REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΣΙΑ: Άσια Λιγκ

08:00Νίκο Άισμπακς - Σακαλίν 0:2
09:00Όγι Ιγκλς - Ανιάνγκ 2:4

ΑΥΣΤΡΙΑ: EBEL

18:30Βιέννα Κάπιταλς - Ντόρνμπερν -:-
18:30Γκρατζ 99ερς - Μπολτζάνο -:-
18:30Ζνόιμo - Βιλάχ -:-
18:30Κλάγκενφουρτ - Σάλτσμπουργκ -:-
18:30Φέχεβαρ AV19 - Ίννσμπρουκ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ Μάγκνους

17:00Ανζέρ - Γκρενόμπλ -:-
19:15Μπορντό - Ανζλέ -:-
19:30Chamonix Mont-Blanc - Ρουέν -:-
19:30Μπριανκόν - Μάλχαους -:-
19:30Νις - Γκαπ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DEL

15:00Μπρεμερχάβεν - Μανχάιμ -:-
17:30Άις Τάιγκερς Νυρεμβέργης - Κολωνία -:-
17:30Βόλφσμπουργκ - Ίνγκολσταντ -:-
17:30Κρέφελντ - Άιζερλον -:-
18:00Μόναχο - Εϊσμπάρεν -:-
20:00Σουένινγκερ - Άουγκσμπεργκ Πάνθερ -:-
20:00Στράουμπινγκ - Ντίσελντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DEL2

18:00Κριμιτσάου - Νόχαϊμ -:-
18:00Μπιτιγκχάιμ/Μπίσινγκερ - Bayreuth -:-
18:00Φράιμπουργκ - Ντρέσντνερ Αϊσλόβεν -:-
19:30Καουφμπιούρεν - Χέιλμπρον -:-
19:30Λάιονς Φρανκφούρτης - Λόσιτζερ Φούσε -:-
19:30Τόλζερ Λόβεν - Ράβενσμπουργκ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Κοντινένταλ Καπ - Πρώτος Γύρος

14:00Ερυθρός Αστέρας - Irbis-Skate Sofia -:-
16:00Μπατ Γιάμ - Ούρντιν -:-
18:00Zeytinburnu Istanbul - Vikingar -:-
20:00Ζάγκρεμπ - Ριπλέι Χέρενταλς -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Χόκεϊ Λιγκ Άλπεων

18:30Ολίμπια - Φέλντκιρχ -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: Ελίτ Λιγκ

18:00Μπέλφαστ - Νότινγκχαμ -:-
18:00Σέφιλντ - Μπράεχεντ -:-
19:00Νταντί - Μάντσεστερ -:-
20:00Guildford - Φάιφ -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: Τσάλεντζ Καπ

19:30Κόβεντρυ Μπλέιζ - Κάρντιφ -:-

ΗΠΑ: NHL - Pre-season

01:00Μινεσότα Γουάιλντ - Κολοράντο Άβαλαντς 4:3
02:00Μπάφαλο Σέιμπρς - Τορόντο Μαπλ Λιφς 5:3
02:00Νιού Τζέρσεϊ Ντέβιλς - Νιου Γιόρκ Αϊλάντερς 4:3
02:00Ουάσινγκτον Κάπιταλς - Καρολίνα Χάρικεϊνς 3:2
02:00Φιλαδέλφεια Φλάιερς - Νιού Γιορκ Ρέιντζερς 4:1
02:30Οττάβα Σένατορς - Μόντρεαλ Κανάντιενς 0:4
03:00Νάσβιλ Πριντέιτορς - Τάμπα Μπέι Λάιτνινγκ 5:4παράτ.
03:00Ντάλας Σταρς - Φλόριντα Πάνθερς 0:6
03:00Σαν Ζοσέ Σαρκς - Βέγκας Γκόλντεν Νάιτς 1:3
03:30Σικάγο Μπλάκχοκς - Μπόστον Μπρούινς 3:2παράτ.
04:00Αριζόνα Κογιότς - Άναχάιμ Ντακς 4:3πέν.
04:00Λος Άντζελες Κινγκς - Βανκούβερ Κανάκς 7:5
22:30Σεντ Λούις Μπλούζ - Κολούμπους Μπλου Τζάκετς -:-
00:00Ντιτρόιτ Ρεντ Γουίνγκς - Πίτσμπουργκ Πένγκουινς -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LNHH

23:00Πουιγκτσέρντα - Γιάκα 3:2

ΙΤΑΛΙΑ: IHL

19:30Fiemme - Κόμο -:-
19:45Πέργκιν - Βαρέζε -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Τσάμπιονσιπ

14:00Ακτόμπ - Καμενόγκορσκ -:-
14:00Μπεϊμπάρις Ατιράου - Πάβλονταρ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: OHL

02:00Χάμιλτον Μπούλντογκς - Εριέ Ότερς 5:8
02:05Ουίντζορ Σπιτφάιερς - Πετέρμπορο Πιτς 9:6
02:05Σαγκινό Σπίριτ - Φλιντ Φάιερμπερντς 1:4
02:07Σολτ Στε. Μαρί Γκρέιχαουντς - Μπράμπτον Μπατάλιον 6:4
02:30Μπάριε Κολτς - Λόντον Νάιτς 6:2
02:30Όυεν Σάουντ Ατάκ - Οτάβα 67ς 3:4πέν.
21:00Μισισάουγκα Στίλχεντς - Σάντμπαρι Γουλβς -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: WHL

03:30Winnipeg Ice - Μπράντον Ουίτ Νάιτς 2:4
04:00Μους Τζο Ουόριορς - Ρετζίνα Πατς 5:3
04:00Πόρτλαντ Ουίντερ Χοκς - Τρι-Σίτι Αμέρικανς 6:1
04:00Ρεντ Ντιρ Ρέμπελς - Έντμοντον Όιλ Κινγκς 2:4
04:00Σασκατούν Μπλέιντς - Πρινς Άλμπερτ Ράιντερς 0:1
04:00Σουίφτ Κάρεντ Μπρόνκοζ - Κάλγκαρι Χίτμεν 3:2παράτ.
04:05Σιάτλ Θάντερμπερντς - Κάμλουπς Μπλέιζερς 4:1
04:30Μέντισεν Χατ Τάιγκερς - Λέθμπριτζ Χάρικεϊνς 1:3
05:00Πρινς Τζορτζ Κούγκαρς - Βανκούβερ Τζάιαντς 1:4
05:05Έβερετ Σίλβερτιπς - Βικτόρια Ρόιαλς 6:0
05:05Κελόβνα Ρόκετς - Σποκέιν Τσιφς 4:3παράτ.

ΚΑΝΑΔΑΣ: QMJHL

23:00Μπαϊέ-Κομό Ντρακάρ - Ριμούσκι Οσεάνικ 3:5
01:00ΠΕΙ Ρόκετ - Χάλιφαξ Μούσχεντς 5:2
01:00Σεντ Τζον - Μόνκτον Ουάλντκατς 4:3
01:00Σέρμπρουκ Φοίνιξ - Γκατινό Ολυμπίκ 6:4
02:00Βικτόριαβιλ Τίγκρες - Τσικουτίμι Σαγκουενήνς 4:5πέν.
02:00Ρουίν-Νοράντα Χάσκιζ - Σαβίνιγκαν Καταράκτες 6:3
22:00Βαλ-ντ'Ορ Φορέρ - Σαβίνιγκαν Καταράκτες -:-
22:00Ντράμονβιλ Βόλτιγκερς - Κεμπέκ Ρέμπαρτς -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Έξτραλιγκ

1η ΠερίοδοςΛευκορωσία U18 - Λευκορωσία U20 1:0
1η ΠερίοδοςΜόγκιλεφ - Γιουνόστ Μινσκ 0:0
16:30Lokomotiv Orsha - Bobruisk -:-
17:00Ζλόμπιν - Γκόμελ -:-
17:00Μπρεστ - Baranavichy -:-
19:00Σόλιγκορσκ - Μολοντέκνο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελιτσέριεν

18:00Γκράνερ - Στάβανγκερ -:-
18:00Φρισκ Άσκερ - Σπάρτα Σάρπσμποργκ -:-
19:00Στόρχαμαρ - Μάνγκλερουντ Σταρ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Γκιόβικ - Τόνσμπεργκ Βίκινγκς -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Έρστε Λίγκα

18:00DAB - Fehervari Titanok -:-
19:00Φερεντσβάρος - Μπρασόφ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: UHL

ΑνάπαυλαΚρέμεντσουκ - Kryzhani Vovky 6:0
14:00Dnipro Kherson - Μπίλι Μπαρς -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Χόκεϊ Πολωνίας

18:00Ζαγκλέμπιε - Στοτσζνιόβιετς -:-
18:00Τίκι - Νόβι Ταργκ -:-
20:00Ακούνα N. Τζανόου - Τορούν -:-
21:30Κρακόβια Κρακοβίας - Katowice -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Καμπιονατούλ Νάσιοναλ

11:00CSM Galati - Sportul Studentesc 17:0

ΡΩΣΙΑ: KHL

17:00Άβανγκαρντ Ομσκ - Kunlun -:-
17:00Αγία Πετρούπολη - Ποντόλσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: NMHL

16:00Mikhaylov Academy U20 - Tverichi -:-

ΡΩΣΙΑ: VHL

10:00Χεϊλονγκιάνγκ - Μπεϊτζίνγκ Μπαξί 2:1
11:00Κέλιαμπινσκ - Zvezda Moscow 1:3
2η ΠερίοδοςΕρμάτ Ανγκάρσκ - Περμ 2:1
1η ΠερίοδοςΓκορνιάκ Ουσάλι - Humo 0:0
1η ΠερίοδοςΚρασνόιαρσκ - Άιζεφσκ 0:0
15:00Ορσκ - MHC Κιμίκ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Τίπσπορτ Λίγκα

17:00Νόβε Ζάμκι - Ντούκλα Τρέντσιν -:-
18:00Κόζιτσε - Ζβόλεν -:-
18:00Ντέτβα - Μιχαλόβτσε -:-
18:00Πόπραντ - Νίτρα -:-
18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Μπάνσκα Μπίστριτσα -:-
18:30DVTK - Μίκουλας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Χόκεϋ Άλσβενσκαν

16:00Τίμρα - Σοντερτάλιε -:-
16:00Τίνγκσριντ - Βίτα Χάστεν -:-
18:00Άλμτούνα - ΑΙΚ -:-
18:30Μόρα - Καρλσκρόνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: HockeyEttan Βορράς

17:00Κιρούνα - Βάνας -:-
17:00Μπόντενς - Τεγκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: HockeyEttan Νότος

17:00Μόρουμς Γκόις - Τράνας -:-
17:00Χάλμασταντ - Καλίνγκε/Ρόνεμπι -:-
20:00Νίμπρο - Τίρινγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: HockeyEttan Δύση

17:00Εσκιλστούνα Λίντεν - Λιντλόβενς -:-
17:00Κέπινγκ - Μέριεσταντ -:-
17:00Κούμλα - Μάλουνγκς -:-
17:00Νίκεπινγκ - Μπορλάνγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: HockeyEttan Ανατολή

17:00Segeltorps IF - Βίσμπι-Ρόμα -:-
17:00Stromsbro IF - Βαλεντούνα -:-
17:00Ουίνγκς - Ένκεπινγκ -:-
17:00Σολεντούνα - Τιρέσο Χάνβικεν -:-
17:00Χούντικσβαλς - Χάμαρμπι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SuperElit U20

11:00Τίμρα U20 - Λούλεα U20 0:2
13:00HV 71 U20 - Φάριεσταντς U20 -:-
13:00ΑΙΚ U20 - Μπρίνας U20 -:-
13:00Μόντο U20 - Σκελέφτεα U20 -:-
13:00Φρολούντα U20 - Έρεμπρο U20 -:-
16:00Καρλσκρόνα U20 - Μάλμε U20 -:-
16:30Ρογκλ U20 - Βάξιο U20 -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SDHL Γυναικών

13:30Γκέτεμποργκ Γ - Τζουργκάρντεν Γ -:-
16:00ΑΙΚ Γ - Μόντο Γ -:-
17:10SDE HF Γ - Λούλεα Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

16:00Τρίνετς - Λίτβινοφ -:-
17:00Κλάντνο - Βιτκόβιτσε -:-
17:00Λίμπερετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ -:-
17:30Πλτζεν - Ζλιν -:-
18:00Κομέτα Μπρνο - Σπάρτα Πράγας -:-
18:00Όλομουτς - Κάρλοβι Βάρι -:-
18:00Παρντούμπιτσε - Μάουντφιλντ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα - Σέντραλ

15:00China Golden Dragons - DS Ceske Budejovice -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ULLH

20:15Akademici Plzen - Black Dogs Budweis -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμι-σαρία

13:30HCIK - Laser HT -:-
14:15Ριέμου - Τζάιαντς -:-
16:00Πίρι - JHT -:-
16:00Ρααχέκ - Σ-Κιέκο -:-
17:30D-Κιέκο - Τιταανίτ -:-
19:30Κάρχου - Μουίκ Χόκεϊ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Νουόρτεν ΣΜ-Λίιγκα

ΑνάπαυλαΤάπαρα U20 - Λούκο U20 1:0
15:00Γιόκεριτ U20 - Γιβάσκιλα U20 -:-
16:00Άσσατ U20 - Κουκού U20 -:-
16:00Γιούκουριτ U20 - IFK Ελσίνσκι U20 -:-
16:00Κάλπα U20 - TPS U20 -:-
16:00Πέλικανς U20 - Ιλβ U20 -:-
16:00Σάιπα U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-
16:00Χαμενλίνα U20 - Κάρπατ U20 -:-
17:00ΤούΤο U20 - Σπορ U20 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Νάιστεν Λίιγκα

2η ΠερίοδοςKiekko-Espoo Γ - Κάλπα Γ 2:2
1η ΠερίοδοςIFK Ελσίνσκι Γ - Κάρπατ Γ 0:1
14:00Χαμενλίνα Γ - Τούρκου Γ -:-
15:00Ιλβ Γ - Sport Γ -:-
16:30Rauman Lukko Γ - Κουορτάν Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.