ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου
22:00Ουόλτον & Χέρσαμ - Χάροου -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
13:00Καρβάν - Ντιφάι Αγκσού -:-13:00Λοκμπατάν - Ιραβάν -:-
14:00Αράζ Σαατλί - Μινγκετσεβίρ -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Ντίφενς Φορς - Γουλάιτα Ντίκα -:-18:00Αιθιόπια Μπούνα - Φαζίλ Κενεμά -:-
ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
22:00Αμέρικα ντε Κάγιες - Ρασίνγκ Χαϊτιέν -:-22:00Ρίαλ Χόουπ - Ουαναμίνθε -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
15:00Λούζνια - Βόρα -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
02:30Λανούς - Ουνιόν Σάντα Φε 2:2 [ 1.95 | 3.25 | 4.50 ]ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
00:00Ιτουζάινγκο - Πορβενίρ 1:400:00Μερσέντες - Μπερατζατέγκουι 2:3
00:00Σεντράλ Κόρντομπα - Γιουπανκούι 0:3
20:30Ντεπορτίβο Μουνίς - Σπορτίβο Μπαράκας -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
00:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Σαν Λορέντζο 2 1:100:30Μπόκα Τζούνιορς 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 1:1
20:00Νιούελς Όλντ Μπόις 2 - Λανούς 2 -:-
20:00Ουρακάν 2 - Σεντράλ Κόρντομπα 2 -:-
20:00Σαρμιέντο Τζουνίν 2 - Ταγιέρες Κόρντομπα 2 -:-
22:00Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 2 - Ρίβερ Πλέιτ 2 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
ΗμίχρονοΑδελαϊδά U21 - ΝΕ Μέτρο Σταρς 0:2ΗμίχρονοΑντελάιντε Κροάσια Ράιντερς - Αδελαϊδά Σίτι 0:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
13:00Περθ - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
10:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς Γ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ Γ 1:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
20:00Βόλκερμαρκτ - Κλάγκενφουρτ -:-20:00Βόλφσμπεργκερ - Κρέιγκ -:-
20:00Λέντορφ - Ντονάου Κλάγκενφουρτ -:-
20:09KAC 1909 - Μπλέιμπουργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
20:30Βαϊσκίρχεν - Οστερμιέθινγκ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
20:00Βέινλαντ Γκάμλιτζ - Βίλντον -:-20:00Λέμπρινγκ - Χόχενχαους Σκλάντμινγκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ
20:00Κεμάτεν - Τελφς -:-ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21
20:30Μπέβερεν U21 - Όιπεν U21 -:-ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα
21:00Σαν Χοσέ - Όλγουέιζ Ρέντι -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.85 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε
01:00Σάντος ΑΠ - Μακάπα 1:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαζονένσε - Δεύτερη φάση
21:45Μαναούς - Οπεράριο Εσπόρτε Κλούμπ -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα - Τάκα Ρίο
00:30Μποαβίστα - Μποταφόγκο 0:4ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 2
01:00Τιραντέντες - Ικάσα 1:301:00Τιρόλ - Μαρανγκουάπε 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο - Πλέι Οφς
00:30Βίλα Νόβα - Απαρετσιντένσε 3:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραένσε - Πλέι Οφς
01:00Αγκουιά Ντε Μαραμπά - Παϊσαντού 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε - Πλέι Οφς
01:00Ατλέτικο Παραναένσε - Οπεράριο 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφς
01:30Σάντος - Μπραγκαντίνο 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς
00:00Φεροβιάρια - Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους 0:1πέν.00:30Σάο Μπέντο - Νοροέστε 1:2
01:00Νοβέμπρο - Πορτουγκέζα Σαντίστα 1:1
01:00Σάο Ζοσέ EC - Βέλο Κλουμπ 1:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ποτιγκουάρ - Δεύτερη φάση
20:00Γκλόμπο - Μπαραούνας -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε
01:00Kουιάμπα - Μπραζιλιένσε 4:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε
02:30CRB - ΑΕ Άλτος 2:002:30Αμέρικα-ΡΝ - Ναούτικο Ρεσίφε 1:0
02:30Βιτόρια - Τρέτζε 3:0
02:30Μαρανχάο - Φορταλέζα 3:2
02:30Μποταφόγκο PB - Μπαΐα 4:0
02:30Ρίβερ-ΠΙ - ABC 0:1
02:30Σπορ Ρεσίφε - Χουαζεϊρένσε 3:0
02:30Τσεάρα - Ιταμπαϊάνα 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
20:30Τριντάντε U20 - Γκόιας U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
20:00Γκρέμιο Γ - Παλμέιρας Γ -:-20:00Μποταφόγκο RJ Γ - Ρεάλ Μπραζίλια Γ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:30Βέιτσε-08 - Ντροχτέρσεν / Άσελ -:-20:30Σπελ-Βένχαους - Άιντραχτ Νόρντερστεντ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
20:00Έρφουρτ - Γκρέιφσβαλντ -:-20:00Λουκενβάλντε - Δυναμό Μπέρλινερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
20:30Ομπερχάουζεν - Ντάρεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
20:00FSV Φρανκφούρτη - Κόμπλεντζ -:-20:00Βάλντορφ - Χόμπουργκ 08 -:-
20:00Φούλντα-Λενέρζ - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
20:00Μπάγερν Μονάχου II - 1. Σβέινφουρτ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
20:00Μπόρντεσολμ - Άικεντε -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
20:00Νιεντόρφερ - Σασέλ -:-20:30HEBC Αμβούργο - Μπάρμπεκερ -:-
20:30Αλτόνα - Βαντσμπέκερ Κονκόρντια -:-
20:30Βικτόρια Αμβούργου - Μπουχόλτζ 08 -:-
20:30Ρούγκενμπέργκεν - Σουντερέλμπε -:-
20:30Χαρκσέιντε - Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ -:-
20:30Χάστενμπεκ-Ρέλινγκεν - Ντούνεμπεργκ -:-
21:00ΕΤΣΒ Αμβούργο - Τόρνες -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
20:30Όμουντ-Βέγκεσακ - Βολτμερσχάουζεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
18:00Ντέλμενχορστ - Ρέντεν -:-20:00Άιντραχτ Τσέλε - Έμντεν -:-
20:00Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ - Σόνινγκεν -:-
20:30Βορσφέλντε - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:00Βεστφάλια Ρίνερν - Γκίεβενμπεκ -:-20:00Ενεπετάλ - Φίνεντροπ/Μπάμενολ -:-
20:00Κλάρχολτζ - Τουρκσπόρ Ντόρτμουντ -:-
20:00Μπόβινγκχαουζεν - Έιντραχτ Ρέινε -:-
20:00Σέρμπεκ 2020 - Βρέντεν -:-
20:00Σπορφρόιντε Λότε - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-
20:30Σίγκεν - Έρκενσβαϊγκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
20:00Μπαουτανάλ - Βέιντενχαουζεν -:-20:00Φέρνβαλντ - Σταντάλεντορφ -:-
20:30Έρλενσι - Γκίεσεν -:-
20:30Ουόλντορφ - Αλτζενάου -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:00Βορμάτια Βορμς - Κούιερσιντ -:-21:00Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν - Μπομχόλντερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
20:00Νεντρόσενφελντ - Ρέγκενσμπουργκ II -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
20:00Χάιμστέτεν - Ισμάνινγκ -:-20:30Κίρχεϊμερ - Μόναχο 1860 II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
20:00ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ - Νότινγκεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν
21:00Τζερμάνια Τέβερεν - Φρεϊαλντενχόβεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
20:30Έσεν - Γκερμάνια Ράτινγκεν -:-20:30Μελχάιμερ 97 - Μπόμπεργκ -:-
20:30Μίρμπους - Μπούντεριχ -:-
20:30Ουνιόν Νετετάλ - Ουέρντινγκεν -:-
20:30Χίλντεν - Χάμπορν -:-
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ντεπορτίβο Ατσουάπα - Ξιναμπαγιούλ 2:004:00Αντίγκουα - Κομιουνικασιόν 3:0
19:00Ζακαπά - Ξελάγιου -:-
22:00CSD Μιουνισιπάλ - Κόμπαν Ιμπέριαλ -:-
23:45Γκουαστατόγια - Κοατεπέκε -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00HIK Χέλερουπ - ΦΑ 2000 -:-14:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Μίντλφαρτ -:-
15:00Άαρχους Φρέμαντ - Σκίβε -:-
15:00Έσμπιεργκ - Ρόσκιλντε -:-
16:00AB Κοπεγχάγη - Νίκομπινγκ -:-
16:00Θίστεντ - Μπράμπραντ -:-
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία
14:00Αβάρτα - Ισόι -:-14:00Βέιγκααρντ - Βανλόσε -:-
14:00Χόλμπαεκ - Λάισενγκ -:-
14:00Χόλστεμπρο - Νέσμπυ -:-
15:00Γιούνγκ Μπόιζ - Φρεμ -:-
15:00Σφμ-Ούρε - VSK Άαρχους -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
02:00Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Γκουαλατσέο 3:223:30Τσακαρίτας - Μάντα -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
19:00Μπρεϊτενρέιν - Παραντίσο -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
20:30Σιόν II - Ομπερουάλις Νέιτερς -:-21:00Βεβέι - Πούλι -:-
21:15Γκραντ-Σακονέ - Τέρε Σέντε -:-
21:15Λα Σαράζ-Έκλεπλενς - Εσαλένς -:-
21:30Λε Σο-Ντε-Φοντς - Σενουά -:-
21:30Μεϊρίν - Λωζάνη II -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
21:00Μούτενζ - Μπάσεκορτ -:-21:00Τούν II - Μούρι -:-
21:15Μούνσινγκεν - Σολοτούρν -:-
21:15Ροτκρούζ - Κένιζ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
21:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Γκοσό -:-21:00Τούγκεν - Μπάλτζερς -:-
21:00Χονγκ - Κόσοβα -:-
21:15Ουζβίλ - Λινθ -:-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:15Γιοκόρο - Φας 1:323:30Αγκουίλα - 11 Ντεπορτίβο 3:1
23:30Λουίς Άνχελ Φίρπο - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο 1:0
23:30Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Μιουνισιπάλ Λιμένο 1:1
02:30Σάντα Τέκλα - Ντράγκον 3:1
03:30Μεταπάν - Αλιάντζα 0:3
ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
15:00Ρέιντζερς - Μαντζίνι Ουόντερερς -:-ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς
19:45Μπαρτσελόνα Γ - Μπραν Γ -:- [ 1.02 | 21.00 | 51.00 ]22:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Χάκεν Γ -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
15:00CAPS Γιουνάιτεντ - Μπικίτα Μίνεραλς -:-15:00ZPC Καρίμπα - Νγκέτζι Πλάτινουμ -:-
15:00Αρενέλ Μοβέρ - Χέρενταλς -:-
15:00Γκρινφιούλ - ΤελΟυάν -:-
15:00Μανίκα - Σεγκούτου Πάιρατς -:-
15:00Πλάτινουμ - Τσίκεν Ιν -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
20:00Αλ Νασρ - Χατά -:-20:00'Εμιρεϊτς Κλαμπ - Μπάνι Γιάς -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
01:30Νιού Γιόρκ Σίτι II - Τσατανούγκα 2:1πέν.03:00Ρίαλ Μόναρκς - Μινεσότα 2 2:1
00:00Σινσινάτι 2 - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΜέριλαντ Μπόμπκατς - ΛΑ Φορς -:-23:00ΑναβολήΣαβάνα Κλόβερς - Αριζόνα Μονσούν -:-
ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ
8'Ντέλχι - Λαϊόνγκ 0:016:30Αϊζαούλ - Τσουρτσίλ Μπράδερς -:-
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30Περσίκ Κεντίρι - Περσικάμπο 1973 -:-15:30Περσίμπ Μπαντάνγκ - Μπαγιανγκαρά -:-
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
21:30Μογκαγιέρ Αλ Σαρχάν - Ακαμπά -:-ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα
20:30Ερμπίλ - Αλ Καρκ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
13:00Γκραν Πένα - Ατλέτικο Αρτέισο -:-13:00Εστραντένσε - Ποντεβέντρα Β -:-
13:00Πολβόριν - UD Ουρένσε -:-
13:00Ράπιντο ντε Μπούζας - Βιβέιρο -:-
13:15Σίλβα - Μπεργκαντίνος -:-
18:00Αρθούα - Σομόζας -:-
18:00Μπαρμπάντας-Μπεντράσες - Αλόντρας -:-
18:00Μπετάνζος - Αρόζα -:-
18:00Παϊοσάκο - Σαριάνα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
13:00Λεαλτάδ - Μπασίκο Ουράκα -:-13:00Λουάρκα - Κολούνγκα -:-
13:00Χιχόν Ινταστριάλ - Κοντάλ 0:0
13:30Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Λ Εντρεγκού -:-
18:15Λέινς - Ρεάλ Τιτάνικο -:-
18:15Πραβιάνο - Τουιλά -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
12:45Σιέτε Βίγιας - Σολάρες -:-18:00Κάστρο - Ατλέτικο Αλμπερίτσια -:-
18:00Μπετζανά - UD Σαμάνο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
12:30Μπασκονία - Ντουράνγκο -:-12:30Μπεασαΐν - Τούρινγκ ΚΕ -:-
12:30Πορτουγκαλέτε - Παντούρα -:-
14:00Αλαβές Γ - Ντέουστο -:-
17:30Ορέρα Ονταρόα - Λαγκούν Ονάκ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
19:00Βιλασάρ ντε Μαρ - Περάλντα -:-21:30Ρες - Λ'Οσπιταλέ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο - Βιγιαρεάλ Γ -:-21:00Μπουριάνα - Ράγιο Ιμπένσε -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
38'Κανίγιας - Λεγκανές Β 0:112:30Τριβάλ Βαλντέρας - Λας Ρόζας -:-
13:00Κολόνια Μοσκάρντο - Κογιάντο Βιγιάλμπα -:-
13:00Ποθουέλο ντε Αλαρκόν - Τορεχόν -:-
17:30Βιλανουέβα - Γκαλαπαγκάρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
13:00Βιγιαράλμπο - Μπούργκος Β -:-13:30Λα Βιργκέν - Σάντα Μάρτα Τόρμες -:-
17:30Λαγκούνα - Ατλέτικο Αστόργκα -:-
17:30Μιραντές Β - Πονφεραντίνα Β -:-
18:00Μπεμπίμπρε - Αλμαζάν -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
13:30Χουετόρ Ταγιάρ - CP Αλμερία -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10
13:00Ατλέτικο Ασπελένο - Λα Πάλμα -:-13:00Καμπετσένσε - Ποθομπλάνκο -:-
13:00Καρτάγια - Ουτρέρα -:-
17:00Θέουτα Β - Πουέντε Τζενίλ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
12:30Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Κονστάντσια -:-12:30Κολερένσε - Πομπλένσε -:-
13:00Μπινισάλεμ - Πορτμανί -:-
17:00Λοσετένσε - Αλκούντια -:-
17:00Μερκαντάλ - Μανακόρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
13:00Αρούκας - Τενερίφη Β -:-14:00Λα Κουάντρα - Γιάιζα -:-
14:00Παναντέρια - Λαντζαρότε -:-
14:00Σάντα Ούρσουλα - Ιμπάρα -:-
14:00Ταμαρατσέιτε - Τέρορ -:-
22:00Μαρίνο - Ατλέτικο Βικτόρια -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
13:00Καστουέρα - Καλαμόντε -:-13:30Αρόγιο - Τρουχίγιο -:-
18:00Βιλαφράνκα - Πουεμπλονουέβο -:-
18:00Ντιοτσεσάνο - Ντον Αλβάρο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
8'Μπετί Ονάκ - Τσαντρέα 0:012:30Αλέσβες - Αρντόι -:-
13:00Μπετί Κοζκόρ - Μπιντεζάρα -:-
21:00Τσιρμπονέρο - Κορτές -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16
12:30Κομίγιας - Αρνέντο -:-13:00Καλαχόρα Β - Βαρέα -:-
13:00Καλτζάντα - Λογκρόνες Β -:-
13:00Μπερτσέο - Ανγκουιάνο -:-
13:00Οϊονέσα - Αλμπερίτε -:-
13:00Ρίβερ Έμπρο - Χάρο Ντεπορτίβο -:-
13:00Τεντεόν - Ρασίνγκ Ριόχα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
8'Καλαμόσα - Μπινεφάρ 0:08'Ουέσκα Β - Μπόρια 0:0
12:30Επίγια - Κουάρτε -:-
13:00Μπελχίτε 97 - Εγιέα -:-
17:30Έμπρο - Ουτρίγιας -:-
17:30Κασπέ - Καρινένα -:-
17:30Ταμαρίτε - Φουέντες -:-
18:00Φράγκα - Ιλουέκα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18
12:30Κονκουένσε - Σαν Κλεμέντε -:-13:00Αζουκουέκα - Τορίγιος -:-
13:00Βιγιαρομπλέντο - Τομελόζο -:-
13:00Βιλαρούμπια - Σοτσουεγιάμος -:-
13:00Καζαλέγκας - Λα Σολάνα -:-
13:00Κουιντανάρ - Ταρανκόν -:-
13:00Τολέδο - Πουέρτολάνιο -:-
18:00Βιγιακάνας - Μαρκαμάλο -:-
18:30Ουρακάν ντε Μπαλαζότε - Αλμπαθέτε Β -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
14:00Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ - Τζεϊρέι Καφρ Κανά -:-18:15Κιριάτ Γιάμ - Χαποέλ Μπουεϊνέ -:-
21:00Άιρονι Μπάκα - Ταγιμπέ -:-
14:00Μακάμπι Σααραΐμ - Χόλον Γιερμιγιάχου -:-
18:00Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Σίμσον Τελ Αβίβ -:-
20:30Σίμσον Καφρ Κασίμ - Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α
21:45Πάντοβα - Περγκολετέζε -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β
21:30Καραρέζε - Περούτζια -:-21:45Βις Πεζάρο - Λουκέζε -:-
21:45Γκούμπιο - Σασάρι Τόρες -:-
21:45Φερμάνα - Ρίμινι -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C
21:45Κατάνια - Τζιουλιάνο -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A
15:30Αλμπένγκα - Πινερόλο -:-15:30Αλτσιόνε Μιλάνο - Βογκερέζε -:-
15:30Άστι Κάλτσιο - Ντερτόνα -:-
15:30Βάντο - Κίσολα -:-
15:30Μποργκοσέσια - Γκοτζάνο -:-
15:30Μπρα - Λαβανέζε -:-
15:30Τιτσίνο - P.D.H.A.E. -:-
16:00Τσίτα ντι Βαρέζε - Σανρεμέσε -:-
16:00Φετζανέζε - Άλμπα -:-
16:30Λιγκόρνα - Κιέρι -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B
15:30Αρκονατέζε - Τσιζεράνο-Μπέργκαμο -:-15:30Καλντιέρο Τέρμε - Πιατσέντζα -:-
15:30Καραβάτζιο - Καζατέζε -:-
15:30Κλαμπ Μιλάνο - Βαρεζίνα -:-
15:30Κρέμα - Καστελανζέζε -:-
15:30Λενάνο - Μπρουσαπόρτο -:-
15:30Ντεσεντζάνο Κάλβινα - Βίλα Βαλέ -:-
15:30Πόντε Σαν Πιέτρο - Κλιβένσε -:-
15:30Τρίτιουμ - Φολγκόρ Καρατέζε -:-
21:00Προ Παλάτζολο - Ρεάλ Καλεπίνα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
15:30Αντριέζε - Κιαρλίνς Μουτζανέ -:-15:30Λουπαρένσε - Κίονς -:-
15:30Μοντεμπελούνα - Καστενιάτο -:-
15:30Μόρι - Μπρένο -:-
15:30Μπασάνο Βίρτους - Μοντέκιο Ματζιόρε -:-
15:30Πορτογκρουάρο - Μέστρε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D
15:30Αγκλιανέζε Κάλτσιο - Κάρπι -:-15:30Ιμολέζε - Φανφούλα -:-
15:30Μετζολάρα - Ραβέννα -:-
15:30Πράτο - Σαντζιουλιάνο Σίτι -:-
15:30Προγκρέσο - Κορτιτσέλα -:-
15:30Σαμαουρέζε - Βίκτορ Σαν Μαρίνο -:-
15:30Σαν Ντονίνο - Πιστογιέζε -:-
15:30Τσερτάλντο - Σαντ'Αντζελο -:-
15:30Φόρλι - Λεντιτζιόνε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E
15:30Βίβι Αλτοτεβέρε - Πογκιμπόνσι -:-15:30Μοντεβάρκι - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα -:-
15:30Σεραβέτζα Πότζι - Σανγκιοβαννέσε -:-
15:30Το Κάλτσιο - Τρεστίνα -:-
15:30Τσενάια - Λιβόρνο -:-
15:30Φολονίκα Γκαβοράνο - Φιγκλίν -:-
16:00Σαν Ντονάτο - Πιανέζε -:-
19:00Γκροσσέτο - Μομπιλέρι Πονσάκο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F
15:30Αβεντζάνο - Λάκουιλα -:-15:30Βαστογκιράρντι - Ματέζε -:-
15:30Γιουνάιτεντ Ριτσιόνε - Τερμόλι -:-
15:30Σαμπενεντέτεσε - Κάλτσιο Κιέτι -:-
15:30Σόρα - Βίγκορ Σενιγκάλια -:-
15:30Τίβολι Κάλτσιο - Ρόμα Σίτι -:-
15:30Φάνο - Ατλέτικο Άσκολι -:-
15:30Φοζομπρόνε - Καμπομπάσο Κάλτσιο -:-
16:00Σ. Ν. Νοταρέσκο - Ρεάλ Μοντεροτόντο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G
15:00Καβέζε - Μπουντόνι -:-15:30Ατλέτικο Ούρι - Τραστέβερε Κάλτσιο -:-
15:30Λάτε Ντόλτσε - Γκλάντιεϊτορ -:-
15:30Μπορεάλε - Σαράμπους Ολιάστρα -:-
15:30Ρομάνα - Νοτσερίνα -:-
15:30Σαν Μαρζάνο - Νουόβα Φλόριντα -:-
15:30Συνθιαλμπαλόνγκα - Ισία -:-
16:00Άντζιο Κάλτσιο 1924 - Φλαμίνια -:-
16:00Κασίνο - Όστια Μάρε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H
15:30Μπαρλέτα - Φιντέλις Αντρία -:-15:30Μπιτόντο - Γκέλμπισον -:-
15:30Παγκανέζε - Γκραβίνα -:-
15:30Σάντα Μαρία Τσιλέντο - Καζαράνο -:-
16:00Γκαλίπολι - Παλμέζε 1914 -:-
16:00Μανφρεντόνια - A.C.D. Νάρντο -:-
16:00Ματέρα - Ροτόντα -:-
16:30Τσίτα ντι Φασάνο - Αλταμούρα -:-
17:00Ανγκρί - Μαρτίνα Κάλτσιο -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I
15:30Λικάτα - Γκιοϊέσε -:-15:30Πορτίτσι 1906 - Σ. Αγκάτα -:-
15:30Ρέτζιο Καλάμπρια - Ακραγκάς -:-
15:30Σιαρακούσα - Ραγκούσα -:-
16:00Ασιρεάλε - Βιμπόνεζε -:-
16:00Ιγκέα Βίρτους - Ρεάλ Καζαλνουόβο -:-
16:00Σαν Λούκα - Τραπανί -:-
17:00Σανκαταλντέζε - Τσανιτσάτι -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Λε Αστρ - Μπαμεντά -:-15:00Φόβε Αζούρ Ελίτ - Φορτούνα Μφου -:-
17:00UMS ντε Λουμ - APEJES Ακάντεμι -:-
17:00Ουνιόν Ντουαλά - Αΐγκλ Ρόιαλ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Γκαζέλ - Βικτόρια Λίμπε -:-15:00Σταντ Ρενάρντ - Κάνον Γιαουντέ -:-
17:00Γιούνγκ Σπορτς Ακάντεμι - Δυναμό Ντουάλα -:-
17:00Κότονσπόρ - Κολομπέ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Ισόσα - Ρενεσάνς -:-14:30Φόντσα - Ρέιντζερς οφ Μπαφούτ -:-
16:30ΑΣ Φαπ - Γιαφούτ -:-
16:30Λέοπαρντ ντε Ντουάλα - Γιούνισπορ Μπαφάνγκ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Μπάφμενγκ Γιουνάιτεντ - Πάνθερ -:-16:30Φίτσι - Μπαφουσάμ -:-
ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
14:30Μουράς Γιουνάιτεντ - Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
23:00Μπουκαραμάνγκα - Αγκουίλας 1:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.80 ]01:10Ατλέτικο Νασιονάλ - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]
03:20Μιλονάριος - Σάντα Φε 3:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30ΑναβολήΡένεσανς - Ρέιντζερς -:-ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
19:30Αργεντινή U16 - Ακτή Ελεφαντοστού U16 -:-19:30Γαλλία U16 - Σαουδική Αραβία U16 -:-
19:30Ιαπωνία U16 - Ουαλία U16 -:-
19:30Τσεχία U16 - Μεξικό U16 -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
01:00Κορίνθιανς (Bρα) - Λοντρίνα (Bρα) 3:012:30Ελσίνκι (Φιν) - Τούρκου (Φιν) -:-
13:00Ορν (Νορ) - Ασκόλεν (Νορ) -:-
14:00Έιντσβολντ (Νορ) - Νοτόντεν (Νορ) -:-
15:00Άρενταλ (Νορ) - Μανταλσκαμεράτενε (Νορ) -:-
15:00Μπεσίκτας (Tου) - Καραγκουμρούκ (Tου) -:-
15:00Σίβασπορ (Tου) - Σίβας Ντορτ (Tου) -:-
15:00Σκιντ (Νορ) - Κιέλσας (Νορ) -:-
16:15Μικέλι (Φιν) - ΚουΠΣ Ακατέμια (Φιν) -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες
19:00Έρεμπρο Γ (Σου) - Νόρκεπινγκ Γ (Σου) -:-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:00Γκρέτσια - Πουνταρένας 0:1 [ 2.80 | 2.88 | 2.80 ]03:00Σαν Κάρλος - Ερεντιάνο 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]
04:00Καρταγκίνς - Σάπρισα 3:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
16:30Μπιέλο Μπρντο - Σεσβέστε -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.00 ]16:30Ντουγκοπόλιε - Ντουμπράβα -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
13:00Σμόργκον Γ - Μινσκ Γ -:-14:00Βιτέμπσκ Γ - Δυναμό Μινσκ Γ -:-
15:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Λευκορωσία U19 Γ -:-
ΛΙΒΕΡΙΑ: Πρώτη κατηγορία LFA
18:00Ουατάνγκα - ΜΕΑ Μάουντεν -:-ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Αμάλ Τιζνίτ - Αντράρ Σους 1:000:00Μουλούντια Ουιντά - KAC Κενιτρά 2:1πέν.
00:00Σταντ Μαροκέν - Μόγκρεμπ Τετουάν 0:4
00:00ΦΑΤΧ Καζαμπλάνκα - Ουιντάντ Φες 2:0
00:00Κοκάμπ Μαρακές - Χασάνια Αγκαντίρ -:-
00:00Μάγκρεμπ Φεζ - IR Ταγγέρη -:-
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
00:30Κσαρ - Εντού -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
03:05Λεονές Νέγκρος - Ατλέτικο Λα Παζ 2:405:05Κορεκαμίνος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 0:2
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
20:00Τσιλάνγκος - Ουρουαπάν -:-ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U17 - Τελικό Γκρούπ
23:00Βραζιλία U17 Γ - Κολομβία U17 Γ -:-ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς
21:30Ντένμπιγκχ - Μπανγκόρ 1876 -:-ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Μαρούνς - Εξπρές -:-18:00Καμπάλα Σίτι - Μπουσόγκα -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00Ντιναμό Σαμαρκάντ - Μέταλουργκ Μπεκομπάντ -:-ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
13:00Μπουζόρο - Ξοράζμ Ουργκάνκ -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
8'ΙλικΜαριουπόλβετς Γ - Βέρες Ρίβνε Γ 0:08'Πάνθερς Ουμάν Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ 0:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
8'Κρίβμπας Γ - Βόρσκλα Πόλταβα Γ 0:0ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τακουάρη - Σπορτίβο Αμελιάνο 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]02:30Σπορτίβο Τρινιντένσε - Σπορτίβο Λουκουένο 0:1 [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
22:00Ντεπορτίβο Γκαρτσιλάσο - Κομερσιάντες Ουνίντος -:- [ 1.60 | 3.50 | 6.50 ]ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
18:00Βίσλα Πουλάβι - Έλμπλαγκ -:-20:00Γιαστρζέμπιε - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ -:-
20:30Σταλ Στάλοβα Βόλα - Σαντέτσια -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
17:00Ούνια Σβάρζεντζ - Βινέτα Βολίν -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
16:30Σλέζα Βρότσλαβ - Ζιελόνα Γκόρα -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
8'Ρακόφ Τσζεστόχοβα U19 - Γιαγκιελόνια U19 0:013:00Λεχ Πόζναν U19 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 -:-
13:00Σαντέτσια U19 - Στσζέτσιν U19 -:-
15:00Βίσλα Κρακοβίας U19 - Λέγκια U19 -:-
16:00Πολόνια Βαρσοβίας U19 - Βάρτα Πόζναν U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ Γυναικών
17:00Μπράγκα Γ - Ρέισινγκ Πάουερ Γ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Κορβινούλ Χουνεντοάρα - Γκλόρια Μπουζάου -:-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
20:45Αλ Μπατίν - Χαγιέρ -:-21:00Αλ-Αΐν - Αλ Γιαντάλ -:-
21:00Αλ Ορούμπα - Γιέντα -:-
ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
18:30Γκουεντιαβαγιέ - Μπουρ -:-18:30Λινγκουέρε - Γιάμονο Φατίκ -:-
18:30Ντακάρ - Τενγκουέθ -:-
18:30Ουακάμ - Τζενερέισον Φουτ -:-
18:30Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι - Κάζα -:-
18:30Σόνακος - Τζαράαφ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
16:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - FK Χουμένε -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
16:00Λιπάνι - Σνίνα -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
16:00Ντούμπνιτσα - Κάστκοβτσε -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών
18:00Κριμ Γ - ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
17:00Σκελεφτέα - Έστερσουντ -:-18:00Κίρουνα - Μπεργκνασέτς -:-
20:00Μπόντεν - Γκότνε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
20:15Βάνερσμποργκς - Σκόβντε -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
20:30Σλέιπνερ - Νάκα Ιλίρια -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
20:00Λάντβετερ - Φρολούντα -:-20:00Χουσκβάρνα - Κβίντινγκ -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
20:00CDC Q7 - ΑΣ Αρτά -:-22:00Ντικχίλ - ΑΣΑΣ -:-
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
00:00Λα Χορκέτα - Σέντραλ 4:400:00Νορθ Ιστ Σταρς - Ιγκλς 2:1
00:00Πόιντ Φόρτιν - Πολίς 2:3
02:10Μόρβαντ Καλεντόνια Γιουν. - Ντίφενς Φορς 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
20:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Μπανικ Μοστ-Σου Β -:-ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
8'Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 0:014:00Μπρνο U19 - Παρντούμπιτσε U19 -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
23:00Αουντάξ Ιταλιάνο - Κοκίμπο -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
00:00Φεροβιάριο - Λος Άντες -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.