REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

16:00Σαουθάμπτον - Γούλβς 0:1
18:30Άρσεναλ - Τότεναμ 3:1

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

14:00Μπορντό - Ρεν 1:1
16:00Μπρεστ - Μετς 1:2
16:00Ρεμς - Ναντ 3:1
16:00Τρουά - Ανζέρ 1:1
18:00Κλερμόν - Μονακό 1:3
21:45Μαρσέιγ - Λανς 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Μπόχουμ - Στουτγκάρδη 0:0
18:30Φράιμπουργκ - Άουγκσμπουργκ 3:0

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

16:00Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός 0:2
16:00Παναθηναϊκός - Βόλος ΝΠΣ 5:1
18:15ΠΑΣ Λαμία - Παναιτωλικός 2:2
20:30ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

15:00Μαγιόρκα - Οσασούνα 2:3
17:15Μπαρτσελόνα - Λεβάντε 3:0
19:30Ράγιο Βαγιεκάνο - Κάντιθ 3:1
19:30Ρεάλ Σοσιεδάδ - Έλτσε 1:0
22:00Μπέτις - Χετάφε 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

13:30Γιουβέντους - Σαμπντόρια 3:2
16:00Έμπολι - Μπολόνια 4:2
16:00Ουντινέζε - Φιορεντίνα 0:1
16:00Σασουόλο - Σαλερνιτάνα 1:0
19:00Λάτσιο - Ρόμα 3:2
21:45Νάπολι - Κάλιαρι 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι - Προκριματικά

17:00Χάσταγκ - Τσίπσστεντ 1:4

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ - Τσέλσι Γ 1:6
16:00Μπράιτον Γ - Άστον Βίλα Γ 0:1
16:00Τότεναμ Γ - Ρέντινγκ Γ 1:0
17:00Γουέστ Χαμ Γ - Λέστερ Γ 4:0
20:45Άρσεναλ Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ 5:0

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

14:00Μπρίστολ Σίτι Γ - Ντάρχαμ Γ 0:2
14:00Τσάρλτον Γ - Μπλάκμπερν Γ 2:0
16:00Λίβερπουλ Γ - Κρίσταλ Πάλας Γ 2:1
16:00Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ - Κόβεντρι Γιουνάιτεντ Γ 2:2
16:00Σάντερλαντ Γ - Λιούιζ Γ 1:1
16:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Γουότφορντ Γ 3:0

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Λιμπερτάς - Φαετάνο 4:2
16:00Μουράτα - Λα Φιορίτα 0:1

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σαμπά Μπακού - Νέφτσι Μπακού 1:2
18:15Σαμγκαγίτ - Καμπάλα 0:0

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

20:45Παρτιζάνι - Βλάζνια Σκόντερ 1:1

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

12:00Σαντ Τζούλια - Σάντα Κόλομα 1:2
14:30Καρόι - Ορντίνο 1:5
17:00Σάντα Κόλομα - Ενγκορντανί 1:1
19:30Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Μπάνφιλντ - Ατλέτικο Τουκουμάν 2:0
02:15Σεντράλ Κόρντομπα - Ρίβερ Πλέιτ 1:3
19:30Ουνιόν Σάντα Φε - Πατρονάτο 2:0
21:45Σαν Λορέντζο - Ντεφένσα Τζουστίτσια 2:1
00:00Ιντεπεντιέντε - Γκοντόι Κρούζ 1:4

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:10Τίγκρε - Αλβαράντο 1:0
21:00Χιμνάσια Χουχούι - Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 1:1
21:10Γιμνάσια Μεντόζα - Αλμιράντ ε Μπράουν 3:3
21:30Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Μπαράκας Σεντράλ 1:0
22:00Ντεπορτίβο Μαΐπού - Ατλέτικο Ατλάντα 3:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:00Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ντεπορτίβο Μέρλο 0:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:00Άτλας - Τζένεραλ Λαμαντρίντ 1:1
21:00Εξουρσιονίστας - Μπερατζατέγκουι 3:2
21:00Μίντλαντ - Ρεάλ Πιλάρ 0:0
21:00Πορβενίρ - Ντοκ Σουντ 1:2
21:00Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο - Αργεντίνο ντε Μέρλο 0:2
21:00Σεντράλ Κόρντομπα - Λεάντρο Ν. Άλεμ 1:0
21:00Σπορτίβο Ιταλιάνο - Ιτουζάινγκο 0:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Κλαουζούρα

21:00Ντεφ. ντε Καμπαθέρες - Ντεπορτίβο Παραγκουάιο 1:1
21:00Πουέρτο Νουέβο - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ 1:1

ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας Γυναικών - Προκριματικά - Πρώτη φάση

16:00Τατζικιστάν Γ - Μαλδίβες Γ 4:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

08:30Άλμπανι Κρικ - Γκραβάτ 4:0
10:00Μπρισμπέιν Νάιτς - Δε Λέικς 1:8
10:00Σεντ Τζορτζ Ουίλαουόνγκ - Ουέστερν Σπίριτ 3:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο FFA

08:00Φλόριτ Αθήνα - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ 1:3παράτ.

ΑΥΣΤΡΙΑ: Άντμιραλ Μπούντεσλιγκα

15:30ΛΑΣΚ Λιντζ - Αντμίρα 3:1
15:30Χάρτμπεργκ - Αούστρια Βιέννης 3:4
18:00Ραπίντ Βιέννης - Στούρμ Γκρατς 0:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Αούστρια Βιέννης II - Λάφνιτς 0:1
11:30Γκράτζερ - Βάκερ Ίνσμπρουκ 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

16:00Στρίπφινγκ - Αντμίρα (Ερασ.) 1:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

11:30Ραϊχενάου - Κιτζμπούελ 3:0
18:00Τελφς - ΣΒ Ίνσμπρουκ 4:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

11:30Ντορνμπάιρνερ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) 0:2
12:00Rotenberg - Μπρέγκετζ 6:0
17:00Ρόδις - Λότερακ 2:1
17:00Χόχενεμς - Βόλφουρτ 3:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

11:00Βόρντερλαντ Γ - Νιούλενμπαχ Γ 1:1
15:00Φερστ Βιέννης Γ - Σουντμπούργκενλαντ Γ 7:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

14:30Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ - Αντβέρπ 1:2
17:00Γάνδη - Σερκλ Μπριζ 2:1
19:30Οστάνδη - Άντερλεχτ 2:2
22:00Γκενκ - Σερένγκ 3:0
22:00Σαρλερουά - Μαλίν 0:2

ΒΕΛΓΙΟ: 1Β Προ Λιγκ

17:00Βιρτόν - Ντέιντζε 1:1
21:00Μουσκρόν - Βέστερλο 1:2

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

16:00Κνόκε - Μπούμ 1:3
16:00ΟΡΣΛ Βίσε - Τινέ 1:2
16:00Σεντ Ελουάζ - Πάτρο Μαασμέχελεν 3:1
16:00Φρανκς Μπορέν - Ντέσελ 1:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

16:00Ακρέν - Χαμουάρ 2:3
16:00Βάρναντ - Ουαρέμε 0:2
16:00Βερλέν - Κούβιν-Μάριεμπουργκ 1:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

16:00Γκούλεγκεμ - KRC Χαρελμπέκε 1:0
16:00Μενέν - Βέτερεν 2:1
16:00Όλσα Μπράκελ - Ζουεβεζέλε 3:4
16:00Ουστχοέκ - Ζελζάτε 0:2

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

16:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Χέιντς 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: Βελγικό Κύπελλο Γυναικών

16:00Λίβεν II Γ - Άντερλεχτ Γ 1:5
19:00Λίβεν Γ - Κόντικ Γ 2:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Ζούλια - Εστουντιάντες Μέριδα 1:2
01:15Καράκας - Μετροπολιτάνος 1:3

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

00:00Ανγκοστούρα - Bolivar 0:1
22:00Academia Rey - Ουρένα 1:1
22:00Λανέρος - Rayo Zuliano 0:3
22:00Μινερβέν - Πετάρε 0:1
22:30Atletico La Cruz - Φουντασιόν AIFI 0:0

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

00:00Σαν Χοσέ - Μπλούμινγκ 1:2
22:00Νασιονάλ Ποτόσι - Ρεάλ Ποτόσι 4:2
00:15Ρεάλ Τομαγιάπο - Μπολιβάρ 1:3

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

00:00Μαρισκάλ Σούκρε - Βάκα Ντιέζ 0:0
00:30Νασιονάλ Σενάκ - Κουεμπράτσο Βίλα Μόντε 2:1
20:20Deportivo Shalon - Εμ Χουανούνι 0:3
22:00Ουνιβερσιτάριο - Atletico de Padilla 3:1
22:30America de Villazon - Ροζάριο Σεντράλ 1:4
22:30Caracollo - Σουρ-Καρ 0:4

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

16:00Struga - Σκέντιγια 1:1
16:00Μπόρετς - Σκόπιε 0:2
16:00Ραμποτνίτσκι - Πέλιστερ 1:1
16:00Ρενόβα - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ 5:2
16:00Τίκβες - Μακεντόνιγια 3:0
19:00Ακαντέμιγια Πάντεφ - Σκούπι 1:3

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ποσούσιε - Μπρίγιεκ 2:2
18:00Ζελιέζνιτσαρ - Λέοταρ 1:0
22:00Ζρινιέσκι - Σλόμποντα 1:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

16:30Μλάντοστ DK - Γκοράζντε 4:1
16:30ΤΟΣΚ Τεσανί - NK GOSK Γκαμπέλα 0:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

16:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας 2:1
19:15Λουντογκόρετς - Μπότεφ Βράτσα 3:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

13:30Σπαρτάκ - Χεμπάρ 1:0
17:00Νεφτοκίμικ Μπουργκάς - Μίνιορ Πέρνικ 1:3
17:00Σβόγκε - Σοζοπόλ 2:1
17:00Σεπτέμβρη Σόφια - Σεπτέμβρη Σίμιτλι 7:0
17:00Στρούμσκα Σλάβα - Γιάντρα Γκάμπροβο 1:0
18:00Λίτεξ Λόβετς - Ντομπρούζντα 0:0
18:00Μοντάνα - Έταρ 0:2
19:00Μπότεφ Πλόβντιβ II - Μάρεκ 1:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

17:00Μπότεφ Νόβι Παζάρ - Ουστρέμ Ντοντσέβο 2:0
17:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Ντούναβ Ρούσε 2:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

23:00Τσεάρα - Τσαπεκοένσε 1:0
01:00Κορίνθιανς - Παλμέιρας 2:1
03:00Σάο Πάολο - Ατλέτικο Μινέιρο 0:0
17:00Αμέρικα ΜΓ - Φλαμένγκο 1:1
22:00Γιουβεντούντε - Σάντος 3:0
22:00Ιντερνασιονάλ - Μπαΐα 2:0
22:00Φλουμινένσε - Μπραγκαντίνο 2:1
00:15Ατλέτικο Παραναένσε - Γκρέμιο 4:2
00:15Σπορ Ρεσίφε - Φορταλέζα 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

23:30Κονφιάνκα - Οπεράριο 1:0
00:30CRB - Αβάι 1:2
03:00Κοριτίμπα - Γκουαρανί 1:0
22:00Κρουζέιρο - CSA 1:2
00:15Μποταφόγκο - Σαμπάιο Κορρέα 2:0
00:15Πόντε Πρέτα - Μπραζίλ ντε Πελότας 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00EC Σάο Ζοσέ - Υπιράνγκα 1:1
23:00Βόλτα Ρεντόντα - Τομπένσε 2:1
23:00Γιακουιπένσε - ΑΕ Άλτος 3:2
23:00Ιτουάνο - Μποταφόγκο SP 0:0
23:00Μιρασόλ - Νοβοριζοντίνο 0:1
23:00Παϊσαντού - Μαναούς 2:0
23:00Σάντα Κρούζ - Μποταφόγκο PB 1:1
23:00Φεροβιάριο - Φλορέστα 0:1
23:00Φιγκουεϊρένσε - Κριτσιούμα 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D - Πλέι Οφς

21:00Γιούλχο Εσπόρτε - ABC 1:1
22:00Αμέρικα-ΡΝ - Μότο Κλαμπ 1:0
22:00Ουμπερλάντια - Τζόινβιλ 1:0
22:00Τσιανόρτε - Απαρετσιντένσε 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ακρεάνο - Δεύτερη φάση

00:00Χουμαΐτα - Γκαλβέζ 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο 2

00:00Βερανόπολις - Ιγκρεΐνια 1:1
21:00GE Μπάγκε - ΕΚ Γουαρανί 0:0
21:00Λαγεαντένσε - Ίντερ Σάντα Μαρία 1:0
21:00Πάσο Φούντο - GE Γκλόρια 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2 - Τελική Φάση

00:00Τουπινάμπας - Βίλα Νόβα 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

16:00Σάντος U20 - Φλαμένγκο U20 1:0
21:00Ιντερνασιονάλ U20 - Μπαΐα U20 2:0
21:00Μποταφόγκο U20 - Γκοϊανιένσε U20 1:0
21:00Φλουμινένσε U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 1:0
21:00Φορταλέζα U20 - Βάσκο U20 0:2
22:00Παλμέιρας U20 - Κρουζέιρο U20 0:0

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

13:45Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Παρίσι Γ 4:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

14:00Μερινιάκ Γ - Νιμ Γ 0:2
15:00Λιλ Γ - Στρασβούργο Γ 2:1
16:00Βέντενχαϊμ Γ - Λανς Γ 2:2
16:00Γκρενόμπλ Γ - Μαρσέιγ Γ 0:1
16:00Λα Ρος Γ - Χάβρη Γ 0:2
16:00Λε Πουί Γ - Αλμπί-Μαρσάκ Γ 0:1
16:00Μετς Γ - Σεντ-Μορ Γ 3:1
16:00Ναντ Γ - Μπρεστ Γ 3:0
16:00Νις Γ - Τονόν Εβιάν Γ 5:1
16:00Ροντέ Γ - Ιζιρέ Αλιέ Γ 0:2
16:00Σεντ-Μαλό Γ - Ορλεάν Γ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Αμβούργο - Νυρεμβέργη 2:2
14:30Αννόβερο - Σαντχάουσεν 1:2
14:30Ντιναμό Δρέσδης - Βέρντερ Βρέμης 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Τουργκούτσου Μονάχου - Μπορούσια Ντόρτμουντ II 2:1
15:00Τσβίκαου - Φράιμπουργκ II 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00Τετόνια Ότενσεν - Αμβούργο II 2:1
15:00Χόλσταϊν Κιλ II - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 4:4
16:00ΑναβλήθηκεΧάνσα Λούνεμπεργκ - Όλντενμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Άουερμπακ - Χέρτα Βερολίνου II 3:2
14:00Λοκομοτίβ Λειψίας - Χάλμπερσταντ 4:0
14:00Φαρστενβάλντε - Μπάμπελσμπεργκ 1:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Πρόισεν Μούνστερ - Βούπερταλ 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:30Νόιστρελίτς - Νιουρούπιν 1:1
15:00CFC Χέρτα - ΡΣΒ Άιντραχτ 4:1
15:00Γκρέιφσβαλντ - Στερν 4:2
15:00Ζέλεντορφ - Τοργκελόβερ Γκρεΐφ 0:3
15:00ΑναβλήθηκεΣτάακεν - Σίλοου -:-
15:00Χάνσα Ροστόκ II - Στένταλ 0:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:00Μέρσεμπεργκ - Πλόεν 0:2
15:00Νορντχάουζεν - Γκρίμα 3:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Άικεντε - Πρέζεν Ρέινφελντ 7:1
15:00Πάνσντορφ - Λούμπεκ II 2:2
16:00Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ - Φρίζια Ρισούμ-Λίντχολμ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

11:45HEBC Αμβούργο - Ρούγκενμπέργκεν 3:2
15:00Νιεντόρφερ - Σουντερέλμπε 5:1
16:00Σασέλ - Μπάρμπεκερ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

15:00Λέχερ - Μπόργκφελντ 9:0
16:00Βέρντερ Βρέμης III - Κόμετ Άρστεν 3:2
16:00Ουνιόν Βρέμης - SFL Μπρεμερχάβεν 0:0
16:30Βάταν Βρέμης - Μπρινκούμερ 0:3
16:30Χαμπενχάουζερ - Χάστεντ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

15:00Άιντραχτ Νόρδαϊμ - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ 0:4
16:00VfL Όλντενμπουργκ - Ρότενμπεργκερ 2:0
16:00Άιντραχτ Τσέλε - Σπελ-Βένχαους 1:4
16:00Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ - Αρμίνια Αννόβερο 4:0
16:00Μπέρσενμπρουκ - Έμντεν 2:1
16:00Χίσλινγκερ - Λόνε 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00Βάτενσιντ - ASC 09 Ντόρτμουντ 0:2
16:00Βρέντεν - Πάντερμπορν II 0:5
16:00Γκούτερσλο - Πρόισεν Μούνστερ 2 4:1
16:00Έιντραχτ Ρέινε - Χολτζουίκεντερ 3:0
16:00Σέρμπεκ 2020 - Φίνεντροπ/Μπάμενολ 4:1
16:00Σίγκεν - Μεϊνερζάγκεν 3:1
16:00Σπρόκχοβελ - Βεστφάλια Ρίνερν 5:0
16:00Χάλτερν - Έρντεμπρουκ 1:1
16:00Χάμερ - Βεστφάλια Χερν 4:0
16:15Ενεπετάλ - Κάαν-Μάριενμπορν 0:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

16:00Στέινμπαχ - Έρλενσι 0:1
16:00Φρίεντμπεργκ - Έντερσχαϊμ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:00Γκόνσενχαϊμ - Ένγκερς 3:0
16:00Πφέντερσχαϊμ - Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν 1:6
16:30Καϊζερσλάουτερν II - Σαλμρόρ 3:1
16:30Σπέγιερ - Ντίεφλεν 3:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

12:00Ισμάνινγκ - Χάλμπεργκμους Γκόλνταχ 3:2
16:00Γκάρχινγκ - Γκάντελφίνγκεν 1:1
16:00Σβαμπμούνχεν - Ντόνοστοφ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

16:00Ριελάζινγκεν-Άρλεν - Φρίμπεργκ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

16:00Άλφτερ - Φορτούνα Κολωνίας II 2:0
16:00Βέσελινγκ-Ούρφελντ - Φρεϊαλντενχόβεν 1:2
16:00Βικτόρια 08 - Μπέργκις Γκλάντμπαχ 0:3
16:00Γκλες/Πάφεντορφ - Χουρτ 1:2
16:00Έιλεντορφ - Βιτστάλ 1:2
16:00Μπρέινιγκ - Φρέχεν 0:4
16:30Πεστς - Χένεφ 0:2
16:30Σιεγκμπέργκερ - Φριέζντορφ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00TVD Βέλμπερτ - Μποσόλτ 3:3
16:00Γκερμάνια Ράτινγκεν - Κρονενμπέργκερ 8:2
16:00Έσεν - Κλέβε 0:1
16:00Μόνχαϊμ - Σόνεμπεκ 1:1
16:15Στερκράντε Νορντ - Μίρμπους 2:4
16:30TuRU Ντίσελντορφ - Ουνιόν Νετετάλ 2:0
16:30Μενχενγκλάντμπαχ - Γιαν Χίσφελντ 0:8
16:30Ντούισμπουργκ - Νιεντερβένιγκερν 3:3
16:30Τετόνια Σεντ Τόνις - Ντίσελντορφ-Δύσης 2:3
16:30Χίλντεν - SC Βέλμπερτ 3:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00Όσναμπρικ U19 - Τσέμνιτζερ U19 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Βάλντορφ U19 - Ίνγκολσταντ U19 0:2
12:00Έσεν Κάσελ U19 - Χάιντενχαϊμ U19 0:5
12:00Μάιντζ U19 - Καϊζερσλάουτερν U19 7:1
14:00Γκρόιτερ Φιρτ U19 - Κίκερς Στουτγκάρδης U19 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00RW Έσεν U19 - Μπόχουμ U19 2:2
12:00Κολωνία U19 - Φορτούνα Ντίσελντορφ U19 6:1
12:00Ντούισμπουργκ U19 - Βουπερτάλερ U19 0:1
12:00Ομπερχάουζεν U19 - Γκλάντμπαχ U19 1:1
12:00Σάλκε U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 5:0
16:00Πάντερμπορν U19 - Βικτόρια Κολωνίας U19 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών

12:00Μπάγερν Μονάχου 2 Γ - Βόλφσμπουργκ 2 Γ 4:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες

12:00Χεγκάουερ Γ - Ιένα Γ 0:2
13:00Μπάμπελσμπεργκ Γ - Σίγκεν Γ 0:6
15:00Αρμίνια Μπίλεφελντ Γ - Κολωνία Γ 0:6
15:00Βορμάτια Βορμς Γ - Καρλσρούη Γ 0:2
15:00Λειψία Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ 1:3
15:00Μέπεν Γ - SGS Έσσεν Γ 0:1
15:00Ρόστοκερ Γ - Χένστεντ-Ούλτζμπουργκ Γ 0:7
16:001. Νυρεμβέργη Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ 0:5
16:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς Γ - Χόφενχαϊμ Γ 0:5

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

21:00Nueva Concepcion - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 0:0

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Βίμποργκ - Οντένσε 1:1
15:00Μίντιλαντ - Ράντερς 1:0
17:00Νόρντζελαντ - Κοπεγχάγη 1:5
19:00Μπρόντμπι - Άαλμποργκ 2:1
21:00Βέιλε - Σίλκεμποργκ 2:4

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

15:00Μπλόκους - Έσμπιεργκ 1:0
16:00Χόρσενς - Νίκομπινγκ 2:1

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00AB Κοπεγχάγη - B.93 Κοπεγχάγη 1:2

ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία

14:00Σλάγκελσε - Φρεμ 1:1

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Άαλμποργκ Γ - Κέλντινγκ Γ 0:2
16:00Θίστεντ Γ - Μπρόντμπι Γ 3:1

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

23:00Μόκα - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ 2:0
23:00Γιαραμπακόα - Βέγκα Ρεάλ 1:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:00Μουσούκ Ρούνα - Ορένσε 0:0
01:30Γκουαγιακίλ Σίτι - Νουέβε ντε Οκτούμπρε 0:1
04:00Μάντα - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο 2:2
22:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Oλμέδο 5:0
23:00ΑναβλήθηκεΑούκας - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ -:-
00:30Μακάρα - Ντέλφιν 2:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:15Λουκέρνη - Λουγκάνο 2:3
17:30Βασιλεία - Ζυρίχη 3:1
17:30Γκρασχόπερς - Σιόν 3:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

16:00Λα Σαράζ-Έκλεπλενς - Ομπερουάλις Νέιτερς 1:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

16:00Λάνγκενθαλ - Χονγκ 2:1

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

15:00ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα 1:2πέν.
16:00ΑE Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη 0:2
16:00Απόλλων Λάρισας - Α.Ε.Λ. 0:3
16:00Αχέρων Καναλακίου - Ολυμπιακός Βόλου 2:1
16:00Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας 0:1παράτ.
16:00Γιούχτας - Άγιος Νικόλαος 1:2παράτ.
16:00Διαγόρας Βραχνέικων - Παναχαϊκή 0:1
16:00Εδεσσαϊκός - Κοζάνη 1:3
16:00Εθνικός Σοχού - ΑΟ Υπάτου 0:1
16:00Ηλιούπολη - Αστέρας Βλαχιώτη 2:0
16:00Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας 1:2
16:00Θησέας Αγριάς - Πανσερραϊκός 2:3πέν.
16:00Καλλιθέα - Επισκοπή 2:1παράτ.
16:00Λευκίμμη - Απόλλων Πόντου 2:1
16:00Νέα Αρτάκη - Κηφισιά 1:2
16:00Παναγρινιακός - Τρίκαλα 0:2
16:00ΠΑΟ Ρούφ - Εργοτέλης 0:3
16:00ΑκυρώθηκεΠιερικός - ΠΟ Τρίγλιας -:-
16:00Πιερικός - Ηρακλής 1:2
16:00Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Λεβαδειακός 0:5
16:00Φήκης - Νίκη Βόλου 0:1

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Γιοκόρο - Αλιάντζα 3:3
03:30Αγκουίλα - Λουίς Άνχελ Φίρπο 1:1
04:00Μεταπάν - Τσαλατενάνγκο 1:4
04:00Σάντα Τέκλα - 11 Ντεπορτίβο 0:1
00:15Ατλέτικο Μάρτε - Φας 0:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00Τούλεβικ - Φλόρα 2:2
15:00Κάλιου - Πάιντε 3:2
16:50Νάρβα - Κουρεσάαρε 2:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Πάρνου - Νόμε Γιουνάιτεντ 0:2
17:00Έλβα - Ταμέκα U21 1:4

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Προκριματικά - Πρώτη φάση

13:00Τσεχία U17 - Λιθουανία U17 4:0
16:00ΑκυρώθηκεΣουηδία U17 - Λετονία U17 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

15:00Κιζιλτάς - Ρούμπιν Γιάλτα 1:0
16:00SKCHF Σεβαστόπολ - Όσεαν Κερχ 4:1
16:00TSK Σιμφερόπολ - Γιεβπατόριγια 1:0
16:00Γκβαρντεγιέτς - Alushta 4:1

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 1 - Λιγκ Β

12:00Λιθουανία U17 Γ - Αρμενία U17 Γ 2:1
17:00Κροατία U17 Γ - Καζακστάν U17 Γ 7:0

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00Καμπουέ - Νκανά 0:1
16:00Μπουιλντκόν - Kafue Celtic 0:1
16:00Ρεντ Άροουζ - Γκρην Μπάφαλοουζ 1:2

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:00Νιού Ίνγκλαντ - Ορλάντο Σίτι 2:1
02:30DC Γιουνάιτεντ - Σινσινάτι 4:2
02:30Κολόμπους Κρού - Κλαμπ ντε Φουτ Μοντρεάλ 2:1
03:00Κολοράντο Ράπιντς - Τορόντο 0:0
03:00Μινεσότα - Χιούστον 2:0
03:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Red Bulls Νέας Υόρκης 0:1
05:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Ντάλας 1:0
05:00Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Λος Άντζελες 2:0
05:30Πόρτλαντ - Ρίαλ Σολτ Λέικ 6:1
20:00Σικάγο Φάιρ - Νάσβιλ 0:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Πίτσμπουργκ - Τσάρλεστον 3:3
02:00Χάρτφορντ Αθλέτικ - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ 1:2
02:30Μαϊάμι - Λουντούν Γιουνάιτεντ 6:1
03:00Κολοράντο Σπρινγκς - Όστιν Μπολντ 3:1
03:00Μέμφις - Λούισβιλ Σίτυ 1:1
03:30Ρίο Γκράντε - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 3:2
03:30Σαν Αντόνιο - Νιού Μέξικο 0:1
05:00Λας Βέγκας Λάιτς - Σαν Ντιέγκο Λόιαλ 2:4
05:00ΟΚ Μπλουζ - Όκλαντ Ρουτς 2:1
05:00Τακόμα Ντεφάιανς - Φοίνιξ Ράιζινγκ 1:2
00:00Μπέρμιγχαμ - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 2:1
00:00Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 0:2

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

01:30Ρίτσμοντ Κίκερς - Τορόντο II 1:0
02:00Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς - Νιού Ίνγκλαντ II 0:1
03:00Ουνιόν Ομάχα - Τάκσον 0:1
03:00Φόργουορντ Μάντισον - Γκρήνβιλ Τράιουμφ 1:1
21:00Νορθ Καρολάινα - Νορθ Τέξας 0:1

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ - Φθινοπωρινή Σεζόν

02:00Σταμπτάουν - Νιου Άμστερνταμ 1:0
02:30Ντιτρόιτ - ΛΑ Φορς 1:0
04:00Σαν Ντιέγκο 1904 - Τσατανούγκα 1:2

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:00Σικάγο Γ - Πόρτλαντ Γ 2:1
22:00Racing Louisville Γ - Χιούστον Ντας Γ 0:4
00:00Ουάσινγκτον Γ - Kansas City NWSL Γ 2:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

07:00Σαπόρο - Χιροσίμα 0:2
09:00Σερέζο Οσάκα - Κασίμα 1:2
10:00Ναγκόγια - Οϊτά 1:0
11:00Καβασάκι - Σονάν 2:1
13:00Γκάμπα Οσάκα - Κασίβα 2:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

07:00Οκαϊάμα - Μπλάουμπιτζ 1:1
07:30Ματσουμότο Γιαμάγκα - Κιτακιουσού 2:1
08:00Μίτο - Καναζάβα 2:1
09:00Τόκυο Βέρντι - Ματσίδα Ζέλβια 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Toϊάμα - Τοτόρι 0:2
07:00Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού 2:1
08:00Καματαμάρε - YSCC 0:1
08:00Κουμαμότο - Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ 1:0
09:00Ιμαμπάρι - Γκρούλα Μοριόκα 0:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών

07:00Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ - JEF Γιουνάιτεντ Γ 2:0
07:30Mynavi Sendai Γ - Ομίγια Γ 0:0
08:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Saitama Γ 2:1
09:00Νογίμα Στέλα Γ - Παρσέιρο Ναγκάνο Γ 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Yamato Sylphid Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 0:1
07:00Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ - Νιταϊντάι Γ 0:2
08:00NGU Nagoya Γ - Χαριμάου Αλμπίον Γ 3:2
08:00Σεταγκάγια Σφίντα Γ - Ανγκεβαϊολέτ Χιροσίμα Γ 2:0

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 2 - Πρώτος Γύρος

14:30Πέρσις Σόλο - PSG Pati 2:0
17:00Τσιλακάπ - PSIM Γιογκιακάρτα 1:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Χουσεΐν - Αλ Σαλτ 2:4
20:30Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Ακαμπά 0:1
20:30Μαάν - Αλ Τζαζίρα 1:3

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

15:30Αλ Καραμπά - Αλ Σορτά 0:2
15:30ΑναβλήθηκεΑλ Ντιβανιγιά - Αλ Τζαουρά -:-
18:00Αλ Ταλαμπά - Αλ Νατζάφ 1:0
18:00Ερμπίλ - Βαγδάτη 1:2
20:30Naft Al-Basra - Αλ Μινά 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Μιραντές - Λεγκανές 1:2
17:00Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα 2:1
19:15Οβιέδο - Χιρόνα 0:0
21:30Λούγκο - Σαραγόσα 1:1
22:00Βαγιαδολίδ - Αλκορκόρν 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

13:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Λογκρόνες 3:1
13:00Ζαμόρα - Φερόλ 0:1
13:00Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα - Λα Κορούνια 2:1
18:00Εξτρεμαδούρα - Ράγιο Μαϊανταχόντα 3:2
18:00Λογκρόνς - Ταλαβέρα 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

13:00Αλμπαθέτε - Ρεάλ Μαδρίτης Β 2:0
13:00Βιγιαρεάλ Β - Κόστα Μπράβα 2:0
13:00Μπαγεάρες - Μπέτις Β 1:0
18:00Σανλουκουένιο - Λινάρες 0:2
18:00Σαν Φερνάντο - Σεβίλλη Β 2:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 1

12:30Λεγκανές Β - Κομποστέλα 1:1
13:00Μοστόλες - Παλέντσια ΚΑ 2:1
13:00Ουνιόν Αντάρβε - Ναβαλκαρνέρο 3:0
18:00Gimnastica Segoviana - Αρόζα 2:0
18:00Αρεντέιρο - Σαλαμάνκα 1:0
20:00Μπεργκαντίνος - Ποντεβέντρα 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 2

13:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Γκέρνικα Κλουμπ 2:3
18:00Αρένας Κλαμπ - Σεστάο 1:1
18:00Ρασίνγκ Ριόχα - Καγιόν 4:0
18:00Τροπεζόν - Μουτιλβέρα 1:1
18:45Μπούργκος Προμέσας - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β 0:2
19:00Ιθάρα - Νατσάρα 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 3

13:00Αντράτξ - Λέιδα 3:0
13:00Εουρόπα - Εσπανιόλ Β 1:3
13:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Έμπρο 1:1
13:00Μπρέα - Εγιέα 3:2
13:00Νουμάνθια - Πένα Ντεπορτίνα 2:1
13:00Ουέσκα Β - Φορμεντέρα 0:0
13:00Πρατ - Τεράσα 2:1
18:30Ταραζόνα - Τερουέλ 1:2
19:00Μπανταλόνα - Τσερντανιόλα 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 4

13:00Αντεκέρα - Σαν Φερνάντο 1:0
13:00Καθερένιο - CD Κορία 1:1
13:00Λας Πάλμας Β - Βελέθ 2:0
13:00Σαν Ροκέ - Ταμαρατσέιτε 1:0
14:00ΑναβλήθηκεΜενσαγιέρο - Μοντίγιο -:-
14:00Παναντέρια - Τσιούτα 1:2
19:00Βιλανοβένσε - Κάντιθ Β 1:1
19:00Κόρδοβα - Ντον Μπενίτο 3:2
19:00Μέριδα - Ντεπορτίβο Χερέθ 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 5

12:00Ιντερσίτι - Μελίλα 0:0
19:00Μαρκαμάλο - Μάντσα 0:0
19:00Μαρ Μενόρ - Μούρθια 1:0
19:00Σοτσουεγιάμος - Ελντένσε 1:1
19:00Τολέδο - Πουέρτολάνιο 1:4
19:30Αλτζίρα - Χέρκουλες 4:0
20:00Πουλπιλένο - Λα Νουτσία 1:4

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 1

18:00Αρθούα - Αρνόια 1:1
18:00Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Βιβέιρο 2:0
18:00Σοφάν - Νόια 1:1
18:30Αλόντρας - Εστραντένσε 2:2
19:00Γιουβενίλ ντε Ποντεάρεας - Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές 2:0
19:00Μπάρκο - Ράπιντο ντε Μπούζας 1:0
19:00Σομόζας - Σίλβα 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 2

12:45Σπόρτινγκ Χιχόν Β - Κολούνγκα 0:0
13:00Κοβαντόνγκα - Λανγκέρο Β 4:3
13:00Λέινς - Ρόκες 5:1
13:00Λενένσε - Τουιλά 1:1
13:00Μοσκόνια - Ελ Σαν Μαρτίν 1:2
13:00Ναβάρο - Λουάρκα 1:1
13:00Οβιέδο Β - Λεαλτάδ 2:1
13:00Πραβιάνο - Χιχόν Ινταστριάλ 0:0
13:00Ρεάλ Τιτάνικο - Μπασίκο Ουράκα 2:1
19:30Λ Εντρεγκού - Μιέρες 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 3

12:45Γκουαρνίτζο - Τεξτίλ Εσκούντο 3:0
12:45Μπαρέντα Μπαλομπιέ - Κολίντρες 1:1
13:00Σιέτε Βίγιας - UD Σαμάνο 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 4

13:00Σαν Ιγκνάτσιο - Πορτουγκαλέτε 2:3
17:30Τολόζα - Μπέτι Γκαζτέ 1:4
19:00Αμούριο Κλαμπ - Μπεασαΐν 0:0
19:00Μπαρακάλντο - Αναϊτασούνα 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 5

12:45Γκράμα - Λ'Οσπιταλέ 2:1
13:00Πόμπλα Μαφουμέτ - ΟΕ Σαντς 1:0
13:00Σαν Κριστομπάλ - Σαντ Άντριου 2:1
13:30Γουινεουέτα - Γκρανολέρς 1:3
13:30Χιρόνα Β - Βιλασάρ ντε Μαρ 2:1
17:30Φιγκουέρες - Καστελντέφελς 0:0
19:30Μανρέσα - Ολότ 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 6

12:30Ρεκάμπος Κόλον - Βιγιαγοϊόσα 2:0
13:00Καστεγιόν Β - Ατζενέτα 0:2
13:00Χέρκουλες Β - Καλόσα 2:1
19:00Ολίμπικ Τσάτιβα - Μπενιγκανίμ 2:1
19:00Οριουέλα - Έλτσε Ιλιτσιτάνο 1:0
19:00Τόρεντ - Σιλά 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 7

12:30Αλκορκόρν Β - Τριβάλ Βαλντέρας 2:2
12:30Καραμπαντσέλ - Μοραταλάζ 0:1
12:30Κολόνια Μοσκάρντο - Βιγιαβιτσιόζα 4:1
12:30Ράγιο Βαγιεκάνο Β - Κομπλουτένσε Αλκάλα 1:0
12:30Τορεχόν - Ποθουέλο ντε Αλαρκόν 0:1
12:30Χετάφε Β - ΚΝΕ Μαντρίντ 0:2
13:00Λας Ρόζας - Βιλαβέρντε Σαν Αντρέ 1:1
13:00Τρες Κάντος - Πάρλα 0:0
17:30Γκαλαπαγκάρ - Ουρσάρια 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 8

18:00Ατλέτικο Τορντεσίγιας - Νουμάνθια Β 2:1
18:00Παλέντσια - Ρεάλ Αβίλα 3:3
18:30Αραντίνα - Λεονέσα Β 0:1
19:00Αλμαζάν - Γκουιχουέλο 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 9

13:00Μαρμπέλα - Αλμερία Β 2:3
13:15Αλορίν - Τορεντονιιμένο 0:0
13:15Αλορίνο - Χουετόρ Βέγκα 2:2
18:00Χουβεντούντ Τορεμολίνος - Σαν Πέδρο 0:0
19:00Χουετόρ Ταγιάρ - Ελ Πάλο 2:0
20:00Ατλέτικο ντε Πορκούνα - Μάλαγα Β 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 10

13:00Κονίλ - Ποθομπλάνκο 2:0
13:00Ρότα - Κόρδοβα Β 1:2
13:00Σεβίλλη Γ - Πουέντε Τζενίλ 3:2
19:00Χερέθ - Καρτάγια 2:1
19:30Θιουδάδ ντε Λουτσένα - Ουέλβα 1:1
20:00Καμπετσένσε - Ουτρέρα 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 11

12:30Πορτμανί - Πομπλένσε 0:0
13:00Κάμπος - Ρότλετ Μολινάρ 1:0
13:00Μερκαντάλ - Μουρένσε 0:0
17:30Σερβερένσε - Λοσετένσε 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 12

14:00Γκραν Ταραγιάλ - Λα Κουάντρα 2:1
14:00Μαρίνο - Μπουζανάντα 0:1
14:00Τενερίφη Β - Λας Ζόκας 1:1
14:00Χερμπάνια - Ουνιόν Βιέρα 2:0
19:00ΑναβλήθηκεΑτλέτικο Πάσο - Βέρα -:-
19:00ΑναβλήθηκεΣάντα Ούρσουλα - Τενίσκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 13

18:30UCAM Μουρθία Β - Ε. Γ. Ελ Παλμάρ 3:2
19:00Γιέκλανο - Λόρκα Ντεπορτίβα 3:0
19:00Μαθαρόν - Καρταχένα 0:2
19:00Μπάλα Αζούλ - Ρεάλ Μουρθία Β 0:0
19:00Μπουλένσε - Λα Ουνιόν 1:0
19:30Τσαραβάτσα - Ντεπορτίβο Μινέρα 2:0
19:30Χουέρκαλ-Οβέρα - Αρτσένα Σπορτ 2:1
20:00Θιουδάδ ντε Μουρθία - Ρασίνγκ Μούρθια 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 14

12:45UP Πλασέντσια - Γιερέθ 2:0
13:00Αζουάγκα - Εξτρεμαδούρα Β 2:4
13:00Καλαμόντε - Ντον Αλβάρο 1:2
13:00Ντιοτσεσάνο - Ολιβένθα 3:1
18:30Βιλαφράνκα - Μπανταγιόζ Β 0:0
19:00Λερενέσε - Μιαγιάντας 2:1
19:00Τρουχίγιο - Αρόγιο 0:0
20:00Μοράλο - Ακεουχάλ 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 15

13:00Εσκαμπάρτε - Παμπλόνα 0:2
18:00Αζκοϊέν - Μπουρλάντες 1:0
18:00Κορεγιάνο - Τσιρμπονέρο 0:1
18:00Μουρτσάντε - Μπετί Κοζκόρ 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 16

18:00Ανγκουιάνο - Οϊονέσα 3:1
18:00Καλτζάντα - Καλαχόρα Β 2:0
18:30Αλφάρο - Αρνέντο 2:4
19:00Βιάνες - Βαρέα 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 17

12:30Κασπέ - Επίγια 2:2
13:00Κουάρτε - Γκίνερ Τορέρο 4:0
18:00Μπιέσκας - Σαραγόσα Β 0:5
18:00Ρόμπρες - Ουτέμπο 1:0
18:00Σάντα Αναστασία - Ατλέτικο Μονζόν 1:1
18:30Ιλουέκα - Καλαμόσα 1:0
18:30Μπελχίτε 97 - Καρινένα 1:2
18:30Μπινεφάρ - Μπόρια 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα RFEF - Γκρουπ 18

13:00Αλμάνσα - Βιλαρούμπια 2:3
13:00Βιγιαρομπλέντο - Ουρακάν ντε Μπαλαζότε 3:0
18:00Κονκουένσε - Ιλέσκας 1:3
19:00Λα Ρόντα - Γκουανταλαχάρα 0:3
19:00Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Βιγιακάνας 4:1
19:00Τορίγιος - Μιγκουελτουρένο 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Λεβάντε Γ - Μπέτις Γ 1:1
13:00Ουέλβα Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

12:00Γρανάδα Γ - Ρεάλ Ουνιόν Γ 2:0
12:00Σάντα Τερέζα Γ - Φεμαργκουίν Γ 1:1
12:30Έλτσε Γ - Καστεγιόν Γ 0:1
13:00Ατλέτικ Μπιλμπάο B Γ - Εσπανιόλ Γ 1:2
13:00Οβιέδο Μοντέρνο Γ - Σίγκαλ Γ 2:1
13:00Παρκουεσόλ Γ - Μπαρτσελόνα B Γ 0:2
13:00Σανταντέρ Γ - Λας Πλάνας Γ 1:3
13:00Τενερίφη B Γ - Καθερένιο Γ 1:2
17:00Αλμπαθέτε Γ - Μαδρίτη B Γ 2:1
18:30Πραντεγιόν Γ - Οσασούνα Γ 1:2
20:00SE AEM Γ - Σαραγόσα CFF Γ 2:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Νετάνια - Χαποέλ Χαντέρα 0:2
19:30Άσντοντ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 2:0
20:15Μακάμπι Χάιφα - Μακάμπι Πέταχ Τίκβα 2:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ

19:00Άκο - Νες Ζιόνα 1:1
19:00Λέτζιον - Χάποελ Κφαρ Σαμπά 1:4
19:00Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ - Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Περούτζια - Αλεσάντρια 1:1
17:15Πάρμα - Πίζα 1:1
21:30Βιτσέντζα Βίρτους - Kρεμονέζε 0:1
21:30Τερνάνα - ΣΠΑΛ 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

15:30Βερτσέλι - Τρέντο 1:1
15:30Τριεστίνα - Λέκο 2:0
15:30Φεραλπισάλο - Γιουβέντους U23 3:2
18:30ΜαταιώθηκεΛενάγκο Σαλούς - Σουντιρόλ 0:1
18:30Μάντοβα - Πιατσέντζα 2:1
18:30Πάτρια - Πάντοβα 1:2
18:30Περγκολετέζε - Βίρτους Βερόνα 2:2
18:30Ρενάτε - Προ Σέστο 3:0
18:30Τζιάνα Ερμίνιο - Αλμπινολέφε 0:1
18:30Φιορεντζουόλα - Σερέγκνο 2:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

15:30Αβελίνο - Ποτέντζα 1:0
15:30Βιμπόνεζε - Τούρις 1:4
15:30Βίρτους Φρανκάβιλα - Μονόπολι 3:1
15:30Καμπομπάσο Κάλτσιο - Φιντέλις Αντρία 1:3
15:30Μοντερόζι - Παλέρμο 1:1
15:30Μπάρι - Παγκανέζε 1:1
15:30Πικέρνο - Μεσίνα 2:1
15:30Ταράντο - Λατίνα 2:0
15:30Φότζια - Γιούβε Στάμπια 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00Άστι Κάλτσιο - Γκοτζάνο 0:0
16:00Ιμπέρια - Λαβανέζε 4:0
16:00Μποργκοσέσια - Νοβάρα 1:1
16:00Μπρα - P.D.H.A.E. 3:0
16:00Σανρεμέσε - Βάντο 2:0
16:00ΑναβλήθηκεΣέστρι Λεβάντε - Καζάλε -:-
16:00Τιτσίνο - Καρονίζ 1:1
16:00Τσίτα ντι Βαρέζε - Φοζάνο 3:2
16:00ΧΣΛ Ντερθόνα - Κιέρι 2:4
17:00Λιγκόρνα - Σαλούτζο 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:00Καζατέζε - Φρανκιακόρτα 2:3
16:00Καστελανζέζε - Βις Νόβα Γκιουζάνο 2:0
16:00Λενάνο - Φολγκόρ Καρατέζε 3:0
16:00Μπρένο - Καραβάτζιο 2:2
16:00Μπρουσαπόρτο - Λεόν 3:1
16:00Ντεσεντζάνο Κάλβινα - Βίλα Βαλέ 2:0
16:00Ολγκινατέζε - Ρεάλ Καλεπίνα 2:0
16:00Πόντε Σαν Πιέτρο - Τσιζεράνο-Μπέργκαμο 0:1
16:00Σίτι Νόβα - Σόνα Κάλτσιο 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Cattolica Calcio - Αμπροζιάνα 1:0
16:00Αντριέζε - Κιαρλίνς Μουτζανέ 0:1
16:00ΑρζινάνοΚιάμπο - Μοντεμπελούνα 3:1
16:00Έστε - Ουνιόν Κλοντιένσε 0:2
16:00Λέβικο Τέρμε - Καρτιλιάνο 0:2
16:00Λουπαρένσε - Ντολομίτι Μπελουνέσι 4:2
16:00Μέστρε - Ντέλτα Ροβίγκο 0:4
16:00Σαν Μαρτίνο Σπέμε - Καμπονταρσέγκο 2:4
16:00Σπινέα - Καλντιέρο Τέρμε 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Λεντιτζιόνε - Γκιβιτζάνο Μπόργκο 2:1
16:00Μπανολέζε - Ρίμινι 2:2
16:00Πράτο - Αλτσιόνε Μιλάνο 0:2
16:00Προγκρέσο - Μετζολάρα 0:1
16:00ΑναβλήθηκεΡαβέννα - Σεραβέτζα Πότζι -:-
16:00Σαμαουρέζε - Κορεγκέζε 2:0
16:00Σαν Ντονίνο - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα 0:0
16:00Σάσο Μαρκόνι - Αθλέτικ Κάρπι 0:3
16:00Τρίτιουμ - Φανφούλα 2:2
16:00Φόρλι - Αγκλιανέζε Κάλτσιο 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00Κανάρα - Προ Λιβόρνο 3:0
16:00Κασκίνα - Πιανέζε 2:2
16:00Λορνάνο Μπαντέσε - Σαν Ντονάτο 0:1
16:00Μοντεσπακάτο - Φολονίκα Γκαβοράνο 2:0
16:00Ουνιπομέτζια - Αρέτζο 1:3
16:00Ριέτι - Φολίνιο 2:1
16:00Σκάντιτσι - Πογκιμπόνσι 2:1
16:00Τρεστίνα - Σανγκιοβαννέσε 1:0
16:00Φλαμίνια - Τιφέρνο Λέρχι 2:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

16:00Βαστέζε - Βαστογκιράρντι 1:1
16:00ΑναβλήθηκεΚαστελνουόβο Βομάνο - Φάνο -:-
16:00Καστελφιντάρντο - Πόρτο Ντ'Ασκολι 0:1
16:00Κιέτι - Φιούτζι 0:2
16:00Ματέζε - Νερέτο 1:2
16:00Μοντετζιόρτζιο - Πινέτο Κάλτσιο 0:2
16:00Σ. Ν. Νοταρέσκο - Τραστέβερε Κάλτσιο 0:2
16:00Τολεντίνο - Άλτο Καζερτάνο 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:00Απρίλια - Βις Αρτένα 1:0
16:00Ατλέτικο Ούρι - Νουόβα Φλόριντα 1:2
16:00Αφραγκολέζε - Καρμπόνια 3:0
16:00Ινσιέμ Φόρμια - Αρτζαχένα 0:2
16:00Κάλτσιο Τζιουλιάνο - Όστια Μάρε 1:0
16:00Λάτε Ντόλτσε - Μουραβέρα 2:1
16:00Ρεάλ Μοντεροτόντο - Γκλάντιεϊτορ 2:4
16:00Συνθιαλμπαλόνγκα - Κασίνο 0:1
17:00Λανουσέι Κάλτσιο - Σασάρι Τόρες 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Καζαράνο - Μπισκέλιε 0:1
16:00Μολφέτα Κάλτσιο - Οντάτσε Τσερινιόλα 1:1
16:00Μπρίντιζι - Μπιτόντο 1:3
16:00Νόλα 1925 - A.C.D. Νάρντο 2:1
16:00Νοτσερίνα - Φρενκάβιλα 2:1
16:00Ροτόντα - Μαριγκλιανέζε 0:1
16:00Σαν Τζιόρτζιο - Λάβελο 0:1
16:00Σορέντο - Βίρτους Ματίνο 0:2
16:00Τσίτα ντι Φασάνο - Κασερτάνα 1:1
20:00Αλταμούρα - Γκραβίνα 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Γκιάρε - Γκελμπισόν Τσιλέντο 0:1
16:00Καστροβιλάρι - Σαν Λούκα 1:3
16:00Μεσίνα - Ασιρεάλε 0:0
16:00Μπιανκάβιλα - Λικάτα 3:2
16:00Ρέντε - Πατέρνο 3:4
16:00Σανκαταλντέζε - Ρεάλ Αβέρσα 0:1
16:00Σάντα Μαρία Τσιλέντο - Λαμέτζια Τέρμε 0:0
16:00Τραπανί - Καβέζε 0:1
16:00Τρόινα - Πορτίτσι 1906 1:2
16:00Τσιτανοβέζε - Σ. Αγκάτα 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

11:45Ρόμα U19 - Βερόνα U19 2:0
12:00ΣΠΑΛ U19 - Κάλιαρι U19 1:1
14:00Λέτσε U19 - Τζένοα U19 0:1

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Κροτόνε U19 - Περούτζια U19 1:3
12:00Ουντινέζε U19 - Μόντσα U19 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Λάτσιο Γ - Φιορεντίνα Γ 1:6
15:30ΑναβλήθηκεΊντερ Γ - Ρόμα Γ -:-
15:30ΜαταιώθηκεΣαμπντόρια Γ - Πομιλιάνο Γ 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

15:00Μπάρι Γ - Κορτεφράνκα Γ 2:1
15:30Κιέβο Βερόνα Γ - Τόρες Κάλτσιο Γ 1:0
16:00Κόμο Γ - Μπρέσια Γ 0:1
16:00Σαν Μαρίνο Ακάντεμι Γ - Ρόμα ΚΦ Γ 3:0
16:00Ταβανιάτσο Γ - Παλέρμο Γ 5:0
16:00Τσεζένα Γ - Προ Σέστο Γ 2:0
18:30Τσιταντέλα Γ - Ραβένα Γ 3:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Κιζιλζάρ - Τουράν 0:1
15:00Ακτόμπ - Ζέτισου 2:0
17:00Σαχτιόρ Καραγκαντί - Καϊράτ Αλμάτι 1:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

13:00Igilik - Κιράν 0:4

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League - Γκρούπ Υποβιβασμού

12:30Εθνική Επιτροπή Αστυνομίας - Prey Veng 2:0

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

11:30Tiffy Army - Σβάι Ριένγκ 1:3
11:30Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Μποένγκ Κετ 2:3
14:00Πνομ Πεν Κράουν - Άνγκορ Ρίγκερ 3:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:30Ατλέτικο Οττάβα - Κάβαλρι 3:1
02:00Φορτζ - Πασίφικ 2:1
21:00York Utd - Βαλούρ 2:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

00:00Βορκούτα - Σκάρμπορο Μπλουζ 1:1
02:00Toronto Tigers - Euru FA 2:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:15Νταλχαουσί - Μόνκτον 2:2
23:30ΜακΕβαν - Αλμπέρτα 1:1
03:00Σακατζεβάν - Λέθμπριτζ 3:0
04:15Κάλγκαρι - Μάουντ Ρόιαλ 0:0
05:15Βικτόρια - Τόμσον Ρίβερς 1:1
05:15Τρίνιτι Ουέστερν - UFV 1:1
05:30UBC - UNBC 3:3
20:00UQAM - Λαβάλ 3:3
20:00UQTR - Μόντρεαλ 0:2
21:15StFX - Μεμόριαλ 3:1
21:15UNB - UPEI 2:1
21:15Κέιπ Μπρέτον - Ακάντια 5:0
21:15Μάουντ Άλισον - Σεντ Μέριζ 0:4
21:30ΜακΜάστερ - Αλγκόμα 7:2
22:15Λοριέρ - Ουοτερλού 0:5
22:15Μπροκ - Γουέστερν 0:1
22:15Τρεντ - RMC 1:0
22:30Κουήνς - Κάρλετον 3:4
22:30ΑναβλήθηκεΛορεντιάν - Νίπισινγκ -:-
23:00Αλμπέρτα - ΜακΕβαν -:-
23:15Γκουέλφ - Ουίντζορ 1:0
00:00Κονκόρντια - Σέρμπρουκ 2:1

ΚΑΤΑΡ: QSL

16:45Αλ-Ντουχαΐλ - Αλ Σαλιγιά 5:0
19:30Αλ-Σαντ - Σαμάλ 7:2
19:30Κατάρ SC - Αλ Αραμπί 0:2

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Λέοπαρντς - Τάσκερ 1:0
14:00Κακαμέγκα Χόουμποϊζ - Police FC 1:0
15:00Ουλίνζι Σταρς - Νζόια Σούγκαρ 1:0
15:00Σοφαπάκα - Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς 3:1

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

11:30Χουακαιέρ - Guizhou 1:1
14:35Beijing Sport University - Γουχάν Θρι Τάουνς 0:1
14:35Heilongjiang Ice City - Σαανξί Τσανγκάν 1:1

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:00Αλαΐ Ος - Αλγκά 1:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Αγκουίλας - Τζούνιορ 1:2
02:05Ατλέτικο Νασιονάλ - Ντεπορτίβο Πάστο 1:1
04:10Μπουκαραμάνγκα - Αμέρικα ντε Κάλι 2:1
22:00Πατριόταζ - Ντεπόρτες Τολίμα 0:0
00:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Μιλονάριος 4:3

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Φορταλέζα - Ορσομάρσο 4:0
23:30Ουνιόν Μαγκνταλένα - Μπαρανκουιλά 3:0
00:00Κορτουλούα - Μπογκοτά 0:0

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

15:30Ντον Μπόσκο - Λουμπούμπασι Σπορ 2:1
16:00US Panda - Σεντ Ελουά Λουποπό 1:2
17:30AC Kuya - Μανιέμα 0:1
17:30Μαζέμπε - Σάνγκα Μπαλέντε 4:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

13:00Σουηδία U16 - Νορβηγία U16 2:1
19:00Νεπάλ - Ομάν 2:7

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00Κιλνάμαναγκ (Iρλ) - Λίφεϊ Ουόντερερς (Iρλ) 3:3
13:00Φίρχαους (Iρλ) - Τσέρι Όρτσαρντ (Iρλ) 3:3
21:00Μαγκίνσι (Bρα) - Κουεϊμάδος (Bρα) 4:1
21:00Μπονσουτσέσο (Bρα) - Μπάρα Μάνσα (Bρα) 0:0
21:45Κομερσιάλ (Bρα) - Τίμον (Bρα) 4:0

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

16:00Malisheva - Μπάλκανι 0:0
16:00Ντρίτα - Γκιλανί 0:2
16:00Φερονικέλι - Πρίστινα 0:4

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Γκουανακαστέκα - Καρταγκίνς 2:1
02:00Σαν Κάρλος - Γουαδαλούπη 4:2
05:00Ερεντιάνο - ΑΝΡ Γιρακάλ 1:0
05:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Αλαγιουελένσε 0:3
20:00Γκρέτσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλ 3:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Μουνισιπάλ Τουριάλμπα - Μπάριο Μέξικο 1:0
20:00Κοφούτπα - Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο 4:1
23:00CS Ουρουγουάη - Λιμόν 3:0

ΚΟΥΒΕΙΤ: Εμίρ Καπ

20:00Αλ Κουβέιτ - Κάζμα 2:1

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Βέστα - Σπορτ Ουιέ Μπριόν Τράπερς 0:0
03:00Μπάρμπερ - Βίλεμσταντ 0:5

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:00Γκόριτσα - Ριέκα 3:4
20:05Χάιντουκ Σπλιτ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 1:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:00Κροάσια Ζμίγιαβτσι - Οπατίγια 3:0
17:00Μπιέλο Μπρντο - Jarun 2:2
17:00Οριγιέντ - Όσιγιεκ 2 0:1
17:00Σολίν - Βαραζντίν 0:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Σέντερ

12:00Trnje - Kurilovec 1:2
17:30Bistra - Κάρλοβατς 1:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Νότος

17:00Σλόγκα Μράβιντσε - HNK Zadar 2:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

17:30Bedem Ivankovo - NASK Nasice 2:0
17:30Kutjevo - Granicar Zupanja 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

19:00ΑΕ Λεμεσού - Απόλλων Λεμεσού 0:1
19:00Ομόνοια - Πάφος 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

19:00Omonia 29th May - Ολυμπιάς Λυμπιών 0:1
19:00Αχυρώνας Λιοπετρίου - Οθέλλος Αθηαίνου 3:0
19:00Ομόνοια Αραδίππου - Ακρίτας Χλώρακα 1:3

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

14:00Νόα - RFS 0:3
15:00Ντόγκαβπιλς - Βαλμιέρα 1:5
16:00Σπάρτακς - Μέτα/ΛΟ 1:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σμόργκον - Δυναμό Μινσκ 0:5
18:00Ενεργκέτικ-BGU - Βιτέμπσκ 2:2
20:30Σόλιγκορσκ - Νέμαν 1:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

15:00Λοκομοτίβ Γκόμελ - Άρσεναλ Τζέρζινσκ 0:3
17:00Μπαρανόβιτσι - Ντνεπρ Μόγκιλεφ 2:2
19:00Βόλνα Πινσκ - Πέτρικοφ 2:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

14:00Δυναμό Μινσκ Γ - Νέμαν Γ 5:1
16:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Βιτέμπσκ Γ 2:1

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ - Σαφά 0:1
16:00Νεϊμέ - Σαμπάμπ Ελ Μπουρί 5:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

13:00Χέγκελμαν Λιτάουεν - Ντζιουγκάς Τελσιάι 1:1
15:00Σούντουβα - Μπάνγκα 4:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

12:00Ριτεριάι 2 - Σίλας 1:0
16:00ΑναβλήθηκεΠανεβέζις 2 - Μπάμπρουνγκας -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00Βιλτζ - Ντιφερντάνγκε 2:1
17:00Ζενές Ες - Μόντορφ 1:0
17:00Μπενφίκα - Βικτόρια Ροσπόρτ 1:0
17:00Νιέντερκορν - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου 0:2
17:00Ντουντελάνζ - Έτελμπρουκ 6:1
17:00Ροντάνγκε - Φόλα 1:2
17:00Χεσπεράνγκε - UNA Στράζεν 0:1
17:00Χόστερτ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε 0:1

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο Μαλαισίας

16:00Kuala Lumpur City - Sri Pahang 3:1
16:00Πενάνγκ - Σαραβάκ Γιουνάιτεντ 1:3
16:00Σελανγκόρ - Περάκ 1:0
16:00Τερενγκάνου - Κούτσινγκ Σίτι 2:0

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μπιγκ Μπούλετς - Μάιτι Ουόντερερς 0:1
15:30Τσίβο Γιουν. - Μπλου Ιγκλς 1:0

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Γκζίρα - Μπιρκίρκαρα 1:1
20:00Σάιρενς - Σλιέμα 2:2
22:00Μόστα - Μπάλτζαν 2:1

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

18:00Βιτοριόσα - Σεντ Τζορτζς 3:1
18:00Μελίτα - Μκάμπα 0:0
22:00Λούγκα - Πιέτα Χότσπερς 2:0
22:00Σεντ Άντριους - Φγκούρα 1:2

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

23:30Γιουσουφιά Μπερετσίντ - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 2:1
21:15Χασάνια Αγκαντίρ - Ουιντάντ 0:1
23:30Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Μπερκανέ 1:1

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

18:30Κοκάμπ Μαρακές - Ράγια Μπενί Μελάλ 1:1
18:30Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Ουιντάντ Φες 1:1
18:30Σαλέ - Ίτιχ. Κεμισσέτ 2:1

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

17:30Νουακτσότ Κινγκς - Κσαρ 5:1
19:00Καεντί - Douane -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

20:00Μόρναρ - Σουτιέσκα Νίκσιτς 0:2
21:00ΟΦΚ Πέτροβατς - Μπουντούτσνοστ 2:3

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

17:00FK Cetinje - Τίτογκραντ 2:1
17:00Γκρμπάλι - Ιγκάλο 2:2
20:00Γιέντινστβο - Μποκέλι 1:0
20:00Κομ Ποντγκόριτσα - Mladost DG 3:1
20:00Μπεράν - Άρσεναλ Τιβάτ 0:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Άτλας - Κλαμπ Λεόν 2:0
03:00Τιγκρές - Πούμας 0:0
05:00Κλαμπ Αμέρικα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα 0:0
20:00Τολούκα - Ατλέτικο Σαν Λουίς 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Απερτούρα

00:00Κατεντράτικος Ελίτ - Μινέρος ντε Φρεζνίγιο 3:1
00:00Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 - Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν 3:2
00:00Λεβίαταν - Ντεπορτίβο Ντόνγκου 1:1
00:00Τρίτωνες Βαγιάρτα - Ζακατέκας 4:2
01:00Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος - Ντεπορτίβο Τεπίκ 0:0
01:00Κάναμι - Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ 0:3
01:00Μαζορκουέρος - Λεονές Νέγκρος 2 3:0
20:00Γιαλμακάν - Λόμπος ΟΛΜΞ 1:0
20:00Μοντανέσες - Κανονέρος Μαρίνα 2:3πέν.

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

18:00Ουρουαπάν - Λόμπος Ουέρτα 6:1
00:00Ουρακάνς Ιζκαλί - Γκερέρος Ντε Ζίκο 2:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U20 - Απερτούρα

17:00Τολούκα U20 - Ατλέτικο Σαν Λουίς U20 2:0
18:30Σάντος Λαγκούνα U20 - Μοντερέι U20 4:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

20:00Άτλας Γ - Κρούζ Αζούλ Γ 3:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Matchedje Mocuba - Ινκομάτι Ζιναβάνε 3:0
15:30Μαπούτο - Black Bulls 0:1
15:30Σονγκό - Ferroviario Lichinga 3:2
15:30Φεροβιάριο Νατσάλα - Textafrica 1:0

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

16:00Φλορέστι - Μιλσάμι 0:3
19:00Πετροκούμπ - Μπάλτι 3:0

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ουλαανμπαατάρ Σίτι - Αθλέτικ 220 3:4

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Κινγκς Καπ

18:15Αλ Χαντ - Σίτρα 2:1

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Kiko - Ματζέστικ 2:1
18:30Ούσφα - Φίτεσε 3:3

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΒιτάλ Ο - Νταϊνάμικ -:-
16:00Λε Κρόκοζ - Μπουμζμούρου 1:2
16:00ΑναβλήθηκεΜουσονγκάτι - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί -:-
16:00Νιού Όιλ - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί 1:0
16:00ΑναβλήθηκεΟλύμπικ Σταρ - Μπουγιουμπούρα Σίτι -:-
16:00Φλαμπό ντου Σέντρε - Ρόιαλ ντε Μουραμβίγια 1:0

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00B36 Τόρσαβν - Στρέιμουρ 3:2
17:00Φουγκλαφιορντούρ - Κλάκσβικ 1:5
18:0007 Βέστουρ Σόρβαγκουρ - Βίκινγκουρ 1:2
19:00Τόφτιρ - Ρούναβικ 0:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

03:00Οκοτάλ - Εστέλι 1:2
04:00Ρεάλ Μαντρίθ - Export Sebaco 3:3
05:00ΑναβλήθηκεΕστέλι - Φερέτι -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

00:00Οκοτάλ U20 - Εστέλι U20 0:2
01:00Ρεάλ Μαντρίθ U20 - Export Sebaco U20 2:0
18:00Φερέτι U20 - Μαναγκούα U20 0:0
20:30UNAN-Μαναγκούα U20 - Γιουβέντους Μαναγκούα U20 1:0
00:00Γιαλάπα U20 - Ντιριάνγκεν U20 0:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Μόλντε - Βίκινγκ 2:2
19:00Μπραν - Κρίστιανσουντ 3:1
19:00Ρόζενμποργκ - Μιοντάλεν 3:1
19:00Σάντεφιόρντ - Στάμπαεκ 0:3
19:00Χάουγκεσουντ - Οντς 1:3
21:00Μπόντο/Γκλιμτ - Βαλερένγκα 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Σταρτ - Φρέντρικσταντ 2:6
19:00Χαμ-Καμ - Γιερβ 3:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

15:00Μπράβαγκ - Τρόμσντάλεν 3:2
17:00Χάντεν - Φλόγια 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

15:00Σότρα - Φλεκερόι 0:0
16:00Έγκερσουντς - Κιέλσας 3:1
16:00Νοτόντεν - Νάρντο 1:1
16:00Οϊγκάρντεν - Λεβάνγκερ 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

14:00Ούλ/Κίσα 2 - Toten 0:3
17:00Ράουφος 2 - Μπρουμούνταλ 0:1
18:00Stovner - Γκρορούντ 2 1:1
19:00Γκιελεράσεν - Κόνγκσβίνγκερ 2 8:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

15:00Τόνσμπεργκ - Στρόμσγκοντσετ 2 2:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

15:00Σόλα - Μανταλσκαμεράτενε 4:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

16:00Σόγκνταλ 2 - Μπιάργκ 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

14:00Ρανχάιμ 2 - Σπιελκάβικ 0:7
15:00Μόλντε 2 - Αάλενσουντ 2 0:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

13:00Σκιερβόι - Μπόντο/Γκλιμτ 2 4:0
14:00Μιόλνερ - Σκιντ 2 4:1
16:30Μέλμπο - Τρόμσο 2 1:4
17:00Γιούνκερεν - Ούλερν 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

17:00Βαλερένγκα Γ - Στρόμμεν Γ 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Royal AM - Γκάλαξι 4:2
18:00Marumo Gallants - Κάιζερ Τσίφς 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

16:00JDR Σταρς - Πόλοκουέιν 2:3
16:00Μπλακ Λέοπαρντς - Πρετόρια Ου. 0:0
16:00Σπόρτινγκ - Ουθονγκάθι 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

11:00Γκόλντεν Άροουζ U23 - Γκάλαξι U23 0:2
11:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Marumo Gallants U23 4:1
11:00Μπαρόκα U23 - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 1:0
13:30Αμαζούλου U23 - Royal AM U23 2:3

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

09:00Σουβόν - Σεούλ 0:2
10:30Σεονγκνάμ Τσούνμα - Γκανγκβόν 2:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

10:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Νταέτζεον 2:1
12:30Τσουνγκνάμ Ασάν - Γεονάμ 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

09:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Γκιμχάε 2:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Σπάρτα Ρόττερνταμ - Καμπούρ 0:4
15:30Αλκμάαρ - Γκόου Εχέντ Ιγκλς 5:0
15:30Χέρενφεν - Τβέντε 2:3
17:45Χέρακλες - Βάαλβαϊκ 1:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

15:30TEC - Κονίνκλικε HFC 3:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:00ADO 20 Χίμσκερκ - USV Χέρκουλες 4:2
15:00Βατεργκράαφσμιρ - DEM 2:0
15:00Βεστλάντια - GVV Γιούνιτας 3:4
15:00Γκερμέρτ - Μπλάου Γκιλ 0:0
15:30EVV - Ντόνγκεν 1:1
15:30Hsc 21 - HVV Χολάντια 2:2
15:30UNA - HV & CV Κουίκ 2:1
15:30Οοζτάαν - Χούγκλαντ 4:0
15:30Ος '20 - Γκρόενε Στερ 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

13:15PSV Αϊντχόφεν Γ - Τβέντε Γ 2:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:06Μάραθον - Βίντα 1:2
04:00ΑναβλήθηκεΟλίμπια - Μοτάγκουα -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών

16:00Κάρντιφ Γ - Δε Νιού Σεντς Γ 2:0
16:00Κάρντιφ Σίτι Γ - Σουόνσι Γ 0:4
16:00Ποντιπρίντ Γ - Αμπερίστγουιθ Γ 0:1
16:00Πορτ Τάλμποτ Γ - Μπάρι Γ 3:2

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

15:15Κισβάρντα - Ντέμπρετσενι 2:1
18:00Φερεντσβάρος - Ουίπεστ 3:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

17:00III. κερουλέτι TUE UPE - Αϊκά 2:4
17:00Νηιρεγκιάζα - Κσακβαρί 1:1
17:00Ντορόγκι - Μπουνταορσί 0:0
18:00Μπεκεσκαμπά - Ντιοσγκιόρι 2:2
18:00Μπουνταφόκι - Χαλαντάς 0:2
18:00Πεκσί - Σιόφοκ 0:1
18:00Σζέγκεντ - Σοροκσάρ 2:0
18:00Σζολνόκι - Κετσκεμετί 2:2
18:00Τισζακέτσκε - Σζεντλόρινκ 1:2
20:30Γκιόρ - Βάσας 3:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

12:00Μπεκεσκαμπά II - Τοροκσζεντμίκλος 1:0
12:00Ουίπεστ II - Σένιο Κάρνιφεξ 2:2
14:30Χαϊντουσζομποσζλόι - Πούτνοκ 6:1
17:00SBTC - Ντέμπρετσενι II 1:5
17:00Ντέμπρετσενι EAK - Έγκερ 3:0
17:00Τισζαουιβάρος - Γιασζμπερένυι 2:1
17:00Τισζαφουρέντι - Ντιοσγκιόρι II 4:4
17:00Φουζεσγκιαρμάτι - Ταλία 0:0
18:30Καζιντσμπάρτσικε - Χιντασνεμέτι 7:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

12:00Πάκσι II - Ρακοσμεντί 3:0
12:00Φερεντσβάρος II - Ντουναουιβάρος Παλαμάι 0:3
12:00Χόνβεντ II - Νταμπάς 1:4
17:00ESMTK Βουδαπέστης - Τσεγκλεντί 1:0
17:00Βακ - Σκεκσζάρντι 0:4
17:00Γκεριένι - Μοχάτσι 1:3
17:00Μακόι - Χοντμεζοβασαρχέλι 1:0
17:00Μονόρι - Ιβάνκσα 0:2
17:00Μπαλασαγκιαρμάτ - Κοζαρμισλένι 0:1
17:00Νταμπάς-Γκιόν - MTK II 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

12:00Ακαδημία Πούσκας II - Γκιρμότ II 2:3
12:00Μολ Φέχερβαρ II - Παπάι Περούτζ 1:0
17:00ΒΒΣΚ-Ζούγκλο - Μπαλατονφουρεντί 3:0
17:00Ερντί - Σοπρόν 0:2
17:00Ζαλαεγκερσζεγκί II - Μοσονμαγκιαροβάρι 2:1
17:00Κομαρόμι - Γκάρντονι Βαρόζι 1:0
17:00Μπιτσκέι - Κέλεν 1:2
17:00Ναγκικάνιζσσα - Ταταμπάνια 0:2
20:00Καποσβάρ - Αντρασίντα 3:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

16:00Άστρα Ουγγαρίας Γ - Φερεντσβάρος Γ 0:3

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

14:15Σογκντιάνα - Μετ. Μπεκομπόντ 2:0
16:30AGMK - Τερμέζ Σουρκόν 1:0
16:30Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν - Κιζιλκούμ 0:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Μινάι - Λβιφ 1:2
17:00Ντνίπρο-1 - Ζόρια Λουχάνσκ 0:4
19:30Ντέσνα - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ 1:2

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

13:15Hirnyk-Sport - Ουζχορόντ 0:0
15:30Ζίτομιρ - Όμπολον 1:4
15:30Κρίβμπας - Μέταλιστ 0:5

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

14:00Καρπάτι Χαλίτς - FC Chernihiv 1:1
15:00Βικτόρια Μικολάιφκα - Ρεάλ Φάρμα 2:1
15:00Λιούμπομιρ Στάβιστσε - Ντνίπρο Τσέρκασι 1:4
15:00Περεμόγκα Ντνίπρο - MFC Μέταλουρχ 0:1
16:00Κρίσταλ - Βοβτσάνσκ 0:1
16:00Νόβα Κάκοβκα - Μικολάιφ 2:3
16:00Πολτάβα - Μπαλκανί 1:1
16:00Σορούκ Τομάκοφκα - Ταβρία 2:0
16:00Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα - Ρούμπικον Κιέβ 1:1
16:30Λίβγι Μπέρεγκ - Ντινάζ Βίσγκοροντ 2:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

12:00Τσερνομόρετς Οδησσού U19 - Ινουλέτς U19 3:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

12:00Κολός Κοβάλιβκα Γ - Ζιλστρόι-2 Γ 0:3

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:30Σουντ Αμέρικα - Νασιονάλ 0:2
16:15Προγκρέσο - Τσερίτο 0:1
18:30Φίνιξ - Montevideo City 1:1
21:30Μπόστον Ρίβερ - Πενιαρόλ 2:5
23:45Γουόντερερς - Ρεντίστας 2:1

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

02:00Veraguas - Μιγκελίτο 2:0
02:00Ιντεπεντιέντε - Αλιάντζα 0:0
02:00Τσιρικούι - Άραμπε Γιούνιντο 0:1
03:00Τάουρο - Herrera 1:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Νασιονάλ Ασουνσιόν - 12 ντε Οκτούμπρε 1:1
03:15Τσέρο Πορτένο - Σπορτίβο Λουκουένο 0:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Σπορτίβο Ιτένο - Ντεπορτίβο Καπιάτα 3:0
17:00Φουλγκέντσιο Γέγκρος - Ντεπορτίβο Σαντανί 2:1
21:452 ντε Μάιο - Φερνάντο ντε λα Μόρα 0:0

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Αλιάνσα Ατλέτικο - Αλιάνσα Λίμα 1:3
19:00Σέζαρ Βαλέγιο - Ντεπ. Μουνισιπάλ 2:0
21:15Μέλγκαρ - Σπορ Μπόυζ 1:0
23:30Σπορ Χουνκάιο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες 1:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

13:30Τερμάλιτσα Μ-Μ. - Γκόρνικ Ζάμπρζε 3:1
16:00Σλασκ - Πλοκ 3:1
18:30Βίσλα Κρακοβίας - Στσζέτσιν 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Ποντμπεσκίτζιε - Ρεζόβια Ρζεσζόφ 2:0
16:00Στόμιλ Ολσζτίν - Λέγκνιτσα 3:0
19:00Σαντέτσια - ΛΚΣ Λοτζ 0:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Σουβάλκι - Σλασκ 2 1:0
16:00Στέζιτσα - Βίσλα Πουλάβι 2:2
17:00Τσοΐνιτσε - Πογκόν Σιέντλτσε 3:0
19:15Έλμπλαγκ - Λεχ Πόζναν 2 1:2
20:00Σταλ Ρζεσζόφ - Προύσζκοφ 3:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

13:00Πέλικαν - ΛΚΣ Λοτζ II 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

17:30Σλέζα Βρότσλαβ - Pawlowice 2:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

16:00Σοκόλ Σιενιάβα - Άβια Σουίντνικ 3:2
17:00LKS Lagow - Ποντάλε Νόβι Ταργκ 2:2
17:00Ορλέτα Ραντζίν - Σαντομιέρτζ 2:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U18 3:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

13:00Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ - UJ Κρακοβία Γ 3:0
13:00Σλασκ Γ - Κατοβίτσε Γ 3:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

20:00Σάντα Κλάρα - Μπράγκα 1:1
22:30Πορτιμονένσε - Βιτζέλα 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

13:00Ολέιρος - Βαρζίμ 0:2
14:00Σπόρτινγκ Ιντεάλ - Βαλαντάρες Γκάια 0:3
16:00Βιτόρια Σερνάτσε - Ρίο Άβε 1:3
17:00Μαρία ντε Φόντε - Πεναφιέλ 0:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών

17:00Βαρζίμ Γ - Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ 0:2
17:00Εστορίλ Γ - Ατλέτικο Γ 1:1
17:00Ζιλ Βιθέντε Γ - Κοντέιζα Γ 1:1
17:00Φαμαλικάο Γ - Μπράγκα Γ 0:2
18:00Αμόρα Γ - Μαρίτιμο Γ 1:1
19:00Σπόρτινγκ Γ - Μπενφίκα Γ 5:1

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:15Πιτόν Σεντ-Λε - Σεντ-Ντενίζ 0:2
14:15Τρουά Μπαζίνς - Σεντ Πιερουάζ 0:2
14:30Makes - Σεντ Πολουάζ 1:1
14:30SDEFA - Μαρσούινς 0:1
14:30Εξέλσιορ - Parfin 8:1
14:30Ζαν ντ'Αρκ - Μπρετάνιε 2:0
14:30Κάπρικορν - Σεντ Λουίς 1:1
14:30Σεντ Μαριέν - Ταμπονέζ 1:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

15:30Φαρούλ Κονστάντα - Μιοβένι 2:1
18:00Μποτοσάνι - Κραϊόβα 1948 1:1
21:00Αράντ - Κλουζ 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Βιτορούλ Τάργκου Γίου - Ονι 2:1
11:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Χερμανστάντ 0:1
11:00Ριπένσια Τιμισοάρα - Κονκόρντια 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

11:00Σλατίνα - Φιλιάσι 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναικών

10:00Τάργκου Μούρς Γ - Ταργκόβιστε Γ 6:0
11:00Βάσας Οντορχέι Γ - Μπανάτ Γ 6:1
11:00Μπαΐα Μάρε Γ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ 1:4
11:00Ολύμπια Κλουζ Γ - Ουνιβερσιτάτεα Γκαλάτι Γ 10:0
11:00Φερπλέι Βουκουρεστίου Γ - Ουνιβερσιτάτεα Αλεξάντρια Γ 0:1
14:00Χένιου Προύντου Μπαργκαουλούι Γ - Πίρος Σεκιούριτι Γ 2:0

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Δυναμό Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν 2:0
16:30Ροστόφ - Ακμάτ Γκρόζνι 1:2
19:00Κρασνοντάρ - Σότσι 3:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 1

14:00Δυναμό Στάβροπολ - Τουάπσε 5:1
14:00Μπιολόγκ - Forte Taganrog 0:0
15:00Λέτζιον Ντάιναμο - Κούμπαν Κόλντινγκ 0:0
15:30Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Μαϊκόπ 0:0
16:30Μασούκ - Αλάνια 2 4:1
19:00Τσερνομόρετς - Ρότορ Βόλγκογκραντ 2 4:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

09:00Τσίτα - Tver 0:2
13:00Τσερτάνοβο Μόσχας - Khimik 1:0
15:00Βάλτικα 2 - Dynamo Petersburg 1:2
15:00Λενινγκράντετς - Krasava 2:1
16:00Τ. Βλαντιμίρ - Σινίκ Γιάροσλαβ 0:2
16:30Δυναμό Μόσχας 2 - Volna Nizhegorodskaya 1:1
19:00Λοκομοτίφ-Καζάνκα - Τρούντα 0:2

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

10:00Σακαλίν - Dynamo Vladivostok 1:5
14:00Κολόμνα - Σάτουρν 3:2
15:00Znamya Noginsk - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 1:0
15:00Άβανγκαρντ - Ν. Μπριάνσκ 4:4
15:00Καλούγκα - Πέντζα 1:1
15:00Φ. Βορονέζ 2 - Ριάτζαν 0:3
16:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Κίμκι 2 0:0
16:00Ροντίνα Μόσχας - Vidnoe 5:0
16:00Σαλιούτ-Μπελγκορόντ - Σαρατόφ 1:0
18:00FK Saransk - Στρογκίνο Μόσκβα 0:1

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 4

13:00Miass - Ουράλ 2 2:1
14:00Tuymazy - Τσέλιαμπινσκ 2:2
14:00Ζενίτ-Ιζέφσκ - Τιουμέν 0:4
14:00Νόστα - FK Novosibirsk 0:1
15:00Ζβέζντα Περμ - Άμκαρ 1:3

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

13:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Ροστόφ Γ 1:0

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:55Νόβι Παζάρ - Ερυθρός Αστέρας 0:4
19:00Μέταλακ - Ραντνίτσκι 1923 4:1
21:15Παρτιζάν - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα 5:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Mladost GAT - Κάμπελ Νόβι Σαντ 4:0
16:00Timok - Ραντ 1:1
16:00Γκράφικαρ Βελιγραδίου - Ζάρκοβο 3:0
16:00Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Γιάβορ 0:0
16:00Μπάκα - Ίντιγια 0:0
20:00Μάτσβα - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα 0:3

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

11:00Borac Lazarevac - TEK Sloga 2:0
16:30Zvezdara - Lestane 2:0

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

16:30Brzi Brod - Ραντνίτσκι Πιρότ 2:2
16:30Rembas - Τράγιαλ Κρούσεβατς 0:1
16:30Timocanin - Radnicki S. 2:0
16:30Βλασίνα - Sloga Leskovac 2:1

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

16:30Radevac - Μλάντι Ράντνικ 1:1
16:30RSK Rabrovo - Σλόγκα Κράλιεβο 0:1
16:30Susica - Sloga Pozega 2:0

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Γιάνγκ Λάιονς - Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. 1:2
12:30Γκεϋλάνγκ - Λάιον Σίτι Σέιλορς 0:3

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Ντάιαμοντ Σταρς - Wusum Stars 0:1
22:00Σέντραλ Παρέιντ - Καλόν 0:4

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:00Σεντ Μίρεν - Αμπερντίν 3:2
17:00Σέλτικ - Νταντί Γιουνάιτεντ 1:1
17:00Χιμπέρνιαν - Σεντ Τζόνστον 1:0

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Ρέιθ Ρόβερς - Πάρτικ Θιστλ 3:2

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

14:30Σέλτικ Γ - Χιμπέρνιαν Γ 2:1
15:00Σπάρτανς Γ - Αμπερντίν Γ 0:0
16:00ΑναβλήθηκεΠάρτικ Θιστλ Γ - Μάδεργουελ Γ -:-
16:00Χαρτς Γ - Ρέιντζερς Γ 0:3
18:00Χάμιλτον Γ - Γλασκώβη Γ 1:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:00Ντουνάισκα Στρέντα - Σπάρτακ Τρνάβα 0:3

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

11:30Περτζάλκα - Σπορ Ποντμπρεζόβα 0:1
11:30Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Ναμεστόβο 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

16:00Βέλκε Λούντιντσε - Τέμπο Παρτιζάνσκε 1:1
16:00Γκαλάντα - Νίτρα 2:0
16:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα 0:5
16:00Ιμέλ - Νόβε Μέστο 1:0
16:00Κρυστάλ - Μπελούσα 0:1
16:00Λέβιτσε - Κάστκοβτσε 1:1
16:00Μαλτζενίτσε - Ποβάζσκα Μπίστριτσα 0:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

11:30Σλάβια Κόζιτσε - Στροπκόφ 1:0
16:00ΑναβλήθηκεΠοκρόκ ΣΕΖ Κρομπαχί - Γκιραλτόβτσε -:-
16:00Ρασλάβιτσε - Σνίνα 1:0
16:00Σβίντνικ - Σπίσκε Ποντράντιε 0:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

11:30Γιέντνοτα Μπάνοβα - Ρακιτόβτσε 0:1
16:00Ζαρνόβιτσα - Λιπτόσκα Στιαβνίτσα 0:2
16:00Καλίνοβο - Κοβατσόβα 3:0
16:00Κράζνο - Ριμάφσκα Σόμποτα 6:0
16:00Φιλακόβο - Τατράν Οράβσκε Βέσελε 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

17:00Nova Dedinka - Ρουζόβτσε 1:3
17:00Λ. Νόβα Βες - Ράτσα 1:7
17:00Μαλακί - Ιβάνκα πρι Ντουνάι 3:1
17:00Ροβίνκα - Καλίνκοβο 2:0
17:00Τομασόφ - Βρακούνα Μ. 3:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

11:30Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ 1:6
12:00Ρουζομπέροκ Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 0:3
12:00Σπάρτακ Τρνάβα Γ - Νίτρα Γ 4:2
19:00Περτζάλκα Γ - Νόβε Ζάμκι Γ 3:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Αλουμίνι - Μπράβο 0:1
18:00Ντομζάλε - Μάριμπορ 3:3
21:15Μούρα - Κόπερ 0:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

17:00Ιλιρίγια - Γιάντραν Ντεκανί 1:1
17:00Μπιλγιέ - Ντράβα 6:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή

11:30Videm - Korotan 2:2
17:00Cirkulane - Ντραβίνια 1:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

17:00Postojna - Ziri 2:0
17:00Μπρντα - Σενκούρ 0:3

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

12:00MSM Ptuj Γ - Πομούριε Γ 0:8
12:00Πριμόριε Γ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα Γ 0:14
12:00Τσέρκλιε Γ - Ραντόμλιγιε Γ 1:0
19:00Κριμ Γ - ZNK Ljubljana Γ 1:7

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Αλ-Μερεΐκ - Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Έστερσουντ - Ντζουργκάρντεν 0:3
16:00Μιάλμπι - Έλφσμποργκ 4:0
18:30Νόρκεπινγκ - Βάρμπεργκς 2:1
18:30Χάκεν - Χάμαρμπι 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Έστερ - Χέλσινγκμποργκ 2:1
16:00Τρέλεμποργκ - Βάρναμο 2:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Ουμέα - Μπρομαποϊκάρνα 2:2
14:00Ταμπί - Χάνινγκε 1:1
17:00Ασιρίσκα - Χάμαρμπι 1:0
17:00Σολεντούνα - Λούλεα 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

17:00Λιούνγκσκίλε - Ασυρίσκα ΙΚ 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

16:00Νότβικενς - Γκότνε 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

14:00Σαντβίκενς - Στόκσουντ 4:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

16:00Νορντβάρμλαντ - Angered 0:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

15:00Πιτέα Γ - Βιτσιό Γ 1:1
17:00Ρόζενγκαρντ Γ - Κρίστιανσταντ Γ 1:1
18:00Έρεμπρο Γ - AIK Γ 2:0
18:00Λίνκοπινγκ Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ 0:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:00Μαλαμπάκενς Γ - Μπόγκερμπι Γ 1:2
17:30Ουμέα Γ - Νόρκεπινγκ Γ 3:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

12:30ΑναβλήθηκεΝονγκ Μπουά Πιτσάγια - Πατούμ Γιουνάιτεντ -:-
14:00Πολίς Τέρο - Σαμούτ Πρακάν Σίτι 1:1
14:00Σουπανμπούρι - Πορτ ΜΤΙ 2:1
14:00Τσιανγκμάι Γιουνάιτεντ - Νακόν Ρατσασίμα 1:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

13:00Νακόν Παθόμ - Ούντον Τανί 2:2
14:00Muangkan Utd - Καζετσάρτ 1:2
14:00Τρατ - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ 4:0
15:00Τσιανγκμάι - Κάστομς Γιουνάιτεντ 1:2

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

14:00Eskhata - Φαϊζκάντ 0:1
14:00Βακς - Ραβσάν 2:1
14:00Ισταραβσάν - Ιστικλόλ Ντουσανμπέ 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Γκιρεσούνσπορ - Καϊσέρισπορ 1:1
16:00Μπασακσεχίρ - Ρίζεσπορ 3:0
16:00Χατάγιασπορ - Φενερμπαχτσέ 1:2
19:00Γαλατασαράι - Γκοζτέπε 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Μπαντίρμασπορ - Αλτινόρντου 2:1
16:00Ιστανμπούλσπορ - Μπαλικεσιρσπόρ 1:0
16:00Μενεμεσπόρ - Εγιούπσπορ 1:1
19:00Μπούρσασπορ - Ανκαραγκούτσου 0:4

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

15:00Άνκαρα Ντεμιρσπόρ - Αμεντσπόρ 0:1
15:30Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ 0:2
16:00Usakspor - Μπουτσά 1:2
16:00Πεντικσπορ - 1922 Κόνιασπορ 2:0
19:00Ακισάρσπορ - 24 Ερτζινκασπόρ 1:1
19:00Εσκισεχίρσπορ - Πατζαρσπόρ 2:6
19:00Ισπάρτα 32 Σπορ - Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού 1:0
19:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Κιρκλαρέλισπορ 1:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

13:00Αντιγιάμασπορ - Χεκίμογλου Τραμπζόν 0:1
15:30Ετιμεσγκούτ - Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ 0:0
15:30Καραμανμαράς - Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ 0:1
15:30Νιγκντέ Αναντολού - Ινεγκολσπόρ 1:5
16:00Εργκέν Βελιμέσε - Vanspor FK 1:2
16:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Σαριγιέρ 2:1
18:00Σακάριασπορ - Μπόντρουμσπορ 1:0
19:00Αφιέτ Αφιονσπόρ - Ανκαρασπόρ 2:1
19:00Ντιγιαρμπεκίρσπορ - Σόμα Σπορ 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Γιάμπλονετς - Σλόβαν Λίμπερετς 0:1
17:00Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σλόβακο 3:5
17:00Τέπλιτσε - Σίγμα Όλομουτς 0:0
20:00Σλάβια Πράγας - Χράντεκ Κράλοβε 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:30Σπάρτα Πράγας Β - Βλάσιμ 2:3
17:30Βάρνσντορφ - Τρίνεκ 5:1
17:30Μας Ταμπόρσκο - Χρούντιμ 1:0
17:30Πρόστεγιοφ - Οπάβα 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15FKM Jihlava - Ρόζιτσε 2:1
11:15Ουνίτσοφ - Σίγμα Όλομουτς Β 0:4
11:30Ζλιν Β - Οτροκόβιτσε 2:4
16:30Βρτσοβίνα - Σλόβακο Β 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

16:30Σεντλκανί - Ροκιτσάνι 0:4

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Βέλκα Μπάιτς - Λανζχότ 0:1
16:30Πόλνα - Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου 0:1
16:30Τασόβιτσε - Στάρα Ρίζε 2:0
16:30Χούμπολετς - Ζμπροξιόφκα Μπρνο Β 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

11:15Σλάβιτσιν - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 0:2
16:30Βσετσόβιτσε - Μπζένετς 3:5
16:30Πρερόφ - Χολέσοφ 5:2
16:30Σάμπερκ - Στράνι 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

11:15Κάρβινα Β - Χερμανίτσε 5:0
16:30Μπίλοβετς - Οπάβα Β 0:4
16:30Νόλε Πολάνκα ναντ Όντρου - Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

16:30Κομπερίτσε - Μοραβάν Ολντρίσοφ 2:1
16:30Κρνοφ - Πετρβαλντ να Μόραβε 2:1
16:30Πούστα Πολόμ - Φούλνεκ 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

16:00Νεντάσοφ - Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ 5:0
16:00Σοκόλ Νεβσόβα - Μπάτοφ 1:4
16:00Στίτνα ναντ Βλάρι - Λουχατσόβιτσε 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

11:30Σβράτκα Μπρνο - Μοράφσκι Κρουμλόφ 3:0
16:30Λίσεν Β - Κρούμβιρ 4:1
17:00Ρουζίνοφ - Ραγιέκο 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

11:15Βέλκε Μετζιρίτσι Β - Σπέριτσε 2:1
16:30Πελχρίμοφ - κότεμπορ 2:0
16:30Πριμπισλάβ - Σαπέλι Πόλνα 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

16:30Νόβι Μπιντζόφ - Βρτσλάμπι 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

11:30Σκάλιτσε - Ζελέζνι Μπροντ 1:0
17:30Βίσνοβα - Βέλκε Χάμρι Β 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

16:00Banik Most - Sous Β - Γίλοβε 4:3πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

17:00Στάνκοφ - Νίρσκο 4:5πέν.
17:30Ντομάζλιτσε Β - Σοκόλ Ράντνιτσε 4:0

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

11:15Τζούνιορ Στρακόνιτσε - Μας Ταμπόρσκο Β 2:0
11:30Τρεμπόν - Γιανκόφ 0:2
17:30Μιλέβσκο - Ολέζνικ 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

17:30Βελίμ - Ποβλτάφσκα Β 5:1
17:30Βλάσιμ Β - Πόριτσι ναντ Σαβαρού 0:1
17:30Νίμπουρκ - Κόμαροφ 2:3
17:30Τσέσκι Μπροντ Β - Τουχλόβιτσε 2:2

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

17:30Κράλοβσκε Πόριτσι - Τουζίμ 6:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

16:30Βότιτσε - Μοχελνίτσε 2:1
16:30Λιπόβα - Ζελατόβιτσε 2:1πέν.
16:30Ντολάνι - Ζάμπρε 0:5
16:30Σίγκμα Λούτιν - Ραπότιν 1:2πέν.
16:30Σοκόλ Μποχουνόβιτσε - Μεντλόφ 1:5

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

16:30Μοραβάνι - Ροχοβλάντοβα Μπέλα 3:1
16:30Παρντούμπιτσκι - Τσέσκα Τρεμπόβα 4:4
16:30Σβιτάβι - Χόλιτσε 4:1
16:30Χερμανούφ Μεστέκ - Πρόζετς 5:3

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

12:00Παρντούμπιτσε Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ 3:3
15:00Σλοβάτσκο Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών

11:30Λίσεν Γ - Χράντετς Κράλοβε Γ 0:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30SJK - Λάχτι 4:1
18:30Ελσίνκι - Ίντερ Τούρκου 0:1
18:30Ιλβ - Χόνκα 0:0
18:30Κουόπιο - HIFK 0:0
18:30Μάριεχαμν - KTP 4:2
18:30Ούλου - Χάκα 0:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Μικέλι - Μουσάν 5:2

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Ροβανιέμι - Γκνιστάν 3:4

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

15:00ΚαΠα - PEPO 3:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

13:30OLS Ούλου - VIFK 5:2
15:00GBK Κόκολα - OTP 2:2
15:00Νάρπες Κραφτ - JBK 4:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00PK-35 Helsinki Γ - Γιπκ Γ 1:2

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

06:00ΑναβλήθηκεNadroga - Navua -:-
06:00ΑναβλήθηκεΛαουτόκα - Labasa -:-
06:00ΑναβλήθηκεΜπα - Σούβα -:-
06:00ΑναβλήθηκεΡέβα - Nadi -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

23:30Μελιπίλα - Αουντάξ Ιταλιάνο 1:1
02:00Έβερτον Ντε Βίνα - Τσούριτσο Ουνίδο 0:0
18:00Νουμπλένσε - Σαντιάγκο Γουόντερερς 1:2
22:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Κόλο Κόλο 1:3

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

20:00Κομπρελόα - Φεροβιάριο 1:2
20:00Κοπιαπό - Σαν Λούις 4:1

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

01:00Κολτσάγκουα - Λαουτάρο 2:0
21:00Λίμασε - Deportes Colina 3:1
21:00Ρεκολέτα - Τζενεράλ Βελάσκεθ 2:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.