ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία
21:45Κρόλεϊ - Στόκπορτ 1:1ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2
15:00Σάντερλαντ U21 - Νιουκάστλ U21 2:321:00Γουέστ Μπρομ U21 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 0:3
21:00Ρέντινγκ U21 - Νόριτς U21 2:1
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Κρου U21 - Μπέρνλι U21 2:4ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
23:00Βαλτιμόρη - Τεμπέτε 0:0ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ: ΑΜΦΑ Πρέμιερ Λιγκ
00:00Ότοζ Ρέιντζερς - Γκρενάντες 2:302:00Γκρίνμπεϊ Χόπερς - Ολ Σεντς Γιουνάιτεντ 0:5
00:00Ουίλικιζ - Γκριν Σίτι 0:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
23:30Ρίβερ Πλέιτ - Χιμνάσια Λα Πλάτα 3:102:00ΜαταίωσηΕστουδιάντες - Μπόκα Τζούνιορς 0:0
02:00Μπάνφιλντ - Ταγιέρες Κόρντομπα 0:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
23:00Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες 2:000:00Πατρονάτο - Κλαμπ Α. Γκουέμες 0:0
23:30Γιμνάσια Μεντόζα - Ατλέτικο Ατλάντα 2:1
23:45Νουέβα Σικάγο - Ντεφενσόρες Ουνίντος 3:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
20:30CSR Εσπανιόλ - Βικτοριάνο Αρένας 1:220:30Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ 1:1
20:30Ντεπορτίβο Εσπανιόλ - Λεάντρο Ν. Άλεμ 2:1
20:30Ντεφ. ντε Καμπαθέρες - Κλεϊπόλ 0:0
20:30Σπορτίβο Μπαράκας - Τζένεραλ Λαμαντρίντ 0:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
20:30Μπαράνκας - Μπελγκράνο Τζάρατε 1:021:00Εζέιζα - Έβερτον Λα Πλάτα 1:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
20:00Σαν Λορέντζο Γ - Ροζάριο Σεντράλ Γ 2:1ΑΦΡΙΚΗ: Αγώνες Αφρικής Γυναίκες - Πλέι Οφς
19:00Νιγηρία U20 Γ - Ουγκάντα U20 Γ 2:022:30Γκάνα U20 Γ - Σενεγάλη U20 Γ 3:1
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα
23:00Μονάγκας - Ντεπορτίβο Ζουλιάνο 2:1ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
23:00Μπολιβάρ - Φουντασιόν AIFI 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα - Τάκα Ρίο
23:30Μποταφόγκο - Σαμπάιο Κορέα 2:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε - Πλέι Οφς
23:00Μαρτσίλιο Ντίαζ - Μπρούσκε 0:1πέν.00:30Κριτσιούμα - Χέρτσιλιο Λουζ 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε - Πλέι Οφς
23:00Λουβερντένσε - Kουιάμπα 0:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο - Πλέι Οφς
00:00Αμέρικα ΜΓ - Ατλέτικο Μινέιρο 2:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε - Πλέι Οφς
00:30Μαρινγκά - Κοριτίμπα 2:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφς
23:00Σάο Πάολο - Νοβοριζοντίνο 1:2πέν.01:15Σάντος - Πορτουγκέσα 1:0πέν.
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
22:00Βιλεφράντς - Ερυθρός Αστέρας 0:2ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
20:00Μπάιροϊτ - Άνσμπαχ 09 2:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
20:30Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ - Κολωνία Γ 2:0ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
20:00Χαρτς Οφ Όακ - Χαρτς Οφ Λάιονς 2:1ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
17:00Νόρδερν Σίτι - Μάανα 2:0ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ντεπορτίβο Ατσουάπα - Κόμπαν Ιμπέριαλ 1:2ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
00:00Ατλέτικο Παντόγια - Μόκα 2:2ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
01:00Ελ Νασιονάλ - 'Εμελεκ 0:1ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:0011 Ντεπορτίβο - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο 1:123:30Λουίς Άνχελ Φίρπο - Πλατένσε Μιουνισιπάλ 3:1
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Α
13:30Τσεχία U17 Γ - Γερμανία U17 Γ 0:017:30Γαλλία U17 Γ - Σλοβακία U17 Γ 6:0
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Β
10:00Βοσνία και Ερζεγοβίνη U17 Γ - Καζακστάν U17 Γ 3:114:00Αρμενία U17 Γ - Εσθονία U17 Γ 0:5
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
01:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Σίτι 2:0ΗΠΑ: MLS Next Pro
23:00Κράουν Λέγκασι - Καρολίνα Κορ 1:2πέν.00:00Σινσινάτι 2 - Σικάγο Φάιρ II 1:2πέν.
00:00Χιούστον Ντάιναμο 2 - Σπόρτινγκ Κάνσας II 1:2
01:00Σεντ Λούις Σίτι 2 - Κολοράντο Ράπιντς 2 1:2
02:00Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς II 2:1
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
00:00Ράιν Γ - Ουάσινγκτον Γ 1:001:30Έιντζελ Σίτι Γ - Μπέι Γ 0:1
ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ
15:30Ίντερ Κασί - Αϊζαούλ 5:4ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
21:30Ανδόρα - Αμορεμπιέτα 0:1ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ
19:00Mακάμπι Τζαφά - Νες Ζιόνα 5:119:00Ιχούντ Μπνέι Σφαράμ - Μακάμπι Ερτζλίγια 0:2
19:00Καφρ Κασίμ - Ιρόνι Ταϊμπέριαζ 1:2
19:00Νοφ Χαγκαλίλ - Άκο 2:0
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C
21:30Ποτέντζα - Πικέρνο 1:0ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο
07:00Οκτζετπές - Καν Τενγκρί 2:209:00ΑΚΑΣ - Έρτις Πάβλονταρ 1:1
11:00Τουρκιστάν - Ταράζ 0:3
13:00Άρις - Κασπί Ακτάου 0:0
ΚΑΤΑΡ: QFA Καπ - Πλέι Οφς
20:30Αλ Σαλιγιά - Αλ Μεζαϊμίρ 1:320:30Αλ-Σαχανίγια - Αλ-Ουάαμπ 2:1πέν.
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
23:10Ντεπορτίβο Κάλι - Πατριόταζ 0:101:20Φορταλέζα - Αμέρικα ντε Κάλι 0:0
03:30Περέιρα - Αγκουίλας 2:1
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:00Μιλονάριος Γ - Ντεπορτίβο Περέιρα Γ 1:023:00Ντεπορτίβο Πάστο Γ - Αμέρικα ντε Κάλι Γ 0:3
02:00Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Λανέρος Γ 3:0
23:00Κορτουλούα Γ - Σάντα Φε Γ 1:3
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
06:00Νησιά Σολομώντα - Φίτζι 2:1ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
17:30Στρίντχαϊμ (Νορ) - Ρόζενμποργκ 2 (Νορ) 8:2ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:00ΑναβολήΣπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Αλαγιουελένσε -:-00:00ΑναβολήΚαρταγκίνς - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα
23:00Λίμον Μπλακ Σταρ - Εσκορπιόνες 3:223:00Σάρτσι - Πουέρτο Γκολφίτο 3:0
23:00Καρμελίτα - Κοφούτπα 1:3
ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον
23:30ΑναβολήΣέντρο Ντομινγκίτο - Γιονγκ Ολλανδίας -:-01:45ΑναβολήΣερπενχέβελ - Ουνιόν Ντεπορτίβο Μπάντα Αμπού -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα
00:00IR Ταγγέρη - Χασάνια Αγκαντίρ 0:100:00Γιουσουφιά Μπερετσίντ - Ουιντάντ 0:0
00:00Μπερκανέ - ΦΟΣ Ραμπάτ 2:0
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2
00:00Ιτιφάκ Μαρακές - Σταντ Μαροκέν 1:100:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Ζενές Μαζιρά 4:2
00:00Ουιντά - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα 1:0
00:00Ουιντάντ Φες - Ντσέιρα 1:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα
01:00Άτλας - Μοντερέι 1:203:00Ατλέτικο Σαν Λουίς - Πατσούκα 2:1
03:00Τολούκα - Πούμας 3:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
03:05Ατλέτικο Λα Παζ - Κορεκαμίνος 1:1ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
23:00Κόραζ - Αποντάκα 0:101:00Ταμπίκο Μαντέρο - Σαν Χουάν ντε Αραγκόν 6:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
03:05Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ 2:1ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
00:00Ακαδημία Ποδοσφαίρου Μπαρμπέιντος - Πάρανταϊς 1:402:30Ντίκονς - Έλερτον 1:1
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Κύπελλο Μπαχρέιν - Πλέι Οφς
20:45Αλ Σαμπάμπ - Αλ Μουχαράκ 2:120:45Μαναμά Κλαμπ - Αλ Ριφά 1:0
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα
00:00Μαναγκούα - Οκοτάλ 1:003:00Εστέλι - UNAN-Μαναγκούα 3:0
03:00Φερέτι - Ματαγκάλπα 2:1
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα
00:00Εστέλι U20 - UNAN-Μαναγκούα U20 6:0ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
20:00Βαλερένγκα Γ - Στάμπαεκ Γ 3:1ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U17
23:00Χιλή U17 Γ - Εκουαδόρ U17 Γ 5:101:30Ουρουγουάη U17 Γ - Βολιβία U17 Γ 3:1
23:00Κολομβία U17 Γ - Αργεντινή U17 Γ 3:0
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:30ΑναβολήΝασιονάλ - Προγκρέσο -:-21:30ΑναβολήΣέρο - Τσέρο Λάργκο -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
03:00ΑναβολήΚούπερ - Ουρακάν Μπουτσέο -:-ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα
23:00Τάουρο - Χερέρα 1:201:15Βεράγκουας - Μιγκελίτο 1:1
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
23:40Νασιονάλ Ασουνσιόν - Τακουάρη 0:102:00Γκουαρανί - Σπορτίβο Τρινιντένσε 1:2
00:30Σπορτίβο Αμελιάνο - Σολ Ντε Αμέρικα 2:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
19:15ΛΚΣ Λοτζ II - Χάτνικ Κρακοβίας 0:0ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
22:15Βιλαβερντένσε - Ος Μπελενένσες 1:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:30Αράντ - Βολουντάρι 4:320:30Πετρολούλ Πλοϊέστι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 1:0
ΡΩΣΙΑ: FNL
14:00Λενινγκράντετς - Γιενισέι 0:414:00Τσερνομόρετς - Σινίκ Γιάροσλαβ 1:0
16:00Κίμκι - Νεφτεκίμικ 1:3
16:00Τιουμέν - Αλάνια Βλαντικαφκάζ 0:1
16:30Άκρον Τολιάτι - Σαρατόφ 2:0
17:00Άρσεναλ Τούλα - Βόλγκα-Γκάζπρομ 0:0
17:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Τορπέντο Μόσχας 2:0
18:30Καμάζ - Δυναμό Μακατσκαλά 2:1
18:30Ροντίνα Μόσχας - Κούμπαν 1:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:30Νοβοσιμπίρσκ - Ούφα 0:017:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Ροντίνα Μόσχας 2 1:1
17:00Τσάικα - Βέλες Μόσχας 1:0
18:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Μάρομ 1:1
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
13:00Μασούκ - Τορπέντο Μιάς 2:313:00Ομσκ - Βόλγκα 0:2
14:00Άβανγκαρντ - Σπαρτάκ Κοστρόμα 0:2
17:00Κίμικ - Ν. Μπριάνσκ 3:1
17:00Τεκστίλστικ - Καλούγκα 1:1
ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
18:15ΑναβολήΜάιτι Μπλάκπουλ - Πορτς Οθόριτι -:-18:15Φριτάουν Σίτι - Καχούνλα 0:1
ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML
01:00Ίντερ Μοενγκοταπόε - Νοτς 2:1ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ
00:00Καβαλιέρ - Πόρτμορ 0:1ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
16:45Γκαζέλ - Πσι 2:316:45Φούλα Εντιφίς - Εμάτ 0:0
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
23:00Παλεστίνο - Ουνιόν Λα Καλέρα 0:001:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Αουντάξ Ιταλιάνο 0:0
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
23:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Σαντιάγκο Γουόντερερς 1:223:00Σάντα Κρούζ - Ρεκολέτα 1:2
23:00Μπαρνετσέα - Ρέιντζερς 2:1
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
23:00Τζενεράλ Βελάσκεθ - Οσόρνο 1:323:00Λινάρες Ουνίντο - Μελιπίλα 1:3
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.