REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Χθες » Όλα τα ματς

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: TOP liga CTS (Τσεχία), χώμα

10:10Sachko V. (Ουκ) - Βότσελ Μ. (Τσε) 0:2
10:10ΑκυρώθηκεΒέσελι Γ. (Τσε) - Nejedly P. (Τσε) -:-
10:10Κόλαρ Ζ. (Τσε) - Nouza P. (Τσε) 2:1
10:10Λέχετσκα Γ. (Τσε) - Κελόφσκι Ν. (Τσε) 2:1
10:10Πόλιακ Ν. (Τσε) - Κοντάτ Τ. Α. (Ηπα) 1:2
10:10Σβρτσίνα Ν. (Τσε) - Rys D. (Τσε) 2:0
11:00Στάιλερ Ο. (Τσε) - Bolardt A. (Τσε) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
11:05Νταμ Μ. (Ηπα) - Kubik K. (Τσε) 2:0
12:00Horak V. (Τσε) - Apltauer F. (Τσε) 2:1
12:00Truhlar J. (Τσε) - Sklenka V. (Τσε) 1:2
12:00ΑκυρώθηκεΠάβλασεκ Α. (Τσε) - Rehacek M. (Τσε) -:-
12:55Φορέιτεκ Γ. (Τσε) - Rehacek M. (Τσε) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

00:20ΑκυρώθηκεΚίπσον Π. (Ηπα) - Μο Μ. (Ηπα) -:-
00:20ΑκυρώθηκεΝτράξλ Λ. (Καν) - Γκόμεζ Α. (Κολ) -:-
00:20Ρεντλίτσκι Μα. (Ηπα) - Μπράιμερ Γ. (Ηπα) 0:2
01:10Γκιρόν Μ. (Ηπα) - Κλαν Μ. (Ηπα) 1:2
11:35Κούκιερμαν Ν. (Iσρ) - Bulis M. (Iσρ) 2:1
11:40Ζίμερμαν Ι. (Ελβ) - Staeheli L. (Ελβ) 1:2
12:05Λεσέμ Ε. (Iσρ) - Guberman Y. (Iσρ) 2:0
13:55Von der Schulenburg H. (Ελβ) - Λαντζ Μ. (Ελβ) 2:0
14:05Gaponenko A. (Iσρ) - Goldenberg L. (Iσρ) 2:0
14:20Ginat R. (Iσρ) - Ολιέλ Ι. (Iσρ) 0:2
14:35Ουάιτχαους Μ. (Μβρ) - Μπρουμ Τ. (Μβρ) 2:1
14:40Γκρέι Α. (Μβρ) - Samuel T. (Μβρ) 2:0
15:15Murillo S. (Ηπα) - Ρεντλίτσκι Μι. (Ηπα) 0:2
15:15Γκόμεζ Α. (Κολ) - Πόπκο Ν. (Kαζ) 2:0
15:30Γκλάσπουλ Λ. (Μβρ) - Paris J. (Μβρ) 2:0
16:05Parizzia N. (Ελβ) - Μαρτίνεθ Λ. (Ελβ) 2:1
16:10Γκρέι Τ. (Μβρ) - Ματούσεβιτς Α. (Μβρ) 2:1
16:15Χάρις Μ. (Μβρ) - Hodkin S. (Μβρ) 2:0
16:45Καρλόβσκιι Ε. (Ρωσ) - Ρίφις Σ. (Ηπα) 1:2
16:50Μπελτενσπέργκερ Ρ. (Ελβ) - Steinegger Y. (Ελβ) 2:1
16:50Πόπκο Ν. (Kαζ) - Αρκονάντα Ζ. (Ηπα) 2:1
17:10Νόβακ Ν. (Αυτ) - Χάμπελ Λ. (Αυτ) 2:1
17:15Κιρκόφ Β. (Ηπα) - Λορέντζι Π. (Ιτα) 0:2
17:25Γκέλερ Α. (Αργ) - Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) 2:0
17:55Τζόνσον Λ. (Μβρ) - Canter A. (Μβρ) 2:0
18:00ΑκυρώθηκεStoute I. (Μβρ) - Καρ Σ. (Iρλ) -:-
18:20Stoute I. (Μβρ) - Jhun A. (Μβρ) 1:2
19:00Μάρτιν Τ. (Μβρ) - Φέρι Α. (Μβρ) 0:2
19:00Μίεντλερ Λ. (Αυτ) - Όφνερ Σ. (Αυτ) 0:2
19:05Tanner G. L. (Ελβ) - Μπερτόλα Ρ. (Ελβ) 0:2
19:10Αλταμιράνο Κ. (Ηπα) - Κόρουιν Φ. (Ηπα) 0:2
19:40Μαργκαρόλι Λ. (Ελβ) - Gruenig G. (Ελβ) 1:2
19:45Mochizuki S. (Ιαπ) - Μο Μ. (Ηπα) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 0:0
19:45Κόρντα Σ. (Ηπα) - Μέγια Ν. (Κολ) 2:0
20:00ΑκυρώθηκεΑρκονάντα Ζ. (Ηπα) - Καρλόβσκιι Ε. (Ρωσ) -:-
20:40Νεντέλκο Ι. (Ρωσ) - Μπράιμερ Γ. (Ηπα) 0:2
22:35Τσάπελ Ν. (Ηπα) - Σμιθ Κ. (Ηπα) 1:2
00:35Μπράιμερ Γ. (Ηπα) - Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) 2:0
00:35ΑκυρώθηκεΡεντλίτσκι Μα. (Ηπα) - Μπόιερ Ντάστι Χ. (Ηπα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ιντερνάσιοναλ Τένις Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:20Γκόλντχοφ Τ. (Ηπα) - Τζόνσον Μ. (Μβρ) 2:0
15:10Τζόνσον Μ. (Μβρ) - Όρε Τ. Α. (Ηπα) 0:2
16:40Μερσιέ Τ. (Ηπα) - Hurrion M. (Μβρ) 1:2
19:00Τζόνσον Μ. (Μβρ) - Σέιν Ρ. (Ηπα) 0:2
20:20ΑκυρώθηκεΜερσιέ Τ. (Ηπα) - Λομάκιν Γ. (Kαζ) -:-
20:35Carnevale-Miino T. (Ιτα) - Λομάκιν Γ. (Kαζ) 1:2
23:05Σέιν Ρ. (Ηπα) - Όρε Τ. Α. (Ηπα) 2:0
00:45Λομάκιν Γ. (Kαζ) - Hurrion M. (Μβρ) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ιτάλιαν Τσάμπιονσιπ 2 (Ιταλία), χώμα

19:40Σονέγκο Λ. (Ιτα) - Ταμπερνέ Κ. (Ισπ) 2:0
23:20Gigante M. (Ιτα) - Γκάλοβιτς Β. (Κρο) 1:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΜατσΠλέι 120 (ΗΠΑ), σκληρή

20:00ΑκυρώθηκεΜπλαντς Γ. (Ηπα) - Ρίτσαρντ Α. (Ηπα) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Ολ-Αμέρικα Καπ (ΗΠΑ), σκληρή

19:15Κέρεϊ Σ (Ηπα) - Τιαφόε Φ. (Ηπα) 0:2
21:30Σάντγκρεν Τ. (Ηπα) - Πολ Τ. (Ηπα) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

02:35Ουόκιν Μ. (Aυσ) - Brown H. (Ηπα) 2:0
02:40Addison A. (Aυσ) - Ντελαβεντόβα Μ. (Aυσ) 1:2
04:30Πουοντζιούνας Σ. (Aυσ) - Dong C. (Aυσ) 2:1
04:55Delaney J. (Aυσ) - Τέιλορ Α. (Aυσ) 2:0
05:10Γιάσικα Ο. (Aυσ) - Ma W. (Aυσ) 2:0
06:10McCabe J. (Aυσ) - Τζόνσον Κ. (Aυσ) 2:0
06:10Sekulic P. (Aυσ) - Court J. (Aυσ) 2:0
08:20Di Marco C. (Aυσ) - Σάλμον Κ. (Aυσ) 0:2
08:25Μπουζίγκε Μ. (Aυσ) - Σατς Τ. (Aυσ) 2:0
09:40ΑκυρώθηκεDelaney J. (Aυσ) - Ibrahim J. (Aυσ) -:-
10:10Σλομπόντσικοφ Ρ. (Ρωσ) - Πετί Γ. (Γαλ) -:-
10:30Volonski N. (Aυσ) - Bayldon B. (Aυσ) 2:0
11:10Λαουρέν Τ. (Γαλ) - Τέσα Λ. (Γαλ) 2:0
11:15Φέργκιουσον Τ. (Aυσ) - Bulte A. (Aυσ) 2:1
11:50Ρέιμοντ Α. (Γαλ) - Λοφχέιγκεν Τ. (Μβρ) 0:2
12:25Delaney J. (Aυσ) - Gaal C. (Aυσ) 1:2
17:10Ρόμπερτ Κ. (Γαλ) - Ρέιμοντ Α. (Γαλ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΦΠΤ Πορτουγκάλ Σίριζ 2 (Πορτογαλία), σκληρή

13:15Βέιλ Ν. (Πορ) - Κακάο Τ. (Πορ) 2:1
16:35Ελίας Γκ. (Πορ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Φαρία Λ. (Πορ) 0:0
18:10Μοντέιρο Ζ. (Πορ) - Σόουζα Ζ. (Πορ) 0:2
19:45Φερέιρα Σίλβα Φ. (Πορ) - Μποργκς Ν. (Πορ) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Elle Spirit Open (Ελβετία), χώμα

15:00Βόγγελ Σ. (Ελβ) - Γκόλουμπιτς Β. (Ελβ) 0:2
15:00Σβιτολίνα E. (Ουκ) - Βάλτερτ Σ. (Ελβ) 0:2
16:30Σουιατέκ Ι. (Πολ) - Πέριν Κ. (Ελβ) 2:0
18:30Τέικμαν Ζ. Μ. (Ελβ) - Κουνγκ Λ. (Ελβ) 2:0
19:30Γκόλουμπιτς Β. (Ελβ) - Βάλτερτ Σ. (Ελβ) 2:0
19:30Σβιτολίνα E. (Ουκ) - Βόγγελ Σ. (Ελβ) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: TOP liga CTS (Τσεχία), χώμα

10:00Σίσκοβα Α. (Τσε) - Ντετιούτς Α. (Τσε) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 0:0
10:10Bejlek S. (Τσε) - Gadient N. (Ελβ) 2:0
10:10Fruhvirtova L. (Τσε) - Vlckova K. (Τσε) 2:0
10:10Νόσκοβα Λ. (Τσε) - Μάρκοβα Γ. (Τσε) 0:2
10:10ΑκυρώθηκεΣίσκοβα Α. (Τσε) - Μαλέκοβα Τ. (Τσε) -:-
11:00Vidmanova D. (Τσε) - Miklova B. (Τσε) 1:2
11:05Smejkalova A. (Τσε) - Laboutkova A. (Τσε) 0:2
12:00Hazmukova V. (Τσε) - Palicova B. (Τσε) 0:2
12:00Pavkova K. (Τσε) - Valentova T. (Τσε) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

23:15Βιγιεσούντερα Ρ. (Σρι) - Όλμος Τ. (Μεξ) 2:0
23:35Σεουίνγκ Σ. (Ηπα) - Καζανιούκ Ν. (Iσρ) 2:0
00:15Τσανγκ Χ. (Ηπα) - Γκαμίζ Α. (Βεν) 1:2
02:00Μανασί Μ. (Ηπα) - Τσανγκ Σ. (Ηπα) 0:2
10:00Bereznyak S. (Iσρ) - Koldobski K. (Iσρ) 2:0
10:00Σουγκνό Τ. (Ελβ) - Ζούγκερ Ζ. (Ελβ) 0:2
10:00Στάντλερ Ν. (Ελβ) - Ganz F. (Ελβ) 2:0
10:40Γκλούσκο Λ. (Iσρ) - Dagan Fruchtman M. (Iσρ) 2:0
12:00Sun L. (Ελβ) - Wuarin P. (Ελβ) 2:0
13:00Banks A. (Μβρ) - Σίλβα Ε. (Μβρ) 2:0
13:00Γκλάντζερ Ν. (Αυτ) - Κράους Σ. (Αυτ) 0:2
13:00Ραντουτσάνου Ε. (Μβρ) - Μπαρνέτ Α. (Μβρ) 2:1
13:10Rajecki A. (Μβρ) - Miyazaki L. (Ιαπ) 0:2
13:40Σαμπινό Λ. (Ελβ) - Tsygourova K. (Ελβ) 2:0
14:40Άντονιτς Μ. (Αυτ) - Γκράμπχερ Τ. (Αυτ) 0:2
15:30Γκλίζον Κ. (Ηπα) - Στιούαρτ Κ. (Ηπα) 0:2
15:40Καζανιούκ Ν. (Iσρ) - Ουντβάρντι Π. (Ουγ) 0:2
16:50Μπρόαντι N. (Μβρ) - Μπουράζ Ζ. (Μβρ) 0:2
17:10Sleeth L. (Καν) - Τζάκσιτς Γ. (Σερ) 0:2
17:25Λεπτσένκο Β. (Ηπα) - Ζου Σ. (Κιν) 2:0
18:35Ουντβάρντι Π. (Ουγ) - Newborn R. (Ηπα) 2:0
19:05Aikawa M. (Ιαπ) - Στιούαρτ Κ. (Ηπα) 0:2
20:10Λεπτσένκο Β. (Ηπα) - Sleeth L. (Καν) 2:1
20:55Ζου Σ. (Κιν) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ - Τζάκσιτς Γ. (Σερ) 1:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Γιανγκ Κινγκς Σκόλαρσιπ (ΗΠΑ), χώμα

17:15Μπουσάρντ Ε. (Καν) - Πεγκούλα Τ. (Ηπα) 0:2
17:15ΑκυρώθηκεΝτέιβις Λ. (Ηπα) - Πεγκούλα Τ. (Ηπα) -:-
19:15Μπέλις Κ. (Ηπα) - ΜακΝάλι Κ. (Ηπα) 1:2
19:20ΑκυρώθηκεΜακΝάλι Κ. (Ηπα) - Φερνάντες Λ. Α. (Καν) -:-
22:00Λεμπ Τζ. (Ηπα) - Ρότζερς Σ. (Ηπα) 0:2
23:00ΑκυρώθηκεΜπέλις Κ. (Ηπα) - Μπούζκοβα Μ. (Τσε) -:-
23:20Παρτόντ Μ. (Γαλ) - Φερνάντες Λ. Α. (Καν) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Ίστερν Γιουροπίαν Τσάμπιονσιπ (Ευρώπη), σκληρή

11:00Τόμοβα Β. (Bου) - Γκιορτσέσκα Λ. (Βμκ) 2:0
11:05Ντράζιλ Μ. (Κρο) - Ανίλ Σ. (Tου) 2:0
13:05Εραϊντίν Μ. (Tου) - Μαρίνκοβιτς Μ. (Σερ) 2:0
13:05Σινίκοβα Ι. (Bου) - Κόστιτς Ν. (Σερ) 2:0
15:05Κόβινιτς Ν. (Μαυ) - Πίτερ Κ. (Πολ) 2:0
15:05Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Κλίντσον Μ. (Ελβ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 1:0
16:00Χερτζελάς Ν. (Βοσ) - Βανγκέλοβα Α. (Bου) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Ιτάλιαν Τσάμπιονσιπ 2 (Ιταλία), χώμα

17:15Ρούμπινι Σ. (Ιτα) - Μπρανκάτσιο Ν. (Ιτα) 2:0
17:15Σαμσόνοβα Λ. (Ρωσ) - Μπροντζέτι Λ. (Ιτα) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΜατσΠλέι 120 (ΗΠΑ), σκληρή

18:05Ντι Λορέντζο Φ. (Ηπα) - Μιν Γ. (Ηπα) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΝΤΜ Τζέρμαν Προ Σίριζ (Γερμανία), χώμα

10:05Μπαρτέλ M. (Γερ) - Schunk N. M. (Γερ) 2:1
11:05Kanev K. (Γερ) - Mueller S. (Γερ) 0:2
11:15Κλάζεν Α. (Γερ) - Rivkin N. (Γερ) 2:0
12:30Χέρινγκ Κ. (Γερ) - Wolff V. (Γερ) 2:0
13:05Wirges A. (Γερ) - Jebawy J. (Γερ) 2:0
13:10Βάτσατζικ Τ. (Γερ) - Σέντερ Λ. (Γερ) 2:1
14:20Ponomar L. (Γερ) - Steur J. L. S. (Γερ) 2:0
15:10Middendorf J. (Γερ) - Matviyenko L. (Γερ) 2:0
15:50Κέλτζερ Ρ. (Γερ) - Hodzic M. (Γερ) 2:0
16:05Μπαρτέλ M. (Γερ) - Hecking J. (Γερ) 2:0
17:05Κόρπατς Τ. (Γερ) - Ζάγια Α. (Γερ) ΠΑΡΑΙΤΉΘΗΚΕ 0:0
17:25Σίγκεμουντ Λ. (Γερ) - Νιεμέιερ Τ. (Γερ) 2:1
17:30Schunk N. M. (Γερ) - Γκέρλαχ Κ. (Γερ) 0:2

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

02:40Schumacher G. (Aυσ) - Jones R. (Aυσ) 1:2
06:40Stevens A. (Aυσ) - Webb S. (Aυσ) 2:0
07:50Poppe S. (Ολλ) - Aulia C. (Aυσ) 2:1
08:00ΑκυρώθηκεSymons O. (Aυσ) - Micic E. (Aυσ) -:-
10:00Swarbrick E. (Aυσ) - Micic E. (Aυσ) 0:2
10:10Ρομέο Κ. (Γαλ) - Τούλι Κ. (Γαλ) 2:0
10:15Walker L. (Aυσ) - Sun C. (Aυσ) 2:0
11:45Ashley L. (Aυσ) - Bains R. (Aυσ) 0:2
12:05Τούμπελο Α. (Γαλ) - Μαρκινκέβιτσα Ν. (Λετ) 2:1
13:40Αρκαντζιόλι Μ. (Γαλ) - Μονέ Κ. (Γαλ) 0:2
15:00ΑκυρώθηκεΚομαρντίνα Α. (Ρωσ) - Κασκίνο Ε. (Γαλ) -:-
18:40Κομαρντίνα Α. (Ρωσ) - Rouvroy M. (Γαλ) 2:0
19:10Montez P. (Ηπα) - Sherif J. (Ηπα) 2:0
21:00ΑκυρώθηκεΤσανγκ Χ. (Ηπα) - Hance K. (Ηπα) -:-
21:10Τσανγκ Χ. (Ηπα) - Γκαμίζ Α. (Βεν) 2:0
23:55Γκαμίζ Α. (Βεν) - Sherif J. (Ηπα) 2:0

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Τουρνέου Αμικάλ (Ρουμανία), χώμα

15:05Μπάρα Ιρίνα Μ. (Ρου) - Ρούζε Γ. (Ρου) 0:2
17:15Κριστιάν Ζ. Α. (Ρου) - Μπέγκου I. (Ρου) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΦΠΤ Πορτουγκάλ Σίριζ 2 (Πορτογαλία), σκληρή

11:40Oliveira I. (Πορ) - Jorge F. (Πορ) 0:2
14:10Fonte M. I. (Πορ) - Morais M. (Πορ) 2:0
15:40Murta I. (Πορ) - Madile D. (Πορ) 2:0
16:55Santos A.F. (Πορ) - Campino M. (Πορ) 2:0

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.