REFRESH

ΧΑΝΤΜΠΟΛ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΣΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες - Προκριματικά

16:00Κουβέιτ - Νότια Κορέα -:-
18:00Ιράν - Μπαχρέιν -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: OHB Καπ

16:45Γουεστ Βιέν - Χολαμπρούν -:-
17:00Αμπσάμ - Τουλν -:-
17:00Λουστενάου - Τζιούρι Γιούνιον Λέομπεν -:-
18:00HCK59 - Σπάρκας Σουάτζ -:-
18:00Γκάνσερντορφ - Μπρακ -:-
18:00Ποστ Βιέννης - Βοσλάουερ -:-
19:00Μπαρνμπακ/K. - ΑON Φάιβερς II -:-
19:00Φάνφχαους - Κόρνεμπεργκ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναικών

11:30Alushovski Γ - Struzanka Γ 25:46
13:00Όβτσε Πόλε Γ - Πέλιστερ Μπίτολα Γ 28:36
18:00Σπαρτάκ Γ - Despina Γ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: A RHG

15:00Χάσκοβο - Οσάμ Λόβετς -:-
16:00Pirin - Λοκομοτίβ Γκόρνα -:-
17:00Chardafon Gabrovo - ΝΣΑ Σόφιας -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα

ΗμίχρονοΜπεργκίσερ - Γκόπινγκεν 17:15
17:00Ερλάνγκεν - Μάγκντεμπουργκ -:-
17:00Μπάλινγκεν/Βίλστετεν - Φούσε Βερολίνου -:-
17:00Νόρντορν - Μίντεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα 2

17:30Lubeck-Schwartau - Έσεν -:-
18:00Έλμπφλορεντζ - Κόμπουργκ 2000 -:-
18:00Χαμ-Βεστφάλεν - Ρίμπαρ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναίκες 2

16:00Νούρτινγκεν Γ - Φράιμπουργκ Γ -:-
16:00Σόλινγκεν Γ - Ζβικάου Γ -:-
17:00Λίπτζιγκ Γ - Βέρντερ Βρέμης Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

16:00Σινταβσέρνε - HOJ -:-
16:30Όντερ - Μίντιλαντ -:-
20:00Σκίβε - Οντένσε -:-
20:30Ότερουπ - Τόντερ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

15:00Μπιέρινγκμπρο Γ - Βεντσισέλ Γ -:-
17:30Ρινγκόμπινγκ Γ - Saeby Γ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: NLA

17:00Αμισίτια Ζυρίχης - Μπέρν -:-
18:00Κριένς - Σούρ Αράου -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: SPL Γυναίκες

1o ΗμίχρονοAlbis Foxes Γ - Σπόνο Νότβιλ Γ 5:10

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Άντρες

13:10Ιρούν - Σάβεχοφ 39:23
16:10GOG - Σαφχάουζεν -:-
17:00Βίσλα Πλοκ - Δυναμό Βουκουρεστίου -:-
17:50Άαλμποργκ - Φλένσμπουργκ-Χάντεβιτ -:-
18:00Eurofarm Rabotnik - Τάτραν Πρέσοφ -:-
18:00Κέλιε - Έλβερουμ -:-
18:00ΠΠΝ Ζάγκρεμπ - Πικ Σζέγκεντ -:-
18:00Ριιχιμάνεν Κόκς - Σπόρτινγκ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ - Γυναίκες - Φάση Ομίλων

16:00Κρίστιανσταντ Γ - Μετς Γ -:-
20:00Μοστ Γ - Σάβεχοφ Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EHF Cup - Γυναίκες - Προκριματικά

15:00Κομπενχάβν Γ (Δαν) - Μέτζινγκεν Γ (Γερ) -:-
17:00Λεβερκούζεν Γ (Γερ) - DVSC Schaeffler Γ (Ουγ) -:-
17:00Σκούρου Γ (Σου) - Ζβέζντα Ζβενίγκοροντ Γ (Ρωσ) -:-
18:00Κραϊόβα Γ (Ρου) - Τέρτνες Γ (Νορ) -:-
18:00Νις Γ (Γαλ) - Ιουβέντα Μιχαλόβτσε Γ (Σλκ) -:-
18:00Φρέντρικσταντ Γ (Νορ) - Μπεσανσόν Γ (Γαλ) -:-
19:00Μπιάσεν Γ (Νορ) - Τούρινγκερ Γ (Γερ) -:-
19:00Ναντ Γ (Γαλ) - Κουίντους Γ (Ολλ) -:-
19:00Στορχάμαρ Γ (Νορ) - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Γ (Πολ) -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα ASOBAL

13:00Πουέντε Τζενίλ - Γκρανολέρς 26:32

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

19:00Mestrino Γ - Οντέρτζο Γ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Πόρετς - Ουμάγκ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1. HRL Γυναικών

16:30Ντούγκο Σέλο Γ - Μπιέλοβαρ Γ -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Σίνοτιπ Βιρσλίγκα

13:00Βαϊνόντε - ASK/LSPA -:-
13:00Γιούρμαλας - Ντόμπελες Τέναξ -:-
15:00Λάτγκολς - Λετονία U20 -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Λίγκα

19:00Γιέντινστβο - Ντανίλοβγκραντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: REMA 1000-λίγκαεν

19:00Αρένταλ - Χάλντεν -:-
19:00Μπεκελάγκετ - Σεντ Χάλβαρντ -:-
19:00Φόλο - Ρούναρ -:-
19:00Χάσλουμ - Ναέμπο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00Σάντεφιορντ - Σαρλοτένλουντ -:-
19:00Στάβανγκερ - Βίκινγκ TIF -:-
19:15Φιέλχαμερ - LFH09 Lillehammer -:-
19:30Κρίστιανσαντ - Φολκ -:-
20:00Σάντνες - Μπόντο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: REMA 1000-λίγκαεν γυναικών

19:00Σόλα Γ - Όπσαλ Γ -:-
21:15Aker Γ - Follo Γ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

14:00Γκράνε Αρένταλ Γ - Βόλντα Γ -:-
17:00Φιέλχαμερ Γ - Λάρβικ Γ -:-
19:00Ραελίνγκεν Γ - Φόρντε Γ -:-
19:00Σαρλοτένλουντ Γ - Φλιντ Γ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I Γυναίκες

19:00Ερντί Γ - Szent Istvan Γ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα

17:00Βεϊχέροβο - SMS ZPRP Gdansk -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναίκες

17:00Koszalin Γ - Piotrcovia Γ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα Νασιονάλα Γυναίκες

15:30Ραπίντ Βουκουρεστίου Γ - Ντουναρέα Μπράιλα Γ -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ

10:00Τσελιαμπίνσκ - Περμ 29:33
16:00Ταγκανρόγκ - Αγία Πετρούπολη -:-
17:00Σπάρτακ Μόσχας - Σταβροπόλ -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπερλίγκ Γυναίκες

11:00Ιζχεβσκ Γ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Γ 21:34

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Παντσέβο - Νόβι Παζάρ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SHE Γυναικών

1o ΗμίχρονοΚούνγκαλβς Γ - Μπόντεν Γ 8:7

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν Γυναίκες

16:00Κρίστιανσταντ Γ - Χέλσινμποργκ Γ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερλιγκ Γυναικών

16:00Yalikavak Γ - Κασταμόνου Γ -:-
17:00Άνκαρα Γιενιμαχάλε Γ - Mardin Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

19:00Φράιντεκ-Μίστεκ - Nove Veseli -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χαντμπολ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.