REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Τελικά

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Κλοτούρ

23:00ΑναβλήθηκεΡεάλ ντου Καπ - Κοσμόπολαϊτς -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑμέρικα ντε Κάγιες - Βαλτιμόρη -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαβάλι - Καπουάζ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτον Μπόσκο - Μιρεμπαλέ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΡασίνγκ ντε Γκοναΐβς - Βιολέτ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΡασίνγκ Χαϊτιέν - Αρκαχάιε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤεμπέτε - Ουαναμίνθε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΦίκα - Τριόμφ Λιανκούρ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Σουπερλίγκα

23:45Πατρονάτο - Νιούελς Όλντ Μπόις 1:3
02:00Ταγιέρες Κόρντομπα - Λανούς 2:4

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

23:10Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπελγκράνο 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ Α

23:00Βίλα Μίτρε - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο 0:1
23:00Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ - Χουρακάν Λας Χέρας 1:2
23:00Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Κλαμπ Α. Γκουέμες 1:1
01:00Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Τσάκο Φορ Έβερ 2:0
01:00Σπορτίβο Μπελγκράνο - Ουνιόν Σουντσάλες 2:2
03:00Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο 3:1
03:30Σεντράλ Νόρτε - Μπόκα Ουνίντος 6:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

08:00Μέλμπουρν Σίτι - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ 2:1
10:00Σίδνεϊ - Ουέλινγκτον Φίνιξ 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Κάφενμπεργκ - Γκράτζερ 2:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

11:00Λάντχαους Γ - Βόρντερλαντ Γ 3:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Αράγκουα - Λάρα 2:2
00:00Μονάγκας - Εστουντιάντες Καράκας 0:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

00:15Σπορτς Μπόιζ - Μπλούμινγκ 2:3
02:30Ρόιαλ Πάρι - Ντιστρόιερς 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

23:00Φορταλέζα - Γκρέμιο 2:1
01:00Κορίνθιανς - Κρουζέιρο 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:00Οπεράριο - Σάο Μπέντο 2:1
01:00Παρανά - Φιγκουεϊρένσε 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00ΑναβλήθηκεΣτένταλ - Γκρέιφσβαλντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Ντόρτμουντ U19 - Σάλκε U19 0:4
12:00Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 - Ομπερχάουζεν U19 2:1

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

05:00Ξελάγιου - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 0:0

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

23:00Ατλάντικο - Τσιμπάο 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ

23:15Γκουαγιακίλ Σίτι - Ελ Νασιονάλ 0:1
01:30Μακάρα - Ντεπορτίβο Κουέντσα 1:1
20:00Αμέρικα ντε Κίτο - Φουέρτζα Αμαρίγια 3:0

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

00:00Γκουαλατσέο - Ατλέτικο Πορτένο 2:1
00:00ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Σάντο Ντομίνγκο 2:0

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

19:00ΑναβλήθηκεΑE Καραϊσκάκης Άρτας - Λεβαδειακός -:-
19:00ΑναβλήθηκεΑπόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή -:-
19:00ΑναβλήθηκεΑπόλλων Πόντου - Πλατανιάς -:-
19:00ΑναβλήθηκεΑπόλλων Σμύρνης - Δόξα Δράμας -:-
19:00ΑναβλήθηκεΕργοτέλης - Α.Ο. Κασσιόπη Κέρκυρας -:-
19:00ΑναβλήθηκεΠΑΕ Χανιά - ΠΑΣ Γιάννινα -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

16:00ΑκυρώθηκεΦλώρινα - Άρης Παλαιοχωρίου -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

02:00Σάντα Τέκλα - Σονσονάτε 3:1
03:30Τσαλατενάνγκο - Αλιάντζα 0:2

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1 - Πλέι Οφς

02:00Νορθ Τέξας - Γκρήνβιλ Τράιουμφ 1:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

23:00Τάλσα Ράφνεκς - Ρένο 0:3
02:00Νορθ Καρολάινα - Σεντ Λούις 1:0
02:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Οττάβα Φιούρι 3:1
02:00Χάρτφορντ Αθλέτικ - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 2:1
02:30Λουντούν Γιουνάιτεντ - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 7:3
03:00Μέμφις - Λούισβιλ Σίτυ 1:2
03:00Νάσβιλ - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 3:0
03:30Σαν Αντόνιο - Κολοράντο Σπρινγκς 2:2
04:30Νιού Μέξικο - Λας Βέγκας Λάιτς 2:0
05:00Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 - Ελ Πάσο 2:0
05:00ΟΚ Μπλουζ - Φρέζνο 2:0
05:00Τακόμα Ντεφάιανς - Όστιν Μπολντ 3:1

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - Πλέι Οφς

01:00Τορόντο - DC Γιουνάιτεντ 5:1παράτ.
05:00Ρίαλ Σολτ Λέικ - Πόρτλαντ 2:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

07:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 0:0
08:00Γκίφου - Εχίμε 2:0
08:00Καναζάβα - Γιαμαγκάτα 1:0
08:00Μίτο - Ματσίδα Ζέλβια 1:1
08:00Τοτσίγκι - Ριουκίου 0:2
09:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Κασίβα 0:3
10:00Οκαϊάμα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 2:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Ουράβα Γ 0:1
07:00Βεγκάλτα Σεντάι Γ - Νιταϊντάι Γ 1:0
09:00Μπελέτζα Γ - Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ 2:1

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

12:00Σέμεν Παντάνγκ - Μαντούρα Γιουνάιτεντ 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

12:10Σαντούτσου - Τολόζα 4:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

18:00Ρέους Ντεπόρτιου - Σαντ Άντριου 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

12:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο Β - Ολίμπικ Τσάτιβα 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

10:15Μοραταλάζ - Ατλέτικο Πίντο 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

19:00Εκίθα - Πουέντε Τζενίλ 0:3

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

11:00Τορίνο U19 - Κάλιαρι U19 1:3

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Τόμπολ - Ορντάμπασι 1:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

11:00Κιράν - Κασπί Ακτάου 5:1
12:00Ekibastuz - Μακτααράλ 0:5
12:00Ακτόμπε Ζας - Ακαντέμιγια Όντουστικ 0:1

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Ασία Γιούρο Γιουνάιτεντ - Βισάκα 1:5
11:30Εθνική Επιτροπή Αστυνομίας - Μποένγκ Κετ 2:3
11:30Σόλτιλο Ανγκόρ - Κόμπονγκ Τσαμ 4:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά - Φθινοπωρινή Σεζόν

23:00Κάβαλρι - Έντμοντον 3:1
01:30Πασίφικ - Βαλούρ 2:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

23:00Σκάρμπορο Μπ. - Κίνγκσμαν 4:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:00Αλμπέρτα - Σακατζεβάν 1:2
23:15Κάλγκαρι - Μάουντ Λόιαλ 1:0
01:15Σεντ Μέριζ - UPEI 2:2
03:00Λοριέρ - Αλγκόμα 2:0
05:15Τρίνιτι Ουέστερν - Βικτόρια 3:0

ΚΑΤΑΡ: QSL

19:35ΑναβλήθηκεΑλ Κορ - Αλ-Σαντ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

10:30Τιαντζίν Τεντά - Μπεϊτζίνγκ Ρενέ 1:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Σαανξί Τσανγκάν - Τσάνγκτσουν Γιατάι 1:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Κλαουζούρα

00:00Όντσε Κάλντας - Ούιλα 1:1
01:00Αμέρικα ντε Κάλι - Ατλέτικο Νασιονάλ 2:1
02:00Ντεπόρτες Τολίμα - Κουκούτα 2:1
04:00Τζούνιορ - Μιλονάριος 1:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

05:05Ερεντιάνο - Σαν Κάρλος 3:1

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30ΑναβλήθηκεΑλ Αχέντ - Αλ Γκαζιέ -:-
15:30ΑναβλήθηκεΤρίπολη - Αλ Ανσάρ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣαμπάμπ Ελ Μπουρί - Νεϊμέ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΑναβλήθηκεΝτουάνγκουα Γιουνάιτεντ - ΤΝ Σταρς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Κρούζ Αζούλ - Μονάρκας 2:3
03:00Πατσούκα - Χουάρεθ 0:1
05:00Νεκάξα - Κλαμπ Αμέρικα 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Ασένσο ΜΞ - Απερτούρα

03:00Ζακατεπέκ - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 0:0
03:00Κορεκαμίνος - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα 2:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

00:00Πιονέρος - Κρούζ Αζούλ Χιντάλγκο 3:4πέν.
00:00Πούμας 2 - Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν 1:1
01:00Ατλέτικο Μπαχία - Ζακατέκας 1:0
01:00Γιαλμακάν - Καφέσα Γιαλίσκο 1:4
01:00Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 - Ιραπουάτο 2:3πέν.
01:00Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ - Κάναμι 2:1
03:00Κανονέρος Μαρίνα - Τλαξκάλα 0:1
03:00Μινέρος ντε Φρεζνίγιο - Τσιχουάχουα 0:1
03:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

00:00Ουρουαπάν - Σαν Φρανσίσκο 0:0
00:00Τσαπουλινέρος - Ντοράντος ντε Σιναλόα 2 4:0
01:00Τλαγιακαπάν - Καλόρ ντε Σαν Πέδρο 0:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

00:00Μονάρκας Μορέγια Γ - Κερετάρο Γ 2:0

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Εθνική Κατηγορία Γυναικών

03:00Σέντραλ Φούτμπολ Γ - Όκλαντ Γ 1:2

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:30Γιουβέντους Μαναγκούα - Γιαλάπα 1:0
01:00Ντιριάνγκεν - Μαναγκούα 2:2

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Γυναίκες

01:00Nanas Γ - Αμέρικα ντε Κάλι Γ 1:6
01:00Κλαμπ Σπορτίβο Λιμπένο Γ - Κορίνθιανς Γ 2:2
03:30UAI Ουργκίζα Γ - Majes Γ 6:0
03:30Ιντεπεντιέντε Μέντελιν Γ - Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μούλτιτσοϊς Ντίσκι

11:00Κάιζερ Τσίφς U21 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U21 5:2
11:00Μπλακ Λέοπαρντς U21 - Μπλόεμ Σέλτικ U21 4:4

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

08:00Γκανγκβόν - Σεούλ 3:2
10:00Γιεονμπούκ - Ποάνγκ Στίλερς 3:0
12:00Νταεγκού - Ούλσαν Μίπο 1:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:00Μπουσάν - Ανσάν Γκρήνερς 0:2
09:00Σουόν Σίτι - Σεούλ Η-Λαντ 1:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

04:15CD Οντούραζ - Ρεάλ Σοσιεδάδ 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

15:30ΑκυρώθηκεΝηιρεγκιάζα - Μπαλμαζουιβάρος -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Νασιονάλ - Σέρο 2:0

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

00:00Μιγκελίτο - Τσιρικούι 2:0
02:00Τάουρο - Πλάζα Αμαδόρ 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:10Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα 1:0
02:15Ρίβερ Πλέιτ - Ολίμπια Ασουνσιόν 0:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Αγιακούτσο - Ουνιόν Κομέρτσιο 1:1
01:45Καντολάο - Γκαρτσιλάσο 1:2
04:00Σπορ Μπόυζ - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

23:00ΑκυρώθηκεΣάντα Ρόσα - Σπορτ Βικτόρια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

12:15Πέλικαν - Πολόνια Βαρσοβίας 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Αράντ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 1:0
11:00Ριπένσια Τιμισοάρα - Ντάκο-Γκέτικα Βουκουρεστίου 7:2
11:30Ουνιβερσιτάτεα Κλούζ - Μιοβένι 2:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναικών

11:00Λουτσεαφαρούλ Φιλιάσι Γ - Κονστάντα Γ 2:0
11:00Ουνιβερσιτάτεα Αλεξάντρια Γ - Ολύμπια Κλούζ Γ 1:6
11:00Ουνιβερσιτάτεα Γκαλάτι Γ - Μπαΐα Μάρε Γ 1:0
11:00Φερπλέι Βουκουρέστι Γ - Φορτούνα Μπετσιτσερέκου Γ 1:7

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:30Έρενμπουργκ - Κρίλια 0:1

ΡΩΣΙΑ: PFL - Ουράλ-Ποβόλζιε

12:00Ουράλ 2 - Λάντα Τογκλιάτι 4:0

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

08:00Ούφα U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 0:5

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00ΑναβλήθηκεΑλ Καραμά - Αλ Τζαζίρα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Σπάρτα Πράγας Β - Πίσεκ 1:2
11:30Κάρλοβι Βάρι - Ντομάζλιτσε 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου - Ζμπουζάνι 2:1
11:15Λίμπερετς Β - Παρντούμπιτσε Β 1:2
11:15Μποέμιανς 1905 Β - Πρέπερε 3:0
11:30Τέπλιτσε Β - Ζάπι 1:3
12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ Β - Ντούκλα Πράγας Β 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Οτροκόβιτσε - Κρόμεριτζ 2:3
11:15Σίγμα Όλομουτς Β - Βέλκε Μετζιρίτσι 0:1
11:15Σλόβακο Β - Μπλάνσκο 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Μέτεορ Πράγας - Ντόμπρις 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Γιλάβα Β - Βέλκα Μπάιτς 9:0

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Ντετμαρόβιτσε 2:1
11:15Κάρβινα Β - Χάβιροφ 3:1
11:15Οπάβα Β - Φρίντλαντ 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

11:30Τρεμπόν - Ντράζιτσε 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

11:30Πλζεν - Τσέρνιτσε - Σταρτ Τλούματσοφ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

11:30Σαπέλι Πόλνα - Σεμπκόβιτσε 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

11:00Σοκόλ Οπατόβιτσε - Στέρνμπερκ 1:6
11:00Τσέρνοβιρ - Ντολάνι 4:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

11:30Ντούκλα Πράγας Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ 0:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

23:30ΑναβλήθηκεΑουντάξ Ιταλιάνο - Κομπρεσάλ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΟυνιβερσιδάδ Κατόλιτσα - Κόλο Κόλο -:-
21:30ΑναβλήθηκεΝτεπόρτες Ικίκε - Χουατσιπάτο -:-
00:00ΑναβλήθηκεΚοκίμπο - Ο Χίγκινς -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

23:00ΑναβλήθηκεΜελιπίλα - Κοπιαπό -:-
01:00CD Santa Cruz - Βαλντίβια 1:1
01:00ΑναβλήθηκεΣαν Λούις - Σαντιάγκο Μόρνινγκ -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

09:30Λι Μαν Ουόριορς - Χονκ Κονγκ Ρέιντζερς 1:0
09:30Χάπι Βάλεϊ - Πέγκασους 3:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.