ΤΕΝΙΣ » Χθες » Αποδόσεις
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
Aποδόσεις από την Bet365 - Ποντάρετε τώρα!
ATP - ΜΟΝΑ: Βαρκελώνη (Ισπανία), χώμα
13:40Νόρι Κ. (Μβρ) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) 0:2 [ 1.73 | 2.10 ]16:35Αρνάλντι Μ. (Ιτα) - Ρούουντ Κ. (Νορ) 0:2 [ 3.75 | 1.29 ]
18:25Ντίαζ Ακόστα Φ. (Αργ) - Τσιτσιπάς Σ. (Ελλ) 1:2 [ 5.50 | 1.14 ]
21:20Φιλς Α. (Γαλ) - Λάγιοβιτς Ν. (Σερ) 1:2 [ 1.57 | 2.38 ]
ATP - ΜΟΝΑ: Βουκουρέστι (Ρουμανία), χώμα
10:10Κόρντα Σ. (Ηπα) - Μπαρέρ Γ. (Γαλ) 0:2 [ 1.20 | 4.50 ]10:15Κετσμάνοβιτς Μ. (Σερ) - Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) 1:2 [ 2.00 | 1.80 ]
10:15Σέιμποθ Ουάιλντ Τ. (Bρα) - Ναβόνε Μ. (Αργ) 1:2 [ 2.10 | 1.73 ]
12:15Μουτέ Κ. (Γαλ) - Φούτσκοβιτς M. (Ουγ) 1:2 [ 2.00 | 1.80 ]
13:25Τσερούντολο Φ. (Αργ) - Κορία Φ. (Αργ) 2:0 [ 1.50 | 2.63 ]
15:20Μπαρέρ Γ. (Γαλ) - Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) 2:1 [ 2.75 | 1.44 ]
15:30Φονσέκα Ζ. (Bρα) - Ταμπίλο Α. (Χιλ) 1:2 [ 2.63 | 1.50 ]
ATP - ΜΟΝΑ: Μόναχο (Γερμανία), χώμα
12:10Φριτζ Τέιλορ (Ηπα) - Ντράπερ Τ. (Μβρ) 2:1 [ 1.67 | 2.20 ]14:45Ζβέρεφ Α. (Γερ) - Γκάριν Κ. (Χιλ) 0:2 [ 1.17 | 5.00 ]
17:05Χουέσλερ Μ. (Ελβ) - Ρουν Χ. (Δαν) 0:2 [ 4.50 | 1.20 ]
WTA - ΜΟΝΑ: Ρουέν (Γαλλία), χώμα (κλειστό)
14:40Στίβενς Σ. (Ηπα) - Γουάν Γ. (Κιν) 2:0 [ 1.29 | 3.75 ]16:05Ρας Α. (Ολλ) - Λινέτ Μ. (Πολ) 0:2 [ 1.73 | 2.10 ]
18:40Ρούζε Γ. (Ρου) - Γκαρσία Κ. (Γαλ) 0:2 [ 3.50 | 1.30 ]
20:40Καλίνινα A. (Ουκ) - Αντρέεβα Μ. (Κοσ) 2:0 [ 2.30 | 1.62 ]
WTA - ΜΟΝΑ: Στουτγκάρδη (Γερμανία), χώμα (κλειστό)
13:40Ριμπακίνα Ε. (Kαζ) - Παολίνι Τ. (Ιτα) 2:1 [ 1.50 | 2.63 ]16:05Βοντρούσοβα Μ. (Τσε) - Σαμπαλένκα Α. (Κοσ) 2:1 [ 2.50 | 1.53 ]
18:25Σφιόντεκ Ι. (Πολ) - Ραντουτσάνου Ε. (Μβρ) 2:0 [ 1.11 | 6.50 ]
20:45Κόστιουκ Μ. (Ουκ) - Γκοφ K. (Ηπα) 2:1 [ 2.75 | 1.44 ]
ATP - ΔΙΠΛΑ: Βαρκελώνη (Ισπανία), χώμα
15:10Γκρανολέρ Μ./Σεμπάλος Χ. - Μάτσατς Τ./Τζανγκ Τ. 1:2 [ 1.44 | 2.63 ]17:05Αρεβάλο Μ./Πάβιτς Μ. - Ντόγκιτς I./Σκάπσκι Ν. 2:0 [ 1.57 | 2.25 ]
ATP - ΔΙΠΛΑ: Βουκουρέστι (Ρουμανία), χώμα
13:15Γκλάσπουλ Λ./Ρόιερ Τ-Τ. - Μαρτίν Φ./Μόλκανοφ Ν. 2:0 [ 1.22 | 4.00 ]14:55Χελιοβάαρα Χ./Πατέν Χ. - Καμπράλ Φ./Νεντοβιέσοφ Α. 2:0 [ 1.50 | 2.50 ]
16:50Γκλάσπουλ Λ./Ρόιερ Τ-Τ. - Άρεντς Σ./Μίντελκουπ Μ. 1:2 [ 1.33 | 3.25 ]
20:30Μαρτίνεθ Π./Ταμπίλο Α. - Μπαριέντος N./Μάτος Ρ. WO -:- [ 5.00 | 1.17 ]
ATP - ΔΙΠΛΑ: Μόναχο (Γερμανία), χώμα
12:10Ντανιέλ Μ./Όσβαλντ Φ. - Αριμπάζ Τ./Κορνέα Β. Β. 0:2 [ 2.50 | 1.50 ]13:45Μπάμπρι Γ./Ολιβέτι Α. - Ερλέρ Α./Μίεντλερ Λ. 2:1 [ 2.25 | 1.57 ]
WTA - ΔΙΠΛΑ: Ρουέν (Γαλλία), χώμα (κλειστό)
12:40Μαροζάβα Λ./Ζίμερμαν Κ. - Μπέινς Ν./Λούμσντεν Μ. 0:2 [ 1.83 | 1.83 ]16:40Μάρεϊ Σ./Πίτερ Κ. - Μπάμπος Τ./Κρομάτσεβα I. 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Ακαπούλκο (Μεξικό), σκληρή
01:05Ουάλτον Α. (Aυσ) - Σκούλκεϊτ (Aυσ) 2:0 [ 1.29 | 3.50 ]02:30Κρέσι Μ. (Ηπα) - Σβάιντα Ζ. (Ηπα) WO -:- [ 1.73 | 2.00 ]
02:55Χιγικάτα Ρ. (Aυσ) - Γκαλαρνό Α. (Καν) 0:2 [ 1.62 | 2.20 ]
05:05Μπέτσι Πέρικαρντ Τ. (Γαλ) - Pacheco Mendez R. (Μεξ) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Γκουανγιού (Νότιος Κορέα), σκληρή
05:05Γου Τουνγκ-Λιν (Ταϊ) - Κατσμαζόφ Α. (Κοσ) 2:1 [ 2.25 | 1.57 ]05:05Χάρις Λ. (Ναφ) - Σιμαμπουκούρο Σ. (Ιαπ) 2:0 [ 1.30 | 3.40 ]
06:35Λαγιάλ Μ. (Eσθ) - Μπεράνκις Ρ. (Λιθ) 1:2 [ 1.67 | 2.10 ]
08:15Hsu Y. H. (Ταϊ) - Γιουντσαοκετέ Μ. (Κιν) 0:2 [ 1.83 | 1.83 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Οέιραζ 3 (Πορτογαλία), χώμα
14:20Ρόγιερ Β. (Γαλ) - Νόβακ Ν. (Αυτ) 2:1 [ 1.67 | 2.10 ]16:40Βίνσεντ Ρουγκέρι Σ. (Ιτα) - Κομεσάνα Φ. (Αργ) 0:2 [ 1.80 | 1.91 ]
18:15Γκομπάς Β. (Λιθ) - Φαρία Χ. (Πορ) 0:2 [ 2.38 | 1.53 ]
18:25Ναπολιτάνο Σ. (Ιτα) - Μπλάντσετ Ο. (Γαλ) 1:2 [ 1.50 | 2.50 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σαν Μιγκέλ ντε Τουκουμάν (Αργεντινή), χώμα
17:10Καζανόβα Ε. (Αργ) - Κίρκιν Ε. (Tου) 2:0 [ 1.67 | 2.10 ]17:10Κολαρίνι Α. (Αργ) - Βιλανουέβα Γ. (Αργ) 2:0 [ 1.53 | 2.38 ]
18:50Ροκαντέλι Φ. (Ουρ) - Μίντον Λ. (Αργ) 0:2 [ 5.50 | 1.14 ]
19:00Αμποϊάν Β. (Αργ) - Ολίβο Ρ. (Αργ) 2:1 [ 2.63 | 1.44 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Ταλαχάσι (ΗΠΑ), χώμα
19:10Κρόφορντ Ο. (Μβρ) - Κοζλόφ Σ. (Ηπα) 0:2 [ 1.83 | 1.83 ]20:55Ρίτσαρντ Α. (Ελβ) - Χέμερι Κ. (Γαλ) 1:2
00:40Schwaerzler J. J. (Αυτ) - Κρούγκερ Μ. (Ηπα) 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Οέιρας (Πορτογαλία), χώμα
12:40Λεπτσένκο Β. (Ηπα) - Μλαντένοβιτς Κ. (Γαλ) 0:2 [ 1.67 | 2.10 ]12:40Φαλέι Α. (Κοσ) - Λάμενς Σ. (Ολλ) 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
14:55Πέρα Μ. (Ηπα) - Χόρχε Φ. (Πορ) 2:0 [ 1.33 | 3.25 ]
16:35Τόσον Κ. (Δαν) - Χόρχε Μ. (Πορ) 2:0 [ 1.04 | 9.00 ]
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Ακαπούλκο (Μεξικό), σκληρή
02:45Τζόνσον Λ./Μανσούρι Σ. - Σέγκερμαν Ρ./Trhac P. 2:103:20Μπελιέ Α./Σάντσες Λ. - Μπρούερ Γ./ΜακΧιού Ε. 0:2
04:40Bollipalli R./Καλιγιάντα Πουνάτσα Ν. - Ματουσζέφσκι Π./Ρομιός Μ. Κ. 2:0
06:10Τσαντρασεκάρ Α./Χατς X. - Χιγικάτα Ρ./Κίγκερ Μ. 2:1
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Γκουανγιού (Νότιος Κορέα), σκληρή
09:30Μπεράνκις Ρ./Μαρτσένκο I. - Λι Γ. Μ./Σονγκ Μ.- Κ. 0:210:45Κούι Γ./Λι Ν. Χ. WO - Τσανγκ Γ./Hsu Y. H. -:-
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Οέιραζ 3 (Πορτογαλία), χώμα
13:40Βέγκα Χερνάντεζ Ν./Βάλκοφ Σ. - Μπεργκέβι Φ./Βέλντχιρ Μ. 0:215:45Γκινάρντ Μ./Ζακ Γ. - Μάρτος Γκορνς Σ./Τσιτσιπάς Π. 1:2
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Σαν Μιγκέλ ντε Τουκουμάν (Αργεντινή), χώμα
23:00Κολαρίνι Α./Ολίβο Ρ. - Αμποϊάν Λ./Αμποϊάν Β. 1:223:10Ουατανάμπι Σ./Τάκερου Γ. - Καρού Ι./Καζανόβα Ε. 1:2
22:10Καρού Ι./Καζανόβα Ε. - Μπρίτο Λ./Βιλανουέβα Γ. 0:2
23:55Χάρπερ Π./Στήβενσον Ν. - Αμποϊάν Λ./Αμποϊάν Β. 2:0
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Ταλαχάσι (ΗΠΑ), χώμα
02:15Ντάνκαν Σ./Γκόμεζ Φ. Α. - Ρίτσαρντ Α./Σίγκουιν Μ. 0:203:35Μπλάμπεργκ Ο./Μαρτίνεθ Λ. Ν. - Κιρχάιμερ Σ./Κοντάτ Τ. Α. 2:1
23:10Φριντ Σ./Ίνγκιλντσεν Γ. - Χάρισον Κ./Ουίλις Μ. 2:1
ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΔΙΠΛΑ: Οέιρας (Πορτογαλία), χώμα
18:00Κουμκούμ Λούξικα/Πλίπουετς Π. - Νταρτ Χ./Μλαντένοβιτς Κ. 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]20:15Κολοντζιεγιόβα Μ./Σίσκοβα Α. - Χόρχε Φ./Χόρχε Μ. 0:2 [ 1.62 | 2.20 ]
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κουρσουμλίσκα Μπάνια (Σερβία), χώμα
11:15Vujic S. (Aυσ) - Barbier Gazeu P. (Γαλ) 0:211:15Vukomanovic T. (Σερ) - Φεράρι Φ. (Ιτα) 0:2
11:15Πόποβιτς Σ. (Σερ) - Juhas K. (Σερ) 2:0
12:45Demanet E. (Bελ) - Pisaric A. (Σερ) 1:2
12:45Rossi L. (Ιτα) - Πάβλοβιτς Λ. (Γαλ) 0:2
12:45Ταμάρο Μ. (Ιτα) - Djuric B. (Σερ) 1:2
14:00Loge J. (Bελ) - Ludoski Z. (Σερ) 1:2
14:00Romanov D. (Κοσ) - Krajci M. (Σλκ) 0:2
19:00Τομέσκου Ν. Α. (Ρου) - Μίχαλικ Ρ. (Σλκ) 2:0
23:00Andreescu S. A. (Ρου) - Λόπεζ Ν. (Ελβ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Αζάι-λε-Ριντό (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)
13:00Ντούσιν Λ. (Γαλ) - Reco A. (Γαλ) 1:215:00Σακάροφ Γ. (Γαλ) - Ghazouani Durand Y. (Γαλ) 2:0
17:00Μπουκουϊέρ Α. (Γαλ) - Brosset S. (Γαλ) 2:0
19:00Hudd E. (Μβρ) - Ντε Σέπερ K. (Γαλ) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Αττάλεια 11 (Τουρκία), χώμα
10:30Παζ Χ. Π. (Αργ) - Χουάρεθ Φ. (Ιτα) 0:210:30Τάρκερ Μ. Ν. (Tου) - Μετρεβέλι Α. (Γεω) 0:2
12:00Πιτσιόνε Α. (Ιτα) - Λα Βέλα Τ. (Ιτα) 2:0
12:00Χένινγκ Φ. (Ναφ) - Ισομούρα Κ. (Ιαπ) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 16 (Τυνησία), σκληρή
11:30Κουλιμπαλί Ε. (Αελ) - Κναφ Α. (Λουξ) 2:111:30Σίχι Τζ. (Ηπα) - Ταμ Κ. (Eσθ) 2:1
13:00Ουισκάντ Μ. (Γερ) - Πάρκερ Σ. (Μβρ) 2:0
15:00Μπουζίγκε Μ. (Aυσ) - Μπερτράντ Ρ. (Γαλ) 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Ντουμπρόβνικ (Κροατία), χώμα
12:00Marino P. (Ιτα) - Καζάλ Μ. (Γαλ) 0:212:00Perruzza V. (Ιτα) - Ομπερλάιτνερ Ν. (Αυτ) 0:2
13:30Hess S. (Αργ) - Μπάσιτς M. (Βοσ) 0:2
13:30Κάρολ Μ. (Σλκ) - Κανιάτο Κ. Α. (Ιτα) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σαντιάγκο (Χιλή), χώμα
18:00Μένα Φ. (Αργ) - Saraiva Dos Santos P. A. (Bρα) 2:118:00Μπετσέρα Οταρόλα Ι. Α. (Χιλ) - Brown T. (Ηπα) 1:2
19:30Νούνιες Ν. Α. (Χιλ) - Ντεκάμπς Γ. (Bρα) 2:0
19:30Τέντι Φ. (Αργ) - Ribero F. (Αργ) 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σιμκέντ (Καζακστάν), χώμα
08:00Βανσελμπουάμ Ε. (Ουκ) - Σινγκ Κ. (Iνδ) 0:208:00Φομίν Σ. (Ουζ) - Πολούκιν Σ. (Κοσ) 2:1
09:30Javia D. (Iνδ) - Τιούρνεφ Ε. (Κοσ) 1:2
09:30Κλοκ Ν. (Κοσ) - Ατλανγκέριεφ Μ. (Κοσ) 1:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Σάντα Μαργκερίτα ντι Πούλα (Ιταλία), χώμα
11:15Κίβατσεφ Κ. (Κοσ) - Κουμάρ Ο. (Ηπα) 2:013:55Τσιντέκ Κ. (Γαλ) - Πιράινο Γ. (Ιτα) 1:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Τέλντε 2 (Ισπανία), χώμα
11:10Μπαρέτο Σάντσες Ν. Α. (Ισπ) - Μανζανέρα Περτούσα Α. (Ισπ) 2:111:10Πιέτρι Μ. (Γαλ) - Φερνάντες Φλόρες Ν. (Χιλ) 0:2
12:45Ραντούλοφ Ι. (Bου) - Κλιτζάν M. (Σλκ) 0:2
14:25Pedrico Kravtsov A. (Ισπ) - Blanch Dar. (Ηπα) 1:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Χάμαμετ 7 (Τυνησία), χώμα
11:30Κουν Ν. (Γερ) - Νιμπόερ Ρ. (Ολλ) 2:011:30Ντουγκάζ Α. (Τυν) - Τσίας Π. (Πολ) 2:0
13:00Κολινιόν Ρ. (Bελ) - Μπούτβιλας Ε. (Λιθ) 2:0
13:00Μπαξ Φ. (Γαλ) - Κοπ Σ. (Αυτ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Αττάλεια 10 (Τουρκία), χώμα
11:30Zhiyenbayeva S. (Kαζ) - Σοβάντ Σ. (Γερ) 0:211:30Γιορούκ Ι. (Tου) - Εραϊντίν Μ. (Tου) 2:0
11:30Σεφτσίκοβα Λ. (Τσε) - Ζελνίτσκοβα Ρ. (Σλκ) 1:2
13:00Χιντόβα Ν. (Τσε) - Cirpanli D. (Tου) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κουρσουμλίσκα Μπάνια (Σερβία), χώμα
10:00Stankovic A. (Σερ) - Zaparyniuk A. (Ουκ) 2:110:00Vasileva A. (Κοσ) - Bojica S. (Ρου) 0:2
10:00Yesypchuk D. (Ουκ) - Hernandez M. J. (Ισπ) 1:2
10:00Γκιράλντι Ρεκουέν Α. (Ισπ) - Hageman M. (Ολλ) 0:2
10:00Γκρουμπόρ Α. (Καν) - Πέτροβιτς Ν. (Σερ) 2:0
10:00Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. (Γερ) - Τσιλέκοβα Λ. (Σλκ) 2:0
11:15Kolonus Z. (Πολ) - Serban I. M. (Ρου) 0:2
11:15Slavikova E. (Τσε) - Palecek N. (Σερ) 1:2
11:15Stojanova J. (Bου) - Λαμπούτκοβα Α. (Τσε) 0:2
11:30Ματούλα Μ. (Ελλ) - Kasatkina A. (Ρωσ) 2:0
14:00Σβατίκοβα Λ. (Σλκ) - Senic N. (Σερ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 14 (Τυνησία), σκληρή
11:30Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) - Ινουέ Χ. (Ηπα) 0:211:30Φάιφερ Λ. (Ιτα) - Ζαμπραΐλοβα Μ. (Κοσ) 1:2
13:00Ντααβετίλα Σ. (Ηπα) - Βιλέτ Μ. (Γαλ) 2:0
13:00Ραντοβάνοβιτς Ν. (Γαλ) - Ακίτα Σ. (Ιαπ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σιμκέντ (Καζακστάν), σκληρή
08:00Kummel A. (Κοσ) - Yushchenko V. (Κοσ) 0:208:00Αϊνιτντίνοβα Γ. (Kαζ) - Σουκοτίνα Α. (Κοσ) 0:2
08:00Λασκούτοβα Κ. (Κοσ) - Lavino I. (Ιτα) 2:0
08:00Ουρέκε Α. (Κοσ) - Μπαλούς Ι. (Σλκ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Τέλντε 3 (Ισπανία), χώμα
11:00Andrienko M. (Κοσ) - Van den Broek I. L. (Ολλ) 0:211:00Νάγκι Α. (Ουγ) - Στερ Ζ. Λ. Σ. (Γερ) 1:2
11:00Σέιμπολντ Ε. (Γερ) - Cherny I. (Μβρ) 2:0
12:30Ουεμπέλχοερ Κ. (Γερ) - Feistel G. (Πολ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W35 Σάντα Μαργκερίτα ντι Πούλα 4 (Ιταλία), χώμα
11:00Ricci B. (Ιτα) - Σαπάταβα Σ. (Γεω) 2:011:00Ακσού A. (Tου) - Μπερετσοετσέα Ν. (Γαλ) 2:0
11:00Βάγκνερ Σ. (Γερ) - Ruggeri J. (Ιτα) 2:1
11:00Χαβλίτσκοβα Λ. (Τσε) - Χιεταράντα Λ. (Φιν) 2:1
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W35 Χάμαμετ 5 (Τυνησία), χώμα
11:30Ναχιμανά Σ. (Μπν) - Λεν Ε. (Γαλ) 2:011:30Φαλκόφσκα Β. (Πολ) - Ροκέτι Σ. (Ιτα) 1:2
13:00Ceschi G. (Ιτα) - Βαν Ούιτβανκ A. (Bελ) 0:2
13:00Χέλγκο Μ. (Νορ) - Schmidt A. (Γερ) 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W50 Σένζεν 2 (Κίνα), σκληρή
06:10Λου Γ-Γ. (Κιν) - Γουάνγκ Κ. (Κιν) 0:206:35Λι Τζ. (Κιν) - Γιάο Ζ. (Κιν) 2:0
07:45Ουόνγκ Χ. Γ. Κ. (Χκν) - Tararudee L. (Ταϊ) 0:2
08:40Λιού Φ. (Κιν) - Ren Y. (Κιν) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W50+Χ Κάλβι (Γαλλία), σκληρή
11:40Καρτάλ Σ. (Μβρ) - Ραμιάλισον Ι. (Γαλ) 0:211:40Ράιζερ Β. (Ελβ) - Γκρέι Σ. Μ. (Μβρ) 2:0
13:10Σνίγκουρ Ν. (Ουκ) - Καν Β. (Κοσ) 2:0
13:15Αμπντουραΐμοβα Ν (Ουζ) - Klimovicova L. (Τσε) 2:0
16:25Ραμιάλισον Ι. (Γαλ) - Μπαρτέλ M. (Γερ) 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W75 Κιάσο (Ελβετία), χώμα
13:10Κούρμι Φ. (Μλτ) - Μπόνταρ Α. (Ουγ) 0:215:35Ριέρα Τζ. (Αργ) - Βάλτερτ Σ. (Ελβ) 2:0
15:40Μπουρίγιο Εσκοριχουέλα Ι. (Ισπ) - Μπουαζόν Λ. (Γαλ) 0:2
17:20Ντέι Κ. (Ηπα) - Τσενγκίζ Μ. (Tου) 1:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W75 Κόπερ (Σλοβενία), χώμα
12:05Ρούτζιτς Α. (Κρο) - Erjavec V. (Σλο) 0:212:10Χέρκογκ Π (Σλο) - Λόβριτς Π. (Σλο) 2:0
13:45Μικουλσκίτε Ζ. (Λιθ) - Πακέ Κ. (Γαλ) 1:2
14:10Φούρλις Τ. (Aυσ) - Κιέζα Ν. (Ιτα) 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Αζάι-λε-Ριντό (Γαλλία), σκληρή (κλειστό)
18:00Χάρπερ Μ./Ρομάνο Φ. WO - Ντούσιν Λ./Jonot S. -:-19:45Ghazouani Durand Y./Massard L. - Γκαρσιάν Α./Νάγκελ Α. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Αττάλεια 11 (Τουρκία), χώμα
12:00Μπαρνάτ Γ./Lanik T. - Brunclik P./Brunold M. 2:114:15Mischker F./Παζ Χ. Π. - Σαρίτας Γ./Τάρκερ Μ. Ν. 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Κουρσουμλίσκα Μπάνια (Σερβία), χώμα
12:30Ομπράντοβιτς Ν./Radjenovic V. - Ντόνεφ Γ./Ιβάνοφ Σ. Α. 2:114:00Bozemoj B./Clavel T. - Bellifemine A./Valle F. 2:0
17:30Fantini L./Ταμάρο Μ. - Cazacu D. N./Σουεόκα Γ. 1:2
17:45Ρεχλ Τ./Τομέσκου Ν. Α. - Γιόβιτς Β./Juhas K. 0:2
18:30Fumagalli F./Rossi L. - Bozemoj B./Clavel T. 0:2
18:30Vukomanovic T./Zivkovic S. - Ομπράντοβιτς Ν./Radjenovic V. 0:2
20:00Γιόβιτς Β./Juhas K. - Barbier Gazeu P./Πάβλοβιτς Λ. 2:0
21:30Ljubojevic A./Pilipovic A. - Cazacu D. N./Σουεόκα Γ. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ 16 (Τυνησία), σκληρή
13:00Agafonov E./Λιαονένκα Α. - Ντόνσκι Α./Ποκόρνι Λ. 2:116:30Αζωίδης Ν./Ευσταθίου Μ. - Μαγκίνλεϊ Ζ./Σίχι Τζ. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Ντουμπρόβνικ (Κροατία), χώμα
15:30Ivanisevic E./Milovanov T. - Ομπερλάιτνερ Ν./Όετζμπαχ Α. WO -:-15:30Πίκλερ Ν./Βρμπένσκι Μ. - Jakic M./Markovina D. 2:1
18:00Πίκλερ Ν./Βρμπένσκι Μ. - Ομπερλάιτνερ Ν./Όετζμπαχ Α. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σαντιάγκο (Χιλή), χώμα
19:30Almeida J./Tosetto R. - Ογκούρα Κ./Vithoontien L. 2:119:30Μπανκαλάρι Α./Τόρες Φερνάντες Μ. Ι. - Αλβαράντο Α./Stater A. 2:1
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Σιμκέντ (Καζακστάν), χώμα
09:30Μπάκσι Α./Σελ Ν. - Σιν Μ./Ζουκόφ Μ. 2:010:30Φομίν Σ./Βανσελμπουάμ Ε. - Λομάκιν Γ./Βέρμπιν Π. WO -:-
11:30Arutiunian E./Kastsiukevich R. - Λομάκιν Γ./Βέρμπιν Π. 0:2
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Σάντα Μαργκερίτα ντι Πούλα 4 (Ιταλία), χώμα
13:20Ποτέντζα Λ./Ρίκα Τζ. - Νότσε Γ. Μ./Βιργκίλι Α. 2:014:10Οραντίνι Τ./Σεραφίνι Μ. - Λόπεζ Μονταγκούντ Κ./Σάντσεθ Κιλέζ Α. 2:0
ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Τέλντε 2 (Ισπανία), χώμα
15:40Πιέτρι Μ./Πουγιόλ Ναβάρο Μ. - Μπαρέτο Σάντσες Ν. Α./Μπλαντς Ν. 2:0ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Χάμαμετ 7 (Τυνησία), χώμα
16:00Μπίτουν Κ./Οβτσαρένκο Ο. - Ντε Κρομ Μ./Νιμπόερ Ρ. 0:216:00Λόμπανοφ Α./Ουακάα Α. - Agostini S./Ντε Βιντσέντις Μ. 2:1
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Αττάλεια 10 (Τουρκία), χώμα
15:30Ναγκάτα Α./Ζελνίτσκοβα Ρ. - Bestetti G./Στάνιο Μ. 1:215:30Σοβάντ Σ./Σιεντλίσκα Ν. - Εραϊντίν Μ./Zhiyenbayeva S. 2:1
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Κουρσουμλίσκα Μπάνια (Σερβία), χώμα
14:00Γκιράλντι Ρεκουέν Α./Zaparyniuk A. - De Koning R./Hageman M. 0:214:00Λαμπούτκοβα Α./Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. - Bulatova A./Tanaskovic M. 2:0
15:30Palecek N./Vanik J. - Μαρίνκοβιτς Μ./Τερζίσκα Τ. 0:2
17:15Stankovic A./Zabrdac N. - Κουζνέτσοβα Ε./Onita P. M. 2:0
17:30Bojica S./Herea C. A. - Djurasic M./Γκρουμπόρ Α. 2:0
17:30Lackova V./Volkova D. - Kolonus Z./Yesypchuk D. 2:0
19:00Λαμπούτκοβα Α./Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. - Μαρίνκοβιτς Μ./Τερζίσκα Τ. 0:2
20:30Bojica S./Herea C. A. - Stankovic A./Zabrdac N. 2:1
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ 14 (Τυνησία), σκληρή
14:30Βανγκλανγκεντόνκ Ε./Ουέκερ Ε. - Κόρλεϊ Π./Ιβάνοβα Ν. 2:117:30Τκατσέβα Μ./Ζαμπραΐλοβα Μ. WO - Φάιφερ Λ./Zanolini C. -:-
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Σιμκέντ (Καζακστάν), σκληρή
11:30Arystanbekova A./Kenzhibayeva S. - Αϊνιτντίνοβα Γ./Rustemova Z. 2:011:30Ουρέκε Α./Yushchenko V. - Lavino I./Ogata H. 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Τέλντε 3 (Ισπανία), χώμα
12:30Amos A./Mettraux M. - Di Girolami T./Πέτρετιτς Λ. 0:214:00Ματσούντα Ρ./Σέιμπολντ Ε. - Van den Broek I. L./Van Emst S. 1:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W35 Σάντα Μαργκερίτα ντι Πούλα 4 (Ιταλία), χώμα
12:30Fornasieri C./Γκιραντάτο Ε. Ο. - Άλβισι Ε./Ούργκεσι Φ. 0:2ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W35 Χάμαμετ 5 (Τυνησία), χώμα
16:00Στρούπλοβα Τζ./Ζαΐτσεβα Ξ. - Μανσούρι Γ./Μιλοβάνοβιτς Ε. 2:116:00Χεράτζο Μ. Φ./ΜακΦί Κ. - Hrda L./Τουρίνι Β. 2:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W50 Σένζεν 2 (Κίνα), σκληρή
07:05Μποσέιλ Ρ./Μα Γ.-Ν. - Χαρτόνο Α./Θομπάρ Π. 0:211:05Tsao C. Y./Τζενγκ Β. - Χαρτόνο Α./Θομπάρ Π. 1:2
13:10Φενγκ Σ./Όσμπορν Α. - Brooks M./Τσονγκ Ε. 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W50+Χ Κάλβι (Γαλλία), σκληρή
14:45Ραντβάνσκα Ο./Ράιζερ Β. - Μπελγκραβέρ Τ./Weckerle M. 2:014:50Γκρέι Σ. Μ./Χες Α - Girelli C./Radenkovic M. 2:1
17:40Γκρέι Σ. Μ./Χες Α - Ραντβάνσκα Ο./Ράιζερ Β. 0:2
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W75 Κιάσο (Ελβετία), χώμα
13:05Κολμέγκνα Μ./Πιγκάτο Λ. - Άπλτον Ε./Παπαδάκη Λ. 0:219:35Παπαμιχαήλ Δ./Βάλτερτ Σ. - Ράντισιτς Ν./Χούσαριτς Α. ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W75 Κόπερ (Σλοβενία), χώμα
16:40Σακελλαρίδη Σ./Ζαντεντέσκι Ο. - Λόβριτς Π./Ποτότσνικ Ν. 2:017:25Erjavec V./Σάλκοβα Ντ. - Γκιορτσέσκα Λ./Μίτου А. 2:1
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.