REFRESH

ΜΠΑΣΚΕΤ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: Γιουροκάπ

19:30Λοκομοτίφ Κουμπάν - Μοραμπάνκ Ανδόρας -:-
20:00Μπούρσασπορ - Βίρτους Μπολόνια -:-
20:30Ράτιοφαρμ Ούλμ - Μπούντουτσνοστ -:-
21:00JL Μπουργκ - Βενέτσια -:-
21:15Σλασκ Βρότσλαβ - Πανεβέζις -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ

19:00VEF Ρίγα - Σζομπαθέλι -:-
21:30Ουνικάχα - Λαύριο -:-

ΗΠΑ: NBA

02:30Μιλγουόκι Μπάκς - Μπρούκλιν Νετς 127:104
05:00Λος Άντζελες Λέικερς - Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς 114:121

ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας

21:00Παρί - Ρουέν -:-
21:00Καλέ Γ - Ουνιόν Χαϊνό Γ -:-
21:00Ουνιόν Σπορτίβ Λα Γκλατσερί Γ - Αβενίρ Σάρτρ Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Μπασκετλίγκαεν

20:00Σβέντμποργκ - Αμάγκερ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: SB Λιγκ

20:30BBC Μόνθεϊ - Φρίμπουργκ Ολυμπίκ -:-
20:30Λάιονς Γενεύης - Σουίς Σέντραλ Μπάσκετ -:-
20:30Ρέτζιο Μπασέλ - Λουγκάνο -:-
20:30ΣΑΜ Μασάνιο - Νεχάτελ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: FIBA Europe Cup

ΗμίχρονοΣάρατοφ - Ρετζιάνα 39:39
19:00Γκαλίλ Ελιόν - Σαραγόσα -:-
19:00Ιωνικός - Αντβέρπ Τζάιαντς -:-
19:00Περιστέρι - Μπέικεν Μπίαρς -:-
19:30Χαποέλ Ελιάτ - Κιέβ Μπάσκετ -:-
20:00Λέγκια Βαρσοβίας - Σζολνόκι Ολάι -:-
20:00Μόρναρ Μπαρ - Λέιντεν -:-
20:00Τρεφλ Σοπότ - Ρίλσκι Σπόρτιστ -:-
20:30Ηρακλής - Μπαχτσεσεχίρ Κολεγί -:-
21:00Κράιλσχαϊμ - Τσμόκι Μινσκ -:-
22:00Λόντονς Λάιονς - Κάπφενμπεργκ -:-
22:30Πόρτο - Οραντέα -:-
22:30Σπόρτινγκ - Ντέξια Μονς -:-
23:30Μπενφίκα - Πάρμα Περμ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Άλπε Άντρια Καπ

19:00Γκόριτσα - Κλοστέρνουμπουργκ -:-
19:00Μπρατισλάβας - Ντετσίν -:-
19:00Σκρλιέβο - Ιλιρίγια -:-

ΕΥΡΩΠΗ: BIBL - Πρώτη φάση

2η ΠερίοδοςΑκαντέμικ Πλόβντιβ - Μπερόε 40:44

ΕΥΡΩΠΗ: Λίγκα Λετονίας-Εσθονίας

19:00Κάλεφ/Κράμο - Λατβίγιας Ουνιβερσιτάτε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Ευρωλίγκα Γυναικών

20:00USK Πράγα Γ - Ατομερόμου Σκεκσζάρντ Γ -:-
20:00Γαλατασαράι Γ - Άρκα Γκντύνια Γ -:-
20:30Βενέτζια Γ - Περφουμερίας Αβενίντα Γ -:-
21:00Λαντ Γ - Δυναμό Καρσκ Γ -:-
21:00Λατ Μοντπελιέ Γ - UMMC Εκατερίνμπουργκ Γ -:-
21:00Ούνι Χιρόνα Γ - Φενέρμπαχτσε Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: ΓιούροΚαπ Γυναικών

16:00Ορμανσπόρ Γ - Τσάτα Γ 70:52
17:00Ναντέζντα Γ - Μπάσκετ 25 Μπιντγκόσζτς Γ 77:45
2η ΠερίοδοςΛόντον Λάιονς Γ - Ζαμπίνι Μπρνο Γ 29:33
2η ΠερίοδοςΜερσίν Γ - Λουμπλίν Γ 50:33
2η ΠερίοδοςΜπελόνα Καϊσέρι Γ - PEAC-Pecs Γ 38:35
19:00ΓΙΟΥΝΙ Γκιόρ Γ - Προμετέι Γ -:-
20:00Πολκόβιτσε Γ - Χατάι Γ -:-
21:00Βαλένθια Γ - Ναμούρ Γ -:-
21:00Γκέρνικα Μπιζκάλα Γ - Λα Ρος Γ -:-
21:00Λιλ Γ - Μπρνο Γ -:-
21:00Λυών Γ - Ρουζομπερόκ Γ -:-
21:00Μπουρζ Γ - Φρίμπουργκ Γ -:-
21:00Ταρμπ Γ - Χοκάρ Γ -:-
21:00Φλαμς Κάρολο Γ - Βίρτους Μπολόνια Γ -:-
21:30Κάστορς Μπρέιν Γ - Κέλτερν Γ -:-
21:30Λιέγη Γ - Εστουντιάντες Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: WABA Λιγκ Γυναικών

18:00Βοϊβοντίνα Γ - Φένικς Γ 20:0
2η ΠερίοδοςΜοντάνα 2003 Γ - Αθλέτ Τσελιέ Γ 34:29
ΗμίχρονοΌρλοβι Γ - Τριγκλάφ Γ 27:31

ΕΥΡΩΠΗ: WBBL Γυναικών

2η ΠερίοδοςΝεπτούνας Γ - Λιεπάγιας Παπίρς/ΛΣΣΣ Γ 24:29

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: BBL Καπ

21:00Πλίμουθ Σίτι Πάτριοτς - Μπρίστολ Φλάιερς -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών

21:15Νιάρντβικ Γ - Βαλούρ Γ -:-
22:15Σκαλαγκριμούρ Γ - Μπρέινταμπλικ Γ -:-
23:15Κέφλαβικ Γ - Γκριντάβικ Γ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

07:00Μπαρς Πετροπάβλοβσκ - ChelSU Kostanay 99:75
09:00Πάβλονταρ - Αστάνα 2 88:55
11:30Ατυράου 2 - Namys Almaty 96:68
13:30Γιαμπίλ - Καραγκαντά 72:90
15:30SC Qazaqstan - BIIK Σιμκέντ 69:72

ΚΙΝΑ: CBA

14:35Νανίνγκ Τονγκξί - Γκουανγκσά 90:108
14:35Σιτσουάν - Σανγκάη 84:118

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

20:00Ραχοβέτσι - Τρέπκα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κινγκ Μιντάουγκας Καπ

2η ΠερίοδοςΣιολιάι - Αλιτάους Ντζουκίγια 36:44
19:00Γιουβέντους - Πιένο Ζβαϊγκζντές -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

3η ΠερίοδοςΑλ Χαλά - Αλ Ιτιχάντ 58:69
19:30Νουβαϊντράντ - Σαμαχί -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: KBL

13:00ΚοΓκας - Τσανγκουόν 73:92

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1. Λίγκα

19:00Κρόζνο - GKS Τιρκί -:-
19:00Λάνκατ - Λούμπλιν 2 -:-
19:00ΜΚΚΣ Κοσζάλιν - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ -:-
19:00Ντζίκι Βαρσοβίας - Προυσκόφ -:-
19:00ΑναβλήθηκεΠολιτέκνικα Οπόλσκα - Σλασκ Βρότσλαβ II -:-
19:30Άλστομ Κρακόφ - WKK Βρότσλαβ -:-
20:00Κσίεζακ Λόβιτζ - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-
20:00Τούροφ Ζγκόρτζελεκ - Γκόρνικ Βάλμπριτς -:-

ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ: BSN - Πλέι Οφς

03:00Βακουέρος ντε Μπαγιαμόν - Πιράταζ ντε Κουεμπραντίγιας 99:73
03:00Λεόνς Ντε Πονσέ - Μετς ντε Γκουαϊνάμπο 105:67

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

19:00Ζλάτιμπορ Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Τάμις -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Εξτραλίγκα

19:00Σβιτ - Σπίσκι Ριτιέρι -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

20:00ΑναβλήθηκεΣαμορίν Γ - ΟΜΠ Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Λίγκα Νόβα ΚΒΜ

20:00Κρκα - Ρογκάσκα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Κύπελλο Σλοβενίας

18:30Γιέζιτσα - Χίντρια -:-
19:00Πρεμπόλντ - Ζλάτορογκ Λάσκο -:-
20:30Κρσκο - Σλόβαν -:-
21:00Αϊντόβτσινα - Γκόριτσα -:-
21:00Τσεντεβίτα Ολίμπια Μλάντι - Βοϊνίκ -:-
22:00Γιάντσε - Ναγκόντε Ποστόινα -:-
22:00Ίπρος Βρνίκα - Πορτορόζ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: NBL

1η ΠερίοδοςΟστράβα - Νίμπουρκ 16:19
19:00Ολομούτσκο - Μπρνο -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: Κύπελλο Φιλιππίνων - Πλέι Οφς

13:00Μανόλια Χότσοτς - ΤΝΤ ΚαΤρόπα 70:88

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κορισλίγκα

1η ΠερίοδοςΚόριαϊτ - Κομπράτ 6:16
1η ΠερίοδοςΚουβότ - Σαλόν Βίλπας 15:13
1η ΠερίοδοςΜπάισονς Λοϊμάα - Καρχού 5:14

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κόρισλιιγκα Γυναίκες

ΗμίχρονοΤαπιολάν Χόνκα Γ - Βιμπέλιν Βέτο Γ 35:28
1η ΠερίοδοςΚότκα Πέλι Καρούτ Γ - Φορσάν Αλκού Γ 15:10
1η ΠερίοδοςΛαπινράντα Γ - Εσπού Τιμ Γ 3:13
1η ΠερίοδοςΠιρίντο Γ - ΗΒΑ-Μάρσκι Ελσίνσκι Γ 10:10
1η ΠερίοδοςΤορπάν Πογιάτ Ελσίνκι Γ - Κουβοταρέτ Γ 16:15

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - μπασκετ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.