REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

21:30ΑναβλήθηκεΜπέρνλι - Γουότφορντ -:-
22:00Μπράιτον - Τσέλσι -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής

18:00Ζιμπάμπουε - Γουινέα -:-
18:00Μαλάουι - Σενεγάλη -:-
21:00Γκαμπόν - Μαρόκο -:-
21:00Γκάνα - Κομόρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

21:00Μπέτις - Αλαβές -:-
22:30Κάντιθ - Εσπανιόλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Πρέστον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-
21:45Φούλαμ - Μπέρμιγχαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Γουίμπλετον - Πόρτσμουθ -:-
21:45Κέιμπριτζ - Ντονκάστερ -:-
21:45Μόρκαμ - Γουίγκαν -:-
21:45Ρόδεραμ - Λίνκολν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Καρλάιλ - Χάρτλπουλ -:-
21:45Πορτ Βέιλ - Σάλφορντ -:-
21:45Σάτον - Κόλτσεστερ -:-
21:45Στίβενεϊτζ - Κρόλεϊ -:-
21:45Φόρεστ Γκριν - Μάνσφιλντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

21:45Μέιντενχεντ - Τσέστερφιλντ -:-
21:45Στόκπορτ - Ίστλιχ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

21:45Γκέιτσχεντ - Τέλφορντ -:-
21:45Σάουθπορτ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου -:-
21:45Χέρεφορντ - Κιντερμίνστερ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

21:45Ντάλουιτς Χάμλετ - Ντόρκινγκ -:-
21:45Τσίπενχαμ - Τόνμπριτζ -:-
21:45Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Μπρέιντρι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45ΑναβλήθηκεΆστον Γιουνάιτεντ - Σάουθ Σίλντς -:-
21:45Μάτλοκ - Σκάρμπορορ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

21:45Ράζντεν & Ντάιαμοντς - Νίντχαμ Μάρκετ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Κινγκς Λάνγκλεϊ - Ουόλτον Κάζουαλς -:-
21:45ΑναβλήθηκεΟυέστον-Σούπερ-Μάρε - Σουίντον Σ -:-
21:45ΑναβλήθηκεΤόντον Τάουν - Μέθυρ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Ένφιλντ Τάουν - Μπόουερς & Πιτσέα -:-
21:45Κορίνθιανς-Κάζουαλς - Χάρινγκεϊ -:-
21:45Μπράιτλινγκσι - Πότερς -:-
21:45ΑναβλήθηκεΧόρντσερτς - Κάρσαλτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι

21:45Στούρμπριτζ - Γκισέλι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

7'Τσάρλτον U23 - Γουότφορντ U23 0:0

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Καπ

21:00Άρσεναλ U23 - Μπόρνμουθ U23 -:-
21:00Έξετερ U23 - Γουέστ Χαμ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Κύπελλο Νέων

16:00Μπράιτον U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 -:-
21:00Άκρινγκτον U18 - Τσάρλτον U18 -:-
21:00Λίβερπουλ U18 - Μπάρνλεϊ U18 -:-
21:00Πετέρμπορο U18 - Νότινγκχαμ U18 -:-
21:00Σέφιλντ Ουέντζντεϊ U18 - Πρέστον U18 -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00ΑναβλήθηκεΒίρτους - Τρε Πεν -:-
16:00ΑναβλήθηκεΓιουβένες/Ντογκάνα - Σαν Τζιοβάνι -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛιμπερτάς - Λα Φιορίτα -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜουράτα - Τρε Φιόρι -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝτομανιάνο - Φόλγκορ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΠεναρόσα - Φαετάνο -:-
16:00ΑναβλήθηκεΦιορεντίνο - Καϊλούνγκο -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Λιγκ Καπ

37'Φάρκο - Ζάμαλεκ 1:0
17:00ΕΝΠΠΙ - Γκαζλ ελ Μαχαλά -:-
17:00Τάλα Ελ Γκαΐς - Κεράμικα Κλεοπάτρα -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

7'GC Mascara - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ 0:0
15:00JSM Τιαρέτ - Ουέντ Σλάι -:-
15:00Αΐν Ουεσάρα - ΡΚ Κούμπα -:-
7'Ανάμπα - Τσαουιά 0:0
7'Ελ Κεμίς - ASM Οράν 0:0
7'Κεντσελά - Χάμρα Ανάμπα 2:0
15:00Λακντάρια - Κα Μπάτνα -:-
15:00Μλίλα - Έουλμα -:-
7'Μπεγιάια - Τελαγκέμα 0:0
7'Μπεν Ακνούν - Αΐν Ντεφλά 0:0
15:00Μπόρντι Μπου Αρεριντί - MO Κονσταντίν -:-
15:00Ουαργκλά - Μπεγιάια -:-
15:00Σαϊντά - Ελ Μπαγιάντ -:-
7'Σκικντά - Bordj Menail 0:0
7'Τεμουτσέντ - Μπελ Άμπες 0:0
7'Χαράτς - USMM Hadjout 0:0

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

16:00Bravos do Maquis - Καμπουσκόρπ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Ντε Βεράνο

02:00Μπόκα Τζούνιορς - Κόλο Κόλο 2:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο FFA

10:00Σίδνεϊ - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

21:00Σερένγκ - Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεαρένσε

20:00Μαρακανά - Φεροβιάριο -:-
21:00Ικάσα - Πακαγιούς -:-
21:00Καουκάια - Κράτο -:-
00:00Ιγκουατού - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Σάο Πάουλο ντε τζούνιορς - Πλέι Οφς

01:00Σάο Πάολο U20 - Βάσκο U20 4:2
00:00Αμέρικα ΜΓ U20 - Μποταφόγκο U20 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

19:30Κολωνία - Αμβούργο -:-
19:30Μόναχο 1860 - Καρλσρούη -:-
21:45Μπόχουμ - Μάιντζ -:-
21:45Σαν Πάουλι - Μπορούσια Ντόρτμουντ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τίπσπορτ Μάλτα Καπ

17:00Σπάρτακ Τρνάβα - Τιρόλ -:-
21:00Σίγμα Όλομουτς - Άαλμποργκ -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

16:00Νορθ Ηστ Γιουνάιτεντ - Οντισά -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

10:15Persikabo 1973 - ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα 1:1
10:15ΠΣΜ Μακασάρ - Περσίκ Κεντίρι 0:0
10:15Σλίμαν - Μαντούρα Γιουνάιτεντ 1:1
90+'Borneo - Περσίμπ Μπαντάνγκ 0:1
15:45Bhayangkara Solo - Περσεμπάγια -:-

ΙΡΑΝ: Χάζφι Καπ

ΠαράτασηΜες Ραφσανιάν - Παντιντέ Κορασάν 1:0
12:30Νασάι Μαζανταράν - Σίριαν 3:1
13:00Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Khalij Fars Mahshahr 1:2
14:00ΑναβλήθηκεΠεϊκάν - Εστεγκλάλ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Fotbolti.net Cup

20:45Κόπαβογκ - Κέφλαβικ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1

20:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Τουντελάνο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2

18:00Βιγιαρεάλ Β - Καστεγιόν -:-
20:30ΑναβλήθηκεΣαμπαντέλ - Μπέτις Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 2

21:00AD Σαν Χουάν - Αρένας Κλαμπ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα RFEF - Γκρουπ 4

22:00Παναντέρια - Μενσαγιέρο -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ

79'Χαποέλ Μπνέι Φαραντίς - Tzeirei Kafr Kanna 1:3
55'Χαποέλ Μπνέι Αρ'αρά Άρα - Χαποέλ Ικσάλ Ιμάντ 0:0
37'ΜΣ Τιρά - Χαποέλ Καφρ Κάνα 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

19:00Λουκέζε - Ιμολέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30Μποργκοσέσια - Σαλούτζο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

15:30Λέβικο Τέρμε - Ουνιόν Κλοντιένσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:30Λάτσιο - Ουντινέζε -:-
22:00Γιουβέντους - Σαμπντόρια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε C

16:00Φιντέλις Αντρία - Σουντιρόλ -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

15:20Σαμάλ - Αλ-Σαντ -:-
17:30Αλ Κορ - Αλ-Ραϊάν -:-
17:30Ουμ-Σαλάλ - Αλ-Γκαράφα -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:30Σάνγκα Μπαλέντε - JSK -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Μολδαβία - Ουγκάντα -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

00:15Πενιαρόλ (Ουρ) - Μπαράκας Σεντράλ (Αργ) 4:0
02:30Νασιονάλ (Ουρ) - Νουμπλένσε (Χιλ) 3:2πέν.
12:00Ζάρκοβο (Σερ) - Φορέστα Σουτσεάβα (Ρου) 0:0
ΗμίχρονοΒόζντοβατς (Σερ) - Μέταλακ (Σερ) 2:0
45+'Ζλιν Β (Τσε) - Οστράβα Β (Τσε) 0:0
52'Μπελάσικα (Βμκ) - Ακαντέμιγια Πάντεφ (Βμκ) 0:2
54'Όσιγιεκ 2 (Κρο) - Τσιμπάλια (Κρο) 1:1
48'Ραμποτνίτσκι (Βμκ) - Μακεντόνιγια (Βμκ) 1:1
58'Ρουζομπέροκ (Σλκ) - Μπαρντέγιοφ (Σλκ) 2:1
15:00Κούμπαν (Ρωσ) - Μπρεγκάλνιτσα Στιπ (Βμκ) -:-
15:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα (Ρωσ) - Σζέγκεντ (Ουγ) -:-
7'Οστράβα (Τσε) - Κισβάρντα (Ουγ) 0:0
15:00Πάκσι (Ουγ) - Ούφα (Ρωσ) -:-
15:00Σλάβια Σόφιας (Bου) - Σταλ Μίελετς (Πολ) -:-
15:30Ίστρα 1961 (Κρο) - Σιμπένικ (Κρο) -:-
16:00Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) - Ριντ (Αυτ) -:-
16:00Λέφσκι Σόφιας (Bου) - Γκόρνικ Ζάμπρζε (Πολ) -:-
16:00Λέχια Γκντανσκ (Πολ) - Τσερνομόρετς Οδησσού (Ουκ) -:-
16:00Λεχ Πόζναν (Πολ) - Σκούπι (Βμκ) -:-
16:30Βίσλα Κρακοβίας (Πολ) - Λουντογκόρετς (Bου) -:-
16:30Ραντόμιακ Ραντόμ (Πολ) - Μπάτσκα Τόπολα (Σερ) -:-
17:00ΑκυρώθηκεΓιουνγκ Μπόιζ (Ελβ) - Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) -:-
17:00Γιουνγκ Μπόιζ (Ελβ) - Σιόν (Ελβ) -:-
17:00Ουντερχάκινγκ (Γερ) - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ (Γερ) -:-
18:00Μάρτσφελντ (Αυτ) - Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) (Αυτ) -:-
19:00ΑκυρώθηκεΤραϊσκίρχεν (Αυτ) - Κάφενμπεργκ (Αυτ) -:-
19:30Λίφερινγκ (Αυτ) - SAK 1914 (Αυτ) -:-
19:30ΡΣΒ Άιντραχτ (Γερ) - ΤΒ Βερολίνου (Γερ) -:-
20:00Έμπορ (Γερ) - Αλτγκλιένικε (Γερ) -:-
20:00Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ (Γερ) - Βέιτσε-08 (Γερ) -:-
21:00UNA Στράζεν (Λουξ) - Ζενές Κανάς (Λουξ) -:-
21:30Κόουβ Ράμπλερς (Iρλ) - Ντάνταλκ (Iρλ) -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

19:00ΑΕΚ Λάρνακας - ΠΑΕΕΚ -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ ακντάρ - Νταρνς -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σλιέμα - Γκζίρα -:-
20:00Χιμπέρνιανς - Σάιρενς -:-

ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

22:00Μκάμπα - Νάξαρ Λάιονς -:-
22:00Πέμπροκ - Βιτοριόσα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Κλαουζούρα

03:00ΑναβλήθηκεΤέκος - Κορεκαμίνος 2 -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

01:00Τολούκα Γ - Κλαμπ Τιχουάνα Γ 3:3
03:00Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 1:1
05:00Κλαμπ Λεόν Γ - Χουάρεθ Γ 1:3

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Masitoaka - Sua Flamingoes -:-
16:00Εξτένσιον Γκάνερς - Πολίς XI -:-
16:00ΜΡ Χαϊλάντερς - Μογκοντισέιν -:-
16:00Νοτουέιν - Σεκιούριτι Σίστεμς -:-
16:00Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν - Τάουνσιπ Ρόλερς -:-
18:00Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - Μορουπούλε -:-
18:00Οράπα Γιουνάιτεντ - Γουανένγκ Γκάλαξι -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

15:00Καγιάνζα Γιουνάιτεντ - Νιού Όιλ -:-
15:00Ρόιαλ ντε Μουραμβίγια - Μουσονγκάτι -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

19:45Βάαλβαϊκ - Ντεν Χάαγκ -:-
21:00Φίτεσε - DVS '33 Ερμέλο -:-
22:00Χέρενφεν - Γκόου Εχέντ Ιγκλς -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

20:00Μάφρα - Εστρέλα ντα Αμαντόρα -:-
22:15Κοβίλα - Φεϊρένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Μαρίτιμο U23 - Φαμαλικάο U23 1:3
16:00Γκιμαράες U23 - Μπελενένσες U23 -:-
17:00Ακαδέμικα U23 - Βιτζέλα U23 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:00Λεϊσόες U23 - Εστορίλ U23 -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Μαρίνς - Εσπουάρ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

22'Αλ Τζαμπαλαΐν - Αλ Ορούμπα 1:0
12'Αλ-Αΐν - Bisha 1:0
12'Οχόντ - Ναιράν 0:0
16:50Αλ Γιλ - Αλ Καλίγ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

21:45Αμπερντίν - Ρέιντζερς -:-
21:45Λίβινγκστον - Νταντί -:-
21:45Νταντί Γιουνάιτεντ - Σεντ Μίρεν -:-
21:45Ρος Κάουντι - Μάδεργουελ -:-
21:45Χαρτς - Σεντ Τζόνστον -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

49'Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό - Afrin 1:0
46'Αλ Ναουαεΐρ - Χοτίν 0:2
ΗμίχρονοΑλ Σορτά - Αλ Ουαντά 0:1
ΗμίχρονοΟυατμπά - Χαριαλέ 2:0
ΗμίχρονοΤισρίν - Αλ Καραμά 0:0
48'Φουτούα - Αλ Ταλιγιά 1:2

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

7'Mbeya Kwanza - Αζάμ 0:0

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Χάρμπουρ Βιού - Μολίνς -:-
22:15Μάουντ Πλέζαντ - Χαμπλ Λάιον -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Γκαζιαντέπ - Γιενί Μαλατίγια -:-
19:00Καραγκουμρούκ - Μπεσίκτας -:-
19:00Κόνιασπορ - Ανταναντεμίρσπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τιπσπόρτ Καπ

19:00Τρέντσιν - Βισκόφ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.