REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Πρέστον - Ρέντινγκ 0:0
17:00Μίντλεσμπρο - Μπλάκμπερν 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA

14:00Τσέλσι - Λούτον 3:1
16:30Μπρέντφορντ - Λέστερ 1:3
16:30Φούλαμ - Μπέρνλι 0:3
19:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ 3:2
22:00Έβερτον - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ 3:0

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

19:30ΑναβλήθηκεΤσέλσι U23 - Σαουθάμπτον U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:00ΑναβλήθηκεΆρσεναλ Γ - Γουέστ Χαμ Γ -:-
14:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ - Μπέρμιγχαμ Γ 2:0
16:00Μπράιτον Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ 1:7
16:00ΑναβλήθηκεΜπρίστολ Σίτι Γ - Τσέλσι Γ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

14:00Ντάρχαμ Γ - Λόντον Μπιζ Γ 1:0
15:00Λιούιζ Γ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ 0:2
16:00ΑναβλήθηκεΚόβεντρι Γιουνάιτεντ Γ - Τσάρλτον Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛέστερ Γ - Κρίσταλ Πάλας Γ -:-
16:00Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ - Μπλάκμπερν Γ 3:0

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Κύπελλο Αζερμπαϊτζάν

13:00Σαμπάιγ - Ζακατάλα 3:2

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:30Ελ Γκουνά - Ουαντί Ντεγκλά 2:0
14:30Ένπι - Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου 3:2

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

09:00Βολκίτε Κενέμα - Φαζίλ Κετεμά 0:1
14:00Γουλάιτα Ντίκα - Αιθιόπια Μπούνα 2:1

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:45Κούκσι - Μπύλις 2:1
14:45Σκεντερμπέου - Απολόνια Φιέρ 1:1
17:45Βλάζνια Σκόντερ - Καστριότι 0:0

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

16:00C.R.D. Λίμπολο - Κουάντο Κουμπάνγκο 0:2
16:00Κααλά - Προγκρέσο 3:0

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

12:30Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες - Πένια 3:0
12:30Σάντα Κόλομα - Σαντ Τζούλια 1:2
17:30Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Σάντα Κόλομα 1:1
17:30Καρόι - Ενγκορντανί 0:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ - Προκριματικά - Πλέι Οφς

23:20Ατλέτικο Ραφαέλα - Κίλμες 3:2πέν.

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ - Προκριματικά - Πλέι Οφς

01:30Βίλα Μίτρε - Σπορτίβο Μπελγκράνο 2:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Προκριματικά - Πλέι Οφς

00:00Αργεντίνο ντε Μέρλο - Ντεπορτίβο Μέρλο 1:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

09:10Ουέλινγκτον Φίνιξ - Νιουκάστλ Τζετς 1:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: W-Λιγκ

07:05Κανμπέρα Γ - Περθ Γ 1:1
07:05ΑναβλήθηκεΚανμπέρα Γ - Μέλμπουρν Βίκτορι Γ -:-
12:05ΑναβλήθηκεΠερθ Γ - Μπρισμπέιν Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

15:30Άλταχ - Red Bull Σάλτσμπουργκ 0:2
18:00ΛΑΣΚ Λιντζ - Τιρόλ 2:4

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής

21:00Ζιμπάμπουε - Μαλί 0:1
21:00Μπουρκίνα Φάσο - Καμερούν 0:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

14:30Μπριζ - Γκενκ 3:2
17:00Ζoύλτε Βάρεγκεμ - Μπέερσχοτ 0:3
19:15Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά 3:2
21:45Λέουβεν - Γάνδη 0:3

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

17:00Βέστερλο - Σερένγκ 4:3
21:00Λόμελ - RWDM 3:2

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

16:00ΑκυρώθηκεΡόζελαρ - Μαντέλ Γιουνάιτεντ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

12:00Ταν Χόα - Δε Κονγκ 0:0
13:00Ταν Κουάνγκ Νιν - Ντα Νανγκ 0:1
14:15Χο Τσι Μιν - Χονγκ Λιν Χα Τιν 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:00Σάο Πάολο - Κοριτίμπα 1:1
02:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Ατλέτικο Μινέιρο 3:2
21:00Ατλέτικο-ΠΡ - Φλαμένγκο 2:1
21:00Ιντερνασιονάλ - Γκρέμιο 2:1
21:00Τσεάρα - Παλμέιρας 2:1
23:15Γκοϊανιένσε - Φορταλέζα 2:0
23:15Σάντος - Γκόιας 3:4
23:15Σπορ Ρεσίφε - Μπαΐα 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

23:30Αβάι - Γκουαρανί 2:1
21:00Κρουζέιρο - Ναούτικο Ρεσίφε 0:0
23:15Πόντε Πρέτα - CRB 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

23:00Νοβοριζοντίνο - Φλορέστα 0:2
20:45ΑΕ Άλτος - Μιρασόλ 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε

21:00Σάντος ΑΠ - Γκάμα 0:2
22:00Λουβερντένσε - Μπραζιλιένσε 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U23 - Πλέι Οφς

21:00Βίλα Νόβα U23 - Τσεάρα U23 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών - Πλέι Οφς

21:00Νάπολι Γ - Μποταφόγκο Γ 2:1

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

14:00Μπορντό - Ανζέρ 2:1
16:00Μετς - Ναντ 2:0
16:00Ντιζόν - Στρασβούργο 1:1
16:00Ρεμς - Μπρεστ 1:0
18:00Ρεν - Λιλ 0:1
22:00Σεντ Ετιέν - Λυών 0:5

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου 0:4
19:00Χόφενχαϊμ - Κολωνία 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Ντάρμσταντ - Χόσταϊν Κιλ 0:2
14:30Νυρεμβέργη - Αννόβερο 2:5
14:30Σαν Πάουλι - Ρέγκενσμπουργκ 2:0
14:30Σαντχάουσεν - Μπόχουμ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Μόναχο 1860 - Μέπεν 1:1
15:00Σααρμπρίκεν - Λούμπεκ 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00ΑναβλήθηκεΆιντραχτ Νόρντερστεντ - Σαν Πάουλι II -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλτόνα - Βέιτσε-08 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΤετόνια Ότενσεν - Χέιντερ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΧανοβέρσκερ - Χαβέλσε -:-
15:00ΑναβλήθηκεΧάνσα Λούνεμπεργκ - Ντροχτέρσεν / Άσελ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΧίλντεσχαϊμ - Ομπερνόιλαντ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΧόσταϊν Κιλ II - Φόνιξ Λουμπέκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00RW Κόμπλεντζ - Όφενμπαχ 0:0
15:00Πιρμασένς - Γκίεσεν 1:2
15:00Στουτγκάρδη II - Ούλμ 1846 0:1
15:00Χόμπουργκ 08 - Μπάλινγκεν 1:0

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

18:00Ουαλιντάν - WAA Μπανγούλ 0:1
18:00Φόρτουν - Τάλιντινγκ Γιουνάιτεντ 1:1

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Έλμινα Σαρκς - Μπέκεμ Γιουν. 2:1
17:00Εμπουσούα Ντουόρφς - WAFA 1:1
17:00Ιλέβεν Ουόντερς - Κινγκ Φέιζαλ Μπέιμπς 1:0
17:00Μεντεάμα - Ιντερνάσιοναλ Άλαϊζ 2:1
17:00Ντρημς - Λίμπερτι Προ 4:1
20:00Ασάντε Κοτόκο - Αντουανά Σταρς 0:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Βαντούζ - Γιούνγκ Μπόις 0:0
17:00Σεν Γκάλεν - Λουγκάνο 0:1

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

15:00Ατρόμητος - Ολυμπιακός 0:1
17:15Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα - Βόλος 0:1
17:15Παναιτωλικός - Λαμία 0:0
19:30ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2:2

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

14:00ΑE Καραϊσκάκης Άρτας - ΠΑΕ Χανιά 1:1
14:00Παναχαϊκή - ΟΦ Ιεράπετρας 2:0
14:45Εργοτέλης - Λεβαδειακός 0:1
14:45Ιωνικός Νικαίας - Τρίκαλα 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΆρης Αβάτου - Αετός Ορφανού -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔιδυμότειχο - ΑΕ Αμπελοκήπων -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Απόλλων Παραλιμνίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΕθνικός Σοχού - Ελπίς Σαππών -:-
15:00ΑναβλήθηκεΈνωση Άνθειας Αριστείνου - Νέστος Χρυσούπολης -:-
15:00ΑναβλήθηκεΕύοσμος - Ορφέας Ξάνθης -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Ηρακλής -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠανδραμαϊκός - Αναγέννηση Θαλασσιάς -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑ. Σ. Γιαννιτσών - Αναγέννηση Πλαγιάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΕδεσσαϊκός - ΠΑΟ Κουφαλίων -:-
15:00ΑναβλήθηκεΘερμαϊκός - Μακεδονικός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΘύελλα Σαρακηνών - Αετός Βαρβάρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝέα Καλλικράτεια - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Νίκη Αγκαθιάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠοσειδώνας Μηχανιώνας - Εθνικός Γιαννιτσών -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑναγέννηση Καρδίτσας - Ατρόμητος Παλαμά -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔίας Δίου - Κοζάνη -:-
15:00ΑναβλήθηκεΕθνικός Νέου Κεραμιδίου - Ερμής Αμυνταίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΕλασσόνα - Αετός Μακρυχωρίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΗρακλής Λάρισας - Οικονόμος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚαρίτσα - Α.Ο. Σελλάνων -:-
15:00ΑναβλήθηκεΦήκης - Μακεδονικός Φούφας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Υπάτου - Φωκικός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑταλάντη - Ηρακλής Ψαχνών -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔήμητρα Ευξεινούπολης - Θησέας Αγριάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔιαγόρας Στεφανοβικείου - Οπούντιος Μαρτίνου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝέα Αρτάκη - Αμβρυσσέας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 5ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΆγιος Ματθαίος - ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑ.Ε. Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑναγέννηση Άρτας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑστέρας Καληράχης - Λευκίμμη -:-
15:00ΑναβλήθηκεΘύελλα Κατσικάς - ΑΟ Κασσιόπης -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠαναγρινιακός - Τηλυκράτης Λευκάδας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠρέβεζα - Αμβρακικός Λουτρού -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 6ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑ.Ε. Μοσχάτου - Μαρκό -:-
15:00ΑναβλήθηκεΆνω Μερά Μυκόνου - Χαραυγιακός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΗλιούπολη - Εθνικός Πειραιώς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠανναξιακός - Πανιώνιος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΦωστήρας - Αήττητος Σπάτων -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 7ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΕρμής Μελιγούς - Ερµιονίδα -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚηφισιά - Άρης Σκάλας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚορωνίδα Κοιλάδας - Άγιος Ιερόθεος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠαναρκαδικός - ΠΑΟ Ρούφ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠανγυθεατικός - Ατρόμητος Χιλιομοδίου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΦοίνικας Νέας Επιδαύρου - Ναύπλιο -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 8ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑιολικός - Κυανούς Αστήρ Βάρης -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑκράτητος - Θύελλα Ραφήνας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Πυλίου Κω - Αετός Λουτρών -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚερατσίνι - Α.Ο. Καραβάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΜικρασιατική - Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠανελευσινιακός - Αίας Σαλαμίνας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 9ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΑ.Ο. Τσιλιβή - Παλληξουριακός -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑχαϊκή - Αίας Γαστούνης -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔιαβολίτσι - Παναιγιάλειος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔιαγόρας Βραχνέικων - Ζάκυνθος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠάμισος - Εθνικός Σκουλικάδου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠΑΟ Βάρδας - Θύελλα Πατρών -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 10ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεAEEK ΣΥΝ.KA. - Άρης Σούδας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΆγιος Νικόλαος - Νέος Αστέρας Ρεθύμνου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΕ Νεάπολης - Αναγέννηση Ιεράπετρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλμυρός ΓΠΣ - Πλατανιάς -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Πόρου - Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΓιούχτας - Α.Ο. Παλαιοχώρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔαμάστα Ηρακλείου - Ατσαλένιος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΡεθυμνιακός - Ηρόδοτος -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - Πλέι Οφς

23:00Φας - Αλιάντζα 0:0
23:30Αγκουίλα - Γιοκόρο 2:0

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00ΑναβλήθηκεΖέσκο Γιουνάιτεντ - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
15:00Μπουιλντκόν - Γκρην Ιγκλς 1:1

ΙΝΔΙΑ: ISL

13:30Γιαμσεντπούρ - Χιντεραμπάντ 0:0
16:00Μπενγκαλούρου - Οντισά 1:1

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

10:30TRAU FC - Τσενάι Σίτι 2:0
12:30Αϊζαούλ - Ίντιαν Άροουζ 1:1
15:30Punjab - Μοχαμεντάν 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

15:00Οσασούνα - Γρανάδα 3:1
17:15Έλτσε - Μπαρτσελόνα 0:2
19:30Θέλτα - Εϊμπάρ 1:1
22:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Αλμερία - Σαμπαντέλ 2:2
17:00Λογκρόνες - Οβιέδο 0:0
19:15Καστεγιόν - Σπόρτινγκ Χιχόν 2:0
21:30Λας Πάλμας - Λεγκανές 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

13:00Κορούξο - Σαλαμάνκα 1:0
13:00Λεαλτάδ - Μαρίνο Ντε Λουάνκο 0:1
17:00Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα - Ποντεβέντρα 1:0
18:00ΑναβλήθηκεΓκουιχουέλο - Ζαμόρα -:-
18:00Λα Κορούνια - Κομποστέλα 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

13:00Έμπρο - Καλαχόρα 1:0
13:00Τουντελάνο - Οσασούνα Β 2:1
13:00Χάρο Ντεπορτίβο - Εγιέα 1:4
18:00ΑναβλήθηκεΜπαρακάλντο - Λαρέντο -:-
18:00Ρ. Ουνιόν - Λεϊόα 5:0
18:00Σανταντέρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

13:00Αλκοϊάνιο - Οριουέλα 2:0
13:00Ατζενέτα - Χέρκουλες 2:0
13:00ΑναβλήθηκεΕσπανιόλ Β - Ανδόρα -:-
13:00Λα Νουτσία - Εϊβίσα 0:1
13:00Μπανταλόνα - Ταραγόνα 0:1
13:00Πένα Ντεπορτίνα - Βαλένθια Β 1:1
17:00Λεβάντε Β - Βιγιαρεάλ Β 0:0
19:30Μπαρτσελόνα Β - Ολότ 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 4

12:30Σεβίλλη Β - Γρανάδα Β 2:0
13:00Αλγκετσίρας - Ουέλβα 3:1
13:00Πόλι Εχίδο - Λόρκα Ντεπορτίβα 1:1
13:00Σανλουκουένιο - Λας Πάλμας Β 0:1
14:00Ταμαρατσέιτε - Λινένσε 1:0
16:45Κάντιθ Β - Σαν Φερνάντο 1:2
18:00Κόρδοβα - Γιέκλανο 1:2
18:00Λινάρες - UCAM Μουρθία 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5

12:30Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες - Πομπλένσε 1:0
12:30Χετάφε Β - Ρεάλ Μαδρίτης Β 1:0
13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Β - Internacional de Madrid 0:0
13:00Λας Ρόζας - Ναβαλκαρνέρο 3:1
13:00Μελίλα - Ταλαβέρα 0:3
13:00Μπαγεάρες - Ράγιο Μαϊανταχόντα 3:0
13:00Ντον Μπενίτο - Μπανταγιόζ 1:3
13:00Σοτσουεγιάμος - Βιγιαρομπλέντο 1:0
18:00Μέριδα - Βιλανοβένσε 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1

13:00Βιβέιρο - Πολβόριν 0:0
13:00ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Φαμπρίλ - Σίλβα -:-
13:00Ράπιντο ντε Μπούζας - Εστραντένσε 3:3
17:15Αρεντέιρο - Τσόκο 1:0
17:30ΑναβλήθηκεΜπάρκο - UD Ουρένσε -:-
17:30Ουρένσε CF - Αρόζα 1:1
17:30ΑναβλήθηκεΠοντέγιας - Αλόντρας -:-
17:30ΑναβλήθηκεΠόντες - Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές -:-
17:30ΑναβλήθηκεΦίστερα - Σομόζας -:-
17:45ΑναβλήθηκεΡιμπαντούμια - Άτιος -:-
18:00Αγκρουπατσιόν Εστουντιάντι - Παϊοσάκο 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 2

13:00Βαλομπίν - Λανέρα 1:3
13:00Κοντάλ - Μπασίκο Ουράκα 0:0
13:00Λέινς - Κολούνγκα 3:0
13:00Λενένσε - Χιχόν Ινταστριάλ 0:1
13:00Ρεάλ Αβίγιες - Μοσκόνια 1:0
13:30Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Ναβάρο 1:0
17:15Τουιλά - Ρεάλ Τιτάνικο 4:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

17:00Καγιόν - Ριμπαμοντάν Αλ Μαρ 3:1
18:00Μπαρκουερένο - UD Σαμάνο 0:3
18:00Σελάγια - Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα 2:0
18:00Τεξτίλ Εσκούντο - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

12:15Σαντούτσου - Γκέρνικα Κλουμπ 0:2
12:30Ορέρα Ονταρόα - Μπεασαΐν 1:1
13:00Αριθναμπάρα - Αναϊτασούνα 1:1
17:00CD Βιτόρια - Πασάια 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

13:00Μανρέσα - Ιγκουαλάντα 2:2
13:00Μοντανέσα - Σαν Κριστομπάλ 2:3
13:00Όρτα - Περάλντα 1:1
13:00Πόμπλα Μαφουμέτ - Σαντφελιουένκ 1:1
13:00Τσερντανιόλα - Γκρανολέρς 2:1
17:30Βαλς - Καστελντέφελς 1:1
17:45ΟΕ Σαντς - Σαντ Άντριου 1:0
19:00Βιλασάρ ντε Μαρ - Χιρόνα Β 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

12:30Ιντερσίτι - Έλτσε Ιλιτσιτάνο Β 0:0
12:30ΑναβλήθηκεΡεκάμπος Κόλον - Αλτζίρα -:-
13:00ΑναβλήθηκεΒιγιαρεάλ Γ - Σαγκουντίνο -:-
19:00ΑναβλήθηκεΓιόβε - Ολίμπικ Τσάτιβα -:-
19:00ΑναβλήθηκεΚρεβιλέντε - Βιγιαγοϊόσα -:-
20:00ΑναβλήθηκεΕλντένσε - Νοβέλντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

12:30Ελ Αλάμο - Μοστόλες 2:2
12:30Καραμπαντσέλ - Ρεάλ Αρανιουέζ 2:2
12:30Σαν Φερνάντο - Κομπλουτένσε Αλκάλα 1:1
13:00Μοστόλες - Ατλέτικο Πίντο 5:1
13:00ΑναβλήθηκεΠοθουέλο ντε Αλαρκόν - Μοραταλάζ -:-
14:45Ράγιο Βαγιεκάνο Β - Παραθουέλος Ανταμίρα 2:1
17:00Αλκάλα Ενάρες - Σάντα Άνα 2:0
18:00Φλατ Ερθ - Τορεχόν 1:1
19:00ΑναβλήθηκεΤριβάλ Βαλντέρας - Πάρλα -:-
20:00Ουνιόν Αντάρβε - Βιλανουέβα 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

13:00Ρεάλ Μπούργκος - Λα Γκράνια 2:2
17:00Μπούργκος Προμέσας - Ρεάλ Αβίλα 1:0
17:00Νουμάνθια Β - Τσεμπρερένα 3:1
17:00Σάντα Μάρτα Τόρμες - Λεονέσα Β 0:1
17:15Ατλέτικο Τορντεσίγιας - Πεναράντα ντε Μπρακαμόντε 2:0
17:30ΑναβλήθηκεΜπεμπίμπρε - Λα Μπανέζα -:-
18:00Αραντίνα - Μιράντες Β 3:1
18:00ΑναβλήθηκεΚρίστο Ατλέτικο - Μπετσερίλ -:-
18:00Τ. Σεγκοβιάνα - Μπουπόλσα 5:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9

13:00CP Αλμερία - Ατλέτικο ντε Πορκούνα 3:1
13:00Λόγια - Χουετόρ Βέγκα 0:2
13:15Αλορίνο - Αλορίν 0:1
18:00Χουετόρ Ταγιάρ - Τορεπερογκίλ 1:2
18:30Αλμερία Β - Μαρακένα 3:3
18:30Τορεντονιιμένο - Χαέν 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

13:00Αντονιάνο - Τσιούτα 2:1
13:00Γκερένα - Καστιγιέχα 1:0
13:00Λα Πάλμα - Σεβίλλη Γ 0:1
13:00ΑναβλήθηκεΛος Μπάριος - Άρκος -:-
13:00ΑναβλήθηκεΟυτρέρα - Κόρια -:-
18:00ΑναβλήθηκεΘιουδάδ ντε Λουτσένα - Σαν Ροκέ -:-
18:00Κονίλ - Χερέθ 0:1
18:30Πουέντε Τζενίλ - Κόρδοβα Β 1:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

12:30Λοσετένσε - Σαντανίι 0:0
13:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Αντράτξ 3:0
13:00Σαντ Ζορντί - Μαγιόρκα Β 1:0
13:30Μπινισάλεμ - Φορμεντέρα 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 13

12:30ΑναβλήθηκεEDMF Τσούρα - Αγκουιλάς -:-
12:30Καρταγένα Β - Μαθαρόν 1:0
12:30Λα Ουνιόν - Ρασίνγκ Μούρθια 1:0
12:30Χουέρκαλ-Οβέρα - Θιουδάδ ντε Μουρθία 0:1
13:00Κλαμπ Ολίμπικο ντε Τοτάνα - Ρεάλ Μουρθία Β 1:2
13:00Πλας Ούλτρα - UCAM Μουρθία Β 0:4
17:15Καρταχένα - Ντεπορτίβο Μινέρα 3:1
17:30Μπουλένσε - Ε. Γ. Ελ Παλμάρ 2:2
18:00Πουλπιλένο - Μινέρβα 4:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 14

13:00UP Πλασέντσια - Εξτρεμαδούρα Β 2:0
13:00Μιαγιάντας - Βαλβερντένο 3:1
13:00Φουέντε ντε Κάντος - Ντιοτσεσάνο 1:1
13:15Καμπανάριο - Μοντίγιο 0:1
17:30Βαλντίβια - CD Κορία 0:3
17:30Λερενέσε - Καθερένιο 0:4
17:30Λομπόν - Ακεουχάλ 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15

13:00Μπουρλάντες - Μπετί Ονάκ 1:1
17:00Πένα - Μουρτσάντε 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

12:30Καλαχόρα Β - Τεντεόν 2:2
13:00Βαρέα - Αλφάρο 1:0
13:00Βιλέγκας - Κομίγιας 1:2
13:00Νατσάρα - Αλμπερίτε 3:0
13:00Ρασίνγκ Ριόχα - Πραντεγιόν 1:1
17:00Οϊονέσα - Αγκοντσίλο 2:0
17:30Αρνέντο - Ανγκουιάνο 0:1
17:30Καλτζάντα - Βιάνες 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17

12:45Σαμπινάνιγκο - Ρόμπρες 0:0
13:00Μπελχίτε 97 - Τερουέλ 1:1
13:00ΑναβλήθηκεΜπινεφάρ - Καρινένα -:-
16:45Καλαμόσα - Επίγια 1:0
17:00Ατλέτικο Μονζόν - Ουέσκα Β 2:2
17:00Μπαρμπάστρο - Αλμουντεβάρ 0:0
17:00Μπόρια - Βιλανουέβα 1:1
17:00Μπρέα - Σαρινένα 1:2
17:30Ουτέμπο - Κουάρτε 1:1
17:30Φράγκα - Βαλντεφιέρο 0:1
19:00Σαν Χουάν Σαραγόσα - Ιλουέκα 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

13:00Αζουκουέκα - Μαντριντέγιος 1:0
13:00ΑναβλήθηκεΜαντζανάρες - Λα Ρόντα -:-
13:00Μαντζανάρες - Λα Σολάνα 0:0
13:00Πουέρτολάνιο - Αλμάνσα 3:1
17:00Ουρακάν ντε Μπαλαζότε - Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ 1:2
17:00Τορίγιος - Πεντρονέρας 2:0
17:30ΑναβλήθηκεΚουιντανάρ - Αλμάγκρο -:-
17:30Μαρκαμάλο - Ιλέσκας 2:0
18:00Γκουανταλαχάρα - Τολέδο 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

11:15Βαλένθια Γ - Λα Κορούνια Γ 3:0
12:00ΑναβλήθηκεΡάγιο Βαγιεκάνο Γ - Εσπανιόλ Γ -:-
14:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Σεβίλλη Γ 3:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Μπνέι Γιέχουντα - Χάποελ Κφαρ Σαμπά 1:3

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

13:30Γιουβέντους - Μπολόνια 2:0
16:00Βερόνα - Νάπολι 3:1
16:00Τζένοα - Κάλιαρι 1:0
19:00Λάτσιο - Σασουόλο 2:1
21:45Πάρμα - Σαμπντόρια 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Λέτσε - Έμπολι 2:2
22:00Kρεμονέζε - ΣΠΑΛ 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

13:30Πάτρια - Καραρέζε 1:1
16:00Αλεσάντρια - Πιστογιέζε 2:0
16:00Γκροσσέτο - Πιατσέντζα 2:1
16:00Περγκολετέζε - Λουκέζε 0:2
16:00Τζιάνα Ερμίνιο - Λέκο 1:1
18:00Ποντεντέρα - Ολμπία 2:1
18:30Προ Σέστο - Γιουβέντους U23 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

13:30Μόντενα - Γκούμπιο 2:0
15:30Λενάγκο Σαλούς - Βις Πεζάρο 2:1
16:00Μάντοβα - Φερμάνα 1:0
16:00Ματελίκα - Τριεστίνα 3:2
16:00Σαμπενεντέτεσε - Κάρπι 5:1
16:00Σουντιρόλ - Ραβέννα 2:1
16:00Φάνο - Περούτζια 0:0
18:30Τσεζένα - Βίρτους Βερόνα 1:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

13:30Παλέρμο - Τεράμο 1:1
16:00Βιμπόνεζε - Καβέζε 1:1
16:00Βιτερμπέσε - Τερνάνα 0:1
16:00Μπάρι - Βίρτους Φρανκάβιλα 4:1
16:00ΑναβλήθηκεΠαγκανέζε - Κατάνια -:-
18:30Μπισκέλιε - Φότζια 0:0
18:30Τούρις - Αβελίνο 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30P.D.H.A.E. - Καστελανζέζε 0:3
15:30Καρονίζ - Λαβανέζε 1:1
15:30Κιέρι - Μπρα 1:2
15:30Σέστρι Λεβάντε - Γκοτζάνο 1:1
15:30Τσίτα ντι Βαρέζε - Σαλούτζο 1:1
15:30Φολγκόρ Καρατέζε - Λενάνο 1:1
15:30ΧΣΛ Ντερθόνα - Μποργκοσέσια 3:2
16:00Βάντο - Καζάλε 1:3
16:00Ιμπέρια - Αρκονατέζε 2:0
16:00ΑναβλήθηκεΦοζάνο - Σανρεμέσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

15:30Βίγια Άλμε - Νιμπιόν Οτζιόνο 1:0
15:30Καλβίνα - Σερέγκνο 3:3
15:30Μπρουσαπόρτο - Ρεάλ Καλεπίνα 3:1
15:30Σκαντζοροσκιάτε - Κρέμα 1:1
15:30Σόνα Κάλτσιο - Ponte San Pietro 0:1
15:30Τσιζεράνο-Μπέργκαμο - Τρίτιουμ 3:1
15:30Φανφούλα - Βις Νόβα Γκιουζάνο 1:2
15:30Φρανκιακόρτα - Μπρένο 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

15:30Αντριέζε - Σάν Τζιόρτζιο-Σεντίτσο; 3:4
15:30Καλντιέρο Τέρμε - Μέστρε 3:1
15:30Καμπονταρσέγκο - Τρέντο 0:1
15:30Καρτιλιάνο - Ουνιόν Φέλτρε 2:0
15:30Κιαρλίνς Μουτζανέ - Έστε 0:3
15:30Κίονς - Μπελούνο 0:1
15:30Λουπαρένσε - ΑρζινάνοΚιάμπο 0:1
15:30Μανζανέζε - Μοντεμπελούνα 2:1
15:30Μπολτζάνο - Ουνιόν Κλοντιένσε 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

15:30Αγκλιανέζε Κάλτσιο - Σάσο Μαρκόνι 2:1
15:30Κορτιτσέλα - Λεντιτζιόνε 0:1
15:30Μαριγκνανέζε - Πράτο 0:5
15:30Μπανολέζε - Ρίμινι 1:1
15:30Προγκρέσο - Κορεγκέζε 1:1
15:30Σαμαουρέζε - Γκιβιτζάνο Μπόργκο 1:1
15:30Σεραβέτζα Πότζι - Μετζολάρα 1:2
15:30Φιορεντζουόλα - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα 2:1
15:30Φόρλι - Προ Λιβόρνο 1:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

15:30ΑΤΝ Σιένα - Τραστέβερε Κάλτσιο 2:3
15:30Γκρασίνα - Λορνάνο Μπαντέσε 1:3
15:30Όστια Μάρε - Μοντεβάρκι Κάλτσιο 1:3
15:30Πιανέζε - Σκάντιτσι 2:1
15:30Σανγκιοβαννέσε - Φολονίκα Γκαβοράνο 2:1
15:30Σιναλουνγκέζε - Φολίνιο 0:0
15:30Τιφέρνο Λέρχι - Σαν Ντονάτο 1:1
15:30Φλαμίνια - Τρεστίνα 1:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

15:30Απρίλια - Φιούτζι 1:1
15:30Βαστέζε - Βαστογκιράρντι 3:1
15:30Καστελνουόβο Βομάνο - Ρεκανατέζε 2:1
15:30Καστελφιντάρντο - Ριέτι 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Βις Αρτένα - Λατίνα 2:1
15:30Ινσιέμ Φόρμια - Σαβόια 0:2
15:30Καρμπόνια - Μουραβέρα 2:0
15:30Λανουσέι Κάλτσιο - Κασίνο 2:2
15:30Νόλα 1925 - Κάλτσιο Τζιουλιάνο 2:0
15:30Νοτσερίνα - Αρτζαχένα 2:0
15:30Νουόβα Φλόριντα - Γκλάντιεϊτορ 0:0
15:30Σασάρι Τόρες - Λάτε Ντόλτσε 0:4

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

15:30A.C.D. Νάρντο - Φρενκάβιλα 1:1
15:30Γκραβίνα - Οντάτσε Τσερινιόλα 0:0
15:30Καζαράνο - Πικέρνο 0:1
15:30Πουτεολάνα - Πορτίτσι 1906 1:1
15:30Τσίτα ντι Φασάνο - Λάβελο 0:3
15:30Φιντέλις Αντρία - Αλταμούρα 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

15:30Καστροβιλάρι - Γκελμπισόν Τσιλέντο 0:1
15:30Πατέρνο - Ασιρεάλε 1:0
15:30Ρέντε - Μεσίνα 3:2
15:30Σάντα Μαρία Τσιλέντο - Ραγκούσα 3:3
15:30Τρόινα - Σ. Αγκάτα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

11:30Αταλάντα U19 - Κάλιαρι U19 1:2
13:30Τζένοα U19 - Φιορεντίνα U19 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Ίντερ Γ - Φιορεντίνα Γ 2:3
15:30Γιουβέντους Γ - Βερόνα Γ 5:0
15:30Φλορεντία Γ - Μίλαν Γ 1:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

14:30Ορομπίκα Γ - Ρόμα ΚΦ Γ 0:0
15:30Κιέβο Βερόνα Γ - Λέιντι Γκρανάτα Γ 4:0
15:30Λάτσιο Γ - Ποντεντέρα Γ 1:1
15:30Μπρέσια Γ - Βιτσέντζα Γ 2:2
15:30Ριοτζέζε Γ - Περούτζια Γ 1:1
15:30Τσεζένα Γ - Ραβένα Γ 0:2

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00KCB - Στίμα 3:1
14:00Κακαμέγκα Χόουμποϊζ - Bidco United 2:0
14:00Καριομπάνγκι Σαρκς - Λέοπαρντς 0:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

00:35Ενβιγκάντο - Ντεπορτίβο Πάστο 0:1
23:00Αμέρικα ντε Κάλι - Αγκουίλας 1:1
23:00ΑναβλήθηκεΣάντα Φε - Ντεπόρτες Τολίμα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

00:00ΑναβλήθηκεΚορτουλούα - Ρεάλ Σαν Αντέ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

09:00Ζενίτ (Ρωσ) - Πακτακόρ (Ουζ) 3:0
09:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευ) - Ισλόκ Μινσκ (Λευ) 4:3
11:00Ρούμπιν Καζάν (Ρωσ) - Σότσι (Ρωσ) 3:2
11:00Φ. Βορονέζ (Ρωσ) - Ραντ (Σερ) 1:1
12:00Σαμπουρτάλο Τιφλίδας (Γεω) - Loco. Tbilisi (Γεω) 1:1
12:30Χόρσενς (Δαν) - Κέλντινγκ (Δαν) 1:1
13:00Τσοΐνιτσε (Πολ) - Νιέλμπα Βαγκρόβιετς (Πολ) 3:1
14:00Αρμπέρια (Κσβ) - Ακαντέμιγια Πάντεφ (Βμκ) 1:1
14:00Γίπο (Φιν) - Μικέλι (Φιν) 2:0
14:00Μίντιλαντ (Δαν) - Άαλμποργκ (Δαν) 3:1
14:00Νάρβα (Eσθ) - Λίζιον (Eσθ) 1:1
14:00Πομπέντα (Βμκ) - Νάπρεντοκ (Βμκ) 3:0
14:00ΑκυρώθηκεΡενόβα (Βμκ) - Ραμποτνίτσκι (Βμκ) -:-
14:00Σίλκεμποργκ (Δαν) - Βέιλε (Δαν) 0:1
14:00Χαλαντάς (Ουγ) - Σζολνόκι (Ουγ) 1:1
15:00Ζενίτ (Ρωσ) - Σόλιγκορσκ (Λευ) 2:0
15:00Νεφτεκίμικ (Ρωσ) - Προλετέρ (Σερ) 1:5
15:00Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Σερ) - Ολίμπικ Ντόνετσκ (Ουκ) 0:3
15:30Γιάρο (Φιν) - Ακατέμια (Φιν) 2:0
15:30Ιορδανία (Ασι) - Δυναμό Κιέβου (Ουκ) 0:0
15:30Ρουκχ Λβιβ (Ουκ) - Κιζιλζάρ (Kαζ) 3:1
16:00FK Αλεξάντρια (Ουκ) - Μακεντόνιγια (Βμκ) 4:1
16:00Βόζντοβατς (Σερ) - Κολός Κοβάλιβκα (Ουκ) 0:2
16:00Κατοβίτσε (Πολ) - Goczalkowice Zdroj (Πολ) 4:1
16:00Κίμκι (Ρωσ) - Τσέλιε (Σλο) 1:3
17:30Ροστόφ (Ρωσ) - Έστερσουντ (Σου) 1:0
18:00Μάριεχαμν (Φιν) - ΠΙΦ Πάργκας (Φιν) 4:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

14:00Φαρούμ Γ (Δαν) - Κόγκε Γ (Δαν) 0:3
15:00Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ (Γερ) - Βέρντερ Βρέμης Γ (Γερ) 3:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Σάντος Ντε Γκουαπίλ 0:1
03:00Αλαγιουελένσε - Σαν Κάρλος 1:1
22:00Γκρέτσια - Ζελεντόν 0:0
23:00ΑΝΡ Γιρακάλ - Ερεντιάνο 2:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα

23:00CS Ουρουγουάη - Puerto Golfito FC 2:0
02:00Πουνταρένας - Γκουανακαστέκα 0:1
19:00Λιμπέρια - Municipal Garabito 1:2
21:00Municipal San Ramon - Cofutpa 3:1
21:00Municipal Turrialba - Μπάριο Μέξικο 3:3
22:00Σάντα Άνα - Εσκαζουτσένα 0:3

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:05Ίστρα 1961 - Σλάβεν Μπέλουπο 2:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

16:00ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση 0:0
18:30Nέα Σαλαμίνα - Απόλλων Λεμεσού 1:1

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Μόστα - Μπιρκίρκαρα 0:1
19:00Χάμρουν - Σάντα Λουτσία 2:2

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

12:00Πέμπροκ - Μάρσαξλοκ 1:0
15:00Σεντ Άντριους - Κρέντι 0:1
16:00Ζέμπουργκ - Φγκούρα 3:0
19:00Σαν Γκουάν - Βιτοριόσα 4:1
20:00Κόρμι - Πιέτα Χότσπερς 0:2

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

16:00Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Ουνιόν Τουάργκα 0:1
16:00Σταντ Μαροκέν - Τιχάντ Καζαμπλάνκα 2:2
18:15Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Ουιντάντ Τεμάρα 1:1

ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Πρωτάθλημα Μαυρίκιου

13:00ΑναβλήθηκεΛα Κιούρ Σιλβέστερ - Σαβάν -:-
16:30ΑναβλήθηκεΒακόας - Εντέντε Μπουλέ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΜπόλτον Σίτι - Πετίτ Ριβιέρ -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

15:15Νουαντχίμπου - Μαντίν Τραρζά 2:0
18:00Ίντερ Νουακτσότ - Γκάρντε Νασιονάλε 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

03:00Άτλας - Τιγκρές 0:2
20:00Τολούκα - Νεκάξα 2:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

23:00Ζακατέκας - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 2:0
23:00Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 - Καφέσα Γιαλίσκο 0:0
00:00Σαλτίλο - Μαζορκουέρος 3:2
03:00Κολίμα - Τέκος 1:2
23:00ΑναβλήθηκεΑζόρες ντε Χιντάλγκο - Ουρουαπάν -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

18:00Μαζατλάν Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ 1:1

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Black Bulls - ENH Βιλανκούλο 2:0
15:30Ferroviario Lichinga - Φεροβιάρο Μπέιρα 1:2
15:30Textafrica - Φεροβιάριο Ναμπούλα 0:1
15:30Κόστα ντο Σολ - Ινκομάτι Ζιναβάνε 2:1
15:30Σονγκό - Μαπούτο 2:1
15:30Φεροβιάριο Νατσάλα - Matchedje Mocuba 1:0

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Αραμπάγκ - Μουκτιγιόντα Σανγκσάντ 0:1
11:30Σεΐκ Ράσελ - Μοχαμεντάν 1:1
14:00Σαΐφ Σπόρτινγκ Κλαμπ - Αμπαχάνι Τσιταγκόνγκ 0:1

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

13:30Νταϊνάμικ - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 0:1
15:00Μουσονγκάτι - Ολύμπικ Σταρ 2:1
16:00Μπουγιουμπούρα Σίτι - Λε Ελεφάντς 1:3

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Football Championships

03:00Χάμιλτον - Χοκς Μπέι 1:4
05:00Ήστερν Σάμπερμπς - Όκλαντ Σίτι 1:1
05:00Ουέλινγκτον - Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 5:2

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

17:00Άμπια Γουόριορς - MFM FC 0:0
17:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Λόμπι Σταρς 0:0
17:00Κβάρα Γιουνάιτεντ - Ιφεάνι Ουμπά 1:0
17:00Ντακάντα - Σάνσαϊν Σταρς 1:2
17:00Ουάρι Γούλβς - Νασαράβα 1:2
17:00Χάρτλαντ - Ακουά 2:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα

03:00CD Junior - Μαναγκούα 1:3
03:00Γιουβέντους Μαναγκούα - Γιαλάπα 3:1
03:00Ρεάλ Μαντρίθ - Φερέτι 1:1
23:00Τσιναντέγκα - Ντιριάνγκεν 0:3

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα

00:00CD Junior U20 - Μαναγκούα U20 1:0
00:00Γιουβέντους Μαναγκούα U20 - Γιαλάπα U20 0:1
00:00Ρεάλ Μαντρίθ U20 - Φερέτι U20 2:0
20:00Τσιναντέγκα U20 - Ντιριάνγκεν U20 1:4
23:00Οκοτάλ U20 - Εστέλι U20 1:3

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Κέιπ Τάουν Σίτι - Γκόλντεν Άροουζ 4:2
15:30Τσακούμα - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ 0:2

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

13:00Royal AM - Pretoria Callies 0:1
14:00Bizana Pondo Chiefs - Σπόρτινγκ 0:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ 1:2
15:30Ουτρέχτη - Σπάρτα Ρόττερνταμ 1:0
15:30Τβέντε - Φένλο 0:1
17:45Φέγενορντ - Αλκμάαρ 2:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

13:15Φόλενταμ - Γκράαφστσαπ 1:4
21:00Ρόντα - Γιονγκ Ουτρέχτης 2:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

14:30Μπουνταφόκι - MTK Βουδαπέστης 2:2
16:45Πάκσι - Ντιοσγκιόρι 2:1
19:00Χόνβεντ - Ζαλαεγκερζέγκ 2:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Πλέι Οφς

01:15Σουντ Αμέρικα - Ράμπλα Τζούνιορς 3:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

17:00Μαρίτιμο - Πάσος Φερέιρα 0:3
19:30Μορεϊρένσε - Πορτιμονένσε 2:2
22:15Φαμαλικάο - Γκιμαράες 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:15Μάφρα - Εστορίλ 1:1
16:00Τσάβες - Αρούκα 2:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

13:00Λέκα - Παρέδες 0:0
13:00Λουζιτάνια - Ανάντια 1:1
13:00Πέρο Πινέιρο - Σακαβενένσε 0:0
13:00Σανταρέμ - Λουρινανένσε 2:2
13:00Φοντίνιας - Μπελενένσες Β 1:3
16:00Πραϊνένσε - Σπόρτινγκ Β 0:0
17:00Αλβέρκα - Λούρες 1:0
17:00Αλκαΐνς - Ολέιρος 1:0
17:00Βίλα Κορτέζ - Σανιοανένσε 0:1
17:00Βιντάγκο - Μπραγκάντσα 1:1
17:00Γκιμαράες Β - Μπρίτο 1:1
17:00Εσπίνο - Βαλαντάρες Γκάια 1:0
17:00Κάστρο Ντάιρε - Κανέγιας 2010 2:1
17:00Κοντέιζα - Μορτάγκουα 1:2
17:00Μερελινένσε - Κερβέιρα 2:0
17:00Μιραντέλα - Μονταλέγκρε 2:1
17:00Μονκαραπατσένσε - Αλιουστρελένσε 4:1
17:00Μοντινένσε - Φελγκουέιραζ 0:2
17:00Μπράγκα Β - Βιλαβερντένσε 7:0
17:00Ολανένσε - Αμόρα 0:2
17:00Οριεντάλ - Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο 0:1
17:00Πέντρας Ρούμπρας - Τροφένσε 0:1
17:00Πέντρας Σαλγκάντας - Αγκούια Βιμιόζο 1:0
17:00Ρεάλ - Ράμπο Πέιτσε 0:1
17:00Σάο Ζοάο Βερ - Λουζιτάνο FCV 0:0
17:00Τιρσένσε - Πεβιντέμ 1:3
17:00Φέιφ - Σάο Μαρτίνιο 2:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Α-ντος-Φράνκοζ Γ - Ουριένσε Γ 0:1
17:00Βαλαντάρες Γκάια Γ - Μποαβίστα Γ 3:1
17:00ΑναβλήθηκεΖιλ Βισέντε Γ - Οβαρένσε Γ -:-
17:00Καντιμά Γ - Φιάες Γ 2:1
17:00Νταμαϊένσε Γ - Εστορίλ Γ 2:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Φαμαλικάο Γ - Μαρίτιμο Γ 3:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

18:00Γκαζ Μετάν - Πολι Ιασί 2:1
20:00Μποτοσάνι - Ντιναμό Βουκουρεστίου 4:0

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:55Άμπα - Αλ Καντασίγια 2:2
16:55Αλ Φατ - Αλ Ραέντ 0:2
17:40Αλ-Ιτιχάντ - Αλ Ναζρ Ριγιάντ 1:1
19:10Αλ-Ετιφάκ - Αλ Αχλί (ΣΑρ) 1:2

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Αλ Ντραΐ - Αλ-Καουκάμπ 2:2
14:30Αλ-Σοαλά - Αλ Μπουκαϊρίγια 1:0
14:45Αλ Χαζέμ - Χαγιέρ 0:1
14:50ΑναβλήθηκεΝαιράν - Αλ Καλίγ -:-
16:55Αλ Αντάλ - Γιέντα 1:2

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

18:00Έξελενς - Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι 2:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ Καπ - Πλέι Οφς

18:00Λίβινγκστον - Σεντ Μίρεν 1:0

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αμάλ Ατμπαρά - Χιλάλ Ελ-Φασέρ 1:0
15:00Χαϊ αλ-Αράμπ - Αλ Χιλάλ Καντουγκλί 0:1
18:15Αλ-Χιλάλ - Αλ Σορτά 1:0

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00ΑναβλήθηκεDodoma Jiji - Κόασταλ Γιούνιον -:-
16:00ΑναβλήθηκεGwambina - Ρούβου Σούτινγκ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓιάνγκ Άφρικανς - Καγκέρα Σούγκαρ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚινοντόνι - Μβαντουί -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ - Σίμπα -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜτιμπουά Σούγκαρ - Ihefu -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝαμούνγκο - Τανζάνια Πρίζονς -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

12:30Κόνιασπορ - Αντάλιασπορ 0:0
15:00Γιενί Μαλατίγια - Γαλατασαράι 0:1
15:00Ντενίζλισπορ - Καραγκουμρούκ 1:2
18:00Γκαζιαντέπ - Χατάγιασπορ 1:1
18:00Μπεσίκτας - Γκοζτέπε 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

12:30Κετσιορενγκουτσού - Μπολουσπόρ 2:0
12:30Τουζλασπόρ - Ακισάρσπορ 0:3
15:00Γκιρεσούνσπορ - Μπαλικεσιρσπόρ 1:0
18:00Σαμσουνσπόρ - Αλτάυ 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

15:00Γιάμπλονετς - Μαρίλα Πρίμπραμ 2:1
15:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Τέπλιτσε 2:0
17:00Βικτόρια Πλζεν - Παρντούμπιτσε 2:0
19:30Σπάρτα Πράγας - Μλάντα Μπόλεσλαβ 1:0

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

15:00Ετουάλ Σαέλ - Ρεϊτσέ 2:0
15:00Σλιμάν - Αφρικέν 2:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόσεν Καπ

16:15Ιλβ 2 - Παλό-Ιρό 3:0

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

23:00Κόλο Κόλο - Κοκίμπο 2:1
01:30Κομπρεσάλ - Ουιόν Λα Καλέρα 1:1
22:00Λα Σερένα - Τσούριτσο Ουνίδο 2:0
00:15Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Ντεπόρτες Ικίκε 2:2

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β - Πλέι Οφς Προβιβασμού

15:30Πουέρτο Μοντ - Μελιπίλα 0:1

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

09:00ΑναβλήθηκεΧάπι Βάλεϊ - Resources Capital -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.