REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Χθες » Αποδόσεις

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ Μάγκνους

19:00ΑναβλήθηκεΓκρενόμπλ - Μπριανκόν -:-
19:00ΑναβλήθηκεΜάλχαους - Ρουέν -:-
19:00ΑναβλήθηκεΜπορντό - Γκαπ -:-
21:00Σαμονί Μοντ-Μπλανκ - Ανζέρ 2:3
21:15Αμιέν - Τσέργκι-Ποντουάζ 2:3
21:30Ανζλέ - Νις 5:0

ΔΑΝΙΑ: Μέταλ Λίγκαεν

20:00EfB Άισοχόκεϊ - Έρλεφ 5:2
20:00Έρνινγκ Μπλού Φοξ - Φρέντερικσάβν 4:0
20:00Ράνγκστιντ - Άαλμποργκ 1:5
20:00Σοντερίσκε - Οντένσε 4:0

ΗΠΑ: NHL - Πλέι Οφς

03:00Ντάλας Σταρς - Τάμπα Μπέι Λάιτνινγκ 0:2

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

20:45Ακάντεμι Ζαγκ (Ελβ) - Κλότεν (Ελβ) 1:3

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Χόκεγια Λίγκα

19:00Ρίγα Πρίζμα - Ρίγκα 3:6

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Έξτραλιγκ

18:00ΑναβλήθηκεΜόγκιλεφ - Λοκομοτίφ Όρσα -:-
19:00Ζλόμπιν - Γκόμελ 5:4παράτ.
19:00Μολοντέκνο - Νέμαν Γκρόντνο 5:2
19:00Σόλιγκορσκ - Γιουνόστ Μινσκ 4:3

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λιέτουβος Τσεμπιονάτας

20:00Ενέργκια Ελεκτρενάι - Kaunas Hockey 8:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Έρστε Λίγκα

19:30DEAC Γιεγκορόνγκ (Ντέμπρετσεν) - Μπρασόφ 3:4παράτ.

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: UHL - Πλέι Οφς

18:00Μπίλι Μπαρς - Κρέμεντσουκ 4:9
19:30Ντνίπρο Κέρσον - Ντόνμπας 3:2παράτ.

ΡΩΣΙΑ: KHL

18:00ΑναβλήθηκεΔυναμό Ρίγα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
19:00Άβανγκαρντ Ομσκ - Γιόκεριτ 3:2παράτ.
19:00Λοκομοτίφ Γιάροσλαβ - Μέταλουργκ Μαγκνίτογκορσκ 3:4πέν.
19:00Νόβγκοροντ - Καζάν 4:2
19:00Ρεντ Σταρ Κουνλούν - Νίζνεκαμσκ 3:4
19:00Σέβερσταλ Τσερεπόβετς - Δυναμό Μινσκ 1:4
19:30ΑναβλήθηκεΠοντόλσκ - Μπάρις Νουρ-Σλουλτάν -:-
19:30Σότσι - Τσέλιαμπινσκ 2:4

ΡΩΣΙΑ: VHL

16:30ΑναβλήθηκεΚουράν - Κρασνόιαρσκ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΚέλιαμπινσκ - Ερμάτ Ανγκάρσκ -:-
19:00Dynamo Moscow Region - ΤΣΣΚ ΒΣΣ Σαμάρα 2:0
19:00Ζβέζντα Μόσχας - Λάντα 2:4
19:00ΣΚΑ Νέβα Αγίας Πετρούπολης - Άιζεφσκ 3:2παράτ.
19:30Δυναμό Αγ. Πετρούπολης - Αλμετιέφσκ 3:4πέν.

ΡΩΣΙΑ: MHL

12:00Αμούρσκιε Τίγκρι - Ταϊφούν 0:3
15:00Τιουμένσκι Λετζιόν - Λάντα 3:2πέν.
15:00Τοπλάρ - Ομσκιέ Γιαστρεμπί 1:2παράτ.
16:30Αβτό - Σιμπίρσκιε Σναϊπέρι 5:4πέν.
17:00MHC Σπαρτάκ - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης 3:1
17:00Μαμόντι Γιουγκρί - Σαρμάτι 2:1
17:00ΑναβλήθηκεΡεακτόρ - Τσάικα -:-
17:00Σπούτνικ Αλμετιέβσκ - Ίρμπις 5:3
18:00Ρουσκιέ Βιτιαζί - Δυναμό Μόσχας 1:3
18:30HC Ρίγα - Ατλάντη 1:2
19:00Μικαΐλοφ Ακάντεμι U20 - ΣΚΑ-Βαριάγκι 3:2

ΡΩΣΙΑ: NMHL

13:00Δυναμό Αγ. Πετρούπολης - Μέταλουργκ Τσερεπόβετς 3:2
18:00Dinamo 576 - Τβέριτσι 5:4

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00ΑναβλήθηκεΣπίσκα Νόβα Βες - Σλοβακία U18 -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Χοκεΐσκα Λίγκα

20:00MK Μπλεντ - Ακρόνι Γιεσένιτσε 0:14
20:00Σλάβιγια - Μάριμπορ 6:5
20:00Χίντρια Γιεσένιτσε - Τρίγκλαβ Κράνι 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: SuperElit U20

20:00Έρεμπρο U20 - Σοντερτάλιε U20 4:3
20:00Καρλσκρόνα U20 - Φρολούντα U20 4:6
20:00Φάριεσταντς U20 - Λίνκοπινγκ U20 3:4πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

18:30ΑναβλήθηκεΒιτκόβιτσε - Κομέτα Μπρνο -:-
18:30ΑναβλήθηκεΚάρλοβι Βάρι - Λίτβινοφ -:-
19:00ΑναβλήθηκεΛίμπερετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ -:-
19:00Λίμπερετς - Σπάρτα Πράγας 3:2
19:00Όλομουτς - Μάουντφιλντ 1:6
19:00ΑναβλήθηκεΠαρντούμπιτσε - Σπάρτα Πράγας -:-
19:20ΑναβλήθηκεΖλιν - Τρίνετς -:-
19:30Σκόντα Πλτζεν - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: Τσανς Λίγκα

19:00Σοκόλοφ - Φρίντεκ-Μιστέκ 1:5

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.