REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Τελικά

ATP - ΜΟΝΑ: Μετς (Γαλλία) - Προκριματικά, σκληρή (κλειστό)

11:45Μάντεν Γ. (Γερ) - Χοάνγκ Α. (Γαλ) 0:2
13:10ΑκυρώθηκεΥμέρ Μ. (Σου) - Μαρκόρα Ρ. (Ιτα) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Νουρ-Σουλτάν (Καζακστάν) - Προκριματικά, σκληρή (κλειστό)

09:10Ιβάνοφ Σ. Α. (Bου) - Πόπκο Ν. (Kαζ) 0:2
09:10Ροντιόνοφ Γ. (Αυτ) - Έμπντεν M (Aυσ) 0:2
10:30Λομάκιν Γ. (Kαζ) - Ιμέρ Ε. (Σου) 0:2
11:00Κρέσι Μ. (Ηπα) - Τόμιτς Μπ. (Aυσ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
12:00Γιεφσεγιέφ Ν. (Kαζ) - Μαρτσένκο I. (Ουκ) 2:0

ATP - ΜΟΝΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ Ι (Κόσμος)

23:20Βαρίγιας Πατίνο-Σαμούντιο Χ. Π. (Περ) - Ντζουμούρ Ν. (Βοσ) 2:0
00:55ΑκυρώθηκεΑλβάρεζ Ν. (Περ) - Μπάσιτς M. (Βοσ) -:-
00:55Αλβάρεζ Ν. (Περ) - Φάτιτς Ν. (Βοσ) 2:0
12:55ΑκυρώθηκεΧασάν Μ. (Λιβ) - Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. (Bρα) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ ΙΙ (Κόσμος)

12:00ΑκυρώθηκεΠερβολαράκης Μ. (Ελλ) - Μπεράνκις Ρ. (Λιθ) -:-
12:15Skorilas A. (Ελλ) - Gaubas V. (Λιθ) 2:0

WTA - ΜΟΝΑ: Οστράβα (Τσεχία) - Προκριματικά, σκληρή (κλειστό)

12:05Αλεξάντροβα Ε. (Ρωσ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Ποταπόβα Α. (Ρωσ) 0:1
12:05Ζακάροβα Α. (Ρωσ) - Σάρμα Α. (Aυσ) 2:0

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ Ι (Κόσμος)

10:10ΑκυρώθηκεΧαμπίμπ Χ./Ibrahim H. - Ντεμολινέ M./Μάτος Ρ. -:-
10:10Χαμπίμπ Χ./Χασάν Μ. - Ντεμολινέ M./Μάτος Ρ. 1:2
12:00ΑκυρώθηκεΚοπίλ M./Τεκάου Χ - Ελίας Γκ./Σόουζα Ζ. -:-
12:10Κοπίλ M./Τεκάου Χ - Μποργκς Ν./Σόουζα Ζ. 2:0

ATP - ΔΙΠΛΑ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ ΙΙ (Κόσμος)

10:15Καλοβελώνης Μ./Τσιτσιπάς Π. - Μπεράνκις Ρ./Γκριγκέλις Λ. 0:2
10:20ΑκυρώθηκεΠερβολαράκης Μ./Τσιτσιπάς Π. - Butvilas E./Gaubas V. -:-
11:00ΑκυρώθηκεΕρέλ Γ./Κίρκιν Ε. - Γκουλμπίς Ε./Στρόμπαχς Ρ. -:-
11:20Τσελικμπιλέκ Α./Ιλκέλ Τ. - Γκουλμπίς Ε./Στρόμπαχς Ρ. 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Biel (Ελβετία) - Προκριματικά, σκληρή (κλειστό)

11:05Μορίγια Χ. (Ιαπ) - Εχράτ Σ. (Ελβ) 2:0
11:20Ματούσεβιτς Α. (Μβρ) - Μπέγκα Α. (Ιτα) 2:0
14:00ΑκυρώθηκεΖβέρεφ Μ. (Γερ) - Σιμόν Τ. (Γερ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Bucharest (Ρουμανία) - Προκριματικά, χώμα

10:35Αρνάλντι Μ. (Ιτα) - Ολιέλ Ι. (Iσρ) 2:0
10:40Φόνιο Τζ. (Ιτα) - Κρούτικ Ο. (Ουκ) 0:2
10:40Χέμερι Κ. (Γαλ) - Gima S. (Ρου) 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Κάρι 2 (ΗΠΑ), σκληρή

00:40Κρούγκερ Μ. (Ηπα) - Κούντλα Ν. (Ηπα) 2:1
03:25Φρατάντελο Μ. (Ηπα) - Βούκιτς Α. (Aυσ) 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μπράγκα (Πορτογαλία) - Προκριματικά, χώμα

12:05Γκόμεζ Μ. (Πορ) - Χέλερ Π. (Γερ) 0:2
12:05Μορένο Ντε Αλμποράλ Ν. (Ηπα) - Μιχάλσκι Ν. (Πολ) 0:2
12:20Σβρτσίνα Ν. (Τσε) - Μπομπρόφ Μπ. (Ρωσ) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Κολόμπους (ΗΠΑ) - Προκριματικά, σκληρή

23:05Cantos Siemers I. (Γερ) - Γκλατς Α. (Ηπα) 0:2
23:10Χοντάμα Μ. (Ιαπ) - Yu E. (Ηπα) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Κίτο (Εκουαδόρ), χώμα

23:30Γκόμεζ Α./Τιράντε Τ. Ο. - Μενέντεζ A./Βιλέγια Μ. Μ. 2:1

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Cairo 14 (Αίγυπτος), χώμα

11:00Aboian L. (Αργ) - Ρονκάλι Σ. (Ιτα) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Monastir 37 (Τυνησία), σκληρή

11:30Του Λ. (Aυσ) - Ντεκάμπς Γ. (Bρα) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Ζλάτιμπορ (Σερβία), χώμα

12:00Μαροζσάν Φ. (Ουγ) - Τέπαβατς Μ. (Σερ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Ουλτσίνι 3 (Μαυροβούνιο), χώμα

11:00Λίνγκουα Λαβάλεν Α. Λ. (Αργ) - Τζιλ Φ. (Μβρ) 2:0

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Σοζοπόλ (Βουλγαρία), σκληρή

10:00Βένελτ Κ. (Γερ) - Στόριε Ρ. Τ. (Μβρ) 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ25 Μαδρίτη (Ισπανία), χώμα (κλειστό)

12:10Νάρντι Λ. (Ιτα) - Βέσελς Λ. (Γερ) 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Cairo 14 (Αίγυπτος), χώμα

11:00Ζολοτάρεβα Α. (Ρωσ) - Ceschi G. (Ιτα) 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Monastir 37 (Τυνησία), σκληρή

11:30Chanta A. (Ταϊ) - Μιλοβάνοβιτς Ε. (Σερ) 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Σοζοπόλ (Βουλγαρία), σκληρή

10:00Κόλαρ Ν. (Σλο) - Catini C. (Ιτα) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Γιάμπλονετς ναντ Νίσου (Τσεχία), χώμα

11:00Kladivova A. (Τσε) - Μαλέκοβα Τ. (Τσε) 1:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Γιοχάνεσμπουργκ/Μάρκσπαρκ (Νότιος Αφρική), σκληρή

10:00Χόγκενκαμπ Ρ. (Ολλ) - Bhunu V. (Ζιμ) 2:1

OΜΑΔΕΣ - ΑΝΔΡΕΣ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ Ι (Κόσμος)

17:30Ουρουγουάη - Ολλανδία 0:2
18:30Αργεντινή - Λευκορωσία 1:1
19:30Βολιβία - Βέλγιο 2:0

OΜΑΔΕΣ - ΑΝΔΡΕΣ: Ντέιβις Καπ - Παγκόσμιο Γκρουπ ΙΙ (Κόσμος)

19:30Νότια Αφρική - Βενεζουέλα 2:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.