REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Πίραμιντς - Σμούχα 0:3
20:00Χρμπε - Τάλα Ελ Γκαΐς 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

82'UAI Ουργκίζα - Βίγια Σαν Κάρλος 1:1
86'Ακασούζο - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 1:2
81'Κανουέλας - Αργεντίνο ντε Κίλμες 0:1
81'Κομιουνικασιόνες BςAς - Ντεπορτίβο Αρμένιο 0:0
82'Ντεπορτίβο Μέρλο - Κολεγκιάλες 0:3
73'Σαν Μιγκέλ - Φίνιξ 2:2
84'Ταγιέρες Εσκαλάντα - Ντεφενσόρες Ουνίντος 1:1
77'Φλαντρία - Λος Αντές 0:2

ΑΣΙΑ: Μουντιάλ - Προκριματικά - Δεύτερη φάση

09:00ΑκυρώθηκεΒόρειος Κορέα - Τουρκμενιστάν -:-
13:28Ιαπωνία - Κιργκιζστάν 5:1
13:28Τατζικιστάν - Μιανμάρ 4:0
17:00Ινδία - Αφγανιστάν 1:1
18:00Φιλιππίνες - Μαλδίβες 1:1
19:00Αυστραλία - Ιορδανία 1:0
19:30Ιράν - Ιράκ 1:0
19:30Μπαχρέιν - Χονκ Κονγκ 4:0
19:45Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - Βιετνάμ 3:2
19:45Ταϊλάνδη - Μαλαισία 0:1
20:10Μπαγκλαντές - Ομάν 0:3
21:00Κίνα - Συρία 3:1
21:00Παλαιστίνη - Υεμένη 3:0
21:00Σαουδική Αραβία - Ουζμπεκιστάν 3:0
55'Κινεζική Ταϊπέι - Κουβέιτ 1:1

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής - Προκριματικά

19:00Σιέρρα Λεόνε - Μπενίν 1:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών

12:00ΑναβλήθηκεΠονγκ Που Χα Ναμ 2 Γ - Τάι Νγκουιέν Γ -:-
12:00ΑναβλήθηκεΣον Λα Γ - ΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΠονγκ Που Χα Ναμ Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

02:00ΑναβλήθηκεΘουιάμπα - Γκοϊανιένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00Φεροβιάριο - Σάντα Κρούζ 1:0

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30ΑναβλήθηκεΑσάντι - Κάλουμ Σταρ -:-
17:30ΑναβλήθηκεΚάμσαρ - Λούμπα -:-
19:00ΑναβλήθηκεΛούμπα - Έλεφαντ Κολέα -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 9ος Όμιλος

17:00Αίας Γαστούνης - Θύελλα Πατρών 4:3

ΕΥΡΩΠΗ: EURO

19:00Ουγγαρία - Πορτογαλία 0:3
55'Γαλλία - Γερμανία 1:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

02:00Μανχάταν - Morris Elite 4:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

12'Κάρι - IR Ρέικιαβικ 0:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ - Πλέι οφ Υποβιβασμού - Γκρουπ υποβιβασμού

17:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Ταγιμπέ 0:1

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς - Στίμα 2:1
15:00Μπαντάρι - Ουλίνζι Σταρς 1:3
15:00Νζόια Σούγκαρ - Βιχίγκα Γιουνάιτεντ 1:2
15:00Τάσκερ - Ρέιντζερς 0:1

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Ίνερ Μονγκόλια 3:1
10:00Kunming Zheng He Shipman - Dongguan Guanlian 1:2
10:00Sichuan Minzu - Χουνάν Μπίλοουζ 2:1
10:30Shaoxing Keqiao Yuejia - Xian Wolves 0:1
10:30Κίνα U20 - Hebei Zhuoao 0:0
11:00Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς - Shanghai Jiading Huilong 1:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Πλέι Οφς

03:00Λα Εκιδάδ - Ντεπόρτες Τολίμα 1:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

00:00Ατλέτικο - Κίνδιο 0:1

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30ΑναβλήθηκεΑΣ Βίτα Κλαμπ - Λουμπούμπασι Σπορ -:-
17:30ΑναβλήθηκεΜανιέμα - Μαζέμπε -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

14:00Νότια Κορέα U23 - Γκάνα U23 2:1
19:00Τζιμπουτί - Σομαλία 1:0
42'Τυνησία - Μαλί 0:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00ΑναβλήθηκεΛέουβεν (Bελ) - Χάντενμπεργκ (Bελ) -:-
18:00Σάμπερκ (Τσε) - Σίγμα Όλομουτς Β (Τσε) 3:0
19:00Σταρτ Μπρνο (Τσε) - Ζνόιμο (Τσε) 3:3
20:00Κάλσντορφ (Αυτ) - Ρόττενμαν (Αυτ) 2:0
20:00Μπάερουμ (Νορ) - Νοτόντεν (Νορ) 0:3
20:00Φερστ Βιέννης (Αυτ) - Φαβορίτνερ (Αυτ) 3:0
20:30Μπούρμους (Αυτ) - Μπισχοφσόφεν (Αυτ) 0:0
67'Τσάταμ (Αγγ) - Lordswood (Αγγ) 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

16:00Γερμανία Γ - Χιλή Γ 0:0
17:00Αρμενία Γ - Καζακστάν Γ 0:3
19:00Κόστα Ρϊκα Γ - Γουατεμάλα Γ 4:1
19:00Ολλανδία Γ - Νορβηγία Γ 7:0
19:00Σουηδία U23 Γ - Φινλανδία U23 Γ 2:0
19:45Σουηδία Γ - Αυστραλία Γ 0:0
20:00Ισλανδία Γ - Ιρλανδία Γ 2:0
20:30Ισπανία Γ - Δανία Γ 3:0
21:15Ουαλία Γ - Σκωτία Γ 0:1
23:00ΑκυρώθηκεΠαραγουάη Γ - Κολομβία Γ -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30ΑναβλήθηκεΑλ-Νασρ - Αλ Αχλί Βεγγάζης -:-
18:00ΑναβλήθηκεΑλ Μαχάλα Τρίπολη - Αλ-Κμες -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Ριτεριάι - Μπάνγκα 3:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Ζαλγκίρις 0:3
19:30BE1 NFA - Ντζιουγκάς Τελσιάι 0:6

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Αμέρικα

00:00Αργεντινή - Χιλή 1:1
03:00Παραγουάη - Βολιβία 3:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00ΑναβλήθηκεΡίτσαρντς Μπέι - Ρόιαλ ΑΜ -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Μίντα - ΜΟΛ 1:6
16:00Πολίς - Μπράιτ Σταρς 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς Προβιβασμού

13:00Τσοΐνιτσε - Σκρα 0:1
15:30Σουβάλκι - ΚΚΣ Κάλιστζ 2:3πέν.

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 1ος Όμιλος

17:00Άνζι - Μαϊκόπ 5:1
17:00Μπιολόγκ - Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 5:1
17:00ΦΚ Μακατσκαλά - Μασούκ 3:0
17:30Kuban - Τουάπσε 7:1
17:30Yessentuki - Κούμπαν Κόλντινγκ 1:2
18:00Δυναμό Στάβροπολ - Forte Taganrog 2:1
18:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - ΣΚΑ Ροστόφ 2:2
18:30Τσερνομόρετς - Λέτζιον Ντάιναμο 2:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

12:00Ροντίνα Μόσχας - Λενινγκράντετς 1:5
12:30ΑκυρώθηκεΤσίτα - Olimp-Dolgoprudny -:-
14:00Τρούντα - Μάρομ 4:1
15:00ΑκυρώθηκεΖενίτ Ιρκούτσκ - Tver -:-
17:00Κολόμνα - Λοκομοτίφ-Καζάνκα 2:4
18:00ΑναβλήθηκεΛούκι-Ενέργκια - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης -:-
18:00Σμόλενσκ - Ζενίτ 2 1:3
18:00Τ. Βλαντιμίρ - Δυναμό Μόσχας 2 0:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

08:00Σακαλίν - Κίμκι 2 2:3
15:00Φ. Βορονέζ 2 - М. Λίπετσκ 2:2
17:00Znamya Noginsk - Στρογκίνο Μόσκβα 4:2
17:00Καλούγκα - Krasnyy 6:1
18:00Vidnoe - Κβάντ Ομπνίνσκ 2:1
18:00Άβανγκαρντ - Ριάτζαν 2:0
18:00Σαρατόφ - Khimik-Arsenal 1:0
18:00Σάτουρν - Σαλιούτ-Μπελγκορόντ 3:3

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

14:30Δυναμό Μπαρναούλ - Νόστα 1:2
15:00FK Novosibirsk - Έρενμπουργκ 2 1:0
15:00Ουράλ 2 - Βόλγκα 0:3
15:00Τσέλιαμπινσκ - Volna Nizhegorodskaya 3:1
16:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Καμάζ 1:5
16:00Τιουμέν - Λάντα Ντιμίτροβγκραντ 2:2
16:30Ζβέζντα Περμ - Λάντα Τογκλιάτι 7:0

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Geeska Afrika - Μιντνίμο -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:15ΑναβλήθηκεΑλ-Μερεΐκ - Αμάλ Ατμπαρά -:-
17:15ΑναβλήθηκεΑλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Χιλάλ Ελ Ομπιέντ -:-
17:15Χιλάλ Ελ-Φασέρ - Χαϊ αλ-Αράμπ 2:3
20:00Μερεΐκ Ελ-Φασέρ - Αλ Χιλάλ Καντουγκλί -:-
20:00Χάι Αλ Ουαντί - Αλ-Αχλί Μεροβέ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Σούντσβαλ - Γκάις 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

20:00Σόλβεσμποργκς - Κρίστιανσταντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

19:45Anderstorps - Ουλαρέντς 2:3
20:00Άχλαφορς - Βάνερσμποργκ 2:4παράτ.
20:00Φρίσκα Βίλιορ - Χούντικσβαλ 1:3
20:00Χάλμια - Εσκιλσμίνε 2:3
20:30Ένκεπινγκ - Σολεντούνα 1:5

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ - Ναμούνγκο 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:00HIFK - Χόνκα 1:0
18:30KTP - Ούλου 1:3
18:30Χάκα - Λάχτι 1:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

19:30Παλεστίνο - Αουντάξ Ιταλιάνο 0:2

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

51'Deportes Colina - Σαντιάγκο Μόρνινγκ 1:0
53'Rodelindo - Κοκίμπο 0:0
48'Αϊμπίρια - Ντεπόρτες Τεμούκο 0:1
48'Βαλντίβια - Πουέρτο Μοντ 0:1
51'Ιντεπεντιέντε Κοκένες - Φεροβιάριο 0:0
49'Κολτσάγκουα - Σάντα Κρούζ 0:3
55'Κομπρελόα - Κοπιαπό 0:1
55'Λίμασε - Μπαρνετσέα 1:2
56'Ρεκολέτα - Σαν Λούις 2:1
48'Τζενεράλ Βελάσκεθ - Ρέιντζερς 0:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.