REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 12.10.2022 » Αποδόσεις

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

16:00Αλμυρός ΓΠΣ - Πανθρακικός -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Φάση Ομίλων

19:45Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπριζ -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.00 ]
19:45Νάπολι - Άγιαξ -:- [ 1.57 | 4.33 | 5.00 ]
22:00Βικτόρια Πλζεν - Μπάγερν Μονάχου -:- [ 14.00 | 8.50 | 1.14 ]
22:00Μπάγερ Λεβερκούζεν - Πόρτο -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]
22:00Μπαρτσελόνα - Ίντερ -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.50 ]
22:00Ρέιντζερς - Λίβερπουλ -:- [ 7.50 | 5.00 | 1.36 ]
22:00Σπόρτινγκ - Μαρσέιγ -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]
22:00Τότεναμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης -:- [ 1.53 | 4.33 | 5.50 ]

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Μπρίστολ Σίτι - Πρέστον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Τίβερτον - Σάλσμπουρι -:-
21:45Τρούρο - Σουίντον Σ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Κινγκστόνιαν - Μπράιτλινγκσι -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: 1η Κατηγορία

13:00Σαμπάιγ 2 - Σάμακι 2 -:-
14:00Ζακατάλα - Καραμπάγκ 2 -:-
15:00Νέφτσι Μπακού 2 - Imisli FK -:-
15:30Αράζ - Τουράν 2 -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ντίφενς Φορς - Αιθιόπια Μπούνα -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Κύπελλο Αλβανίας

16:00Απολόνια Φιέρ - Μπεσελίντιγια Λέζα -:-
16:00Βλάζνια Σκόντερ - Φλαμουρτάρι -:-
16:00Βόρα - Καστριότι -:-
16:00Δυναμό Τιράνων - Μπουτριντί Σαράντε -:-
16:00Ερτζένι - Τσερίκ -:-
16:00Κοράμπι Πεσκόπι - Μπέσα -:-
16:00Κούκσι - Λαμπέρια -:-
16:00ΚΦ Εγνατία - Σκούμπινι Πέκιν -:-
16:00Λατσί - Ντέβολι -:-
16:00Μπεράτ - Μπουρέλι -:-
16:00Μπύλις - Πογκράντετσι -:-
16:00Ορικού - Παρτιζάνι -:-
16:00Σκεντερμπέου - Μάλικι -:-
16:00Τερμπουνί - Λούζνια -:-
16:00Τιούτα - Λούτζι -:-
16:00Τίρανα - Κόπλικ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

23:00Αλντόσιβι - Μπάνφιλντ -:-
23:00Άρσεναλ Σαραντί - Σεντράλ Κόρντομπα -:-
23:00Ατλέτικο Τουκουμάν - Ροζάριο Σεντράλ -:-
23:00Βελέζ Σάρσφιλντ - Ταγιέρες Κόρντομπα -:-
23:00Γκοντόι Κρούζ - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-
23:00Ιντεπεντιέντε - Μπαράκας Σεντράλ -:-
23:00Κολόν Σάντα Φε - Ρασίνγκ Κλούμπ -:-
23:00Λανούς - Πατρονάτο -:-
23:00Νιούελς Όλντ Μπόις - Τίγκρε -:-
23:00Ντεφένσα Τζουστίτσια - Ουνιόν Σάντα Φε -:-
23:00Ουρακάν - Εστουδιάντες -:-
23:00Ρίβερ Πλέιτ - ΚΑ Πλατένσε -:-
23:00Σαρμιέντο Τζουνίν - Μπόκα Τζούνιορς -:-
23:00Χιμνάσια Λα Πλάτα - Σαν Λορέντζο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

22:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Τσιπολέτι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Δεύτερη φάση

17:00Αργεντίνος Τζούνιορς 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 -:-
17:00Εστουδιάντες 2 - Ουρακάν 2 -:-
17:00ΚΑ Πλατένσε 2 - Ρίβερ Πλέιτ 2 -:-
17:00Μπάνφιλντ 2 - Αλντόσιβι 2 -:-
17:00Μπαράκας Σεντράλ 2 - Ιντεπεντιέντε 2 -:-
17:00Μπόκα Τζούνιορς 2 - Σαρμιέντο Τζουνίν 2 -:-
17:00Ουνιόν Σάντα Φε 2 - Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 -:-
17:00Πατρονάτο 2 - Λανούς 2 -:-
17:00Ρασίνγκ Κλούμπ 2 - Κολόν Σάντα Φε 2 -:-
17:00Ροζάριο Σεντράλ 2 - Ατλέτικο Τουκουμάν 2 -:-
17:00Σαν Λορέντζο 2 - Χιμνάσια Λα Πλάτα 2 -:-
17:00Σεντράλ Κόρντομπα 2 - Άρσεναλ Σαραντί 2 -:-
17:00Ταγιέρες Κόρντομπα 2 - Βελέζ Σάρσφιλντ 2 -:-
17:00Τίγκρε 2 - Νιούελς Όλντ Μπόις 2 -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

14:00Syunik - Πιούνικ 2 -:-
14:00Μίκα Γιερεβάν - Δυτική Αρμενία -:-

ΑΦΡΙΚΗ: COSAFA Τσάμπιονσιπ U20

13:00Ανγκόλα U20 - Σεϊχέλλες U20 -:-
13:00Μοζαμβίκη U20 - Λεσότο U20 -:-
16:30Ναμίμπια U20 - Μαλάουι U20 -:-
16:30Νότια Αφρική U20 - Κομόρες U20 -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00Phu Tho - Πο Χιέν -:-
12:00TTBD Που Ντονγκ - Καν Χόα -:-
14:00Καν Το - Ντακ Λακ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

03:00Νασιονάλ Ποτόσι - Ατλέτικο Παλμαφλόρ -:-
22:00Γκουαμπίρα - Ουνιβερσιτάριο ντα Βίντο -:-

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: CONCACAF Λιγκ

03:00Αλαγιουελένσε (Κρι) - Ρεάλ Εσπάνα (Ονδ) -:-
05:15Ολίμπια (Ονδ) - Μοτάγκουα (Ονδ) -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

15:00Κοζούν Γκεβγκέλια - Καραορμάν -:-
15:00Όχριντ - Detonit Plackovica -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ Γυναικών

21:45Ντέρι Σίτι Γ - Γκλεντόραν Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

16:00Νόβι Γκραντ - Ράντνικ Μπιγελίνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:15Σλάβια Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

01:00Γκουαρανί - CRB -:-
03:30Σαμπάιο Κορρέα - Τσαπεκοένσε -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

20:30Αβράνς - Μαρτίγκ -:-
20:30Βερσέιγ - Λε Μαν -:-
20:30Βιλεφράντς - Ντανκέρκ -:-
20:30Ερυθρός Αστέρας - Μπουργκ εν Μπρες -:-
20:30Παρί 13 Ατλέτικο - Λε Πι-εν-Βελαΐ -:-
20:30Σατορού - Νανσί -:-
20:30Σεντάν - Ορλεάν -:-
20:30Σολέ - Μπαστιά-Μποργκό -:-
20:30Στάντε Μπριοσίν - Κονκαρνεό -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:00Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε - Ρούγκενμπέργκεν -:-
20:30Σασέλ - Ντάσεντορφ -:-
20:30Χαμ Γιουνάιτεντ - Εϊμσμπούτελερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

20:30Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Σόνινγκεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

21:00Στέινμπαχ - Φρίεντμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

20:30Πεστς - Φρεϊαλντενχόβεν -:-
20:30Χουρτ - Φορτούνα Κολωνίας II -:-
21:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Φριέζντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:00Έσεν - Ουέρντινγκεν -:-
20:00Κρέι - Ντούισμπουργκ -:-
20:30TuRU Ντίσελντορφ - Ουνιόν Νετετάλ -:-
20:30Γκερμάνια Ράτινγκεν - Σόνσμπεκ -:-
20:30Μόνχαϊμ - TVD Βέλμπερτ -:-
20:30ΜΣΒ Ντίσελντορφ - Κρονενμπέργκερ -:-
20:30Χάμπορν - Σόνεμπεκ -:-
20:30Χίλντεν - Σεντ Τονίς -:-
20:30Χόμπεργκ - Βέλμπερτ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

19:30Μπόνερ U19 - Σάλκε U19 -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Κύπελλο

13:30Λοκομοτίβι Τιφλίδας 2 - Γκούρια -:-
13:30Ρουστάβι - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
17:00Σουκούρα - Σαμπουρτάλο Τιφλίδας -:-
18:00Δυναμό Τιφλίδας - Ντίλα Γκόρι -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:30Κόμπαν Ιμπέριαλ - CSD Μιουνισιπάλ -:-

ΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Λαντσπόκαλ

16:30BSF - Νόρντζελαντ -:-
19:00AB Κοπεγχάγη - Άαρχους -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

03:00Αμέρικα ντε Κίτο - Ελ Νασιονάλ -:-
23:00Τσακαρίτας - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:0011 Ντεπορτίβο - Αλιάντζα -:-
23:00Αγκουίλα - Λουίς Άνχελ Φίρπο -:-
23:00Γιοκόρο - Πλατένσε Μιουνισιπάλ -:-
23:00Σάντα Τέκλα - Ατλέτικο Μάρτε -:-
23:00Τσαλατενάνγκο - Ντράγκον -:-
23:00Φας - Μεταπάν -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

19:00Φλόρα - Έλβα -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Κύπελλο Περιφερειών ΟΥΕΦΑ - Προκριματικά

19:00Pest Region (Ερασ.) - Γκαλίτσια (Ερασ.) -:-
19:00Λιουμπλιάνα (Ερασ.) - Γενεύη (Ερασ.) -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Πρωτάθλημα Νέων - Νικητές Πλέι Οφς

19:30Μπόρακ Μπάνια Λούκα U19 - Άσντοντ U19 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Πρωτάθλημα Νέων - Φάση Ομίλων

14:00Βικτόρια Πλζεν U19 - Μπάγερν Μονάχου U19 -:-
15:00Ατλέτικο Μαδρίτης U19 - Μπριζ U19 -:-
15:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Πόρτο U19 -:-
15:00Νάπολι U19 - Άγιαξ U19 -:-
15:00Τότεναμ U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 -:-
17:00Μπαρτσελόνα U19 - Ίντερ U19 -:-
17:00Ρέιντζερς U19 - Λίβερπουλ U19 -:-
17:00Σπόρτινγκ U19 - Μαρσέιγ U19 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ Ιντερνάσιοναλ Καπ

21:00Μπλάκμπερν U21 - Βόλφσμπουργκ II -:-
21:00Στόουκ U21 - Μπράγκα Β -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

15:00Alushta - Κιζιλτάς -:-
15:00Sparta-KT - Όσεαν Κερχ -:-
15:00TSK Σιμφερόπολ - FC Yalta -:-
15:00Ρούμπιν Γιάλτα - Σεβάστοπολ -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: Λιγκ Καπ

16:15Αϊμάν - Αλ Νταφρά -:-
16:15Αλ Νασρ - Αλ Μπαταέ -:-
19:00Κορφακάν - Αλ Ουάσλ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

13:00Βίσσελ Κόμπε - Σονάν -:-
13:00Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος - Γιούμπιλο Ιβάτα -:-
13:00Καβασάκι - Κυότο -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
13:00Τόκυο - Σερέζο Οσάκα -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.37 ]
13:30Ουράβα - Σαπόρο -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

17:00Ανατολική Βεγγάλη - Γκόα -:-

ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία

15:00Αστάρα - Εστεγκλάλ Κουτζεστάν -:-
15:15Κεϊμπάρ Κοραμαμπάντ - Chadormalu -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Βιγιαρεάλ Β - Πονφεραντίνα -:-
17:15Ανδόρα - Μπούργκος -:-
17:15Λεγκανές - Μάλαγα -:-
19:30Αλαβές - Αλμπαθέτε -:-
19:30Οβιέδο - Ουέσκα -:-
19:30Τενερίφη - Καρταγένα -:-
22:00Λούγκο - Λας Πάλμας -:-
22:00Σανταντέρ - Σαραγόσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5

13:00Τσερντανιόλα - Ντιοτσεσάνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

18:00Ρεάλ Τιτάνικο - Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα Φεντερασιόν

18:00Αλτζίρα - Βιλαρούμπια -:-
18:00Αρεντέιρο - Παναντέρια -:-
18:00Ρ. Ουνιόν - Τεράσα -:-
18:00Σαν Ροκέ - Μελίλα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

20:00Βιτσέντζα Βίρτους - Γιουβέντους U23 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Ματέρα - Μπιτόντο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Λόκρι 1909 - Τραπανί -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:00RMC - Κουήνς -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

00:00Πατριόταζ - Ντεπορτίβο Πάστο -:-
02:05Λα Εκιδάδ - Κορτουλούα -:-
04:10Περέιρα - Ενβιγκάντο -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

14:30Μπλέσινγκ - Λουμπούμπασι Σπορ -:-
15:30JSK - Ρέιντζερς -:-
16:30Μανιέμα - Ετουάλ ντε Κίβου -:-
16:30Πάντα - Ντον Μπόσκο -:-
16:30Σίμπα - Γκρούπε Μπατζάνο -:-
17:30Κούγια - Τσινκούνκού -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U17

14:00Καναδάς U17 Γ - Γαλλία U17 Γ -:-
14:00Μεξικό U17 Γ - Κίνα U17 Γ -:-
17:30Ιαπωνία U17 Γ - Τανζανία U17 Γ -:-
17:30Ισπανία U17 Γ - Κολομβία U17 Γ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες

23:00Εκουαδόρ Γ - Παναμάς Γ -:-
23:00Κόστα Ρϊκα Γ - Φιλιππίνες Γ -:-
03:30Κολομβία Γ - Παραγουάη Γ -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

18:00Ντουκαγκίνι - Μπάλκανι -:-
18:00Ντρένιτσα - Malisheva -:-
18:00Ντρίτα - Φεριζάι -:-
18:00Πρίστινα - Λάπι -:-
18:00Τρέπτσα 89 - Γκιλανί -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: 1η Κατηγορία

17:50Αλ Σαμπάμπ - Καϊτάν -:-
20:10Μπουργκάν - Αλ Σουλαϊμπικάτ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας

16:30Τέκνικαρ Τσβέτκοβετς - Χάιντουκ Σπλιτ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

17:00Nέα Σαλαμίνα - Πέγεια 2014 -:-
18:00Ένωσις Νέων Παραλιμνίου - Ολυμπιάς Λυμπιών -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Νεπτούνας - BE1 NFA -:-
19:00Μπάμπρουνγκας - Ζαλγκίρις 2 -:-

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Triesenberg - Έσεν -:-
21:00Βαντούζ Β - Μπάλτζερς -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Μάιτι Ουόντερερς - Rumphi United -:-
15:30Μάιτι Τάιγκερς - Μπιγκ Μπούλετς -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

18:00Mladost DG - Ποντγκόριτσα -:-
18:00OFK Niksic - Μποκέλι -:-
18:00Ιγκάλο - Γκρμπάλι -:-
18:00Μπεράν - Ζέτα -:-
18:00Ότραντ - Κομ Ποντγκόριτσα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Απερτούρα

01:05Ράγια - Πούμας Ταμπάσκο -:-
03:05Κανκούν - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος -:-
05:05Ντοράντος ντε Σιναλόα - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Γιανγκόν Γιουν. - Μιαβαντί -:-

ΜΟΝΓΚΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Κβοντ - Κανγκαρίντ -:-
14:00Φάλκονς - Κορομκόν -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Στρέιμουρ - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

20:00Οντς 2 - Ούλερν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

17:00Φλόρο - Αάλενσουντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο

19:00Βίκινγκ - Κρίστιανσουντ -:- [ 1.33 | 5.00 | 6.50 ]

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ

16:30MM Platinum - Casric Stars -:-
16:30Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς - Κέιπ Τάουν Σπερς -:-
16:30Μάγκεσι - Πρετόρια Ου. -:-
16:30Ουθονγκάθι - JDR Σταρς -:-
16:30Τσακούμα - Μπλακ Λέοπαρντς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:30Σεούλ - Γκιμτσεόν Σανγκμού -:-
13:30Σουβόν - Νταεγκού -:-
13:30Σουβόν - Σεονγκνάμ Τσούνμα -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

16:00Γκιρμότ II - Κέλεν -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Gadaffi - Οντουπαράκα -:-
16:00UPDF - Μπουσόγκα -:-
16:00Βάιπερς - Arua Hill -:-
16:00Ουγκάντα Ρέβενιου - ΜΟΛ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Κύπελλο Ουρουγουάης

22:00Ράμπλα Τζούνιορς - Λα Λουζ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:00Τακουάρη - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.40 ]

ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο

15:30Ζ. Γκόρα - Γιαγκιελόνια -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκορίλα - Μουσάνζ -:-
16:00Εσπουάρ - Ρουτσίρο -:-
19:30ΑΠΡ - Μαρίνς -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

17:00CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Ουνιρέα Κονστάντα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο Ρουμανίας Γυναίκες

11:00Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ - Βολουντάρι Γ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

17:50Αλ-Σαχέλ - Οχόντ -:-
18:05Αλ-Σοαλά - Al Kholood -:-
18:10Αλ-Φαϊσαλί - Αλ Καϊσομά -:-
19:00Αλ Τζαμπαλαΐν - Αλ Ορούμπα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Κύπελλο

16:00Ίντιγια - Νάπρεντακ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

17:30Μιχάλοβτσε - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

16:00Ν. Κούμπιν - Ντούμπνιτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ

16:00Μπάνικ Στρανάβι - Ζαρνόβιτσα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

17:30Λιουμπλιάνα Σβόμποντα - Σόμπετς Λέσκε -:-
17:30Σκόφια Λόκα - Σάβα Κράνι -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Ελμάν - Ντεκέντα -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Πολίς Τέρο -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Singida Big Star - Σίμπα -:-
19:00Αζάμ - Ντοντόμα Γίγι -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.