REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ATP - ΜΟΝΑ: Λονδίνο (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

14:10Ντιμίτροφ Τζ. (Bου) - Μαναρίνο A. (Γαλ) 2:0
15:10Χιγικάτα Ρ. (Aυσ) - Τιαφόε Φ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:1
15:30Ρουν Χ. (Δαν) - Τόμσον Τ. (Aυσ) 1:2
17:55Ράονιτς M. (Καν) - Νόρι Κ. (Μβρ) 2:1
20:25ΔιακόπηκεΤαμπίλο Α. (Χιλ) - Νταβίντοβιτς Φοκίνα Α. (Ισπ) 1:1

ATP - ΜΟΝΑ: Ντέιβις Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

1ο ΣετΤσιν Τζ. (Τζα) - Porras G. (Γου) 0:0 (2:1)
22:30Μπερτράν Π. (Δομ) - Mallory R. (Βερ) -:-
23:30Μπίκνελ Μ. (Τζα) - Χερνάντες Μαριόνα Κ. (Γου) -:-
00:00Σιντ Ρ. (Δομ) - Phillips D. (Βερ) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Χάλε (Γερμανία), γρασίδι

13:10Κετσμάνοβιτς Μ. (Σερ) - Σονέγκο Λ. (Ιτα) 0:2
13:10Όγκερ Αλιασίμ Φ. (Καν) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Κέπφερ Ν. (Γερ) 0:1
14:50Όφνερ Σ. (Αυτ) - Τζανγκ Τ. (Κιν) 1:2
15:50Μαροζσάν Φ. (Ουγ) - Σαφιούλιν Ρ. (Κοσ) 2:1
17:30Μεντβέντεφ Ν. (Κοσ) - Μποργκς Ν. (Πορ) 2:0
19:25Χουρκάτσζ Χ. (Πολ) - Κομπόλι Φ. (Ιτα) 2:0

WTA - ΜΟΝΑ: Βερολίνο (Γερμανία), γρασίδι

12:10Κόστιουκ Μ. (Ουκ) - Κασατκίνα Ν. (Κοσ) 1:2
12:10Ρας Α. (Ολλ) - Σονμέζ Ζ. (Tου) 1:2
15:05Χιμπίνο Ν. (Ιαπ) - Καλίνσκαγια Α. (Κοσ) 1:2
18:40Βοντρούσοβα Μ. (Τσε) - Μασάροβα Ρ. (Ισπ) 2:0
19:50Σινιάκοβα Κ. (Τσε) - Ναβάρο Ε. (Ηπα) 2:0

WTA - ΜΟΝΑ: Μπέρμινγκχαμ (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:10Μπροντζέτι Λ. (Ιτα) - Φρετς Μ. (Πολ) 2:1
13:15Γουάν Γ. (Κιν) - Στίβενς Σ. (Ηπα) 0:2
15:05Οσταπένκο Γ. (Λετ) - Κοτσιαρέτο Ε. (Ιτα) 0:2
15:40Ποταπόβα Α. (Κοσ) - Αβανεσιάν Ε. (Κοσ) 2:0
17:35Τζού Λ. (Κιν) - Κιρστέα Σ. (Ρου) 2:0
17:50Τομλιάνοβιτς A. (Aυσ) - Μπλίνκοβα Α. (Κοσ) 2:0
19:20Οσόριο Σεράνο Μ.Κ. (Κολ) - Γκόλουμπιτς Β. (Ελβ) 1:2
19:30Φερνάντες Λ. (Καν) - Σορίμπες Τόρμο Σ. (Ισπ) 2:0

WTA - ΜΟΝΑ: Μπίλι Τζιν Κινγκ Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

11:10Lohan S. (Iρλ) - Ντράσκοβιτς Α. (Μαυ) 2:0
11:10Φράιμαν Ν. (Κυπ) - Giardi T. (Αγμ) 2:0
11:10Χιεταράντα Λ. (Φιν) - Armesto Nuevo B. R. (Ισλ) 2:0
11:15Gevorkian N. (Αρμ) - Qinami R. (Αλβ) 2:0
11:15Rabiot L. (Bελ) - Eyvazova L. (Αζε) 2:0
12:10Weckerle M. (Λουξ) - Dzjachangirova M. (Αζε) 2:1
12:20Σέρμπαν Τ. (Κυπ) - Alletti S. (Αγμ) 2:0
12:35Gevorgyan M. (Αρμ) - Dule K. (Αλβ) 2:0
12:35Κουλίκοβα Α. (Φιν) - Γκρόνχολμ Α. Σ. (Ισλ) 2:0
13:25Simunyu C. (Iρλ) - Nikcevic T. (Μαυ) 1:2

ATP - ΔΙΠΛΑ: Λονδίνο (Ηνωμένο Βασίλειο) - Προκριματικά, γρασίδι

18:55Χιγικάτα Ρ./Πατέν Χ. - Ερλέρ Α./Μίεντλερ Λ. 1:2
3ο ΣετΠιρς Τ./Τόμσον Τ. - Κας Τ./Γκάλογουεϊ Ρ. 1:1 (7:6,3:6,8:8)

ATP - ΔΙΠΛΑ: Χάλε (Γερμανία), γρασίδι

17:30Μπάμπλικ Α./Φιλς Α. - Μπεχάρ Α./Πάβλασεκ Α. 2:0
18:20Ρούμπλεφ Α./Ζβέρεφ Α. - Χάνφμαν Γ./Κέπφερ Ν. 1:2

WTA - ΔΙΠΛΑ: Βερολίνο (Γερμανία), γρασίδι

12:10Ουάνγκ Ζιν./Τζενγκ Σ. - Χαντάντ Μάια Μ./Γκαμαρά Μάρτινς Ι. 2:1
14:05Χοζούμι Ε./Νινομίγια Μ. - Νιεμέιερ Τ./Νόχα Ακούγκουε Ν. 1:2
15:45Όλμος Τ./Πάνοβα A. - Τσαν Γ Τ/Κουντερμέτοβα Β. 0:2
18:45Μελικάρ Ν./Πέρεζ Ε. - Αοϊάμα Σ./Γου Φ. 2:1

WTA - ΔΙΠΛΑ: Μπέρμινγκχαμ (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:10Σιέχ Σ/Μερτένς Ε. - Μπαρνέτ Α./Κρίστι Φρέγια 2:0
18:55Κρεϊτσίκοβα Μ./Σνάιντερ Ντ. - Ποταπόβα Α./Πουτίντσεβα Γ. 1:2

WTA - ΔΙΠΛΑ: Μπίλι Τζιν Κινγκ Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

14:10Constantinou M./Ioannou . K. M. - Benedettini G./Pelliccioni E. 2:0
14:15Χιεταράντα Λ./Κουλίκοβα Α. - Armesto Nuevo B. R./Γκρόνχολμ Α. Σ. 2:0
16:50Αμιραγκιάν Α./Sogomonyan A. - Dule K./Qinami R. 2:0
16:55Badde L./Brdarevic E. - Dzjachangirova M./Eyvazova L. 2:0
19:00ΑκυρώθηκεHeffernan S./Simunyu C. - Bulatovic S./Mirkovic P. -:-
19:10Heffernan S./Simunyu C. - Ντράσκοβιτς Α./Nikcevic T. 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Sassuolo (Ιταλία) - Προκριματικά, χώμα

11:10Βάις Α. (Ιτα) - Μοτ Μ. (Aυσ) 2:1
11:10Κλιτζάν M. (Σλκ) - Μίκρουτ Λ. (Κρο) 2:1
11:10Τζόρντα Σάντσις Ν. (Ισπ) - Τσετσινάτο Μ. (Ιτα) 0:2
13:30Γκόμεζ Φ. Α. (Αργ) - Μπονάντιο Ρ. (Ιτα) 0:2
13:45Ρόγιερ Β. (Γαλ) - Σέγκερμαν Ρ. (Ηπα) 2:1
14:10Αντρεότζι Γ. (Αργ) - Έλις Μπ. (Aυσ) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Sassuolo (Ιταλία), χώμα

15:10Καμπάνα Λι Τ. (Kορ) - Γκερασίμοφ E. (Κοσ) 2:0
16:20Φίτσοβιτς Χ. Π. (Αργ) - Τσόριτς Μ. (Κρο) 2:1
18:10Πελεγκρίνο Α. (Ιτα) - Μπόιερ Τ. (Ηπα) 0:2
19:25Κορία Φ. (Αργ) - Μαεστρέλι Φ. (Ιτα) 2:0
2ο ΣετΖανβιέρ Μ. (Γαλ) - Φονίνι Φ. (Ιτα) 0:1 (2:6,2:5)

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: 'Ιλκλεϊ (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

13:40Τζιλ Φ. (Μβρ) - Στρίκερ Ν. (Ελβ) 1:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μπλουά (Γαλλία) - Προκριματικά, χώμα

11:00ΑκυρώθηκεLhomond I. (Γαλ) - Ντε Σέπερ K. (Γαλ) -:-
11:15Ζάκαροφ Α. (Κοσ) - Μπουκέ Λ. (Γαλ) 1:2
11:15Πριβάρα Π. Μ. (Σλκ) - Γκουεριέρι Α. (Ιτα) 2:0
11:20Καρλόβσκιι Ε. (Κοσ) - Ojakaar O. (Eσθ) 2:1
11:30Φανκούτ Τ. Τζ. (Aυσ) - Μπανθία Σ. (Iνδ) 1:2
12:20Ιανατσόνε Φ. (Ιτα) - Γκιμποντό Α. (Γαλ) 2:1
13:45Μπούτβιλας Ε. (Λιθ) - Setodji T. (Τογ) 2:1
13:55Lhomond I. (Γαλ) - Bayldon B. (Aυσ) 1:2
14:10Στάταμ Ζ. (Nζλ) - Γκόμπος Ν. (Σλκ) 0:2

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Πόζναν (Πολωνία) - Προκριματικά, χώμα

11:35Στόντερ Τ. (Γερ) - Ντελαβεντόβα Μ. (Aυσ) 1:2
11:40Ελίας Γκ. (Πορ) - Carboni L. (Ιτα) 2:0
11:40ΜακΚάμπε Τ. (Aυσ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Ντούτρα Ντα Σίλβα Ν. (Bρα) 0:1
12:50Γιεκάν Μ. Α. (Ρου) - Μιχάλσκι Ν. (Πολ) 1:2
13:10Ναμ Γι Σ. (Kορ) - Μπάρτον Χ. (Τσε) 1:2
14:10Dodig M. (Κρο) - Άλβες Μ. (Bρα) 2:1

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Πόζναν (Πολωνία), χώμα

11:00ΑκυρώθηκεΣβρτσίνα Ν. (Τσε) - Αγκαμένον Φ. (Ιτα) -:-
11:00ΑκυρώθηκεΣκάτοφ Τ. (Kαζ) - Μάγκερ Τ. (Ιτα) -:-
15:40Βίνσεντ Ρουγκέρι Σ. (Ιτα) - Νογκούτσι Ρ. (Ιαπ) 2:0
16:15Μόλεκερ Ρ. (Γερ) - Ζιάνου Φ. Κ. (Ρου) 0:2
17:10Λουζ Ο. (Bρα) - Μάγκερ Τ. (Ιτα) 0:2
17:50Σβρτσίνα Ν. (Τσε) - Σκάτοφ Τ. (Kαζ) 2:1
18:05Ράμος Α. (Ισπ) - Κασνικόφσκι Μ. (Πολ) 0:2
19:35Φόνιο Τζ. (Ιτα) - Κοντάτ Τ. Α. (Ηπα) 2:0

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σάντα Κρουζ 2 (Βολιβία) - Προκριματικά, χώμα

23:05Γκόμεζ Τ. Σ. (Κολ) - Μπλαντς Ν. (Ηπα) 0:2
23:20Σάχτερ Ν. (Ηπα) - Μπαρέιρο Ρέγιες Μ. (Bρα) 2:0
00:40Davila Gasser E. (Βολ) - Μπαρέτο Σάντσες Ν. Α. (Ισπ) 0:2
00:40Φαριάτ Τ. (Αργ) - Ribero F. (Αργ) 1:2
01:15Αμποϊάν Λ. (Αργ) - Γκονζάλες Μπενίτεθ Φ. Γ. (Παρ) 2:0
01:50Dellien I. (Βολ) - Hudd E. (Μβρ) 0:2
02:15Καρού Ι. (Ουρ) - Λέιτε Ο. (Bρα) 0:2
03:10Περέιρα Χ. (Bρα) - Νούνιες Ν. Α. (Χιλ) 2:0
20:10Vilicich B. (Αργ) - Σάχτερ Ν. (Ηπα) 1:2
20:10Ζούστο Γ. Ι. (Αργ) - Chan Baratau M. L. (Εκου) 2:0
20:10Μπλαντς Γ. (Ηπα) - Μπλαντς Ν. (Ηπα) 0:2
2ο ΣετRibero F. (Αργ) - Μπαρέτο Σάντσες Ν. Α. (Ισπ) 0:1 (1:6,0:0)
1ο ΣετΠερέιρα Χ. (Bρα) - Hudd E. (Μβρ) 0:0 (5:2)
22:40Αμποϊάν Λ. (Αργ) - Λέιτε Ο. (Bρα) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σάντα Κρουζ 2 (Βολιβία), χώμα

00:00Γκιλέν Μετζά Α. (Εκου) - Σοριάνο Μπαρέρα Α. (Κολ) -:-
00:10Βιλανουέβα Γ. (Αργ) - Λίνγκουα Λαβάλεν Α. Λ. (Αργ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΜΟΝΑ: Γκάιμπα (Ιταλία), γρασίδι

15:00Βαν Ούιτβανκ A. (Bελ) - Νάεφ Σ. (Ελβ) 2:0
15:40Bandecchi S. (Ελβ) - Σαν Λ. (Nζλ) 2:0
16:00ΑκυρώθηκεΣτεφανίνι Λ. (Ιτα) - Σάλκοβα Ντ. (Τσε) -:-
16:30Ραϊνά Α. (Iνδ) - Σάλκοβα Ντ. (Τσε) 2:0
17:10Φαλέι Α. (Κοσ) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) 2:1
19:40Ροσατέλο Κ. (Ιτα) - Αντρέεβα Ε. (Κοσ) 1:2

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M25 Cattolica (Ιταλία), χώμα

16:10Φόρτι Φ. (Ιτα) - Μπιγιάρντο Γ. (Ιτα) 2:1
19:10Κεστελμπόιμ Μ. (Αργ) - Τσιαβαρέλα Ν. (Ιτα) 2:0
19:25Παμπανίν Π (Ιτα) - Μπαρόνι Ν. (Ιτα) 0:2
19:35Mazzola F. (Ιτα) - Pecci A. (Ιτα) 0:2
20:45Μινιγκίνι Ν. (Ιτα) - Χάντελ Τ. (Γερ) 0:2
1ο ΣετΣκιέζλ Ζ. Ε. (Bρα) - Τόπο Μ. (Γερ) 0:0 (3:1)

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M25 Mungia-Laukariz (Ισπανία), χώμα

17:05Ουίντερ Λόπεζ Μ. (Ισπ) - Gutierrez O. J. (Bρα) 2:0
17:15Πέρεζ Σαντζ Ν. (Ισπ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Νιμπόερ Ρ. (Ολλ) 0:1
19:10Ετσεβερία Τ. (Ισπ) - Πέρεζ Κ. Σ. (Ισπ) 2:0

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W35+H Tauste (Ισπανία), σκληρή

16:30Τιάν Φ. (Κιν) - Σκιλιπότι Σ. (Ελβ) 2:0
19:30Ισίι Σ. (Ιαπ) - Alejo S. (Ισπ) 2:0
19:30Κορτέζ Λόρκα Λ. (Ισπ) - Palazon A. (Ισπ) 2:0
22:00Λέοναρντ Μ. (Γαλ) - Αντριανιαφίτριμο Τ. (Γαλ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M25 Mungia-Laukariz (Ισπανία), χώμα

18:25Gaztambide Arrastia I./Μαρτίνεθ Α. - Γκαρσία Α./Μανσίγια Ντιέζ Μ. 0:2
19:00Ντιβάρ Κ./Riva P. - Κόλας Σάντσεθ Α./Μαρτίνεθ Μ. 0:2

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W100 Ilkley (Ηνωμένο Βασίλειο), γρασίδι

2ο ΣετΧαρτόνο Α./Θομπάρ Π. - Μπλακ Μ./Pethybridge S. 1:0 (6:2,1:3)
21:35ΔιακόπηκεΖακεμό Ε./Πακέ Κ. - Κέσλερ Μ./Ρόσκα Κ. 0:1
23:00Κόρλεϊ Κ./Κόρλεϊ Ι. - Τσανγκ Σ./Σμιθ Α. -:-
23:00Χάβερλαγκ Ι./Ρότζερς Α. Σ. - Μαντλίκ Ε./Παριζάς-Ντίαζ Ν. -:-
00:30Τζον-Μπάπτιστ Λ./Ρόατς Γ. - Brooks M./Ζου Μ. -:-
00:30Μλαντένοβιτς Κ./Ρούζε Γ. - Αϊάβα Ντ./Joint M. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W35+H Tauste (Ισπανία), σκληρή

16:30Πάρναμπι Α./Ροντρίγκεζ Β. - Πέτρετιτς Λ./Roura Llaverias R. 2:0
18:00Φερ Ν./Ουγκρελίντζε Ν. - Περέιρα Ρ./Βέντερ Ε. 0:2
18:00Μπαρέρα Αγκίρε Ι./Χεράτζο Μ. Φ. WO - Όλιβερ Σάντσεθ Μ./Toma M. -:-
21:00Ρέινγκολντ Ε./Σκιλιπότι Σ. - Mdlulwa W./Mdlulwa W. 2:0
21:00Μποσέιλ Ρ./Τιάν Φ. - Μπόζοβιτς Α./Πορτίγιο Ραμίρεζ Μ. Χ. -:-

OΜΑΔΕΣ - ΑΝΔΡΕΣ: Ντέιβις Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

LiveΤζαμάικα - Γουατεμάλα 0:0
22:30Δομινικανή Δημοκρατία - Βερμούδες -:-

OΜΑΔΕΣ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Μπίλι Τζιν Κινγκ Καπ - Γκρουπ ΙΙΙ (Κόσμος)

11:10Ιρλανδία Γ - Μαυροβούνιο Γ 2:1
11:10Κύπρος Γ - Άγιος Μαρίνος Γ 3:0
11:10Φινλανδία Γ - Ισλανδία Γ 3:0
11:15Αρμενία Γ - Αλβανία Γ 3:0
11:15Λουξεμβούργο Γ - Αζερμπαϊτζάν Γ 3:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενις livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.