REFRESH

ΜΠΑΣΚΕΤ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΓΑΛΛΙΑ: LNB

18:00Μονακό - Σαλόν-Ρεμ -:-
20:00Φος-σουρ-Μερ - Βιλλερμπάν -:-
21:00JL Μπουργκ - Παρί -:-
21:00Λιμόζ - Γκραβελίν -:-
21:00Ναντέρ - Ροάν -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Basket League

17:00Απόλλων Πάτρας - ΠΑΟΚ -:-
20:00AEK - Προμηθέας Πατρών -:-

ΗΠΑ: NBA

2η ΠερίοδοςΙντιάνα Πέισερς - Μαϊάμι Χιτ 35:41
2η ΠερίοδοςΟυάσιγκτον Γουίζαρντς - Κλίβελαντ Καβαλίερς 40:46
1η ΠερίοδοςΑτλάντα Χοκς - Φιλαδέλφια 76ερς 0:0
1η ΠερίοδοςΜπρούκλιν Νετς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς 6:10
03:00Χιούστον Ρόκετς - Ορλάντο Μάτζικ -:-
03:30Ντάλας Μάβερικς - Νιού Όρλεανς Πέλικανς -:-
04:00Γιούτα Τζαζ - Μπόστον Σέλτικς -:-
05:00Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Φίνιξ Σανς -:-
05:00Λος Άντζελες Λέικερς - Λος Άντζελες Κλίπερς -:-
20:00Νιού Γιόρκ Νικς - Ντένβερ Νάγκετς -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: ACB

19:00Μοραμπάνκ Ανδόρας - Σακομπέο Μπλούσενς -:-
19:00Φουενλαμπράδα - Βαλένθια -:-
21:45Μανρέσα - Τενερίφε -:-
21:45Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Λέγκα A

21:00Μπρέσια - Βενέτσια -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκι

12:00Γκαζιαντέπ - Νταρουσάφακα -:-
14:30Τούρκ Τέλεκομ - Μερκεζεφεντί -:-
17:00Μπεσικτάς - Τόφας -:-
19:15Μπούρσασπορ - Πέτκιμ Σπορ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Α

ΗμίχρονοΙνστιτούτο ντε Κόρντομπα - Μπόκα Τζούνιορς 36:35
02:00ΑναβλήθηκεΙσπάνο Αμερικάνο - Ουνίον Ντε Σάντα Φε -:-
ΗμίχρονοΧιμνάσια - Ουνίον Ντε Σάντα Φε 23:23
03:00Λα Ουνιόν - Όμπερα -:-
16:00Αρτζεντίνο - Πλατένσε -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NBL

11:00Σάουθ Ιστ Μελβούρνης - Νιού Ζήλαντ Μπρέακερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: WNBL Γυναικών

08:00Σάουθσαϊντ Φλάιερς Γ - Μπέντιγκο Γ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Σουπερλίγκα

18:30Σεντ Πόλτεν - Ραϊφίζεν Ουέλς -:-
18:30Τίμπεργουλφς Βιέννης - Τραϊσκίρχεν Λάιονς -:-
21:00Βιέννη - Κάπφενμπεργκ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Τσβάιτε Λίγκα

18:00Ουόρδερσι - Ράιντερς Τιρόλ -:-
19:00BBC Νορντ - Μίστελμπαχ -:-
19:00Φάρστενφελντ - Ντόρνμπερν Λάιονς -:-
21:00Σάλτζμπουργκ - Κούφσταϊν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Σουπερλίγκα Γυναικών

15:30Τίμπεργουλφς Βιέννης Γ - Τσέλοβετς Γ -:-
17:00UBI Γκρατζ Γ - Βιέννα Γιουνάιτεντ Γ -:-
18:00DBB LZ OO Γ - Μπάσκετ Φλέιμς Γ -:-
20:30Ντάτσες Κλόστερνεμπεργκ Γ - UBSC-DBBC Γκρατζ Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τοπ Ντιβίζιον Γυναικών

19:30Λιέγη Γ - Ναμούρ Γ -:-
21:30Κανγκερόεζ Μέχελεν Γ - Λούμεν Γ -:-
21:30Κάστορς Μπρέιν Γ - Βάρεγκεμ Γ -:-
21:30Σπάρτα Λάαρνε Γ - Φάντομς Μπάσκετ Μπουμ Γ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σουπερλίγκ

18:00ΚΚ Άντζελι - Πέλιστερ -:-
18:00ΜΖΤ Σκόπιε 2 - Γιούρο Νίκελ 2005 -:-
19:00Ραμποτνίτσκι - Κοζούφ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Πρβα Λίγκα Γυναίκες

18:00Βάρνταρ Γ - ΜΖΤ Σκόπιε Γ -:-
18:30Στρούγκα Γ - Ραμποτνίτσκι Γ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβένστρβο BiH

18:00Μπόσνα Ρόγιαλ - Σιρόκι -:-
18:00Σπαρς Σαράγεβο - Ζ. Μόσταρ -:-
18:00Τσελίκ - Λεοτάρ Τρεμπινιέ -:-
19:00Μρκόνιτς Γκραντ - Ράντνικ Μπιγιελίνα -:-
21:00Ποσουσιέ - Πρόμο Ντόνι Βακούφ -:-
21:30Μποράτς Μπάνια Λούκα - Μπράτουνακ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβένστβο ΒοΕ Γυναικών

18:00Κόνιτς Γ - Λεοτάρ Τρεμπινιέ Γ -:-
18:30Όρλοβι Γ - Ίγκμαν Γ -:-
21:00Λαβόβι Γ - Πλέι Οφ Σαράγεβο Γ -:-
21:00Φένικς Γ - Σέλικ Ζένιτσα Γ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: NBL

18:00Λέφσκι - Γιάμπολ -:-
18:00Σούμεν - Σπαρτάκ Πλέβεν -:-
19:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Μπάλκαν -:-
19:00Τσερνομόρετς - Μπερόε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: NBB

00:00Κορίνθιανς Παουλίστα - Τσεράντο 79:89
ΠαράτασηΠαουλιστάνο - Μπραζίλια 74:77
4η ΠερίοδοςΜότζι - Σεαρένσε 73:71
3η ΠερίοδοςΠάτο - Ουνιφάσικα 42:59
21:10Φλαμένγκο - Φράνκα -:-
22:00Μίνας - Ρίο Κάρλο -:-
23:00Κασίας ντο Σουλ - Σάο Πάολο -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Προ B

21:00Αντά Μπλουά - Ναντ -:-
21:00Σεντ-Βαλιέ - Κίμπερ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Εσπουάρ U21

15:00Μονακό U21 - Σαλόν-Ρεμ U21 -:-
15:30Λιμόζ U21 - Γκραβελίν U21 -:-
16:30Φος Πρόβενς U21 - Βιλλερμπάν U21 -:-
17:00JL Μπουργκ U21 - Παρί U21 -:-
17:00Ναντέρ U21 - Ροάν U21 -:-
17:00Πο Ορτέζ U21 - Ντιζόν U21 -:-
17:30Ορλεάν U21 - Λε Μαν U21 -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 Γυναικών

21:00Τρόνχε Μεϊλάν Γ - Αβενίρ Σάρτρ Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας

21:00Λυών Γ - Φλαμς Κάρολο Γ -:-
21:00Ουνιόν Σπορτίβ Λα Γκλατσερί Γ - Λιλ Γ -:-
21:00Ουνιόν Χαϊνό Γ - Λα Ρος Γ -:-
21:00Τσαρνάι Μπουργκόν Σουντ Γ - Λαντερνό Μπρετάνιε Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: BBL

19:00Μπάμπεργκ - Μπάιροϊτ -:-
19:00Χάιντελμπεργκ - Γκέτινγκεν -:-
21:30Βόννη - Όλντενμπουργκ -:-
21:30Σιντέινικς - Μπάγερν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Pro B

19:00Κολωνία - Ντίσελντορφ -:-
20:00Ρόντορφ - Άισερλον Κανγκαρούζ -:-
20:00Φρανκφούρτη 2 - Όραντζ Ακάντεμι -:-
20:30BIS Μπάσκετς Σπέγιερ - Κόμπουργκ -:-
20:30Γκίσεν 46ερς 2 - Χανάου -:-
20:30Ριστ Βέντελ - Μπερνάου -:-
20:30Σβελμ - Βόλμιρστεντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Προ Α

20:00Μπόχουμ - Ροστόκ Σίγουλβς -:-
20:00Πάνθερς Σβένινγκεν - Λεβερκούζεν -:-
20:00Φίνιξ Χάγκεν - Ναρνμπέργκερ -:-
20:30Βέκτα - Καρλσρούη -:-
20:30Φίνκε Πάντερμπορν - Κίρχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DBBL Γυναίκες

16:00Χάιντελμπεργκ Γ - Εϊσβόγκελ Φράιμπουργκ Γ -:-
20:00Βάσερμπουργκ Γ - Αννόβερο Γ -:-
20:00Φάρμασερβ Μάρμπουργκ Γ - Σααρλούις Ρόιαλς Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Μπασκετλίγκαεν

14:00Κοπεγχάγη - Βερλόζε -:-
16:00Χέρλεφ Γούλφπακ - Αμάγκερ -:-

ΔΑΝΙΑ: Νταμελίγκαεν

15:30Αμάγκερ Γ - Αμπιχόι Γ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: SB Λιγκ

18:00Λουγκάνο - BBC Μόνθεϊ -:-
18:30Ρέτζιο Μπασέλ - Λάιονς Γενεύης -:-
18:30Σντεντ BBC Νιόν - Σουίς Σέντραλ Μπάσκετ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: SB Λιγκ Γυναικών

18:00Γενεύη Γ - Πούλι Γ -:-
19:30Χέλιος Γ - Πόρτες ντου Σολέιλ Γ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: A2

17:00Αμύντας - Ελευθερούπολη -:-
17:00ΑΟ Αγρινίου - Τρίτων -:-
17:00Α.Σ. Καρδίτσας - Οίακας Ναυπλίου -:-
17:00Κόροιβος Αμαλιάδας - Χαρίλαος Τρικούπης -:-
17:00Παγκράτι - Δάφνη Δαφνίου -:-
17:00Πανερυθραϊκός - Μαρούσι -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Α1 Γυναικών

14:00ΠΑΟΚ Γ - Ολυμπιακός Γ -:-
16:00Χανιά Γ - Εσπερίδες Καλλιθέας Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: ABA Λιγκ

18:00Μόρναρ Μπαρ - Μέγκα Μπάσκετ -:-
20:00Ιγκοκέα - Παρτιζάν -:-
22:00ΦΜΠ Βελιγραδίου - Κρκα -:-

ΕΥΡΩΠΗ: BNXT Λιγκ

21:00Λέιντεν - Τσβόλε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Λίγκα Λετονίας-Εσθονίας

15:00Παρνού - Πιμαμέιστερ Όττο/Ράπλα -:-
17:00TAL TECH - Βίιμσι -:-
17:00Βαλμιέρα Γκλας Βία - Όργκε -:-
17:00Τάρτου Ουλικούλ - VEF Ρίγα -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Λίγκα Γιουνίκ

18:00Τέτα Ντουρς - Τίρανα -:-
20:00Γκόλντεν Ιγκλ Γλι - Καμζά Μπάσκετ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: WBBL Γυναικών

14:00RSU/Μερκς Γ - Βίτσι Αϊστές Κάουνας Γ -:-
14:00ΤΤΤ Ρίγα Γ - Ταλίν Γιουνιβέρσιτι Γ -:-
15:00BJBS Ρίγκα Γ - Ταλ Τεκ Γ -:-
19:15Όγκρες Κολίμπρι Γ - Γιούρμαλα Γ -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: BBL

20:00Σάρεϊ Γιουνάιτεντ - Γκλάσκοου Ροκς -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: WBBL Γυναικών

15:00Σέβενοακς Σανς Γ - Κάρντιφ Μετ Άρτσερς Γ -:-
17:00Καλεντόνια Πράιντ Γ - Όκλαντ Γουλβς Γ -:-
19:00Έσεξ Ρέμπελς Γ - Σέφιλντ Χέιτερς Γ -:-
20:00Νότινγγχαμ Ουάιλντκατς Γ - Γκλούσεστερ Γ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΝιουκάστλ Ιγκλς Γ - Μάντσεστερ Μίστικς Γ -:-

ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ: Κύπελλο Γυναικών WBBL - Πλέι Οφς

21:00Νιουκάστλ Ιγκλς Γ - Λέστερ Ράιντερς Γ -:-

ΗΠΑ: NCAA

00:00Νορθ Καρολάινα A&T - Κάρβερ Μπίμπλε -:-
01:00Μπόστον Κόλετζ - Νοτρ Νταμ -:-
02:00Αϊόνα - Ράιντερ -:-
02:00Ιλινόις - Ράτγκερς -:-
02:00Κανίσιους Γκόλντεν Γκρίφινς - Φέρφιλντ -:-
02:00Κινίπιακ - Σεντ Πίτερς -:-
02:00Κορνέλ - Κόπιν Στέιτ -:-
02:00Νιαγάρα - Μόνμαουθ (N.Τζ.) -:-
02:00Νόρθίστερν - Κολγκέιτ -:-
02:00Πρεσμπιτέριαν - Μπομπ Τζόουνς -:-
02:00Σάουθ Φλόριντα - Σάουθ Καρολίνα Στέιτ -:-
02:00Σεντ Τζονς - Κάνσας -:-
02:00Σιένα - Μανχάταν -:-
02:00Φιούρμαν - Κόλ Οφ Τσαρλτν -:-
03:00UTEP - Νιού Μέξικο Στέιτ -:-
03:00Βιρτζίνια - Πίτσμπουργκ -:-
03:00ΑκυρώθηκεΓιούτα Βάλει Στέιτ - Γέλοουστοουν Κρίστιαν Κόλετζ -:-
03:00Λα Λαφαγιέτ - Νέα Ορλεάνη -:-
03:00Σάουθ Ντακότα Κογιότς - Ουόλντορφ Κόλετζ -:-
03:00Σάουθ Ντακότα Στέιτ - Μινεσότα Μόρις -:-
03:00Χιούστον - Μπράιαντ Γιουνιβέρσιτι -:-
03:30Τέξας - UTRGV -:-
04:00Μπόιζ Στέιτ - Τάλσα -:-
04:00Πέρντιου - Αϊόβα -:-
05:00UC Ιρβάιν - Μπεδέσδα Φλέιμς -:-
05:00UC Σάντα Μπάρμπαρα - Πέπερντιν -:-
05:00Μπέικερσφίλντ - Μπενεντικτίν (ΑΖ) -:-
05:00Πόρτλαντ - ΒΜΙ -:-
05:00Σαν Χοσέ Στέιτ - Νορθ Ντακότα Φάιτινγκ Χοκς -:-
19:00IUPUI - Όκλαντ -:-
19:00Βιλανόβα - Σεντ Ζόσεφς -:-
19:00Ιντιάνα - Νεμπράσκα -:-
19:00Μαϊάμι - Κλεμσόν -:-
19:00Μιλγουόκι - Ρόμπερτ Μόρις -:-
19:00Μισισίπι - Μέμφις -:-
19:00Πανεπιστήμιο Μασαχουσέτης - Χάρβαρντ -:-
19:00Σέτον Χολ - Νιάκ -:-
19:30Γουσκόνσιν - Μαρκέτ -:-
20:00IPFW - Νόρδερν Κεντάκι -:-
20:00Ιντιάνα Στείτ - Μαϊάμι (Οχάιο) -:-
20:00Κόσταλ Καρολίνα - Ουίνθορπ -:-
20:00Λοϋόλα MD - Μτ. Σεντ Μέριζ -:-
20:00Μίτσιγκαν - Σαν Ντιέγκο Στέιτ -:-
20:00Μπόστον Γιουνιβέρσιτι - Μπινγκχάμτον -:-
20:00Νεμπράσκα Όμαχα - Ίστερν Ουάσινγκτον -:-
21:00Βιρτζίνια Τεκ - Γουέϊκ Φόρεστ -:-
21:00Γουέστερν Ιλινόις - Τενεσί Μαρτίν -:-
21:00Έβανσβιλ - Τενεσί Τεκ -:-
21:00Κολοράντο - Τενεσί -:-
21:00Κολούμπια - Μάινε -:-
21:00Λα Σάλ - Χόλι Κρος -:-
21:00Μέρσερ - Τζιόρτζια Στέιτ -:-
21:00Νορθ Καρολάινα ΄Ασβιλ - Νορθ Καρολάινα Σέντραλ -:-
21:00Νορθ Καρολάινα Στέιτ - Λούισβιλ -:-
21:00Νορθ Τέξας - Νεβάντα -:-
21:00Ντέιτον - Νόρθερν Ιλινόις -:-
21:00Όμπερν - Γιέιλ -:-
21:00Πρόβιντενς - Ρόουντ Άιλαντ -:-
21:00Σάρλοτ - Τζόρτζ Ουάσινγκον -:-
21:00Τουλάν - Άλκορν Στέιτ -:-
21:00Χόφστρα - Μπάκνελ Μπάισον -:-
22:00Ίστερν Ιλινόις - Νορθ Παρκ -:-
22:00Ίστ Καρολάινα - Γκάρντνερ Γουέμπ -:-
22:00Κλίβελαντ Στέιτ - Ράιτ Στέιτ -:-
22:00Λόνγκγουντ - Ντέλαγουερ Στέιτ -:-
22:00Λουιζιάνα Μονρόε - Νόρθγουέστερν Στέιτ -:-
22:00Μπράντλεϊ - Σιού Έντουαρντσβιλ -:-
22:00Ντάβιντσον - Γουίλιαμ & Μαίρη -:-
22:00Ράις - Γιάρβις Κρίστιαν -:-
22:00Σάουθίστ Μιζούρι Στέιτ - Ουέμπστερ Γκόρλοκς -:-
22:00Τέξας A&M-CC - Σαουθουέστερν Πάιρετς -:-
22:30Οχάιο - Σεντ Φράνσις (ΠA) -:-
23:00VCU Ραμς - Κάμπελ Φάιτινγκ Κάμελς -:-
23:00Αμπιλέν Κρίστιαν - Ινκαρνάτε Ουόρντ -:-
23:00Αρκάνσας - ΑΡ Λιτλ Ροκ -:-
23:00Γουαϊόμινγκ - Μακνίζ Στέιτ -:-
23:00Γουέστ Βιρτζίνια - Ράντφορντ -:-
23:00Ερ Φορς - Άρμι -:-
23:00Ιλινόις Στέιτ - Τζάκσον Στέιτ -:-
23:00Κολοράντο Στέιτ - Σεντ Μέριζ (ΚΑ) -:-
23:00Κονέκτικατ Χάσκιζ - Γκράμπλινγκ Στρητ -:-
23:00Νιού Χάμπσαϊρ - Σέντραλ Κονέκτικατ Στέιτ -:-
23:00Ντεπόλ - Λοϊόλα (Ιλλ). -:-
23:00Πρίνσετον - Ντρέξελ -:-
23:00Σακραμέντο Στέιτ - Μοντάνα Στέιτ -:-
23:00Σεντ Μποναβεντούρε - Μπάφαλο Μπούλς -:-
23:00Τεμπλ - Πενσυλβάνια -:-
23:00Φλόριντα Στέιτ - Σύρακιους -:-
23:30Λεχάι - Μέριλαντ Ίστερν Σορ -:-
00:00UC Ντέιβις - Καλιφόρνια Μερσντ -:-
00:00Αϊντάχο - Σάουδερν Γιούτα -:-
00:00Αρκάνσας Στέιτ - Σέντραλ Αρκάνσας -:-
00:00Μίτσιγκαν Στέιτ - Τολέδο -:-
00:00Μπέιλορ - Αρκ Πάιν Μπλάφ -:-
00:00Σάντα Κλάρα - Λουιζιάνα Τεκ -:-
00:00Σικάγο Στέιτ - Τενεσί Στέιτ -:-
00:30Στίφεν Φ. Ώστιν - Ουίλευ -:-
00:30Χάμπτον - Νόρφολκ Στέιτ -:-
00:30Χάουαρντ - Αμέρικαν Γιουν. -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Μπ.Λιγκ

07:05Κυότο - Γκουνμά -:-
07:05Ριουκίου - Τοϊάμα -:-
07:05Σινσού - Ουτσονομίγια Μπρεξ -:-
07:05Χοκαΐντο - Γιοκοχάμα -:-
08:05Ντάιαμοντ Ντόλφινς - Σιμάνε -:-
08:05Οσάκα - Χιροσίμα Ντράγκονφλαϊζ -:-
08:05Τσίμπα - Ιμπαράκι Ρόμποτς -:-
10:05Αλβάρκ - Μπρέιβ Θάντερς -:-
10:05ΝεοΦοίνιξ - Σιχόρσιζ Μικάβα -:-
10:05Νιιγκάτα - Ακίτα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: W Λιγκ Γυναικών

05:00Γιαμανάσι Κουήνμπιζ Γ - Σάνσαϊν Ράμπιτς Γ -:-
05:00Χάντεντα Βίκιζ Γ - Τσάνσον Β-Μάτζικ Γ -:-
06:00Νιιγκάτα Γ - Τογιότα Άντελοπς Γ -:-
07:30Ενεός Σανφλάουερς Γ - Αρανμάρε Ακίτα Γ -:-
07:30Χιτάτσι Κούγκαρς Γ - Ντένσο Ίρις Γ -:-
10:00Φουτζίτσου Γ - Αϊσίν Ουίνγκς Γ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Σουπερλίγκ

19:00Μάρι - UCD Μάριαν -:-
19:30Εανά - KCYMS -:-
21:00Κίλεστερ - Νέπτουν -:-
21:30Τράλι Ουόριορς - Μοϊκουλέν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Μπρέινταμπλικ - Θορ Ακ Ακουρέιρι -:-
22:15Γκριντάβικ - Στιαρνάν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LEB Πλάτα

13:00Γκραν Κανάρια Β - Κορνέγια -:-
19:00Ζαμόρα - Ενρίκε Σολέρ -:-
19:30Ζόρνοτζα ΣΤ - Εστέλα -:-
19:30Θιουδάδ ντε Πονφεράντα - Μαρμπέλα -:-
20:00Μολέτ - Μπενικάρλο -:-
20:00Τιτζόνα Μπούργκος - Ουρένσε -:-
20:30Αλμπαθέτε - Βαλένθια Β -:-
20:30Βιγιαρομπλέντο - Λα Ρόντα -:-
20:30Σαντ Αντόνι - Ρεάλ Κανόε -:-
21:00Βίβε Μενόρκα - Ζέντρο -:-
21:00Χιχόν - Ναβάρα -:-
21:30Αλγκετσίρας - Καρμπαγιόσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φεμενίνα Γυναικών

19:15Μπεμπίμπρε Γ - Περφουμερίας Αβενίντα Γ -:-
19:30Κούτσαμπανκ Αράσκι Γ - Εστουντιάντες Γ -:-
20:00Λεγκανιές Γ - Θιουδάδ ντε Λα Λαγκούνα Γ -:-
20:15Βαλένθια Γ - Μπάθι Φερόλ Γ -:-
20:30Τσάντι Λα Σε Γ - Γκραν Κανάρια Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Σούπερ Λίγκα

18:00Χαποέλ Μπίερ Σεβά - Χάποελ Τελ-Αβίβ -:-
20:00Χαποέλ Χάιφα - Χαποέλ Χολόν -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Λέμιτ

20:30Μακάμπι Χοντ Χασαρόν - Μακάμπι Χάιφα -:-
20:30Μίγκνταλ Χάεμεκ - Μακάμπι Άσντοντ -:-
21:00Μακάμπι Μάαλε Αντουμίμ - Μακάμπι Ραανανά -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A1 Γυναικών

18:00Σαν Μαρτίνο Γ - Ραγκούσα Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α2 Γυναικών - Βορράς

19:00Βαλμπρούνα Μπολζάνο Γ - Καρουγκάτε Γ -:-
20:00Μπενετόν Τρεβίζο Γ - Λιμπερτάς Ούντινε Γ -:-
20:30Βιτσέντσα Γ - Ποντζάνο Γ -:-
21:30Άλπο ΒίγιαΦρανκα Γ - Μάντοβα Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α2 Γυναικών - Νότος

19:00Κάλιαρι Γ - Νίκο Μπάσκετ Γ -:-
19:00Σαν Σαλβατόρε Σελάργκιους Γ - Σαβόνα Γ -:-
19:30Βιγκαράνο Γ - Τσιβιτάνοβα Μάρτσε Γ -:-
20:00Ματελίκα Γ - Σπέτζια Γ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

04:00Σακατζεβάν - Μανιτόμπα -:-
05:00Κάλγκαρι - Μάουντ Ρόιαλ -:-
05:00Λέθμπριτζ - ΜακΈβαν -:-
06:00UBC - Τρίνιτι Ουέστερν -:-
06:00Βικτόρια - UNBC -:-

ΚΑΤΑΡ: QBL

16:30Αλ Σαντ - Αλ Γκαραφά -:-
18:30Αλ Αραμπί - Αλ Ουακρά -:-

ΚΙΝΑ: WCBA Γυναίκες

06:30Σανγκάη Γ - Χεμπέι Γ -:-
09:00Σαανζί Τιανζέ Γ - Σιτσουάν Γ -:-
11:30Γουχάν Γ - Γιανγκσού Φοίνιξ Γ -:-
14:00Χεϊλονγκιάνγκ Γ - Γινγιάνγκ Γ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: LBP - Πλέι Οφς

17:00Μοτιγιόνες ντελ Νόρτε - Τσιμαρόνς ντελ Τσόκο -:-
19:30Καριμπίαν Στορμ Άιλαντς - Τιτάνες ντε Μπαρανκουίγια -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα

19:00Γκόριτσα - Σιμπένκα -:-
19:00Σκρλιέβο - ΚΚ Φουρνίρ -:-
19:00Τσιμπόνα - Άλκαρ -:-
20:00Ζάμποκ - Ζαντάρ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα Λίγκα

15:00Κβάρνερ - Ντουμπρόβνικ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝτουμπρόβνικ - Τζαζίν -:-
17:00Όμις - Ζαπρούντιε -:-
19:00Καστελά - Αμφόρα -:-
19:00Σαμομπόρ - Μπόσκο -:-
20:30Μέντβεστσακ - Δυναμό Ζάγκρεμπ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα Γυναικών

16:45ΚΑΖΛ Σπλιτ Γ - Σπλιτ Γ -:-
17:00Πλάμεν Ποτζέγκα Γ - Πούλα Μοβιτέρ Γ -:-
17:45Τρεσνιέβσκα 2009 Γ - Μπροντ να Σάβι Γ -:-
18:00FSV Ριέκα Γ - Μέντβετσακ Γ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

16:00Απόλλων Λεμεσού - Έθα Έγκωμης -:-
18:00ΕΝΑΔ - Αχιλλέας Καϊμακλίου -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:30Μινσκ 3 - Μινσκ 2 -:-
13:00Ρουμπόν - Ιμπούλς -:-
14:00Μπρεστ - Γκόμελ -:-
14:30SDUSHOR Μινσκ - Γκρόντνο ΤρΣΟ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών

14:00Χορίζοντ Μινσκ Γ - Βικτόρια Γκρόντνο Γ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: LKL

17:00Γιόναβος - Σιολιάι -:-
17:20Πιένο Ζβαϊγκζντές - Γιουβέντους -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: NKL

16:00Βιλκαβίσκις - Ναγκλίς -:-
16:00Βίλνιους MRU - Μαζεϊκιάι -:-
16:00Γκάργκζντού - Κρετίνγκα -:-
16:00Ντελικατέσας Γιονίσκις - Σουντούβα-Μαντίνγκα -:-
16:00Τελσιάι - Σιλούτ -:-
17:00Κάουνο Ατλέτας - Κλαϊπέντος Νεπτούνας -:-
19:30Σακιάι Βίτις - Ζαλγκίρις Κάουνας 2 -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Τόταλ Λίγκ

19:30Λαροσέτ - Μπερτράνγκε -:-
21:00Τ71 Ντουντελάνζ - Κόντερν -:-
21:00Χέφινγκεν - Μάζελ Πάικς -:-
21:30Αμίκαλε Στίζελ - Χεσπεράνγκε -:-
21:30Εστς - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Τόταλ Λίγκ Γυναικών

19:00Αμίκαλε Στίζελ Γ - Κόντερν Γ -:-
19:00Ντουντελάνζ Γ - Γκρένγκεβαλντ Χούεσερτ Γ -:-
19:30Βάλφερντάνγκε Γ - Μάζελ Πάικς Γ -:-
19:30Εστς Γ - Λε Σανγλιέ Βούλτζ Γ -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Α Λίγκα

19:00Ντανίλοβγκραντ - Τιβάτ -:-
20:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - Μιλένιουμ -:-
21:00Λόβτσεν Τσετίνιε - Γιέντινστβο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: BLNO

15:00Γκιμλ - Μπάερουμ Μπάσκετ -:-
16:00Φίλινγκεν - Νίνταρος Τζετς -:-
18:00Άσκερ Άλιενς - Άμερουντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κβινελίγκα Γυναίκες

16:00Ούλρικεν Γ - Τρόμσο Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: KBL

08:00Έγκις - Ουόνιου Πρόμι -:-
08:00Σεούλ Θάντερς - Νταεγκού -:-
10:00ΚοΓκας - Σουβόν ΚΤ -:-
10:00Ουλσάν - Σεούλ Νάιτς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WKBL Γυναίκες

11:00Χάνα 1Κ Γ - Βούρι ΟΥΟΝ Γ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: WBL Γυναίκες

19:30Τζόλι Τζάμπερς Γ - Μπίνενλαντ Γ -:-
20:00Ντεν Χέλντερ Γ - Μαρτίνι Σπαρκς Γ -:-
20:30Λάντσλεϊκ Λάιονς Γ - Λέκντετεκ Γ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

16:00PINKK-Πεκσί Γ - Ατομερόμου Σκεκσζάρντ Γ -:-
19:00Βάσας Κσάτα Γ - TFSE-MTK Γ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: FBU Σούπερλιγκ

14:00Κιέβ Μπάσκετ - Μπουντιβέλνικ -:-
16:00Τερνοπίλ Τνε - Τσερκάσκι Μάβπι -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Σούπερλιγκ Γυναικών

13:00Φράνκιβσκ Χαλιτσίνα Γ - Τσάικα Μπερντιάνσκ Γ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Λίγκα Ουρουγκουάγια

00:15Εμπράικα γ Μακάμπι - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 83:70
2η ΠερίοδοςΜαλβίν - Νασιονάλ 29:31
2η ΠερίοδοςΟλίμπια - Μπίγκουα 34:34

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ντόμινετ Μπανκ Εκστραλίγκα

18:30Τσζάρνι Σλούπσκ - Τορούν -:-
20:30Σζτσετσίν - Λέγκια Βαρσοβίας -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Κσίεζακ Λόβιτζ - Άλστομ Κρακόφ -:-
18:00Κρόζνο - WKK Βρότσλαβ -:-
18:30Λάνκατ - GKS Τιρκί -:-
18:30Πολιτέκνικα Οπόλσκα - Τούροφ Ζγκόρτζελεκ -:-
19:00Ντζίκι Βαρσοβίας - ΜΚΚΣ Κοσζάλιν -:-
19:00Προυσκόφ - Γκόρνικ Βάλμπριτς -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα Γυναίκες

18:00GTK Γκντίνια Γ - Σοσνόβιετς Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: LPB

17:00Οβαρένσε - ΚΑΜ Μαδέιρα -:-
21:00Πόρτο - Ιμόρταλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Προλίγκα

17:00Μπαρεϊρένσε - ΚΑΚ Κουελούζ -:-
18:00Γκαλομάρ - Ελέκτρικο -:-
18:30Σανιοανένσε - Εσγκουέιρα -:-
19:00Μάια - Σαμπαένσε -:-
19:00Μπελενένσες - Γκινάσιο Ολανένσε -:-
20:30Γκαλίτος Αβέιρο - Αλιάντσα Σανγκάλος -:-
20:30Πορτιμονένσε - Γκαλίτος Μπαρέιρο -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: LFB Γυναικών

13:30ΚΝΕΦΦ Γ - Βάγκος Γ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Πρώτη φάση

17:00Οραντέα - Πλοϊέστι -:-
18:00Κλουζ Νάποκα - Ραπίντ Βουκουρεστίου -:-
18:00Σίμπιου - Μιουνισιπάλ Γκαλάτι -:-
18:30Τάργκου Γίου - Μιερκουρέα Τσιούτς -:-
19:00Κραϊόβα - Αθλέτικ Κονστάντα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα Νάσιοναλ Γυναικών - Πρώτη φάση

12:00Προβολέι Γ - CSBT Αλεξάντρια Γ -:-
14:30Κλουζ Νάποκα Γ - Μουνισιπάλ Ταργκοβίστε Γ -:-
17:00Αγκρονόμια Βουκουρεστίου Γ - Σέπσι SIC Γ -:-
17:00Τάργκου Μούρς Γ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ -:-
17:00Τάργκου Σεκουιέστ Γ - Ολίμπια Μπρασόφ Γ -:-
18:00FCC ICIM Αράντ Γ - Φοίνιξ Κονστάντα Γ -:-

ΡΩΣΙΑ: Σούπερ Λιγκ

12:00Μπαρνόλ - Τεμπ Σουμζ Ρεβντά -:-
12:00Νοβοσιμπίρσκ - Ουραλμάς Εκατερίνμπουργκ -:-
13:00Κίμκι - Ντάιναμο Βλαδιβοστόκ -:-
14:00Γιουνιβέρσιτι-Ούργκα - Ιρκούτσκ -:-
15:00Λοκομοτίφ Κουμπάν 2 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2 -:-
17:00Σαμάρα - MBA Μόσχας -:-
18:00Ρούνα Μπάσκετ Μόσχας - Ντομ-Σπρινγκς Ιζέφσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών

14:00Σαμάρα Γ - Ενισέι Κρασνόγιαρσκ Γ -:-
14:00Σπαρτάκ Νόγκινσκ Γ - Δυναμό Μόσχας Γ -:-
15:00MBA Μόσχας Γ - Ναντέζντα Γ -:-
16:00Δυναμό Καρσκ Γ - Νοβοσιμπίρσκ Γ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Αλ Ανσάρ - Αλ-Ιτιχάντ Τζεχάντ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:00Λέσκοβατς Ζντράβλιε - Τογιόντα Γκοσέι Σκόρπιονς -:-
18:30Βοϊβοντίνα Νόβι Σαντ - Βρσακ -:-
19:00ΚΚ Νταινάμικ - Τάμις -:-
20:00Κολουμπάρα - ΙΚΚ Νόβι Παζάρ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: 1. ΖΛΣ Γυναίκες

17:30Κράλιεβο Γ - Βρμπας Γ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Εξτραλίγκα

19:00Κομάρνο - Μπρατισλάβας -:-
19:00Πριεβίζντα - Σπίσκι Ριτιέρι -:-
19:00Σβιτ - Λεβάις -:-
19:00Χαντλόβα - ΜΒΚ Λούτσενετς -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

18:00Ρουζομπερόκ Γ - ΟΜΠ Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ -:-
19:00Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ - Πόπραντ Γ -:-
19:00Πιεστάνσκε Καϊκί Γ - Σαμορίν Γ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Λίγκα Νόβα ΚΒΜ

20:00Ταϊφάν Σέντιουρ - Ρογκάσκα -:-
20:00Χέλιος Ντομζάλε - Τρίγκλαβ Κράνι -:-
20:00Χόπσι Πόλζελα - Ιλιρίγια -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SKL Γυναικών

17:00Ιλιρίγια Γ - Κόνιτσε Γ -:-
19:00ΖΚΚ Ντομζάλε Γ - Γιέζιτσα Γ -:-
19:00Τριγκλάφ Γ - Αθλέτ Τσελιέ Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Μπασκετλίγκαν

21:04Γιάμτλαντ - Σοντερτάλιε Κινγκς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

16:00Τρέλεμποργκ - ΑΙΚ Μπάσκετ -:-
16:30Χόγκσμπο - Χέλσινμποργκ -:-
17:00Νόροτ - ΚΦΟΜ Καλμάρ -:-
17:00Οκελμπό - Τιμ4Q -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Μπάσκετλίγκαν Γυναικών

15:30Νόρκεπινγκ Γ - Βίσμπι Γ -:-
16:00Χέλσινγκμποργκ Γ - Λουντ Γ -:-
17:00Α3 Μπάσκετ Ουμέα Γ - Αλβίκ Γ -:-
20:00Μαρκ Μπάσκετ Μάρμπο Κινά Γ - Έστερσουντ Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Μπασκετετάν Γυναικών

15:30ΑΙΚ Μπάσκετ Γ - Λούλεα Γ -:-
16:00Λίντινγκο Γ - Ουμέα Γ -:-
17:00RIG Μαρκ Γ - Βετερμπίγκντεν Σπαρκς 2 Γ -:-
17:45Χούντινγκε Γ - Μάλμπας Μάλμε Γ -:-
18:00Ντζουργκάρντεν Γ - Νόροτ Γ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: TBL - Πλέι Οφς

11:00Μπανγκόκ Τάιγκερ Θάντερ - Ντάνκιν Ράπτορς -:-
13:00Μπανκόκ Σίτι - Τάι Τζένεραλ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TBL

13:00Γκέμλικ - Φετιγιέ Μπελεντιγιέ -:-
14:45Σάμσουνσπορ - Μαμάκ Μπλ. Γενί Μαμάκ -:-
16:30Άνκαρα Κολεϊλιλέρ - Sigortam.net ITU -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TB2L - Πρώτη φάση

13:00Ντιγιαρμπακίρ - Ιστανμπούλ Εφεντιλέρι -:-
13:00Σεϊχάν - Λίμα Σπορ -:-
14:00Γκετσίτ Σπορ - Καντικόι Κωνσταντινούπολης -:-
14:00Ιστανμπούλ BB - Σερτάς Σπορ -:-
14:00Καγκντάς Μποντρούμ Σπορ - Φενερμπαχτσέ 2 -:-
14:00Μπουγιούκ Αναντολού Σπορ - Εγκοσπόρ -:-
14:00Χαρέμ Σπορ - Καρσιγιακά Μπελεντιγιεσπόρ -:-
15:00Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί - ΚΟ Μπάσκετ -:-
16:00Κορλού - Σάμσουν -:-
17:00Αναντολού - Γκεντσλίκ Σπορ -:-
17:00Μπασκέντ Γιενισεχίρ - Κοζούμ Άνκαρα -:-
17:00Ναζιλί - Βέφα -:-
17:00Χάι Τατς - Κασταμονού -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: KBSL Γυναικών

12:00Γαλατασαράι Γ - Νεσίμπε Αϊντίν Γ -:-
15:30Φενέρμπαχτσε Γ - Αντάλια 07 Γ -:-
17:30Κανγκάγια Γ - Μπελεντιγιεσπόρ Γ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: ΤΚΜΛ Γυναικών

11:00Ρίζε Γ - Μπόντρουμ Κάρια Γ -:-
13:00Γιάλοβα Γ - Τσεσμέ Γ -:-
13:00Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού Γ - Φενέρμπαχτσε 2 Γ -:-
15:00Ουλουντάγκ Γ - Φερχάτογλου Γ -:-
17:00Μποτάς 2 Γ - Τσανίκ Μπελεντιγιέ Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: NBL

18:00Νίμπουρκ - Παρντούμπιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ZBL Γυναικών

18:00USK Πράγα Γ - Σλάβια Πράγας Γ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κορισλίγκα

17:00Κόριαϊτ - ΚΤΠ Κότκα Μπάσκετ -:-
17:00Κουβότ - Κατάια -:-
17:00Μπάισονς Λοϊμάα - Ελσίνσκι Σήγκαλς -:-
17:00Σαλόν Βίλπας - Καρχού -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Ι Ντιβιζιόνα Α

17:00Κρίστικα Τούρκου - Χόνκα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κόρισλιιγκα Γυναίκες

15:00Βιμπέλιν Βέτο Γ - Πιρίντο Γ -:-
17:00Εσπού Τιμ Γ - Κότκα Πέλι Καρούτ Γ -:-
17:00Λαπινράντα Γ - Τορπάν Πογιάτ Ελσίνκι Γ -:-

ΧΙΛΗ: LNB 2

00:00Αράμπε Βαλπαραΐσο - Μπόστον Κ. Χ. 69:75
00:30Στάντιο Ιταλιάνο - Τρουένος Ντε Τάλτσα 68:62
01:00Λίτσεο Τσούρικο - Αρτούρο Πρατ Σαν Φελίδα 103:74
2η ΠερίοδοςΜανκέχε - Σπορτίβα Ιταλιάνα 34:31
ΗμίχρονοΜπρίσας - Τινγκουιρίκα 19:50
00:00Σπορτίβα Ιταλιάνα - Λίτσεο Τσούρικο -:-
00:30Μπόστον Κ. Χ. - Μπρίσας -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - μπασκετ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.