REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Άστον Γιουνάιτεντ - Σάουθ Σίλντς -:-
21:45Γκαίνσμπορο - Ουίτμπι -:-
21:45Γκράνθαμ - Στάφορντ -:-
21:45Λάνκαστερ - Μόρπεθ -:-
21:45Μάτλοκ - Μπάσφορντ -:-
21:45Μικλόβερ - Ουίτον Άλμπιον -:-
21:45Νάντγουιτς - Μπάξτον -:-
21:45Ουόρινγκτον Τάουν - Άδερτον -:-
21:45Στάλιμπριτζ - Σκάρμπορορ -:-
21:45Χάιντ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

21:45Άλβερτσερτς - Στράτφορντ -:-
21:45Κινγκς Λάνγκλεϊ - Σεντ Ιβς -:-
21:45Κόαλβιλ Τάουν - Ρέντιτς -:-
21:45Λόβεστοφτ - Πετέρμπορο Σπορτς -:-
21:45Μπάνμπουρι - Χέντνεσφορντ -:-
21:45Μπίγκλεσουέιντ - Λέιστον -:-
21:45Νίντχαμ Μάρκετ - Ρόιστον -:-
21:45Ράζντεν & Ντάιαμοντς - Χίτσιν -:-
21:45Ράσαλ - Μπρομσγκρόουβ -:-
21:45Τάμγουορθ - Μπάρουελ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Μετροπόλιταν Πολίς - Χάροου -:-
21:45Ντόρκεστερ - Ουίμπορν -:-
21:45Ουόλτον Κάζουαλς - Χέντον -:-
21:45ΑκυρώθηκεΣάλσμπουρι - Μέθυρ Τάουν -:-
21:45Τρούρο - Τόντον Τάουν -:-
21:45Τσέσαμ - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ -:-
21:45Χάγιες & Γέντινγκ - Σουίντον Σ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Ηστ Θάροκ - Κάρσαλτον -:-
21:45Λιούιζ - Ουόρθινγκ -:-
21:45Μαργκέιτ - Χόρντσερτς -:-
21:45Μέρσθαμ - Κορίνθιανς-Κάζουαλς -:-
21:45Μπίσοπς Στόρτφορντ - Ένφιλντ Τάουν -:-
21:45Μπόουερς & Πιτσέα - Μπράιτλινγκσι -:-
21:45Πότερς - Τσέσνατ -:-
21:45Φόλκερστοουν - Κρέι -:-
21:45Χόρσαμ - Μπόγκνορ Ρέγκις -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00ΚΠΡ U23 - Μίλγουολ U23 -:-
15:00Μπρίστολ Σίτι U23 - Σουόνσι U23 -:-
21:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Μπάρνσλεϊ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Καπ

21:45Τότεναμ - Τσέλσι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Τρόφι

21:00Γουόλσολ - Τσέλσι U21 -:-
21:00Κόλτσεστερ - Γουέστ Χαμ U21 -:-
21:00Κρου - Νιουκάστλ U21 -:-
21:00Σκάνθορπ - Μάντσεστερ Σίτι U21 -:-
21:00Τρανμίρ - Λίβερπουλ U21 -:-
21:45Ρότσντειλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 -:-
21:45Σάλφορντ - Μόρκαμ -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

22:15Κόσμος - Καϊλούνγκο -:-
22:15Μουράτα - Σαν Τζιοβάνι -:-
22:15Φαετάνο - Φιορεντίνο -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αλ Μοκαουλούν - Μασρ -:-
18:30Ένπι - Μισρ Ελμακασάχ -:-
21:00Πίραμιντς - Αλ Ιτιχάντ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλασκέρτ - Γκάντζασαρ -:-
17:30Αραράτ - Ουραρτού -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

15:00BKMA - Ουραρτού 2 -:-
17:00Δυτική Αρμενία - Λερναΐν Αρτσάκ -:-

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

15:00ΑκυρώθηκεΛάο Τογιότα (Λαο) - Γιανγκόν Γιουν. (Μπμ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΜπαλί Γιουνάιτεντ (Ινσ) - Σβάι Ριένγκ (Κτζ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣαν Γιουνάιτεντ (Μπμ) - ΠΣΜ Μακασάρ (Ινσ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΤαμπάινς (Σγπ) - Κάγια (Φιλ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΤαν Κουάνγκ Νιν (Βιε) - United City (Φιλ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΧο Τσι Μιν (Βιε) - Χουγκάνγκ (Σγπ) -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:30Αούστρια Βιέννης II - Χορν -:-
19:30ΛΑΣΚ Τζούνιορς - Λίφερινγκ -:-
19:30Λάφνιτς - Γκράτζερ -:-
19:30Λιτς - Αμστέτεν -:-
21:25Βάκερ Ίνσμπρούκ - Αούστρια Λουστενάου -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00Στρίπφινγκ - Βίνερ Λινιέν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Ουνιόν Γκουρτέν - Ντόιτσλαντσμπέργκερ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

20:30Βοργκλ - Κιτζμπούελ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

20:00Γιόχαν - Σεεκίρχεν -:-
20:00Σααλφέλντεν - Βαλς-Γκρούναου -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21

20:30Γκενκ U21 - Μαλίν U21 -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών

12:00Χα Νόι 2 Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ Γ -:-
12:00Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - Σον Λα Γ -:-
14:30Χα Νόι Γ - Τάι Νγκουιέν Γ -:-
14:30Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

16:00Ζάγκορετς - Χεμπάρ -:-
16:00Ροντόπα Σμολιάν - Πιρίν -:-
16:00Σπαρτάκ - Λοκομοτίβ Σόφιας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

02:00Φλουμινένσε - Κοριτίμπα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

02:00CRB - Αμέρικα ΜΓ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

02:00Σάντα Κρούζ - Γιακουιπένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς

21:00Σάο Μπερνάρντο - Σάο Μπέντο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

01:00Φλαμένγκο Γ - Γκρέμιο Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

21:00Κεβιγί Ρουέν - Σέτε -:-
21:00Κονκαρνεό - Σολέ -:-
21:00Μπουργκ εν Μπρες - Ανεσί -:-
21:00Ορλεάν - Αβράνς -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

19:00ΑναβλήθηκεRW Κόμπλεντζ - Σταντάλεντορφ -:-
19:00Έλβερσμπεργκ - Έσεν Κάσελ -:-
20:00Βάλντορφ - Στουτγκάρδη II -:-
20:00Όφενμπαχ - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
20:00Χόμπουργκ 08 - Πιρμασένς -:-
20:00Χόφενχαϊμ II - Μπάλινγκεν -:-
20:30FSV Φρανκφούρτη - Σκοτ Μάιντζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:30Όσντορφ - Νιεντόρφερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

20:30Βάταν Βρέμης - Χαμπενχάουζερ -:-
20:30Βέρντερ Βρέμης III - Όμουντ-Βέγκεσακ -:-
20:30Μπλούμενταλερ - Γκιστεμούντερ -:-
20:30Μπρινκούμερ - Ουνιόν Βρέμης -:-
20:30Σβαχάουζεν - Λέχερ -:-
20:30Χάστεντ - Μπρέμερ -:-
20:30Χεμελίνγκεν - Μπόργκφελντ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

14:00WIT Γεωργίας - Σεβαρντένι Τιφλίδας -:-
14:00Μεράνι Μαρτβίλι - Ζούγκντιντι -:-
14:00Μπόλνισι - Ρουστάβι -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00Χόμπρο - Skive IK -:-
20:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Έσμπιεργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

19:00Ρόσκιλντε - Νάεστβεντ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

02:15ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Μακάρα -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

00:00Μάντα - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Ιμαβέρε Φορς - Ταλίνα Κάλεφ -:-
19:00Μααρντού - Κέιλα -:-
19:00Μαριαμάα Κομπανί - Ρούμορι Κάλτσιο II -:-
19:00Τάρτου Βέλκο - Κουρεσάαρε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

22:00Δυναμό Κιέβου (Ουκ) - Γάνδη (Bελ) -:-
22:00Ομόνοια (Κυπ) - Ολυμπιακός (Ελλ) -:-
22:00Φερεντσβάρος (Ουγ) - Μόλντε (Νορ) -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

00:00Τσατανούγκα - Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ -:-
03:00Νιου Γιόρκ Κόσμος - ΛΑ Φορς -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Μαάν - Αλ Σαρίχ -:-
19:30Αλ Χουσεΐν - Σαμπάμπ Αλ Ορντόν -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Ντέρι Σίτι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

18:30Θορ Ακουρέιρι - Αφτουρέλντινγκ -:-
18:45Βέστρι - Φραμ -:-
18:45Γκριντάβικ - Όλαφσβικ -:-
18:45Κέφλαβικ - Βεστμαναεϊάρ -:-
20:00Λέικνιρ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ -:-
21:00Θρότουρ - Μάγκνι -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

20:00Σοσιεδάδ - Βαλένθια -:-
22:30Χετάφε - Μπέτις -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

21:45Μόντσα - Τριεστίνα -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

08:00Ζέτισου 2 - Καϊράτ Ακάντεμι -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:30Ορσομάρσο - Ρεάλ Σαν Αντέ -:-
02:00Ουνιόν Μαγκνταλένα - Φορταλέζα -:-
04:05Κίνδιο - Μπογκοτά -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Φλίτγουντ (Αγγ) - Χάλιφαξ (Αγγ) -:-
20:00Αλγκετσίρας (Ισπ) - Σεβίλλη Β (Ισπ) -:-
21:30Ερντριεόνιανς (Σκω) - Ά. Ρόβερς (Σκω) -:-
21:30Πάντιχαμ (Αγγ) - Τσέστερ (Αγγ) -:-
21:45Φόρφαρ (Σκω) - Μπρέχιν (Σκω) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

17:00Arberia - Φερονικέλι -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

04:00Puerto Golfito FC - Μπάριο Μέξικο -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας

16:00Ρούνταρ Μούρσκο - Σλάβεν Μπέλουπο -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

21:00Γιουσουφιά Μπερετσίντ - Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς -:-
21:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Χασάνια Αγκαντίρ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

01:00Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος - Ζακατέκας -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Κερετάρο Γ -:-
03:00Κλαμπ Λεόν Γ - Άτλας Γ -:-
03:00Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Πατσούκα Γ -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Μαγκουέ - Σαγκαΐνγκ Γιουνάιτεντ -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Αλ Χαντ - Αλ Χαλά -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

20:00Ούλ/Κίσα - Τρόμσο -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

19:45FC Αϊντχόφεν - Ρόντα -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Φθινοπωρινή Σεζόν

14:00Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Γιόνγκ Γκρόνιγκεν -:-
19:00Γιόνγκ Φέγενορντ - Γιονγκ Χέρενβεν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

20:30PSV Αϊντχόφεν Γ - VV Αλκμάαρ Γ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

21:45Νιουτάουν - Νιούι Κεφν Ντρούιντς -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

19:15Ντιοσγκιόρι Γ - Γκιόρ Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

18:15Βίλα Εσπανιόλα - Τσερίτο -:-
20:30Αλμπιόν - Σουντ Αμέρικα -:-
22:45Ατένας - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:30Μέλγκαρ - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
19:00Καντολάο - Κάρλος Στέιν -:-
21:15Σιενσιάνο - Σπορ Χουνκάιο -:-
23:30Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Σέζαρ Βαλέγιο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:10Βίντζεβ Λοτζ - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ -:-
21:40Άρκα Γκντίνια - Τίχι -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Προύσζκοφ - Hutnik Krakow -:-
21:30Έλμπλαγκ - Σοκόλ Οστρόντα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: ΛίγκαΠρο

22:00Ακαδέμικα - Φεϊρένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

18:00Ρίο Άβε U23 - Γκιμαράες U23 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

19:00FC Ουν. Κραϊόβα - Σλατίνα -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

13:00Δυναμό Μπαρναούλ - FK Novosibirsk -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:00Ουράλ U19 - Στρογκίνο Μόσκβα U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Κίμκι U19 -:-
13:00Ούφα U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 -:-
13:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Ροστόφ U19 -:-
14:00Ρούμπιν Καζάν U19 - Ζενίτ U19 -:-
14:00Τάμποφ U19 - Ροτόρ Βόλγκογκραντ U19 -:-
15:00Ακμάτ Γκρόζνι U19 - Σότσι U19 -:-
15:00Κρασνοντάρ U19 - Σπαρτάκ Μόσχας U19 -:-
16:00UOR U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 -:-
16:00Δυναμό Μόσχας U19 - Άρσεναλ Τούλα U19 -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

14:00Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - Ζβέζντα Γ -:-
18:00Ριάτζαν Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ -:-
19:30Ζενίτ Γ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

16:30TJD Pribelce - Νίτρα -:-
16:30Βράνοφ - Μιχάλοβτσε -:-
16:30Τάτραν Πρέσοφ - Ρουζομπέροκ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ Χιλάλ Καντουγκλί - Χιλάλ Ελ-Φασέρ -:-
17:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Αλ Καρτούμ -:-
17:00Αχλί Σεντί - Αλ-Αχλί Μεροβέ -:-
17:00Χιλάλ Ελ Ομπιέντ - Μερεΐκ Ελ-Φασέρ -:-
20:00Αλφαλά Ατμπρά - Αλ-Μερεΐκ -:-
20:00Αμάλ Ατμπαρά - Χαϊ αλ-Αράμπ -:-
20:00Ελ-Αχλί Ατμπαρά - Αχλί Χαρτούμ -:-
20:00Ραμπίτα Κόστι - Χάι Αλ Ουαντί -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

16:30Βάσαλουντ - Μπράγκε -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

14:00Ισταραβσάν - Φαϊζκάντ -:-

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Πρωτάθλημα Νέων

16:00ΑναβλήθηκεΑχάλ U21 - Ενεργκέτικ U21 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

17:15Λιτόβελ - Μοχελνίτσε -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.