REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

20:00Χάντερσφιλντ - Λούτον -:-
22:15Φούλαμ - Κάρντιφ -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

18:45Φλαμουρτάρι - Μπύλις -:-
21:45Παρτιζάνι - Τίρανα -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:30ΑκυρώθηκεΣίρακ 2 - Βαν -:-
17:00ΑκυρώθηκεΆνι Γιερεβάν - Δυτική Αρμενία -:-
17:00ΑκυρώθηκεΜασίς - Αλασκέρτ 2 -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Κύπελλο

18:00Νόα - Αραράτ-Αρμενίας -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:30Βάκερ Ίνσμπρούκ - Αούστρια Βιέννης II -:-
19:30Λάφνιτς - Αμστέτεν -:-
19:30Τιμ Βιέννης - Λιτς -:-
21:25Χορν - Αούστρια Κλάγκενφουρτ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε - Πλέι Οφς

01:00Τζόινβιλ - Μπρούσκε -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

17:00Σαμπουρτάλο Τιφλίδας - Τελαβί -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

20:00Βεντσισέλ - Βέιλε -:-
20:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Βίμποργκ -:-
20:00Φρεντερίτσια - Νάεστβεντ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:15Βαντούζ - Λωζάν Ούκι -:-
19:15Λωζάνη - Σαφχάουζεν -:-
21:30Βιλ - Γκρασχόπερς -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

19:00Έλβα - Λεβάντια U21 -:-
19:00Νόμε Γιουνάιτεντ - Φλόρα U21 -:-
19:00Ταμέκα U21 - Μααρντού -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - Φάση Ομίλων

03:00Μόντρεαλ Ίμπακτ - Νιού Ίνγκλαντ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

13:00Οκαϊάμα - Κιτακιουσού -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:45Σαζί Ταμπρίζ - Περσέπολις -:-
19:30Σαχίν Μπουσέρ - Ζομπ Αχάν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο Ισλανδίας Γυναικών

21:00Βαλούρ Γ - Βεστμαναεϊάρ Γ -:-
22:15Θρότουρ Γ - Χαφναρφιόρντουρ Γ -:-
22:15ΚΡ Ρεϊκιαβικ Γ - Tindastoll Γ -:-
22:15Στιαρνάν Γ - Σέλφος Γ -:-
23:00Φίλκιρ Γ - Μπρέινταμπλικ Γ -:-
23:15Χαρναφιορντούρ Γ - Fjardab/Hottur/Leiknir Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σεβίλλη -:-
20:30Σοσιεδάδ - Γρανάδα -:-
23:00Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

19:45Γιούβε Στάμπια - Εντέλα -:-
22:00'Ασκολι - Σαλερνιτάνα -:-
22:00Έμπολι - Φροζινόνε -:-
22:00Κιέβο - Τραπανί -:-
22:00Λιβόρνο - Kρεμονέζε -:-
22:00Μπενεβέντο - Βενέτσια -:-
22:00Πεσκάρα - Περούτζια -:-
22:00Πορντενόνε - Πίζα -:-
22:00Σπέτσια - Κοζέντσα -:-
22:00Τσιταντέλα - Κροτόνε -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00Κόρτραϊκ (Bελ) - Σαρλερουά (Bελ) -:-
17:00ΑκυρώθηκεΖoύλτε Βάρεγκεμ (Bελ) - Μπρέντα (Ολλ) -:-
17:00Σπαρτάκ Μόσχας 2 (Ρωσ) - Τ. Μόσχας (Ρωσ) -:-
19:00Σεντ Ετιέν (Γαλ) - Νις (Γαλ) -:-
20:00Βελς (Αυτ) - Βάλερν (Αυτ) -:-
20:00Χέιλιγκενκρουζ (Αυτ) - Σεντ Άννα (Αυτ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

21:00Γκόριτσα - Βαραζντίν -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Βίγκβαμ Σμολέβιτσι - Ισλόκ Μινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:30Μπάτε 2 - Σλάβια Μοζίρ 2 -:-
15:00Μπελσίνα 2 - Ζόντινο 2 -:-
18:00Σόλιγκορσκ 2 - Γκοροντέγια 2 -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Γιόναβα - Βίλνιαους Βίτις -:-
18:00Ζαλγκίρις 2 - Ατμόσφερα -:-
19:00Σιαουλιάι - Πανεβέζις 2 -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα - Γκρουπ υποβιβασμού

21:00Κομ Ποντγκόριτσα - Γιέζερο -:-
22:00Τίτογκραντ - Μποκέλι -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

20:30Άλτα - Τρόμσντάλεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

20:00Κόλμποτν Γ - Αβαλντσνές Γ -:-
20:45Βαλερένγκα Γ - Ρόα Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:30Μπουσάν - Σεούλ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

11:00Γκιεονγκτζιού KHNP - Χουασεόνγκ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

15:00Κράματορσκ - Μπαλκανί -:-
17:30MFC Μέταλουρχ - Τσερκαστσίνα -:-
18:00Μινάι - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πλοκ -:-
21:30Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ρακόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Όντρα Όπολε - Σουβάλκι -:-
18:40Σαντέτσια - Σταλ Μίελετς -:-
19:00Τσοΐνιτσε - Κρόμπρι Γκλόγκοου -:-
21:10Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Βάρτα Πόζναν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

18:00Σ. Βόλα - Ελάνα Τορούν -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:30Φαμαλικάο - Μπενφίκα -:-
19:00Γκιμαράες - Ζιλ Βιθέντε -:-
21:15Σπόρτινγκ - Σάντα Κλάρα -:-
23:30Πάσος Φερέιρα - Μπράγκα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Βιιτορούλ - Ακαντέμικα Κλιντσένι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Μποτοσάνι - Άστρα Γκιουργκίου -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Σκάλιτσα - Ζίλινα Β -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Χάνινγκε - Μπρομαποϊκάρνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

19:00Γκέτεμποργκ Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ -:-
20:00Ρόζενγκαρντ Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Μπεγιά Σίτι - Πολίσι Τανζανία -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

18:30ΓιαΠΣ - PEPO -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30HJS Ακατέμια - ΠΙΦ Πάργκας -:-
18:30ΚααΠό - Ατλάντις -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:30GBK Κόκολα - JBK -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

19:00PK-35 Vantaa Γ - ΤιΠΣ Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.