REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

27'Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι 1:0
17:00Φούλαμ - Κρίσταλ Πάλας -:-
19:30Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι -:-
22:00Λίβερπουλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

27'Γουότφορντ - Μπόρνμουθ 1:0
17:00Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο -:-
17:00Κόβεντρι - Μπλάκμπερν -:-
17:00ΚΠΡ - Μπέρμιγχαμ -:-
17:00Μίλγουολ - Μπάρνσλεϊ -:-
17:00Μπρίστολ Σίτι - Σουόνσι -:-
17:00Νόριτς - Γουίκομ -:-
17:00Ρέντινγκ - Ρόδεραμ -:-
17:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Λούτον -:-
17:00Στόουκ - Μπρέντφορντ -:-
17:00Χάντερσφιλντ - Πρέστον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

15:00Τζίλιγχαμ - Φλίτγουντ -:-
17:00Γουίγκαν - Πλίμουθ -:-
17:00Λίνκολν - Ίπσουιτς -:-
17:00Μπάρτον - Γουίμπλετον -:-
17:00Μπλάκπουλ - Μίλτον Κέινς Ντονς -:-
17:00Νορθάμπτον - Τσάρλτον -:-
17:00Ντονκάστερ - Κρου -:-
17:00Σάντερλαντ - Πόρτσμουθ -:-
17:00Σριούσμπερι - Ρότσντειλ -:-
17:00Χαλ - Πιτέρμπορο -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Έξετερ - Σκάνθορπ -:-
17:00Γκρίμσμπι - Καρλάιλ -:-
17:00Κέιμπριτζ - Μπόλτον -:-
17:00Κόλτσεστερ - Χάροουγκεϊτ -:-
17:00Μόρκαμ - Φόρεστ Γκριν -:-
17:00Μπάροου - Γουόλσολ -:-
17:00Μπράντφορντ - Νιουπόρτ -:-
17:00Όλνταμ - Πορτ Βέιλ -:-
17:00Σάλφορντ - Κρόλεϊ -:-
17:00Στίβενεϊτζ - Λέιτον Όριεντ -:-
17:00Τρανμίρ - Σάουθεντ -:-
17:00Τσέλτεναμ - Μάνσφιλντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00ΑναβλήθηκεΆλφρετον - Φίλντε -:-
17:00ΑναβλήθηκεΓκέιτσχεντ - Γκλούσεστερ -:-
17:00Κέτερινγκ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου -:-
17:00Κόρλεϊ - Κιντερμίνστερ -:-
17:00Μπλάιθ - Σάουθπορτ -:-
17:00Μπόστον - Τέλφορντ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπράκλεϊ Τάουν - Σπένιμουρ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΦάρσλεϊ - Λέμινγκτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

17:00ΑναβλήθηκεΓουέλινγκ - Σεντ Άλμπανς -:-
17:00Έμπσφλίτ - Χάνγκερφορντ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπαθ - Ντάλουιτς Χάμλετ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤόνμπριτζ - Μπρέιντρι -:-
17:00Τσέλμσφορντ - Μέιντστόουν -:-
17:00ΑναβλήθηκεΧάβαντ - Σλογκ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Λάνκαστερ - Ουόρινγκτον Τάουν -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜάτλοκ - Σκάρμπορορ -:-
17:00Μικλόβερ - Γκράνθαμ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜόρπεθ - Άστον Γιουνάιτεντ -:-
17:00Μπάμπερ Μπριτζ - Μπάξτον -:-
17:00ΑναβλήθηκεΝάντγουιτς - Χάιντ -:-
17:00Ουίτμπι - Μόρπεθ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΟυίτμπι - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ -:-
17:00Ουίτον Άλμπιον - Άδερτον -:-
17:00Ράντκλιφ - Γκαίνσμπορο -:-
17:00Στάλιμπριτζ - Μπάσφορντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Άλβερτσερτς - Νίντχαμ Μάρκετ -:-
17:00Κόαλβιλ Τάουν - Ράζντεν & Ντάιαμοντς -:-
17:00Λόβεστοφτ - Στράτφορντ -:-
17:00Μπρομσγκρόουβ - Χίτσιν -:-
17:00Ράσαλ - Κινγκς Λάνγκλεϊ -:-
17:00Ρέντιτς - Νούνιτον -:-
17:00Ρόιστον - Χέντνεσφορντ -:-
17:00Τάμγουορθ - Μπίγκλεσουέιντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Γέιτ Τάουν - Πούλ -:-
17:00ΑκυρώθηκεΓκόσπορτ Μπόρο - Μέθυρ Τάουν -:-
17:00Ντόρκεστερ - Σάλσμπουρι -:-
17:00Σουίντον Σ - Τρούρο -:-
17:00Τίβερτον - Ουόλτον Κάζουαλς -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤσέσαμ - Τόντον Τάουν -:-
17:00Φάρνομπορο - Μπίκονσφιλντ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Ηστ Θάροκ - Ουόρθινγκ -:-
17:00Κάρσαλτον - Ένφιλντ Τάουν -:-
17:00Κορίνθιανς-Κάζουαλς - Λέδερχεντ -:-
17:00Μέρσθαμ - Πότερς -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπίσοπς Στόρτφορντ - Μπόουερς & Πιτσέα -:-
17:00Μπόγκνορ Ρέγκις - Μαργκέιτ -:-
17:00Μπράιτλινγκσι - Φόλκερστοουν -:-
17:00Τσέσνατ - Κινγκστόνιαν -:-
17:00Χόρντσερτς - Χόρσαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA - Προκριματικά

17:00Άλντερσοτ - Γουόκινγκ -:-
17:00Γέοβιλ - Ντόβερ -:-
17:00Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ - Γκισέλι -:-
17:00Γουέιμάουθ - Οξφόρδη -:-
17:00Γουελντστόουν - Χάγιες & Γέντινγκ -:-
17:00Ίλκεστον - Χάρτλπουλ -:-
17:00Ίστλιχ - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε -:-
17:00Ίστμπουρν Μπόρο - Ντάλουιτς Χάμλετ -:-
17:00Κάνβεϊ Άιλαντ - Κρέι -:-
17:00ΑναβλήθηκεΚινγκς Λιν - Νότς Κάουντι -:-
17:00Κόνκορντ - Τσίπενχαμ -:-
17:00Λέιστον - Μπαρνέτ -:-
17:00Μάλντον & Τίπτρι - Χάρινγκεϊ -:-
17:00Μέιντενχεντ - Κρέι Βάλεϊ Πέπερ Μιλς -:-
17:00Μπαθ - Χάβαντ -:-
17:00Μπάνμπουρι - Μπέρι -:-
17:00Μπόρεχαμ Γούντ - Ουίμπορν -:-
17:00Μπράκλεϊ Τάουν - Μαρσκ -:-
17:00Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ -:-
17:00Ντάρλινγκτον - Κέιμπριτζ Σίτι -:-
17:00Σάουθ Σίλντς - Χάλιφαξ -:-
17:00Σάτον - Μπρόμλεϊ -:-
17:00Σόλινγκ - Τορκί -:-
17:00Σόλιχαλ - Ρέξαμ -:-
17:00Στάφορντ - Σκελμερσντάλε -:-
17:00Στόκπορτ - Τσέστερφιλντ -:-
17:00Τόνμπριτζ - Τόντον Τάουν -:-
17:00Τσέστερ - Μαρίν -:-
17:00Χέμελ Χέμπστεντ - Χάμπτον & Ρίτσμοντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Λίβερπουλ U23 - Τσέλσι U23 -:-
15:00Μάντσεστερ Σίτι U23 - Άρσεναλ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Έβερτον U18 - Λίβερπουλ U18 0:4
13:00Μπράιτον U18 - Γουέστ Χαμ U18 2:3
63'Τότεναμ U18 - Ρέντινγκ U18 2:4
ΗμίχρονοΆστον Βίλα U18 - Φούλαμ U18 0:1
ΗμίχρονοΓουέστ Μπρομ U18 - Άρσεναλ U18 1:2
ΗμίχρονοΚρύσταλ Πάλας U18 - Λέστερ U18 1:0
45+'Μπλάκμπερν U18 - Μίντλεσμπρο U18 0:2
ΗμίχρονοΝτέρμπι U18 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U18 0:1
15:00Σάντερλαντ U18 - Μπάρνλεϊ U18 -:-
16:00Γουλβερχάμπτον U18 - Λιντς U18 -:-
16:00Νιουκάστλ U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Καϊλούνγκο - Φόλγκορ -:-
16:00Λα Φιορίτα - Φαετάνο -:-
16:00Τρε Φιόρι - Μουράτα -:-
16:00Φιορεντίνο - Πεναρόσα -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Καμπάλα - Σαμπάιγ 1:1
15:00Κέσλα - Νέφτσι Μπακού -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00ΑναβλήθηκεΠιούνικ - Νόα -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

14:30Noravank - Αλασκέρτ 2 -:-
14:30Αραράτ-Αρμενίας 2 - Αραράτ 2 -:-
14:30Σίρακ 2 - BKMA -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠιούνικ 2 - Λερναΐν Αρτσάκ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW - Πλέι Οφς

09:00Έτζγουορθ Ιγκλς - Μπροαντμίντοου 4:3πέν.

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

11:30ΑναβλήθηκεΜπρισμπέιν Στράικερς - Ρέντλαντς -:-
12:00ΑναβλήθηκεΉστερν Σάμπερμπς - Γκολντ Κόαστ Νάιτς -:-
12:00Κουίνσλαντ Λάιονς - Μπρισμπέιν Σίτι 2:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

07:00Κρόιντον Κινγκς - Κάμπελταουν Σίτι 1:2
07:30Αδελαϊδά Σίτι - ΝΕ Μέτρο Σταρς 1:2
07:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαΐδα Κόμετς 0:4
07:30Μόντμπουρι Τζετς - Αδελαϊδά U21 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

06:00Σάουθ Χόμπαρτ - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ 1:1
06:30Γκλένορκι Νάιτς - Ντέβονπορτ 1:4
08:30Κίνγκμπορο Λάιονς - Ολύμπια Ουόριορς 3:2
08:30Κλάρενς Γιουν. - Λόνσεστον 2:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

10:00Μπέισαϊντ - Μπρισμπέιν Νάιτς 1:2
11:00Δε Γκαπ - Ακάκια Ριτζ 4:3
11:00Καμπουλτούρ - Νορθ Σταρ 3:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

09:00Άλμπανι Κρικ - Ταρίνγκα 6:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Άλταχ - Αντμίρα -:-
18:00Αούστρια Βιέννης - Red Bull Σάλτσμπουργκ -:-
18:00Ριντ - Στούρμ Γκρατς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

16:30Στρίπφινγκ - Μάουερβεκ -:-
17:00Βίνερ Βικτόρια - Ντράσμπεργκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

15:00Ραϊχενάου - Ιμστ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

16:30Λότερακ - Βόλφουρτ -:-
17:00Rotenberg - Χόχενεμς -:-
17:00Ντορνμπάιρνερ - Ρόδις -:-
17:00Ρανκβέιλ - Μπρέγκετζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

21:45Λέουβεν - Μπριζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

21:00ΑκυρώθηκεΡόζελαρ - Μπούμ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Δεύτερη φάση

00:00Λα Γκουαΐρα - Λάρα -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

ΗμίχρονοΤαν Κουάνγκ Νιν - Χο Τσι Μιν 2:0
15:15Χανόι - Μπιν Ντουόνγκ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

11:30Αν Ντο-Αν Γκιάνγκ - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου 0:0
11:30Καν Χόα - Μπιν Ντιν 1:2
13:00Πο Χιέν - Μπιν Πουόκ 2:0

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

15:30Σκούπι - Σίλεξ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

15:30Sloga Vinica - Πομπέντα -:-
15:30Βαρντάρι Φορίνο - Veleshta -:-
15:30Βελατζερίμι - Ντρίτα -:-
15:30Καντίνο Σκόπιε - Γκοστιβάρ -:-
15:30Κοζούν Γκεβγκέλια - Κιτ Γκόου Πετσέβο -:-
15:30Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Rosoman 83 -:-
15:30Οσογκόβο - Πλακόβιτσα -:-
15:30Όχριντ - Τέτεκς -:-
15:30Σκόπιε - Κοράμπ -:-
15:30Τίκβες - Σάσα -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Γκλεντόραν - Γκλέναβον -:-
17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Λαρν -:-
17:00Ντάνγκανον - Ουέρποϊντ -:-
17:00Πορταντάουν - Κολερέιν -:-
19:30Μπαλιμένα - Λίνφιλντ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Olimpik Sarajevo - Ζρινιέσκι -:-
15:30Τάζλα Σίτι - Μπρίγιεκ -:-
18:00Βελέζ Μόσταρ - Ζελιέζνιτσαρ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

15:30Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Ποσούσιε -:-
15:30Γκράντατσα - Ίγκμαν Κόνιτς -:-
15:30Ζιβινίτσε - Τράβνικ -:-
15:30ΗΝΚ Οράσιε - Βις Σιμ-Μπο -:-
15:30Μπανόβιτσι - Καπλίνα -:-
15:30Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Χαντζίτσι -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: RS

15:30Ζβιγιέζντα 09 - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα -:-
15:30Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ -:-
15:30Μόντριτσα - Λέοταρ -:-
15:30Νόβι Γκραντ - Ποντρίνιε Γιάνια -:-
15:30Ντρίνα Ζβόρνικ - Τεκστιλάτς -:-
15:30Πρίγεντορ - Κοτζάρα -:-
15:30Σλάβιγια - Σλόγκα Ντομπόι -:-
15:30Σουτιέσκα Φόκα - Γιεντίνστβο Μπρκο -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:45Τσάρσκο Σέλο - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ -:-
20:15Λέφσκι Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

16:00Ζάγκορετς - Βερέια -:-
16:00Κάρνομπατ - Χάσκοβο 1957 -:-
16:00Ντιμίτροβγκραντ - Μπόριλαβ Παρβομέι -:-
16:00Ροζόβα Ντολίνα - Νέσεμπαρ -:-
16:00Σοκόλ Μάρκοβο - Γκιγκάντ Σαεντινενί -:-
16:00Σπαρτάκ Πλόβντιβ - Μαρίτσα Πλόβντιφ -:-
16:00Τσερνομόρετς 1919 - Ατλέτικ Κουκλέν -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

16:00Γκρανίτ Βλαντάγια - Ρίλσκι Σπόρτιστ -:-
16:00Κιουστεντίλ - Βελμπάζντ -:-
16:00Λέφσκι Τσέπιντσι - Περούν -:-
16:00Μάρεκ - Γκότσε Ντέλτσεφ -:-
16:00Μπάνσκο - Τσάβνταρ Ετροπόλ -:-
16:00Μπελασίτσα - Βίρεν -:-
16:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ -:-
16:00Ομπορίστε - Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι -:-
16:00Ράζλογκ - Σλιβνίσκι Γκερόι -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

14:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Μπότεφ Νόβι Παζάρ -:-
14:00Σούμεν 2007 - Ντοροστόλ -:-
14:00Σπόρτιστ Τόσεβο - Κουμπράτ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

23:00Μπραγκαντίνο - Γκόιας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:15Μπραζίλ ντε Πελότας - CSA 1:1
03:30Τσαπεκοένσε - Οπεράριο 1:0
22:00CRB - Πόντε Πρέτα -:-
00:30Σαμπάιο Κορρέα - Θουιάμπα Εσπόρτε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

23:00Μαναούς - Γιακουιπένσε -:-
23:00Τρέτζε - Παϊσαντού -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

21:00Γκλόμπο - Φλορέστα -:-
21:00Μπάνγκου - Τολέδο -:-
22:00Τουμπαράο - Τζόινβιλ -:-
23:00Γκάμα - Πάλμας -:-
00:00Σάο Καετάνο - Πελότας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα Β1 - Πρώτη φάση - Πλέι Οφς

21:00Σαμπάιο Κορέα - Νόβα Ιγκουάτσου -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

21:00ΑΘλέτικ Κλαμπ - Ντεμοκράτα GV -:-
21:00Γκουαρανί-ΜΓ - Νασιονάλ ντε Μουριάε -:-
22:00ΚΑΠ Ουμπερλάντια - Τούπι-ΜΓ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Ιντερνασιονάλ U20 - Βιτόρια U20 -:-
21:00Μπαΐα U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 -:-
21:00Μποταφόγκο U20 - Ατλέτικο-ΠΡ U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

21:00Ότο Εσπόρτε Γ - Μπαΐα Γ -:-
21:00Φορταλέζα Γ - Σάο Φραντσίσκο Γ -:-
22:00Ορατόριο Γ - Σάντος Νταμόντ Γ -:-
23:00Τιραντέντες Γ - Τσεάρα Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:00Λοριάν - Μαρσέιγ -:-
22:00Παρί Σεν Ζερμέν - Ντιζόν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Καέν - Γκινγκάμπ -:-
20:00Κλερμόν - AC Αζαξιό -:-
20:00Ντανκέρκ - Χάβρη -:-
20:00Οσέρ - Σαμπλί -:-
20:00Πο - Νιόρ -:-
20:00Σατορού - Παρίσι -:-
20:00Τουλούζ - Ροντέ -:-
20:00Τρουά - Βαλενσιέν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

17:00Γκινγκάμπ II - Βερσέιγ -:-
17:00Ποϊζί - Σέντε-Ζενεβιέβ -:-
18:00Σεντ-Μαλό - Γκράνιβιλ -:-
19:00Καέν II - Πλαμπενέκ -:-
19:00Σαρτρ - Λοριάν II -:-
19:00ΑναβλήθηκεΣεντ Πριβέ - Βανς -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

17:00Σίλτιγκαϊμ - Μπελφόρτ -:-
18:00Paris 13 Atl. - Αγκουενό -:-
18:00Λουζιτάνος - Λανς II -:-
19:00Οσέρ II - GFC Αζαξιό -:-
19:00Σεντ Κουεντίν - Σανουά -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

17:00Λυών II - Αντρεζιού -:-
18:00Σεντ Πριέστ - Λουάν Κουισό -:-
19:00GOAL FC - Τουλόν -:-
19:00Μαρινιάν - GFA74 -:-
19:00Μαρσέιγ II - Aubagne -:-
19:00Χιέρες - Μονακό II -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

17:00Κολομιέρ - Μπεζίερς -:-
17:00Ναντ II - Σαμαλιέρ -:-
19:00Ανζέρ II - Bourges 18 -:-
19:00Μπουρζ - Λε Πουί -:-
19:30Μουλίν-Υζέρ - Τρελισάκ -:-
20:00Σταντ Μοντουά - Λε Χερμπιέρ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

19:30Λιλ Γ - Λα Ρος Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Λειψία - Χέρτα Βερολίνου -:-
16:30Μάιντζ - Γκλάντμπαχ -:-
16:30Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης -:-
16:30Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ -:-
19:30Μπορούσια Ντόρτμουντ - Σάλκε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

ΗμίχρονοΑμβούργο - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς 0:1
ΗμίχρονοΑννόβερο - Φορτούνα Ντίσελντορφ 0:0
ΗμίχρονοΝτάρμσταντ - Σαν Πάουλι 1:0
ΗμίχρονοΧόσταϊν Κιλ - Γκρόιτερ Φιρτ 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Ινγκολστάντ - Ντιναμό Δρέσδης -:-
15:00Λούμπεκ - Χάλεσκερ -:-
15:00Μαγδεβούργο - Βέχεν -:-
15:00Μέπεν - Καϊζερσλάουτερν -:-
15:00Ντούισμπουργκ - Ουέρντινγκεν -:-
15:00Χάνσα Ρόστοκ - Βικτόρια Κολωνίας -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

ΗμίχρονοΒόλφσμπουργκ II - Βέρντερ Βρέμης II 1:1
ΗμίχρονοΦόνιξ Λουμπέκ - Χόσταϊν Κιλ II 1:0
15:00Χέιντερ - Τετόνια Ότενσεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

27'Άουερμπακ - Χάλμπερσταντ 1:0
27'Κέμι Λειψίας - Μπισοφσβέρνταερ 2:0
27'Κότμπους - Άνκαρασπορ Βερολίνου 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άαχεν - Μπέργκις Γκλάντμπαχ -:-
15:00Άλεν - Λίπσταντ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΒούπερταλ - Στράελεν -:-
15:00Μπόνερ - Πρόισεν Μούνστερ -:-
15:00Σπορφρόιντε Λότε - Σάλκε 04 II -:-
16:30Έσεν - Ομπερχάουζεν -:-
17:00Κολωνία II - Ροντινγκχάουζεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Αλτζενάου - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
15:00Γκίεσεν - Χόφενχαϊμ II -:-
15:00Έλβερσμπεργκ - Βάλντορφ -:-
15:00Έσεν Κάσελ - Μάιντζ II -:-
15:00Ούλμ 1846 - Μπάλινγκεν -:-
15:00Σταντάλεντορφ - Μπάχλινγκερ -:-
15:00Χόμπουργκ 08 - VfR Άαλεν -:-
15:30Στουτγκάρδη II - Όφενμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:001. Σβέινφουρτ - Σάλντινγκ -:-
15:00ΑκυρώθηκεTurkgucu Munchen - Ιλερτίσεν -:-
15:00Άουμπσταντ - Μπάκμπαχ -:-
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Μέμινγκεν -:-
15:00Έιχστατ - Άουγκσμπουργκ II -:-
15:00Μπάιροϊτ - Νυρεμβέργη II -:-
15:00Μπουργκχάουζεν - Γκάρχινγκ -:-
15:00Ράιν - Ασκάφενμπεργκ -:-
15:00Χάιμστέτεν - 1860 Ρόζενχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00RSV Eintracht - Πάμποφ -:-
15:00Στράουσμπεργκ - Γκρέιφσβαλντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

13:30Έιλεμνπουργκ - Νορντχάουζεν -:-
14:00Πλόεν - Μπλο-Βάις Ζορμπό -:-
15:00An der Fahner Hohe - Ίντερ Λειψίας -:-
15:00Έινχεϊτ Ρούντολσταντ - Σάντερσντορφ -:-
15:00Μαρτινρόντα - Κρίεσχοφ -:-
15:00Ομπερλάουζιτζ - Γκρίμα -:-
15:00Χέιλ - Μέρσεμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Pansdorf - Λούμπεκ II -:-
15:00Μπόρντεσολμ - Kronshagen -:-
15:00Νέιμουνστερ - Πρέζεν Ρέινφελντ -:-
15:00Φλένσμπουργκ - Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ -:-
15:00Χουσούμερ - Βέιτσε-08 II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

14:00Ντάσεντορφ - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια -:-
16:30Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε - Σασέλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00Ουάιλντκατς Βόλφενμπατελ - Γκέτινγκεν -:-
17:00Τούντερν - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Βαλντγκίρμες - Ντιετκίρχεν -:-
16:00Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ - Μπαντ Βίλμπελ -:-
16:00Φλιέντεν - Χάνφελντερ -:-
16:00Φούλντα-Λενέρζ - Νέχοφ -:-
16:00Χανταμάρ - Φρίεντμπεργκ -:-
16:00Χέσεν Ντρέιεϊχ - Έρλενσι -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:00Ρόκλινγκ - Πφέντερσχαϊμ -:-
16:30Γιάγκερσμπουργκ - Ντίεφλεν -:-
16:30Εϊσμπαχτάλ - Χάσια Μπίνγκεν -:-
16:30Καϊζερσλάουτερν II - Κόμπλεντζ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00Αμερτάλ - Γκέμπενμπαχ -:-
15:00Μπάμπεργκ - Άνσμπαχ 09 -:-
17:00Καλ - Έλτσερσντορφ -:-
17:00Κάρλμπεργκ - Γκρόσμπαρντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Ισμάνινγκ - Ντόνοστοφ -:-
15:30Κότερν-Σεντ Μανγκ - Μόναχο 1860 II -:-
15:30Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Ρέγκενσμπουργκ II -:-
16:00Νταϊσενχόφεν - Ίνγκολσταντ II -:-
16:30Νόρντλινγκεν - Λάντσμπεργκ -:-
17:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Σβαμπμούνχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Ράβενσμπουργκ -:-
15:00Ιλσχόφεν - Φρίμπεργκ -:-
15:00Σαντχάουσεν II - Lorrach-Brombach -:-
16:30Βάλντορφ II - Μπάνανγκ -:-
16:30Λινξ - Ντορφμερκίνγκεν -:-
16:30Νέκαρσούλμερ - Ριελάζινγκεν-Άρλεν -:-
16:30Ρόιτλινγκεν - Κίκερς Στουτγκάρδης -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

17:00Βέλμπερτ - TuRU Ντίσελντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

11:30Τσέμνιτζερ U19 - Αννόβερο U19 1:6
12:00Αμβούργο U19 - Κότμπους U19 6:0
12:30Βικτόρια 89 U19 - Βόλφσμπουργκ U19 1:1
69'Ντιναμό Δρέσδης U19 - Λειψία U19 1:2
ΗμίχρονοWerder Bremen U19 - Χόσταϊν Κιλ U19 1:1
15:00Μαγδεβούργο U19 - Σαν Πάουλι U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Καϊζερσλάουτερν U19 - Φράιμπουργκ U19 1:1
12:00Καρλσρούη U19 - Ινγκολστάντ U19 2:4
12:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Μάιντζ U19 0:4
12:00Όφενμπαχ U19 - Άουγκσμπουργκ U19 5:2
12:00Σααρμπρίκεν U19 - Βάλντορφ U19 1:2
12:00Χάιντενχάιμ U19 - Ούλμ U19 3:1
13:00Γκρόιτερ Φιρτ U19 - Στουτγκάρδη U19 -:-
ΗμίχρονοΆιντραχτ Φρανκφούρτης U19 - Χόφενχαϊμ U19 1:0
16:00Ντάρμσταντ U19 - Νυρεμβέργη U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Βουπερτάλερ U19 - Ντούισμπουργκ U19 2:1
12:00ΑναβλήθηκεΜενχενγκλάντμπαχ U19 - Μπόχουμ U19 -:-
12:00Ντόρτμουντ U19 - RW Έσεν U19 6:0
12:00Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 - Σάλκε U19 0:4

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

17:00Μονς Κάλπε - Σεντ Τζόσεφς -:-
19:30Λάιονς Γιβραλτάρ - Γκλάτσις Γιουνάιτεντ -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

20:00Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - Ξελάγιου -:-
22:05Σαναράτε - Κόμπαν Ιμπέριαλ -:-
00:10CSD Μιουνισιπάλ - Ατσουάπα -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:00Μπρόντμπι - Μίντιλαντ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

42'Χόμπρο - Έσμπιεργκ 0:1
15:00Φρεντερίτσια - Skive IK -:-
16:00Βεντσισέλ - Κόγκε -:-
17:00Ελίτ 3000 Χέλσινγκορ - Κέλντινγκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

ΗμίχρονοSfB-Oure - Ντάλουμ 0:0
ΗμίχρονοΣίντβεστ - Μπράμπραντ 2:1
15:00Άαρχους Φρέμαντ - B.93 Κοπεγχάγη -:-
15:00Μίντλφαρτ - Χόλστεμπρο -:-
15:00Μπλόκους - Χόλμπαεκ -:-
15:00Νέσμπυ - Φρεμ -:-
15:30VSK Άαρχους - Θίστεντ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

ΗμίχρονοΒανλόσε - Νίκομπινγκ 0:1
27'Ρόσκιλντε KFUM's - Χίλεροντ 0:1

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

00:00Ατλέτικο Παντόγια - Σαν Κριστομπάλ 3:0
23:00Γιαραμπακόα - Βέγκα Ρεάλ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:30Μουσούκ Ρούνα - Αούκας 1:4
03:00Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ντεπορτίβο Κουέντσα 0:1
23:30'Εμελεκ - Μακάρα -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

20:00Βαντούζ - Ζυρίχη -:-
20:00Λουγκάνο - Σεν Γκάλεν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

18:30Βιλ - Λωζάν Ούκι -:-
19:00ΑναβλήθηκεΒίντερτουρ - Κιασό -:-
19:30Ααράου - Ξαμάξ -:-
20:00Γκρασχόπερς - Σαφχάουζεν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

17:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Μπλακ Σταρς -:-
17:00Ζυρίχη II - Ράπερσβιλ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπαβουά - Μπελιντζόνα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπρούλ - Κένιζ -:-
18:30ΑναβλήθηκεΙβερντόν - Μπρεϊτενρέιν -:-
19:00Σταντ Νιόν - Σαμ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

18:00Εσαλένς - Μεϊρίν -:-
18:30Βεβέι - Τέρε Σέντε -:-
18:30Λάνσι - Ατζούρι Λωζάνης -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Βόλεν - Ζαγκ -:-
17:00Γκολντάου - Μούτενζ -:-
17:00Μπάντεν - Λάνγκενθαλ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣολοτούρν - Σοτζ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Ουίντερχουρ II -:-
17:00Μπάλτζερς - Τάλβιλ -:-
17:00Τούγκεν - Χονγκ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

20:30Παναθηναϊκός - Βόλος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 8ος Όμιλος

15:00Α.Ο. Καραβάς - Κερατσίνι -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - 1η Φάση

00:30Σονσονάτε - Μεταπάν -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00Τούλεβικ - Ταμέκα 0:1
15:00Λίζιον - Ταλίνα Κάλεφ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Νόμε Γιουνάιτεντ - Φλόρα U21 3:4

ΕΥΡΩΠΗ: Euro Γυναικών - Προκριματικά

19:00Σερβία Γ - Καζακστάν Γ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

04:52Νάσβιλ - Νιού Ίνγκλαντ 1:1
22:30Ίντερ Μαϊάμι - Ορλάντο Σίτι -:-
23:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - DC Γιουνάιτεντ -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

20:00Ορλάντο Σίτι Β - Γκρήνβιλ Τράιουμφ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Κασίμα - Χιροσίμα 1:0
08:00Ναγκόγια - Βεγκάλτα Σεντάι 1:0
08:00Σαπόρο - Γιοκοχάμα 3:0
09:00Τόκυο - Γιοκοχάμα Μάρινος 0:4
10:00Γκάμπα Οσάκα - Κασίβα 2:1
11:00Ουράβα - Σερέζο Οσάκα 3:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Γιαμαγκάτα - Τόκυο Βέρντι 4:0
08:00Καναζάβα - Οκαϊάμα 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

08:00Toϊάμα - YSCC 3:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Αχλί - Αλ Σαλτ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:00Σλάιγκο Ρόβερς - Κορκ Σίτι -:-
21:30Μποέμιανς - Φιν Χαρπς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Μπρέι - Γκόλγουεϊ -:-
17:00Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Ουέξφορντ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

17:00Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης -:-
19:30Οσασούνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο -:-
19:30Σεβίλλη - Εϊμπάρ -:-
22:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

19:15Καρταγένα - Λας Πάλμας -:-
19:15Λογκρόνες - Λούγκο -:-
21:30Αλμερία - Φουενλαμπράντα -:-
21:30Καστεγιόν - Χιρόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

19:30Μπούργκος - Σπόρτινγκ Χιχόν Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

17:30Αλαβές Β - Αρένας Κλαμπ -:-
19:30Λαρέντο - Μπαρακάλντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

13:00Βιγιαρεάλ Β - Λεβάντε Β 1:1
19:30Ανδόρα - Εσπανιόλ Β -:-
20:00Λ'Οσπιταλέ - Λέιδα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5

20:30Εξτρεμαδούρα - Βιλαρούμπια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

17:00Ρασίνγκ Σανταντέρ Β - Τεξτίλ Εσκούντο -:-
17:00Ριμπαμοντάν Αλ Μαρ - Καγιόν -:-
18:00UD Σαμάνο - Μπαρκουερένο -:-
18:00Σολάρες - Κάστρο -:-
19:30Εσκομπέντο - Γκουαρνίτζο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

17:30Τολόζα - Γκέρνικα Κλουμπ -:-
18:00Αριθναμπάρα - Πασάια -:-
18:00Λαγκούν Ονάκ - Σαντούρθι -:-
18:00Ορέρα Ονταρόα - Μπαλμασέντα -:-
18:00Ουργκάτζι - Μπεασαΐν -:-
19:00Ντουράνγκο - Αναϊτασούνα -:-
19:00Ουρντουλίθ - Μπασκονία -:-
19:30Σομορόστρο - Ντέουστο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

18:00Τόρεντ - Μπενικάρλο -:-
19:30Άτσερο - Σαγκουντίνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

17:00Παραθουέλος Ανταμίρα - Ράγιο Βαγιεκάνο Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

17:00Σάντα Μάρτα Τόρμες - Μπετσερίλ -:-
17:30Νουμάνθια Β - Λα Γκράνια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9

17:30Μελίλα - Μοτρίλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

20:00Τσιούτα - Αντονιάνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

16:30Μαγιόρκα Β - Σαντ Ζορντί -:-
17:00Σαν Ραφαέλ - Πλατγκές ντε Καλβία -:-
17:00Σάντα Καταλίνα Ατλέτικο - Εσπόρλες -:-
17:00Φεριολένσε - Κολερένσε -:-
17:30Αντράτξ - Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς -:-
17:30Σαντανίι - Λοσετένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

23:00Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ - Σάντα Ούρσουλα 1:0
23:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Αρούκας 3:0
18:30Παναντέρια - Γκραν Ταραγιάλ -:-
19:00Λας Πάλμας Γ - Σαν Φερνάντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15

17:00Μπαζτάν - Καντολάγκουα -:-
17:00Μπετί Κοζκόρ - Τσαντρέα -:-
17:30Παμπλόνα - Μπετί Ονάκ -:-
18:00Αρντόι - Τσιρμπονέρο -:-
18:00Βάλε Έγκες - AD Σαν Χουάν -:-
18:00Λούρδες - Πένα Αθαγκρέσα -:-
18:00Μπιντεζάρα - Φοντέγιας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

18:00Αγκοντσίλο - Οϊονέσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

19:30Γκουανταλαχάρα - Ιλέσκας -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Αταλάντα - Σαμπντόρια -:-
19:00Τζένοα - Ίντερ -:-
21:45Λάτσιο - Μπολόνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Μόντσα - Κιέβο -:-
15:00Πορντενόνε - Ρετζίνα 1914 -:-
15:00Σαλερνιτάνα - Άσκολι -:-
15:00ΣΠΑΛ - Βιτσέντζα Βίρτους -:-
16:00ΑναβλήθηκεΕντέλα - Βενέτσια -:-
17:00Πεσκάρα - Φροζινόνε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Κάρπι - Τσεζένα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

21:45Βίρτους Φρανκάβιλα - Ποτέντζα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Λατίνα - Σασάρι Τόρες -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00Λάτσιο U19 - Ρόμα U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Πίζα U19 - Κροτόνε U19 2:2
13:00Μόντσα U19 - Ουντινέζε U19 -:-
15:30Κιέβο U19 - Πάρμα U19 -:-
15:30Πεσκάρα U19 - Φροζινόνε U19 -:-
15:30Πορντενόνε U19 - Βενέτσια U19 -:-
15:30Σπέτσια U19 - Εντέλα U19 -:-
15:30Τσιταντέλα U19 - Βερόνα U19 -:-

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Άνγκορ Ρίγκερ - Σόλτιλο Ανγκόρ 5:2
11:30Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Ασία Γιούρο Γιουνάιτεντ 3:1
11:30Σπορτς Ακάντεμι - Ελεκτρισιτέ Ντου Καμπόντζε 1:1

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:30Αλ-Ουακρά - Αλ Αραμπί -:-
19:45Κατάρ SC - Ουμ-Σαλάλ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Θέσεις 9η - 16η

10:30Γκουαντζού Ρ&Φ - Κινγκντάο Χουανγκχάι 2:1

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι Οφς

22'Γιανγκσού Σαϊντί - Τσονγκίνγκ Λιφάν 1:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

10:00Τσάνγκτσουν Γιατάι - Μεϊζού Χάκα 1:0
22'Ζεϊάνγκ Γκρήνταουν - Κουνσάν 1:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

09:30Σούτζου Ντόνγκβου - Νέι Μονγκόλ 1:3
10:00Χουακαιέρ - Σιτσουάν Γιουνίου 0:1
13:00Χεϊλονγκγιάνγκ Λάβα - Ναντόνγκ Ζιγιούν 1:1
22'Σενιάνγκ Ούρμπαν - Γκιτζού Τζιτσένγκ 0:0

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:00Γκουανγκζί Μπαογιούν - Γουχάν Θρι Τάουνς 0:1
10:00Ίνερ Μονγκόλια - Nanjing Fengfan 0:2
10:00Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Χεμπέι Ελίτ 2:1
10:00Χουμπέι Τσουφένγκ Χέλι - Ζίμπο Κούγιου 1:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

00:00Όντσε Κάλντας - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

03:40Μπαρανκουιλά - Ουνιόν Μαγκνταλένα 2:5
22:00Φορταλέζα - Ρεάλ Σαν Αντέ -:-
23:00Ατλέτικο - Κίνδιο -:-
23:00Βαλεντουπάρ - Λανέρος -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

23:00Μπουκαραμάνγκα Γ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν Γ 0:2
19:00Ρεάλ Σαν Αντρέ Γ - Ατλέτικο Νασιονάλ Γ -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

15:30JSK - Ρέιντζερς -:-
17:30Ρένεσανς - Γκρούπε Μπατζάνο -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Νότιο Σουδάν - Ζάμπια -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:00FC Besa - Φερονικέλι -:-
15:00Λάπι - Arberia -:-
15:00Ντρίτα - Ντρένιτσα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Γκρέτσια - Ερεντιάνο -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

20:00Γκουανακαστέκα - Λιμπέρια -:-
00:00Marineros - Πουνταρένας -:-
00:00Σάντα Άνα - Municipal San Ramon -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:35Αλ Αραμπί - Μπουργκάν -:-
17:35Γιαρμούκ - Αλ-Φαχαχίλ -:-
19:50Αλ Σουλαϊμπικάτ - Αλ Σαλμιγιά -:-
19:50Τάνταμον - Αλ Γιαχρά -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον - Φάιναλ Φορ

02:30Γιονγκ Ολλανδίας - Βέστα 0:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

16:00Κουστοσίγια - Μεντιμούριε -:-
16:00Οπατίγια - Ντουγκοπόλιε -:-
16:00Ρούντεσξ - Τσιμπάλια -:-
16:00Σολίν - Ντουμπράβα -:-
16:00Χάιντουκ Σπλιτ 2 - Ντραγκοβόλιατς -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

16:00Απόλλων Λεμεσού - Nέα Σαλαμίνα -:-
18:30Ερμής Αραδίππου - ΑΕΚ Λάρνακας -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

27'Achyronas Liopetriou - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 0:0
27'ΑΕ Ζακακίου - Ακρίτας Χλώρακα 0:0
27'ΑΣΙΛ Λύσης - ΠΑΕΕΚ 0:0
27'Ένωση Νέων ΘΟΪ Λακατάμιας - Άρης Λεμεσού 0:0
27'Κούρης Ερήμης - Ονήσιλος Σωτήρας 1:0
14:30Ομόνοια Αραδίππου - Αναγέννηση Δερύνειας -:-
14:30Ομόνοια Ψευδά - Οθέλλος Αθηαίνου -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

27'Γκοροντέγια - Βίγκβαμ Σμολέβιτσι 1:0
16:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Βιτέμπσκ -:-
18:30Δυναμό Μινσκ - Μπελσίνα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

15:00Σμόργκον - Γκόμελ -:-
15:30Οσμιανί - Τσίμικ Σβέτλογκορσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ Ανόδου

13:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Μπαρανόβιτσι 3:0
13:00Πέτρικοφ - Μολοντέκνο 4:0
14:00Οσιπόβιτσι - Στάνλες Πινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς

12:00Γκόρκι - Μπρεστ Μαλορίτα -:-
13:00Ντνιεπρ Ρόχατσεφ - Μελιορέιτορ Ζιτκόβιτσι 3:1
13:00Όστροβετς - Βικτόρια Μαρίινα Γκόρκα -:-
90+'Ότοτρανς - Ιβατσέβιτσι 4:3
13:00Πολότσκ - Περσίι Ρίτζιον 3:0
14:00Ενεργκέτικ-BGATU - Κρόνον Στόλμπτσι -:-
15:00Ζλόμπιν - Τσάικα Ζέλβα -:-
15:30ΜπαμΠρόμ Γκομέλ - BGU Μινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

12:00Ενεργκέτικ-BGU 2 - Σόλιγκορσκ 2 3:0
12:00Νέμαν 2 - Σλάβια Μοζίρ 2 4:1
ΗμίχρονοΡουκ Μπρεστ 2 - Ισλόκ Μινσκ 2 0:1

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλ Σαχέλ - Τανταμόν -:-
15:30Σαφά - Αλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

14'Πανεβέζις - Σούντουβα 0:0

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

11:00Μόντε Κάρλο - Τακ Τσουν Κα Ι -:-
13:00Χανγκ Σάι - Τσενγκ Φουνγκ -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σενγκλέα Αθλέτικς - Ταρξιέν -:-
20:15Γκζίρα - Ζεϊτούν Κορίνθιανς -:-

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

20:15Φγκούρα - Μκάμπα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:30Πουέμπλα - Κλαμπ Λεόν 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

20:00Ταπάτιο - Τλαξκάλα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

01:00Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος - Λεονές Νέγκρος 2 1:0
04:00Αλακράνες ντε Ντουράνγκο - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 0:0
20:00Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - Μινέρος ντε Φρεζνίγιο -:-
00:00Πιονέρος - Κιέρβος -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

ΗμίχρονοΚόντρου Λοτζόβα - Μιλσάμι 1:1
17:00Σερίφ Τιράσπολ - Φλορέστι -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30ASEC Κουντουγκού - Σαλίτας -:-
18:30Ματζέστικ - Ασφά Γιενεγκά -:-
18:30Ντουάνς - Ρόιαλ -:-
19:00Καντιόγκο - Ραχίμο -:-
20:45ΗΠ Ουαγκαντούγκου - Φίτεσε -:-
21:15Leopard St.Camille - Μπόμπο-Ντιουλασό -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

27'Ίντερ Σταρ - Ρόιαλ ντε Μουραμβίγια 0:1
17:00Ατλέτικο Ολυμπίκ - Ολύμπικ Σταρ -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αργκίρ - HB Τόρσαβν -:-
21:00Ρούναβικ - Βίκινγκουρ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

05:00Εστέλι - Γιουβέντους Μαναγκούα 3:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

02:00Εστέλι U20 - Γιουβέντους Μαναγκούα U20 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Σταρτ - Σάντεφιόρντ -:-
21:30Μπραν - Στάμπαεκ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

15:00Ασάνε - KFUM Όσλο -:-
15:00Στρόμμεν - Ράουφος -:-
16:30Γιερβ - Οϊγκάρντεν -:-
16:30Κόνγκσβίνγκερ - Ρανχάιμ -:-
16:30Ούλ/Κίσα - Γκρορούντ -:-
16:30Στιόρνταλς Μπλινκ - Τρόμσο -:-
16:30Χαμ-Καμ - Σόγκνταλ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1 - Στάδιο Νικητών

17:00Σκιντ - Χάντεν -:-
18:00Τρόμσντάλεν - Χοντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2 - Στάδιο Νικητών

15:00Φλεκερόι - Έγκερσουντς -:-
15:00Χάουγκεσουντ - Μπρίνε -:-
17:00Άσκερ - Σότρα -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Κάιζερ Τσίφς - Μαμελόντι Σάνταουνς -:-
16:30Μπαρόκα - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ -:-
16:30Μπλόεμ Σέλτικ - Γκόλντεν Άροουζ -:-
19:00Κέιπ Τάουν Σίτι - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-
21:15Αμαζούλου - Ορλάντο Πάιρετς -:-
21:15Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Μπλακ Λέοπαρντς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

08:00Σεούλ - Γκανγκβόν 1:1
10:30Ίντσεον - Μπουσάν 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:30Γεονάμ - Νταέτζεον 1:2
10:00Γιέγιου Γιουν. - Σουόν Σίτι 2:0
10:00Τσουνγκνάμ Ασάν - Ανιάνγκ 0:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων

08:00Γεονγιού Σίτιζεν - Γκιεονγκτζιού Σίτιζεν 1:3
09:00Πιεονγκταέκ Σίτιζεν - Τσουντσεόν 2:2
11:00Τσεονγκίου - Γιάνγκιου Σίτιζεν 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ - Στάδιο Νικητών

09:00Γκίμπο Σ. - Μπουσάν Κιοτόνγκ 0:1
09:00Γκιμχάε - Γκανγκνεούγκ 1:0
09:00Μόκπο Σίτι - Νταεζέον Κοράιλ 2:1
09:00Χουασεόνγκ - Γκιεονγκτζιού KHNP 2:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

17:30Φένλο - Άγιαξ -:-
19:45Ουτρέχτη - Τβέντε -:-
21:00Ζβόλε - Βίλεμ -:-
22:00Χέρενφεν - Έμμεν -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00Ρεάλ ντε Μίνας - Ολίμπια -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

19:15Δε Νιού Σεντς - Χάβφορντγουέστ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

15:45MTK Βουδαπέστης - Κισβάρντα -:-
18:00Πάκσι - Χόνβεντ -:-
20:30Φερεντσβάρος - Ουίπεστ -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

69'Τερμέζ Σουρκόν - Πακτακόρ 0:5
15:30Σογκντιάνα - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

ΗμίχρονοΣαχτάρ Ντόνετσκ - Βόρσκλα Πολτάβα 1:1
17:00Δυναμό Κιέβου - FK Αλεξάντρια -:-
17:00Ολίμπικ Ντόνετσκ - Ντέσνα -:-
19:30Λβιφ - Ντνίπρο-1 -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

12:00Chaika - Ποντίλια Κμελνίτσκι 0:0
ΗμίχρονοΝτινάζ Βίσγκοροντ - Rubikon Kyiv 0:0
27'Ρεάλ Φάρμα - Μικολάιφ 2 1:1
15:00Kryvbas 2020 - Μπαλκανί -:-
15:00Νίκοπολ - Peremoga Dnipro -:-
15:00Ουζχορόντ - Chernihiv -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

11:00Κολός Κοβάλιβκα U21 - Μινάι U21 0:0
12:00Ζόρια U21 - Ρουκχ Λβιβ U21 2:0
13:00Ινουλέτς U21 - Ιλικόβετς U21 0:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

00:45Τσέρο Λάργκο - Montevideo City 2:1
20:15Προγκρέσο - Πλάζα Κολόνια -:-
22:30Φίνιξ - Μπόστον Ρίβερ -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

23:00Σαν Φρανσίσκο - Τσιρικούι -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:3012 ντε Οκτούμπρε - Ντίαζ 2:1
00:00Σπορτίβο Λουκουένο - Ρίβερ Πλέιτ -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Ντεπ. Μουνισιπάλ - Σπορ Χουνκάιο 0:0
18:30Λακουαμπάμπα - Σπορ Μπόυζ -:-
21:00Κάρλος Μανούτσι - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
23:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Γκράου -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Βίσλα Κρακοβίας - Ποντμπεσκίτζιε -:-
18:30Σλασκ - Γιαγκιελόνια -:-
21:00Στσζέτσιν - Λέγκια Βαρσοβίας -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

ΗμίχρονοΓκαρμπάνια - Hutnik Krakow 2:1
ΗμίχρονοΈλμπλαγκ - Πολκόβιτσε 0:2
15:15Σκρα - Κατοβίτσε -:-
19:00ΚΚΣ Κάλιστζ - Σ. Ρζεσζόου -:-
19:00Προύσζκοφ - Πογκόν Σιέντλτσε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

12:00Ραντόμσκο - Blonianka Blonie 1:3
15:00Ζαμπρόφ - Σουίτ -:-
15:00Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα - Βασίλκοφ -:-
15:00Ούνια Σκιερνιέβιτσε - Λεγκιονόβο -:-
15:00Χουραγκάν Μοράγκ - Ούρσους Βαρσοβίας -:-
16:00KS Kutno - Κονκόρντια Ελμπλάγκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

45+'Pomorzanin Torun - Γκουάρντια Κόσζαλιν 1:0
ΗμίχρονοΚλέτσζεβ - Πρζόντκοβο 0:0
15:00Μιέσζκο Γκνιέζνο - Γκόρνικ Κόνιν -:-
15:00Νιέλμπα Βαγκρόβιετς - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-
15:00Ούνια Γιανίκοβο - Τσεμίκ Πολίς -:-
16:00Γιάροτσιν - Ελάνα Τορούν -:-
16:00Φλότα Σουινούιτσιε - Γκριφ Βεϊχέροβο -:-
18:00Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ - Κοσζάλιν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

15:00Ζ. Γκόρα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 -:-
15:30Nysa - Πιάστ Ζμιγκρόντ -:-
15:30Pawlowice - Goczalkowice Zdroj -:-
15:30ROW Ρίμπνικ - Κλούσζμπορκ -:-
15:30Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Polonia Swidnica -:-
15:30Λέγκνιτσα 2 - Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπιέλσκο-Μπιάλα - Σλέζα Βρότσλαβ -:-
15:30Μπρζεγκ - Βάρτα Γκορζόφ -:-
15:30Φότο-Ιγκιένα Γκατς - Πολόνια Μπιτόμ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

15:00Lewart Lubartow - Βόλκα Πελκίνσκα -:-
15:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Κσζο Οστρόβιετς -:-
16:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ -:-
16:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Χέτμαν Ζαμόσκ -:-
19:00Βίσλα Πουλάβι - Κρακόβια Κρακοβίας 2 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Γιαγκιελόνια U18 - Λέχια Γκντανσκ U18 -:-
13:00Σλασκ U18 - Στσζέτσιν U18 -:-
13:30Κρακόβια U18 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

17:30Νασιονάλ Μαδέιρα - Πάσος Φερέιρα -:-
20:00Σάντα Κλάρα - Σπόρτινγκ -:-
22:30Πόρτο - Ζιλ Βισέντε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Βιτζέλα - Ακαδέμικα 1:3
17:00Βιλαφρανκουένσε - Κάζα Πία -:-
17:00Κόβα Ντε Πιεντάντε - Λεϊσόες -:-
17:00Πόρτο Β - Τσάβες -:-
19:00Μπενφίκα Β - Ακαντόμικο Βισέου -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

14:00Μπραγκάντσα - Μιραντέλα -:-
16:00Σάο Μαρτίνιο - Ρίο Άβε Β -:-
17:00Βιλαβερντένσε - Πέντρας Σαλγκάντας -:-
17:00Μονταλέγκρε - Μερελινένσε -:-
17:00Παρέδες - Ουνιβερσιδάδ Μαδέιρα -:-
17:00Πεβιντέμ - Μπέρκο -:-
18:00Καμάτσα - Γκιμαράες Β -:-
18:00Ουνιάο Αλμεϊρίμ - Κάλντας -:-
19:00Ράμπο Πέιτσε - Πραϊνένσε -:-
23:00Σετουμπάλ - Εσπεράντσα ντε Λάγκος -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

13:00Μαρίτιμο U23 - Πορτιμονένσε U23 1:0
17:00Ρίο Άβε U23 - Ακαδέμικα U23 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

ΗμίχρονοUTA Arad - Τσίντια Ταργκόβιτσε 0:0
19:30Άστρα Γκιουργκίου - Πολι Ιασί -:-
21:45Σεπσί - Ντιναμό Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00ASU Poli Timisoara - Σλατίνα 1:0
11:00Metaloglobus Bucharest - Μιερκουρέα Τσιούκ 2:1
11:00Unirea Slobozia - Καλαράσι 2:2
11:00Αεροστάρ - Κομούνα Ρετσέα 2:3
11:00Παντούριι - Ριπένσια Τιμισοάρα 1:2
11:00Τούρνου Μαγκουρέλε - Ρεζίτα 4:1
11:30Κονκόρντια - Φ. Κονστάντα 1:2

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

ΗμίχρονοΔυναμό Μόσχας - Σότσι 2:1
16:30Ζενίτ - Ρούμπιν Καζάν -:-
19:00Κρασνοντάρ - Σπαρτάκ Μόσχας -:-
19:00Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροτόρ Βόλγκογκραντ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

08:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Τσερτάνοβο Μόσχας 2:0
13:00Κρασνοντάρ 2 - Ν. Μπριάνσκ 0:0
ΗμίχρονοΈρενμπουργκ - Γιενισέι 0:2
ΗμίχρονοΣινίκ Γιάροσλαβ - Τεκστίλστικ 0:0
15:00Άκρον Τολιάτι - Νεφτεκίμικ -:-
16:00Βόλγκα-Γκάζπρομ - Σπαρτάκ Μόσχας 2 -:-
17:00Βέλες Μόσχας - Τόμσκ -:-
17:00Τ. Μόσχας - Αλάνια Βλαντικαφκάζ -:-
17:00Τσάικα - Νίζνι Νόβγκοροντ -:-
17:00Φ. Βορονέζ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα -:-
19:00Βάλτικα - Ομσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

09:00Σακαλίν - Κράζνι 4:0
ΗμίχρονοKhimik-Arsenal - Κβάντ Ομπνίνσκ 1:1
ΗμίχρονοZnamya Noginsk - Καλούγκα 0:1
15:00Σαλιούτ-Μπελγκορόντ - Άβανγκαρντ -:-
16:00Ριάτζαν - Κίμκι 2 -:-
16:00М. Λίπετσκ - Vidnoe -:-
17:00Σάτουρν - Φ. Βορονέζ 2 -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:00Ουράλ U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 0:5
13:00Konoplev Academy U19 - Ζενίτ U19 1:5
13:00Κίμκι U19 - UOR U19 2:1
13:00Ροτόρ Βόλγκογκραντ U19 - Άρσεναλ Τούλα U19 0:1
ΗμίχρονοΟύφα U19 - Ρούμπιν Καζάν U19 0:1
ΗμίχρονοΡοστόφ U19 - Δυναμό Μόσχας U19 0:1
18:00Λοκομοτίβ Μόσχας U19 - Στρογκίνο Μόσκβα U19 -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:40Αλ-Ετιφάκ - Αλ-Αΐν -:-
19:55Αλ Φατ - Αλ-Ιτιχάντ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

15:30Σλόγκα Κράλιεβο - Zeleznicar Pancevo -:-
15:30Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Γιαγκόντινα -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Λάιον Σίτι Σέιλορς 3:2
12:30Γκεϋλάνγκ - Μπαλεστιέρ Κάλσα 2:3

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

17:00Κιλμάρνοκ - Χιμπέρνιαν -:-
17:00Μάδεργουελ - Ρος Κάουντι -:-
17:00Σεντ Τζόνστον - Νταντί Γιουνάιτεντ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Αλόα - Ντανφέρμλιν -:-
17:00Ινβερνές - ΑΥΡ -:-
17:00Κουίν οφ Σάουθ - Ρέιθ Ρόβερς -:-
17:00Νταντί - Μόρτον -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00Νταμπάρτον - Κλάιντ -:-
17:00Πάρτικ Θιστλ - Ερντριεόνιανς -:-
17:00Πίτερχεντ - Κόουβ Ρέιντζερς -:-
17:00Φάιφ - Μοντρόουζ -:-
17:00Φόλκερκ - Φόρφαρ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Άνναν - Στρανράερ -:-
17:00Εδινβούργο - Κάουντενμπιθ -:-
17:00Έλγιν Σίτι - Μπρέχιν -:-
17:00Κ. Παρκ - Άλμπιον Ρόβερς -:-
17:00Στενχαούσμιουρ - Στέρλινγκ Άλμπιον -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Bo'ness United - Καλεντόνιαν Μπρέιβς -:-
17:00Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς - Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς -:-
17:00Γκρέτνα 2008 - BSC Γκλάσκοου -:-
17:00Κάμπερνολντ Κολτς - Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι -:-
17:00Κέλτι Χαρτς - Ντάλμπιτι Σταρ -:-
17:00Μπέργουικ - Ηστ Κίλμπραϊντ -:-
17:00Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι - Βέιλ Οφ Λέιδεν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:00Νίτρα - Μιχάλοβτσε -:-
18:00Ποχρόνιε - Σένιτσα -:-
18:00Ρουζομπέροκ - Ζίλινα -:-
18:00Σερέντ - Z. Moravce-Vrable -:-
18:00Σπάρτακ Τρνάβα - Τρέντσιν -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:45Τσέλιε - Γκόριτσα -:-
19:00Μάριμπορ - Κόπερ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Αλ-Μερεΐκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Ντζουργκάρντεν - Σίριους -:-
16:00Χάκεν - Μιάλμπι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

18:30Έργκριτε - Έστερ -:-
18:30Χάλμσταντ - Βάστερας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

45+'Έρεμπρο Συριάνσκα - Κάρλσλουντ 0:0
15:00Μπέργκα - Μπρομαποϊκάρνα -:-
15:00Σαντβίκενς - Φρέι -:-
15:00Ταμπί - Βάσαλουντ -:-
18:00Σίλβια - Γκέφλε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

ΗμίχρονοΚβίντινγκ - Σκόβντε 0:1
15:00Εσκιλσμίνε - Ούτσικτενς -:-
15:00Καρλσκρόνα - ΑΙΚ Μοτάλα -:-
16:00Ασυρίσκα ΙΚ - Τορνς -:-
16:00Λίνκεπινγκ Σίτι - Λαντς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00Storfors AIK - Σάντβικς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Αρλάντα - Κουνγκσάνγκενς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Άστριο - Πρέσπα Μπιρλίκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00Εσκιλστούνα Σίτι - Ρινίνγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

15:00Τορσλάντα - Τίνταχολμ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00Σμέντμπι - Χάσλχολμ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ προβιβασμού

14:00Φρολούντα - Ντάλστορπς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

ΗμίχρονοAIK Γ - Μπολστάνας Γ 2:0
16:00Αλβσιό Γ - Μαλαμπάκενς Γ -:-
16:00Κβαρνσβέντενς Γ - Σαντβίκενς Γ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

51'Νακόν Ρατσασίμα - Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ 0:1
ΗμίχρονοΣαμούτ Πρακάν Σίτι - Σουπανμπούρι 0:0
15:00Ρατσαμπούρι - Ραγιόνγκ -:-
16:00Πορτ ΜΤΙ - Πρατσουάπ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

53'Ούντον Τανί - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ 0:0
ΗμίχρονοΣισακέτ - Κονκάεν Γιουνάιτεντ 0:0
15:00Κάστομς Γιουνάιτεντ - Ουτάι Τανί -:-
15:00Φραέ - Τσιανγκμάι -:-
16:00Ρανόνγκ - Λαμπάνγκ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

ΗμίχρονοIhefu - Ναμούνγκο 0:0
16:00Καγκέρα Σούγκαρ - Μπεγιά Σίτι -:-
16:00Κόασταλ Γιούνιον - Gwambina -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Γκαζιαντέπ - Κόνιασπορ -:-
19:00Ερζουρούμ - Γαλατασαράι -:-
19:00Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

69'Ουμρανιγιεσπόρ - Αλτινόρντου 0:1
19:00Σαμσουνσπόρ - Κετσιορενγκουτσού -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

ΗμίχρονοΚιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Ετιμεσγκούτ 0:0
ΗμίχρονοΜπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ - Ελάτζιγκσπορ 0:0

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

13:00Ενεργκέτικ - Σαγκαντάμ 0:4
ΗμίχρονοΑσγκαμπάτ - Αχάλ 0:0
14:00Νέμπιτσι - Αλτίν Ασίρ -:-
15:00Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ - Μερβ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

ΗμίχρονοKPV - Μουσάν 0:0
ΗμίχρονοΚαγιανί - Ακατέμια 0:1
14:00ΑναβλήθηκεΟύλου - Μικέλι -:-
17:00ΑναβλήθηκεΓιάρο - KTP -:-
17:00Μιλικόσκι - Εκενάς -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

ΗμίχρονοNJS - ΓιαΠΣ 1:1
ΗμίχρονοPEPO - PK-35 0:0
ΗμίχρονοΛάντεν Ρέιπας - Κιφέν 0:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

ΗμίχρονοTPV Τάμπερε - Ατλάντις 1:0
ΗμίχρονοΈσπου - Τζαζ Πόρι 0:2
ΗμίχρονοΙλβ 2 - ΠΙΦ Πάργκας 1:0
ΗμίχρονοΚααΠό - HJS Ακατέμια 0:1
16:00Κλουμπί 04 - Παλό-Ιρό -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

ΗμίχρονοΓίπο - Κέμι Σίτι 1:0
ΗμίχρονοΡοβανιέμι 2 - Γιβάσκιλα 2:0

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

04:30Labasa - Λαουτόκα 2:0
06:00Μπα - Nadi 0:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.