REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ελ Γκουνά - Αλ Ιτιχάντ -:-
19:30Ελ Μασρί - Ισμαίλι -:-
19:30Ουαντί Ντεγκλά - Χάρας Ελ Χόντουντ -:-
22:00Χρμπε - Αλ Αχλί -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Αλασκέρτ - Αραράτ-Αρμενίας -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

16:00Σίρακ 2 - Λερναΐν Αρτσάκ -:-
16:30Σεβάν - Ουραρτού 2 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

12:00ΑΠΙΑ Τάιγκερς - Σίδνεϊ U21 -:-
12:30Μπλακτάουν Σίτι - Σίδνεϊ Ολύμπικ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

13:45ΝΕ Μέτρο Σταρς - Μόντμπουρι Τζετς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

12:30ΑκυρώθηκεΝάιτς Μελβούρνης - Μπεντλέιτ Γκρινς -:-
13:00ΑκυρώθηκεΓκριν Γκάλι - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς -:-
13:00ΑκυρώθηκεΓκριν Γκάλι - Νάιτς Μελβούρνης -:-
13:30ΑκυρώθηκεΝταντενόνγκ Σίτι - Ίστερν Λάιονς -:-
13:30ΑκυρώθηκεΟακλάιτ Κάνονς - Σεντ Άλμπανς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

13:30Ακάκια Ριτζ - Σέντεναρι Στόρμερς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

20:00Βελς - Άλερχάιλιγκεν -:-
20:00Γκλάισντορφ - Weindorf St. Anna -:-
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) -:-
20:00Ουνιόν Γκουρτέν - WSC Βελς -:-
20:00Σπίταλ - Βόκλαμαρκτ -:-
20:00Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) - Ντόιτσλαντσμπέργκερ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

20:30Σβατζ - Ραϊχενάου -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

19:00USK Ανίφ - Κουχλ -:-
20:00SAK 1914 - Γιόχαν -:-
20:00Μπισχοφσόφεν - Βαλς-Γκρούναου -:-
20:00Σεεκίρχεν - Γκρόντιχ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

20:00Μουσκρόν - Μαλίν -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:00Σίλεξ - Πέλιστερ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

18:30ΗΝΚ Οράσιε - Μπράτστβο Γκρακάνιτσα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:00Λουντογκόρετς - Σλάβια Σόφιας -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

17:45Μίνιορ Πέρνικ - Σβόγκε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

01:15Σάο Πάολο - Φορταλέζα 1:0
01:30Ιντερνασιονάλ - Σάντος 2:0
02:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Σπορ Ρεσίφε 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

02:00Σάο Μπέντο - Μπρούσκε 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε - Πλέι Οφς

02:00Καστανάλ - Ρέμο 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο - Δεύτερη φάση

23:45Σεργκίπε - Κονφιάνκα -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

21:00Στράουσμπεργκ - Σίλοου -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

20:00Σάντερσντορφ - Νορντχάουζεν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

21:00Σενουά - Μεϊρίν -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

19:00Κουρεσάαρε - Λεβάντια -:-
19:30Ταμέκα - Φλόρα -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

19:00Μααρντού - Πάρνου -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Πλέι Οφς

22:00Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:30ΑκυρώθηκεΜαϊάμι - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

23:00ΑκυρώθηκεΤορόντο II - Νιού Ίνγκλαντ II -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

11:30ΑναβλήθηκεΑρέμα - Περσεμπάγια -:-
11:30ΑναβλήθηκεΠαρσέλα Λαμονγκάν - Μπαγιάνγκαρα Γιουνάιτεντ -:-
14:00ΑναβλήθηκεΜπαλί Γιουνάιτεντ - ΠΣΜ Μακασάρ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΜαντούρα Γιουνάιτεντ - ΤΙΡΑ Περσικάμπο -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Ραμτά - Μαάν -:-
20:30Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Αλ Σαλτ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:45Ντάνταλκ - Γουότερφορντ -:-
21:45Κορκ Σίτι - Σλάιγκο Ρόβερς -:-
21:45ΑκυρώθηκεΚορκ Σίτι - Σάμροκ Ρόβερς -:-
21:45ΑκυρώθηκεΜποέμιανς - Γουότερφορντ -:-
21:45ΑκυρώθηκεΝτάνταλκ - Σέλμπουρν -:-
21:45ΑκυρώθηκεΣεντ Πάτρικς - Σλάιγκο Ρόβερς -:-
22:00ΑκυρώθηκεΧαρπς - Ντέρι Σίτι -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Άθλόουν Τάουν - Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ -:-
21:45Γκάλγουεϊ - Λόνγκφορντ -:-
21:45Καμπιντίλι - Κόουβ Ράμπλερς -:-
21:45Μπρέι - ΓΚ Ντάμπλιν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

21:00ΚΡ Ρεϊκιαβικ - Χαφναρφιόρντουρ -:-
22:15Στιαρνάν - Γκρόττα -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

21:00Φραμ - Βεστμαναεϊάρ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

21:00Φιάρνταμπιγκντ - Φιαλαμπιγκντ -:-
22:00Βόγκαρ - Βίντιρ -:-
22:15Χάουκαρ - Νιάρντβικ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

23:00Έλτσε - Σαραγόσα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Άουτ

22:00Περούτζια - Πεσκάρα -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΑστάνα - Κασπί Ακτάου -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

03:00Φορτζ - Κάβαλρι 2:2

ΚΑΤΑΡ: QSL

16:00Ουμ-Σαλάλ - Αλ-Γκαράφα -:-
19:30Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ Κορ -:-
19:30Αλ-Σαχανίγια - Αλ-Ραϊάν -:-

ΚΑΤΑΡ: Κατηγορία 2

19:15Αλ-Καριτιγιάθ - Αλ Μαρκίγια -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

13:00Χέναν Γιανιέ - Γκουανγκτζού Εβεργκράντε -:-
15:00Γιανγκσού Σαϊντί - Σανγκάι Σένουα -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00Σοντερίσκε (Δαν) - Σίλκεμποργκ (Δαν) -:-
15:00Γκρόιτερ Φιρτ (Γερ) - Ουντερχάκινγκ (Γερ) -:-
15:00Μάιντζ II (Γερ) - Σάλκε 04 II (Γερ) -:-
15:00Ος FC (Ολλ) - FC Αϊντχόφεν (Ολλ) -:-
17:00Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) - Red Bull Σάλτσμπουργκ U19 (Αυτ) -:-
17:00Βικτόρια Κολωνίας (Γερ) - Χέρτα Βερολίνου (Γερ) -:-
17:00Ντέσνα (Ουκ) - Ολίμπικ Ντόνετσκ (Ουκ) -:-
17:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρου) - Βικτόρια Πλζεν (Τσε) -:-
17:30ΑκυρώθηκεΣλάβια Πράγας (Τσε) - Αούστρια Βιέννης (Αυτ) -:-
18:00Αβάρτα (Δαν) - Χόλμπαεκ (Δαν) -:-
18:00Άουε (Γερ) - Όφενμπαχ (Γερ) -:-
18:00Βόλφσμπεργκερ (Αυτ) - Λάφνιτς (Αυτ) -:-
18:00ΑκυρώθηκεΜαρσέιγ (Γαλ) - Στουτγκάρδη (Γερ) -:-
18:00Ολυμπιακός Λευκωσίας (Κυπ) - Ονήσιλος Σωτήρας (Κυπ) -:-
18:00Ομόνοια Ψευδά (Κυπ) - Δόξα Κατωκοπιάς (Κυπ) -:-
18:00Σίντβεστ (Δαν) - Βέιτσε-08 (Γερ) -:-
18:00Χορν (Αυτ) - Μπορούσια Ντόρτμουντ II (Γερ) -:-
19:00Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσε) -:-
19:00ΑΕΚ Λάρνακας (Κυπ) - ΑΕΛ Λεμεσού (Κυπ) -:-
19:00ΑΠΟΕΛ (Κυπ) - Απόλλων Λεμεσού (Κυπ) -:-
19:30Αλμίερ Σίτι (Ολλ) - Βάαλβαϊκ (Ολλ) -:-
19:30Βόλφσμπουργκ II (Γερ) - Έσεν Κάσελ (Γερ) -:-
19:30Μπάκμπαχ (Γερ) - Κιρσανσέρινγκ (Γερ) -:-
19:30Φερστ Βιέννης (Αυτ) - Ντράσμπεργκ (Αυτ) -:-
19:45Βίλεμ (Ολλ) - Φένλο (Ολλ) -:-
20:00Γκρόνινγκεν (Ολλ) - Ζβόλε (Ολλ) -:-
20:00Καμπούρ (Ολλ) - Φόλενταμ (Ολλ) -:-
20:00Παρίσι (Γαλ) - Κρετέιγ (Γαλ) -:-
20:00ΑκυρώθηκεΠαρίσι (Γαλ) - Σαμπλί (Γαλ) -:-
20:00Ροντέ (Γαλ) - Μονπελιέ (Γαλ) -:-
20:00Σατορού (Γαλ) - Sporting Club Lyon (Γαλ) -:-
20:00Τραϊσκίρχεν (Αυτ) - Ηλέκτρα (Αυτ) -:-
20:30Βίνερ (Αυτ) - SCU Kilb (Αυτ) -:-
21:00Ανόρθωση (Κυπ) - Πάφος (Κυπ) -:-
21:00Κεβιγί Ρουέν (Γαλ) - Ερυθρός Αστέρας (Γαλ) -:-
21:00Ορλεάν (Γαλ) - Κρετέιγ (Γαλ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

18:30Φλερί 91 Γ (Γαλ) - Λιλ Γ (Γαλ) -:-
19:00Παρίσι Γ (Γαλ) - Ορλεάν Γ (Γαλ) -:-
20:00Μέπεν Γ (Γερ) - Γκάτερσλο Γ (Γερ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

21:00Βαραζντίν - Γκόριτσα -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

18:30Κουστοσίγια - Σεσβέστε -:-
18:30Ντραγκοβόλιατς - Κροάσια Ζμίγιαβτσι -:-
19:00Οπατίγια - Χάιντουκ Σπλιτ 2 -:-
21:00Ζαπρέσιτς - Σολίν -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00ΑναβλήθηκεΔυναμό Μινσκ - Βίγκβαμ Σμολέβιτσι -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

19:00ΑναβλήθηκεΔυναμό Μινσκ - Κρουμκάτσι -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

19:00Ριτεριάι - Κάουνο Ζαλγκίρις -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Ντζιουγκάς Τελσιάι - Νεβεζίς Κενταϊνιάι -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

20:00Ράγια Μπενί Μελάλ - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-
22:00Κέμις Ζεμάμρα - ΦΟΣ Ραμπάτ -:-
22:00Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Ουιντάντ -:-
00:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - IR Ταγγέρη -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

21:00Ντέσιτς - Μπουντούτσνοστ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Άτλας - Τολούκα 1:2
05:00Κλαμπ Αμέρικα - Σάντος Λαγκούνα 3:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

02:00Χουάρεθ Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 0:4
00:00Κρούζ Αζούλ Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Αλ Μουχαράκ - Αλ Αχλί -:-
19:00Αλ Ναγμά - Αλ Χαντ -:-
19:00Αλ Ριφά - Μπουσαϊτίν -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

04:00Οκοτάλ - CD Junior 3:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

01:00Οκοτάλ U20 - CD Junior U20 5:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

19:00Ασάνε - Χαμ-Καμ -:-
19:00Γκρορούντ - Τρόμσο -:-
19:00Κόνγκσβίνγκερ - Στρόμμεν -:-
19:00Ρανχάιμ - Οϊγκάρντεν -:-
19:00Ράουφος - Γιερβ -:-
19:00Σάντνες Ούλφ - KFUM Όσλο -:-
19:00Στιόρνταλς Μπλινκ - Σόγκνταλ -:-
21:30Λίλεστρομ - Ούλ/Κίσα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

17:00ΑκυρώθηκεΤρόμσο 2 - Γιούνκερεν -:-
20:30ΑκυρώθηκεΣκιερβόι - Φίνσνες -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Τσίπα Γιουνάιτεντ - Κέιπ Τάουν Σίτι -:-
19:00Χάιλαντς - Μαμελόντι Σάνταουνς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

13:30Σεονγκνάμ Τσούνμα - Μπουσάν -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

19:15MTK Βουδαπέστης - Φερεντσβάρος -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00Μπουζόρο - Μπουνιοντκόρ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

21:00Πλάζα Κολόνια - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ -:-
23:30Montevideo City - Ντανούμπιο -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:15Βίλα Τερέζα - Γιουβεντούτ 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Τσέρο Πορτένο - Γκουαρανί 1:0
01:30Ολίμπια Ασουνσιόν - Λιμπερτάδ 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

18:00Σρόντα - Στσζέτσιν II -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο

17:00Μαζοβιέτσκι - Προύσζκοφ -:-
18:00Jaguar Gdansk - Πούσζτζα -:-
18:30ΑναβλήθηκεΣαντέτσια - Ρακόφ -:-
21:30Μπέλσατοφ - Λέγκια Βαρσοβίας -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Άρσεναλ Τούλα - Ούφα -:-
19:00Σότσι - Κίμκι -:-
20:00Σπαρτάκ Μόσχας - Ακμάτ Γκρόζνι -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

19:00Vidnoe - Κίμκι 2 -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:55Αλ Φατ - Άμπα -:-
19:10Αλ Φεϊχά - Αλ Σαμπάπ -:-
19:15Αλ Ραέντ - Αλ Χαζέμ -:-
20:50Αλ-Ιτιχάντ - Αλ-Ετιφάκ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Ερυθρός Αστέρας - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:00Ζάρκοβο - Γιαγκόντινα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

20:00Πόπραντ - Κομάρνο -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

20:00Έσλοβς - FK Μάλμε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

20:00Βάνερσμποργκς - Αμάλ -:-
20:00Γκρέμπεσταντς - Βάνερσμποργκ -:-
20:00Τίνταχολμ - Άχλαφορς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ

20:00Κάρλσαμν - Κρίστιανσταντ -:-
20:00Όστερλεν - Χάσλχολμς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

19:30Χάμαρμπι Γ - Μπολστάνας Γ -:-

ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία

18:00Ντικχίλ - ΑΣ Αρτά -:-
20:00Γκενταρμεριέ - Πορτ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

18:00Οτροκόβιτσε - Φρίντεκ Μίστεκ -:-
18:30Ζνόιμο - Βισκόφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

18:30Τασόβιτσε - Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

18:00Μπζένετς - Πρερόφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

19:00Μπρο Μποχούνιτσε - Μποσονόχι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

19:00Σόμπεσλαβ - Μας Ταμπόρσκο -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30'Ιντερ Τούρκου - HIFK -:-
18:30Λάχτι - Ροβανιέμι -:-
18:30Χάκα - Κουόπιο -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

18:30PEPO - Μίκελιν Κισάτ -:-
18:30ΑκυρώθηκεΜίκελιν Κισάτ - Χόνκα Ακατέμια -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30HJS Ακατέμια - TPV Τάμπερε -:-
18:30ΑκυρώθηκεTPV Τάμπερε - Κλουμπί 04 -:-
18:30ΠΙΦ Πάργκας - ΣαλΠα Σαλό -:-
19:00Ατλάντις - Κλουμπί 04 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

19:00HJK Γ - ΤιΠΣ Γ -:-
19:00PK-35 Vantaa Γ - Ιλβ Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.