ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
14:30Νιουκάστλ - Γουέστ Χαμ -:-17:00Μπόρνμουθ - Έβερτον -:-
17:00Νότινγκχαμ Φόρεστ - Κρίσταλ Πάλας -:-
17:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Φούλαμ -:-
17:00Τότεναμ - Λούτον -:-
17:00Τσέλσι - Μπέρνλι -:-
19:30Άστον Βίλα - Γούλβς -:-
22:00Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
18:00Μετς - Μονακό -:-22:00Λυών - Ρεμς -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ουνιόν Βερολίνου -:-16:30Βέρντερ Βρέμης - Βόλφσμπουργκ -:-
16:30Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ -:-
16:30Λειψία - Μάιντζ -:-
16:30Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χόφενχαϊμ -:-
19:30Μπάγερν Μονάχου - Μπορούσια Ντόρτμουντ -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης -:-17:30Βόλος - Κηφισιά -:-
19:30ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός -:-
20:00ΟΦΗ - Ατρόμητος -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
14:00ΑΕΚ Β - ΑΕΛ -:-16:00Λεβαδειακός - Νίκη Βόλου -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Ηρακλής - Κοζάνη -:-16:00Αναγέννηση Καρδίτσας - Καμπανιακός -:-
16:00Γιούχτας - Αιγάλεω -:-
16:00Ολυμπιακός Β - Παναχαϊκή -:-
16:00Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας -:-
16:00ΠΑΟΚ Β - Αιολικός -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Χετάφε - Σεβίλλη -:-17:15Αλμερία - Οσασούνα -:-
19:30Βαλένθια - Μαγιόρκα -:-
22:00Μπαρτσελόνα - Λας Πάλμας -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
13:30Νάπολι - Αταλάντα -:-16:00Τζένοα - Φροζινόνε -:-
16:00Τορίνο - Μόντσα -:-
19:00Λάτσιο - Γιουβέντους -:-
21:45Φιορεντίνα - Μίλαν -:-
ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον
17:00Άδερτον - Μπάσφορντ -:-17:00Γκισέλι - Λάνκαστερ -:-
17:00Ίλκεστον - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου -:-
17:00Μάκλσφιλντ - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ -:-
17:00Μάτλοκ - Μαρίν -:-
17:00Μόρπεθ - Ουόρινγκτον Ράιλαντς -:-
17:00Μπάμπερ Μπριτζ - Γκαίνσμπορο -:-
17:00Ουόρκσοπ - Χάιντ -:-
17:00Στάφορντ - Γουόρκινγκτον -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου
17:00Άλβερτσερτς - Μικλόβερ -:-17:00Κέτερινγκ - Μπάρουελ -:-
17:00Κόαλβιλ Τάουν - Μπρομσγκρόουβ -:-
17:00Λέιστον - Μπερκχάμστιντ -:-
17:00Λέμινγκτον - Χεϊλσόουεν -:-
17:00Σάντμπουρι - Σεντ Ιβς -:-
17:00Στάμφορντ - Ρόιστον -:-
17:00Στούρμπριτζ - Στράτφορντ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου
17:00Ουίντσεστερ Σίτι - Ντόρκεστερ -:-17:00Σόλινγκ - Πλίμουθ Πάρκουεϊ -:-
17:00Σουίντον Σ - Σάλσμπουρι -:-
17:00Τίβερτον - Μέθυρ Τάουν -:-
17:00Χάνουελ Τάουν - Ντίντκοτ -:-
17:00Χέντον - Μπίκονσφιλντ Τάουν -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον
17:00Κινγκστόνιαν - Χάσταγκ -:-17:00Μπόγκνορ Ρέγκις - Ένφιλντ Τάουν -:-
17:00Ντάλουιτς Χάμλετ - Μπιλερικέι -:-
17:00Ουάιτχοκ - Κάνβεϊ Άιλαντ -:-
17:00Πότερς - Μαργκέιτ -:-
17:00Τσέσνατ - Χόρσαμ -:-
17:00Χόρντσερτς - Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Καπ - Πλέι Οφς
15:00Λιντς U21 - Τσέλσι U21 -:-ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Άρσεναλ U18 - Φούλαμ U18 -:-14:00Λέστερ U18 - Ρέντινγκ U18 -:-
15:00Γουέστ Μπρομ U18 - Κρύσταλ Πάλας U18 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
14:30Άστον Βίλα Γ - Λέστερ Γ -:-14:30Λίβερπουλ Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30Σαμπάιγ - Τουράν -:-17:00Σαμπά Μπακού - Ζίρα -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Μπαχίρ Νταρ Κένεμα - Βολκίτε Κενέμα -:-18:00Εθιόπιαν Ινσούρανς - Χαουασά -:-
ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ
22:00Φίκα - Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς -:-23:00Ριβαρτιμπονιτιέν - Κοσμόπολαϊτς -:-
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1
17:30Λις Σασάντρα - Στέλα Αντιαμέ -:-17:30Ρασίνγκ ντΆμπιτζάν - Ζομάν -:-
17:30ΣΟ Αρμί - Σταντ ντ Αμπιτζάν -:-
17:30Σπόρτινγκ Γκανόα - SOL -:-
19:45ΑΣΙ ντ'Αμπενγκουρού - Κορόγκο -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Λάτσι - Παρτιζάνι -:-19:00Δυναμό Τιράνων - Σκεντερμπέου -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
16:30JSM Τιαρέτ - Ελ Κεμίς -:-16:30Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ - ΣΚ Μεχερία -:-
16:30Γκουίρ Αμπαντλά - ΡΚ Κούμπα -:-
16:30Έουλμα - ΚΑ Μπάτνα -:-
16:30Κολέα - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ -:-
16:30Μέντεα - Άρμπα -:-
16:30Μλίλα - Κέμις Ελ Κέτσνα -:-
16:30ΜΣΠ Μπάτνα - Γκοζλάν -:-
16:30Ουαργκλά - Τσέλγκουμ -:-
16:30Ουέντ Σλάι - ASM Οράν -:-
16:30Τελαγκέμα - Ουέντ Μαγκράν -:-
16:30Τεμουτσέντ - Γκάλι Μασκάρα -:-
16:30Χαράτς - Κρουμπ -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας
23:00Ανάμπα - Κονσταντίν -:-23:00Μοσταγκάνεμ - Χουσεΐν Ντέι -:-
23:00Μπελούιζνταντ - Ολυμπίκ Ακμπού -:-
23:00Μπίσκρα - Οράν -:-
16:00Αζαζγκά - Τλέμτσεν -:-
16:00Μπεν Ακνούν - Ντιγιέλ -:-
16:30Κεντσελά - Αλτζέρ -:-
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
16:00C.R.D. Λίμπολο - Ουιλιέτε -:-16:00Ουνιάο ντε Μαλάνιε - Σάο Σαλβαντόρ -:-
16:30Ιντερκλούμπ - Χούλια -:-
17:00Σαγκράντα - Σάντα Ρίτα -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ
23:00Ντεφένσα Τζουστίτσια - Εστουδιάντες -:-23:00Τίγκρε - Μπελγκράνο -:-
01:30Ουρακάν - Ρίβερ Πλέιτ -:-
22:00Μπόκα Τζούνιορς - Σαν Λορέντζο -:-
00:00Σεντράλ Κόρντομπα - Ρασίνγκ Κλούμπ -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
00:05Αγκροπεκουάριο - Κίλμες -:-18:05Άρσεναλ Σαραντί - Τσακαρίτα Τζούνιορς -:-
20:00Γιμνάσια Μεντόζα - Κολόν Σάντα Φε -:-
21:00Αλμάγκρο - Ατλέτικο Ραφαέλα -:-
21:00Τεμπερλέι - Ντεφενσόρες Ουνίντος -:-
21:00Τριστάν Σουάρεζ - Φέρο Καρίλ Οέστε -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
23:00Σπορτίβο Εστουντιάντες - Μπιμπλιοτέκα Ατένας -:-21:00Ντεπορτίβο Ρινκόν - Κίμπερλεϊ -:-
21:30Αρτζεντίνο ΜΜ - Θιουδάδ Μπολιβάρ -:-
21:30Βίλα Μίτρε - Σανσινένα -:-
21:30Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια -:-
00:00Ουνιόν Σουντσάλες - Σαρμιέντο ντε Λα Μπάντα -:-
00:00Σανταμαρίνα - Γκερμινάλ -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
20:30UAI Ουργκίζα - Σατσατσίπας -:-20:30Ακασούζο - Βίγια Νταλμάιν -:-
20:30Αργεντίνο ντε Μέρλο - Φίνιξ -:-
20:30Βίγια Σαν Κάρλος - Λος Αντές -:-
20:30Κολεγκιάλες - Ντεπορτίβο Μέρλο -:-
20:30Κομιουνικασιόνες BςAς - Ντεπορτίβο Αρμένιο -:-
20:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Μίντλαντ -:-
21:40Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο - Εξουρσιονίστας -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
16:00Γιουπανκούι - Πουέρτο Νουέβο -:-20:05Πορβενίρ - Τζένεραλ Λαμαντρίντ -:-
20:30Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Σεντράλ Μπαλεστέρ -:-
00:00Ρεάλ Πιλάρ - Κλεϊπόλ -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
20:30Προβιντσιάλ - Ντεπορτίβο Μπεταλούργκικο -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
16:00Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ - Νιούελς Όλντ Μπόις Γ -:-20:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ - Εξουρσιονίστας Γ -:-
20:00Ροζάριο Σεντράλ Γ - Ουρακάν Γ -:-
20:00Φέρο Καρίλ Οέστε Γ - UAI Ουργκίζα Γ -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Αλασκέρτ - Αραράτ -:-17:00Ουραρτού - Βαν -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
08:30Μέλμπουρν Σίτι - Νιουκάστλ Τζετς -:-10:45Σίδνεϊ - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
07:30Σάδερλαντ Σαρκς - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ -:-08:00Σίδνεϊ Ολύμπικ - Ουόλονγκονγκ Γουλβς -:-
10:00Μαρκόνι Στάλιονς - Σέντραλ Κόστ U21 -:-
10:00Ουέστερν Σίδνεϊ Ουόντερερς U21 - Σεντ Τζόρτζ Σεντς -:-
10:00Χιλς Μπράμπιζ - Μάνλι Γιουνάιτεντ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
06:30Κάμπελταουν Σίτι - Σάουθ Αδελαΐδα -:-06:30Μόντμπουρι Τζετς - Αδελαΐδα Ολύμπικ -:-
06:30Πάρα - Κρόιντον -:-
08:30Μπέογκραντ - Αδελαΐδα Κόμετς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
09:00Αρμαντέιλ - Περθ Ρέντσταρ -:-09:00Γουέστερν Νάιτς - Φλόριτ Αθήνα -:-
09:00Μπαλκάτα - Περθ Γκλόρι U21 -:-
09:00Ολύμπικ Κίνγκσγουεϊ - Φρεμάντλ Σίτι -:-
09:00Στέρλινγκ Μασεντόνια - Μπέισγουότερ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών
05:00Ουέλινγκτον Φίνιξ Γ - Σίδνεϊ Ουόντερερς Γ -:-07:00Μπρισμπέιν Γ - Κανμπέρα Γ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αούστρια Λουστενάου - Τιρόλ -:-18:00Βόλφσμπεργκερ - Άλταχ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
15:30Λάφνιτς - Μπρέγκετζ -:-15:30Ντορνμπέρν - Χορν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
16:00Ντόνοφελντ Βιέννης - Φαβορίτνερ -:-17:00Αούστρια Βιέννης (Ερασ.) - Μάουερβεκ -:-
17:00Βίνερ Βικτόρια - Λέομπεντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
16:30Ουνιόν Γκουρτέν - Βάιντορφ Σεντ Άννα -:-18:00Ριντ (Ερασ.) - Βόρβαρτς Στιούρ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Κούφσταϊν - Ρανκβέιλ -:-16:00Βαλς-Γκρούναου - Χόχενεμς -:-
16:00Μπισχοφσόφεν - Αούστρια Σάλτζμπουργκ -:-
17:00Ντορνμπάιρνερ - Ραϊχενάου -:-
17:00Ρόδις - Άλταχ U21 -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
16:00Χόριτσχον - Μαργαρέθεν -:-16:30Κλίνγκενμπαχ - Κοφιντίς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
15:00Άτους Φέρλαχ - Τρέιμπαχ -:-16:00Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Ερασ.) - Σεντ Γιάκομπ/Ρος -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
16:00Βαρτ - Ρόρμπακ -:-16:30Σεντ Πήτερ ιν ντερ Ο - Ρετζ -:-
17:00Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) - Βαϊντχόφεν/Τάγια -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
16:00Πρεγκαρτέν - Φρίεντμπεργκ -:-16:30Ασκ Σεντ Βαλεντίν - Μοντσί -:-
16:30Ντίεταχ - Μπαντ Ισκλ -:-
16:30Χόγκο Ουέλς II - Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
15:00Ταλγκάου - USK Ανίφ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
17:00Χάρτμπεργκ (Ερασ.) - Ουνιόν Γκνας -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ
14:15ΣΚ Σεντ Γιόχαν - Ινσμπρούκερ AC -:-17:00Εμπς - Βοργκλ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
12:00Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) - Χόρμπραντζ -:-15:30Λότερακ - Γκοφίς -:-
16:00Αντμίρα Ντόρνμπερν - Άντελσμπουχ -:-
16:00Μπρόερεϊ Εγκ - Λοκάου -:-
16:00Νένζινγκ - Λουστενάου -:-
16:00Χοχστ - Χαρντ -:-
17:00Αλμπερσβέντε - Ρότενμπεργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: ΟΦΜ Καπ Γυναικών
14:00Άλταχ/Βόντερλαντ Γ - Αούστρια Βιέννης Γ -:-14:00Σανκτ Πόλτεν Γ - Φερστ Βιέννης Γ -:-
ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
15:00Μαζέμπε - Πέτρο Ατλέτικο -:-20:00Γιάνγκ Άφρικανς - Μαμελόντι Σάνταουνς -:-
23:00Σεντ Εσπεράνς - Ασέκ Μιμόζας -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
19:15Λέουβεν - Μαλίν -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Άντερλεχτ - Αντβέρπ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ
17:00Άντερλεχτ U23 - Φρανκς Μπορέν -:-21:00Ντέιντζε - Ζoύλτε Βάρεγκεμ -:-
21:00Σταντάρ Λιέγης U23 - Λιρς Κεμπεζόνεν -:-
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Αντβέρπ Β - ΟΡΣΛ Βίσε -:-21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Λόκερεν-Τέμσε -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A
21:00Ντικελβέν - Πέτεγκεμ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
17:00Μαλίν Γ - Σαρλερουά Γ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
14:30Γάνδη Γ - Λίβεν Γ -:-17:15Μπριζ Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
15:15Βέστερλο Γ - Μονς Γ -:-16:00Γάνδη II Γ - Μπριζ II Γ -:-
16:00Γκενκ II Γ - RFC Λιέγη Γ -:-
16:30Άαλστ Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ II Γ -:-
18:00Σάστρε Γ - Μολντάβο Γ -:-
20:30Άντερλεχτ II Γ - Τίενεν Γ -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα
21:00Ντεπορτίβο Ζουλιάνο - Ουνιβερσιδάδ Σεντράλ -:-23:45Καράκας - Ίντερ ντε Μπαρίνας -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
01:00Φουντασιόν AIFI - Μαρίτιμο -:-21:30ΑΚαντέμια Ανζοατέγκουι - Νουέβα Εσπάρτα -:-
21:30Ρεάλ Φροντέρα - Τρουχιγιάνος -:-
22:00Δυναμό Πουέρτο - Ατλέτικο Λα Κρουζ -:-
22:00Χίροουζ ντε Φάλκον - Γιαρακουιάνος -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1
12:00Γκία Λάι - Καν Χόα -:-13:00Νγκέ Αν - Χάι Φονγκ -:-
14:15Βίετελ - Κουάνγκ Ναμ -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
11:00Ντονγκ Θαπ - Που Το -:-12:00Ντονγκ Ναϊ - Ντα Νανγκ -:-
13:00PVF-CAND - TTBD Που Ντονγκ -:-
ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα
01:00Σάντα Κρούζ - Δε Στρόνγκεστ -:-21:00Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο - Ρεάλ Τομαγιάπο -:-
23:30Γκουαμπίρα - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL
16:00Σκούπι - Βάρνταρ -:-16:00Τίκβες - Σίλεξ -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL
16:00Αρσίμι - Σκόπιε -:-16:00Μπασκίμι - Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα -:-
16:00Μπέσα 1976 - Καραορμάν -:-
16:00Οσογκόβο - Νοβάτσι -:-
16:00Όχριντ - Μπελάσικα -:-
16:00Πέλιστερ - Βάρνταρ Νεγκοτίνο -:-
16:00Πομπέντα - Σάσα -:-
16:00Τέτεκς - Κοζούν Γκεβγκέλια -:-
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ
17:00Νοκμπρέντα - Χάρλαντ & Βολφ -:-ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο
19:30Κλίφτονβιλ - Λαρν -:-ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Liga BiH
14:30Ζβιγιέζντα 09 - Μπρίγιεκ -:-17:00Μπόρακ Μπάνια Λούκα - Ζρινιέσκι -:-
21:45NK GOSK Γκαμπέλα - Ποσούσιε -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
17:00Γκοράζντε - Σέλικ Ζένιτσα -:-17:00Γκόρνι Ράχιτς - Κακανί -:-
17:00Γκράντατσα - ΜΦΚ Σιμ Μπο -:-
17:00Γκραντίνα Σρεμπρένικ - Σλόμποντα -:-
17:00Μλάντοστ DK - Τόμισλαβ -:-
17:00Μπανόβιτσι - Γιεντίνστβο Μπιχάτς -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
16:30Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Ντρίνα Ζβόρνικ -:-16:30Νεβέσινιε - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα -:-
16:30Πρίγεντορ - Μόντριτσα -:-
16:30Ρομάνιγια Πάλε - Κοτζάρα -:-
16:30Σλάβιγια - Μρκόνιτς Γκραντ -:-
19:00Σουτιέσκα Φόκα - Μπάνια Λούκα -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα
14:00Μπότεφ Βράτσα - Χεμπάρ -:-16:30Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Λουντογκόρετς -:-
19:00Λοκομοτίβ Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφιας -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα
15:30Μάρεκ - Μαρίτσα Πλόβντιφ -:-15:30Μπελασίτσα - Σεπτέμβρη Σόφια -:-
15:30Μπντιν Βιντίν - Ντομπρούζντα -:-
15:30Σπαρτάκ Βάρνα - Ντούναβ Ρούσε -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
15:00Ασενόβετς - Γιαμπόλ 1915 -:-15:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Σοζοπόλ -:-
15:00Ζάγκορετς - Ροντόπα Σμολιάν -:-
15:00Κάρνομπατ - Ατλέτικ Κουκλέν -:-
15:00Λέφσκι Κάρλοβο - Σπαρτάκ Πλόβντιβ -:-
15:00Ντιμίτροβγκραντ - Νέσεμπαρ -:-
15:00Ροζόβα Ντολίνα - Μπότεφ Πλόβντιβ II -:-
15:00Σεκίροβο Ρακόφσκι - Μπερόε II -:-
15:00Σλίβεν - Χάσκοβο -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση
15:00Βιτόσα Μπίστριτσα - Βίρεν -:-15:00Μπάνσκο - Κιουστεντίλ -:-
15:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Σεπτέμβρη Σίμιτλι -:-
15:00Ομπορίστε - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ -:-
15:00Ράζλογκ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III -:-
15:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Μίνιορ Πέρνικ -:-
15:00Χεμπάρ 2 - Σλιβνίσκι Γκερόι -:-
16:00Σλάβια Σόφιας 2 - Λέφσκι Σόφιας II -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
16:00Λοκομοτίφ Ρούσε - Ντοροστόλ -:-16:00Σβετκάβιτσα - Ουστρέμ Ντοντσέβο -:-
16:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Τσερνολόμετς -:-
16:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα II - Ρίλτζι -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση
16:00Ακαντέμικ Σβιστόφ - Βιχάρ Σλαβιάνοβο -:-16:00Έταρ II - Γιουβέντους Μάλτσικα -:-
16:00Λέφσκι - Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ -:-
16:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Ντρένοβετς -:-
16:00Μπορούνα - Παβλικένι -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Πρώτη φάση
22:00Βάσκο ντα Γκάμα - Ακρεάνο -:-00:00Αντίρα - Ιντεπεντέντσια -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αλαγκοάνο - Πλέι Οφς
22:00ΑΣΑ - CRB -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαζονένσε - Δεύτερη φάση - Πλέι Οφς
01:00Αμαζόνας - Παρίντινς -:-01:00Μαναούς - Σάο Ραϊμούντο -:-
21:30Μαναουάρα - Νασιονάλ-ΑΜ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα - Πλέι Οφς
22:00Ρίο Μπράνκο - Πόρτο Βιτόρια -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα - Τάκα Γκουαναμπάρα - Πλέι Οφς
22:00Νόβα Ιγκουάτσου - Φλαμένγκο -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε - Πλέι Οφς
21:30Μπρούσκε - Κριτσιούμα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε - Πλέι Οφς
21:40Φορταλέζα - Τσεάρα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο - Πλέι Οφς
21:30Γιουβεντούντε - Γκρέμιο -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε
21:00Μαρανχάο - Ιμπερατρίθ -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε - Πλέι Οφς
21:30Kουιάμπα - Ουνιάο Ροντονόπολις -:-00:00Μίθτο - Λουβερντένσε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο - Πλέι Οφς
21:30Ατλέτικο Μινέιρο - Κρουζέιρο -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραένσε - Πλέι Οφς
22:00Παϊσαντού - Αγκουιά Ντε Μαραμπά -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε - Πλέι Οφς
22:00Μαρινγκά - Ατλέτικο Παραναένσε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α3 - Πλέι Οφς
20:00Ντεσπορτίβο - Καταντούβα -:-22:00Μπραγκαντίνο II - Γκρέμιο Προυντέντε -:-
22:00Σερταοζίνιο - EK Σάο Μπερνάρντο -:-
00:15Μαρίγια - Βοτουπορανγκουένσε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4
20:00Μπαρέτος ΕΚ - XV ντε Ζάου -:-20:00Νασιονάλ ΣΠ - ΣΚΑ Βραζιλίας -:-
20:00Οντάξ-ΣΠ - Πεναπολένσε -:-
20:00Ουνιάο Μπαρμπαρένσε - Γιαμπακουάρα -:-
20:00Ρίο Μπράνκο SP - Ιντεμπεντέντε ΣΠ -:-
20:00Σάο-Καρλένσε - Βότσεμ -:-
20:00Τακουαρίτινγκα - ΚΑ Γιοσίνσε -:-
20:00Φρανκάνα - Αμέρικα ΣΠ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο - Πλέι Οφς
21:30Ναούτικο Ρεσίφε - Σπορ Ρεσίφε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Πιαουϊένσε - Πλέι Οφς
21:00Παρναχίμπα - ΑΕ Άλτος -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ποτιγκουάρ - Δεύτερη φάση
21:00Φόρτσα Ε Λουζ - Αμέρικα-ΡΝ -:-00:00Ποτιγκουάρ - Ποτιγκουάρ Σεριντοένσε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροντονιένσε
21:30Πόρτο Βέλο - Μπαρτσελόνα RO -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Πρώτη φάση
22:30Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο - Ατλέτικο Ροράιμα -:-00:30Ναούτικο - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σερτζιπάνο - Πλέι Οφς
21:00Ιταμπαϊάνα - Ντορένσε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σουλ-Ματογκροσένσε - Πλέι Οφς
00:00Κορουμπαένσε - Ντουράντος -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Τοκαντινένσε - Πλέι Οφς
22:00Τοκαντινόπολις - Ουνιάο Καρμολαντένσε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Ρίο U20
20:00Βάσκο U20 - Μαντουρέιρα U20 -:-20:00Βόλτα Ρεντόντα U20 - Νόβα Ιγκουάτσου U20 -:-
20:00Μποταφόγκο U20 - Μποαβίστα U20 -:-
20:00Σαμπάιο Κορέα U20 - Όνταξ U20 -:-
20:00Φλαμένγκο U20 - Πορτουγκέζα U20 -:-
20:00Φλουμινένσε U20 - Μπάνγκου U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
13:00SSA U20 - Βιτόρια U20 -:-15:00Εστρέλα ντε Μάρκο U20 - Καμακαριένσε U20 -:-
20:00Αλαγκόινας U20 - Χουαζεϊρένσε U20 -:-
20:00Γιεκούιε U20 - Κονκουίστα U20 -:-
20:00Ιταμπούνα U20 - Μπαρτσελόνα U20 -:-
20:00Μπαΐα U20 - Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Capixaba U20
21:00Ρεάλ Νοροέστε U20 - Νόβα Βενέτσια U20 -:-00:30Τζαγκουάρε U20 - ΣΑΟ Ματέους U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
20:00Τζόινβιλ U20 - Μαρτσίλιο Ντίαζ U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
14:00Γκοϊανιένσε U20 - Απαρετσιντένσε U20 -:-20:30Βίλα Νόβα U20 - Ρόιαλ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
20:30Απουκαράνα U20 - Ρολάντια U20 -:-20:30Κασκαβέλ U20 - Γκρέμιο Μαρινγκά U20 -:-
20:30Κοριτίμπα U20 - Ιράτι U20 -:-
20:30Λοντρίνα U20 - Αραουκάρια U20 -:-
20:30Πατριόταζ U20 - Κάμπε U20 -:-
20:30Ρίο Μπράνκο PR U20 - Αντράους Μπραζίλ U20 -:-
20:30Σάο Γιοσίνσε U20 - Κάμπο Μουράο U20 -:-
21:00Παρανά Κλουμπ U20 - Μπατέλ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
23:00Ατλέτικο Μινέιρο Γ - Φλαμένγκο Γ -:-00:00Σάντος Γ - Μπραγκαντίνο Γ -:-
00:00Φλουμινένσε Γ - Σάο Πάολο Γ -:-
02:30Κορίνθιανς Γ - Ιντερνασιονάλ Γ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2
16:00Βαλενσιέν - Σεντ Ετιέν -:-20:00Αμιέν - Πο -:-
20:00Γκρενόμπλ - Γκινγκάμπ -:-
20:00Κεβιγί Ρουέν - Καέν -:-
20:00Κονκαρνεό - Ανζέρ -:-
20:00Λαβάλ - Μπαστιά -:-
20:00Μπορντό - Παρίσι -:-
20:00Ντανκέρκ - Ανεσί -:-
20:00Τρουά - Ροντέ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
20:30Αβράνς - Ρουέν -:-20:30Βιλεφράντς - Σοσό -:-
20:30Νανσί - ΓΟΑΛ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος
19:00Αλέ - Χιέρες -:-19:00Τουλόν - Αντρεζιού -:-
19:00Φρεϊού - Λε Πι-εν-Βελαΐ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
19:30Αβουάν - Τρελισάκ -:-ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες
14:00Γκινγκάμπ Γ - Σεντ Ετιέν Γ -:-15:30Ρεμς Γ - Μπορντό Γ -:-
15:30Φλερί 91 Γ - Λιλ Γ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00Καϊζερσλάουτερν - Φορτούνα Ντίσελντορφ -:-14:00Μπραουνσβάιγκ - Έλβερσμπεργκ -:-
14:00Χόλσταϊν Κίελ - Χάνσα Ρόστοκ -:-
21:30Χέρτα Βερολίνου - Νυρεμβέργη -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Μανχάιμ -:-15:00Ούλμ 1846 - Άουε -:-
15:00Ουντερχάκινγκ - Ίνγκολσταντ -:-
15:00Πρόισεν Μούνστερ - Ντιναμό Δρέσδης -:-
15:00Ρέγκενσμπουργκ - Χάλεσκερ -:-
17:30Φράιμπουργκ II - Μόναχο 1860 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
17:00Όλντενμπουργκ - Χαβέλσε -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
14:00Άνκαρασπορ Βερολίνου - Αλτγκλιένικε -:-14:00Χάνσα Ροστόκ II - Ιένα -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Άαχεν - Φορτούνα Κολωνίας -:-15:00Βέλμπερτ - Γκλάντμπαχ II -:-
15:00Βίντενμπρουκ - Σάλκε 04 II -:-
15:00Γκούτερσλο - Μποσόλτ -:-
15:00Λίπσταντ - Βούπερταλ -:-
15:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II - Άλεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης II - VfR Άαλεν -:-15:00Μπάχλινγκερ - Έσεν Κάσελ -:-
15:00Σκοτ Μάιντζ - Μάιντζ II -:-
15:00Στουτγκάρδη II - Όφενμπαχ -:-
15:00Φρίμπεργκ - Μπάλινγκεν -:-
15:00Χόφενχαϊμ II - Κίκερς Στουτγκάρδης -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
15:00Άουγκσμπουργκ II - Ιλερτίσεν -:-15:00Βίλτζινγκ - Άνσμπαχ 09 -:-
15:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - Μπάμπεργκ -:-
15:00Μέμινγκεν - Άουμπσταντ -:-
15:00Μπάιροϊτ - Μπάκμπαχ -:-
15:00Νυρεμβέργη II - Γκρόιτερ Φιρτ II -:-
15:00Σάλντινγκ - Ασκάφενμπεργκ -:-
15:00Τουργκούτσου Μονάχου - Μπουργκχάουζεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
14:30Γκρίμα - Άουερμπακ -:-15:00Χέιλ - Χάλμπερσταντ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
14:30Πρέζεν Ρέινφελντ - Βέιτσε-08 II -:-15:00Νόρντμαρκ Σάτρουπ - Όλντενμπουργκ -:-
15:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Χόχενβεστεντ -:-
15:00Φλένσμπουργκ - Τοντεσφέλντε -:-
15:00Χέιντερ - Νιεμούνστερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
14:00Ντάσεντορφ - Αλστερμπρούντερ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
14:00Βάταν Βρέμης - Ομπερνόιλαντ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
16:00Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν - VfL Όλντενμπουργκ -:-17:00Αρμίνια Αννόβερο - Χίσλινγκερ -:-
17:00Μπλο-Βάις Μπορνράιχε - Ρότενμπεργκερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
16:00Βάτενσιντ - Πρόισεν Μούνστερ 2 -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
15:00Μάρμπουργκ - Στέινμπαχ -:-15:00Χανάου - Χανάουερ -:-
16:00Χάνφελντερ - Φρίεντμπεργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
14:00Γκόνσενχαϊμ - Καϊζερσλάουτερν II -:-15:00Άιντραχτ Τριέρ - Κόσμος Κόμπλεντζ -:-
15:00Πιρμασένς - Ένγκερς -:-
15:30Μπίτμπουργκ - Πφέντερσχαϊμ -:-
16:30Άουερσμαχερ - Μέχτερσχαϊμ -:-
16:30Κάρμπαχ - RW Κόμπλεντζ -:-
16:30Ντούντενχοφεν - Βαλντάλγκεσχαϊμ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
15:00Μπάγερν Χοφ - Σαμ -:-15:00Φεχτ - Ίνγκολσταντ II -:-
16:00Αμερτάλ - Έιχστατ -:-
16:00Βούρζμπουργκ - Χανκόφεν-Χέιλινγκ -:-
16:00Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ - Κόρνμπεργκ -:-
17:00Άμπτσουιντ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
17:00Κόμπουργκ - Νιουμάρκτ -:-
18:00Έλτσερσντορφ - Γκέμπενμπαχ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
15:00Κότερν-Σεντ Μανγκ - Νταϊσενχόφεν -:-15:00Λάντσμπεργκ - Έρλμπαχ -:-
15:00Νταχάου - Κιρσανσέρινγκ -:-
15:00Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ - Ράιν/Λεχ -:-
16:00Γκάντελφίνγκεν - Σοντχόφεν -:-
16:00Πιπινσριέντ - Γκάρχινγκ -:-
16:30Νόρντλινγκεν - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
15:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Νορμάνια Γκμουντ -:-15:00Μπάνανγκ - Χολζχάουζεν -:-
15:00Πφόρζχαϊμ - Ντένζλινγκεν -:-
16:00Έσινγκεν - Όφενμπέργκερ -:-
16:00Ομπερακέρν - Μπίσινγκεν -:-
16:00Ρόιτλινγκεν - VfR Μανχάιμ -:-
16:00Χόλενμπαχ - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ -:-
16:3008 Βίλινγκεν - Ράβενσμπουργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών
12:00Αμβούργο Γ - Χόφενχαϊμ II Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες
14:00Βόλφσμπουργκ Γ - SGS Έσσεν Γ -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
17:00Δυναμό Τιφλίδας - Σαμτρέντια -:-19:00Γκάγκρα - Σαμγκουραλί -:-
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ
17:30Μονς Κάλπε - Κόλετζ 1975 -:-20:30Γκλάτσις Γιουνάιτεντ - Μάγκπιζ -:-
ΓΚΑΜΠΟΝ: Σαμπιονά D1
16:30Βοτούρ - Τσέρκλ Μπέρι Σπορτίφ -:-16:30Μπουενγκουιντί - Στάντ Μαντζί -:-
16:30Πέλικαν Λαμπαρέν - Μάνγκασπορτ -:-
ΓΚΑΝΑ: Γκανάιαν Καπ
17:00Νσοατρεμάν - Καρέλα -:-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
00:00Ντεπορτίβο Μίθκο - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο -:-ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
18:00Ασάντι - Ρενεσάνς -:-18:00Λούμπα - Γκανγκάν -:-
18:00Ουακρίγια - Φλαμ Ολυμπίκ -:-
18:00Χορόγια - Σανγκαρεντί -:-
ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
17:30Άαλμποργκ - Σοντερίσκε -:-ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Νάεστβεντ Γ - Οντένσε Q Γ -:-15:30Έστερμπρο Γ - Θίστεντ Γ -:-
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Νόρντζελαντ Γ - Μπρόντμπι Γ -:-16:00Φορτούνα Χιόρινγκ Γ - Άαρχους Γ -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
02:00Μακάρα - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ -:-20:00Μουσούκ Ρούνα - Αούκας -:-
22:30Λιμπερτάδ - Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ
19:00Βίντερτουρ - Σερβέτ -:-19:00Λωζάν Ούκι - Λουγκάνο -:-
21:30Βασιλεία - Ζυρίχη -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
19:00Μπάντεν - Βιλ -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
16:00Βασιλεία II - Μπουλέ -:-16:00Λουγκάνο II - Σαμ -:-
17:00Ζυρίχη II - Ράπερσβιλ -:-
17:00Λουκέρνη II - Σεντ Γκάλεν II -:-
17:00Μπρούλ - Ετουάλ-Καρούζ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
20:30Ιβερντόν II - Μόνθεϊ -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
16:00Μπλακ Σταρς - Εμενμπρούκ -:-17:00Βόλεν - Ντιετικόν -:-
17:00Κουρτετέλ - Κονκόρντια -:-
17:00Σοτζ - Λάνγκενθαλ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
16:00Έσεν - Ουίντερχουρ II -:-16:00Μεντρίσιο - Κρεουζλίνγκεν -:-
17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Ταβερνέ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
17:00Ααράου Γ - Γκρασχόπερ Γ -:-17:00Ράπερσβιλ Γ - Ζυρίχη Γ -:-
18:30Τούν Γ - Σερβέτ Γ -:-
19:00Βασιλεία Γ - Γιουνγκ Μπόιζ Γ -:-
20:00Λουκέρνη Γ - Σεν Γκάλεν Γ -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος
16:00Α.Ε. Μεσολογγίου - Παναργειακός -:-16:00Μαρκό - ΑΟ Πυλίου Κω -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες
13:45Ελπίδες Καρδίτσας Γ - Βόλος 2004 Γ -:-ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:00ΑναβολήΑλιάντζα - Αγκουίλα -:-23:00ΑναβολήΜιουνισιπάλ Λιμένο - 11 Ντεπορτίβο -:-
23:00ΑναβολήΝτράγκον - Γιοκόρο -:-
23:00ΑναβολήΠλατένσε Μιουνισιπάλ - Σάντα Τέκλα -:-
23:00ΑναβολήΦας - Λουίς Άνχελ Φίρπο -:-
23:00ΑναβολήΦουέρτε Σαν Φραντσίσκο - Μεταπάν -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
12:30Πάρνου Βάπρους - Κάλιου -:-14:30Νάρβα - Νόμε Γιουνάιτεντ -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
17:00Βίιμσι - Ταλίν -:-17:00Έλβα - Ταλίνα Κάλεφ U21 -:-
17:00Πάιντε Λιναμισκόντ U21 - Τάρτου Βέλκο -:-
17:00Ταμπασαλού - Χάριου Λάαγκρι -:-
17:00Φλόρα U21 - Λεβάντια U21 -:-
ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
15:00Μαντλένια - Εζουλβίνι -:-15:00Μπαμπάνε Σουάλοουζ - Μονένι Πάιρατς -:-
15:00Μπαμπάνε Χαϊλάντερς - Νσινγκίζινι Χότσπερς -:-
ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ
15:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Ρεντ Άροουζ -:-16:00NAPSA Σταρς - Φόρεστ Ρέιντζερς -:-
16:00Γκρην Ιγκλς - Κανσάνσι -:-
16:00Γκρην Μπάφαλοουζ - Καμπουέ -:-
16:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ - Ζανακό -:-
16:00Κονκολά - Μουτόντο Σταρς -:-
16:00Μουφουλίρα - Τριντέντ -:-
16:00Νκουαζί - Νκανά -:-
16:00Πρίζον Λέοπαρντς - MUZA -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
20:00Αλ-Αΐν - Αλ Σαριάχ -:-20:00Αλ Μπαταέ - Αλ-Τζαζίρα -:-
20:00Αλ Ουάσλ - Κορφακάν -:-
20:00Αλ Νταφρά - Ντιμπά Αλ Φουιαρά -:-
20:00Αλ Ουρούμπα - Γιουνάιτεντ -:-
20:00Αμπτάλ Χίροουζ - Αλ Ταΐντ -:-
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
20:00Φιλαδέλφια Γιούνιον - Μινεσότα -:-22:00Κολοράντο Ράπιντς - Λος Άντζελες -:-
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
01:00Νορθ Καρολάινα - Χάρτφορντ Αθλέτικ -:-22:00Λούισβιλ Σίτυ - Μπέρμιγχαμ -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
23:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 - Πόρτλαντ Τίμπερς 2 -:-ΗΠΑ: USL Λιγκ 1
01:00Λέξινγκτον - Γκρήνβιλ Τράιουμφ -:-04:00Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Φόργουορντ Μάντισον -:-
22:00Ουάν Νόξβιλ - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα -:-
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
23:00ΑναβολήΚλαμπ ντε Λυών - Κάπο -:-23:00ΑναβολήΜίτσιγκαν Σταρς - Ίρβαϊν Ζέτα -:-
23:00ΑναβολήΣαβάνα Κλόβερς - ΛΑ Φορς -:-
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
01:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Σικάγο Γ -:-04:00Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ - Ράιν Γ -:-
21:30Κάνσας Σίτι Κάρεντ Γ - Έιντζελ Σίτι Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
06:00Χιροσίμα - Γκάμπα Οσάκα -:-07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Κασίβα -:-
07:00Βίσσελ Κόμπε - Σαπόρο -:-
08:00Καβασάκι - Τόκυο -:-
08:00Κασίμα - Γιούμπιλο Ιβάτα -:-
08:00Ματσίδα Ζέλβια - Σάγκαν Τόσου -:-
08:00Ουράβα - Φουκουόκα -:-
09:00Ναγκόγια - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος -:-
09:00Σερέζο Οσάκα - Σονάν -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
06:00Κόφου - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι -:-07:00Γιαμαγκάτα - Σιμίζου -:-
07:00Γιοκοχάμα - Βεγκάλτα Σεντάι -:-
07:00Μίτο - Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ -:-
07:00Μπλάουμπιτζ - Ιβάκι -:-
07:00Οϊτά - Οκαϊάμα -:-
07:00Τοκουσίμα - Κουσάτσου -:-
08:00Κουμαμότο - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ -:-
09:00Εχίμε - Φουγιέδα MYFC -:-
11:00Τοτσίγκι - Β-Βάρεν Ναγκασάκι -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ
06:00Οσάκα - Ιμαμπάρι -:-06:00Σαγκαμιχάρα - Καματαμάρε -:-
07:00Ναγκάνο Παρτσέιρο - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού -:-
09:00Ριουκίου - Toϊάμα -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
08:00Μπελέτζα Γ - Μινάβι Σεντάι Γ -:-10:30Νογίμα Στέλα Γ - Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
06:00Εχίμε Γ - Τακατσούκι Σπεράντζα Γ -:-06:00Σιζουόκα Μπονίτα Γ - NGU Ναγκόγια Γ -:-
06:00Χαριμάου Αλμπίον Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ -:-
ΙΝΔΙΑ: ISL
13:30Μπενγκαλούρου - Οντισά -:-16:00Γιαμσεντπούρ - Κεραλά Μπλάστερς -:-
ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ
10:30Ρεάλ Κασμίρ - Νερόκα -:-15:00Μοχαμεντάν - Ίντερ Κασί -:-
ΙΝΔΙΑ: I-League 2
11:30Ντέμπο - Μαχαράστρα Οράνιε -:-12:30Σούντεβα Ντέλχι - Γκόα -:-
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30Μπαλί Γιουνάιτεντ - Περσίγια Τζακάρτα -:-15:30Πέρσις Σόλο - ΡΑΝΣ Νουσανταρά -:-
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
21:30Αλ Χουσεΐν - Μαάν -:-21:30Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Αλ Ραμτά -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών
17:00Μποέμιανς Γ - Κορκ Σίτι Γ -:-18:00Σάμροκ Ρόβερς Γ - Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ -:-
19:00Πίμαουντ Γ - Ουέξφορντ Γ -:-
21:00Σλάιγκο Ρόβερς Γ - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ Γ -:-
21:30Άθλοουν Γ - Σέλμπουρν Γ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Βαγιαδολίδ - Λεβάντε -:-17:15Ανδόρα - Μιραντές -:-
17:15Εϊμπάρ - Ελντένσε -:-
17:15Λεγκανές - Καρταγένα -:-
19:30Αλμπαθέτε - Ουέσκα -:-
19:30Σπόρτινγκ Χιχόν - Σανταντέρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
17:00Κορνέγια - Λα Κορούνια -:-17:00Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα - Λογκρόνς -:-
17:00Φουενλαμπράντα - Σαμπαντέλ -:-
19:00Σεστάο - Ράγιο Μαϊανταχόντα -:-
19:00Ταραζόνα - Θέλτα Βίγκο Β -:-
19:00Τερουέλ - Ρ. Ουνιόν -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
19:00Θέουτα - Αλγκετσίρας -:-21:00Αντεκέρα - Αλκοϊάνιο -:-
21:00Καστεγιόν - Ουέλβα -:-
21:00Μέριδα - Κόρδοβα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
17:30Αραντίνα - Ποντεβέντρα -:-17:45Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Βαγιαδολίδ Προμέσας -:-
20:00Ουρένσε CF - Καγιόν -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
17:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Καλαχόρα -:-17:00Βάλε Έγκες - AD Σαν Χουάν -:-
18:00Μπαρμπάστρο - Μπαρακάλντο -:-
18:00Μπρέα - Νατσάρα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00Αλτζίρα - Χέρκουλες -:-18:00Μπανταλόνα Φουτούρ - Αντράτξ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
18:00Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Οριουέλα -:-18:00Μαρμπέλα - Σαν Ροκέ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
18:00Νουμάνθια - Ουνιόν Αντάρβε -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:30Ρεβίγια - Γκουαρνίτζο -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
18:00Λ'Εσκάλα - Σαν Κριστομπάλ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Ατζενέτα - Ρόντα -:-18:00Γιόβε - Γκάντια -:-
18:00Τορεγιάνο - Άτσερο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 7
17:00Ράγιο Βαγεκάνο Β - Ρεάλ Μαδρίτης Γ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
13:00Χαέν - Ατλέτικο Μελίλα -:-19:00Μάλαγα Β - Μάλαγα Σίτι -:-
19:00Τορεπερογκίλ - Μάντσα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
17:30Ίντερ Μανακόρ - Αλαϊόρ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
14:00Μπουζανάντα - Σαν Μπαρτόλομε -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
18:00Μοντεκασίγιας - Μπουλένσε -:-18:00Ρασίνγκ Μούρθια - Αλγκάρ -:-
18:30Πουλπιλένο - Πλας Ούλτρα -:-
19:00Μουλένο - Καραβάθα -:-
19:00Μπαλσίκας Ατλέτικο - Λόρκα Ντεπορτίβα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 14
19:00Ντον Μπενίτο - Βαλβερντένο -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Σεβίλλη Γ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ -:-15:00Μπέτις Γ - Εϊμπάρ Γ -:-
17:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Βαλένθια Γ -:-
20:00Βιγιαρεάλ Γ - Ρεάλ Μαδρίτης Γ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Φεντερατσιόν Γυναίκες
12:30Οσασούνα Γ - Καθερένιο Γ -:-13:30Αλαβές Γ - Εσπανιόλ Γ -:-
14:00Ατλέτικο Μαδρίτης B Γ - Ατλέτικ Μπιλμπάο B Γ -:-
17:00Μαδρίτη B Γ - Λογκρόνο Γ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Χάποελ Μπίερ Σέβα - Χαποέλ Χάιφα -:-19:00Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χάποελ Μπνέι Σανίν -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Χαποέλ Χαντέρα - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα -:-18:30Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Άσντοντ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
20:00Χαποέλ Καφρ Κάνα - Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α
15:00Αλμπινολέφε - Τρέντο -:-17:15Αρζινιάνο - Τριεστίνα -:-
17:15Νοβάρα - Λουμετζάνε -:-
19:30Βίρτους Βερόνα - Ρενάτε -:-
19:30Μάντοβα - Αταλάντα U23 -:-
19:30Πάτρια - Λενάγκο Σαλούς -:-
19:30Τζιάνα Ερμίνιο - Φιορεντζουόλα -:-
21:45Αλεσάντρια - Βερτσέλι -:-
21:45Προ Σέστο - Βιτσέντζα Βίρτους -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β
15:00Αρέτζο - Γιουβέντους U23 -:-15:00Ολμπία - Σέστρι Λεβάντε -:-
17:15Ανκόνα - ΣΠΑΛ -:-
17:15Εντέλα - Ποντεντέρα -:-
17:15Τσεζένα - Πεσκάρα -:-
21:45Πινέτο Κάλτσιο - Ρεκανατέζε -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C
15:00Κασερτάνα - Ταράντο -:-15:00Μονόπολι - Σορέντο -:-
15:00Μοντερόζι - Μπενεβέντο -:-
17:15Γιούβε Στάμπια - Μεσίνα -:-
19:30Λατίνα - Φότζια -:-
19:30Ποτέντζα - Κροτόνε -:-
21:45Αβελίνο - Πικέρνο -:-
21:45Μπρίντιζι - Βίρτους Φρανκάβιλα -:-
21:45Οντάτσε Τσερινιόλα - Τούρις -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
15:30Ντολομίτι Μπελουνέσι - Τρεβίζο -:-ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
11:45Ίντερ U19 - Λέτσε U19 -:-14:00Έμπολι U19 - Τορίνο U19 -:-
14:00Σασουόλο U19 - Κάλιαρι U19 -:-
16:00Φιορεντίνα U19 - Αταλάντα U19 -:-
16:00Φροζινόνε U19 - Μπολόνια U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
12:00Κροτόνε U19 - Μπενεβέντο U19 -:-12:00Περούτζια U19 - Εντέλα U19 -:-
12:00Πεσκάρα U19 - Τσεζένα U19 -:-
12:45Αλεσάντρια U19 - Ρετζιάνα U19 -:-
14:30Παλέρμο U19 - Νάπολι U19 -:-
15:30Άσκολι U19 - Τερνάνα U19 -:-
15:30Πάντοβα U19 - Βενέτσια U19 -:-
15:30Πάρμα U19 - Kρεμονέζε U19 -:-
15:30Ρενάτε U19 - Κόμο U19 -:-
15:30Σπέτσια U19 - Πίζα U19 -:-
15:30Φεραλπισάλο U19 - Σουντιρόλ U19 -:-
16:00Μπάρι U19 - Κοζέντσα U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:30Νάπολι Γ - Σαμπντόρια Γ -:-19:00Κόμο Γ - Μίλαν Γ -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Γιουβέντους Γ - Φιορεντίνα Γ -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
13:00Σαν Μαρίνο Ακάντεμι Γ - Τζένοα Γ -:-13:30Βερόνα Γ - Τερνάνα Γ -:-
15:30Παβιά Γ - Μπολόνια Γ -:-
15:30Πάρμα Γ - Αρέτζο Γ -:-
15:30ΡΕΣ Ρόμα Γ - Ραβένα Γ -:-
15:30Ταβανιάτσο Γ - Κιέβο Βερόνα Γ -:-
15:30Φρίντομ Γ - Μπρέσια Γ -:-
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
11:00Σαχτιόρ Καραγκαντί - Τουράν -:-13:30Ατυράου - Ζέτισου -:-
ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: CPL
10:45Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Ντανγκόρ Σεντσέι -:-13:00Μποένγκ Κετ - ΝάγκαΟυορλντ -:-
ΚΑΤΑΡ: QSL
20:30Αλ Αραμπί - Αλ-Γκαράφα -:-20:30Κατάρ SC - Αλ-Ουακρά -:-
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
12:00Λουάντα Βίλα - Νάιβας -:-14:00Κισούμου Ολ-Σταρς - Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ -:-
14:00Ντίμπα Πάτριοτς - Βίχιγκα Μπούλετς -:-
15:00Μομπάσα Σταρς - Νταραγιάνι Γκόγκο -:-
ΚΕΝΥΑ: ΦΚΦ Καπ
11:00Μπίντκο Γιουνάιτεντ - KCB -:-11:00Μπουνγκόμα Σούπερσταρ - Σοφαπάκα -:-
14:00Κακαμέγκα Χόουμποϊζ - Τάσκερ -:-
14:00Πολίς - Μομπάσα Σταρς -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
09:30Γουχάν Θρι Τάουνς - Γκουοάν Πεκίνου -:-13:00Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-
13:35Κινγκντάο Ουέστ Κόαστ - Κινγκντάο Χαϊνίου -:-
14:00Σανγκάι Πορτ - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν -:-
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
09:30Ντάλιαν Γινγκμπό - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι -:-09:30Σανγκάι Γιαντίνγκ Χουιλόνγκ - Γανμπιάν Λονγκντίνγκ -:-
13:30Γκουάνγκτζου - Γουνάν Γουκούν -:-
13:30Τσονγκίνγκ Τονιανγκλόνγκ - Ζιανγκζί Λουσάν -:-
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
09:30Γκανζού Ρούισι - Γκουανγκζί Χενγκτσέν -:-09:30Ζιάν Ρονγκάι - Σαανζί Γιούνιον -:-
09:30Σαντόνγκ Ταϊσάν Β - Ντάλιαν Κουντσένγκ -:-
09:30Χουμπέι Ιστάρ - Λάνγκφανγκ Γκλόρι Σίτι -:-
13:30Γκουανγκζί Λανάνγκ - Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
09:00Γουχάν Γιανγκντά Γ - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ -:-09:00Χαϊνάν Κιονγκζόνγκ Γ - Ζεϊάνγκ Γ -:-
ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
11:30Ταλάντ - Ντορντόι Μπισκέκ -:-15:30Ίλμπιρς - Αλγκά -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
00:00Αλιάντζα Πετρολέρα - Ντεπόρτες Τολίμα -:-02:30Τζούνιορ - Λα Εκιδάδ -:-
21:00Ενβιγκάντο - Ατλέτικο Νασιονάλ -:-
23:10Ντεπορτίβο Πάστο - Όντσε Κάλντας -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
16:00Ταλανγκάι - Βέγκας -:-19:00Οτόχο ντ'Ογιο - Ντιάμπλες Νουάρ -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
19:00Γαλλία U16 - Αργεντινή U16 -:-19:00Ιαπωνία U16 - Τσεχία U16 -:-
19:00Ουαλία U16 - Μεξικό U16 -:-
19:00Σαουδική Αραβία U16 - Ακτή Ελεφαντοστού U16 -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
11:30Σλατίνα (Ρου) - Άρτζες (Ρου) -:-14:00Γκρορούντ (Νορ) - Φόλο (Νορ) -:-
14:00Στρόμμεν (Νορ) - Ούλ/Κίσα (Νορ) -:-
14:45SJK (Φιν) - Χάκα (Φιν) -:-
15:00Γερβ (Νορ) - Φλεκερόι (Νορ) -:-
15:00Λάχτι (Φιν) - Γκνιστάν (Φιν) -:-
15:00Σπριντ-Τζελόι (Νορ) - Έικ-Τονσμπεργκ (Νορ) -:-
18:00KTP (Φιν) - Βάλτι (Φιν) -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες
14:00Έρεμπρο Γ (Σου) - AIK Γ (Σου) -:-16:00Ουπσάλα Γ (Σου) - Ντζουργκάρντεν Γ (Σου) -:-
ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα
14:00Μαλισέβα - Ντρίτα -:-14:00Πρίστινα - Μπάλκανι -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
03:00Ζελεντόν - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Αλ Νασέρ - Αλ Κουβέιτ -:-20:30Αλ Σαλμιγιά - Αλ Αραμπί -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
15:50Βαραζντίν - Γκόριτσα -:-18:00Ρούντεσξ - Ριέκα -:-
20:30Χάιντουκ Σπλιτ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
14:00Μαρσόνια - Ράντνικ Κριζέβτσι -:-16:30Γιάντραν Πόρετς - Κρκ -:-
16:30Μπέλιστσε - Τρνιέ -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HNL Γυναίκες
14:00Ζαντάρ Γ - Μεντιμούριε Τσάκοβετς Γ -:-16:00Όσιγιεκ Γ - ΖΝΚ Σπλιτ Γ -:-
17:00Άγκραμ Ζάγκρεμπ Γ - Γκόριτσα Γ -:-
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Nέα Σαλαμίνα - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών -:-19:00ΑΕ Λεμεσού - Εθνικός Άχνας -:-
ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Ακρίτας Χλώρακας - ΠΑΕΕΚ -:-16:00ΕΝΑΔ - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 -:-
16:00Ερμής Αραδίππου - Διγενής Ακρίτας Μόρφου -:-
ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Αγία Νάπα - Ολυμπιακός Λευκωσίας -:-16:00ΑΣΙ Λύσης - Ομόνοια 29ης Μαΐου -:-
16:00Ένωσις Νέων Παραλιμνίου - Ομόνοια Αραδίππου -:-
16:00Πέγεια 2014 - Ύψωνας -:-
ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00ΛΚΣ - Λίναρε -:-15:00Μαλτάμα - LMPS -:-
15:00Μπαντού - Λιφοφάνε -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
14:00Λιεπάγια - ΡΦΣ -:-16:00Ντόγκαβπιλς - Τούκουμς 2000 -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Liga Women
17:00Μέτα/ΛΟ Γ - Άουντα Γ -:-18:00Ρίγα Γ - Λιεπάγια Γ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ναφτάν - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ -:-15:00Βιτέμπσκ - Σλάβια Μοζίρ -:-
17:00Ισλόκ Μινσκ - Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών
12:00Ντιούς-Πολέσγκου Γ - Γκόμελ Γ -:-15:00Δυναμό Μπρεστ Γ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ Γ -:-
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
14:15Αλ Γκαζιέ - Αλ Χικμά -:-15:00Αλ Σαχέλ - Αλ Αχλί Ναμπατίγια -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
15:00Χέγκελμαν - Πανεβέζις -:-17:00Σιαουλιάι - Τρανσινβέστ -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
13:00Γκαρλιάβα - Τόρας Τόραγκε -:-15:00BFA Βίλνιους - Μπάμπρουνγκας -:-
15:00Ατμόσφαιρα - Ριτεριάι -:-
15:00Εκράνας - Μινίγια -:-
ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Λιγκ BGL
17:00Ζενές Ες - Ντιφερντάνγκε -:-17:00Σιφλάνγκε - Κέργιενγκ -:-
17:30Βικτόρια Ροσπόρτ - Φόλα -:-
19:00Μαρίσκα Μερς - Μόντορφ -:-
19:00Ντουντελάνζ - UNA Στράζεν -:-
19:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-
19:00Χεσπεράνγκε - Μοντερκάνγκε -:-
19:30Νιέντερκορν - Βιλτζ -:-
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
09:00Τσενγκ Φουνγκ - Μόντε Κάρλο -:-11:00Μπενφίκα - Τσάο Πακ Κέι -:-
ΜΑΛΤΑ: FA Τρόφι
15:00Γκζίρα - Μγκαρ -:-15:00Μάρσαξλοκ - Φλοριάνα -:-
16:00Μπιρκίρκαρα - Χάμρουν -:-
17:30Μόστα - Σλιέμα -:-
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
00:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-00:00Τσαμπάμπ Μοχαμεντία - Γιουσουφιά Μπερετσίντ -:-
00:00Κέμις Ζεμάμρα - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ -:-
00:00Ράγια Καζαμπλάνκα - Ολυμπίκ Ντε Σαφί -:-
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
00:30Τεβρά-Ζέινα - Ίντερ Νουακτσότ -:-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα
16:00Άρσεναλ Τιβάτ - Ντέσιτς -:-16:00Γιέζερο - Μόρναρ -:-
16:00Γιέντινστβο - Μλάντοστ -:-
16:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Ρούνταρ -:-
19:00Μπουντούτσνοστ - ΟΦΚ Πέτροβατς -:-
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
16:00Ιγκάλο - Λόβτσεν -:-16:00Ίσκρα - Γκρμπάλι -:-
16:00Κομ Ποντγκόριτσα - Ιντερνασιονάλ -:-
16:00Μποκέλι - Ποντγκόριτσα -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα
03:00Πουέμπλα - Τιγκρές -:-04:00Κλαμπ Αμέρικα - Ατλέτικο Σαν Λουίς -:-
05:00Μαζατλάν - Κλαμπ Τιχουάνα -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
02:00Σελάγια - Τλαξκάλα -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
02:00Τέκος - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 2 -:-02:45Οργκούλο Ρεϊνόζα - Κόραζ -:-
04:00Τσιουάουα - Αποντάκα -:-
19:00Λεονές Νέγκρος 2 - Μεξικάλι -:-
20:00Σαν Χουάν ντε Αραγκόν - Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ -:-
00:00Αγκουακατέρος ντε Περιμπάν - Πετρολέρος Σαλαμάνκα -:-
00:00Κολίμα - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο -:-
00:00Τρίτωνες Βαγιάρτα - Λος Κάμπος Γιουνάιτεντ -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
01:00Πότζα Ρίκα - Αγιένσε -:-20:00Ουρακάνς Ιζκαλί - Κιέρβος -:-
20:00Τσιλπαντσίνγκο - Σαντιάγκο -:-
00:00CDM - Κανονέρος Μαρίνα -:-
00:00Πατσούκα 2 - Αρτεσάνος Μετεπέκ -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
17:00ΟΝΑΜ Πούμας U23 - Κρούζ Αζούλ U23 -:-17:30Πατσούκα U23 - Τολούκα U23 -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
23:45Κρούζ Αζούλ Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ -:-01:00Κερετάρο Γ - Νεκάξα Γ -:-
03:06Κλαμπ Λεόν Γ - Μαζατλάν Γ -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Ούνιβε-Όγκουζσπορτ - Φλορέστι -:-15:00Σπεράντα Ντρόχια - Μπάρνταρ -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Ζίμπρου Κισινάου - Μπάλτι -:-ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
10:15Μπρέρα Ιλτς - Ουλαανμπαατάρ -:-13:15Φάλκονς - Τουβ Μπουγκανούουντ -:-
ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
10:45Μπράδερς Γιούνιον - Μπασουντάρα Κινγκς -:-11:15Ραχματγκονί - Αμπαχανί Λίμιτιντ -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αζίζα - Αβράνκου Όμνισπορ -:-17:00Αντίντια - ΑΣΒΟ -:-
17:00Μπαφλς ντου Μποργκού - Τονέρ -:-
17:00Πολίς - Ντιέφα -:-
17:00Ρεάλ Σπόρτ - Δυναμό Παρακού -:-
17:00Χόντιο - Πάνθερς -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Καβαλίερς - Αγιέμα -:-17:00Μπάνι Γκάνσε - Σόμπεμαπ -:-
17:00Πόμπε - Τακούνιν -:-
17:00Ρεκίνς - Ντάντιε -:-
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00BDF XI - Σούα Φλαμίνγκοουζ -:-16:00Ιλέβεν Έιντζελς - Τάουνσιπ Ρόλερς -:-
16:00ΑναβολήΙλέβεν Έιντζελς - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μορουπούλε - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ -:-
16:00ΑναβολήΜορουπούλε - VTM FC -:-
16:00ΑναβολήΝίκο Γιουνάιτεντ - BDF XI -:-
16:00ΑναβολήΠολίς XI - Οράπα Γιουνάιτεντ -:-
16:00Σεκιούριτι Σίστεμς - VTM FC -:-
16:00ΑναβολήΣεκιούριτι Σίστεμς - Χόλυ Γκοστ -:-
ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ
15:30Χόιβικ - Κλάκσβικ 2 -:-16:00Βίκινγκουρ 2 - Σουντουρόι -:-
16:00Σάντουρ - Ρούναβικ 2 -:-
17:00TB/FCS/Ρόιν - Αργκίρ -:-
19:15B36 Τόρσαβν 2 - HB Τόρσαβν 2 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30Γκόλντεν Άροουζ - Ρίτσαρντς Μπέι -:-15:30Κέιπ Τάουν Σίτι - Κάιζερ Τσίφς -:-
15:30Πόλοκουέιν - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-
15:30Στέλενμπος - Ρόιαλ ΑΜ -:-
17:30Γκάλαξι - Αμαζούλου -:-
17:45Σεκουκούνε - Ορλάντο Πάιρετς -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:00Ρόιαλ ΑΜ U23 - Γκόλντεν Άροουζ U23 -:-10:00Σουάλοουζ U23 - Πόλοκουέιν U23 -:-
10:00Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 - Κέιπ Τάουν Σίτι U23 -:-
10:00Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 -:-
12:00Σεκουκούνε U23 - Ορλάντο Πάιρετς U23 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
07:00Γιεονμπούκ - Ουλσάν Χιουντάι -:-07:00Ιντσεόν Γιουνάιτεντ - Νταέτζεον -:-
09:30Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Ποάνγκ Στίλερς -:-
09:30Σουβόν - Γκιμτσεόν Σανγκμού -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
07:00Τσουνγκνάμ Ασάν - Τσεονγκίου -:-09:30Σεονγκνάμ - Γκίμπο -:-
09:30Σεούλ Η-Λαντ - Ανιάνγκ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
07:00Νταεγκού 2 - Γκιμχάε -:-07:00Τσανγκουόν - Πάγιου Σίτιζεν -:-
08:00Μόκπο - Ούλσαν Σίτιζεν -:-
08:00Νταεζέον Κοράιλ - Χουασεόνγκ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
17:30Ναϊμέγκεν - PSV Αϊντχόφεν -:-19:45Σπάρτα Ρόττερνταμ - Φορτούνα Σιτάρντ -:-
21:00Βάαλβαϊκ - Χέρενφεν -:-
21:00Γκόου Εχέντ Ιγκλς - Εξέλσιορ -:-
22:00Αλκμάαρ - Φίτεσε -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε
15:30Άσεν - ADO 20 Χίμσκερκ -:-15:30Εξέλσιορ Μάασλουις - Ντε Τρέφερς -:-
15:30Λίζ - Κουίκ Μπόιζ -:-
15:30Νούρντβικ - Κοζάκεν Μπόιζ -:-
15:30Χάρντενμπεργκ - GVVV -:-
16:00AFC - Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ -:-
16:30Κάτουικ - Σεβενίνγκεν -:-
16:30Κονίνκλικε HFC - Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ -:-
19:00Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Σπάκενμπεργκ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:00AWC - TOGB -:-15:00HV & CV Κουίκ - GVV Γιούνιτας -:-
15:00Μπλάου Γκιλ - Ροσμάλεν -:-
15:30VV DOVO - Καμπόνγκ -:-
15:30Εεμντίκ - Hsc 21 -:-
15:30Μπάρεντρεχτ - Γκερμέρτ -:-
15:30Ρίνβογκελς - Χαρκεμάσε Μπόιζ -:-
15:30Στάπχορστ - VVSB -:-
15:30Στεντόκο - Μπαρόνιε -:-
16:00ODIN '59 - Γκενεμούιντεν -:-
16:00Ισελμιρβόγκελς - DVS '33 Ερμέλο -:-
16:00Ουρκ - Χούγκεβιν -:-
16:00Σπάρτα Νίκερκ - RKAV Φόλενταμ -:-
16:00Σπόρτλουστ - Γκρόενε Στερ -:-
16:30DEM - USV Χέρκουλες -:-
19:00UNA - TEC -:-
19:00Μίρσεν - Ος '20 -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
15:30Τζβόλε U21 - Καμπούρ U21 -:-ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
16:00Βίλεμ U18 - Γκρόνινγκεν U18 -:-ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες
15:00Τβέντε Γ - Ντε Χάαγκ Γ -:-15:00Φέγενορντ Γ - Τελστάρ Γ -:-
17:30PEC Τζβόλε Γ - ΣΜΒ Εξέλσιορ Γ -:-
17:30Φορτούνα Σιτάρντ Γ - Ουτρέχτη Γ -:-
ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα
20:00Αλ-Ουαντά - Σουρ Κλαμπ -:-20:00Αλ-Ρουστακ - Μπαλά -:-
ΟΥΑΛΙΑ: Κύπελλο
19:15Κάρντιφ Μητροπολιτική - Δε Νιού Σεντς -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
15:30Κισβάρντα - Ντέμπρετσενι -:-18:00MTK Βουδαπέστης - Κετσκεμετί -:-
20:30Ζαλαεγκερζέγκ - Ντιοσγκιόρι -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
17:00Μοσονμαγκιαροβάρι - Νηιρεγκιάζα -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοανατολικά
16:00Καρτσαγκί - Ντέμπρετσενι II -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοδυτικά
15:00Κομαρόμι - Ζαλαεγκερσζεγκί II -:-17:00ΒΛΣ Βεσζπρέμ - Ακαδημία Πούσκας II -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοδυτικά
14:00Πακς II - Ερντί -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
15:00Ακαδημία Πούσκας Γ - Χαλαντάς Γ -:-15:00Σκεκσζάρντι Γ - Άστρα Ουγγαρίας Γ -:-
15:00Φερεντσβάρος Γ - Φέχερβαρ Γ -:-
16:00Γκιόρ Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ -:-
16:00Ντιοσγκιόρι Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ -:-
17:00Σοροκσάρ Γ - Μπουνταορσί Γ -:-
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Βίλα - Μπαραρά Σίτι -:-18:00Ουγκάντα Ρέβενιου - Βάιπερς -:-
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Μπιγκ Λιγκ
15:00Καλβάρι - Ντέγιε Γιουνιβέρσιτι -:-15:00Κιγίντα Μπόιζ - Γιάνγκ Έλεφαντ -:-
15:00Κιετούμε - Ζίνια Νορθ -:-
15:00Μπαλέ Χίροουζ - Λουγκάζι -:-
15:00Μπλακς Πάουερ - Κάαρο Καρούνγκι -:-
15:00Οντουπαράκα - Κιγκέζι Χόουμποϊζ -:-
15:00Πολίς - Μπουμά -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00Αντιγιόν - Νασάφ Καρσί -:-16:00Πακτακόρ - Σογκντιάνα -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Όμπολον - Σαχτάρ Ντόνετσκ -:-15:30Ζίτομιρ - Τσερνομόρετς Οδησσού -:-
18:00Βέρες Ρίβνε - Κρίβμπας -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
12:30Πολτάβα - Επιτσέντρ -:-14:00Ινουλέτς - Νίβα Μπούζοβα -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Κουστ - Χίρνικ-Σπορ -:-13:00Νίβα Τερνόπιλ - Ντινάζ Βίσγκοροντ -:-
13:30Μπουκοβίνα - Τσερνίχιφ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
17:00Τρόστιανετς - Σκάλα 1911 -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Κολός Κοβάλιβκα U19 - Ντνίπρο-1 U19 -:-13:00Ζόρια U19 - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ U19 -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
18:30Ράμπλα Τζούνιορς - Φίνιξ -:-21:00Λίβερπουλ Μοντεβιδέο - Ρίβερ Πλέιτ -:-
00:00Ντιφενσορ Σπόρτινγκ - Ντανούμπιο -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
15:00Γιουβεντούτ - Οριεντάλ -:-21:00Κούπερ - Ατένας -:-
21:00Πλάζα Κολόνια - Τσερίτο -:-
21:00Σουντ Αμέρικα - Τακουαρέμπο -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τσέρο Πορτένο - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
02:00Κούσκο - Ουνιόν Κομέρτσιο -:-21:15Γκράου - Κάρλος Μανούτσι -:-
23:45Μέλγκαρ - Σιενσιάνο -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
17:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ - Ντεφενσόρες Γ -:-22:00Κίλας Γ - Μπιάβο Γ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
13:30Ρακόφ - Ρουχ Χορζόφ -:-16:00Γιαγκιελόνια - ΛΚΣ Λοτζ -:-
18:30Πιάστ Γκλίβιτσε - Σλασκ -:-
21:00Στσζέτσιν - Κρακόβια -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
13:40Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Γκόρνικ Λέτσζνα -:-16:00Λέγκνιτσα - Άρκα Γκντίνια -:-
18:30Κρόμπρι Γκλόγκοου - Βίσλα Κρακοβίας -:-
21:00Ποντμπεσκίτζιε - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
13:00Στέζιτσα - Σκρα -:-13:00Στόμιλ Ολσζτίν - Χάτνικ Κρακοβίας -:-
14:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν II - Oλίμπια Γκρούντζιαντζ -:-
15:30Τσοΐνιτσε - ΚΚΣ Κάλιστζ -:-
16:00Πογκόν Σιέντλτσε - Λεχ Πόζναν II -:-
18:00ΛΚΣ Λοτζ II - Πολόνια Μπιτόμ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
13:00Ζαμπρόφ - Σουίτ -:-13:00Λέγκια II - Μλάβα -:-
14:00Λεγκιονόβο - GKS Πογκόν -:-
15:00Βάρτα Σίεραντζ - Βικτόρια Σουλεγιόβεκ -:-
15:00Ουίκιελετς - LKS Λόμζα -:-
16:00Μπέλσατοφ - Πίλιτσια Μπιαλομπρζέγκι -:-
16:00Πέλικαν - Κονκόρντια Ελμπλάγκ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
13:00Καρτούσια Καρτούτζι - Ζάβιστζα -:-13:00Νόβε Σκαλμιέρζιτσε - Κλέτσζεβ -:-
14:00Φλότα Σουινούιτσιε - Σρόντα -:-
15:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Στόλεμ Γκνιέβινο -:-
16:00Ελάνα Τορούν - Γκεντάνια Γκντανσκ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
13:00Καρίνα Γκούμπιν - Στίλον Γκορζόφ -:-13:00Μπιτόμ Οντρζάνσκι - Πολκόβιτσε -:-
14:00Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι - Σλασκ Βρότσλαβ II -:-
14:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Γιελένια Γκόρα -:-
14:00Ούνια Τούρζα Σλάσκα - Ρακόφ II -:-
16:00Σταρόβιτσε Ντόλνε - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
13:00Βισλάνιε Γιασκόβιτσε - Τσζάρνι Πολάνιετς -:-13:00Καρπάτι Κρόζνο - Σταρ Σταραχόβιτσε -:-
13:00Ορλέτα Ραντζίν - Ούνια Ταρνόφ -:-
14:00Άβια Σουίντνικ - Ποντάλε Νόβι Ταργκ -:-
14:00Γκαρμπάνια - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ -:-
14:00Κελμιάνκα Κελμ - Σβιντνιτσζάνκα Σβίντνικ -:-
14:00Μπιάλα Ποντλάσκα - Βισλόκα Ντέμπιτσα -:-
14:30Βιαζόβνιτσα - Βιετσζίστα Κρακοβίας -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:00Όντρα Όπολε U19 - Κορόνα Κιέλτσε U19 -:-13:00Βίντζεβ Λοτζ U19 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Αρούκα - Φαρένσε -:-17:30Γκιμαράες - Μορεϊρένσε -:-
20:00Μποαβίστα - Ρίο Άβε -:-
22:30Εστορίλ - Πόρτο -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
13:00Λεϊρία - Νασιονάλ Μαδέιρα -:-16:00Μαρίτιμο - Λεϊσόες -:-
17:30AVS - Σάντα Κλάρα -:-
17:30Πόρτο Β - Πεναφιέλ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Βαρζίμ - Ακαδέμικα -:-21:30Φελγκουέιραζ - Κοβίλα -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αμόρα - Πέρο Πινέιρο -:-17:00Ανάντια - Τροφένσε -:-
17:00Βιανένσε - Κανέγιας 2010 -:-
17:00Ντεζέμπρο - Ολιβέιρα Χοσπιτάλ -:-
17:00Σανιοανένσε - Φέιφ -:-
19:00Κάλντας - Σπόρτινγκ Β -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ B
13:00Μπέιρα Μαρ - Βίλα Μέα -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ Πριο - Γκρουπ C
13:00Μαρινένσε - Φοντίνιας -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ακαδέμικα U19 - Τορεένσε U19 -:-18:00Βιζέλα U19 - Λουζιτάνια U19 -:-
18:00Ζιλ Βιθέντε U19 - Τσάβες U19 -:-
18:00Μπέιρα Μαρ U19 - Αλβέρκα U19 -:-
18:00Μπελενένσες U19 - Εστορίλ U19 -:-
18:00Ρίο Άβε U19 - Μποαβίστα U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Μπράγκα U19 - Πόρτο U19 -:-18:00Μπενφίκα U19 - Ακαντόμικο Βισέου U19 -:-
18:00Φαμαλικάο U19 - Σπόρτινγκ U19 -:-
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
12:30Γκορίλα - Πολίς -:-15:00Κιγιόβου - Μουσάνζ -:-
15:00Μουκούρα Βίκτορι Σπορτς - Ραγιόν Σπορτ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:45Μποτοσάνι - Πολιτέκνικα Ιάσι -:-18:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Αράντ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Ραπίντ Βουκουρεστίου -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00Αλεξάντρια - Ντουμπραβίτα -:-11:00Βιτορούλ Τάργκου Γίου - CSA Στεάουα Βουκουρεστίου -:-
11:00Κέαλολ - Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου -:-
11:00Κονκόρντια - Προγκρεσούλ Σπαρτάκ -:-
11:00Ρεζίτα - Ουνιρέα Ντέι -:-
11:00Τουνάρι - Τσίντια Ταργκόβιτσε -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
11:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Μιοβένι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Μπακάου - Στίντα Μιρόσλαβα -:-15:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Μπακό -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Μέταλουλ Μπουζάου - Ουνιρέα Μπρανιστέα -:-15:00Φοτσανί - Σπόρτινγκ Λιέστι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Μπράιλα - Φορτίνο Ιάνκα -:-15:00Χαμάνγκια Μπαΐα - Βόιντα Λίμπεζις -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Αφουμάτι - Κλιντσένι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Αξιόπολις Τσερναβόντα - Ινάιντε -:-15:00Γκλόρια Μπανεάσα - Προγκρεσούλ Φουντουλέα -:-
15:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Βολουντάρι 2 -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Μορένι - Τρικολορούλ Μπρεάζα -:-15:00Πλοπένι - Μουσελούλ Μουσκέλ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Καμπουλούνγκ - Κιντς Τάμπα Μπρασόφ -:-15:00Ολίμπικ Ζαρνέστι - Τσετάτε Ραζνόφ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Τάργκου Σεκουιέστ - Ταρλουνγκενί -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Χορέτζου - Καλιμανέστι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Φιλιάσι - Βιτορούλ Σιμιάν -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Βόιντα Λουπάκ - Γιούλ Πετροζάνι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Μπιόρ - Φοίνιξ Μπουζίας -:-15:00Πολιτέκνικα Τιμισοάρα - Πέτσιου Νου -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Προγκρεσούλ Πέτσιτσα - Ινεού -:-15:00Σόιμιι Λίποβα - Σοκοντόρ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Μίντιαζ - Ουνιρέα Ουντζένι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία - Βιτορούλ Κλουζ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Σάτου Μάρε - Σανταντρέι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Βικτόρια Κάρεϊ - Μιναρούλ Ότσνα Ντέι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00Τάργκου Μούρς Γ - Γκλόρια 2018 Μπίστριτα Γ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Μιερκουρέα Τσιούκ Γ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Γ -:-14:00Φαρούλ Κονστάντα Γ - Ολύμπια Κλουζ Γ -:-
ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Ζενίτ -:-15:30Σότσι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-
16:30Βάλτικα - Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ -:-
18:00Σπαρτάκ Μόσχας - Ουράλ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL
07:00Γιενισέι - Κίμκι -:-13:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Σαρατόφ -:-
15:00Άρσεναλ Τούλα - Τιουμέν -:-
15:00Σινίκ Γιάροσλαβ - Λενινγκράντετς -:-
15:00Τορπέντο Μόσχας - Καμάζ -:-
18:30Ροντίνα Μόσχας - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
11:00Ούφα - Βέλες Μόσχας -:-12:00Νοβοσιμπίρσκ - Μάρομ -:-
14:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Μέταλουργκ Λίπετσκ -:-
15:00Κράσνονταρ 2 - Ροντίνα Μόσχας 2 -:-
16:00Τσάικα - Τσέλιαμπινσκ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
13:00Ομσκ - Τορπέντο Μιάς -:-13:30Σπαρτάκ Κοστρόμα - Βόλγκα -:-
14:00Άβανγκαρντ - Ν. Μπριάνσκ -:-
14:00Κίμικ - Τεκστίλστικ -:-
15:00Μασούκ - Καλούγκα -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
13:00Αστρακάν - Ναρτ Τσερκέσκ -:-13:00Μπιολόγκ - Πομπέντα -:-
13:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Δυναμό Στάβροπολ -:-
14:00Αλάνια 2 - Φόρτε Ταγκανρόγκ -:-
15:00Μαϊκόπ - Ροστόφ 2 -:-
ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών
10:00Ζβέζντα Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ -:-10:45Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ -:-
12:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Κράσνονταρ Γ -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
21:00Αλ Νασρ - Αλ Ταέ -:-21:00Αλ Ουεντά - Αλ-Φατέχ -:-
21:00Αλ Ριγιάντ - Άμπα -:-
21:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Χιλάλ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα
15:00Ραντνίτσκι 1923 - Νάπρεντακ -:-15:00Ραντνίτσκι Νις - Μλάντοστ -:-
17:00Γιάβορ - Ερυθρός Αστέρας -:-
19:30Παρτιζάν - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00OFK Βελιγραδίου - Σμεντέρεβο -:-16:00Γκράφικαρ Βελιγραδίου - Μλάντοστ ΓΑΤ -:-
16:00Νόβι Σαντ - Βρσακ -:-
16:00Τέκστιλατς - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα -:-
18:00Κολουμπάρα - Ίντιγια -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
12:00Ούτσε - Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς -:-12:00Πρβα Ίσκρα - Στουντέντσκι Γκραντ -:-
14:30Τορλάκ - Τελεόπτικ -:-
17:00Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Σίντελιτς Βελιγραδίου -:-
17:00Ραντ - Μπρόνταρατς -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
17:001. Μάι Ρούμα - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν -:-17:00Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ντιναμό Παντσέβο -:-
17:00Ζελέζνιτσαρ Ιντίγια - Μπάκα -:-
17:00Μπετσέι - Κάμπελ Νόβι Σαντ -:-
17:00Ναφτάγκας - Κικίντα -:-
17:00Χάιντουκ 1912 - Ποντουνάβατς Μπελέγκις -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
16:30Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Ζιτοραντία -:-16:30Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Τιμοκανίν -:-
16:30Μέσεβο - Πτσίνια -:-
16:30Ραντνίτσκι Σβιλάινατς - Ντούναβ Πράχοβο -:-
16:30Τράγιαλ Κρούσεβατς - Ραντνίτσκι Πιρότ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
16:30Γιοσάνιτσα - ΦΑΠ -:-16:30Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Μπούντουτσνοστ Κρούσικ -:-
16:30Λόζνιτσα - Σλόγκα Ποτζέγκα -:-
16:30Μπόρατς 1926 - Σλόγκα Πέτροβατς -:-
16:30Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε - Πόλετ Λιούμπιτς -:-
16:30Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Μλάντι Ράντνικ -:-
16:30Τουτίν - Μιχαΐλοβατς -:-
ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
18:15ΑναβολήΚολιφά Σταρς - Λουάβα -:-18:15ΑναβολήΛαμπόι - Βουσούμ Σταρς -:-
18:15ΑναβολήΜάιτι Μπλάκπουλ - Καχούνλα -:-
18:15ΑναβολήΜπο Ρέιντζερς - Ρεάλ Ρεπάμπλικανς -:-
18:30Λαμπόι - Ντάιαμοντ Σταρς -:-
20:00Καλόν - Φριτάουν Σίτι -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ
17:00Αμπερντίν - Ρος Κάουντι -:-17:00Μάδεργουελ - Σεντ Μίρεν -:-
17:00Ρέιντζερς - Χιμπέρνιαν -:-
17:00Σεντ Τζόνστον - Νταντί -:-
17:00Χαρτς - Κιλμάρνοκ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ
17:00Άρμπροαθ - Ντανφέρμλιν -:-17:00Μόρτον - Κουίνς Παρκ -:-
17:00Νταντί Γιουνάιτεντ - Ρέιθ Ρόβερς -:-
17:00Πάρτικ Θιστλ - Ινβερνές -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1
17:00Αλόα - Άνναν -:-17:00Κέλτι Χαρτς - Εδιμβούργο -:-
17:00Κόουβ Ρέιντζερς - Στέρλινγκ Άλμπιον -:-
17:00Χάμιλτον - Κουίν οφ Σάουθ -:-
19:30Μοντρόουζ - Φόλκερκ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2
17:00Νταμπάρτον - Στενχαούσμιουρ -:-17:00Πίτερχεντ - Κλάιντ -:-
17:00Σπάρτανς - Φόρφαρ -:-
17:00Στρανράερ - Μπόνιριγκ Ρόουζ -:-
17:00Φάιφ - Έλγιν Σίτι -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ
16:00Γουίκ Ακάντεμι - Μπρέχιν -:-17:00Κίθ - Χάντλι -:-
17:00Κλακνακούντιν - Μπανκς Ο Ντι -:-
17:00Ντέβερονβεϊλ - Μπάκι Θιστλ -:-
17:00Στράθσπεϊ Θιστλ - Νέιρν Κάουντι -:-
17:00Τούριφ Γιουν. - Λόζιεμαουθ -:-
17:00Φόρις Μεκάνικς - Φορμαρτάιν Γιουν. -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ
17:00Λίνλιθγκοου Ρόουζ - Κάουντενμπιθ -:-17:00Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς - Άλμπιον Ρόβερς -:-
17:00Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι - Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Κόζιτσε -:-16:00Μπάνκα Μπίστριτσα - Τρέντσιν -:-
16:00Σκάλιτσα - Μιχάλοβτσε -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:30Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
15:00Λιπτόφσκι Μίκουλας - Σπαρτάκ Μιγιάβα -:-16:00Σαμορίν - Σπίσκα Νόβα Βες -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
16:00Λουμπόβνα - Ναμεστόβο -:-16:00ΜΣΚ Λούτσενετς - Μπαρντέγιοφ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
16:00Γιέντνοτα Μπάνοβα - ΜΣΚ Μαρτίν -:-16:00Γκαλάντα - Μπελούσα -:-
16:00Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Βέλκε Λούντιντσε -:-
16:00Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Μπάνσκα Μπίστριτσα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
16:00Κάντσα - Τβρντόσιν -:-16:00Κ. Νόβε Μέστο - Πριμπέλτσε -:-
16:00Μακόφ - Μπενεσόβα -:-
16:00Μπαντίν - Μπάνικ Στρανάβι -:-
16:00Σλάβια Στασκόφ - Λιπτόσκα Στιαβνίτσα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
11:30Σοκόλ Λουμπότιτσε - Ρασλάβιτσε -:-16:00Σαμπίνοφ - Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
16:00Νόβε Ζάμκι - Τρεντσιάνσκε Στάνκοβτσε -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών
12:00Τοπολκάνι Γ - Ζίλινα Γ -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Κόπερ -:-18:30Τσέλιε - Αλουμίνι -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
16:30Μπιλγιέ - Γκροσούπλιε -:-16:30Μπίστριτσα - Γκόριτσα -:-
16:30Ντραβίνια - Πριμόριε -:-
21:00Νάφτα - Μπέλτιντσι -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
16:00Βιντέμ - Ζαβρτς -:-16:00Κοροτάν Πρεβάλιε - Χαϊντίνα -:-
16:00Λιούτομερ - Ντράβα -:-
16:00Πόντβιντσι - Μπρέζιτσε -:-
16:00Ρέις - Ντράβογκραντ -:-
17:00Σαμπιόν Κέλιε - Κρσκο -:-
19:00Ντομπρόβτσε - Σμάρτνο -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
16:30Άντρια Μίρεν - Φάμα Βιπάνα -:-16:30Γιεσένιτσε - Ντρεν Βρνίκα -:-
16:30Ζίρι - Σόμπετς Λέσκε -:-
16:30Κοτσέβιε - Ντομπ -:-
16:30Σκόφια Λόκα - Ίζολα -:-
16:30Σλόβαν Λιουμπλιάνα - Μπρντα -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών
16:00Μούρα Γ - Ντράβα Γ -:-16:30Πριμόριε Γ - Γκαζόν Γ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00Νόρκεπινγκ - Μάλμε -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Σούντσβαλ - Έστερσουντ -:-16:00Έργκριτε - Ούτσικτενς -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
13:00Στόκσουντ - Φρίσκα Βίλιορ -:-14:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε -:-
17:00Γιουνάιτεντ Νόρντικ - Εσκιλστούνα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
14:00Εσκιλσμίνε - Τβάακερς -:-17:00Γιόνσεπινγκ - Ολύμπικ -:-
17:00Οσκαρσάμνς - Λιούνγκσκίλε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
15:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Ιτερχόγκνταλς -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
15:00Χάσλχολμς - Λόντε -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες - Πλέι Οφς
16:00Πιτέα Γ - Ρόζενγκαρντ Γ -:-ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML
01:00Μπρόκι - Πολίτι Βόετμπαλ Βρίεντεν -:-22:30Φλόρα - Λέο Βίκτορ -:-
ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία
14:00Αλ-Ιτιχάντ Αλέπο - Αλ-Σαχέλ -:-14:00Αλ Καραμά - Αλ Ταλιγιά -:-
14:00Γιαμπλέ - Αλ Γιαΐς -:-
14:00Φουτούα - Χορίγια -:-
14:00Χοτίν - Τισρίν -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
13:00Ουτάι Τανί - Πρατσουάπ -:-13:30Λάμπουν Ουόριορ - Πορτ ΜΤΙ -:-
14:00Σουκοτάι - Ρατσαμπούρι -:-
15:00Τρατ - Πατούμ Γιουνάιτεντ -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2
12:30Πατάγια Γιουνάιτεντ - Τσαϊνάτ -:-13:00Κράμπι - Νονγκ Μπουά Πιτσάγια -:-
13:00Τσιανγκμάι - Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ -:-
13:30Νακόν Ρατσασίμα - Τσιανγκμάι Γιουνάιτεντ -:-
14:00Καζετσάρτ - Ραγιόνγκ -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
20:00Οπιτάλ - Γκενταρμεριέ -:-ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ
17:00Γκμπικιντί Μπασάρ - Μπαρακούντα -:-17:00Ντουμπέ - Γιούνισπορ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες
11:00Αμέντ Γ - Αντάνα Ιντμανιγιούρντ Γ -:-11:00Γαλατασαράι Γ - Χακαριγκουτσού Γ -:-
11:00Τραμπζονσπόρ Γ - Ατασεχίρ Μπελεντιγιεσί Γ -:-
11:00Φατίχ Βάτανσπορ Γ - Καραντενίζ Ερεγκλισπόρ Γ -:-
12:00Μπεσίκτας Γ - Φενερμπαχτσέ Γ -:-
13:00Καραγκουμρούκ Γ - 1207 Αντάλιασπορ Γ -:-
13:00Μπεϊλερμπέι Γ - Φόμγκετ Γκεντσλίκ Βε Σπορ Γ -:-
14:00Γκαζιαντέπ Γ - ALG Σπορ Γ -:-
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
13:00Αλτίν Ασίρ - Νέμπιτσι -:-14:00Αρκαντάγκ - Αχάλ -:-
ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:00Εμάτ - Φάρχα -:-17:00Σταρς Τζ. Τάλεντς - Άγκρι Τσαντ -:-
17:00Τουρμπιγιόν - Γκαζέλ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα
16:00Βικτόρια Πλζεν - Σλόβαν Λίμπερετς -:-16:00Μποέμιανς - Γιάμπλονετς -:-
16:00Σίγμα Όλομουτς - Παρντούμπιτσε -:-
19:00Σλοβάτσκο - Σλάβια Πράγας -:-
ΤΣΕΧΙΑ: FNL
11:15Βισκόφ - Ταμπόρσκο -:-11:30Πρόστεγιοφ - Χρούντιμ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:30Πρέπερε - Τσέσκα Λίπα -:-17:30Ζάπι - Μπροζάνι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Τρίνεκ - Σλοβάτσκο Β -:-16:00Φρίντλαντ - Ουνίτσοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
11:15Αρίτμα Πράγας - Ντομάζλιτσε Β -:-11:30Κόμαροφ - Γίντριτσουφ Χράντετς -:-
17:30Κατόβιτσε - Σόκολοφ -:-
17:30Ντουμπράβκα - Χορόβιτσε -:-
17:30Ροκιτσάνι - Μαρίλα Πρίμπραμ Β -:-
17:30Σόμπεσλαβ - Τατσόφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
17:30Νεσπέκι - Χβέζντα Τσεμπ -:-ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:15Λέτοχραντ - Βισόκε Μίτο -:-11:30Κοσμονόσι - Μπενεσόφ -:-
11:30Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Μπενάτκι -:-
17:30Νόβι Μπιντζόφ - Χρούντιμ Β -:-
17:30Ούστι ναντ Όρλιτσι - Τρούτνοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Μπρέτσλαβ - Χούμπολετς -:-11:15Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Νόβε Μέστο να Μόραβε -:-
16:00Σπέριτσε - Στάρα Ρίζε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
16:00Νόβε Σάντι - Κοζλόβιτσε -:-16:00Στέρνμπερκ - Μπζένετς -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Οπάβα Β - Χλούμπινα -:-16:00Βιτκόβιτσε - Μποχούμιν -:-
16:00Γιέσενικ - Κρνοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
15:00Σέμιτσε - Ρουντόλφοφ -:-16:00Γιανκόφ - Προτίβιν -:-
16:00Τιν ναντ Βλτάβου - Ντράζιτσε -:-
16:00Τρχόβε Σβίνι - Μιλέβσκο -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
11:30Ποχορέλιτσε - Ρουζίνοφ -:-ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:30Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Κάρλοβι Βάρι Β -:-15:30Μαριάνσκε Λάζνε Β - Τουζίμ -:-
16:30Βιντίροφ - Σπαρτάκ Τσόντοφ -:-
16:30Κράλοβσκε Πόριτσι - Χροζνέτιν -:-
16:30Λόμνιτσε - Λόκο Κάρλοβι Βάρι -:-
16:30Νόλε Σέντλο - Οστρόφ Β -:-
16:30Σίτιτσε - Τρστένιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
17:30Λιμπτσάνι - Σόλνιτσε -:-17:30Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Πολίς ναντ Μετούχι -:-
17:30Τρέμπες - Γίτσιν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
11:30Βέλκε Χάμρι Β - Σεντμιχόρσκι -:-11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Νόβι Μπορ -:-
16:00Βίσνοβα - Ζελέζνι Μπροντ -:-
16:00Κόσταλοφ-Λίμπαστατ - Πεντσίν -:-
16:00Λόμνιτσε ναντ Ποπέλκουα - Κραστάβα -:-
16:00Στράζ ποντ Ράλσκεμ - Ραπίντ Λίμπερετς -:-
16:00Χράντεκ ναντ Νίσου - Σκάλιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
16:30Γιακουμπτσόβιτσε - Πούστα Πολόμ -:-16:30Ντόλνι Μπενεσόφ - Σοκόλ Κράζνε Πόλε -:-
16:30Πετρβαλντ να Μόραβε - Μπρουσπέρκ -:-
16:30Στόναβα - Μοραβάν Ολντρίσοφ -:-
16:30Χερμανίτσε - Βρεσίνα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
11:30Λιτόβελ - Μεντλόφ -:-16:00Μοχελνίτσε - Κόνιτσε -:-
16:00Ούρτσιτσε - Ραπότιν -:-
16:00Ποστρέλμοφ - Τσετσόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
16:00Τρεμοσνίτσε - Λιμπισάνι -:-16:00Χερμανούφ Μεστέκ - Τσέσκα Τρεμπόβα -:-
16:00Χόρνι Ρέντιτσε - Τσότσεν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
13:30Κοσούτκα Πλζεν - Νίρσκο -:-16:00Μίτο - Βεϊπρνίτσε -:-
17:30Νεπομούκ - Σοκόλ Ράντνιτσε -:-
17:30Στρίμπρο - Τσότικοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:30Κλούμετς - Κούτνα Χόρα -:-17:30Βελίμ - Μιλίν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:30Τσερνόβιτσε - Κάνταν -:-ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
16:30Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β - Οκρίσκι -:-16:30Καμενίτσε ναντ Λίπου - Λέντετς ναντ Σαζαβού -:-
16:30Τρέμπιτς - Νόβα Βες ο Ν. Μ. να Μορ. -:-
16:30Χότεμπορ - Ζιρόβνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
16:00Οσβετιμάνι - Μπόρσιτσε -:-16:00Σλουσοβίτσε - Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
11:00Οστράβα U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 -:-12:00Φρίντεκ Μίστεκ U19 - Σλοβάτσκο U19 -:-
14:00Σλάβια Πράγας U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 -:-
14:30Σπάρτα Πράγας U19 - Κάρβινα U19 -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών
13:00Βικτόρια Πλζεν Γ - Λοκομοτίβα Μπρνο Γ -:-14:00Οστράβα Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ -:-
15:00Σλάβια Πράγας Γ - Παρντούμπιτσε Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών
11:30Σπάρτα Πράγας B Γ - Πράγα FC Γ -:-15:00Ντούκλα Πράγας Γ - Ράπτορς Πράγας Γ -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λιγκ Καπ - Πλέι Οφς
15:00Ίντερ Τούρκου - Κουόπιο -:-ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
01:30Κομπρεσάλ - Παλεστίνο -:-17:00Χουατσιπάτο - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-
23:00Κόλο Κόλο - Έβερτον Ντε Βίνα -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
23:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Λίμασε -:-23:00Τσούριτσο Ουνίδο - Λα Σερένα -:-
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
23:00Πουέρτο Μοντ - Ντεπόρτες Κονσεπσιόν -:-ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
15:30Έβερτον Γ - Ντεπόρτες Ικίκε Γ -:-16:00Αντοφαγκάστα Γ - Κοκίμπο Γ -:-
16:00Ουνιόν Εσπανιόλα Γ - Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ -:-
16:00Παλεστίνο Γ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν Γ -:-
23:00Αουντάξ Ιταλιάνο Γ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ -:-
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
09:00Χονγκ Κονγκ U23 - Σαμ Σούι Πο -:-12:00Ριζόρσιζ Κάπιταλ - Κίτσεε -:-
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.