1:3
19:00Ντάλβικ/Ρεϊνίρ - Κάρι 1:2
19:00Φιαλαμπιγκντ - Βόλσουνγκουρ 1:2
19:15Βίντιρ - Νιάρντβικ 1:2
22:15Κορντρενγκίρ - Σέλφος 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

16:30Πιατσέντζα - Τεράμο 1:2
17:00Κάρπι - Καζαράνο 1:3παράτ.
17:30Αλεσάντρια - Σαμπενεντέτεσε 3:2
17:30Νοβάρα - Γκελμπισόν Τσιλέντο 3:1
18:00Καραρέζε - Αμπροζιάνα 4:0
18:00Κατάντζαρο - Βίρτους Φρανκάβιλα 2:1
18:00Λιβόρνο - Πάτρια 1:2
18:00Ποντεντέρα - Αρέτζο 1:2
18:30Μπάρι - Τραστέβερε Κάλτσιο 4:0
19:00Γιούβε Στάμπια - Τρίτιουμ 2:1
19:00Ρενάτε - Αβελίνο 2:1
19:30Ποτέντζα - Τριεστίνα 0:2
19:30Φεραλπισάλο - Πινέτο Κάλτσιο 1:0
20:00Κατάνια - Σ. Ν. Νοταρέσκο 1:2παράτ.
20:00Πάντοβα - Μπρένο 2:0
21:00Μονόπολι - Μόντενα 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Πριμαβέρα

12:00Λέτσε U19 - Μπενεβέντο U19 4:1
12:00Σασουόλο U19 - ΣΠΑΛ U19 1:2
12:30ΑναβλήθηκεΦροζινόνε U19 - Σαλερνιτάνα U19 -:-
16:00Kρεμονέζε U19 - Πάρμα U19 1:3
16:00Reggiana U19 - Πεσκάρα U19 3:2παράτ.
16:00Βενέτσια U19 - Τσιταντέλα U19 0:2
16:00Κροτόνε U19 - Ρετζίνα U19 2:1
16:00Μίλαν U19 - Μπρέσια U19 3:1
16:00Μόντσα U19 - Πίζα U19 3:2παράτ.
16:00Μπολόνια U19 - Κιέβο U19 3:1
16:00Σαμπντόρια U19 - Εντέλα U19 2:0
17:00Νάπολι U19 - Άσκολι U19 4:0

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κασπί Ακτάου - Ταράζ 0:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

02:15Μπράντφορντ - Χάμιλτον Σίτι 1:3

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:00Τσάνγκτσουν Γιατάι - Κουνσάν 0:1
10:30Γκιτζού Τζιτσένγκ - Σαανξί Τσανγκάν 1:0
11:00Μπεϊτζίνγκ Μπαξί - Ταϊζού Γουαντά 0:2
14:00Ναντόνγκ Ζιγιούν - Σιτσουάν Γιουνίου 1:1
14:35Μπεϊτζίνγκ Ρενέ - Νέι Μονγκόλ 1:2
14:35Σενιάνγκ Ούρμπαν - Γιανγκζί Λιανσένγκ 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

03:30Κουκούτα - Ντεπορτίβο Κάλι 3:3

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:00Μπαρανκουιλά - Μπογκοτά 0:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

19:00ΑκυρώθηκεΚομποστέλα (Ισπ) - Ποντεβέντρα (Ισπ) -:-
19:00Μαρμπέλα (Ισπ) - Λινένσε (Ισπ) 0:1
19:15UD Σαμάνο (Ισπ) - Σεστάο (Ισπ) 2:4
20:00Βιλαρούμπια (Ισπ) - Ταλαβέρα (Ισπ) 4:0
20:00Ρεάλ Αβίλα (Ισπ) - Ατλέτικο Τορντεσίγιας (Ισπ) 1:0
20:30Ελντένσε (Ισπ) - Χέρκουλες (Ισπ) 1:1
20:30ΑκυρώθηκεΣοντούπε (Ισπ) - Πορτουγκαλέτε (Ισπ) -:-
20:45Ντουράνγκο (Ισπ) - Λεϊόα (Ισπ) 1:1
21:00Μιέρες (Ισπ) - Λανγκέρο (Ισπ) 0:3
21:00Μούρθια (Ισπ) - Εϊβίσα (Ισπ) 0:2
21:00Τεράσα (Ισπ) - Castellar (Ισπ) 3:0
21:15Σάντα Αμαλία (Ισπ) - Εξτρεμαδούρα (Ισπ) 2:5
21:30Ά. Ρόβερς (Σκω) - Νταμπάρτον (Σκω) 2:3
21:30Γκλέναβον (Βιρ) - St. James' Swifts (Βιρ) 4:1
21:30Λα Ρόντα (Ισπ) - Θιουδάδ Σιέζα (Ισπ) 2:0
21:30Μιαγιάντας (Ισπ) - Βιλανοβένσε (Ισπ) 2:5
21:30Ρέξαμ (Ουα) - Τέλφορντ (Αγγ) 0:1
21:30Σαντ Άντριου (Ισπ) - Λέιδα (Ισπ) 0:0
22:00Κορνέλα (Ισπ) - ΟΕ Σαντς (Ισπ) 0:1
22:00Μαρίνο (Ισπ) - Ατλέτικο Βικτόρια (Ισπ) 1:0

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

17:00Λάπι - Γκιλανί 0:1
17:00Μπάλκανι - Φερονικέλι 3:2
17:00ΑναβλήθηκεΝτρίτα - Τρέπτσα 89 -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:30Οπατίγια - Σολίν 1:1
17:30Οριγιέντ - Γιουνάκ Σίνι 1:2
17:30Όσιγιεκ 2 - Κροάσια Ζμίγιαβτσι 0:1

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

19:00ΑναβλήθηκεΆρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας -:-
19:00Ερμής Αραδίππου - Ακρίτας Χλώρακα 3:0
19:00Κούρης Ερήμης - ΑΕΚ Λάρνακας 0:11
19:00Ολυμπιακός Λευκωσίας - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 4:0

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

14:00Dinamo Riga - Βαλμιέρα 1:5
15:30Lokomotiv Daugavpils - Βέντσπιλς 0:4
15:30Γκρομπίνα - Σπάρτακς 2:5παράτ.
18:00Ρεζέκνε - Τούκουμς 2000 1:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Βίγκβαμ Σμολέβιτσι - Μινσκ 0:4

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Βαντούζ Γ - Triesenberg -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

21:00Βικτόρια Ροσπόρτ - UNA Στράζεν 2:0
21:00Έτελμπρουκ - Ζενές Ες 1:1
21:00Μόντορφ - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου 3:2
21:00Νιέντερκορν - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 3:2
21:00Ροντάνγκε - Βιλτζ 1:0
21:00Φόλα - Μπενφίκα 4:0
21:00Χεσπεράνγκε - Ντουντελάνζ 1:2
21:00Χόστερτ - Ντιφερντάνγκε 4:5

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

21:15IR Ταγγέρη - Κέμις Ζεμάμρα 0:0
ΗμίχρονοΜπερκανέ - Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς 1:1

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

01:35ΑΣΑΚ Κονκόρντε - Κέντια 2:1
20:00SNIM - Τεβρά-Ζέινα -:-
22:55Τιντίκια - Νουακτσότ Κινγκς -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

17:30ΑναβλήθηκεΆρσεναλ Τιβάτ - Γκρμπάλι -:-
17:30Γιέντινστβο - Κομ Ποντγκόριτσα 1:2
17:30Ιγκάλο - Μπεράν 2:1
17:30Ιμπάρ - Μποκέλι 1:2
17:30Ντρέζγκα - Μόρναρ 3:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Ζακατέκαζ Μινέρος - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος 1:0
03:05Κορεκαμίνος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2:1
05:05Ντοράντος ντε Σιναλόα - Cancun 1:1

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Γιανταναρμπόν - Χανθαργουέιντι Γιουνάιτεντ 1:3
12:00Μαγκουέ - Σάουδερν Μυανμάρ 0:1
12:00Σαγκαΐνγκ Γιουνάιτεντ - Ispe FC 3:1

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

19:00Ζίμπρου Κισινάου - Σπεράντα Νισπορένι 0:2

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Ουλαανμπαατάρ Σίτι - Αντούουντ Σίτι 5:0
14:00Καν Κουνς-Ερκίμ - Ουλαανμπαατάρ 0:1

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30TB/FCS/Ρόιν - Ρούναβικ 0:1
20:00ΑναβλήθηκεΒίκινγκουρ - Αργκίρ -:-
21:00Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ - Φουγκλαφιορντούρ 4:4
21:00Στρέιμουρ - HB Τόρσαβν 1:5

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες

01:15Εστουντιάντες Μέριδα (Βεν) - Νασιονάλ (Ουρ) 1:3
01:15Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ (Εκου) - Φλαμένγκο (Bρα) 1:2
01:15Τίγκρε (Αργ) - Μπολιβάρ (Βολ) 1:1
03:30Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο (Εκου) - Σάο Πάολο (Bρα) 4:2
03:30Μπινασιονάλ (Περ) - Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) 0:6
03:30Τζούνιορ (Κολ) - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν (Εκου) 4:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κύπελλο

13:00Γιεονμπούκ - Σεονγκνάμ Τσούνμα 1:0
13:30Ουλσάν Χιουντάι - Ποάνγκ Στίλερς 2:1πέν.

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Φθινοπωρινή Σεζόν

20:30ΑναβλήθηκεΑλκμάαρ U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

21:45Νιούι Κεφν Ντρούιντς - Φλιντ Τάουν 1:2

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

15:00Πάκσι II - Szegedi 2:1
17:00Dabas-Gyon - Χόνβεντ II 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

17:00Σζαμπαντκικοτό - Μπαλατονφουρεντί 5:4
19:00Παπάι Περούτζ - Ακαδημία Πούσκας II 2:2

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Ρουκχ Λβιβ - Σαχτάρ Ντόνετσκ 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:00Γκράου - Ντεπ. Μουνισιπάλ 3:2
23:30Καντολάο - Σπορ Χουνκάιο 1:3
19:00Αλιάντζα Χουανούκο - Cusco 1:0
74'Σιενσιάνο - Μέλγκαρ 3:1
ΗμίχρονοΛακουαμπάμπα - Σπόρτινγκ Κριστάλ 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

17:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

17:00Ορλέτα Ραντζίν - Βόλκα Πελκίνσκα 1:6
17:00Σαντομιέρτζ - Ποντάλε Νόβι Ταργκ 2:1
17:00Σοκόλ Σιενιάβα - Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ 8:0
20:38Σ. Βόλα - Μπιάλα Ποντλάσκα 3:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

11:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 - Γιαγκιελόνια U18 3:2
11:30Άρκα Γκντίνια U18 - Λεχ Πόζναν U18 5:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: ΛίγκαΠρο

18:00Κόβα Ντε Πιεντάντε - Ακαδέμικα 0:0
18:00Μπενφίκα Β - Τσάβες 3:4
18:00Ολιβεϊρένσε - Πόρτο Β 2:2
20:30Πεναφιέλ - Βιλαφρανκουένσε 1:2
22:00Λεϊσόες - Μάφρα 0:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

18:00Γκιμαράες U23 - Λεϊσόες U23 2:3
19:00Μπράγκα U23 - Φαμαλικάο U23 0:1

ΡΩΣΙΑ: FNL

15:00ΑναβλήθηκεΆκρον Τολιάτι - Γιενισέι -:-
15:30Κρασνοντάρ 2 - Έρενμπουργκ 1:1
17:30Βόλγκα-Γκάζπρομ - Ομσκ 1:1
18:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Ν. Μπριάνσκ 7:0
18:00Νεφτεκίμικ - Τεκστίλστικ 4:0
18:30Σινίκ Γιάροσλαβ - Τσερτάνοβο Μόσχας 1:1
19:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Σπαρτάκ Μόσχας 2 2:1
19:00Βέλες Μόσχας - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 1:0
19:00Φ. Βορονέζ - Τόμσκ 0:0
19:30Τ. Μόσχας - Νίζνι Νόβγκοροντ 0:2
20:00Βάλτικα - Τσάικα 0:1

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

13:00Δυναμό Μόσχας U19 - Ακμάτ Γκρόζνι U19 2:2
13:00Ζενίτ U19 - UOR U19 2:0
14:00Λοκομοτίβ Μόσχας U19 - Ρούμπιν Καζάν U19 0:1
14:00ΑναβλήθηκεΟυράλ U19 - Konoplev Academy U19 -:-
14:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - Τάμποφ U19 3:1
14:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 - Ούφα U19 1:4
15:00Ροτόρ Βόλγκογκραντ U19 - Κρασνοντάρ U19 0:4
15:00Στρογκίνο Μόσκβα U19 - Κίμκι U19 2:0
17:00Ροστόφ U19 - Σότσι U19 2:1

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

17:00Σαλιούτ-Μπελγκορόντ - Άρσεναλ Τούλα 1:2πέν.
19:00Δυναμό Στάβροπολ - Ροτόρ Βόλγκογκραντ 3:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

17:00Ζάρκοβο - IMT Novi Beograd 1:3
17:00Ζέμουν - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 0:3
17:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ντιναμό Βράνιε 2:1
17:00Λόζνιτσα - Σλόγκα Κράλιεβο 2:1
17:00Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Γιαγκόντινα 3:0
17:00Ραντνίτσκι 1923 - Ραντνίτσκι Πιρότ 2:1
20:00Borac 1926 - Γκράφικαρ Βελιγραδίου 0:1
20:00Κολουμπάρα - Dubocica 1:0
20:00Τράγιαλ Κρούσεβατς - Zeleznicar Pancevo 2:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:30Ζίλινα Β - Τρεμπίσοφ 2:2
16:30Κόζιτσε - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β 3:0
16:30Λ. Μίκουλας - Σκάλιτσα 2:1
16:30Μπαρντέγιοφ - Περτζάλκα 1:1
16:30Πουχόφ - Μπάνκα Μπίστριτσα 0:3
16:30Σαμορίν - Κομάρνο 0:1
19:00ΑναβλήθηκεΠόπραντ - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

16:00Κάλνα ν. Χρονόμ - Μαλτζενίτσε 2:5

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

17:00Βέλκε Λόβτσε - Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ 1:3

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας

16:00Μπέλτιντσι - Μπράβο 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

17:00Λούλεα - Έρεμπρο Συριάνσκα 4:1
18:00Νίκεπινγκ - Χάνινγκε 2:6
19:00Βάσαλουντ - Κάρλσταντ BK 3:0
20:00Γκέφλε - Σολεντούνα 6:2
20:00Μπέργκα - Σίλβια 1:1
20:00Σαντβίκενς - Μπρομαποϊκάρνα 1:0
20:00Τιμ TG FF - Ταμπί 2:1
21:00Φρέι - Κάρλσλουντ 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00ΑΙΚ Μοτάλα - Βάρναμο 5:3
20:00Εσκιλσμίνε - Καρλσκρόνα 3:1
20:00Κβίντινγκ - Λαντς 0:0
20:00Λίνκεπινγκ Σίτι - Οσκαρσάμνς 2:1
20:00Σκόβντε - Ασυρίσκα ΙΚ 3:2
20:00Τβάακερς - Λαντσκρόνα 0:2
21:00Λίντομε - Τορνς 2:0
21:00Τρολάταν - Ούτσικτενς 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ

20:30Ράπε - Κρίστιανσταντ 1:1

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Πρωτάθλημα Νέων

16:00ΑναβλήθηκεΑσγκαμπάτ U21 - Νέμπιτσι U21 -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕνεργκέτικ U21 - Αλτίν Ασίρ U21 -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣαγκαντάμ U21 - Μερβ U21 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

17:30ΑναβλήθηκεΤρίνεκ - Βλάσιμ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

17:30Σοκόλ Χοστούν - Σόκολοφ 1:0
17:30Σπάρτα Πράγας Β - Κράλουφ Ντβούρ 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

17:30Βέλκε Μετζιρίτσι - Nove Mesto na M. 5:0

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

17:30Αντμίρα Πράγας Β - Κολοβράτι 2:4
17:30Τρεμποράντιτσε - Πρέντνι Κοπάνινα 1:3
19:00Ζλίτσιν - Βίσεραντ Β 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

17:30Βελίμ - Τουχλόβιτσε 4:1
18:00Λότα - Povltavska FA Β 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

17:00Κάρλοβι Βάρι - Βίσεραντ 3:0
17:00Κόλιν - Βικτόρια Ζίζκοφ 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00Μαρίλα Πρίμπραμ U19 - Παρντούμπιτσε U19 1:4
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 3:5

ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο

17:00Σφαξιέν - Μοναστίρ 0:1παράτ.
17:00Τσεμπά - Σεντ Εσπεράνς 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30SJK - Λάχτι 0:1
18:30Ίντερ Τούρκου - Χόνκα 0:0
18:30Μάριεχαμν - Ιλβ 0:2
18:30Χάκα - Ροβανιέμι 0:2

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

23:00Μπαρνετσέα - Μελιπίλα 0:1
17:00Κομπρελόα - Ουνιόν Σαν Φελίπε 0:2
17:30Κοπιαπό - Αρίκα 3:1
19:30Νουμπλένσε - Πουέρτο Μοντ 2:0
21:00Μαγκαγιάνες - Ρέιντζερς 5:5
22:00Σαν Λούις - Σάντα Κρούζ 0:0
22:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Βαλντίβια 1:1

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Νότια Περιοχή - Ανατολική ΑΑ 0:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.