REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

14:30Έβερτον - Γουέστ Χαμ 2:0
17:00Άστον Βίλα - Μπράιτον 2:1
17:00Γούλβς - Σαουθάμπτον 1:1
17:00Λέστερ - Μπέρνλι 2:1
17:00Μπόρνμουθ - Νόριτς 0:0
17:00Τότεναμ - Γουότφορντ 1:1
17:00Τσέλσι - Νιουκάστλ 1:0
19:30Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι 0:2

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

14:30Μπλάκμπερν - Χάντερσφιλντ 2:2
17:00Λιντς - Μπέρμιγχαμ 1:0
17:00Λούτον - Μπρίστολ Σίτι 3:0
17:00Μίντλεσμπρο - Γουέστ Μπρομ 0:1
17:00Μπάρνσλεϊ - Σουόνσι 1:1
17:00Μπρέντφορντ - Μίλγουολ 3:2
17:00Ρέντινγκ - Πρέστον 1:0
17:00Στόουκ - Φούλαμ 2:0
17:00Τσάρλτον - Ντέρμπι 3:0
17:00Χαλ - ΚΠΡ 2:3

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Γουίκομ - Σάντερλαντ 1:0
17:00Γουίμπλετον - Πόρτσμουθ 1:0
17:00Μίλτον Κέινς Ντονς - Κόβεντρι 0:0
17:00Μπόλτον - Ρότσντειλ 1:3
17:00Ντονκάστερ - Μπρίστολ Ρόβερς 2:0
17:00Ρόδεραμ - Όξφορντ Γιουνάιτεντ 1:2
17:00Τζίλιγχαμ - Πιτέρμπορο 1:2
17:00Φλίτγουντ - Μπάρτον 4:1

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Γκρίμσμπι - Λέιτον Όριεντ 0:4
17:00Γουόλσολ - Τσέλτεναμ 1:2
17:00Κέιμπριτζ - Έξετερ 4:0
17:00Κόλτσεστερ - Μόρκαμ 0:1
17:00Κρου - Σουίντον 3:1
17:00Μπράντφορντ - Κρόλεϊ 2:1
17:00Νιουπόρτ - Σκάνθορπ 2:1
17:00Νορθάμπτον - Σάλφορντ 2:0
17:00Όλνταμ - Μάκλσφιλντ 0:1
17:00Πλίμουθ - Καρλάιλ 2:0
17:00Πορτ Βέιλ - Στίβενεϊτζ 1:1
17:00Φόρεστ Γκριν - Μάνσφιλντ 2:2

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Άλφρετον - Φάρσλεϊ 2:4
17:00Γκλούσεστερ - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου 1:0
17:00ΑναβλήθηκεΚέτερινγκ - Άλτρινκχαμ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΚινγκς Λιν - Λέμινγκτον -:-
17:00Μπλάιθ - Τσέστερ 2:2
17:00ΑναβλήθηκεΜπράκλεϊ Τάουν - Σπένιμουρ -:-
17:00Τέλφορντ - Γκισέλι 4:1

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

17:00Κόνκορντ - Χάνγκερφορντ 0:2
17:00ΑναβλήθηκεΜπιλερικέι - Γουελντστόουν -:-
17:00Σεντ Άλμπανς - Μπαθ 0:1
17:00Τόνμπριτζ - Τσέλμσφορντ 1:2
17:00ΑναβλήθηκεΤσίπενχαμ - Χέμελ Χέμπστεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: NPL Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Άδερτον - Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ 2:3
17:00Άστον Γιουνάιτεντ - Γκαίνσμπορο 3:1
17:00Μικλόβερ - Λάνκαστερ 1:3
17:00Μπάμπερ Μπριτζ - Σκάρμπορορ 1:2
17:00Μπάξτον - Ουίτον Άλμπιον 2:0
17:00ΑναβλήθηκεΜπάσφορντ - Νάντγουιτς -:-
17:00Μπάσφορντ - Στάφορντ 3:1
17:00Ουόρινγκτον Τάουν - Στάλιμπριτζ 1:2
17:00Ράντκλιφ - Μάτλοκ 1:0
17:00Σάουθ Σίλντς - Γκράνθαμ 1:1
17:00ΑναβλήθηκεΣτάφορντ - Ουίτμπι -:-
17:00Χάιντ - Μόρπεθ 1:1

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Κέντρου

17:00Άλβερτσερτς - Σεντ Ιβς 1:0
17:00ΑναβλήθηκεΚόαλβιλ Τάουν - Κινγκς Λάνγκλεϊ -:-
17:00Λέιστον - Χίτσιν 3:1
17:00Λόβεστοφτ - Νίντχαμ Μάρκετ 0:2
17:00ΑναβλήθηκεΛόβεστοφτ - Στούρμπριτζ -:-
17:00Μπάνμπουρι - Μπίγκλεσουέιντ 3:2
17:00Μπρομσγκρόουβ - Νούνιτον 1:3
17:00Ράσαλ - Ράζντεν & Ντάιαμοντς 1:1
17:00Ρέντιτς - Μπάρουελ 0:1
17:00ΑναβλήθηκεΡόιστον - Στράτφορντ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤάμγουορθ - Νίντχαμ Μάρκετ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

17:00Μετροπόλιταν Πολίς - Ουέστον-Σούπερ-Μάρε 2:1
17:00Μπίκονσφιλντ - Μέθυρ Τάουν 0:0
17:00Μπλάκφιλντ - Χάρτλεϊ Ουίτνεϊ 0:0
17:00Ντόρκεστερ - Γέιτ Τάουν 2:0
17:00Ουόλτον Κάζουαλς - Τόντον Τάουν 1:5
17:00Σάλσμπουρι - Χάροου 3:1
17:00Τίβερτον - Σουίντον Σ 2:0
17:00Τρούρο - Χέντον 2:1
17:00Τσέσαμ - Ουίμπορν 1:0
17:00Φάρνομπορο - Γκόσπορτ Μπόρο 0:1
17:00ΑναβλήθηκεΧάγιες & Γέντινγκ - Πούλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ίσθμιαν Λιγκ Πρέμιερ Ντιβίζιον

17:00Ένφιλντ Τάουν - Τσέσνατ 2:1
17:00Λέδερχεντ - Χόρντσερτς 2:1
17:00Λιούιζ - Κρέι 2:3
17:00Ουόρθινγκ - Μπράιτλινγκσί 3:0
17:00Φόλκερστοουν - Μπόγκνορ Ρέγκις 1:2
17:00Χόρσαμ - Μέρσθαμ 4:0

ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA - Προκριματικά

14:30Πότερς - Μπαρνέτ 1:1
15:00Τσέστερφιλντ - Ρέξαμ 1:1
17:00Γκέιτσχεντ - Κόλνε 5:0
17:00Γουέιμάουθ - Ντόβερ 1:2
17:00Γουέλινγκ - Ίστλιχ 0:0
17:00Έμπσφλίτ - Γουόκινγκ 1:1
17:00Κάρσαλτον - Ντάγκεναμ & Ρέντμπριτζ 2:1
17:00Κόρλεϊ - Σπένιμουρ 2:0
17:00Μέιντενχεντ - Γουελντστόουν 1:1
17:00Μέιντστόουν - Κινγκς Λάνγκλεϊ 4:1
17:00Μπάροου - Σόλιχαλ 0:1
17:00Μπόουερς & Πιτσέα - Τσίτσεστερ 1:2
17:00Μπρόμλεϊ - Άλντερσοτ 4:3
17:00Νάντγουιτς - Κινγκς Λιν 1:0
17:00Νότς Κάουντι - Μπέλπερ 2:1
17:00Ντάρτφορντ - Κινγκστόνιαν 2:3
17:00Οξφόρδη - Μαργκέιτ 2:1
17:00Ουίτλιφ - Τσίπενχαμ 0:3
17:00Ουίτμπι - Στούρμπριτζ 1:1
17:00Ρόιστον - Μάλντον & Τίπτρι 1:3
17:00Σάουθπορτ - Άλτρινκχαμ 1:3
17:00Σάτον - Μπιλερικέι 1:1
17:00Τάμγουορθ - Ντάρλινγκτον 0:3
17:00Τορκί - Μπόρεχαμ Γούντ 3:2
17:00Φίλντε - Πετέρμπορο Σπορτς 6:1
17:00Χάβαντ - Ντάλουιτς Χάμλετ 1:2
17:00Χάγιες & Γέντινγκ - Πούλ 1:1
17:00Χάλιφαξ - Χάροουγκέιτ 1:2
17:00ΜαταιώθηκεΧάρινγκεϊ - Γέοβιλ 0:1
17:00Χάρτλπουλ - Μπράκλεϊ Τάουν 1:0
17:00Χέντνεσφορντ - Μπόστον 0:1
19:20Γιόρκ - Στόκπορτ 2:0

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

15:00Μάντσεστερ Σίτι U23 - Μπράιτον U23 0:1

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

13:00Άρσεναλ U18 - Τότεναμ U18 2:2
13:00Γουέστ Χαμ U18 - Μπράιτον U18 1:1
13:00Σουόνσι U18 - Φούλαμ U18 1:5
14:00Γουλβερχάμπτον U18 - Έβερτον U18 0:3
14:00Μπλάκμπερν U18 - Γουέστ Μπρομ U18 2:2
14:00Τσέλσι U18 - Νόριτς U18 3:2
14:30Άστον Βίλα U18 - Ρέντινγκ U18 1:2
14:30Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U18 - Μίντλεσμπρο U18 1:1
14:30Σαουθάμπτον U18 - Λέστερ U18 2:3
15:00Λίβερπουλ U18 - Νιουκάστλ U18 3:0
15:00Σάντερλαντ U18 - Ντέρμπι U18 0:3

ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναικών

21:30Άστον Βίλα Γ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Γ 3:1

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε - Πρώτη φάση

16:00Βίρτους - Λιμπερτάς 2:4
16:00Καϊλούνγκο - Κόσμος 2:1
16:00Τρε Πεν - Φιορεντίνο 4:2

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Γκάμπαλα - Καραμπάγκ 1:1
18:15Κέσλα - Σαμπά Μπακού 1:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00ΑναβλήθηκεΑλ Αχλί - Ζάμαλεκ -:-
21:00Ζάμαλεκ - Άραμπ Κοντράκτορς 2:1

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Κλοτούρ

23:00ΑναβλήθηκεΡεάλ ντου Καπ - Κοσμόπολαϊτς -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Λουφτετάρι Γκιροκάστρα - Μπύλις 1:1
18:00Βλάζνια Σκόντερ - Παρτιζάνι 1:3
18:00Σκεντερμπέου - Κούκσι 0:0
18:00Τίρανα - Λατσί 2:1

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

15:00Δυναμό Τιράνων - Ερτζένι 0:2
15:00Ιλίρια Κρούγια - Μπέσα 1:1
15:00Κόπλικ - ΚΦ Εγνατία 1:0
15:00Μπουρέλι - Κοράμπι Πεσκόπι 0:0
15:00Σένκολι - Απολόνια Φιέρ 0:0
15:00Σκούμπινι Πέκιν - Καστριότι 2:2
15:00Τερμπουνί - Μπεσελίντιγια Λέζα 1:1
15:00Τσερίκ - Ντέβολι 2:0

ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2

17:00ASM Οράν - Ανάμπα 1:1
17:00Αμάλ Μπου Σααντά - Μπεγιάια 1:0
17:00Αρζέφ - Ταντιενάντ 2:1
17:00Ρέλιζεϊν - Άρμπα 1:2
19:00Τλέμτσεν - Σκικντά 3:1
20:00Έουλμα - Μέντεα 0:4

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00Πριμέιρο ντε Αγκόστο - Κααλά -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Σουπερλίγκα

01:00Άρσεναλ Σαραντί - Ρίβερ Πλέιτ 3:3
03:10Μπόκα Τζούνιορς - Ρασίνγκ Κλούμπ 0:1
19:15Μπάνφιλντ - Ατλέτικο Τουκουμάν 1:2
21:30Ιντεπεντιέντε - Αργεντίνος Τζούνιορς 0:1
23:45Πατρονάτο - Νιούελς Όλντ Μπόις 1:3

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ

21:30Νουέβα Σικάγο - Αλβαράντο 0:1
23:10Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπελγκράνο 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ Α

03:00Τσιπολέτι - Σολ ντε Μάγιο 2:0
03:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Σανσινένα 1:0
03:15Ντεπορτίβο Μαΐπού - Ντεσαμπράντος 3:0
20:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού - Ντάγκλας Χέιγκ 0:0
21:30Ντεπορτίβο Μαντρίν - Σπορτίβο Εστουντιάντες 0:1
22:00Γυμνάσια Ε. Ρ. - Κρουτσέρο ντελ Νόρτε 1:1
22:00ΑναβλήθηκεΚαμιονέρος Μπουένος Άιρες - Τσίρκουλο Ντεπορτίβο -:-
23:00Βίλα Μίτρε - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο 0:1
23:00Κλαμπ Σπορτίβο Πενιαρόλ - Χουρακάν Λας Χέρας 1:2
23:00Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Κλαμπ Α. Γκουέμες 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα - Απερτούρα

19:10Ακασούζο - UAI Ουργκίζα 2:2
21:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ταγιέρες Εσκαλάντα 1:1
21:30Κολεγκιάλες - Ντεφενσόρες Ουνίντος 1:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C Μετροπολιτάνα - Απερτούρα

18:00Μίντλαντ - Εξουρσιονίστας 2:0
21:45Σεντράλ Κόρντομπα - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο 3:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D Μετροπολιτάνα

17:00Λινιέρ - Πουέρτο Νουέβο 0:0
18:00Ντεφ. ντε Καμπαθέρες - CSR Εσπανιόλ 2:3
21:30Ντεπορτίβο Μουνίς - Αργεντίνο ντε Ροζάριο 0:0

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Σίρακ - Αραράτ 2:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

09:00Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Περθ Γκλόρι 1:1
11:30Σέντραλ Κόστ Μάρινερς - Νιουκάστλ Τζετς 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

18:00Άλταχ - Αντμίρα 1:4
18:00Λίντσερ - Μάτερσμπουργκ 7:2
18:00Στούρμ Γκρατς - Red Bull Σάλτσμπουργκ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Λίφερινγκ - Ριντ 0:1
17:00Ντορνμπέρν - ΛΑΣΚ Τζούνιορς 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

17:00Βίνερ Βικτόρια - Βίνερ 3:2
19:00Λέομπεντορφ - Αντμίρα (Ερασ.) 0:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

16:00Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Ριντ (Ερασ.) 2:1
17:00Ουνιόν Γκουρτέν - WSC Βελς 0:1
18:30Άλερχάιλιγκεν - Βολφσμπέργκερ 4:3
20:00Σεντ Άννα - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 0:0

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Τιρόλ

17:30Κιτζμπούελ - Κούφσταϊν 2:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Σάλτζμπουργκ

16:00USK Ανίφ - Μπισχοφσόφεν 2:0
17:00Α. Σάλτζμπουργκ - Γκρόντιχ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύσης - Βόραρλμπεργκ

15:00Ντορνμπάιρνερ - Ρόδις 0:3
17:00Λάνγκενεγκ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) 2:1
17:00Χόχενεμς - Μπρέγκετζ 1:1
18:00Λότερακ - Ρανκβέιλ 4:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών

15:00Βάκερ Τιρόλ Ίνσμπρούκ Γ - Μπέργκχαϊμ Γ 0:0

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής - Προκριματικά

16:00Ζάμπια - Εσουατίνι 2:2
16:00Ουγκάντα - Μπουρουντί 3:0
16:30Ρουάντα - Αιθιοπία 1:1
17:00Ναμίμπια - Μαδαγασκάρη 2:0
18:00Νιγηρία - Τόγκο 2:0
22:00Μαρόκο - Αλγερία 3:0

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

19:00Σταντάρ Λιέγης - Γκενκ 1:0
21:00Κόρτραϊκ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2:0
21:00Οστάνδη - Έπεν 2:3
21:30Γάνδη - Βάαλαντ-Μπέβερεν 2:0

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

18:00Ρόζελαρ - Σεντ Ζιλουάζ 3:0
21:30Μπέερσχοτ - Βιρτόν 2:1

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Ερασιτεχνική Κατηγορία

20:30Ντέσελ - ΟΥΡΣ Σέντερ 5:2
20:30Τεσέντερλο - RFC Ντε Λιζ 1:1
21:00OC Σαρλερουά - Λιρς Κεμπεζόνεν 1:1
21:00Βίζε - Ντέντερ 3:1
21:00Τούμπιζε - Σερένγκ 1:2
21:00Χάιστ - Ντέιντζε 0:3

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

21:00Κούβιν-Μάριεμπουργκ - Ντέρμπαϊ 3:0
21:00Ναμούρ - Φρανκς Μπορέν 1:2
21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Στοκάι Βαρφούζ 1:3

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

20:30Πέτεγκεμ - Μενέν 0:0
21:00KRC Γκεντ - Τέμσε 1:1
21:00Ρόνσε - Ντικελβέν 1:3

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

20:30Χέιντς - Ντουφέλ 1:1
21:00Χούγκστρατεν - Χάσελτ 0:1

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες

15:00Εεντρ. Άαλστ 2002 Γ - Τίενεν Γ 2:0
16:00Γκενκ II Γ - Φάμκε Μέρκεμ Γ 4:1
16:00Μασελχόβεν Γ - Κόντικ Γ 3:0
16:00Μολντάβο Γ - Φεμίνα Βόλουβε Γ 1:5
17:00ΑναβλήθηκεΖουεβεζέλε Γ - Λίβεν II Γ -:-
17:30Σταντάρ Λιέγης 2 Γ - SG-Τέρτρε Χοτράζ Γ 0:0
17:45Μαλίν Γ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Γ 1:2

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Αράγκουα - Λάρα 2:2
00:00Μονάγκας - Εστουντιάντες Καράκας 0:1

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

22:00UCV - Ανγκοστούρα 1:1
22:30Γιαρακουιάνος - Πετρολέρος ντε Ανζοατέγκουι 3:0
22:30Χερμάνος Κολμενάρες - Τάιτανς 1:0

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Σόμερσετ - Νορθ Βίλατζ Ραμς -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Καν Χόα - Σάι Γκον 0:0
13:00Ναμ Ντιν - Χάι Φονγκ 2:1
13:00Νγκέ Αν - Ταν Κουάνγκ Νιν 0:0
13:00Ντα Νανγκ - Μπιν Ντουόνγκ 0:2
13:00Ταν Χόα - Δε Κονγκ 1:3
13:00Χανόι - BHTS Κουάνγκ Ναμ 2:2
13:00Χο Τσι Μιν - Γκία Λάι 1:2

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα

01:15Βίλστερμαν - Ρεάλ Ποτόσι 3:1
03:30Νασιονάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ 1:1
03:30Οριέντε Πετρολέρο - Όλγουέιζ Ρέντι 1:1
22:00Δε Στρόνγκεστ - Ορόρα 2:2
00:15Σπορτς Μπόιζ - Μπλούμινγκ 2:3

ΒΟΛΙΒΙΑ: Νασιονάλ Β

22:00Στόρμερς - Βίλστερμαν Κουπερατίβας 2:2

ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 1. MFL

15:30Μακεντόνιγια - Βάρνταρ 1:1
15:30Μπόρετς - Σκούπι 2:1
15:30Ραμποτνίτσκι - Στρούγγα Τριμ & Λουμ 1:2
15:30Σίλεξ - Ρενόβα 3:0

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

17:00Ίνστιτουτ - Κλίφτονβιλ 0:3
17:00Κάρικ Ρέιντζερς - Ντάνγκανον 1:0
17:00Κρουσέιντερς - Κολερέιν 0:2
17:00Λίνφιλντ - Μπαλιμένα 2:1
17:00Ουέρποϊντ - Γκλέναβον 1:3

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ

17:00PSNI - Νιούρι Σίτι 1:6
17:00Μπαλικλέρ - Αρντς 1:1
17:00Μπεϊλναμαγιάρντ - Χάρλαντ & Βολφ 4:2
17:00Νοκμπρέντα - Πανεπιστήμιο Κουήνς 1:3
17:00Νταντέλα - Λόγκαλ 1:3
17:00Πορταντάουν - Ντεργκβιού 2:0

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Βελέζ Μόσταρ - Ζρινιέσκι 1:0
16:00Ζβιγιέζντα 09 - Μπόρακ Μπάνια Λούκα 0:2
16:00Τάζλα Σίτι - Ράντνικ Μπιγελίνα 0:3
19:00Ζελιέζνιτσαρ - Μλάντοστ DK 2:1

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

15:30Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Τράβνικ 3:1
15:30Γκοράζντε - Ίγκμαν Κόνιτς 2:0
15:30Γκράντατσα - Ζιβινίτσε 0:1
15:30Καπλίνα - Κακανί 1:0
15:30Μεταλέγκε - Χαντζίτσι 1:0
15:30Μπανόβιτσι - ΗΝΚ Οράσιε 2:0
15:30Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Ολιμπίκ Σαραγέβο 2:3

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: RS

15:30Κρούπα - Γιεντίνστβο Μπρκο 4:0
15:30Ποντρίνιε Γιάνια - Μόντριτσα 2:0
15:30Πρίγεντορ - Σλάβιγια 2:1
15:30Τεκστιλάτς - Κοτζάρα 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:30Μπότεφ Πλόβντιβ - Λουντόγκορετς 0:1
20:00Λέφσκι Σόφιας - Αρντά 2:1

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

16:00Καριάνα Ερντέν - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 3:2
16:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Μοντάνα 2:1
16:00Στρούμσκα Σλάβα - Σπαρτάκ 3:0
17:30Λίτεξ Λόβετς - Μπότεφ Γκαλαμπόβο 3:0
17:30Νεφτοκίμικ Μπουργκάς - Χεμπάρ 2:1
18:00Πιρίν - Πομόριε 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

23:00Φορταλέζα - Γκρέμιο 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:15Κριτσιούμα - CRB 0:1
03:30Βιτόρια - Λοντρίνα 0:1
22:30Βίλα Νόβα - Κοριτίμπα 2:2
22:30Οέστε - Αμέρικα ΜΓ 0:1
22:30Πόντε Πρέτα - Μπραγκαντίνο 1:1

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

18:30Λυών - Ντιζόν 0:0
21:00Ανζέρ - Μπρεστ 0:1
21:00Μετς - Ναντ 1:0
21:00Νιμ - Αμιέν 1:1
21:00Ρεμς - Μονπελιέ 1:0
21:00Τουλούζ - Λιλ 2:1

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

16:00Χάβρη - Λοριάν 2:2

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος

16:00Λουζιτάνος - Μπαστιά 2:1
16:00Σίλτιγκαϊμ - Αγκουενό 3:0
17:00Λανς II - Λιλ II 2:2
19:00Επινάλ - Μπελφόρτ 3:1
19:00Κρουα - Ρεμς II 1:4
19:00Μπομπινί - Σεντάν 0:1
19:00Σέντε-Ζενεβιέβ - ΖΑ Ντρανσί 1:1
19:00Σεντ Κουεντίν - Μάλχαους 1:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος

16:00Μαντ - Στάντε Μπριοσίν 0:2
18:00Λοριάν II - Βιτρ 2:2
19:00Ανζέρ II - Σαρτρ 1:1
19:00Γκράνιβιλ - Ποϊζί 2:1
19:00Ρουέν - Φλερί -Μεροζίς 2:0
19:00Σεντ-Μαλό - Γκινγκάμπ II 1:1
19:30Βανς - Σανουά 1:0
19:30Γκομπελίν - Οϊζέλ 2:1

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος

19:00Κολομιέρ - Σεντ Ετιέν II 3:1
19:00Μπουρζ - Μπεργκεράκ 0:1
19:00Ρομοραντίν - Ναντ II 1:1
19:00Σαμαλιέρ - Μπλουά 0:2
19:00Σεντ Πριβέ - Σταντ Μπορντελέ 2:3
19:00Σέτε - Λε Χερμπιέρ 1:1
19:00Τρελισάκ - Μονπελιέ II 1:2

ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος

19:00Γκράζε - Λυών II 2:0
19:00Ζούρα Σούντ - Μονακό II 1:0
19:00Μαρτίγκ - Μαρσέιγ II 2:1
19:00Μερσέιγ Εντούμε - Μαρινιάν 1:2
19:00Μοντ - Ανεσί 1:2
19:00Μουλίν-Υζέρ - Νιμ II 2:0
19:00Σεντ Πριέστ - Λουάν Κουισό 1:1
19:00Φρεϊού - Χιέρες 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

15:30Μονπελιέ Γ - Μετς Γ 3:0
15:30Μπορντό Γ - Μαρσέιγ Γ 3:0
15:30Ρεμς Γ - Γκινγκάμπ Γ 0:1
15:30Φλερί 91 Γ - Σογιό Γ 1:1
21:45Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Παρίσι Γ 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου 2:2
16:30Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου 1:1
16:30Λειψία - Βόλφσμπουργκ 1:1
16:30Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ 2:0
16:30Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μάιντζ 1:0
19:30Μπορούσια Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ 1:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Βέχεν - Χάιντενχάιμ 0:0
14:00Ρέγκενσμπουργκ - Σαντχάουσεν 1:0
14:00Σαν Πάουλι - Ντάρμσταντ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00Ινγκολστάντ - Τσέμνιτζερ 1:1
15:00Μαγδεβούργο - Χάνσα Ρόστοκ 0:1
15:00Μανχάιμ - Χάλεσκερ 0:4
15:00Μόναχο 1860 - Ουέρντινγκεν 0:1
15:00Μπραουνσβάιγκ - Ουντερχάκινγκ 0:0
15:00Πρόισεν Μούνστερ - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

14:00Αννόβερο 96 II - Άιντραχτ Νόρντερστεντ 0:1
17:00Γιέντελο - Αμβούργο II 1:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:30Αλτγκλιένικε - Χάλμπερσταντ 4:1
14:30Άουερμπακ - Νορντχάουζεν 5:2
14:30Λίχτενμπεργκ - Βικτόρια 89 1:1
14:30Μιουζέλβιτς - Άνκαρασπορ Βερολίνου 1:4
14:30Ρατενάου - Δυναμό 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Βάτενσιντ - Φορτούνα Ντίσελντορφ II 3:0
15:00Λίπσταντ - Χόμπεργκ 2:2
15:00Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Έσεν 1:2
15:00Ομπερχάουζεν - Ροντινγκχάουζεν 1:0
15:00Σάλκε 04 II - Χάλτερν 1:2
15:00Φορτούνα Κολωνίας - Σπορφρόιντε Λότε 2:0
15:30Γκλάντμπαχ II - Βούπερταλ 4:1
15:30Μπόνερ - Μπορούσια Ντόρτμουντ II 1:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00VfR Άαλεν - Αλτζενάου 1:0
15:00Έλβερσμπεργκ - Βάλντορφ 3:1
15:00Μπάχλινγκερ - Σααρμπρίκεν 3:4
15:00Ούλμ 1846 - Χόφενχαϊμ II 3:1
15:00Όφενμπαχ - Μάιντζ II 1:3
15:00Πιρμασένς - FSV Φρανκφούρτη 0:0
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - TuS RW Κόμπλεντζ 1:1
15:00Φράιμπουργκ II - Γκίεσεν 3:1
15:00Χόμπουργκ 08 - Μπάλινγκεν 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

15:001860 Ρόζενχαϊμ - Γκρόιτερ Φιρτ II 0:2
15:00Ασκάφενμπεργκ - Ιλερτίσεν 3:0
15:00Γκάρχινγκ - Άουγκσμπουργκ II 0:2
15:00Μπουργκχάουζεν - Άουμπσταντ 0:2
15:00Ράιν - Έιχστατ 0:3
15:00Σάλντινγκ - Νυρεμβέργη II 0:3
15:00Χάιμστέτεν - Μπάιροϊτ 0:3

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

14:00Μπλάου Βάις Μπερλίν - Πάμποφ 2:0
15:00Λουντβιγκσφέλντερ - Ζέλεντορφ 0:3
15:00Τοργκελόβερ Γκρεΐφ - Χάνσα Ροστόκ II 2:4

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

14:00Κρίεσχοφ - Μαρτινρόντα 5:0
15:00Γκρίμα - Πλόεν 1:2
16:00Χέιλ - Σάντερσντορφ 2:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00Έτιν - Όλντενμπεργκερ 1:1
15:00Κροπ - Λούμπεκ II 3:4
15:00ΑναβλήθηκεΝέιμουνστερ - Μπόρντεσολμ -:-
17:00Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ - Άικεντε 2:0
17:15ΑναβλήθηκεΒέιτσε-08 II - Φλένσμπουργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

15:00Κούρσλακ-Νοϊενγκάμε - Μπουχόλτζ 08 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

14:00BTS Νέσταντ - Όμουντ-Βέγκεσακ 3:3
14:00Βέρντερ Βρέμης III - Μπόργκφελντ 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

17:00Άιντραχτ Τσέλε - Έμντεν 1:3
17:00Αρμίνια Αννόβερο - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 0:1
17:00Ντέλμενχορστ - Χίσλινγκερ 4:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00Έιντραχτ Ρέινε - Κάαν-Μάριενμπορν 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν

15:00Έσεν Κάσελ - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ 6:0
16:00Βαλντγκίρμες - Σταντάλεντορφ 1:1
16:00Ντιετκίρχεν - Στέινμπαχ 2:1
16:00Φέρνβαλντ - Έντερσχαϊμ 0:1
16:00Φρίεντμπεργκ - Γκίνσχαϊμ 1:1
16:00Χέσεν Ντρέιεϊχ - Νέχοφ 3:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

15:30Σκοτ Μάιντζ - Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν 4:1
16:00Ντίεφλεν - Άιντραχτ Τριέρ 2:0
16:30Μέχτερσχαϊμ - Χάσια Μπίνγκεν 3:2
16:30Πφέντερσχαϊμ - Κάρμπαχ 2:3
17:30Κόμπλεντζ - Ντούντενχοφεν 1:5

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

15:00Σελιγκενπόρτεν - Μπάμπεργκ 4:0
16:00Βίλτζινγκ - Άνσμπαχ 09 2:0
16:00Βούρζμπουργκ - Καλ 7:0
16:00Μπάγερν Χοφ - Σαμ 1:0
17:00Γκρόσμπαρντορφ - Άμπτσουιντ 0:2
17:00Κάρλμπεργκ - Αμερτάλ 0:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

15:00Κότερν-Σεντ Μανγκ - Πούλαχ 4:1
15:00Νταχάου - Λάντσμπεργκ 0:1
16:00Νταϊσενχόφεν - TSV 1880 Βάσερμπεργκ 2:1
17:00Πιπινσριέντ - Ντόνοστοφ 4:3
17:00Χανκόφεν-Χέιλινγκ - Κιρσανσέρινγκ 0:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ

15:00Ιλσχόφεν - Ντορφμερκίνγκεν 0:3
15:00Ρόιτλινγκεν - Σαντχάουσεν II 3:1
16:30Λινξ - Φραϊμπούργκερ 1:2
16:30Νέκαρσούλμερ - Ράβενσμπουργκ 1:2
16:30Νότινγκεν - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 0:1
16:30Ομπερακέρν - Φρίμπεργκ 0:1
16:30Στουτγκάρδη II - Μπίσινγκεν 2:2
19:3008 Βίλινγκεν - Κίκερς Στουτγκάρδης 2:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

17:00TVD Βέλμπερτ - Σόνεμπεκ 1:2

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00Αμβούργο U19 - Λειψία U19 2:0
12:00Χόσταϊν Κιλ U19 - Ντιναμό Δρέσδης U19 3:1
14:00Νιεντόρφερ U19 - Σαν Πάουλι U19 0:4
14:00Ουνιόν Βερολίνου U19 - Βόλφσμπουργκ U19 2:3
14:30Τσέμνιτζερ U19 - Χέρτα U19 0:6

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Μάιντζ U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 3:1
14:00Άουγκσμπουργκ U19 - Στουτγκάρδη U19 0:3
14:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Γκρόιτερ Φιρτ U19 4:0
14:00Χάιντενχάιμ U19 - Ινγκολστάντ U19 1:1
14:30Χόφενχάιμ U19 - Όφενμπαχ U19 3:1

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Κολωνία U19 - Μενχενγκλάντμπαχ U19 1:1
14:00Αλεμάνια Άαχεν U19 - Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 2:5
14:00Μπόχουμ U19 - Βικτόρια Κολωνίας U19 3:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

14:00Τορπέντο Κιουταΐσι - Σαμπουρτάλο Τιφλίδας 0:2
17:00Δυναμό Τιφλίδας - Λοκομοτίφ Τιφλίδας 0:1

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ

17:00Μπόκα Τζούνιορς - Γιουρόπα Πόιντ 1:1
19:15Μάγκπιζ - Μονς Κάλπε 1:3

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

20:00Σινκουινάλα - Σαναράτε 1:2

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

17:15Βέιλε - Κέλντινγκ 3:0

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

14:00Βανλόσε - Σλάγκελσε 2:1
14:45ΦΑ 2000 - Αβάρτα 1:0
15:00Χίλεροντ - Μπρονσόι 1:1
16:00ΑναβλήθηκεΣκόβσοβεντ - HIK Χέλερουπ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

15:00Άαρχους Φρέμαντ - Βέιγκααρντ 3:0
15:00Μπλόκους - Σίντβεστ 4:0
15:00Μπράμπραντ - Μίντλφαρτ 2:0
15:00Νέσμπυ - VSK Άαρχους 1:0

ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών

14:00Κέλντινγκ Γ - Φαρούμ Γ 1:0
14:00Οντένσε Q Γ - Θίστεντ Γ 1:7

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

23:00Ατλάντικο - Τσιμπάο 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ

03:15Oλμέδο - Ουνιβερσιδάδ Κατόλιτσα 0:0
21:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Αούκας 4:0
23:15Γκουαγιακίλ Σίτι - Ελ Νασιονάλ 0:1

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

18:30Μάντα - Κλαν Γιουβενίλ 3:0
00:00Γκουαλατσέο - Ατλέτικο Πορτένο 2:1
00:00ΛΝΟ Πορτοβιέγιο - Σάντο Ντομίνγκο 2:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

20:00Βασιλεία - Τούν 3:1
20:00Γιούνγκ Μπόις - Ξαμάξ 4:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

18:00Κιασό - Κριέν 0:1
18:00Λωζάν Ούκι - Βιλ 0:3
19:00Βίντερτουρ - Βαντούζ 1:0
20:00Σαφχάουζεν - Γκρασχόπερς 1:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ

17:00Βασιλεία II - Σταντ Νιόν 0:2
17:00ΑναβλήθηκεΜπαβουά - Κένιζ -:-
17:00Μπρεϊτενρέιν - Σιών II 2:1
17:00Μπρούλ - Ιβερντόν 2:4
17:00Σαμ - Μπελιντζόνα 2:1
18:00Ετουάλ-Καρούζ - Ζυρίχη II 2:2
18:00Ράπερσβιλ - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους 3:1

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1

17:00Γιούνγκ Μπόις II - Σενουά 3:1
17:30Μαρτίγκνι-Σπορτς - Λάνσι 0:1
18:00Ατζούρι Λωζάνης - Ομπερουάλις Νέιτερς 0:2
18:00Λε Σο-Ντε-Φοντς - Τέρε Σέντε 0:2
18:00ΑναβλήθηκεΜεϊρίν - Λωζάνη II -:-
18:00Ολυμπίκ ντε Τζενέβ - Εσαλένς 3:3
18:30Βεβέι - Μπουλέ 4:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

17:00Βόλεν - Ζαγκ 2:0
17:00Λουκέρνη II - Μπάσεκορτ 0:0
17:00Μπάντεν - Σολοτούρν 2:0
17:00Σοτζ - Μούτενζ 3:0
18:00ΑναβλήθηκεΛάνγκενθαλ - Γκρασχόπερ II -:-
19:00Μπουόκς - Γκολντάου 6:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3

16:00Λινθ - Σεντ Γκάλεν II 2:1
17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Τούγκεν 0:2
17:00Γκοσό - Τάλβιλ 1:1
17:00Έσεν - Ουίντερχουρ II 1:1
17:00Χονγκ - Ερυθρός Αστέρας Ζυρίχης 3:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: Νάσιοναλιγκα Α Γυναικών

17:00Ζυρίχη Γ - Λουκέρνη Γ 3:1
17:00Σεν Γκάλεν Γ - Σερβέτ Γ 0:3
18:00Βασιλεία Γ - Γιούνγκ Μπόιζ Γ 5:0
20:30Λουγκάνο 1976 Γ - Γκρασχόπερς Γ 0:6

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

19:30Ολυμπιακός Πειραιώς - ΟΦΗ 2:1
20:00Παναιτωλικός - ΑΕ Λάρισα 1964 2:2

ΕΛΛΑΔΑ: Football League

15:00Καλαμάτα - Ιωνικός Νικαίας 1:0
16:00Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός 1:1

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 1ος Όμιλος

16:00Ορφέας Ξάνθης - Κιλκισιακός -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - 3ος Όμιλος

16:00Ηρακλής Λάρισας - Αταλάντη 3:0

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:15Ελ Βενσεντόρ - Μεταπάν 2:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

13:00Λεβάντια - Κουρεσάαρε 2:1
13:00Πάιντε - Ταλίνα Κάλεφ 2:1
16:00Νάρβα - Μααρντού 5:2

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

13:00Ράκβερε - Λίζιον 0:4
19:00Πάρνου Βάπρους - Τάρτου Βέλκο 3:0

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

15:00Κάφα - SKCHF Σεβαστόπολ 1:4
15:00Κιζιλτάς - Γιεβπατόριγια 0:2
15:00Όσεαν Κερχ - TSK Σιμφερόπολ 1:3
17:00Κριμτέπλιτσα - Ινκομπόρτ 2:1

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Κανσάνσι - Λουζάκα Ντάιναμοζ 1:1
16:00Καμπουέ - Νκανά 2:2
16:00Λουμβανά Ράντιαντς - Κάμπβε Γιουθ Ακάντεμι 3:0
16:00Μουφουλίρα - Ρεντ Άροουζ 0:2
16:00Νακαμπάλα Λέοπαρντς - Μπουιλντκόν 2:0
16:00Πάουερ Ντάιναμοζ - Νκουαζί 0:0

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00Γιαντά - Μανίκα 3:3
16:00Μουσοβάνι Σταρς - Τραϊάνγκλ 3:1
16:00ΤελΟυάν - Τσαπουνγκού Γιουνάιτεντ 0:0
16:00Χέρενταλς - Μπλακ Ράινοζ 3:0

ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία

17:30Khorfakkan - Αλ-Τζαζίρα 1:3
17:30Αλ-Αΐν - Χατά 2:1
17:30Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Μπάνι Γιάς 2:0
17:30Αλ-Ουαντά - Αλ Νασρ 1:3
20:00Αλ Ουάσλ - Αλ Σαριάχ 1:5

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

03:30Ρίο Γκράντε - Πόρτλαντ 2 2:1
05:30Φοίνιξ Ράιζινγκ - Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι 3:1
21:00Τσάρλεστον - Βηθλεέμ 5:1
22:00Ρίαλ Μόναρκς - Σακραμέντο Ρεπάμπλικ 3:0
23:00Τάλσα Ράφνεκς - Ρένο 0:3

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - Πλέι Οφς

20:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Νιού Ίνγκλαντ 1:0
22:30Σιάτλ - Ντάλας 4:3παράτ.

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

07:00Βίσσελ Κόμπε - Τόκυο 1:3
08:00Γιοκοχάμα Μάρινος - Σονάν 3:1
08:00Γκάμπα Οσάκα - Καβασάκι 2:2
08:00Ναγκόγια - Βεγκάλτα Σεντάι 0:2
08:00Σιμίζου - Χιροσίμα 1:2
09:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Σάγκαν Τόσου 2:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

08:00Κυότο - Γιοκοχάμα 3:0
08:00Φουκουόκα - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 2:1
09:00Τόκυο Βέρντι - Κόφου 2:1
10:00Ομίγια - Τοκουσίμα 2:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

07:00Κουνοΐτσι Γ - Νογίμα Στέλα Γ 3:0
09:00JEF Γιουνάιτεντ Γ - Παρσέιρο Ναγκάνο Γ 2:0

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

14:30ΤΙΡΑ Περσικάμπο - Μπαγιάνγκαρα Γιουνάιτεντ 0:2

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Ντέρι Σίτι 1:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

14:00Εϊμπάρ - Μπαρτσελόνα 0:3
17:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια 1:1
19:30Χετάφε - Λεγκανές 2:0
22:00Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

17:00Αλκορκόρν - Αλμερία 2:2
17:00Πονφεραντίνα - Νουμάνθια 1:1
19:00Έλτσε - Σπόρτινγκ Χιχόν 0:1
19:00Λούγκο - Ουέσκα 3:2
21:00Εξτρεμαδούρα - Ράγιο Βαγιεκάνο 0:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

17:00Ρ. Ουνιόν - Αθλ. Μπιλμπάο Β 0:1
17:30Αμορεμπιέτα - Λογκρόνς 0:1
17:30Οσασούνα Β - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα 2:0
18:00Βαγιαδολίδ Προμέσας - Αλαβές Β 1:0
19:00Αρένας Κλαμπ - Μπούργκος 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

18:30Λαγκοστέρα - Μπαρτσελόνα Β 1:1
19:00Βιγιαρεάλ Β - Λέιδα 1:3
19:00Λεβάντε Β - Κορνέλα 3:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 2

17:45Ρεάλ Αβίγιες - Πραβιάνο 2:4

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

17:45Σολάρες - Βιμενόρ 2:1
18:00UD Σαμάνο - Ουνιόν Μοντανέσα Εσκομπέντο 2:1
18:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Σελάγια 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

17:00CD Βιτόρια - Ντουράνγκο 3:0
17:30Πασάια - Σαντούρθι 1:1
18:00Μπεασαΐν - Μπαλμασέντα 3:1
19:00Σομορόστρο - Γκέρνικα Κλουμπ 2:0
19:00Σοντούπε - Αριθναμπάρα 2:1
20:30Ντέουστο - Σαν Ιγκνάτσιο 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

19:00Ιγκουαλάντα - Μανρέσα 3:0
19:00Σαντφελιουένκ - Τεράσα 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

18:00Ατζενέτα - Πατέρνα 1:2
19:15Ρόντα - Βιλαμαρζάντ 3:1
19:15Σαγκουντίνο - Νοβέλντα 1:2
19:30Μπενιγκανίμ - Χέρκουλες Β 1:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

19:00Φλατ Ερθ - Σαν Φερνάντο 1:3

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

17:30Σάντα Μάρτα Τόρμες - Ατλέτικο Αστόργκα 0:0
18:00Λα Βιργκέν - Ζαμόρα 1:4
18:00Λα Γκράνια - Νουμάνθια Β 1:4
18:00Σαλαμάνκα Β - Αλμαζάν 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 9

14:00Μελίλα - Χουετόρ Ταγιάρ 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 10

19:00Ποθομπλάνκο - Γκερένα 2:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

17:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Πομπλένσε 0:0
17:00Πλατγκές ντε Καλβία - Πορτμανί 1:0
17:00Σαν Ραφαέλ - Λοσετένσε 3:0
18:30Μανακόρ - Κονστάντσια 1:2
18:45Φεριολένσε - Κολερένσε 3:0
19:00Μαγιόρκα Β - Εσπόρλες 2:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

14:30Ουνιόν Βιέρα - Ιμπάρα 1:2
17:45Σάντα Ούρσουλα - Λα Κουάντρα 1:1
18:30Λας Πάλμας Γ - Μενσαγιέρο 2:4
19:00Μπουζανάντα - Ταμαρατσέιτε 1:2
19:00Παναντέρια - Βέρα 4:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 13

19:00Κλαμπ Ολίμπικο ντε Τοτάνα - Θιουδάδ ντε Μουρθία 3:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 15

17:30Κορτές - Μουτιλβέρα 0:0
17:30Λούρδες - Μπετί Κοζκόρ 1:2
17:30Παμπλόνα - Μπουρλάντες 0:2
17:30Σούμπιζα - Κορεγιάνο 3:0
17:30Τσαντρέα - Τσιρμπονέρο 2:2
18:00Βάλε Έγκες - Μπετί Ονάκ 1:2
19:00AD Σαν Χουάν - Φοντέγιας 2:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

17:00Κομίγιας - Ανγκουιάνο 1:5
17:30Μπερτσέο - Αρνέντο 2:2
19:30Γιακγουέ - Βαρέα 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

19:00Γκουανταλαχάρα - Ταρανκόν 0:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ - Μπέτις Γ 2:1
14:00Ουέλβα Γ - Ντεπ. Λα Κορούνια Γ 0:1
19:30Τενερίφη Γ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ 0:0

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

18:00Χαποέλ Τελ Αβίβ - Χάποελ Κφαρ Σαμπά 2:1
19:00Χάποελ Μπίερ Σέβα - Σμόνα 2:1
19:00Χαποέλ Χαντέρα - Νετάνια 1:0
20:30Νες Ζιόνα - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 0:4

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ

15:00Χαποέλ Μπνέι Αρ'αρά Άρα - Νταμπουρίγια Οσάμα 1:1
20:45Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ - Μ. Ερτζλίγια 3:2

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Λάτσιο - Αταλάντα 3:3
19:00Νάπολι - Βερόνα 2:0
21:45Γιουβέντους - Μπολόνια 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Βενέτσια - Σαλερνιτάνα 1:0
16:00Γιούβε Στάμπια - Πορντενόνε 4:2
16:00Εντέλα - Τραπανί 1:1
16:00Πεσκάρα - Σπέτσια 1:2
19:00Μπενεβέντο - Περούτζια 1:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Πάτρια - Βερτσέλι 1:1
16:00Πιανέζε - Μόντσα 1:1
21:45Αρέτζο - Αλεσάντρια 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Σουντιρόλ - Γκούμπιο 3:0
19:30Ραβέννα - ΑρζινάνοΚιάμπο 1:2
21:45Σαμπενεντέτεσε - Βίρτους Βερόνα 1:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

17:00Πικέρνο - Βίρτους Φρανκάβιλα 0:0
19:30Βιτερμπέσε - Ρέντε 6:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:00Μπολτζάνο - Μπρουσαπόρτο 1:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Σάσο Μαρκόνι - Μετζολάρα 0:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00Τρεστίνα - Μπαστιά 1:2

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:30Μπιτόντο - Ταράντο 3:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

12:00Τζένοα U19 - Ίντερ U19 4:3
14:00Νάπολι U19 - Ρόμα U19 1:2
16:00Μπολόνια U19 - Σαμπντόρια U19 2:0

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00'Ασκολι U19 - Μπενεβέντο U19 2:1
12:00Λιβόρνο U19 - Πίζα U19 0:1
12:00Τραπανί U19 - Κροτόνε U19 0:0
12:30Εντέλα U19 - Ουντινέζε U19 2:1
16:00Βερόνα U19 - Πάρμα U19 3:1
16:00Λέτσε U19 - Σαλερνιτάνα U19 5:0
16:00Μίλαν U19 - Kρεμονέζε U19 2:1
16:00Μπρέσια U19 - Σπέτσια U19 2:3
16:00Περούτζια U19 - Φροζινόνε U19 2:2
16:00Πορντενόνε U19 - Τσιταντέλα U19 0:0
16:00Σπαλ U19 - Βενέτσια U19 6:3

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών

16:00Florentia Γ - Μπάρι Γ 3:2
16:00Βερόνα Γ - Ρόμα Γ 0:4
16:00Έμπολι Γ - Ορομπίκα Γ 4:1
16:00Μίλαν Γ - Ταβανιάτσο Γ 2:0
16:00Σασουόλο Γ - Φιορεντίνα Γ 1:2

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ατυράου - Ζέτισου 0:3
13:00Έρτις Πάβλονταρ - Καϊσάρ 2:1

ΚΑΜΠΟΝΤΙΑ: C-League

11:30Κιριβόνγκ Σοκ Σεν Τσέι - Άνγκορ Ρίγκερ 1:2
14:00ΝάγκαΟυορλντ - Σπορτς Ακάντεμι 5:0
14:00Πνομ Πεν Κράουν - Ελεκτρισιτέ Ντου Καμπόντζε 7:0

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά - Φθινοπωρινή Σεζόν

20:30Γιόρκ 9 - HFX Ουόντερερς 0:2
23:00Κάβαλρι - Έντμοντον 3:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

23:00Σκάρμπορο Μπ. - Κίνγκσμαν 4:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:15Ακάντια - Σεντ Μέριζ 0:2
01:15Κέιπ Μπρέτον - StFX 3:1
01:15Μάουντ Άλισον - UNB 2:7
03:00Λοριέρ - Αλγκόμα 5:0
03:15Γκουέλφ - ΜακΜάστερ 1:1
03:15Γουέστερν - Γιορκ 0:1
03:15Κονκόρντια - Μόντρεαλ 1:1
03:15Λαβάλ - UQTR 1:2
03:15Σέρμπρουκ - ΜακΓκιλ 3:2
04:15Τρίνιτι Ουέστερν - UBC 4:1
05:00UFV - Βικτόρια 0:1
21:00ΜακΕβαν - Λέθμπριτζ 1:1
21:15Κέιπ Μπρέτον - Μεμόριαλ 1:0
21:15Λορεντιάν - Κουήνς 2:3
21:15Μόνκτον - Ακάντια 2:0
21:15Νίπισινγκ - RMC 1:0
22:00UNBC - Τόμσον Ρίβερς 0:4
22:15Μπροκ - Ουοτερλού 4:1
22:15Τρεντ - UOIT 1:2
22:30Κάρλετον - Ρίερσον 1:0
23:00Αλμπέρτα - Σακατζεβάν 1:2
23:15Κάλγκαρι - Μάουντ Λόιαλ 1:0

ΚΑΤΑΡ: QSL

17:25Αλ-Ραϊάν - Κατάρ SC 5:0
17:25Αλ Σαλιγιά - Αλ-Ουακρά 3:1
19:35Αλ Αχλί - Αλ-Σαχανίγια 2:2

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

10:00Τάσκερ - Σόνυ Σούγκαρ 2:0
14:00Ουαζίτο - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ 2:4
15:00Zoo - Ρέιντζερς 0:0
15:00Κισούμου Ολ-Σταρς - Ματάρ Γιουν. 1:2
15:00ΑναβλήθηκεΜπαντάρι - Σεμελίλ -:-
15:00Νζόια Σούγκαρ - Σοφαπάκα 2:1
15:00Ουλίνζι Σταρς - Κένυα 0:0
16:15Λέοπαρντς - Στίμα 1:1

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

12:30Γκουαντζού Ρ&Φ - Σαντόνγκ Λουνένγκ 1:3
14:35Γκουοάν Πεκίνου - Σανγκάη SIPG 0:2

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:30Κινγκντάο Χουανγκχάι - Μπεϊτζίνγκ Μπαξί 1:0
14:30Ζεϊάνγκ Γκρήνταουν - Ναντόνγκ Ζιγιούν 1:2
14:30Λιάονίνγκ - Γκουανγκντόνγκ Τάιγκερς 1:3
14:30Μεϊζού Χάκα - Χεϊλονγκγιάνγκ Λάβα 1:2
14:30Νέι Μονγκόλ - Σανγκάι Σενγίν 3:1
14:30Σιγιαζουάνγκ - Γκιτζού Τζιτσένγκ 2:1
14:30Σιτσουάν Αναπουρνά - Χουακαιέρ 4:2

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ - Πλέι Οφς

10:00Σενιάνγκ Ούρμπαν - Τσενγκντού Κιανμπάο 2:0

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

11:30Ακάντεμι Φουτμπόλα - Αλαΐ Ος 1:2
11:30Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Ίλμπιρς 3:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Κλαουζούρα

02:00Ενβιγκάντο - Λα Εκιδάδ 0:0
04:00Μπουκαραμάνγκα - Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα 4:0
22:00Πατριόταζ - Ντεπορτίβο Πάστο 1:0
00:00Όντσε Κάλντας - Ούιλα 1:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Τόρνεο Αγκίλα - Κλαουζούρα - Κουαντρανγκουλάρ

03:30Κορτουλούα - Κίνδιο 1:0
04:00Περέιρα - Τίγκρες 1:1

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

17:30Μπουκαβού Νταβά - RCK -:-
17:30Σάνγκα Μπαλέντε - Νιούκι -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

16:00Αμπαχάνι Τσιταγκόνγκ (Μπλ) - TC Σπορτς Κλαμπ (Μλβ) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

15:00Φλαμουρτάρι - Ντρένιτσα 0:0

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

17:45Αλ Κουβέιτ - Τάνταμον 6:2
20:00Αλ Σαχέλ - Αλ Καντισίγια 1:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

16:00Βαραζντίν - Ίστρα 1961 1:0
18:30Μπέλουπο - Ριέκα 1:2

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

14:00Οριγιέντ - Ρούντεσξ 2:0
16:00Σολίν - Ντουμπράβα 0:2
16:00Τσιμπάλια - Όσιγιεκ 2 0:2

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

18:30ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς 2:0
20:00Εθνικός Άχνας - Απόλλων Λεμεσού 1:0

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

15:30ΑΕ Ζακακίου - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 1:1
15:30Ακρίτας χλώρακα - Ονήσιλος Σωτήρας 2:2
15:30Αναγέννηση Δερύνειας - Διγενής 1:1
15:30'Αρης Λεμεσού - Omonoia Psevda 6:0
15:30Ερμής Αραδίππου - Οθέλλος Αθηαίνου 1:0
15:30Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Ομόνοια Αραδίππου 1:0
15:30Ύψωνας - Αλκή Ορόκλινη 0:0

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Λιπακόε - Λικόπο 1:4
16:00Κικ4λάιφ - LCS 0:1
16:00Λιόλι - Λίναρε 2:0
16:00Μάζενοντ Σουάλοουζ - Ντίφενς Φορς 0:2

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

14:00Βέντσπιλς - Ρίγα 2:1
16:00RFS - Ντόγκαβπιλς 2:0

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

14:00Άουντα - Νιού Πρότζεκτ 2:1
14:00Σμιλτέν - Γκρομπίνα 5:0
14:00Σούπερ Νόβα - Τούκουμς 2000 3:2
16:00Ρεζέκνε - Μπάλβου 5:2
18:00Ντιναμό Ρίγα/Σταϊτσέλε - Άλμπερτς 0:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Σλάβια Μοζίρ - Νέμαν 0:1
16:00Μπάτε - Γκόμελ 1:1
18:00Δυναμό Μινσκ - Βιτέμπσκ 0:2
19:00Μινσκ - Τορπέντο Μινσκ 3:0

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Σλόνιμ-2017 - Κρουμκάτσι 0:1
14:00Τσίμικ Σβέτλογκορσκ - Rukh Brest 0:2
15:00Βίγκβαμ Σμολέβιτσι - Λίντα 4:1
15:00Μικασέβιτσι - Όρσα 3:1
15:00Μπαρανόβιτσι - Σμόργκον 0:0
15:00Σπούτνικ - Ναφτάν 2:0
16:00Βόλνα Πινσκ - Μπελσίνα 2:3

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30ΑναβλήθηκεΑλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ - Σαλάμ Ζγκάρτα -:-
15:30ΑναβλήθηκεΤανταμόν - Σαφά -:-
16:00ΑναβλήθηκεΑλ Σαχέλ - Μπουρί -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

13:00Ριτεριάι - Κάουνο Ζαλγκίρις 0:0
17:00Πανεβέζις - Ατλάντας 1:1
19:00Ζαλγκίρις - Στάμπρας 3:0

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

15:00Μπάνγκα - Κουπίσκις 5:1

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Εθνική Κατηγορία

19:30Ντιφερντάνγκε - Νιέντερκορν 1:5

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο Μαλαισίας - Πλέι Οφς

16:00Γιόχορ - Σελανγκόρ 2:1
16:00Κέντα - Παάνγκ 3:3

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Καρόνγκα Γιουνάιτεντ - Μάιτι Τάιγκερς 0:1
15:30Μάιτι Ουόντερερς - Σίβιλ Σπόρτινγκ 2:0
15:30Μλάθο Μπονέλα - Μπιγκ Μπούλετς 0:0
15:30Μόγιαλ Μπάρακς - Μπλου Ιγκλς 0:0

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Σάιρενς - Φλοριάνα 1:4
18:15Μπιρκίρκαρα - Γκζίρα 1:3

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

16:00Μκάμπα - Ζεϊτούν Κορίνθιανς 2:3
18:15Κόρμι - Ζέμπουργκ 1:2

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

21:00ΑναβλήθηκεΚέμις Ζεμάμρα - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΜόγκρεμπ Τετουάν - Ολυμπίκ Ντε Σαφί -:-
21:00ΑναβλήθηκεΜουλούντια Ουιντά - Γιουσουφιά Μπερετσίντ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΜπερκανέ - IR Ταγγέρη -:-
21:00ΑναβλήθηκεΟλυμπίκ Κουριμπγκά - Βιντάντ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΡάγια Καζαμπλάνκα - Χασάνια Αγκαντίρ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΡάγια Μπενί Μελάλ - ΦΟΣ Ραμπάτ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΦόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Ντιφαά Ελ Γιαντιντί -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

21:00ΑναβλήθηκεKAC Κενιτρά - Τσαμπάμπ Μοχαμεντία -:-
21:00ΑναβλήθηκεΊτιχ. Κεμισσέτ - Μάγκρεμπ Φεζ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΟυιντάντ Φες - Κοκάμπ Μαρακές -:-
21:00ΑναβλήθηκεΡασίνγκ Καζαμπλάνκα - Σίντι Κατσέμ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΣαλέ - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα -:-
21:00ΑναβλήθηκεΣαλμί - Ουιντάντ Τεμάρα -:-
21:00ΑναβλήθηκεΤσαμπάμπ Μπενγκουερίρ - Ντσέιρα -:-
21:00ΑναβλήθηκεΧοσεϊμά - Τιχάντ Καζαμπλάνκα -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα

14:30Ζέτα - ΟΦΚ Πέτροβατς 1:1
14:30Κομ Ποντγκόριτσα - Μπουντούτσνοστ 2:3
14:30Ρούνταρ - Τίτογκραντ 3:1
15:30Ίσκρα - Σουτιέσκα Νίκσιτς 2:0
18:00Ποντγκόριτσα - Γκρμπάλι 1:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Πουέμπλα - Άτλας 0:1
05:00Βερακρούζ - Τιγκρές 1:3
05:06Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Τιχουάνα 4:1

ΜΕΞΙΚΟ: Ασένσο ΜΞ - Απερτούρα

01:00UAEM Πότροζ - Καφεταλέρος ντε Τσιάπας 2:3
03:00Ζακατέκαζ Μινέρος - Λεονές Νέγκρος 2:1
05:00Βενάντος - Ταμπίκο Μαντέρο 2:4

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

02:00Μουρτσιελάγκος - Σαλτίλο 0:1
03:30Ρεϊνόσα - Γκαβιλάνς ντε Ματαμόρος 3:0
04:00Αλακράνες ντε Ντουράνγκο - Κορεκαμίνος 2 4:0
04:00Ναγιαρίτ - Τέκος 2:0
00:00Πιονέρος - Κρούζ Αζούλ Χιντάλγκο 3:4πέν.
00:00Πούμας 2 - Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν 1:1

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β

04:00Καφέσα - Κιέρβος 6:1
19:00Ζακατέκας 2 - Λα Παζ 2:3
00:00Ουρουαπάν - Σαν Φρανσίσκο 0:0
00:00Τσαπουλινέρος - Ντοράντος ντε Σιναλόα 2 4:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

00:00Νεκάξα Γ - Τολούκα Γ 1:2
18:00Μοντερέι Γ - Κρούζ Αζούλ Γ 2:0
19:00Άτλας Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 1:1
19:00Πούμας Γ - Κλαμπ Λεόν Γ 1:0
00:00Μονάρκας Μορέγια Γ - Κερετάρο Γ 2:0

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00Κόστα ντο Σολ - ENH Βιλανκούλο 2:1

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

14:00Ντιναμό-Ότο - Ζίμπρου 4:0
16:00Μιλσάμι - Σέριφ Τιρασπόλ 1:1

ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1

18:00ΑΣΠΑΚ - Ούπι Ονμ -:-
18:00Ρεάλ Σπόρτ - ASVO -:-
18:00Τονέρ - Ας Κρέικ -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ - Νοτουέιν 0:0
16:30Μορουπούλε - Εξτένσιον Γκάνερς 0:1
16:30Σεκιούριτι Σίστεμς - Πρίζονς ΧΙ Γκαμπορόν 5:0
16:30Τάουνσιπ Ρόλερς - Γκίλπορτ Λάιονς 3:1
16:30Ταφίκ - BDF XI 1:3

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:30ASEC Κουντουγκού - Ασφά Γιενεγκά 1:1
18:30Καντιόγκο - Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου 0:3
18:30Μπόμπο-Ντιουλασό - ΗΠ Ουαγκαντούγκου 2:2

ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ: Εθνική Κατηγορία Γυναικών

03:00Κάντερμπουρι Γιουνάιτεντ Γ - Νόρδερν Φούτμπολ Γ 1:3
03:00Σάουθερν Γιουνάιτεντ Γ - Κάπιταλ Φούτμπολ Γ 4:2

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:30Γιουβέντους Μαναγκούα - Γιαλάπα 1:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Κρίστιανσουντ - Ρόζενμποργκ 2:2
21:30Βαλερένγκα - Στάμπαεκ 0:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:30Κόνγκσβίνγκερ - Χαμ-Καμ 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

14:00Άρενταλ - Βίνταρ 1:0
14:00Έγκερσουντς - Στιόρνταλς Μπλινκ 2:3
14:00Λεβάνγκερ - Μπρίνε 1:1
14:00Μπιάσεν - Χοντ 1:1
14:00Νάρντο - Μπράβαγκ 0:0
14:00Σόλα - Μος 3:0
14:00Φρέντρικσταντ - Χάντεν 2:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

14:00Άλτα - Γκρορούντ 2:3
14:00Ασάνε - Μιόλνερ 3:0
14:00Άσκερ - Φλόρο 2:0
14:00Μπάερουμ - Σένια 1:3
14:00Όπσαλ - Έλβερουμ 4:1
14:00Σότρα - Ο. Γκρένλαντ 2 1:2
14:00Φραμ - Κιέλσας 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

14:00Αάλενσουντ 2 - Τράεφ 2:0
14:00Αρβόλ - Στάμπαεκ 2 1:1
14:00Νόρντστραντ - Κρακερόι 0:1
14:00Ρόμεν - Έιντσβολντ 1:2
14:00Σάνταλ - Μόλντε 2 0:2
14:00Σάρπσμποργκ 2 - Σπιελκάβικ 2:1
14:00Χερντ - Λόρενσκογκ 0:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

14:00Βαλερένγκα 2 - Ορν 1:1
14:00Γκρέι - Λοκομοτίβ Όσλο 1:0
14:00Μιοντάλεν 2 - Χάλσεν 5:0
14:00Ντρόμπακ-Φρογκν - Λιν 0:1
14:00Ούλερν - Φόλο 0:2
14:00Τόνσμπεργκ - Νόριλντ 6:0
14:00Φριγκ - Ρέντι 1:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος

14:00Βαρντενεσέτ - Μπροντ 1:1
14:00Μάντλα - Στάαλ Γιόρπελαντ 4:1
14:00Μπρίνε 2 - Βίκινγκ 2 2:7
14:00Ντον - Στορμ 3:0
14:00Π. Γκρένλαντ - Σταρτ 2 1:2
14:00Φλεκερόι - Μανταλσκαμεράτενε 7:0
14:00Φλιντ Τάουν - Βίντμπιαρτ 0:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

14:00Βάλντρες - Στορντ 0:6
14:00Μπραν 2 - Βεστφόσεν 5:1
14:00Ντιέρβ 1919 - Φιόρα 3:4
14:00Ος - Χάουγκεσουντ 1:3
14:00Σόγκνταλ 2 - Μπέργκεν Νορντ 4:0
14:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Λάισεκλοστερ 1:1
14:00Φάνα - Φιλινγκσντάλεν 3:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

14:00Βέρνταλ - Κόλσταντ 4:0
14:00Κόνγκσβίνγκερ 2 - Ρανχάιμ 2 5:1
14:00Ράουφος 2 - Όρκλα 6:0
14:00Ρόζενμποργκ 2 - Μέλχους 3:1
14:00Στάινκιερ - Νάϊμπεργκσουντ 1:3
14:00Στρίντχαϊμ - Γκιόβικ-Λιν 5:4
14:00Τίλερ - Μπρουμούνταλ 2:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

14:00Γιούνκερεν - Μπόντο/Γκλιμτ 2 2:3
14:00Λίλεστρομ 2 - Γκιελεράσεν 0:2
14:00Μέλμπο - Λέκνες 3:0
14:00Σκιέτεν - Ούλ/Κίσα 2 0:2
14:00Φίνσνες - Σκιερβόι 2:1
14:00Φλόγια - Χάρσταντ 4:1
14:00Χόνεφος - Τρόμσο 2 4:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Αβαλντσνές Γ - Σαντβίκεν Γ 3:2
16:00Ρόα Γ - Κλεπ Γ 1:4
16:00Στάμπαεκ Γ - Λιν Γ 1:0
16:00Φαρτ Γ - Βαλερένγκα Γ 0:1

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Γυναίκες

01:00Κόλο Κόλο Γ - Ούιλα Γ 1:3
01:00Πενιαρόλ Γ - Τσέρο Πορτένο Γ 0:1
03:30Καράκας Γ - Μούντο Φουτούρο Γ 2:0
03:30Φεροβιάρια Γ - Ντεπορτίβο Κουέντσα Γ 1:2

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

16:00Σουάλοουζ - Άγιαξ Κέιπ Τάουν 3:2
16:30Πρετόρια Ου. - Μπομπέλα 2:0
16:30Ρόιαλ Ιγκλς - Ουθονγκάθι 1:2
16:30Σπόρτινγκ - Γιόμο Κόσμος 2:0
16:30Στίνμπεργκ Γιουνάιτεντ - Τσακούμα 2:0
16:30Φρι Στέιτ Σταρς - Κέιπ Ουμόγια Γιουνάιτεντ 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μούλτιτσοϊς Ντίσκι

11:00Μαμελόντι Σάνταουνς U21 - Κέιπ Τάουν Σίτι U21 1:0
11:00Μπαρόκα U21 - Αμαζούλου U21 0:2
11:00Ορλάντο Πάιρετς U21 - Πόλοκουέιν U21 2:0
11:00Στέλενμπος U21 - Γκόλντεν Άροουζ U21 2:1
13:00Χάιλαντς U21 - Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ U21 1:1

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Λίγκ Καπ Νοτίου Αφρικής

16:00Γκόλντεν Άροουζ - Πόλοκουέιν 1:0παράτ.
16:00Κέιπ Τάουν Σίτι - Κάιζερ Τσίφς 1:2πέν.
19:00Ορλάντο Πάιρετς - Στέλενμπος 1:0
21:15Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Μπαρόκα 2:1πέν.

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

08:00Σουβόν - Γκιεονγκνάμ 2:1
10:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Ίντσεον 0:1
12:00Σάνγκγιου Σανγκμού - Γιέγιου Γιουν. 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

07:00Γκουάνγκτζου - Ανιάνγκ 4:0
09:00Γεονάμ - Μπουτσεόν 1995 0:1
11:00Ασάν Μουγκουνγκβά - Νταέτζεον 0:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Νάσιοναλ Λιγκ

09:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Μόκπο Σίτι 1:0
09:00Τσεονάν Σίτι - Νταεζέον Κοράιλ 2:1

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

19:30Αλκμάαρ - Χέρενφεν 2:4
19:30Βάαλβαϊκ - Άγιαξ 1:2
20:45Τβέντε - Βίλεμ 0:1
21:45Ουτρέχτη - PSV Αϊντχόφεν 3:0
21:45Φένλο - Φίτεσε 0:4

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε

16:30GVVV - AFC 1:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:30Εξέλσιορ 31 - Χόεκ 2:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

15:30Γκραβενζάντε - Στεντόκο 1:3

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Eredivisie U19

15:00PSV Αϊντχόφεν U19 - Τβέντε U19 2:1
15:30Άγιαξ U19 - Ντεν Χάαγκ U19 3:2
15:30Φίτεσε U19 - Φέγενορντ U19 2:1
15:30Χέρενφεν U19 - Ουτρέχτη U19 1:3
15:45NEC/Oss U19 - Γκρόνινγκεν U19 2:2
16:00Αλκμάαρ U19 - Αλμίερ Σίτι U19 6:1
17:00Σ. Ρόττερνταμ U19 - Μπρέντα U19 3:3

ΟΥΑΛΙΑ: Premier League

16:30Έρμπας - Νιουτάουν 2:0
16:30Κάρντιφ Μητροπολιτική - Κόναζ Νόμαντς 0:1
16:30Μπάλα Τάουν - Μπάρι 1:1
16:30Πένυμποντ - Δε Νιού Σεντς 2:3

ΟΥΑΛΙΑ: 1η Κατηγορία

16:30ΑναβλήθηκεΓκάρντεν Βίλατζ - Μόνμαουθ -:-
16:30Καλντικότ - Ντίναζ Πόβιζ 3:2
16:30ΑναβλήθηκεΚροεσιτσεϊλόγκ - Πορτ Τάλμποτ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΠονταρντάβε - Αμπερμπαργκόεντ -:-
16:30Πορτ Τάλμποτ - Λβιντκόεντ 1:1
16:30ΑναβλήθηκεΡίσκα - Αμπεργκάβενι Τάουν -:-
16:30ΑναβλήθηκεΤον Πέντρε - Λβιντκόεντ -:-
16:30ΑναβλήθηκεΤρέφελιν - Πένινταρεν -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Κύπελλο

16:00Άμανφορντ - Κάρντιφ Ντρακόνιανς 4:1
16:00Αμπερμπαργκόεντ - Αμπεραερόν 3:1
16:00Αμπερτίλερι Μπλούμπερντς - Πενπαρκάου 3:1
16:00Αφάν Λίντο - Μόνμαουθ 3:1
16:00Γκάρντεν Βίλατζ - Γκόιτρ Γιουνάιτεντ 1:3
16:00Γκίλσφιλντ - Μπράιμπο 2:1
16:00Γκρίνφιλντ - Κέρσους 3:1
16:00Κβαμαμάν Ίνστιτουτ - ΣΤΜ Σπορτς 2:6
16:00Κβαμπράν Σέλτικ - Πονταρντάβε 2:3παράτ.
16:00Κοεντπόεθ - Γκρέστφορντ 0:5
16:00Κόνουι Μπόρο - Ράθιν 1:2
16:00Κόρβεν - Κόλουιν Μπέι 2:3
16:00Κροεσιτσεϊλόγκ - Αμπεργκάβενι Τάουν 2:1
16:00ΑναβλήθηκεΛανέλι - Κβαμαμάν Γιουν. -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛανμπέρις - Πόρθμαντογκ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛανρούγκ - Άμπερφρο -:-
16:00Λανρχαέντρ - Πρεστάτιν 1:4
16:00Λάντγουιτ Μέιτζορ - Λάντριντοντ 0:1
16:00ΑναβλήθηκεΜινίντ Ισά - Λάνφερ Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μπανγκόρ 1876 - Πενικάε 4:3πέν.
16:00Μπλαενό - Μπάκλεϊ 0:2
16:00Μπουίλθ - Τον Πέντρε 2:3
16:00Μπράιτον Φέρι - Άντι 2:3πέν.
16:00Νάντλε Βέιλ - Ριντιμουίν 2:0
16:00Νεφίν Γιουν. - Μπανγκόρ Σίτι 0:2
16:00Ουοτερλού Ρόβερς - Μολντ Αλεξάντρα 1:8
16:00Πένρινκοχ - Κάρντιφ Κόριζ 2:1παράτ.
16:00Ποντιπρίντ - Καεράου Έλί 3:1
16:00Πρεστάτιν Σπορτς - Κουίνς Παρκ 2:3
16:00Ριλ - Λανγκεφνί 2:0
16:00Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι - Καερλεόν 4:1
16:00Τρέφελιν - Λάνιντλοεζ Τάουν 2:3πέν.
16:00Τσέπστοβ - Ταφς Ουέλ 3:1
16:00Τσεφν Κριμπβρ - Τρέντεγκαρ Τάουν 2:1παράτ.
16:00Τσιρκ ΑΑΑ - Λάνεφιντ 0:3
16:00Φλιντ Τάουν - Φορ Κρόσιζ 9:0
16:00Χάβφορντγουέστ - Πένλαν Κλαμπ 5:3
16:00Χόλιχεντ Χότσπερ - Μοντγκόμερι 4:2
16:00Χόλυουελ - Λάντουντνο 2:3

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

18:00Ακαδημία Πούσκας - Πάκσι 4:2
18:00Ζαλαεγκερζέγκ - Χόνβεντ 0:1
18:00Καποσβάρ - Κισβάρντα 0:2
18:00Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι - ΜΟΛ Φέχερβαρ 0:0
18:00Ντέμπρετσεν - Ντιοσγκιόρι 2:1
20:30Φερεντσβάρος - Ουίπεστ 1:0

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών

14:00Φερεντσβάρος Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ 9:1

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

13:15Τερμέζ Σουρκόν - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν 0:0
14:30Λοκ. Τασκένδης - Μπουζόρο 2:0
14:30Ντιν. Σαμαρκάντ - Πακτακόρ 1:4
15:30Νασάφ Καρσί - Αντιγιόν 3:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Καρπάτι - Λβιφ 0:0
17:00Ζαρία - Ντέσνα 2:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

14:00Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ - Τσερνομόρετς Οδησσού 2:0
15:00Μινάι - Κράματορσκ 2:0
15:00Μπαλκανί - Κρεμίν 1:1
15:00Τσερκαστσίνα - Πρικαρπάτια 0:0
15:00Χίρνικ-Σπορτ - Βόλιν Λούτσκ 2:4
16:30Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Ομπολόν Κιέβου 2:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

14:00Χίρνικ Κρίβι Ρι - Κρίσταλ 1:2
15:00Βέρες Ρίβνε - Ουζχορόντ 3:0
15:00ΒΠΚ-Άγκρο - Μικολάιφ 2 3:0
15:00Ζίτομιρ - Ντινάζ Βίσγκοροντ 1:0
15:00Νίβα Βινίτσια - Τσάικα Κιέβ-Σβιατόσιν 2:0
15:00Νίβα Τερνόπιλ - Καλούς 0:3
15:00Ταβρία - Αλιάνς 0:2

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

13:00Ντινάμο Κιέβου U21 - FK Αλεξάντρια U21 1:3
17:00Ιλικόβετς U21 - Ντνίπρο-1 U21 4:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

22:00Προγκρέσο - Ντανούμπιο 2:1
22:00Φίνιξ - Πλάζα Κολόνια 0:2

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

16:00Αλμπιόν - Βίλα Εσπανιόλα 0:1
16:00Μαλντονάντο - Τακουαρέμπο 3:1
16:00Μπέλα Βίστα - Τόρκε 0:2
16:00Σεντράλ Εσπανιόλ - Βίλα Τερέζα 1:0
16:00Σουντ Αμέρικα - Ρεντίστας 2:2
22:00Ατένας - Τσερίτο 0:2

ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ: Ουέστ Μπανκ Λιγκ

16:30Αλ Αμαρί - Αλί Αλ-Καλίλ -:-
16:30Αλί Καλκιλιάν - Παλεστίνιαν Φόρσιζ -:-
16:30Αλ Καντς - Τζαμπάλ Αλ Μουκαμπέρ -:-
16:30Ουάντι Αλ-Νες - Τακαφί Τουλκαρέμ -:-
16:30Σαμπάμπ Αλσαμού - Αλμπιρά -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

04:00Σαν Φρανσίσκο - Ιντεπεντιέντε 2:1
00:00Μιγκελίτο - Τσιρικούι 2:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

02:00Νασιονάλ Ασουνσιόν - Ντίαζ 0:0
00:10Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα 1:0

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

01:00Ιντιπεντιέντε - Ατίρα 1:2
15:0012 ντε Οκτούμπρε - Οβετένσε 0:2

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:30Μπινασιονάλ - Αλιάντζα Χουανούκο 7:0
04:00Αλιάνσα Λίμα - Κάρλος Μανούτσι 2:2
23:30Αγιακούτσο - Ουνιόν Κομέρτσιο 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

23:00ΑκυρώθηκεΣάντα Ρόσα - Σπορτ Βικτόρια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:00Κόρονα - Πλοκ 0:1
18:30Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν 2:1
21:00Γιαγκιελόνια - Κρακόβια 3:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

18:00O. Γκρούντζιαντζ - Ραντόμιακ Ραντόμ 2:2
18:45Βάρτα Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 2:3
19:00Ποντμπεσκίτζιε - Γιαστρζέμπιε 0:2
20:00Τερμάλιτσα Μ-Μ. - Μπέλσατοφ 2:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Γκαρμπάνια - Γκριφ Βεϊχέροβο 1:1
15:00Ελάνα Τορούν - Σ. Βόλα 1:1
16:00Σκρα - Έλμπλαγκ 0:2
16:00Σ. Ρζεσζόου - Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι 3:1
16:30Λεγκιονόβο - Μπιτόβια Μπιτόφ 1:1
17:00Polkowice - Ρ. Ρζεσζόου 2:2
20:10Βίντζεβ Λοτζ - Κατόβιτσε 1:1

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I

15:00GKS Πογκόν - Βασίλκοφ 1:1
15:00Ζαμπρόφ - Ούνια Σκιερνιέβιτσε 2:4
15:00Ζνιτς Μπιάλα Πίσκα - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι 2:0
15:00Ούρσους Βαρσοβίας - Σουίτ 1:1
16:00Κονκόρντια Ελμπλάγκ - Μπρον Ραντόμ 2:3
16:00Σοκόλ Αλεξάντροφ Λοντζ - Λέγκια II 1:1
19:00Σοκόλ Οστρόντα - Ραντόμσκο 1:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

15:00Γκρομ Νόβι Σταβ - Στσζέτσιν II 2:0
16:00Γκόρνικ Κόνιν - Κοσζάλιν 1:2
16:00Γκουάρντια Κόσζαλιν - Ούνια Γιανίκοβο 1:6
16:00Μιέσζκο Γκνιέζνο - Σβιτ Σκόλβιν 1:0
16:00Νιέλμπα Βαγκρόβιετς - Μ. Γκντίνια 2:4
16:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Τσεμίκ Πολίς 2:1
16:30Γιάροτσιν - Στέζιτσα 0:0
19:00ΚΚΣ Κάλιστζ - Κλέτσζεβ 2:1
19:00Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ - Σρόντα 3:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

15:30Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - Λέγκνιτσα 2 1:1
16:00ROW Ρίμπνικ - Ρούχ Χορζόφ 0:2
16:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Μπιέλσκο-Μπιάλα 3:0
16:00Ζντζιεσζόβιτσε - Σταρόβιτσε Ντόλνε 2:0
16:00Μπρζεγκ - Πνιόβεκ Παβλόβιτσε 1:1
16:00Πιάστ Ζμιγκρόντ - Φότο-Ιγκιένα Γκατς 0:3
16:00Πολόνια Μπιτόμ - Ζ. Γκόρα 4:0

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

15:00Βόλκα Πελκίνσκα - Γιουτρζενκά Γκιεμπουλτόφ 4:3
15:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Σοκόλ Σιενιάβα 2:1
16:00Άβια Σουίντνικ - Βίσλα Πουλάβι 0:1
16:00Κσζο Οστρόβιετς - Κελμιάνκα Κελμ 3:0
16:00Μπιάλα Ποντλάσκα - Σαντομιέρτζ 0:6
16:00Χέτμαν Ζαμόσκ - Βισλόκα Ντέμπιτσα 0:2
18:00Λούμπλιν - Κόρονα 2 4:4

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Στσζέτσιν U18 - Σλασκ U18 1:3
13:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U18 - Άρκα Γκντίνια U18 3:1
13:00Κόρονα U18 - Χούτνικ Κρακοβίας U18 2:0
13:00Λέγκια Βαρσοβίας U18 - Γιαγκιελόνια U18 4:0
13:00ΟΚΣ ΣΜΣ Λοντζ U18 - Λεχ Πόζναν U18 3:2

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

12:30Μεντίκ Κονίν Γ - Μίτεκ Ζίβιετς Γ 12:0
13:00AZS Βρότσλαβ Γ - Λέτζνα Γ 0:4
13:00UJ Κρακοβία Γ - Κατόβιτσε Γ 2:0
13:00Ντελέκτα Μπιντγκόστζ Γ - AZS PWSZ Βάλμπριτς Γ 1:1
16:00UK SMS Λοντζ Γ - Τσζάρνι Σοσνόβιετς Γ 0:1
16:00Μπιεντρζιτσόβιτσε Γ - Ολίμπια Σζτσζέτσιν Γ 2:5

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

13:15Κοντέιζα - Ρίο Άβε 0:1
16:00Σίντρα - Γκιμαράες 2:1πέν.
17:00Ακαντόμικο Βισέου - Ρεάλ 3:1
17:00Αμόρα - Σανιοανένσε 0:1
17:00Λουλετάνο - Πάσος Φερέιρα 1:2παράτ.
17:00Πεβιντέμ - Μπελενένσες 0:2
17:00Σπ. Εσπίνο - Βιλαφρανκουένσε 2:1
17:00Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο - Μορεϊρένσε 1:3
18:00Πεναφιέλ - Ζιλ Βιθέντε 0:2
19:00Φαρένσε - Άβες 5:2
19:00Φεϊρένσε - Τοντέλα 3:0
20:00Ακαδέμικα - Πορτιμονένσε 2:1
20:45Κοΐμπρεζ - Πόρτο 0:5
22:45Λέκα - Μπράγκα 1:3

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23

13:00Μπενφίκα U23 - Σπόρτινγκ U23 2:1
13:00Μπράγκα U23 - Κόβα Ντε Πιεντάντε U23 1:2
17:00Ακαδέμικα U23 - Σετουμπάλ U23 2:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών

19:00Μπενφίκα Γ - Σπόρτινγκ Γ 3:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

20:30Κλούζ - Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα 2:0

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

11:00Γκλόρια Μπουζάου - Βιτορούλ Τάργκου Γίου 0:0
11:00Καλαράσι - Τούρνου Μαγκουρέλε 3:2
11:00Μεταλογκλόμπους - Ρεζίτα 1:0
11:00Σπορτούλ Σναγκόφ - Παντούριι 3:2
11:30Πετρολούλ Πλοϊέστι - Κονκόρντια 3:0
16:00Μιερκουρέα Τσιούκ - Ρ. Βουκουρεστίου 1:0

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Τάμποφ - Ουράλ 1:2
16:30Σπάρτακ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν 0:0
19:00Ζενίτ - Ροστόφ 6:1

ΡΩΣΙΑ: FNL

09:00Λουτς - Γιενισέι 0:1
09:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Τόμσκ 1:1
15:00Άβανγκαρντ - Τεκστίλστικ 2:1
15:00Μ. Σάρανσκ - Κρασνοντάρ 2 0:3
15:00Νίζνι Νόβγκοροντ - Κίμκι 1:0
17:00Αρμαβίρ - Ρ. Βόλγκογκραντ 0:0
17:00Τσάικα - Σπάρτακ Μόσχας 2 2:1
17:00Φ. Βορονέζ - Σινίκ Γιάροσλαβ 0:4
18:00Βάλτικα - Νεφτεκίμικ 1:0
18:00Τ. Μόσχας - Τσερτάνοβο Μόσχας 0:1

ΡΩΣΙΑ: PFL - Κέντρο

13:00Ρ. Βόλγκογκραντ 2 - Ν. Μπριάνσκ 0:3
14:00Κίμικ Νοβομοσκόφσκ - Ριάτζαν 4:2
14:00Κράσνογκορσκ - Αραράτ Μόσχας 4:2
14:30Σαρατόφ - Σαλιούτ-Μπελγκορόντ 2:1
15:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Καλούγκα 0:4
18:00Στρογκίνο Μόσκβα - М. Λίπετσκ 0:2

ΡΩΣΙΑ: PFL - Νότος

14:30Λέτζιον Ντάιναμο - Άνζι 2:0
15:00Σπάρτακ Ναλτσίκ - ΣΚΑ Ροστόφ 0:1
16:00Μασούκ - Inter Cherkessk 0:0
16:00Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 - Μαϊκόπ 4:2
16:00Τσερνομόρετς - Ουροζάι 4:0
18:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Μπιολόγκ 3:1

ΡΩΣΙΑ: PFL - Δύση

13:00Τρούντα - Κολόμνα 2:0
15:00Λενινγκράντετς - Όλιμπ Κίμκι 0:0
16:00Ντολιγκοπρούντνι - Ζενίτ 2 2:1
16:00Τ. Βλαντιμίρ - Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης 2:1
17:00Μάρομ - Λούκι-Ενέργκια 5:1

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:30Άρσεναλ Τούλα U19 - Σότσι U19 1:1
13:00Έρενμπουργκ U19 - Κρίλια U19 0:1

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:05Αλ Σαμπάπ - Αλ-Ετιφάκ 2:1
18:10Αλ Ραέντ - Αλ Ναζρ Ριγιάντ 0:2
20:00Αλ Ουεντά - Αλ-Ιτιχάντ 1:0

ΣΕΙΧΕΛΛΕΣ: First Division League

14:00Λα Πας - Σεντ Μισέλ Γιουν. -:-
14:30Κοτ ντ'ορ - Ερυθρός Αστέρας -:-
15:00Νόρδερν Ντάιναμο - Ανσέ Ριγιούνιον -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Μλάντοστ - Παρτιζάν 1:0
19:00Βόζντοβατς - Μάτσβα 2:0
19:00Γιάβορ - Μπάκα Τόπολα 3:2
19:00Προλετέρ - Ράντνικ 2:1
19:00Ραντνίτσκι Νις - Νάπρεντακ 4:1
19:00Σπαρτάκ Ζλάτιμπ. Βόντα - Ίντιγια 3:0

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:00Βελιγραδίου - Σίντελιτς Βελιγραδίου 1:0
16:00Ζέμουν - Ραντνίτσκι 1923 0:0
16:00Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα 1:2
16:00Ραντνίτσκι Πιρότ - Μπάκα 3:0

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Κύπελλο

12:30Γκεϋλάνγκ - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 0:2
12:30Μπαλεστιέρ Κάλσα - Ταμπάινς 0:2
12:30Ουόριορς - Χόουμ Γιουνάιτεντ 2:2
12:30Χουγκάνγκ - DPMM 0:1

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

17:00Κιλμάρνοκ - Λίβινγκστον 2:1
17:00Μάδεργουελ - Αμπερντίν 0:3
17:00Σέλτικ - Ρος Κάουντι 6:0
17:00Σεντ Μίρεν - Σεντ Τζόνστον 2:0
17:00Χάμιλτον - Χιμπέρνιαν 1:1

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

17:00Άρμπροαθ - Μόρτον 1:0
17:00Ινβερνές - Αλόα 2:2
17:00Κουίν οφ Σάουθ - Νταντί Γιουν. 4:0
17:00Νταντί - Πάρτικ 1:3
17:00Ντανφέρμλιν - ΑΥΡ 3:2

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1

17:00Ερντριεόνιανς - Μοντρόουζ 1:3
17:00Κλάιντ - Ρέιθ Ρόβερς 2:2
17:00Στρανράερ - Νταμπάρτον 0:0
17:00Φάιφ - Φόρφαρ 1:0
17:00Φόλκερκ - Πίτερχεντ 4:0

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

17:00Λόζιεμαουθ - Ντέβερονβεϊλ 0:2
17:00Νέιρν Κάουντι - Γουίκ Ακάντεμι 1:0
17:00Φρέιζερμπεργκ - Κίθ 4:0
17:00Χάντλι - Φόρις Μεκάνικς 1:4

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο Σκωτίας

16:30Όκονλεκ Τάλμποτ - Κόουβ Ρέιντζερς 1:0
16:30ΑναβλήθηκεΠενιτσούικ - Στενχαούσμιουρ -:-
17:00Άνναν - Μπρέχιν 2:2
17:00Ά. Ρόβερς - Φορτ Ουίλιαμ 1:1
17:00Έλγιν Σίτι - Μπέργουικ 3:1
17:00Ηστ Κίλμπραϊντ - Γκρέτνα 2008 3:1
17:00Κάουντενμπιθ - Μπρόξμπερν Αθλέτικ 1:1
17:00Κλακνακούντιν - Μπρόρα Ρέιντζερς 0:7
17:00Λόχι Γιουνάιτεντ - BSC Γκλάσκοου 1:1
17:00Ροδς - Ινβερούριε Λόκο Ουόρκς 1:3
17:00Σπάρτανς - Κ. Παρκ 0:2
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Στράθσπεϊ Θιστλ 2:0
17:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Γκαλά Φέριντιν Ρόβερς 2:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:00Ζίλινα - Μιχάλοβτσε 1:1
18:00Νίτρα - Ρουζομπέροκ 1:2
18:00Σερέντ - Σπάρτακ Τρνάβα 2:1
18:00Σ. Μπρατισλάβας - Ποχρόνιε 2:1

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

15:30Κόζιτσε - Σ. Μπρατισλάβας Β 3:0
15:30Κομάρνο - Μπαρντέγιοφ 1:0
15:30Λ. Μίκουλας - Ζίλινα Β 2:1
15:30Μπάνκα Μπίστριτσα - Τρεμπίσοφ 4:0
15:30Ντούμπνιτσα - Περτζάλκα 3:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

12:00Κάλνα ν. Χρονόμ - Σπαρτάκ Μιγιάβα 1:1
15:00Νόβε Ζάμκι - Μπελούσα 0:2

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

15:00FK Χουμένε - Σβίντνικ 1:1
15:00Βράνοφ - Ποκρόκ ΣΕΖ Κρομπαχί 2:1
15:00Σπίσκα Νόβα Βες - Βέλκε Ρεβίστια 3:1
15:00Στροπκόφ - Γκιραλτόβτσε 2:0
15:00Τάτραν Πρέσοφ - Πόπραντ Β 4:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Κέντρο

15:00Rakytovce - Κοβατσόβα 1:1
15:00Ζβόλεν - Κράζνο 1:1
15:00Κάντσα - Τατράν Οράβσκε Βέσελε 0:4
15:00Ριμάφσκα Σόμποτα - Νόβοχραντ Λούτσενετς 3:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία Μπρατισλάβα

16:00Λ. Νόβα Βες - Ιβάνκα πρι Ντουνάι 1:0
16:00Μπαχόν - Ροχόζνικ 0:3

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

15:30Μούρα - Τρίγκλαβ Γκορένισκα 2:2
17:45Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Ρούνταρ 6:0
19:45Τσέλιε - Ντομζάλε 2:1

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

16:00NK Κρκα - Μπέλτιντσι 2:0
16:00Γιάντραν Ντεκανί - Ντράβογκραντ 5:1
16:00Κρσκο - Ντομπ 1:3
16:00Ραντόμλιγιε - Μπιλγιέ 1:2
16:00Ρογκάσκα - Ντράβα 3:2
16:00Φούζιναρ - Κόπερ 2:1
19:00Γκόριτσα - Νάφτα 1:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

14:30Χέλσινγκμποργκ - Χάκεν 0:2
17:00Έστερσουντ - Σίριους 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

14:30Γκάις - Βάρμπεργκς 0:1
17:00Βάστερας - Μιάλμπι 2:2
17:00Μπρομαποϊκάρνα - Ντάλκουρντ 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

15:00Φόργουορντ - Γκέφλε 4:2
16:00Σαντβίκενς - Νίκεπινγκ 1:3
17:00Λίνκεπινγκ Σίτι - Κάρλσλουντ 6:1
17:00Σίλβια - Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ 2:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

15:00Τβάακερς - Λαντς 2:2
16:00Λιούνγκσκίλε - Όντεβολντ 2:1
16:00Οσκαρσάμνς - Τορνς 2:1
17:00Ατβίνταμπεργκ - Λίντομε 0:0
17:00Σκόβντε - Ούτσικτενς 1:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ προβιβασμού

15:00Γκρέμπεσταντς - Ολύμπικ 1:2πέν.

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

16:00Κουνγκσμπάκα Γ - Έρεμπρο Γ 1:5
19:00Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ - Κρίστιανσταντ Γ 5:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

13:30Μπρομαποϊκάρνα Γ - Χάμαρμπι Γ 1:1
16:00Ουπσάλα Γ - Μαλαμπάκενς Γ 3:0
17:00AIK Γ - Κάλμαρ Γ 3:1

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Κινοντόνι - Σίμπα -:-
16:00Κόασταλ Γιούνιον - Μβαντουί -:-
16:00Μπαό - Ρούβου Σούτινγκ 1:1
16:00Ναμούνγκο - Λιπούλι 1:0
16:00Ντάντα - Μτιμπουά Σούγκαρ 0:1
16:00Πολίσι Τανζανία - Σινγκίντα Γιουνάιτεντ -:-
16:00Τανζάνια Πρίζονς - Καγκέρα Σούγκαρ 1:1
19:00Αζάμ - JKT Τανζανία -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Αντάλιασπορ - Γκεντσλερμπιρλιγκί 0:6
17:30Μπασακσεχίρ - Γκοζτέπε 2:1
17:30Τραμπζονσπόρ - Γκαζιαντέπ 4:1
20:00Ανκαραγκούτσου - Μπεσίκτας 0:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ

14:00Χατάγιασπορ - Ανταναντεμίρσπορ 2:1
16:30Μπούρσασπορ - Ουμρανιγιεσπόρ 2:1
19:00Μενεμέν Μπελεντιγιέ - Ερζουρούμ 0:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

14:30Οφτασπόρ - Χεκίμογλου Τραμπζόν 1:0
15:00Μανίσα ΦΚ - Πεντικσπορ 4:2
15:00Σαντσακτεπέ - Σαριγιέρ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

14:00Βανσπόρ - Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ 0:0
15:00Εγιούπσπορ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ 0:2
15:00Τουζλασπόρ - Μπόντρουμσπορ 3:2

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 1

14:30Τσανκάγια - Γιόμρασπορ 2:2
15:00Σιλβρίσπορ - Χοπασπόρ 1:5

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 2

15:00Τεπετσίκ - Ελαζίζ Μπελεντιγιεσπόρ Κουλουμπού 1:0

ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα

14:00Ασγκαμπάτ - Αλτίν Ασίρ 1:3
14:00Μερβ - Ενεργκέτικ 2:3
14:30Σαγκαντάμ - Μπάλκαν 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

15:30Σλόβαν Λίμπερετς - Γιάμπλονετς 2:2
17:30Ζλιν - Μλάντα Μπόλεσλαβ 0:2
17:30Σίγμα Όλομουτς - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε 1:3
20:00Σλάβια Πράγας - Μαρίλα Πρίμπραμ 3:1

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Βίσεραντ - Βισότσινα Γιλάβα 1:1
11:15Παρντούμπιτσε - Τρίνεκ 1:0
11:15Σόκολοφ - Λίσεν 1:2
15:30Πρόστεγιοφ - Βικτόρια Ζίζκοφ 2:1

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α

11:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Βλτάβιν 0:1
11:15Μότορλετ Πράγας - Αντμίρα Πράγας 1:0
11:15Μπενεσόφ - Πλζεν Β 3:2
12:00Στεκόβιτσε - Σλάβια Πράγας Β 1:3

ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B

11:15Γιάμπλονετς Β - Ζιβάνιτσε 3:2
16:30Βέλβαρι - Μπροζάνι 1:0
16:30Ούστι ναντ Όρλιτσι - Χράντεκ Κράλοβε Β 1:0

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

11:15Πετρκόβιτσε - Οστράβα Β 0:1
11:15Φρίντεκ Μίστεκ - Βισκόφ 1:0
15:30Ουχέρσκι Μπροντ - Ουνίτσοφ 2:2
15:30Ρόζιτσε - Ντόλνι Μπενεσόφ 1:0
15:30Χλούτσιν - Ζλιν Β 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:15Πέτριν Πλζεν - Ροκιτσάνι 3:1
11:30Γίντριτσουφ Χράντετς - Κατόβιτσε 0:5
14:30Τσιζόβα - Πρεστίτσε 0:1πέν.
16:30Ντουμπράβκα - Μίτο 1:2πέν.
16:30Σόμπεσλαβ - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β 2:3πέν.
16:30Χοροβίκο - Μπερούν 1:2πέν.
18:00Χβέζντα Τσεμπ - Μαριάνσκε Λάζνε 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Στέτι - Αρίτμα Πράγας 2:1πέν.
11:15Τάτραν Ράκοβνικ - Χόμουτοφ 1:2
16:00Μπρέζοβα - Νερατόβιτσε 1:2πέν.
16:30Οστρόφ - Κλάντνο 2:1
16:30Σλάνι - Μπράντις ναντ Λάμπεμ 2:1πέν.
16:30Τσέσκι Μπροντ - Σούς 1:0πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

11:15Κούτνα Χόρα - Χλίνσκο 2:1
16:30Βισόκε Μίτο - Λίμπις 3:1
16:30Νατσόντ - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ 2:1
16:30Όστρα - Κόλιν 1:0
16:30Τρούτνοφ - Λέτοχραντ 3:2
16:30Χόρκι ναντ Γιζερού - Ζενίτ Κάσλαβ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

11:15Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Ζμπροξιόφκα Μπρνο Β 1:4
15:30Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ - Στάρα Ρίζε 5:2
15:30Μπρέτσλαβ - Τασόβιτσε 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

15:30Μπζένετς - Μπρούμοφ 2:2
15:30Νόβε Σάντι - Πρερόφ 4:1
15:30Σκάστιτσε - Βσέτιν 1:1
15:30Χράνιτσε - Σάμπερκ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία

15:30Χερμανίτσε - Νόβι Γίτσιν 2:3

ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ

11:15Ουζέντ Πράγας - Τρεμποράντιτσε 5:0
11:30Ζλίτσιν - Αντμίρα Πράγας Β 4:2
11:30Κραλόβιτσε - Βίσεραντ Β 2:1
11:30Ντούκλα Γίζνι Μέστο - Κολοβράτι 2:4
11:30Ουέλνε Σκλαντί - Ουγιέζντ ναντ Λεζί 0:5
11:30Χοστιβάρ - Πρέντνι Κοπάνινα 2:4
16:30Ολύμπια Ραντότιν - Ποντόλι 0:4

ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ

11:30Κόμαροφ - Βλάσιμ Β 5:0
16:30Κοσμονόσι - Χρέμπεκ 3:4
16:30Νόβε Στράσετσι - Μποέμια Ποντεμπράντι 2:1πέν.
16:30Ντομπρόβιτσε - Κλιτσάνι 1:3
16:30Πόριτσι ναντ Σαβαρού - Βελίμ 3:4πέν.
16:30Τουχλόβιτσε - Χβόζντνιτσε 2:3πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ

11:15Μας Ταμπόρσκο Β - Γιανκόφ 1:1
16:00Προτίβιν - Σοκόλ Λομ 0:0
16:30Μπλάτνα - Τζούνιορ Στρακόνιτσε 0:1
16:30Όσεκ - Ολέζνικ 3:3
16:30Ρουντόλφοφ - Μιλέβσκο 2:2
16:30Σεζιμόβο Ούστι - Τσέσκι Κρουμλόφ 1:7

ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ

16:30Ζρουτς - Νεπομούκ 5:1
16:30Μπόλεβετς - Μέτσλοφ 1:2πέν.
16:30Ντομάζλιτσε Β - Νίρσκο 3:2
16:30Στρίμπρο - Βεϊπρνίτσε 2:0
16:30Τσότικοφ - Σοκόλ Λότα 2:1πέν.
16:30Χόρνι Μπρίζα - Χολίσοφ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

11:15Λόκο Κάρλοβι Βάρι - Σλάφκοφ 2:1
16:30Κράλοβσκε Πόριτσι - Φραντισκόβι Λάζνε 2:0
16:30Νόβα Ρόλε - Τουζίμ 2:1πέν.
16:30Νόλε Σέντλο - Τσόντοφ 3:1
16:30Χροζνέτιν - Ζλούτιτσε 5:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ

11:30Σοκόλ Χόρνι Γιρέτιν - Κάνταν 0:1πέν.
16:30Γίλοβε - Μοστέτσκι 0:1
16:30Ζάτεκ - Περστέιν 0:1
16:30Κρούπκα - Λοβόσιτσε 2:1
16:30Λιτομέρικο - Όλντριχοφ 2:0
16:30Ντομουσίτσε - Μοντλάνι 0:2
16:30Σρμπίτσε - Βίλεμοφ 3:2πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ

16:30Ζελέζνι Μπροντ - Ροβένσκο 2:1
16:30Κραστάβα - Βίσνοβα 2:1
16:30Ντέσνα - Νόβι Μπορ 3:1
16:30Ντόκσι - Σκάλιτσε 1:0
16:30Σεντμιχόρσκι - Στράζ ποντ Ράλσκεμ 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

11:15Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Ντόμπρουσκα 1:0πέν.
13:30Γίτσιν - Πολίς ναντ Μετούχι 2:1
16:30Βίσοκα ναντ Λαμπέμ - Νόβι Μπιντζόφ 1:2
16:30Λιμπτσάνι - Κόστελετς ναντ Όρλιτσι 5:2

ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ

11:15Λιτομίσλ - Τσέσκα Τρεμπόβα 2:1
11:15Χρούντιμ Β - Τσότσεν 2:2
16:00Πολίτσκα - Λανσκρούν 0:5
16:00Τρεμοσνίτσε - Μοράφσκα Τρεμπόβα 2:0

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

15:30Ζιρόβνιτσε - κότεμπορ 2:1
15:30Ναμέστ ναντ Οσλάβου - Βιτσενίτσε - Βέλκε Μετζιρίτσι Β 3:1
15:30Σπέριτσε - Πελχρίμοφ 0:2

ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ

15:30Ιβαντσίτσε - Μπρο Μποχούνιτσε 1:2
15:30Κρούμβιρ - Ρουζίνοφ 2:0
15:30Λίσεν Β - Σβράτκα Μπρνο 1:1
15:30Μοράφσκα Σλάβια - Ραγιέκο 1:2
15:30Μπιστρτς - Μούτενις 3:0
15:30Μποσονόχι - Μοράφσκι Κρουμλόφ 8:0
15:30Ρατισκόβιτσε - Σπάρτα Μπρνο 2:7

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

15:30Γιέσενικ - Κράλιτσε να Χάνε 1:0
15:30Ζελατόβιτσε - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε 0:2
15:30Λιτόβελ - Ούστι 1:4
15:30Μοχελνίτσε - Λιπόβα 4:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

11:30Χολέσοφ - Μπόρσιτσε 3:1
15:30Βέλκε Καρλόβιτσε - Στίτνα ναντ Βλάρι 2:3πέν.
15:30Μπάτοφ - Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ 4:1
15:30Πρόβοντοφ - Μορκόβιτσε 2:1πέν.
15:30Σλουσοβίτσε - Κβάσιτσε 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

15:00Μπρίντλιτσνα - Μπίστριτσε 7:2
15:00Τσέσκι Τεσίν - Μπρουσπέρκ 4:1
15:00Χάι βε Σλέζσκου - Πετρόβιτσε 3:2
15:00Χλούμπινα - Κρνοφ 0:1

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19

12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Σλάβια Πράγας U19 1:6
12:00Μπουντεγιόβιτσε U19 - Μαρίλα Πρίμπραμ U19 1:4
13:00Οπάβα U19 - Χράντεκ Κράλοβε U19 1:0πέν.
13:30Πλζεν U19 - Μπρνο U19 3:0
14:00Σλόβακο U19 - Παρντούμπιτσε U19 1:0πέν.

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

12:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Σλοβάτσκο Γ 1:1
12:00Πλζεν Γ - Σλάβια Πράγας Γ 0:8

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 2

16:30Γκαμπές - Σπόρτινγκ Μπεν Αρούς 2:1
16:30ΕΣ Γιερμπά - Μάρσα 2:0
16:30ΚΟ Μεντενίν - Αριάνα 1:1
16:30Μσάκεν - Εσπεράνσε Ζαρζίς 0:0
16:30Ολυμπίκ Μπέγια - Σμπίκα 2:1
16:30Ραντές - Μεντζέλ Μπουργκουιμπά 1:0
16:30Σιντί Μπουζίντ - Σφαξ Ρέιλγουεϊζ 1:0

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

10:30Γκλόμπαλ - Στάλιον -:-
11:00Κάγια - Σέρις 0:3
14:00Γκρην Άρτσερς - Φίλιπιν Έρφορς 1:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

15:00HIFK - Ροβανιέμι 2:0
15:00KPV - Βάασα 2:3
15:00SJK - Λάχτι 0:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

15:00Ιλβ - Ελσίνκι 2:1
15:00'Ιντερ Τούρκου - Κουόπιο 0:2
15:00Χόνκα - Μάριεχαμν 3:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α - Στάδιο Νικητών

13:00Γίπο - Βίκινγκιτ 1:1
14:00ΓιαΠΣ - Μικέλι 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β - Στάδιο Νικητών

14:00Έσπου - Γκνιστάν 3:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ - Στάδιο Νικητών

14:00JBK - Ακατέμια 1:3

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λίιγκα Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού

14:00ONS Ούλου Γ - Μιράν Γ 1:2
14:00TPS Γ - Ιλβ Γ 0:1

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

18:30ΑναβλήθηκεΠαλεστίνο - Ουνιόν Εσπανιόλα -:-
23:30ΑναβλήθηκεΑουντάξ Ιταλιάνο - Κομπρεσάλ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

00:00Μπαρνετσέα - Ντεπόρτες Τεμούκο 1:0
02:30Νουμπλένσε - Πουέρτο Μοντ 2:0
21:00Λα Σερένα - Ουνιόν Σαν Φελίπε 4:0
22:00ΑναβλήθηκεΜαγκαγιάνες - Κομπρελόα -:-
22:00Ρέιντζερς - Σαντιάγκο Γουόντερερς 0:1
23:00ΑναβλήθηκεΜελιπίλα - Κοπιαπό -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

09:30Γκουαντζού Ρ&Φ - Γουέν Λονγκ 8:0
09:30Τάι Πο - Κίτσεε 1:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.