REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

20:00Γουέστ Μπρομ - Έβερτον -:-
20:00Φούλαμ - Τότεναμ -:-
22:15Λίβερπουλ - Τσέλσι -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Γκαζλ ελ Μαχαλά - Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤάλα Αλ Τζαϊς - Ένπι -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Κοράμπι Πεσκόπι - Παρτιζάνι II -:-
14:30Μπουρέλι - Μπεσελίντιγια Λέζα -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Κύπελλο Ανδόρας

21:30Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες - Σάντα Κόλομα -:-
21:30Ενγκορντανί - Σάντα Κόλομα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα

02:30Μπόκα Τζούνιορς - Κλεϊπόλ 2:1

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Λόρι - Νόα -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: W-Λιγκ

10:05Μέλμπουρν Βίκτορι Γ - Σίδνεϊ Ουόντερερς Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Κύπελλο

19:00Γκενκ - Μαλίν -:-
21:45Σταντάρ Λιέγης - Μπριζ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κύπελλο Βουλγαρίας

14:00Μπότεφ Βράτσα - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ -:-
17:30Σλάβια Σόφιας - Μοντάνα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο

01:00CSA - Ολονταγκουένσε 5:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπαϊάνο

23:00Μπαΐα - Ουνίρμπ 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλιένσε - Πρώτη φάση

20:30ΑναβλήθηκεΑτλέτικο Ταγκουατινγκά - Σομπραντίνο -:-
20:30ΑναβλήθηκεΣαμαμπαϊά - Κάπιταλ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καπιτζάμπα

20:00ΣΑΟ Ματέους - Εστρέλα ντο Νόρτε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Τάκα Γκουαναμπάρα

23:00Μποταφόγκο - Μποαβίστα 0:0
02:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Πορτουγκέζα 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε

01:00Μαρτσίλιο Ντίαζ - Εσπόρτε Κριτσιούμα 2:0
01:30Αβάι - Φιγκουεϊρένσε 1:0
21:00ΑναβλήθηκεΜετροπολιτάνο - Τζόινβιλ -:-
00:00ΑναβλήθηκεΚριτσιούμα - Τσαπεκοένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεαρένσε - Πρώτη φάση

20:30Γκουαρανί - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-
20:30Καουκάια - Ικάσα -:-
20:30Κράτο - Φεροβιάριο -:-
20:30Πακαγιούς - Μπαρμπάλχα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο - Πρώτη φάση

01:00Άιμορε - Εσπορτίβο 2:0
01:00Γκρέμιο - Μπραζίλ ντε Πελότας 4:1
01:00Υπιράνγκα - Νόβο Χαμπούργκο 3:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκοϊάνο

01:30Ανάπολις - Ιτουμπιάρα 1:0
01:30Γκόιας - Γκοϊαένσια 1:0
20:30Κρατς Γκόου - Γκοϊανιένσε -:-
21:00Απαρετσιντένσε - Βίλα Νόβα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο

00:00Κοϊμπρα - Πατροτσινένσε 0:1
00:00Μπόα - Πούσο Αλέγκρε 0:0
00:15ΑΘλέτικ Κλαμπ - Αμέρικα ΜΓ 0:1
01:00Ουνιάο Ρεκρεατίβα Τραμπαλαντόρες - Ουμπερλάντια 1:0
02:30Κρουζέιρο - Καλντένσε 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

00:00Παραγκομίνας - Παϊσαντού -:-
00:15ΑναβλήθηκεΚασκαβέλ - Τολέδο -:-
00:15ΑναβλήθηκεΜαρινγκά - Κοριτίμπα -:-
00:15ΑναβλήθηκεΑτλέτικο Παραναένσε - Οπεράριο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα

00:00Κορίνθιανς - Παλμέιρας 2:2
00:00Σάο Καετάνο - Μπραγκαντίνο 0:2
20:00Ιτουάνο - Σάο Μπέντο -:-
21:45Μποταφόγκο SP - Γκουαρανί -:-
00:00Πόντε Πρέτα - Σάντο Αντρέ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Περναμπουκάνο

23:00Σπορ Ρεσίφε - Σαλγκέιρο 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Ποτιγκουάρ - Πρώτη φάση

20:30ABC - Φόρτσα Ε Λουζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο

01:15Ιταμπαϊάνα - Μπόκα Τζούνιορ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Τοκαντινένσε

01:15Γκουρούπι - Πάλμας 1:5
01:15Τοκαντινόπολις - Ιντερπόρτο 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε

00:30Φορταλέζα - CRB 1:0

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

20:30Λίνκολν - Σεντ Τζόσεφς -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

23:00CSD Μιουνισιπάλ - Σαναράτε 3:1
23:00Γκουαστατόγια - Ατσουάπα 3:0
23:00Κόμπαν Ιμπέριαλ - Σακατσίσπας 2:2
23:00Σάντα Λουτσία - Ξελάγιου 0:0

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

18:00ΑναβλήθηκεΦέλο Σταρ - Χορόγια -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:00Λίνγκμπι - Μίντιλαντ -:-
19:00Σοντερίσκε - Οντένσε -:-
21:00Μπρόντμπι - Ράντερς -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:15Σιόν - Λουγκάνο -:-
21:30Ζυρίχη - Λουκέρνη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

18:00Βόλος ΝΠΣ - ΑΕΚ -:-
20:00Άρης - Ολυμπιακός -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

19:00Ταλίνα Κάλεφ - Νόμε Γιουνάιτεντ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες

ΗμίχρονοBIIK Σιμκέντ Γ - Μπάγερν Μονάχου Γ 0:2
17:00Λυών Γ - Μπρόντμπι Γ -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Γιάνγκ Γκριν Ιγκλς - NAPSA Σταρς -:-
15:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ - Λουμβανά Ράντιαντς -:-
15:00Ρεντ Άροουζ - Πρίζον Λέοπαρντς -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Σιλντ Καπ

15:00Αλ Ραμτά - Αλ Φαϊσαλί Αμάν -:-
18:00Αλ Ουεχντάτ - Μαάν -:-

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

12:45Αλ Καρκ - Αλ Ντιβανιγιά -:-
15:00Αλ Τζαουρά - Αλ Ταλαμπά -:-
17:15Ναφτ Μισάν - Αλ Ουαζάτ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1

21:30Ποντέγιας - Αλόντρας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

21:00Αλκορκόρν Β - Ατλέτικο Πίντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

22:00Βέρα - Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

22:00Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Άσντοντ - Χάποελ Κφαρ Σαμπά -:-
20:00Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Χάποελ Μπνέι Σανίν -:-
20:45Χαποέλ Χάιφα - Μακάμπι Τελ Αβίβ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

21:45Πάρμα - Ίντερ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Καραρέζε - Γκροσσέτο -:-
16:00Λιβόρνο - Αλεσάντρια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Ινσιέμ Φόρμια - Νοτσερίνα -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00ΑναβλήθηκεZoo - Στίμα -:-
14:00ΑναβλήθηκεΚακαμέγκα Χόουμποϊζ - Μαχία -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

03:05Πατριόταζ - Αμέρικα ντε Κάλι 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:00Φορταλέζα - Ουνιόν Μαγκνταλένα 1:1
01:00Ούιλα - Βαλεντουπάρ 3:1
01:30Ρεάλ Σαν Αντέ - Ορσομάρσο 1:2
21:00Μπογκοτά - Κίνδιο -:-
23:00Κορτουλούα - Μπαρανκουιλά -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

15:00Ταλανγκάι - Nathalys -:-
15:00Τσεμινότς - Πατρονέιτζ Σέντε-Αν -:-
17:00Β. Κλαμπ Μοκάντα - Ίντερ Κλαμπ -:-
17:00Κόντζο - RCB -:-
17:00Λέοπαρντ - Νίκο-Νικόγιε -:-
17:00Οτόχο ντ'Ογιο - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:30Λουμπούμπασι Σπορ - Ντον Μπόσκο -:-
16:30Σεντ Ελουά Λουποπό - Ρέιντζερς -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

12:00Σπούτνικ (Λευ) - Μάρομ (Ρωσ) -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:00Λιμόν - Ερεντιάνο 0:2
01:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Ζελεντόν 0:1
04:00Γουαδαλούπη - Αλαγιουελένσε 1:3
04:00Σάπρισα - Σαν Κάρλος 1:1
23:00Γκρέτσια - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αλ Κουβέιτ - Αλ Σαμπάμπ -:-
18:30Αλ Καντισίγια - Καϊτάν -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ-Νασρ - Αλ Χιλάλ -:-
15:00Καλί Σίρτε - Νταρνς -:-
15:30Αλ Ιτιχάντ - Mahalla Tripoli -:-

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:45Ντουγκουβολοφίλα ντε Μπαμπαντά - Κίτα -:-
18:00CAS de Sevare - Πολίς -:-
18:00ΛΚ Μπαμάκο - Ντουάνες ντε Σικασό -:-
20:00Ρεάλ Μπαμάκο - Στάντε Μαλιέν -:-

ΜΑΛΤΑ: FA Τρόφι

21:30Μάρσα - Σάιρενς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν

15:30Ουιντάντ Σεργκινί - Ράγια Μπενί Μελάλ -:-
18:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Μόγκρεμπ Τετουάν -:-
20:00Τσαμπάμπ Μοχαμεντία - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

03:00Κερετάρο - Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2:2
03:00Χουάρεθ - Μοντερέι 1:6
05:00Κρούζ Αζούλ - Μαζατλάν 1:0
05:06Κλαμπ Τιχουάνα - Κλαμπ Αμέρικα 0:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα

01:00Ζακατέκαζ Μινέρος - Κανκούν 2:0
03:05Πούμας Ταμπάσκο - Ατλέτικο Μορέλια 0:1
05:05Τσιμαρόνς ντε Σονόρα - Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα 2:0

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

11:45Σεΐκ Ράσελ - Μπανγκλαντές Πολίς -:-
14:15Αμπαχανί Λίμιτιντ - Μπαρινταρά -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Κινγκς Καπ

17:15Αλ Ριφά - Αλ Αχλί -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

15:00Ρόιαλ ντε Μουραμβίγια - Ίντερ Σταρ -:-

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

17:15SONIDEP - Πολίς -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Προκριματικά

00:15Καράκας (Βεν) - Σέζαρ Βαλέγιο (Περ) 2:0
02:30Γκουαρανί (Παρ) - Ρόιαλ Πάρι (Βολ) 1:1

ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα

15:20Αλ-Μσνάα - Μουσκάτ -:-
15:20Νίσβα - Αλ-Ρουστακ -:-
15:45Αλ-Ιτιχάντ - Αλ Σουβαΐκ -:-
18:00Σοχάρ - Σαχάμ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - 1η Φάση

23:00Ρεάλ ντε Μίνας - Μοτάγκουα 0:3
23:30Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ολίμπια 2:2
01:00Πλατένσε - Μάραθον 5:3
03:15Honduras Progreso - UPNFM 0:3

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

18:00Όμπολον - ΒΠΚ-Άγκρο -:-

ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ: Ουέστ Μπανκ Λιγκ

15:00Σαμπάμπ Αλ Νταϊρίγια - Αλμπιρά -:-
18:00Αλί Αλ-Καλίλ - Αλ Καλίλ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

21:30Σταλ Μίελετς - Πλοκ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

16:00Καστέλο Μπράνκο - Ολέιρος -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

22:15Μπενφίκα - Εστορίλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Επίπεδο Ηττημένων

13:00Γκιμαράες U23 - Ρίο Άβε U23 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

20:00Καλαράσι - Ντιναμό Βουκουρεστίου -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:45Αλ-Τααβόν - Αλ Μπατίν -:-

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

15:30Ερυθρός Αστέρας - Σεντ Μισέλ Γιουν. -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών

20:00Ραντόμλιγιε Γ - Μάριμπορ Ταμπόρ Γ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

14:30Μογκαντίσου Σίτι - Μιντνίμο -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αλ-Χιλάλ - Χάι Αλ Ουαντί -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

13:30Τσιανγκράι Γιουν. - Τσονμπούρι -:-
14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Σουκοτάι -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

13:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ -:-
13:00Πολίσι Τανζανία - Κινοντόνι -:-
15:00Κόασταλ Γιούνιον - Γιάνγκ Άφρικανς -:-
15:00Τανζάνια Πρίζονς - Μπεγιά Σίτι -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Αλάνιασπορ - Γκοζτέπε -:-
15:00Κασίμπασα - Τραμπζονσπόρ -:-
18:00Φενερμπαχτσέ - Αντάλιασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

13:00Αφιέτ Αφιονσπόρ - Ινεγκολσπόρ -:-
13:00Γκουμουσανεσπόρ - Αμεντσπόρ -:-
13:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Καραμανμαράς -:-
13:00Κορούμ - Εργκέν Βελιμέσε -:-
13:00Κοτσαέλισπορ - Νιγκντέ Αναντολού -:-
13:00Μανίσα ΦΚ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
13:00Ουσακσπόρ - Χεκίμογλου Τραμπζόν -:-
13:00Οφτασπόρ - 24 Ερτζινκασπόρ -:-
13:00Σαριγιέρ - Σαντσακτεπέ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

12:00Καρντεμίρ Καραμπούκ - Τουργκουτλούσπορ -:-
13:00Ελάτζιγκσπορ - 1922 Κόνιασπορ -:-
13:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Πατζαρσπόρ -:-
13:00Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Κιρκλαρέλισπορ -:-
13:00Μαμάκ - Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού -:-
13:00Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ - Κασταμονουσπόρ -:-
13:00Μπόντρουμσπορ - Βανσπόρ -:-
13:00Πεντικσπορ - Εγιούπσπορ -:-
13:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Ετιμεσγκούτ -:-
13:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Σακάριασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 4

11:00Σιρτ Οζέλ - Σουλτανμπεϊλί -:-
13:00Αντιγιάμασπορ - Ακσαράι Μπλ. -:-
13:00Καρακοπρού - Ντουζτσεσπόρ -:-
13:00Κοζάν - Μπεργκαμά Μπελ. -:-
13:00Μουγκλασπόρ - Μονταφενσπόρ -:-
13:00Μπαγιαράμπασα - Γενί Ορντούσπορ -:-
13:00Μπούρσα - Κέστελ -:-
13:00Σιλβρίσπορ - Κελκίτ -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

15:00Μπιζερτίν - Σταντ Τυνισιέν -:-
15:00Σφαξιέν - Ταταουίν -:-

ΥΕΜΕΝΗ: 1η Κατηγορία

15:00ΑναβλήθηκεΑλ Αχλί - Αλ-Ουαντά Αντέν -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλ-Ιτιχάντ - Αλ Ουαντά -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλ Ορούμπα - Αλ-Σακρ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλ-Σαάμπ - Σαμπάμπ Αλ Γιντ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλ Σαμπάμπ Ιμπ - Αλ Χιλάλ -:-
15:00ΑναβλήθηκεΑλ-Τιλάλ - Αλ Σουλά -:-
15:00ΑναβλήθηκεΦμαν - Dalstorps -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

14:00Ελσίνκι - KTP -:-
19:00Κλουμπί 04 - Γκνιστάν -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Κίτσεε - Πέγκασους -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.