REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Άστον Βίλα - Έβερτον 2:1
17:00Άρσεναλ - Λέστερ 4:2
17:00Γούλβς - Φούλαμ 0:0
17:00Μάντσεστερ Σίτι - Μπόρνμουθ 4:0
17:00Μπράιτον - Νιουκάστλ 0:0
17:00Σαουθάμπτον - Λιντς 2:2
19:30Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4:0

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:00Μονακό - Ρεν 1:1
22:00Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ 5:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Βέρντερ Βρέμης - Στουτγκάρδη 2:2
16:30Λειψία - Κολωνία 2:2
16:30Μπάγερ Λεβερκούζεν - Άουγκσμπουργκ 1:2
16:30Χέρτα Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1:1
16:30Χόφενχαϊμ - Μπόχουμ 3:2
19:30Σάλκε - Γκλάντμπαχ 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

18:00Θέλτα - Εσπανιόλ 2:2
20:00Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ 0:3
22:00Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγεκάνο 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

19:30Μίλαν - Ουντινέζε 4:2
19:30Σαμπντόρια - Αταλάντα 0:2
21:45Λέτσε - Ίντερ 1:2
21:45Μόντσα - Τορίνο 1:2

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Κάρντιφ - Μπέρμιγχαμ 1:0
17:00Γουίγκαν - Μπρίστολ Σίτι 1:1
17:00Λούτον - Πρέστον 0:1
17:00Μίλγουολ - Κόβεντρι 3:2
17:00Μπλάκπουλ - Σουόνσι 0:1
17:00Ρόδεραμ - Ρέντινγκ 4:0
17:00Σάντερλαντ - ΚΠΡ 2:2
17:00Χαλ - Νόριτς 2:1
17:00Χάντερσφιλντ - Στόουκ 3:1

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Μπρίστολ Ρόβερς - Όξφορντ Γιουνάιτεντ 1:0
17:00Άκρινγκτον - Μπάρτον 4:4
17:00Γουίκομπ - Σριούσμπερι 1:2
17:00Ίπσουιτς - Μίλτον Κέινς Ντονς 3:0
17:00Κέιμπριτζ - Έξετερ 2:1
17:00Λίνκολν - Φόρεστ Γκριν 1:1
17:00Μόρκαμ - Φλίτγουντ 1:1
17:00Ντέρμπι - Μπάρνσλεϊ 2:1
17:00Πλίμουθ - Πιτέρμπορο 2:0
17:00Πορτ Βέιλ - Μπόλτον 0:0
17:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Τσάρλτον 1:0
17:00Τσέλτεναμ - Πόρτσμουθ 0:2

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Γουίμπλετον - Ντονκάστερ 2:2
17:00Γουόλσολ - Στίβενεϊτζ 1:1
17:00Καρλάιλ - Σουίντον 1:1
17:00Λέιτον Όριεντ - Μάνσφιλντ 1:0
17:00Μπράντφορντ - Νιουπόρτ 2:0
17:00Νορθάμπτον - Χάρτλπουλ 2:1
17:00Ρότσντειλ - Γκρίμσμπι 0:1
17:00Σάλφορντ - Κρου 3:0
17:00Σάτον - Μπάροου 1:0
17:00Στόκπορτ - Κόλτσεστερ 1:0
17:00Τρανμίρ - Τζίλιγχαμ 3:0
17:00Χάροουγκεϊτ - Κρόλεϊ 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

17:00Γέοβιλ - Ρέξαμ 1:1
17:00Γκέιτσχεντ - Μπαρνέτ 2:2
17:00Γουόκινγκ - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ 2:0
17:00Ίστλιχ - Γουελντστόουν 1:0
17:00Μέιντενχεντ - Σκάνθορπ 3:2
17:00Μέιντστόουν - Γιόρκ 2:1
17:00Μπόρεχαμ Γούντ - Νότς Κάουντι 2:2
17:00Μπρόμλεϊ - Άλτρινκχαμ 0:0
17:00Σόλιχαλ - Σάουθεντ 1:1
17:00Τσέστερφιλντ - Άλντερσοτ 1:0
17:00Χάλιφαξ - Τορκί 0:1
19:20Όλνταμ - Ντόρκινγκ 3:2

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Γκλούσεστερ - Μπόστον 2:0
17:00Κέτερινγκ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου 1:1
17:00Κινγκς Λιν - Μπλάιθ 2:0
17:00Κιντερμίνστερ - Λέμινγκτον 0:0
17:00Κόρλεϊ - Ντάρλινγκτον 1:1
17:00Μπάνμπουρι - Φίλντε 3:1
17:00Μπάξτον - Κέρζον Άστον 1:0
17:00Σάουθπορτ - Πετέρμπορο Σπορτς 0:3
17:00Σκάρμπορορ - Χέρεφορντ 1:0
17:00Σπένιμουρ - Τέλφορντ 1:1
17:00Τσέστερ - Μπράκλεϊ Τάουν 2:0
17:00Φάρσλεϊ - Άλφρετον 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

17:00Γουέιμάουθ - Έμπσφλίτ 2:3
17:00Γουέλινγκ - Ουόρθινγκ 2:4
17:00Ίστμπουρν Μπόρο - Μπαθ 3:4
17:00Κόνκορντ - Τόντον Τάουν 1:0
17:00Μπρέιντρι - Χάβαντ 1:1
17:00Ντάρτφορντ - Τσέσνατ 2:1
17:00Ντόβερ - Χάνγκερφορντ 1:0
17:00Σεντ Άλμπανς - Οξφόρδη 0:1
17:00Σλογκ Τάουν - Τόνμπριτζ 1:1
17:00ΜαταιώθηκεΤσίπενχαμ - Τσέλμσφορντ 0:0
17:00Φάρνομπορο - Ντάλουιτς Χάμλετ 1:1
17:00Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Χέμελ Χέμπστεντ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ - Άδερτον 1:2
17:00Γκισέλι - Μαρίν 0:3
17:00Λάνκαστερ - Νάντγουιτς 1:1
17:00Λίβερσετζ - Άστον Γιουνάιτεντ 0:1
17:00Μαρσκ - Μπέλπερ 3:1
17:00Μάτλοκ - Ουίτμπι 1:0
17:00Ουόρινγκτον Ράιλαντς - Γκαίνσμπορο 0:3
17:00Ουόρινγκτον Τάουν - Μόρπεθ 2:0
17:00Σάουθ Σίλντς - Στάλιμπριτζ 2:0
17:00Στάφορντ - Μπάμπερ Μπριτζ 4:2
17:00Χάιντ - Ράντκλιφ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Ίλκεστον - Λέιστον 2:2
17:00Κόαλβιλ Τάουν - Άλβερτσερτς 4:1
17:00Μικλόβερ - Χέντνεσφορντ 1:1
17:00Μπάσφορντ - Ράζντεν & Ντάιαμοντς 2:1
17:00Μπέντφορντ - Μπάρουελ 3:2
17:00Νίντχαμ Μάρκετ - Μπρομσγκρόουβ 0:1
17:00Νούνιτον - Ρόιστον 3:1
17:00Ρέντιτς - Κινγκς Λάνγκλεϊ 2:3
17:00Σεντ Ιβς - Στράτφορντ 5:0
17:00Στούρμπριτζ - Τάμγουορθ 1:1
17:00Χίτσιν - Ράσαλ 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Γέιτ Τάουν - Χάνουελ Τάουν 2:3
17:00Μέθυρ Τάουν - Μπράκνελ Τάουν 1:3
17:00Μπίκονσφιλντ Τάουν - Πλίμουθ Πάρκουεϊ 3:1
17:00Νορθ Λέι - Μετροπόλιταν Πολίς 0:2
17:00Ουέστον-Σούπερ-Μάρε - Γκόσπορτ Μπόρο 3:0
17:00Πούλ - Τίβερτον 2:4
17:00Σουίντον Σ - Χέντον 4:1
17:00Τρούρο - Ντόρκεστερ 4:0
17:00Τσέσαμ - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ 1:0
17:00Χάγιες & Γέντινγκ - Σάλσμπουρι 1:0
17:00Χάροου - Ουίντσεστερ Σίτι 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Ένφιλντ Τάουν - Φόλκερστοουν 1:1
17:00Κάνβεϊ Άιλαντ - Χόρσαμ 1:3
17:00Κάρσαλτον - Μπράιτλινγκσι 2:1
17:00Κορίνθιανς-Κάζουαλς - Μπόουερς & Πιτσέα 4:1
17:00Μαργκέιτ - Κινγκστόνιαν 1:1
17:00Μπιλερικέι - Κρέι 2:1
17:00Μπίσοπς Στόρτφορντ - Χάρινγκεϊ 2:1
17:00Μπόγκνορ Ρέγκις - Χόρντσερτς 1:0
17:00Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ - Λιούιζ 1:1
17:00Χάστινγκς - Αβελέι 1:2

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

12:30Κρύσταλ Πάλας U18 - Γουέστ Χαμ U18 2:3
13:00Άρσεναλ U18 - Τσέλσι U18 0:1
13:00Γουέστ Μπρομ U18 - Νόριτς U18 1:2
13:00Μπράιτον U18 - Φούλαμ U18 2:0
13:30Λέστερ U18 - Τότεναμ U18 0:1
14:00Μπλάκμπερν U18 - Γουλβερχάμπτον U18 0:1
14:00Νότινγκχαμ U18 - Έβερτον U18 3:2
14:00Στόουκ U18 - Λιντς U18 4:3
14:30Λίβερπουλ U18 - Μίντλεσμπρο U18 6:2
14:30Σάντερλαντ U18 - Ντέρμπι U18 1:0
15:00Σαουθάμπτον U18 - Άστον Βίλα U18 3:3

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:20Σαμγκαγίτ - Καραμπάγκ 0:2
19:30Σαμπάιγ - Τουράν 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

01:00ΚΑ Πλατένσε - Μπάνφιλντ 3:1
01:00Ουρακάν - Σαρμιέντο Τζουνίν 4:1
03:30Πατρονάτο - Σαν Λορέντζο 3:2
21:30Ντεφένσα Τζουστίτσια - Τίγκρε 0:0
21:30Ροζάριο Σεντράλ - Μπαράκας Σεντράλ 3:1
00:00Λανούς - Ιντεπεντιέντε 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:35Ατλέτικο Ραφαέλα - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες 1:2
20:10Σατσατσίπας - Μπελγκράνο 1:1
21:00Κίλμες - Φλαντρία 1:0
21:00Ντεπορτίβο Μαΐπού - Τεμπερλέι 2:1
00:10Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Ντεπορτίβο Ριέστρα 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

20:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού - Σπορτίβο Μπελγκράνο 1:1
21:00Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο 1:1
21:00Χουρακάν Λας Χέρας - Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι 0:3
21:30Θιουδάδ Μπολιβάρ - Σπορτίβο Εστουντιάντες 2:1
22:00Μπόκα Ουνίντος - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια 1:3

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

19:15Ταγιέρες Εσκαλάντα - Ντοκ Σουντ 2:1
21:30Ακασούζο - Φίνιξ 0:0
21:30Κανουέλας - Κομιουνικασιόνες BςAς 0:4
21:30Ντεπορτίβο Μέρλο - Ντεπορτίβο Αρμένιο 0:0
21:30Ντεφενσόρες Ουνίντος - UAI Ουργκίζα 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Άτλας - Κλεϊπόλ 1:3
21:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Μπερατζατέγκουι 1:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Mercedes - CSR Εσπανιόλ 0:0
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Αργεντίνο ντε Ροζάριο 1:3
21:30Ντεπορτίβο Παραγκουάιο - Γιουπανκούι 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Τίγκρε 2 - Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 2:3
17:00Ταγιέρες Κόρντομπα 2 - Εστουδιάντες 2 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

17:00ΑναβολήΦέρο Καρίλ Οέστε Γ - Εστουντιάντες Γ -:-
20:00ΚΑ Πλατένσε Γ - Ρασίνγκ Κλούμπ Γ 0:2

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Πιούνικ - Σίρακ 1:0
19:30Ουραρτού - Βαν 0:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς 2:0
08:00Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ - Γκούνγκαλιν 2:0
08:00Τάιγκερς - Ο'Κόνορ Νάιτς 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:00Μπροαντμίντοου - Μάιτλαντ 2:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW - Πλέι Οφς

08:00Σίδνεϊ Ολύμπικ - Μάνλι Γιουνάιτεντ 1:2πέν.

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

08:30Αδελαϊδά U21 - Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα 4:1
08:30Αδελαϊδά Σίτι - Αδελαΐδα Ολύμπικ 6:0
08:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Κάμπελταουν Σίτι 1:2
08:30Κρόιντον Κινγκς - Αδελαΐδα Κόμετς 1:0
08:30ΝΕ Μέτρο Σταρς - Σάουθ Αδελαΐδα 2:1
08:30Σταρτ Λάιονς - Γουάιτ Σίτι 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Γκλένορκι Νάιτς 5:3
07:30Ολύμπια Ουόριορς - Ντέβονπορτ 0:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

10:45Νότια Μελβούρνη - Νταντενόνγκ Σίτι 1:0
12:00Χαμ Σίτι - Ντάντενονγκ Θάντερ 2:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00ΑναβολήΑρμαντέιλ - Μπέισγουότερ -:-
10:00Μπαλκάτα - Κόκμπερν Σίτι 0:3
10:00ΑναβολήΠερθ Γκλόρι U21 - Γιουνταλούπ -:-
10:00Στέρλινγκ Μασεντόνια - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ 1:0
10:00Φλόριτ Αθήνα - Σορέντο 3:1
12:00Περθ - Γκβέλουπ Κροάσια 2:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Αούστρια Βιέννης - Τιρόλ 2:1
18:00Αούστρια Κλάγκενφουρτ - Ριντ 1:0
20:30Στούρμ Γκρατς - Άλταχ 4:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

21:00Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) - Αμστέτεν 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

18:30Ντόνοφελντ Βιέννης - Βίνερ 0:1
18:30Στρίπφινγκ - Νιουζίντλ 2:0
19:30Λέομπεντορφ - Κρέμσερ 4:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

18:00Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Ριντ (Ερασ.) 4:1
18:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) - Τρέιμπαχ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

17:30Ρότενμπεργκ - Βόλφουρτ 3:2
18:00Άλταχ U21 - Λότερακ 4:5
18:00Ντορνμπάιρνερ - Αντμίρα Ντόρνμπερν 0:1
19:00Χόχενεμς - Γκοφίς 5:2

ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ

17:00Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης 4:2
19:15Σερένγκ - Σαρλερουά 0:1
19:15Σερκλ Μπριζ - Μαλίν 0:0
21:45Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Κορτράικ 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

17:00Μπέερσχοτ - Μπέβερεν 1:0
21:00Μπριζ U23 - Σταντάρ Λιέγης U23 2:2

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

17:00Μπίεσμε - Χάμε 0:2
17:00Ντίεγκεμ - Μπούμ 0:4
19:00ΟΡΣΛ Βίσε - KRC Χαρελμπέκε 3:2πέν.
19:30Χέιντς - Σεντ Ελουάζ 0:2
20:30Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ - Ζουάρτε Λίουβ 2:0
20:30Μποργκτ-Χάμπικ - Πέτεγκεμ 0:2
20:30Νινόβ - Κούβιν-Μάριεμπουργκ 3:1
20:30Όστιτσες - Ακρέν 2:0
20:30Ουντενάαρντε - Μπερλάρε 2:0
20:30Φρανκς Μπορέν - Μερελμπέκε 2:0
21:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Πάτρο Μαασμέχελεν 1:7
21:00Λενάαρτς - Κάπελεν 2:3πέν.
21:00Ναμούρ - Τόνγκερεν -:-
21:00Ρεμπεκουάζ - Μεού 1:2
21:00Σπριμόντ - Τεσέντερλο 1:3
21:30Τινέ - Πέρβεζ 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30Γάνδη Γ - Λίβεν Γ 0:2
17:00Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ - Μπριζ Γ 0:2

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Πορτουγκέζα - Λάρα 0:0
02:15Μετροπολιτάνος - Εστουντιάντες Μέριδα 2:0
00:00Λα Γκουαΐρα - Καράκας 2:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Atletico La Cruz - Λιμπερταντόρ 1:0
23:00Bolivar - Φουντασιόν AIFI 1:1
23:00Nueva Esparta - Ανγκοστούρα 0:2
23:00Rayo Zuliano - Χίροουζ ντε Φάλκον 2:2
23:00Δυναμό Πουέρτο - Academia Anzoategui 1:7
23:00Ουνιόν Λόκαλ Αντίνα - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 3:1
23:00Ουρένα - Ρεάλ Φροντέρα 0:1
23:00Πετάρε - Γιαρακουιάνος 2:1
23:00Τάιτανς - Λανέρος 3:1
23:00Τρουχιγιάνος - Academia Rey 1:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Μπιν Ντουόνγκ - Σάι Γκον 2:1
14:00Ναμ Ντιν - Νγκέ Αν 0:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00Χουέ - TTBD Που Ντονγκ 0:0
12:30Κονγκ Αν - Καν Χόα 0:0
13:00Μπιν Πουόκ - Phu Tho 1:2

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ Γυναικών

12:00Χα Νόι 2 Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ 2 Γ 3:2
14:30Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - Τάι Νγκουιέν Γ 3:2

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

22:00Σάντα Κρούζ - Μπολιβάρ 1:2
00:15Δε Στρόνγκεστ - Ατλέτικο Παλμαφλόρ 1:1

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

18:00Φατίκ - ΑΜΜ -:-
20:00Μαεστράνζα - GAM Sica Sica -:-
22:00Deportivo JUVA - 23 de Marzo -:-
22:00Ντιστρόιερς - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

18:00Σκούπι - Μακεντόνιγια 2:1

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

18:00ΑναβολήArsimi - Βάρνταρ -:-
18:00ΑναβολήDetonit Plackovica - Μπελάσικα -:-
18:00ΑναβολήΚαραορμάν - Voska Sport -:-
18:00ΑναβολήΚοζούν Γκεβγκέλια - Πέλιστερ -:-
18:00ΑναβολήΛοκομοτίβα Σκόπιε - Γκοστιβάρ -:-
18:00ΑναβολήΜπόρετς - Sloga Vinica -:-
18:00ΑναβολήΌχριντ - Τέτεκς -:-
18:00ΑναβολήΣάσα - Besa 1976 -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Νιούρι Σίτι 2:1
17:00Κολερέιν - Κλίφτονβιλ 3:1
17:00Κρουσέιντερς - Ντάνγκανον 5:1
17:00Μπαλιμένα - Γκλέναβον 2:2

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ

17:00Newington - Ντεργκβιού 4:1
17:00Άναγκ - Νοκμπρέντα 2:0
17:00Λόγκαλ - Ουέρποϊντ 2:0
17:00Μπαλικλέρ - Μπεϊλναμαγιάρντ 0:0
17:00Νταντέλα - Ίνστιτουτ 1:0
17:00Χάρλαντ & Βολφ - Αρντς 0:2

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00ΑναβολήΖρινιέσκι - Μπρίγιεκ -:-
18:00Σλόμποντα - Μπόρακ Μπάνια Λούκα 2:0
18:30Ποσούσιε - Σλόγκα Ντομπόι 3:2
22:00Ζελιέζνιτσαρ - Τάζλα Σίτι 4:2

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

18:00Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Ραντνίτσκι Λούκαβατς 0:7
18:00Γκράντατσα - Βις Σιμ-Μπο 4:2
18:00Γκραντίνα Σρεμπρένικ - Μπανόβιτσι 3:0
18:00Κακανί - Τόμισλαβ 3:1
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - NK GOSK Γκαμπέλα 1:2

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

18:30Ζβιγιέζντα 09 - Κοτζάρα 1:1
18:30Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Τεκστιλάτς 2:0
18:30Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Φάμος Βοϊκόβιτσι 2:0
18:30Νόβι Γκραντ - Μόντριτσα 3:0
18:30Ποντρίνιε Γιάνια - Ομάρσκα 5:1
18:30Πρίγεντορ - Λάκτασι 2:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:45Αρντά - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 0:1
21:00Μπερόε - Μπότεφ Πλόβντιβ 1:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

18:00Μαρίτσα Πλόβντιφ - Σοζοπόλ 3:0
18:00Μίνιορ Πέρνικ - Μοντάνα 0:0
18:00Μπελασίτσα - Μπίστριτσα 0:1
18:00Σβόγκε - Έταρ 0:0
18:00Σπαρτάκ Πλέβεν - Ντομπρούζντα 3:1
20:00Ντούναβ Ρούσε - Γιάντρα Γκάμπροβο 0:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

18:00Γιαμπόλ 1915 - Ροζόβα Ντολίνα 2:1
18:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Λέφσκι Κάρλοβο 1:1
18:00Ζάγκορετς - Ατλέτικ Κουκλέν 3:0
18:00Κάρνομπατ - Βερέια 4:0
18:00Νέσεμπαρ - Ροντόπα Σμολιάν 3:1
18:00Ντιμίτροβγκραντ - Μπερόε II 4:0
18:00Σοκόλ Μάρκοβο - Μπόριλαβ Παρβομέι 5:2
18:00Τσερνομόρετς 1919 - Ασενόβετς 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00Βίρεν - Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι 4:2
18:00Λέφσκι Σόφιας II - Ομπορίστε 3:0
18:00Μάρεκ - Τσάβνταρ Ετροπόλ 2:0
18:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Σεπτέμβρη Σόφια 2 2:1
18:00Ράζλογκ - Κιουστεντίλ 0:4
18:00Σλάβια Σόφιας 2 - Μπάνσκο 4:0
18:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ 2:1
18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III - Γκότσε Ντέλτσεφ 5:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

18:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Λοκομοτίφ Ρούσε 5:1
18:00Σπαρτάκ II - Σούμεν 2007 1:0
18:00Σπόρτιστ Τόσεβο - Μπότεφ Νόβι Παζάρ 5:1
18:00Τσερνομόρετς Μπάλτσικ - Ντοροστόλ 4:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

18:00Boruna - Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ 2:1
18:00Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες - Σεβλιέβο 1:0
18:00Λέφσκι - Λοκομοτίφ Ντριάνοβο 5:0
18:00Μέζντρα - Γιουβέντους Μάλτσικα 3:0
18:00Μπότεφ Βράτσα II - Λοκομοτίβ Γκόρνα 0:2
18:00Ντρένοβετς - Μπντιν Βιντίν 2:4
18:00Παβλικένι - Βιχάρ Σλαβιάνοβο 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

22:30Γκόιας - Αβάι 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Βίλα Νόβα - Λοντρίνα 0:0
03:30Μπαΐα - Ιτουάνο 2:0
03:30Μπρούσκε - Πόντε Πρέτα 2:1
17:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Τομπένσε 3:1
17:00Οπεράριο - Σαμπάιο Κορρέα 1:1
22:00Σπορ Ρεσίφε - CSA 4:0
22:30Κρουζέιρο - Τσαπεκοένσε 1:1
00:30Γκουαρανί - Ναούτικο Ρεσίφε 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00EC Σάο Ζοσέ - ΑΕ Άλτος 4:1
23:00Απαρετσιντένσε - Μποταφόγκο PB 1:0
23:00Βιτόρια - Μπραζίλ ντε Πελότας 3:1
23:00Καμπινένσε - Βόλτα Ρεντόντα 0:1
23:00Κονφιάνκα - Ατλέτικο Σεαρένσε 1:0
23:00Μαναούς - Μιρασόλ 2:1
23:00Μποταφόγκο SP - Ρέμο 2:1
23:00Παϊσαντού - Φλορέστα 0:1
23:00Φεροβιάριο - Υπιράνγκα 1:2
23:00Φιγκουεϊρένσε - ABC 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

21:00ΣΕΡ Καγίας - Ρεάλ Νοροέστε 1:0πέν.
22:00Σάο Μπερνάρντο - Μπαΐα Ντε Φέιρα 1:1
23:00Πούσο Αλέγκρε - Παρανά 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα 2 - Δεύτερη φάση - Πλέι Οφς

20:45Αμερικάνο - Ολάρια 1:2πέν.

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε 2 - Πλέι Οφς

21:00Nacao - Καραβάτζιο 4:1
21:00Μετροπολιτάνο - Ατλέτικο Καταρινένσε 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

02:00Νοβέμπρο - Σάο Μπέντο 2:1
21:00EK Σάο Μπερνάρντο - Σάο Καετάνο 2:4
21:00Πριμαβέρα EC - Λεμένσε 1:1
22:00Σερταοζίνιο - Μαρίγια 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

17:00Ιντερνασιονάλ U20 - Φλαμένγκο U20 1:1
20:00Σάο Πάολο U20 - Ατλέτικο Παραναένσε U20 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών - Πλέι Οφς

23:30Μπαΐα Γ - Μίνας ICESP Γ 1:1
21:00Ατλέτικο Παραναένσε Γ - Μποταφόγκο RJ Γ 3:1πέν.
21:00Τσεάρα Γ - JC Γ 4:1
22:30Ρεάλ Αρικέμς Γ - Φορταλέζα Γ 0:0

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Γκινγκάμπ - Παρίσι 0:0
20:00Ανεσί - Λαβάλ 0:1
20:00Μετς - Βαλενσιέν 2:0
20:00Μπαστιά - Γκρενόμπλ 3:0
20:00Μπορντό - Νιόρ 1:0
20:00Νιμ - Ροντέ 1:0
20:00Ντιζόν - Καέν 2:2
20:00Σοσό - Αμιέν 0:1
20:00Χάβρη - Πο 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Αρμίνια Μπίλεφελντ - Αμβούργο 0:2
14:00Καρλσρούη - Σαντχάουσεν 3:2
14:00Χόλσταϊν Κιλ - Μπραουνσβάιγκ 3:0
21:30Ντάρμσταντ - Χάνσα Ρόστοκ 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Βερλ - Μόναχο 1860 0:1
15:00Βικτόρια Κολωνίας - Ντιναμό Δρέσδης 2:1
15:00Έλβερσμπεργκ - Τσβίκαου 5:0
15:00Ίνγκολσταντ - Σααρμπρίκεν 0:0
15:00Μπάιροϊτ - Όσναμπρικ 1:0
15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Έσεν 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00Αμβούργο II - Γιέντελο 2:2
15:00Έμντεν - Χαβέλσε 1:3
15:00Χόλσταϊν Κιλ II - Τετόνια Ότενσεν 2:2
18:00Ντροχτέρσεν / Άσελ - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Κέμι Λειψίας - Αλτγκλιένικε 1:2
14:00Κότμπους - Λουκενβάλντε 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Βάτενσιντ - Φορτούνα Κολωνίας 3:0
15:00Λίπσταντ - Κάαν-Μάριενμπορν 1:4
15:00Μποσόλτ - Βούπερταλ 2:2
15:00Ροντινγκχάουζεν - Σάλκε 04 II 2:0
15:00Στράελεν - Ντάρεν 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00VfR Άαλεν - Φούλντα-Λενέρζ 3:0
15:00Βάλντορφ - Βορμάτια Βορμς 1:0
15:00Μπάλινγκεν - Φρίμπεργκ 3:2
15:00Ούλμ 1846 - Μπάχλινγκερ 1:0
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Μάιντζ II 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:001. Σβέινφουρτ - Μπουργκχάουζεν 1:1
15:00Βίλτζινγκ - Άουμπσταντ 2:1
15:00Ουντερχάκινγκ - Μπάγερν Μονάχου II 1:1
15:00Τουργκούτσου Μονάχου - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς 0:0
18:00Έιχστατ - Νυρεμβέργη II 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00Ντιναμό Σβέριν - Τασμάνια Βερολίνου 4:3
15:00ΡΣΒ Άιντραχτ - Ρατενάου 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

14:00Μπάουτζεν - Μπλο-Βάις Ζορμπό 3:3
15:00Βερνιγκέροντε - Γκρίμα 0:1
15:00Έινχεϊτ Ρούντολσταντ - Έιλεμνπουργκ 3:5
15:00Μπισοφσβέρνταερ - Λουντβιγκσφέλντερ 1:0
15:00Ομπερλάουζιτζ - Αν ντερ Φάχνερ Χόχε 0:0
15:00Πλόεν - Σάντερσντορφ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Κίλια Κιέλ - Άικεντε 0:3
15:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Όλντενμπουργκ 0:5
15:00Φλένσμπουργκ - Πάνσντορφ 1:1
15:00Χουσούμερ - Χέιντερ 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

16:00Βολτμερσχάουζεν - Κόμετ Άρστεν 2:2
16:00Μπλούμενταλερ - OSC Μπρεμερχάβεν 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

17:00FT Μπραουνσβάιγκ - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν 1:4
17:00Άιντραχτ Τσέλε - Ahlerstedt/Ottendorf 3:1
17:00Σπελ-Βένχαους - Pattensen 3:1
18:00Αρμίνια Αννόβερο - Γκίφχορν 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

18:00Μπόβινγκχαουζεν - Σπορφρόιντε Λότε 2:1
18:00Πρόισεν Μούνστερ 2 - Έρντεμπρουκ 7:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

15:00Γκίεσεν - Αλτζενάου 2:0
15:00Σταντάλεντορφ - Έρλενσι 3:1
16:00Στέινμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II 1:2
16:00Χανταμάρ - Weidenhausen 0:1
16:30Μπαουτανάλ - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ 2:0
18:00Ούντερ-Φλόκενμπαχ - Βαλντγκίρμες 0:4
18:00Φρίεντμπεργκ - Ντιετκίρχεν 4:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:00Κόμπλεντζ - Εϊσμπαχτάλ 3:0
16:30Ένγκερς - Κίρχμπεργκ 7:0
16:30Ντούντενχοφεν - Καϊζερσλάουτερν II 0:3
16:30Χέρτα Βίεσμπαχ - Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

12:00Κόρνμπεργκ - Ντόνοστοφ 1:0
15:00Μπάμπεργκ - 1. Φιτ 2:2
15:30Geesdorf - Σαμ 1:2
17:00ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν - Άμπτσουιντ 1:2
17:00Ρέγκενσμπουργκ II - Βέιντεν 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Μόναχο 1860 II - Γκάντελφίνγκεν 0:0
15:00Νταϊσενχόφεν - Ίνγκολσταντ II 2:3
16:00Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ - Κότερν-Σεντ Μανγκ 2:4
17:00Κιρσανσέρινγκ - Έρλμπαχ 2:1
18:00Νόρντλινγκεν - Λάντσμπεργκ 0:2
18:00Σάλντινγκ - Μέμινγκεν 5:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

12:00Νέκαρσούλμερ - ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ 0:2
15:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Πφόρζχαϊμ 1:0
15:00Κίκερς Στουτγκάρδης - Νότινγκεν 1:1
15:30Φραϊμπούργκερ - FC Holzhausen 1:3
16:30Όφενμπέργκερ - Ράβενσμπουργκ 0:0
16:30Ρόιτλινγκεν - Μπάνανγκ 2:1
16:30Χόλενμπαχ - 08 Βίλινγκεν 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

13:00Χέρτα U19 - Λειψία U19 4:0
14:00Βόλφσμπουργκ U19 - Αννόβερο U19 1:1
15:00Σαν Πάουλι U19 - Χάνσα Ροστόκ U19 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Ίνγκολσταντ U19 - Στουτγκάρδη U19 0:2
12:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Μόναχο 1860 U19 4:1
12:00Φράιμπουργκ U19 - Ουντερχάχινγκ U19 1:1
13:00Μάιντζ U19 - Χόφενχαϊμ U19 4:0
14:00Χάιντενχαϊμ U19 - Βάλντορφ U19 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00RW Έσεν U19 - Γκλάντμπαχ U19 1:1
12:00Βικτόρια Κολωνίας U19 - Μπόχουμ U19 0:2
14:00Πριεζέν Μουνστέρ U19 - Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 0:2

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

19:00Τελαβί - Σαμγκουραλί 1:1
20:00Δυναμό Τιφλίδας - Μπόλνισι 3:1

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

19:00Μαριμού - Γκαμτέλ 0:3
19:00Μπαντζούλ Γιουνάιτεντ - Φάλκονς 3:2
19:00Σάμγκερ - Φόρτουν 3:2
19:00Στηβ Μπίκο - Πόρτς Οθόριτι 0:1

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

22:00Σάντα Λουτσία - Κομιουνικασιόν 1:1
00:00CSD Μιουνισιπάλ - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 4:1

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Χέλσινγκορ - Χβιντόβρε 0:3
16:00Νίκομπινγκ - Βεντσισέλ 1:3

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Άαρχους Φρέμαντ - Φρεμ 2:1
15:00Κέλντινγκ - Θίστεντ 4:0
16:00Μπλόκους - HIK Χέλερουπ 1:4

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία

14:00Ισόι Μπόλντκλαμπ - ΦΑ 2000 1:2
15:00Γιούνγκ Μπόιζ - Ντάλουμ 5:1
15:00Σφμ-Ούρε - Βανλόσε 1:2
15:00Τάρνμπι - Χόλστεμπρο 1:3

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Φορτούνα Χιόρινγκ Γ - Άαρχους Γ 5:0
17:00Θίστεντ Γ - Κόγκε Γ 0:4

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

23:00Βέγκα Ρεάλ - Τσιμπάο 0:3

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

03:00Μουσούκ Ρούνα - Ορένσε 1:1
23:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Γκουαλατσέο 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:00Σιόν - Γκρασχόπερς 2:2
21:30Σεν Γκάλεν - Λουκέρνη 4:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:00Λωζάν Ούκι - Σαφχάουζεν 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

16:30Βασιλεία II - Κριέν 3:2
17:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Γιουνγκ Μπόιζ II 4:2
17:00Ζυρίχη II - Ετουάλ-Καρούζ 0:0
17:00Κιασό - Μπιέλ Μπιέν 0:0
17:00Λουκέρνη II - Μπουλέ 3:3
17:00Μπρούλ - Μπαβουά 2:1
17:00Ράπερσβιλ - Μπρεϊτενρέιν 0:1
17:00Σαμ - Σεντ Γκάλεν II 2:0
18:00Σταντ Νιόν - Μπάντεν 3:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

18:00Εσαλένς - Λε Σο-Ντε-Φοντς 1:0
18:00Μεϊρίν - Σιών II 3:0
18:00Μόνθεϊ - Γκραντ-Σακονέ 3:2
18:30Βεβέι - Κονκόρντια 7:0
18:30Πορταλμπάν - Μαρτίγκνι-Σπορτς 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Ντόρναχ - Κονκόρντια 2:2
17:00Ξαμάξ U21 - Βόλεν 4:0
17:00Ροτκρούζ - Εμενμπρούκ 0:4
17:00Σολοτούρν - Μούρι 6:2
17:00Σοτζ - Ντελεμόντ 0:2
18:00Μπάσεκορτ - Μπλακ Σταρς 0:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

17:00Γκρασχόπερ II - Κρεουζλίνγκεν 3:2
17:00Έσεν - Παραντίσο 0:1
17:00Λινθ - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 2:3
17:00Ουίντερχουρ II - Γκοσό 1:1
17:00Χονγκ - Λουγκάνο II 0:5
18:00Ταβέρνε - Ουζβίλ 1:1
19:30Τούγκεν - Βίσεν 4:0

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00ΑναβολήΓιοκόρο - Αγκουίλα -:-
23:00ΑναβολήΜεταπάν - Αλιάντζα -:-
23:00ΑναβολήΝτράγκον - 11 Ντεπορτίβο -:-
23:00ΑναβολήΠλατένσε Μιουνισιπάλ - Φας -:-
23:00ΑναβολήΣάντα Τέκλα - Ατλέτικο Μάρτε -:-
23:00ΑναβολήΤσαλατενάνγκο - Λουίς Άνχελ Φίρπο -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

14:30Λίζιον - Κάλιου 1:2
17:00Φλόρα - Νάρβα 1:1
19:15Ταλίνα Κάλεφ - Ταμέκα 2:5

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

15:00Λεβάντια U21 - Έλβα 1:1
15:00Χάριου Γιαλγκπαλικούλι - Αλιάνς 3:0

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

15:00Ταμέκα Τάρτου Γ - Σάκου Γ 1:5
15:00Ταμπασαλού Γ - Πόλβα Λούτος Γ 4:1
15:00Τούλεβικ Γ - Φλόρα Γ 0:5

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00Cranborne Bullets - Νγκέτζι Πλάτινουμ 1:0
16:00Πλάτινουμ - Μπλακ Ράινοζ 1:1
16:00Τσίκεν Ιν - Χαράρ Σίτι 1:0
16:00Χέρενταλς - Χαϊλάντερς 1:1

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Red Bulls Νέας Υόρκης 2 - Τσάρλεστον 1:3
04:00Κολοράντο Σπρινγκς - Ελ Πάσο 4:4
05:00ΟΚ Μπλουζ - Φοίνιξ Ράιζινγκ 2:1

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:00Ρότσεστερ Νιου Γιορκ - Τορόντο II 1:2
03:00Νιού Γιόρκ Σίτι II - Ορλάντο Σίτι Β 0:2
04:00Νορθ Τέξας - Ρίαλ Μόναρκς 4:0

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

00:00Νορθ Καρολάινα - Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο 0:1

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:30Χιούστον Ντας Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Σαπόρο - Βίσσελ Κόμπε 0:2
12:30Γιούμπιλο Ιβάτα - Ουράβα 0:6
13:00ΑναβολήΓιοκοχάμα Φ. Μαρίνος - Σονάν -:-
13:00ΑναβολήΚαβασάκι - Κυότο -:-
13:00ΑναβολήΤόκυο - Σερέζο Οσάκα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Γκρούλα Μοριόκα - Μπλάουμπιτζ 0:1
12:00Κόφου - Κουμαμότο 2:2
12:00ΑναβολήΜίτο - Τόκυο Βέρντι -:-
13:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Ριουκίου 2:3
13:00Βεγκάλτα Σεντάι - Ομίγια 2:3
13:00Γιαμαγκάτα - Καναζάβα 4:1
13:00Οκαϊάμα - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 3:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

10:00ΑναβολήΑζούλ Κλάρο Νουμαζού - Φουγιέδα MYFC -:-
12:00Καματαμάρε - Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι 1:1
12:00ΑναβολήΣαγκαμιχάρα - Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ -:-
13:00Βανραούρ - Ιβάκι 0:5

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

12:00Περσίμπ Μπαντάνγκ - PSIS Σεμαράνγκ 2:1
14:15Σλίμαν - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα 1:0
16:30Μπαλί Γιουνάιτεντ - Αρέμα 1:2

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Αλ Φαϊσαλί Αμάν 0:2
21:30Ακαμπά - Αλ Τζαζίρα 2:0

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30Ζομπ Αχάν - Περσέπολις 0:0
19:00Σίριαν - Τερακτόρ-Σαζί 2:1
19:00Φουλάντ - Σανάτ Ναφτ 0:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών

16:00Σέλμπουρν Γ - Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ 4:0
16:00Σλάιγκο Ρόβερς Γ - Μποέμιανς Γ 0:2
18:00Ντάμπλιν Γουέιβς Γ - Πίμαουντ Γ 1:1
19:00Κορκ Σίτι Γ - Άθλοουν Γ 1:2
21:35ΓκόλγουεϊWFC Γ - Ουέξφορντ Γ 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν

17:00Βέστρι - Φίλκιρ 0:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Νιάρντβικ - Fjardabyggd/Leiknir 3:1
17:00Χότουρ/Χούγκιν - Ρέινιρ 5:0
19:00IR Ρέικιαβικ - Όλαφσβικ 2:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο Ισλανδίας Γυναικών

17:00Σέλφος Γ - Μπρέινταμπλικ Γ 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

18:00Εϊμπάρ - Τενερίφη 2:1
20:00Μιραντές - Σπόρτινγκ Χιχόν 1:1
22:00Λεγκανές - Αλαβές 1:2
00:00Λας Πάλμας - Σαραγόσα 0:0

ΙΣΡΑΗΛ: Τότο Καπ

20:00Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά - Σμόνα 1:2
20:00Χαποέλ Χάιφα - Χαποέλ Χαντέρα 1:3
20:30Χαποέλ Ιερουσαλήμ - Νες Ζιόνα 2:0
20:30Χαποέλ Τελ Αβίβ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Κόμο - Κάλιαρι 1:1
21:45Παλέρμο - Περούτζια 2:0
21:45Τσιταντέλα - Πίζα 4:3

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο

16:00Κασπί Ακτάου - Ακζαγίκ Ουράλσκ 2:1
16:00Μακτααράλ - Ταράζ 1:1
18:00Άκσου - Ορντάμπασι 0:1
18:00Καϊράτ Αλμάτι - Ατυράου 3:0

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: CPL

11:45Άνγκορ Ρίγκερ - Βισάκα 2:5
11:45ΝάγκαΟυορλντ - Μποένγκ Κετ 0:0
14:30Σβάι Ριένγκ - Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι 10:0
14:30Τίφι Άρμι - Πνομ Πεν Κράουν 0:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

04:00Κάβαλρι - Φορτζ 2:1
21:00HFX Ουόντερερς - Βαλούρ 1:0
00:00Πασίφικ - Ατλέτικο Οττάβα 1:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

23:00Κοντινεντάλς - Τορόντο Φάλκονς -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Μεϊζού Χάκα 0:1
14:30Γκουανγκζού Σίτι - Γουχάν 0:5
14:30ΑναβολήΣανγκάι Σένουα - Σαντόνγκ Ταϊσάν -:-
14:30ΑναβολήΤσάνγκτσουν Γιατάι - Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:00Γκουανγκζί Πινγκούο Χαλιάο - Σαανξί Τσανγκάν 0:1
11:00Νανίνγκ Σίτι - Σιτσουάν Γιουνίου 1:2
11:00Χουακαιέρ - Γιανγκσί Μπεϊνταμέν 1:3
14:30Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Σούτζου Ντόνγκβου 0:2

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:30Nantong Haimen - Wuhan Jiangcheng 3:0
10:30Ίνερ Μονγκόλια - Zhuhai Qinao 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

03:40Μπουκαραμάνγκα - Ουνιόν Μαγκνταλένα 1:0
23:15Κορτουλούα - Αλιάντζα Πετρολέρα 0:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Κίνδιο - Φορταλέζα 1:0
23:00Λανέρος - Μπόκα Τζούνιορς 1:0
23:00Μπογκοτά - Μπαρανκουιλά 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

10:30Κάντιθ Β (Ισπ) - Σανλουκουένιο (Ισπ) 1:2
10:30Μαρ Μενόρ (Ισπ) - Λα Ουνιόν (Ισπ) 0:2
11:00Τολέδο (Ισπ) - Τορίγιος (Ισπ) 2:3
11:30Ουτέμπο (Ισπ) - Έμπρο (Ισπ) 3:0
12:00Βαγιαδολίδ Προμέσας (Ισπ) - Ράγιο Μαϊανταχόντα (Ισπ) 4:2
12:00Μπαρακάλντο (Ισπ) - Αρένας Κλαμπ (Ισπ) 3:0
12:00Ρεάλ Μαδρίτης Β (Ισπ) - Μπαγεάρες (Ισπ) 1:1
12:00Φέιφ (Πορ) - Βιλαβερντένσε (Πορ) 3:3
12:30Αμορεμπιέτα (Ισπ) - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β (Ισπ) 0:1
12:30Μερελινένσε (Πορ) - Φελγκουέιραζ (Πορ) 1:2
12:30Μοστόλες (Ισπ) - Ρεάλ Αβίλα (Ισπ) 2:1
12:30Νουμάνθια (Ισπ) - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες (Ισπ) 1:0
12:30Οσασούνα Β (Ισπ) - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β (Ισπ) 1:3
15:00Λογκρόνες Β (Ισπ) - Αλαβές Β (Ισπ) 2:1
16:00Μπόνερ (Γερ) - Άλφτερ (Γερ) 2:2
18:00Arsimi (Βμκ) - Τέτεκς (Βμκ) 6:1
18:00Βιτσέντζα Βίρτους (Ιτα) - Μάντοβα (Ιτα) 1:1
18:00Περγκολετέζε (Ιτα) - Τζιάνα Ερμίνιο (Ιτα) 2:0
18:00Ρουέν (Γαλ) - Οϊζέλ (Γαλ) 1:0
18:00Σανιοανένσε (Πορ) - Ακαδέμικα (Πορ) 2:1
18:00Σαν Ντονάτο (Ιτα) - Σανγκιοβαννέσε (Ιτα) 3:1
18:00Φανφούλα (Ιτα) - Λέκο (Ιτα) 2:4
18:00Φεραλπισάλο (Ιτα) - Ντεσεντζάνο Κάλβινα (Ιτα) 3:1
18:15Λεβαδειακός (Ελλ) - Ατρόμητος (Ελλ) 1:1
18:30Voska Sport (Βμκ) - Όχριντ (Βμκ) 2:1
18:30Ακρίτας Χλώρακα (Κυπ) - Άρης Λεμεσού (Κυπ) 4:1
18:30Μπελάσικα (Βμκ) - Κοζούν Γκεβγκέλια (Βμκ) 2:1
18:30Πέλιστερ (Βμκ) - Νοβάτσι (Βμκ) 1:0
18:30Σκόπιε (Βμκ) - Besa 1976 (Βμκ) -:-
19:00Αλμπινολέφε (Ιτα) - Βίλα Βαλέ (Ιτα) 5:2
19:00Αστέρας Τρίπολης (Ελλ) - Παναιτωλικός (Ελλ) 4:2
19:00Βαρζίμ (Πορ) - Τιρσένσε (Πορ) 1:1
19:00Ένωσις Νέων Παραλιμνίου (Κυπ) - Ολυμπιακός Λευκωσίας (Κυπ) 1:1
19:00Καραρέζε (Ιτα) - Αρέτζο (Ιτα) 3:1
19:00ΟΦΗ (Ελλ) - Επισκοπή (Ελλ) 4:0
19:00ΠΑΣ Λαμία (Ελλ) - Ιωνικός (Ελλ) 1:0
19:00Πάφος (Κυπ) - Δόξα Κατωκοπιάς (Κυπ) 1:0
19:30Μόστα (Μλτ) - Σάιρενς (Μλτ) -:-
19:30ΠΑΟΚ (Ελλ) - Βόλος ΝΠΣ (Ελλ) 3:1
20:00Nέα Σαλαμίνα (Κυπ) - Ανόρθωση (Κυπ) 0:2
20:00Ατλέτικο Αστόργκα (Ισπ) - Σπόρτινγκ Χιχόν Β (Ισπ) 1:2
20:00Βιλασάρ ντε Μαρ (Ισπ) - Γκράμα (Ισπ) 0:1
20:00Γκέρνικα Κλουμπ (Ισπ) - Σεστάο (Ισπ) 1:1
20:00Ζαμόρα (Ισπ) - Γκουιχουέλο (Ισπ) 1:0
20:00Λ'Οσπιταλέ (Ισπ) - Σαμπαντέλ (Ισπ) 0:3
20:00Σαντ Άντριου (Ισπ) - Κορνέγια (Ισπ) 2:2
20:30Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα (Ισπ) - Rayo Cantabria (Ισπ) 2:1
20:30Ελντένσε (Ισπ) - UCAM Μούρθια (Ισπ) 0:1
20:30Ιθάρα (Ισπ) - Λογκρόνς (Ισπ) 0:2
20:30Λεβάντε Β (Ισπ) - Γιέκλανο (Ισπ) 2:0
20:30ΑκυρώθηκεΠρατ (Ισπ) - Καστελντέφελς (Ισπ) -:-
21:00Θιουδάδ ντε Λουτσένα (Ισπ) - Μαλαγκουένο (Ισπ) 2:2
21:00Μανρέσα (Ισπ) - Εσπανιόλ Β (Ισπ) 0:3
21:00Μπανταγιόζ (Ισπ) - Μοντίγιο (Ισπ) 1:0
21:00Οριουέλα (Ισπ) - Αλκοϊάνιο (Ισπ) 1:2
21:00Πάρλα (Ισπ) - Κονκουένσε (Ισπ) 1:0
21:00Ταλαβέρα (Ισπ) - Αλκορκόρν (Ισπ) 0:1
21:00Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα (Ισπ) - Τουντελάνο (Ισπ) 3:2
21:30Λα Κορούνια (Ισπ) - Μέταλιστ (Ουκ) 4:2
21:30Μπιρκίρκαρα (Μλτ) - Σλιέμα (Μλτ) 0:1
21:30Σετουμπάλ (Πορ) - Ουέλβα (Ισπ) 2:0
21:30Τσικλάνα (Ισπ) - Σαν Φερνάντο (Ισπ) 1:2
22:00Λινάρες (Ισπ) - Τορεντονιιμένο (Ισπ) 1:1
22:00Ντεπορτίβο Χερέθ (Ισπ) - Κόρδοβα (Ισπ) 0:2
22:00Σαν Ροκέ (Ισπ) - Μπέτις Β (Ισπ) 0:0

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

20:00Γερμανία U20 Γ - Νέα Ζηλανδία U20 Γ 3:0
23:00Βραζιλία U20 Γ - Αυστραλία U20 Γ 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

12:00Σπάρτα Πράγας Γ (Τσε) - Ρεάλ Μαδρίτης Γ (Ισπ) 0:1
14:30Χράντετς Κράλοβε Γ (Τσε) - Οστράβα Γ (Τσε) 1:3
15:00Στούρμ Γκρατς Γ (Αυτ) - Σλάβια Πράγας Γ (Τσε) 1:7
18:00PSV Αϊντχόφεν Γ (Ολλ) - SGS Έσσεν Γ (Γερ) 4:1
19:00Λα Κορούνια Γ (Ισπ) - Φαμαλικάο Γ (Πορ) 2:2
19:00Ρεμς Γ (Γαλ) - Μετς Γ (Γαλ) 2:0

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

18:00Γκιλανί - Φεριζάι 3:2
18:00Ντουκαγκίνι - Πρίστινα 1:2
18:00Τρέπτσα 89 - Ντρίτα 2:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

05:00Ερεντιάνο - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ 4:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Καρμελίτα - AD Sarchi 0:0
23:00Κοφούτπα - Λιμπέρια 1:0
00:00CS Ουρουγουάη - Καριάρι Ποτσότσι 3:1

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Σίθοκ - Βίλεμσταντ 1:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL

19:30Γκόριτσα - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 3:2
22:05Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ 4:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: ΝΛ

18:30Μπιέλο Μπρντο - Ντραγκοβόλιατς 1:2
18:30Ντουγκοπόλιε - Κροάσια Ζμίγιαβτσι 0:2
18:30Ντουμπράβα - Βούκοβαρ 1991 0:0
18:30Οριγιέντ - Σολίν 1:1
18:30Τσιμπάλια - Κουστοσίγια 2:2

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

12:00Εζρά - Λάο Άρμι 2:1

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Κύπελλο

16:00Γκρομπίνα - Skanstes 2:0
18:00Γιέλγκαβα - Μέτα/ΛΟ 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Ισλόκ Μινσκ - Δυναμό Μπρεστ 1:2
17:00Μινσκ - Βιτέμπσκ 2:0
19:00Σλάβια Μοζίρ - Γκόμελ 0:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

13:00Μαξλαϊν Ρόγκατσεφ - Βόλνα Πινσκ 3:1
15:00Πέτρικοφ - Ναφτάν 2:2
17:00Σλόνιμ-2017 - Σμόργκον 1:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Ζόντινο 2 - Ενεργκέτικ-BGU 2 1:1
15:00Νέμαν 2 - Σλατσκ 2 1:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:30Δυναμό Μπρεστ Γ - Ζόρκα-BDU Γ 0:7
17:30Δυναμό Μινσκ Γ - Λευκορωσία U19 Γ 7:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

17:00Γιόναβα - Κάουνο Ζαλγκίρις 1:2
19:00Πανεβέζις - Σιαουλιάι 1:2

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

17:00Γκαρλιάβα - BE1 NFA 2:1

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

18:00Ρασίνγκ Λουξεμβούργου - Μόντορφ 1:0
20:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Φόλα 2:3

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Μελακά Γιουνάιτεντ - Sri Pahang 2:2
16:00Πεταλίνγκ Γιάγια Σίτι - Μάτριξ 0:2
16:00Τερενγκάνου - Σαραβάκ Γιουνάιτεντ 1:0

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κελαντάν - PDRM FC 2:1
15:15Γιοχόρ ΝΤ II - Περάκ 1:0

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΜαταιώθηκεSable Farming - Τσίβο Γιουν. 2:2
15:30ΑναβολήΚαρόνγκα Γιουνάιτεντ - Τσίβο Γιουν. -:-
15:30Μάιτι Τάιγκερς - Μπλου Ιγκλς 0:1
15:30ΑναβολήΜπιγκ Μπούλετς - ΤΝ Σταρς -:-
15:30ΑναβολήΡεντ Λάιονς - Καμούζου Μπάρακς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

05:00Νεκάξα - Μοντερέι 1:2
05:05Κλαμπ Τιχουάνα - Πουέμπλα 3:3

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

01:45Κλαμπ Τιχουάνα U20 - Πουέμπλα U20 3:4
17:00ΟΝΑΜ Πούμας U20 - Κλαμπ Αμέρικα U20 1:1
17:00Τσίβας Γουαδαλαχάρα U20 - Άτλας U20 1:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

20:00Άτλας Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 1:3

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Σαν Γιουνάιτεντ - Αγιεγιαβαντί 1:0

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ντάτσια Μπουιουτσάνι - Σφιντούλ Γκεόργκε 2:0
20:00Ζίμπρου Κισινάου - Μπάλτι 0:3

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Μπουγιουμπούρα Σίτι - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 1:2
16:00ΑναβολήΝιού Όιλ - Καγιάνζα Γιουνάιτεντ -:-
16:00ΑναβολήΤΟΠ Τζούνιορ - Tigre Noir -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

17:00B36 Τόρσαβν 2 - Ρούναβικ 2 2:2
17:00HB Τόρσαβν 2 - Σάντουρ 2:1
17:00TB/FCS/Ρόιν - Βίκινγκουρ 2 3:4
17:00Φουγκλαφιορντούρ - Κλάκσβικ 2 4:0
19:0007 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 2 - Undri 1:4

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

16:00DMD - Κέμπι -:-
18:00ABS - Σόκοτο Γιουνάιτεντ 1:1
18:00Bayelsa United - Ουάρι Γούλβς 1:0
18:00City FC Abuja - FWC Champions 3:0
18:00EFCC - Μάιτι Τζετς -:-
18:00Ottasolo - Ιγέμπου -:-
18:00Αμπιά Κόμετς - Απέξ Κρέιν -:-
18:00Γιγκάβα Γκόλντεν Σταρς - Ανταμάβα Γιουνάιτεντ 2:1
18:00Γιόμπε Σταρς - Οϊά Σπορτς -:-
18:00Γκόου Ράουντ - Κυνοσούρ 2:1
18:00Γκρην Μπερέτ - Ντόμα Γιουνάιτεντ 1:0
18:00Εκίτι Γιουνάιτεντ - Οσούν 3:0
18:00Ελ Κανεμί - Ζαμφάρα -:-
18:00Ζ'Ατέτ - Adoration -:-
18:00Ιμπόμ Γιούθς - Αμπεοκούτα 3:1
18:00Κάμπος - Γκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ 0:3
18:00Κράουν - Ουάν Ρόκετ 2:0
18:00ΑναβολήΜαλουμφάσι - Κόγκι Γιουνάιτεντ -:-
18:00Ναϊτζίρια Έρφορς - Ρόουντ Σέιφτι -:-
18:00Ρόβερς ΦΚ - Νέβι Γιουνάιτεντ -:-
18:00Τζάιαντ Μπρίλαρς - Ikorodu City -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: Αϊτέο Καπ

18:00Νάιγκερ Τορνέιντοζ - Χάρτλαντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

17:00Αάλεσουντ - Χάουγκεσουντ 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

16:00Ούλερν - Στάαλ Γιόρπελαντ 8:0
16:00Σότρα - Χάουγκεσουντ 5:2
17:00Άρενταλ - Ορν 3:2
17:00Μος - Νοτόντεν 3:1
17:00Οντς 2 - Χάντεν 0:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:00Γκιόβικ-Λιν - Μπράβαγκ 3:6
14:00Μπάερουμ - Ούλ/Κίσα 0:4
18:00Άλτα - Άσκερ 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

13:00Φιλινγκσντάλεν - Γκρέι 5:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

14:00Φλόρο - Τότεν 9:0
14:00Χόνεφος - Χοντ 2 3:0
15:00Βόλντα - Σπιελκάβικ 2:3
15:00Μόλντε 2 - Έλβερουμ 3:4
15:00Φόρντε - Λιλχάμερ 4:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

15:00Bremnes - Ντιέρβ 1919 0:2
16:00Μπιάργκ - Βίκινγκ 2 2:4
16:00Σόλα - Άκρα 2:1
16:00Φάνα - Στορντ 5:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

15:00Φόλο - Ουράντ 6:0
15:00Φρέντρικσταντ 2 - ΙΛ Εξπρές 2:1
16:00Βίντμπιαρτ - Φραμ 0:1
16:00Μανταλσκαμεράτενε - Τζελόι 1:3
16:00Χάλσεν - Έικ-Τονσμπεργκ 1:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

14:00Γιούνκερεν - Ινστράντενς 5:2
14:00Ράνα - Κόλσταντ 2:2
16:00Μπιάσεν - Τίλερ 7:1
17:00Μέλχους - Τριγκ/Λάντε 0:3
17:00Όρκλα - Στρίντχαϊμ 3:3
17:00Ρόζενμποργκ 2 - Νάρντο 2:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

15:00Μιόλνερ - Μιοντάλεν 2 3:1
17:00Γκιελεράσεν - Μπόσεκοπ 5:1
17:00Χάρσταντ - Φλόγια 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

18:00Brann Γ - Στάμπαεκ Γ 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Μαμελόντι Σάνταουνς - Κάιζερ Τσίφς 4:0
16:00Μαρούμο Γάλαντς - Γκόλντεν Άροουζ 1:1
16:00Στέλενμπος - Ρόιαλ ΑΜ 3:1
18:30Ρίτσαρντς Μπέι - Σεκουκούνε 1:0
21:00Αμαζούλου - Κέιπ Τάουν Σίτι 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

12:00Ουλσάν Χιουντάι - Νταεγκού 4:0
13:30Ίντσεον - Γιεονμπούκ 3:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

12:00Γεονάμ - Ανιάνγκ 2:2
14:00Ανσάν Γκρήνερς - Γκουάνγκτζου 0:0
14:00Μπουτσεόν 1995 - Σεούλ Η-Λαντ 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

11:00Ποτσεόν - Γκιεονγκτζιού KHNP 0:1
13:00Dangjin Citizen - Χουασεόνγκ 1:3
13:00Γκιμχάε - Νταεζέον Κοράιλ 1:0
13:00Πάγιου Σίτιζεν - Μπουσάν Κιοτόνγκ 1:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

19:45Γκόου Εχέντ Ιγκλς - PSV Αϊντχόφεν 2:5
21:00Έμμεν - Βάαλβαϊκ 1:1
21:00Ουτρέχτη - Καμπούρ 0:0
22:00Φέγενορντ - Χέρενφεν 0:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

18:00USV Χέρκουλες - Τερ Λίντε 5:1
18:00Βατεργκράαφσμιρ - Χόεκ 1:3
18:00Γκρόενε Στερ - Μπάρεντρεχτ 2:0
18:00Ροσμάλεν - Σπόρτλουστ 1:2
18:00Στάπχορστ - TOGB 3:0
20:00ADO 20 Χίμσκερκ - VVOG 4:3παράτ.

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ

16:30Κάρντιφ Μητροπολιτική - Κόναζ Νόμαντς 2:0
16:30Νιουτάουν - Δε Νιού Σεντς 0:0
16:30Χάβφορντγουέστ - Καερναρφόν 1:0
19:45Ποντιπρίντ - Φλιντ Τάουν 0:1

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

16:30Ίνισιρ Άλμπιονς - Πονταρντάβε 0:2
16:30Κάρμαρθεν - Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι 5:0
16:30Λάντγουιτ Μέιτζορ - Κβαμπράν Σέλτικ 0:2
16:30Τρέφελιν - Κάμπριαν & Κλάινταχ 2:5

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς

16:30Γκίλσφιλντ - Πρεστάτιν 1:3
16:30Κόνουι Μπόρο - Λάντουντνο 1:2
16:30Μπάκλεϊ - Ράθιν 2:1
16:30Νιούι Κεφν Ντρούιντς - Χόλιχεντ Χότσπερ 2:0
16:30Πένρινκοχ - Πόρθμαντογκ 0:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

19:00Κετσκεμετί - Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι 1:0
21:15Ουίπεστ - Ζαλαεγκερζέγκ 1:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

12:00ΜΟΛ Φέχερβαρ Γ - Σκεκσζάρντι Γ 3:2
12:00Χαλαντάς Γ - Κέλεν Γ 2:0
17:00Ακαδημία Πούσκας Γ - MTK Βουδαπέστης Γ 0:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Πλάζα Κολόνια - Τσέρο Λάργκο 2:0
21:30Ρεντίστας - Ντανούμπιο 0:1
00:30Πενιαρόλ - Αλμπιόν 2:0

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

18:15Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο - Ράμπλα Τζούνιορς 0:4
20:00Γιουβεντούτ - Λα Λουζ 0:1
21:00Βίλα Εσπανιόλα - Ατένας 0:0
21:30Σεντράλ Εσπανιόλ - Σουντ Αμέρικα 1:1

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

04:00Σαν Φρανσίσκο - Herrera 5:0
00:00Τάουρο - Άραμπε Γιούνιντο 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:30Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα 4:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

02:15Σπορτίβο Τρινιντένσε - Ιντιπεντιέντε 2:1
17:002 ντε Μάιο - Φερνάντο ντε λα Μόρα 3:0
17:00Guarani de Trinidad - Ρίβερ Πλέιτ 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

19:00Σπόρτινγκ Κριστάλ - Κάρλος Στέιν 3:2
21:15Κάρλος Μανούτσι - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν 3:2
23:30Αγιακούτσο - ΑΝΤ Τάρμα 1:2

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Κομερσιάντες Ουνίντος 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

19:00Killas Γ - Ουνιβερσιτάριο Γ 1:2
20:00Αγιακούτσο Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 0:2
21:15Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ 3:0
23:30Καντολάο Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Κρακόβια - Πιάστ Γκλίβιτσε 0:1
18:30Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς 1:3
21:00Στσζέτσιν - Πλοκ 2:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Σκρα - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 1:0
18:30Τίχι - Βίσλα Κρακοβίας 3:1
21:00Όντρα Όπολε - Ρεζόβια Ρζεσζόφ 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σλασκ 2 - Έλμπλαγκ 1:1
17:30Στόμιλ Ολσζτίν - Πολκόβιτσε 2:1
18:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Στέζιτσα 0:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

16:22GKS Πογκόν - Βάρτα Σίεραντζ 3:1
18:00Blonianka Blonie - ΛΚΣ Λοτζ II 1:0
18:00Γιαγκιελόνια II - Pilica Bialobrzegi 2:4
18:00Κονκόρντια Ελμπλάγκ - Ούνια Σκιερνιέβιτσε 0:0
18:00Λεγκιονόβο - Ζαμπρόφ 1:2
18:00Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι - Mlawa 1:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

13:00Gedania Gdansk - Stolem Gniewino 3:0
18:00Ζάβιστζα - Γιάροτσιν 1:2
18:00Ούνια Γιανίκοβο - Vineta W. 3:1
18:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Ούνια Σβάρζεντζ 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Ρακόφ 2 - Σλέζα Βρότσλαβ 2:1
13:00Τσρόμπρι Γκλόγκοου 2 - Στίλον Γκορζόφ 2:3
14:00Goczalkowice Zdroj - Όντρα 0:2
18:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Ζ. Γκόρα 0:1
18:00Κλούσζμπορκ - Carina Gubin 1:1
18:00Πνίοβεκ Παβλόβιτσε - Nysa 4:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

17:00LKS Lagow - Κόρονα 2 1:1
18:00Lublinianka - Κρακόβια Κρακοβίας 2 0:3
18:00Κσζο Οστρόβιετς - Βισλόκα Ντέμπιτσα 3:1
18:00Ορλέτα Ραντζίν - Ούνια Ταρνόφ 2:3
18:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Άβια Σουίντνικ 0:1
18:00Σ. Βόλα - Wiazownica 3:0
20:57Μπιάλα Ποντλάσκα - KS Wieczysta Krakow 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Κρακόβια U18 - Λεχ Πόζναν U18 1:3
13:00Εσκόλα Βαρσοβίας U18 - Στσζέτσιν U18 1:0
13:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 - Βίσλα Κρακοβίας U18 2:5
13:00Λέγκνιτσα U18 - Κόρονα U18 0:2
13:00Λέχια Γκντανσκ U18 - Σλασκ U18 1:1
18:00Πολόνια Βαρσοβίας U18 - Άρκα Γκντίνια U18 1:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

13:00Czworka Radom Γ - Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ 0:4
13:00Μεντίκ Κονίν Γ - Pogon Szczecin Γ 0:2
13:00Σλασκ Γ - Λέτζνα Γ 1:2
17:00Πογκόν Τσζεφ Γ - Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ 1:3
18:00ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ - Στοτσζνιόβιετς Γ 2:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

20:00Κάζα Πία - Μπενφίκα 0:1
22:30Σπόρτινγκ - Ρίο Άβε 3:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Κοβίλα - Φεϊρένσε 0:2
17:30Εστρέλα ντα Αμαντόρα - Φαρένσε 1:1
17:30Τορεένσε - Νασιονάλ Μαδέιρα 0:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

19:00Αράντ - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 2:1
21:45Πετρολούλ Πλοϊέστι - Ραπίντ Βουκουρεστίου 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Ντουμπραβίτα - Ουνιρέα Ντέι 1:2
11:00Ουνιρέα Κονστάντα - Προγκρεσούλ Σπαρτάκ 0:3
11:00Πολιτέκνικα Ιάσι - Βιτορούλ Τάργκου Γίου 2:0
11:00Ριπένσια Τιμισοάρα - Ουνιρέα Σλομπόζια 1:2
11:00Σεβισούλ Σελιμπάρ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 4:0
11:30Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Γκλόρια Μπουζάου 1:3

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Λοκομοτίβ Μόσχας - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 1:1
17:00Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2:1
20:00Δυναμό Μόσχας - Κράσνονταρ 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL

14:00Βέλες Μόσχας - Ούφα 0:2
17:00Βόλγκα - Καμάζ 0:2
19:00Σινίκ Γιάροσλαβ - Ροντίνα Μόσχας 1:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

17:30Yessentuki - Μαϊκόπ 0:2

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

04:30ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 - Σαλιούτ-Μπέλγκοροντ 0:2
13:00Dynamo Vladivostok - Καλούγκα 1:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

10:30Ομσκ - Άμκαρ 1:0
11:00Δυναμό Μπαρναούλ - Ζενίτ-Ιζέφσκ 1:4

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

12:30Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Κράσνονταρ Γ 3:0
13:00Ζενίτ Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 3:0
13:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ - Ρουμπίν Καζάν Γ 4:0
18:00Ριάτζαν Γ - Ζβέζντα Γ 2:1
18:00Ροστόφ Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Κολουμπάρα - Βοϊβοντίνα 2:2
20:00Νάπρεντακ - Μπάτσκα Τόπολα 0:0
21:45Ερυθρός Αστέρας - Βόζντοβατς 4:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30ΙΜΤ Νόβι Βαλιγραδίου - Γιεντίνστβο 2:1
18:30Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Ίντιγια 1:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

11:00Σίντελιτς Βελιγραδίου - Στουντέντσκι Γκραντ 2:1
12:00Πρβα Ίσκρα Μπάριτς - Μπρόνταρατς 0:2
12:00Τελεόπτικ - Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς 3:1
18:00OFK Βελιγραδίου - Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι 1:1παράτ.

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

18:00Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν 4:1
18:00Ναφτάγκας - Τέκστιλατς 1:1
18:00Ντιναμό Παντσέβο - Ραντνίτσκι Σομπόρ 1912 1:2
18:00Ομλαντίνατς ΝΒ - Μπετσέι 0:1
20:00Μπάκα - 1. Μάι Ρούμα 1:2

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

18:30Ντούναβ Πράχοβο - Ντουμπότσιτσα 1:1
18:30Παράτσιν - Τιμόκ 6:0
18:30Πτσίνια - Μπρζι Μπροντ 0:0
18:30Ραντνίτσκι Σβιλάινατς - Τοπλιτσανίν 5:1
18:30Τιμοκανίν - Μέσεβο 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

18:30FAP - Μπούντουτσνοστ Αρίγιε 1:1
18:30Μάτσβα Μπόγκατιτς - Πόλετ Λιούμπιτς 1:3
18:30Μπούντουτσνοστ Κρούσικ - Ράντεβατς 1:2
18:30Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Σλόγκα Ποτζέγκα 0:1
18:30Σμεντέρεβο - Σλόγκα 1940 1:0
18:30ΑναβολήΣούσιτσα - Μιχαΐλοβατς -:-
18:30Τουτίν - Τάκοβο 0:0
20:00Μπόρατς 1926 - Μλάντι Ράντνικ 3:0

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Γιάνγκ Λάιονς - Λάιον Σίτι Σέιλορς 1:10
12:30Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. - Ταμπάινς 3:4

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

17:00Αμπερντίν - Μάδεργουελ 2:3
17:00Λίβινγκστον - Χιμπέρνιαν 2:1
17:00Ρέιντζερς - Σεντ Τζόνστον 4:0
17:00Σεντ Μίρεν - Ρος Κάουντι 1:0

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Έιρ Γιουνάιτεντ - Χάμιλτον 2:2
17:00Ινβερνές - Κόουβ Ρέιντζερς 4:1
17:00Κουίνς Παρκ - Πάρτικ Θιστλ 3:2
17:00Ρέιθ Ρόβερς - Μόρτον 2:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00Αλόα - FC Edinburgh 2:4
17:00Κλάιντ - Κέλτι Χαρτς 3:0
17:00Κουίν οφ Σάουθ - Ερντριεόνιανς 1:1
17:00Ντανφέρμλιν - Μοντρόουζ 1:0
17:00Φόλκερκ - Πίτερχεντ 3:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Άλμπιον Ρόβερς - Φάιφ 0:1
17:00Νταμπάρτον - Άνναν 4:0
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Στενχαούσμιουρ 3:0
17:00Στρανράερ - Μπόνιριγκ Ρόουζ 2:2
17:00Φόρφαρ - Έλγιν Σίτι 2:2

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

17:00Γουίκ Ακάντεμι - Τούριφ Γιουν. 2:0
17:00Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς - Φόρις Μεκάνικς 0:1
17:00Κίθ - Κλακνακούντιν 2:1
17:00Λόζιεμαουθ - Φρέιζερμπεργκ 0:7
17:00Μπάκι Θιστλ - Στράθσπεϊ Θιστλ 8:0
17:00Μπρόρα Ρέιντζερς - Μπανκς Ο Ντι 3:0
17:00Ντέβερονβεϊλ - Μπρέχιν 1:3
17:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Νέιρν Κάουντι 3:1
17:00Χάντλι - Ροδς 1:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Γκρέτνα 2008 - Σέλτικ Β 1:4
17:00Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι - Σπάρτανς 1:3
17:00Ηστ Κίλμπραϊντ - Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς 4:0
17:00Καλεντόνιαν Μπρέιβς - Ρέιντζερς Β 3:3
17:00Κάουντενμπιθ - Ντάλμπιτι Σταρ 1:1
17:00Μπέργουικ - Στέρλινγκ 3:0
17:00Μπόνες Γιουνάιτεντ - Χαρτς 2 4:1
17:00Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς - Τράνεντ Τζούνιορς 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

17:00Ζίλινα - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε 1:0
19:00Ρουζομπέροκ - Τρέντσιν 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

18:00Κομάρνο - FK Χουμένε 0:0
18:00Τάτραν Πρέσοφ - Περτζάλκα 2:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Ανατολή

18:00Ναμεστόβο - Καλίνοβο 1:1
18:00Σλάβια Κόζιτσε - Βράνοφ 0:0
18:00Σπίσκα Νόβα Βες - Πόπραντ 3:1
18:00Τατράν Οράβσκε Βέσελε - Λιπάνι 0:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα 3 - Δύση

18:00Ίντερ Μπρατισλάβας - Γκαλάντα 1:3
18:00Κάλνα ν. Χρονόμ - Σερέντ 0:2
18:00Κάστκοβτσε - HA Banska Bystrica 1:0
18:00Μαλτζενίτσε - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα 3:0
18:00Νόβε Μέστο - Βρακούνα Μ. 5:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα

18:30Ντόμινο - NSK 1922 Bratislava 1:3
18:30Ροχόζνικ - Γιάροβτσε Μπρατισλάβας 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

11:00Ζαρνόβιτσα - Λ. Χραντόκ -:-
18:00Ζβόλεν - Μπενεσόβα 2:2
18:00Κάντσα - Κοβατσόβα 2:0
18:00Κ. Νόβε Μέστο - Σλάβια Στασκόφ 0:0
18:00Μπάνικ Στρανάβι - Σάλκοβα 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή

17:30Ρουντνάρι - Μλάντοστ Κάλσα 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση

18:00Κολαρόβο - Μαρτσέλοβα 6:0
18:00Κρυστάλ - Πάτα 1:1
18:00Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Χουρμπάνοβο 4:0
18:00Μπολεράζ - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β 1:1
18:30Λέβιτσε - Λοκομοτίβα Κοζαρόβτσε 3:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

12:00GFC Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 1:1
12:00Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ - Ζίλινα Γ 15:0
12:00Τρέντσιν Γ - Ρουζομπέροκ Γ 2:4
17:00Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ - Νόβε Ζάμκι Γ 6:1
18:00Περτζάλκα Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ 1:3

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:30Μούρα - Ταμπόρ Σεζάνα 2:2
21:15Κόπερ - Ραντόμλιγιε 5:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

18:30Μπιλγιέ - Μπίστριτσα 2:1
18:30Ντομπ - Μπέλτιντσι 1:1
18:30Πριμόριε - Φούζιναρ 1:4
18:30Ρογκάσκα - Αλουμίνι 0:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

18:30Race - Βιντέμ 1:4
18:30Ζαβρτς - Ντομπρόβτσε 2:0
18:30Ντράβα - Ποσάβιε Κρσκο 3:2
18:30ΑναβολήΝτραβίνια - Σμάρτνο -:-
18:30Ντράβογκραντ - Σαμπιόν Κέλιε 1:4
18:30ω - Τσιρκουλάνε 1:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

18:30Dren Vrhnika - Ζίρι 4:0
18:30Άντρια Μίρεν - Σλόβαν Λιουμπλιάνα 2:2
18:30Ίζολα - Βιζόκο 0:0
18:30Λιουμπλιάνα Σβόμποντα - Φάμα Βιπάνα 3:2
18:30Σενκούρ - Μπρντα -:-
18:30Σόμπετς Λέσκε - Σάβα Κράνι 1:1
18:30Τόλμιν - Σκόφια Λόκα 3:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

18:00Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ - Πομούριε Γ 0:4
19:00Πριμόριε Γ - ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ 0:7

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Μπαντμπααντό - Τζαζίρα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

18:30Χέλσινγκμποργκ - Σίριους 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

16:00Γιόνσεπινγκ - Χάλμσταντ 0:5
16:00Ντάλκουρντ - Έργκριτε 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Σολεντούνα 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Λαντς - Τβάακερς 1:0
17:00Βάνερσμποργκ - Άνγκελχολμς 0:0
17:00Λίντομε - Ατβίνταμπεργκ 4:0
17:00Οσκαρσάμνς - Τορν 3:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

13:00Μπεργκνασέτς - Σουντ 1:3
14:00Έστερσουντ - Κίρουνα 1:0
14:00Λούλεα - Ιτερχόγκνταλς 4:1
15:00Μπόντεν - Ουμέα 6:0
15:00Φρίσκα Βίλιορ - Στόρφορς 2:0
16:00Σάντβικς - Γκότνε 1:1
17:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Σκελεφτέα 0:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

13:30Σαντβίκενς - Στόκσουντ 2:1
15:00Σκίλγιεμπο - Χούντικσβα 0:3
17:00Κβαρνσβέντενς - Ουπσάλα 1:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

14:00Ονσάλα - Τολό 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Αριάνα - Όστερλεν 2:1
15:00Καρλσκρόνα - Κρίστιανσταν 2:1
15:00Χάσλχολμ - Ασαρούμς 2:3
15:00Χόγκσμπι - Ρόζενγκαρντ 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

15:00Κάρλμπεργκς - Λίντινγκο IFK 2:0
15:00Χάντινγκε - Σμέντμπι 6:2
17:00Νίκεπινγκ - Βάρμπολ 4:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

14:00Στένουνγκσουντς - Βάνερσμποργκς 1:3
15:00Ανγκέρντ - Ίζχαλτς 1:4
15:00Κάρλσλουντ - Χέρεσταντς 5:0
15:00Κούμλα - Μιόλμπι 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

15:00Ράβασενς Γ - Ουπσάλα Γ 1:6
15:00Σούντσβαλ Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ 0:4
16:00Αλινγκσάς Γ - Τιμ TG FF Γ 1:0
16:00Μαλαμπάκενς Γ - Γκάμλα Ουπσάλα Γ 0:3
16:00Μπρομόλα Γ - Τζίτεξ ΒΚ Γ 2:1

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

17:00Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό - Αλ Γιαΐς 0:0
17:00Ουατμπά - Τισρίν 2:2

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Ρατσαμπούρι - Μουανγκτόνγκ Γιουν. 1:0
14:30Λαμπάνγκ - Νονγκ Μπουά Πιτσάγια 1:0
15:00Νακόν Ρατσασίμα - Μπουριράμ 1:2

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

13:30Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ - Καζετσάρτ 2:0
14:00Τσαϊνάτ - Κράμπι 1:0
14:30Ραγιόνγκ - Τρατ 1:1
15:00Ράι Πράτσα - Φραέ 2:2

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:00Eskhata - ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ 3:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Καϊσέρισπορ - Ιστανμπούλσπορ 1:0
21:45Ανταναντεμίρσπορ - Σίβασπορ 3:0
21:45Γαλατασαράι - Γκιρεσούνσπορ 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

17:00Μανίσα ΦΚ - Μπολουσπόρ 0:1
19:15Ρίζεσπορ - Κετσιορενγκουτσού 1:1
21:45Γκεντσλερμπιρλιγκί - Αλτινόρντου 3:3
21:45Εγιούπσπορ - Ντενίζλισπορ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Τραμπζονσπόρ 2 - Χατάγιασπορ 2 3:3

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Μπρνο - Μλάντα Μπόλεσλαβ 3:1
17:00Οστράβα - Ζλιν 3:1
17:00Τέπλιτσε - Μποέμιανς 0:1
20:00Χράντεκ Κράλοβε - Βικτόρια Πλζεν 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Βισκόφ - Ταμπόρσκο 3:1
11:15Σλάβια Πράγας Β - Σπάρτα Πράγας Β 4:2
11:15Τρίνεκ - Ντούκλα Πράγας 2:0
11:15Χρούντιμ - Βισότσινα Γιλάβα 1:2
18:00Βλάσιμ - Λίσεν 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15Μότορλετ Πράγας - Κάρλοβι Βάρι 1:0
11:15Σόκολοφ - Αντμίρα Πράγας 1:1
11:30Κράλουφ Ντβούρ - Πρεστίτσε 4:1
11:30Χοστούν - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β 1:2
16:00Ντομάζλιτσε - Πολβτάφσκα ΦΑ 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Μλάντα Μπόλεσλαβ Β - Μπενεσόφ 1:0
11:30Κόλιν - Μπάνικ Μοστ-Σου 6:0
18:00Βέλβαρι - Τέπλιτσε Β 0:1
18:00Ζιβάνιτσε - Ζάπι 2:2
18:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Πρέπερε 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

18:00Βιτκόβιτσε - Χοντόνιν 0:1
18:00Κρόμεριτζ - Οστράβα Β 2:0
18:00Ρόζιτσε - Φρίντλαντ 5:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Κατόβιτσε 2:2
11:15Αρίτμα Πράγας - Τσέσκι Κρουμλόφ 1:1
11:30Κόμαροφ - Ντομάζλιτσε Β 1:0
18:00Κλατόβι - Τοχόβιτσε 2:1
18:00Ντουμπράβκα - Πέτριν Πλζεν 3:3
18:00Σόμπεσλαβ - Χορόβιτσε 4:0
18:00Χόρνι Μπρίζα - Ροκιτσάνι 1:4

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Νερατόβιτσε - Κλάντνο 0:2
11:15Ουζέντ Πράγας - Μπρέζοβα 4:3
11:15Στέτι - Κοσμονόσι 1:4
17:00Χβέζντα Τσεμπ - Τσέσκα Λίπα 1:2
18:00Λούνι - Μέτεορ Πράγας 3:2
18:00Σλάνι - Χόμουτοφ 0:1
18:00Τσέσκι Μπροντ - Λίμπις 2:4

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Νατσόντ 1:0
18:00Βισόκε Μίτο - Λίμπερετς Β 1:2
18:00Λέτοχραντ - Μπενάτκι 0:2
18:00Ντομπρόβιτσε - Χρούντιμ Β 1:1
18:00Τρούτνοφ - Βέλκε Χάμρι 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

17:30Χούμπολετς - Μπρο Μποχούνιτσε 0:2
18:00Βέλκα Μπάιτς - Ζνταρ ναντ Σαζαβού 0:0

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

18:00HFK Όλομουτς - Σλάβιτσιν 2:5
18:00Βσέτιν - Σάμπερκ 4:0
18:00Πρερόφ - Νόβε Σάντι 1:2
18:00Στέρνμπερκ - Σκάστιτσε 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:00Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Κρνοφ 4:1
11:15Νόβι Γίτσιν - Μπίλοβετς 3:2
18:00Χάβιροφ - Μπρίντλιτσνα 6:3
18:00Χλούμπινα - Μποχούμιν 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

14:30Σέμιτσε - Μιλέβσκο 2:1
18:00Γιανκόφ - Ολέζνικ 0:6
18:00Όσεκ - Ρουντόλφοφ 1:1
18:00Στρακονίτσε - Τιν ναντ Βλτάβου 1:0
18:00Τατράν Πρακατίτσε - Ταμπόρσκο Β 1:3
18:00Τρχόβε Σβίνι - Ντράζιτσε 5:1

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

11:15Κούριμ - Κρούμβιρ 5:1
11:30Σβράτκα Μπρνο - Κούνστατ 2:1
12:00Λίσεν Β - Ρατισκόβιτσε 6:1
18:00Μούτενις - Μποσκόβιτσε 0:2
18:30Ιβαντσίτσε - Μποσονόχι 3:3
18:30Λέντνιτσε - Ραγιέκο 1:0
18:30Σπάρτα Μπρνο - Μοράφσκα Σλάβια 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

15:00Γίτσιν - Σόλνιτσε 1:4
18:00Γιάρομερ - Ριχνόφ ναντ Κνεζνού 2:1πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Σκάλιτσε 3:1
18:00Βίσνοβα - Στράζ ποντ Ράλσκεμ 0:1
18:00Μιμόν - Νόβι Μπορ 0:4
18:00Χράντεκ ναντ Νίσου - Σεντμιχόρσκι 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

11:30Τσέσκι Τεσίν - Μπρουσπέρκ 3:0
18:00Κομπερίτσε - Ντόλνι Ντάτινε 0:2
18:00Ορλόβα - Γιακουμπτσόβιτσε 4:1
18:00Ρέπιστε - Πετρβαλντ να Μόραβε 1:4
18:00Χάι βε Σλέζσκου - Ντόλνι Μπενεσόφ 7:2
18:00Χερμανίτσε - Vratimov 5:6

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

18:00Λιτόβελ - Τσετσόβιτσε 0:1
18:00Ραπότιν - Μπρόντεκ ου Πρέροβα 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

18:00Λιμπισάνι - Σβιτάβι 2:1
18:00Λιτομίσλ - Τσέσκα Τρεμπόβα 0:1
18:00Πρελούτς - Τρεμοσνίτσε 0:1
18:00Τσότσεν - Μοράφσκα Τρεμπόβα 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

16:00Σταρτ Τλούματσοφ - Ραπίντ Πλζεν 0:2
18:00Πλζεν - Τσέρνιτσε - Νίρσκο 1:2
18:00Τατσόφ - Στρίμπρο 7:1
19:00Σοκόλ Λότα - Βεϊπρνίτσε 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Πρέντνι Κοπάνινα 2:6
11:15Βρανικ - Κραλόβιτσε 3:3
11:30Ζλίτσιν - Ολύμπια Ραντότιν 3:0
11:30Ουρινέβες - Κολοβράτι 1:0
11:30Σπόγιε Πράγας - Χοστιβάρ 6:2
14:00Μότορλετ Πράγας Β - CAFC Πράγας 1:1
18:00Τέμπο Πράγας - Ποντόλι 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:15Κούτνα Χόρα - Νεσπέκι 2:3
11:15Χρέμπεκ - Ουνιόν Μπερούν 5:1
11:30Σπαρτάκ Πρίμπραμ - Σεντλκανί 4:2
18:00Βελίμ - Χόρκι ναντ Γιζερού 0:1
18:00Ντόκσι - Ποβλτάφσκα Β 2:5

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

17:30Ζιρόβνιτσε - Βρτσοβίνα Β 3:1
17:30Οκρίσκι - Ντουκοβάνι 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

18:00Μορκόβιτσε - Οσβετιμάνι 3:3
18:00Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ - Στράνι 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00Βικτόρια Πλζεν U19 - Χράντεκ Κράλοβε U19 4:1
12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Βισότσινα Γιλάβα U19 0:5
12:00Σίγμα Όλομουτς U19 - Οστράβα U19 3:0
12:00Σπάρτα Πράγας U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 3:0
13:15Σλόβακο U19 - Παρντούμπιτσε U19 0:0
14:15Ντούκλα Πράγας U19 - Κάρβινα U19 2:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

17:00Ιλβ - Χόνκα 0:4
17:00Ίντερ Τούρκου - Βάασα 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

15:00KPV - PK-35 1:1
17:00Εκενάς - ΠΙΦ Πάργκας 4:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

15:00Κέσκι-Ουουσιμάα - Πάλο-Πόγιατ 3:2
17:00Λάντεν Ρέιπας - ΚαΠα 1:2
17:00ΛαΠα - Γίπο 0:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

15:00ΕΠΣ - Τζαζ Πόρι 3:4
17:00HJS - GrIFK 2:1
17:00Μουσάν - Ιλβ-Κισσά 2:3
17:00ΣαλΠα - Χόνκα Ακατέμια 4:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:00OTP - Νάρπες Κραφτ 0:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

14:00ONS Ούλου Γ - ΠΚ-35 Ελσίνσκι Γ 1:2
15:00HJK Γ - NJS Γ 7:0
15:00KuPS Γ - ΠΚ-35 Βάνταα Γ 7:0
17:00Άλαντ Γιουν. Γ - Ιλβ Γ 4:0
17:00Χόνκα Γ - HPS Γ 1:1

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

04:30Λάμπασα - Νάντι 1:2

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

03:30Κοκίμπο - Κομπρεσάλ 3:1
20:15Αουντάξ Ιταλιάνο - Έβερτον Ντε Βίνα 1:0
22:45Τσούριτσο Ουνίδο - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή 3:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

18:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Ντεπόρτες Τεμούκο 1:2

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:00Ιντεπεντιέντε Κοκένες - Βαλντίβια 1:3
22:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Ντεπόρτες Κονσεπσιόν 0:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.