REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Τελικά

ATP - ΜΟΝΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:05Κατσάνοφ Κ. (Ρωσ) - Καρένο-Μπούστα Π. (Ισπ) 2:0
10:50Ντζόκοβιτς N. (Σερ) - Ζβέρεφ Α. (Γερ) 1:2

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

09:10Κράιτσεκ Α./Σάντγκρεν Τ. - Ντανιέλ Μ./Βένους M. 0:2
13:10Μέκτιτς N./Πάβιτς Μ. - Τσίλιτς M./Ντόγκιτς I. 2:1

ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Κόσμος), σκληρή

11:15Παβλιουτσένκοβα A./Ρούμπλεφ Α. - Μπάρτι Α./Πιρς Τ. 2:1
14:10Βεσνίνα E./Καράτσεφ Α. - Στογιάνοβιτς N./Ντζόκοβιτς N. 2:0

ATP - ΜΟΝΑ: Ατλάντα (ΗΠΑ), σκληρή

02:10Ίσνερ Τζ. (Ηπα) - Σοκ Τ. (Ηπα) 2:0
04:05Νόρι Κ. (Μβρ) - Κίργκιος Ν. (Aυσ) 2:0
19:10Νακασίμα Μ. (Ηπα) - Τόμσον Τ. (Aυσ) 2:0

ATP - ΜΟΝΑ: Κιτζμπούελ (Αυστρία), χώμα

13:40Αλτμάιερ Ν. (Γερ) - Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) 1:2
17:10Ρούουντ Κ. (Νορ) - Ρίντερκνετς Α. (Γαλ) 2:0

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ατλάντα (ΗΠΑ), σκληρή

02:35Χιούι T. Κ./Περ Μ. - Οπέλκα Ρ./Σινέρ Γ. 0:2

ATP - ΔΙΠΛΑ: Κιτζμπούελ (Αυστρία), χώμα

11:40Μπρκιτς T./Τσάτσιτς Ν. - Ερλέρ Α./Μίεντλερ Λ. 1:2
19:25Γιέμπαβι Ρ./Μίντελκουπ Μ. - Μαρτίνεθ Π./Πόλμανς Μ. 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ), σκληρή

23:05Κοζλόφ Σ. (Ηπα) - Ταμπίλο Α. (Χιλ) 0:2
23:05Πολάνσκι Π. (Καν) - Ραμαναθάν Ρ. (Iνδ) 0:2
00:10Μουκούντ Σ. Κ. (Iνδ) - Ολιβιέρι Τ. Α. (Αργ) 0:2
01:40Κουμπλέρ Τ. (Aυσ) - ΜακΧιού Ε. (Μβρ) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Πόζναν (Πολωνία), χώμα

14:05Κόλαρ Ζ. (Τσε) - Σεβτσένκο Α. (Ρωσ) 0:2
14:10Λέχετσκα Γ. (Τσε) - Βαν ντε Ζάντσκουλπ Μ. (Ολλ) 2:0
16:00Κίκερ Ν. (Αργ) - Πόπκο Ν. (Kαζ) 1:2
19:00Ζαπάτα Μιράλες Μ. (Ισπ) - Μίλερ Α. (Γαλ) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σεγκόβια (Ισπανία), σκληρή

13:05Σβρτσίνα Ν. (Τσε) - Μπόνζι Μ. (Γαλ) 0:2
14:30Τσελικμπιλέκ Α. (Tου) - Μορένο Ντε Αλμποράλ Ν. (Ισπ) 0:2
17:10Βαν Ρίτοβεν Τ. (Ολλ) - Μπουρκέ M. (Γαλ) 2:0
19:15Λόπεζ Φ. (Ισπ) - Γκρενιέ Χ. (Γαλ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Τριέστε (Ιταλία), χώμα

15:10Τιράντε Τ. Ο. (Αργ) - Λουζ Ο. (Bρα) 2:0
17:40Σάτσκο Β. (Ουκ) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) 0:2
18:00Ντζουμούρ Ν. (Βοσ) - Μάρτερερ Μ. (Γερ) 2:0
20:05Σκάτοφ Τ. (Kαζ) - Κομπόλι Φ. (Ιτα) 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Βελιγράδι (Σερβία), χώμα

19:10Σμιεντλόβα Α. Κ. (Σλκ) - Σράμκοβα Ρ. (Σλκ) 2:0
21:15Πέτκοβιτς A. (Γερ) - Ρας Α. (Ολλ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Τσάρλεστον (ΗΠΑ), χώμα

18:10Λεμπ Τζ. (Ηπα) - Λιάνγκ Ε. Σ. (Ταϊ) 2:0
18:10Μπονταρένκο Κ. (Ουκ) - Ναβάρο Ε. (Ηπα) 2:0
19:45Ματέας Μ. (Ηπα) - Ντέιβις Λ. (Ηπα) 0:2
19:50Τσανγκ Χ. (Ηπα) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Λέξινγκτον (ΗΠΑ), σκληρή

01:40Σιντ Ρ./Γου Τουνγκ-Λιν - Χάρισον Κ./Νόβινκοφ Ν. 0:2
02:00Dostanic S./Νάντα Γ. - Ριμπάκοφ Α./Στάλντερ Ρ. 1:2
03:05Γιούμπανκς Κ./Ρεολόφσε Ρ. - Μέγια Ν./Κιρόζ Ρ. 1:2
03:40Πολάνσκι Π./Σνούρ Μ. - Ντράξλ Λ./Κοζλόφ Σ. 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Πόζναν (Πολωνία), χώμα

17:45Ρόμπολι Φ./Βέγκα Χερνάντεζ Ν. - Κόλαρ Ζ./Λέχετσκα Γ. 1:2
19:50Ντρεβιέτσκι Κ./Βούκιτς Α. - Γκονζάλες/Τζόνσον Χ. 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Σεγκόβια (Ισπανία), σκληρή

13:05Άραγκον Τζ./Μπαριέντος N. - Καντέ Α./Ολιβέιρα Γ. 2:0
14:25Γκάλογουεϊ Ρ./Λόσον Α. - Βερβούτ Μ./Σεμπάλος Φ. 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Τριέστε (Ιταλία), χώμα

18:40Λουζ Ο./Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. - Φόρτι Φ./Ζεπιέρι Τ. 2:1
21:00Άντιντ Ν./Σάτσκο Β. - Χοάνγκ Α./Ολιβέτι Α. 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΔΙΠΛΑ: Βελιγράδι (Σερβία), χώμα

16:05Λούκας Τ./Μρντέζα Τ. - Γκοβόρτσοβα O./Μαροζάβα Λ. 0:2
17:25Φόμινα Α./Γιασίνα Ε. - Γκουμούλια Μ./Talbi S. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

11:00Τόρρες Χ. Μ. (Αργ) - Heide G. (Bρα) 2:0
11:00Φολιό Κ. (Γαλ) - Τομασέτο Λ. (Ιτα) 2:0
12:00Λίνγκουα Λαβάλεν Α. Λ. (Αργ) - Μπόκι Λ. (Ιτα) 2:1
12:00Περτσικότ Μ. (Γαλ) - Monzon I. (Αργ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Βέιλε (Δανία), χώμα

11:00Κίπσον Π. (Ηπα) - Overbeck C. E. (Δαν) 2:0
11:00Κίρκιν Ε. (Tου) - Kotzen A. (Ηπα) 2:0
11:00Μρίντα Τ. (Σου) - Γίτμπαρεκ Σ. (Σου) 2:0
11:00Ντεν Ούντεν Γ. (Ολλ) - Βέλντχιρ Μ. (Ολλ) 2:0
11:00Φρίμπεργκ Κ. (Σου) - Κιρκόφ Β. (Ηπα) 2:0
11:00Χόλμγκρεν Ο. (Δαν) - Ρόζενκραντζ Μ. (Γερ) 2:0
12:00Ζούκας Μ. (Αργ) - Korsgaard H. H. (Δαν) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
16:00Κίπσον Π. (Ηπα) - Χόλμγκρεν Ο. (Δαν) 1:2
16:00Κίρκιν Ε. (Tου) - Φρίμπεργκ Κ. (Σου) 2:0
17:30Μρίντα Τ. (Σου) - Ντεν Ούντεν Γ. (Ολλ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Καστέλο Μπράνκο (Πορτογαλία), σκληρή

11:30Βέιλ Ν. (Πορ) - Ρέις Ντα Σίλβα Ζ. (Bρα) 1:2
13:00Καμπράλ Φ. (Πορ) - Τζιακομίνι Λ. (Ιτα) 0:2
13:00Κλιέρ Τζούνιορ Γκ. (Bρα) - Σιμαμπουκούρο Σ. (Ιαπ) 2:0
15:30Batista D. (Πορ) - Chidekh C. (Γαλ) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

10:30Αγκαρβάλ Ρ. (Iνδ) - Κουλιμπαλί Ε. (Αελ) 0:2
10:30Μόντσι Κ. (Ναφ) - Ντεσκότ Μ. Φ. (Αργ) 2:0
10:30Μπιλ Τ. (Aυσ) - Μπόσιο Γ. (Ιτα) 2:0
10:30Ποτέντζα Λ. (Ιτα) - Γουεγμάρντ Γουέιενμπουργκ Σ. (Γαλ) 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Νόβι Σαντ (Σερβία), χώμα

11:00Donev G. (Bου) - Παζ Χ. Π. (Αργ) 0:2
11:00Φρούνζα Ν. (Ρου) - Ναβόνε Μ. (Αργ) 2:1
12:30Misolic F. (Αυτ) - Νάγκι Π. (Ουγ) 2:0
12:30Μάνταρας Ν. (Σου) - Ντάρντερι Λ. (Ιτα) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Ντένια (Ισπανία), χώμα

11:10Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν. (Bρα) - Λόπεζ Μονταγκούντ Κ. (Ισπ) 0:2
13:20Λόπεζ Μορίγιο Ι. (Ισπ) - Χέμερι Κ. (Γαλ) 0:2
18:10Χαρντ Ν. (Δομ) - Λόπεζ Σαν Μαρτίν Α. (Ισπ) 2:0
19:10Μπαράνκο Κ. Ξ. (Ισπ) - Εστέβε Λ. Ε. (Ισπ) 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Πορτοβιέχο (Εκουαδόρ), χώμα

17:30Huertas Del Pino A. (Περ) - Μαρτς Α. Κ. (Εκου) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
17:30Αλβάρεζ Ν. (Περ) - Περέιρα Χ. (Bρα) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Σαμπέιν, ΙΛ (ΗΠΑ), σκληρή

18:10Shelton B. (Ηπα) - Τζαμπ Π. (Μβρ) 2:0
18:10Χσου Γου Χ. (Ταϊ) - Πέρεζ Α. (Ηπα) 2:1
20:10Μπρούερ Γ. (Ολλ) - Σουίνι Ν. (Aυσ) 2:0
20:55Πεκ Τζ. (Καν) - Νακαγκάβα Ν. (Ιαπ) 0:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Τέλαβι (Γεωργία), χώμα

09:00Purtseladze S. (Γεω) - Ingarao A. (Ιτα) 0:2
09:00Μπάκσι Α. (Γεω) - Spasibo D. (Ρωσ) 2:0
09:00Μπερτουτσιόλι Φ. (Ιτα) - Λαζάροφ Α. (Bου) 0:2
09:00Ντέμπεκ Μ. (Πολ) - Boborykin A. (Ρωσ) 2:0
09:00Ντε Ρόσι Μ. (Αγμ) - Καλοβελώνης Μ. (Ελλ) 2:0
10:30Butulija B. (Σερ) - Ζγκιρόφσκι Α. (Λευ) 2:0
10:30Yeshaya O. (Iσρ) - Μετρεβέλι Α. (Γεω) 0:2
10:30Τασμπουλάτοφ Ν. (Kαζ) - Ερέλ Γ. (Tου) 0:2
10:30Τσιβάντζε Τ. (Γεω) - Κας Τ. (Μβρ) 0:2
10:30Φαϊζίεφ Σ. (Ουζ) - Liaonenka A. (Λευ) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Βέιλε (Δανία), χώμα

12:00Svendsen J. C. (Δαν) - Ρόμπε Α. (Γαλ) 2:0
12:00Νουγκρόχο Π. Μ. (Ινσ) - Βιντμάνοβα Ντ. (Τσε) 2:0
12:00Παρκ Σ. (Kορ) - Ruppert L. (Γερ) 2:0
13:00Tilbuerger J. (Ελβ) - Ng T. (Ηπα) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

11:00Romero Gormaz L. (Ισπ) - Ρεάσκο Γκονζάλες Μ. Ε. (Εκου) 2:1
11:00Αλουσέιν Αμπντέλ Λ. (Αιγ) - Κουλαμπάγιεβα Ζ. (Kαζ) 0:2
11:00Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ. (Γερ) - Γκαβρίγια Ο. (Ρου) 2:0
11:00Σαμίρ Σ. (Αιγ) - Σουκοτίνα Α. (Ρωσ) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Κορντενόν (Ιταλία), χώμα

13:00Erjavec V. (Σλο) - Turati A. (Ιτα) 2:0
13:00Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Καβαμούρα Μ. (Ιαπ) 0:2
14:30Φόζα Ν. (Ιτα) - Κολμέγκνα Μ. (Ιτα) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

10:30Βανγκλανγκεντόνκ Ε. (Bελ) - Ινουέ Μ. (Ιαπ) 2:0
10:30Ιβάνοβα Ν. (Ηπα) - Failla J. (Ηπα) 1:2
10:30Κοζάροφ Κ. (Σερ) - Parazinskaite A. (Λιθ) 0:2
10:30Κοσίισι Α. (Ιαπ) - Ντράζιλ Μ. (Κρο) 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Νόκε (Βέλγιο), χώμα

11:00Janicijevic S. (Γαλ) - Καμπάι Α. Ζ. (Σου) 2:1
11:00Νγκουγιέν Ταν Λ. (Γαλ) - Dartron E. (Γαλ) 2:0
13:00Rouvroy M. (Γαλ) - Κράους Σ. (Αυτ) 1:2
13:00Μπαγιέρλοβα Μ. (Τσε) - Σιεντλίσκα Ν. (Γερ) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σαβιτέπαλε (Φινλανδία), χώμα

12:00Lindh E. (Μβρ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Seibold E. (Γερ) 0:0
12:00Ράιζερ Β. (Ελβ) - Kaul M. L. (Eσθ) 2:0
12:30Bakhmutkina P. (Ρωσ) - Μαλιγκίνα Ε. (Eσθ) 1:2
12:30Μπρουν Α. (Νορ) - Ορπάνα Ο. (Φιν) 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W60 Βέρσμολντ (Γερμανία), χώμα

14:05Αβανεσιάν Ε. (Ρωσ) - Ντανιλίνα Α. (Kαζ) 2:1
15:40Μπαρτόν Κ. (Λετ) - Μπιόρκλουντ Μ. (Σου) 0:2
16:35Φούρλις Τ. (Aυσ) - Ντι Σάρα Φ. (Ιτα) 0:2
18:35Ζάγια Α. (Γερ) - Φεράντο Κ. (Ιτα) 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W60 Γκρόντζισκ Μαζοβιέτσκι (Πολωνία), χώμα

12:10Γκοργκότζε Ε. (Γεω) - Παπαμιχαήλ Δ. (Ελλ) 2:0
12:15Γιάνγκ Σ. Γ. (Kορ) - Γκάτιτσα Μ. (Χιλ) 0:2
14:10Γκάλφι Ν. (Ουγ) - Αντριανιαφίτριμο Τ. (Γαλ) 0:2
16:10Πακέ Κ. (Γαλ) - Ζακάροβα Α. (Ρωσ) 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Βέιλε (Δανία), χώμα

16:00Χόλμγκρεν Ο./Oetzbach A. - Κοπ Σ./Βέλντχιρ Μ. 0:2
16:00Ingildsen J./Sigsgaard C. - Κιρκόφ Β./Κίπσον Π. 2:1
16:00Korsgaard H. H./Soendergaard S. F. - Χάνεσταντ Β./Overbeck C. E. 0:2
16:00Μπεργκέβι Φ./Μρίντα Τ. - Φρίμπεργκ Κ./Γίτμπαρεκ Σ. WO -:-
19:45Φρίμπεργκ Κ./Γίτμπαρεκ Σ. - Χάνεσταντ Β./Overbeck C. E. 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

14:00Ντάνκου Β. Α./Krainer L. - Σάιτο Κ./Σουμιζάβα Ν. 0:2
14:00Αντζέλ Χ. Φ./Φολιό Κ. - Aboian L./Heide G. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Καστέλο Μπράνκο (Πορτογαλία), σκληρή

15:30Νίκι Τ./Ταγίμα Ν. - Κοέλιο Φ./Ροντρίγκεζ Ν. 0:2
16:00Καμπράλ Φ./Φαλκάο Γ. - Τζιακομίνι Λ./Thirouin J. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

19:30Brumm J./Gregg P. - Μασάρα Α./Ποτέντζα Λ. 0:2
19:30Μπουκουϊέρ Α./Ροντρίγκεζ Ταβέρνα Σ. - Bellucci M./Κρεπάλντι Ε. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Νόβι Σαντ (Σερβία), χώμα

14:00Αλτούνα Τ./Λέιτε Ο. - Φρούνζα Ν./Γιεκάν Μ. Α. 0:2
14:00Μπουρουτσάγκα Ρ. Α./Παζ Χ. Π. - Μπρουμ Τ./Πάρουλεκ Τ. 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Ντένια (Ισπανία), χώμα

11:55Pereira F./Τέντι Φ. - Τσεπέλεφ Α./Τσίας Π. 1:2
17:10Ντίαζ Ακόστα Φ./Μοκιζούκι Σ. - Klok D./Πριόντκο Ο. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Πορτοβιέχο (Εκουαδόρ), χώμα

23:00Μόρα Μ./Βανσελμπουάμ Ε. - Ερνάντες Ρ. Σ. Λ./Santamaria F. 0:2
23:00Γκόμεζ Τ. Σ./Ερνάντες Χ. Α. - Kessler M./Σάχτερ Ν. 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Σαμπέιν, ΙΛ (ΗΠΑ), σκληρή

01:40Τακαχάσι Γ./Γιαμασάκι Γ. - Shelton B./Σπίτζιρι Ε. 0:2
02:35Σκούλκεϊτ/Σουίνι Ν. - Μπρούερ Γ./Κόρουιν Φ. 2:1
03:10Μουάμπα Ν./Πεκ Τζ. - Τσανγκ Γ./Νογκούτσι Ρ. 0:2
18:00Bybel N./Πάνου Κ. WO - Μπουλέ Τ./Κίνγκσλεϊ Κ. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ25 Τέλαβι (Γεωργία), χώμα

12:00Καμπιμπούλιν Τ./Ζουκάγιεφ Μ. - Ντζαβακιάν Γ./Οκαμούρα Ι. 2:0
12:00Μπονταρέφσκι Γ./Λομάκιν Γ. - Μπάκσι Α./Μετρεβέλι Α. 0:2
12:00Ερέλ Γ./Τκεμαλάντζε Ζ. - Φαϊζίεφ Σ./Καλοβελώνης Μ. 2:0
13:30Boborykin A./Nashatyrkin R. - Μπορισιούκ Μ./Liaonenka A. 0:2
17:00Μπορισιούκ Μ./Liaonenka A. - Ερέλ Γ./Τκεμαλάντζε Ζ. 2:1
17:00Μπάκσι Α./Μετρεβέλι Α. - Καμπιμπούλιν Τ./Ζουκάγιεφ Μ. 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Βέιλε (Δανία), χώμα

12:00Kareisova L./Melgers A. - Gram O./Vojcinakova I. 1:2
15:00Khirin N./Βιντμάνοβα Ντ. - Bougrat M./Χιντόβα Ν. 2:0
15:00Ρόμπε Α./Ρομέο Κ. - Krebs H. V./Munk M. R. 2:0
15:00Ντέμα Β./Σιμίτζου Ε. - Ruppert L./Verhaar A. 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Κάιρο 10 (Αίγυπτος), χώμα

14:00Ρεάσκο Γκονζάλες Μ. Ε./Ρούσοβα Α. WO - Μέγιερ Άουφ Ντερ Χάιντε Λ./Sauvant C. -:-
14:00Κουλαμπάγιεβα Ζ./Σουκοτίνα Α. - Πέρεζ Γκαρσία Μ. Π./Σαμίρ Σ. 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Κορντενόν (Ιταλία), χώμα

14:30Μπερμπέροβιτς Ν./Erjavec V. - Catini C./Simone A. 2:0
14:30Λαμπρανά Φ./Turati A. - Κολμέγκνα Μ./Τζού Α. 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ 30 (Τυνησία), σκληρή

19:30Baharmus H./Quiceno Ibarguen V. - Κοζάροφ Κ./Proctor L. 0:2
19:30Νεφέντοβα Α./Ράγκι Α. - Χιούιτ Ν./Pierre-Louis K. 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Νόκε (Βέλγιο), χώμα

15:00Radovanovic . N./Sholokhova M. - Λεκλέρκ Α./Νγκουγιέν Ταν Λ. 0:2
16:30Χέρινγκ Κ./Σιεντλίσκα Ν. - Dartron E./Rouvroy M. 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Σαβιτέπαλε (Φινλανδία), χώμα

11:00Nylander Altelius J./Rinaldo Persson K. - Ignatjeva M./Spaka P. 1:2
15:30Seibold E./Ureke A. WO - Hietaranta L./Lindh E. -:-
15:30Mettraux M./Ράιζερ Β. - Ignatjeva M./Spaka P. 2:1

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W60 Βέρσμολντ (Γερμανία), χώμα

17:40Ντανιλίνα Α./Στρακόβα Β. - Μποσέιλ Ρ./Χαρτόνο Α. 2:1
20:15Μόρντεργκερ Τ./Μόρντεργκερ Γιάνα - Μπιόρκλουντ Μ./Φούρλις Τ. 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W60 Γκρόντζισκ Μαζοβιέτσκι (Πολωνία), χώμα

18:10Χέρτελ Α./Κούμπκα Μ. - Γκάτιτσα Μ./Περέιρα Ρ. 1:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.