REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Χθες » Τελικά

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00ΑναβλήθηκεΧάρας Ελ Χόντουντ - Ελ Μασρί -:-
19:30Πίραμιντς - Τάντα 3:0
22:00Αλ Ιτιχάντ - Ζάμαλεκ 1:1

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

12:30Μπρισμπέιν Ρόαρ - Σίδνεϊ 1:1

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

20:00Λέουβεν - Έπεν 1:1
20:00Οστάνδη - Μπέερσχοτ 1:2

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:00Λέφσκι Σόφιας - Μπερόε 0:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

01:00Γκρέμιο - Φλουμινένσε 1:0
01:45ΑναβλήθηκεΠαλμέιρας - Βάσκο Ντε Γκάμα -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

00:00Γιακουιπένσε - Ρέμο 1:2
02:00Φεροβιάριο - Μποταφόγκο PB 2:0

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

20:00Ντίλα Γκόρι - Λοκομοτίφ Τιφλίδας 0:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2

16:30Σουκούρα - Μπόλνισι 1:1

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

23:00ΑναβλήθηκεΙθτάπα - Ξελάγιου -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚομιουνικασιόν - Γκουαστατόγια -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚόμπαν Ιμπέριαλ - Αντίγκουα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣαναράτε - CSD Μιουνισιπάλ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

23:00ΑναβλήθηκεΙντεπεντιέντε Τζούνιορς - Γκουαλατσέο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜάντα - Ατλέτικο Πορτένο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝουέβε ντε Οκτούμπρε - Τσακαρίτας -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντα Ρίτα - Φουέρτζα Αμαρίγια -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντο Ντομίνγκο - Αμέρικα ντε Κίτο -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γκρουπ υποβιβασμού

19:15Τούν - Βαντούζ 4:3

ΕΥΡΩΠΗ: Europa League - Πλέι Οφς

22:00Ίντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν 2:1

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:30ΑναβλήθηκεΦιλαδέλφια Γιούνιον 2 - Χάρτφορντ Αθλέτικ -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

05:30ΑκυρώθηκεΠόρτλαντ Γ - Σικάγο Γ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ

12:30Toϊάμα - Sagamihara 3:0

ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών

12:00JEF Γιουνάιτεντ Γ - Εχίμε Γ 0:0

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Αλ Σαρίχ - Σαχάμπ 1:0
20:30Αλ Τζαζίρα - Ακαμπά 3:1
20:30Αλ Φαϊσαλί Αμάν - Αλ Χουσεΐν 1:1

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

18:15Σαζί Ταμπρίζ - Παρς Γιανούμπι Γιαμ 1:1
19:00Naft M.I.S - Σίριαν 2:3
19:00Πεϊκάν - Σανάτ Ναφτ 1:0
19:00Σαχίν Μπουσέρ - Τερακτόρ-Σαζί 0:0
19:00Φουλάντ - Σαϊπά 0:0

ΙΡΑΝ: Χάζφι Καπ

18:45Εστεγκλάλ - Σεπαχάν 2:0

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

21:45Χαρπς - Σεντ Πάτρικς 1:0

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

22:15ΑναβλήθηκεΜπρέινταμπλικ - Φίλκιρ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

22:15ΑναβλήθηκεΒίντιρ - Σέλφος -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Άουτ

22:00Πεσκάρα - Περούτζια 2:1

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία

17:00ΑναβλήθηκεΑκαντέμιγια Όντουστικ - Ακτόμπ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΑρίζ - Μπαϊκονούρ Κιζιλόρντα -:-
17:00ΑναβλήθηκεΚιράν - Ζέτισου 2 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΜακτααράλ - Καϊράτ Ακάντεμι -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣακτάρ Μπουλάτ - Ατυράου -:-
17:00ΑναβλήθηκεΣντιούσορ - Ακζαγίκ Ουράλσκ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά

23:00ΑναβλήθηκεΈντμοντον - Πασίφικ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

13:00Σανγκάι Σένουα - Ντάλιαν Προ 2:2
15:00Σεντζέν - Χέναν Γιανιέ 1:2

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

15:00Αλγκά - Αλαΐ Ος 2:1
15:00Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Kaganat 2:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεΙντεπεντιέντε Μέντελιν - Αμέρικα ντε Κάλι -:-
23:00ΑναβλήθηκεΛα Εκιδάδ - Αλιάντζα Πετρολέρα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜπουκαραμάνγκα - Ενβιγκάντο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτεπόρτες Τολίμα - Αγκουίλας -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Κάλι - Ατλέτικο Νασιονάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΝτεπορτίβο Πάστο - Κουκούτα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΌντσε Κάλντας - Τζούνιορ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣάντα Φε - Πατριόταζ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤζαγκουάρες ντε Κόρντομπα - Περέιρα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΤσίκο - Μιλονάριος -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Γκενκ (Bελ) - RWDM (Bελ) 3:2
17:00Ντινάζ Βίσγκοροντ (Ουκ) - Ντέσνα (Ουκ) 1:4
18:00Έσμπιεργκ (Δαν) - Άαρχους Φρέμαντ (Δαν) 2:1
18:30Μπιρκίρκαρα (Μλτ) - Νάξαρ Λάιονς (Μλτ) 1:1
19:00ΠΑΟΚ (Ελλ) - Βόλος (Ελλ) 2:0
19:45Τβέντε (Ολλ) - Σιτάρντ (Ολλ) 2:1
20:30Μπάλινγκεν (Γερ) - Πφόρζχαϊμ (Γερ) 4:2

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

16:00Ζόρκα-BDU Γ - Μπομπρουιτσάνκα Γ 5:2
18:00Μινσκ Γ - Λευκορωσία U19 Γ 1:2

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

22:00Ουιντάντ - Ολυμπίκ Κουριμπγκά 3:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Απερτούρα

03:00Ατλέτικο Σαν Λουίς - Άτλας 1:1

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Απερτούρα

00:00Τσιναντέγκα - Εστέλι 1:5
02:00Οκοτάλ - Μαναγκούα 5:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Απερτούρα

23:00Οκοτάλ U20 - Μαναγκούα U20 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

21:30Μόλντε - Μπραν 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

19:00Γιερβ - Κόνγκσβίνγκερ 1:1
19:00Οϊγκάρντεν - Στιόρνταλς Μπλινκ 0:1
19:00Ούλ/Κίσα - Ασάνε 0:3
19:00Ρανχάιμ - Ράουφος 3:0
19:00Σόγκνταλ - Χαμ-Καμ 4:2
19:00Στρόμμεν - Γκρορούντ 2:1
19:00Τρόμσο - Σάντνες Ούλφ 5:0

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

15:30ΑκυρώθηκεΡόζενμποργκ 2 - Οντς 2 -:-
16:30Ρόζενμποργκ 2 - Σότρα 1:2
19:00Οντς 2 - Μπάερουμ 1:1

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος

20:00ΑκυρώθηκεΛίλεστρομ 2 - Ούλ/Κίσα 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος

20:00ΑναβλήθηκεΣτρόμσγκοντσετ 2 - Κρακερόι -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος

19:00ΑκυρώθηκεΑρντάλ - Σόγκνταλ 2 -:-
19:00ΑκυρώθηκεΜπραν 2 - Λάισεκλοστερ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος

16:00ΑκυρώθηκεΣτάμπαεκ 2 - Μπόντο/Γκλιμτ 2 -:-
18:00ΑκυρώθηκεΟύλερν - Τρόμσο 2 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2

13:30Γιέγιου Γιουν. - Τσουνγκνάμ Ασάν 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών

12:00Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ - Μποεούν Σανγκμού Γ 2:1
12:00Σεούλ Γ - Γκιεονγκτζιού Γ 1:2
12:00Σουβόν Γ - Γεονμπούκ Γ 1:2
12:00Τσανγκνιεόνγκ Γ - Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ 0:1

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

19:00ΑναβλήθηκεΡουκχ Λβιβ - MFC Μέταλουρχ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Σολ Ντε Αμέρικα - Ρίβερ Πλέιτ 0:0
01:30Σαν Λορέντζο - Γκουαρανί 1:1

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

23:30ΑναβλήθηκεΣέζαρ Βαλέγιο - Μέλγκαρ -:-
02:00ΑναβλήθηκεΑλιάνσα Λίμα - Μπινασιονάλ -:-
21:30ΑναβλήθηκεΣπορ Χουνκάιο - Καγιαμάρκα -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Κλαουζούρα

23:00ΑναβλήθηκεΑλιάνσα Λίμα - Αγιακούτσο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαγιαμάρκα - Μπινασιονάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚαντολάο - Κάρλος Μανούτσι -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚάρλος Στέιν - Ντεπ. Μουνισιπάλ -:-
23:00ΑναβλήθηκεΜέλγκαρ - Cusco -:-
23:00ΑναβλήθηκεΟυνιβ. Σαν Μαρτίν - Λακουαμπάμπα -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣέζαρ Βαλέγιο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣιενσιάνο - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορ Μπόυζ - Γκράου -:-
23:00ΑναβλήθηκεΣπορ Χουνκάιο - Σπόρτινγκ Κριστάλ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Ουράλ - Δυναμό Μόσχας 0:2

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

15:00ΑναβλήθηκεΖβέζντα Αγ. Πετρούπολης - Λούκι-Ενέργκια -:-
17:00Δυναμό Μόσχας 2 - Τ. Βλαντιμίρ 2:1

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

13:00Κίμκι 2 - Σακαλίν 2:0

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 4ος Όμιλος

16:00Λάντα Ντιμίτροβγκραντ - Τιουμέν 0:2

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:05Αλ Σαμπάπ - Αλ-Τααβόν 1:0
19:15Άμπα - Αλ Ναζρ Ριγιάντ 0:2
19:20Αλ Χαζέμ - Αλ Αντάλ 1:2
21:00Αλ Χιλάλ - Αλ Φατ 2:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

20:00Σίριους - Βάρμπεργκς 3:3
20:00Χέλσινγκμποργκ - Νόρκεπινγκ 3:2

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

20:00Ιτερχόγκνταλς - Έστερσουντ 1:2
20:30Νότβικενς - Μπόντενς 1:1

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

21:00Κουνγκσάνγκενς - Σκίλγιεμπο 0:3

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ

20:30Κρίστιανσταντ - Όστερλεν 0:4

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

21:00Αλ Ουαντά - Αλ Μαΐντ 3:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

18:30HIFK - Τούρκου 2:0
18:30Χόνκα - SJK 0:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

18:30Ακατέμια - Μικέλι 1:0
18:30Εκενάς - Γκνιστάν 2:1
18:30Μουσάν - Μιλικόσκι 4:1

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

18:30Ροβανιέμι 2 - OLS Ούλου 1:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.