REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

22:00Λέστερ - Γουέστ Μπρομ 3:0

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

21:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Τσάρλτον U23 1:0

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

22:30Αλ Μοκαουλούν - Ουαντί Ντεγκλά 1:0
22:30Χρμπε - Ζάμαλεκ 0:2

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σεντ Τζορτζς - Ζίμα Αμπά Ζιφάρ 1:1
19:00Ντιρέ Ντάβα - Σινταμά Μπουνά 1:0

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:30Σάντα Κόλομα - Καρόι 1:1

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ

23:15Αλ Σορτά (Ιρκ) - Αλ Αχλί (ΣΑρ) (Σαρ) 0:3
13:00ΑναβλήθηκεΓιεονμπούκ (Kορ) - Σίδνεϊ (Aυσ) -:-
13:00ΑναβλήθηκεΔε Κονγκ (Βιε) - Ουλσάν Χιουντάι (Kορ) -:-
13:00ΑναβλήθηκεΚίτσεε (Χκν) - Πορτ ΜΤΙ (Ταϊ) -:-
13:00ΑναβλήθηκεΤαμπάινς (Σγπ) - Γκάμπα Οσάκα (Ιαπ) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

12:05Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Ουέλινγκτον Φίνιξ 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

12:00Τάιγκερς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 3:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

14:30Φλόριτ Αθήνα - Κόκμπερν Σίτι 2:0

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών

00:00Αλ Αχλί Βεγγάζης (Λβυ) - Ενυίμπα (Νιγ) 1:0

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Λάλα - Καράκας 1:0

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

19:00Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 4:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο

02:00CRB - ΚΣΕ 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αμαζονένσε - Πλέι Οφς

03:35Σάο Ραϊμούντο - Αμαζόνας 1:2
22:00Πενιαρόλ - Πρινσέσα Σολιμόες 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπαϊάνο

01:30Χουαζεϊρένσε - Βιτόρια 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καταρινένσε

03:30Γκρέμιο Γιουβέντους - Κονκόρντια 2:1
03:30Κριτσιούμα - Αβάι 0:1
03:30Μπρούσκε - Εσπόρτε Κριτσιούμα 3:1
03:30Τσαπεκοένσε - Μετροπολιτάνο 5:0
03:30Φιγκουεϊρένσε - Μαρτσίλιο Ντίαζ 0:0
03:30Χέρτσιλιο Λουζ - Τζόινβιλ 4:3

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκοϊάνο

21:30Ανάπολις - Γκρέμιο Ανάπολις 1:0
21:30Απαρετσιντένσε - Γκοϊαένσια 1:0
21:30Γιαραγκούα - Βίλα Νόβα 2:0
21:30Γιαταϊένσε - Γκοϊανιένσε 1:2
21:30Γκόιας - Ιπόρα 0:2
21:30Κρατς Γκόου - Ιτουμπιάρα 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

23:00Ρέμο - Καστανάλ 2:1
16:00Καράγιας - Παραγκομίνας 1:1
16:00Μπραγκαντίνο - Ταπάγιος 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραϊμπάνο

02:00Μποταφόγκο PB - Τρέτζε 2:0
22:00Περίλιμα - Σόουζα 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παραναένσε

23:40Κοριτίμπα - Αζούριζ 1:1
22:00Ατλέτικο Παραναένσε - Κασκαβέλ 3:1
22:00Κασκαβέλ - Τσιανόρτε 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα

03:00Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα - Ιτουάνο 1:0
04:15Μιρασόλ - Μποταφόγκο SP 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Περναμπουκάνο

00:45Σάντα Κρούζ - Σαλγκέιρο 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

02:00Γκρέμιο Γ - Κρουζέιρο Γ 2:1
02:00Σάντος Γ - Σάο Πάολο Γ 2:1
02:00Φεροβιάρια Γ - Κορίνθιανς Γ 0:1
21:00Μίνας ICESP Γ - Σάο Ζοσέ Γ 0:1
21:00Νάπολι Γ - Φλαμένγκο Γ 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

21:30Σαντχάουσεν - Αμβούργο 2:1

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:30Μάγκπιζ - Κόλετζ 1975 3:0

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

00:00CSD Μιουνισιπάλ - Κομιουνικασιόν 0:1
00:00Γκουαστατόγια - Ντεπορτίβο Μαλακατέκο 0:0
04:00Σακατσίσπας - Σάντα Λουτσία 1:2

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

19:00ΑναβλήθηκεΧορόγια - Χάφια -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Βέιλε - Χόρσενς 3:0

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:45Άαρχους - Ράντερς 2:0
21:15Μίντιλαντ - Κοπεγχάγη 4:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Cumbaya 1:3
23:00Σάντο Ντομίνγκο - Γκουαλατσέο 1:0
03:00Αμέρικα ντε Κίτο - Τσακαρίτας 0:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:15Σερβέτ - Σιόν 3:5
21:30Ζυρίχη - Γιουνγκ Μπόιζ 1:2

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα - 2η Φάση

00:00Μιουνισιπάλ Λιμένο - Τσαλατενάνγκο 3:0
00:30Γιοκόρο - Λουίς Άνχελ Φίρπο 2:2
04:00Σάντα Τέκλα - Μεταπάν 3:1
04:15Σονσονάτε - Αγκουίλα 0:1
04:30Αλιάντζα - Φας 1:1
00:3011 Ντεπορτίβο - Ατλέτικο Μάρτε 1:1

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

16:00Γκρην Μπάφαλοουζ - Γιάνγκ Γκριν Ιγκλς 1:0
16:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Γκρην Ιγκλς 0:0

ΗΠΑ: NWSL Τσάλεντζ Καπ Γυναικών

01:30Σικάγο Γ - Kansas City NWSL Γ 1:1
02:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Ουάσινγκτον Γ 1:0
05:00Πόρτλαντ Γ - Ράιν Γ 2:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

13:30Ναγκόγια - Γκάμπα Οσάκα 2:0

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Μενπόρα Καπ - Πλέι Οφς

16:30Περσίγια Τζακάρτα - Περσίμπ Μπαντάνγκ 2:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

22:30Αλ Ραμτά - Αλ Γιαλίλ 1:0

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

19:30Αλουμίνιουμ Αράκ - Πεϊκάν 1:1
19:30Νασάι Μαζανταράν - Σεπαχάν 0:1
19:30Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν - Μες Ραφσανιάν 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

17:00Νιάρντβικ - Χλινταρέντι 3:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Κάντιθ - Ρεάλ Μαδρίτης 0:3
20:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Ουέσκα 2:0
22:00Γρανάδα - Εϊμπάρ 4:1
22:00Σοσιεδάδ - Θέλτα 2:1
23:00Μπαρτσελόνα - Χετάφε 5:2

ΙΣΡΑΗΛ: Στέιτ Καπ

20:30Μακάμπι Χάιφα - Χαποέλ Αφούλα 4:1

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

19:30Ρόμα - Αταλάντα 1:1
21:45Νάπολι - Λάτσιο 5:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Γιουβέντους U23 - Ολμπία 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00ΑναβλήθηκεΚιέρι - Φοζάνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Καμπονταρσέγκο - Έστε 1:1

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1

17:00Φοβού Μπαχάμ - Μπαμεντά 0:0

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πρώτη φάση

13:00Ντάλιαν Προ - Τσάνγκτσουν Γιατάι 1:2
15:00Tianjin Jinmen Tiger - Σανγκάι Πορτ 1:6

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:30Καντ - Kaganat 2:1
13:30Καρά Μπαλτά - Αλγκά 0:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

23:15Ρεάλ Σανταντέρ - Λεόνς 2:0
03:40Ρεάλ Καρταγένα - Λανέρος 0:1
23:15Μπόκα Τζούνιορς - Βαλεντουπάρ 4:1

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Ντόφινς Νουάρς - Σεντ Ελουά Λουποπό 1:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

19:00ΑκυρώθηκεΟλλανδία U16 - Ιταλία U16 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

16:00ΑκυρώθηκεΡάουφος (Νορ) - Βαλερένγκα (Νορ) -:-
18:00Σταμπτάουν (Ηπα) - Νιου Άμστερνταμ (Ηπα) 1:0
21:00Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ (Ηπα) - Maryland Bobcats (Ηπα) 3:2
00:00ΛΑ Φορς (Ηπα) - Μίτσιγκαν Σταρς (Ηπα) 0:2

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Λιμόν - Σάπρισα 1:2
01:00Γουαδαλούπη - Ζελεντόν 0:1
05:00Αλαγιουελένσε - ΑΝΡ Γιρακάλ 3:0
00:00Γκρέτσια - Σαν Κάρλος 2:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

14:00Σλάβια Μοζίρ 2 - Σλατσκ 2 4:0
15:00Σμόργκον 2 - Σπούτνικ 2 0:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

18:00Γιόναβα - Ριτεριάι 2 3:0

ΜΑΛΔΙΒΕΣ: Ντιβέχι Πρέμιερ Λιγκ

20:00Βαλένθια - Γιουνάιτεντ Βίκτορι 1:3

ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:30CAS de Sevare - Στάντε Μαλιέν 1:1
19:30Ντουγκουβολοφίλα ντε Μπαμπαντά - Πολίς 0:1
19:30ΟΣ Μπουγκουνί - Ντουάνες ντε Σικασό 3:0
20:00Ρεάλ Μπαμάκο - ΛΚ Μπαμάκο 3:2
22:00ASOM - Κίτα 2:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

05:00Μοντερέι - Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

01:00Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος - Ντοράντος ντε Σιναλόα 2:1πέν.
03:15Aτλάντε - Κανκούν 2:1

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

18:00Damissa - ASOS 3:0

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες

01:00Δε Στρόνγκεστ (Βολ) - Μπόκα Τζούνιορς (Αργ) 0:1
01:00Λα Γκουαΐρα (Βεν) - Ατλέτικο Μινέιρο (Bρα) 1:1
03:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν (Εκου) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) 1:1
03:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες (Περ) - Παλμέιρας (Bρα) 2:3
03:00Ρεντίστας (Ουρ) - Ρασίνγκ Κλούμπ (Αργ) 1:1
05:00Αμέρικα ντε Κάλι (Κολ) - Τσέρο Πορτένο (Παρ) 0:2
05:00Ουιόν Λα Καλέρα (Χιλ) - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο (Εκου) 2:2

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων

01:15Σαν Λορέντζο (Αργ) - Χουατσιπάτο (Χιλ) 0:1
01:15Τσεάρα (Bρα) - Βίλστερμαν (Βολ) 3:1
03:30Montevideo City (Ουρ) - Μπαΐα (Bρα) 1:1
03:30Γκουαμπίρα (Βολ) - Ιντεπεντιέντε (Αργ) 1:3
22:00Ταγιέρες Κόρντομπα (Αργ) - 'Εμελεκ (Εκου) 1:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

19:45Άγιαξ - Ουτρέχτη 1:1

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - 1η Φάση

00:06Μάραθον - Ρεάλ ντε Μίνας 3:2
00:36Ρεάλ Σοσιεδάδ - Honduras Progreso 3:1
02:15Βίντα - Μοτάγκουα 1:1
04:00Ολίμπια - Πλατένσε 5:0
04:00Ρεάλ Εσπάνα - UPNFM 1:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

15:00Μπαλκανί - Ντνίπρο Τσέρκασι 0:1

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

01:00Ιντεπεντιέντε - Herrera 1:3
03:00Τάουρο - Πλάζα Αμαδόρ 2:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:15Σπόρτινγκ - Μπελενένσες 2:2
17:00Τοντέλα - Νασιονάλ Μαδέιρα 2:1
19:00Ζιλ Βιθέντε - Φαμαλικάο 0:3
21:00Πορτιμονένσε - Μπενφίκα 1:5
23:00Πόρτο - Γκιμαράες 1:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Γκρούπ Προβιβασμού

17:00Σετουμπάλ - Εστρέλα ντα Αμαντόρα 0:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Πολιτέκνικα Ιάσι - Βολουντάρι 0:1

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:15Ακαντέμικα Κλιντσένι - Στεάουα Βουκουρεστίου 0:2

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Κίμκι U19 - Τσερτάνοβο Μόσχας U19 1:1

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

16:30Σπαρτάκ Μόσχας U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 2:1

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

14:00Ιχέφου - Τανζάνια Πρίζονς 1:0
16:00Ντοντόμα Γίγι - Αζάμ 2:2

ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία

20:30Γκενταρμεριέ - Νούριε Τράνζιτ -:-
22:30ASC Χαγιάμπ - ΑΣΑΣ -:-

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

18:00Κάρα - ASC Κάρα -:-
18:00Σεμάσι - Κορόκι Μετέτε 2:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Αλάνιασπορ - Γκαζιαντέπ 3:2
19:00Κασίμπασα - Μπασακσεχίρ 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

14:0024 Ερτζινκασπόρ - Νιγκντέ Αναντολού 0:2
14:00Αμεντσπόρ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ 0:2
15:00Usakspor - Κοτσαέλισπορ 2:0
15:00Γκουμουσανεσπόρ - Σαριγιέρ 0:3
15:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Μανίσα ΦΚ 0:0
15:00Καραμανμαράς - Εργκέν Βελιμέσε 2:0
15:00Οφτασπόρ - Κορούμ 1:1
15:00Σανλιούρφασπορ - Αφιέτ Αφιονσπόρ 1:0
15:00Χεκίμογλου Τραμπζόν - Ινεγκολσπόρ 2:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

14:00Μπόντρουμσπορ - Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ 2:3
15:00Βανσπόρ - Ετιμεσγκούτ 1:0
15:00Εγιούπσπορ - Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ 3:1
15:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ 2:2
15:00Κιρκλαρέλισπορ - Κασταμονουσπόρ 3:0
15:00Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Ελάτζιγκσπορ 3:0
15:00Μαμάκ - Πεντικσπορ 1:6
15:00Πατζαρσπόρ - Τουργκουτλούσπορ 2:0
15:00Σακάριασπορ - Καρντεμίρ Καραμπούκ 3:1
15:00Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού - 1922 Κόνιασπορ 2:2

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

15:30ΣΣ Σφαξιέν - Γκαμπές 0:2
15:30Χαμάμ-Σούς - Εσπεράνσε Ζαρζίς 2:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.