REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Άστον Γιουνάιτεντ - Σάουθ Σίλντς 3:3
21:45Γκαίνσμπορο - Ουίτμπι 5:1
21:45Γκράνθαμ - Στάφορντ 1:1
21:45Λάνκαστερ - Μόρπεθ 2:2
21:45Μάτλοκ - Μπάσφορντ 2:2
21:45Μικλόβερ - Ουίτον Άλμπιον 2:1
21:45Νάντγουιτς - Μπάξτον 2:1
21:45Ουόρινγκτον Τάουν - Άδερτον 2:0
21:45Στάλιμπριτζ - Σκάρμπορορ 0:3
21:45Χάιντ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ 2:2

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

21:30Νίντχαμ Μάρκετ - Ρόιστον 3:1
21:45Άλβερτσερτς - Στράτφορντ 1:3
21:45Κινγκς Λάνγκλεϊ - Σεντ Ιβς 2:2
21:45Κόαλβιλ Τάουν - Ρέντιτς 1:1
21:45Λόβεστοφτ - Πετέρμπορο Σπορτς 1:0
21:45Μπάνμπουρι - Χέντνεσφορντ 2:0
21:45Μπίγκλεσουέιντ - Λέιστον 7:4
21:45Ράζντεν & Ντάιαμοντς - Χίτσιν 7:1
21:45Ράσαλ - Μπρομσγκρόουβ 4:3
21:45Τάμγουορθ - Μπάρουελ 2:1

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Μετροπόλιταν Πολίς - Χάροου 5:2
21:45Ντόρκεστερ - Ουίμπορν 0:0
21:45Ουόλτον Κάζουαλς - Χέντον 1:3
21:45ΑκυρώθηκεΣάλσμπουρι - Μέθυρ Τάουν -:-
21:45Τρούρο - Τόντον Τάουν 1:1
21:45Τσέσαμ - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ 0:0
21:45Χάγιες & Γέντινγκ - Σουίντον Σ 3:1

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Ηστ Θάροκ - Κάρσαλτον 1:2
21:45Λιούιζ - Ουόρθινγκ 1:3
21:45Μαργκέιτ - Χόρντσερτς 1:1
21:45Μέρσθαμ - Κορίνθιανς-Κάζουαλς 3:0
21:45Μπίσοπς Στόρτφορντ - Ένφιλντ Τάουν 4:1
21:45Μπόουερς & Πιτσέα - Μπράιτλινγκσι 2:1
21:45Πότερς - Τσέσνατ 3:0
21:45Φόλκερστοουν - Κρέι 1:3
21:45Χόρσαμ - Μπόγκνορ Ρέγκις 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00ΚΠΡ U23 - Μίλγουολ U23 1:2
15:00Μπρίστολ Σίτι U23 - Σουόνσι U23 3:0
21:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Μπάρνσλεϊ U23 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Καπ

21:45Τότεναμ - Τσέλσι 2:1πέν.

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Τρόφι

21:00Γουόλσολ - Τσέλσι U21 1:2πέν.
21:00Κόλτσεστερ - Γουέστ Χαμ U21 0:1
21:00Κρου - Νιουκάστλ U21 1:0
21:00Σκάνθορπ - Μάντσεστερ Σίτι U21 0:4
21:00Τρανμίρ - Λίβερπουλ U21 3:2
21:45Ρότσντειλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 0:1πέν.
21:45Σάλφορντ - Μόρκαμ 2:0

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

22:15Κόσμος - Καϊλούνγκο -:-
22:15Μουράτα - Σαν Τζιοβάνι -:-
22:15Φαετάνο - Φιορεντίνο -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αλ Μοκαουλούν - Μασρ 6:0
18:30Ένπι - Μισρ Ελμακασάχ 1:0
21:00Πίραμιντς - Αλ Ιτιχάντ 1:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00ΑναβλήθηκεBKMA - Ουραρτού 2 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΔυτική Αρμενία - Λερναΐν Αρτσάκ -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

15:00ΑκυρώθηκεΛάο Τογιότα (Λαο) - Γιανγκόν Γιουν. (Μπμ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΜπαλί Γιουνάιτεντ (Ινσ) - Σβάι Ριένγκ (Κτζ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣαν Γιουνάιτεντ (Μπμ) - ΠΣΜ Μακασάρ (Ινσ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΤαμπάινς (Σγπ) - Κάγια (Φιλ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΤαν Κουάνγκ Νιν (Βιε) - United City (Φιλ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΧο Τσι Μιν (Βιε) - Χουγκάνγκ (Σγπ) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:30Αούστρια Βιέννης II - Χορν 1:2
19:30ΛΑΣΚ Τζούνιορς - Λίφερινγκ 1:1
19:30Λάφνιτς - Γκράτζερ 0:1
19:30Λιτς - Αμστέτεν 2:0
21:25Βάκερ Ίνσμπρούκ - Αούστρια Λουστενάου 0:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00ΑναβλήθηκεΣτρίπφινγκ - Βίνερ Λινιέν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Ουνιόν Γκουρτέν - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

20:00Βοργκλ - Κιτζμπούελ 3:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

20:00Γιόχαν - Σεεκίρχεν 4:1
20:00Σααλφέλντεν - Βαλς-Γκρούναου 3:2

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21

20:30Γκενκ U21 - Μαλίν U21 3:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών

12:00Χα Νόι 2 Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ Γ 0:1
12:00Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - Σον Λα Γ 2:2
14:30Χα Νόι Γ - Τάι Νγκουιέν Γ 4:0
14:30Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

16:00Ζάγκορετς - Χεμπάρ 2:1
16:00Ροντόπα Σμολιάν - Πιρίν 0:2
16:00Σπαρτάκ - Λοκομοτίβ Σόφιας 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

02:00Φλουμινένσε - Κοριτίμπα 4:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

02:00CRB - Αμέρικα ΜΓ 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

02:00Σάντα Κρούζ - Γιακουιπένσε 3:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς

21:00Σάο Μπερνάρντο - Σάο Μπέντο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

01:00Φλαμένγκο Γ - Γκρέμιο Γ 2:0

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

19:45Κεβιγί Ρουέν - Σέτε 2:0
21:00Κονκαρνεό - Σολέ 0:1
21:00Μπουργκ εν Μπρες - Ανεσί 1:0
21:00Ορλεάν - Αβράνς 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

19:00ΑναβλήθηκεRW Κόμπλεντζ - Σταντάλεντορφ -:-
19:00Έλβερσμπεργκ - Έσεν Κάσελ 1:1
20:00Βάλντορφ - Στουτγκάρδη II 0:1
20:00Όφενμπαχ - Στάινμπαχ Χάιγκερ 1:1
20:00Χόμπουργκ 08 - Πιρμασένς 2:3
20:00Χόφενχαϊμ II - Μπάλινγκεν 2:2
20:30FSV Φρανκφούρτη - Σκοτ Μάιντζ 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:30Όσντορφ - Νιεντόρφερ 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

20:30Βάταν Βρέμης - Χαμπενχάουζερ 3:1
20:30Βέρντερ Βρέμης III - Όμουντ-Βέγκεσακ 0:1
20:30Μπλούμενταλερ - Γκιστεμούντερ 6:1
20:30Μπρινκούμερ - Ουνιόν Βρέμης 4:1
20:30Σβαχάουζεν - Λέχερ 1:2
20:30Χάστεντ - Μπρέμερ 1:2
20:30Χεμελίνγκεν - Μπόργκφελντ 5:3

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

14:00WIT Γεωργίας - Σεβαρντένι Τιφλίδας 1:3
14:00Μεράνι Μαρτβίλι - Ζούγκντιντι 2:3
14:00Μπόλνισι - Ρουστάβι 0:0

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Χόμπρο - Skive IK 2:1
20:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Έσμπιεργκ 2:3

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

19:00Ρόσκιλντε - Νάεστβεντ 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

02:15ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Μακάρα 2:2

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

00:00Μάντα - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 1:3

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Ιμαβέρε Φορς - Ταλίνα Κάλεφ 0:3
19:00Μααρντού - Κέιλα 5:3
19:00Μαριαμάα Κομπανί - Ρούμορι Κάλτσιο II 2:1
19:00Τάρτου Βέλκο - Κουρεσάαρε 1:6

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

22:00Δυναμό Κιέβου (Ουκ) - Γάνδη (Bελ) 3:0
22:00Ομόνοια (Κυπ) - Ολυμπιακός (Ελλ) 0:0
22:00Φερεντσβάρος (Ουγ) - Μόλντε (Νορ) 0:0

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

00:00Τσατανούγκα - Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ 1:1
03:00Νιου Γιόρκ Κόσμος - ΛΑ Φορς 1:2

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Μαάν - Αλ Σαρίχ 2:0
19:30Αλ Χουσεΐν - Σαμπάμπ Αλ Ορντόν 0:1

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Ντέρι Σίτι 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

18:30Θορ Ακουρέιρι - Αφτουρέλντινγκ 1:1
18:45Βέστρι - Φραμ 1:2
18:45Γκριντάβικ - Όλαφσβικ 3:0
18:45Κέφλαβικ - Βεστμαναεϊάρ 3:1
20:00Λέικνιρ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ 0:7
21:00Θρότουρ - Μάγκνι 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

20:00Σοσιεδάδ - Βαλένθια 0:1
22:30Χετάφε - Μπέτις 3:0

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

21:45Μόντσα - Τριεστίνα 3:0

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

08:00Ζέτισου 2 - Καϊράτ Ακάντεμι 0:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:30Ορσομάρσο - Ρεάλ Σαν Αντέ 2:1
02:00Ουνιόν Μαγκνταλένα - Φορταλέζα 2:1
04:05Κίνδιο - Μπογκοτά 2:2

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Φλίτγουντ (Αγγ) - Χάλιφαξ (Αγγ) -:-
19:00Aviles Stadium (Ισπ) - Λεαλτάδ (Ισπ) 0:2
20:00Αλγκετσίρας (Ισπ) - Σεβίλλη Β (Ισπ) 0:1
20:30Γκόνσενχαϊμ (Γερ) - Αλτζενάου (Γερ) -:-
21:30Ερντριεόνιανς (Σκω) - Ά. Ρόβερς (Σκω) 1:1
21:30Νταντέλα (Βιρ) - Ανατολικό Μπέλφαστ (Βιρ) 0:2
21:30Πάντιχαμ (Αγγ) - Τσέστερ (Αγγ) 0:6
21:45Φόρφαρ (Σκω) - Μπρέχιν (Σκω) 2:3

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

16:00Arberia - Φερονικέλι 0:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

04:00ΑναβλήθηκεPuerto Golfito FC - Μπάριο Μέξικο -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας

16:00Ρούνταρ Μούρσκο - Σλάβεν Μπέλουπο 0:9

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

21:00Γιουσουφιά Μπερετσίντ - Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς 2:4
21:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Χασάνια Αγκαντίρ 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Κερετάρο Γ 3:1
03:00Κλαμπ Λεόν Γ - Άτλας Γ 1:5
03:00Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Πατσούκα Γ 2:3

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Μαγκουέ - Σαγκαΐνγκ Γιουνάιτεντ 4:1

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Αλ Χαντ - Αλ Χαλά 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

20:00Ούλ/Κίσα - Τρόμσο 0:7

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

19:45FC Αϊντχόφεν - Ρόντα 3:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Φθινοπωρινή Σεζόν

14:00Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Γιόνγκ Γκρόνιγκεν 3:4
19:00ΑναβλήθηκεΓιόνγκ Φέγενορντ - Γιονγκ Χέρενβεν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

20:30PSV Αϊντχόφεν Γ - VV Αλκμάαρ Γ 5:1

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

21:45Νιουτάουν - Νιούι Κεφν Ντρούιντς 4:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

19:15Ντιοσγκιόρι Γ - Γκιόρ Γ 5:0

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

18:15Βίλα Εσπανιόλα - Τσερίτο 1:2
20:30Αλμπιόν - Σουντ Αμέρικα 4:0
22:45Ατένας - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο 2:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:30Μέλγκαρ - Αλιάντζα Χουανούκο 1:0
19:00Καντολάο - Κάρλος Στέιν 2:2
21:15Σιενσιάνο - Σπορ Χουνκάιο 0:0
23:30Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Σέζαρ Βαλέγιο 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:10Βίντζεβ Λοτζ - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 1:1
21:40Άρκα Γκντίνια - Τίχι 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Προύσζκοφ - Hutnik Krakow 1:0
21:30Έλμπλαγκ - Σοκόλ Οστρόντα 3:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: ΛίγκαΠρο

22:00Ακαδέμικα - Φεϊρένσε 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

19:00U Craiova 1948 - Σλατίνα 2:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

13:00Δυναμό Μπαρναούλ - FK Novosibirsk 0:3

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:00Ουράλ U19 - Στρογκίνο Μόσκβα U19 2:1
12:00ΑκυρώθηκεKonoplev Academy U19 - Κίμκι U19 -:-
13:00Ούφα U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 1:3
13:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Ροστόφ U19 1:1
14:00Ρούμπιν Καζάν U19 - Ζενίτ U19 1:2
14:00Τάμποφ U19 - Ροτόρ Βόλγκογκραντ U19 2:2
15:00Ακμάτ Γκρόζνι U19 - Σότσι U19 1:2
15:00Κρασνοντάρ U19 - Σπαρτάκ Μόσχας U19 1:1
16:00UOR U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 1:2
16:00Δυναμό Μόσχας U19 - Άρσεναλ Τούλα U19 1:1

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

14:00ΑναβλήθηκεΓιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - Ζβέζντα Γ -:-
18:00Ριάτζαν Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 2:0
19:30Ζενίτ Γ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ 0:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

16:30TJD Pribelce - Νίτρα 2:1
16:30Βράνοφ - Μιχάλοβτσε 1:3
16:30Τάτραν Πρέσοφ - Ρουζομπέροκ 1:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

16:30Βάσαλουντ - Μπράγκε 0:5

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

13:30Ισταραβσάν - Φαϊζκάντ 5:2

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Πρωτάθλημα Νέων

16:00ΑναβλήθηκεΑχάλ U21 - Ενεργκέτικ U21 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

17:00ΑναβλήθηκεPovltavska FA - Μότορλετ Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

17:15Λιτόβελ - Μοχελνίτσε 2:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.