ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 03.04.2024 » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
20:30Άρσεναλ - Λούτον -:- [ 1.17 | 7.50 | 15.00 ]20:30Μπρέντφορντ - Μπράιτον -:- [ 2.70 | 3.80 | 2.30 ]
21:15Μάντσεστερ Σίτι - Άστον Βίλα -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]
ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Ολυμπιακός - Άρης -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]18:30ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Λαμία -:- [ 1.20 | 6.50 | 15.00 ]
20:00Παναθηναϊκός - ΑΕΚ -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.80 ]
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00ΑΕΚ Β - Μακεδονικός -:-15:00ΑΕΛ - Λεβαδειακός -:-
15:00Καλαμάτα - Ηλιούπολη -:-
15:00ΠΑΕ Χανιά - Καλλιθέα -:-
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής -:-15:00Διαγόρας - Παναχαϊκή -:-
15:00Καμπανιακός - Αιολικός -:-
15:00Ολυμπιακός Β - Αιγάλεω -:-
15:00Παναθηναϊκός Β - Γιούχτας -:-
15:00ΠΑΟΚ Β - Κοζάνη -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος
20:45Τόντον Τάουν - Μέιντστόουν -:-ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών Βορράς
20:45Μπέρνλι Γ - Φίλντε Γ -:-20:45Στούρμπριτζ Γ - Γουλβερχάμπτον Γ -:-
ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο
20:45Τρε Πεν - Λα Φιορίτα -:-20:45Τρε Φιόρι - Βίρτους -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
13:00Μινγκετσεβίρ - Ιμισλί -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Κύπελλο Αζερμπαϊτζάν
17:00Ζίρα - Καμπάλα -:-ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
18:00Δυναμό Τιράνων - Τέουτα -:-ΑΛΒΑΝΙΑ: Κύπελλο Αλβανίας
15:00Εγνάτια - Βλάζνια -:-15:00Κούκσι - Τίρανα -:-
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
16:00ΑναβολήC.R.D. Λίμπολο - Πριμέιρο ντε Αγκόστο -:-16:00ΑναβολήΛούντα Σουλ - Σάντα Ρίτα -:-
16:00Μπράβος ντο Μακίς - C.R.D. Λίμπολο -:-
16:00Πριμέιρο ντε Αγκόστο - Λούντα Σουλ -:-
16:00Σάντα Ρίτα - Πέτρο Ατλέτικο -:-
16:00Σάο Σαλβαντόρ - Σαγκράντα -:-
16:00ΑναβολήΣπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Ουιλιέτε -:-
16:30Ακαδέμικα - Ουνιάο ντε Μαλάνιε -:-
16:30ΑναβολήΙντερκλούμπ - Μπράβος ντο Μακίς -:-
16:30Χούλια - Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα -:-
17:00Ουιλιέτε - Ιντερκλούμπ -:-
17:00ΑναβολήΠέτρο Ατλέτικο - Σάο Σαλβαντόρ -:-
17:00ΑναβολήΣαγκράντα - Ουνιάο ντε Μαλάνιε -:-
18:00ΑναβολήΚαμπουσκόρπ - Ακαδέμικα -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
20:30Φίνιξ - Ντεπορτίβο Αρμένιο -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα
21:45Ουνιόν Σάντα Φε - Γιμνάσια Μεντόζα -:-00:00Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Ταγιέρες Εσκαλάντα -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
00:00Ρασίνγκ Κλούμπ 2 - Ιντεπεντιέντε 2 -:-20:00Αργεντίνος Τζούνιορς 2 - ΚΑ Πλατένσε 2 -:-
20:00Ατλέτικο Τουκουμάν 2 - Σεντράλ Κόρντομπα 2 -:-
20:00Ιντστιτούτο Κόρντομπα 2 - Γκοντόι Κρουζ 2 -:-
20:00Νιούελς Όλντ Μπόις 2 - Ροζάριο Σεντράλ 2 -:-
00:00Ταγιέρες Κόρντομπα 2 - Μπελγκράνο 2 -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Αραράτ - Ουραρτού -:-ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
14:00Νόα 2 - Αλασκέρτ 2 -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
12:45Περθ Γκλόρι - Σίδνεϊ -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.91 ]ΑΥΣΤΡΙΑ: Κύπελλο
20:45Λέομπεν - Ραπίντ Βιέννης -:-ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
12:00Ντα Νανγκ - Χόα Μπιν -:-ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κύπελλο πρωταθλητριών CONCACAF
01:00Κολόμπους Κρού - Τιγκρές -:-03:00Νιού Ίνγκλαντ - Κλαμπ Αμέρικα -:-
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Κύπελλο
15:00Βόσκα Σπορ - Μακεντόνιγια -:-15:00Σκούπι - Τίκβες -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Κύπελλο Βοσνίας & Ερζεγοβίνης
15:30Μπρίγιεκ - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-18:00Σλόγκα Ντομπόι - Ζρινιέσκι -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα
13:30Λέφσκι Κρούμοβγκραντ - Χεμπάρ -:- [ 1.91 | 3.30 | 4.20 ]16:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ -:- [ 1.45 | 4.00 | 8.00 ]
18:30Λουντογκόρετς - Λέφσκι Σόφιας -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
16:00Ατλέτικ Κουκλέν - Ροζόβα Ντολίνα -:-16:00Γιαμπόλ 1915 - Σπαρτάκ Πλόβντιβ -:-
16:00Κάρνομπατ - Λέφσκι Κάρλοβο -:-
16:00Μπερόε II - Γκιγκάντ Σαεντινενί -:-
16:00Μπότεφ Πλόβντιβ II - Ζάγκορετς -:-
16:00Νέσεμπαρ - Σλίβεν -:-
16:00Ροντόπα Σμολιάν - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II -:-
16:00Σοκόλ Μάρκοβο - Ντιμίτροβγκραντ -:-
16:00Χάσκοβο - Σεκίροβο Ρακόφσκι -:-
17:00Σοζοπόλ - Ασενόβετς -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Πρώτη φάση
23:00Αντίρα - Βάσκο ντα Γκάμα -:-01:00Γκαλβέζ - Χουμαΐτα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μαρανένσε
00:00Μαρανχάο - Μότο Κλαμπ -:-00:00Πινέιρο - Τσαπαντίνια -:-
00:00Σαμπάιο Κορρέα - Ιμπερατρίθ -:-
00:00Τούντουμ - Κορντίνο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ποτιγκουάρ - Δεύτερη φάση
00:00Μπαραούνας - Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ -:-00:00Ποτιγκουάρ Σεριντοένσε - Φόρτσα Ε Λουζ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Πρώτη φάση
01:00Προγκρέσο - Ρεάλ Σάο Λουίζ -:-03:00Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο - Μόντε Ροράιμα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε
22:00Kουιάμπα - Βίλα Νόβα -:-22:00Παϊσαντού - Ρέμο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
22:00Kουιάμπα U20 - Αμέρικα ΜΓ U20 -:-22:00Γκόιας U20 - Φλαμένγκο U20 -:-
22:00Ιντερνασιονάλ U20 - Σάντος U20 -:-
22:00Κορίνθιανς U20 - Φορταλέζα U20 -:-
22:00Κρουζέιρο U20 - Φλουμινένσε U20 -:-
22:00Μπαΐα U20 - Γκοϊανιένσε U20 -:-
22:00Μποταφόγκο U20 - Γκρέμιο U20 -:-
22:00Μπραγκαντίνο U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 -:-
22:00Σάο Πάολο U20 - Ατλέτικο Παραναένσε U20 -:-
22:00Τσεάρα U20 - Παλμέιρας U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
20:00Γιπιράνγκα U20 - Αλαγκόινας U20 -:-ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο
21:10Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεν -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
19:00Αμβούργο II - Μέπεν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
19:00Κίκερς Στουτγκάρδης - Φούλντα-Λενέρζ -:-19:00Μπάλινγκεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης II -:-
19:00Χόμπουργκ 08 - Φρίμπεργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
17:45Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ - Ντόνοστοφ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο
20:45Μπάγερ Λεβερκούζεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
13:00Σαμτρέντια - Σαμγκουραλί -:-17:00Τελαβί - Γκάγκρα -:-
19:00Δυναμό Τιφλίδας - Ντίλα Γκόρι -:-
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ζακαπά - Κομιουνικασιόν -:-ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
18:00Μίλο - Ρενεσάνς -:-ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
00:00Σαν Κριστομπάλ - Ντελφίνς Ντελ Έστε -:-01:00Μόκα - Βέγκα Ρεάλ -:-
22:00Ατλάντικο - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
02:00Μάντα - Βάργκα Τόρες -:-22:00Κουνιμπούρο - Τσακαρίτας -:-
22:00Σαν Αντόνιο - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ
20:30Ζυρίχη - Βίντερτουρ -:-20:30Σερβέτ - Λωζάν Ούκι -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
20:15Μπλακ Σταρς - Κονκόρντια -:-ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Α
11:00Λευκορωσία U19 Γ - Βέλγιο U19 Γ -:-12:00Ελλάδα U19 Γ - Δανία U19 Γ -:-
12:00Ισπανία U19 Γ - Σλοβενία U19 Γ -:-
12:30Αυστρία U19 Γ - Κροατία U19 Γ -:-
12:30Ιρλανδία U19 Γ - Ισλανδία U19 Γ -:-
15:00Αγγλία U19 Γ - Ελβετία U19 Γ -:-
15:00Γαλλία U19 Γ - Ουκρανία U19 Γ -:-
15:00Γερμανία U19 Γ - Ρουμανία U19 Γ -:-
15:00Νορβηγία U19 Γ - Τσεχία U19 Γ -:-
15:00Ολλανδία U19 Γ - Βοσνία και Ερζεγοβίνη U19 Γ -:-
15:00Ουγγαρία U19 Γ - Σουηδία U19 Γ -:-
15:00Πολωνία U19 Γ - Φινλανδία U19 Γ -:-
15:00Σερβία U19 Γ - Σλοβακία U19 Γ -:-
19:00Πορτογαλία U19 Γ - Ιταλία U19 Γ -:-
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U19 - Γυναίκες - Προκριματικά - Γύρος 2 - Λιγκ Β
11:30Σκωτία U19 Γ - Λιχτενστάιν U19 Γ -:-12:00Καζακστάν U19 Γ - Εσθονία U19 Γ -:-
12:00Λετονία U19 Γ - Βουλγαρία U19 Γ -:-
12:00Μαυροβούνιο U19 Γ - Αζερμπαϊτζάν U19 Γ -:-
12:00Μολδαβία U19 Γ - Βόρεια Μακεδονία U19 Γ -:-
12:00Ουαλία U19 Γ - Λιθουανία U19 Γ -:-
14:00Βόρεια Ιρλανδία U19 Γ - Γεωργία U19 Γ -:-
15:00Τουρκία U19 Γ - Νήσοι Φερόε U19 Γ -:-
15:30Κύπρος U19 Γ - Αλβανία U19 Γ -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: Πρέζιντεντς Καπ
19:30Αλ Σαριάχ - Αλ-Αχλί Ντουμπάι -:-19:30Ιτιχάντ Κάλμπα - Αλ-Αΐν -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Ορλάντο Σίτι Β - Ίντερ Μαϊάμι II -:-ΗΠΑ: US Όπεν Καπ
01:00Ρίτσμοντ Κίκερς - Μέριλαντ Μπόμπκατς -:-01:30Νιού Γιόρκ Σίτι II - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-
01:30Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Σάουθ Καρολάινα Γιουνάιτεντ Χιτ -:-
02:30Λούμποκ Ματαντόρς - Φόρο -:-
02:30Μινεσότα 2 - Μίτσιγκαν Σταρς -:-
22:00Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Ελ Φαρολίτο -:-
00:00Μαϊάμι Γιουνάιτεντ - Κλαμπ ντε Λυών -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
12:00Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος - Καβασάκι -:-12:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-
12:00Γκάμπα Οσάκα - Κυότο -:-
12:00Κασίβα - Σερέζο Οσάκα -:-
12:00Ματσίδα Ζέλβια - Χιροσίμα -:-
12:00Σάγκαν Τόσου - Βίσσελ Κόμπε -:-
12:00Σονάν - Τόκυο Βέρντι -:-
12:00Φουκουόκα - Κασίμα -:-
12:30Σαπόρο - Ναγκόγια -:-
12:30Τόκυο - Ουράβα -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
12:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Γιαμαγκάτα -:-12:00Βεγκάλτα Σεντάι - Εχίμε -:-
12:00Ιβάκι - Φουγιέδα MYFC -:-
12:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Κόφου -:-
12:00Κουσάτσου - Οϊτά -:-
12:00Μπλάουμπιτζ - Μίτο -:-
12:00Οκαϊάμα - Γιοκοχάμα -:-
12:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Κουμαμότο -:-
12:00Σιμίζου - Τοκουσίμα -:-
12:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Τοτσίγκι -:-
ΙΝΔΙΑ: ISL
16:00Κεραλά Μπλάστερς - Ανατολική Βεγγάλη -:-ΙΝΔΙΑ: I-League 2
12:30Μαχαράστρα Οράνιε - Μπενγκαλούρου -:-12:30Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ - Ντέμπο -:-
12:30Σούντεβα Ντέλχι - Γιουνάιτεντ Σπορτς Κλαμπ -:-
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
15:30ΠΣΜ Μακασάρ - PSIS Σεμαράνγκ -:-15:30ΡΑΝΣ Νουσανταρά - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα -:-
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
17:45Αλουμίνιουμ Αράκ - Χαβαντάρ -:-18:00Τερακτόρ-Σαζί - Σεπαχάν -:-
ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία
13:15Νταμάς Γκιλάν - Κεϊμπάρ Κοραμαμπάντ -:-18:00Ναφτ Γκατσαράν - Εστεγκλάλ Μολασάνι -:-
18:00Παρς Γιανούμπι Γιαμ - Άριο Εσλαμσάχρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
19:30Μαγιόρκα Β - Κολερένσε -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
19:30Εσκαμπάρτε - Σούμπιζα -:-ΙΣΡΑΗΛ: Στέιτ Καπ
18:30Χαποέλ Πέταχ Τίκβα - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-19:00Μακάμπι Χάιφα - Μακάμπι Νετάνια -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α
16:15Τριεστίνα - Αταλάντα U23 -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β
14:30Γιουβέντους U23 - Εντέλα -:-20:30Ρίμινι - Ολμπία -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A
14:30Γκοτζάνο - Αλτσιόνε Μιλάνο -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B
14:30Βαρεζίνα - Προ Παλάτζολο -:-ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C
14:30Μοντέκιο Ματζιόρε - Ντολομίτι Μπελουνέσι -:-ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας
21:00Φιορεντίνα - Αταλάντα -:-ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00UMS ντε Λουμ - Φορτούνα Μφου -:-15:00Αβιόν Ακάντεμι - Μπαμεντά -:-
15:00Ουνιόν Ντουαλά - APEJES Ακάντεμι -:-
15:00Φοβού Μπαχάμ - Αΐγκλ Ρόιαλ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Γιούνγκ Σπορτς Ακάντεμι - Σταντ Ρενάρντ -:-15:00Γκαζέλ - Κότονσπόρ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Γιούνισπορ Μπαφάνγκ - Ισόσα -:-16:00Λέοπαρντ ντε Ντουάλα - Ρενεσάνς -:-
16:00Ρέιντζερς οφ Μπαφούτ - ΑΣ Φαπ -:-
16:00Φόντσα - Γιαφούτ -:-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ Του - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Έγκλε Μούνγκο - Ντράγκον ντε Γιαουντέ -:-16:00Μπάφμενγκ Γιουνάιτεντ - Μπαφουσάμ -:-
16:00Πάνθερ - Φίτσι -:-
16:00Τονέρ - Έντινγκ Σπορ -:-
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
14:00Ρέινμποου - Ασάντ -:-ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
14:00Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Ταλάντ -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
00:30Λανέρος - Κουκούτα -:-ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30Κούγια - Ρένεσανς -:-15:30Ρέιντζερς - Ετουάλ ντε Κίβου -:-
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
14:00Μπουτάν Γ - Χονγκ Κονγκ Γ -:-ΚΟΣΟΒΟ: Κύπελλο Κοσόβου
13:00Πρίστινα - Ντρίτα -:-13:00Σουχαρέκα - Μπάλκανι -:-
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Αλ Αραμπί - Αλ Καντισίγια -:-20:30Αλ Κουβέιτ - Αλ Σαλμιγιά -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας
16:00Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Ριέκα -:-19:00Χάιντουκ Σπλιτ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ -:-
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Εθνικός Άχνας - Δόξα Κατωκοπιάς -:-18:00Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - ΑΕ Λεμεσού -:-
18:00Οθέλλος Αθηαίνου - Απόλλων Λεμεσού -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Μέτα/ΛΟ - Ντόγκαβπιλς -:-18:00ΡΦΣ - Γιέλγκαβα -:-
ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Κύπελλο Λουξεμβούργου
20:00Αλισόντια Στάινσελ - Νιέντερκορν -:-20:00Γέλοου Μπόιζ Βάιλερ - Ζενές Κανάς -:-
20:00Μοντερκάνγκε - Ντιφερντάνγκε -:-
20:00Μπέτεμπουργκ - Χεσπεράνγκε -:-
20:00Νόρντεν - UNA Στράζεν -:-
20:00Ρουμελάνγκε - Ζενές Ες -:-
20:00Σιφλάνγκε - Μόντορφ -:-
20:00Χόστερτ - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
16:30Βακόας - Παμπλεμουσέ -:-16:30Τσέρκλ Ντε Χοακίμ - Πετίτ Ριβιέρ -:-
ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
19:00Νουαντχίμπου - Τσεμάλ -:-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα
15:00Άρσεναλ Τιβάτ - Ρούνταρ -:-15:00Γιέντινστβο - Ντέσιτς -:-
17:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Γιέζερο -:-
18:00Μόρναρ - ΟΦΚ Πέτροβατς -:-
18:30Μπουντούτσνοστ - Μλάντοστ -:-
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα
15:00Γκρμπάλι - Κομ Ποντγκόριτσα -:-15:00Ιντερνασιονάλ - Μποκέλι -:-
15:00Λόβτσεν - Ίσκρα -:-
15:00Ότραντ - Ιγκάλο -:-
15:00Ποντγκόριτσα - Μπεράν -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα
01:05Ταπάτιο - Aτλάντε -:-03:05Τσιμαρόνς ντε Σονόρα - Ατλέτικο Λα Παζ -:-
05:05Ντοράντος ντε Σιναλόα - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
00:00Κιέρβος - CDM -:-ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Κύπελλο Μολδαβίας
13:00Μπάρνταρ - Σερίφ Τιράσπολ -:-13:00Σταουτσένι - Πετροκούμπ -:-
15:00Ζίμπρου Κισινάου - Μιλσάμι -:-
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ
20:45Αλ Μουχαράκ - Αλ Ριφά -:-20:45Αλ Ναγμά - Αλ Χαλά -:-
20:45Μαναμά Κλαμπ - Ηστ Ρίφα -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Αγιέμα - Λότο -:-17:00Κότον - Μπάνι Γκάνσε -:-
17:00Κοτόνου - Καβαλίερς -:-
17:00Ντάμισα - ΑΣΠΑΚ -:-
17:00Ντάντιε - Πόμπε -:-
17:00Ντράγκονς - Εσπουάρ -:-
17:00Σόμπεμαπ - Δυναμό Αμπομέι -:-
17:00Τακούνιν - Ρεκίνς -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
17:00Άμπια Γουόριορς - Πλατό Γιουνάιτεντ -:-17:00Γκόμπε Γιουνάιτεντ - Ρέμο Σταρς -:-
17:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Σάνσαϊν Σταρς -:-
17:00Ενυίμπα - Κανό Πίλαρς -:-
17:00Μπαγιέλσα Γιουνάιτεντ - Χάρτλαντ -:-
17:00Σούτινγκ Σταρς - Κβάρα Γιουνάιτεντ -:-
17:00Σπόρτινγκ Λάγος - Λόμπι Σταρς -:-
18:30Μπέντελ - Νάιγκερ Τορνέιντοζ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Νασιονάλ U19 CL
14:00Μόλντε U19 - Σόγκνταλ U19 -:-14:00Χόγκεσουντ U19 - Βίκινγκ U19 -:-
15:00Χαμ-Καμ U19 - Στρόμσγκοντσετ U19 -:-
18:00Στάμπαεκ U19 - Βαλερένγκα U19 -:-
18:30Λίλεστρομ U19 - Οντς U19 -:-
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Φάση Ομίλων
00:00Κομπρεσάλ (Χιλ) - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ (Εκου) -:-00:00Μιλονάριος (Κολ) - Φλαμένγκο (Bρα) -:-
02:00Δε Στρόνγκεστ (Βολ) - Γκρέμιο (Bρα) -:-
02:30Ντεπορτίβο Ταχίρα (Βεν) - Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) -:-
04:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες (Περ) - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο (Εκου) -:-
00:00Μποταφόγκο (Bρα) - Τζούνιορ (Κολ) -:-
00:00Νασιονάλ (Ουρ) - Λιμπερτάδ (Παρ) -:-
00:00Χουατσιπάτο (Χιλ) - Εστουδιάντες (Αργ) -:-
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων
00:00Μπελγκράνο (Αργ) - Ιντερνασιονάλ (Bρα) -:-00:00Νασιονάλ Ασουνσιόν (Παρ) - Αργεντίνος Τζούνιορς (Αργ) -:-
02:30Ρασίνγκ Μοντεβιδέο (Ουρ) - Κορίνθιανς (Bρα) -:-
02:30Σπορτίβο Αμελιάνο (Παρ) - Ατλέτικο Παραναένσε (Bρα) -:-
04:00Σέζαρ Βαλέγιο (Περ) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) -:-
00:00Kουιάμπα (Bρα) - Λανούς (Αργ) -:-
00:00Ντεπορτίβο Ζουλιάνο (Βεν) - Ντανούμπιο (Ουρ) -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
19:30Γκάλαξι - Ρόιαλ ΑΜ -:-19:30Γκόλντεν Άροουζ - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ -:-
19:30Σουάλοουζ - Ορλάντο Πάιρετς -:-
19:30Τσίπα Γιουνάιτεντ - Κέιπ Τάουν Σπερς -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ
15:00Μπαρόκα - Όρμπιτ Κόλετζ -:-15:00Χάνγκρι Λάιονς - JDR Σταρς -:-
19:30Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Άπινγκτον Σίτι -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
12:30Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Γιεονμπούκ -:-12:30Γκανγκβόν - Νταεγκού -:-
12:30Γκουάνγκτζου - Ιντσεόν Γιουνάιτεντ -:-
12:30Σεούλ - Γκιμτσεόν Σανγκμού -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
18:45Χέρακλες - Αλκμάαρ -:- [ 5.25 | 4.60 | 1.50 ]20:00Ουτρέχτη - Τζβόλε -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.00 ]
21:00Χέρενφεν - Τβέντε -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.83 ]
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
23:00Ολάντσο - Βικτόρια -:-ΟΥΑΛΙΑ: Πρέμιερ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:45Σουόνσι Γ - Αμπερίστγουιθ Γ -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο
17:15Βάσας - Πάκσι -:-20:00Ντιοσγκιόρι - Φερεντσβάρος -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Προ Λίγκα
15:00Αράλ - Ολυμπίκ-Μομπιούζ -:-15:00Μασάλ Μουμποράκ - Σορτάν Γκουζόρ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Κύπελλο Ουκρανίας
17:00Σαχτάρ Ντόνετσκ - Τσερνομόρετς Οδησσού -:-ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Τόρνεο Κομπετέντσια
19:30Αλμπιόν - Σουντ Αμέρικα -:-21:00Ατένας - Ρεντίστας -:-
21:00Τσερίτο - Κούπερ -:-
22:00Μοντεβιδέο Σίτι - Ουρακάν Μπουτσέο -:-
22:30Τακουαρέμπο - Ουρουγκουάη Μοντεβιδέο -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Κύπελλο
17:30Βίσλα Κρακοβίας - Πιάστ Γκλίβιτσε -:-20:30Στσζέτσιν - Γιαγκιελόνια -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ
21:15Γκιμαράες - Πόρτο -:-ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Μουσάνζ - Γκασόγκι Γιουνάιτεντ -:-18:00Κιγιόβου - Σάνραϊζ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο - Πλέι Οφς
17:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 - Βολουντάρι -:-20:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Χερμανστάντ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
13:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Βέλες Μόσχας -:-14:30Νοβοσιμπίρσκ - Τσέλιαμπινσκ -:-
15:00Κράσνονταρ 2 - Ρότορ Βόλγκογκραντ -:-
17:00Μάρομ - Ούφα -:-
17:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Τσάικα -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
11:00Τορπέντο Μιάς - Άβανγκαρντ -:-13:00Καλούγκα - Βόλγκα -:-
13:00Ν. Μπριάνσκ - Σπαρτάκ Κοστρόμα -:-
14:30Μασούκ - Κίμικ -:-
17:00Τεκστίλστικ - Ομσκ -:-
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο - Μονοπάτι Περιφερειών - Πλέι Οφς
15:00Ουράλ - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο - Πλέι Οφς
17:15Βάλτικα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας -:-19:30Σπαρτάκ Μόσχας - Ζενίτ -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
21:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Ριγιάντ -:-21:00Αλ-Φατέχ - Αλ-Ετιφάκ -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:30Μλάντοστ - Ραντνίτσκι 1923 -:-16:55Βόζντοβατς - Παρτιζάν -:-
18:30Σπαρτάκ Σουμπότιτσα - Ραντνίτσκι Νις -:-
19:00Ερυθρός Αστέρας - ΙΜΤ Νόβι Βελιγραδίου -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Βρσακ - Γκράφικαρ Βελιγραδίου -:-16:00Ίντιγια - Γιεντίνστβο -:-
16:00Μλάντοστ ΓΑΤ - OFK Βελιγραδίου -:-
16:00Σμεντέρεβο - Τέκστιλατς -:-
16:00Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - Κολουμπάρα -:-
18:00Μάτσβα - Νόβι Σαντ -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ
21:00Κίθ - Μπρέχιν -:-21:00Μπάκι Θιστλ - Στράθσπεϊ Θιστλ -:-
21:00Μπρόρα Ρέιντζερς - Ντέβερονβεϊλ -:-
21:00Φόρις Μεκάνικς - Γουίκ Ακάντεμι -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
17:00Κεζμάροκ - Πόπραντ -:-17:00Σαμπίνοφ - Πάβλοβτσε ναντ Ουχόμ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας
15:30Σπάρτακ Τρνάβα - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας
17:00Γκόριτσα - Ραντόμλιγιε -:-20:00Κόπερ - Μούρα -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
13:00Τσονμπούρι - Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ -:-13:30Κονκάεν Γιουνάιτεντ - Πολίς Τέρο -:-
14:00Μουανγκτόνγκ Γιουν. - Ουτάι Τανί -:-
14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Μπουριράμ -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
00:00Πορτ - Γκενταρμεριέ -:-ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:00Σίβασπορ - Καραγκουμρούκ -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.70 ]19:30Καϊσέρισπορ - Κασίμπασα -:- [ 2.10 | 3.75 | 3.00 ]
19:30Κόνιασπορ - Τραμπζονσπόρ -:- [ 3.50 | 3.25 | 2.05 ]
19:30Φενερμπαχτσέ - Ανταναντεμίρσπορ -:- [ 1.25 | 6.00 | 8.50 ]
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
13:00Τουζλασπόρ - Ουμρανιγιεσπόρ -:-16:00Αντάνασπορ - Εγιούπσπορ -:-
19:30Αλτάυ - Μπαντίρμασπορ -:-
19:30Κοτσαέλισπορ - Γκοζτέπε -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
14:00Αφιονσπόρ - Αλτινόρντου -:-14:00Βανσπόρ - Ανκαρασπόρ -:-
14:00Γενί Μερσίν Ιντμανιουρντού - Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ -:-
14:00Εροκσπόρ - Μπεγιόγλου Γενί Καρσί -:-
14:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Μπούρσασπορ -:-
14:00Κιρκλαρέλισπορ - Μπουτσασπόρ 1928 -:-
14:00Κιρσεχίρ - Αντιγιαμάν -:-
14:00Ντιγιαρμπεκίρσπορ - Ναζιλισπόρ -:-
14:00Τραπεζούντα - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ
12:00Ιγκντίρ - Ισκεντερούνσπορ -:-14:0024 Ερτζινκασπόρ - Καραμάν -:-
14:00Ετιμεσγκούτ - Ισπάρτα 32 Σπορ -:-
14:00Ινεγκολσπόρ - Μπελεντιγιέ Ντερίνς -:-
14:00Κασταμονουσπόρ - Ουσακσπόρ -:-
14:00Μενεμεσπόρ - Ντουζτσεσπόρ -:-
14:00Ντενίζλισπορ - Σαριγιέρ -:-
14:00Σόμα Σπορ - Ακσαράι Μπλ. -:-
14:00Φετίγιεσπορ - Αμεντσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1
14:00Αϊβαλικγκουτσού - Γκουμουσανεσπόρ -:-14:00Αργκουβάν - Κεπέζ -:-
14:00Γενί Ορντούσπορ - Καραμπούκ Ιντμανιουρντού -:-
14:00Κουτσουκτσεκμετσέ - Ινεγκόλ Καφκάς -:-
14:00Μαρντίν ΜΜ - Αλιάγκα -:-
14:00Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού - Κιρικάλε Μπουγιούκ Αναντολού -:-
14:00Χοπασπόρ - Εντιρνεσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2
14:00Αμάσιασπορ - Πατζαρσπόρ -:-14:00Εϊνεσίλ - Τουργκουτλούσπορ -:-
14:00Εφελέρ 09 - Ελάτζιγκσπορ -:-
14:00Κελκίτ - Καρσίγιακα -:-
14:00Μπούλβαρσπορ - Σιλίφκε -:-
14:00Σαπάντσα Γκεντσλικσπόρ - Μπάτμαν Πετρολσπόρ -:-
14:00Χατσετέπε 1945 - Εργκέν Βελιμέσε -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3
12:00Μπορνόβα - Άγκρι 1970 -:-14:00Ερμπαασπόρ - Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί -:-
14:00Καρακοπρού - 1922 Κόνιασπορ -:-
14:00Οσμανιγιεσπόρ - Σιλβρίσπορ -:-
14:00Σίβας Ντορτ - Κουτάχιασπορ -:-
14:00Τεπετσίκ - Κουσάντασισπορ -:-
14:00Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ - Ακισάρσπορ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 4
12:00Μουσπόρ - Κέστελ -:-14:0023 Έλατζικ - Ορντουσπόρ -:-
14:00Κατάλκα - Σουλτανμπεϊλί -:-
14:00Μπαλικεσιρσπόρ - Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ -:-
14:00Μπέργκαμα - Αντάνα -:-
14:00Μπούρσα - Τσανκάγια -:-
14:00Νεβσεχίρ - Σιρτ Οζέλ -:-
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
14:00Αχάλ - Αλτίν Ασίρ -:-14:00Ενεργκέτικ - Μερβ -:-
14:00Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ - Σαγκαντάμ -:-
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
00:001976 Φοίνιξ - Σάντο -:-00:00Ιγκλς - Λα Χορκέτα -:-
00:00Ντίφενς Φορς - Νορθ Ιστ Σταρς -:-
00:00Πολίς - Μόρβαντ Καλεντόνια Γιουν. -:-
00:00Πρίζον Σέρβις - Πόιντ Φόρτιν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
17:00Ζάπι - Μλάντα Μπόλεσλαβ Β -:-ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ
17:00Οπάβα - Σπάρτα Πράγας -:-ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
17:00Σόλνιτσε - Τσέσκα Σκάλιτσε -:-ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
12:00Σλοβάτσκο U19 - Σλάβια Πράγας U19 -:-ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
23:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Ντεπόρτες Ρένγκο -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.