ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Μουντιάλ - Προκριματικά - Πρώτη φάση
01:00Νήσοι Τερκς και Κάικος - Ανγκουίλα 1:2πέν.ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών Βορράς
21:45Χάντερσφιλντ Γ - Χάλιφαξ Γ 0:0ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
15:00Απολόνια Φιέρ - Μπεράτ 2:115:00Καστριότι - Ελμπασάνι 2:2
15:00Κοράμπι Πεσκόπι - Φλαμουρτάρι 1:1
15:00Μπέσα - Λούτζι 4:1
15:00Μπουρέλι - Μπύλις 1:0
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00ΑναβολήΠέτρο Ατλέτικο - Πριμέιρο ντε Αγκόστο -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
00:00Μίντλαντ - Αργεντίνο ντε Μέρλο 0:120:30Λαφερέρ - Φλαντρία 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
20:30Βικτοριάνο Αρένας - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ 0:020:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Ρεάλ Πιλάρ 0:3
20:30Κλεϊπόλ - Αργεντίνο ντε Ροζάριο 2:2
20:30Λουγκάνο - Ντεπορτίβο Παραγκουάιο 0:1
20:30Πουέρτο Νουέβο - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα 0:1
20:30Σεντράλ Μπαλεστέρ - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες 0:1
20:30Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Κλαμπ Λουϊάν 1:0
20:35Λεάντρο Ν. Άλεμ - Άτλας 2:1
00:00Ιτουζάινγκο - Πορβενίρ 1:4
00:00Μερσέντες - Μπερατζατέγκουι 2:3
00:00Σεντράλ Κόρντομπα - Γιουπανκούι 0:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
22:45Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια - Αργεντίνο ντε Κίλμες 1:0ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
20:00Ιντεπεντιέντε 2 - ΚΑ Πλατένσε 2 3:020:00Μπάνφιλντ 2 - Ροζάριο Σεντράλ 2 0:0
20:00Μπελγκράνο 2 - Μπαράκας Σεντράλ 2 1:1
20:00Ντεπορτίβο Ριέστρα 2 - Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 1:2
20:00Τίγκρε 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 0:2
00:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Σαν Λορέντζο 2 1:1
00:30Μπόκα Τζούνιορς 2 - Ουνιόν Σάντα Φε 2 1:1
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
02:00Γιουνάιτεντ FC - Ατλάντικο Ντεπορτίβο 14:0ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
07:00Κανμπέρα Γ - Σίδνεϊ Γ 1:0ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Σεντ Ελουάζ - Τεσέντερλο 1:1ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
20:00RFC Λιέγη Γ - Λίβεν II Γ 0:520:00Μπριζ II Γ - Άλκεν Γ 4:0
21:00Σταντάρ Λιέγης II Γ - Βέστερλο Γ 1:3
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ
22:00Μπανγκόρ - Ίνστιτουτ 0:1ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
16:00Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ 1:016:00Κοτζάρα - Νεβέσινιε 5:0
16:00Λάκτασι - Σουτιέσκα Φόκα 3:0
16:00Λέοταρ - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα 2:1
16:00Μπάνια Λούκα - Ομάρσκα 5:2
16:00Μρκόνιτς Γκραντ - Φάμος Βοϊκόβιτσι 1:0
16:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Ράντνικ Μπιγελίνα 0:0
16:00Σλάβιγια - Πρίγεντορ 1:1
20:00Μόντριτσα - Ρομάνιγια Πάλε 2:0
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
15:00Ροντόπα Σμολιάν - Ατλέτικ Κουκλέν 3:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Πρώτη φάση
23:00Ναουάς - Σάο Φραντσίσκο 0:201:00Χουμαΐτα - Πλασίντο ντε Κάστρο 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε
01:00Σαντάνα - Ιντεπεντιέντε ΑΠ 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα - Τάκα Ρίο
00:30Μποαβίστα - Μποταφόγκο 0:4ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 2
01:00Γκουαρανί ντε Χουαζέιρο - Πακατούμπα 2:021:00Ιταπιπόκα - Πακαγιούς 3:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο - Πλέι Οφς
02:00Γκρέμιο - ΣΕΡ Καγίας 3:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο - Πλέι Οφς
00:30Βίλα Νόβα - Απαρετσιντένσε 3:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε
20:30ΑναβολήΤσαπαντίνια - Σαμπάιο Κορρέα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α2 - Πλέι Οφς
00:00Φεροβιάρια - Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους 0:1πέν.00:30Σάο Μπέντο - Νοροέστε 1:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε
21:30Πόρτο Βέλο - Βιλένα 4:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Πρώτη φάση
01:00Ρεάλ Σάο Λουίζ - Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο 1:203:00Ρίβερ-ΡΡ - Προγκρέσο 4:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Αλαγκόας - Πλέι Οφς
01:00Μούριτσι - CSA 0:3ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Ρίο U20
15:00Φλαμένγκο U20 - Μαντουρέιρα U20 3:220:00Μποαβίστα U20 - Σαμπάιο Κορέα U20 2:4
20:00Νόβα Ιγκουάτσου U20 - Βάσκο U20 0:4
20:00Πορτουγκέζα U20 - Βόλτα Ρεντόντα U20 1:1
20:00Φλουμινένσε U20 - Όνταξ U20 3:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
20:00Γιακουιπένσε U20 - Γιπιράνγκα U20 3:120:00Κατουένσε U20 - Αλαγκόινας U20 4:2
20:00Χουαζεϊρένσε U20 - Μπαΐα U20 2:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Capixaba U20
20:00ΑναβολήΚολατίνα U20 - Τζαγκουάρε U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
20:00Νακάο U20 - Μπάρα U20 0:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
20:00Αβάι Κίντερμαν Γ - Αμέρικα Μινέιρο Γ 1:3ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
19:30Σαν Πάουλι II - Φόνιξ Λουμπέκ 0:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
19:30Μιουζέλβιτς - Μπάμπελσμπεργκ 0:020:00Κέμι Λειψίας - Κότμπους 3:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
20:30Έντερσχαϊμ - Χανάου 2:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
20:00Βούρζμπουργκ - Νιουμάρκτ 1:2ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
20:00Πφόρζχαϊμ - Μπάνανγκ 3:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
20:30Σόνσμπεκ - Χόμπεργκ 1:120:30Φρίντροπ - Σόνεμπεκ 2:3
21:00Κλέβε - TVD Βέλμπερτ 4:1
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ντεπορτίβο Ατσουάπα - Ξιναμπαγιούλ 2:0ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
02:00Σαν Αντόνιο - Κουνιμπούρο 1:022:00Βάργκα Τόρες - Λεόνς ντελ Νόρτε 1:1
22:00Νουέβε ντε Οκτούμπρε - Γκουαγιακίλ Σίτι 0:0
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
21:00Μπιέλ Μπιέν - Μπαβουά 4:0ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
21:00Πορταλμπάν - Κοφράν 1:1ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
21:15Λάνγκενθαλ - Ντιετικόν 1:2ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
21:00Φρέιενμπαχ - Γκρασχόπερ II 1:1ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος
13:00Ερµιονίδα - Ελλάς Σύρου 0:2ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:15Γιοκόρο - Φας 1:323:30Αγκουίλα - 11 Ντεπορτίβο 3:1
23:30Λουίς Άνχελ Φίρπο - Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο 1:0
23:30Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Μιουνισιπάλ Λιμένο 1:1
ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες - Πλέι Οφς
19:45Λυών Γ - Μπενφίκα Γ 4:122:00Τσέλσι Γ - Άγιαξ Γ 1:1
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΜίτσιγκαν Σταρς - Κάπο -:-23:00ΑναβολήΤζόρτζια Λάιονς - Ίρβαϊν Ζέτα -:-
23:00ΑναβολήΜέριλαντ Μπόμπκατς - ΛΑ Φορς -:-
23:00ΑναβολήΣαβάνα Κλόβερς - Αριζόνα Μονσούν -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
07:00Ουράβα Γ - Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ 2:0ΙΝΔΙΑ: I-League 2
11:30Σούντεβα Ντέλχι - Ντέμπο 0:0ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30Αρέμα - Περσεμπάγια 0:115:30Ντέβα Γιουνάιτεντ - Περσίτα 4:1
ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα
20:30Αλ Καραμπά - Βαγδάτη 1:0ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία
17:45Κουσέ Ταλαΐ - Κεϊμπάρ Κοραμαμπάντ 0:117:45Μες Κερμάν - Άριο Εσλαμσάχρ 2:0
17:45Μες Σουνγκούν - Εστεγκλάλ Μολασάνι 1:0
17:45Μογκαβεμάτ - Ντάρια Μπαμπόλ 1:0
17:45Ναφτ Γκατσαράν - Σαχίν Μπαντάρ Αμερί 2:0
17:45Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Σάχρε Ραζ 2:1
17:45Νταμάς Γκιλάν - Μες Σαχρ Μπαμπάκ 2:1
17:45Παρς Γιανούμπι Γιαμ - Τσαντορμάλου 1:2
17:45Σαϊπά - Αστάρα 0:1
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λιγκ Καπ - Πλέι Οφς
21:15Μπρέινταμπλικ - Ακράνες 4:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
21:00Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Γκουανταλαχάρα 2:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
21:00Μιέρες - Μπάρτσια 2:2ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00Ναβάλ Ρεϊνόζα - Τροπεζόν 1:221:30Κολίντρες - Καρτές 2:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
20:30Αναϊτασούνα - CD Βιτόρια 0:221:00Ντέριο - Πασάια 1:0
21:00Ουρντουλίθ - Σαν Ιγκνάτσιο 2:1
22:00Ανόργκα - Λεϊόα 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
19:15Σιλά - Πατακόνα 3:4ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10
18:00Σεβίλλη Γ - Κονίλ 1:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
20:00Πλατγκές ντε Καλβία - Σολέρ 5:121:00Αρενάλ - Μαγιόρκα Β 0:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
21:30Χερμπάνια - Γκραν Ταραγιάλ 0:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
20:00Λερίνς - Καντολάγκουα 1:120:30Πένα - Ομπερένα 1:1
20:45Παμπλόνα - Σούμπιζα 1:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
20:30Αλμουντεβάρ - Ατλέτικο Μονζόν 3:1ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E
16:30Ορβιετάνα - Γκιβιτζάνο Μπόργκο 3:0ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Φοβού Μπαχάμ - Αβιόν Ακάντεμι 3:2ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00ΑναβολήΓιούνισπορ Μπαφάνγκ - Ρενεσάνς -:-16:00ΑναβολήΛέοπαρντ ντε Ντουάλα - Ισόσα -:-
16:00ΑναβολήΡέιντζερς οφ Μπαφούτ - Γιαφούτ -:-
16:00ΑναβολήΦόντσα - ΑΣ Φαπ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00ΑναβολήΈγκλε Μούνγκο - Έντινγκ Σπορ -:-16:00ΑναβολήΜπάφμενγκ Γιουνάιτεντ - Φίτσι -:-
16:00ΑναβολήΠάνθερ - Μπαφουσάμ -:-
16:00ΑναβολήΤονέρ - Ντράγκον ντε Γιαουντέ -:-
ΚΑΤΑΡ: QFA Καπ - Πλέι Οφς
20:30Αλ-Σαχανίγια - Αλ Μπιντά 1:2πέν.ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
11:00Κίμπερα - Ντίμπα Πάτριοτς 0:2ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
23:00Μπουκαραμάνγκα - Αγκουίλας 1:0ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Ρεάλ Καρταγένα - Μπαρανκουιλά 1:103:05Μπογκοτά - Τίγκρες 0:1
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30ΑναβολήΜοτέμα Πέμπε - Κούγια -:-ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Ντόφινς Νουάρς - Λουμπούμπασι Σπορ 2:117:30Ντον Μπόσκο - Εγκλέ ντου Κόνγκο 1:2
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
23:00Αλγερία - Νότια Αφρική 3:323:00Αλγερία U20 - Μαυριτανία U20 3:1
23:00ΑκυρώθηκεΑργεντινή - Νιγηρία -:-
23:00Μάλι - Νιγηρία 2:0
23:00Μαρόκο U18 - Γεωργία U18 2:2
23:30Μαρόκο U20 - ΗΠΑ U19 1:0
00:00Μαρόκο - Μαυριτανία 0:0
00:00Νίγηρας - Μπουρκίνα Φάσο 1:1
00:00Τόγκο - Λιβύη 1:1
01:30Παραγουάη U23 - Δομινικανή Δημοκρατία U23 1:2
03:00Ελ Σαλβαδόρ - Ονδούρα 1:1
03:00Νικαράγουα - Κούβα 0:1
03:30Περού - Δομινικανή Δημοκρατία 4:1
04:45Αργεντινή - Κόστα Ρίκα 3:1
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
14:00Σίβασπορ (Tου) - Τοκάτ (Tου) 6:115:30Λάισεκλοστερ (Νορ) - Βίκινγκ 2 (Νορ) 3:2
15:30Στιόρνταλς Μπλινκ (Νορ) - Μπράβαγκ (Νορ) 4:0
16:00Φιλινγκσντάλεν (Νορ) - Ος (Νορ) 3:4
16:30Στρίντχαϊμ (Νορ) - Νάρντο (Νορ) 3:0
19:00Μάντλα (Νορ) - Σάντνεσουλφ 2 (Νορ) 5:3
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
17:00Σουηδία U16 Γ - Πορτογαλία U16 Γ 4:019:00Γαλλία U16 Γ - Ιαπωνία U16 Γ 1:3
19:00Μεξικό U16 Γ - Ολλανδία U16 Γ 1:2
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
01:00Ζελεντόν - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ 1:202:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Γκουανακαστέκα 0:0
03:30Λιμπέρια - Αλαγιουελένσε 0:4
23:00Γκρέτσια - Πουνταρένας 0:1
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
17:30Οριγιέντ - Βούκοβαρ 1991 0:0ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Αμάλ Τιζνίτ - Αντράρ Σους 1:000:00Μουλούντια Ουιντά - KAC Κενιτρά 2:1πέν.
00:00Σταντ Μαροκέν - Μόγκρεμπ Τετουάν 0:4
00:00ΦΑΤΧ Καζαμπλάνκα - Ουιντάντ Φες 2:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
03:05Κανκούν - Ταπάτιο 1:105:05Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος 1:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
01:00Μεξικάλι - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 0:1ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
17:00Πουέμπλα U23 - Πατσούκα U23 1:2ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος
21:30Μπράιτον Φέρι - Ταφς Ουέλ 1:0ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:45Δε Νιού Σεντς Γ - Ποντιπρίντ Γ 4:021:45Κάρντιφ Γ - Μπάρι Γ 2:0
ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Αμπερίστγουιθ Γ - Ρέξαμ Γ 0:221:45Κάρντιφ Σίτι Γ - Σουόνσι Γ 4:0
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
13:30Σορτάν Γκουζόρ - Ντόστλικ Τασκέντ 2:0ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Σαχτάρ Ντόνετσκ Γ - Κολός Κοβάλιβκα Γ 1:2ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
21:00Προγκρέσο - Ράμπλα Τζούνιορς 4:2ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τακουάρη - Σπορτίβο Αμελιάνο 1:1ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο Πολωνίας Γυναικών
14:30Ρεζόβια Ρζεσζόφ Γ - Σλασκ Βρότσλαβ Γ 0:315:00ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ - Στομιλάνκι Ολσζτίν Γ 1:0πέν.
16:00Μπιελαβιάνκα Μπιέλαβα Γ - Στοτσζνιόβιετς Γ 0:1
18:00Κατοβίτσε Γ - Γκόρνικ Λέτσζνα Γ 2:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο Ρουμανίας Γυναίκες
15:00Βάσας Οντορχέι Γ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ 4:2ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
20:45Αλ Ναϊμά - Αλ Μπουκαϊρίγια 3:1ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
18:30Ντιαμπάρς - Πίκιν 0:0ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
18:30ΑναβολήΚαχούνλα - Πορτς Οθόριτι -:-18:30ΑναβολήΛουάβα - Ολντ Εντουάρντιανς -:-
18:30ΑναβολήΜπο Ρέιντζερς - Κολιφά Σταρς -:-
18:30ΑναβολήΣΛΙΦΑ - Μάιτι Μπλάκπουλ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ
22:00Μπάκι Θιστλ - Μπρέχιν 2:1ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
17:00Βρακούνα Μπρατισλάβα - Ρουζόβτσε 2:217:00Ίντερ Μπρατισλάβας - Νόβα Ντέντινκα 4:0
17:00Μπερνολάκοβο - ΜΣΚ Σενέτς 0:2
17:00ΝΣΚ 1922 Μπρατισλάβα - Ροχόζνικ 0:4
17:00Ντουναΐσκα Λούζνα - Τομασόφ 4:1
17:00Πετζινόκ - Ντόμινο 0:0
17:00Ροβίνκα - Μόντρα 3:2
17:00Σλόβαν Μοστ - Ιβάνκα πρι Ντουνάι 0:1
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
22:00Σάντο - Πρίζον Σέρβις 2:100:00Λα Χορκέτα - Σέντραλ 4:4
00:00Νορθ Ιστ Σταρς - Ιγκλς 2:1
00:00Πόιντ Φόρτιν - Πολίς 2:3
ΤΣΕΧΙΑ: FNL
16:00Βάρνσντορφ - Λίσεν 1:1ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
21:30Έβερτον Γ - Κόλο Κόλο Γ 0:4Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.