REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:00Γούλβς - Έβερτον 3:0
16:15Άστον Βίλα - Κρίσταλ Πάλας 2:0
18:30Τότεναμ - Άρσεναλ 2:1
21:00Μπόρνμουθ - Λέστερ 4:1

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

15:30Σουόνσι - Λιντς 0:1
15:30Στόουκ - Μπέρμιγχαμ 2:0

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Ελμπασάνι - Ιλίρια Κρούγια 2:1
18:30Ντέβολι - Σένκολι 1:0
18:30Ορικού - Τσερίκ 0:0

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

12:00Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες - Ορντίνο 4:0
12:00Σάντα Κόλομα - Καρόι 0:1
20:30Ενγκορντανί - Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες 2:3
20:30Σαντ Τζούλια - Σάντα Κόλομα 1:1

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

09:00ΑκυρώθηκεΑλασκέρτ 2 - Ουραρτού 2 -:-
09:00ΑκυρώθηκεΔυτική Αρμενία - Μασίς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

06:45Λέικ Μακουάρι - Λάμπτον Τζάφας 0:1
07:30Βαλεντίν - Μπροαντμίντοου 0:5
07:30Έτζγουορθ Ιγκλς - Μάιτλαντ 4:1
07:30Ουέστον Ουόρκερς - Νιουκάστλ Ολύμπικ 1:2
07:30Τσαρλστάουν Ατζούρι - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ 0:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Ριντ - Λίφερινγκ 2:2

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Νγκέ Αν - Χονγκ Λιν Χα Τιν 1:1
13:00Ντα Νανγκ - Χανόι 1:1
14:00Ναμ Ντιν - BHTS Κουάνγκ Ναμ 1:0
15:15Σάι Γκον - Ταν Χόα 3:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

11:30Ντακ Λακ - Πο Χιέν 0:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:00Λέφσκι Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 1:2
21:00Σλάβια Σόφιας - Λουντογκόρετς 3:1
21:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπερόε 5:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Πλέι Οφς

22:00Φλουμινένσε - Φλαμένγκο 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε - Πλέι Οφς

17:00ΑναβλήθηκεΜαρτσίλιο Ντίαζ - Κριτσιούμα -:-
22:00ΑναβλήθηκεΑβάι - Τσαπεκοένσε -:-
00:30ΑναβλήθηκεΦιγκουεϊρένσε - Γκρέμιο Γιουβέντους -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

20:00Τορπέντο Κιουταΐσι - Δυναμό Τιφλίδας 0:0

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Νόρντζελαντ - 'Ααλμποργκ 0:0
19:00Κοπεγχάγη - Μπρόντμπι 0:0
21:00Άαρχους - Μίντιλαντ 3:0

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

15:30Ρόσκιλντε - Σκίβε 2:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Λουκέρνη - Λουγκάνο 3:3
17:00Σερβέτ - Σεν Γκάλεν 1:1
17:00Τούν - Ξαμάξ 3:0

ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:00Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1:3
21:45Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 0:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

16:00Κάλιου - Ταλίνα Κάλεφ 2:0
19:00Λεβάντια - Λίζιον 4:0

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - Φάση Ομίλων

03:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Red Bulls Νέας Υόρκης 0:1
06:20Σινσινάτι - Κολόμπους Κρού 0:4

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

23:00Ρίαλ Μόναρκς - San Diego Loyal 0:1
02:00Ίντι Ηλέβεν - Σεντ Λούις 2:0
02:30Τάμπα Μπέι Ράουντιζ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 2:1
03:00Κολοράντο Σπρινγκς - Νιού Μέξικο 1:2
04:30Ελ Πάσο - Ρίο Γκράντε 1:0
05:00Φοίνιξ Ράιζινγκ - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 4:0
00:00Λούισβιλ Σίτυ - Πίτσμπουργκ 1:3

ΗΠΑ: NWSL Τσάλεντζ Καπ Γυναικών

19:30Ουάσινγκτον Γ - Χιούστον Ντας Γ 1:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Γιοκοχάμα - Βεγκάλτα Σεντάι 1:1
12:00Σάγκαν Τόσου - Χιροσίμα 0:0
12:00Σιμίζου - Γκάμπα Οσάκα 1:2
13:00Ουράβα - Κασίμα 1:0
13:00Σερέζο Οσάκα - Ναγκόγια 0:2
13:00Σονάν - Σαπόρο 0:0
13:30Γιοκοχάμα Μάρινος - Τόκυο 1:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

12:00Γκάμπα Οσάκα U23 - Τοτόρι 1:3

ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία

17:40Αρμάν Γκοχάρ - Νιρόγιε Ζαμίνι 0:0
17:40Μες Κερμάν - Ναβάντ Ουρμιά 0:0
18:00Κασκάι Σιράζ - Elmoadab Tabriz 2:0
18:15Ράικα Μπαμπόλ - Εστεγκλάλ Κουτζεστάν 0:0
18:20Havadar SC - Αλουμίνιουμ Αράκ 2:1
18:20Γκολ Ρεϊχάν Αλμπόρτζ - Σεπιντρούντ Ραστ 1:0
18:20Κουσέ Ταλαΐ - Μπαντεράν Τεχράν 2:3
18:30Μαλαβάν - Μες Ραφσανιάν 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

20:00Γκρόττα - Ακράνες 0:4
22:15Κόπαβογκ - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ 0:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

15:15Αφτουρέλντινγκ - Λέικνιρ 4:0
17:00Βέστρι - Θρότουρ 1:0
19:00Βεστμαναεϊάρ - Γκριντάβικ 1:1
19:00Κέφλαβικ - Θορ Ακουρέιρι 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις 1:0
15:00Εσπανιόλ - Εϊμπάρ 0:2
18:00Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο 1:2
20:30Λεγκανές - Βαλένθια 1:0
23:00Σεβίλλη - Μαγιόρκα 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

18:00Λα Κορούνια - Εξτρεμαδούρα 2:3
20:30Λούγκο - Χιρόνα 2:2
20:30Νουμάνθια - Πονφεραντίνα 1:0
22:45Σαραγόσα - Οβιέδο 2:4

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

18:15Τζένοα - Σπαλ 2:0
20:30Κάλιαρι - Λέτσε 0:0
20:30Ουντινέζε - Σαμπντόρια 1:3
20:30Πάρμα - Μπολόνια 2:2
20:30Φιορεντίνα - Βερόνα 1:1
22:45Νάπολι - Μίλαν 2:2

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Μποένγκ Κετ 1:4
14:00Βισάκα - Ελεκτρισιτέ Ντου Καμπόντζε 4:0
14:00ΝάγκαΟυορλντ - Πνομ Πεν Κράουν 1:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

14:00Petershagen (Αυτ) - Μπλάου Βάις Μπερλίν (Γερ) 2:5
15:00ΑκυρώθηκεZeleznicar Pancevo (Σερ) - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Σερ) -:-
16:00Κρέι (Γερ) - Ράδερ (Γερ) 1:2
18:00ΑκυρώθηκεΒαρντάρι Φορίνο (Βμκ) - Σκέντιγια (Βμκ) -:-
18:00Βέλβαρι (Τσε) - Αντμίρα Πράγας (Τσε) 2:2
20:00Χάβρη (Γαλ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γαλ) 0:9

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

18:00Γκιλανί - Ντρένιτσα 2:0
19:00Πρίστινα - Ντρίτα 1:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

19:55Σλάβεν Μπέλουπο - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 1:1
22:05Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ 2:3

ΛΑΟΣ: Lao League

12:00Lao Police - Viengchanh 2:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

16:00Τούκουμς 2000 - Ρίγα 1:5
18:00Μέτα/ΛΟ - RFS 0:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

19:00Σούπερ Νόβα - Ρεζέκνε 4:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Ενεργκέτικ-BGU - Ρουκ Μπρεστ 1:8
18:30Δυναμό Μινσκ - Μινσκ 1:0
20:30Βιτέμπσκ - Νέμαν 0:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Σλόνιμ-2017 4:1
14:30Κρουμκάτσι - Σμόργκον 2:1
18:00Λοκομοτίβ Γκόμελ - Οσμιανί 2:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ - Μπομπρουιτσάνκα Γ 0:0
18:00Ζόρκα-BDU Γ - Μινσκ Γ 1:6
19:00Μπότσορ Μπρεστ Γ - Δυναμό Μινσκ Γ 0:6

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

17:00Ζαλγκίρις - Σούντουβα 4:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

17:30Ριτεριάι 2 - Κάουνο Ζαλγκίρις 2 4:1

ΜΕΞΙΚΟ: Κόπα πορ Μέξικο

03:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Mazatlan FC 3:1
05:00Κλαμπ Αμέρικα - Κρούζ Αζούλ 1:4

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

18:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - CSCA Μπουιουκάνι 1:0
20:30Ζίμπρου - Σφίντουλ 1:3

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Β Εθνική Κατηγορία - Προβιβασμός

16:30Ντέλτα Σταρ - Λε Ελεφάντς 1:1

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00B36 Τόρσαβν - Κλάκσβικ 6:2
17:00TB/FCS/Ρόιν - Ρούναβικ 0:1
17:00Βίκινγκουρ - Αργκίρ 2:1
17:00Φουγκλαφιορντούρ - Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ 3:0
21:00Στρέιμουρ - HB Τόρσαβν 0:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Αάλεσουντ - Μπόντο Γκλιμτ 1:6
19:00Βίκινγκ - Ο. Γκρένλαντ 1:2
19:00Κρίστιανσουντ - Στάμπαεκ 1:2
19:00Μιοντάλεν - Βαλερένγκα 0:1
19:00Σάρπσμποργκ 08 - Σταρτ 1:0
21:30Μπραν - Σάντεφιόρντ 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

14:00Σένια - Κιέλσας 1:2
14:00Σκιντ - Μπράβαγκ 2:1
16:00Φλόρο - Φρέντρικσταντ 3:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:30Νάρντο - Άρενταλ 0:1
16:00Λεβάνγκερ - Ρόζενμποργκ 2 1:1
16:00Χάουγκεσουντ - Έγκερσουντς 4:1
17:30Άσκερ - Μπρίνε 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:30Στρόμμεν Γ - Σαντβίκεν Γ 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:00Γκανγκβόν - Γκουάνγκτζου 4:1
13:00Νταεγκού - Ουλσάν Χιουντάι 1:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Ανιάνγκ - Γεονάμ 0:0
13:00Ανσάν Γκρήνερς - Νταέτζεον 0:2
13:00ΑναβλήθηκεΓιέγιου Γιουν. - Μπουτσεόν 1995 -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Αντιγιόν - Τερμέζ Σουρκόν 0:1
18:00Μετ. Μπεκομπόντ - Σογκντιάνα 2:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Ιλικόβετς - Ολίμπικ Ντόνετσκ 1:4
17:00ΑκυρώθηκεΚαρπάτι - Βόρσκλα Πολτάβα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:30FK Αλεξάντρια - Ντινάμο Κιέβου 2:2
19:30Ντέσνα - Σαχτάρ Ντόνετσκ 2:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:30Σλασκ - Στσζέτσιν 2:2
16:00Πιάστ Γκλίβιτσε - Γιαγκιελόνια 2:0
18:30Λεχ Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ 3:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Ραντόμιακ Ραντόμ - O. Γκρούντζιαντζ 2:0
16:10Μπέλσατοφ - Τερμάλιτσα Μ-Μ. 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:05Κατοβίτσε - Βίντζεβ Λοτζ 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ν. Βουκουρεστίου - Πολι Ιασί 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Στεάουα Βουκουρεστίου 2:1

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Λοκομοτίβ Μόσχας - Ούφα 1:1
18:30Δυναμό Μόσχας - Κρίλια 2:0
18:30Έρενμπουργκ - Ροστόφ 0:0
18:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν 1:1
20:30Κρασνοντάρ - Ουράλ 3:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

19:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Ταμπόρ Σεζάνα 1:2
21:15Μάριμπορ - Τσέλιε 1:2
21:30Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Αλουμίνι 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

15:30Έρεμπρο - Βάρμπεργκς 1:0
15:30Χέλσινγκμποργκ - AIK Στοκχόλμης 2:0
18:30Γκέτεμποργκ - Ντζουργκάρντεν 1:2
18:30Μιάλμπι - Χάκεν 3:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

15:30Ουμέα - Χάλμσταντ 0:1
18:30Βάστερας - Λιούνγκσκίλε 2:1
18:30Εσκιλστούνα - Μπράγκε 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:00Μαλαμπάκενς Γ - Μορόν Γ 1:1

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:30Κουγιάντ - Ντουσανμπέ 83 1:0
16:30Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Λοκομοτίβ Παμίρ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:30Ανκαραγκούτσου - Γαλατασαράι 1:0
21:00Αντάλιασπορ - Αλάνιασπορ 1:0
21:00Φενερμπαχτσέ - Σίβασπορ 1:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

17:30Αλτάυ - Ερζουρούμ 0:1
17:30Αλτινόρντου - Γκιρεσούνσπορ 3:1
17:30Αντάνασπορ - Χατάγιασπορ 1:2
17:30Ιστανμπούλσπορ - Οσμανλισπόρ 1:0
17:30Κετσιορενγκουτσού - Καραγκουμρούκ 3:0
17:30Μπολουσπόρ - Ακισάρσπορ 0:1
17:30Μπούρσασπορ - Μενεμέν Μπελεντιγιέ 2:2
17:30Ουμρανιγιεσπόρ - Ανταναντεμίρσπορ 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Γιουρόπα Λιγκ - Πλέι Οφς

18:00Σλόβαν Λίμπερετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ 2:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30Χόνκα - Κουόπιο 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Γιάρο - Μικέλι 3:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

18:30Μίκελιν Κισάτ - PK-35 0:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

17:00Ιλβ 2 - Έσπου 3:2
17:00Τζαζ Πόρι - ΣαλΠα Σαλό 2:2
18:30GrIFK - Κλουμπί 04 2:8

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

16:00VIFK - Γίπο 0:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.