REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Γουότφορντ - Μπλάκμπερν 3:1
21:45Κάρντιφ - Μπόρνμουθ 1:1
21:45ΚΠΡ - Πρέστον 0:2
21:45Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Μπρέντφορντ 1:2
21:45Στόουκ - Μπάρνσλεϊ 2:2

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κινγκστόνιαν - Πότερς 1:0
21:45ΑναβλήθηκεΚρέι - Μπόγκνορ Ρέγκις -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

14:00Γουίγκαν U23 - Τσάρλτον U23 3:0
15:00Κρου U23 - ΚΠΡ U23 4:1

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

21:45Καϊλούνγκο - Κόσμος 2:1
21:45Λα Φιορίτα - Λιμπερτάς 1:1
21:45Ντομανιάνο - Γιουβένες/Ντογκάνα 1:2πέν.
21:45Τρε Φιόρι - Πεναρόσα 2:0
21:45Φιορεντίνο - Φαετάνο 3:1

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα AFC U19

13:00ΑναβλήθηκεΙράκ U19 - Μπαχρέιν U19 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΝότια Κορέα U19 - Ιαπωνία U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΒιετνάμ U19 - Λάος U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣαουδική Αραβία U19 - Αυστραλία U19 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:00Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς 1:2
12:30Μπρισμπέιν Σίτι - Πενινσούλα 0:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

21:45Αντμίρα (Ερασ.) - Μάουερβεκ 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

21:00ΑναβλήθηκεΖελζάτε - Ζουεβεζέλε -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

21:00ΑναβλήθηκεΧάσελτ - Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Δεύτερη φάση

00:00Λα Γκουαΐρα - Τρουχιγιάνος 1:2
03:00Μινέρος - Γιαρακουιάνος 3:1
00:00Λάρα - Πουέρτο Καμπέγιο 0:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Χουέ - Ντακ Λακ 1:1
11:30Ντονγκ Θαπ - Καν Το 1:0
13:00Λονγκ Αν - Φίκο Τέι Νιν 3:1

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

03:00ΑναβλήθηκεΑρκαχάιε (Αϊτ) - Χάνκουκ (Μπε) -:-
05:00Φας (Εσλ) - Μαναγκούα (Νικ) 1:2πέν.

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Κύπελλο

15:30Ακαντέμιγια Πάντεφ - Βάρνταρ 1:0
15:30Κοζούν Γκεβγκέλια - Σίλεξ 1:3
15:30Μακεντόνιγια - Σάσα 6:0
15:30Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Μπελάσικα 0:1
15:30Ρενόβα - Πέλιστερ 3:2πέν.
15:30Σκέντιγια - Γκοστιβάρ 1:0
15:30Σκούπι - Κιτ Γκόου Πετσέβο 5:0
15:30Στρούγγα Τριμ & Λουμ - Ραμποτνίτσκι 1:0πέν.

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Κύπελλο Βοζνίας Ερζεγοβίνης

16:00Nevesinje - Klis Buturovic Polje 0:2
16:00Ζελιέζνιτσαρ - Γκοράζντε 3:0
16:00Ζρινιέσκι - Σλάβιγια 4:0
16:00Κακανί - Μπόρακ Μπάνια Λούκα 1:6
16:00Κρούπα - Σαράγεβο 2:4
16:00Πρίγεντορ - Ζβιγιέζντα 09 0:1πέν.
16:00Τάζλα Σίτι - Ράντνικ Μπιγελίνα 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

14:30Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Λέφσκι Σόφιας 1:4
15:00Gorski Izvor - Μοντάνα 1:2
15:00Γιάντρα Γκάμπροβο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1:6
15:00Ντρένοβετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 0:6
15:00Σεβλιέβο - Σλάβια Σόφιας 1:5
17:30Πιρίν - Μπερόε 3:4

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:15CSA - Μποταφόγκο SP 1:0
01:15Γιουβεντούντε - Αβάι 3:0
01:15Οέστε - Ναούτικο Ρεσίφε 0:1
03:30Οπεράριο - Κρουζέιρο 0:1
03:30Πόντε Πρέτα - Τσαπεκοένσε 0:5
22:30Φιγκουεϊρένσε - CRB 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

21:00Ιντεπεντιέντε - Βιλενένσε 2:1
21:00Πελότας - Τουμπαράο 1:1
21:30Κορουρίπε - Σεντράλ 0:2
21:30Τολέδο - Καμποφριένσε 0:2
21:30Φλορέστα - Σαλγκέιρο 2:2
22:00Απαρετσιντένσε - Ουνιάο Ροντονόπολις 4:0
22:00Πάλμας - Καλντένσε 1:2
22:00Ρίβερ-ΠΙ - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR 1:0
22:00Σινόπ - ΑΕ Άλτος 1:2
22:00Τουπινάμπας - Αλαγκόινας 1:2
22:00Φρέι Παουλιστάνο - ABC 0:1
23:30Γκαλβέζ - Γι-Παρανά 3:1
00:00Φεροβιάρια - Μπάνγκου 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα Β1 - Πρώτη φάση - Πλέι Οφς

21:00Νόβα Ιγκουάτσου - Γκοντσαλένσε 2:0
21:00Ντούκε Ντε Κάξια - Σαμπάιο Κορέα 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

21:00Γκουαρανί-ΜΓ - ΑΘλέτικ Κλαμπ 1:4
21:00Μπετίμ - Τούπι-ΜΓ 1:0
21:30Ιπατίνγκα - Πούσο Αλέγκρε 2:3
21:30Νασιονάλ ντε Μουριάε - Μαμόρε 1:2
21:30Ντεμοκράτα GV - Ντεμοκράτα ΣΛ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ U20

21:00Αβάι U20 - Σπορ Ρεσίφε U20 1:1
21:00Ιντερνασιονάλ U20 - Γκαλβέζ U20 3:0
21:00Κοριτίμπα U20 - Σάο Πάολο U20 1:1
21:00Μπραγκαντίνο U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 2:4
21:00Τσεάρα U20 - Μπαΐα U20 1:2
22:00Λοντρίνα U20 - Παλμέιρας U20 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Αμβούργο - Άουε 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βικτόρια Κολωνίας - Μπάγερν Μονάχου II 3:2
20:00Καϊζερσλάουτερν - Ινγκολστάντ 1:1
20:00Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν 1:2
20:00Ουντερχάκινγκ - Ντούισμπουργκ 0:1
20:00Χάλεσκερ - Μέπεν 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

19:30Βέρντερ Βρέμης II - Ομπερνόιλαντ 4:1
20:00Βόλφσμπουργκ II - Ρέντεν 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

19:00ΑναβλήθηκεΛίπσταντ - Μπορούσια Ντόρτμουντ II -:-
20:30Άλεν - Βέγκμπεργκ-Μπικ 2:2
20:30Ομπερχάουζεν - Σπορφρόιντε Λότε 3:1
20:30Πρόισεν Μούνστερ - Βίντενμπρουκ 2:1
20:30ΑναβλήθηκεΡοντινγκχάουζεν - Άαχεν -:-
20:30Σάλκε 04 II - Κολωνία II 3:0
20:30Φορτούνα Κολωνίας - Μπόνερ 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

19:30ΑναβλήθηκεΣόνενχοφ Γκρόσασπακ - Στουτγκάρδη II -:-
20:00RW Κόμπλεντζ - Πιρμασένς 0:2
20:00Μάιντζ II - Σταντάλεντορφ 2:0
20:00Μπάλινγκεν - Αλτζενάου 2:1
20:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Φράιμπουργκ II 2:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

20:30Στράουσμπεργκ - Ζέλεντορφ 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

20:30Χίσλινγκερ - Σπελ-Βένχαους 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

20:30ΑναβλήθηκεΣέρμπεκ 2020 - Σπρόκχοβελ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

20:00Νέχοφ - Χανάου 0:4
20:00Ουόλντορφ - Γκίνσχαϊμ 4:2
20:00Φέρνβαλντ - Βαλντγκίρμες 5:2
20:00Φούλντα-Λενέρζ - Φλιέντεν 3:0
20:00Φρίεντμπεργκ - Ντιετκίρχεν 6:0
20:30Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Στέινμπαχ 1:1
20:30Μπαντ Βίλμπελ - Έρλενσι 2:0
20:30Χανταμάρ - Έντερσχαϊμ 2:0
21:00Ζέιλσχαϊμ - Χέσεν Ντρέιεϊχ 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00ΑναβλήθηκεΊνγκολσταντ II - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:30SC Βέλμπερτ - Γιαν Χίσφελντ 4:0
20:30TuRU Ντίσελντορφ - Μενχενγκλάντμπαχ 1:0
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - Βέλμπερτ 3:0
20:30Κλέβε - TVD Βέλμπερτ 3:0
20:30Μίρμπους - Έσεν 0:3
20:30Μπάουμπεργκ - Στερκράντε Νορντ 2:3
21:00Νιεντερβένιγκερν - Κρονενμπέργκερ 5:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

13:00Μεράνι Μαρτβίλι - Σεβαρντένι Τιφλίδας 5:2
13:00Σουκούρα - Ντουσέτι 5:0

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Skive IK - Βεντσισέλ 1:1
19:30Φρεμάντ Αμάγκερ - Ελίτ 3000 Χέλσινγκορ 5:1
20:00Κόγκε - Φρεντερίτσια 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

20:00Σάντα Ρίτα - Γκουαλατσέο 3:1
23:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Αμέρικα ντε Κίτο 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

21:00Κένιζ - Μπαβουά 0:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

21:00ΑναβλήθηκεΜπάλτζερς - Παραντίσο -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

17:15Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα 1:2

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

16:00ΑΕ Αμπελοκήπων - Διδυμότειχο 2:1
16:00Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου 2:1
16:00Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός 0:3
16:00ΑναβλήθηκεΑπόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου -:-
16:00Ελπίς Σαππών - Εθνικός Σοχού 0:0
16:00Ηρακλής - Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 5:0
16:00Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Άνθειας Αριστείνου 2:0
16:00Ορφέας Ξάνθης - Εύοσμος 4:0

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΜ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Νέα Καλλικράτεια -:-
16:00Αετός Βαρβάρας - Θύελλα Σαρακηνών 1:2
16:00Αναγέννηση Πλαγιάς - Α. Σ. Γιαννιτσών 2:0
16:00Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0:2
16:00Μακεδονικός - Θερμαϊκός 2:2
16:00Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2:0
16:00ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

16:00Αετός Μακρυχωρίου - Ελασσόνα 4:0
16:00Α.Ο. Σελλάνων - Καρίτσα 0:1
16:00Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας 1:1
16:00Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2:1
16:00ΑναβλήθηκεΚοζάνη - Δίας Δίου -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜακεδονικός Φούφας - Φήκης -:-
16:00Οικονόμος - Ηρακλής Λάρισας 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 10ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεAEEK ΣΥΝ.KA. - Νέος Αστέρας Ρεθύμνου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλμυρός ΓΠΣ - Α.Ο. Παλαιοχώρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Πόρου - Άρης Σούδας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑτσαλένιος - Ηρόδοτος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΓιούχτας - Άγιος Νικόλαος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔαμάστα Ηρακλείου - Αναγέννηση Ιεράπετρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΡεθυμνιακός - Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου -:-
16:00Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης 4:2
16:00Α.Ο. Παλαιοχώρας - Γιούχτας 0:2
16:00Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου 0:1
16:00Άρης Σούδας - AEEK ΣΥΝ.KA. 0:1
16:00Ατσαλένιος - Δαμάστα Ηρακλείου 1:3
16:00ΑναβλήθηκεΗρόδοτος - Ρεθυμνιακός -:-
16:00Νέος Αστέρας Ρεθύμνου - Άγιος Νικόλαος 2:3
16:00Πλατανιάς - Αλμυρός ΓΠΣ 0:6

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:10Νάρβα - Φλόρα 1:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Μαριαμάα Κομπανί - Ταμέκα 0:15
19:00Πάρνου Σαντάμ - Γιάρβε WO -:-
19:30Ταλίν - Λεβάντια 0:3

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Φάση Ομίλων

19:55Red Bull Σάλτσμπουργκ - Λοκομοτίβ Μόσχας 2:2
19:55Ρεάλ Μαδρίτης - Σαχτάρ Ντόνετσκ 2:3
22:00Άγιαξ - Λίβερπουλ 0:1
22:00Ίντερ - Γκλάντμπαχ 2:2
22:00Μάντσεστερ Σίτι - Πόρτο 3:1
22:00Μίντιλαντ - Αταλάντα 0:4
22:00Μπάγερν Μονάχου - Ατλέτικο Μαδρίτης 4:0
22:00Ολυμπιακός - Μαρσέιγ 1:0

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΒόρεια Ιρλανδία U17 - Σλοβακία U17 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΙρλανδία U17 - Εσθονία U17 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

16:00SKCHF Σεβαστόπολ - Κάφα 2:0

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά

19:00Δανία Γ - Ισραήλ Γ 4:0
19:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία Γ - Λευκορωσία Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

16:00ΑναβλήθηκεΑγγλία U19 Γ - Κόσοβο U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑζερμπαϊτζάν U19 Γ - Σουηδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑλβανία U19 Γ - Ρωσία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒέλγιο U19 Γ - Κύπρος U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒοσνία και Ερζεγοβίνη U19 Γ - Πολωνία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒουλγαρία U19 Γ - Ισλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓαλλία U19 Γ - Βόρεια Μακεδονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓερμανία U19 Γ - Καζακστάν U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΔανία U19 Γ - Μολδαβία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕλβετία U19 Γ - Αρμενία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕλλάδα U19 Γ - Ιρλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΙσραήλ U19 Γ - Σλοβενία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚροατία U19 Γ - Αυστρία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜαυροβούνιο U19 Γ - Ουγγαρία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία U19 Γ - Νήσοι Φερόε U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟλλανδία U19 Γ - Λιθουανία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟυαλία U19 Γ - Σλοβακία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΡουμανία U19 Γ - Πορτογαλία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣκωτία U19 Γ - Εσθονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤουρκία U19 Γ - Βόρεια Ιρλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤσεχία U19 Γ - Λετονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΦινλανδία U19 Γ - Γεωργία U19 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΒοσνία και Ερζεγοβίνη U17 Γ - Τσεχία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚροατία U17 Γ - Σερβία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία U17 Γ - Γεωργία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠολωνία U17 Γ - Μαυροβούνιο U17 Γ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

03:30Νάσβιλ - Ντάλας 3:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

18:00Ορλάντο Σίτι Β - Ρίτσμοντ Κίκερς 1:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Βίσσελ Κόμπε - Κασίμα 1:3
13:30Γιοκοχάμα Μάρινος - Ναγκόγια 2:1
13:30Σονάν - Σάγκαν Τόσου 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:30Κυότο - Κιτακιουσού 1:0
13:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Οκαϊάμα 1:1
13:00Εχίμε - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 1:4
13:00Κουσάτσου - Κόφου 1:0
13:00Ματσίδα Ζέλβια - Φουκουόκα 0:0
13:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ομίγια 1:1
13:00Μίτο - Γιαμαγκάτα 1:1
13:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τοκουσίμα 0:3
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Καναζάβα 2:0
13:00Τόκυο Βέρντι - Γιούμπιλο Ιβάτα 0:0
13:30Τοτσίγκι - Ριουκίου 4:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

13:00Toϊάμα - Βανραούρ 1:1

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ Σαρίχ - Αλ Ουεχντάτ 1:2
19:30Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Αλ Τζαζίρα 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:30Εσπανιόλ - Μιράντες 2:0
20:00Λας Πάλμας - Καστεγιόν 2:1
20:00Λούγκο - Χιρόνα 3:0
20:00Πονφεραντίνα - Τενερίφη 1:0
22:30Αλμερία - Καρταγένα 1:1
22:30ΑναβλήθηκεΣαμπαντέλ - Αλκορκόρν -:-
22:30Φουενλαμπράντα - Λογκρόνες 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα Φεντερασιόν

19:00Βιλαρούμπια - UCAM Μουρθία 0:1
21:00Μελίλα - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 3:2πέν.
21:00Μπαλμασέντα - Τροπεζόν 0:2
21:00Πουέρτολάνιο - Τορεντονιιμένο 5:2

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Λέτσε - Kρεμονέζε 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Πιατσέντζα - Ολμπία 1:1
18:30Αλμπινολέφε - Ρενάτε 1:0
19:30Αλεσάντρια - Γκροσσέτο 0:1
19:30Λιβόρνο - Νοβάρα 2:3
21:30Ποντεντέρα - Λέκο 1:0
21:45Βερτσέλι - Γιουβέντους U23 1:0
21:45Καραρέζε - Πιστογιέζε 2:0
21:45Προ Σέστο - Τζιάνα Ερμίνιο 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Σουντιρόλ - Κάρπι 3:0
19:00Μάντοβα - Ματελίκα 5:2
19:30Αρέτζο - Πάντοβα 0:5
19:30Βις Πεζάρο - Τριεστίνα 0:1
19:30Λενάγκο Σαλούς - Περούτζια 0:2
21:30Μόντενα - Φεραλπισάλο 0:0
21:45Ιμολέζε - Σαμπενεντέτεσε 1:1
21:45Ραβέννα - Βίρτους Βερόνα 2:0
21:45Τσεζένα - Φάνο 3:0
21:45Φερμάνα - Γκούμπιο 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

16:00Παγκανέζε - Βίρτους Φρανκάβιλα 0:0
18:30Κασερτάνα - Κατάντζαρο 0:0
19:30ΑναβλήθηκεΠαλέρμο - Τούρις -:-
19:30Ποτέντζα - Τεράμο 1:1
21:30Βιτερμπέσε - Μπισκέλιε 1:1
21:45Κατάνια - Τερνάνα 1:3
21:45Μονόπολι - Μπάρι 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00Καζάλε - Γκοτζάνο 0:1
16:00Κιέρι - Λενάνο 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Μπελούνο - Αμπροζιάνα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Μετζολάρα - Γκιβιτζάνο Μπόργκο 3:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:00Νοτσερίνα - Σασάρι Τόρες 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Καστροβιλάρι - Σάντα Μαρία Τσιλέντο 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

15:30ΑναβλήθηκεΣαμπντόρια U19 - Έμπολι U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Σπέτσια U19 - Φροζινόνε U19 1:1
15:30Κιέβο U19 - Βενέτσια U19 6:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Κιζιλζάρ - Ταράζ 1:0

ΚΑΤΑΡ: QSL

18:45Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ-Σαντ 1:3

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Θέσεις 9η - 16η

10:30Σεντζέν - Τιαντζίν Τεντά 1:1

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι Οφς

14:35Γκουανγκτζού Εβεργκράντε - Χεμπέι 5:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

23:00Περέιρα - Τίγκρες 1:0
23:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Κίνδιο 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

03:40Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Τζούνιορ Γ 0:1
23:00Σάντα Φε Γ - Μιλονάριος Γ 3:2

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:30Blessing - Σάνγκα Μπαλέντε 0:0
17:30JSK - Μαζέμπε 1:2
17:30Ντόφινς Νουάρς - Ρένεσανς 1:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:30Εστουδιάντες (Αργ) - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο (Αργ) 3:1

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:00Γκιλανί - Τρέπτσα 89 0:0
15:00Μπάλκανι - Ντρίτα 2:0
15:00Φερονικέλι - Πρίστινα 1:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

20:00Γκουανακαστέκα - Marineros 1:1
20:00Λιμπέρια - Σάντα Ρόζα 3:2
22:00Ασέρι - Ντεσαμπαράντος 1:1
22:00ΑναβλήθηκεΚαριάρι Ποτσότσι - Municipal San Ramon -:-
23:00Puerto Golfito FC - Μπάριο Μέξικο 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

17:00Δόξα Κατωκοπιάς - Nέα Σαλαμίνα 2:0

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

15:30ΑΣΙΛ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

15:30Άρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας 1:4

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

13:30Γιέλγκαβα - Βέντσπιλς 0:1πέν.
14:00Σπάρτακς - Λιεπάγια 1:3
17:00Βαλμιέρα - Τούκουμς 2000 1:0
20:00RFS - Ρίγα 3:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Μινσκ - Σλάβια Μοζίρ 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Ναφτάν - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 2:1
15:30Όρσα - Σλόνιμ-2017 1:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Δυναμό Μπρεστ 2 - Σλατσκ 2 2:0

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

21:00UNA Στράζεν - Χόστερτ 3:2
21:00Βιλτζ - Φόλα 1:2
21:00Ζενές Ες - Ντιφερντάνγκε 1:4
21:00Μπενφίκα - Μόντορφ 0:2
21:00Ντουντελάνζ - Έτελμπρουκ 3:0
21:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ 2:0
21:00Ρασίνγκ Λουξεμβούργου - Ροντάνγκε 0:0

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Μόστα - Χιμπέρνιαν 2:3
18:00Φλοριάνα - Σενγκλέα Αθλέτικς 1:0
22:15ΑναβλήθηκεΒαλέτα - Σάιρενς -:-
22:15Σλιέμα - Γκούντια 1:2

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

18:00Κόρμι - Σβιέκι 2:2
22:15Νάξαρ Λάιονς - Σαν Γκουάν 1:2
22:15Σεντ Άντριους - Σεντ Τζορτζς 3:1

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

19:30Κσαρ - Πολίς 0:0
22:05SNIM - Τιντίκια 2:0
00:40Νουακτσότ Κινγκς - Κέντια 4:1

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Κύπελλο

15:00Γκρμπάλι - Άρσεναλ Τιβάτ 0:4
15:00Μποκέλι - Κομ Ποντγκόριτσα 3:0
15:00Μπουντούτσνοστ - Ρούνταρ 3:1
15:00ΟΦΚ Πέτροβατς - Ντέσιτς 1:5
16:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Γιέντινστβο 3:0
17:00Ζέτα - Ιμπάρ 8:0
18:00Ποντγκόριτσα - Γιέζερο 2:0
19:00Ίσκρα - Τίτογκραντ 3:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Aτλάντε 2:1
03:05Ατλέτικο Μορέλια - Ζακατέκαζ Μινέρος 2:1
05:05Ταμπίκο Μαντέρο - Πούμας Ταμπάσκο 1:2

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

14:00Κόντρου Λοτζόβα - CSCA Μπουιουκάνι 0:1
18:00Πετροκούμπ - Σπεράντα Νισπορένι 2:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Κλάκσβικ - B36 Τόρσαβν 1:1

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες

01:15Ολίμπια Ασουνσιόν (Παρ) - Ντέλφιν (Εκου) 0:1
01:15Σάντος (Bρα) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) 2:1
03:30Κόλο Κόλο (Χιλ) - Βίλστερμαν (Βολ) 0:1
03:30Πενιαρόλ (Ουρ) - Ατλέτικο-ΠΡ (Bρα) 3:2
03:30Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο (Εκου) 3:0
03:30Σάο Πάολο (Bρα) - Μπινασιονάλ (Περ) 5:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

18:30Βάαλβαϊκ - Ζβόλε 1:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00ΑναβλήθηκεΜάραθον - Honduras Progreso -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

18:00Szeged - Γκιρμότ 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

15:30Κοζαρμισλένι - Βακ 1:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

13:30Μπουνταορσί - Κσακβαρί 1:3

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

14:00Πακτακόρ - Σογκντιάνα 2:0
16:00Νασάφ Καρσί - AGMK 2:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

14:30Ζίτομιρ - Κρεμίν 2:0
15:00Obolon - Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ 1:0
15:00ΒΠΚ-Άγκρο - Τσερνομόρετς Οδησσού 0:2
15:00Κρίσταλ - Χίρνικ-Σπορτ 1:3
15:00Μικολάιφ - Βέρες Ρίβνε 0:0
15:00Πρικαρπάτια - Νίβα Τερνόπιλ 2:1
16:00Αλιάνς - Βόλιν Λούτσκ 0:2
17:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Κράματορσκ 2:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:00Τακουαρέμπο - Ράμπλα Τζούνιορς 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Ραντόμιακ Ραντόμ - Πούσζτζα 2:0
18:40Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια 2:0
19:00ΑναβλήθηκεΚρόμπρι Γκλόγκοου - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

14:00Λέγκια II - Λεγκιονόβο 0:1
19:00Μαζοβιέτσκι - Ραντόμσκο 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

16:30Γιάροτσιν - Στσζέτσιν II 3:3
18:00Ελάνα Τορούν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

15:30Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Nysa 3:1
19:00Ρούχ Χορζόφ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 4:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

16:00ΑναβλήθηκεΓιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ - Κόρονα 2 -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠοντάλε Νόβι Ταργκ - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Λέχια Γκντανσκ U18 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 1:2
12:15Κόρονα U18 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 2:0
13:00Σλασκ U18 - Λέγκια Βαρσοβίας U18 5:1
13:00Στσζέτσιν U18 - Κρακόβια U18 2:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

17:00Λουρινανένσε - Σανταρέμ 1:0παράτ.
17:00Τιρσένσε - Μοντίγιο 2:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

14:30Daesti - Βιτορούλ Τάργκου Γίου 1:2παράτ.
14:30Metaloglobus Bucharest - Πετρολούλ Πλοϊέστι 1:2παράτ.
14:30Somuz Falticeni - Κέαλολ 0:4
14:30Αξιόπολις Τσερναβόντα - Φ. Κονστάντα 1:2πέν.
14:30Γκιρόντα - ASU Poli Timisoara 3:4παράτ.
14:30Κονκόρντια - Μιοβένι 1:0
14:30Μπράιλα - Gloria Buzau 1:2
14:30Μπρασόφ - Μιερκουρέα Τσιούκ 0:1παράτ.
14:30Ούλμου - Καλαράσι 1:2
14:30Σανμαρτίν - Κομούνα Ρετσέα 4:3
14:30Χούσι - Φοτσανί 1:0

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

14:00Βέλες Μόσχας - Ουράλ 1:3
15:00Γιενισέι - Σπαρτάκ Μόσχας 1:0
15:00Τεκστίλστικ - Άρσεναλ Τούλα 0:1πέν.
16:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Κίμκι 1:2πέν.
16:00Ν. Μπριάνσκ - Τάμποφ 0:2
17:00Έρενμπουργκ - Σότσι 1:2πέν.
18:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Ροτόρ Βόλγκογκραντ 3:0
18:30Σινίκ Γιάροσλαβ - Ακμάτ Γκρόζνι 1:2πέν.
19:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Ούφα 0:4

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

17:45Αλ Καλίγ - Αλ Ταέ 1:0
17:45Αλ-Σαχέλ - Αλ Μπουκαϊρίγια 0:0
17:55Αλ-Σοαλά - Γιέντα 0:1
18:05Αλ Φεϊχά - Αλ Ναγιούμ 3:1
18:15Ναιράν - Αλ Τζαμπαλαΐν 1:3

ΣΕΡΒΙΑ: Κύπελλο

15:00Μάτσβα - Μέταλακ 1:2
15:30IMT Novi Beograd - Ίντιγια 2:1
15:30Jedinstvo Rumenka - Βοϊβοντίνα 0:2
15:30Susica - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα 0:2
15:30Βόζντοβατς - Γκράφικαρ Βελιγραδίου 3:2πέν.
15:30Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ράντνικ 3:4
15:30Μλάντοστ - Ντιναμό Βράνιε 3:0
15:30Νόβι Παζάρ - Τσουκαρίκι 1:3
15:30Ραντ - Κολουμπάρα 1:0πέν.
15:30Ραντνίτσκι Πιρότ - Προλετέρ 0:2
15:30Σμεντέρεβο - Ραντνίτσκι Νις 1:2
15:30Τράγιαλ Κρούσεβατς - Μπάτσκα Τόπολα 0:2
17:00Παρτιζάν - Μπάκα 2:0
18:00ΑναβλήθηκεΕρυθρός Αστέρας - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα -:-
19:00Γιάβορ - Ραντνίτσκι 1923 2:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:00ΑναβλήθηκεΠόπραντ - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

16:00ΑναβλήθηκεΒράνοφ - Μπαρντεγιόφσκα Νόβα Βες -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

15:30ΑναβλήθηκεMSK Slavoj Spisska Bela - Στροπκόφ -:-
15:30ΑναβλήθηκεSpisske Podhradie - Τρέντσιν -:-
15:30ΑναβλήθηκεTJD Pribelce - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-
15:30ΑναβλήθηκεΓκαλάντα - Slavia TU Kosice -:-
15:30ΑναβλήθηκεΚεζμάροκ - Z. Moravce-Vrable -:-
15:30ΑναβλήθηκεΛεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Ροχόζνικ -:-
15:30ΑναβλήθηκεΛ. Μίκουλας - Σπάρτακ Τρνάβα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπέλα - Ζίλινα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπενεσόβα - Κομάρνο -:-
15:30ΑναβλήθηκεΡοβίνκα - Μιχάλοβτσε -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠάτα - Ντουνάισκα Στρέντα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας

15:00Ραντόμλιγιε - Ταμπόρ Σεζάνα 3:2
16:00ΑναβλήθηκεΝάφτα - Φούζιναρ -:-
17:00Μπρέζιτσε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα 3:4πέν.
19:00Κόπερ - Αλουμίνι 3:1παράτ.
19:00ΑναβλήθηκεΤρίγκλαβ Γκορένισκα - Τσέλιε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Βάστερας - Ακρόπολις 2:1
20:00Εσκιλστούνα - Τρέλεμποργκ 3:2
20:00Έστερ - Ουμέα 2:0
20:00Νόρμπι - Χάλμσταντ 0:2
20:00Ντάλκουρντ - Σούντσβαλ 1:3
20:00Ντέγκερφος - Έργκριτε 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Λούλεα - Τιμ TG FF 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Λαντσκρόνα - Λίντομε 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

20:30Χάνινγκε - Έρεμπρο 1:2

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Αλ Γιαΐς - Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό 2:1
14:00Αλ Καραμά - Harjaleh 1:0
14:00Αλ-Σαχέλ - Ουατμπά 1:2
14:00Αλ Ταλιγιά - Γιαμπλέ 3:3
14:00Φουτούα - Αλ Σορτά 1:1
14:00Χορίγια - Αλ Ουαντά 0:1
14:00Χοτίν - Τισρίν 0:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Γκιρεσούνσπορ - Αντάνασπορ 4:3
16:00Ανταναντεμίρσπορ - Ουμρανιγιεσπόρ 4:2
19:00Αλτινόρντου - Αλτάυ 2:1
19:00Μπαλικεσιρσπόρ - Μπολουσπόρ 0:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

14:00Γκουμουσανεσπόρ - Σαντσακτεπέ 1:5
14:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Αμεντσπόρ 0:1
14:00Κορούμ - Νιγκντέ Αναντολού 4:0
14:00Μανίσα ΦΚ - Εργκέν Βελιμέσε 1:1
14:00Ουσάκ Μπελ. - 24 Ερτζινκασπόρ 1:3
14:00Οφτασπόρ - Καραμανμαράς 3:3
14:00Σανλιούρφασπορ - Χεκίμογλου Τραμπζόν 0:2
14:00ΑναβλήθηκεΣαριγιέρ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
19:00Κοτσαέλισπορ - Ινεγκολσπόρ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

14:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Βανσπόρ 0:1
14:00Μαμάκ - Εγιούπσπορ 0:3
14:00Μπόντρουμσπορ - Κιρκλαρέλισπορ 0:0
14:00Πεντικσπορ - 1922 Κόνιασπορ 1:1
14:00Σακάριασπορ - Πατζαρσπόρ 2:1
14:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Τουργκουτλούσπορ 2:0
14:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Καρντεμίρ Καραμπούκ 4:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: Κύπελλο

13:00Ελατζίγκ Καρακοτσάν - Ντιγιαρμπεκίρσπορ 1:2
13:00Εροκσπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί 4:3πέν.
13:30Ισπάρτα 32 Σπορ - Κέστελ 0:1
13:30Κατάλκα - Σιλέ Γιλντιζσπόρ 0:1παράτ.
13:30Κελκίτ - Χοπασπόρ 0:1
13:30Μουγκλασπόρ - Κιτζιλκαμπολουκσπόρ 2:1πέν.
13:30Νεβσεχίρσπορ - Κοζάν 1:0
13:30Όφσπορ - Γιόμρασπορ 0:1
13:30Σουλτανμπεϊλί - Γιαλοβασπόρ 1:0
13:30Τουρκ Μετάλ - Ντουζτσεσπόρ 1:2πέν.
13:30Τσιζρεσπόρ - Σιρτ Οζέλ 2:1
14:30Ακσαράι Μπλ. - Μαλατίγια 3:2παράτ.
15:00Τεκιρντάγκσπορ - Σιλβρίσπορ 2:1
19:00Φετίγιεσπορ - Ναζιλισπόρ 2:1

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

14:00Αλτίν Ασίρ - Ασγκαμπάτ 7:1
14:00Αχάλ - Ενεργκέτικ 1:1
14:00Νέμπιτσι - Μερβ 2:0
14:15Σαγκαντάμ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

16:30ΑναβλήθηκεΣεζιμόβο Ούστι - Μπλάτνα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00ΑναβλήθηκεΜπρνο U19 - Οστράβα U19 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Καγιανί - Μιλικόσκι 10:2

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

17:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Αντοφαγάστα 2:1
19:30Κοκίμπο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν 0:2
22:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Αουντάξ Ιταλιάνο 2:2
00:30Ουνιόν Εσπανιόλα - Κομπρεσάλ 1:0

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

21:30Ντεπόρτες Κονσεπσιόν - Λινάρες Ουνίντο 0:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.