REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Αποδόσεις

ATP - ΜΟΝΑ: Αμβούργο (Γερμανία), χώμα

11:40Φριτζ Τ. (Ηπα) - Κουέβας Π. (Ουρ) 0:2
13:20Βέσελι Γ. (Τσε) - Σιμόν Ζ. (Γαλ) 2:0
15:20Πολ Τ. (Ηπα) - Άντερσον K. (Ναφ) 2:1
2ο ΣετΣάντγκρεν Τ. (Ηπα) - Ρούμπλεφ Α. (Ρωσ) 0:1 (3:6,2:5)

ATP - ΜΟΝΑ: Όπεν Γαλλίας (Γαλλία) - Προκριματικά, χώμα

11:05Μορόνι Μ. (Ιτα) - Ρόλα Μ. (Σλο) 2:0
11:05Μπλανκανό Τζ. (Γαλ) - Γιούμπανκς Κ. (Ηπα) 0:2
11:05Ρουμάν Ρ. (Γαλ) - Μπλαντς Γ. (Ηπα) 1:2
11:05Σέιμποθ Ουάιλντ Τ. (Bρα) - Γκόμεζ E. (Εκου) 0:2
11:05Χάασε Ρ. (Ολλ) - Ντομίνγκεζ Ζ. (Πορ) 2:0
11:10Βαν ντε Ζάντσκουλπ Μ. (Ολλ) - Λορέντζι Π. (Ιτα) 2:0
11:10Κολαρίνι Α. (Αργ) - Πόπκο Ν. (Kαζ) 0:2
11:10Κούντλα Ν. (Ηπα) - Κουακό Ε. (Γαλ) 0:2
11:10Νακασίμα Μ. (Ηπα) - Φίτσοβιτς Χ. Π. (Αργ) 1:2
11:10Πόλμανς Μ. (Aυσ) - Κάμκε T. (Γερ) 2:0
11:10Τζιουστίνο Λ. (Ιτα) - Μάρτερερ Μ. (Γερ) 2:1
11:15Λάκο Λ. (Σλκ) - Όττε Ο. (Γερ) 1:2
12:30Πέτροβιτς Ν. (Σερ) - Τζιανέσι Α. (Ιτα) 0:2
12:45Ντε Γκριφ Α. (Bελ) - Ρομπρέντο T. (Ισπ) 0:2
12:50Κοπίλ M. (Ρου) - Χοράνσκι Φ. (Σλκ) 0:2
12:50Ναγκάλ Σ. (Iνδ) - Μπράουν Ν. (Γερ) 0:2
13:00Βούκιτς Α. (Aυσ) - Αλκαράζ Γκαρφία Κ. (Ισπ) 2:1
13:15Μπρόαντι Λ. (Μβρ) - Κουν Ν. (Ισπ) 2:0
13:20Ιλκέλ Τ. (Tου) - Γκανεσβαράν Π. (Iνδ) 0:2
13:30Γιούνγκ Τ. (Ταϊ) - Βατανούκι Γ. (Ιαπ) 2:0
13:30Μίλερ Α. (Γαλ) - Τρουνγκελίτι M. (Αργ) 2:1
13:35Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) - Μασούρ Ν. (Γερ) 2:1
14:15Γκρενιέ Χ. (Γαλ) - Στέμπε Σ. (Γερ) 2:1
14:30Ντίεζ Σ. (Καν) - Ιβάσκα Ι. (Λευ) 2:1
14:35Σόουζα Π. (Πορ) - Ροζόλ Λ. (Τσε) 1:2
14:40Λεντζ Τ. (Γερ) - Μάτσατς Τ. (Τσε) 0:2
14:45Κρούγκερ Μ. (Ηπα) - Κόρντα Σ. (Ηπα) 0:2
14:50Ζακέ Κ. (Γαλ) - Κρέσι Μ. (Ηπα) 2:0
14:55Τόρπεγκααρντ Μ. (Δαν) - Σοκ Τ. (Ηπα) 0:2
15:15Κόβαλικ Γ. (Σλκ) - Μπέμελμανς Ρ. (Bελ) 0:2
15:20Μπολτ Α. (Aυσ) - Μο Μ. (Ηπα) 0:2
15:40Όφνερ Σ. (Αυτ) - Βατούτιν Α. (Ρωσ) 2:1
15:50Σοέντα Γκ. (Ιαπ) - Μπέτσι Πέρικαρντ Τ. (Γαλ) 2:1
16:05Ο'Κόνελ Κ. (Aυσ) - Ιμέρ Ε. (Σου) 0:2
3ο ΣετΚόλαρ Ζ. (Τσε) - Μπόνζι Μ. (Γαλ) 1:1 (6:3,4:6,5:6)
16:15Κλαρκ Τ. (Μβρ) - Μπανίς Φ. (Αργ) 0:2
16:30Βολφ Τ. (Ηπα) - Μαρκόρα Ρ. (Ιτα) 0:2
16:40Αλτμάιερ Ν. (Γερ) - Γκριεκσπούρ Τ. (Ολλ) 2:0
16:45Σνούρ Μ. (Καν) - Βαρίγιας Πατίνο-Σαμούντιο Χ. Π. (Περ) 2:0
2ο ΣετΡούμπιν Ν. (Ηπα) - Κάρλοβιτς Ι. (Κρο) 0:1 (6:7,4:5)
3ο ΣετΜάντεν Γ. (Γερ) - Μαρτσένκο I. (Ουκ) 1:1 (4:6,6:2,2:0)
3ο ΣετΚλιτζάν M. (Σλκ) - Γκογιόφτσκι Π. (Γερ) 1:1 (6:2,6:7,1:1)
2ο ΣετΓκασία-Λ. Γκ. (Ισπ) - Κόπεγιανς Κ. (Bελ) 1:0 (6:0,5:4)
1ο ΣετΣτακόφσκι Σ. (Ουκ) - Γκαλάν Ριβέρος Ν. Ε. (Κολ) 0:0 (5:5)
1ο ΣετΜορίγια Χ. (Ιαπ) - Μόλεκερ Ρ. (Γερ) 0:0 (3:2)
1ο ΣετΛαμασίν Τ. (Γαλ) - Ραμαναθάν Ρ. (Iνδ) 0:0 (3:3)
1ο ΣετΊτο Τ. (Ιαπ) - Μιλόγεβιτς Ν. (Σερ) 0:0 (2:1)
18:40Ντονσκόι E. (Ρωσ) - Βιλέγια Μ. Μ. (Ισπ) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Ρώμη (Ιταλία), χώμα

1ο ΣετΝτζόκοβιτς N. (Σερ) - Σβάρτζμαν Ν.Σ. (Αργ) 0:0 (1:3)

WTA - ΜΟΝΑ: Ρώμη (Ιταλία), χώμα

15:40Χαλέπ Σ. (Ρου) - Πλίσκοβα Кα. (Τσε) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0

WTA - ΜΟΝΑ: Στρασβούργο (Γαλλία), χώμα

11:00ΑκυρώθηκεΝτιγιάζ Z. (Kαζ) - Στρίκοβα Μπ. (Τσε) -:-
11:05Λινέτ Μ. (Πολ) - Παρμεντιέ Π. (Γαλ) 2:0
11:05Μίνεν Γ. (Bελ) - Ριμπακίνα Ε. (Kαζ) 0:2
11:05Ντιγιάζ Z. (Kαζ) - Μακχέιλ Κ. (Ηπα) 2:1
12:30ΑκυρώθηκεΑλεξάντροβα Ε. (Ρωσ) - Σιέχ Σ (Ταϊ) -:-
12:40Χέρκογκ Π (Σλο) - Κορνέ A. (Γαλ) 0:2
12:50Αλεξάντροβα Ε. (Ρωσ) - Σάντερς Σ. (Aυσ) 2:0
13:50Χιμπίνο Ν. (Ιαπ) - Στίβενς Σ. (Ηπα) 2:1
14:30Τομλιάνοβιτς A. (Aυσ) - Ζανγκ Σ. (Κιν) 1:2
14:35Πέρεζ Ε. (Aυσ) - Σαμπαλένκα Α. (Λευ) 0:2
15:50Μπλίνκοβα Α. (Ρωσ) - Γκόρτζες M. (Γαλ) 2:0
2ο ΣετΣινιάκοβα Κ. (Τσε) - Πέρα Μ. (Ηπα) 0:1 (4:6,5:4)
2ο ΣετΝτέιβις Λ. (Ηπα) - Οσταπένκο Γ. (Λετ) 0:1 (2:6,3:2)

ATP - ΔΙΠΛΑ: Αμβούργο (Γερμανία), χώμα

2ο ΣετΜάρεϊ Τζ./Σκάπσκι Ν. - Άλμποτ Ρ./Κερέσι Α 1:0 (6:0,4:5)
19:30Κράβιετζ Κ./Μιες Α. - Κλάαζεν Ρ./Μάρακ O -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Στρασβούργο (Γαλλία), χώμα

16:55Μπονταρένκο Κ./Φίσμαν Σ. - Μπουρέλ Κ./Πάρι Ν. 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σίμπιου (Ρουμανία), χώμα

11:10Γιατζίρι Μ. (Τυν) - Ζουκ Κ. (Πολ) 2:0
11:10Γκόγιο Μ. (Κρο) - Σερντάρουσιτς Ν. (Κρο) 2:0
11:10Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) - Χάλιζ Κ. (Γαλ) 2:1
12:45Ρίντερκνετς Α. (Γαλ) - Ντουράσοβιτς Β. (Νορ) 2:0
12:55Περτσικότ Μ. (Γαλ) - Τσερούντολο Φ. (Αργ) 0:2
14:10Κόπριβα Β. (Τσε) - Γκόμεζ-Χερέρα Κ. (Ισπ) 0:2
14:35Χαέρτις Γ. (Γερ) - Ιονέλ Ν. Ν. (Ρου) 2:0
15:50Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. (Bρα) - Κίρκιν Ε. (Tου) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Φόρλι (Ιταλία), χώμα

11:05Κορία Φ. (Αργ) - Τσενγκ Τ. Σ. (Ταϊ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:1
11:10Κλεζάρ Γ. (Bρα) - Μπάτσινγκερ M. (Γερ) 2:1
11:10Πελεγκρίνο Α. (Ιτα) - Γκάλοβιτς Β. (Κρο) 2:0
13:00Χάρισον Κ. (Ηπα) - Νόρι Κ. (Μβρ) 1:2
13:40Σουγκίτα Γ. (Ιαπ) - Μοντέιρο Τ. (Bρα) 0:2
14:25Μπελούτσι T. (Bρα) - Μπεντσετρί Ε. (Γαλ) 2:0
15:15Αρναμπόλντι A. (Ιτα) - Χάρις Γ. (Ναφ) 1:2
15:40Βαβασόρι Α. (Ιτα) - Σακαμότο Π. (Bρα) 1:2
1ο ΣετΤιαφόε Φ. (Ηπα) - Γιάνγκ Τ-Χ (Ταϊ) 0:0 (4:0)

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

11:10Τέπαβατς Μ. (Σερ) - Κάτιτς Ν. (Σερ) 2:0
16:00Butulija B. (Σερ) - Drinic M. (Σερ) 0:2
16:00Kijametovic A. (Βοσ) - Λαουρέν Ι. (Γαλ) 2:0
16:55Φολιό Κ. (Γαλ) - Νταλίεφ Π. (Σερ) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:45Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) - Σβάιντα Ζ. (Ηπα) 0:2
09:00Φαϊζίεφ Σ. (Ουζ) - Σαμπανίν Γ. (Ρωσ) 2:1
10:10Καζανόβα Ε. (Αργ) - Φομίν Σ. (Ουζ) 1:2
12:20Σαμπανίν Γ. (Ρωσ) - Εσκοφιέ A. (Γαλ) 0:2
13:05Καζάλ Μ. (Γαλ) - Φομίν Σ. (Ουζ) 2:0
15:15Κινγκ Ε. (Ηπα) - Αρίας Μ. (Βολ) 2:1
15:15Ρεντλίτσκι Μι. (Ηπα) - Γκόμεζ Α. (Κολ) 2:0
15:30Καζανόβα Ε. (Αργ) - Εϊσερίκ Γ. (Γαλ) 2:0
16:15Φαϊζίεφ Σ. (Ουζ) - Solomatin I. (Ουκ) 2:1
16:40Αρίας Μ. (Βολ) - Ρεντλίτσκι Μι. (Ηπα) 0:2
16:40Κινγκ Ε. (Ηπα) - Γκόμεζ Α. (Κολ) 2:0
1ο ΣετΜπράιμερ Γ. (Ηπα) - Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) 0:0 (1:4)
19:30Χολτ Μ. (Ηπα) - Άνταμσον Α. (Ηπα) -:-
21:00Σαρκισιάν Α. (Ηπα) - Maier J. (Γερ) -:-
22:30Hadigian E. (Ηπα) - Νεντέλκο Ι. (Ρωσ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

11:05Vukovic D. (Σερ) - Μαρίνκοβιτς Μ. (Σερ) 0:2
11:10Χούσαριτς Α. (Βοσ) - Ντράζιλ Μ. (Κρο) 0:2
12:45Τσούροβιτς Τ. (Σερ) - Malesevic T. (Σερ) 2:0
12:50Λούκας Τ. (Κρο) - Joksovic D. (Σερ) 2:0
14:10Λούκατς Β. (Ουγ) - Σεζέρ Μ. (Tου) 1:2
14:30Εκσιμπάροβα Β. (Iσρ) - Milovanovic E. (Σερ) 2:0
14:35Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Γιάντριτς Τ. (Κρο) 2:0
2ο ΣετΧερτζελάς Ν. (Βοσ) - Bejenaru K. P. (Ρου) 1:0 (6:0,4:1)

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:45Νεφέντοβα Α. (Ηπα) - Μαρ Τ. (Ηπα) 2:0
02:20ΑκυρώθηκεΣουβρίγιν Τ. (Γαλ) - Ποτζνικιρένκο Γ. (Ουκ) -:-
11:10Μοργκίνα Α. (Ρωσ) - Ποτζνικιρένκο Γ. (Ουκ) 2:0
11:30Βασιλέσκου Α. (Ρου) - Ολινίκοβα Ο. (Κρο) 2:0
13:45Νίριτς Σ. (Κρο) - Μοργκίνα Α. (Ρωσ) 1:2
14:20Ποτζνικιρένκο Γ. (Ουκ) - Μακάροβα E. (Ρωσ) 2:1
1ο ΣετΚαζανιούκ Ν. (Iσρ) - Davis E. (Ηπα) 0:0 (2:2)
20:00Καζανιούκ Ν. (Iσρ) - Παρκς Α. (Ηπα) -:-
22:00Παρκς Α. (Ηπα) - Νεφέντοβα Α. (Ηπα) -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.