REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Τελικά

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

20:00Σριούσμπερι - Μπρίστολ Ρόβερς 0:1
20:30Τζίλιγχαμ - Πόρτσμουθ 0:2

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Τσέλτεναμ - Σκάνθορπ 1:0
20:30Μόρκαμ - Μάνσφιλντ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45ΑναβλήθηκεΆστον Γιουνάιτεντ - Ράντκλιφ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45ΑναβλήθηκεΟυόρθινγκ - Μπίσοπς Στόρτφορντ -:-
21:45ΑναβλήθηκεΦόλκερστοουν - Μπόουερς & Πιτσέα -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Μπάρνσλεϊ U23 - Κόλτσεστερ U23 2:2
16:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U23 - Κάρντιφ U23 1:0

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC

15:00ΑκυρώθηκεΚίτσεε (Χκν) - Τσάο Πακ Κέι (Μακ) -:-
15:00ΑκυρώθηκεΝτορντόι Μπισκέκ (Κργ) - Αλτίν Ασίρ (Τκμ) -:-

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα AFC U19

17:00ΑναβλήθηκεΚαμπότζη U19 - Ιράν U19 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΟυζμπεκιστάν U19 - Ινδονησία U19 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

12:30Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Ήστερν Σάμπερμπς 3:5

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

20:00Ντράσμπεργκ - Μπρουκ Λέιθα 1:4
20:30Νιουζίντλ - Βίνερ Βικτόρια 2:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Άλερχάιλιγκεν - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 4:4

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

19:30Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) - Μπρέγκετζ 1:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00BHTS Κουάνγκ Ναμ - Ναμ Ντιν 2:0
13:00Ντα Νανγκ - Νγκέ Αν 2:0
13:00Χάι Φονγκ - Ταν Χόα 2:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

14:00Ταν Κουάνγκ Νιν - Γκία Λάι 3:1
15:15Χανόι - Χονγκ Λιν Χα Τιν 1:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:30Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Αρντά 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

15:00Καριάνα Ερντέν - Τσάρσκο Σέλο 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

02:00Μπαΐα - Ατλέτικο Μινέιρο 3:1
02:00Μποταφόγκο - Γκόιας 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

02:00Μαναούς - Μποταφόγκο PB 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U23 - Πρώτη φάση

23:00Παρανά U23 - Σάντος U23 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Turkgucu Munchen - Λούμπεκ 4:3
20:00Βερλ - Μαγδεβούργο 3:1
20:00Μανχάιμ - Χάνσα Ρόστοκ 1:2
20:00Ντιναμό Δρέσδης - Τσβίκαου 1:2
20:00Ουέρντινγκεν - Βέχεν 0:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

17:30Μπάχλινγκερ - Σκοτ Μάιντζ 4:3
20:00FSV Φρανκφούρτη - Έλβερσμπεργκ 1:5
20:00VfR Άαλεν - Έσεν Κάσελ 1:1
20:00Βάλντορφ - Χόμπουργκ 08 2:3
20:00Όφενμπαχ - Γκίεσεν 1:0
20:00Χόφενχαϊμ II - Ούλμ 1846 2:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

13:00WIT Γεωργίας - Μπόλνισι 0:0
13:00Γκάγκρα - Ρουστάβι 0:2
13:00Ζούγκντιντι - Σαμγκουραλί 1:4
14:00ΑκυρώθηκεΖούγκντιντι - Σουκούρα -:-
14:00ΑκυρώθηκεΝτουσέτι - Μεράνι Μαρτβίλι -:-
14:00ΑκυρώθηκεΡουστάβι - WIT Γεωργίας -:-
14:00ΑκυρώθηκεΣαμγκουραλί - Μπόλνισι -:-
14:00ΑκυρώθηκεΣεβαρντένι Τιφλίδας - Γκάγκρα -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

20:00Έσμπιεργκ - Hvidovre IF 0:2
20:00Κέλντινγκ - Χόμπρο 2:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:30Γκουαγιακίλ Σίτι - 'Εμελεκ 1:0
02:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - ΛΝΟ Πορτοβιέγιο 2:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

20:00Λωζάν Ούκι - Κιασό 4:1
20:00Ξαμάξ - Βιλ 2:1
20:00Τούν - Βίντερτουρ 0:1
20:30Κριέν - Γκρασχόπερς 5:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Χελ Χαν - Ταλίνα Κάλεφ 0:4

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Φάση Ομίλων

19:55Δυναμό Κιέβου - Γιουβέντους 0:2
19:55Ζενίτ - Μπριζ 1:2

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

16:00ΑναβλήθηκεΙταλία U19 Γ - Ανδόρα U19 Γ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟυκρανία U19 Γ - Σερβία U19 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Πρώτη φάση

15:00ΑναβλήθηκεΛετονία U17 Γ - Λευκορωσία U17 Γ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΣκωτία U17 Γ - Ιταλία U17 Γ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:30Νιού Ίνγκλαντ - Φιλαδέλφια Γιούνιον 1:2

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30ΑναβλήθηκεΤΙΡΑ Περσικάμπο - ΠΣΜ Μακασάρ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00ΑναβλήθηκεΊντερ U19 - Τζένοα U19 -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

17:00ΑναβλήθηκεΑκζαγίκ Ουράλσκ - Ακτόμπ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΑλτάι Σεμέι - Ζέτισου 2 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΑτυράου - Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΕκιμπαστούζ - Καϊράτ Ακάντεμι -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣακτάρ Μπουλάτ - Κιράν -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣντιούσορ - Μακτααράλ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

02:00Αλιάντζα Πετρολέρα - Αγκουίλας 0:1
04:00Ντεπορτίβο Κάλι - Σάντα Φε 3:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

23:00Λα Εκιδάδ Γ - Φορταλέζα Γ 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Βόρεια Μακεδονία U17 - Σερβία U17 0:0
18:00ΑκυρώθηκεΕλβετία U16 - Ισπανία U16 -:-
18:00ΑκυρώθηκεΕλβετία U17 - Ισπανία U17 -:-
18:00ΑκυρώθηκεΤσεχία U16 - Σλοβακία U16 -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:00FC Besa - Λάπι 2:2
15:00Ντρένιτσα - Arberia 0:1

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:40Αλ Κουβέιτ - Αλ Σαμπάμπ 1:1
17:40Αλ Σαλμιγιά - Καϊτάν 2:2
19:55Γιαρμούκ - Τάνταμον 1:3
19:55Μπουργκάν - Αλ Καντισίγια 0:3

ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας

17:00Ρούνταρ Λαμπίν - Ζαπρέσιτς 2:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Μπάνγκα - Ζαλγκίρις 0:4
18:00ΑκυρώθηκεΜπάνγκα - Ζαλγκίρις -:-
19:00ΑκυρώθηκεΠανεβέζις - Κάουνο Ζαλγκίρις -:-
20:00ΑκυρώθηκεΣούντουβα - Ριτεριάι -:-
20:00Σούντουβα - Κάουνο Ζαλγκίρις 1:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

18:00Πανεβέζις - Ριτεριάι 4:0

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Λίγια Αθλέτικ - Γκζίρα 0:3
18:00Ταρξιέν - Σάντα Λουτσία 0:2

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

22:15ΑναβλήθηκεΜάρσαξλοκ - Φγκούρα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:00Κλαμπ Λεόν - Κλαμπ Αμέρικα 3:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

00:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Ζιτακουάρο 2:1
01:00ΑναβλήθηκεΣαλτίλο - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

00:00Κλαμπ Αμέρικα Γ - Μοντερέι Γ 1:2
01:00Πατσούκα Γ - Μαζατλάν Γ 3:0
03:00Κλαμπ Τιχουάνα Γ - ΟΝΑΜ Πούμας Γ 0:0

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

14:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Σερίφ Τιράσπολ 1:2
14:00Φλορέστι - Sf.Gheorghe 1:4
18:00Μιλσάμι - Ζίμπρου Κισινάου 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

19:45Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν - Ναϊμέγκεν 1:1
19:45Μπρέντα - Καμπούρ 0:4

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Φθινοπωρινή Σεζόν

16:00ΑναβλήθηκεΖβόλε U18 - Σπάρτα Ρόττερνταμ U18 -:-
19:00ΑναβλήθηκεΑλκμάαρ U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:00Ρότσα - Ατένας 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:30Γκράου - Καγιαμάρκα 0:0
02:15Κάρλος Μανούτσι - Σπορ Χουνκάιο 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

19:00Μποαβίστα U23 - Φαμαλικάο U23 1:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

14:30Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Ραπίντ Βουκουρεστίου 3:2παράτ.
14:30ΑναβλήθηκεΣεβισούλ Σελιμπάρ - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ -:-
14:30Σλατίνα - Τούρνου Μαγκουρέλε 0:1πέν.
14:30Σόιμιι Λίποβα - Ριπένσια Τιμισοάρα 0:1
14:30Φιλιάζι - U Craiova 1948 0:4

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

17:45Αλ Τουκμπά - Αλ-Καουκάμπ 1:2
17:45Χαγιέρ - Αλ Αντάλ 1:1
18:00Al Draih - Αλ Νάντα 1:1
18:10Αλ Χαζέμ - Αράρ 2:0
18:25Οχόντ - Αλ Γιλ 0:0

ΣΕΡΒΙΑ: Κύπελλο

15:30Νάπρεντακ - Ζάρκοβο 2:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

15:30ΑναβλήθηκεΚόζιτσε - Ποχρόνιε -:-
15:30ΑναβλήθηκεΝτούμπνιτσα - Ρουζομπέροκ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

16:00Σμάρτνο - NK Κρκα 0:4

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας

19:00Ρούνταρ - Μάριμπορ 0:3

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Ihefu - Αζάμ 0:2
14:00Ρούβου Σούτινγκ - Κινοντόνι 1:1
16:00Καγκέρα Σούγκαρ - Dodoma Jiji 0:0
16:00Μβαντουί - Μπεγιά Σίτι 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Κετσιορενγκουτσού - Μπαντίρμασπορ 1:0
19:00Εσκισεχίρσπορ - Σαμσουνσπόρ 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

14:00Ελάτζιγκσπορ - Κασταμονουσπόρ 3:2
14:00Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού 2:2
14:00Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ - Ετιμεσγκούτ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Κύπελλο

14:30Κουτάχιασπορ - Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί 1:2
17:00Άισελ - Παγιασπόρ 6:0
20:00Καρσίγιακα - Μπεργκαμά Μπελ. 3:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Ακατέμια - Γιάρο 2:3
18:30Μικέλι - KTP 2:3
18:30Μουσάν - Βάασα 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30ΣαλΠα Σαλό - ΚααΠό 1:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

17:00Ντεπόρτες Ικίκε - Λα Σερένα 2:0
19:30Ουιόν Λα Καλέρα - Χουατσιπάτο 3:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.