REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Γουίγκαν - Γουέστ Μπρομ -:-
21:45Μπάρνσλεϊ - Ρέντινγκ -:-
21:45Μπέρμιγχαμ - ΚΠΡ -:-
21:45Μπρέντφορντ - Κάρντιφ -:-
21:45Ντέρμπι - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ -:-
21:45Σουόνσι - Μπλάκμπερν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

21:45Χάβαντ - Σλογκ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45Τίβερτον - Τσέσαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Ιντερνάσιοναλ Καπ

21:00Νιουκάστλ U23 - Χέρτα Βερολίνου II -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναικών

20:30Λίβερπουλ Γ - Ντάρχαμ Γ -:-
21:00Τσέλσι Γ - Ρέντινγκ Γ -:-
21:30Άρσεναλ Γ - Λόντον Μπιζ Γ -:-
21:30Γουέστ Χαμ Γ - Κρίσταλ Πάλας Γ -:-
21:30Λόντον Σίτι Λιονέσες Γ - Μπράιτον Γ -:-
21:30Μπέρμιγχαμ Γ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γ -:-
21:30Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ - Κόβεντρι Γιουνάιτεντ Γ -:-
21:30Τότεναμ Γ - Λιούιζ Γ -:-
21:45Λέστερ Γ - Έβερτον Γ -:-
21:45Τσάρλτον Γ - Μπρίστολ Σίτι Γ -:-
22:00Άστον Βίλα Γ - Μπλάκμπερν Γ -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Κόπα Τιτάνο

22:15Τρε Πεν - Καϊλούνγκο -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ισμαίλι - Μισρ Ελμακασάχ -:-
17:00Χάρας Ελ Χόντουντ - Μασρ -:-
19:30Ουαντί Ντεγκλά - Αλ Αχλί -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Αιθιόπια Μπούνα - Ζίμα Αμπά Ζιφάρ -:-

ΑΣΙΑ: EAFF E-1 Φούτμπολ Τσάμπιονσιπ

12:30Νότια Κορέα - Χονκ Κονγκ -:-

ΑΣΙΑ: EAFF E-1 Φούτμπολ Τσάμπιονσιπ Γυναικών

09:20ΑκυρώθηκεΙαπωνία Γ - Βόρειος Κορέα Γ -:-
09:20Ιαπωνία Γ - Κινεζική Ταϊπέι Γ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα CECAFA

12:30Ερυθραία - Ουγκάντα -:-
12:30Μπουρουντί - Τζιμπουτί -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Σούπερ Τελικός

21:30Εστουντιάντες Μέριδα - Καράκας -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

21:00Ντιστρόιερς - Όλγουέιζ Ρέντι -:-
00:15Μπλούμινγκ - Ρεάλ Ποτόσι -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

21:00SFL Μπρεμερχάβεν - Όμουντ-Βέγκεσακ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα - Γκρουπ υποβιβασμού

11:30Ρουστάβι - Τελαβί -:-
11:30Σαμτρέντια - Μπόλνισι -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

21:30Γιουρόπα - Λινξ -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - Πλέι Οφς

22:30Γκουαστατόγια - Κομιουνικασιόν -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β - Πλέι Οφς

22:30ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Ορένσε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Φάση Ομίλων

19:55Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Μάντσεστερ Σίτι -:-
19:55Σαχτάρ Ντόνετσκ - Αταλάντα -:-
22:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
22:00Μπάγερ Λεβερκούζεν - Γιουβέντους -:-
22:00Μπάγερν Μονάχου - Τότεναμ -:-
22:00Μπριζ - Ρεάλ Μαδρίτης -:-
22:00Ολυμπιακός Πειραιώς - Ερυθρός Αστέρας -:-
22:00Παρί Σεν Ζερμέν - Γαλατασαράι -:-

ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Πρωτάθλημα Νέων - Φάση Ομίλων

12:00Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 - Αταλάντα U19 -:-
14:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ U19 - Μάντσεστερ Σίτι U19 -:-
15:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Γιουβέντους U19 -:-
15:00Μπριζ U19 - Ρεάλ Μαδρίτης U19 -:-
16:00Παρί Σεν Ζερμέν U19 - Γαλατασαράι U19 -:-
17:00Ατλέτικο Μαδρίτης U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 -:-
17:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Τότεναμ U19 -:-
17:00Ολυμπιακός Πειραιώς U19 - Ερυθρός Αστέρας U19 -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Γκρην Ιγκλς - Κανσάνσι -:-

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

15:00ZPC Καρίμπα - Μουσοβάνι Σταρς -:-
15:00Μανίκα - Τσαπουνγκού Γιουνάιτεντ -:-
15:00Νγκέτζι Πλάτινουμ - CAPS Γιουν. -:-
15:00Ντάιναμοζ - Χαράρ Σίτι -:-
15:00Πλάτινουμ - Μπλακ Ράινοζ -:-
15:00ΤελΟυάν - Χουάνγκε -:-
15:00Χαϊλάντερς - Μπουλαβάγιο Τσιφς -:-
15:00Χέρενταλς - Τσίκεν Ιν -:-

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

16:00Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Αλ-Ουαντά -:-
16:00Χατά - Αλ-Τζαζίρα -:-
18:30Αλ-Αΐν - Αλ Νασρ -:-
18:30Αλ Ουάσλ - Αλ Φουγιαϊρά -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

16:00Odisha - Χιντεραμπάντ -:-

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

13:30Μοχούν Μπαγκάν - TRAU FC -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

10:30Παρσέλα Λαμονγκάν - Σλίμαν -:-
12:45Πουσαμάνια Μπόρνεο - Περσίμπ Μπαντάνγκ -:-
13:30ΠΣ Μπαρίτο Πουτέρα - ΠΣΜ Μακασάρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 2

16:45Λεαλτάδ - Κοντάλ -:-
20:30Κλαμπ Σιέρο - Λέινς -:-
20:30Μπασίκο Ουράκα - Τουιλά -:-
21:00Κοβαντόνγκα - Μοσκόνια -:-
21:00Λανέρα - Χιχόν Ινταστριάλ -:-
21:00Λ Εντρεγκού - Ρεάλ Αβίγιες -:-
21:00Πραβιάνο - Ελ Σαν Μαρτίν -:-
21:30Βαλομπίν - Μιέρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

18:00Άτσερο - Ρεκάμπος Κόλον -:-
18:00Χέρκουλες Β - Νοβέλντα -:-
19:00Βιγιαρεάλ Γ - Πατέρνα -:-
19:00Ελντένσε - Σαγκουντίνο -:-
20:00Ολίμπικ Τσάτιβα - Βιλαμαρζάντ -:-
21:00Αλτζίρα - Μπενιγκανίμ -:-
21:00Γιόβε - Ατζενέτα -:-
21:15Σιλά - Αλκοϊάνιο -:-
21:30Κρεβιλέντε - Ρόντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

20:00Ναβαλκαρνέρο - Μοστόλες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

19:00Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ - Ατλέτικο Πάσο -:-
19:00Βέρα - Σάντα Ούρσουλα -:-
19:00Γκραν Ταραγιάλ - Μαρίνο -:-
19:00Ιμπάρα - Λα Κουάντρα -:-
19:00Λαντζαρότε - Ουνιόν Βιέρα -:-
19:00Μενσαγιέρο - Τενερίφη Β -:-
19:00Παναντέρια - Μπουζανάντα -:-
19:00Τακορόντε - Τενίσκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

20:00Λογκρόνς - Μαρίνο Ντε Λουάνκο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Γιουβέντους U23 - Γκοτζάνο -:-
19:00Ποντεντέρα - Λέκο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

15:30Παγκανέζε - Κατάνια -:-
21:30Βιμπόνεζε - Κατάντζαρο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30Βερμπανία - Μποργκοσέσια -:-
15:30Μπρα - Λαβανέζε -:-
15:30Σανρεμέσε - Πράτο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε C - Πλέι Οφς

19:30Σιένα - Τερνάνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε D

18:30Πινέτο Κάλτσιο - Τολεντίνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Coppa Italia Women

13:30Pink Sport Time Γ - Ρόμα Γ -:-
15:00Έμπολι Γ - Ταβανιάτσο Γ -:-
15:30Chievo Fortitudo Γ - Γιουβέντους Γ -:-
15:30Roma CF Γ - Σασουόλο Γ -:-
15:30San Marino Academy Γ - Βερόνα Γ -:-
15:30Ίντερ Γ - Μίλαν Γ -:-
15:30Ορομπίκα Γ - Florentia Γ -:-
15:30Ραβένα Γ - Φιορεντίνα Γ -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Κακαμέγκα Χόουμποϊζ - Μπαντάρι -:-
14:00Ουαζίτο - Τάσκερ -:-
14:00Στίμα - Zoo -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:30ΑΣ Βίτα Κλαμπ - Μανιέμα -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA

19:30Αλ-Σαντ - Χιεντζέν -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΝεϊμέ - Μπουρί -:-
16:00ΑναβλήθηκεΣαλάμ Ζγκάρτα - Αλ Αχέντ -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

21:00Μάχλενμπακ - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-
21:00Μόντορφ - Φόλα -:-
21:00Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Νιέντερκορν -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

14:30Μάιτι Ουόντερερς - Μάιτι Τάιγκερς -:-
14:30Μπλου Ιγκλς - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ -:-
14:30Σίβιλ Σπόρτινγκ - Μπιγκ Μπούλετς -:-

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:30Ρεάλ Μπαμάκο - Ντζολιμπά -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

18:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - Ουιντάντ -:-
20:00Ράγια Καζαμπλάνκα - Μόγκρεμπ Τετουάν -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

14:00Γκρμπάλι - Ίσκρα -:-
14:00Κομ Ποντγκόριτσα - Ζέτα -:-
14:00ΟΦΚ Πέτροβατς - Ποντγκόριτσα -:-
16:00Τίτογκραντ - Σουτιέσκα Νίκσιτς -:-
20:00Μπουντούτσνοστ - Ρούνταρ -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Γουανένγκ Γκάλαξι - Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν -:-
19:00Μισελάνιους - Γκίλπορτ Λάιονς -:-
19:00ΜΡ Χαϊλάντερς - Τάουνσιπ Ρόλερς -:-
19:00Νοτουέιν - Σαρπς Σούτινγκ Σταρς -:-
19:00Σεκιούριτι Σίστεμς - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς

20:00Λίλεστρομ - Σταρτ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Μαμελόντι Σάνταουνς - Στέλενμπος -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

13:00Βακ - Ουίπεστ -:-
13:00Ντορόγκι - Ντέμπρετσεν -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

20:00ΑκυρώθηκεΚάρλος Στέιν - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-
20:00Λακουαμπάμπα - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-
22:30Τσαβελίνς - Γκράου -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

13:50Αλ Καλίγ - Αλ-Τακαντόμ -:-
14:05Αλ-Σοαλά - Αλ Μπουκαϊρίγια -:-
14:20Αλ Τζαμπαλαΐν - Αλ Ναγιούμ -:-
17:15Αλ Ανσάρ - Αλ Ταέ -:-
17:20Γιέντα - Αλ Νάντα -:-

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Φριτάουν Σίτι - Καμπόι Ιγκλς -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ Σορτά - Αλ-Χιλάλ Ομντουρμάν -:-
15:45Χιλάλ Ελ-Φασέρ - Αχλί Σεντί -:-
19:00Αλ Καρτούμ - Αλφαλά Ατμπρά -:-

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Τϊβολι - Μολίνς -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

15:00Ετουάλ Σαέλ - Χαμάμ-Λιφ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.