REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

13:45ΠΑΟΚ Β - Αναγέννηση Καρδίτσας 2:0
15:00ΑΕΚ Β - ΠΑΟ Ρούφ 3:1
15:00Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ 0:2
15:00Ολυμπιακός Β - Ηλιούπολη 0:1

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ

12:00Τυνησία - Αυστραλία 0:1
15:00Πολωνία - Σαουδική Αραβία 2:0
18:00Γαλλία - Δανία 2:1
21:00Αργεντινή - Μεξικό 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

17:00Άλντερσοτ - Σάουθεντ 2:0
17:00Άλτρινκχαμ - Ίστλιχ 2:1
17:00Γέοβιλ - Χάλιφαξ 1:0
17:00Γουελντστόουν - Σκάνθορπ 3:1
17:00Μέιντστόουν - Μέιντενχεντ 3:2
17:00Ντόρκινγκ - Γιόρκ 1:0
17:00ΑναβολήΌλνταμ - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ -:-
17:00ΑναβολήΡέξαμ - Μπρόμλεϊ -:-
17:00Τορκί - Γκέιτσχεντ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Κέρζον Άστον - Τέλφορντ 3:0
17:00Κέτερινγκ - Σάουθπορτ 0:0
17:00Κιντερμίνστερ - Γκλούσεστερ 0:1
17:00Λέμινγκτον - Πήτερμπορο Σπορτς 0:2
17:00Μπάνμπουρι - Κόρλεϊ 3:0
17:00Μπλάιθ - Μπράκλεϊ Τάουν 1:1
17:00Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου - Μπόστον 2:1
17:00Σκάρμπορορ - Τσέστερ 1:3
17:00ΑναβολήΣπένιμουρ - Κινγκς Λιν -:-
17:00Φίλντε - Άλφρετον 2:0
17:00Χέρεφορντ - Ντάρλινγκτον 1:2

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

15:00Σλογκ Τάουν - Ίστμπουρν Μπόρο 1:5
17:00Γουέλινγκ - Γουέιμάουθ 1:2
17:00Μπρέιντρι - Χάνγκερφορντ 3:2
17:00Ντάρτφορντ - Κόνκορντ 3:1
17:00Ουόρθινγκ - Τσέλμσφορντ 1:3
17:00Σεντ Άλμπανς - Μπαθ 3:0
17:00Τόνμπριτζ - Χάβαντ 1:1
17:00Τσέσνατ - Οξφόρδη 1:2
17:00Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Ντόβερ 0:2
17:00Χέμελ Χέμπστεντ - Τόντον Τάουν 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Γκαίνσμπορο - Ράντκλιφ 2:2
17:00Λάνκαστερ - Άστον Γιουνάιτεντ 1:0
17:00Λίβερσετζ - Γκισέλι 2:1
17:00Μαρίν - Χάιντ 0:0
17:00Μόρπεθ - Μπέλπερ 0:2
17:00Μπάμπερ Μπριτζ - Μάτλοκ 5:1
17:00ΑναβολήΝάντγουιτς - Μαρσκ -:-
17:00Ουίτμπι - Άδερτον 1:0
17:00Ουόρινγκτον Τάουν - Σάουθ Σίλντς 3:2
17:00Στάλιμπριτζ - Ουόρινγκτον Ράιλαντς 1:2
17:00Στάφορντ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ 1:0

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

16:00ΑναβολήΆλβερτσερτς - Μπάσφορντ -:-
17:00Ίλκεστον - Κινγκς Λάνγκλεϊ 3:0
17:00Κόαλβιλ Τάουν - Νίντχαμ Μάρκετ 1:0
17:00Λέιστον - Ρέντιτς 2:1
17:00Μπέντφορντ - Μπρομσγκρόουβ 3:4
17:00Νούνιτον - Τάμγουορθ 1:1
17:00Ράσαλ - Ράζντεν & Ντάιαμοντς 3:1
17:00Σεντ Ιβς - Χέντνεσφορντ 2:0
17:00Στούρμπριτζ - Μπάρουελ 0:1
17:00Στράτφορντ - Ρόιστον 1:1
17:00Χίτσιν - Μικλόβερ 4:1

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Γέιτ Τάουν - Γκόσπορτ Μπόρο 5:4
17:00Μπίκονσφιλντ Τάουν - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε 1:0
17:00Ουίντσεστερ Σίτι - Ντόρκεστερ 1:1
17:00ΑναβολήΠλίμουθ Πάρκουεϊ - Μετροπόλιταν Πολίς -:-
17:00Πούλ - Χάνουελ Τάουν 3:2
17:00Σουίντον Σ - Χάγιες & Γέντινγκ 3:5
17:00ΑναβολήΤίβερτον - Νορθ Λέι -:-
17:00Τσέσαμ - Τρούρο 3:1
17:00Χάροου - Σάλσμπουρι 0:1
17:00Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ - Μέθυρ Τάουν 1:2
17:00Χέντον - Μπράκνελ Τάουν 3:4

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Αβελέι - Κινγκστόνιαν 0:0
17:00Κάρσαλτον - Κρέι Ουόντερερς 1:1
17:00Λιούιζ - Μπόουερς & Πιτσέα 2:2
17:00Μπιλερικέι - Κάνβεϊ Άιλαντ 1:0
17:00Μπίσοπς Στόρτφορντ - Μαργκέιτ 2:2
17:00Μπόγκνορ Ρέγκις - Χάρινγκεϊ 0:1
17:00Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ - Ένφιλντ Τάουν 0:2
17:00Πότερς - Χόρντσερτς 2:5
17:00Φόλκερστοουν - Χόρσαμ 3:0
17:00Χάστινγκς - Κορίνθιανς-Κάζουαλς 3:0
17:00Χερν Μπέι - Μπράιτλινγκσι 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA

14:45Κινγκς Λιν - Στίβενεϊτζ 0:3
17:00Άκρινγκτον - Μπαρνέτ 1:0
17:00Γουίμπλετον - Τσέστερφιλντ 0:2
17:00Γουόλσολ - Καρλάιλ 2:1
17:00Κέιμπριτζ - Γκρίμσμπι 1:2
17:00Μπάρνσλεϊ - Κρου 3:0
17:00Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Έξετερ 4:1
17:00Πόρτσμουθ - Μίλτον Κέινς Ντονς 3:2
17:00Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Μάνσφιλντ 2:1
17:00Σριούσμπερι - Πήτερμπορο 3:1
17:00Τσάρλτον - Στόκπορτ 2:2
17:00Φόρεστ Γκριν - Άλβερτσερτς 2:1
17:00Χάρτλπουλ - Χάροουγκεϊτ 3:1
17:15Ρέξαμ - Φάρνομπορο 4:1
19:00Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Τζίλιγχαμ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Καπ

15:00Κόλτσεστερ U21 - Σαουθάμπτον U21 0:5
15:00Μπόρνμουθ U21 - Μπράιτον U21 0:2
16:00Σουόνσι U21 - Άρσεναλ U21 1:4
17:00Μπρέντφορντ U21 - Μπλάκμπερν U21 1:2

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Άρσεναλ U18 - Γουέστ Χαμ U18 1:4
13:00Γουέστ Μπρομ U18 - Λέστερ U18 3:0
13:00Έβερτον U18 - Λίβερπουλ U18 2:1
13:00Κρύσταλ Πάλας U18 - Τότεναμ U18 1:3
13:00Νιουκάστλ U18 - Γουλβερχάμπτον U18 4:1
13:00Τσέλσι U18 - Φούλαμ U18 1:7
13:30Σάντερλαντ U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 1:1
15:00Νόριτς U18 - Άστον Βίλα U18 2:2
15:00Νότινγκχαμ U18 - Μπλάκμπερν U18 3:0

ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναικών

19:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Έβερτον Γ 0:3

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Κόσμος - Φιορεντίνο 4:0
16:00Πεναρόσα - Λα Φιορίτα 1:2
16:00Τρε Φιόρι - Ντομανιάνο 2:1
19:30Φόλγκορ - Καϊλούνγκο 4:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κύπελλο Αιγύπτου

17:00Ζάμαλεκ - Αλ Μασρί 1:0

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

17:30Λις Σασάντρα - Σπόρτινγκ Γκανόα 3:1
19:45Σαν Πέντρο - SOL 0:1

ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας

14:30AE Medea - Τελαγκέμα 1:0
15:00MB Barika - Bir Bouhouche 3:0
15:00RCG Oran - Κρουμπ 2:7παράτ.
15:00USF Constantine - Ουέντ Σμαρ 1:0
15:00Αζαζγκά - Guir Abadla 1:0
15:00Ελ Μιλιά - Τουγκούρτ 2:1πέν.
15:00Τεμουτσέντ - Μπορντί Μεναΐλ 0:1πέν.
15:00Τσαουιά - Χουσεΐν Ντέι 2:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

12:00Αλασκέρτ 2 - Μίκα Γιερεβάν 0:3
12:00Σίρακ 2 - Δυτική Αρμενία 0:2

ΑΡΜΕΝΙΑ: Κύπελλο

15:00Αραράτ-Αρμενίας - Ουραρτού 0:4
17:00Πιούνικ - Νόα 3:0

ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ

02:00Σάντα Φε - Γιουνάιτεντ FC 5:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών

04:00Ουέλινγκτον Φίνιξ Γ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ Γ 1:4
06:00Μπρισμπέιν Γ - Κανμπέρα Γ 1:1
06:00Νιουκάστλ Γ - Σίδνεϊ Ουόντερερς Γ 4:2
06:00Σίδνεϊ Γ - Μέλμπουρν Βίκτορι Γ 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ

17:00Σταντάρ Λιέγης U23 - Ντέιντζε 1:2
21:00Άντερλεχτ U23 - Μπέερσχοτ 1:2

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία

20:30Τεσέντερλο - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ 1:1
20:30Φρανκς Μπορέν - Κνόκε 2:2
21:00Γάνδη Β - Αντβέρπ Β 2:1
21:00Λέουβεν Β - OC Σαρλερουά 2:2
21:00Νινόβ - Μαντέλ Γιουνάιτεντ 1:2
21:00ΟΡΣΛ Βίσε - Ντέσελ 3:3
21:00Σαρλερουά Β - RFC Ντε Λιζ 1:2
21:00Σεντ Ελουάζ - Μπούμ 0:3
21:00Χάιστ - Τινέ 2:0
21:00Χούγκστρατεν - Πάτρο Μαασμέχελεν 1:2

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

15:30Γκάνσορεν - Χαμουάρ 0:2
15:30Σολιέρ Σπορ - Στοκάι Βαρφούζ 1:2
21:00Ακρέν - Ναμούρ 0:4
21:00Ζέτε - Μεού 0:2
21:00Ουαρέμε - Βερλέν 0:3
21:00ΟΥΡΣ Σέντερ - Ρεμπεκουάζ 3:1
21:00Τούμπιζε - Βάρναντ 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

15:30Έρπε-Μερ - KRC Χαρελμπέκε 1:1
15:30Ζελζάτε - Μερελμπέκε 2:3
20:00Σερκλ Μπριζ 2 - KRC Γκεντ 1:1
20:30Ντικελβέν - Όοστκαμπ 3:3
20:30Τόρουτ - Βέτερεν 4:0
21:00Γκούλεγκεμ - Όλσα Μπράκελ 2:4
21:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Πέτεγκεμ 3:0
21:00Λόκερεν-Τέμσε - Ουστχοέκ 3:1
21:00Ουντενάαρντε - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

15:30Μαλίν 2 - Κάπελεν 2:4
15:30Πέπινγκεν-Χάλε - Ντίεγκεμ 2:2
20:30Μπέερσχοτ 2 - Μπελίζια Μπιλζέν 0:2
20:30Τέρνχουτ - Χέιντς 1:2
21:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Μποσολτέ 0:0
21:00Λεμπέκε - KRC Μέσελεν 1:1
21:00Λιλ - Μέρκσεμ 2:2
21:00Σπ. Χάσελτ - Λόντερζιλντ 2:2
21:00Τόνγκερεν - Λίρα-Λιρς Μπερλαάρ 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

14:30Λίβεν Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ 3:1
16:30Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ - Φεμίνα Βόλουβε Γ 0:0
20:00Μαλίν Γ - Γάνδη Γ 0:3

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες

13:00Βουουστβέτζελ Γ - Ζουεβεζέλε Γ 4:3
16:00Γκενκ II Γ - Φάμκε Μέρκεμ Γ 4:0
16:00Λίβεν II Γ - Τίενεν Γ 1:2
18:00RFC Λιέγη Γ - Γάνδη II Γ 2:2
18:00Μονς Γ - Μολντάβο Γ 5:4
18:00Σάστρε Γ - Κόντικ Γ 0:5
18:00Σταντάρ Λιέγης II Γ - Βέστερλο Γ 2:2
19:30Ζoύλτε Βάρεγκεμ II Γ - Άντερλεχτ II Γ 3:5

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Σόμερσετ - Μπούλεβαρντ Ρέιντζερς 3:2

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

14:00Σίλεξ - Στρούγκα 1:2

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

14:00Besa 1976 - Μπόρετς 3:0
14:00Sloga Vinica - Arsimi 0:0
14:00Voska Sport - Όχριντ 3:0
14:00Γκοστιβάρ - Detonit Plackovica 1:1
14:00Λοκομοτίβα Σκόπιε - Πέλιστερ 2:3
14:00Μπελάσικα - Κοζούν Γκεβγκέλια 3:1
14:00Σάσα - Καραορμάν 2:2
14:00Τέτεκς - Βάρνταρ 0:2

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Μπαλιμένα 0:2
17:00Κλίφτονβιλ - Νιούρι Σίτι 2:0
17:00Ντάνγκανον - Γκλέναβον 1:0
17:00Πορταντάουν - Γκλεντόραν 0:2
19:30Λίνφιλντ - Κρουσέιντερς 0:0

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ

17:00Μπαλικλέρ - Ίνστιτουτ 1:0
17:00Μπεϊλναμαγιάρντ - Νοκμπρέντα 2:1
17:00Ντεργκβιού - Λόγκαλ 2:0
17:00Ουέρποϊντ - Αρντς 1:4

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

15:00Σλάβια Σόφιας - Λουντογκόρετς 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

14:30Βερέια - Γιαμπόλ 1915 1:4
14:30Ζάγκορετς - Μπόριλαβ Παρβομέι 3:0
14:30Κάρνομπατ - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II 0:3
14:30Ροζόβα Ντολίνα - Ατλέτικ Κουκλέν 0:1
14:30Σοκόλ Μάρκοβο - Σπαρτάκ Πλόβντιβ 1:2
14:30Τσερνομόρετς 1919 - Μπερόε II 0:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

14:00Γκότσε Ντέλτσεφ - Μπάνσκο 0:2
14:00Κιουστεντίλ - Ρίλσκι Σπόρτιστ 1:1
14:00Λέφσκι Ρακόφσκι - Σλάβια Σόφιας 2 2:1
14:00Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι - Σεπτέμβρη Σίμιτλι 1:2
14:00Ομπορίστε - Γκρανίτ Βλαντάγια 2:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

14:00Λοκομοτίφ Ρούσε - Τσέρνο Μόρε Βάρνα II 0:3
14:00Μπότεφ Νόβι Παζάρ - Σπαρτάκ II 1:2
14:00Ντοροστόλ - Ρίλτζι 0:1
14:00Σβετκάβιτσα - Σεπτέμβρι Τερβέλ 0:0
14:00Σούμεν 2007 - Τσερνολόμετς 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

12:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1:2πέν.
13:30Μαρίτσα Πλόβντιφ - Αρντά 1:2πέν.
13:30Μίνιορ Πέρνικ - Μπερόε 0:2
13:30Σεβλιέβο - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 0:4

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

15:30Κολόμπες - Ποϊζί 2:1
16:00Εβριού - Ρεν II 4:3
16:00Καέν II - Γκράνιβιλ 2:2
16:00Σαρτρ - Μποβέ 0:0
16:00Σατομπριάντ - Σεντ-Μαλό 1:1
16:00Σεντ Πριβέ - Γκινγκάμπ II 2:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

16:00Βασκεχάλ - Κρετέιγ 0:3
16:00Επινάλ - Αγκουενό 5:1
16:00Λουζιτάνος - Μπελφόρτ 3:0
16:00Μπομπινί 93 - Φλερί -Μεροζίς 5:0
16:00Σέντε-Ζενεβιέβ - Μετς II 2:1
20:00Σεντ Κουεντίν - Μπεσανσόν 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

16:00Γκράζε - Κανέ Ρουζιγιόν 1:2
16:00Λουάν Κουισό - Μαρινιάν 2:2
16:00Ομπανιέ - Θονόν-Εβιάν 1:2
16:00Οσέρ II - Σέτε 0:0
16:00Χιέρες - Φρεϊού 0:0
20:00Αλέ - Τουλόν 1:3

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

16:00Αντρεζιού - Ανζέρ II 2:2
16:00Μπούρζ 18 - Σταντ Μπορντελέ 1:0
16:00Σαμαλιέρ - ΓΟΑΛ 3:1
16:00Σαουμούρ - Μουλίν-Υζέρ 3:1
20:30Ναντ II - Μπεργκεράκ 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

15:30Μονπελιέ Γ - Ροντέ Γ 2:1
15:30Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Γκινγκάμπ Γ 1:0
15:30Σογιό Γ - Μπορντό Γ 0:1
15:30Χάβρη Γ - Ντιζόν Γ 5:0

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

16:00Τονόν Εβιάν Γ - Σεντ Ετιέν Γ 0:1
19:00Μετς Γ - Ορλεάν Γ 4:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:30Βέιτσε-08 - Έμντεν 4:1
15:00Ντέλμενχορστ - Χίλντεσχαϊμ 3:2
15:00Σαν Πάουλι II - Φόνιξ Λουμπέκ 0:3
15:00Χόλσταϊν Κιλ II - Λόνε 1:1
16:00Ρέντεν - Μπρέμερ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:00Έρφουρτ - Μπάμπελσμπεργκ 6:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άαχεν - Ομπερχάουζεν 3:1
15:00ΑναβολήΆλεν - Βούπερταλ -:-
15:00Βάτενσιντ - Πρόισεν Μούνστερ 4:5
15:00Βίντενμπρουκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ II 3:1
15:00Γκλάντμπαχ II - Κάαν-Μάριενμπορν 2:1
15:00Κολωνία II - Ροντινγκχάουζεν 2:2
15:00Λίπσταντ - Φορτούνα Κολωνίας 2:2
15:00Μποσόλτ - Ντάρεν 0:3
15:00Στράελεν - Σάλκε 04 II 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00VfR Άαλεν - Φρίμπεργκ 2:1
15:00Βάλντορφ - Άιντραχτ Τριέρ 2:1
15:00Μπάλινγκεν - FSV Φρανκφούρτη 0:2
15:00Ούλμ 1846 - Μάιντζ II 4:1
15:00Όφενμπαχ - Βορμάτια Βορμς 3:0
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Φούλντα-Λενέρζ 1:1
15:00Στουτγκάρδη II - Μπάχλινγκερ 0:1
15:00Χόμπουργκ 08 - RW Κόμπλεντζ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:00Άουγκσμπουργκ II - 1. Σβέινφουρτ 4:2
15:00Άουμπσταντ - Άνσμπαχ 09 3:3
15:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - Έιχστατ 3:1
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Τουργκούτσου Μονάχου 1:2
15:00Ιλερτίσεν - Μπάκμπαχ 0:0
15:00Μπουργκχάουζεν - Ασκάφενμπεργκ 1:1
15:00Ράιν/Λεχ - Νυρεμβέργη II 2:1
15:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Πιπινσριέντ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:00Ρατενάου - Μάχλσντορφ 2:2
14:00Ρόστοκερ - Πάμποφ 6:1
14:301.FC Φρανκφούρτης - Ζέλεντορφ 0:2
14:30ΡΣΒ Άιντραχτ - CFC Χέρτα 1:0
14:30Τασμάνια Βερολίνου - Χάνσα Ροστόκ II 0:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

14:301890 Βέστερχαουζεν - Σάντερσντορφ 2:0
14:30Αν ντερ Φάχνερ Χόχε - Μπισοφσβέρνταερ 3:2
14:30Γκρίμα - Μπάουτζεν 0:0
14:30Έινχεϊτ Ρούντολσταντ - Φρέιταλ 0:2
14:30Κρίεσχοφ - Άουερμπακ 0:2
14:30Ομπερλάουζιτζ - Χέιλ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

14:30Μπόρντεσολμ - Βέιτσε-08 II 3:0
15:00Νιμούνστερ - Εκερνφόρντερ 5:0
15:00Πάνσντορφ - Κίλια Κιέλ 0:6
15:00ΑναβολήΧέιντερ - Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ -:-
15:00Χουσούμερ - Σιεμπενμπάουμεν 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

14:00Ντάσεντορφ - Εϊμσμπούτελερ 6:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00BTS Νέσταντ - Λέχερ 1:2
14:00Βέρντερ Βρέμης III - Μπλούμενταλερ 2:4
15:00OSC Μπρεμερχάβεν - Σβαχάουζεν 6:3
15:00Βάταν Βρέμης - Κόμετ Άρστεν 4:2
15:00Όμουντ-Βέγκεσακ - Μπρινκούμερ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

15:00Αλτζενάου - Γκίεσεν 0:0
15:30Άιντραχτ Φρανκφούρτης II - Στέινμπαχ 2:1
15:30Βαλντγκίρμες - Ούντερ-Φλόκενμπαχ 5:2
15:30ΑναβολήΒέιντενχαουζεν - Χανταμάρ -:-
15:30Φέρνβαλντ - Ουόλντορφ 0:0
17:00Έρλενσι - Σταντάλεντορφ 0:3
17:00Ντιετκίρχεν - Φρίεντμπεργκ 2:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:00Πιρμασένς - Άουερσμαχερ 5:1
15:30Καϊζερσλάουτερν II - Ντίεφλεν 2:0
15:30Κάρμπαχ - Αχρβέιλερ 2:0
16:30Πφέντερσχαϊμ - 2000 Μάλχαϊμ Κάρλιχ 6:0
17:00Εϊσμπαχτάλ - Σκοτ Μάιντζ 1:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00ΑναβολήΒούρζμπουργκ - Μπάγερν Χοφ -:-
15:00ΑναβολήΓκέμπενμπαχ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
15:00ΑναβολήΓκίσντορφ - Γκρόσμπαρντορφ -:-
15:00ΑναβολήΜπάμπεργκ - Μπάμπεργκ -:-
15:00Νιουμάρκτ - Άμπτσουιντ 0:2
15:00ΑναβολήΝτόνοστοφ - Σαμ -:-
17:00Ρέγκενσμπουργκ II - 1. Φιτ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:001860 Ρόζενχαϊμ - Γκάρχινγκ 1:1
15:00Λάντσμπεργκ - Κότερν-Σεντ Μανγκ 1:2
15:00Νόρντλινγκεν - Μέμινγκεν 0:2
15:00Νταϊσενχόφεν - Κιρσανσέρινγκ 0:0
15:00Νταχάου - Έρλμπαχ 0:2
15:00Σάλντινγκ - Ισμάνινγκ 0:0
15:00Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Γκάντελφίνγκεν 6:1
17:00Μόναχο 1860 II - Ίνγκολσταντ II 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:0008 Βίλινγκεν - Χόλενμπαχ 4:1
15:00Μπάνανγκ - Ρόιτλινγκεν 1:3
15:00Πφόρζχαϊμ - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 4:0
15:00Ράβενσμπουργκ - Όφενμπέργκερ 1:3
15:30ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ - Νέκαρσούλμερ 5:1
15:30Μπίσινγκεν - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 4:2
15:30Νότινγκεν - Κίκερς Στουτγκάρδης 1:5
15:30Ομπερακέρν - Ριελάζινγκεν-Άρλεν 1:3
15:30Χολζχάουζεν - Φραϊμπούργκερ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

15:15Σόνσμπεκ - TVD Βέλμπερτ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

13:00Κότμπους U19 - Ζέλεντορφ U19 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

15:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ 1:0
17:00Βέρντερ Βρέμης Γ - Φρέιμπουργκ Γ 1:2

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

11:30Γκάγκρα - Ντιναμό Μπατούμι 1:4
11:30Λοκομοτίβι Τιφλίδας - Σαμπουρτάλο Τιφλίδας 0:1
11:30Σαμγκουραλί - Δυναμό Τιφλίδας 1:1
11:30Τελαβί - Ντίλα Γκόρι 1:1
11:30Τορπέντο Κιουταΐσι - Μπόλνισι 3:0

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

17:00Κόλετζ 1975 - Λίνκολν 0:5
19:30Λινξ - Μάντσεστερ 62 4:2

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

18:00Κάλουμ Σταρ - Ουακρίγια 0:1

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Νόρντζελαντ Γ - Κέλντινγκ Γ 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:00Βιλ - Λωζάν Ούκι 0:0
19:00Τούν - Βαντούζ 1:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

15:00Γιουνγκ Μπόιζ II - Σεντ Γκάλεν II 3:1
16:30Βασιλεία II - Μπάντεν 5:0
17:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Μπρούλ 1:2
17:00Ζυρίχη II - Μπαβουά 0:1
17:00Κιασό - Μπουλέ 2:0
17:00Λουκέρνη II - Μπρεϊτενρέιν 5:2
17:00Ράπερσβιλ - Ετουάλ-Καρούζ 0:3
17:00Σαμ - Κριέν 4:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

15:15Κοφράν - Σιών II 2:0
17:00Βεβέι - Πορταλμπάν 1:1
17:00Εσαλένς - Μαρτίγκνι-Σπορτς 2:0
18:00Κονκόρντια - Γκραντ-Σακονέ 2:2
18:00Μεϊρίν - Τέρε Σέντε 2:4

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

16:00Μούνσινγκεν - Βόλεν 2:2
16:00Ροτκρούζ - Κονκόρντια 3:4
17:00Ντόρναχ - Μπλακ Σταρς 0:2
17:00Ξαμάξ U21 - Μούρι 6:0
17:00Σολοτούρν - Εμενμπρούκ 1:1
17:00Σοτζ - Μπάσεκορτ 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

16:00Έσεν - Γκοσό 1:0
16:00Ταβέρνε - Κρεουζλίνγκεν 4:1
17:00Γκρασχόπερ II - Βίσεν 5:1
17:00Λινθ - Φρέιενμπαχ 1:0
17:00Ουίντερχουρ II - Ουζβίλ 4:1
17:00Χονγκ - Τούγκεν 3:1
18:00Λουγκάνο II - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν 1:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

15:00Σεν Γκάλεν Γ - Ράπερσβιλ Γ 3:1
17:00Ιβερντόν Γ - Ζυρίχη Γ 0:3
17:15Ααράου Γ - Σερβέτ Γ 0:4
18:00Γιουνγκ Μπόιζ Γ - Γκρασχόπερ Γ 2:3
19:30Λουκέρνη Γ - Βασιλεία Γ 1:0

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

15:00Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Παραλιμνίου 2:0
15:00Άρης Αβάτου - Δόξα Δράμας 1:0
15:00Θερμαϊκός - Βύρων Καβάλας 1:1
15:00Καμπανιακός - Αλεξανδρούπολη 4:0
15:00Πανδραμαϊκός - Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 4:0
15:00Πανθρακικός - Ορφέας Ξάνθης 3:0
15:00Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νέστος Χρυσούπολης 2:1

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος

15:00ΑΠΣ Πάτραι - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 2:2

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 5ος Όμιλος

15:00ΑΟ Πόρου - Α.Ο. Τυμπακίου 1:0

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

13:00FC Yalta - Sparta-KT 0:3
13:00TSK Σιμφερόπολ - Σεβάστοπολ 2:4
13:00Κιζιλτάς - Ρούμπιν Γιάλτα 1:2
13:00Όσεαν Κερχ - Alushta 5:1

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00FC Muza - Νκουαζί 2:0
15:00NAPSA Σταρς - Νκανά 1:1
15:00Γκρην Ιγκλς - Πρίζον Λέοπαρντς 3:1
15:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ - Ντσάνγκα Ρέιντζερς 3:1
15:00Καμπουέ - Γκρην Μπάφαλοουζ 2:2
15:00Λουμβανά Ράντιαντς - Ρεντ Άροουζ 1:0
15:00Μπουιλντκόν - Ζανακό 1:1
15:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Φόρεστ Ρέιντζερς 0:0

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

14:40Αλ Ουρούμπα - Αλ Ταΐντ 2:2
14:40Αλ Φουγιαϊρά - Αλ-Τααβόν 1:2

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: Λιγκ Καπ

14:45Αλ Νταφρά - Αϊμάν 2:0
14:45Ιτιχάντ Κάλμπα - Αλ-Ουαντά 1:5
17:30Αλ Σαριάχ - Μπάνι Γιάς 2:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών

06:00Mynavi Sendai Γ - Ομίγια Γ 0:4
06:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Νογίμα Στέλα Γ 2:3
07:00Saitama Γ - JEF Γιουνάιτεντ Γ 3:1
07:00Παρσέιρο Ναγκάνο Γ - Μπελέτζα Γ 0:2
07:00Χιροσίμα Γ - Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ 1:1

ΙΝΔΙΑ: ISL

14:00Γκόα - Μπενγκαλούρου 0:2
16:00ΑΤΚ Μοχούν Μπάγκαν - Χιντεραμπάντ 1:0

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

10:30Σούντεβα Ντέλχι - Rajasthan United 1:3

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 2 - Πρώτος Γύρος

08:15ΑναβολήΠέρσεβαρ Βαρόπεν - PSBS Μπιάκ Νουμφόρ -:-
09:15ΑναβολήPersipal BU - Καλτένγκ Πούτρα -:-
10:15ΑναβολήPSIM Γιογκιακάρτα - Bekasi City -:-
10:15ΑναβολήΠερσιγιάπ Γιεπάρα - Persipa Pati -:-
10:15ΑναβολήΠΣΚΤ Τσιμάχι - Περσεράνγκ Σεράνγκ -:-
10:30ΑναβολήDeltras Sidoarjo - Περσιπούρα Γιαγιαπούρα -:-
10:30ΑναβολήΤσιλακάπ - Persikab -:-
11:00ΑναβολήΠερσιράγια Ατσέχ - Σέμεν Παντάνγκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:15Αλαβές - Βιγιαρεάλ Β 2:0
17:15Μάλαγα - Πονφεραντίνα 1:0
19:30Αλμπαθέτε - Σανταντέρ 2:1
19:30Οβιέδο - Μιραντές 1:0
23:00Λας Πάλμας - Τενερίφη 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

17:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Αλκορκόρν 1:2
17:00Σαν Φερνάντο - Θέλτα Βίγκο Β 1:2
19:00Λεονέσα - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 2:0
19:00Μπανταγιόζ - Κόρδοβα 2:4

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

17:00Αλκοϊάνιο - Καλαχόρα 3:0
17:00Σαμπαντέλ - Λογκρόνς 0:0
19:00Καστεγιόν - Μούρθια 1:0
19:30Μπαρτσελόνα Β - Νουμάνθια 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

17:30Μπούργκος Προμέσας - Αρεντέιρο 1:2
18:00Γκουιχουέλο - Πολβόριν 1:0
19:00Λαρέντο - Οβιέδο Β 1:0
20:00Ουρένσε CF - Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

17:30Μουτιλβέρα - Ταραζόνα 3:1
18:00AD Σαν Χουάν - Ουτέμπο 1:0
18:00Ρασίνγκ Ριόχα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ 1:2
18:00Τσιρμπονέρο - Ιθάρα 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

19:00Εσπανιόλ Β - Βαλένθια Β 0:6
20:00Αλτζίρα - Ολότ 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4

17:00Γρανάδα Β - Χουβεντούντ Τορεμολίνος 4:2
17:00Κάντιθ Β - Γιέκλανο 1:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

18:00Γκουανταλαχάρα - Λεγκανές Β 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

20:30Ράπιντο ντε Μπούζας - Αλόντρας 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

20:00Λ Εντρεγκού - Κοντάλ 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3

16:45Τορίνα - UD Σαμάνο 0:0
17:00Εσκομπέντο - Σολάρες 1:0
18:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Καρτές 4:0
18:00Κάστρο - Καγιόν 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4

17:00Αναϊτασούνα - Ουρντουλίθ 3:1
17:30Ορέρα Ονταρόα - Σαν Ιγκνάτσιο 1:1
17:30Πασάια - CD Βιτόρια 0:5
18:00Λεϊόα - Λαγκούν Ονάκ 2:1
18:00Ντουράνγκο - Ντέουστο 4:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

16:30Τόνα - Ραπιτέντσα 4:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6

17:00Ατζενέτα - Τόρεντ 2:3
17:00Χέρκουλες Β - Οριουέλα 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7

19:30Ράγιο Βαγεκάνο Β - Τριβάλ Βαλντέρας 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8

16:45Λα Βιργκέν - Παλέντσια 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9

14:00Ουρακάν Μελίλα - Χουετόρ Ταγιάρ 0:5
20:00Μάλαγα Σίτι - Ατλέτικο ντε Πορκούνα 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 10

17:00Τσιούτα Β - Γκερένα 0:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11

16:30Ίντερ Μανακόρ - Μερκαντάλ 1:0
17:00Πομπλένσε - PE Sant Jordi 2:2
17:00Σολέρ - Πενία Ιντεπέντεντ 1:4
17:30Μπινισάλεμ - Μανακόρ 1:1
18:00Αντράτξ - CE Sant Jordi 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12

23:00Σαν Φερνάντο - Εστρέλα 2:0
18:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Γκραν Ταραγιάλ 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13

17:30Μουλένο - Θιουδάδ ντε Μούρθια 2:0
18:30Αλκανταρίγια - Θιουδάδ Σιέζα 0:0
19:00Μολινένσε - Ρασίνγκ Μούρθια 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14

17:45Λερενέσε - Μοντεχερμόσο 5:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15

16:30Κορτές - Βάλε Έγκες 1:0
16:30Παμπλόνα - Σούμπιζα 0:2
17:30Μπετί Ονάκ - Αλέσβες 1:2
17:30Ομπερένα - Αρντόι 2:0
18:45Μπουρλάντες - Χουάρτε 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 16

17:30Πένα Μπαλσαμαΐσο - Χάρο Ντεπορτίβο 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18

17:30Βιγιακάνας - Βιλαρούμπια 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες

13:00Λεβάντε Γ - Σεβίλλη Γ 5:1
13:00Μαδρίτη Γ - Ουέλβα Γ 2:3
17:00Βιγιαρεάλ Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ 1:6
19:15Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Αλάμα Γ 5:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Φεντερατσιόν Γυναίκες

12:00Λα Κορούνια Γ - Τενερίφη B Γ 4:0
13:00Καθερένιο Γ - Κόρδοβα Γ 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Πάρμα - Μόντενα 1:2
19:00Πίζα - Τερνάνα 3:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

15:30Ανκόνα - Σασάρι Τόρες 1:1
15:30Μοντεβάρκι - Ρεκανατέζε 1:1
15:30Ολμπία - Τσεζένα 0:1
15:30Φιορεντζουόλα - Αλεσάντρια 0:0
18:30Γκούμπιο - Σαν Ντονάτο 1:0
18:30Εντέλα - Βις Πεζάρο 2:1
18:30Ιμολέζε - Ποντεντέρα 1:2
18:30Ρετζιάνα - Ρίμινι 2:0
18:30Σιένα - Καραρέζε 0:0
18:30Φερμάνα - Λουκέζε 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Παγκανέζε - Sarrabus Ogliastra 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

11:30Μονόπολι U19 - Ρετζίνα U19 3:0
13:00Σαλερνιτάνα U19 - Μπενεβέντο U19 1:1
15:00Πάντοβα U19 - ΣΠΑΛ U19 2:1
15:00Τζένοα U19 - Αλεσάντρια U19 4:1
15:30Βενέτσια U19 - Βιτσέντζα U19 1:2
15:30Βιτερμπέσε U19 - Άσκολι U19 3:4
15:30Εντέλα U19 - Πίζα U19 2:1
15:30Ιμολέζε U19 - Σπέτσια U19 1:1
15:30Κόμο U19 - Μπρέσια U19 3:5
15:30Κροτόνε U19 - Κοζέντσα U19 0:2
15:30Μόντσα U19 - Kρεμονέζε U19 1:0
15:30Πεσκάρα U19 - Λάτσιο U19 0:2
15:30Πορντενόνε U19 - Τσιταντέλα U19 1:5
15:30Ρετζιάνα U19 - Αλμπινολέφε U19 2:2
15:30Τερνάνα U19 - Περούτζια U19 3:2
15:30Φεραλπισάλο U19 - Πάρμα U19 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Ρόμα Γ - Πομιλιάνο Γ 2:0
15:30Φιορεντίνα Γ - Μίλαν Γ 1:6

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

15:30Αρέτζο Γ - Τόρες Κάλτσιο Γ 2:2

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: CPL - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:30Βισάκα - Πνομ Πεν Κράουν 2:3
13:30Σβάι Ριένγκ - Μποένγκ Κετ 2:1

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Σοφαπάκα - Ρέιντζερς 0:0
14:00Νζόια Σούγκαρ - Μπαντάρι 0:0
15:00Bidco United - Μαχία 1:2
15:00ΑναβολήΛέοπαρντς - Vihiga -:-
15:00ΑναβολήΜατάρ Γιουν. - Police FC -:-
15:00ΑναβολήΟυαζίτο - Talanta FC -:-

ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Naivas FC - Mara Sugar 0:1
15:00ΑναβολήAPS Bomet - Assad -:-
15:00ΑναβολήDarajani Gogo - MCF -:-
15:00ΑναβολήFortune Sacco - Βιχίγκα Γιουνάιτεντ -:-
15:00ΑναβολήGusii - Κισούμου Ολ-Σταρς -:-
15:00ΑναβολήMigori - Murang'a -:-
15:00ΑναβολήShabana - Kajiado -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

09:00Ντάλιαν Προ - Μεϊζού Χάκα 2:1
09:00Τσάνγκτσουν Γιατάι - Κανγκζού Μάιτι Λάιονς 0:2
11:30Σαντόνγκ Ταϊσάν - Γουχάν 5:0
13:00Χεμπέι - Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ 1:6
13:30Γκουάνγκτζου - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν 1:1
13:30Σεντζέν - Γουχάν Θρι Τάουνς 0:4
14:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Σανγκάι Πορτ 1:0

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

08:30Ζίμπο Κούγιου - Μπεϊτζίνγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι 2:1
08:30Κουνσάν - Σούτζου Ντόνγκβου 0:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Πλέι Οφς Προβιβασμού

03:00Ούιλα - Κίνδιο 2:0

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

15:00AS BNG - Νάθαλις 1:0
17:00Ετουάλ ντου Κονγκό - Τσεμινότς 2:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

17:00Μάλτα U19 - Γερμανία U19 0:7
20:00Πολωνία U19 - Πορτογαλία U19 0:2

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

12:00Άρτζες (Ρου) - Τουνάρι (Ρου) 3:2
12:00Γκαρμπάνια (Πολ) - Πλοκ (Πολ) 2:1
12:00Πετρολούλ Πλοϊέστι (Ρου) - Βολουντάρι (Ρου) 0:0
12:30Κρακόβια (Πολ) - Μπάνκα Μπίστριτσα (Σλκ) 1:0
13:00Άαρχους (Δαν) - Χόρσενς (Δαν) 0:1
13:00ΑκυρώθηκεΣεντ Πόλτεν (Αυτ) - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (Τσε) -:-
14:00Λουντβιγκσφέλντερ (Γερ) - Χέρτα Βερολίνου (Γερ) 0:5
14:00Νόρντζελαντ (Δαν) - Κέλντινγκ (Δαν) 1:0
14:00Πάφος (Κυπ) - Όλγουέιζ Ρέντι (Βολ) 0:2
15:00Μίλγουολ (Αγγ) - Μπρόντμπι (Δαν) 1:1
15:00Χιμπέρνιαν (Σκω) - Μίντλεσμπρο (Αγγ) 0:2
16:00Φαρούλ Κονστάντα (Ρου) - Παναιτωλικός (Ελλ) 1:2

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

14:00Ντρένιτσα - Ντρίτα 1:3
14:00Φεριζάι - Ντουκαγκίνι 0:0

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Κόπα Κόστα Ρϊκα

04:15Πουνταρένας - Γουαδαλούπη 2:1πέν.
23:00Γκουανακαστέκα - Αλαγιουελένσε 0:1

ΚΟΥΒΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

22:00Αρτεμίσα - Λας Τούνας 7:1
22:00Βίλα Κλάρα - Γκουαντάναμο 1:5
22:00Καμαγκουέι - Τσιενφουέγκος 3:0
22:00Σαντιάγκο ντε Κούμπα - Λα Χαμπάνα 4:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: ΝΛ

14:00Οριγιέντ - Τσιμπάλια 3:1
14:30Βούκοβαρ 1991 - Ντουγκοπόλιε 0:0
14:30Ντουμπράβα - Μπιέλο Μπρντο 0:1
14:30Ντραγκοβόλιατς - Κουστοσίγια 2:3
14:30Ρούντεσξ - Κροάσια Ζμίγιαβτσι 3:1
14:30Σολίν - Γιαρούν 2:0

ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ

14:30Γκρόμπνιτσαν - Ζάγκορετς Κραπίνα 2:0
14:30Ζντράλοβι - Μπιέλοβαρ 0:1
14:30Μαρσόνια - Ντούγκο Σέλο 2:2
14:30Μπέλιστσε - Μεντιμούριε 2:1
14:30Σεσβέστε - Ζρίνσκι Γουριέβατς 0:0
14:30Τρνιέ - Χρβάτσε 1:1

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

17:00Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Δόξα Κατωκοπιάς 2:1
19:00ΑΕΚ Λάρνακας - Απόλλων Λεμεσού 1:0

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

14:30ΑΕ Ζακακίου - ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου 1:0
14:30Οθέλλος Αθηαίνου - Αλκή Ορόκλινη 1:0
14:30ΠΑΕΕΚ - Αγία Νάπα 0:2
14:30Πέγεια 2014 - Ολυμπιάς Λυμπιών 1:0
14:30ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 - Ομόνοια Αραδίππου 1:1

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Γκάλαξι - Μαλτάμα 0:1
15:00ΜαταίωσηΛιφοφάνε - Λιόλι -:-
15:00Μανονιάν - Ντίφενς Φορς 3:1
15:00Νότι Μπόιζ - CCX 3:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

12:00Σλατσκ - Δυναμό Μινσκ 1:0
14:00Μινσκ - Σόλιγκορσκ 1:2
17:00Ενεργκέτικ-BGU - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 0:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

12:45Γκόμελ Γ - Μπομπρουιτσάνκα Γ 0:4
12:45Δυναμό Μινσκ Γ - Δυναμό Μπρεστ Γ 12:0
12:45Μινσκ Γ - Λευκορωσία U19 Γ 6:0
12:45Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ - Ζόρκα-BDU Γ 1:2
12:45Σμόργκον Γ - Βιτέμπσκ Γ 2:5

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:15Σαλάμ Ζγκάρτα - Αλ Γκαζιέ 1:1
14:15Σαφά - Αλ Σαχέλ 0:2
16:00Μπουρί - Αλ Αχέντ 0:0

ΛΙΒΕΡΙΑ: Πρώτη κατηγορία LFA

20:00Heaven Eleven - Φρίπορτ 1:0

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ Τααβούν - Αλ Αχλί Βεγγάζης 1:0
15:30Αλ Μαντίνα - Asaria 0:2

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00Ριτεριάι 2 - Σιλούτε 4:0

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00Ζενές Ες - Ντιφερντάνγκε 1:0

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο Μαλαισίας

15:00Γιόχορ - Σελανγκόρ 2:1

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:45Κίτα - Ονζέ Κρετούρς 1:1
17:45ΟΣ Μπουγκουνί - ΛΚ Μπαμάκο 1:0
18:00Μπίνγκα - Μπλακ Σταρς 1:0
20:00Πολίς - Φουτ Ελίτ 0:1

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

17:00Ίτιχ. Κεμισσέτ - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ 1:1
17:00Σταντ Μαροκέν - Ουιντάντ Φες 2:1
18:00Κέμις Ζεμάμρα - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 1:1
18:00Ράγια Μπενί Μελάλ - Ουιντάντ Τεμάρα 0:0

ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Πρωτάθλημα Μαυρίκιου

13:30Βακόας - Πετίτ Ριβιέρ 3:0
16:30Πορτ Λούις - Εντέντε Μπουλέ 3:0

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

13:00Ίσκρα - Μόρναρ 2:1
13:00Ντέσιτς - Γιέντινστβο 0:1
13:00Ρούνταρ - Άρσεναλ Τιβάτ 0:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:00Κόστα ντο Σολ - Φεροβιάριο 1:2
15:00Φεροβιάριο Νατσάλα - Μαπούτο 1:0

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1

17:00Ouidah - JAK 1:1
17:00ΑΣΠΑΚ - Σιτατούνγκα 3:1
17:00Ντιναμίκ Ντζουνγκού - Δυναμό Παρακού 0:1
17:00Πολίς - Κότον 2:4
17:00Ρεάλ Σπόρτ - Μπαφλς ντου Μποργκού 0:1
17:00Σολέιλ - Λότο 0:2
17:00Σόμπεμαπ - Αγιέμα 1:1

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - Τάουνσιπ Ρόλερς 1:1
16:00Γουανένγκ Γκάλαξι - Οράπα Γιουνάιτεντ 1:0
16:00Μασιτόακα - Πολίς XI 2:0
16:00Μορουπούλε - Holy Ghost 0:0
16:00Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν - Eleven Angels 0:2
16:00Σούα Φλαμίνγκοουζ - Σεκιούριτι Σίστεμς 0:2
16:30Εξτένσιον Γκάνερς - BDF XI 1:1

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

17:30ASEC Κουντουγκού - Ματζέστικ 2:1
17:30Ασφά Γιενεγκά - Σαλίτας 0:1
17:30Μπόμπο-Ντιουλασό - Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου 1:1
19:45Καντιόγκο - Φίτεσε 0:1

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

15:00Μπουγιουμπούρα Σίτι - Magara Young Boys -:-
15:00Νταϊνάμικ - Φλαμπό ντου Σέντρε -:-
15:00Ολύμπικ Σταρ - Λε Μέσατζερ Νγκοτζί -:-

ΝΑΜΙΜΠΙΑ: MTC Πρέμιερσιπ

14:00UNAM - Ορλάντο Πάιρατς 0:0
14:00Ιλέβεν Άροουζ - Γιάνγκ Άφρικανς 1:1
14:00Μάιτι Γκάνερς - Γιανγκ Μπραζίλιανς 2:0
14:00Σίτιζενς - Ζουλίνιο Σπόρτινγκ 1:4
17:00Σίβικς - Λάιφ Φάιτερς 2:0
17:00Τούρα Μάτζικ - Τάιγκερς 2:1

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

02:00Auckland United - Napier City 3:2
04:00Όκλαντ Σίτι - Melville 2:0

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Εθνική Κατηγορία Γυναικών

01:30Κάπιταλ Φούτμπολ Γ - Western Springs Γ 3:2
02:00Κάντερμπουρι Γιουνάιτεντ Γ - Auckland United Γ 7:2

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

17:00ΑΣΦΑΝ - Ταχούα 1:1
17:00Νιγκελέτς - Εσπουάρ 1:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

00:00Οκοτάλ U20 - Φερέτι U20 0:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς

07:00Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ - Γκιεονγκτζιού Γ 2:0

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

15:30Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Εξέλσιορ Μάασλουις 3:3
15:30Χάρντενμπεργκ - Σπάκενμπεργκ 2:0
16:00AFC - Οοζτάαν 3:3
16:00Ισελμιρβόγκελς - Σεβενίνγκεν 1:5
16:00Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ - Γιόνγκ Φόλενταμ 1:0
16:30TEC - Νούρντβικ 2:0
16:30Κάτουικ - Λίζ 0:1
16:30Κονίνκλικε HFC - Κοζάκεν Μπόιζ 3:1
19:00Ντε Τρέφερς - Κουίκ Μπόιζ 2:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:30RKAV Φόλενταμ - Σπάρτα Νίκερκ 2:2
15:30VV DOVO - ASWH 2:0
15:30Άσεν - VVOG 4:0
15:30Μπάρεντρεχτ - Τερ Λίντε 0:0
15:30Ρίνβογκελς - GVVV 2:3
15:30Στάπχορστ - Στεντόκο 1:0
15:30Χαρκεμάσε Μπόιζ - Σπόρτλουστ 1:2
16:00DVS '33 Ερμέλο - Εξέλσιορ 31 1:1
16:00Ουρκ - Χόεκ 4:3
20:00Ος '20 - VVSB 0:6

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Φθινοπωρινή Σεζόν

15:30Γκράαφστσαπ U21 - Ντεν Χάαγκ U21 0:0
15:45Έμμεν U21 - Γκρόνινγκεν U21 2:6
16:00Βίλεμ U21 - Φέγενορντ U21 0:2
16:00Ζβόλε U21 - Αλμίερ Σίτι U21 3:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Φθινοπωρινή Σεζόν

15:30Άγιαξ U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 1:2
16:00Αλκμάαρ U18 - Ζβόλε U18 4:1
16:00Ντεν Χάαγκ U18 - Φέγενουρντ U18 2:4
16:15Τβέντε/Χέρακλες U18 - Γκράαφστσαπ U18 4:0

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Νότος

16:00Ίνισιρ Άλμπιονς - Τρέφελιν 2:3
16:00Κβαμπράν Σέλτικ - Πονταρντάβε 6:0
16:00Λάντγουιτ Μέιτζορ - Κάμπριαν & Κλάινταχ 3:1
16:30Αφάν Λίντο - Μπράιτον Φέρι 3:2
16:30Γκόιτρ Γιουνάιτεντ - Λανέλι 1:5
16:30Μπάρι - Κάρμαρθεν 1:0
16:30ΑναβολήΣουόνσι Γιουνιβέρσιτι - Ταφς Ουέλ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς

15:30ΑναβολήΧόλιχεντ Χότσπερ - Λάντουντνο -:-
16:00Γκρέστφορντ - Κόλουιν Μπέι 0:2
16:00Μολντ Αλεξάντρα - Μπάκλεϊ 2:0
16:00Τσιρκ ΑΑΑ - Νιούι Κεφν Ντρούιντς 0:0
16:30Πένρινκοχ - Λάνιντλοεζ Τάουν 2:0
16:30Πόρθμαντογκ - Γκίλσφιλντ 1:2
16:30Πρεστάτιν - Κόνουι Μπόρο 5:2

ΟΥΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

15:00Κόναζ Νόμαντς - Ταφς Ουέλ 2:0
15:00Μπάλα Τάουν - Κάρντιφ Μητροπολιτική 2:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

14:00Γκιρμότ - Σζέγκεντ 0:1

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

14:00Ταταμπάνια - ΒΛΣ Βεσζπρέμ 0:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

13:00Κέλεν Γ - Χαλαντάς Γ 0:2
14:00ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Ακαδημία Πούσκας Γ 1:0
14:00Ντιοσγκιόρι Γ - Άστρα Ουγγαρίας Γ 2:2
14:00Ουίπεστ Γ - Γκιόρ Γ 0:7
14:00Σζεντ Μιχάλι Γ - Φερεντσβάρος Γ 0:10

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Ουγκάντα Ρέβενιου - Βάιπερς 0:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ινουλέτς - Βέρες Ρίβνε 1:0
14:00Δυναμό Κιέβου - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ 0:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

12:00Ντινάζ Βίσγκοροντ - Μαριούπολ 1:4
13:00MFC Μέταλουρχ - Όμπολον 1:2

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

12:00Λβιφ U19 - Κολός Κοβάλιβκα U19 1:2
12:30ΑναβολήΖόρια U19 - Μινάι U19 -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών

12:00Πάνθερς Ουμάν Γ - Λάντομιρ Γ 0:6
12:00Σαχτάρ Ντόνετσκ Γ - Δυναμό Κιέβου Γ 2:1
17:00ΑναβολήΒέρες Ρίβνε Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Κόρονα U19 - Λέγκνιτσα U19 2:2
12:00Στσζέτσιν U19 - Εσκόλα Βαρσοβίας U19 5:0
13:00Λέγκια Βαρσοβίας U19 - Γιαγκιελόνια U19 1:0
13:00Λεχ Πόζναν U19 - Κρακόβια Κρακοβίας U19 5:0
13:30Σλασκ Βρότσλαβ U19 - Λέχια Γκντανσκ U19 2:0
14:30Rakow Czestochowa U19 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο Πολωνίας Γυναικών

10:00Marcus Gdynia Γ - Πογκόν Τσζεφ Γ 3:5
13:00Pogon Szczecin Γ - Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ 1:0
13:00Stare Oborzyska Γ - UJ Κρακοβία II Γ 8:1
13:00Μεντίκ Κονίν Γ - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ 0:6
13:00Μισλένιτσε Γ - Trojka Staszkowka Γ 5:1
13:00Μπιεντρζιτσόβιτσε Γ - Οστρόβια Οστρόφ Γ 0:14
13:00Σκρα Γ - Σλασκ Γ 0:3
14:00Ζάμπκι Γ - Stomilanki Olsztyn Γ 0:8
18:00Wodzislaw Slaski II Γ - LFA Szczecin Γ 4:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3

13:00Σπόρτινγκ Β - Φοντίνιας 2:2
15:00Φέιφ - Σανιοανένσε 1:1
17:00Αμόρα - Μονκαραπατσένσε 6:0
17:00Κανέγιας 2010 - Βαρζίμ 3:2
17:00Μπράγκα Β - Μονταλέγκρε 1:2
17:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Ακαδέμικα 2:2
17:00Παρέδες - Σάο Ζοάο Βερ 0:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

13:00Ολιβεϊρένσε - Φεϊρένσε 0:0
17:00Φαμαλικάο - Ακαντόμικο Βισέου 1:1
20:45Μπράγκα - Τροφένσε 3:0
22:45Μπενφίκα - Πεναφιέλ 2:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών

17:00Φαμαλικάο Γ - Σπόρτινγκ Γ 1:1

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Έτινκελς - Ρουτσίρο 0:0
15:00Πολίς - Γκορίλα 0:1
15:00Σάνραϊζ - Μπουγκεσέρα 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Προγκρεσούλ Σπαρτάκ 3:0
11:00Μπαΐα Μάρε - Βιτορούλ Τάργκου Γίου 1:2
11:00Ντουμπραβίτα - Ουνιρέα Κονστάντα 2:0
11:00Σλατίνα - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 0:0
13:45Ουνιρέα Σλομπόζια - Ουνιρέα Ντέι 1:1
16:00Πολιτέκνικα Ιάσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου 1:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1

14:00Κέαλολ - Μπακάου 3:5
14:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Βιτορούλ Νταραμπανί 4:0
14:00Μπρόντοτς - Ντάτε Μποτοσάνι 1:3
14:00Στίντα Μιρόσλαβα - Μιερκουρέα Τσιούκ 2 2:1
14:00Φορέστα Σουτσεάβα - Σομούζ Φαλτιτσένι 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

14:00Βόιντα Λίμπεζις - Σπόρτινγκ Λιέστι 1:4
14:00Μέταλουλ Μπουζάου - Ράμνιτσου Σαράτ 1:1
14:00Ντιναμό Μπακάου - Ουνιρέα Μπρανιστέα 0:1
14:00Φορτίνο Ιάνκα - Μπράιλα 2:0
14:00Φοτσανί - Αεροστάρ 2:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3

14:00Αγκρικόλα Μπορτσέα - Γκλόρια Αλμπέστι 1:3
14:00Βολουντάρι 2 - Γκλόρια Μπανεάσα 0:3
14:00Ινάιντε - Καλαράσι 0:0
14:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Αφουμάτι 1:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4

14:00Μορένι - Ουνιρέα Μπασκόφ 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5

14:00Μπρασόφ - Τσετάτε Ραζνόφ 2:1
14:00Ολίμπικ Ζαρνέστι - Κιντς Τάμπα Μπρασόφ 3:2
14:00Παουλέστι - Οντορέιου 2:1
14:00Πλοπένι - Σεπσί 2 1:2
14:00Τάργκου Σεκουιέστ - Μπλεγιόι Βισπέστι 1:2

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

14:00Βιτορούλ Νταέστι - Πετρολούλ Ποτκοάβα 3:0
14:00Καλιμανέστι - Τσετάτεα 1:1
14:00Σπόρτινγκ Ροσιόρι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7

14:00Αουρούλ Μπραντ - Βιτορούλ Σιμιάν 1:6
14:00Βόιντα Λουπάκ - Ρετετζατούλ Χατέγκ 1:2
14:00Γιούλ Πετροζάνι - Προγκρεσούλ Εζέρις 4:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8

14:00Ρεζίτα - Ινεού 4:0
14:00Σόιμιι Λίποβα - Προγκρεσούλ Πέτσιτσα 3:0
14:00Τεζ Τσερμέι - Σταρ Μπισνόφ 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9

14:00Βιτορούλ Κλουζ - Αβαντούλ Ρεγκίν 0:0
14:00Κορβινούλ Χουνεντοάρα - Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία 3:0
14:00Όκνα Μούρες - Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ 0:6
14:00Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία - Σανατάτεα Κλουζ 3:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10

14:00Ζαλάου - Σιμλέουλ Σιλβανιέι 2:1
14:00Μπιόρ - Κλουζ II 4:0
14:00Σάτου Μάρε - Γκλόρια 2018 Μπίστριτα 1:0
14:00Σιγκέτου Μαρματιέι - Βικτόρια Κάρεϊ 4:1

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο - Φάση Ομίλων

15:00Σότσι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1:2
15:00Τορπέντο Μόσχας - Ουράλ 1:2

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

13:30Κοτ ντ'ορ - Ανσέ Ριγιούνιον 2:1
14:00Νόρδερν Ντάιναμο - Μπελ Ερ 5:2
17:00Λάιονς ΛΜΣ - Ερυθρός Αστέρας 0:4

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

18:30Ντουάνες - Τζενερέισον Φουτ 0:2
18:30Σόνακος - Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι 1:0
18:30Τενγκουέθ - Λινγκουέρε 1:1
18:30Τζαράαφ - Ντακάρ 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

17:00Στρανράερ - Άνναν 1:1

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

17:00ΑναβολήΓουίκ Ακάντεμι - Φρέιζερμπεργκ -:-
17:00Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς - Ροδς 1:1
17:00Κίθ - Τούριφ Γιουν. 2:1
17:00Μπάκι Θιστλ - Λόζιεμαουθ 2:1
17:00Μπρόρα Ρέιντζερς - Κλακνακούντιν 4:2
17:00Ντέβερονβεϊλ - Στράθσπεϊ Θιστλ 7:0
17:00Φόρις Μεκάνικς - Νέιρν Κάουντι 3:4
17:00ΑναβολήΦορμαρτάιν Γιουν. - Μπρέχιν -:-
17:00Χάντλι - Μπανκς Ο Ντι 0:2

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

17:00Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς - Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς 2:1
17:00Σέλτικ Β - Καλεντόνιαν Μπρέιβς 4:4
17:00Χαρτς 2 - Ντάλμπιτι Σταρ 4:0

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

15:30Drumchapel United - FC Edinburgh 1:0
16:30Χάμιλτον - Ηστ Κίλμπραϊντ 4:0
17:00Άλμπιον Ρόβερς - Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι 0:1παράτ.
17:00Γουίκ Ακάντεμι - Φόλκερκ 0:6
17:00Ινβερνές - Στέρλινγκ Άλμπιον 3:2
17:00Κόουβ Ρέιντζερς - Ντάνιπεϊς 7:0
17:00Λίνλιθγκοου Ρόουζ - Σότσι 1:0
17:00Μοντρόουζ - Ντάρβελ 2:5
17:00Μόρτον - Κουίν οφ Σάουθ 4:1
17:00Νταντί - Ερντριεόνιανς 6:2παράτ.
17:00Ντανφέρμλιν - Φόρφαρ 4:0
17:00Πάρτικ Θιστλ - Κέλτι Χαρτς 3:0
17:00Πίτερχεντ - Κουίνς Παρκ 0:3
17:00Ρέιθ Ρόβερς - Όκονλεκ Τάλμποτ 3:0
17:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Στενχαούσμιουρ 1:3
17:00Φρέιζερμπεργκ - Άρμπροαθ 0:2
17:00Χιλ οφ Μπιθ - Έλγιν Σίτι 1:2
21:45Κλάιντ - Νταμπάρτον 1:3

ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών

19:15Ρέιντζερς Γ - Σέλτικ Γ 0:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών

15:30Ρουζομπέροκ Γ - Τρέντσιν Γ 1:2

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

14:30Μπέλτιντσι - Ντομπ 2:1
14:30Ρούνταρ - Γιάντραν Ντεκανί 0:0
14:30Τρίγκλαβ Γκορένισκα - NK Κρκα 0:4
14:30Φούζιναρ - Πριμόριε 1:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

12:00ΜΣΜ Πτούι Γ - Πριμόριε Γ 3:1
14:00Ραντόμλιγιε Γ - Κριμ Γ 11:0

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

13:00Μουανγκτόνγκ Γιουν. - Μπανγκόνγκ Γιουνάιτεντ 1:1
14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Τσιανγκράι Γιουν. 3:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

12:30Ουτάι Τανί - Τρατ 2:0
13:00Σαμούτ Πρακάν Σίτι - Ούντον Τανί 1:1
13:30Νακόν Σι Γιουνάιτεντ - Καζετσάρτ 2:0
14:00Τσιανγκμάι - Τσαϊνάτ 2:1

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

13:00Ντοντόμα Γίγι - Ναμούνγκο 0:1
15:00Ρούβου Σούτινγκ - Singida Big Star 0:1
17:15Γιάνγκ Άφρικανς - Μπεγιά Σίτι 2:0

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

17:00Binah - Τόγκο-Πορτ 0:0
17:00Εσποΐρ - Σάρα Σπορ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

12:30Τουζλασπόρ - Γιενί Μαλατίγια 0:0
15:00Μπολουσπόρ - Σακάριασπορ 1:0
18:00Γκεντσλερμπιρλιγκί - Ρίζεσπορ 1:3

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

13:00Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί - Μπούρσασπορ 3:0
13:00Μενεμεσπόρ - Μπάτμαν Πετρολσπόρ 1:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

13:00Ετιμεσγκούτ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ 0:4
13:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Κοτσαέλισπορ 2:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες

12:00Φόμγκετ Γκεντσλίκ Βε Σπορ Γ - Κιρετσμπουρνού Γ 15:1
13:00Φενερμπαχτσέ Γ - Ατασεχίρ Μπελεντιγιεσί Γ 7:0

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

11:30Ενεργκέτικ - Αλτίν Ασίρ 0:2
12:00Ασγκαμπάτ - Σαγκαντάμ 1:0
12:00Νέμπιτσι - Αχάλ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

16:00Σλόβαν Λίμπερετς - Σίγμα Όλομουτς 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:15Νεστέμιτσε - Γίλοβε 2:3πέν.
15:00Μοντλάνι - Τσερνόβιτσε 7:0
17:00Όλντριχοφ - Ζάτεκ 3:2

ΤΣΕΧΙΑ: Τιπσπόρτ Καπ

11:30Μποέμιανς - Ταμπόρσκο 3:1
11:30Πρόστεγιοφ - Σκάλιτσα 2:2
11:30Χρούντιμ - Βάρνσντορφ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Κύπελλο Τσεχίας Γυναίκες

14:00Τέπλιτσε Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ 0:4
16:00Παρντούμπιτσε Γ - Σπάρτα Πράγας Γ 0:4
16:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε Γ - Σλάβια Πράγας Γ 0:10
16:30Ζλιν Γ - Σλοβάτσκο Γ 0:12

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

09:00HK U23 - Χονκ Κονγκ Ρέιντζερς 0:5
09:00Νότια Περιοχή - Sham Shui Po 3:0
12:00Κίτσεε - Ανατολική ΑΑ 3:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.