REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

19:30Γουέστ Μπρομ - Μπέρνλι 0:0
22:00Λιντς - Γούλβς 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Μπρίστολ Σίτι U23 4:0
17:00Χαλ U23 - Σουόνσι U23 4:0
21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U23 - Γουότφορντ U23 4:0

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Γούλβς U23 - Άστον Βίλα U23 1:3
15:00Νιουκάστλ U23 - Φούλαμ U23 2:1
15:00Σάντερλαντ U23 - Μίντλεσμπρο U23 0:6
16:00Μπέρνλι U23 - Κρίσταλ Πάλας U23 0:1
21:00Έβερτον U23 - Τότεναμ U23 0:0

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Μασρ - Τάλα Αλ Τζαϊς 0:1

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ

23:00Βιολέτ - Φίκα 1:1
23:00Καβάλι - Κοσμόπολαϊτς 2:0
23:00Μιρεμπαλέ - Ρασίνγκ Χαϊτιέν 0:1
23:00Ουαναμίνθε - Τριόμφ Λιανκούρ 2:1
01:00Βαλτιμόρη - Τεμπέτε 0:0
01:00Ντον Μπόσκο - Ριβαρτιμπονιτιέν 4:2
01:00Ρεάλ ντου Καπ - Γιουβέντους 2:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Ουραρτού - Van 2:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00Αλασκέρτ 2 - Αραράτ-Αρμενίας 2 1:2
15:00Αραράτ 2 - Σίρακ 2 3:0
18:00Ουραρτού 2 - Δυτική Αρμενία -:-

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα AFC U19

13:00ΑναβλήθηκεΥεμένη U19 - Τατζικιστάν U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜαλαισία U19 - Κατάρ U19 -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Πλέι Οφς

22:00Μπερκανέ - Χασάνια Αγκαντίρ 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

21:45ΑναβλήθηκεΒάαλαντ-Μπέβερεν - Οστάνδη -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21

20:30Γάνδη U21 - Άντερλεχτ U21 -:-
21:00Λέουβεν U21 - Γκενκ U21 -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Δεύτερη φάση

00:50Ατλέτικο Βενεζουέλα - Λάρα 0:3

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:15Δε Κονγκ - Μπιν Ντουόνγκ 1:0
15:15Σάι Γκον - Χο Τσι Μιν 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:15Μπότεφ Πλόβντιβ - Έταρ 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

00:15Ιντερνασιονάλ - Βάσκο Ντε Γκάμα 2:0
02:30Μπραγκαντίνο - Σπορ Ρεσίφε 2:0
02:30Φορταλέζα - Παλμέιρας 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

02:30Παρανά - Σαμπάιο Κορρέα 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

00:00Παϊσαντού - Βίλα Νόβα 0:0
22:00EC Σάο Ζοσέ - Τομπένσε 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

23:00Σάο Λουίζ - Μαρτσίλιο Ντίαζ 1:1
23:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Ρίβερ-ΠΙ 0:0
00:00Βιλενένσε - Ιντεπεντιέντε 1:1
00:00Σάο Καετάνο - Τζόινβιλ 2:1
01:00Αγκούια Νέγκρα - Οπεράριο VG 3:1
21:00Μπραγκαντίνο - Ρίο Μπράνκο 2:1
21:00Μπραζιλιένσε - Βίλα Νόβα 1:0
22:00Γκοιάνια - Βιτόρια 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U23 - Πρώτη φάση

23:00Παρανά U23 - Σάντος U23 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

02:00Σάο Πάολο U20 - Ιντερνασιονάλ U20 0:0
48'Κορίνθιανς U20 - Σάντος U20 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

21:45Γκινγκάμπ - Οσέρ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

21:30Σαν Πάουλι - Νυρεμβέργη 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00Σαν Πάουλι II - Αμβούργο II 1:1

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

21:30Κόλετζ 1975 - Λίνκολν 0:8

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:10Σαναράτε - CSD Μιουνισιπάλ 0:1

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

19:00ΑναβλήθηκεΈλεφαντ Κολέα - Χάφια -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Νόρντζελαντ - Ράντερς 1:0

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Βέγκα Ρεάλ - Ατλάντικο 2:2
23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Σαν Κριστομπάλ 1:5

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:30Ορένσε - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 1:1
02:00Μακάρα - Oλμέδο 1:0
39'Γκουαγιακίλ Σίτι - 'Εμελεκ 0:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00ΑναβλήθηκεΑμέρικα ντε Κίτο - Σάντα Ρίτα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΓκουαλατσέο - Ατλέτικο Πορτένο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντο Ντομίνγκο - Νουέβε ντε Οκτούμπρε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤσακαρίτας - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Τσακαρίτας - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 1:1
23:00ΑναβλήθηκεΦουέρτζα Αμαρίγια - Μάντα -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

21:00Σαφχάουζεν - Ααράου 1:2

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

19:30Λαμία - Παναιτωλικός 0:0

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 8ος Όμιλος

12:00Κερατσίνι - Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων 3:1

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00Ατλέτικο Μάρτε - Σάντα Τέκλα 1:1

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

01:00Κολόμπους Κρού - Νιού Γιόρκ Σίτι 3:1
02:00Red Bulls Νέας Υόρκης - Ορλάντο Σίτι 1:1
02:30Σινσινάτι - DC Γιουνάιτεντ 1:2
02:30Τορόντο - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 1:0
03:00Μινεσότα - Χιούστον 2:2
04:00ΑναβλήθηκεΚολοράντο Ράπιντς - Ρίαλ Σολτ Λέικ -:-
05:00Πόρτλαντ - Λος Άντζελες 1:1
05:30Λός Άντζελες Γκάλαξι - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 1:0
05:30Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Σιάτλ 0:0

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30ΑναβλήθηκεPSIS Σεμαράνγκ - Μαντούρα Γιουνάιτεντ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΠουσαμάνια Μπόρνεο - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:45Ντέρι Σίτι - Ντάνταλκ 1:2
21:45ΑναβλήθηκεΦιν Χαρπς - Σάμροκ Ρόβερς -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

22:15ΑναβλήθηκεΒαλούρ - Φιόλνιρ -:-
22:15ΑναβλήθηκεΓκρόττα - Χαφναρφιόρντουρ -:-
22:15ΑναβλήθηκεΚόπαβογκ - Φίλκιρ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

21:45Βερόνα - Τζένοα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

18:30Λουκέζε - Κόμο 2:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

22:00Αβελίνο - Γιούβε Στάμπια 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

21:30Κρέμα - Τρίτιουμ 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00Μπολόνια U19 - ΣΠΑΛ U19 1:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

08:00Ζέτισου 2 - Ακζαγίκ Ουράλσκ 3:2
08:00Μακτααράλ - Αλτάι Σεμέι 1:0
11:00Κιράν - Αρίζ 1:2
12:00Ακαντέμιγια Όντουστικ - Σντιούσορ 1:4
12:00Καϊράτ Ακάντεμι - Ατυράου 0:2
14:00Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα - Ακτόμπ 0:4

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Ασία Γιούρο Γιουνάιτεντ - Σόλτιλο Ανγκόρ 5:2

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:30Αλ Αραμπί - Ουμ-Σαλάλ 2:1
19:45Αλ-Ραϊάν - Αλ-Ουακρά 1:0

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Θέσεις 9η - 16η

10:30Κινγκντάο Χουανγκχάι - Γκουαντζού Ρ&Φ 0:0

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι Οφς

14:35Τσονγκίνγκ Λιφάν - Γιανγκσού Σαϊντί 1:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

00:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Ντεπόρτες Τολίμα 1:1
02:05Ατλέτικο Νασιονάλ - Αμέρικα ντε Κάλι 2:2
04:10Ντεπορτίβο Πάστο - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:00ΑκυρώθηκεΑλιάντζα Πετρολέρα - Ενβιγκάντο -:-
23:00ΑκυρώθηκεΑτλέτικο Νασιονάλ - Πατριόταζ -:-
23:00ΑκυρώθηκεΚουκούτα - Μπουκαραμάνγκα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΛα Εκιδάδ - Ντεπόρτες Τολίμα -:-
23:00ΑκυρώθηκεΜιλονάριος - Τζούνιορ -:-
23:00ΑκυρώθηκεΝτεπορτίβο Κάλι - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν -:-
23:00ΑκυρώθηκεΝτεπορτίβο Πάστο - Αμέρικα ντε Κάλι -:-
23:00ΑκυρώθηκεΠερέιρα - Αγκουίλας -:-
23:00ΑκυρώθηκεΤζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Όντσε Κάλντας -:-
23:00ΑκυρώθηκεΤσίκο - Σάντα Φε -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:00Λανέρος - Μπαρανκουιλά 2:0
23:00Ρεάλ Καρταγένα - Φορταλέζα 2:1
23:00Ρεάλ Σαν Αντέ - Μπογκοτά 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

23:00Λα Εκιδάδ Γ - Φορταλέζα Γ -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

01:00Σάπρισα - Σαν Κάρλος 0:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Marineros - Σάντα Ρόζα 3:2
00:00Καρμελίτα - Καριάρι Ποτσότσι 0:1

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:40Αλ Γιαχρά - Αλ Αραμπί 1:1
19:55Αλ Σουλαϊμπικάτ - Αλ Σαχέλ 2:3
19:55Αλ-Φαχαχίλ - Κάζμα 1:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

16:00Όσιγιεκ 2 - Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

18:00Ολυμπιακός Λευκωσίας - Απόλλων Λεμεσού 0:1
20:00ΑΕΛ Λεμεσού - Παραλίμνι 4:1

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

20:00Νουαντχίμπου - Τεβρά-Ζέινα 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:06Σάντος Λαγκούνα - Πατσούκα 1:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

05:00Τλαξκάλα - Κορεκαμίνος 1:0
05:00Τσιμαρόνς ντε Σονόρα - Λεονές Νέγκρος 2:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

23:00Κανονέρος Μαρίνα - Ντεπορτίβο Ντόνγκου 1:1
00:00Αζόρες ντε Χιντάλγκο - Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 0:4
03:00Κολίμα - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο 2:1
00:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Ζιτακουάρο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

00:00Κρούζ Αζούλ Γ - Τολούκα Γ 1:3
01:00Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 2:2
20:00Κερετάρο Γ - Σάντος Λαγκούνα Γ 2:1
9'Κλαμπ Αμέρικα Γ - Μοντερέι Γ 0:0

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Χαλά - Αλ Ναγμά 1:2
18:00Ηστ Ρίφα - Αλ Ριφά 0:0

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Ρόιαλ - Leopard St.Camille -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:15Τσιναντέγκα - Μαναγκούα -:-
03:00Ρεάλ Μαντρίθ - Εστέλι 1:0
04:00Γιουβέντους Μαναγκούα - Ντιριάνγκεν 3:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

00:00Ρεάλ Μαντρίθ U20 - Εστέλι U20 1:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

18:30Χελμόντ - Γκράαφστσαπ 1:2
19:45Γιόνγκ Άγιαξ - Γιονγκ Ουτρέχτης 3:2
21:00Ρόντα - Τέλσταρ 1:1
22:00Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ - Φόλενταμ 2:6

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00Πλατένσε - Μάραθον 0:1
00:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ολίμπια 0:2
02:00Ρεάλ ντε Μίνας - Μοτάγκουα 0:3
03:00Ρεάλ Εσπάνα - Βίντα 0:3
05:00Honduras Progreso - UPNFM 2:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

21:00Χαλαντάς - Γκιόρ 1:1

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

14:00Τερμέζ Σουρκόν - Κοκάντ 1912 0:1
16:00Λοκομοτίβ Τασκένδης - Μπουνιοντκόρ 2:1
16:00Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν - Μετ. Μπεκομπόντ 1:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

00:00Νασιονάλ - Φίνιξ 1:0
02:15Σέρο - Γουόντερερς 1:0

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

16:00Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Γιουβεντούτ 0:0
18:15Βίλα Εσπανιόλα - Σουντ Αμέρικα 1:0
20:30Τσερίτο - Βίλα Τερέζα 3:0
60'Αλμπιόν - Σεντράλ Εσπανιόλ 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ρίβερ Πλέιτ - 12 ντε Οκτούμπρε 1:2
02:15Τσέρο Πορτένο - Σπορτίβο Λουκουένο 2:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

19:00Αγιακούτσο - Κάρλος Στέιν 3:0
19:00Λακουαμπάμπα - Σέζαρ Βαλέγιο 2:3
22:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Cusco 3:2
39'Γκράου - Καγιαμάρκα 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεΑγιακούτσο - Σπόρτινγκ Κριστάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑλιάνσα Λίμα - Κάρλος Στέιν -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑλιάντζα Χουανούκο - Μέλγκαρ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΓκράου - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαντολάο - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚάρλος Μανούτσι - Μπινασιονάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΛακουαμπάμπα - Cusco -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτεπ. Μουνισιπάλ - Σπορ Μπόυζ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΟυνιβ. Σαν Μαρτίν - Σπορ Χουνκάιο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣιενσιάνο - Καγιαμάρκα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Ποντμπεσκίτζιε - Βάρτα Πόζναν 1:2
21:30Λέχια Γκντανσκ - Στσζέτσιν 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

22:15Μποαβίστα - Γκιμαράες 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

18:00Βολουντάρι - Βιιτορούλ 0:2
21:00Ακαντέμικα Κλιντσένι - Στεάουα Βουκουρεστίου 0:2

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 1ος Όμιλος

19:00Yessentuki - Tuapse 4:4

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

14:00Κίμκι 2 - Κράζνι 1:2
16:00Vidnoe - Στρογκίνο Μόσκβα 4:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00Ντζουργκάρντεν - Μάλμε 3:2
20:00Χέλσινγκμποργκ - Χάκεν 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

16:00Ουμέα Γ - Κρίστιανσταντ Γ 0:4

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00JKT Τανζανία - Τανζάνια Πρίζονς 1:1
16:00Κόασταλ Γιούνιον - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ 3:0
16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Ναμούνγκο 1:0
16:00Πολίσι Τανζανία - Gwambina 1:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Γαλατασαράι - Αλάνιασπορ 1:2
20:00Γκεντσλερμπιρλιγκί - Ντενίζλισπορ 1:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

19:00Ακισάρσπορ - Menemenspor 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

14:00ΑναβλήθηκεΜποέμιανς 1905 Β - Ντούκλα Πράγας Β -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30Λάχτι - Χάκα 0:0
18:30Τούρκου - Ροβανιέμι 4:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.