REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Αντβέρπ (Βέλγιο), σκληρή (κλειστό)

13:30Νόρι Κ. (Μβρ) - Ράονιτς M. (Καν) -:-
15:00Φριτζ Τ. (Ηπα) - Χάρις Γ. (Ναφ) -:-
19:30Μπεργκς Ζ. (Bελ) - Κατσάνοφ Κ. (Ρωσ) -:-
21:00Γκοφίν Ν. (Bελ) - Γκιρόν Μ. (Ηπα) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Κολωνία 2 (Γερμανία), σκληρή (κλειστό)

15:00Χέρμπερτ Π.Χ. (Γαλ) - Σινέρ Γ. (Ιτα) -:-
16:30Σαποβάλοφ Ν. (Καν) - Σιμόν Ζ. (Γαλ) -:-
19:00Όττε Ο. (Γερ) - Σβάρτζμαν Ν.Σ. (Αργ) -:-
20:30Στραφ Γ-Λ. (Γερ) - Νισιόκα Γ. (Ιαπ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Οστράβα (Τσεχία), σκληρή (κλειστό)

13:00Γιαμπέρ Ο. (Τυν) - Οσταπένκο Γ. (Λετ) -:-
14:30Γκοφ K. (Ηπα) - Σαμπαλένκα Α. (Λευ) -:-
16:00Μούκοβα Κ. (Τσε) - Μερτένς Ε. (Bελ) -:-
19:00Κουντερμέτοβα Β. (Ρωσ) - Πλίσκοβα Кα. (Τσε) -:-
20:30Κασατκίνα Ν. (Ρωσ) - Μπράντι Τ. (Ηπα) -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Αντβέρπ (Βέλγιο), σκληρή (κλειστό)

15:00Γκιρτς Μ./Μέρτενς Γ. - Αντούχαρ Π/Άρεντς Σ. -:-
16:30Τσάτσιτς Ν./Ντεμολινέ M. - Ντε Μινόρ Α./Ριντ Μ. -:-
17:30Ζιλ Σ./Βλίεγκεν Γ. - Έβανς Ν./Νόρι Κ. -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Κολωνία 2 (Γερμανία), σκληρή (κλειστό)

15:00Κούμποτ Λ/Μέλο M - Έρλικ Τ./Νις Χ. -:-
16:30Κράβιετζ Κ./Μιες Α. - Ζβέρεφ Α./Ζβέρεφ Μ. -:-
18:00Κλάαζεν Ρ./ΜακΛάκλαν Μ. - Μέλτζερ Τζ./Ροζέρ-Βεζελίν Ε. -:-
19:30Πάρσελ Μ./Σαβίγ Λ. - Μάρακ O/Πάβιτς Μ. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Οστράβα (Τσεχία), σκληρή (κλειστό)

17:00Μερτένς Ε./Σαμπαλένκα Α. - Οσταπένκο Γ./Ζβονάρεβα Β. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Ισμάνινγκ (Γερμανία), σκληρή (κλειστό)

13:30Λεντζ Τ. (Γερ) - Κόρντα Σ. (Ηπα) -:-
14:00Σνούρ Μ. (Καν) - Χουέσλερ Μ. (Ελβ) -:-
15:00Ρόζενκραντζ Μ. (Γερ) - Μασούρ Ν. (Γερ) -:-
16:30Κάμκε T. (Γερ) - Χάνφμαν Γ. (Γερ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Κωνσταντινούπολη (Τουρκία), σκληρή

11:00Κλιτζάν M. (Σλκ) - Μαρκόρα Ρ. (Ιτα) -:-
12:30Πόπκο Ν. (Kαζ) - Μουνάρ Χ. (Ισπ) -:-
12:30Σερντάρουσιτς Ν. (Κρο) - ΜακΝτόναλντ Μ. (Ηπα) -:-
14:00Ιβάσκα Ι. (Λευ) - Ιλκέλ Τ. (Tου) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Ισμάνινγκ (Γερμανία), σκληρή (κλειστό)

16:00Κόλαρ Ζ./Ολιβέτι Α. - Κόρντα Σ./Νακασίμα Μ. -:-
17:30Μπέγκεμαν Α./Πελ Ν. - Γκάλντος Σ./Χουέσλερ Μ. -:-
18:00Τσερετάνι Τζ./Βάισμπορν Τ-Σ. - Schnaitter J./Weindl M. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Κωνσταντινούπολη (Τουρκία), σκληρή

11:00Γκάλογουεϊ Ρ./Λάμονς Ν. - Γκόρανσον Α./Σιτάκ Α. -:-
11:00Μόλκανοφ Ν./Στακόφσκι Σ. - Ρίισε Χ./Ζιελίνσκι Γ. -:-
12:30Ντουμπιά Σ./Ρεμπούλ Φ. - Σαμπάνοφ Ι./Σαμπάνοφ Μ. -:-
14:00Μπεχάρ Α./Εσκομπάρ Γ. - Γκαμπαζβίλι Τ/Ζανβιέρ Μ. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

11:00Tamm K. (Eσθ) - Glinka D. (Eσθ) -:-
11:00Λίποβτσεκ Π. Τ. (Σλο) - Ιβάνοφ Β. (Eσθ) -:-
11:00Ντουγκάζ Α. (Τυν) - Ovcharenko O. (Ουκ) -:-
12:30Allen L. (Μβρ) - Justo G. I. (Αργ) -:-
12:30Πέτροβιτς Α. (Νορ) - Weightman O. (Μβρ) -:-
14:00Kachmazov A. (Ρωσ) - Μάρεκ Β. (Πολ) -:-
14:00Thirouin J. (Γαλ) - Χέγκερ Τ. (Γερ) -:-
14:00Τιράντε Τ. Ο. (Αργ) - Ζούκας Μ. (Αργ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Αμβούργο (Γερμανία), σκληρή (κλειστό)

12:00Κοζλόφ Σ. (Ηπα) - Μπρανκάτσιο Ρ. (Ιτα) -:-
12:00Ματούσεβιτς Α. (Μβρ) - Γκινάρντ Μ. (Γαλ) -:-
12:00Μόλκαν Α. (Σλκ) - Ζουκ Κ. (Πολ) -:-
12:00Τσενγκ Τ. Σ. (Ταϊ) - Stodder T. (Γερ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

11:00Kanev K. (Γερ) - Γκάτιτσα Μ. (Χιλ) -:-
11:00Kubareva A. (Λευ) - Semenistaja D. (Λετ) -:-
11:00Βανγκλανγκεντόνκ Ε. (Bελ) - Κάρλε Μ. Λ. (Αργ) -:-
12:30Herrmann S. (Γερ) - Falkowska W. (Πολ) -:-
12:30Ponomar L. (Γερ) - Περέιρα Ρ. (Bρα) -:-
12:30Robbe A. (Γαλ) - Westbury K. (Nζλ) -:-
12:30Μαλιγκίνα Ε. (Eσθ) - Μαρίνκοβιτς Μ. (Σερ) -:-
14:00Palecek N. (Σερ) - Ibbou I. (Aλγ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαρμ Ελ Σεΐκ (Αίγυπτος), σκληρή

11:00Γκαζάνοβα Α. (Ρωσ) - Τιμοφίβα Μ. (Ρωσ) -:-
11:00Γκάρλαντ Τ. (Ταϊ) - Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) -:-
11:00Μπουλτέρ Κ. (Μβρ) - Kulambayeva Z. (Kαζ) -:-
12:00Saidenova N. (Ρωσ) - Σίμοντς Σ. (Ναφ) -:-
12:00Σόλσεν Χ. (Bελ) - Τκατσέβα Μ. (Ρωσ) -:-
12:00Τικχόνοβα Α. (Ρωσ) - Kudashova D. (Ρωσ) -:-
13:30Αλουσέιν Αμπντέλ Λ. (Αιγ) - Tran L. (Ολλ) -:-
13:30Λέοναρντ Μ. (Γαλ) - Σαμίρ Σ. (Αιγ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Ρεμς (Γαλλία), σκληρή

11:00Σαμσόνοβα Λ. (Ρωσ) - Τζόουνς Φ. (Μβρ) -:-
11:00Ταν Χ. (Γαλ) - Νταρτ Χ. (Μβρ) -:-
12:30Ντανίλοβιτς Ο. (Σερ) - Montgomery R. (Ηπα) -:-
12:30Πονσέ Τ. (Γαλ) - Ντοντέν Ο. (Γαλ) -:-
14:30Ζακάροβα Α. (Ρωσ) - Ουάνγκ Ζιν. (Κιν) -:-
14:30Ζανέφσκα M. (Bελ) - Μπουγιουκακτσάι Κ. (Tου) -:-
16:00Κόνιου Α. (Κρο) - Γιάνι Ρ-Λ. (Ουγ) -:-
18:30Μπουρέλ Κ. (Γαλ) - Σνίγκουρ Ν. (Ουκ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W80 Macon (ΗΠΑ), σκληρή

23:20Οσουιγκβέ Ο. (Ηπα) - Οσόριο Σεράνο Μ.Κ. (Κολ) 1:2
23:25Λι Α. (Ηπα) - Στιούαρτ Κ. (Ηπα) 2:0
23:50Ντόι Μ (Ιαπ) - Sun L. (Ελβ) 2:0
00:00Φρετς Μ. (Πολ) - Τόμοβα Β. (Bου) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
01:10Αντριανιαφίτριμο Τ. (Γαλ) - Αν Κ. (Ηπα) 0:2
01:15Σάρμα Α. (Aυσ) - Ντι Λορέντζο Φ. (Ηπα) 0:2
01:30Μπενουά Μ. (Bελ) - Κόστιουκ Μ. (Ουκ) 0:2
02:15Ζαραζούα Ρ. (Μεξ) - Αρκονάντα Ο. Μ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
1ο ΣετΝαβάρο Ε. (Ηπα) - ΜακΝάλι Κ. (Ηπα) 0:0 (2:5)
17:00Βόλινετς Κ. (Ηπα) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) -:-
17:00Λι Α. (Ηπα) - Βίκερι Σ. (Ηπα) -:-
17:00Ντόι Μ (Ιαπ) - Σεπέντε Β. (Παρ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

14:00Γκριγκέλις Λ./Μουγκεβίτσιους Λ. - Ιαμακίνε Π./Roveri Sidney G. -:-
15:00Carou I./Λίποβτσεκ Π. Τ. - Μπαρένα Α./Monzon I. -:-
16:00Μαρτίνεθ Μ./Tamm K. - Κουέβας Μ./Πατίνο Λ. -:-
16:00Ντουγκάζ Α./Μανσούρι Σ. - Glinka D./Saar K. K. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σαρμ Ελ Σεΐκ (Αίγυπτος), σκληρή

12:30Κόρουιν Φ./Ορλόφ Β. - Καπέτσκι Ν./Βιγιάρντο Φ. -:-
13:30Houkes M./Kiyamov T. - Mochizuki S./Νογκούτσι Ρ. -:-
13:30Καντέ Α./Μαναφόβ Β. - Κομπόλι Φ./Ντόνσκι Α. -:-
13:30Λοκ Μ./Σίλα Γ. - Γκακόφ Ι./Κραβτσένκο Γ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

16:00Herrmann S./Ruppert L. - Κάρλε Μ. Λ./Μανσούρι Γ. -:-
16:00Μαρίνκοβιτς Μ./Βανγκλανγκεντόνκ Ε. - Falkowska W./Ponomar L. -:-
16:00Ureke A./Βισνέφσκαγια Α. - Kubareva A./Robbe A. -:-
16:00Γκάτιτσα Μ./Περέιρα Ρ. - Mettraux M./Semenistaja M. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Σαρμ Ελ Σεΐκ (Αίγυπτος), σκληρή

13:30Fernandez B./Φερνάντες Λ. Α. - Καναπατσκάγια Β./Νάγκι Α. -:-
15:00Γκαζάνοβα Α./Μοργκίνα Α. - Αϊνιτντίνοβα Γ./Kulambayeva Z. -:-
15:00Ιβάνοβα Ν./Σεουίνγκ Σ. - Kubka M./Στρακόβα Β. -:-
15:00Πεπελιάεβα Β./Τικχόνοβα Α. - Σόλσεν Χ./Σίμοντς Σ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W25 Reims (Γαλλία), σκληρή

16:00Μπούτσα Κ./Νίκολς Ο. - Νταρτ Χ./Γκρέι Σ. Μ. -:-
17:30Άντερσον Ρ./Πονσέ Τ. - Janicijevic S./Montgomery R. -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.