REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Αποδόσεις

WTA - ΜΟΝΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ) - Προκριματικά, σκληρή

00:00Λι Α. (Ηπα) - Άντερσον Ρ. (Ηπα) 0:2
00:00Μάτεκ-Σαντς Μπ. (Ηπα) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) 2:0
01:50Φερνάντες Λ. Α. (Καν) - Ζαραζούα Ρ. (Μεξ) 2:0
17:00Αν Κ. (Ηπα) - Τζάκσιτς Γ. (Σερ) -:-
17:00Λεμπ Τζ. (Ηπα) - Ντόλχαϊντ Κ. (Ηπα) -:-
17:00Ντι Λορέντζο Φ. (Ηπα) - Γκοβόρτσοβα O. (Λευ) -:-
18:30Άντερσον Ρ. (Ηπα) - Μάτεκ-Σαντς Μπ. (Ηπα) -:-
18:30Καλίνσκαγια Α. (Ρωσ) - Αρκονάντα Ο. Μ. (Ηπα) -:-
20:00Φερνάντες Λ. Α. (Καν) - Ροντιόνοβα Αρ. (Aυσ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ), σκληρή

18:30Λινέτ Μ. (Πολ) - Ντέιβις Λ. (Ηπα) -:-
20:00Γιαμπέρ Ο. (Τυν) - ΜακΝάλι Κ. (Ηπα) -:-
20:00Μπράντι Τ. (Ηπα) - Ουάτσον Χ. (Μβρ) -:-
21:30Μπούζκοβα Μ. (Τσε) - Κόντα Τ. (Μβρ) -:-
21:30Πεγκούλα Τ. (Ηπα) - Ζβονάρεβα Β. (Ρωσ) -:-
23:00Μπρενγκλ M. (Ηπα) - Σαμπαλένκα Α. (Λευ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Πράγα (Τσεχία) - Προκριματικά, χώμα

12:05Αμπντελαζίζ Μ. (Αιγ) - Κουνγκ Λ. (Ελβ) 2:1
12:05Κόστιουκ Μ. (Ουκ) - Σάντερς Σ. (Aυσ) 2:0
12:10Τσουρένκο Λ. (Ουκ) - Φρετς Μ. (Πολ) 2:0
14:45Κόρπατς Τ. (Γερ) - Ρούζε Γ. (Ρου) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Πράγα (Τσεχία), χώμα

13:30ΑκυρώθηκεΓιαστρέμσκα Ν. (Ουκ) - Μπέγκου I. (Ρου) -:-
2ο ΣετΚουντερμέτοβα Β. (Ρωσ) - Μπουσάρντ Ε. (Καν) 0:1 (0:6,1:1)
15:30Πλίσκοβα Κρι. (Τσε) - Fruhvirtova L. (Τσε) -:-
17:00Παολίνι Τ. (Ιτα) - Μερτένς Ε. (Bελ) -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Lexington (ΗΠΑ), σκληρή

21:30Μπεκτάς Ε./Μουρ Τ. - Μάτεκ-Σαντς Μπ./Στίβενς Σ. -:-
23:00Γκλίζον Κ./Χάρισον Κ. - Κάρτερ Χ./Στέφανι Λ. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Πράγα (Τσεχία), χώμα

1ο ΣετΚρεϊτσίκοβα Μ./Σινιάκοβα Κ. - Φρίντσαμ Α-Λ./Πάαρ Λ. 0:0 (2:0)
16:00Νικουλέσκου Μ./Ολάρου Ι.Ρ. - Έικερι Ο./Λεκέμια E. -:-
16:30Χαλέπ Σ./Στρίκοβα Μπ. - Κουντερμέτοβα Β./Παβλιουτσένκοβα A. -:-
17:30Μαροζάβα Λ./Σιζίκοβα Γ. - Μπογκντάν Α./Τιγκ Π. Μ. -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: UK Pro Series 6 (Ηνωμένο Βασίλειο), σκληρή (κλειστό)

12:05Μπρόαντι Λ. (Μβρ) - Ουάιτχαους Μ. (Μβρ) 2:0
13:40Χάρις Μ. (Μβρ) - Γκρέι Α. (Μβρ) 0:2
14:50Ματούσεβιτς Α. (Μβρ) - Κοξ Ντ. (Μβρ) -:-
16:15Γουόρντ Τζ. (Μβρ) - Cash J. (Μβρ) -:-
17:45Πένιστον Ρ. (Μβρ) - Patten H. (Μβρ) -:-
19:15Τζόνσον Λ. (Μβρ) - Φέρι Α. (Μβρ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

15:00Sarouk Y. (Iσρ) - Goldenberg L. (Iσρ) -:-
15:00Λεσέμ Ε. (Iσρ) - Σιμόν Σ. (Iσρ) -:-
17:30Κούκιερμαν Ν. (Iσρ) - Hasson J. (Iσρ) -:-
17:30Ολιέλ Ι. (Iσρ) - Σμιλάνσκι Ι. (Iσρ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Διεθνής Πρέμιερ Λιγκ Β (Γερμανία), χώμα

10:45Λοκ Μ. (Ζιμ) - Oetzbach A. (Γερ) 2:1
10:45Πέτερς Φ. (Γερ) - Μανάποφ Α. (Γερ) 2:1
1ο ΣετΤσελικμπιλέκ Α. (Tου) - Ζιάνου Φ. Κ. (Ρου) 0:0 (5:5)
15:00Όττε Ο. (Γερ) - Φολιό Κ. (Γαλ) -:-
15:15Νετουτσίλ Μ. (Γερ) - Σόνεμπεργκ Τ. (Γερ) -:-
16:00Μίεντλερ Λ. (Αυτ) - Orlov V. (Ουκ) -:-
16:30Γκερχ Λ. (Γερ) - Ρόζενκραντζ Μ. (Γερ) -:-
17:20Εγιούποβιτς Ε. (Γερ) - Στρόμπαχς Ρ. (Λετ) -:-
17:45Moraing O. (Γερ) - Ερέλ Γ. (Tου) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:30Κόρουιν Φ. (Ηπα) - Μπομπρόφ Μπ. (Ρωσ) 2:1
04:15Χιγικάτα Ρ. (Aυσ) - Green C. (Aυσ) 1:2
06:35Νκομπά Μ. Μ. (Aυσ) - Ριντ Μ. (Aυσ) 1:2
10:10Πάρκερ Σ. (Μβρ) - Ντουγκάζ Α. (Τυν) 2:0
11:10Λαουρέν Τ. (Γαλ) - Παζ Χ. Π. (Αργ) 2:0
11:50Καζάλ Μ. (Γαλ) - Χέμερι Κ. (Γαλ) 2:0
1ο ΣετΚαταρίνα Λ. (Μον) - Τέσα Λ. (Γαλ) 0:0 (1:0)
15:00Πάρκερ Σ. (Μβρ) - Λαουρέν Τ. (Γαλ) -:-
15:00Πόπκο Ν. (Kαζ) - Γκόμεζ Α. (Κολ) -:-
15:00Ρεντλίτσκι Μι. (Ηπα) - Καράτσεφ Α. (Ρωσ) -:-
16:30Καρλόβσκιι Ε. (Ρωσ) - Thirouin J. (Γαλ) -:-
16:30Κινγκ Ε. (Ηπα) - Λομάκιν Γ. (Kαζ) -:-
19:00Καλεντάν Σ. (Ιρν) - Μπομπρόφ Μπ. (Ρωσ) -:-
20:30Μπράιμερ Γ. (Ηπα) - Κόρουιν Φ. (Ηπα) -:-
22:00Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) - Σαρμιέντο Ρ. (Ηπα) -:-
23:30Ortlip J. (Ηπα) - Νεντέλκο Ι. (Ρωσ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: UK Pro Series 6 (Ηνωμένο Βασίλειο), σκληρή (κλειστό)

12:05Μπουράζ Ζ. (Μβρ) - Μαλόνεϊ Ε. (Μβρ) 2:0
2ο ΣετΓκρέι Σ. Μ. (Μβρ) - Άπλτον Ε. (Μβρ) 0:1 (6:7,2:0)
15:15Ραντουτσάνου Ε. (Μβρ) - Rawson N. (Μβρ) -:-
16:15Νταρτ Χ. (Μβρ) - Κρίστι Φρέγια (Μβρ) -:-
17:45Μπρόαντι N. (Μβρ) - Kartal S. (Μβρ) -:-
19:15Σίλβα Ε. (Μβρ) - Αρμπουτνότ Ε. (Μβρ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

10:40Ρόσκα Α. (Ρου) - Γκαβρίγια Ο. (Ρου) 2:0
10:40Σίμιον Ο. Γ. (Ρου) - Intert S. (Γερ) 2:1
12:15Μπάρα Ιρίνα Μ. (Ρου) - Καντάρ Ε-Τ. (Ρου) 2:0
13:00ΑκυρώθηκεΓκέρλαχ Κ. (Γερ) - Εραϊντίν Μ. (Tου) -:-
13:10Στόλαρ Φ. (Ουγ) - Kanev K. (Γερ) 2:0
2ο ΣετBereznyak S. (Iσρ) - Khirin N. (Iσρ) 1:0 (6:3,2:1)
2ο ΣετΓκλούσκο Λ. (Iσρ) - Barad Itzhaki T. (Iσρ) 1:0 (6:0,5:1)
2ο ΣετΖανέφσκα M. (Bελ) - Duca G. (Ρου) 1:0 (6:3,5:2)
2ο ΣετΜπουγιουκακτσάι Κ. (Tου) - Βανγκλανγκεντόνκ Ε. (Bελ) 1:0 (6:3,0:0)
14:45Ponomar L. (Γερ) - Εραϊντίν Μ. (Tου) -:-
15:00Λούκατς Β. (Ουγ) - Σιεντλίσκα Ν. (Γερ) -:-
16:00Kimchi S. (Iσρ) - Ναντέλ Ν. (Iσρ) -:-
16:00Γκοργκότζε Ε. (Γεω) - Κλάζεν Σ. (Γερ) -:-
16:00Ταχάν Μ. (Iσρ) - Biran S. (Iσρ) -:-
17:00Χαρτόνο Α. (Ολλ) - Cirnu L. (Ρου) -:-
17:30Φετεκάου Ι. (Ρου) - Πιγκόσι Λ. (Bρα) -:-
18:00Σκουφς Μ. (Ολλ) - Meyer Auf Der Heide L. (Γερ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

00:55Davis E. (Ηπα) - Μοργκίνα Α. (Ρωσ) 2:1
02:40Μάιερς Α. (Aυσ) - Marinkov B. (Aυσ) 2:1
08:50Αϊάβα Ντ. (Aυσ) - McBryde R. (Aυσ) 2:0
10:10Ρομέο Κ. (Γαλ) - Τόλεϊ Λ. (Γαλ) 2:0
13:05Ντετιούτς Α. (Τσε) - Τούμπελο Α. (Γαλ) 0:2
2ο ΣετΑρκαντζιόλι Μ. (Γαλ) - Mikulskyte J. (Λιθ) 1:0 (6:2,5:4)
15:00Κόλαρ Ν. (Σλο) - Παρκς Α. (Ηπα) -:-
15:00Νεφέντοβα Α. (Ηπα) - Wasserson J. (Ηπα) -:-
15:30Μαρκινκέβιτσα Ν. (Λετ) - Καβαγιέ-Ρεϊμέρς Ι. (Ισπ) -:-
15:30Ρομέο Κ. (Γαλ) - Noel M. (Γαλ) -:-
16:30Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) - Καζανιούκ Ν. (Iσρ) -:-
16:30Χαλμπόερ Ε. (Ηπα) - Pielet G. (Ηπα) -:-
18:00Νεφέντοβα Α. (Ηπα) - Κόλαρ Ν. (Σλο) -:-
18:00Παρκς Α. (Ηπα) - Wasserson J. (Ηπα) -:-
19:00Ζακάριας Μ. (Μεξ) - Μοργκίνα Α. (Ρωσ) -:-
19:30Pielet G. (Ηπα) - Καζανιούκ Ν. (Iσρ) -:-
19:30Χαλμπόερ Ε. (Ηπα) - Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) -:-
20:30Μοργκίνα Α. (Ρωσ) - Davis E. (Ηπα) -:-
22:00Ζακάριας Μ. (Μεξ) - Davis E. (Ηπα) -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.