REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

Διαφήμιση

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

15:30Μπράιτον - Τσέλσι 1:2
15:30Σαουθάμπτον - Άρσεναλ 3:2
18:00Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

14:30Έβερτον U23 - Ντέρμπι U23 1:0
15:00Ρέντινγκ U23 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U23 0:1

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

16:00Καϊλούνγκο - Τρε Πεν -:-
16:00Φόλγκορ - Κόσμος -:-
19:00Τρε Φιόρι - Λα Φιορίτα -:-
19:30Λιμπερτάς - Μουράτα -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Κύπελλο Αζερμπαϊτζάν

12:00Γκάμπαλα - Σαμπά Μπακού 1:0
38'Καραμπάγκ - Κέσλα 0:0

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Αντάμα Κενέμα - Μακέλε Κένεμα 3:1
14:00Γουλάιτα Ντίκα - Ντεμπάμπ Πολίς 1:0
14:00Μπαχαρντάρ - Αιθιόπια Μπούνα 1:0
14:00ΑναβλήθηκεΣινταμά Μπουνά - Jimma Aba Jifar -:-
14:00Σίρε Εντασελασιέ - Σινταμά Μπουνά 1:1
14:00Φαζίλ Κετεμά - Ντίφενς Φορς 2:2
15:00Σεντ Τζορτζς - Αγουάσα -:-
Διαφήμιση

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Κλοτούρ - Πλέι Οφς

00:00Arcahaie - Ρεάλ ντου Καπ -:-
00:00Τεμπέτε - Ντον Μπόσκο -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Καστριότι - Τιούτα 0:4
18:00Σκεντερμπέου - Λουφτετάρι Γκιροκάστρα -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

13:00Ένκαμπ - Ορντίνο 2:0
17:00Ενγκορντανί - Σάντα Κόλομα -:-
19:00Λουζιτάνος - Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

08:00Νιουκάστλ Τζετς - Περθ Γκλόρι 0:2
10:00Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ - Μέλμπουρν Σίτι 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα Νέων

04:30Περθ Γκλόρι U21 - Μέλμπουρν Βίκτορι U21 2:0
07:30ΑναβλήθηκεΚανμπέρα Γιουνάιτεντ U21 - Σίδνεϋ U21 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: W-Λιγκ

07:00Μπρισμπέιν Γ - Μέλμπουρν Βίκτορι Γ 4:3

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

15:30Red Bull Σάλτσμπουργκ - Πόλτεν 5:1
15:30Άλταχ - Χάρτμπεργκ 6:1
18:00Α. Βιέννης - Ρ. Βιέννης -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά

15:00Μαχία (Κεν) - Λόμπι Σταρς (Νιγ) 3:1
15:30ΑΣ Βίτα Κλαμπ (Κον) - Μπαντού (Λεσ) -:-
15:30Μαζέμπε (Κον) - Ζέσκο Γιουνάιτεντ (Ζαμ) -:-
51'Οτόχο ντ'Ογιο (Κον) - Πλάτινουμ (Ζιμ) 1:1
38'Αλ Αχλί Βεγγάζης (Λβυ) - Μαμελόντι Σάνταουνς (Ναφ) 0:0
38'Ισμαίλι (Αιγ) - Κότονσπόρ (Καμ) 0:0
18:00Αφρικέν (Τυν) - Αλ-Χιλάλ (Σδν) -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Προκριματικά

18:00Ράγια Καζαμπλάνκα (Mαρ) - Τσέρκλ Μπέρι Σπορτίφ (Γκν) -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

15:30Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ 2:1
19:00Γκενκ - Οστάνδη -:-
21:00Σταντάρ Λιέγης - Ζoύλτε Βάρεγκεμ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

38'Σεντ Ζιλουάζ - Μπίρσοτ Ουίλρικ 1:0

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Ερασιτεχνική Κατηγορία

16:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Χάιστ -:-
16:00Μπούμ - Τεσέντερλο -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

15:30Βαλχάιν - Ακρέν -:-
15:30Ουαρέμε - Ρεμπεκουάζ -:-
15:30Χαμουάρ - Σολιέρ Σπορ -:-
16:00Φρανκς Μπορέν - Τιλέρ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

15:30Λόντερζιλντ - Επεγκέμ -:-
15:30Ντικελβέν - Σεντ Ελουάζ -:-
16:00KRC Χαρελμπέκε - Ρόνσε -:-
16:00Μενέν - Γκούλεγκεμ -:-
16:00Ντίεγκεμ - Ουστχοέκ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

15:30Βόζελααρ - Πάτρο Μαασμέχελεν -:-
16:00Κάπελεν - Χάμε -:-
16:00Κόνινκλικ Μπέρχεμ Σπορτ - Μποσολτέ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

22:00Μπλούμινγκ - Σαν Χοσέ -:-
22:00Μπολιβάρ - Ρεάλ Ποτόσι -:-
22:00Νασιονάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ -:-
22:00Ορόρα - Ντιστρόιερς -:-
22:00Ουνιβερσιτάριο - Γκουαμπίρα -:-
22:00Ρόιαλ Πάρι - Οριέντε Πετρολέρο -:-
22:00Σπορτς Μπόιζ - Βίλστερμαν -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

12:30Ντούναβ Ρούσε - Λουντόγκορετς 0:2
15:00Έταρ - Σεπτέμβρη Σόφια 2:0
17:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

75'Νιμ - Λιλ 1:3
18:00Νις - Σεντ Ετιέν -:-
22:00Λυών - Μονακό -:-
22:00ΑναβλήθηκεΜαρσέιγ - Μπορντό -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο

15:30Εντεντέ Κρεστ-Αουστέ - Λε Πουί 0:1

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

14:00Μονπελιέ Γ - Λυών Γ 0:5
66'Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Μετς Γ 6:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

48'Λειψία - Μάιντζ 2:1
19:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερ Λεβερκούζεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Άουε - Ντάρμσταντ 2:2
14:30Ινγκολστάντ - Χάιντενχάιμ 1:1
14:30Σαντχάουσεν - Ρέγκενσμπουργκ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

14:00Μόναχο 1860 - Ιένα 1:3
15:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - Σπορφρόιντε Λότε 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

15:30ΑναβλήθηκεΕνεπετάλ - Βεστφάλια Ρίνερν -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπρουνινγκχάουζεν - Γκούτερσλο -:-
15:30ΑναβλήθηκεΣέρμπεκ - Γκίεβενμπεκ -:-
15:30Σπρόκχοβελ - Χολτζουίκεντερ -:-
15:30ΑναβλήθηκεΧάλτερν - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

15:30ΑναβλήθηκεΆλφτερ - Ντετζ 05 -:-
15:30ΑναβλήθηκεΜπέργκις Γκλάντμπαχ - Σιεγκμπέργκερ -:-
15:30Χένεφ - Βικτόρια 08 -:-
15:45Μέρτεν - Φρέχεν -:-
15:45ΑναβλήθηκεΦριέζντορφ - Χουρτ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΒιτστάλ - Βέγκμπεργκ-Μπικ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00Γκερμάνια Ράτινγκεν - SC Βέλμπερτ -:-
16:30Ντίσελντορφ-Δύσης - Σπέλντορφ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: DFB Τζούνιορεν Πόκαλ

12:00Βουπερτάλερ U19 - Στουτγκάρδη U19 1:2
12:00Μαγδεβούργο U19 - Ντόρτμουντ U19 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

12:00Γκλάντμπαχ Γ - Φρέιμπουργκ Γ 0:2
12:00ΑναβλήθηκεΣαντ Γ - Πότσνταμ Γ -:-
15:00Βόλφσμπουργκ Γ - SGS Έσσεν Γ 0:0
15:00Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ - Βέρντερ Βρέμης Γ 1:0
15:00Ντούισμπουργκ Γ - Μπάγερν Μονάχου Γ 0:4
15:00ΑναβλήθηκεΧόφενχάιμ Γ - Φρανκφούρτη Γ -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

38'Λινξ - Λάιονς Γιβραλτάρ 0:0

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

18:00Γκαμτέλ - Αρμντ Φόρσιζ -:-
18:00Ουαλιντάν - Πόρτς Οθόριτι -:-
18:00Σάμγκερ - Τάλιντινγκ Γιουνάιτεντ -:-
18:00Χοκς - Φόρτουν -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:00Έσμπιεργκ - Νόρντζελαντ 3:0
15:00Χόρσενς - Μίντιλαντ 1:3
38'Σοντερίσκε - Κοπεγχάγη 0:1
19:00Μπρόντμπι - Βεντσισέλ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Α - Πλέι Οφς

19:00Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - 'Εμελεκ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

38'Ζυρίχη - Λουγκάνο 0:0
38'Λουκέρνη - Σεν Γκάλεν 2:0
38'Ξαμάξ - Γιούνγκ Μπόις 0:2

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

15:30Βιλ - Λωζάνη 0:2
15:30Κιασό - Βίντερτουρ 1:3
38'Βαντούζ - Σαφχάουζεν 1:0

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

82'Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη 1:0
23'ΑΕ Λάρισα 1964 - ΑΕΚ 0:0
19:00Παναθηναϊκός - Ατρόμητος Αθηνών -:-
19:30Ολυμπιακός Πειραιώς - Λαμία -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

15:00ΑE Καραϊσκάκης Άρτας - Αήττητος Σπάτων 1:0
15:00Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Παναχαΐκή 0:0
15:00Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας 1:0
15:00Σπάρτη - Πλατανιάς 0:0

ΕΛΛΑΔΑ: Γ' Εθνική

12:00Θύελλα Καμαρίου - Ηλυσιακός 1:1
12:00Πανηλειακός - Ιαλυσός 0:1
12:30Φοίβος Κρεμαστής - Αχαρναϊκός 1:1
13:30Α.Ο. Εικοσιμίας - Πάμισος -:-
15:00AEEK ΣΥΝ.KA. - Κερατσίνι 1:0
15:00Αγροτικός Αστέρας - Αλμωπός Αριδαίας 2:1
15:00ΑΕ Καλαμπακίου - Κεραυνός Πέρνης -:-
15:00Αιγάλεω - Χαραυγιακός -:-
15:00Αιολικός - Χαλκίδα 1:0
15:00Αλέξανδρος Κιλκίς - Άρης Αβάτου -:-
15:00Αμβρυσσέας - Αστέρας Βλαχιώτη 2:3
15:00Αναγέννηση Καρδίτσας - Φωκικός -:-
15:00Α.Ο. Παλαιοχώρας - Εθνικός Πειραιώς -:-
15:00ΑΟ Υπάτου - Ενωση Λέρνας 2:0
15:00Απόλλων Ερέτριας - Άγιος Ιερόθεος 1:1
15:00ΑΣ Μετέωρα - Νίκη Βόλου 0:2
15:00Αστέρας Αμαλιάδας - Παναιγιάλειος 1:1
15:00Αστέρας Ιτέας - Γ.Σ. Αλμυρού 1:0
15:00Γιούχτας - Ατρόμητος Πειραιά -:-
15:00Γρεβενά Αεράτα - Αχέρων Καναλακίου 0:3
15:00Εδεσσαϊκός - Α.Π.Ε. Λαγκαδά -:-
15:00Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καβάλα 0:2
15:00Ένωση Ασπροπύργου - Παναρκαδικός -:-
15:00Επισκοπή - Ιωνικός Νικαίας 1:2
15:00Θησέας Αγριάς - Α.Ο. Σελλάνων -:-
15:00Θρίαμβος Σερβανιών - Τηλυκράτης Λευκάδας -:-
15:00Θύελλα Ραφήνας - Διαγόρας Βραχνέικων -:-
15:00Καλαμάτα - Ερµιονίδα 1:2
15:00Καλλιθέα - Πανθηραϊκός -:-
15:00Κόρινθος - Άγιοι Ανάργυροι 0:0
15:00Κρόνος Αργυράδων - Μακεδονικός Φούφας 1:0
15:00Μακεδονικός - ΠΑΟ Κουφαλίων -:-
15:00Μακεδονικός Σιάτιστας - Φλωριάδα -:-
15:00Μελιτέας Μελίτης - Άρης Παλαιοχωρίου -:-
15:00Ναυπακτιακός Αστέρας - Θεσπρωτός 1:1
15:00Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου -:-
15:00Νίκη Αγκαθιάς - Ερμής Αμυνταίου -:-
15:00Οικονόμος - Απόλλων Μακρυχωρίου 2:1
15:00Ολυμπιακός Βόλου - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας -:-
15:00Ολυμπιακός Κυμίνων - Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως -:-
15:00Ορφέας Ξάνθης - ΠΑΟ Κοσμίου -:-
15:00Παναργειακός - Μανδραϊκός 1:0
15:00Πανμοβριακός - Νίκη Τραγανού -:-
15:00Πανσερραϊκός - Αετός Ορφανού 1:1
15:00Πιερικός - ΑΟ Στυλίδας 5:1
15:00Σούλι Παραμυθίας - Λευκίμμη -:-
15:30Ατσαλένιος - ΑΕ Νεάπολης -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - Πλέι Οφς

23:00Αλιάντζα - Σάντα Τέκλα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Πρωταθλήματα Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

06:00Νίπον Σπορτ Σάιενς Γιουνιβέρσιτι Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ 2:2

ΙΝΔΙΑ: ISL

79'Μουμπάι Σϊτι - Κεραλά Μπλάστερς 4:1

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

10:30Μινέρβα - Τσενάι Σίτι 0:0
13:30Ανατολική Βεγγάλη - Μοχούν Μπαγκάν 3:2

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

15:15Αλ Σορτά - Αλ-Χουντόντ 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

13:00Σεβίλλη - Χιρόνα 2:0
23'Εσπανιόλ - Μπέτις 0:0
19:30Ουέσκα - Βιγιαρεάλ -:-
21:45Λεβάντε - Μπαρτσελόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

13:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Έλτσε 1:3
38'Οσασούνα - Αλκορκόρν 0:0
19:00Εξτρεμαδούρα - Ταραγόνα -:-
19:00Λας Πάλμας - Τενερίφη -:-
21:00Αλμερία - Λούγκο -:-
21:30Ντεπ. Λα Κορούνια - Σαραγόσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

13:00Μπούργκος - Ιντερνασιονάλ ντε Μαντρίντ 2:2
13:00Ντεπ. Λα Κορούνια Β - Λεονέσα 1:2
13:00Ουνιόν Αντάρβε - Φουενλαμπράντα 0:0
13:00Ποντεβέντρα - Λας Πάλμας Β 1:0
13:00Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 1:2
8'Κορούξο - Ρεάλ Μαδρίτης Β 0:1
8'Ράπιντο ντε Μπούζας - Ατλέτικο Μαδρίτης Β 0:1
18:00Γκουιχουέλο - Ναβαλκαρνέρο -:-
18:00Σαλμαντίνο - Βαγιαδολίδ Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

13:00Τουντελάνο - Σπόρτινγκ Χιχόν Β 1:0
ΗμίχρονοΟβιέδο Β - Ιθάρα 1:1
18:00CD Βιτόρια - Ρ. Ουνιόν -:-
18:00Γκέρνικα Κλουμπ - Σανταντέρ -:-
18:00Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα - Λανγκέρο -:-
18:00Λογκρόνς - Αρένας Κλαμπ -:-
19:00Ρ. Σοσιεδάδ Β - Μιράντες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

13:00Έμπρο - Τερουέλ 2:1
13:00Εσπανιόλ Β - Κορνέλα 0:0
13:00Κονκουένσε - Χέρκουλες 1:1
13:00Μπαγεάρες - Μπανταλόνα 1:0
8'Ολότ - Εγιέα 0:0
18:00Σαμπαντέλ - Αλκοϊάνιο -:-
18:15Οντινιέντ - Βαλένθια Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 4

13:00Εϊβίσα - Αλμερία Β 2:1
13:00Μούρθια - Μάλαγα Β 2:0
13:00Μπανταγιόζ - Μελίλα 1:0
13:00Πόλι Εχίδο - Γιούμιλα 2:2
18:00Βιλανοβένσε - Σεβίλλη Β -:-
18:00Λινένσε - Γρανάδα Β -:-
18:00Μαρμπέλα - Καρταγένα -:-
18:00Ουέλβα - Σανλουκουένιο -:-
18:00Σαν Φερνάντο - UCAM Μουρθία -:-
18:00Ταλαβέρα - Ντον Μπενίτο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1

13:00Πορίνο Ινταστριάλ - Τσόκο 1:2
13:15Σίλβα - Ουρένσε CF 0:1
17:30Αλόντρας - Πολβόριν -:-
18:00Αρόζα - Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές -:-
18:00Κομποστέλα - Ριμπαντούμια -:-
18:00Μπάρκο - Μπόιρο -:-
18:00Μπεργκαντίνος - Τσέλτιγκα -:-
18:00Φερόλ - Λαράχα -:-
18:30Παϊοσάκο - Σομόζας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 2

13:00Κοντάλ - Κλαμπ Σιέρο 1:1
13:00Λα Μανταλένα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 2:2
13:00Πραβιάνο - Σαν Κλαούντιο 1:1
13:00Ρεάλ Αβίγιες - Μαρίνο 0:1
13:15Λέινς - Λεαλτάδ 0:5
13:30Λανέρα - Χιχόν Ινταστριάλ 3:1
16:45Κολούνγκα - Ελ Σαν Μαρτίν -:-
16:45Μοσκόνια - Μιέρες -:-
17:00Τουιλά - Κοβαντόνγκα -:-
17:15Λ Εντρεγκού - Ουνιβερσιδάδ Οβιέδο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

16:30Σανταντέρ Β - Σιέτε Βίγιας -:-
18:00Βελάρντε - Καγιόν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

12:15Σαντούρθι - ΣΝ Σαν Πέδρο 2:0
13:00Αλαβές Β - Βασκονία 2:0
18:30Σεστάο - Πορτουγκαλέτε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

12:45Γκράμα - Λαγκοστέρα Κόστα Μπράβα 0:2
13:00Βιγιαφράνκα - Πρατ 1:1
13:00Καστελντέφελς - Γκρανολέρς 0:4
13:00Όρτα - Εουρόπα 1:1
13:00Σαντ Άντριου - Μαρτινένκ 4:0
13:00Τσερντανιόλα - Φιγκουέρες 1:1
13:15ΟΕ Σαντς - Ρέους Ντεπόρτιου Β 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

13:00Πατέρνα - Νοβέλντα 1:0
13:45Παϊπόρτα - Έλτσε Ιλιτσιτάνο 0:0
17:00Ράγιο Ιμπένσε - Τόρε Λεβάντε -:-
18:00Αλτζίρα - Ελντένσε -:-
18:00Ολίμπικ Τσάτιβα - Βιγιαρεάλ Γ -:-
18:15Κρεβιλέντε - Λα Νουτσία -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

12:30Αλκάλα Ενάρες - Κανίγιας 1:1
12:30Αλκομπεντάς - Ατλέτικο Πίντο 0:1
12:30Αλκορκόρν Β - Βικαλβάρο 0:0
12:30Πάρλα - Ράγιο Βαγιεκάνο Β 1:1
12:30Τράιβαλ Βαλντέρας - Καραμπαντσέλ 2:0
13:00Λας Ρόζας - Λεγκανές Β 1:0
13:00Σαν Αγκουστίν - Τρες Κάντος 0:1
13:00Χετάφε Β - Μοστόλες 1:0
17:30Σάντα Άνα - Βιλαβέρντε Μποετιχέρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

17:00Λα Μπανέζα - Νουμάνθια Β -:-
17:00Τσεμπρερένα - Ζαμόρα -:-
17:30Μπεμπίμπρε - Τ. Σεγκοβιάνα -:-
18:00Αραντίνα - Μπουπόλσα -:-
18:00Κρίστο Ατλέτικο - Ατλέτικο Τορντεσίγιας -:-
18:00Ρεάλ Αβίλα - Αλμαζάν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9

12:30Αντεκέρα - Ρίβερ Μελίλα 1:0
13:00CP Αλμερία - Μάρτος 0:0
13:00Σαν Πέδρο - Λινάρες 1:3
13:00Χουετόρ Βέγκα - Τορεντονιιμένο 0:1
17:30Χουβεντούντ Τορεμολίνος - Γκουαντίθ -:-
18:00Μοτρίλ - Βελέζ -:-
18:30Λόγια - Χαέν -:-
19:00Αλορίν - Ρίνκον -:-
19:00Τορεπερογκίλ - Ατάρφε Ιντουστριάλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

12:30Κόρδοβα Β - Χερέθ 1:1
13:00Γκουανταλκατσίν - Λος Μπάριος 1:3
13:00Κόρια - Κονίλ 1:1
13:30Άρκος - Ουτρέρα 0:4
13:30Λεμπριγιάνα - Γκερένα 1:0
17:45Πουέντε Τζενίλ - Μπέτις Β -:-
18:00Αλγκετσίρας - Κάντιθ Β -:-
18:00Ντεπορτίβο Χερέθ - Εκίθα -:-
18:30Θιουδάδ ντε Λουτσένα - Ατλέτικο Ασπελένο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

12:00Μερκαντάλ - Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς 1:1
13:00Μαγιόρκα Β - Σον Κλαντέρα 8:0
13:30Πλατγκές ντε Καλβία - Φορμεντέρα 0:1
17:00Πένα Ντεπορτίνα - Σολέρ -:-
18:00Αλκούντια - Εσπόρλες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

14:00Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ - Ελ Κοτίγιο 1:0
14:00Γιάιζα - Ιμπάρα 2:2
14:00Λα Κουάντρα - Τενερίφη Β 1:0
14:00Λας Ζόκας - Τενίσκα 2:0
14:00Μαρίνο - Λαντζαρότε 1:3
14:00Μενσαγιέρο - Μπουζανάντα 4:0
14:00Σαν Φερνάντο - Σάντα Ούρσουλα 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 13

13:00Καρταγένα Β - Μαθαρόν 4:1
13:00Κλαμπ Ολίμπικο ντε Τοτάνα - Λα Χόγια Λόρκα 0:0
17:15Ντεπορτίβο Μινέρα - UCAM Μουρθία Β -:-
17:30EDMF Τσούρα - Μαρ Μενόρ -:-
17:30Αλγκάρ - Ρεάλ Μουρθία Β -:-
17:30Πουλπιλένο - Λος Γκάρες -:-
18:00Αγκουιλάς - Μουλένο -:-
18:00Λόρκα Ντεπορτίβα - Θιουδάδ ντε Μουρθία -:-
18:00Χουέρκαλ-Οβέρα - Μινέρβα -:-
21:00Εστουντιάντες ντε Μουρθία - Θιουδάδ Σιέζα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 14

13:00Αζουάγκα - Ντιοτσεσάνο 3:0
13:00Καθερένιο - Βαλντελακαλτζάντα 4:1
13:00Μοντίγιο - Εξτρεμαδούρα Β 0:1
13:00Ολιβένθα - Αρόγιο 2:1
17:15Βαλντίβια - Γιερέθ -:-
17:30CD Κορία - Καλαμόντε -:-
17:30UP Πλασέντσια - Λερενέσε -:-
18:00Μέριδα - Πουεμπλονουέβο -:-
18:00Μοράλο - Καστουέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

13:00Βαρέα - Καλασάντσιο 7:1
13:00Μπερτσέο - Γιακγουέ 1:2
13:30Λογκρόνες Προμεσάς - Χάρο Ντεπορτίβο 0:1
16:45Αλμπερίτε - Νατσάρα -:-
16:45Ανγκουιάνο - Πραντεγιόν -:-
17:30Βιάνες - Αγκοντσίλο -:-
17:30Οτόλ - Ρίβερ Έμπρο -:-
18:00Καλτζάντα - Λογκρόνς -:-
18:30Αλφάρο - Αρνέντο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17

12:30Σαν Χουάν Σαραγόσα - Μπρέα 1:0
13:00Καλαμόσα - Μπινεφάρ 1:2
13:00Σαρινένα - Κασέτας 2:0
17:00Βιλανουέβα - Σαραγόσα Β -:-
17:00Ιλουέκα - Σαν Λορέντζο Φλουμέν -:-
17:00Λα Αλμούνια - Ρόμπρες -:-
17:00Σαμπινάνιγκο - Μπόρια -:-
17:00Ταμαρίτε - Ατλέτικο Μονζόν -:-
17:30Ουτέμπο - Αλμουντεβάρ -:-
17:30Ταραζόνα - Μπελχίτε 97 -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

13:00Αζουκουέκα - Κουιντανάρ 3:2
13:00Σοτσουεγιάμος - Μαρκαμάλο 0:1
17:30Αλμάγκρο - Τομελόζο -:-
17:30Βιγιακάνας - Βιγιαρομπλέντο -:-
17:30Βιλαρούμπια - Τολέδο -:-
17:30Γκουανταλαχάρα - Λα Ρόντα -:-
17:30Μαντριντέγιος - Αλμπαθέτε Β -:-
17:30Μόρα - Λα Σολάνα -:-
18:00Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Ατλέτικο Ιμπάνιες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:30Μαδρίτη Γ - Σεβίλλη Γ 0:1
13:00Αλμπαθέτε Γ - Μάλαγα Γ 1:1
13:00Ουέλβα Γ - Τενερίφη Γ 1:1
13:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Εσπανιόλ Γ 0:0
38'Μπέτις Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ 0:1

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Γιέουντα - Άσντοντ -:-
20:30Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Μακάμπι Πέταχ Τίκβα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

13:30Σπαλ - Κιέβο 0:0
79'Σαμπντόρια - Πάρμα 2:0
76'Φιορεντίνα - Έμπολι 2:1
77'Φροζινόνε - Σασουόλο 0:2
19:00Κάλιαρι - Νάπολι -:-
21:30Ρόμα - Τζένοα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

77'Κάρπι - Σαλερνιτάνα 2:0
80'Κροτόνε - Βενέτσια 1:1
18:00Κοζέντσα - Μπενεβέντο -:-
22:00Μπρέσια - Λέτσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

15:30Αρέτζο - Εντέλα 2:2
15:30Αρτζαχένα - Προ Πιατσέντζα 3:0
15:30Βερτσέλι - Πιστογιέζε 1:0
15:30Καραρέζε - Σιένα 1:2
15:30Νοβάρα - Ολμπία 4:0
15:30Πιατσέντζα - Λουκέζε 1:0
8'Γιουβέντους U23 - Γκοτζάνο 0:0
8'Πάτρια - Αλεσάντρια 0:0
19:30Αλμπισόλα - Κούνεο -:-
19:30Ποντεντέρα - Πίζα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

15:30Ρενάτε - Σουντιρόλ 0:1
15:30Τερνάνα - Τζιάνα Ερμίνιο 3:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

15:30Βιμπόνεζε - Γιούβε Στάμπια 1:1
15:30Βιτερμπέσε - Ποτέντζα 1:0
15:30Ριέτι - Μπισκέλιε 1:0
8'Βίρτους Φρανκάβιλα - Παγκανέζε 0:0
8'Καβέζε - Μονόπολι 0:0
8'Κασερτάνα - Ρετζίνα 1914 0:0
8'Τραπανί - Ρέντε 0:0
21:30Σικούλα Λεόντζιο - Κατάνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30Ινβερούνο - Σέστρι Λεβάντε -:-
15:30Λαβανέζε - Μποργκάρο -:-
15:30Λέκο - Λιγκόρνα -:-
15:30Μποργκοσέσια - Μιλάνο Σίτι -:-
15:30Μπρα - Αρκονατέζε -:-
15:30Σαβόνα - Κιέρι -:-
15:30Φολγκόρ Καρατέζε - Στρέζα Σπορτίβα -:-
16:00Καζάλε - Ουνιόνε Σανρέμο -:-
16:00Φετζανέζε - Ντρονέρο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

15:30Αμπροζιάνα - Ολγκινατέζε -:-
15:30Βιλαφράνκα - Ποντίσολα -:-
15:30Βίρτους Μπέργκαμο - Κόμο -:-
15:30Καραβάτζιο - Ρετζάτο -:-
15:30Καρονίζ - Λενάγκο Σαλούς -:-
15:30Ντάρφο Μποάριο - Προ Σέστο -:-
15:30Σερέγκνο - Τσισεράνο -:-
15:30Σκαντζοροσκιάτε - Βίγια Άλμε -:-
15:30Σόντριο - Μάντοβα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

15:30Αντριέζε - Σαντόνα -:-
15:30Έστε - ΑρζινάνοΚιάμπο -:-
15:30Καρτιλιάνο - Μπελούνο -:-
15:30Κιαρλίνς Μουτζανέ - Ταμάι -:-
15:30Κίονς - Κλοντιένσε -:-
15:30Μπολτζάνο - Μοντεμπελούνα -:-
15:30Ντέλτα Ροβίγκο - Σεντ Γκεόργκεν -:-
15:30Ουνιόν Φέλτρε - Λέβικο Τέρμε -:-
15:30Τρέντο - Καμπονταρσέγκο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

15:30Αντρένσε - Σαν Μαρίνο -:-
15:30Καλβίνα - Βίγκορ Καρπανέτο -:-
15:30Κλασέ - Αζίς Τζόλα -:-
15:30Κρέμα - Τσιλιβέργκε Ματζάνο -:-
15:30Μόντενα - Περγκολετέζε -:-
15:30Παβιά - Μετζολάρα -:-
15:30Σάσο Μαρκόνι - Λεντιτζιόνε -:-
15:30Φανφούλα - Ρέτζιο Οντάτσε -:-
15:30Φιορεντζουόλα - ΟλτρέποΒογκέρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

15:30Βιαρέτζιο - Γκαβοράνο -:-
15:30Γκιβιτζάνο Μπόργκο - Σαν Ντονάτο -:-
15:30Κανάρα - Αγκλιανέζε Κάλτσιο -:-
15:30Μοντεβάρκι Κάλτσιο - Σκάντιτσι -:-
15:30Πονσάκο - Ρεάλ Φόρτε Κουερτσέτα -:-
15:30Σανγκιμινιάνο Σπορ - Σανγκιοβαννέσε -:-
15:30Σεραβέτζα Πότζι - Μεσέσε -:-
15:30Σιναλουνγκέζε - Πιανέζε -:-
15:30Τουτοκουόιο - Μπαστιά -:-
15:30Τρεστίνα - Πράτο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

15:30Αβεντζάνο - Βαστέζε -:-
15:30Αγκνονέζ - Μοντετζιόρτζιο -:-
15:30Καστελφιντάρντο - Τσεζένα -:-
15:30Ματελίκα - Καμπομπάσο Κάλτσιο -:-
15:30Σαμαουρέζε - Πινέτο Κάλτσιο -:-
15:30Σανγκιουστέσε - Σαβινανέζε -:-
15:30Σανταρκάντζελο - Ρεκανατέζε -:-
15:30Τζιουλιανόβα - Σ. Ν. Νοταρέσκο -:-
15:30Φόρλι - Γιεσίνα -:-
15:30Φρανκαβίλα - Ισέρνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Αλμπαλόνγκα - Κασίνο -:-
15:30Απρίλια - Καστιάντας -:-
15:30Βις Αρτένα - Μοντερόζι -:-
15:30Λαντισπόλι - Άντζιο Κάλτσιο 1924 -:-
15:30Λατίνα - Τσίτα ντι Ανάνι -:-
15:30Λούπα Ρόμα - ΣΦΦ Ατλέτικο -:-
15:30Όστια Μάρε - Λάτε Ντόλτσε -:-
15:30Σασάρι Τόρες - Αβελίνο -:-
15:30Τραστέβερε Κάλτσιο - Φλαμίνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

15:30Αλταμούρα - Σαρνέζε -:-
15:30Γκελμπισόν Τσιλέντο - SS Nola 1925 -:-
15:30Πομιλιάνο - Ταράντο -:-
15:30Σορέντο - Μπιτόντο -:-
15:30Φρενκάβιλα - Γκραγκνάνο -:-
16:00Νάρντο - Τσίτα ντι Φασάνο -:-
16:00Πικέρνο - Οντάτσε Τσερινιόλα -:-
16:30Γκραβίνα - Αντρία -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

15:30Νοτσερίνα - Τούρις -:-
15:30Παλμέζε - Λόκρι 1909 -:-
15:30Πορτίτσι 1906 - Ασιρεάλε -:-
15:30Ροτόντα - Μπάρι -:-
15:30Ροτσέλα - Τσιτανοβέζε -:-
15:30Σανκαταλντέζε - Μεσίνα -:-
15:30Τζέλα - Καστροβιλάρι -:-
15:30Τρόινα - Μαρσάλα -:-
15:30Τσίτα ντι Μεσίνα - Ιγκέα Βίρτους -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

11:00Κάλιαρι U19 - Ρόμα U19 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Ταβανιάτσο Γ - Γιουβέντους Γ 0:2

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Mount Kenya United - Ρέιντζερς 1:2
14:00Σοφαπάκα - Μπαντάρι 1:2
14:00Στίμα - Τάσκερ 1:0
15:15Ουλίνζι Σταρς - Κένυα 3:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

23:30Ιντεπεντιέντε Μέντελιν - Τζούνιορ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

49'Ομάν - Τατζικιστάν 0:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

18:25Τάμπερε Γιουν. (Φιν) - Χάκα (Φιν) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

14:00Όσιγιεκ - Ζαπρέσιτς 6:0
78'Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ 1:0
18:30Ίστρα 1961 - Ρούντεσξ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

80'Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ 1:2
18:00Nέα Σαλαμίνα - Παραλίμνι -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

14:30Διγενής Ορόκλινης - ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Λικόπο - Ντίφενς Φορς -:-
16:00Γκάλαξι - Μπαντού -:-
16:00Μαγιάντια - Κικ4λάιφ -:-
16:00Μάζενοντ Σουάλοουζ - Λιόλι -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:15Αλ Ναμπί Σιτ - Al Akhaa Al Ahli Aley 0:1

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

14:30Ντσάλο - Μόγιαλ Μπάρακς 1:0

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Σενγκλέα Αθλέτικς - Μπιρκίρκαρα 0:2
38'Φλοριάνα - Ταρξιέν 2:0

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

14:00Ζέμπουργκ - Μκάμπα 0:0
16:15Γκούντια - Σάιρενς -:-
18:30Βιτοριόσα - Νάξαρ Λάιονς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

75'Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - ΦΟΣ Ραμπάτ 2:0
18:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Γιουσουφιά Μπερετσίντ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Ελίτ 2

16:00Σίντι Κατσέμ - KAC Κενιτρά -:-

ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Πρωτάθλημα Μαυρίκιου

15:30Κουάτρε Μπορνς - Πορτ Λούις -:-
18:00Τσέρκλ Ντε Χοακίμ - Παμπλεμουσέ -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Super D1

18:30JAHE - SNIM -:-
20:50Πολίς - ΑΣΑΚ Κονκόρντε -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα - Πλέι Οφς

03:00Τιγκρές Γ - Κλαμπ Αμέρικα Γ 1:2πέν.

ΜΠΕΝΙΝ: Σαμπιονά Νασιονάλ

17:00Αβράνκου Όμνισπορ - ASVO -:-
17:00Ντράγκονς - Σολέιλ -:-
17:00Ούπι Ονμ - JAC -:-
17:00Τονέρ - Πομπ -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - BDF XI -:-
16:00ΜΡ Χαϊλάντερς - Σανκόγιο Μπους Μπακς -:-
16:00Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν - Σαρπς Σούτινγκ Σταρς -:-
16:00Σεκιούριτι Σίστεμς - Μπλακ Φόρεστ -:-

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Football Championships

03:00Σάουθερν Γιουνάιτεντ - Καντερμπούρι 0:1
03:00Τάσμαν Γιουνάιτεντ - Όκλαντ Σίτι 1:3
03:00Χοκς Μπέι - Ήστερν Σάμπερμπς 1:4
05:45Γουαϊτάκερ - Χάμιλτον 3:4

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Εθνική Κατηγορία Γυναικών - Πλέι Οφς

02:00Νόρδερν Φούτμπολ Γ - Κάντερμπουρι Γιουνάιτεντ Γ 2:3παράτ.

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - Νικητές

03:00Μαναγκούα - Εστέλι 1:0παράτ.

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Μπαρόκα - Μπίντβεστ Γουίτς 1:2

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: 1η Κατηγορία

15:30Ουμπούντου Κέιπ Τάουν - Ρίαλ Κινγκς 1:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:15Χέρενφεν - Ουτρέχτη 2:3
15:30Άγιαξ - Γκράαφστσαπ 8:0
15:30Γκρόνινγκεν - Έμμεν 1:2
17:45Φέγενορντ - Σιτάρντ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:00GOES - UNA 2:3
15:00ΑναβλήθηκεHBS - JVC '31 Κουίκ -:-
15:00ΑναβλήθηκεKVV Κουίκ 20 - USV Χέρκουλες -:-
15:00Ντόνγκεν - Γιόνγκ Φόλενταμ 2:1
15:00ΑναβλήθηκεΡοσμάλεν - Hsc 21 -:-
15:30ΑναβλήθηκεEVV - ADO 20 Χίμσκερκ -:-
15:30ΑναβλήθηκεTEC - HV & CV Κουίκ -:-
15:30ΑναβλήθηκεΟοζτάαν - Βεστλάντια -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - Πλέι Οφς

00:00Μοτάγκουα - Ολίμπια -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

21:15ΜΟΛ Βίντι - Φερεντσβάρος -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

14:00Βακ - Ντορόγκι 1:1
14:00Γκιόρ - Τσεγκλεντί 1:0
14:00Καποσβάρ - Καζιντσμπάρτσικε 2:0
14:00Νηιρεγκιάζα - Μοσονμαγκιαροβάρι 1:1
14:00Ντούνα Ασζφάλτ - Γκιρμότ 3:4
14:00Σιόφοκ - Μονόρι 1:0
14:00Σοροκσάρ - Μπαλμαζουιβάρος 4:0
14:30Μπεκεσκαμπά - Μπουνταορσί 2:0
18:00Βάσας - Μπουνταφόκι -:-
18:00Κσακβαρί - Ζαλαεγκερζέγκ -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Γίνια - BUL 2:2
15:00Μπράιτ Σταρς - Ουγκάντα Ρέβενιου 0:2
15:00Οντουπαράκα - Πολίς 2:1

ΠΑΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00KESC FC - PCAA 2:0
12:00SSGC - Μπαλόκ Νούσκι 1:0

ΠΕΡΟΥ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πλέι Οφς

23:00Σπόρτινγκ Κριστάλ - Αλιάνσα Λίμα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

48'Σλασκ - Κόρονα 1:0
19:00Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Λεχ Πόζναν -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

38'Ρίο Άβε - Μπελενένσες 1:0
19:30Μαρίτιμο - Μπενφίκα -:-
22:00Σπόρτινγκ - Νασιονάλ Μαδέιρα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα ντε Όρνα

13:15Εστορίλ - Φαρένσε 1:0
38'Γκιμαράες Β - Ακαντόμικο Βισέου 1:0
38'Κόβα Ντε Πιεντάντε - Μπράγκα Β 0:0
38'Κοβίλα - Αρούκα 1:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

13:00Μαριτίμο Β - Λουζιτάνια 2:2
17:00Macao - Σάντα Ίρια -:-
17:00Αγκουέντα - Ουνιβερσιδάδ Μαδέιρα -:-
17:00Αμαράντε - Κοΐμπρεζ -:-
17:00Αρματσενένσες - Μουρά Α. Κ. -:-
17:00Βάσκο ντα Γκάμα - Πιναλνοβένσε -:-
17:00Βιτζέλα - Τροφένσε -:-
17:00Γόνδομαρ - Σανιοανένσε -:-
17:00Ζιλ Βιθέντε - Τσάβες Β -:-
17:00Κακαντόρες Ταΐπας - Σάο Μαρτίνιο -:-
17:00Κάλντας - Βιλαφρανκουένσε -:-
17:00Καστέλο Μπράνκο - Σερτανένσε -:-
17:00Κινφάες - Λέκα -:-
17:00Λιμιάνος - Βιλαβερντένσε -:-
17:00Λουζιτάνο FCV - Γκαφάνα -:-
17:00Λούρες - Φατίμα -:-
17:00Μεντά - Πέντρας Ρούμπρας -:-
17:00Μερελινένσε - Φέιφ -:-
17:00Μιραντέλα - Μαρία ντε Φόντε -:-
17:00Νογκουεϊρένσε - Λεϊρία -:-
17:00Ολανένσε - Ρεντοντένσε -:-
17:00Ολέιρος - Αλβέρκα -:-
17:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Αλκαΐνς -:-
17:00Ολιβεϊρένσε - Μιράντες -:-
17:00Οριεντάλ - Μοντίγιο -:-
17:00Παρέδες - Πενάλβα Ντο Καστέλο -:-
17:00Πενίτσε - Ανάντια -:-
17:00Πέντρας Σαλγκάντας - Τορκατένσε -:-
17:00Σακαβενένσε - Ρεάλ -:-
17:00Σπ. Εσπίνο - Σεσαρένσε -:-
17:00Τορεένσε - Σιντρένσε -:-
17:00Φερέιρας - Λουλετάνο -:-
18:00Σπόρτινγκ Ιντεάλ - Αμόρα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών

17:00Α-ντος-Φράνκοζ Γ - Σπόρτινγκ Γ -:-

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:00Μαρσούινς - Εξέλσιορ 1:0
14:00Πετί-Ιλέ - OSCA Λέοπαρντς 6:0
14:00Σεντ-Ντενίζ - Σεντ Λουίς 1:1
14:00Σεντ Πιερουάζ - Ταμπονέζ 4:1
14:00Σεντ Πολουάζ - Κάπρικορν 3:0
14:00Σεντ Σουζάν - Ζαν ντ'Αρκ 0:2

ΡΟΥΑΝΤΑ: Νάσιοναλ Φούτμπολ Λιγκ

15:30Κιγιόβου - Κιγκάλι 0:1
15:30Μπουγκεσέρα - ΑΠΡ 1:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

14:00Καλαράσι - Σεπσί 0:3
20:00Μποτοσάνι - Στεάουα Βουκουρεστίου -:-

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

18:00Ντουάνες - Πίκιν -:-
18:00ΑναβλήθηκεΤζαράαφ - Λινγκουέρε -:-
19:00ASEC Ντιαμπούρ - Κάζα -:-
19:00Πετίτ Κότ - Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

14:00ΑναβλήθηκεΖέμουν - Ντιναμό Βράνιε -:-
14:00ΑναβλήθηκεΜλάντοστ - Ραντ -:-
14:00Σπαρτάκ Ζλάτιμπ. Βόντα - Βόζντοβατς 3:2
38'Βοϊβοντίνα - Προλετέρ 0:0
20:00ΑναβλήθηκεΝάπρεντακ - Ραντνίτσκι Νις -:-
20:00Τσουκαρίκι - Ερυθρός Αστέρας -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

14:00ΑναβλήθηκεΓιάβορ - Μπόρατς -:-
14:00ΑναβλήθηκεΜέταλακ - Σεβόινο -:-
14:00ΑναβλήθηκεΜπάκα Τόπολα - Τράγιαλ Κρούσεβατς -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:30Χιμπέρνιαν - Σέλτικ 2:0
38'Ρέιντζερς - Χάμιλτον 1:0

ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ: Champions League

12:00Κρίσταλ Πάλας - Σόντερς 1:0

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

13:00Αλάιανς - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ 2:0
15:00Γιάνγκ Άφρικανς - Ρούβου Σούτινγκ 3:2
15:00Ντάντα - Άφρικαν Λυών -:-

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00UWI - Χαμπλ Λάιον -:-
22:00Μάουντ Πλέζαντ - Τϊβολι -:-
00:00Καβαλιέρ - Ντανμπεχόλντεν -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

12:30Γιενί Μαλατίγια - Αντάλιασπορ 2:0
15:00Καϊσέρισπορ - Akhisarspor 1:0
18:00Μπεσίκτας - Τραμπζονσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

12:30Αλτάυ - Οσμανλισπόρ 0:1
12:30Γκιρεσούνσπορ - Χατάγιασπορ 0:3
15:00Αντάνασπορ - Εσκισεχίρσπορ 2:0
15:00Μπολουσπόρ - Αλτινόρντου 1:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

12:00Καραμανμαράς - Πεντικσπορ 1:2
12:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Μανίσα 2:0
12:30Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Ετιμεσγκούτ 3:1
12:30Κιρκλαρέλισπορ - Μπουγκσασπόρ 0:0
12:30Μενεμέν Μπελεντιγιέ - Αναντολού Σελτσούκσπορ 3:1
12:30Τοκάτσπορ - Καραγκουμρούκ 0:1
12:30Φετίγιεσπορ - Μπαντίρμασπορ 1:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

12:00Αμεντσπόρ - Μπαγιαράμπασα 2:0
12:00Γκουμουσανεσπόρ - Κασταμονουσπόρ 1:2
12:30Ουσάκ Μπελ. - Σαριγιέρ 0:1
12:30Οφτασπόρ - Νιγκντέ Αναντολού 0:0
18:00Σακάριασπορ - Σαμσουνσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1

12:00Καρακοπρού - Duzyurtspor 0:0
12:00Χοπασπόρ - Ερτζίν 1:1
12:30Γκεμπζεσπόρ - Ερμπαασπόρ 0:0
12:30Κοζάν - Τεπετσίκ 2:2
12:30Νεβσεχίρσπορ - Μπάτμαν Πετρολσπόρ 1:1
12:30Σιλβρίσπορ - Σιλέ Γιλντιζσπόρ 0:1
12:30Τιρέ - Γιόμρασπορ 2:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2

12:00Βαν Μπουγιουκσεχίρ Μπλ. - Ντουζτσεσπόρ 3:2
12:00Οσμανιγιεσπόρ - Όφσπορ 1:0
12:30Αϊμπεϊκόγιου - Αντιγιάμασπορ 2:1
12:30Αλτιντάγκ Μπελεντιγιεσπόρ - Μπεργκαμά Μπελ. 1:0
12:30Εροκσπόρ - Γενί Ορντούσπορ 2:0
12:30Κεμερσπόρ 2003 - Σουλτανμπεϊλί 2:2
12:30Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Κατάλκα 1:1
12:30Κιτζιλκαμπολουκσπόρ - Πατζαρσπόρ 2:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3

12:0024 Ερτζινκασπόρ - Παγιασπόρ 2:0
12:00Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ - Ντιγιάρμπακισπορ 1:1
12:30Καρατσαμπέι Μπιρλικσπόρ - Τσιζρεσπόρ 0:0
12:30Τουργκουτλούσπορ - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ 0:0
12:30Χαλιντέ Εντίπ - Μπουκασπόρ Ιζμίρ 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

78'Πλζεν - Κάρβινα 2:1

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

15:00Καϊρουανέσε - Γκαμπές 2:1
15:00Στάντε Γκαμπεσιέν - Μοναστίρ 0:0
15:00Σταντ Τυνισιέν - Χαμάμ-Λιφ 1:0
15:00Ταταουίν - Μετλαουί 3:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.

Αλλαγή σε έκδοση αφής