REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Αλ Μοκαουλούν - Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου -:-
20:00Γκαζλ ελ Μαχαλά - Ελ Ισμαΐλι -:-
22:30Ζάμαλεκ - Κεράμικα Κλεοπάτρα -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Ντίφενς Φορς - Χαουασά -:-
16:00Αντάμα Σίτι - Ντιρέ Ντάβα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

02:00Ατλέτικο Τουκουμάν - Γκοντόι Κρούζ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

00:00Φέρο Καρίλ Οέστε - Τσάκο Φορ Έβερ -:-
01:00Νουέβα Σικάγο - Κλαμπ Α. Γκουέμες -:-
03:15Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο - Τσακαρίτα Τζούνιορς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

02:30Ρασίνγκ Κόρντομπα - Ουνιόν Σουντσάλες -:-
02:30Σπορτίβο Μπελγκράνο - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα

00:05ΑναβολήΡοζάριο Σεντράλ - Κίλμες -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

02:00Οπεράριο - Τσαπεκοένσε -:-
02:00Σαμπάιο Κορρέα - CSA -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00Φιγκουεϊρένσε - Ρέμο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

02:15Τρεμ - Σάο Ραϊμούντο -:-
02:30Αλαγκόινας - Σάντα Κρούζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο 2 - Πλέι Οφς

01:00Βερανόπολις - Αβενίντα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2 - Τελική Φάση

01:30Μπόα - Ντεμοκράτα ΣΛ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

18:00Κουρεσάαρε - Λεβάντια -:-
20:00Ταλίνα Κάλεφ - Κάλιου -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Θέσεις 5η - 6η

18:00Σλοβακία U19 - Αυστρία U19 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Πλέι Οφς

18:00Αγγλία U19 - Ιταλία U19 -:-
21:00Γαλλία U19 - Ισραήλ U19 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Μουντιάλ Γυναικών - Προκριματικά

18:00Μολδαβία Γ - Λιθουανία Γ -:-
19:00Εσθονία Γ - Καζακστάν Γ -:-
21:00Ουκρανία Γ - Ουγγαρία Γ -:-
21:45Ολλανδία Γ - Λευκορωσία Γ -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:00Φιλαδέλφια Γιούνιον II - Νιού Γιόρκ Σίτι II -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

23:00Ντέιβις Λέγκασι - Σαόυδερν Καλιφόρνια -:-
00:00Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς - Μπόστον Σίτι -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Πρέζιντεντ Καπ

12:00Borneo - RANS Cilegon -:-
16:30Μαντούρα Γιουνάιτεντ - Περσίγια Τζακάρτα -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

22:45Σέλφος - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

13:30Σαντόνγκ Ταϊσάν - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν -:-
14:30Γκουανγκζού Σίτι - Ντάλιαν Προ -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:00Ετουάλ ντε Κίβου - RCK -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

11:30Στέζιτσα (Πολ) - Πλοκ (Πολ) -:-
12:00Μποέμιανς (Τσε) - Μας Ταμπόρσκο (Τσε) -:-
15:00Έιρ Γιουνάιτεντ (Σκω) - Ντάρβελ (Σκω) -:-
15:00Κράσνονταρ (Ρωσ) - Ροστόφ (Ρωσ) -:-
15:00Λεχ Πόζναν (Πολ) - Γιαγκιελόνια (Πολ) -:-
15:00Λίνκολν (Γιβ) - Κιλμάρνοκ (Σκω) -:-
15:00ΛΚΣ Λοτζ (Πολ) - Σταλ Μίελετς (Πολ) -:-
15:00Πιάστ Γκλίβιτσε (Πολ) - Ρεζόβια Ρζεσζόφ (Πολ) -:-
15:00Πλοκ (Πολ) - Άρκα Γκντίνια (Πολ) -:-
15:00Τορπέντο Μόσχας (Ρωσ) - Βόλγκα-Γκάζπρομ (Ρωσ) -:-
15:00Τορπέντο Μόσχας (Ρωσ) - Γιενισέι (Ρωσ) -:-
15:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bου) - Φερεντσβάρος (Ουγ) -:-
16:00Ρουμπίν Καζάν (Ρωσ) - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα (Ρωσ) -:-
16:30Μπραουνσβάιγκ (Γερ) - Φράιμπουργκ II (Γερ) -:-
17:00Γιουνγκ Μπόιζ (Ελβ) - Ξαμάξ (Ελβ) -:-
17:30Βικτόρια Πλζεν (Τσε) - Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) -:-
18:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε (Σλκ) - Σλόβακο (Τσε) -:-
18:30Καϊζερσλάουτερν (Γερ) - Λουγκάνο (Ελβ) -:-
19:00Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) - Λέγκια Βαρσοβίας (Πολ) -:-
19:00Μέπεν (Γερ) - Άγιαξ (Ολλ) -:-
19:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II (Γερ) - Πρόισεν Μούνστερ (Γερ) -:-
19:00Παρτιζάν (Σερ) - Σπάρτακ Τρνάβα (Σλκ) -:-
19:00Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) (Αυτ) - Στρίπφινγκ (Αυτ) -:-
19:00Τραϊσκίρχεν (Αυτ) - Αούστρια Βιέννης (Αυτ) -:-
19:30VfL Όλντενμπουργκ (Γερ) - Όλντενμπεργκ (Γερ) -:-
19:30Αντμίρα (Αυτ) - Βίνερ (Αυτ) -:-
20:00Άουγκσμπουργκ (Γερ) - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ (Γερ) -:-
20:00Βαντούζ (Λιχ) - Βίντερτουρ (Ελβ) -:-
20:00ΑκυρώθηκεΜάρτσφελντ (Αυτ) - Χορν (Αυτ) -:-
20:00ΡΚΤΣΒ Τερβινσέλεν (Ολλ) - Ρόντα (Ολλ) -:-
20:00Τιμ Βιέννης (Αυτ) - Μάρτσφελντ (Αυτ) -:-
20:30Ρεμπεκουάζ (Bελ) - Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ (Bελ) -:-
21:30Axminster Town (Αγγ) - Τίβερτον (Αγγ) -:-
21:30Αλόα (Σκω) - Στέρλινγκ Άλμπιον (Σκω) -:-
21:30Κίθ (Σκω) - Έλγιν Σίτι (Σκω) -:-
21:30Μπανκς Ο Ντι (Σκω) - Κόουβ Ρέιντζερς (Σκω) -:-
21:30Στενχαούσμιουρ (Σκω) - Μόρτον (Σκω) -:-
21:30Φόλκερκ (Σκω) - Στρανράερ (Σκω) -:-
21:30Φόρφαρ (Σκω) - Ντανφέρμλιν (Σκω) -:-
21:45Κέλτι Χαρτς (Σκω) - Γκλένροθς (Σκω) -:-
21:45Λόνγκριντζ Τάουν (Αγγ) - Μπόλτον (Αγγ) -:-
21:45Μέλκσαμ (Αγγ) - Φόρεστ Γκριν (Αγγ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Μεσογειακοί Αγώνες

19:00Αλγερία U18 - Μαρόκο U18 -:-
22:00Ισπανία U18 - Γαλλία U18 -:-
22:00Ιταλία U18 - Ελλάδα U18 -:-
22:00Πορτογαλία U18 - Τουρκία U18 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

23:00Παναμάς U20 Γ - Βενεζουέλα U20 Γ -:-
02:00Κολομβία U20 Γ - Παραγουάη U20 Γ -:-
15:00Τουρκία Γ - Αζερμπαϊτζάν Γ -:-
18:00ΗΠΑ U20 Γ - Ολλανδία U20 Γ -:-
19:00Κόστα Ρϊκα Γ - Αϊτή Γ -:-
19:30Σουηδία Γ - Βραζιλία Γ -:-
20:00Νέα Ζηλανδία Γ - Ουαλία Γ -:-
20:00Νήσοι Φερόε Γ - Ανδόρα Γ -:-
20:00Ρουμανία Γ - Ιορδανία Γ -:-
21:00Βέλγιο Γ - Λουξεμβούργο Γ -:-
22:00Γαλλία U20 Γ - Μεξικό U20 Γ -:-
23:00ΑκυρώθηκεΕκουαδόρ Γ - Παναμάς Γ -:-
23:00Μεξικό Γ - Περού Γ -:-
23:00Παραγουάη U20 Γ - Παναμάς U20 Γ -:-
23:00Πορτογαλία Γ - Αυστραλία Γ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

15:00Ενεργκέτικ-BGU 2 - Ντνεπρ Μόγκιλεφ 2 -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Γιόχορ - Πεταλίνγκ Γιάγια Σίτι -:-
16:00Σελανγκόρ - Σαμπά -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Τσίβο Γιουν. - Μάιτι Ουόντερερς -:-

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:00Ντζολιμπά - Μπλακ Σταρς -:-
21:00ΛΚ Μπαμάκο - Ρεάλ Μπαμάκο -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

20:30ΑΣΑΚ Κονκόρντε - Καεντί -:-
22:45Νουαντχίμπου - Τεβρά-Ζέινα -:-

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν - Αμπαχανί Λίμιτιντ -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

17:00Ρούναβικ 2 - Undri -:-
21:30Σάντουρ - Κλάκσβικ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

20:00Γκρορούντ 2 - Σκιντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

15:00Μιοντάλεν 2 - Τρόμσο 2 -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

18:00Κοκάντ 1912 - Ντιν. Σαμαρκάντ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

01:15Γουόντερερς - Μοντεβιδέο Σίτι -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Σπορτίβο Αμελιάνο - Γκουαϊρένα -:-
02:15Τακουάρη - Σολ Ντε Αμέρικα -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Ιντιπεντιέντε - Φερνάντο ντε λα Μόρα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:30Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ-Αχλί Μεροβέ - Αμάλ Ατμπαρά -:-
17:00Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν - Χαϊ αλ-Αράμπ -:-
17:00Κόμπερ - Χιλάλ Ελ Ομπιέντ -:-
17:00Τούτι - Αχλί Χαρτούμ -:-
20:15Αλ Καρτούμ - Wad Nobawi -:-
20:15Αλ-Μερεΐκ - Χιλάλ Ελ-Φασέρ -:-
20:15Αλ-Χιλάλ - Χάι Αλ Ουαντί -:-
20:15Αχλί Σεντί - Αλ Σορτά -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Γιόνσεπινγκ - Έργκριτε -:-
20:00Νόρμπι - Έστερσουντ -:-
20:00Χάλμσταντ - Τρέλεμποργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

20:00Λίντινγκο IFK - Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε -:-
20:30Λίντομε - Γκάις -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30Χόνκα Ακατέμια - Μουσάν -:-
19:00ΚααΠό - Τάμπερε Γιουν. -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

18:30Λάχτι - ΓιαΠΣ -:-

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

23:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.