REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

22:00Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Αλμερία - Ρεάλ Μαδρίτης -:-
18:30Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μαγιόρκα -:-
20:30Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης -:-
22:30Μπέτις - Έλτσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

19:30Βερόνα - Νάπολι -:-
21:45Γιουβέντους - Σασουόλο -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

21:45Κινγκς Λάνγκλεϊ - Μπέντφορντ -:-
21:45Μπάρουελ - Ίλκεστον -:-
21:45Ρέντιτς - Στράτφορντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:30Μπράκνελ Τάουν - Χάροου -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Αβελέι - Μπιλερικέι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Λιντς U21 - Νόριτς U21 -:-
21:00Νιουκάστλ U21 - Στόουκ U21 -:-
21:00Σάντερλαντ U21 - Άστον Βίλα U21 -:-
21:00Τσέλσι U21 - Φούλαμ U21 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Ρέντινγκ U21 - Μπέρνλι U21 -:-
16:00Τσάρλτον U21 - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U21 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κύπελλο Αιγύπτου

21:00Ζάμαλεκ - Ελ Ισμαΐλι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Αργεντίνος Τζούνιορς - Ουνιόν Σάντα Φε -:-
00:00Εστουδιάντες - Ταγιέρες Κόρντομπα -:-
02:30Ρασίνγκ Κλούμπ - Μπόκα Τζούνιορς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

23:40Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Γιμνάσια Μεντόζα -:-
21:30Νουέβα Σικάγο - Ντεπορτίβο Μορόν -:-
22:00Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια - Χιμνάσια Χουχούι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

00:00Ατλέτικο Παρανά - Σαν Μαρτίν Φορμόζα -:-
02:00Αντινιάνα - Ντάγκλας Χέιγκ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

21:00Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα - Λος Αντές -:-
21:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ιτουζάινγκο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Κλαουζούρα

21:30Εξουρσιονίστας - Βικτοριάνο Αρένας -:-
21:30Λεάντρο Ν. Άλεμ - Τζένεραλ Λαμαντρίντ -:-
23:30Μίντλαντ - Λαφερέρ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D - Απερτούρα

21:30Σπορτίβο Μπαράκας - Λουγκάνο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

16:00Λανούς 2 - Νιούελς Όλντ Μπόις 2 -:-
16:00Ουρακάν 2 - Ιντεπεντιέντε 2 -:-
17:00Γκοντόι Κρουζ 2 - Σαρμιέντο Τζουνίν 2 -:-
17:00Κολόν Σάντα Φε 2 - Σεντράλ Κόρντομπα 2 -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών

16:00Ιντεπεντιέντε Γ - Σαν Λορέντζο Γ -:-
18:00Κομιουνικασιόνες BςAς Γ - Πορβενίρ Γ -:-
21:10Λανούς Γ - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

11:30Ραϊχενάου - Τιρόλ (Ερασ.) -:-
18:00Κούντλ - Ιμστ -:-
18:00Μοτζ/Σιλτζ - Βοργκλ -:-
18:00Σβατζ - Κιτζμπούελ -:-
18:00Τελφς - Κούφσταϊν -:-
18:30Φούγκεν - Χολ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

18:00UFC Hallein - Γκέλινγκ -:-
18:00Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Σααλφέλντεν -:-
18:00Γιόχαν - Βαλς-Γκρούναου -:-
18:00Κουχλ - USK Ανίφ -:-
18:00Μπισχοφσόφεν - SAK 1914 -:-
20:00Γκρόντιχ - Σεεκίρχεν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο - Προκριματικά

17:00Αρκέ - Βιρτόν -:-
20:00Βίρσταντ Κέρσελ - Μπελίζια Μπιλζέν -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Χερμάνος Κολμενάρες - UCV -:-
02:15Ντεπορτίβο Ταχίρα - Καραμπόμπο -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

00:15Ουνιβερσιτάριο - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-
02:30Οριέντε Πετρολέρο - Ρεάλ Τομαγιάπο -:-
22:00Όλγουέιζ Ρέντι - Μπλούμινγκ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β - Πρώτη φάση

23:00Μαρισκάλ Σούκρε - Βάκα Ντιέζ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

18:00Λοκομοτίβ Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ -:-
20:30Μπότεφ Βράτσα - Σπαρτάκ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

20:00Λίτεξ Λόβετς - Λουντόγκορετς II -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας II - Γκρανίτ Βλαντάγια -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:00Αμέρικα ΜΓ - Σάντος -:-
01:00Ιντερνασιονάλ - Φλουμινένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20 - Πλέι Οφς

22:30Αμέρικα ΜΓ U20 - Κορίνθιανς U20 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

21:45Κεβιγί Ρουέν - Σεντ Ετιέν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

19:30Νανσί - Μπουργκ εν Μπρες -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ II -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

19:00Σαμπουρτάλο Τιφλίδας - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Άαρχους - Λίνγκμπι -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Επίπεδο Νικητών

01:00Μόκα - Γιαραμπακόα -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:30Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Γκουαγιακίλ Σίτι -:-
02:00Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - 'Εμελεκ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

19:00Νόμε Γιουνάιτεντ - Πάιντε Λιναμισκόντ U21 -:-
19:00Τούλεβικ - Βίιμσι -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

04:00Νάσβιλ - Μινεσότα -:-
05:00Σιάτλ - Ρίαλ Σολτ Λέικ -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

03:00Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 - Νιού Μέξικο -:-

ΗΠΑ: MLS Next Pro

00:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 - Σεντ Λούις Σίτι 2 -:-
01:00Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II - Σικάγο Φάιρ II -:-
01:00Σινσινάτι 2 - Κολόμπους Κρού 2 -:-
01:00Σπόρτινγκ Κάνσας II - Πόρτλαντ Τίμπερς 2 -:-
01:00Φιλαδέλφια Γιούνιον II - Ίντερ Μαϊάμι II -:-
04:00Χιούστον Ντάιναμο 2 - Κολοράντο Ράπιντς 2 -:-

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

02:00Σίρακιους Παλς - Τσατανούγκα -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

03:00Έιντζελ Σίτι Γ - Σικάγο Γ -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

14:15RANS Nusantara - ΠΣΜ Μακασάρ -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Ιορδανίας

17:00Ittihad Al Ramtha - Ιτιχάντ Γεράς -:-
17:00Ακαμπά - Μπλάμα -:-
17:00Αλ Γιαλίλ - Amman -:-
17:00Αλ Μπουκάα - Σαχάμ -:-
17:00Αλ Ουεχντάτ - Al Husn -:-
17:00Αλ Ραμτά - Αλ Αχλί -:-
17:00Αλ Σαλτ - Αλ Καλεντέγια -:-
17:00Αλ Σαρίχ - Ουμ Αλ Κοτέν -:-
17:00Αλ Τζαζίρα - Rabaa Serhan -:-
17:00Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Al Tora -:-
17:00Αλ Χουσεΐν - Κφαρσούμ -:-
17:00Μαάν - Αλ Αραμπί Ιρμπίντ -:-
17:00Μογκαγιέρ Αλ Σαρχάν - Σαμά -:-
17:00Σαμά Αλ Σαρχάν - Deir Alla -:-
17:00Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Shabab Nazzal -:-
17:00Σαχάμπ - Αλ Ουεντά -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Κορκ Σίτι - Γουότερφορντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα

21:00Κέφλαβικ - ΚΡ Ρεϊκιαβικ -:-
22:15Μπρέινταμπλικ - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ -:-
22:15Φραμ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

23:00Μπούργκος - Μάλαγα -:-
18:30Οβιέδο - Ανδόρα -:-
20:30Λούγκο - Αλμπαθέτε -:-
23:00Καρταγένα - Πονφεραντίνα -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00Γιόρκ Γιουνάιτεντ - Έντμοντον -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:25Αλ Σαλιγιά - Κατάρ SC -:-
19:35Αλ-Ουακρά - Ουμ-Σαλάλ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Τσάνγκτσουν Γιατάι -:-
15:00Χεμπέι - Σαντόνγκ Ταϊσάν -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Περέιρα -:-
02:05Αγκουίλας - Μιλονάριος -:-
04:10Ντεπορτίβο Κάλι - Ντεπορτίβο Πάστο -:-
23:15Όντσε Κάλντας - Πατριόταζ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Κλαουζούρα

23:00Ατλέτικο - Ορσομάρσο -:-
23:00Βαλεντουπάρ - Τίγκρες -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

20:00Αγκουιλάς (Ισπ) - Λόρκα Ντεπορτίβα (Ισπ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Αγώνες Ισλαμικής Αλληλεγγύης - Πλέι Οφς

13:30Σαουδική Αραβία U23 - Αλγερία U23 -:-
13:30Τουρκία U23 - Αζερμπαϊτζάν U23 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Μουντιάλ Γυναικών U20

23:00Νότια Κορέα U20 Γ - Νιγηρία U20 Γ -:-
02:00ΗΠΑ U20 Γ - Ολλανδία U20 Γ -:-
05:00Γαλλία U20 Γ - Καναδάς U20 Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων Γυναίκες

23:00Μίλαν Γ (Ιτα) - Μπελέτζα Γ (Ιαπ) -:-
02:00Τότεναμ Γ (Αγγ) - Κλαμπ Αμέρικα Γ (Μεξ) -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

02:00Σάπρισα - Σαν Κάρλος -:-
03:00Γουαδαλούπη - Γκουανακαστέκα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Limon Black Star - Εσκορπιόνες -:-
00:00Ασέρι - Σάντα Άνα -:-
22:00Πουέρτο Γκολφίτο - Μουνισιπάλ Γκαραμπίτο -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

00:30Ουνιόν Ντεπορτίβο Μπάντα Αμπού - Βίκτορι Μπόιζ -:-
02:45Γιόνγκ Κολόμπια - Γιονγκ Ολλανδίας -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

18:00Ντόγκαβπιλς - Ρίγα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Σόλιγκορσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

14:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 - Μπελσίνα 2 -:-
17:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ 2 - Δυναμό Μινσκ 2 -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

17:00Marijampole City - Μινίγια -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:45Κελαντάν Γιουνάιτεντ - Παχάνγκ UiTM -:-
16:00Σελανγκόρ 2 - Τερενγκάνου 2 -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Κρούζ Αζούλ - Τολούκα -:-
03:05Τιγκρές - Σάντος Λαγκούνα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

01:00Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ - Χουάρεθ Γ -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

11:30Σαγκαΐνγκ Γιουνάιτεντ - Ίσπε -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:00Sport Sebaco - Μαναγκούα -:-
00:00UNAN-Μαναγκούα - Ματαγκάλπα -:-
00:00Γιουβέντους Μαναγκούα - Φερέτι -:-
00:00ΑναβολήΕστέλι - Ντιριάνγκεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

20:00Βαλερένγκα 2 - Έιντσβολντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

18:00Φρόια - Στάμπαεκ 2 -:-
20:00Κιέλσας 2 - Λιν -:-
21:00Λοκομοτίβ Όσλο - Σκιντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

19:30Μπροντ - Μπραν 2 -:-
20:00Λάισεκλοστερ - Χάουγκεσουντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

18:00Φάνεφος/Βόρμσουντ - Τρόμσο 2 -:-
20:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Σκιέτεν -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

12:00Γκανγκβόν - Σουβόν -:-
13:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Σεούλ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00MVV Μάαστριχτ - Μπρέντα -:-
21:00Γιόνγκ PSV Αϊντχόβεν - Ντόρντρεχτ -:-
21:00Γιονγκ Ουτρέχτης - Χέρακλες -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:00Olancho - Ολίμπια -:-
01:00Μοτάγκουα - Μάραθον -:-
02:00Ρεάλ Εσπάνα - Βικτόρια -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

00:15Μιραμάρ - Σέρο -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

00:00Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο - Ιντεπεντιέντε -:-
02:15Τσιρικούι - Veraguas -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:30Γκουαρανί - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-
23:00Σπορτίβο Αμελιάνο - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

00:00Σαν Λορέντζο - Ρούμπιο Νου -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Σπορ Χουνκάιο - Καγιαμάρκα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Κλαουζούρα

23:00Pirata - Τσαβελίνς -:-
23:00Santos - Ουνιόν Κομέρτσιο -:-
23:00Λακουαμπάμπα - Αλφόνσο Ουγκάρτε -:-
23:30Los Chankas - Cusco -:-
23:30Union Huaral - Αλιάντζα Χουανούκο -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

23:00Καγιαμάρκα Γ - Σπορ Μπόυζ Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

20:00Κόρονα - Βάρτα Πόζναν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Πούσζτζα - Τερμάλιτσα Μ-Μ. -:-
19:00Ρουχ Χορζόφ - Τσοΐνιτσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ

17:30Μαρίτιμο - Τσάβες -:-
20:00Αρούκα - Ζιλ Βιθέντε -:-
22:30Πάσος Φερέιρα - Πορτιμονένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Μάφρα - Πεναφιέλ -:-
22:30Λεϊσόες - Τροφένσε -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

17:00Βολουντάρι - Σεπσί -:-
19:30Φαρούλ Κονστάντα - Χερμανστάντ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

12:30Σλατίνα - CSA Στεάουα Βουκουρεστίου -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

19:30Ρουμπίν Καζάν - Κούμπαν -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 2

16:00Ροντίνα Μόσχας U21 - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης -:-
17:00Κίμικ - Δυναμό Μόσχας 2 -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Γκρουπ 3

14:00Άρσεναλ Τούλα 2 - Μέταλουργκ Λίπετσκ -:-
17:00Peresvet Podolsk - Ριάτζαν -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ραντνίτσκι 1923 - Τσουκαρίκι -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

21:00Μέταλακ - Βρσακ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

21:15Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Γκόριτσα -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Χόρσιντ - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00Χάκεν - Μιάλμπι -:-
20:10Γκέτεμποργκ - Χάμαρμπι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Μπράγκε - Λαντσκρόνα -:-
20:00Μπρομαποϊκάρνα - Εσκιλστούνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

20:00Ολύμπικ - FK Μάλμε -:-
20:30Κβίντινγκ - Τρολάταν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

20:00Χόγκανας - Βάρμπεργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

20:00Ντζουργκάρντεν Γ - Λίνκοπινγκ Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Ιχέφου - Ρούβου Σούτινγκ -:-
19:00Ναμούνγκο - Μτιμπουά Σούγκαρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:15Κόνιασπορ - Μπασακσεχίρ -:-
21:45Κασίμπασα - Φενερμπαχτσέ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

19:00Αντάνασπορ - Τουζλασπόρ -:-
21:00Ερζουρούμ - Πεντικσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Rezerv Lig

17:00Γκαζιαντεπσπόρ 2 - Ανκαραγκούτσου 2 -:-
17:00Ουμρανιγιεσπόρ 2 - Αντάλιασπορ 2 -:-
18:00Αλάνιγιασπορ 2 - Μπεσίκτας 2 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:00HIFK - SJK -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

19:00Ιλβ 2 - Τάμπερε Γιουν. -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:30Κόλο Κόλο - Παλεστίνο -:-
03:00Νουμπλένσε - Ουνιόν Εσπανιόλα -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

22:00Σάντα Κρούζ - Ντεπόρτες Ικίκε -:-
00:30Ουνιόν Σαν Φελίπε - Μπαρνετσέα -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Λίμασε - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.