REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία

19:00ΑναβλήθηκεUSM Αλζέρ - Καμπίγιε -:-
19:00Μάγκρα - Μπελ Άμπες -:-
19:00Μπελούιζνταντ - Παραντού -:-
19:00Οράν - Αλτζέρ -:-
19:00Τλέμτσεν - Μέντεα -:-
22:00Μπίσκρα - Ρέλιζεϊν -:-
22:00Σάουρα - Σκικντά -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

18:00MO Κονσταντίν - Έουλμα -:-
18:00Αμάλ Μπου Σααντά - Μσίλα -:-
18:00Αρζέφ - Τεμουτσέντ -:-
18:00Άρμπα - Μπεγιάια -:-
18:00Ελ Κεμίς - Ρέμτσι -:-
18:00Ελ Κερμά - ASM Οράν -:-
18:00Κεντσελά - Ταντιενάντ -:-
18:00Λακντάρια - Μπλίντα -:-
18:00Μπεγιάια - Μπεν Ακνούν -:-
18:00Μπένι Τουρ - Χαράτς -:-
18:00ΜΣΠ Μπάτνα - Κα Μπάτνα -:-
18:00Ουέντ Ρίου - JSM Τιαρέτ -:-
18:00Ουέντ Σλάι - Αΐν Ουεσάρα -:-
18:00Ουλέντ Ντιελάλ - Κρουμπ -:-
18:00ΡΚ Κούμπα - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ -:-
18:00Σαϊντά - Αΐν Ντεφλά -:-
18:00Τελαγκέμα - Τσαουιά -:-
18:00Τσέλγκουμ - Ανάμπα -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: U21 Λίγκ

12:00ΑναβλήθηκεUSM Αλζέρ U21 - Καμπίγιε U21 -:-
12:00Μάγκρα U21 - Μπελ Άμπες U21 -:-
12:00Μπελούιζνταντ U21 - Παραντού U21 -:-
12:00Μπίσκρα U21 - Ρέλιζεϊν U21 -:-
12:00Οράν U21 - Αλτζέρ U21 -:-
12:00Σάουρα U21 - Σκικντά U21 -:-
12:00Τλέμτσεν U21 - Μέντεα U21 -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00Όνζε Μπράβος - Μπάιζα ντε Καζανιέ -:-
17:00Σαγκράντα - Σάντα Ρίτα -:-
17:30Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Προγκρέσο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

21:00Βίλα Μίτρε - Τσιπολέτι -:-
21:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ -:-
21:00Καμιονέρος Μπουένος Άιρες - Ολίμπο -:-
21:00Ντεσαμπαράντος - Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι -:-
21:00Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - Ρασίνγκ Κόρντομπα -:-
21:00Σολ ντε Μάγιο - Θιουδάδ Μπολιβάρ -:-
21:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Τσίρκουλο Ντεπορτίβο -:-
21:00Χουρακάν Λας Χέρας - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού - Μπόκα Ουνίντος -:-
21:30Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Ντάγκλας Χέιγκ -:-
21:45Ντεφενσόρες Μπελγκράνο - Τσάκο Φορ Έβερ -:-
22:00Σπορτίβο Μπελγκράνο - Γυμνάσια Ε. Ρ. -:-
23:00ΑναβλήθηκεΓιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια -:-
23:00ΑναβλήθηκεΓυμνάσια Ε. Ρ. - Ουνιόν Σουντσάλες -:-
23:00ΑναβλήθηκεΘιουδάδ Μπολιβάρ - Βίλα Μίτρε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΙντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Καμιονέρος Μπουένος Άιρες -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ - Σολ ντε Μάγιο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜπόκα Ουνίντος - Σπορτίβο Μπελγκράνο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτάγκλας Χέιγκ - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΟλίμπο - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
23:00ΑναβλήθηκεΡασίνγκ Κόρντομπα - Κρουτσέρο ντελ Νόρτε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορτίβο Εστουντιάντες - Χουρακάν Λας Χέρας -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορτίβο Λας Παρέχας - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤσάκο Φορ Έβερ - Σεντράλ Νόρτε -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤσιπολέτι - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤσίρκουλο Ντεπορτίβο - Σανσινένα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΦέρο Τζεν. Πίκο - Ντεσαμπαράντος -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ - Πλέι Οφς

12:05Σίδνεϊ - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

06:15Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Κανμπέρα Κροάσια 0:5
10:30Μονάρο Πάνθερς - Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

10:00Ουέστον Ουόρκερς - Βαλεντίν -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

17'Αδελαϊδά U21 - ΝΕ Μέτρο Σταρς 0:0
08:30Αδελαΐδα Ράιντερς - Αδελαΐδα Ολύμπικ -:-
08:30Κάμπελταουν Σίτι - Κρόιντον Κινγκς -:-
08:30Μπλου Ιγκλς - Σάουθ Αδελαΐδα -:-
08:30Σταρτ Λάιονς - Αδελαΐδα Κόμετς -:-
10:30Αδελαϊδά Σίτι - Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

ΗμίχρονοΝτέβονπορτ - Λόνσεστον 0:0
45+'Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Κίνγκμπορο Λάιονς 3:1
09:30Κλάρενς Ζέμπραζ - Σάουθ Χόμπαρτ -:-
11:30Ολύμπια Ουόριορς - Γκλένορκι Νάιτς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

17'Άβοντεϊλ - Νταντενόνγκ Σίτι 0:0
10:30Χαμ Σίτι - Νάιτς Μελβούρνης -:-
12:00Ντάντενονγκ Θάντερ - Ίστερν Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00Αρμαντέιλ - Περθ Γκλόρι U21 -:-
10:00Μπαλκάτα - Γιουνταλούπ -:-
10:00Μπέισγουότερ - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ -:-
10:00Περθ - Γκβέλουπ Κροάσια -:-
10:00Ρόκινγκχαμ Σίτι - Σορέντο -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

11:00Γκραβάτ - Σεντ Τζορτζ Ουίλαουόνγκ -:-
11:15Δε Γκαπ - Πανεπιστήμιο Κουήνσλαντ -:-
12:00Δε Λέικς - Μπέισαϊντ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

19:00Σεντ Εσπεράνς - Αλ Αχλί -:-
22:00Ουιντάντ - Κάιζερ Τσίφς -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Ζούλια - Εστουντιάντες Μέριδα 1:2
02:00UCV - Ατλέτικο Βενεζουέλα 2:2
23:00Αράγκουα - Λάρα -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών

12:00ΑναβλήθηκεΤάι Νγκουιέν Γ - Χα Νόι 2 Γ -:-
12:00ΑναβλήθηκεΧο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - Σον Λα Γ -:-
14:30ΑναβλήθηκεΤΚΣ Βίετ Ναμ Γ - Πονγκ Που Χα Ναμ Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

03:30Μπραζίλ ντε Πελότας - Γκόιας 2:1
22:30Αβάι - Ρέμο -:-
22:30Βάσκο Ντε Γκάμα - CRB -:-
00:30Γκουαρανί - Πόντε Πρέτα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

02:00Τομπένσε - Φεροβιάριο 3:0
17:00Νοβοριζοντίνο - EC Σάο Ζοσέ -:-
21:30Φλορέστα - Μποταφόγκο PB -:-
23:00Ιτουάνο - Παρανά -:-
23:00Παϊσαντού - Βόλτα Ρεντόντα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

21:00Γκουαρανί - Πάλμας -:-
21:00Καστανάλ - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR -:-
21:00Μποαβίστα - Μαντουρέιρα -:-
21:00Μπραζιλιένσε - Νόβα Μουτούμ -:-
21:00Πορτουγκέσα - Σάντο Αντρέ -:-
21:00Τζόινβιλ - Γκρέμιο Γιουβέντους -:-
21:30Γιαραγκούα - Πόρτο Βέλο -:-
22:00Γιούλχο Εσπόρτε - Τοκαντινόπολις -:-
22:00Γκοϊαένσια - Απαρετσιντένσε -:-
22:00Ιμπερατρίθ - Παραγκομίνας -:-
22:00Κασκαβέλ - ΣΕΡ Καγίας -:-
22:00Μούριτσι - ΑΣΑ -:-
22:00Μπαΐα Ντε Φέιρα - Χουαζεϊρένσε -:-
22:00Ουμπερλάντια - Πατροτσινένσε -:-
22:00Ουνιάο Ροντονόπολις - Γκάμα -:-
23:00Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο - Ιπιράνγκα ΑΠ -:-
23:00Φεροβιάρια - Ρίο Μπράνκο-VN -:-
00:00Φαστ Κλούμπ - Πενιαρόλ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα 2 - Πρώτη φάση

21:00Άνγκρα ντος Ρέις - Μακάε -:-
21:00Αρτσούλ - Αμερικάνο -:-
21:00Γκοντσαλένσε - Καμποφριένσε -:-
21:00Όνταξ - Μαριτσά -:-
21:00Σαμπάιο Κορέα - Αμέρικα RJ -:-
21:00Φριμπουργκουένσε - Ντούκε Ντε Κάξια -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

21:00Σάο Ζοσέ Γ - Φεροβιάρια Γ -:-
21:00Φλαμένγκο Γ - Αβάι Κίντερμαν Γ -:-
00:00Μποταφόγκο RJ Γ - Σάντος Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

01:00Ασερμούρμπ Γ - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR Γ 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Πλέι Οφς

14:00Χαβέλσε - 1. Σβέινφουρτ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

18:30Σαμπουρτάλο Τιφλίδας - Σαμτρέντια -:-
19:30Δυναμό Τιφλίδας - Λοκομοτίφ Τιφλίδας -:-

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

23:00Αρμντ Φόρσιζ - Μαριμού 0:2
01:00Φόρτουν - Μίλαν Μπακάου 2:0
23:00Ρεάλ Μπανγιούλ - Χοκς -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30Σάτελαιτ - Φέλο Σταρ -:-
17:30Χορόγια - Φέλο Σταρ -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Μόκα - Ντελφίνς Ντελ Έστε -:-
23:00Σαν Κριστομπάλ - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σούπερ Καπ

00:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Ντέλφιν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

17:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Σενουά -:-
17:30Γιουνγκ Μπόιζ II - Τέρε Σέντε -:-
18:00Εσαλένς - Ατζούρι Λωζάνης -:-
18:00Μπουλέ - Μεϊρίν -:-
18:30Βεβέι - Λωζάνη II -:-
18:30Λάνσι - Λε Σο-Ντε-Φοντς -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

16:00Βόλεν - Ντελεμόντ -:-
17:00Μπάντεν - Μούτενζ -:-
17:00Σολοτούρν - Λουκέρνη II -:-
18:00Γκρασχόπερ II - Λάνγκενθαλ -:-
19:00Γκολντάου - Σοτζ -:-
19:00Μπάσεκορτ - Μπουόκς -:-
21:00Μπιέλ Μπιέν - Ζαγκ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

16:30Σεντ Γκάλεν II - Κόσοβα -:-
17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Μπάλτζερς -:-
17:00Γκοσό - Έσεν -:-
17:00Ερυθρός Αστέρας Ζυρίχης - Τάλβιλ -:-
17:00Τούγκεν - Ουίντερχουρ II -:-
18:00Ντιετικόν - Χονγκ -:-
18:30Παραντίσο - Λινθ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

17:00Αιγάλεω - Καλαμάτα -:-
17:00Ένωση Ασπροπύργου - Επισκοπή -:-
17:00Ιάλυσος - Αστέρας Βλαχιώτη -:-
17:00Καλλιθέα - Νίκη Βόλου -:-
17:00Ρόδος - Σαντορίνη 2020 -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 9ος Όμιλος

16:00Α.Ο. Τσιλιβή - Ναυπακτιακός Αστέρας -:-
16:00Αχαϊκή - Διαβολίτσι -:-
16:00Διαγόρας Βραχνέικων - Παναιγιάλειος -:-
16:00Εθνικός Σκουλικάδου - Θύελλα Πατρών -:-
16:00Παλληξουριακός - Αίας Γαστούνης -:-
16:00Πάμισος - Ζάκυνθος -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Τάρτου Βέλκο - Ταμέκα U21 -:-
13:00Φλόρα U21 - Ταλίνα Κάλεφ -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες

14:00Πάρνου Βάπρους Γ - Φλόρα Γ -:-
14:00Σάκου Γ - Ταμέκα Τάρτου Γ -:-
14:00Τούλεβικ Γ - Ajax Tallinna Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO

16:00Ουγγαρία - Γαλλία -:-
19:00Πορτογαλία - Γερμανία -:-
22:00Ισπανία - Πολωνία -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Κίτβε Γιουνάιτεντ - Γκρην Μπάφαλοουζ -:-
16:00Νκανά - Μπουιλντκόν -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

03:00Red Bulls Νέας Υόρκης - Νάσβιλ 2:0
05:00Ρίαλ Σολτ Λέικ - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 3:1

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00Τσάρλεστον - Μαϊάμι 2:1
05:00Ρίαλ Μόναρκς - Ελ Πάσο 1:2

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

01:45Καλαμαζού - Φορτ Γουέιν 1:1
02:00Κονέκτικατ - Σήκοουστ Γιουνάιτεντ Φάντομς 0:3
02:00Ρόουντ Άιλαντ Ρογκς - Ντέιτον 3:2
02:30Ουέστερν Παϊονίρς - Μπλακ Ροκ 4:0
03:00Μένας - Ουιτσίτα 1:0
03:00Ράουντ Ροκ - Χιούστον 1:3
03:00Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα II - Μπάνταμς 2:3
03:30Κάου Βάλεϊ - Σικάγο Γιουνάιτεντ 1:7
05:00Λέιν Γιουνάιτεντ - OVF Alliance 3:0
05:00Πόρτλαντ U23 - PDX FC 2:0
20:30Ιστ Ατλάντα - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 2 -:-
21:00Γιούρο Νιού Γιορκ - Μανχάταν -:-
00:00Νιου Τζέρσει Κόπα - Τσένταρ -:-
00:00Φλόριντα Ελίτ - Μαϊάμι Σίτι -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

23:00Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Ράιν Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

56'Φουκουόκα - Βίσσελ Κόμπε 1:1
17'Σαπόρο - Οϊτά 1:0
12:00Γιοκοχάμα - Τόκυο -:-
13:00Χιροσίμα - Κασίβα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

12:00Κόφου - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι -:-
12:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ομίγια -:-
12:00Τοτσίγκι - Β-Βάρεν Ναγκασάκι -:-
13:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ -:-
13:00Καναζάβα - Κυότο -:-
13:00Οκαϊάμα - Ριουκίου -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

11:00Γκρούλα Μοριόκα - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού -:-
13:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Βανραούρ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

06:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Νιταϊντάι Γ 1:2
61'NGU Nagoya Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ 2:1
60'Σεταγκάγια Σφίντα Γ - Σερέζο Οσάκα Γ 2:3

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

16:45Αλ Σιμάβα - Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Κόουβ Ράμπλερς - Τρίτι Γιουνάιτεντ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

17:00Όλαφσβικ - Βέστρι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00IR Ρέικιαβικ - Φιάρνταμπιγκντ -:-
17:00Λέικνιρ - Βόγκαρ -:-
17:00Ρέινιρ - Μάγκνι -:-
19:00Βόλσουνγκουρ - Κάρι -:-
19:00Φιαλαμπιγκντ - KV Ρέικιαβικ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντεϊλντ Γυναικών

19:00Κέφλαβικ Γ - Tindastoll Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Φίστερα - Ριμπαντούμια -:-
19:30Βιβέιρο - Ποντέγιας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Σάντα Καταλίνα Ατλέτικο - Φεριολένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:30Γκουία - Βέρα -:-
19:00Αρούκας - Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ -:-
19:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Ιμπάρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Κορεγιάνο - Πένα Αθαγκρέσα -:-
19:00Ρίβερ Έγκα - Φοντέγιας -:-
19:00Σούμπιζα - Λούρδες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Πλέι οφς Προβιβασμού

18:30Μπετί Κοζκόρ - Αρντόι -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Εσπανιόλ Γ - Μαδρίτη Γ -:-
12:00Μπέτις Γ - Λα Κορούνια Γ -:-
12:30Εϊμπάρ Γ - Ουέλβα Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

17:00P.D.H.A.E. - Μπρα -:-
17:00Βάντο - Αρκονατέζε -:-
17:00Ιμπέρια - Καστελανζέζε -:-
17:00Καζάλε - Λενάνο -:-
17:00Καρονίζ - Σαλούτζο -:-
17:00Σανρεμέσε - Κιέρι -:-
17:00Σέστρι Λεβάντε - Μποργκοσέσια -:-
17:00Φοζάνο - Λαβανέζε -:-
17:00Φολγκόρ Καρατέζε - Γκοτζάνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

17:00Γκιβιτζάνο Μπόργκο - Κορεγκέζε -:-
17:00Λεντιτζιόνε - Σαμαουρέζε -:-
17:00Μαριγκνανέζε - Ρίμινι -:-
17:00Μπανολέζε - Φόρλι -:-
17:00Πράτο - Σεραβέτζα Πότζι -:-
17:00Προ Λιβόρνο - Αγκλιανέζε Κάλτσιο -:-
17:00Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα - Προγκρέσο -:-
17:00Σάσο Μαρκόνι - Φιορεντζουόλα -:-
18:30Μετζολάρα - Κορτιτσέλα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

17:00Αγκνονέζ - Μοντετζιόρτζιο -:-
17:00Απρίλια - Συνθιαλμπαλόνγκα -:-
17:00Πινέτο Κάλτσιο - Καμπομπάσο Κάλτσιο -:-
17:00Πόρτο Σαντ Ελπίντιο - Σ. Ν. Νοταρέσκο -:-
17:00Ριέτι - Ματέζε -:-
17:00Τολεντίνο - Βαστογκιράρντι -:-
17:00Φιούτζι - Καστελφιντάρντο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

17:00Ασιρεάλε - Σαν Λούκα -:-
17:00Γκελμπισόν Τσιλέντο - Πατέρνο -:-
17:00Καστροβιλάρι - Λικάτα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜεσίνα - Ροτσέλα -:-
17:00Μπιανκάβιλα - Τρόινα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΡαγκούσα - Ρέντε -:-
17:00Ροτόντα - Ντάτιλο -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣ. Αγκάτα - Μεσίνα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤσιτανοβέζε - Σάντα Μαρία Τσιλέντο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Προβιβασμού

17:00ΑρζινάνοΚιάμπο - Ουνιόν Κλοντιένσε -:-
17:00Πικέρνο - Φιντέλις Αντρία -:-
17:00Τραστέβερε Κάλτσιο - ΑΤΝ Σιένα -:-
17:00Τρεστίνα - Σαν Ντονάτο -:-
18:00Λατίνα - Σαβόια -:-
21:30Φανφούλα - Νιμπιόν Οτζιόνο -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Τόμπολ - Ζέτισου -:-
17:00Κασπί Ακτάου - Καϊσάρ -:-
18:00Τουράν - Καϊράτ Αλμάτι -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

15:00Aksu - Κιράν -:-
15:00Ακαντέμιγια Όντουστικ - Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα -:-
15:00Εκιμπαστούζ - Kyzylzhar Academy -:-
15:00Οκτζετπές - Μακτααράλ -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:00Αλαΐ Ος - Καρά Μπαλτά -:-
15:00Αλγκά - Kaganat -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

21:30TEK United (Iρλ) - St Mochta's (Iρλ) -:-
11:00Βάλτικα (Ρωσ) - Ούφα (Ρωσ) -:-
11:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού (Τσε) - Βέλκε Μετζιρίτσι (Τσε) -:-
11:00Μότορλετ Πράγας (Τσε) - Αντμίρα Πράγας (Τσε) -:-
11:00Τρεμπίσοφ (Σλκ) - FK Χουμένε (Σλκ) -:-
11:15Ζενίτ Κάσλαβ (Τσε) - Ντούκλα Πράγας Β (Τσε) -:-
11:30Ντούκλα Πράγας (Τσε) - Σπάρτα Πράγας Β (Τσε) -:-
12:00Έγκεντορφ (Αυτ) - Αούστρια Σάλτζμπουργκ (Αυτ) -:-
12:00Ζίλινα (Σλκ) - Σπορ Ποντμπρεζόβα (Σλκ) -:-
12:00Μπλάου Βάις Μπερλίν (Γερ) - Χέρτα Βερολίνου II (Γερ) -:-
12:00Ρακόφ (Πολ) - Σοκόλ Οστρόντα (Πολ) -:-
12:00Σκάλιτσα (Σλκ) - Σερέντ (Σλκ) -:-
12:00Σπάρτακ Τρνάβα (Σλκ) - Περτζάλκα (Σλκ) -:-
14:00Μπρέγκετζ (Αυτ) - Αούστρια Λουστενάου (Αυτ) -:-
15:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ (Γερ) - Χανοβέρσκερ (Γερ) -:-
15:00Αντμίρα (Αυτ) - Χορν (Αυτ) -:-
15:00Κάφενμπεργκ (Αυτ) - Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) -:-
15:00Μιάλμπι (Σου) - Χάλμσταντ (Σου) -:-
15:00Σπαρτάκ Μόσχας 2 (Ρωσ) - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ (Ρωσ) -:-
15:00Χάκεν (Σου) - Έρεμπρο (Σου) -:-
16:00Βάλτικα (Ρωσ) - Ούφα (Ρωσ) -:-
16:00Ντζουργκάρντεν (Σου) - Κάλμαρ (Σου) -:-
16:30Μάλμε (Σου) - Έλφσμποργκ (Σου) -:-
17:00Οβερίισε (Bελ) - Σεντ Ζιλουάζ (Bελ) -:-
18:00Κλουζ (Ρου) - Λουντογκόρετς (Bου) -:-
18:00ΛΑΣΚ Τζούνιορς (Αυτ) - Ακαδημία Πούσκας (Ουγ) -:-
18:00Λ. Μίκουλας (Σλκ) - Μιχάλοβτσε (Σλκ) -:-
18:00Πίνκαφελντ (Αυτ) - Χάρτμπεργκ (Αυτ) -:-
19:00Μπεργκ εν Νταλ (Bελ) - Σεντ Τρούιντεν (Bελ) -:-
19:00Ποχρόνιε (Σλκ) - Σαμορίν (Σλκ) -:-
19:30Ασκ Σεντ Βαλεντίν (Αυτ) - Αμστέτεν (Αυτ) -:-
20:00Weindorf St. Anna (Αυτ) - Βόιτσμπεργκ (Αυτ) -:-
20:00Ντικελβέν (Bελ) - Γάνδη (Bελ) -:-
21:00Μπουντούτσνοστ (Μαυ) - Βλάζνια Σκόντερ (Αλβ) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: FIFA Arab Cup - Προκριματικά

20:00Λιβύη - Σουδάν -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον

03:00Σερπενχέβελ - Βίκτορι Μπόιζ -:-
03:00Σίθοκ - Ουνιόν Ντεπορτίβο Μπάντα Αμπού -:-

ΛΑΟΣ: Λάο Λιγκ

11:30ΑναβλήθηκεΕζρά - Chanthabouly -:-
13:00ΑναβλήθηκεΓιάνγκ Έλεφαντ - Λάο Άρμι -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Λιόλι - Μάζενοντ Σουάλοουζ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:45Βιτέμπσκ - Ρουκ Μπρεστ -:-
16:45Γκόμελ - Ισλόκ Μινσκ -:-
18:45Ζοντίνιο - Σπούτνικ -:-
20:45Δυναμό Μινσκ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

16:00Μπελσίνα - Λίντα -:-
18:00Σλόνιμ-2017 - Πέτρικοφ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:00Μπομπρουιτσάνκα Γ - Λευκορωσία U19 Γ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Σούντουβα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

12:00Γιόναβα - Ζαλγκίρις 2 -:-
14:00Σίλας - BFA Βίλνιους -:-
18:00Πανεβέζις 2 - Σιαουλιάι -:-
19:00Μπάνγκα 2 - Ατμόσφαιρα -:-

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

14:00Τσενγκ Φουνγκ - Μπενφίκα -:-
16:00Lun Lok - Τσάο Πακ Κέι -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30MAFCO - Ντόπβα -:-
15:30Μάιτι Ουόντερερς - Μζούνι -:-
15:30Τσίβο Γιουν. - Μπιγκ Μπούλετς -:-
15:30Τσιτίπα Γιουνάιτεντ - Σίλβερ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

19:00Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Μουλούντια Ουιντά -:-
21:15Ολυμπίκ Ντε Σαφί - Μόγκρεμπ Τετουάν -:-
23:30Τσαμπάμπ Μοχαμεντία - Μπερκανέ -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:30JAHE - Αρμί -:-
19:30Γκάρντε Νασιονάλε - Κέντια -:-
19:30Μαντίν Τραρζά - Πολίς -:-
21:30Ίντερ Νουακτσότ - SNIM -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Κόστα ντο Σολ - Black Bulls -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00FC Loto - Μπαφλς ντου Μποργκού -:-
18:00Μπεμπικέ - Hodio -:-
18:00Ντράγκονς - AS Cotonou -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Στρέιμουρ - B36 Τόρσαβν -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: 1. Ντεΐλντ

21:00Στρέιμουρ 2 - HB Τόρσαβν 2 -:-
15:00Βίκινγκουρ 2 - Ρούναβικ 2 -:-
17:00B36 Τόρσαβν 2 - Σουντουρόι -:-
17:00Κλάκσβικ 2 - Σάντουρ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

18:00Ακουά - Ανταμάβα Γιουνάιτεντ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00ΑναβλήθηκεΑμπιά Κόμετς - Ζ'Ατέτ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΒάντρεζερ - Ντέλτα Φορς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΓκέιταγουεϊ Γιουνάιτεντ - Ζόι Κόμεθ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΓκοντόσκι - Ρέμο Σταρς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΕκίτι Γιουνάιτεντ - Ντάιναμαϊτ Φορς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΚαλαμπάρ Ρόβερς - Σούτινγκ Σταρς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπαγιέλσα - Απέξ Κρέιν -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝέβι Γιουνάιτεντ - Νιλάγιο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΟσούν - Γκόου Ράουντ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΟυάν Ρόκετ - Ιμπόμ Γιούθς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΤζάιαντ Μπρίλαρς - Στέισιονερι Στορς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΧόλι Άροουζ - Κράουν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

16:00Σάντεφιόρντ - Βίκινγκ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

16:00Έιντσβολντ - Φλόρο -:-
19:00Άλτα - Μος -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:00Φλεκερόι - Σότρα -:-
16:00Χάουγκεσουντ - Κιέλσας -:-
17:00Σκιντ - Άρενταλ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Κόλμποτν Γ - Στάμπαεκ Γ -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Αμέρικα

00:00Χιλή - Βολιβία 1:0
03:00Αργεντινή - Ουρουγουάη 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

10:30Γκουάνγκτζου - Σεούλ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

10:00Γκιμτσεόν Σανγκμού - Σεούλ Η-Λαντ -:-
12:30Νταέτζεον - Ανσάν Γκρήνερς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

11:00Γιάνγκιου Σίτιζεν - Γκιεονγκτζιού KHNP -:-
11:00Γκίμπο Σ. - Γκιμχάε -:-
11:00Πάγιου Σίτιζεν - Μπουσάν Κιοτόνγκ -:-
11:00Χουασεόνγκ - Τσανγκουόν -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Βάιπερς - Οντουπαράκα -:-
15:00Μπουσόγκα - Ουγκάντα Ρέβενιου -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

18:00AGMK - Μετ. Μπεκομπόντ -:-
18:00Πακτακόρ - Σογκντιάνα -:-
18:00Τουρόν - Μπουνιοντκόρ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

16:00Σουντ Αμέρικα - Ρίβερ Πλέιτ -:-
18:15Προγκρέσο - Τσέρο Λάργκο -:-
21:00Μπόστον Ρίβερ - Νασιονάλ -:-
23:15Γουόντερερς - Βίλα Εσπανιόλα -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

23:45Ρεζιστεντσία - Σπορτίβο Τρινιντένσε 2:1
17:00Ντίαζ - Τακουάρη -:-
22:00Ρούμπιο Νου - Τζένεραλ Καμπαγιέρο -:-
22:00Σαν Λορέντζο - Σπορτίβο Αμελιάνο -:-

ΠΕΡΟΥ: Κόπα Μπιτσεντενάριο

18:00Ουνιόν Κομέρτσιο - Σάντα Ρόσα -:-
23:00Σπόρτινγκ Κριστάλ - Cusco -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

18:30Αλιάνσα Λίμα Γ - Αγιακούτσο Γ -:-
21:00Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ -:-
23:30Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ - Σέζαρ Βαλέγιο Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς Προβιβασμού

12:45ΚΚΣ Κάλιστζ - Σκρα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Ζαμπρόφ - KS Kutno -:-
18:00Βασίλκοφ - Ουίκιελετς -:-
18:00Μπρον Ραντόμ - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι -:-
18:00Ούρσους Βαρσοβίας - Blonianka Blonie -:-
18:00Ραντόμσκο - Κονκόρντια Ελμπλάγκ -:-
18:00Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ - Πέλικαν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Λεγκιονόβο - Σουίτ -:-
18:00Πολόνια Βαρσοβίας - Ούνια Σκιερνιέβιτσε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Τσεμίκ Πολίς - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ -:-
16:00Γκόρνικ Κόνιν - Μιέσζκο Γκνιέζνο -:-
16:00Κοσζάλιν - Γκουάρντια Κόσζαλιν -:-
18:00Γιάροτσιν - Unia Swarzedz -:-
18:00Νιέλμπα Βαγκρόβιετς - Pomorzanin Torun -:-
18:00Ούνια Γιανίκοβο - Φλότα Σουινούιτσιε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Πρζόντκοβο - Στέζιτσα -:-
14:00Μ. Γκντίνια - Στσζέτσιν II -:-
15:00Ελάνα Τορούν - Σρόντα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

16:00Goczalkowice Zdroj - Βάρτα Γκορζόφ -:-
16:00Nysa - Μπιέλσκο-Μπιάλα -:-
16:00Pawlowice - Κλούσζμπορκ -:-
16:00ROW Ρίμπνικ - Ζ. Γκόρα -:-
16:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Σλέζα Βρότσλαβ -:-
16:00Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 - Ρουχ Χορζόφ -:-
16:00Λέγκνιτσα 2 - Πιάστ Ζμιγκρόντ -:-
16:00Μπρζεγκ - Πολόνια Μπιτόμ -:-
16:00Φότο-Ιγκιένα Γκατς - Polonia Swidnica -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

13:00Βίσλα Πουλάβι - Κσζο Οστρόβιετς -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Γιαγκιελόνια U18 - Σλασκ U18 -:-
13:00Λέγκια Βαρσοβίας U18 - Χάτνικ Κρακοβίας U18 -:-
13:15Στσζέτσιν U18 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Πολίς - Εσπουάρ -:-
16:00ΑΠΡ - Μαρίνς -:-
16:00Ρουτσίρο - Ραγιόν Σπορτ -:-
16:30Μπουγκεσέρα - Κιγκάλι -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Κομιούνιτι Σιλντ Σινγκαπούρης

12:30ΑναβλήθηκεΆλμπιρεξ Νιγκάτα - Ταμπάινς -:-

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Μπο Ρέιντζερς - Σέντραλ Παρέιντ -:-
22:00SLIFA - Bai Bureh Warriors -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

18:00Κάστκοβτσε - Κάλνα ν. Χρονόμ -:-
18:00Μαρτσέλοβα - Νόβε Ζάμκι -:-
18:00Νόβε Μέστο - Ιμέλ -:-
18:30Σπαρτάκ Μιγιάβα - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε Β -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

18:00Ναμεστόβο - Φιλακόβο -:-
18:30Ριμάφσκα Σόμποτα - Νόβοχραντ Λούτσενετς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

18:00Ιβάνκα πρι Ντουνάι - Μπερνολάκοβο -:-
18:00Λ. Νόβα Βες - Καλίνκοβο -:-
18:00Πετζινόκ - Τομασόφ -:-
18:00Ράτσα - Μαλακί -:-
18:00Ρουζόβτσε - Ροβίνκα -:-
18:00Ροχόζνικ - Ίντερ Μπρατισλάβας -:-
18:00Σλόβαν Μοστ - Μπαχόν -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Geeska Afrika - Χόρσιντ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:15Αλ Καρτούμ - Αλ Σορτά -:-
20:00Αμάλ Ατμπαρά - Χάι Αλ Ουαντί -:-
20:00Αχλί Σεντί - Αχλί Χαρτούμ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Μπράγκε - Έργκριτε -:-
16:00Έστερ - Εσκιλστούνα -:-
16:00Νόρμπι - Βάρναμο -:-
18:00Βάσαλουντ - Λαντσκρόνα -:-
18:00Γιόνσεπινγκ - Γκάις -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Μπρομαποϊκάρνα - Έρεμπρο Συριάνσκα -:-
15:00Πιτέα - Ασιρίσκα -:-
17:00Ντάλκουρντ - Κάρλσταντ BK -:-
17:00Σίλβια - Χάνινγκε -:-
17:00Σολεντούνα - Χούντικσβαλ -:-
18:00Σαντβίκενς - Γκέφλε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00Λίντομε - Λιούνγκσκίλε -:-
17:00Ασυρίσκα ΙΚ - Λίνκεπινγκ Σίτι -:-
17:00Όστερλεν - Τρολάταν -:-
17:00Ούτσικτενς - Ατβίνταμπεργκ -:-
17:00Τβάακερς - Σκόβντε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

14:00Μπεργκνασέτς - Stode -:-
15:00Γκότνε - Ταφτέα -:-
15:00Σκελεφτέα - Νότβικενς -:-
16:00Σάντβικς - Froso IF -:-
16:00Τιμ TG FF - Έστερσουντ -:-
17:00Ιτερχόγκνταλς - Φρίσκα Βίλιορ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

15:00Osteraker IFK - Στόκσουντ -:-
15:00Σκίλγιεμπο - Σαντβίκενς -:-
16:00Γιαρφάλα - Γκούτε -:-
17:00Αρλάντα - Ένσκεντε -:-
17:00Κουνγκσάνγκενς - Ένκεπινγκ -:-
17:30Λίντινγκο IFK - Ουπσάλα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

13:00Ουλαρέντς - Σαβεντάλενς -:-
13:00Φρολούντα - Χόγκανας -:-
15:00Άνγκελχολμς - Ονσάλα -:-
15:00Άστριο - Χουσκβάρνα -:-
15:00Εσκιλσμίνε - Ασυρίσκα -:-
15:00Τορσλάντα - Βίντμπεργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

15:00Πρέσπα Μπιρλίκ - Ασαρούμς -:-
16:00Κάρλσαμν - Μπέργκα -:-
16:00Ράπε - Ρόζενγκαρντ -:-
17:00Balkan - Σόλβεσμποργκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

14:00ΑΙΚ Μοτάλα - Ρινίνγκε -:-
15:00Νίκεπινγκ - Σμέντμπι -:-
15:00Σιριάνσκα - Εσκιλστούνα Σίτι -:-
17:00Trosa-Vagnharads - Τιρέσο -:-
17:00Εσκιλστούνα - United Nordic -:-
17:00Χάντινγκε - Αραμέισκ-Συριάνσκα -:-
18:00Mjolby AI FF - Κάρλσλουντ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

15:00Angered - Νορντβάρμλαντ -:-
15:00Γκοτιόντ - Yxhults IK -:-
15:00Γκρέμπεσταντς - Στένουνγκσουντς -:-
17:00Λίντκεπινγκ - Φόργουορντ -:-

ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών

10:00ΑναβλήθηκεΤαϊπέι Μπέαρ Γ - Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ -:-
10:00ΑναβλήθηκεΤαογιουάν Ιντερνάσιοναλ Γ - Νιού Ταϊπέι Ερ Σορς Γ -:-
11:30ΑναβλήθηκεΧουαλιέν Γ - Καοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Πολίσι Τανζανία - Σίμπα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:30Παρντούμπιτσε Γ - Λοκομοτίβα Μπρνο Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Βικτόρια Πλζεν Γ - Σλάβια Πράγας Γ -:-
15:00Σπάρτα Πράγας Γ - Σλοβάτσκο Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

17:00Κουόπιο - Χόνκα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

14:00PeKa - KuFu-98 -:-
14:00Κιφέν - Κέσκι-Ουουσιμάα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

14:00EPS - Χόνκα Ακατέμια -:-
16:00Ιλβ-Κισσά - VJS -:-
16:00ΣαλΠα - ΠΙΦ Πάργκας -:-
16:00Τζαζ Πόρι - HJS Ακατέμια -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

22:00Rodelindo - Αϊμπίρια -:-
22:00Τζενεράλ Βελάσκεθ - Ρεκολέτα -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.