REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 13.12.2022 » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

21:45Άλντερσοτ - Μπόρεχαμ Γούντ -:-
21:45Άλτρινκχαμ - Μέιντενχεντ -:-
21:45Γιόρκ - Σόλιχαλ -:-
21:45Μπαρνέτ - Γέοβιλ -:-
21:45Νότς Κάουντι - Γκέιτσχεντ -:-
21:45Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Ίστλιχ -:-
21:45Ντόρκινγκ - Μέιντστόουν -:-
21:45Ρέξαμ - Τσέστερφιλντ -:-
21:45Σάουθεντ - Χάλιφαξ -:-
21:45Σκάνθορπ - Γουόκινγκ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

21:45Άλφρετον - Σπένιμουρ -:-
21:45Κέρζον Άστον - Κιντερμίνστερ -:-
21:45Λέμινγκτον - Μπάξτον -:-
21:45Μπλάιθ - Κόρλεϊ -:-
21:45Μπόστον - Μπάνμπουρι -:-
21:45Μπράκλεϊ Τάουν - Κινγκς Λιν -:-
21:45Ντάρλινγκτον - Σάουθπορτ -:-
21:45Πήτερμπορο Σπορτς - Γκλούσεστερ -:-
21:45Τέλφορντ - Κέτερινγκ -:-
21:45Φίλντε - Φάρσλεϊ -:-
21:45Χέρεφορντ - Τσέστερ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

21:45Έμπσφλίτ - Ίστμπουρν Μπόρο -:-
21:45Μπαθ - Χάμπτον & Ρίτσμοντ -:-
21:45Οξφόρδη - Τσίπενχαμ -:-
21:45Ουόρθινγκ - Γουέιμάουθ -:-
21:45Τόνμπριτζ - Ντόβερ -:-
21:45Τόντον Τάουν - Φάρνομπορο -:-
21:45Τσέσνατ - Γουέλινγκ -:-
21:45Χάνγκερφορντ - Σεντ Άλμπανς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Μαρσκ - Σάουθ Σίλντς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Μετροπόλιταν Πολίς - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε -:-
21:45Μπράκνελ Τάουν - Τίβερτον -:-
21:45Νορθ Λέι - Πλίμουθ Πάρκουεϊ -:-
21:45Χάγιες & Γέντινγκ - Μέθυρ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κάνβεϊ Άιλαντ - Μπράιτλινγκσι -:-
21:45Κορίνθιανς-Κάζουαλς - Χόρσαμ -:-
21:45Μαργκέιτ - Μπόουερς & Πιτσέα -:-
21:45Μπίσοπς Στόρτφορντ - Πότερς -:-
21:45Ουίνγκειτ & Φίντσλεϊ - Κινγκστόνιαν -:-
21:45Χερν Μπέι - Χάρινγκεϊ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: EFL Τρόφι - Πλέι Οφς

21:00Λίνκολν - Έβερτον U21 -:-
21:00Μπάρτον - Άκρινγκτον -:-
21:00Πλίμουθ - Γουίμπλετον -:-
21:00Πόρτσμουθ - Στίβενεϊτζ -:-
21:00Τσέλτεναμ - Τσέλσι U21 -:-
21:30Μπρίστολ Ρόβερς - Μίλτον Κέινς Ντονς -:-
21:30Σάλφορντ - Πορτ Βέιλ -:-
21:45Μπόλτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

15:00Γουότφορντ U21 - Μπάρνσλεϊ U21 -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Σάμακι - Ζίρα -:-
17:00Καραμπάγκ - Καμπάλα -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Εθιόπιαν Ινσούρανς - Φαζίλ Κενεμά -:-
17:00Legetafo Legedadi - Άρμπα Μέντσε -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες

21:00RFC Λιέγη Γ - Λίβεν II Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

19:00Επινάλ - Σεντ Κουεντίν -:-
20:00Μπελφόρτ - Ρεμς II -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

19:00Λοριάν II - Βιερζόν -:-
21:00Ρομοραντίν - Σαμαλιέρ -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

21:45Γιουρόπα - Λίνκολν -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

18:00Ρενεσάνς - Σίκουενς -:-

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

15:30Μοχαμεντάν - Κένκρε -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

10:00Περσεμπάγια - Περσίκ Κεντίρι -:-
13:00Περσίτα - RANS Nusantara -:-
15:15PSIS Σεμαράνγκ - Περσίγια Τζακάρτα -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

15:00Αυστρία U16 - Ιταλία U16 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

13:00Μπραουνσβάιγκ (Γερ) - Βερλ (Γερ) -:-
13:00Μπρεστ (Γαλ) - Οσασούνα (Ισπ) -:-
15:00Γκενκ (Bελ) - Μετς (Γαλ) -:-
15:00Μπασακσεχίρ (Tου) - Τουλούζ (Γαλ) -:-
15:30Χάβρη (Γαλ) - Γκινγκάμπ (Γαλ) -:-
16:00Άρσεναλ (Αγγ) - Μίλαν (Ιτα) -:-
17:30Στρασβούργο (Γαλ) - Φέγενορντ (Ολλ) -:-
18:00Βαγιαδολίδ (Ισπ) - Κλερμόν (Γαλ) -:-
19:30Σεντ Τρούιντεν (Bελ) - Βάαλβαϊκ (Ολλ) -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ Καντισίγια - Αλ Σαχέλ -:-
17:40Αλ Αραμπί - Αλ Νασέρ -:-

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

12:30Σεντ Άντριους - Νάξαρ Λάιονς -:-
15:00Βιτοριόσα - Ατάρντ -:-
15:00Σλιέμα - Φγκούρα -:-
17:30Μελίτα - Λίγια Αθλέτικ -:-
17:30Σαν Γκουάν - Σβιέκι -:-

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

17:00Γιανγκόρθο - Liberte -:-
17:00Εσπουάρ - Γκάρντε Νασιονάλε -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες

20:30Άγιαξ Γ - PEC Ζβόλε Γ -:-

ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα

14:35Αλ Ορούμπα - Ομάν FC -:-
14:40Αλ-Μπασαΐρ - Αλ-Μσνάα -:-
14:40Αλ Ναχντά - Σουρ Κλαμπ -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00ΜΟΛ - Καμπάλα Σίτι -:-
15:00Εξπρές - Βάιπερς -:-
15:00Μπράιτ Σταρς - Ουακίσο Τζάιαντς -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

22:45Ρίο Άβε - Φαρένσε -:-
22:45Σπόρτινγκ - Μαρίτιμο -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

12:00Εστορίλ U23 - Μάφρα U23 -:-
14:00Εστρέλα ντα Αμαντόρα U23 - Μπενφίκα U23 -:-
15:00Ρίο Άβε U23 - Ζιλ Βιθέντε U23 -:-
17:00Φαμαλικάο U23 - Λεϊσόες U23 -:-

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

13:30Λάιτσταρς - Ανσέ Ριγιούνιον -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.