REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Όλα τα ματς

ΕΥΡΩΠΗ: EURO

16:00Πολωνία - Ολλανδία 1:2
19:00Σλοβενία - Δανία 1:1
22:00Σερβία - Αγγλία 0:1

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Αλ Μοκαουλούν - Τάλα Ελ Γκαΐς 3:1

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Γουλάιτα Ντίκα - Χαντιγιά Χοσανά 2:1
18:00Σασεμενέ Κένεμα - Εθιόπιαν Ινσούρανς 0:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ

00:00Ουρακάν - Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 1:0
02:30Ατλέτικο Τουκουμάν - Ντεφένσα Τζουστίτσια 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

23:00Γκουτιέρες Μεντόζα - Φέρο Τζεν. Πίκο 2:1
17:00Ντεπορτίβο Καμιονέρος - Χουρακάν Λας Χέρας 3:1
21:00Γκερμινάλ - Σολ ντε Μάγιο 3:0
21:00Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - Σπορτίβο Λας Παρέχας 0:1
21:00Τσίρκουλο Ντεπορτίβο - Τσιπολέτι 2:1
21:30Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Ντάγκλας Χέιγκ 2:1
21:30Ντεπορτίβο Ρινκόν - Σανσινένα 1:0
21:45Αρτζεντίνο ΜΜ - Σπορτίβο Εστουντιάντες 2:0
22:00Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Θιουδάδ Μπολιβάρ 1:0
22:30Γυμνάσια Ε. Ρ. - Σπορτίβο Μπελγκράνο 0:1
22:30Σολ ντε Αμέρικα - Μπόκα Ουνίντος 2:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

21:00Αργεντίνο ντε Μέρλο - UAI Ουργκίζα 3:2

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:00Ντεπορτίβο Μουνίς - Λεάντρο Ν. Άλεμ 3:0
21:00Πουέρτο Νουέβο - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ 1:1
21:05Μπερατζατέγκουι - Αργεντίνο ντε Ροζάριο 0:0

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Αρτζεντίνα

06:00ΑναβολήΡοζάριο Σεντράλ - Μπαράκας Σεντράλ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Διεθνές Σούπερ Κύπελλο

19:00ΑναβολήΡίβερ Πλέιτ - Ταγιέρες Κόρντομπα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα

17:00Εξουρσιονίστας Γ - UAI Ουργκίζα Γ 0:3
21:00Νιούελς Όλντ Μπόις Γ - Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ 0:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT

06:15Γούγκαλι - Ο'Κόνορ Νάιτς 1:2
08:00Κανμπέρα Κροάσια - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 3:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW

07:30Ουέστον Ουόρκερς - Λάμπτον Τζάφας 1:2
07:30Τσαρλστάουν Ατζούρι - Κούκς Χιλ Γιουνάιτεντ 1:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

08:00Ροκντέιλ Ίλιντεν - Μάνλι Γιουνάιτεντ 4:0
08:00Σέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 - Σίδνεϊ U23 1:1
08:30ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ - Μαρκόνι Στάλιονς 1:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

07:45Μπρισμπέιν Ρόαρ U23 - Κουίνσλαντ Λάιονς 0:5
08:00Μπρισμπέιν Σίτι - Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ 0:1
08:00Σάνσαϊν Κόαστ Ουόντερερς - Ρέντλαντς 2:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ 6:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

09:00Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ - Νότια Μελβούρνη 1:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ

12:00Σάουθ Κάρντιφ - Ουόλσεντ Ρεντ Ντέβιλς 3:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ

09:45Σεντ Τζορτζ Ουίλαουόνγκ - Λόγκαν Λάιτινγκ 3:1
10:00Μίτσελτον - SWQ Θάντερ 2:1
11:15Μπρόαντμπιτς Γιουνάιτεντ - Καμπουλτούρ 0:3

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Κύπελλο Εθνών OFC

04:00Ταϊτή - Σαμόα 2:0
07:00Παπούα Νέα Γουινέα - Φίτζι 1:5

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα

22:30Ακαντέμια Ρέι - Ατλέτικο Ελ Βίγκια 1:1
22:30Γιαρακουιάνος - Τρουχιγιάνος 0:0
23:00Δυναμό Πουέρτο - Ντεπορτίβο Μιράντα 2:0
23:00Ουρένα - Αράγκουα 0:1
00:00Μαρίτιμο - Νουέβα Εσπάρτα 0:0

ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1

13:00Γκία Λάι - Μπιν Ντιν 0:1
15:15Χάι Φονγκ - Μπιν Ντουόνγκ 3:1
15:15Χανόι - Κονγκ Αν 2:1

ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2

12:00Χουέ - Ντα Νανγκ 2:2
14:00Μπα Ρία Βουνγκ Τάου - Που Το 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

00:30Μπραγκαντίνο - Γιουβεντούντε 2:1
03:00Φλουμινένσε - Γκοϊανιένσε 1:2
22:00Ατλέτικο Παραναένσε - Φλαμένγκο 1:1
22:00Βιτόρια - Ιντερνασιονάλ 2:1
22:00Κορίνθιανς - Σάο Πάολο 2:2
00:30Kουιάμπα - Φορταλέζα 5:0
00:30Βάσκο Ντε Γκάμα - Κρουζέιρο 0:0
00:30Γκρέμιο - Μποταφόγκο 1:2
00:30Κριτσιούμα - Μπαΐα 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

23:00Πόντε Πρέτα - Νοβοριζοντίνο 1:0
00:00Ιτουάνο - Παϊσαντού 3:5
17:00Μποταφόγκο SP - Βίλα Νόβα 1:0
22:00Μπρούσκε - Τσεάρα 1:0
00:30Γκόιας - Κοριτίμπα 1:1
00:30Σπορ Ρεσίφε - Μιρασόλ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση

23:00CSA - Μποταφόγκο PB 1:1
23:00Απαρετσιντένσε - Τομπένσε 2:1
01:30ΑΘλέτικ Κλαμπ - Φεροβιάριο 3:1
22:30EC Σάο Ζοσέ - Λοντρίνα 0:2
22:30Ρέμο - Υπιράνγκα 1:0
22:30Φιγκουεϊρένσε - Κονφιάνκα 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D

23:00Κλούμπε Σοσιεδάδ Εσπορτίβα - Σεργκίπε 3:2
23:00Πόρτο Βέλο - Ρίο Μπράνκο 2:0
00:00Μίθτο - Ιπόρα 1:0
00:00Μπάρα - Αβενίντα 1:1
21:00Μαρακανά - Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ 2:1
21:00Νόβα Ιγκουάτσου - Ιπατίνγκα 1:1
21:00Σάντο Αντρέ - Κόστα Ρίκα 1:0
21:30Μπραζιλιένσε - Κάπιταλ FC 4:0
22:00Ανάπολις - Ρεάλ Μπραζίλια 1:0
22:00Ατλέτικο Σεαρένσε - Σόουζα 2:0
22:00Ιταμπαϊάνα - Γιακουιπένσε 2:0
22:00Καμέτα - Ρίβερ-ΠΙ 3:2
22:00Μότο Κλαμπ - Φλουμινένσε-ΠΙ 0:0
22:00Μπραζίλ ντε Πελότας - Χέρτσιλιο Λουζ 0:1
22:00Νόβο Χαμπούργκο - Κασκαβέλ 0:0
22:00Ποτιγκουάρ - Ιγκουατού 0:0
22:00Σέρα - Ιταμπούνα 0:2
22:00Χουαζεϊρένσε - Πετρολίνα 2:0
22:30Μαναούς - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR 2:0
23:00Κονκόρντια - Τσιανόρτε 2:0
23:00Κρατς Γκόου - Ουνιάο Ροντονόπολις 1:0
00:00Αμέρικα-ΡΝ - Τρέτζε 1:1
00:30Μαρινγκά - Σάο Ζοσέ EC 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο 2

00:00Κόλο Κόλο - Πόρτο ΣΚ 1:0
21:00Βιτόρια ντα Κονκουίστα - Φλουμινένσε ντε Φέιρια 0:1
21:00Γιακομπινένσε - Λεόνικο 0:2
21:00Γκραπιούνα - Γκαλίτσια 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καριόκα C

20:45Βέρα Κρουζ - Σάντα Κρουζ ΡΤ 1:1
20:45Καάκ Μπραζίλ - ΕΚ Ρεζέντε 0:2
20:45Κάμπος ΑΑ - Παράτι 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε 2

17:00Καραβάτζιο - Μπλουμενάου 3:1
21:00Γκρέμιο Γιουβέντους - Κάρλος Ρενό 0:2
21:00Σάντα Καταρίνα - Ατλέτικο Καταρινένσε 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε 3

21:30Εσπόρτε Λιμοέιρο - Τιανγκουά 1:0
21:30Κράτο - Τέρα ε Μαρ 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2

00:00Πελότας - Σάο Γκάμπριελ 4:1
21:00GE Μπάγκε - Λαγεαντένσε 1:0
21:00ΑναβολήΕσπορτίβο - GE Γκλόρια -:-
21:00Ίντερ Σάντα Μαρία - Μονσούν 3:0
22:00Άιμορε - Φούτβιντα 2:1
22:00Φρεντερικένσε - Πάσο Φούντο 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2

21:30Ασοσιακάο Εσπορτίβα Εβαντζέλικα - Γκρέμιο Ανάπολις 3:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2 - Πλέι Οφς

23:00Κάθερες - Σινόπ 1:0
23:00Σπορτ Σινόπ - Ποκόν 2:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο 2

16:00Αϊμόρς - Μπετίμ 1:0
16:00Βαλεριόντοτσε - Νασιονάλ ντε Μουριάε 2:0
21:30Ουνιάο Ρεκρεατίβα Τραμπαλαντόρες - Καλντένσε 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2

00:30Παρανά - Πατριόταζ 1:0
17:00Φοτζ ντο Ιγκουάτσου - Ρίο Μπράνκο PR 2:2
21:30ΑΑ Ιγκουάτσου - Νασιονάλ ΠΡ 1:4
21:30Παραναβάι - Γκρέμιο Μαρινγκά 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Β - Πρώτη φάση

16:00Έκους - Μάουα 0:2
16:00Ολίμπια - Τάναμπι 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Τοκαντινένσε U20 - Πλέι Οφς

03:00Ιντερπόρτο U20 - Αραγκουατσέμα U20 2:1
03:00Ουνιάο Καρμολαντένσε U20 - Κάπιταλ U20 3:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση

16:00Βιγιαβελένσε - Λιναρές 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Παουλίστα

00:00Βοτουπορανγκουένσε - XV ντε Ζάου 2:0
16:00Βότσεμ - Γκρέμιο Προυντέντε 0:0
21:00Μόντε Αζούλ - Φρανκάνα 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αλαγκοάνο U20

15:30Πόντε Πρέτα ΑΛ U20 - Γκουαρανί Αλαγκοάνο U20 0:1
21:00Γκουαρανί ντε Παριπουέιρα U20 - Σατούμπα U20 7:1
21:00Λίγκα ντο Σερτάο U20 - Κρουζέιρο Αραπιράτσα U20 1:0
21:00ΑναβολήΜούριτσι U20 - Λαϊένσε U20 -:-
21:00Ντεσπορτίβα Αλιάντσα U20 - Ουμπερτέτς U20 3:0
21:00Ολονταγκουένσε U20 - Τάλισμα U20 3:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20 - Πλέι Οφς

15:00Μπαΐα U20 - Βιτόρια U20 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σεαρένσε U20

15:30Καρίρι U20 - Ικάσα U20 0:1
15:30Τιραντέντες U20 - Τιρόλ U20 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε U20

02:00Σπορτ Σινόπ U20 - Λουβερντένσε U20 0:1
22:00Σάντα Κρουζ ΜΤ U20 - Νόβα Μουτούμ U20 0:1
00:00Χουάρα U20 - Σινόπ U20 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο U20

21:00Ιπατίνγκα U20 - Κοϊμπρα U20 0:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραϊμπάνο U20

16:00Ότο Εσπόρτε U20 - Ντεσπορτίβα Γκουαραμπίρα U20 5:2
16:00Φέμαρ U20 - Πικουιένσε U20 5:2
21:00ΑναβολήΙντερνασιονάλ ΠΜ U20 - Κονφιάντσα U20 -:-
21:00Σπορτ ΠΜ U20 - Σπάρταξ U20 4:0
22:00EC Ντε Πάτος U20 - Νασιονάλ ντε Πάτος U20 2:2
22:00Σάο Πάολο Κριστάλ U20 - Τρέτζε U20 1:1
22:00Σεμπουγκί U20 - Σόουζα U20 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Δεύτερη φάση

16:00Κασκαβέλ U20 - Οπεράριο PR U20 2:0
21:30Παρανά Κλουμπ U20 - Χόουπ Ιντερνάσιοναλ U20 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Δεύτερη φάση

21:00Σάντα Κρούζ U20 - Πετρολίνα U20 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σερτζιπάνο U20

21:00Σεργκίπε U20 - Φάλκον U20 2:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σουλ-Ματογκροσένσε U20

23:30Νοβοπεράριο U20 - Ουνιάο ABC U20 1:1
20:00ΑναβολήΚομερσιάλ MS U20 - Κορουμπαένσε U20 -:-
22:00ΑναβολήΟυνιάο ABC U20 - Σάο Γκάμπριελ ΜΣ U20 -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών

23:00Φεροβιάρια Γ - Σάντος Γ 2:0
03:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Φλαμένγκο Γ 1:0
21:00Ατλέτικο Μινέιρο Γ - Αβάι Κίντερμαν Γ 1:2
21:00Γκρέμιο Γ - Κρουζέιρο Γ 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες

23:00ΑναβολήΒιτόρια Γ - Παϊσαντού Γ -:-
21:30Κοριτίμπα Γ - Μπραζίλ ντε Φαρουπία Γ 4:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα Γυναίκες

21:00Γκουαραπαριένσε Γ - Προσπεριντάντε Γ 1:4
21:00Ρίο Μπράνκο-VN Γ - Ατλέτικο Καπίζαμπα Γ 3:2
21:00Χάρπια Γ - Εσταντουάλ Γ 1:5

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Ασάντε Κοτόκο - Μποφοάκα Τάνο 3:1
18:00Γκρέιτ Ολύμπικς - Ρεάλ Ταμάλε Γιουνάιτεντ 3:0
18:00Λέγκον Σίτιζ - Μπιμπιανί Γκολντ Σταρς 1:1
18:00Μεντεάμα - Καρέλα 0:1
18:00Μπέκεμ Γιουν. - Χαρτς Οφ Όακ 2:3
18:00Μπερεκούμ Τσέλσι - Χαρτς Οφ Λάιονς 2:2
18:00Νσοατρεμάν - Νέισονς 1:0
18:00Ντρημς - Αντουανά 2:1
18:00Σαμαρτέξ - Άκρα Λάιονς 2:0

ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

23:00ΑναβολήΠαραντάις - Σεντ Τζονς -:-
23:00ΑναβολήΧαρντ Ροκ - Μτ. Ριτς -:-
01:00ΑναβολήΜτ. Ριτς - Καμερονιέ -:-
01:00Μτ. Ριτς - Σάμροκ 2:3
01:00Σεντ Τζονς - ΣΑΜ Σπάρτανς 4:1
23:00Καμερονιέ - Φοντενόι 0:0
23:00ΑναβολήΣάμροκ - Χάρικεϊνς -:-
23:00ΑναβολήΣΑΜ Σπάρτανς - Καμερονιέ -:-
23:00ΑναβολήΦοντενόι - Κουήνς Παρκ Ρέιντζερς -:-
23:00Χαρντ Ροκ - Παραντάις 2:4

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00ΜαταίωσηΑτλάντικο - Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ 0:1
23:00Μόκα - Βέγκα Ρεάλ 3:2
23:00Τσιμπάο - Ατλέτικο Παντόγια 3:2

ΕΛΛΑΔΑ: Γ Εθνική - Πλέι οφς υποβιβασμού

17:00ΑναβολήΑΕΡ Αφάντου - Προοδευτική -:-
17:00ΑναβολήΝίκη Ευκαρπίας - Αστέρας Πετρίτη -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα

12:00Λεβάντια - Ταμέκα 2:1
14:00Κουρεσάαρε - Νόμε Γιουνάιτεντ 1:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

14:00Βίιμσι - Ταλίνα Κάλεφ U21 3:1
14:00Φλόρα U21 - Ταμπασαλού 4:0
14:00Χάριου Λάαγκρι - Πάιντε Λιναμισκόντ U21 6:0

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)

17:00ΓΦΚ Γιάλτα - Σπάρτα-ΚΤ 1:5

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00Ντάιναμοζ - ZPC Καρίμπα 1:1
16:00Σεγκούτου Πάιρατς - Χέρενταλς 1:1
16:00ΤελΟυάν - CAPS Γιουνάιτεντ 1:1
16:00Χαϊλάντερς - Μπικίτα Μίνεραλς 1:1
16:00Χουάνγκε - Γκρινφιούλ 1:0

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

02:30Red Bulls Νέας Υόρκης - Νάσβιλ 0:0
02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Χιούστον 2:2
02:30ΚΦ Μοντρεάλ - Ρίαλ Σολτ Λέικ 0:0
02:30Νιού Ίνγκλαντ - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 3:2
02:30Ορλάντο Σίτι - Λος Άντζελες 1:3
02:30Σάρλοτ - DC Γιουνάιτεντ 1:0
02:30Τορόντο - Σικάγο Φάιρ 1:4
02:30Φιλαδέλφια Γιούνιον - Ίντερ Μαϊάμι 1:2
03:30Ντάλας - Σεντ Λούις Σίτι 2:0
04:30Κολοράντο Ράπιντς - Όστιν 2:0
05:30Λός Άντζελες Γκάλαξι - Σπόρτινγκ Κάνσας 4:2
05:30Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς - Σινσινάτι 2:4
05:30Σιάτλ - Μινεσότα 2:0

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

23:00Ντιτρόιτ - Τσάρλεστον 2:0
02:00Ίντι Ηλέβεν - Σαν Αντόνιο 1:0
02:00Χάρτφορντ Αθλέτικ - Πίτσμπουργκ 2:0
02:30Τάμπα Μπέι Ράουντιζ - Λούισβιλ Σίτυ 3:2
03:30Μέμφις - Νιού Μέξικο 2:1
04:00Ελ Πάσο - Φοίνιξ Ράιζινγκ 1:1
04:00Κολοράντο Σπρινγκς - ΟΚ Μπλουζ 4:2
06:00Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Όκλαντ Ρουτς 2:3

ΗΠΑ: MLS Next Pro

02:30Καρολίνα Κορ - Σινσινάτι 2 1:3

ΗΠΑ: USL Λιγκ 1

05:30Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Ρίτσμοντ Κίκερς 1:1

ΗΠΑ: USL Λιγκ 2

23:00Μπλακ Ροκ - Άλμπανι Ρας 0:1
00:00Νιου Τζέρσει Κόπα - Άιρονμπαουντ 1:3
00:00Σάρλοτσβιλ Μπλουζ - Κρίστος 2:0
01:00Γουέστ Βιρτζίνια - Νορθ Καρολάινα U23 1:1
01:00ΑναβολήΊντερ Γκάινεσβιλ - Φλόριντα Ελίτ -:-
01:00Κλίβελαντ Φορς - Ντέιτον 2:0
02:00LVU Ρας - ΡΣ Νιού Τζέρσεϊ 0:4
02:00Άθενς Γιουνάιτεντ - Ιστ Ατλάντα 2:3
02:00Αν Άρμπορ - Μίντουεστ Γιουνάιτεντ 3:0
02:00Βερμόντ Γκριν - Ουέστερν Παϊονίρς 0:0
02:00Γουέικ - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 2 0:0
02:00Κονέκτικατ - Μπόστον Σίτι 3:2
02:00Λάιονςμπριντζ - Νόρδερν Βιρτζίνια 1:1
02:00Λάνσινγκ Σίτι - Φλιντ Σίτι 0:3
02:00Μικιάνα Λάιονς - Ουνιόν Μακόμπ 0:1
02:00Μινεάπολις Σίτι - Μπαβάριαν Γιουνάιτεντ 0:1
02:00Μπρεβάρντ - Μπρουκ Χάους 1:1
02:00Μπρέιβ - Νόνα 3:0
02:00Φιλαδέλφεια Λόουν Σταρ - Όσεαν Σίτι 1:3
02:30Άσβιλ Σίτι - Μπέρμιγχαμ 2 3:0
02:30Μόταουν 2 - Χάντσον Βάλεϊ 4:0
03:00Λουιζιάνα - Λίτλ Ροκ Ρέιντζερς 1:1
03:00Μένας - Σεντ Τσαρλς 4:2
03:00Ρότσεστερ - RKC SC 1:2
03:00Χάτιεσμπεργκ - Μπλου Γκους 3:2
03:00Χιούστον Σουρ - Χιούστον 1:2
03:30Πεόρια - Ρίβερ Λάιτ 2:1
03:30Χίλ Κάουντρι Λόμπος - AHFC Ρόιαλς 1:6
04:00Φλάτιρονς - Νιού Μέξικο U23 2:1
04:30Σολτ Σίτι - Γιούτα Γιουνάιτεντ 1:2
05:00Κοατσέλα - Σαόυδερν Καλιφόρνια 0:3
05:00Τάκσον - Ρέντλαντς Γιουνάιτεντ 5:1
06:00Ακαντέμικα - Μοντερέι Μπέι 2 4:0
20:00Θάντερ Μπέι Τσιλ - Σεντ Κρουά 2:2
23:00Σαν Φραντσίσκο Γκλενς - Σαν Φραντσίσκο Σίτι 1:2
00:00Ουέστ Σιάτλ Τζάνξιον - Τακόμα Σταρς 3:2
00:00Τομπάκο Ρόαντ - Σάρλοτ Ιγκλς 2:2

ΗΠΑ: ΝΙΣΑ

05:00ΛΑ Φορς - Αριζόνα Μονσούν 3:1

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

02:30Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ - Ορλάντο Πράιντ Γ 0:0
02:30Ουάσινγκτον Γ - Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ 1:1
04:30Χιούστον Ντας Γ - Έιντζελ Σίτι Γ 0:0
23:00Ράιν Γ - Πόρτλαντ Γ 0:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ

08:00Βίσσελ Κόμπε - Καβασάκι 1:0
09:30Φουκουόκα - Σάγκαν Τόσου 2:0
12:00Γκάμπα Οσάκα - Κασίβα 2:1
12:00Κασίμα - Άλμπιρεξ Νιγκάτα 1:1
12:00Ναγκόγια - Σονάν 1:1
12:00Τόκυο - Γιούμπιλο Ιβάτα 1:1

ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ

10:00Ιβάκι - Κόφου 1:1
11:00Μίτο - Μπλάουμπιτζ 1:0
12:00Βεγκάλτα Σεντάι - Β-Βάρεν Ναγκασάκι 2:2
12:00Εχίμε - Σιμίζου 3:0
12:00Κουμαμότο - Οκαϊάμα 0:1
12:00Οϊτά - Τοτσίγκι 0:2
12:30Κουσάτσου - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 0:1
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Τοκουσίμα 1:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

07:00Βανρόρ - Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι 0:0
07:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού 4:0
08:00Καματαμάρε - Καναζάβα 0:1
08:00Κιτακιουσού - Νάρα Κλαμπ 2:1
08:05Toϊάμα - Ομίγια 1:1
12:00Γκρούλα Μοριόκα - Ναγκάνο Παρτσέιρο 3:2
12:00Ιμαμπάρι - Σαγκαμιχάρα 2:1
13:00Ριουκίου - Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ 1:2

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

06:00Μιγιαζάκι Γ - NGU Ναγκόγια Γ 2:2
07:00Γκουνμά Γ - Όρτσα Καμογκάβα Γ 0:3
07:00Νιταϊντάι Γ - Σεταγκάγια Σφίντα Γ 1:0
07:00Χαριμάου Αλμπίον Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ 1:2
08:00Εχίμε Γ - Κουνοΐτσι Γ 1:2

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα ντιλντ Γυναίκες

17:00Μπρέινταμπλικ Γ - Θρότουρ Γ 3:0
19:00Τίνταστολ Γ - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ Γ 1:1
19:00Φίλκιρ Γ - Βαλούρ Γ 1:4

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

19:30Οβιέδο - Εσπανιόλ 1:0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφς Ανόδου

21:00Μπαρτσελόνα Β - Κόρδοβα 1:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφς Προβιβασμού

13:00Αλμερία Β - Τολέδο 1:1
13:00Λ Εντρεγκού - Μαγιόρκα Β 1:2
13:30Γιάιζα - Πορτουγκαλέτε 1:1
13:30Λ'Οσπιταλέ - Κολόνια Μοσκάρντο 1:1
19:00Γκραν Πένα - Σαλαμάνκα 0:1
19:00Λαρέντο - Κουάρτε 1:1
19:00Ρεάλ Μούρθια Β - CD Κορία 1:1
20:00Ντεπορτίβο Χερέθ - Γιόβε 0:1

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες

13:00Βαλένθια Γ - Μπαρτσελόνα Γ 0:3
18:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ - Σεβίλλη Γ 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Στάδιο Νικητών - Πλέι Οφς

19:00Τραπανί - Καμπομπάσο Κάλτσιο 1:5

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ζέτισου - Ζενίς 2:2
18:00Αστάνα - Ορντάμπασι 0:1
18:00Γιελιμάι Σεμέι - Ακτόμπ 2:2

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00HFX Ουόντερερς - Φορτζ 2:2
00:00Βανκούβερ - Κάβαλρι 0:0

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00ΑΠΣ Μπόμετ - Πολίς 2:2
15:00Σοφαπάκα - Γκορ Μαχία 0:1

ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ

13:00Μάλι Τσίλντρενς Φάμιλι - Μουλέμπε Γιουνάιτεντ 2:3
15:00Ασάντ - Μομπάσα Σταρς 2:1
15:00Βίχιγκα Μπούλετς - Καγιάντο 0:0
15:00Γκούσι - Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ 1:3
15:00Μιγκόρι - Κισούμου Ολ-Σταρς 0:0
15:00Μομπάσα Ελίτ - Ντίμπα Πάτριοτς 2:2

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Κινγκντάο Χαϊνίου 0:1
14:35Σανγκάι Σένουα - Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ 1:1
15:00Κινγκντάο Ουέστ Κόαστ - Γουχάν Θρι Τάουνς 0:1

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:00Γανμπιάν Λονγκντίνγκ - Γκουάνγκτζου 2:2
14:30Ζιανγκζί Λουσάν - Σούτζου Ντόνγκβου 2:5

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

11:00Ταϊάν Τιανκουάνγκ - Λάνγκφανγκ Γκλόρι Σίτι 2:0
11:30Χουμπέι Ιστάρ - Ναντόνγκ Χάιμεν 0:2
12:00Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ - Γκουανγκζί Χενγκτσέν 0:1
12:00Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Σαανζί Γιούνιον 2:0
14:30Ζιάν Ρονγκάι - Ντάλιαν Κουντσένγκ 0:2

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

11:00Ζεϊάνγκ Γ - Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ 1:3
11:00Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν Γ - Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ 1:1
14:30Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ 2:0

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα - Πλέι Οφς

03:30Σάντα Φε - Μπουκαραμάνγκα 3:3πέν.

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Πλέι Οφς

23:30Ορσομάρσο - Λανέρος 0:0

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

00:00Κολομβία - Βολιβία 3:0
15:00ΑκυρώθηκεΦινλανδία U18 - Λιθουανία U18 -:-
22:30Εκουαδόρ - Ονδούρα 2:1

ΚΟΣΜΟΣ: Τουρνουά Μορίς Ρεβεγιό - Πλέι Οφς

15:30Ιταλία U21 - Γαλλία U20 1:0
19:15Ουκρανία U23 - Ακτή Ελεφαντοστού U20 3:2πέν.

ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ - Γκρουπ υποβιβασμού

19:00Ζαντάρ - Σεγκέστα 2:2πέν.
19:00Ουλιανίκ Πούλα - Σλαβόνια Ποτζέγκα 3:1

ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα

16:00Γκρομπίνα - Γιέλγκαβα 4:2
18:00Άουντα - Μέτα 4:0
20:00ΡΦΣ - Ρίγα 2:2

ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Βαλμιέρα 2 - Σούπερ Νόβα 2:1
19:00ΑΦΑ Ολαΐν - Όγκρε Γιουνάιτεντ 3:3

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Σμόργκον 2:0
18:00Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - Ναφτάν 0:0
20:00Σλάβια Μοζίρ - Μινσκ 1:1

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

15:00Νίβα Ντολμπίζνο - Μαξλάιν 3:1
17:00Όρσα - Δυναμό Μινσκ 2 1:0
19:00Βόλνα Πινσκ - Μπαρανόβιτσι 2:0

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών

17:00Αλ Ανσάρ - Μπουρί 3:0
17:00Νεϊμέ - Ρασίνγκ 2:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:25Ζαλγκίρις - Πανεβέζις 2:1

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

16:00Μπάμπρουνγκας - Μπάνγκα 2 1:0
18:00BFA Βίλνιους - Σιαουλιάι 2 7:0
19:00Εκράνας - Κάουνο Ζαλγκίρις 2 2:0

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

13:00Μπενφίκα - Τσάο Πακ Κέι 4:3
15:00Τσενγκ Φουνγκ - Λαν Λοκ 2:2

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30ΑναβολήΜάιτι Τάιγκερς - Σίλβερ Στράικερς -:-
15:30ΑναβολήΜάιτι Τάιγκερς - MAFCO -:-
15:30ΑναβολήΜπάκα Σίτι - Καμούζου Μπάρακς -:-
15:30ΑναβολήΜπάνγκβε Ολ Σταρς - Μζούζου Σίτι -:-
15:30ΑναβολήΦΟΜΟ - Ντέντζα Ντάιναμοζ -:-

ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ

14:00Γκράντε Ριβιέρ - Σεμπέλ Σίτιζενς 0:1

ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:15Φάλκονς - Κανγκαρίντ 0:1
14:15Ουλαανμπαατάρ - Τουβ Μπουγκανούουντ 1:2

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

15:30Κόστα ντο Σολ - Μπαία ντε Πέμπα 3:0
15:30Νακάλα - ENH Βιλανκούλο 2:3
15:30Φεροβιάριο Λιτσίνγκα - Φεροβιάριο Ναμπούλα 1:0

ΜΠΟΥΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Πάρο - Τρίμφου Σίτι 4:1

ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Στρέιμουρ - Κλάκσβικ 1:2
18:00Φουγκλαφιορντούρ - Ρούναβικ 0:3

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

18:00Άμπια Γουόριορς - Ακουά 2:0
18:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Μπέντελ 2:0
18:00Μπαγιέλσα Γιουνάιτεντ - Σούτινγκ Σταρς 2:1
18:00Σάνσαϊν Σταρς - Ρέμο Σταρς 2:1
18:00Σπόρτινγκ Λάγος - Ενυίμπα 2:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Έγκερσουντς - Βαλερένγκα 1:1
16:00Κόνγκσβίνγκερ - Ασάνε 0:5
16:00Λεβάνγκερ - Αάλεσουντ 4:0
16:00Λιν - Σόγκνταλ 1:2
16:00Μος - Μπρίνε 1:0
16:00Ρανχάιμ - Ράουφος 1:0
16:00Σάντνες Ούλφ - Μιοντάλεν 2:3
16:00Σταρτ - Στάμπαεκ 4:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

15:30Φλεκερόι - Μπραν 2 3:3
17:00Λάισεκλοστερ - Μπράβαγκ 4:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

16:00Στρόμμεν - Γιούνκερεν 2:2
18:30Άλτα - Στιόρνταλς Μπλινκ 6:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

14:30Λίλεστρομ 2 - Βέρνταλ 7:1
16:30Όρκλα - Ράνα 0:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος

15:00Μόλντε 2 - Ρέντι 0:3

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

17:00Φρέντρικσταντ 2 - Ινστράντενς 0:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες

14:15Μπόντο/Γκλιμτ Γ - Κιλ / Χέμνε Γ 3:0
15:00Όβρεβολ Χόσλ Γ - Αβαλντσνές Γ 2:0
16:00Χόνεφος Γ - Άαλεσουντ Γ 2:2

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1

12:00Γιεονμπούκ - Ιντσεόν Γιουνάιτεντ 2:2
12:00Ουλσάν Χιουντάι - Σεούλ 2:2
13:00Νταεγκού - Γιέγιου Γιουνάιτεντ 1:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:00Γκίμπο - Ανσάν Γκρήνερς 1:0
13:00Τσεονγκίου - Τσεονάν Σίτι 1:1
13:00Τσουνγκνάμ Ασάν - Μπουσάν 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ

09:00Πάγιου Σίτιζεν - Σιχένγκ Σίτιζεν 0:2
10:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Ούλσαν Σίτιζεν 3:4
11:00Ποτσεόν - Μόκπο 2:4
11:00Τσανγκουόν - Νταεγκού 2 1:0

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ

18:00Πακτακόρ - Ναβμπαχόρ Ναμανγκάν 0:0
18:00Σογκντιάνα - Νασάφ Καρσί 1:0

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

23:30Νασιονάλ - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο 2:1
02:00Ντιφενσορ Σπόρτινγκ - Προγκρέσο 1:1
18:30Φίνιξ - Γουόντερερς 3:1
21:00Ντανούμπιο - Ράμπλα Τζούνιορς 2:0
00:00Πενιαρόλ - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο 1:1

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

00:00Ρεντίστας - Ατένας 2:0
15:45Γιουβεντούτ - Μοντεβιδέο Σίτι 1:3
21:00Τακουαρέμπο - Λα Λουζ 0:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια

17:00Ντεπορτίβο Σαντανί - Μάρτιν Λεντέσμα 1:1
17:00Σαν Λορέντζο - Φερνάντο ντε λα Μόρα 2:2

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2

23:30Λακουαμπάμπα - Αλιάντζα Χουανούκο 0:0
19:00Μοκέγκουα - Σάντος 1:0
21:15Πιράτα - Κάρλος Στέιν 3:2
23:00Αγιακούτσο - Μπινασιονάλ 1:0
23:30Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Ντεπ. Μουνισιπάλ 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών

19:00Αγιακούτσο Γ - Μέλγκαρ Γ 1:7
19:00Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ 2:0
23:00Ντεφενσόρες Γ - Κίλας Γ 3:0

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:30Εξέλσιορ - Σεντ Πολουάζ 2:1
14:30Πιτόν Σεντ-Λε - Σεντ-Ντενίζ 1:1
14:30Σέντε Ροζ - Σεντ Λουίς 1:1
14:30Σεντ Λουιζιέν - Γκουλουάζ 5:0
14:30Ταμπονέζ - Τρουά Μπαζίνς 3:0
15:30Σεντ Πιερουάζ - Ραβίν Μπλανσέ 0:0

ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Πλέι Οφς Προβιβασμού

19:00Ρότορ Βόλγκογκραντ - Νοβοσιμπίρσκ 3:1

ΣΑΟ ΤΟΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝΣΙΠΕ: Καμπεονάτο Νασιονάλ

18:00UDAPB - Οπεραριός 0:7
18:00Πάλμαρ - 6 ντε Σεπτέμπρο 2:2
18:00Πράια Κρουζ - Γκουανταλούπε 1:1

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Ταμπάινς - Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. 3:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

16:00Έστερ - Έστερσουντ 1:1
16:00Χέλσινγκμποργκ - Έρεμπρο 1:0
18:00Σαντβίκενς - Όντεβολντ 2:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

14:00Πιτέα - Ταμπί 1:0
17:00Γιουνάιτεντ Νόρντικ - Έρεμπρο Συριάνσκα 2:2
17:00Κάρλσταντ BK - Ασιρίσκα 2:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

17:00Αριάνα - Λιούνγκσκίλε 2:1
17:00Γιόνσεπινγκ - Ονσάλα 1:1
17:00Ολύμπικ - Φάλκενμπεργκ 0:5

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ

14:00Βάνερσμποργκς - Άχλαφορς 3:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

14:00Γιαρφάλα - Βίγκμπιχολμς 2:0
17:00Οστεράκερ - Σκίλγιεμπο 1:4

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ

14:00Χόγκαμποργκ - Λόντε 3:0
15:00Μπέργκα - Νόζαμπι 2:0
17:00Κρίστιανσταν - Ράπε 2:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

17:00Μπεργκντάλενς - Λάχολμς 4:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

14:00AIK Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ 2:1
14:00Μπρομαποϊκάρνα Γ - Ρόζενγκαρντ Γ 0:7
16:00Λίνκοπινγκ Γ - Έρεμπρο Γ 2:1
16:00Νόρκεπινγκ Γ - Πιτέα Γ 0:1
16:00Ντζουργκάρντεν Γ - Κρίστιανσταντ Γ 1:2
16:00Χάμαρμπι Γ - Τρέλεμποργκ Γ 5:0

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών

14:00Σούντσβαλ Γ - Κάλμαρ Γ 2:2
16:00Μαλαμπάκενς Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ 2:1

ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML

23:30Ίντερ Βάνικα - Ρόμπινχουντ 1:7
02:00Λέο Βίκτορ - Πολίτι Βόετμπαλ Βρίεντεν 1:2
23:30Τρανσβάαλ - Φλόρα 3:0

ΤΑΙΒΑΝ: Πρέμιερ λιγκ

10:30Αθλέτικ Κλαμπ Ταϊπέι - Ταϊβάν Σίχου 0:1
10:30Ταϊπέι Βίκινγκς - Τάιπαουερ 0:4
10:30Ταϊτσούνγκ Φουτούρο - Χανγκ Γουέν 1:0
13:30Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι - Ταϊβάν Στιλ 0:1

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Λιγκ Καπ

14:00Πατούμ Γιουνάιτεντ - Μουανγκτόνγκ Γιουν. 1:0

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα - Γκρουπ υποβιβασμού

16:00Ταμπόρα Γιουνάιτεντ - Μπιασάρα Μάρα Γιουνάιτεντ 2:0

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

15:30Εσκάτα - Κουκτός 7:0
17:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ 2:0
17:00Ρέγκαρ-ΤαντΑΖ - Ραβσάν 0:1

ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ

18:30OTR - Γκμποχλόε-Σου 0:0
18:30Γκομίντο - Γκμπικιντί Μπασάρ 2:1
18:30Εσποΐρ - Κάρα 0:0
18:30Μπινά - Μπαρακούντα 1:1
18:30Νταϊνάμικ Τόγκολ. - Τάμπο 0:3

ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ

18:00Τουζίμ - Σίτιτσε 5:4

ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ

18:00Τρέμπες - Γιάρομερ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ

18:00Βρεσίνα - Σοκόλ Κράζνε Πόλε 4:0

ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ

18:00Σοκόλ Μποχουνόβιτσε - Ντολάνι 1:6

ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ

17:30Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β - Χότεμπορ 5:1
17:30Λέντετς ναντ Σαζαβού - Σαπέλι Πόλνα 1:2

ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ

18:00Σοκόλ Νεβσόβα - Μπόρσιτσε 3:2
18:00Φράνκοβα Λότα - Μορκόβιτσε 1:5
18:00Χράτσοβετς - Σλουσοβίτσε 2:1

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

10:00Ντον Μπόσκο Γκαρέλι - Φίλιπιν Έρφορς 1:0
12:30Τσέμπου - Μανίλα Ντίγκερ 1:0
12:45Γιουνάιτεντ Σίτι - Νταβάο Αγκουίλας 0:0
15:30Στάλιον - Τουλόι 7:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

18:30TPV Τάμπερε - HJS 1:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ

14:00Ακατέμια - Παλό-Ιρό 2:1πέν.
16:00PEPO - JBK 1:0
16:00ΕΠΣ - Λάχτι 2:3πέν.
17:00KTP - Ίντερ Τούρκου 1:5
17:00Κούουσι Λάχτι - KPV 0:4
18:00TuPS - Ελσίνκι 0:5
18:00Πάλο-Πόγιατ - Εκενάς 1:2
18:30GrIFK - Μουσάν 3:2
19:00Μάριεχαμν - Κουόπιο 1:3

ΦΙΤΖΙ: Πρέμιερ Λιγκ

02:00Ταϊλέβου Ναϊτασίρι - Νάντι 2:4
04:00Λαουτόκα - Νασίνου 4:0
04:00Νάντρογκα - Ναβουά 1:0
04:00Σούβα - Μπα 0:1

ΧΙΛΗ: Κύπελλο

03:0011 ντε Σεπτέμπριε - Αρίκα 0:4
03:00Νόρτε Ούνιντο - Ντεπόρτες Ικίκε 1:3
19:30Λος Άντες - Λα Σερένα 3:2πέν.
21:00Άλας Πορτουάριας - Πουέρτο Μοντ 0:7
22:00Λαουτάρο - Ο'Χίγγινς 0:1
22:00Ντεπόρτες Ρένγκο - Σάντα Κρούζ 2:3
22:00Σαντιάγκο Σίτι - Παλεστίνο 0:4
22:00ΣΑΟ Τέμουκο - Νουμπλένσε 1:4
22:00Τζενεράλ Βελάσκεθ - Τσούριτσο Ουνίδο 1:3

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες

01:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ - Παλεστίνο Γ 4:0
18:00Ουνιόν Εσπανιόλα Γ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν Γ 4:1
19:00Ντεπόρτες Ικίκε Γ - Κόλο Κόλο Γ 1:1

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.