REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Νιουκάστλ - Γουέστ Χαμ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣαουθάμπτον - Κρίσταλ Πάλας -:-
22:15Γούλβς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Λούτον - Γουότφορντ -:-
14:30Μίντλεσμπρο - ΚΠΡ -:-
14:30Μπρέντφορντ - Μίλγουολ -:-
14:30Νότινγκχαμ Φόρεστ - Χάντερσφιλντ -:-
14:30Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Μπρίστολ Σίτι -:-
14:30Σουόνσι - Γουίκομ -:-
14:30Στόουκ - Πρέστον -:-
22:00Νόριτς - Μπόρνμουθ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Γουίγκαν - Κρου -:-
14:30Μίλτον Κέινς Ντονς - Πόρτσμουθ -:-
14:30Μπάρτον - Πλίμουθ -:-
14:30Μπλάκπουλ - Σάντερλαντ -:-
14:30Μπρίστολ Ρόβερς - Λίνκολν -:-
14:30Ρότσντειλ - Άκρινγκτον -:-
14:30Σριούσμπερι - Ντονκάστερ -:-
14:30Τσάρλτον - Ίπσουιτς -:-
14:30Χαλ - Φλίτγουντ -:-
19:30Γουίμπλετον - Σουίντον -:-
19:30Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Τζίλιγχαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Γκρίμσμπι - Μπόλτον -:-
14:30Έξετερ - Σάουθεντ -:-
14:30Καρλάιλ - Πορτ Βέιλ -:-
14:30Λέιτον Όριεντ - Μπάροου -:-
14:30Μόρκαμ - Όλνταμ -:-
14:30Νιουπόρτ - Κέιμπριτζ -:-
14:30Στίβενεϊτζ - Μάνσφιλντ -:-
14:30Τρανμίρ - Σάλφορντ -:-
14:30Φόρεστ Γκριν - Σκάνθορπ -:-
14:30Χάροουγκεϊτ - Μπράντφορντ -:-
19:30Κόλτσεστερ - Γουόλσολ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

14:15Χάλιφαξ - Κινγκς Λιν -:-
14:30Γέοβιλ - Μπόρεχαμ Γούντ -:-
14:30Γουελντστόουν - Χάρτλπουλ -:-
14:30Γουόκινγκ - Ρέξαμ -:-
14:30Μπαρνέτ - Άλντερσοτ -:-
14:30Νότς Κάουντι - Ίστλιχ -:-
14:30Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ - Σόλιχαλ -:-
14:30Στόκπορτ - Μέιντενχεντ -:-
14:30Τσέστερφιλντ - Μπρόμλεϊ -:-
18:30Άλτρινκχαμ - Σάτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA

19:30Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Μίντλεσμπρο U18 - Γουλβερχάμπτον U18 -:-
13:30Μπράιτον U18 - Ρέντινγκ U18 -:-
13:30Σάντερλαντ U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 -:-
14:00Νόριτς U18 - Σαουθάμπτον U18 -:-
14:30Κρύσταλ Πάλας U18 - Άστον Βίλα U18 -:-
14:30Λιντς U18 - Στόουκ U18 -:-
14:30Μπλάκμπερν U18 - Ντέρμπι U18 -:-
14:30Νιουκάστλ U18 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U18 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Κύπελλο Νέων

18:30Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U18 - Μπρίστολ Σίτι U18 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA Γυναίκες

14:00Μάντσεστερ Σίτι Γ - Άστον Βίλα Γ -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00ΑναβλήθηκεΚαϊλούνγκο - Πεναρόσα -:-
16:00Κόσμος - Γιουβένες/Ντογκάνα -:-
16:00Τρε Πεν - Ντομανιάνο -:-
16:00Φόλγκορ - Φιορεντίνο -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Κέσλα - Σαμπά Μπακού -:-
19:15Νέφτσι Μπακού - Ζίρα -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

22:30Γκαζλ ελ Μαχαλά - Πίραμιντς -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Χαντιγιά Χοσανά - Βολκίτε Κενέμα -:-
19:00Μπαχίρ Νταρ Κένεμα - Ντιρέ Ντάβα -:-

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Κλοτούρ

00:00Κοσμόπολαϊτς - Φίκα -:-

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30ES Bafing - ΑΣΙ ντ'Αμπενγκουρού -:-
21:00Μπασάμ - Άφρικα Σπορτς -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Κούκσι - Τίρανα -:-
17:00Παρτιζάνι - Καστριότι -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

14:00Δυναμό Τιράνων - Βόρα -:-
14:00Μπουρέλι - Κοράμπι Πεσκόπι -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Ερτζένι - Παρτιζάνι II -:-
16:00Μπεσελίντιγια Λέζα - Κόπλικ -:-
16:00Τσερίκ - Φλαμουρτάρι -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

17:00MO Κονσταντίν - Κρουμπ -:-
17:00Αμάλ Μπου Σααντά - Μπλίντα -:-
17:00Αρζέφ - Ουέντ Σλάι -:-
17:00Άρμπα - Χαράτς -:-
17:00Ελ Κεμίς - Αΐν Ντεφλά -:-
17:00Ελ Κερμά - Αΐν Ουεσάρα -:-
17:00Κεντσελά - Κα Μπάτνα -:-
17:00Μπεγιάια - Μπεγιάια -:-
17:00Μπένι Τουρ - Λακντάρια -:-
17:00ΜΣΠ Μπάτνα - Ανάμπα -:-
17:00Ουέντ Ρίου - ASM Οράν -:-
17:00Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ - Μπεν Ακνούν -:-
17:00Ουλέντ Ντιελάλ - Τσαουιά -:-
17:00ΡΚ Κούμπα - Μσίλα -:-
17:00Σαϊντά - Τεμουτσέντ -:-
17:00Ταντιενάντ - Έουλμα -:-
17:00Τελαγκέμα - Τσέλγκουμ -:-
00:30JSM Τιαρέτ - Ρέμτσι -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Κουπ ντε λα Λιγκ - Προκριματικά

ΠαράτασηΜπόρντι Μπου Αρεριντί - Οράν 0:0

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:30Σαγκράντα - Πέτρο Ατλέτικο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ

23:15Αλντόσιβι - Ροζάριο Σεντράλ 0:1
00:00Βελέζ Σάρσφιλντ - Ουρακάν 2:0
03:30Σεντράλ Κόρντομπα - Ρίβερ Πλέιτ -:-
19:30Σαρμιέντο Τζουνίν - Λανούς -:-
21:45Σαν Λορέντζο - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-
00:00Μπόκα Τζούνιορς - Ατλέτικο Τουκουμάν -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

21:00Μπράουν Αντρόγκε - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο -:-
21:30Ιντστιτούτο Κόρντομπα - Φέρο Καρίλ Οέστε -:-
21:30Μπαράκας Σεντράλ - Ντεπορτίβο Μορόν -:-
22:30Βίγια Νταλμάιν - Ολ Μπόιζ -:-
23:00Χιμνάσια Χουχούι - Τριστάν Σουάρεζ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

22:00Ντεσαμπαράντος - Χουρακάν Λας Χέρας -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

00:00Ταγιέρες Εσκαλάντα - Σατσατσίπας 4:0
20:30Ντεπορτίβο Αρμένιο - Λος Αντές -:-
21:30UAI Ουργκίζα - Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα -:-
21:30Βίγια Σαν Κάρλος - Κολεγκιάλες -:-
21:30Ντεπορτίβο Μέρλο - Κανουέλας -:-
21:30Σαν Μιγκέλ - Ακασούζο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:30Πορβενίρ - Λεάντρο Ν. Άλεμ -:-
21:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Μπερατζατέγκουι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα

16:00Κομιουνικασιόνες BςAς Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ -:-
16:00Λανούς Γ - Σαν Λορέντζο Γ -:-
17:00UAI Ουργκίζα Γ - Εστουντιάντες Γ -:-
21:30Εξουρσιονίστας Γ - Βίγια Σαν Κάρλος Γ -:-
22:30Ουρακάν Γ - Ιντεπεντιέντε Γ -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ

17:30Αλ-Ουαντά (Ηαε) - Γκόα (Iνδ) -:-
18:00Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια (Ιρκ) - Πακτακόρ (Ουζ) -:-
20:00Αλ-Ραϊάν (Κατ) - Περσέπολις (Ιρν) -:-
21:00Αλ Ναζρ Ριγιάντ (Σαρ) - Αλ-Σαντ (Κατ) -:-
21:00Τερακτόρ-Σαζί (Ιρν) - Αλ Σαριάχ (Ηαε) -:-
21:00Φουλάντ (Ιρν) - Αλ Ουεχντάτ (Ιορ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

10:00ΑναβλήθηκεΟυέλινγκτον Φίνιξ - Γουέστερν Γιουνάιτεντ -:-
10:05Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Σέντραλ Κόστ Μάρινερς -:-
12:10Μέλμπουρν Σίτι - Μέλμπουρν Βίκτορι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ -:-
10:30Μονάρο Πάνθερς - West Canberra Wanderers -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:30Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ - Βαλεντίν -:-
07:30Λάμπτον Τζάφας - Λέικ Μακουάρι -:-
10:00Έτζγουορθ Ιγκλς - Νιουκάστλ Ολύμπικ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

08:00Northbridge Bulls FC - Μάνλι Γιουνάιτεντ -:-
08:30Σάδερλαντ Σαρκς - Ρόκντεϊλ Σίτι Σανς -:-
11:00Μαρκόνι Στάλιονς - Σίδνεϊ Ολύμπικ -:-
12:00Ντρούιτ Τάουν Ρέιντζερς - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

09:15Λόγκαν Λάιτινγκ - Γκολντ Κόαστ Νάιτς -:-
11:30Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ - Κουίνσλαντ Λάιονς -:-
12:30Ήστερν Σάμπερμπς - Μόρετον Μπάι Γιουνάιτεντ -:-
12:30Μάγκπιζ Κρουσέιντερς - Πενινσούλα -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

07:00Αδελαϊδά U21 - Κρόιντον Κινγκς -:-
08:30Αδελαΐδα Ράιντερς - Αδελαΐδα Κόμετς -:-
08:30Σταρτ Λάιονς - Κάμπελταουν Σίτι -:-
10:30Αδελαϊδά Σίτι - Μπλου Ιγκλς -:-
11:30Αδελαΐδα Ολύμπικ - Σάουθ Αδελαΐδα -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:15Κίνγκμπορο Λάιονς - Ντέβονπορτ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

08:00Ίστερν Λάιονς - Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ -:-
10:00Νότια Μελβούρνη - Σεντ Άλμπανς -:-
12:00Ντάντενονγκ Θάντερ - Χαμ Σίτι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00Αρμαντέιλ - Μπαλκάτα -:-
10:00Γιουνταλούπ - Ρόκινγκχαμ Σίτι -:-
10:00Γκβέλουπ Κροάσια - Περθ Γκλόρι U21 -:-
10:00Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ - Σορέντο -:-
10:00Κόκμπερν Σίτι - Περθ -:-
10:00Μπέισγουότερ - Φλόριτ Αθήνα -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

11:00Ακάκια Ριτζ - Άλμπανι Κρικ -:-
11:00Δε Γκαπ - Ουέστερν Σπίριτ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Αντμίρα - Χάρτμπεργκ -:-
18:00Ριντ - Άλταχ -:-
18:00Σεντ Πόλτεν - Αούστρια Βιέννης -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Αμστέτεν - Λίφερινγκ -:-
15:30Αούστρια Βιέννης II - Βάκερ Ίνσμπρουκ -:-
15:30ΛΑΣΚ Τζούνιορς - Τιμ Βιέννης -:-
15:30Λιτς - Βόρβαρτς Στιούρ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

19:30Σαρλερουά - Έπεν -:-
21:45Αντβέρπ - Γκενκ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1Β Προ Λιγκ

17:00Σερένγκ - Λιρς Κεμπεζόνεν -:-
21:00RWDM - Λόμελ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων

17:00Ζούλτε Βάρεγκεμ Γ - Γκενκ Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Στάδιο Νικητών

15:00Λίβεν Γ - Άντερλεχτ Γ -:-
17:00Σταντάρ Λιέγης Γ - Μπριζ Γ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Ατλέτικο Βενεζουέλα - Μετροπολιτάνος 3:2
45+'Εστουντιάντες Μέριδα - Τρουχιγιάνος 1:0
23:00Καράκας - UCV -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Μπιν Ντιν - Ταν Χόα -:-
13:00Νγκέ Αν - Χονγκ Λιν Χα Τιν -:-
15:15Σάι Γκον - Χάι Φονγκ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

13:00BHTS Κουάνγκ Ναμ - Καν Το -:-
14:00Πο Χιέν - TTBD Που Ντονγκ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

02:30ΑναβλήθηκεΝασιονάλ Ποτόσι - Ρόιαλ Πάρι -:-
22:00ΑναβλήθηκεΟριέντε Πετρολέρο - Όλγουέιζ Ρέντι -:-
00:15ΑναβλήθηκεΔε Στρόνγκεστ - Palmaflor -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

14:00Ρενόβα - Σίλεξ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL

14:00Sloga Vinica - Πλακόβιτσα -:-
14:00Veleshta - Κοράμπ -:-
14:00Βελατζερίμι - Τέτεκς -:-
14:00Γκοστιβάρ - Όχριντ -:-
14:00Καντίνο Σκόπιε - Ντρίτα -:-
14:00Κιτ Γκόου Πετσέβο - Κοζούν Γκεβγκέλια -:-
14:00Μπρεγκάλνιτσα Στιπ - Rosoman 83 -:-
14:00Σάσα - Πομπέντα -:-
14:00Τίκβες - Οσογκόβο -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

19:30Λίνφιλντ - Μπαλιμένα -:-
19:30Πορταντάουν - Κλίφτονβιλ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Κρούπα - Σλόμποντα -:-
16:00Μλάντοστ DK - Τάζλα Σίτι -:-
20:00Σαράγεβο - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH

17:30Βις Σιμ-Μπο - Χαντζίτσι -:-
17:30Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Τράβνικ -:-
17:30Γκοράζντε - Καπλίνα -:-
17:30Γκράντατσα - Ζιβινίτσε -:-
17:30ΗΝΚ Οράσιε - Κακανί -:-
17:30Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - ΤΟΣΚ Τεσανί -:-
17:30Ποσούσιε - Ίγκμαν Κόνιτς -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

17:00Γιεντίνστβο Μπρκο - Σλόγκα Ντομπόι -:-
17:00Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Πρίγεντορ -:-
17:00Λέοταρ - Νόβι Γκραντ -:-
17:00Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Κοτζάρα -:-
17:00Μόντριτσα - Ζβιγιέζντα 09 -:-
17:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Σουτιέσκα Φόκα -:-
17:00Ποντρίνιε Γιάνια - Σλάβιγια -:-
17:00Τεκστιλάτς - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:45Μπότεφ Πλόβντιβ - Σλάβια Σόφιας -:-
20:00Αρντά - Μπερόε -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Ατλέτικ Κουκλέν - Gorski Izvor -:-
17:00Βερέια - Ροντόπα Σμολιάν -:-
17:00Γιαμπόλ 1915 - Τσερνομόρετς 1919 -:-
17:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Λέφσκι Κάρλοβο -:-
17:00Μαρίτσα Πλόβντιφ - Ντιμίτροβγκραντ -:-
17:00Μπόριλαβ Παρβομέι - Κάρνομπατ -:-
17:00Νέσεμπαρ - Ζάγκορετς -:-
17:00Ροζόβα Ντολίνα - Σπαρτάκ Πλόβντιβ -:-
17:00Χάσκοβο 1957 - Σοκόλ Μάρκοβο -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση

16:00Βελμπάζντ - Γκρανίτ Βλαντάγια -:-
16:00Βίρεν - Κιουστεντίλ -:-
16:00Μπάλκαν Μπότεβγκραντ - Ομπορίστε -:-
16:00Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι - Λέφσκι Τσέπιντσι -:-
16:00Περούν - Μπάνσκο -:-
16:00Ράζλογκ - Μπότεφ Ιχτιμάν -:-
16:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Γκότσε Ντέλτσεφ -:-
16:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Μπελασίτσα -:-
16:00Τσάβνταρ Ετροπόλ - Μάρεκ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

16:00Ντοροστόλ - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ -:-
16:00Σβετκάβιτσα - Ντούναβ Ρούσε -:-
16:00Σεπτέμβρι Τερβέλ - Τσερνολόμετς -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο

23:00Κορουρίπε - Μούριτσι -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αμαζονένσε

23:05Μαναούς - Πρινσέσα Σολιμόες -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπαϊάνο

22:00Ουνίρμπ - Βιτόρια ντα Κονκουίστα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλιένσε - Δεύτερη φάση

21:30Γκάμα - Ουναΐ EC -:-
21:30Λουτζιάνια - Ταγκουατίνγκα Εσπόρτε Κλούμπε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καπιτζάμπα

21:00Βιτόρια - Ρεάλ Νοροέστε -:-
21:00Ντεσπορτίβα Φεροβιάρια - Εστρέλα ντο Νόρτε -:-
21:00Ρίο Μπράνκο-VN - Ρίο Μπράνκο -:-
21:00Σέρα - Πινέιροζ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Τάκα Γκουαναμπάρα

21:15Μαντουρέιρα - Μακάε -:-
22:00Φλουμινένσε - Μποταφόγκο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο - Πρώτη φάση

ΗμίχρονοΣΕΡ Καγίας - Γκρέμιο 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκοϊάνο

00:30Γκοϊανιένσε - Κρατς Γκόου -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο

23:30Αμέρικα ΜΓ - Κοϊμπρα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

16:00Ταπάγιος - Παϊσαντού -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραϊμπάνο

22:00Νασιονάλ ντε Πάτος - Περίλιμα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

21:30Ρίο Μπράνκο PR - Τσιανόρτε -:-
22:00Ατλέτικο Παραναένσε - Οπεράριο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα

ΗμίχρονοΚορίνθιανς - Σάο Μπέντο 0:1
ΗμίχρονοΠόντε Πρέτα - Σάντος 3:0
04:00Παλμέιρας - Σάο Πάολο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Πιοιένσε

21:45Πίκοζ - Παρναχίμπα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο

22:00Ατλέτικο Γκλοριένσε - Κονφιάνκα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε - Πλέι Οφς

22:00Μπαΐα - CRB -:-
22:00Φορταλέζα - CSA -:-
00:30Βιτόρια - ΑΕ Άλτος -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

23:00Σάο Πάολο Γ - Γκρέμιο Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

13:45Ανζέρ - Ρεν -:-
18:00Μαρσέιγ - Λοριάν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Κλερμόν - Χάβρη -:-
16:00Τρουά - Καέν -:-
21:00AC Αζαξιό - Νιόρ -:-
21:00Βαλενσιέν - Γκινγκάμπ -:-
21:00Ντανκέρκ - Γκρενόμπλ -:-
21:00Οσέρ - Νανσί -:-
21:00Ροντέ - Παρίσι -:-
21:00Σαμπλί - Αμιέν -:-
21:00Σοσό - Πο -:-
21:00Τουλούζ - Σατορού -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

20:00Κονκαρνεό - Μπαστιά-Μποργκό -:-
20:00Σέτε - Λαβάλ -:-
21:00Ερυθρός Αστέρας - Σολέ -:-
21:00Μπουλόν - Στάντε Μπριοσίν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

15:30Ίσι Γ - Μονπελιέ Γ -:-
15:30Ρεμς Γ - Ντιζόν Γ -:-
15:30Σογιό Γ - Μπορντό Γ -:-
15:30Φλερί 91 Γ - Γκινγκάμπ Γ -:-
21:45ΑναβλήθηκεΠαρίσι Γ - Παρί Σεντ Ζερμέν Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Άουγκσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ -:-
16:30Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου -:-
16:30Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης -:-
16:30Ουνιόν Βερολίνου - Στουτγκάρδη -:-
16:30Φράιμπουργκ - Σάλκε -:-
19:30Μπάγερ Λεβερκούζεν - Κολωνία -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σαν Πάουλι - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Βερλ - Ουέρντινγκεν -:-
15:00Βικτόρια Κολωνίας - Χάλεσκερ -:-
15:00Καϊζερσλάουτερν - Σααρμπρίκεν -:-
15:00Μαγδεβούργο - Τσβίκαου -:-
15:00ΑναβλήθηκεΝτιναμό Δρέσδης - Ντούισμπουργκ -:-
15:00Τουργκούτσου Μονάχου - Μόναχο 1860 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Άαχεν - Βέγκμπεργκ-Μπικ -:-
15:00Γκλάντμπαχ II - Άλεν -:-
15:00Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Βίντενμπρουκ -:-
15:00Ροντινγκχάουζεν - Μπόνερ -:-
15:00Στράελεν - Έσεν -:-
15:00Χόμπεργκ - Σπορφρόιντε Λότε -:-
16:30Βούπερταλ - Κολωνία II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00FSV Φρανκφούρτη - RW Κόμπλεντζ -:-
15:00VfR Άαλεν - Χόμπουργκ 08 -:-
15:00Βάλντορφ - Έλβερσμπεργκ -:-
15:00Μάιντζ II - Έσεν Κάσελ -:-
15:00Μπάχλινγκερ - Σταντάλεντορφ -:-
15:00Όφενμπαχ - Στουτγκάρδη II -:-
15:00Σόνενχοφ Γκρόσασπακ - Σκοτ Μάιντζ -:-
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Αλτζενάου -:-
15:00Φράιμπουργκ II - Πιρμασένς -:-
15:00Χόφενχαϊμ II - Γκίεσεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

19:30Μπάγερν Μονάχου Γ - Χόφενχαϊμ Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα Γυναικών

16:00Χόφενχαϊμ 2 Γ - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς Γ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

13:00Σουκούρα - Τελαβί -:-
15:00Σαμγκουραλί - Τορπέντο Κιουταΐσι -:-
17:00Ντίλα Γκόρι - Ντιναμό Μπατούμι -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

13:00Μερανί Τιφλίδας - Σεβαρντένι Τιφλίδας -:-
14:00Γκάγκρα - Μπόλνισι -:-
14:00Ρουστάβι - Ζούγκντιντι -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

17:00Γιουρόπα - Λινξ -:-
19:30Σεντ Τζόσεφς - Λάιονς Γιβραλτάρ -:-
21:30Λίνκολν - Μονς Κάλπε -:-

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

23:30Μπαντζούλ Γιουνάιτεντ - Ελίτ Γιουνάιτεντ 0:0
01:30Φόρτουν - Πόρτς Οθόριτι -:-
23:30Μπρικάμα Γιουνάιτεντ - Μαριμού -:-

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Έλμινα Σαρκς - WAFA -:-
18:00Κινγκ Φέιζαλ Μπέιμπς - Ασάντι Γκολντ -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

21:00Ιθτάπα - Σακατσίσπας -:-
00:00Σάντα Λουτσία - Κόμπαν Ιμπέριαλ -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30ASFAG - Κάλουμ Σταρ -:-
17:30Έλεφαντ Κολέα - Φέλο Σταρ -:-
17:30Ουακρίγια - ΚΟ Κοϊά -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

14:15Κόγκε - Σίλκεμποργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Βεντσισέλ - Χβιντόβρε -:-
16:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Χόμπρο -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

14:00Σφμ-Ούρε - Χόλστεμπρο -:-
14:30VSK Άαρχους - Σίντβεστ -:-
15:00Μίντλφαρτ - Ντάλουμ -:-
15:00Μπλόκους - Άαρχους Φρέμαντ -:-
15:00Νέσμπυ - B.93 Κοπεγχάγη -:-
15:00Χόλμπαεκ - Φρεμ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

15:00Τάρνμπι - Ρόσκιλντε -:-
15:00Χίλεροντ - Σκόβσοβεντ -:-
16:00Νίκομπινγκ - Ρόσκιλντε KFUM's -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

14:00ASA Άαρχους Γ - B93 Γ -:-
15:00Άαλμποργκ Γ - Οντένσε Q Γ -:-
15:00Σάντμπι Γ - Άαρχους Γ -:-

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Μπρόντμπι Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ -:-
15:00Νόρντζελαντ Γ - Κέλντινγκ Γ -:-
17:00Κόγκε Γ - Θίστεντ Γ -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

ΗμίχρονοΤσιμπάο - Γιαραμπακόα 1:2
23:00Βέγκα Ρεάλ - Ατλάντικο -:-
00:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Ατλέτικο -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση

3'Μουσούκ Ρούνα - Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 0:0
23:00Μακάρα - Ορένσε -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:15Σιόν - Ζυρίχη -:-
21:30Σεν Γκάλεν - Λουκέρνη -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:15Γκρασχόπερς - Βιλ -:-
19:15Κριέν - Σαφχάουζεν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

16:00Μούνσινγκεν - Σαμ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΜπλακ Σταρς - Σιών II -:-
17:00ΑναβλήθηκεΓιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Ράπερσβιλ -:-
17:00Ζυρίχη II - Σιών II -:-
17:00ΑναβλήθηκεΚένιζ - Σαμ -:-
17:00Μπαβουά - Βασιλεία II -:-
17:00Μπρεϊτενρέιν - Μπελιντζόνα -:-
17:00Μπρούλ - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπρούλ - Ιβερντόν -:-
17:00Σταντ Νιόν - Μπλακ Σταρς -:-
18:00Ετουάλ-Καρούζ - Κένιζ -:-
18:30Ιβερντόν - Ράπερσβιλ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Νάσιοναλιγκα Α Γυναικών

17:00Λουκέρνη Γ - Γιουνγκ Μπόιζ Γ -:-
18:00Σερβέτ Γ - Ζυρίχη Γ -:-
19:00Λουγκάνο 1976 Γ - Σεν Γκάλεν Γ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00ΟΦΗ - Ατρόμητος -:-
17:15Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης -:-
19:30Βόλος ΝΠΣ - Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

14:45Διαγόρας - Τρίκαλα -:-
14:45Λεβαδειακός - Ιωνικός Νικαίας -:-
14:45ΟΦ Ιεράπετρας - Ξάνθη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

12:00Καλαμάτα - Νίκη Βόλου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 7ος Όμιλος

16:30Άρης Σκάλας - Πανγυθεατικός -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

16:00Φλόρα - Νάρβα -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

03:00Χιούστον - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς -:-
04:30Σιάτλ - Μινεσότα -:-
21:00Κλαμπ ντε Φουτ Μοντρεάλ - Τορόντο -:-
22:00Ορλάντο Σίτι - Ατλάντα Γιουνάιτεντ -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

00:00Νιού Ίνγκλαντ II - Ρίτσμοντ Κίκερς -:-

ΗΠΑ: NWSL Τσάλεντζ Καπ Γυναικών

05:00Ράιν Γ - Χιούστον Ντας Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Γιοκοχάμα - Βεγκάλτα Σεντάι -:-
08:00Οϊτά - Κασίβα -:-
08:00Τοκουσίμα - Κασίμα -:-
08:00Φουκουόκα - Τόκυο -:-
09:00Σονάν - Βίσσελ Κόμπε -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

07:00Μπλάουμπιτζ - Γιαμαγκάτα -:-
08:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Καναζάβα -:-
08:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Ματσίδα Ζέλβια -:-
08:00Κυότο - Κιτακιουσού -:-
08:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Κόφου -:-
08:00Ομίγια - Εχίμε -:-
08:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Κουσάτσου -:-
08:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Τοτσίγκι -:-
10:00Οκαϊάμα - Μίτο -:-
11:00Ριουκίου - Τόκυο Βέρντι -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Yamato Sylphid Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ -:-
07:00Ανγκεβαϊολέτ Χιροσίμα Γ - Τακατσούκι Σπεράντζα Γ -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

22:30Αλ Σαλτ - Αλ Τζαζίρα -:-

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

16:00Αλ-Κασίμ - Αλ Καραμπά -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑλ Σορτά - Ναφτ Μισάν -:-
16:00Ζακό - Naft Al-Basra -:-
21:00Ερμπίλ - Αλ Καρκ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

20:00Ντάνταλκ - Σεντ Πάτρικς -:-
20:00Σάμροκ Ρόβερς - Λόνγκφορντ -:-
20:00Σλάιγκο Ρόβερς - Φιν Χαρπς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών

16:00Μποέμιανς Γ - Κορκ Σίτι Γ -:-
20:00Ντάμπλιν Γουέιβς Γ - ΓκόλγουεϊWFC Γ -:-
20:00Πίμαουντ Γ - Σέλμπουρν Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

15:00Λούγκο - Αλκορκόρν -:-
17:00Καστεγιόν - Μαγιόρκα -:-
19:15Λας Πάλμας - Μάλαγα -:-
19:15Σπόρτινγκ Χιχόν - Οβιέδο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1 - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα - Βαγιαδολίδ Προμέσας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Κορούξο - Οβιέδο Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1 - Δεύτερη φάση

18:00Φερόλ - Μαρίνο Ντε Λουάνκο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

16:45Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Λογκρόνς -:-
17:30Αμορεμπιέτα - Καλαχόρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Λεϊόα - Ιθάρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2 - Δεύτερη φάση

19:30Λαρέντο - Ταραζόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Λ'Οσπιταλέ - Ατζενέτα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Λας Πάλμας Β - Πόλι Εχίδο -:-
20:00Μαρίνο - Γιέκλανο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5 - Γκρούπ Προβιβασμού

19:00Ρεάλ Μαδρίτης Β - Ταλαβέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5 - Δεύτερη φάση

18:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Βιλανοβένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1 - Δεύτερη φάση

19:00Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Εστραντένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Ριμπαμοντάν Αλ Μαρ - Σολάρες -:-
19:30Μπετζανά - Τορίνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3 - Δεύτερη φάση

18:00UD Σαμάνο - Καρτές -:-
18:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Σελάγια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4 - Γκρούπ Προβιβασμού

16:30CD Βιτόρια - Σοσιεδάδ Γ -:-
18:00Πασάια - Σεστάο -:-
18:30Ουρντουλίθ - Γκέρνικα Κλουμπ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Σοντούπε - Ορέρα Ονταρόα -:-
17:30Λαγκούν Ονάκ - Ουργκάτζι -:-
17:30Σαντούρθι - Σομορόστρο -:-
19:15Ντουράνγκο - Μπαλμασέντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4 - Δεύτερη φάση

16:30Σαν Ιγκνάτσιο - Μπεασαΐν -:-
17:30Αναϊτασούνα - Ντέουστο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6 - Γκρούπ Προβιβασμού

20:00Ρόντα - Ιντερσίτι -:-
20:00Σαγκουντίνο - Ilicitano -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Άτσερο - Κρεβιλέντε -:-
20:30Βιλαμαρζάντ - Νοβέλντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Λεονέσα Β - Μπούργκος Προμέσας -:-
19:00Ατλέτικο Αστόργκα - Νουμάνθια Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Πεναράντα ντε Μπρακαμόντε - Αλμαζάν -:-
18:00Σαλαμάνκα Β - Λα Γκράνια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Δεύτερη φάση

18:00Ατλέτικο Τορντεσίγιας - Ρεάλ Αβίλα -:-
18:30Λα Βιργκέν - Αραντίνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:45Χαέν - Μελίλα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Αντράτξ - Σαντ Ζορντί -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Τζένοβα - Λοσετένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11 - Δεύτερη φάση

13:00Πορτμανί - Σαντανίι -:-
17:15Μανακόρ - Σαν Ραφαέλ -:-
19:30Κολερένσε - Μαγιόρκα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:00Αρντόι - Βάλε Έγκες -:-
18:00Πένα - Μπετί Κοζκόρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Μπαζτάν - Τσαντρέα -:-
17:30Μπιντεζάρα - Ρίβερ Έγκα -:-
17:30Φοντέγιας - Κορεγιάνο -:-
18:00Λούρδες - Μπετί Ονάκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15 - Δεύτερη φάση

18:00Καντολάγκουα - Παμπλόνα -:-
18:00Κορτές - Χουάρτε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Κομίγιας - Αλμπερίτε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18 - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Αλμάγκρο - Μαντριντέγιος -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18 - Δεύτερη φάση

19:00Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ - Γκουανταλαχάρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

22:30Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Εϊμπάρ Γ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ -:-
12:00Εσπανιόλ Γ - Ράγιο Βαγιεκάνο Γ -:-
13:00Μπαρτσελόνα Γ - Λα Κορούνια Γ -:-
13:45Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Λογκρόνο Γ -:-
14:00Τενερίφη Γ - Σάντα Τερέζα Γ -:-
15:00Λεβάντε Γ - Ουέλβα Γ -:-
18:00Βαλένθια Γ - Μαδρίτη Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:45Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-
20:30Μακάμπι Χάιφα - Σμόνα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Νετάνια - Χαποέλ Τελ Αβίβ -:-
18:00Χάποελ Μπνέι Σανίν - Χάποελ Κφαρ Σαμπά -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

21:00Χαποέλ Ικσάλ Ιμάντ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Κροτόνε - Ουντινέζε -:-
16:00Σαμπντόρια - Βερόνα -:-
19:00Σασουόλο - Φιορεντίνα -:-
21:45Κάλιαρι - Πάρμα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

15:00Βιτσέντζα Βίρτους - Λέτσε -:-
15:00Έμπολι - Μπρέσια -:-
15:00Μόντσα - Kρεμονέζε -:-
15:00Πίζα - Κοζέντσα -:-
15:00Ρετζίνα 1914 - Ρετζιάνα -:-
15:00Σαλερνιτάνα - Βενέτσια -:-
17:00Τσιταντέλα - Κιέβο -:-
19:00Πορντενόνε - Φροζινόνε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

18:30Ραβέννα - Περούτζια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

18:30Βιμπόνεζε - Αβελίνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Προ Λιβόρνο - Μετζολάρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00Γιουβέντους U19 - Άσκολι U19 -:-
14:00Αταλάντα U19 - Ρόμα U19 -:-
14:00Μίλαν U19 - Τορίνο U19 -:-
16:00ΣΠΑΛ U19 - Μπολόνια U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Κροτόνε U19 - Νάπολι U19 -:-
13:00Εντέλα U19 - Φροζινόνε U19 -:-
15:00Kρεμονέζε U19 - Ουντινέζε U19 -:-
15:30Κιέβο U19 - Μόντσα U19 -:-
16:00Βερόνα U19 - Μπρέσια U19 -:-
16:00Μπενεβέντο U19 - Σαλερνιτάνα U19 -:-
16:00Πεσκάρα U19 - Ρετζίνα U19 -:-
16:00Πίζα U19 - Σπέτσια U19 -:-
16:00Πορντενόνε U19 - Βιτσέντζα U19 -:-
16:00Ρετζιάνα U19 - Πάρμα U19 -:-
16:00Τσιταντέλα U19 - Βενέτσια U19 -:-
16:30Λέτσε U19 - Κοζέντσα U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

13:30Μπάρι Γ - Ίντερ Γ -:-
13:30Φιορεντίνα Γ - Ρόμα Γ -:-
16:00Έμπολι Γ - Φλορεντία Γ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

11:00Kyzylzhar Academy - Καϊράτ Ακάντεμι -:-
12:00Εκιμπαστούζ - Κιράν -:-
13:00Lashyn Taraz - Οκτζετπές -:-
13:00Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα - Igilik -:-
13:00Σακτάρ Μπουλάτ - Μακτααράλ -:-
14:00Ακαντέμιγια Όντουστικ - Aksu -:-

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1

16:00APEJES Ακάντεμι - Κολόμπε Λόμπο -:-
16:00Γιούνγκ Σπορτς Ακάντεμι - Πάνθερ -:-
16:00Έντινγκ Σπορ - Ντράγκον ντε Γιαουντέ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΝιού Σταρ - Κότονσπόρ -:-
16:00Ουνιόν Ντουαλά - Αβιόν Ακάντεμι -:-
17:00Φίτσι - Μπαμεντά -:-
17:00Φοβού Μπαχάμ - Μπαμπούτος -:-
18:00Γιαφούτ - Σταντ Ρενάρντ -:-
18:00Κάνον Γιαουντέ - Τονέρ -:-
18:00Λε Αστρ - UMS ντε Λουμ -:-

ΚΑΤΑΡ: QFA Καπ

23:15Αλ-Γκαράφα - Αλ Μαρκίγια 2:3
21:00Αλ Αραμπί - Σαμάλ -:-
21:00Αλ-Ουάαμπ - Λουσαΐλ -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:30Ίλμπιρς - Καρά Μπαλτά -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

03:40Αλιάντζα Πετρολέρα - Ενβιγκάντο -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

23:00Βαλεντουπάρ - Ατλέτικο -:-
23:30Λεόνς - Κορτουλούα -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30ΑΣ Βίτα Κλαμπ - Ρέιντζερς -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

23:00Ελ Πάσο (Ηπα) - Νορθ Τέξας (Ηπα) 1:3
00:00Maryland Bobcats (Ηπα) - Σαν Ντιέγκο 1904 (Ηπα) 1:2
03:00Νιου Άμστερνταμ (Ηπα) - Τσατανούγκα (Ηπα) -:-
15:00Γκνιστάν (Φιν) - HIFK (Φιν) -:-
15:00Μιοντάλεν (Νορ) - Γκρορούντ (Νορ) -:-
15:00Ρόζενμποργκ (Νορ) - Ράουφος (Νορ) -:-
15:00Χάκα (Φιν) - KTP (Φιν) -:-
16:30Γιάρο (Φιν) - Ιλβ 2 (Φιν) -:-
17:00SJK (Φιν) - KPV (Φιν) -:-
17:00Ίντερ Τούρκου (Φιν) - Μάριεχαμν (Φιν) -:-
17:00Οντς (Νορ) - Σάντεφιόρντ (Νορ) -:-
22:00Λούισβιλ Σίτυ (Ηπα) - Πίτσμπουργκ (Ηπα) -:-
22:00Ουνιόν Ομάχα (Ηπα) - Σπόρτινγκ Κάνσας 2 (Ηπα) -:-
23:00Γκρήνβιλ Τράιουμφ (Ηπα) - Σάρλοτ Ιντιπέντενς (Ηπα) -:-
23:00Ελ Πάσο (Ηπα) - Ντάλας (Ηπα) -:-
23:00Ίντι Ηλέβεν (Ηπα) - Φόργουορντ Μάντισον (Ηπα) -:-
23:00Μπέρμιγχαμ (Ηπα) - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς (Ηπα) -:-
23:00Νιού Μέξικο (Ηπα) - Τάκσον (Ηπα) -:-
23:00ΟΚ Μπλουζ (Ηπα) - Λός Άντζελες Γκάλαξι 2 (Ηπα) -:-
23:00Τάλσα (Ηπα) - Όστιν Μπολντ (Ηπα) -:-
23:00Φοίνιξ Ράιζινγκ (Ηπα) - Κολοράντο Σπρινγκς (Ηπα) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

16:00Γκιλανί - Λάπι -:-
16:00Πρίστινα - Αρμπέρια -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

ΗμίχρονοΚαρμελίτα - Λιμπέρια 2:1
23:00Κονσάλτανς Ντεσαμπαράντος - Γκουανακαστέκα -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

20:05Ριέκα - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:30Γιουνάκ Σίνι - Κουστοσίγια -:-
17:30Κροάσια Ζμίγιαβτσι - Μεντιμούριε -:-
17:30Ντουγκοπόλιε - Ζαπρέσιτς -:-
17:30Οριγιέντ - Μπιέλο Μπρντο -:-
17:30Όσιγιεκ 2 - Οπατίγια -:-
17:30Ρούντεσξ - Σολίν -:-
17:30Τσιμπάλια - Σεσβέστε -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Σέντερ

17:30HASK - Ponikve -:-
17:30Jarun - Σεγκέστα -:-
17:30Maksimir - Bistra -:-
17:30Vrapce - Λούκο -:-
17:30Zagorec K. - Gaj Mace -:-
17:30Βρμπόβετς - Spansko -:-
17:30Κάρλοβατς - Kurilovec -:-
17:30Μλάντοστ Πετρίνια - Tresnjevka -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Βορράς

18:00NK Polet - Ζντράλοβι -:-
18:00Papuk Orahovica - Granicar Djurdjevac -:-
18:00Podravac Virje - Radnik Krizevci -:-
18:00Podravina Ludbreg - Varteks Varazdin -:-
18:00Tehnicar Cvetkovec - Βιροβίτιτσα -:-
18:00Μπιέλοβαρ - Rudar Mursko Sredisce -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Νότος

17:30GOSK Dubrovnik - OSK Otok -:-
17:30HV Posedarje - Neretva -:-
17:30Primorac Biograd - Ζαγκόρα -:-
17:30Zmaj Blato - Kamen Ivanbegovina -:-
17:30Βόντιτσε - Γιαντράν LP -:-
17:30Ούσκοκ Κλις - RNK Σπλιτ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Ανατολή

18:00NASK Nasice - Vukovar 1991 -:-
18:00Sloga NG - Σλαβόνια Ποτζέγκα -:-
18:00Βαλπόβκα - Zrinski Jurjevac -:-
18:00Βάτεξ Σλόγκα - Vihor Jelisavac -:-
18:00Κροάσια Ντάκοβο - Kutjevo -:-
18:00Μαρσόνια - Bedem Ivankovo -:-
18:00Οριόλικ - Slavonac Bukovlje -:-
18:00Σλάβιγια Πλετέρνιτσα - Μπέλιστσε -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 3. HNL Δύση

16:30Cres - Grobnican -:-
18:00Jadran Porec - Βινοντόλ -:-
18:00Krk - Πάτζινκα -:-
18:00Naprijed Hreljin - Buje -:-
18:00Νεχάι Σενί - Rovinj -:-
18:00Νόβιγκραντ - Ρούνταρ Λαμπίν -:-
18:00Τσρικβένιτσα - Uljanik Pula -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Ερμής Αραδίππου - ΑΠΟΕΛ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:30Ανόρθωση - Ομόνοια -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

16:00Αγία Νάπα - Ονήσιλος Σωτήρας -:-
16:00ΑΕ Ζακακίου - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 -:-
16:00ΑΣΙ Λύσης - Ύψωνας -:-
16:00Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Άρης Λεμεσού -:-
16:00Κούρης Ερήμης - Οθέλλος Αθηαίνου -:-
16:00Ομόνοια Αραδίππου - Αχυρώνας Λιοπετρίου -:-
16:00ΠΑΕΕΚ - Αναγέννηση Δερύνειας -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

15:00Ρίγα - Ντόγκαβπιλς -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ζοντίνιο - Δυναμό Μπρεστ -:-
16:00Νέμαν - Μινσκ -:-
18:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Ενεργκέτικ-BGU -:-
20:00Σόλιγκορσκ - Σλάβια Μοζίρ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Ναφτάν - Μπαρανόβιτσι -:-
16:00Σλόνιμ-2017 - Όρσα -:-
18:00Ντνεπρ Μόγκιλεφ - Λίντα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

15:30Ρουκ Μπρεστ 2 - Σμόργκον 2 -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:00Δυναμό Μπρεστ Γ - Ζόρκα-BDU Γ -:-
17:00Γκόμελ Γ - Μινσκ Γ -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων

16:00Μπουρί - Τρίπολη -:-
16:00Σαμπάμπ Ελ Μπουρί - Σαλάμ Ζγκάρτα -:-
16:00Τανταμόν - Αλ Γκαζιέ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

13:00Πανεβέζις - Νεβεζίς Κενταϊνιάι -:-
15:00Χέγκελμαν Λιτάουεν - Μπάνγκα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

13:30Ριτεριάι 2 - Σιαουλιάι -:-
14:00Μινίγια - Κάουνο Ζαλγκίρις 2 -:-
14:00Μπάμπρουνγκας - Νεπτούνας -:-
18:00Ζαλγκίρις 2 - Ατμόσφαιρα -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

17:00Μπενφίκα - Βικτόρια Ροσπόρτ -:-
19:00Ρασίνγκ Λουξεμβούργου - Χόστερτ -:-
20:30Ζενές Ες - Ροντάνγκε -:-

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

14:00Σπόρτινγκ Μακάου - Μπενφίκα -:-
16:00Χανγκ Σάι - Τσενγκ Φουνγκ -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:15Σαμπά - Παχάνγκ UiTM -:-
17:00Περάκ - Κέντα -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Skuad Projek - Κελαντάν Γιουνάιτεντ -:-
17:00Τερενγκάνου 2 - Γιοχόρ ΝΤ II -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Εκβεντένι Χάμερς - Μπιγκ Μπούλετς -:-
15:30Καμούζου Μπάρακς - Μόγιαλ Μπάρακς -:-
15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - Μάιτι Τάιγκερς -:-
15:30Ρεντ Λάιονς - Σίλβερ -:-

ΜΑΛΔΙΒΕΣ: Ντιβέχι Πρέμιερ Λιγκ

20:00Σούπερ Γιουνάιτεντ Σπορτς - Γιουνάιτεντ Βίκτορι -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

01:00Μόγκρεμπ Τετουάν - Ράγια Καζαμπλάνκα 2:3
01:00Χασάνια Αγκαντίρ - Μπερκανέ 1:2

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

00:15JAHE - Γκάρντε Νασιονάλε 1:3
02:15Νουαντχίμπου - Τιντίκια -:-
00:15Νουακτσότ Κινγκς - Μαντίν Τραρζά -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

15:00Γιέζερο - Ντέσιτς -:-
15:00Ρούνταρ - Ζέτα -:-
17:00ΟΦΚ Πέτροβατς - Τίτογκραντ -:-
18:00Ίσκρα - Σουτιέσκα Νίκσιτς -:-
19:00Μπουντούτσνοστ - Ποντγκόριτσα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

03:30Νεκάξα - Κερετάρο -:-
05:30Μαζατλάν - Άτλας -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Πλέι Οφς

00:00Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2 - Αλακράνες ντε Ντουράνγκο -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

00:00Κρούζ Αζούλ Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 0:1
18:00Άτλας Γ - Νεκάξα Γ -:-
18:00Μαζατλάν Γ - Πατσούκα Γ -:-
20:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Κερετάρο Γ -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Αλ Χαντ - Αλ Μουχαράκ -:-
22:00Ηστ Ρίφα - Αλ Αχλί -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Μπόμπο-Ντιουλασό - Κοζάφ -:-
19:00Πολίς - Ούσφα -:-
19:00Ραχίμο - Λέοπαρντ Σεντ Καμίλ -:-
21:15Ντουάνς - Καντιόγκο -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

16:00Ατλέτικο Ολυμπίκ - Μπουγιουμπούρα Σίτι -:-
16:00Έγκλε Νουάρ - Ίντερ Σταρ -:-
16:00Μπουμζμούρου - Ρουκίνζο -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00EFCC - Μάιτι Τζετς -:-
18:00Μαλουμφάσι - Γιόμπε Σταρς -:-
18:00Ελ Κανεμί - Ταραμπά -:-
18:00Νάιγκερ Τορνέιντοζ - Μπουκόλα Μπέιμπς -:-
18:00Ρόουντ Σέιφτι - Κόγκι Γιουνάιτεντ -:-
18:00Σεκαράου - Κέμπι -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα

00:00Μαναγκούα U20 - Γιουβέντους Μαναγκούα U20 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

16:00Cape Town Spurs - Bizana Pondo Chiefs -:-
16:00Ουθονγκάθι - Ρίτσαρντς Μπέι -:-
16:00Σπόρτινγκ - Πρετόρια Ου. -:-
16:00Φρι Στέιτ Σταρς - JDR Σταρς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ

10:30Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 - Γκάλαξι U23 -:-
11:00Γκόλντεν Άροουζ U23 - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ U23 -:-
11:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Στέλενμπος U23 -:-
11:00Μπαρόκα U23 - Τσακούμα U23 -:-
13:00Ορλάντο Πάιρετς U23 - Μπλόεμ Σέλτικ U23 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο

16:00Pretoria Callies - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

08:00Σουόν Σίτι - Γκανγκβόν -:-
10:30Ίντσεον - Γιέγιου Γιουνάιτεντ -:-
10:30Σεούλ - Νταεγκού -:-
13:00Γκουάνγκτζου - Ποάνγκ Στίλερς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:30Νταέτζεον - Σεούλ Η-Λαντ -:-
10:00Μπουτσεόν 1995 - Ανσάν Γκρήνερς -:-
12:30Γκιεονγκνάμ - Μπουσάν -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

09:00Γκιεονγκτζιού KHNP - Νταεζέον Κοράιλ -:-
09:00Γκίμπο Σ. - Μπουσάν Κιοτόνγκ -:-
09:00Μόκπο Σίτι - Τσεονάν Σίτι -:-
09:00Ούλσαν Σίτιζεν - Γιάνγκιου Σίτιζεν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:00Γκόου Εχέντ Ιγκλς - Αλμίερ Σίτι -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: KNVB Μπέκερ Γυναικών

17:30Τβέντε Γ - Ντε Χάαγκ Γ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - 1η Φάση

00:15Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μάραθον -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

19:15Δε Νιού Σεντς - Πένυμποντ -:-
19:15Κόναζ Νόμαντς - Μπάρι -:-
19:15Μπάλα Τάουν - Καερναρφόν -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:15Νιούι Κεφν Ντρούιντς - Κάρντιφ Μητροπολιτική -:-
19:15Νιουτάουν - Χάβφορντγουέστ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

15:45Ουίπεστ - Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι -:-
18:00Κισβάρντα - Φερεντσβάρος -:-
20:30Πάκσι - Ζαλαεγκερζέγκ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

17:00ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ -:-
17:00Ντιοσγκιόρι Γ - Κέλεν Γ -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Εξπρές - Μπαραρά Σίτι -:-
16:00UPDF - Κιετούμε -:-
16:00Μίντα - Μπράιτ Σταρς -:-
16:00Μπουσόγκα - Πολίς -:-
16:00Ουακίσο Τζάιαντς - Οντουπαράκα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Μινάι - Ντέσνα -:-
17:00Βόρσκλα Πολτάβα - Ζόρια Λουχάνσκ -:-
19:30Σαχτάρ Ντόνετσκ - Δυναμό Κιέβου -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

16:00Κρίσταλ - Κράματορσκ -:-
19:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Βόλιν Λούτσκ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

11:00Κολός Κοβάλιβκα U21 - Ντνίπρο-1 U21 -:-
12:00Ιλικόβετς U21 - Ολίμπικ Ντόνετσκ U21 -:-
14:00Ινουλέτς U21 - Ρουκχ Λβιβ U21 -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

ΗμίχρονοΚόστα ντελ Έστε - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο 0:0
3'Ιντεπεντιέντε - Πλάζα Αμαδόρ 0:0
3'Μιγκελίτο - Τσιρικούι 0:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

01:00Γκουαϊρένα - Ολίμπια Ασουνσιόν 1:2
03:1512 ντε Οκτούμπρε - Γκουαρανί -:-
00:45Νασιονάλ Ασουνσιόν - Σπορτίβο Λουκουένο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:003 Ντε Φεμπρέρο - Ντεπορτίβο Καπιάτα -:-
17:00Guarani de Trinidad - Φερνάντο ντε λα Μόρα -:-
17:00Ρούμπιο Νου - Σπορτίβο Τρινιντένσε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Λέχια Γκντανσκ - Πιάστ Γκλίβιτσε -:-
18:30Ρακόφ - Λεχ Πόζναν -:-
21:00Βίσλα Κρακοβίας - Βάρτα Πόζναν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

13:40Λέτζνα - Πούσζτζα -:-
16:00Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Στόμιλ Ολσζτίν -:-
17:00Σαντέτσια - Βίντζεβ Λοτζ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΤερμάλιτσα Μ-Μ. - Κρόμπρι Γκλόγκοου -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Γκαρμπάνια - Σοκόλ Οστρόντα -:-
17:00Έλμπλαγκ - Λεχ Πόζναν 2 -:-
17:00Σκρα - Χάτνικ Κρακοβίας -:-
17:00Σουβάλκι - Μπιτόβια Μπιτόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Blonianka Blonie - Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ -:-
15:00KS Kutno - Πέλικαν -:-
16:00Ζαμπρόφ - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι -:-
16:00Ραντόμσκο - Μαζοβιέτσκι -:-
17:00Βασίλκοφ - Χουραγκάν Μοράγκ -:-
18:00Μπρον Ραντόμ - Κονκόρντια Ελμπλάγκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Γιαγκιελόνια II - Σουίτ -:-
15:00Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα - GKS Πογκόν -:-
16:00Ούνια Σκιερνιέβιτσε - Λέγκια II -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00Unia Swarzedz - Μιέσζκο Γκνιέζνο -:-
15:00Τσεμίκ Πολίς - Ούνια Γιανίκοβο -:-
15:00Φλότα Σουινούιτσιε - Pomorzanin Torun -:-
16:00Γκόρνικ Κόνιν - Κοσζάλιν -:-
17:00Γκριφ Βεϊχέροβο - Γιάροτσιν -:-
18:00Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ - Κλέτσζεβ -:-
18:00Νιέλμπα Βαγκρόβιετς - Γκουάρντια Κόσζαλιν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

12:00Σβιτ Σκόλβιν - Στσζέτσιν II -:-
15:00Ελάνα Τορούν - Μ. Γκντίνια -:-
16:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Πρζόντκοβο -:-
17:00Σρόντα - Στέζιτσα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

15:00Σλέζα Βρότσλαβ - Βάρτα Γκορζόφ -:-
16:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - Ρουχ Χορζόφ -:-
16:00Μπιέλσκο-Μπιάλα - Goczalkowice Zdroj -:-
17:00Πολόνια Μπιτόμ - Polonia Swidnica -:-
17:30Nysa - Pawlowice -:-
17:30Ζ. Γκόρα - Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 -:-
17:30Μπρζεγκ - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι -:-
17:30Πιάστ Ζμιγκρόντ - Κλούσζμπορκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

14:00Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-
17:00Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ - Σοκόλ Σιενιάβα -:-
17:30ΑναβλήθηκεΒόλκα Πελκίνσκα - Κσζο Οστρόβιετς -:-
18:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Στάλ Κράζνικ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00ΑναβλήθηκεΓκόρνικ Ζάμπρζε U18 - Λέχια Γκντανσκ U18 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΕσκόλα Βαρσοβίας U18 - Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΛέγκια Βαρσοβίας U18 - Σλασκ U18 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΟΚΣ ΣΜΣ Λοντζ U18 - Κρακόβια U18 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΣτσζέτσιν U18 - Γιαγκιελόνια U18 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΧάτνικ Κρακοβίας U18 - Άρκα Γκντίνια U18 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

13:00Ολίμπια Σζτσζέτσιν Γ - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ -:-
13:15Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ - Μεντίκ Κονίν Γ -:-
14:00Κατοβίτσε Γ - Σλασκ Γ -:-
14:30Μπιεντρζιτσόβιτσε Γ - ROW Ρίμπνικ Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:00Φαρένσε - Σπόρτινγκ 0:1
17:30Γκιμαράες - Σάντα Κλάρα -:-
17:30Μορεϊρένσε - Τοντέλα -:-
20:00Μπελενένσες - Μαρίτιμο -:-
20:00Μπενφίκα - Ζιλ Βιθέντε -:-
22:30Ρίο Άβε - Μπράγκα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

13:00Φεϊρένσε - Βαρζίμ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Τσίντια Ταργκόβιτσε - Χερμανστάντ -:-
17:30Γκαζ Μετάν - Βολουντάρι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Σεπσί -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Αεροστάρ - Βιτορούλ Τάργκου Γίου -:-
11:00Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Σλατίνα -:-
11:00Ρεζίτα - Κονκόρντια -:-
11:00Φ. Κονστάντα - Κομούνα Ρετσέα -:-
12:30Πετρολούλ Πλοϊέστι - Γκλόρια Μπουζάου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1

17:00Bradu Borca - Στίιντα Μιρόσλαβα -:-
17:00Dante Botosani - Πασκάνι -:-
17:00Husana Husi - Κέαλολ -:-
17:00Somuz Falticeni - Μπουκόβινα Ρανταούτι -:-
17:00Βασλούι - Φορέστα Σουτσεάβα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

14:00Αβαντούλ Βαλέα Μαρουλούι - Φοτσανί -:-
17:00Λιέστι - Φορτίνο Ιάνκα -:-
17:00Οτελούλ - Μπράιλα -:-
17:00Ραμνίκου Σαράτ - Φαουρέι -:-
17:00Τσισκάνι - Μπακάου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3

15:00Βιτορούλ 2 - Αφουμάτι -:-
15:00Ινάιντε - Αξιόπολις Τσερναβόντα -:-
17:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-
17:00Ολτενίτα - Αγκρικόλα Μπορτσέα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4

17:00CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Ρ. Βουκουρεστίου 2 -:-
17:00Βολουντάρι 2 - Κονκόρντια 2 -:-
17:00Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Μέταλουλ Μπουζάου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5

14:00Τάργκου Σεκουιέστ - Kids Tampa Brasov -:-
17:00Μπλεγιόι Βισπέστι - Μπρασόφ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

16:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 - Βεντίτα Κολονέστι -:-
17:00Petrolul Potcoava - Πουτσιοάζα -:-
17:00Sporting Rosiori - Φιλιάζι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7

17:00Γιούλ Πετροζάνι - Σεβισούλ Σελιμπάρ -:-
17:00Χορέτζου - CSM Deva -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8

17:00Avantul Periam - Φορτούνα Μπετσιτσερέκου -:-
17:00Προγκρεσούλ Πέτσιτσα - Γκιρόντα -:-
17:00Τεζ Τσερμέι - Progresul Ezeris -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9

17:00Μεταλουργκιστούλ Κουγκίρ - CS Hunedoara -:-
17:00Σανατάτεα Κλουζ - Αριεζούλ Τούρντα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10

17:00Μπίστριτα - Μπαΐα Μάρε -:-
17:00Σανμαρτίν - 1910 Oradea -:-
17:00Σάτου Μάρε - Λουσεαφαρούλ Οραντέα -:-
17:00Σιμλέουλ Σιλβανιέι - Ζαλάου -:-
17:00Σομκούτα Μάρε - Somesul Dej -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ακμάτ Γκρόζνι - Κίμκι -:-
16:30Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροστόφ -:-
16:30Ρότορ Βόλγκογκραντ - Δυναμό Μόσχας -:-
19:00Κρασνοντάρ - Ζενίτ -:-

ΡΩΣΙΑ: FNL

12:00Τόμσκ - Βέλες Μόσχας -:-
13:00Γιενισέι - Έρενμπουργκ -:-
14:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα - Φ. Βορονέζ -:-
14:00Ομσκ - Βάλτικα -:-
14:00Σπαρτάκ Μόσχας 2 - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-
15:00Τεκστίλστικ - Σινίκ Γιάροσλαβ -:-
15:00Τσερτάνοβο Μόσχας - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ -:-
16:00Νεφτεκίμικ - Άκρον Τολιάτι -:-
16:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Τσάικα -:-
16:00Ν. Μπριάνσκ - Κρασνοντάρ 2 -:-
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Torpedo Moscow -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

09:00Τσίτα - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης -:-
13:00Κολόμνα - Λενινγκράντετς -:-
14:00Τρούντα - Δυναμό Μόσχας 2 -:-
15:00ΑκυρώθηκεΖενίτ Ιρκούτσκ - Ζενίτ 2 -:-
16:00Μάρομ - Olimp-Dolgoprudny -:-
17:00Λούκι-Ενέργκια - Τ. Βλαντιμίρ -:-
17:00Σμόλενσκ - Ροντίνα Μόσχας -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

13:00FK Novosibirsk - Βόλγκα -:-
13:00Δυναμό Μπαρναούλ - Volna Nizhegorodskaya -:-

ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών

15:00Ριάτζαν Γ - Ροστόφ Γ -:-
18:30Ζενίτ Γ - Ρουμπίν Καζάν Γ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

21:35Αλ Φατ - Νταμκ -:-
22:10Αλ Ουεντά - Αλ-Ετιφάκ -:-

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

20:00Τενγκουέθ - Ντακάρ -:-
20:00Τζαράαφ - Μπουρ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:00Ερυθρός Αστέρας - Ράντνικ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

17:00Κάμπελ Νόβι Σαντ - Ζέμουν -:-
17:00Ραντνίτσκι 1923 - Borac 1926 -:-
17:00Ραντνίτσκι Πιρότ - Λόζνιτσα -:-
17:00Σλόγκα Κράλιεβο - Γιαγκόντινα -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

12:00Σίντελιτς Βελιγραδίου - Lokomotiva Beograd -:-
17:00Radnicki Beograd - Zvezdara -:-
17:00Μλαντένοβατς - Polet Dorcol -:-
17:30Studentski Grad - TEK Sloga -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

17:30Feniks 1995 - Omladinac NB -:-
17:30Jedinstvo SP - Kozara BVS -:-
17:30Mladost GAT - Βρσακ -:-
17:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma -:-
17:30Radnicki Zrenjanin - Stari Grad -:-
17:30Sloboda NK - Sloga Conoplja -:-
17:30Μπετσέι - Vojvodina Perlez -:-
17:30Ντιναμό Παντσέβο - Hajduk 1912 -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή

17:30Pcinja - Zupa -:-
17:30Timok - Μοραβάτς -:-
17:30Ντούναβ Πράχοβο - Car Konstantin -:-
17:30Παράτσιν - Timocanin -:-
17:30Σίντελιτς - Morava Vladicin Han -:-
17:30Τρστένικ - Rembas -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση

17:00Gruza - Σεβόινο -:-
17:00Macva Bogatic - Σλόγκα Πέτροβατς -:-
17:00Sloga Pozega - Susica -:-
17:00Sumadija Arandjelovac - Τουτίν -:-
17:00Trepca - Jedinstvo U. -:-
17:00Σμεντέρεβο - Bane Raska -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-
15:30Χουγκάνγκ - Γιάνγκ Λάιονς -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:00Αλόα - Ρέιθ Ρόβερς -:-
14:00Άρμπροαθ - ΑΥΡ -:-
14:00Ντανφέρμλιν - Κουίν οφ Σάουθ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

14:00Κόουβ Ρέιντζερς - Φόλκερκ -:-
14:00Φάιφ - Πίτερχεντ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2

14:00Άνναν - Μπρέχιν -:-
14:00Εδινβούργο - Κ. Παρκ -:-
14:00Έλγιν Σίτι - Άλμπιον Ρόβερς -:-
14:00Κάουντενμπιθ - Στέρλινγκ Άλμπιον -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

13:45Κιλμάρνοκ - Μοντρόουζ -:-
19:30Αμπερντίν - Λίβινγκστον -:-
19:30Σεντ Τζόνστον - Κλάιντ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:30Ρουζομπέροκ - Ποχρόνιε -:-
18:00Νίτρα - Σένιτσα -:-
18:00Σερέντ - Μιχάλοβτσε -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:30Σλόβαν Μπρατισλάβας - Σπάρτακ Τρνάβα -:-
18:00Ντουνάισκα Στρέντα - Τρέντσιν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

12:00Μπαρντέγιοφ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β -:-
17:30Κόζιτσε - Ντούμπνιτσα -:-
17:30Κομάρνο - Τρεμπίσοφ -:-
17:30Λ. Μίκουλας - Σπορ Ποντμπρεζόβα -:-
17:30Πόπραντ - Ζίλινα Β -:-
17:30Πουχόφ - Σκάλιτσα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Μπράβο - Ντομζάλε -:-
18:15Γκόριτσα - Ολίμπια Λιουμπλιάνα -:-
21:00Κόπερ - Ταμπόρ Σεζάνα -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

16:00NK Adria - Grosuplje -:-
16:00Ziri - Postojna -:-
16:00Ζαγκόριε - Sobec Lesce -:-
16:00Ίζολα - Sava Kranj -:-
16:00Ιλιρίγια - Fama Vipava -:-
16:00Σενκούρ - Τόλμιν -:-
16:00Σκόφια Λόκα - Ljubljana Svoboda -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Χάμαρμπι - Μιάλμπι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:00Εσκιλστούνα - Ακρόπολις -:-
16:00Γκάις - Βάστερας -:-
16:00Μπράγκε - Φάλκενμπεργκ -:-
18:00Βάσαλουντ - Τρέλεμποργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Γκέφλε - Ντάλκουρντ -:-
14:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Χούντικσβαλ -:-
17:00Λούλεα - Σαντβίκενς -:-
18:00Μπρομαποϊκάρνα - Ουμέα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

14:00FK Μάλμε - Λίντομε -:-
14:00Ασυρίσκα ΙΚ - Βάνερσμποργκ -:-
14:00Τβάακερς - Κβίντινγκ -:-
16:00Οσκαρσάμνς - Τορνς -:-
17:00Λαντς - Ατβίνταμπεργκ -:-
17:00Λίνκεπινγκ Σίτι - Ούτσικτενς -:-
17:00Σκόβντε - Όστερλεν -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

14:00Βάζιο ΝΦΦ Γ - AIK Γ -:-
16:00Ντζουργκάρντεν Γ - Έρεμπρο Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

14:00Μπόγκερμπι Γ - Αλβσιό Γ -:-
15:00Νόρκεπινγκ Γ - Κάλμαρ Γ -:-
15:00Ουμέα Γ - Μπολστάνας Γ -:-
15:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Σούντσβαλ Γ -:-
16:00Ουπσάλα Γ - Λίντκεπινγκ Γ -:-

ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών

10:00Ταϊπέι Μπέαρ Γ - Νιού Ταϊπέι Ερ Σορς Γ -:-
10:00Ταογιουάν Ιντερνάσιοναλ Γ - Χουαλιέν Γ -:-
11:30Καοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ - Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

14:00Κονκάεν Γιουνάιτεντ - Νακόν Παθόμ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Κόασταλ Γιούνιον - Ρούβου Σούτινγκ -:-
16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Καγκέρα Σούγκαρ -:-
19:00Γιάνγκ Άφρικανς - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

14:30Κουγιάντ - ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ -:-
14:30Ντουσανμπέ 83 - Βακς -:-

ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία

21:00Πολίς Νασιονάλε - Μπαρβακό -:-

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

17:00ΑναβλήθηκεΣάρα Σπορ - Binah -:-
18:00ASC Κάρα - Binah -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Ντενίζλισπορ - Ερζουρούμ -:-
16:00Γιενί Μαλατίγια - Αλάνιασπορ -:-
16:00Τραμπζονσπόρ - Χατάγιασπορ -:-
19:00Γκοζτέπε - Γαλατασαράι -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

16:00Κετσιορενγκουτσού - Τουζλασπόρ -:-
19:00Ανταναντεμίρσπορ - Γκιρεσούνσπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

15:00Μλάντα Μπόλεσλαβ - Οπάβα -:-
17:00Κάρβινα - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε -:-
17:00Σίγμα Όλομουτς - Τέπλιτσε -:-
19:30Βικτόρια Πλζεν - Γιάμπλονετς -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

15:30Χρούντιμ - Λίσεν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:15ΑναβλήθηκεΠίσεκ - Σόκολοφ -:-
18:00ΑναβλήθηκεHostoun - Μότορλετ Πράγας -:-
18:00ΑναβλήθηκεPovltavska FA - Μαρίλα Πρίμπραμ Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15ΑναβλήθηκεΓιάμπλονετς Β - Μποέμιανς 1905 Β -:-
11:15ΑναβλήθηκεΖμπουζάνι - Παρντούμπιτσε Β -:-
11:30ΑναβλήθηκεΠρέπερε - Ούστι ναντ Όρλιτσι -:-
18:00ΑναβλήθηκεΖάπι - Μπροζάνι -:-
18:00ΑναβλήθηκεΖιβάνιτσε - Χράντεκ Κράλοβε Β -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15ΑναβλήθηκεΠρεστίτσε - Χοροβίκο -:-
11:30ΑναβλήθηκεΣέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Μαριάνσκε Λάζνε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΚατόβιτσε - Σόμπεσλαβ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΚλατόβι - Union Beroun -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜίτο - Ροκιτσάνι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15ΑναβλήθηκεΑρίτμα Πράγας - Tatran Rakovnik -:-
11:15ΑναβλήθηκεΜπράντις ναντ Λάμπεμ - Banik Most - Sous -:-
11:15ΑναβλήθηκεΝερατόβιτσε - Τσέσκι Μπροντ -:-
11:15ΑναβλήθηκεΣτέτι - Μέτεορ Πράγας -:-
11:15ΑναβλήθηκεΤσέσκα Λίπα - Κλάντνο -:-
11:15ΑναβλήθηκεΧόμουτοφ - Ντόμπρις -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπρέζοβα - Οστρόφ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣλάνι - Οστρόφ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:30ΑναβλήθηκεΒέλκε Χάμρι - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΛέτοχραντ - Νατσόντ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΤρούτνοφ - Ποριτσάνι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

18:00ΑναβλήθηκεBanik Most - Sous Β - Ντομουσίτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΓίλοβε - Ζάτεκ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜοντλάνι - Κάνταν -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπρνα - Λιτομέρικο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΌλντριχοφ - Κρούπκα -:-
18:00ΑναβλήθηκεΠερστέιν - Λοβόσιτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣρμπίτσε - Σοκόλ Χόρνι Γιρέτιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

18:00ΑναβλήθηκεTlumacov - Νεπομούκ -:-
18:00ΑναβλήθηκεTlumacov - Ντομάζλιτσε Β -:-
18:00ΑναβλήθηκεΒεϊπρνίτσε - Χόρνι Μπρίζα -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπόλεβετς - Στρίμπρο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝεπομούκ - Στρίμπρο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝίρσκο - Τσότικοφ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΝίρσκο - Μπόλεβετς -:-
18:00ΑναβλήθηκεΡαπίντ Πλζεν - Πλζεν - Τσέρνιτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΡαπίντ Πλζεν - Βεϊπρνίτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣοκόλ Λότα - Χολίσοφ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣοκόλ Λότα - Μέτσλοφ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΤσότικοφ - Ζρουτς -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

18:00ΑναβλήθηκεTyn nad Vltavou - Ντράζιτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπλάτνα - Τρεμπόν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:15ΑναβλήθηκεΚλιτσάνι - Νεσπέκι -:-
11:15ΑναβλήθηκεΚόμαροφ - Λότα -:-
11:15ΑναβλήθηκεΧρέμπεκ - Ντομπρόβιτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεPovltavska FA Β - Τουχλόβιτσε -:-
18:00ΑναβλήθηκεTochovice - Λίζα ναντ Λαμπέμ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜποέμια Ποντεμπράντι - Τσέσκι Μπροντ Β -:-
18:00ΑναβλήθηκεΠόριτσι ναντ Σαβαρού - Κοσόρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

11:15ΑναβλήθηκεΠαρντούμπιτσε U19 - Χράντεκ Κράλοβε U19 -:-
11:30ΑναβλήθηκεΒικτόρια Πλζεν U19 - Κάρβινα U19 -:-
12:00ΑναβλήθηκεΜπρνο U19 - Οπάβα U19 -:-
12:00ΑναβλήθηκεΣλόβακο U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 -:-
12:00ΑναβλήθηκεΣπάρτα Πράγας U19 - Μαρίλα Πρίμπραμ U19 -:-
13:00ΑναβλήθηκεΜλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 -:-
14:00ΑναβλήθηκεΜέτεορ Πράγας U19 - Ζλιν U19 -:-
15:00ΑναβλήθηκεΣλάβια Πράγας U19 - Οστράβα U19 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

13:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ -:-
14:00Ντούκλα Πράγας Γ - Σπάρτα Πράγας Γ -:-
15:00Σλάβια Πράγας Γ - Παρντούμπιτσε Γ -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

15:30ΚΟ Μεντενίν - Χαμάμ-Λιφ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

14:00HJK Γ - Γιπκ Γ -:-
14:00PK-35 Vantaa Γ - Άλαντ Γιουν. Γ -:-
16:00KuPS Γ - HPS Γ -:-
16:00PK-35 Helsinki Γ - ΤιΠΣ Γ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

01:00Χουατσιπάτο - Νουμπλένσε 5:3
03:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Τσούριτσο Ουνίδο -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

18:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Πουέρτο Μοντ -:-
19:00Μπαρνετσέα - Κοκίμπο -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Ανατολική ΑΑ - Λι Μαν Ουόριορς -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.