REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

17:00Σαουθάμπτον - Έβερτον -:-
19:30Γούλβς - Νιουκάστλ -:-
22:15Άρσεναλ - Λέστερ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA - Προκριματικά

16:00Φίλντε - Άλτρινκχαμ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Λιντς U23 - Νόριτς U23 -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

17:00Βίρτους - Σαν Τζιοβάνι -:-
17:00Κόσμος - Ντομανιάνο -:-
17:00Λιμπερτάς - Γιουβένες/Ντογκάνα -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Σαμπά Μπακού - Σαμγκαγίτ -:-
15:00Ζίρα - Καραμπάγκ -:-

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ

01:00Κοσμόπολαϊτς - Μιρεμπαλέ -:-
23:00Αρκαχάιε - Ουαναμίνθε -:-
23:00Γιουβέντους - Βαλτιμόρη -:-
23:00Ρασίνγκ ντε Γκοναΐβς - Αμέρικα ντε Κάγιες -:-
23:00Ρασίνγκ Χαϊτιέν - Καβάλι -:-
23:00Ριβαρτιμπονιτιέν - Ρεάλ ντου Καπ -:-
23:00Τριόμφ Λιανκούρ - Βιολέτ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Van - Αραράτ-Αρμενίας -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW - Πλέι Οφς

06:30Νιουκάστλ Ολύμπικ - Μάιτλαντ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW - Πλέι Οφς

07:00Ρόκντεϊλ Σίτι Σανς - Σίδνεϊ Γιουν. -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

08:00Μόρετον Μπάι Γιου. - Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ -:-
09:00Μπρισμπέιν U21 - Πενινσούλα -:-
11:00Ολύμπικ FC - Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

12:00Τουγόνγκ Σίτι - Σέντεναρι Στόρμερς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

16:30ΛΑΣΚ Λιντζ - Πόλτεν -:-
16:30Τιρόλ - Χάρτμπεργκ -:-
19:00Βόλφσμπεργκερ - Ραπίντ Βιέννης -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Πλέι Οφς

22:00Πίραμιντς - Μπερκανέ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

15:30Αντβέρπ - Μπέερσχοτ -:-
18:00Οστάνδη - Ζoύλτε Βάρεγκεμ -:-
20:15Σεντ Τρούιντεν - Σταντάρ Λιέγης -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

18:00Σεντ Ζιλουάζ - Μπριζ U23 -:-
22:00Σερένγκ - Λόμελ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Δεύτερη φάση

00:00Λα Γκουαΐρα - Λάρα -:-
05:00Ατλέτικο Βενεζουέλα - Πουέρτο Καμπέγιο -:-
22:00Καραμπόμπο - Εστουντιάντες Μέριδα -:-
00:00Μετροπολιτάνος - Αράγκουα -:-

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

04:00Σεντ Τζορτζς Κολτς - Ρόμπιν Χουντ -:-
21:00Ντάντι Τάουν Χόρνετς - SBRC -:-
21:00Ντέβονσαϊρ Κολτς - Σαουθάμπτον -:-
21:00Ντέβονσαϊρ Κούγκαρς - Σόμερσετ -:-
21:00Χ-Ρόαντς Ουόριορς - PHC Ζέμπραζ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00BHTS Κουάνγκ Ναμ - Ντα Νανγκ -:-
13:00Ναμ Ντιν - Χάι Φονγκ -:-
13:00Ταν Χόα - Νγκέ Αν -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Γκία Λάι - Σάι Γκον -:-
14:00Χονγκ Λιν Χα Τιν - Δε Κονγκ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:30Καν Το - Λονγκ Αν -:-
11:30Ντονγκ Θαπ - Χουέ -:-
11:30Φίκο Τέι Νιν - Ντακ Λακ -:-

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

16:30Βάρνταρ - Ρενόβα -:-
16:30Μακεντόνιγια - Ακαντέμιγια Πάντεφ -:-
16:30Μπελάσικα - Μπόρετς -:-
16:30Πέλιστερ - Στρούγγα Τριμ & Λουμ -:-
16:30Σκέντιγια - Ραμποτνίτσκι -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Μλάντοστ DK - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-
19:00Σαράγεβο - Κρούπα -:-
21:05Ράντνικ Μπιγελίνα - Σλόμποντα -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

16:30NK GOSK Γκαμπέλα - Γκοράζντε -:-
16:30ΤΟΣΚ Τεσανί - Κακανί -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

13:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 - Σλάβια Σόφιας -:-
18:45Αρντά - ΤΣΣΚΑ Σόφιας -:-
21:15Μοντάνα - Λουντογκόρετς -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

15:30Λοκομοτίβ Σόφιας - Στρούμσκα Σλάβα -:-
15:30Ντομπρούζντα - Πιρίν -:-
15:30Σβόγκε - Γιάντρα Γκάμπροβο -:-
17:00Σοζοπόλ - Σεπτέμβρη Σόφια -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή

17:00Λέφσκι Κάρλοβο - Gorski Izvor -:-
17:00Ροντόπα Σμολιάν - Γιαμπόλ 1915 -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή

15:00Ίντερ Ντόμπριτς - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ -:-
15:00Ουστρέμ Ντοντσέβο - Ντούναβ Ρούσε -:-
15:00Σβετκάβιτσα - Λουντογκόρετς III -:-
15:00Τσερνολόμετς - Τοπολάιτ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση

15:30Βιχάρ Σλαβιάνοβο - Πεστέρα Γκαλάτα -:-
15:30Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες - Μέζντρα -:-
15:30Έταρ II - Μπότεφ Βράτσα II -:-
15:30Λέφσκι - Σβιστόφ -:-
15:30Λοκομοτίφ Ντριάνοβο - Ντρένοβετς -:-
15:30Μπντιν Βιντίν - Πάρβα Άτομνα -:-
15:30Σεβλιέβο - Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ -:-
15:30Σπαρτάκ Πλέβεν - Παβλικένι -:-
15:30Τριάβνα - Λέφσκι Λομ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

23:00Μπραγκαντίνο - Γκόιας -:-
01:00Τσεάρα - Κοριτίμπα -:-
04:00Ατλέτικο Μινέιρο - Σπορ Ρεσίφε -:-
22:00Γκοϊανιένσε - Παλμέιρας -:-
22:00Φλουμινένσε - Σάντος -:-
00:15Ατλέτικο-ΠΡ - Γκρέμιο -:-
00:15Ιντερνασιονάλ - Φλαμένγκο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

00:30Σαμπάιο Κορρέα - Θουιάμπα Εσπόρτε -:-
04:00Αμέρικα ΜΓ - Κονφιάνκα -:-
22:00Ναούτικο Ρεσίφε - Κρουζέιρο -:-
00:15Γκουαρανί - Αβάι -:-
00:15Φιγκουεϊρένσε - Γιουβεντούντε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

23:00Μαναούς - Γιακουιπένσε -:-
23:00Τρέτζε - Παϊσαντού -:-
01:00Ρέμο - Ιμπερατρίθ -:-
21:30Υπιράνγκα - Ιτουιουτάμπα -:-
22:00Λοντρίνα - Ιτουάνο -:-
22:00Μπρούσκε - EC Σάο Ζοσέ -:-
23:00Τομπένσε - Βόλτα Ρεντόντα -:-
00:00Σάντα Κρούζ - Μποταφόγκο PB -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

23:00Γκάμα - Πάλμας -:-
00:00Σάο Καετάνο - Πελότας -:-
01:00Σαλγκέιρο - Καμπινένσε -:-
01:30Καλντένσε - Μπαΐα Ντε Φέιρα -:-
21:00Καμποφριένσε - Φεροβιάρια -:-
21:00Μπραγκαντίνο - Γκαλβέζ -:-
21:00Μπραζιλιένσε - Τουπινάμπας -:-
21:00Ρεάλ Νοροέστε - Απαρετσιντένσε -:-
21:00Σεντράλ - Φρέι Παουλιστάνο -:-
21:00ΣΕΡ Καγίας - Μαρτσίλιο Ντίαζ -:-
21:30ΣΕ Γιουβεντούδε - Σινόπ -:-
21:45ΑΕ Άλτος - Μπάρε -:-
22:00Βιλενένσε - Φαστ Κλούμπ -:-
22:00Γι-Παρανά - Ρίο Μπράνκο -:-
22:00Καγιαζεϊρένσε ντε Ντεσπόρτος - Αφογκάντος ντα Ινγκαζεΐρα -:-
22:00Κασκαβέλ - Νασιονάλ ΠΡ -:-
22:00Ουνιάο Ροντονόπολις - Γκοϊαένσια -:-
22:30Γιακιόμπα - Ποτιγκουάρ -:-
23:00Σάντος ΑΠ - Ρίβερ-ΠΙ -:-
23:00Σάο Λουίζ - Νοβοριζοντίνο -:-
23:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Μότο Κλαμπ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μινέιρο 2

01:00Σερανένσε - Ιπατίνγκα -:-
16:00Μαμόρε - Ντεμοκράτα ΣΛ -:-
21:30Πούσο Αλέγκρε - Μπετίμ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U23 - Πρώτη φάση

20:00Κορίνθιανς U23 - Σάντος U23 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20

21:00Βάσκο U20 - Τσεάρα U20 -:-
21:00Παλμέιρας U20 - Σάο Πάολο U20 -:-
21:00Σάντος U20 - Γκρέμιο U20 -:-
21:00Φλαμένγκο U20 - Κρουζέιρο U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών - Πλέι Οφς

22:00Γκρέμιο Γ - Κορίνθιανς Γ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών

23:00Τιραντέντες Γ - Τσεάρα Γ -:-
21:00Farroupilha Γ - Νάπολι Γ -:-
21:00Αμέρικα Μινέιρο Γ - Φοζ Καταράτας Γ -:-
21:00Γκόιας Γ - Μποταφόγκο Γ -:-
21:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Βίλα Νόβα Γ -:-
21:00Σάο Βαλέριο Γ - 3Β ντα Αμαζόνια Γ -:-
21:00Τσαπεκοένσε Γ - Φλουμινένσε Γ -:-
23:00Ατλέτικο Ακρεάνο Γ - Ρεάλ Αρικέμς Γ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

15:00Λανς - Ναντ -:-
17:00Μετς - Σεντ Ετιέν -:-
17:00Μονπελιέ - Ρεμς -:-
17:00Μπορντό - Νιμ -:-
17:00Μπρεστ - Στρασβούργο -:-
19:00Νις - Λιλ -:-
23:00Λυών - Μονακό -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Κατηγορία Γυναίκες

16:00Στρασβούργο Γ - Σεντ-Μορ Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

17:30Βόλφσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ -:-
20:00Βέρντερ Βρέμης - Χόφενχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

15:30Μπόχουμ - Άουε -:-
15:30Σαντχάουσεν - Πάντερμπορν -:-
15:30Χάιντενχάιμ - Όσναμπρικ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Σααρμπρίκεν - Βερλ -:-
16:00Μπάγερν Μονάχου II - Μανχάιμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

16:00Όλντενμπεργκ - Ρέντεν -:-
16:00Σαν Πάουλι II - Άιντραχτ Νόρντερστεντ -:-
16:00Χαβέλσε - Χανοβέρσκερ -:-
17:00Ομπερνόιλαντ - Χίλντεσχαϊμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

15:30Λίχτενμπεργκ - Λοκομοτίβ Λειψίας -:-
15:30Μιουζέλβιτς - Φαρστενβάλντε -:-
15:30Ρατενάου - Ιένα -:-
15:30Τσέμνιτζερ - Λουκενβάλντε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

16:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Χόμπεργκ -:-
16:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Φορτούνα Ντίσελντορφ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

16:00RW Κόμπλεντζ - FSV Φρανκφούρτη -:-
16:00Πιρμασένς - Φράιμπουργκ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

16:00CFC Χέρτα - Στάακεν -:-
16:00Νόιστρελίτς - Ζέλεντορφ -:-
16:00Στένταλ - Μπλάου Βάις Μπερλίν -:-
16:00Τασμάνια Βερολίνου - Rostocker FC -:-
16:00Τοργκελόβερ Γκρεΐφ - Στερν -:-
16:00Χάνσα Ροστόκ II - Μπράντενμπεργκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

15:30Λουντβιγκσφέλντερ - Γιένα II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

16:00Άικεντε - Έτιν -:-
16:00Εκερνφόρντερ - Άλτενχολζ -:-
16:00Τοντεσφέλντε - Όλντενμπεργκερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

12:45HEBC Αμβούργο - Χαμ Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μπουχόλτζ 08 - Σουντερέλμπε -:-
16:00Νιεντόρφερ - Μπάρμπεκερ -:-
16:00Ρούγκενμπέργκεν - Μπράμφελντερ -:-
17:00Τόρνες - Βικτόρια Αμβούργου -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00Άιντραχτ Νόρδαϊμ - Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ -:-
17:00Άιντραχτ Τσέλε - Μπέρσενμπρουκ -:-
17:00Αρμίνια Αννόβερο - FT Μπραουνσβάιγκ -:-
17:00Γκίφχορν - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ -:-
17:00Λόνε - Έμντεν -:-
17:00Σπελ-Βένχαους - Ρότενμπεργκερ -:-
17:00Χίσλινγκερ - VfL Όλντενμπουργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

17:00ASC 09 Ντόρτμουντ - Βεστφάλια Χερν -:-
17:00Έρντεμπρουκ - Βρέντεν -:-
17:00Πάντερμπορν II - Έιντραχτ Ρέινε -:-
17:00Σίγκεν - Φίνεντροπ/Μπάμενολ -:-
17:00Χάλτερν - Γκούτερσλο -:-
17:00Χάμερ - Πρόισεν Μούνστερ 2 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

17:00Έντερσχαϊμ - Γκίνσχαϊμ -:-
17:00Ζέιλσχαϊμ - Ουόλντορφ -:-
17:00Στέινμπαχ - Χανάου -:-
17:00Φέρνβαλντ - Μπαουτανάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

17:00Βορμάτια Βορμς - Ντούντενχοφεν -:-
17:00Γκόνσενχαϊμ - Βαλντάλγκεσχαϊμ -:-
17:30Έλβερσμπεργκ II - Χέρτα Βίεσμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

17:00Βικτόρια 08 - Χένεφ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜπρέινιγκ - Ντάρεν -:-
17:00Φρεϊαλντενχόβεν - Βιτστάλ -:-
17:15ΑναβλήθηκεΒέσελινγκ-Ούρφελντ - Ντετζ 05 -:-
17:15ΑναβλήθηκεΣιεγκμπέργκερ - Glesch-Paffendorf -:-
17:30Πεστς - Χουρτ -:-
17:30Φρέχεν - Άλφτερ -:-
17:30ΑναβλήθηκεΦριέζντορφ - Φορτούνα Κολωνίας II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

17:00TVD Βέλμπερτ - Τετόνια Σεντ Τόνις -:-
17:00Γιαν Χίσφελντ - Μπάουμπεργκ -:-
17:00Έσεν - Κρέι -:-
17:00Κρονενμπέργκερ - Ντούισμπουργκ -:-
17:00Μενχενγκλάντμπαχ - Μίρμπους -:-
17:00Μόνχαϊμ - Γκερμάνια Ράτινγκεν -:-
17:00Σόνεμπεκ - Νιεντερβένιγκερν -:-
17:15Στερκράντε Νορντ - Κλέβε -:-
17:30Ντίσελντορφ-Δύσης - SC Βέλμπερτ -:-
17:30Χίλντεν - Ουνιόν Νετετάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

13:00Εϊμσμπούτελερ U19 - Χάλεσερ U19 -:-
13:00Ουνιόν Βερολίνου U19 - Όσναμπρικ U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

15:00Φορτούνα Κολωνίας U19 - Πριεζέν Μουνστέρ U19 -:-
17:00Πάντερμπορν U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

13:00Τσικούρα - Σαμτρέντια -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

18:00Γιουρόπα Πόιντ - Γιουρόπα -:-
20:30Μπόκα Τζούνιορς - Κόλετζ 1975 -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

00:10CSD Μιουνισιπάλ - Ατσουάπα -:-
22:05Αντίγκουα - Ιθτάπα -:-
00:10Γκουαστατόγια - Σακατσίσπας -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Χόρσενς - Νόρντζελαντ -:-
18:00Ράντερς - Σοντερίσκε -:-
20:00Άαρχους - Κοπεγχάγη -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

15:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Σίλκεμποργκ -:-
16:00Hvidovre IF - Βίμποργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

15:00AB Κοπεγχάγη - ΦΑ 2000 -:-
15:00Αβάρτα - Σλάγκελσε -:-
15:00Νάεστβεντ - Τάρνμπι -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Γιαραμπακόα - Βέγκα Ρεάλ -:-
23:00Ατλάντικο - Τσιμπάο -:-
23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Δεύτερη φάση

23:30'Εμελεκ - Μακάρα -:-
02:00Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο - Ντέλφιν -:-
05:30Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο - Ελ Νασιονάλ -:-
23:30Oλμέδο - Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

20:00Αμέρικα ντε Κίτο - Σάντο Ντομίνγκο -:-
22:00Γκουαλατσέο - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς -:-
23:00Φουέρτζα Αμαρίγια - Σάντα Ρίτα -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

18:00Γιούνγκ Μπόις - Λουκέρνη -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

16:30ΑναβλήθηκεΜούνσινγκεν - Βασιλεία II -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

16:00Λουκέρνη II - Μπουόκς -:-
18:00Γκρασχόπερ II - Μπιέλ Μπιέν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

18:00Σεντ Γκάλεν II - Έσεν -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

17:00Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ -:-
19:15Απόλλων Σμύρνης - Λαμία -:-
21:30ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

16:00Άρης Αβάτου - ΑΕ Αμπελοκήπων -:-
16:00Διδυμότειχο - Ορφέας Ξάνθης -:-
16:00Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού -:-
16:00Ένωση Άνθειας Αριστείνου - Αναγέννηση Θαλασσιάς -:-
16:00Εύοσμος - Ελπίς Σαππών -:-
16:00Νέος Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Εθνικός Σοχού -:-
16:00Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου -:-
16:00Πανδραμαϊκός - Ηρακλής -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 2ος Όμιλος

16:00Α. Σ. Γιαννιτσών - Μακεδονικός -:-
16:00Εδεσσαϊκός - Αναγέννηση Πλαγιάς -:-
16:00Θερμαϊκός - Εθνικός Γιαννιτσών -:-
16:00Νέα Καλλικράτεια - Θύελλα Σαρακηνών -:-
16:00Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟ Κουφαλίων -:-
16:00ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Αγροτικός Αστέρας -:-
16:00Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βαρβάρας -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

16:00Αναγέννηση Καρδίτσας - Αετός Μακρυχωρίου -:-
16:00Δίας Δίου - ΑΣ Μετέωρα -:-
16:00Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Καρίτσα -:-
16:00Ελασσόνα - Μακεδονικός Φούφας -:-
16:00Ηρακλής Λάρισας - Α.Ο. Σελλάνων -:-
16:00Φήκης - Οικονόμος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 4ος Όμιλος

16:00Αμβρυσσέας - Νέα Αρτάκη -:-
16:00Ηρακλής Ψαχνών - Αταλάντη -:-
16:00Θησέας Αγριάς - Δήμητρα Ευξεινούπολης -:-
16:00Οπούντιος Μαρτίνου - Διαγόρας Στεφανοβικείου -:-
16:00Φωκικός - ΑΟ Υπάτου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 5ος Όμιλος

16:00Αναγέννηση Άρτας - Άγιος Ματθαίος -:-
16:00Λευκίμμη - Αμβρακικός Λουτρού -:-
16:00Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Πρέβεζα -:-
16:00Παναγρινιακός - Θύελλα Κατσικάς -:-
16:00ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου - Α.Ε. Μεσολογγίου -:-
16:00Τηλυκράτης Λευκάδας - Αχέρων Καναλακίου -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 6ος Όμιλος

15:30Πανναξιακός - Χαραυγιακός -:-
16:00Άνω Μερά Μυκόνου - Μαρκό -:-
16:00Ηλιούπολη - Α.Ε. Μοσχάτου -:-
16:00Προοδευτική - Πανιώνιος -:-
16:00Φωστήρας - Εθνικός Πειραιώς -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 7ος Όμιλος

16:00Άγιος Ιερόθεος - Μολαϊκός -:-
16:00Ερµιονίδα - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου -:-
16:00Ναύπλιο - Άρης Σκάλας -:-
16:00Παναρκαδικός - Κορωνίδα Κοιλάδας -:-
16:00Πανγυθεατικός - Ερμής Μελιγούς -:-
16:00ΠΑΟ Ρούφ - Κηφισιά -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 8ος Όμιλος

16:00Αετός Λουτρών - ΑΟ Πυλίου Κω -:-
16:00Αίας Σαλαμίνας - Πανελευσινιακός -:-
16:00Θύελλα Ραφήνας - Ακράτητος -:-
16:00Κυανούς Αστήρ Βάρης - Αιολικός -:-
16:00Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων - Μικρασιατική -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 9ος Όμιλος

16:00Αίας Γαστούνης - Διαβολίτσι -:-
16:00Α.Ο. Τσιλιβή - Αχαϊκή -:-
16:00Εθνικός Σκουλικάδου - Διαγόρας Βραχνέικων -:-
16:00Θύελλα Πατρών - Ναυπακτιακός Αστέρας -:-
16:00Πάμισος - ΠΑΟ Βάρδας -:-
16:00Παναιγιάλειος - Ζάκυνθος -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 10ος Όμιλος

16:00AEEK ΣΥΝ.KA. - Νέος Αστέρας Ρεθύμνου -:-
16:00Αλμυρός ΓΠΣ - Α.Ο. Παλαιοχώρας -:-
16:00ΑΟ Πόρου - Άρης Σούδας -:-
16:00Ατσαλένιος - Ηρόδοτος -:-
16:00Γιούχτας - Άγιος Νικόλαος -:-
16:00Δαμάστα Ηρακλείου - Αναγέννηση Ιεράπετρας -:-
16:00Ρεθυμνιακός - Άρης Περιβολίων Ρεθύμνου -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα - 1η Φάση

00:30Σονσονάτε - Μεταπάν -:-
04:00Σάντα Τέκλα - Τσαλατενάνγκο -:-
23:30Γιοκόρο - Μιουνισιπάλ Λιμένο -:-
00:0011 Ντεπορτίβο - Φας -:-
00:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Αγκουίλα -:-
00:15Αλιάντζα - Ατλέτικο Μάρτε -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

14:00Κουρεσάαρε - Φλόρα -:-
14:00Νάρβα - Λεβάντια -:-
16:00Κάλιου - Πάιντε -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

14:00Έλβα - Ταμέκα U21 -:-
14:00Λεβάντια U21 - Βάντρα Βάρπους -:-
14:00Μααρντού - Γιάρβε -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

14:00Κάφα - Κριμτέπλιτσα -:-
15:00Όσεαν Κερχ - Κιζιλτάς -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

23:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - DC Γιουνάιτεντ -:-
02:30Νιού Γιόρκ Σίτι - Μόντρεαλ Ίμπακτ -:-
02:30Σικάγο Φάιρ - Red Bulls Νέας Υόρκης -:-
02:30Σινσινάτι - Μινεσότα -:-
02:30Φιλαδέλφια Γιούνιον - Τορόντο -:-
04:00Χιούστον - Κολόμπους Κρού -:-
04:30Ρίαλ Σολτ Λέικ - Ντάλας -:-
04:30Σπόρτινγκ Κάνσας - Κολοράντο Ράπιντς -:-
05:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς -:-
22:30Λος Άντζελες - Λός Άντζελες Γκάλαξι -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ - Πλέι Οφς

02:30Λούισβιλ Σίτυ - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ -:-
05:30Φοίνιξ Ράιζινγκ - Ελ Πάσο -:-

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

01:30Ρίτσμοντ Κίκερς - Τσατανούγκα Ρεντ Γουλβς -:-
04:00Ουνιόν Ομάχα - Φορτ Λόντερντεϊλ -:-
04:00Φόργουορντ Μάντισον - Νιού Ίνγκλαντ II -:-
04:30Νορθ Τέξας - Σάουθ Τζόρτζια Τορμέντα -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Σάγκαν Τόσου - Σονάν -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Κόφου - Ματσίδα Ζέλβια -:-
08:00Ομίγια - Β-Βάρεν Ναγκασάκι -:-
08:00Τοκουσίμα - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-
08:00Φουκουόκα - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ -:-
09:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Κουσάτσου -:-
09:00Κιτακιουσού - Ματσουμότο Γιαμάγκα -:-
09:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Μίτο -:-
10:00Εχίμε - Τοτσίγκι -:-
12:30Ριουκίου - Κυότο -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Αζούλ Κλάρο Νουμαζού - Μπλάουμπιτζ -:-
07:00Βανραούρ - Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ -:-
07:00Γκρούλα Μοριόκα - Γκίφου -:-
07:00Ιμαμπάρι - Καματαμάρε -:-
07:00Φουγιέδα MYFC - Τοτόρι -:-
07:00Φουκουσίμα Γιουν. - Ναγκάνο Παρτσέιρο -:-
08:00Σερέζο Οσάκα U23 - Γκάμπα Οσάκα U23 -:-
09:00Sagamihara - Κουμαμότο -:-

ΙΡΑΚ: Σούπερ Λίγκα

14:00Αλ Ντιβανιγιά - Αλ Νατζάφ -:-
14:00Αλ Σορτά - Αλ Τζαουρά -:-
17:00Αλ Μινά - Αλ-Χουντόντ -:-
17:00Αλ Ουαζάτ - Αλ Σιμάβα -:-
18:00Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια - Αλ Καραμπά -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Γουότερφορντ - Ντάνταλκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

16:00Βαγιαδολίδ - Αλαβές -:-
18:00Κάντιθ - Βιγιαρεάλ -:-
20:30Χετάφε - Γρανάδα -:-
23:00Σοσιεδάδ - Ουέσκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

18:00Σπόρτινγκ Χιχόν - Πονφεραντίνα -:-
20:15Λεγκανές - Οβιέδο -:-
20:15Τενερίφη - Εσπανιόλ -:-
22:30Αλμπαθέτε - Ράγιο Βαγιεκάνο -:-
22:30Μάλαγα - Μιράντες -:-
23:00Σαραγόσα - Σαμπαντέλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

14:00Θέλτα Βίγκο Β - Φερόλ -:-
14:00Κοβαντόνγκα - Οβιέδο Β -:-
14:00Μαρίνο Ντε Λουάνκο - Λεαλτάδ -:-
19:00Κομποστέλα - Λα Κορούνια -:-
19:00Λανγκέρο - Βαγιαδολίδ Προμέσας -:-
19:00Ποντεβέντρα - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα -:-
19:00Σαλαμάνκα - Κορούξο -:-
19:30Ζαμόρα - Γκουιχουέλο -:-
19:30Λεονέσα - Νουμάνθια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

13:30Οσασούνα Β - Τουντελάνο -:-
13:30Πορτουγκαλέτε - Αμορεμπιέτα -:-
14:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Σανταντέρ -:-
14:00Εγιέα - Χάρο Ντεπορτίβο -:-
19:00Ιθάρα - Ταραζόνα -:-
19:00Καλαχόρα - Έμπρο -:-
19:00Λεϊόα - Ρ. Ουνιόν -:-
19:00Λογκρόνς - Μουτιλβέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

14:00Βαλένθια Β - Πένα Ντεπορτίνα -:-
14:00Εϊβίσα - Λα Νουτσία -:-
14:00Πρατ - Κορνέλα -:-
19:00ΑναβλήθηκεΟλότ - Μπαρτσελόνα Β -:-
19:00Ταραγόνα - Μπανταλόνα -:-
20:00Οριουέλα - Αλκοϊάνιο -:-
20:00Χέρκουλες - Ατζενέτα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 4

14:00UCAM Μουρθία - Λινάρες -:-
14:00ΑναβλήθηκεΓρανάδα Β - Σεβίλλη Β -:-
14:00Λινένσε - Ταμαρατσέιτε -:-
14:00Λόρκα Ντεπορτίβα - Πόλι Εχίδο -:-
14:00Μαρμπέλα - Μαρίνο -:-
15:00Λας Πάλμας Β - Σανλουκουένιο -:-
19:00Γιέκλανο - Κόρδοβα -:-
19:00Ουέλβα - Αλγκετσίρας -:-
19:00Σαν Φερνάντο - Κάντιθ Β -:-
20:00Μπέτις Β - Μούρθια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5

14:00Βιγιαρομπλέντο - Σοτσουεγιάμος -:-
14:00ΝΟΖ Ιντερνασιονάλ ντε Μαντρίντ - Ατλέτικο Μαδρίτης Β -:-
14:00Πομπλένσε - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες -:-
14:00Ράγιο Μαϊανταχόντα - Μπαγεάρες -:-
14:00Ρεάλ Μαδρίτης Β - Χετάφε Β -:-
14:00Ταλαβέρα - Μελίλα -:-
18:30Ναβαλκαρνέρο - Λας Ρόζας -:-
19:00Βιλανοβένσε - Μέριδα -:-
20:00Μπανταγιόζ - Ντον Μπενίτο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον - Γκρουπ 1

14:00Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Παϊοσάκο -:-
18:30Αρεντέιρο - Ουρένσε CF -:-
18:30Ποντέγιας - Εστραντένσε -:-
18:30Πόντες - Αρθούα -:-
18:30ΑναβλήθηκεΡασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Πολβόριν -:-
18:30Ριμπαντούμια - Τσόκο -:-
19:00UD Ουρένσε - Αρόζα -:-
19:00Αγκρουπατσιόν Εστουντιάντι - Σομόζας -:-
19:00Μπάρκο - Αλόντρας -:-
19:00Μπεργκαντίνος - Σίλβα -:-
19:00Ράπιντο ντε Μπούζας - Άτιος -:-
19:00Φίστερα - Βιβέιρο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 2

14:00Βαλομπίν - Χιχόν Ινταστριάλ -:-
14:00Ελ Σαν Μαρτίν - Λ Εντρεγκού -:-
14:00Κλαμπ Σιέρο - Βαλντεσότο -:-
14:00Λενένσε - Μιέρες -:-
14:00Πραβιάνο - Μοσκόνια -:-
14:00Ρεάλ Τιτάνικο - Τουιλά -:-
14:30Ουνιόν Κλαμπ Θεάρες - Αβίλες Στάντιουμ -:-
17:45Κολούνγκα - Λέινς -:-
20:00ΑναβλήθηκεΜπασίκο Ουράκα - Κοντάλ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

13:45Σιέτε Βίγιας - Ατλέτικο Αλμπερίτσια -:-
14:00Ρινκονέντα Πολάνκο - Μπετζανά -:-
18:00Τορίνα - Καρτές -:-
19:00Τροπεζόν - Μπαρέντα Μπαλομπιέ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

13:15Σαντούτσου - Σεστάο -:-
19:00CD Βιτόρια - Σαν Ιγκνάτσιο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

13:45Γκράμα - Φιγκουέρες -:-
14:00Γκρανολέρς - Τσερντανιόλα -:-
14:00Εουρόπα - Βιγιαφράνκα -:-
14:00Καστελντέφελς - Βαλς -:-
14:00Σαν Κριστομπάλ - Μοντανέσα -:-
14:00Χιρόνα Β - Βιλασάρ ντε Μαρ -:-
18:30Περάλντα 2 - Όρτα -:-
19:00Ιγκουαλάντα - Μανρέσα -:-
19:00Σαντ Άντριου - ΟΕ Σαντς -:-
19:00Σαντφελιουένκ - Πόμπλα Μαφουμέτ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

13:45Βιγιαγοϊόσα - Κρεβιλέντε -:-
14:00Ρεκάμπος Κόλον - Βιλαμαρζάντ -:-
18:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο Β - Ιντερσίτι -:-
19:00Νοβέλντα - Ελντένσε -:-
19:00Ολίμπικ Τσάτιβα - Γιόβε -:-
19:00Σιλά - Πατέρνα -:-
22:15Χέρκουλες Β - Μπενιγκανίμ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

13:00Μοραταλάζ - Ποθουέλο ντε Αλαρκόν -:-
13:30Ατλέτικο Πίντο - Μοστόλες -:-
13:30Βιλαβέρντε Σαν Αντρέ - Λεγκανές Β -:-
13:30Πάρλα - Τριβάλ Βαλντέρας -:-
13:30Ρεάλ Αρανιουέζ - Καραμπαντσέλ -:-
13:30Τορεχόν - Φλατ Ερθ -:-
13:45Αλκάλα - Σαν Φερνάντο -:-
14:00Βιλανουέβα - Ουνιόν Αντάρβε -:-
14:00Μοστόλες - Ελ Αλάμο -:-
14:00Σάντα Άνα - Αλκάλα Ενάρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

14:00Λα Βιργκέν - Ατλέτικο Αστόργκα -:-
14:00Μπούργκος Προμέσας - Μπουπόλσα -:-
14:00Ρεάλ Μπούργκος - Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος -:-
18:30Ατλέτικο Τορντεσίγιας - Σαλαμάνκα Β -:-
18:30Μπεμπίμπρε - Λεονέσα Β -:-
19:00Αραντίνα - Τσεμπρερένα -:-
19:00Κρίστο Ατλέτικο - Πεναράντα ντε Μπρακαμόντε -:-
19:00Ρεάλ Αβίλα - Αλμαζάν -:-
19:00Τ. Σεγκοβιάνα - Μιράντες Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9

14:00Αλορίν - Αλορίνο -:-
14:00Μαρακένα - Αλμερία Β -:-
14:00Χαέν - Τορεντονιιμένο -:-
14:00Χουβεντούντ Τορεμολίνος - Βελέθ -:-
14:00Χουετόρ Βέγκα - Λόγια -:-
19:00ΑναβλήθηκεΑτλέτικο ντε Πορκούνα - CP Αλμερία -:-
20:00Αντεκέρα - Μάλαγα Β -:-
20:00Ελ Πάλο - Εστεπόνα -:-
20:00Τορεπερογκίλ - Χουετόρ Ταγιάρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

14:00Γκερένα - Πουέντε Τζενίλ -:-
14:00Καστιγιέχα - Κόρδοβα Β -:-
14:00Κόρια - Ουτρέρα -:-
14:00Ρότα - Καμπετσένσε -:-
14:30Χερέθ - Κονίλ -:-
18:30Σεβίλλη Γ - Λα Πάλμα -:-
19:00Σαν Ροκέ - Θιουδάδ ντε Λουτσένα -:-
20:00Άρκος - Λος Μπάριος -:-
20:00Λεμπριγιάνα - Ντεπορτίβο Χερέθ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

14:00Φορμεντέρα - Μπινισάλεμ -:-
18:00Πορτμανί - Καρντασάρ -:-
18:30Σολέρ - Τζένοβα -:-
19:00Μανακόρ - Φελανίτς -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

15:00Ατλέτικο Βικτόρια - Βέρα -:-
15:00Ατλέτικο Πάσο - Μενσαγιέρο -:-
15:00Λα Κουάντρα - Γκουία -:-
15:00Λαντζαρότε - Ουνιόν Βιέρα -:-
15:00Τακορόντε - Ιμπάρα -:-
15:00Τενίσκα - Τενερίφη Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 13

13:00Αγκουιλάς - EDMF Τσούρα -:-
13:30Μινέρβα - Πουλπιλένο -:-
14:00Ε. Γ. Ελ Παλμάρ - Μπουλένσε -:-
18:30Θιουδάδ ντε Μουρθία - Χουέρκαλ-Οβέρα -:-
18:30Ντεπορτίβο Μινέρα - Καρταχένα -:-
18:30Ρασίνγκ Μούρθια - Λα Ουνιόν -:-
19:00UCAM Μουρθία Β - Πλας Ούλτρα -:-
19:00Μουλένο - Μαρ Μενόρ -:-
20:00ΑναβλήθηκεΜαθαρόν - Καρταγένα Β -:-
20:00ΑναβλήθηκεΡεάλ Μουρθία Β - Κλαμπ Ολίμπικο ντε Τοτάνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 14

14:00Μιαγιάντας - Γιερέθ -:-
14:00Ολιβένθα - Αζουάγκα -:-
14:00Φουέντε ντε Κάντος - Καθερένιο -:-
14:15Καμπανάριο - Ακεουχάλ -:-
18:00Τσινάτο - Καλαμόντε -:-
18:30Βαλντίβια - Εξτρεμαδούρα Β -:-
19:00CD Κορία - Μοράλο -:-
19:00UP Πλασέντσια - Μοντίγιο -:-
19:00Αρόγιο - Τρουχίγιο -:-
19:00Λερενέσε - Βαλβερντένο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15

14:00Μπουρλάντες - Σούμπιζα -:-
17:30Κορτές - Μουρτσάντε -:-
18:30Κορεγιάνο - Ρίβερ Έγκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

14:00Βιάνες - Καλτζάντα -:-
14:00Κομίγιας - Βιλέγκας -:-
18:00Ανγκουιάνο - Αρνέντο -:-
18:15Αλμπερίτε - Νατσάρα -:-
18:30Καζαλαρέινα - Ρίβερ Έμπρο -:-
18:30Πραντεγιόν - Ρασίνγκ Ριόχα -:-
18:45Καλασάντσιο - Λογκρόνες Προμεσάς -:-
19:00Αλφάρο - Βαρέα -:-
19:00Τεντεόν - Καλαχόρα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17

13:30ΑναβλήθηκεΣαν Χουάν Σαραγόσα - Ουέσκα Β -:-
13:30ΑναβλήθηκεΣαραγόσα Β - Βαλντεφιέρο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΑλμουντεβάρ - Επίγια -:-
18:00ΑναβλήθηκεΒιλανουέβα - Μπαρμπάστρο -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπελχίτε 97 - Μπινεφάρ -:-
18:00ΑναβλήθηκεΜπρέα - Κουάρτε -:-
18:30ΑναβλήθηκεΑτλέτικο Μονζόν - Τερουέλ -:-
18:30ΑναβλήθηκεΜπόρια - Σαρινένα -:-
18:30ΑναβλήθηκεΣαμπινάνιγκο - Καλαμόσα -:-
18:30ΑναβλήθηκεΤαμαρίτε - Καρινένα -:-
19:00ΑναβλήθηκεΟυτέμπο - Ρόμπρες -:-
20:00ΑναβλήθηκεΦράγκα - Ιλουέκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

13:00Τορίγιος - Τολέδο -:-
14:00Αζουκουέκα - Πεντρονέρας -:-
14:00Αλμπαθέτε Β - Αλμάγκρο -:-
18:00Ουρακάν ντε Μπαλαζότε - Λα Σολάνα -:-
18:30Κουιντανάρ - Αλμάνσα -:-
18:30Μαρκαμάλο - Βιγιακάνας -:-
19:00Μαντζανάρες - Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ -:-
19:00Πουέρτολάνιο - Λα Ρόντα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

22:00Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

14:30Κάλιαρι - Κροτόνε -:-
17:00Μπενεβέντο - Νάπολι -:-
17:00Πάρμα - Σπέτσια -:-
20:00Φιορεντίνα - Ουντινέζε -:-
22:45Γιουβέντους - Βερόνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Κοζέντσα - Λέτσε -:-
23:00Kρεμονέζε - Μπρέσια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

14:30Ολμπία - Βερτσέλι -:-
17:00Αλεσάντρια - Ποντεντέρα -:-
17:00Γκροσσέτο - Αλμπινολέφε -:-
17:00Λουκέζε - Γιουβέντους U23 -:-
17:00Πιστογιέζε - Προ Σέστο -:-
17:00Ρενάτε - Λιβόρνο -:-
19:30Λέκο - Πιατσέντζα -:-
19:30Νοβάρα - Καραρέζε -:-
19:30Περγκολετέζε - Πάτρια -:-
19:30Τζιάνα Ερμίνιο - Κόμο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

17:00Γκούμπιο - Λενάγκο Σαλούς -:-
17:00Σαμπενεντέτεσε - Μόντενα -:-
17:00Τριεστίνα - Βίρτους Βερόνα -:-
17:00Φάνο - Μάντοβα -:-
17:00Φεραλπισάλο - Ραβέννα -:-
19:30Ιμολέζε - Φερμάνα -:-
19:30Ματελίκα - Αρέτζο -:-
19:30Πάντοβα - Σουντιρόλ -:-
19:30Περούτζια - Βις Πεζάρο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

17:00Βιμπόνεζε - Βιτερμπέσε -:-
17:00Καβέζε - Μονόπολι -:-
17:00Τεράμο - Γιούβε Στάμπια -:-
19:30Αβελίνο - Κασερτάνα -:-
19:30Τερνάνα - Φότζια -:-
19:30Τούρις - Παγκανέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:30P.D.H.A.E. - Ιμπέρια -:-
16:30Γκοτζάνο - Αρκονατέζε -:-
16:30Καστελανζέζε - Λενάνο -:-
16:30Κιέρι - Λαβανέζε -:-
16:30Μποργκοσέσια - Καζάλε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:30Καζατέζε - Τσιζεράνο-Μπέργκαμο -:-
16:30Καραβάτζιο - Νιμπιόν Οτζιόνο -:-
16:30Μπρουσαπόρτο - Φανφούλα -:-
16:30Ρεάλ Καλεπίνα - Κρέμα -:-
16:30Φρανκιακόρτα - Σκαντζοροσκιάτε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:30Αντριέζε - Καμπονταρσέγκο -:-
16:30Καλντιέρο Τέρμε - Κίονς -:-
16:30Λουπαρένσε - Ντέλτα Ροβίγκο -:-
16:30Μανζανέζε - Κιαρλίνς Μουτζανέ -:-
16:30Μέστρε - Έστε -:-
16:30Μοντεμπελούνα - Αμπροζιάνα -:-
16:30Ουνιόν Κλοντιένσε - Τρέντο -:-
16:30Σάν Τζιόρτζιο-Σεντίτσο; - Μπελούνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:30Μαριγκνανέζε - Προγκρέσο -:-
16:30Μετζολάρα - Λεντιτζιόνε -:-
16:30Σάσο Μαρκόνι - Ρίμινι -:-
16:30Φόρλι - Σαμαουρέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:30ΑΤΝ Σιένα - Γκρασίνα -:-
16:30Όστια Μάρε - Σανγκιοβαννέσε -:-
16:30Σιναλουνγκέζε - Κανάρα -:-
16:30Φολίνιο - Λορνάνο Μπαντέσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

16:30Αγκνονέζ - Βαστογκιράρντι -:-
16:30Καμπομπάσο Κάλτσιο - Ματέζε -:-
16:30Καστελφιντάρντο - Καστελνουόβο Βομάνο -:-
16:30Μοντετζιόρτζιο - Σ. Ν. Νοταρέσκο -:-
16:30Φιούτζι - Τολεντίνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:30Αρτζαχένα - Κασίνο -:-
16:30Αφραγκολέζε - Λανουσέι Κάλτσιο -:-
16:30Καρμπόνια - Σαβόια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:30Μπιτόντο - Λάβελο -:-
16:30Πικέρνο - Φρενκάβιλα -:-
16:30Σορέντο - Μολφέτα Κάλτσιο -:-
17:00Μπρίντιζι - Φιντέλις Αντρία -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:30Ασιρεάλε - Μπιανκάβιλα -:-
16:30Καστροβιλάρι - Ρέντε -:-
16:30Μεσίνα - Μεσίνα -:-
16:30Ντάτιλο - Σαν Λούκα -:-
16:30Πατέρνο - Σάντα Μαρία Τσιλέντο -:-
16:30Ροτόντα - Ραγκούσα -:-
16:30Τσιτανοβέζε - Λικάτα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

15:00Αταλάντα U19 - Τορίνο U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

16:30Βιτσέντζα Γ - Ταβανιάτσο Γ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΟρομπίκα Γ - Κιέβο Βερόνα Γ -:-
16:30Ραβένα Γ - Μπρέσια Γ -:-
16:30Τσεζένα Γ - Λάτσιο Γ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΠομιλιάνο Γ - Περούτζια Γ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΡόμα ΚΦ Γ - Ποντεντέρα Γ -:-
19:30Λέιντι Γκρανάτα Γ - Ριοτζέζε Γ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

08:00Καϊράτ Ακάντεμι - Ζέτισου 2 -:-
08:00Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα - Μακτααράλ -:-
11:00Εκιμπαστούζ - Ακτόμπ -:-
12:00Ακαντέμιγια Όντουστικ - Ακζαγίκ Ουράλσκ -:-
12:00Σακτάρ Μπουλάτ - Ατυράου -:-
14:00Κιράν - Αλτάι Σεμέι -:-

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

14:00Πνομ Πεν Κράουν - Μποένγκ Κετ -:-
14:00Σβάι Ριένγκ - ΝάγκαΟυορλντ -:-
14:00Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Βισάκα -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:30Αλ Αχλί - Αλ-Σαντ -:-
19:45Αλ-Ραϊάν - Αλ-Ντουχαΐλ -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

10:00Chengdu Better City - Ταϊζού Γουαντά -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Σαανξί Τσανγκάν - Γιανγκζί Λιανσένγκ -:-
14:35Μπεϊτζίνγκ Μπαξί - Μπεϊτζίνγκ Ρενέ -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:00Shanxi Longjin - Γιουνάν Κουνλού -:-
10:00Zhongchuang Hengtai - Ζιάν Ντάξινγκ Τσόνγκντε -:-
10:00Γιανγκσού Γιαντσένγκ - Shenzhen Bogang -:-
10:00Ζεϊάνγκ Γιτένγκ - Σανγκάη Γιαντίνγκ Σίτι Ντεβ. -:-
10:00Κίνα U19 - Χουνάν Μπίλοουζ -:-
10:00Κινγκντάο Γιονούν - Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

00:00Όντσε Κάλντας - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα -:-
02:05Ντεπόρτες Τολίμα - Λα Εκιδάδ -:-
04:10Τζούνιορ - Μιλονάριος -:-
19:30Ενβιγκάντο - Αλιάντζα Πετρολέρα -:-
22:00Πατριόταζ - Ατλέτικο Νασιονάλ -:-
00:00Σάντα Φε - Τσίκο -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

23:00Ατλέτικο - Κίνδιο -:-
23:00Βαλεντουπάρ - Λανέρος -:-
21:00Μπογκοτά - Τίγκρες -:-
23:00Λεόνς - Ρεάλ Καρταγένα -:-
00:00Κορτουλούα - Ορσομάρσο -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών

23:00Τζούνιορ Γ - Ντεπορτίβο Πάστο Γ -:-

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Μανιέμα - Λουμπούμπασι Σπορ -:-
17:30Μοτέμα Πέμπε - Μαζέμπε -:-
17:30Ντόφινς Νουάρς - RCK -:-
17:30Σεντ Ελουά Λουποπό - ΑΣ Βίτα Κλαμπ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

16:00Αιθιοπία - Ζάμπια -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:30Πρίστινα - Γκιλανί -:-
16:00Τρέπτσα 89 - Μπάλκανι -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Γκρέτσια - Ερεντιάνο -:-
02:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Γουαδαλούπη -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Απερτούρα

00:00Marineros - Πουνταρένας -:-
00:00Σάντα Άνα - Municipal San Ramon -:-
05:00Ασέρι - CS Ουρουγουάη -:-
20:00Εσκαζουτσένα - Καριάρι Ποτσότσι -:-
20:00Ντεσαμπαράντος - Μπάριο Μέξικο -:-
21:00Σάντα Ρόζα - Municipal Garabito -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:35Αλ Σαχέλ - Αλ Καντισίγια -:-
19:50Κάζμα - Αλ Κουβέιτ -:-
19:50Καϊτάν - Αλ Νασέρ -:-

ΚΟΥΡΑΣΑΟ: Προμ Ντιβίζιον - Φάιναλ Φορ

02:30Βίλεμσταντ - Σερπενχέβελ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

17:00Σιμπένικ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ -:-
19:05ΑναβλήθηκεΓκόριτσα - Ριέκα -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

15:00Μπιέλο Μπρντο - Όσιγιεκ 2 -:-
16:00Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2 - Γιουνάκ Σίνι -:-
17:00Ζαπρέσιτς - Κροάσια Ζμίγιαβτσι -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

17:00Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ -:-
19:00Ομόνοια - Παραλίμνι -:-
20:00Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

15:30Αλκή Ορόκλινη - Ύψωνας -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

14:00Τούκουμς 2000 - Μέτα/ΛΟ -:-
15:00Βέντσπιλς - Λιεπάγια -:-
17:00Βαλμιέρα - Σπάρτακς -:-
17:00Ρίγα - Ντόγκαβπιλς -:-
19:00RFS - Γιέλγκαβα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Νέμαν - Σλάβια Μοζίρ -:-
15:00Ενεργκέτικ-BGU - Σόλιγκορσκ -:-
17:00Ρουκ Μπρεστ - Ισλόκ Μινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Λίντα - Κρουμκάτσι -:-
14:30Μικασέβιτσι - Ναφτάν -:-
15:00Σλόνιμ-2017 - Λοκομοτίβ Γκόμελ -:-
16:00Όρσα - Άρσεναλ Τζέρζινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Μινσκ 2 - Δυναμό Μπρεστ 2 -:-
15:00Ζόντινο 2 - Σλατσκ 2 -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:30Αλ Ανσάρ - Αλ Αχέντ -:-
14:30Σαλάμ Ζγκάρτα - Μπουρί -:-
14:30Τρίπολη - Νεϊμέ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού

14:00Γιόναβα - Ντζιουγκάς Τελσιάι -:-
14:00Χέγκελμαν Λιτάουεν - Νταϊνάβα Αλιτούς -:-
15:00Πανεβέζις 2 - Νεβεζίς Κενταϊνιάι -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00Atmosfera - BFA Βίλνιους -:-
15:00FK Minija - Ζαλγκίρις 2 -:-
15:00Κάουνο Ζαλγκίρις 2 - Ριτεριάι 2 -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

18:00Έτελμπρουκ - Μπενφίκα -:-
18:00Ζενές Ες - Βιλτζ -:-
18:00Μόντορφ - Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε -:-
18:00Ροντάνγκε - UNA Στράζεν -:-
18:00Χεσπεράνγκε - Φόλα -:-
18:00Χόστερτ - Ντουντελάνζ -:-

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

15:00Τσάο Πακ Κέι - Μπενφίκα -:-
17:00Lun Lok - Σπόρτινγκ Μακάου -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Σάντα Λουτσία - Βαλέτα -:-
17:00Χιμπέρνιαν - Λίγια Αθλέτικ -:-
21:15Γκούντια - Φλοριάνα -:-

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

21:15Πέμπροκ - Σβιέκι -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

15:30ΟΦΚ Πέτροβατς - Σουτιέσκα Νίκσιτς -:-
16:00Ρούνταρ - Γιέζερο -:-
18:00Τίτογκραντ - Ποντγκόριτσα -:-
19:00Ίσκρα - Ζέτα -:-
21:00Μπουντούτσνοστ - Ντέσιτς -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Ντρούγκα Λίγκα

15:30Άρσεναλ Τιβάτ - Μόρναρ -:-
15:30Γιέντινστβο - Ιμπάρ -:-
15:30Γκρμπάλι - Μπεράν -:-
15:30Ιγκάλο - Ντρέζγκα -:-
15:30Κομ Ποντγκόριτσα - Μποκέλι -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

01:00Κερετάρο - Νεκάξα -:-
04:00Τιγκρές - Χουάρεθ -:-
05:00Κλαμπ Αμέρικα - Άτλας -:-
05:00Μαζατλάν - Μοντερέι -:-
21:00Τολούκα - Κλαμπ Τιχουάνα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

00:00Πιονέρος - Κιέρβος -:-
01:00Μαζορκουέρος - Κολίμα -:-
04:00Καφέσα Γιαλίσκο - Ιραπουάτο -:-
20:00Ζιτακουάρο - Αζόρες ντε Χιντάλγκο -:-
21:00Ζακατέκας - Σαλτίλο -:-
00:30Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ - Τέκος -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

15:00Sf.Gheorghe - Πετροκούμπ -:-
15:00Ζίμπρου Κισινάου - Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ -:-
18:00Σπεράντα Νισπορένι - CSCA Μπουιουκάνι -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30Κοζάφ - Ούσφα -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ

14:30Νταϊνάμικ - Ρουκίνζο -:-
16:00Λε Μέσατζερ Νγκοτζί - Λε Ελεφάντς -:-
16:00Μουσονγκάτι - Μπουμζμούρου -:-
17:00Μπουγιουμπούρα Σίτι - Έγκλε Νουάρ -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Κλάκσβικ - Φουγκλαφιορντούρ -:-
18:00Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ - B36 Τόρσαβν -:-
18:00Στρέιμουρ - TB/FCS/Ρόιν -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

05:00Ντιριάνγκεν - Γιαλάπα -:-
05:00Φερέτι - CD Junior -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

01:00Ντιριάνγκεν U20 - Γιαλάπα U20 -:-
02:00Φερέτι U20 - CD Junior U20 -:-
00:00Οκοτάλ U20 - Τσιναντέγκα U20 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

20:00Αάλεσουντ - Οντς -:-
20:00Βαλερένγκα - Κρίστιανσουντ -:-
20:00Μόλντε - Στρόμσγκοντσετ -:-
20:00Σάρπσμποργκ 08 - Ρόζενμποργκ -:-
22:30Μπόντο/Γκλιμτ - Μιοντάλεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

17:00Λίλεστρομ - Σάντνες Ούλφ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1 - Στάδιο Νικητών

16:00Φρέντρικσταντ - Μπράβαγκ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Στέλενμπος - Σουάλοουζ -:-
16:30Τσακούμα - Γκάλαξι -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

08:00Γκουάνγκτζου - Σάνγκγιου Σανγκμού -:-
08:00Νταεγκού - Ποάνγκ Στίλερς -:-
10:30Ουλσάν Χιουντάι - Γιεονμπούκ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:30Μπουτσεόν 1995 - Γκιεονγκνάμ -:-
10:00Ανσάν Γκρήνερς - Σεούλ Η-Λαντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων

08:00Τσεονάν Σίτι - Τσανγκουόν -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

14:15Σιτάρντ - Γκρόνινγκεν -:-
16:30Σπάρτα Ρόττερνταμ - Χέρακλες -:-
16:30Φίτεσε - PSV Αϊντχόφεν -:-
18:45Βάαλβαϊκ - Φέγενορντ -:-
22:00Ντεν Χάαγκ - Αλκμάαρ -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα - 1η Φάση

00:00Ρεάλ ντε Μίνας - Ολίμπια -:-
05:00UPNFM - Ρεάλ Σοσιεδάδ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

16:30Ζαλαεγκερζέγκ - Μπουνταφόκι -:-
19:00Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι - ΜΟΛ Φέχερβαρ -:-
21:30Ντιοσγκιόρι - Ακαδημία Πούσκας -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

15:30Ντεμπρετσένι - Κσακβαρί -:-
15:30Ντορόγκι - Σιόφοκ -:-
15:30Σοροκσάρ - Σζολνόκι -:-
19:00Αϊκά - Βάσας -:-
19:00Καζιντσμπάρτσικε - Χαλαντάς -:-
19:00Καποσβάρ - Szeged -:-
19:00Μπεκεσκαμπά - Σζεντλόρινκ -:-
19:00Πεκσί - Γκιρμότ -:-
21:30Νηιρεγκιάζα - Ντέμπρετσεν -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Ανατολή

15:00Τσεγκλεντί - Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι II -:-
15:30BVSC-Zuglo - Κισβάρντα II -:-
15:30Eger SE - Γκιονγκιόσι -:-
15:30SBTC - Ντούνα Ασζφάλτ -:-
15:30Πούτνοκ - Τισζαουιβάρος -:-
15:30Σένιο Κάρνιφεξ - Σαγιομπαμπόνι -:-
15:30Ταλία - Ντέμπρετσεν II -:-
15:30Φουζεσγκιαρμάτι - Γιασζμπερένυι -:-
15:30Χάτβαν - Ντιοσγκιόρι II -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Κέντρο

13:00Ουίπεστ II - Χοντμεζοβασαρχέλι -:-
13:00Πάκσι II - Σκεκσζάρντι -:-
13:00Φερεντσβάρος II - ESMTK Βουδαπέστης -:-
15:30FC Dabas - Ιβάνκσα -:-
15:30Κοζαρμισλένι - Dabas-Gyon -:-
15:30Μαϊόσι - Βακ -:-
15:30Ντουναουιβάρος Παλαμάι - Ρακοσμεντί -:-
15:30Τακσόνι - Korosladany MSK -:-
19:00Κετσκεμετί - Szegedi -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB III - Δύση

13:00Μολ Φέχερβαρ II - Λιπότ -:-
15:30III. κερουλέτι TUE UPE - Ζαλαεγκερσζεγκί II -:-
15:30Nagykanizsa - Σζαμπαντκικοτό -:-
15:30Γκάρντονι Βαρόζι - Μενφοτσανάκ -:-
15:30Ελόρε - Βέτζπρεμ -:-
15:30Κομαρόμι - Ταταμπάνια -:-
15:30Μοσονμαγκιαροβάρι - SC Sopron -:-
15:30Μπαλατονφουρεντί - Ακαδημία Πούσκας II -:-
15:30Μπιτσκέι - Παπάι Περούτζ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Ινουλέτς - Ιλικόβετς -:-
18:00Κολός Κοβάλιβκα - Μινάι -:-
20:30Ζόρια Λουχάνσκ - Ρουκχ Λβιβ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

00:45Γουόντερερς - Ρεντίστας -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Κλαουζούρα

23:00Σαν Φρανσίσκο - Τσιρικούι -:-
02:00Κόστα ντελ Έστε - Μιγκελίτο -:-
23:00Πλάζα Αμαδόρ - Ουιόν Ντεπορτίβο Ουνιβερσιτάριο -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Σπορτίβο Λουκουένο - Ρίβερ Πλέιτ -:-
02:15Γκουαϊρένα - Ολίμπια Ασουνσιόν -:-
00:00Σαν Λορέντζο - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες - Γκράου -:-
02:30Σιενσιάνο - Σπόρτινγκ Κριστάλ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

17:00Ρακόφ - Σταλ Μίελετς -:-
19:30Λεχ Πόζναν - Κρακόβια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Λέτζνα - Λέγκνιτσα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σλασκ 2 - Σοκόλ Οστρόντα -:-
21:30Σουβάλκι - Τσοΐνιτσε -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

13:00Λέγκια II - Μπρον Ραντόμ -:-
13:00Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι - Ουίκιελετς -:-
18:00Μαζοβιέτσκι - GKS Πογκόν -:-
19:00Πολόνια Βαρσοβίας - Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

13:00Στσζέτσιν II - Στέζιτσα -:-
16:00Σρόντα - Σβιτ Σκόλβιν -:-
21:30Μ. Γκντίνια - Unia Swarzedz -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

16:00Wiazownica - Άβια Σουίντνικ -:-
16:00Σοκόλ Σιενιάβα - Ορλέτα Ραντζίν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

14:00Γκβάρεκ Ζάμπρζε U18 - ΟΚΣ ΣΜΣ Λοντζ U18 -:-
14:00Κόρονα U18 - Χούτνικ Κρακοβίας U18 -:-
14:15Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 - Βίσλα Κρακοβίας U18 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

18:00Μορεϊρένσε - Μαρίτιμο -:-
18:00Φαρένσε - Ρίο Άβε -:-
20:30Φαμαλικάο - Μποαβίστα -:-
23:00Γκιμαράες - Μπράγκα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

14:15Βαρζίμ - Εστορίλ -:-
18:00Ολιβεϊρένσε - Κοβίλα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

23:00Σετουμπάλ - Εσπεράντσα ντε Λάγκος -:-
14:00Βίλα Ρεάλ - Μαριτίμο Β -:-
14:00Σαλγκεϊρός - Καμαρά ντε Λόμπος -:-
15:00Τιρσένσε - Φέιφ -:-
17:00Σπόρτινγκ Β - Μπελενένσες Β -:-
18:00Αγκούια Βιμιόζο - Κερβέιρα -:-
18:00Αλιουστρελένσε - Ολανένσε -:-
18:00Αλκαΐνς - Λεϊρία -:-
18:00Αμαράντε - Κοΐμπρεζ -:-
18:00Αμόρα - Λουζιτάνο -:-
18:00Ανάντια - Σάο Ζοάο Βερ -:-
18:00Βιανένσε - Μπράγκα Β -:-
18:00Βίλα Κορτέζ - Μπέιρα Μαρ -:-
18:00Γιούβ. Εβόρα - Μονκαραπατσένσε -:-
18:00ΓΡΑΠ - Μορτάγκουα -:-
18:00Εστρέλα ντα Αμαντόρα - Οριεντάλ -:-
18:00Κανέγιας 2010 - Λουζιτάνια -:-
18:00Καραπινεϊρένσε - Σερτανένσε -:-
18:00Λουρινανένσε - Πέρο Πινέιρο -:-
18:00Μαρία ντε Φόντε - Βιντάγκο -:-
18:00Μπρίτο - Μοντινένσε -:-
18:00Ολέιρος - Μαρινένσε -:-
18:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Κοντέιζα -:-
18:00Σακαβενένσε - Τορεένσε -:-
18:00Σανιοανένσε - Κάστρο Ντάιρε -:-
18:00Τροφένσε - Γόνδομαρ -:-
18:00Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο - Οριένταλ Ντράγκον -:-
19:00Σπόρτινγκ Ιντεάλ - Ρεάλ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

19:45Βιιτορούλ - Άρτζες -:-
22:30Βολουντάρι - Κλουζ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

16:00Πετρολούλ Πλοϊέστι - U Craiova 1948 -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ουράλ - Τάμποφ -:-
16:30Ροστόφ - Κίμκι -:-
19:00Ακμάτ Γκρόζνι - Ούφα -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 1ος Όμιλος

13:00ΣΚΑ Ροστόφ - Λέτζιον Ντάιναμο -:-
14:00Tuapse - Μπιολόγκ -:-
14:00ΦΚ Μακατσκαλά - Άνζι -:-
15:30Ίντερ Τσερκέσκ - Τσερνομόρετς -:-
15:30Μασούκ - Yessentuki -:-
16:00Μαϊκόπ - Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 -:-
17:00Forte Taganrog - Κούμπαν Κόλντινγκ -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

13:00Κολόμνα - Tver -:-
13:00Λενινγκράντετς - Ζενίτ 2 -:-
13:00Τρούντα - Olimp-Dolgoprudny -:-
15:00Δυναμό Μόσχας 2 - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης -:-
16:00Μάρομ - Λούκι-Ενέργκια -:-
17:00Λοκομοτίφ-Καζάνκα - Σμόλενσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

13:00Ζενίτ-Ιζέφσκ - Volna Nizhegorodskaya -:-
13:00Λάντα Ντιμίτροβγκραντ - Τσέλιαμπινσκ -:-
13:00ΑναβλήθηκεΛάντα Τογκλιάτι - Ουράλ 2 -:-
14:00Καμάζ - Βόλγκα -:-
15:00Ζβέζντα Περμ - Νόστα -:-
16:00Τιουμέν - Έρενμπουργκ 2 -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Βοϊβοντίνα -:-
16:00Μπάκα - Ίντιγια -:-
16:00Νόβι Παζάρ - Ραντ -:-
18:00Μάτσβα - Νάπρεντακ -:-
18:00Προλετέρ - Βόζντοβατς -:-
23:00Ερυθρός Αστέρας - Γιάβορ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

15:30Ζάρκοβο - Borac 1926 -:-
15:30Κάμπελ Νόβι Σαντ - Λόζνιτσα -:-
15:30Ντιναμό Βράνιε - Dubocica -:-
15:30Ραντνίτσκι 1923 - Ζέμουν -:-
15:30Ραντνίτσκι Πιρότ - Κολουμπάρα -:-

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

12:30Γιάνγκ Λάιονς - Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

15:00Αμπερντίν - Σέλτικ -:-
18:00Ρέιντζερς - Λίβινγκστον -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:00Ντουνάισκα Στρέντα - Σλόβαν Μπρατισλάβας -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

14:00Μπράβο - Αλουμίνι -:-
16:00Ταμπόρ Σεζάνα - Ολίμπια Λιουμπλιάνα -:-
19:30Ντομζάλε - Μούρα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:30Έστερσουντ - Χάμαρμπι -:-
16:30Κάλμαρ - Φάλκενμπεργκ -:-
19:30Έρεμπρο - Χέλσινγκμποργκ -:-
19:30Μάλμε - Γκέτεμποργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

16:30Ακρόπολις - Νόρμπι -:-
16:30Εσκιλστούνα - Ντάλκουρντ -:-
19:30Τρέλεμποργκ - Ντέγκερφος -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

15:00Νίκεπινγκ - Σολεντούνα -:-
16:00Λούλεα - Κάρλσταντ BK -:-
18:00Τιμ TG FF - Χάνινγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

16:00Λίντομε - Λαντσκρόνα -:-
19:00Βάρναμο - Οσκαρσάμνς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ προβιβασμού

16:00Σκίλγιεμπο - Ατβίνταμπεργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:00Σούνανα Γ - Λίντκεπινγκ Γ -:-
16:00Μορόν Γ - Χάμαρμπι Γ -:-

ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ

11:00Τάιπαουερ - Ταϊτσούνγκ Φουτούρο -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1

14:00Σουκοτάι - Πατούμ Γιουνάιτεντ -:-
14:00Τρατ - Μπουριράμ -:-
15:00Πολίς Τέρο - Μουανγκτόνγκ Γιουν. -:-
15:00Τσονμπούρι - Τσιανγκράι Γιουν. -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2

14:00Νακόν Παθόμ - Τάι Νέιβι -:-
14:00Τσιανγκμάι Γιουνάιτεντ - Σάμουτ Σακόν -:-
15:00Κόνκαεν - Καζετσάρτ -:-
15:00Νονγκ Μπουά Πιτσάγια - Τσαϊνάτ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Πολίσι Τανζανία - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μβαντουί - JKT Τανζανία -:-
19:00Κινοντόνι - Γιάνγκ Άφρικανς -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

13:30Γιενί Μαλατίγια - Γκεντσλερμπιρλιγκί -:-
16:00Αλάνιασπορ - Καραγκουμρούκ -:-
19:00Φενερμπαχτσέ - Τραμπζονσπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

13:30Ανκαρασπόρ - Μπαλικεσιρσπόρ -:-
13:30Μπαντίρμασπορ - Ανταναντεμίρσπορ -:-
16:00Αντάνασπορ - Τουζλασπόρ -:-
16:00Ιστανμπούλσπορ - Εσκισεχίρσπορ -:-
19:00Αλτάυ - Γκιρεσούνσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2

14:00Άγκρι 1970 - Μαρντίν ΜΜ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 3

14:00Κατάλκα - Τσιζρεσπόρ -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

05:00Άζκαλς - Μεντιόλα 1991 -:-
11:30Στάλιον - Κάγια -:-
15:00Maharlika - United City -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

17:00Βάασα - Γκνιστάν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

15:00Μίκελιν Κισάτ - Κούλτσου -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

15:00KuFu-98 - Βααγιακόσκι -:-
15:00OLS Ούλου - Χέρκουλες -:-

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

06:00Navua - Ρέβα -:-
06:00Σούβα - Nasinu -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.