ΧΑΝΤΜΠΟΛ » Αύριο » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΓΑΛΛΙΑ: Στάρλιγκ
21:00Μοντπελιέ - Σαρτρές -:- [ 1.07 | 18.00 | 14.00 ]21:00Τσεζόν - Σεντ Ράφαηλ -:- [ 2.00 | 8.00 | 2.25 ]
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα
20:00Μπάλινγκεν/Βίλστετεν - Λειψία -:- [ 3.20 | 8.00 | 1.60 ]21:30Φλένσμπουργκ-Χάντεβιτ - Μπούργκντορφ -:- [ 1.18 | 12.00 | 7.50 ]
ΕΛΛΑΔΑ: A1
16:00Διομήδης Άργους - ΠΑΟΚ -:-16:00Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας - Ζαφειράκης Νάουσας -:-
18:00Αερωπός Έδεσσας - ΓΑΣ Κιλκίς -:-
18:00ΑΕΣΧ Πυλαίας - Bianco Monte Δράμα 1986 -:-
19:30Πανελλήνιος - ΑΕΚ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα ASOBAL
18:00Ατλέτικο Βαγιαδολίδ - Πουέντε Τζενίλ -:- [ 1.75 | 8.00 | 2.70 ]19:30Ουέσκα - Σίνφιν -:- [ 1.06 | 20.00 | 15.00 ]
21:00Μοράτζο Κάνγκας - Ρεάλε Αντεμάρ -:- [ 3.40 | 9.00 | 1.52 ]
ΑΥΣΤΡΙΑ: HLA
20:00Φούχσε - Χολαμπρούν -:-20:30ΑON Φάιβερς - Λιντζ -:-
20:30Φερλάκ - Μπαρνμπακ/K. -:-
21:20Κρεμς - Τιρόλ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: OHB Καπ Γυναικών
18:00Άτζγκερσντορφ Γ - Ύπο ΝΟ Γ -:-20:00Στόκεραου Γ - Τουλν Γ -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σούπερλιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
17:00Γκόλντεν Αρτ - Γιόυροφαρμ Πέλιστερ 2 -:-19:30Πριλέπ - Βάρνταρ Νεγκοτίνο -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σούπερλιγκ - Επίπεδο Νικητών
19:00Γιούροφαρμ Πέλιστερ - Στρούγκα -:-19:00Τίνεξ Προλέτ Σκόπιε - Τίκβες -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναικών
15:00ΖΡΚ Σκόπιε Γ - Μέταλουργκ Αβτοκομάντα Γ -:-16:00Καΐρ Γ - Σπαρτάκ Γ -:-
19:30Γκιόρτσε Πετρόφ Γ - Ντεσπινά Γ -:-
20:30Σάμπιον Γ - Βάρνταρ ΣΚΤΣ Γ -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λίγκα
19:00Βογκόσκα - Μαγκλάι -:-19:00Ερζεγοβίνη - Κόνιου -:-
19:00Κριβάγια - Καπλίνα -:-
19:00Λέοταρ - Γκοράζντε -:-
20:00Γκρακάνιτσα - Ίζβιντακ Λιουμπούσκι -:-
21:00Μποράτς Μπάνια Λούκα - Σλόγκα Ντομπόι -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: A RHG
16:00ΝΣΑ Σόφιας - Φρεγκάτα Μπουργκάς -:-16:00Ντομπρούντια - Λοκομοτίβ Γκόρνα -:-
16:00Τσαρντάφον Γκάμπροβο - Οσάμ Λόβετς -:-
16:00ΧΚ Λέφσκι - Σπαρτάκ Βάρνα -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Προλίγκ
21:30Σάρεμπουργκ - Νάνσι -:-ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας Γυναικών - Πλέι Οφς
18:05Μπρεστ Μπετάνιε Γ - Μετς Γ -:-19:00Ναντ Γ - Ντιζόν Γ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2
19:00Ντίε Έλεν Λούντβιγκσαφεν - Πόστνταμ -:-20:30Άουε - Μίντεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
19:00Μπένσχαϊμ-Άουερμπαχ Γ - Μπλόμπεργκ-Λίπε Γ -:-19:00Νέκαρσούλμερ Γ - Χέιλ-Νόισταντ Γ -:-
19:30Σόλινγκεν Γ - Βιλντάνγκεν Γ -:-
20:00Μπιτιγκχάιμ Γ - Ζβικάου Γ -:-
20:30Μέτζινγκεν Γ - Όλντενμπουργκ Γ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναίκες 2
18:30Λίντφορτ Γ - Γκόπινγκεν Γ -:-19:00Γκρόμπεντζελ Γ - Ρέγκενσμπουργκ Γ -:-
19:30Βέρντερ Βρέμης Γ - Βάιμπλινγκεν Γ -:-
19:30Νορντ Χάρισλι Γ - Ρόντερταλ Γ -:-
20:00Κετς Γ - Κιρκχόφ Γ -:-
20:00Ροζενγκάρτεν Γ - Νούρτινγκεν Γ -:-
20:30Μάινζ Γ - Λειψία Γ -:-
20:30Φούσε Βερολίνου Γ - Φράιμπουργκ Γ -:-
ΔΑΝΙΑ: Χερ Χάντμπολ Λίγκαεν - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Νόρτζελαντ - Όλστεμπρο -:- [ 2.15 | 8.00 | 2.10 ]ΔΑΝΙΑ: Κβιντελίγκαεν Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών
17:00Έσμπιεργκ Γ - Σίλκεμποργκ-Βελ Γ -:-18:45NFH Γ - Σοντερίσκε Γ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA - Πλέι Οφς
19:45Σαφχάουζεν - Βάκερ Τούν -:- [ 1.14 | 11.00 | 7.00 ]ΕΛΒΕΤΙΑ: SPL Γυναίκες - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Ααργκάου Οστ Γ - Στανς Γ -:-19:00Χερτζογκένμπουτσε Γ - Ρότβαϊς Τούν Γ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: SPL Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών
17:00Αμιτσίτια Ζυρίχης Γ - Μπρούλ Γ -:-17:00Κρέζλινγκεν Γ - Σπόνο Νότβιλ Γ -:-
ΕΥΡΩΠΗ: Ευρωπαϊκό Κύπελλο
18:00Κρκα (Σλο) - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π-Όμιλος Ξυνή (Ελλ) -:- [ 2.55 | 8.50 | 1.75 ]19:00Μπρέγκεντζ (Αυτ) - Μινόρ Μπαΐα Μάρε (Ρου) -:- [ 2.80 | 9.00 | 1.62 ]
19:00Τάτραν Πρέσοφ (Σλκ) - Φερεντσβάρος (Ουγ) -:- [ 2.30 | 9.00 | 1.85 ]
20:00Βάλουρ (Ισλ) - Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρου) -:- [ 1.18 | 13.00 | 6.50 ]
ΕΥΡΩΠΗ: Λίγκα Βαλτικής - Πλέι Οφς
14:00Ρααζίκου/Μίστρα - Ντραγκούνας Κλαϊπέντα -:-16:00Ντόμπελες Τέναξ - Γκρανίταζ Κάουνας -:-
ΕΥΡΩΠΗ: ΜΟΛ Λίγκα Γυναικών
18:00Σλάβια Πράγας Γ - Χοντόνιν Γ -:-19:00Ζλιν Γ - Σοκόλ Λάζνε Κινζβάρτ Γ -:-
19:00Ντουνάισκα Στρέντα Γ - Μοστ Γ -:-
19:00Πίσεκ Γ - Μιχαλόβτσε Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: JHL
07:00Τογιότα Μότορ Ιστ Τζαπάν - Οζάκι Οζόλ -:-07:00Φουκουόκα - Ερθ Φρεντς -:-
08:00Ντάιντο - Ζίκσταρ Τόκιο -:-
09:00Χοκουρίκου Ελέκτρικ Πάουερ Μπλου Θάντερ - Τογιάμα Ντριμς -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κατηγορία 1 - Πλέι Οφς
12:00BGUFK-SKA - Μασέκα -:-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Λίγκα
19:00ΑναβολήΜπρσκόβο - Ρούνταρ -:-20:00Μπούντουτσνοστ - Μπεράν -:-
20:30Σουτιέσκα Νίκσιτς - Λόβτσεν Τσετίνιε -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Χ Λιγκ
13:00Χίνιξ - Σάνγκμου -:-ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Χ Λιγκ Γυναίκες
09:10Μπουσάν Γ - Ιντσεόν Σίτι Γ -:-11:00Σεούλ Σίτι Γ - Σαμτσεόκ Σίτι Γ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
21:00Έμμεν - EHC -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I
19:00Βεσζπρέμι ΚΚΦΤ - Γκιονγκιόσι -:-19:00Βέτζπρεμ - ΝΕΚΑ -:-
19:00Έγκερ - Νταμπάς -:-
19:00Μπαλατονφουρέντι - Κομλόι -:-
20:00Ταταμπάνια Κάρμπονεξ - Πικ Σζέγκεντ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
16:00Αζότι-Πουλάβι - Ζάμπρζε -:-17:00Κιέλτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν -:-
17:00Κουιντζίν - Τσρόμπρι Γκλόγκοου -:-
19:00Βίσλα Πλοκ - Λεγκιονόβο -:-
19:00Γκουάρντια Οπόλε - Βιμπρζέζε Γκντανσκ -:-
19:00Πιοτρκοβιάνιν Πιοτρκόφ - Ουνία Ταρνόφ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Σέντραλ Λιγκ
16:00Ζαμόστς - Λέγκνιτσα -:-16:00Μπιάλα Ποντλάσκα - Σιατκάρτζ Βιελούν -:-
18:00Σζτσέτσιν - Τσιεκάνοφ -:-
19:30Σταλ Γκορζόφ - Νιέλμπα Βαγκρόβιετς -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα
13:00UMCS Λούμπλιν - Βίσλα Σαντομιέρτζ -:-14:00Ολ. Γκρόντκοφ - Γκρούνβαλντ Πόζναν -:-
14:00Ρεάλ Αστρομάλ Λέσζνο - Σβιεμποντζίν -:-
16:00Γεζιόρακ - Γκρουντζιάντζ -:-
17:00Μόραγκ - Ομπορνίκι -:-
17:00Ορλίκ Μπρζεγκ - Νόβα Σολ -:-
19:00Σζτσζιπιόρνιακ Όλσζτιν - ΟΥΖΑΡ Κβίντζιν -:-
19:00Τρόικα Οστρολέκα - Μαζούρ Σιέρπτς -:-
20:00UW Βαρσοβία - Βαρσαβιάνκα -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο Πολωνίας Γυναικών
15:00Γκνιέζνο Γ - ΚΠΡ Γκμίνι Κομπιέρζιτσε Γ -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάσα ντε Πορτουγκάλ
20:30Βιτόρια - Μποαβίστα -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: 1η Ντιβιζιάο Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
20:30ABC Μπράγκα Γ - Κλούμπε Γιόβεμ Αλμέιντα Γκάρετ Γ -:-21:00Κολέγκιο ντε Γκάια Γ - Μπενφίκα Γ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα Νασιονάλα
18:00CSM Κονστάντα - Στίιντα Μπακάου -:-18:00Βασλούι - Κλουζ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα Νασιονάλα Γυναίκες
13:00Στιίντα Μπούκαρεστ Γ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ -:-17:30Βαλτσέα Γ - Μπάια Μάρε Γ -:-
18:00SCM Κραϊόβα Γ - Μπρασόφ Γ -:-
18:00Γκλόρια Μπουζάου Γ - Ζαλάου Γ -:-
18:00Ενέργκια Παντούρι Γ - Μάγκουρα Τσισναντιέι Γ -:-
ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναίκες - Επίπεδο Νικητών
15:00Κούμπαν Κράσνονταρ Γ - Ροστόφ-Ντον Γ -:-ΣΕΡΒΙΑ: Σουπερλίγκα
17:00Βράνιε - Βοϊβοντίνα Νόβι Σαντ -:-19:00Όμπιλιτς Βελιγραδίου - Παντσέβο -:-
19:30Μεταλοπλάστικα - RK Ub -:-
20:00Γιούγκοβιτς - Ερυθρός Αστέρας -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναίκες - Πλέι Άουτ
20:00Μλάντοστ ΝΠ Γ - Ραντνίτσκι Γ -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. NLB Λίγκα
19:30Τζερούσαλημ Όρμοζ - Τρίμο Τρέμπνιε -:-20:00Γκράντετς - Κέλιε -:-
20:00Λόκα - Λιουμπλιάνα -:-
20:00Σλόβαν - Γκροσούπλιε -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1.A DRL Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
19:00Κέλιε Γ - Αϊντόβτσινα Γ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα - Πλέι Οφς
20:30Ντούκλα Πράγας - Κοπρίβνιτσε -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χαντμπολ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.