REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Γουότφορντ - Μπλάκμπερν -:-
21:45Κάρντιφ - Μπόρνμουθ -:-
21:45ΚΠΡ - Πρέστον -:-
21:45Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Μπρέντφορντ -:-
21:45Στόουκ - Μπάρνσλεϊ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κινγκστόνιαν - Πότερς -:-
21:45ΑναβλήθηκεΚρέι - Μπόγκνορ Ρέγκις -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

14:00Γουίγκαν U23 - Τσάρλτον U23 -:-
15:00Κρου U23 - ΚΠΡ U23 -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

21:45Καϊλούνγκο - Κόσμος -:-
21:45Λα Φιορίτα - Λιμπερτάς -:-
21:45Ντομανιάνο - Γιουβένες/Ντογκάνα -:-
21:45Τρε Φιόρι - Πεναρόσα -:-
21:45Φιορεντίνο - Φαετάνο -:-

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα AFC U19

13:00ΑναβλήθηκεΙράκ U19 - Μπαχρέιν U19 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΝότια Κορέα U19 - Ιαπωνία U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΒιετνάμ U19 - Λάος U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣαουδική Αραβία U19 - Αυστραλία U19 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:00Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς -:-
12:30Μπρισμπέιν Σίτι - Πενινσούλα -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

21:45Αντμίρα (Ερασ.) - Μάουερβεκ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

21:00ΑναβλήθηκεΖελζάτε - Ζουεβεζέλε -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

21:00ΑναβλήθηκεΧάσελτ - Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Δεύτερη φάση

00:00Λα Γκουαΐρα - Τρουχιγιάνος -:-
03:00Μινέρος - Γιαρακουιάνος -:-
00:00Λάρα - Πουέρτο Καμπέγιο -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:30Ντονγκ Θαπ - Καν Το -:-
12:00Χουέ - Ντακ Λακ -:-
13:00Λονγκ Αν - Φίκο Τέι Νιν -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

03:00Αρκαχάιε (Αϊτ) - Χάνκουκ (Μπε) -:-
05:00Φας (Εσλ) - Μαναγκούα (Νικ) -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Κύπελλο

15:30Ακαντέμιγια Πάντεφ - Βάρνταρ -:-
15:30Κοζούν Γκεβγκέλια - Σίλεξ -:-
15:30Μακεντόνιγια - Σάσα -:-
15:30Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Μπελάσικα -:-
15:30Ρενόβα - Πέλιστερ -:-
15:30Σκέντιγια - Γκοστιβάρ -:-
15:30Σκούπι - Κιτ Γκόου Πετσέβο -:-
15:30Στρούγγα Τριμ & Λουμ - Ραμποτνίτσκι -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

22:00Crusaders Γ - Ντέρι Σίτι Γ -:-
22:00Γκλεντόραν Γ - Σιόν Σουίφτς Γ -:-
22:00Κλίφτονβιλ Γ - Λίνφιλντ Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Κύπελλο Βοζνίας Ερζεγοβίνης

16:00Nevesinje - Klis Buturovic Polje -:-
16:00Βελέζ Μόσταρ - Μπρίγιεκ -:-
16:00Ζελιέζνιτσαρ - Γκοράζντε -:-
16:00Ζρινιέσκι - Σλάβιγια -:-
16:00Κακανί - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-
16:00Κρούπα - Σαράγεβο -:-
16:00Πρίγεντορ - Ζβιγιέζντα 09 -:-
16:00Τάζλα Σίτι - Ράντνικ Μπιγελίνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

14:30Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Λέφσκι Σόφιας -:-
15:00Gorski Izvor - Μοντάνα -:-
15:00Γιάντρα Γκάμπροβο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα -:-
15:00Ντρένοβετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 -:-
15:00Σεβλιέβο - Σλάβια Σόφιας -:-
17:30Πιρίν - Μπερόε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:15CSA - Μποταφόγκο SP -:-
01:15Γιουβεντούντε - Αβάι -:-
01:15Οέστε - Ναούτικο Ρεσίφε -:-
03:30Οπεράριο - Κρουζέιρο -:-
03:30Πόντε Πρέτα - Τσαπεκοένσε -:-
22:30Φιγκουεϊρένσε - CRB -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

21:00Ιντεπεντιέντε - Βιλενένσε -:-
21:00Πελότας - Τουμπαράο -:-
21:30Κορουρίπε - Σεντράλ -:-
21:30Τολέδο - Καμποφριένσε -:-
21:30Φλορέστα - Σαλγκέιρο -:-
22:00Απαρετσιντένσε - Ουνιάο Ροντονόπολις -:-
22:00Πάλμας - Καλντένσε -:-
22:00Ρίβερ-ΠΙ - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR -:-
22:00Σινόπ - ΑΕ Άλτος -:-
22:00Τουπινάμπας - Αλαγκόινας -:-
22:00Φρέι Παουλιστάνο - ABC -:-
23:30Γκαλβέζ - Γι-Παρανά -:-
00:00Φεροβιάρια - Μπάνγκου -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα Β1 - Πρώτη φάση - Πλέι Οφς

21:00Νόβα Ιγκουάτσου - Γκοντσαλένσε -:-
21:00Ντούκε Ντε Κάξια - Σαμπάιο Κορέα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

21:00Γκουαρανί-ΜΓ - ΑΘλέτικ Κλαμπ -:-
21:00Μπετίμ - Τούπι-ΜΓ -:-
21:30Ιπατίνγκα - Πούσο Αλέγκρε -:-
21:30Νασιονάλ ντε Μουριάε - Μαμόρε -:-
21:30Ντεμοκράτα GV - Ντεμοκράτα ΣΛ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ U20

21:00Αβάι U20 - Σπορ Ρεσίφε U20 -:-
21:00Ιντερνασιονάλ U20 - Γκαλβέζ U20 -:-
21:00Κοριτίμπα U20 - Σάο Πάολο U20 -:-
21:00Μπραγκαντίνο U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 -:-
21:00Τσεάρα U20 - Μπαΐα U20 -:-
22:00Λοντρίνα U20 - Παλμέιρας U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U23 - Πρώτη φάση

21:00Φορταλέζα U23 - Σαμπάιο Κορρέα U23 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Αμβούργο - Άουε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βικτόρια Κολωνίας - Μπάγερν Μονάχου II -:-
20:00Καϊζερσλάουτερν - Ινγκολστάντ -:-
20:00Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν -:-
20:00Ουντερχάκινγκ - Ντούισμπουργκ -:-
20:00Χάλεσκερ - Μέπεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

19:30Βέρντερ Βρέμης II - Ομπερνόιλαντ -:-
20:00Βόλφσμπουργκ II - Ρέντεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

19:00Λίπσταντ - Μπορούσια Ντόρτμουντ II -:-
19:30ΑναβλήθηκεΓκλάντμπαχ II - Έσεν -:-
20:30Άλεν - Βέγκμπεργκ-Μπικ -:-
20:30ΑναβλήθηκεΜπέργκις Γκλάντμπαχ - Βούπερταλ -:-
20:30Ομπερχάουζεν - Σπορφρόιντε Λότε -:-
20:30Πρόισεν Μούνστερ - Βίντενμπρουκ -:-
20:30ΑναβλήθηκεΡοντινγκχάουζεν - Άαχεν -:-
20:30Σάλκε 04 II - Κολωνία II -:-
20:30Φορτούνα Κολωνίας - Μπόνερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

19:30ΑναβλήθηκεΣόνενχοφ Γκρόσασπακ - Στουτγκάρδη II -:-
20:00RW Κόμπλεντζ - Πιρμασένς -:-
20:00Μάιντζ II - Σταντάλεντορφ -:-
20:00Μπάλινγκεν - Αλτζενάου -:-
20:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Φράιμπουργκ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

20:30Στράουσμπεργκ - Ζέλεντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

20:30Χίσλινγκερ - Σπελ-Βένχαους -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

20:30Σέρμπεκ 2020 - Σπρόκχοβελ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

20:00Νέχοφ - Χανάου -:-
20:00Ουόλντορφ - Γκίνσχαϊμ -:-
20:00Φέρνβαλντ - Βαλντγκίρμες -:-
20:00Φούλντα-Λενέρζ - Φλιέντεν -:-
20:00Φρίεντμπεργκ - Ντιετκίρχεν -:-
20:30Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Στέινμπαχ -:-
20:30Μπαντ Βίλμπελ - Έρλενσι -:-
20:30Χανταμάρ - Έντερσχαϊμ -:-
21:00Ζέιλσχαϊμ - Χέσεν Ντρέιεϊχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Ίνγκολσταντ II - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

21:00Σιεγκμπέργκερ - Ντάρεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:30SC Βέλμπερτ - Γιαν Χίσφελντ -:-
20:30TuRU Ντίσελντορφ - Μενχενγκλάντμπαχ -:-
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - Βέλμπερτ -:-
20:30Κλέβε - TVD Βέλμπερτ -:-
20:30Μίρμπους - Έσεν -:-
20:30Μπάουμπεργκ - Στερκράντε Νορντ -:-
21:00Νιεντερβένιγκερν - Κρονενμπέργκερ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

13:00Μεράνι Μαρτβίλι - Σεβαρντένι Τιφλίδας -:-
13:00Σουκούρα - Ντουσέτι -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Skive IK - Βεντσισέλ -:-
19:30Φρεμάντ Αμάγκερ - Ελίτ 3000 Χέλσινγκορ -:-
20:00Κόγκε - Φρεντερίτσια -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

21:00Κένιζ - Μπαβουά -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

21:00Μπάλτζερς - Παραντίσο -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

17:15Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

15:00ΑΕ Αμπελοκήπων - Διδυμότειχο -:-
15:00Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου -:-
15:00Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός -:-
15:00Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου -:-
15:00Ελπίς Σαππών - Εθνικός Σοχού -:-
15:00Ηρακλής - Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου -:-
15:00Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Άνθειας Αριστείνου -:-
15:00Ορφέας Ξάνθης - Εύοσμος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

15:00Αετός Βαρβάρας - Θύελλα Σαρακηνών -:-
15:00Αναγέννηση Πλαγιάς - Α. Σ. Γιαννιτσών -:-
15:00Εθνικός Γιαννιτσών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας -:-
15:00Μακεδονικός - Θερμαϊκός -:-
15:00Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Νέα Καλλικράτεια -:-
15:00Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας -:-
15:00ΠΑΟ Κουφαλίων - Εδεσσαϊκός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

16:00Αετός Μακρυχωρίου - Ελασσόνα -:-
16:00Α.Ο. Σελλάνων - Καρίτσα -:-
16:00Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας -:-
16:00Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚοζάνη - Δίας Δίου -:-
16:00Μακεδονικός Φούφας - Φήκης -:-
16:00Οικονόμος - Ηρακλής Λάρισας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 10ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεAEEK ΣΥΝ.KA. - Νέος Αστέρας Ρεθύμνου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλμυρός ΓΠΣ - Α.Ο. Παλαιοχώρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑΟ Πόρου - Άρης Σούδας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑτσαλένιος - Ηρόδοτος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΓιούχτας - Άγιος Νικόλαος -:-
15:00ΑναβλήθηκεΔαμάστα Ηρακλείου - Αναγέννηση Ιεράπετρας -:-
15:00ΑναβλήθηκεΡεθυμνιακός - Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου -:-
16:00Αναγέννηση Ιεράπετρας - ΑΕ Νεάπολης -:-
16:00Α.Ο. Παλαιοχώρας - Γιούχτας -:-
16:00Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου - ΑΟ Πόρου -:-
16:00Άρης Σούδας - AEEK ΣΥΝ.KA. -:-
16:00Ατσαλένιος - Δαμάστα Ηρακλείου -:-
16:00Ηρόδοτος - Ρεθυμνιακός -:-
16:00Νέος Αστέρας Ρεθύμνου - Άγιος Νικόλαος -:-
16:00Πλατανιάς - Αλμυρός ΓΠΣ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:10Νάρβα - Φλόρα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Μαριαμάα Κομπανί - Ταμέκα -:-
19:00Πάρνου Σαντάμ - Γιάρβε -:-
19:30Ταλίν - Λεβάντια -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Φάση Ομίλων

19:55Red Bull Σάλτσμπουργκ - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
19:55Ρεάλ Μαδρίτης - Σαχτάρ Ντόνετσκ -:-
22:00Άγιαξ - Λίβερπουλ -:-
22:00Ίντερ - Γκλάντμπαχ -:-
22:00Μάντσεστερ Σίτι - Πόρτο -:-
22:00Μίντιλαντ - Αταλάντα -:-
22:00Μπάγερν Μονάχου - Ατλέτικο Μαδρίτης -:-
22:00Ολυμπιακός - Μαρσέιγ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΒόρεια Ιρλανδία U17 - Σλοβακία U17 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΙρλανδία U17 - Εσθονία U17 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

16:00SKCHF Σεβαστόπολ - Κάφα -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά

19:00Δανία Γ - Ισραήλ Γ -:-
19:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία Γ - Λευκορωσία Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

16:00ΑναβλήθηκεΑγγλία U19 Γ - Κόσοβο U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑζερμπαϊτζάν U19 Γ - Σουηδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑλβανία U19 Γ - Ρωσία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒέλγιο U19 Γ - Κύπρος U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒοσνία και Ερζεγοβίνη U19 Γ - Πολωνία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΒουλγαρία U19 Γ - Ισλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓαλλία U19 Γ - Βόρεια Μακεδονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓερμανία U19 Γ - Καζακστάν U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΔανία U19 Γ - Μολδαβία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕλβετία U19 Γ - Αρμενία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕλλάδα U19 Γ - Ιρλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΙσραήλ U19 Γ - Σλοβενία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚροατία U19 Γ - Αυστρία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜαυροβούνιο U19 Γ - Ουγγαρία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία U19 Γ - Νήσοι Φερόε U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟλλανδία U19 Γ - Λιθουανία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟυαλία U19 Γ - Σλοβακία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΡουμανία U19 Γ - Πορτογαλία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣκωτία U19 Γ - Εσθονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤουρκία U19 Γ - Βόρεια Ιρλανδία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤσεχία U19 Γ - Λετονία U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΦινλανδία U19 Γ - Γεωργία U19 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΒοσνία και Ερζεγοβίνη U17 Γ - Τσεχία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΚροατία U17 Γ - Σερβία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝορβηγία U17 Γ - Γεωργία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΠολωνία U17 Γ - Μαυροβούνιο U17 Γ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

03:30Νάσβιλ - Ντάλας -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

18:00Ορλάντο Σίτι Β - Ρίτσμοντ Κίκερς -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

12:00Βίσσελ Κόμπε - Κασίμα -:-
13:30Γιοκοχάμα Μάρινος - Ναγκόγια -:-
13:30Σονάν - Σάγκαν Τόσου -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:30Κυότο - Κιτακιουσού -:-
13:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Οκαϊάμα -:-
13:00Εχίμε - Β-Βάρεν Ναγκασάκι -:-
13:00Κουσάτσου - Κόφου -:-
13:00Ματσίδα Ζέλβια - Φουκουόκα -:-
13:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ομίγια -:-
13:00Μίτο - Γιαμαγκάτα -:-
13:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Τοκουσίμα -:-
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Καναζάβα -:-
13:00Τόκυο Βέρντι - Γιούμπιλο Ιβάτα -:-
13:30Τοτσίγκι - Ριουκίου -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

13:00Toϊάμα - Βανραούρ -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ Σαρίχ - Αλ Ουεχντάτ -:-
19:30Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Αλ Τζαζίρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:30Εσπανιόλ - Μιράντες -:-
20:00Λας Πάλμας - Καστεγιόν -:-
20:00Λούγκο - Χιρόνα -:-
20:00Πονφεραντίνα - Τενερίφη -:-
22:30Αλμερία - Καρταγένα -:-
22:30Σαμπαντέλ - Αλκορκόρν -:-
22:30Φουενλαμπράντα - Λογκρόνες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα Φεντερασιόν

19:00Βιλαρούμπια - UCAM Μουρθία -:-
21:00Μελίλα - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα -:-
21:00Μπαλμασέντα - Τροπεζόν -:-
21:00Πουέρτολάνιο - Τορεντονιιμένο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Λέτσε - Kρεμονέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Πιατσέντζα - Ολμπία -:-
18:30Αλμπινολέφε - Ρενάτε -:-
19:30Αλεσάντρια - Γκροσσέτο -:-
19:30Λιβόρνο - Νοβάρα -:-
19:30Ποντεντέρα - Λέκο -:-
21:45Βερτσέλι - Γιουβέντους U23 -:-
21:45Καραρέζε - Πιστογιέζε -:-
21:45Προ Σέστο - Τζιάνα Ερμίνιο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Σουντιρόλ - Κάρπι -:-
19:00Μάντοβα - Ματελίκα -:-
19:30Αρέτζο - Πάντοβα -:-
19:30Βις Πεζάρο - Τριεστίνα -:-
19:30Λενάγκο Σαλούς - Περούτζια -:-
21:30Μόντενα - Φεραλπισάλο -:-
21:45Ιμολέζε - Σαμπενεντέτεσε -:-
21:45Ραβέννα - Βίρτους Βερόνα -:-
21:45Τσεζένα - Φάνο -:-
21:45Φερμάνα - Γκούμπιο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

16:00Παγκανέζε - Βίρτους Φρανκάβιλα -:-
16:00Παλέρμο - Τούρις -:-
18:30Κασερτάνα - Κατάντζαρο -:-
19:30Βιτερμπέσε - Μπισκέλιε -:-
19:30Ποτέντζα - Τεράμο -:-
21:45Κατάνια - Τερνάνα -:-
21:45Μονόπολι - Μπάρι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00Καζάλε - Γκοτζάνο -:-
16:00Κιέρι - Λενάνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Μπελούνο - Αμπροζιάνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Μετζολάρα - Γκιβιτζάνο Μπόργκο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:00Νοτσερίνα - Σασάρι Τόρες -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Καστροβιλάρι - Σάντα Μαρία Τσιλέντο -:-
16:00Πατέρνο - Ντάτιλο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

15:30ΑναβλήθηκεΣαμπντόρια U19 - Έμπολι U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Σπέτσια U19 - Φροζινόνε U19 -:-
15:30Κιέβο U19 - Βενέτσια U19 -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Κιζιλζάρ - Ταράζ -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

18:45Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ-Σαντ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Θέσεις 9η - 16η

10:30Σεντζέν - Τιαντζίν Τεντά -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι Οφς

14:35Γκουανγκτζού Εβεργκράντε - Χεμπέι -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

23:00Περέιρα - Τίγκρες -:-
23:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Κίνδιο -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

03:40Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Τζούνιορ Γ -:-
23:00Σάντα Φε Γ - Μιλονάριος Γ -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Blessing - Σάνγκα Μπαλέντε -:-
17:30JSK - Μαζέμπε -:-
17:30Ντόφινς Νουάρς - Ρένεσανς -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:00Γκιλανί - Τρέπτσα 89 -:-
15:00Μπάλκανι - Ντρίτα -:-
15:00Φερονικέλι - Πρίστινα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

20:00Γκουανακαστέκα - Πουνταρένας -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

17:00Δόξα Κατωκοπιάς - Nέα Σαλαμίνα -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

15:30ΑΣΙΛ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

15:30Άρης Λεμεσού - Εθνικός Άχνας -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

13:30ΑναβλήθηκεΓιέλγκαβα - Βέντσπιλς -:-
14:00ΑναβλήθηκεΣπάρτακς - Λιεπάγια -:-
17:00ΑναβλήθηκεΒαλμιέρα - Τούκουμς 2000 -:-
20:00ΑναβλήθηκεRFS - Ρίγα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Μινσκ - Σλάβια Μοζίρ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Ναφτάν - Άρσεναλ Τζέρζινσκ -:-
15:30Όρσα - Σλόνιμ-2017 -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Δυναμό Μπρεστ 2 - Σλατσκ 2 -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

21:00UNA Στράζεν - Χόστερτ -:-
21:00Βιλτζ - Φόλα -:-
21:00Ζενές Ες - Ντιφερντάνγκε -:-
21:00Μπενφίκα - Μόντορφ -:-
21:00Ντουντελάνζ - Έτελμπρουκ -:-
21:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Βικτόρια Ροσπόρτ -:-
21:00Ρασίνγκ Λουξεμβούργου - Ροντάνγκε -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Μόστα - Χιμπέρνιαν -:-
18:00Φλοριάνα - Σενγκλέα Αθλέτικς -:-
22:15ΑναβλήθηκεΒαλέτα - Σάιρενς -:-
22:15Σλιέμα - Γκούντια -:-

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

18:00Κόρμι - Σβιέκι -:-
22:15Νάξαρ Λάιονς - Σαν Γκουάν -:-
22:15Σεντ Άντριους - Σεντ Τζορτζς -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

19:30Κσαρ - Πολίς -:-
22:05SNIM - Τιντίκια -:-
00:40Νουακτσότ Κινγκς - Κέντια -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Κύπελλο

15:00Γκρμπάλι - Άρσεναλ Τιβάτ -:-
15:00Ζέτα - Ιμπάρ -:-
15:00Ίσκρα - Τίτογκραντ -:-
15:00Μποκέλι - Κομ Ποντγκόριτσα -:-
15:00Μπουντούτσνοστ - Ρούνταρ -:-
15:00ΟΦΚ Πέτροβατς - Ντέσιτς -:-
15:00Ποντγκόριτσα - Γιέζερο -:-
15:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Γιέντινστβο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Aτλάντε -:-
03:05Ατλέτικο Μορέλια - Ζακατέκαζ Μινέρος -:-
05:05Ταμπίκο Μαντέρο - Πούμας Ταμπάσκο -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

14:00Κόντρου Λοτζόβα - CSCA Μπουιουκάνι -:-
18:00Πετροκούμπ - Σπεράντα Νισπορένι -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

20:30Κλάκσβικ - B36 Τόρσαβν -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες

01:15Ολίμπια Ασουνσιόν (Παρ) - Ντέλφιν (Εκου) -:-
01:15Σάντος (Bρα) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) -:-
03:30Κόλο Κόλο (Χιλ) - Βίλστερμαν (Βολ) -:-
03:30Πενιαρόλ (Ουρ) - Ατλέτικο-ΠΡ (Bρα) -:-
03:30Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο (Εκου) -:-
03:30Σάο Πάολο (Bρα) - Μπινασιονάλ (Περ) -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

18:30Βάαλβαϊκ - Ζβόλε -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00Μάραθον - Honduras Progreso -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

18:00Szeged - Γκιρμότ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

15:30Κοζαρμισλένι - Βακ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

13:30Μπουνταορσί - Κσακβαρί -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

16:00Νασάφ Καρσί - AGMK -:-
16:00Πακτακόρ - Σογκντιάνα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

14:30Ζίτομιρ - Κρεμίν -:-
15:00Obolon - Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ -:-
15:00ΒΠΚ-Άγκρο - Τσερνομόρετς Οδησσού -:-
15:00Κρίσταλ - Χίρνικ-Σπορτ -:-
15:00Μικολάιφ - Βέρες Ρίβνε -:-
15:00Πρικαρπάτια - Νίβα Τερνόπιλ -:-
16:00Αλιάνς - Βόλιν Λούτσκ -:-
17:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Κράματορσκ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:00Τακουαρέμπο - Ράμπλα Τζούνιορς -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεCusco - Αγιακούτσο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαγιαμάρκα - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚάρλος Στέιν - Καντολάο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜέλγκαρ - Λακουαμπάμπα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜπινασιονάλ - Γκράου -:-
23:00ΑναβλήθηκεΟυνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣέζαρ Βαλέγιο - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορ Μπόυζ - Αλιάνσα Λίμα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπόρτινγκ Κριστάλ - Κάρλος Μανούτσι -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορ Χουνκάιο - Σιενσιάνο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Ραντόμιακ Ραντόμ - Πούσζτζα -:-
18:40Λέτζνα - Άρκα Γκντίνια -:-
19:00ΑναβλήθηκεΚρόμπρι Γκλόγκοου - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

14:00Λέγκια II - Λεγκιονόβο -:-
19:00Μαζοβιέτσκι - Ραντόμσκο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

16:30Γιάροτσιν - Στσζέτσιν II -:-
18:00Ελάνα Τορούν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

15:30Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Nysa -:-
19:00Ρούχ Χορζόφ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

16:00Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ - Κόρονα 2 -:-
16:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Λέχια Γκντανσκ U18 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 -:-
12:15Κόρονα U18 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 -:-
13:00Σλασκ U18 - Λέγκια Βαρσοβίας U18 -:-
13:00Στσζέτσιν U18 - Κρακόβια U18 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

17:00Λουρινανένσε - Σανταρέμ -:-
17:00Τιρσένσε - Μοντίγιο -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

14:30Daesti - Βιτορούλ Τάργκου Γίου -:-
14:30Metaloglobus Bucharest - Πετρολούλ Πλοϊέστι -:-
14:30Somuz Falticeni - Κέαλολ -:-
14:30Αξιόπολις Τσερναβόντα - Φ. Κονστάντα -:-
14:30Γκιρόντα - ASU Poli Timisoara -:-
14:30Κονκόρντια - Μιοβένι -:-
14:30Μπράιλα - Gloria Buzau -:-
14:30Μπρασόφ - Μιερκουρέα Τσιούκ -:-
14:30Ούλμου - Καλαράσι -:-
14:30Σανμαρτίν - Κομούνα Ρετσέα -:-
14:30Χούσι - Φοτσανί -:-

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

14:00Βέλες Μόσχας - Ουράλ -:-
15:00Γιενισέι - Σπαρτάκ Μόσχας -:-
15:00Τεκστίλστικ - Άρσεναλ Τούλα -:-
16:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Κίμκι -:-
16:00Ν. Μπριάνσκ - Τάμποφ -:-
17:00Έρενμπουργκ - Σότσι -:-
18:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Ροτόρ Βόλγκογκραντ -:-
18:30Σινίκ Γιάροσλαβ - Ακμάτ Γκρόζνι -:-
19:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Ούφα -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

17:45Αλ Καλίγ - Αλ Ταέ -:-
17:45Αλ-Σαχέλ - Αλ Μπουκαϊρίγια -:-
17:55Αλ-Σοαλά - Γιέντα -:-
18:05Αλ Φεϊχά - Αλ Ναγιούμ -:-
18:15Ναιράν - Αλ Τζαμπαλαΐν -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Κύπελλο

15:00Μάτσβα - Μέταλακ -:-
15:30IMT Novi Beograd - Ίντιγια -:-
15:30Jedinstvo Rumenka - Βοϊβοντίνα -:-
15:30Susica - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα -:-
15:30Βόζντοβατς - Γκράφικαρ Βελιγραδίου -:-
15:30Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ράντνικ -:-
15:30Μλάντοστ - Ντιναμό Βράνιε -:-
15:30Νόβι Παζάρ - Τσουκαρίκι -:-
15:30Ραντ - Κολουμπάρα -:-
15:30Ραντνίτσκι Πιρότ - Προλετέρ -:-
15:30Σμεντέρεβο - Ραντνίτσκι Νις -:-
15:30Τράγιαλ Κρούσεβατς - Μπάτσκα Τόπολα -:-
17:00Παρτιζάν - Μπάκα -:-
18:00ΑναβλήθηκεΕρυθρός Αστέρας - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα -:-
19:00Γιάβορ - Ραντνίτσκι 1923 -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:00ΑναβλήθηκεΠόπραντ - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

16:00ΑναβλήθηκεΒράνοφ - Μπαρντεγιόφσκα Νόβα Βες -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

15:30ΑναβλήθηκεMSK Slavoj Spisska Bela - Στροπκόφ -:-
15:30ΑναβλήθηκεSpisske Podhradie - Τρέντσιν -:-
15:30ΑναβλήθηκεTJD Pribelce - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-
15:30ΑναβλήθηκεΓκαλάντα - Slavia TU Kosice -:-
15:30ΑναβλήθηκεΚεζμάροκ - Z. Moravce-Vrable -:-
15:30ΑναβλήθηκεΛεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Ροχόζνικ -:-
15:30ΑναβλήθηκεΛ. Μίκουλας - Σπάρτακ Τρνάβα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπέλα - Ζίλινα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπενεσόβα - Κομάρνο -:-
15:30ΑναβλήθηκεΡοβίνκα - Μιχάλοβτσε -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠάτα - Ντουνάισκα Στρέντα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας

15:00Ραντόμλιγιε - Ταμπόρ Σεζάνα -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝάφτα - Φούζιναρ -:-
17:00Μπρέζιτσε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα -:-
19:00Κόπερ - Αλουμίνι -:-
19:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Τσέλιε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Βάστερας - Ακρόπολις -:-
20:00Εσκιλστούνα - Τρέλεμποργκ -:-
20:00Έστερ - Ουμέα -:-
20:00Νόρμπι - Χάλμσταντ -:-
20:00Ντάλκουρντ - Σούντσβαλ -:-
20:00Ντέγκερφος - Έργκριτε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Λούλεα - Τιμ TG FF -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Λαντσκρόνα - Λίντομε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

20:30Χάνινγκε - Έρεμπρο -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

15:00Αλ Γιαΐς - Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό -:-
15:00Αλ Καραμά - Harjaleh -:-
15:00Αλ-Σαχέλ - Ουατμπά -:-
15:00Αλ Ταλιγιά - Γιαμπλέ -:-
15:00Φουτούα - Αλ Σορτά -:-
15:00Χορίγια - Αλ Ουαντά -:-
15:00Χοτίν - Τισρίν -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Γκιρεσούνσπορ - Αντάνασπορ -:-
16:00Ανταναντεμίρσπορ - Ουμρανιγιεσπόρ -:-
19:00Αλτινόρντου - Αλτάυ -:-
19:00Μπαλικεσιρσπόρ - Μπολουσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

14:00Γκουμουσανεσπόρ - Σαντσακτεπέ -:-
14:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Αμεντσπόρ -:-
14:00Κορούμ - Νιγκντέ Αναντολού -:-
14:00Μανίσα ΦΚ - Εργκέν Βελιμέσε -:-
14:00Ουσάκ Μπελ. - 24 Ερτζινκασπόρ -:-
14:00Οφτασπόρ - Καραμανμαράς -:-
14:00Σανλιούρφασπορ - Χεκίμογλου Τραμπζόν -:-
14:00Σαριγιέρ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
19:00Κοτσαέλισπορ - Ινεγκολσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

14:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Βανσπόρ -:-
14:00Μαμάκ - Εγιούπσπορ -:-
14:00Μπόντρουμσπορ - Κιρκλαρέλισπορ -:-
14:00Πεντικσπορ - 1922 Κόνιασπορ -:-
14:00Σακάριασπορ - Πατζαρσπόρ -:-
14:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Τουργκουτλούσπορ -:-
14:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Καρντεμίρ Καραμπούκ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Κύπελλο

13:00Ελατζίγκ Καρακοτσάν - Ντιγιαρμπεκίρσπορ -:-
13:00Εροκσπόρ - Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί -:-
13:30Ισπάρτα 32 Σπορ - Κέστελ -:-
13:30Κατάλκα - Σιλέ Γιλντιζσπόρ -:-
13:30Κελκίτ - Χοπασπόρ -:-
13:30Μουγκλασπόρ - Κιτζιλκαμπολουκσπόρ -:-
13:30Νεβσεχίρσπορ - Κοζάν -:-
13:30Όφσπορ - Γιόμρασπορ -:-
13:30Σουλτανμπεϊλί - Γιαλοβασπόρ -:-
13:30Τουρκ Μετάλ - Ντουζτσεσπόρ -:-
13:30Τσιζρεσπόρ - Σιρτ Οζέλ -:-
14:30Ακσαράι Μπλ. - Μαλατίγια -:-
15:00Τεκιρντάγκσπορ - Σιλβρίσπορ -:-
19:00Φετίγιεσπορ - Ναζιλισπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

14:00Αλτίν Ασίρ - Ασγκαμπάτ -:-
14:00Αχάλ - Ενεργκέτικ -:-
14:00Νέμπιτσι - Μερβ -:-
14:15Σαγκαντάμ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

16:30ΑναβλήθηκεΣεζιμόβο Ούστι - Μπλάτνα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00ΑναβλήθηκεΜπρνο U19 - Οστράβα U19 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Καγιανί - Μιλικόσκι -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

17:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Αντοφαγάστα -:-
19:30Κοκίμπο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν -:-
22:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Αουντάξ Ιταλιάνο -:-
00:30Ουνιόν Εσπανιόλα - Κομπρεσάλ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.