REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Όλα τα ματς

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: UTS Τσάμπιονσιπ (Κόσμος), σκληρή

17:05Μπεντσετρί Ε. (Γαλ) - Περ Μ. (Γαλ) 3:2
18:20Μπράουν Ν. (Γερ) - Λόπεζ Φ. (Ισπ) 3:1
19:35Ποπίριν Α. (Aυσ) - Γκασκέ Ρ. (Γαλ) 1:3
22:00Γκοφίν Ν. (Bελ) - Μουτέ Κ. (Γαλ) -:-
23:15Τσιτσιπάς Σ. (Ελλ) - Μπερετίνι Μ. (Ιτα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

00:35Μπράιμερ Γ. (Ηπα) - Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) 2:0
00:35ΑκυρώθηκεΡεντλίτσκι Μα. (Ηπα) - Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) -:-
12:05Γκλάσπουλ Λ. (Μβρ) - Χάρις Μ. (Μβρ) 0:2
12:05Ουάιτχαους Μ. (Μβρ) - Γκρέι Α. (Μβρ) 1:2
12:05Τζόνσον Λ. (Μβρ) - Jhun A. (Μβρ) 2:0
12:05Φέρι Α. (Μβρ) - Γκρέι Τ. (Μβρ) 2:0
12:35Gaponenko A. (Iσρ) - Ολιέλ Ι. (Iσρ) 0:2
13:05Νόβακ Ν. (Αυτ) - Όφνερ Σ. (Αυτ) 2:1
13:30Λεσέμ Ε. (Iσρ) - Κούκιερμαν Ν. (Iσρ) 2:0
15:10Κινγκ Ε. (Ηπα) - Ταμπίλο Α. (Χιλ) 0:2
15:15Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) - Ελ Μινταουί A. (Ηπα) 2:0
15:40Φέρι Α. (Μβρ) - Τζόνσον Λ. (Μβρ) 2:1
16:50Ταμπίλο Α. (Χιλ) - Πόπκο Ν. (Kαζ) 2:0
16:55Ντράξλ Λ. (Καν) - Ρεντλίτσκι Μι. (Ηπα) 2:1
17:10Κιρκόφ Β. (Ηπα) - Μπουσαμούκα Ν. (Κον) 2:0
17:20Χάρις Μ. (Μβρ) - Γκρέι Α. (Μβρ) 0:2
17:40Γκέλερ Α. (Αργ) - Κόρντα Σ. (Ηπα) 1:2
18:05Μπράιμερ Γ. (Ηπα) - Kumar O. (Ηπα) 0:2
19:25Λορέντζι Π. (Ιτα) - Mochizuki S. (Ιαπ) 2:0
19:55Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) - Τσάπελ Ν. (Ηπα) 2:0
20:15Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) - Μέγια Ν. (Κολ) 1:2
1ο ΣετΝεντέλκο Ι. (Ρωσ) - Κόρουιν Φ. (Ηπα) 0:0 (1:1)
22:30Άνταμσον Α. (Ηπα) - Μπομπρόφ Μπ. (Ρωσ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ιντερνάσιοναλ Τένις Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:05Σέιν Ρ. (Ηπα) - Όρε Τ. Α. (Ηπα) 2:0
00:45Λομάκιν Γ. (Kαζ) - Hurrion M. (Μβρ) 2:1
15:20Carnevale-Miino T. (Ιτα) - Όρε Τ. Α. (Ηπα) 2:1
17:00Χάρπερ Κ. (Καν) - Γκόλντχοφ Τ. (Ηπα) 2:0
18:15Όρε Τ. Α. (Ηπα) - Ντάτσιεκ Π. (Ηπα) 2:0
19:45ΑκυρώθηκεΧάρπερ Κ. (Καν) - Λομάκιν Γ. (Kαζ) -:-
22:10Ντάτσιεκ Π. (Ηπα) - Carnevale-Miino T. (Ιτα) -:-
23:30Λομάκιν Γ. (Kαζ) - Γκόλντχοφ Τ. (Ηπα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ιτάλιαν Τσάμπιονσιπ 2 (Ιταλία), χώμα

23:20Gigante M. (Ιτα) - Γκάλοβιτς Β. (Κρο) 1:2
17:40Σονέγκο Λ. (Ιτα) - Γκάλοβιτς Β. (Κρο) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ολ-Αμέρικα Καπ (ΗΠΑ), σκληρή

01:10Ίσνερ Τζ. (Ηπα) - Φριτζ Τ. (Ηπα) 2:0
02:50Τζόνσον Σ. (Ηπα) - Οπέλκα Ρ. (Ηπα) 2:1
19:00ΑκυρώθηκεΣάντγκρεν Τ. (Ηπα) - Τιαφόε Φ. (Ηπα) -:-
19:15Σάντγκρεν Τ. (Ηπα) - Γιούμπανκς Κ. (Ηπα) 0:2
21:25ΔιακόπηκεΚέρεϊ Σ (Ηπα) - Πολ Τ. (Ηπα) 0:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ο πόχαρ Πρατέλστβι (Ευρώπη), χώμα

11:45Μόλκαν Α. (Σλκ) - Λέχετσκα Γ. (Τσε) 2:1
11:50Βέσελι Γ. (Τσε) - Κλέιν Λ. (Σλκ) 2:1
14:30Λίσκα Τ. (Σλκ) - Μάτσατς Τ. (Τσε) 0:2
14:50Ροζόλ Λ. (Τσε) - Γκόμπος Ν. (Σλκ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

02:40Sekulic P. (Aυσ) - Πουοντζιούνας Σ. (Aυσ) 0:2
04:10Ουόκιν Μ. (Aυσ) - Μπουζίγκε Μ. (Aυσ) 1:2
05:40Di Marco C. (Aυσ) - Bulte A. (Aυσ) 2:1
06:10Σατς Τ. (Aυσ) - Brown H. (Ηπα) 2:0
06:30Volonski N. (Aυσ) - Delaney J. (Aυσ) 2:1
07:10Φέργκιουσον Τ. (Aυσ) - Σάλμον Κ. (Aυσ) 2:0
07:50Dong C. (Aυσ) - Court J. (Aυσ) 0:2
08:40Γιάσικα Ο. (Aυσ) - Ντελαβεντόβα Μ. (Aυσ) 1:2
08:45Bayldon B. (Aυσ) - Τζόνσον Κ. (Aυσ) 2:0
10:10Λοφχέιγκεν Τ. (Μβρ) - Λαουρέν Τ. (Γαλ) 1:2
10:30Addison A. (Aυσ) - Ma W. (Aυσ) 2:0
10:35Delaney J. (Aυσ) - McCabe J. (Aυσ) 0:2
12:05Gaal C. (Aυσ) - Τέιλορ Α. (Aυσ) 2:0
12:20Τσουτακιάν Μ. (Γαλ) - Ρόμπερτ Κ. (Γαλ) 2:1
13:00Ρέιμοντ Α. (Γαλ) - Καζάλ Μ. (Γαλ) 2:0
18:05Ρόμπερτ Κ. (Γαλ) - Λαουρέν Τ. (Γαλ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΦΠΤ Πορτουγκάλ Σίριζ 2 (Πορτογαλία) - Πλέι Οφς, σκληρή

13:40Σόουζα Ζ. (Πορ) - Φαρία Λ. (Πορ) 2:0
17:10Βέιλ Ν. (Πορ) - Φερέιρα Σίλβα Φ. (Πορ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Elle Spirit Open (Ελβετία), χώμα

15:00Κουνγκ Λ. (Ελβ) - Σουιατέκ Ι. (Πολ) 0:2
15:00Τέικμαν Ζ. Μ. (Ελβ) - Πέριν Κ. (Ελβ) 2:0
16:30Βόγγελ Σ. (Ελβ) - Βάλτερτ Σ. (Ελβ) 2:1
18:00Σβιτολίνα E. (Ουκ) - Γκόλουμπιτς Β. (Ελβ) 0:2
19:30Κουνγκ Λ. (Ελβ) - Πέριν Κ. (Ελβ) 1:2
19:30Τέικμαν Ζ. Μ. (Ελβ) - Σουιατέκ Ι. (Πολ) 1:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

10:40Γκλούσκο Λ. (Iσρ) - Bereznyak S. (Iσρ) 2:0
10:45Khirin N. (Iσρ) - Ταχάν Μ. (Iσρ) 2:1
11:05Κράους Σ. (Αυτ) - Γκράμπχερ Τ. (Αυτ) 0:2
13:45Banks A. (Μβρ) - Ραντουτσάνου Ε. (Μβρ) 0:2
15:05ΑκυρώθηκεΖου Σ. (Κιν) - Εβτίμοβα Ν. (Bου) -:-
15:15Clousing K. (Ηπα) - Ουντβάρντι Π. (Ουγ) 1:2
15:50Miyazaki L. (Ιαπ) - Μπουράζ Ζ. (Μβρ) 1:2
16:50Μέντεζ Σ. (Aυσ) - Έλιε Τ. (Ηπα) 2:0
17:15Μπλακ Χ. Τ. (Ηπα) - Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) 2:0
18:00ΑκυρώθηκεΖου Σ. (Κιν) - Ουντβάρντι Π. (Ουγ) -:-
18:10Montez P. (Ηπα) - Τσανγκ Σ. (Ηπα) 2:0
18:30ΔιακόπηκεAikawa M. (Ιαπ) - Ουντβάρντι Π. (Ουγ) 0:0
18:50ΔιακόπηκεClousing K. (Ηπα) - Εβτίμοβα Ν. (Bου) 1:0
20:05Μανασί Μ. (Ηπα) - Τσανγκ Χ. (Ηπα) 0:2
1ο ΣετΓκαμίζ Α. (Βεν) - Τσανγκ Σ. (Ηπα) 0:0 (2:1)
22:30Έλιε Τ. (Ηπα) - Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) -:-
22:30Μπλακ Χ. Τ. (Ηπα) - Πορτίγιο Ραμίρεζ Μ. Χ. (Μεξ) -:-
00:00Μανασί Μ. (Ηπα) - Montez P. (Ηπα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Γιανγκ Κινγκς Σκόλαρσιπ (ΗΠΑ), χώμα

23:00ΑκυρώθηκεΜπέλις Κ. (Ηπα) - Μπούζκοβα Μ. (Τσε) -:-
23:20Παρτόντ Μ. (Γαλ) - Φερνάντες Λ. Α. (Καν) 0:2
17:00ΑκυρώθηκεΛεμπ Τζ. (Ηπα) - Φερνάντες Λ. Α. (Καν) -:-
17:15Λεμπ Τζ. (Ηπα) - Παρτόντ Μ. (Γαλ) 1:2
19:00ΑκυρώθηκεΜπέλις Κ. (Ηπα) - Ντέιβις Λ. (Ηπα) -:-
19:55Μπέλις Κ. (Ηπα) - Μπουσάρντ Ε. (Καν) 2:0
21:00ΑκυρώθηκεΜακΝάλι Κ. (Ηπα) - Μπούζκοβα Μ. (Τσε) -:-
1ο ΣετΜακΝάλι Κ. (Ηπα) - Φερνάντες Λ. Α. (Καν) 0:0 (0:0)
23:00Ρότζερς Σ. (Ηπα) - Πεγκούλα Τ. (Ηπα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Ίστερν Γιουροπίαν Τσάμπιονσιπ (Ευρώπη), σκληρή

11:40Γιόροβιτς Ι. (Σερ) - Ραντάνοβιτς Ν. (Σερ) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Ιτάλιαν Τσάμπιονσιπ 2 (Ιταλία), χώμα

14:10Σαμσόνοβα Λ. (Ρωσ) - Ρούμπινι Σ. (Ιτα) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΜατσΠλέι 120 (ΗΠΑ), σκληρή

01:10Γκλατς Α. (Ηπα) - Λιού Κ. (Ηπα) 2:0
17:30ΑκυρώθηκεFanning E. (Nζλ) - Ζαραζούα Ρ. (Μεξ) -:-
18:40ΜαταιώθηκεΝτι Λορέντζο Φ. (Ηπα) - Λι Α. (Ηπα) 1:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Ο πόχαρ Πρατέλστβι (Ευρώπη), σκληρή

15:15Σμιεντλόβα Α. Κ. (Σλκ) - Βοντρούσοβα Μ. (Τσε) 0:2
16:25Fruhvirtova L. (Τσε) - Cisovska R. (Σλκ) 2:0
16:55Κούζμοβα Β. (Σλκ) - Μαρτιντσόβα Τ. (Τσε) 2:1
18:30Vidmanova D. (Τσε) - Μορνάγιοβα Β. (Σλκ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:55Γκαμίζ Α. (Βεν) - Sherif J. (Ηπα) 2:0
01:15Τσανγκ Χ. (Ηπα) - Montez P. (Ηπα) 2:0
02:20ΑκυρώθηκεHance K. (Ηπα) - Γκαμίζ Α. (Βεν) -:-
02:40Aulia C. (Aυσ) - Schumacher G. (Aυσ) 0:2
02:40Yadlapalli P. (Iνδ) - Webb S. (Aυσ) 2:0
04:30Κρόβτσζικ Ν. (Ηπα) - Swarbrick E. (Aυσ) 2:0
04:35Poppe S. (Ολλ) - Jones R. (Aυσ) 2:0
09:30Nayar S. (Μλσ) - Sun C. (Aυσ) 2:0
10:10Αρκαντζιόλι Μ. (Γαλ) - Μαρκινκέβιτσα Ν. (Λετ) 2:1
10:50Πούλος Α. (Aυσ) - Ashley L. (Aυσ) 2:0
12:05Κομαρντίνα Α. (Ρωσ) - Ρομέο Κ. (Γαλ) 2:0
13:30Di Tommaso C. (Aυσ) - Belovukovic S. (Aυσ) WO -:-
14:20Μονέ Κ. (Γαλ) - Τούμπελο Α. (Γαλ) 1:2
15:15Aikawa M. (Ιαπ) - Εβτίμοβα Ν. (Bου) 2:0
18:05Rouvroy M. (Γαλ) - Τούλι Κ. (Γαλ) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Τουρνέου Αμικάλ (Ρουμανία) - Πλέι Οφς, χώμα

15:40Μπέγκου I. (Ρου) - Μπάρα Ιρίνα Μ. (Ρου) 2:0
16:50Κριστιάν Ζ. Α. (Ρου) - Ρούζε Γ. (Ρου) 1:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΦΠΤ Πορτουγκάλ Σίριζ 2 (Πορτογαλία) - Πλέι Οφς, σκληρή

12:05Jorge F. (Πορ) - Fonte M. I. (Πορ) 2:0
15:25Murta I. (Πορ) - Santos A.F. (Πορ) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

15:35Barkai Y./Bulis M. - Benya R./Sarouk Y. 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΔΙΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Γιανγκ Κινγκς Σκόλαρσιπ (ΗΠΑ), σκληρή

01:00ΑκυρώθηκεΠεγκούλα Τ./ΜακΝάλι Κ. - Ντέιβις Λ./Φερνάντες Λ. Α. -:-
01:00ΑκυρώθηκεΜπέλις Κ./Μπούζκοβα Μ. - Λεμπ Τζ./Ρότζερς Σ. -:-
01:35Πεγκούλα Τ./ΜακΝάλι Κ. - Μπουσάρντ Ε./Φερνάντες Λ. Α. 1:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.