REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρουπ υποβιβασμού

18:00Ντέβολι - Παρτιζάνι II -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

11:00Ουέλινγκτον Φίνιξ - Μπρισμπέιν Ρόαρ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

12:00Νιουκάστλ Ολύμπικ - Μπροαντμίντοου -:-
13:15Βαλεντίν - Λάμπτον Τζάφας -:-
13:15Λέικ Μακουάρι - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ -:-
13:15Ουέστον Ουόρκερς - Μάιτλαντ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ

14:00ΑναβλήθηκεΧονγκ Λιν Χα Τιν - Ταν Κουάνγκ Νιν -:-
15:15ΑναβλήθηκεΧανόι - Καν Το -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο - Πλέι Οφς

23:00CRB - CSA -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς

21:00Κονκόρντια - Τουμπαράο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκάουτσο - Δεύτερο Στάδιο - Πλέι Οφς

23:00Γκρέμιο - Ιντερνασιονάλ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο - Πλέι Οφς

22:00Τομπένσε - Καλντένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

00:00Καστανάλ - Ιντεπεντιέντε -:-
02:30Ιτουπιράνγκα - Παϊσαντού -:-
21:30Αγκουιά Ντε Μαραμπά - Μπραγκαντίνο -:-
21:30Καράγιας - Παραγκομίνας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραϊμπάνο - Πλέι Οφς

02:15Καμπινένσε - Σόουζα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Τροφέου Ιντεριόρ - Πλέι Οφς

02:00Μπραγκαντίνο - Γκουαρανί -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Περναμπουκάνο - Γκρούπ Υποβιβασμού

22:00Ντεκισάο - Ακαντέμικα Βιτόρια -:-
22:00Σπορ Ρεσίφε - Πετρολίνα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Σεργκιπάνο - Δεύτερη φάση

02:15Φρέι Παουλιστάνο - Κονφιάνκα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε - Πλέι Οφς

03:30Μπαΐα - Τσεάρα -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

16:30Σαμγκουραλί - Ντουσέτι -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Κύπελλο

19:00Βίντερτουρ - Μπαβουά -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

17:30Πάιντε - Τούλεβικ U21 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Europa League - Πλέι Οφς

19:55Κοπεγχάγη - Μπασακσεχίρ -:-
19:55Σαχτάρ Ντόνετσκ - Βόλφσμπουργκ -:-
22:00Ίντερ - Χετάφε -:-
22:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λασκ Λιντζ -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00Καμπουέ - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
16:00Μπουιλντκόν - Γκρην Μπάφαλοουζ -:-
16:00Νκανά - Νακαμπάλα Λέοπαρντς -:-
16:00Νκουαζί - Κανσάνσι -:-
16:00Φόρεστ Ρέιντζερς - NAPSA Σταρς -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

00:00Φιλαδέλφια Γιούνιον 2 - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: YBC Λεβέν Καπ

13:00Κασίβα - Σονάν -:-
13:00Κασίμα - Καβασάκι -:-
13:00Οϊτά - Γκάμπα Οσάκα -:-
13:00ΑκυρώθηκεΟυράβα - Ματσουμότο Γιαμάγκα -:-
13:00Σάγκαν Τόσου - Γιοκοχάμα -:-
13:00Σαπόρο - Χιροσίμα -:-
13:00Σερέζο Οσάκα - Ουράβα -:-
13:00Σιμίζου - Ναγκόγια -:-

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00ΑναβλήθηκεΑλ Χουσεΐν - Αλ Αχλί -:-
18:00Σαχάμπ - Αλ Τζαζίρα -:-
20:30Αλ Χουσεΐν - Αλ Σαρίχ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

22:15ΑναβλήθηκεΦιόλνιρ - Ακράνες -:-
22:15ΑναβλήθηκεΧαφναρφιόρντουρ - Βαλούρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

21:00Λα Κορούνια - Φουενλαμπράντα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς

22:00Τσιταντέλα - Φροζινόνε -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00ΑναβλήθηκεΖέτισου - Σαχτιόρ Καραγκαντί -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚαϊσάρ - Αστάνα -:-
16:00ΑναβλήθηκεΚασπί Ακτάου - Ταράζ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΟρντάμπασι - Κιζιλζάρ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΤόμπολ - Οκτζετπές -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

13:00Σαντόνγκ Λουνένγκ - Σανγκάι Σένουα -:-
15:00Χέναν Γιανιέ - Γκουαντζού Ρ&Φ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεΑγκουίλας - Όντσε Κάλντας -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑλιάντζα Πετρολέρα - Κουκούτα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑμέρικα ντε Κάλι - Ντεπορτίβο Κάλι -:-
23:00ΑναβλήθηκεΑτλέτικο Νασιονάλ - Τσίκο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΕνβιγκάντο - Ντεπόρτες Τολίμα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜιλονάριος - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜπουκαραμάνγκα - Ντεπορτίβο Πάστο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΠατριόταζ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν -:-
23:00ΑναβλήθηκεΠερέιρα - Λα Εκιδάδ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤζούνιορ - Σάντα Φε -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

11:00Σίγμα Όλομουτς (Τσε) - Μπρνο (Τσε) -:-
12:00Οστράβα (Τσε) - Τρίνεκ (Τσε) -:-
12:00Σλόβαν Λίμπερετς (Τσε) - Βικτόρια Ζίζκοφ (Τσε) -:-
12:00Σπάρτα Πράγας Β (Τσε) - Βλάσιμ (Τσε) -:-
13:00Σταλ Μίελετς (Πολ) - Βίσλα Κρακοβίας (Πολ) -:-
16:00Λανς (Γαλ) - Σεντ Ζιλουάζ (Bελ) -:-
17:00Καέν (Γαλ) - Βανς (Γαλ) -:-
18:00Le Touquet (Γαλ) - Ρουέν (Γαλ) -:-
18:00Κεβιγί Ρουέν (Γαλ) - Χάβρη (Γαλ) -:-
18:00Κόπερ (Σλο) - Φερεντσβάρος (Ουγ) -:-
18:00Ουίπεστ (Ουγ) - Κισβάρντα (Ουγ) -:-
18:00Σαμπλί (Γαλ) - Λαβάλ (Γαλ) -:-
18:00Σλάβια Πράγας (Τσε) - Πόλτεν (Αυτ) -:-
18:00Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) - Ζλιν (Τσε) -:-
18:00Τίκβες (Βμκ) - Γκοστιβάρ (Βμκ) -:-
18:30Βάρνσντορφ (Τσε) - Ομπερλάουζιτζ (Γερ) -:-
18:30Κόλιν (Τσε) - Λίμπερετς Β (Τσε) -:-
18:30Κοράμπ (Βμκ) - Ντρίτα (Βμκ) -:-
18:30Όχριντ (Βμκ) - Πίτου Γκούλι (Βμκ) -:-
18:30Πρέπερε (Τσε) - Χράντεκ Κράλοβε (Τσε) -:-
19:00Nέα Σαλαμίνα (Κυπ) - ΑΣΙΛ Λύσης (Κυπ) -:-
19:00Αμιέν (Γαλ) - Βαλενσιέν (Γαλ) -:-
19:00Απόλλων Λεμεσού (Κυπ) - Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών (Κυπ) -:-
19:00Βέλβαρι (Τσε) - Βίσεραντ (Τσε) -:-
19:00Γιάμπλονετς (Τσε) - Παρντούμπιτσε (Τσε) -:-
19:00Γκρενόμπλ (Γαλ) - Σταντ Νιόν (Ελβ) -:-
19:00Ζάπι (Τσε) - Μέτεορ Πράγας (Τσε) -:-
19:00Κρετέιγ (Γαλ) - Ερυθρός Αστέρας (Γαλ) -:-
19:00Μάριμπορ (Σλο) - Ρεμς (Γαλ) -:-
19:00Μούρα (Σλο) - Ζαλαεγκερζέγκ (Ουγ) -:-
19:00Μπροζάνι (Τσε) - Ούστι Ναντ Λάμπεμ (Τσε) -:-
19:00Ποντμπεσκίτζιε (Πολ) - Hutnik Krakow (Πολ) -:-
19:00Ροντέ (Γαλ) - Βιλεφράντς (Γαλ) -:-
19:00Σόκολοφ (Τσε) - Οστρόφ (Τσε) -:-
19:00Φόλενταμ (Ολλ) - RKAV Φόλενταμ (Ολλ) -:-
19:00Χέιλ (Γερ) - Μπάμπελσμπεργκ (Γερ) -:-
19:30Λανς (Γαλ) - Παρίσι (Γαλ) -:-
19:30Μπρέντα (Ολλ) - Μπαρόνιε (Ολλ) -:-
20:00Αλκμάαρ (Ολλ) - Ζβόλε (Ολλ) -:-
20:00Κλερμόν (Γαλ) - Σατορού (Γαλ) -:-
20:00Παρί Σεν Ζερμέν (Γαλ) - Σοσό (Γαλ) -:-
20:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II (Γερ) - SC Βέλμπερτ (Γερ) -:-
20:30EVV (Ολλ) - Χελμόντ (Ολλ) -:-
20:30Γιέντελο (Γερ) - Ντέλμενχορστ (Γερ) -:-
20:30Φριέζντορφ (Γερ) - Ένγκερς (Γερ) -:-
21:30Μαρσέιγ (Γαλ) - Μονπελιέ (Γαλ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL - Γκρουπ υποβιβασμού

21:00Ίστρα 1961 - Οριγιέντ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Σόλιγκορσκ 2 - Δυναμό Μπρεστ 2 -:-
16:00Μπελσίνα 2 - Σλατσκ 2 -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

22:00Μόγκρεμπ Τετουάν - Ράγια Καζαμπλάνκα -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

18:00Μιλσάμι - Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ -:-
20:30Σερίφ Τιράσπολ - Πετροκούμπ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

20:00Μόλντε - Σταρτ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

15:45Μπεκεσκαμπά - Βάσας -:-
18:00Ντεμπρετσένι - Ντέμπρετσεν -:-
18:30Μπουνταορσί - Σιόφοκ -:-
18:30Ντορόγκι - Σοροκσάρ -:-
18:30Σζεντλόρινκ - Γκιρμότ -:-
20:00Γκιόρ - Καποσβάρ -:-
20:00Καζιντσμπάρτσικε - Αϊκά -:-
20:00Κσακβαρί - Szeged -:-
20:00Νηιρεγκιάζα - Πεκσί -:-
20:00Χαλαντάς - Σζολνόκι -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

17:00ΑναβλήθηκεΤερμέζ Σουρκόν - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Σολ Ντε Αμέρικα - 12 ντε Οκτούμπρε -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00ΑναβλήθηκεΝ. Βουκουρεστίου - Βιιτορούλ -:-
20:00Σεπσί - Ακαντέμικα Κλιντσένι -:-
20:00Τσίντια Ταργκόβιτσε - Βολουντάρι -:-
20:00Χερμανστάντ - Πολι Ιασί -:-

ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο

16:00Tuapse - Kuban -:-
16:00Vidnoe - Κβάντ Ομπνίνσκ -:-
16:00Άνζι - ΦΚ Μακατσκαλά -:-
16:00Ζενίτ-Ιζέφσκ - Τιουμέν -:-
16:00Καλούγκα - Σμόλενσκ -:-
16:00Κράζνι - Λούκι-Ενέργκια -:-
16:00Λάντα Τογκλιάτι - Volna Nizhegorodskaya -:-
16:00Μάρομ - Ριάτζαν -:-
16:00Ροντίνα Μόσχας - Στρογκίνο Μόσκβα -:-
16:00Σάτουρν - Κολόμνα -:-
16:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Yessentuki -:-
16:00Τβερ - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης -:-
17:00Τρούντα - Znamya Noginsk -:-
19:00Forte Taganrog - Κούμπαν Κόλντινγκ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Αλ Αντάλ - Αλ-Ετιφάκ -:-
19:30Αλ Ουεντά - Αλ Σαμπάπ -:-
21:00Αλ Ναζρ Ριγιάντ - Αλ Χιλάλ -:-

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: 1η Κατηγορία

13:00Ανσέ Ριγιούνιον - Ρεβέντζερς -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

18:00Ίντιγια - Βόζντοβατς -:-
18:00Νόβι Παζάρ - Παρτιζάν -:-
20:00Γιάβορ - Νάπρεντακ -:-
20:00Ερυθρός Αστέρας - Ραντνίτσκι Νις -:-
20:00Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Προλετέρ -:-
20:00Μέταλακ - Μάτσβα -:-
20:00Μπάκα - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα -:-
20:00Ραντ - Μπάτσκα Τόπολα -:-
20:00Ράντνικ - Μλάντοστ -:-
22:00Βοϊβοντίνα - Τσουκαρίκι -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

17:30Sobrance-Sobranecko - Πλάβνιτσα -:-
17:30Spisske Podhradie - FK Χουμένε -:-
17:30Λιπάνι - Slavia TU Kosice -:-
17:30Μλάντοστ Κάλσα - Βράνοφ -:-
17:30Μπαρντεγιόφσκα Νόβα Βες - Σνίνα -:-
17:30Σβίντνικ - Στροπκόφ -:-
17:30Τάτραν Πρέσοφ - Γκιραλτόβτσε -:-
18:30Ποκρόκ ΣΕΖ Κρομπαχί - Σπίσκα Νόβα Βες -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κύπελλο Σλοβακίας

18:00Cierne - Μακόφ -:-
19:00Sasova - Salkova -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

15:30Γκααντιίντκα - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00Βάρμπεργκς - Ντζουργκάρντεν -:-
20:00Μάλμε - Χέλσινγκμποργκ -:-
20:00Χάμαρμπι - Φάλκενμπεργκ -:-

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

17:00Αλ Γιαΐς - Αλ Ουαντά -:-
17:00Αλ Μαΐντ - Αλ-Σαχέλ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30SJK - Κουόπιο -:-
18:30Ιλβ - Ροβανιέμι -:-
18:30Μάριεχαμν - 'Ιντερ Τούρκου -:-
18:30Χάκα - HIFK -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30KPV - Ακατέμια -:-
18:30KTP - Μιλικόσκι -:-
18:30Γιάρο - Βάασα -:-
18:30Καγιανί - Ούλου -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.