REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Αύριο » Όλα τα ματς

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ Μάγκνους - Πλέι Οφς

21:00Γκρενόμπλ - Chamonix Mont-Blanc -:-
21:00Ρουέν - Γκαπ -:-
21:15Αμιέν - Μάλχαους -:-
21:30Ανζέρ - Μπορντό -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Πρωτάθλημα Ελβετίας - Πλέι Οφς

20:45Λάνγκενθαλ - Όλτεν -:-
20:45Σο Ντε Φοντ - Αζόιε -:-
21:00Λάιονς - Κλότεν -:-
21:00Τουργκό - Βίσπ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: ΜπεΝε Λιγκ

21:00Μαλίν - Χέρενβεν Φλάιερς -:-

ΗΠΑ: NHL

02:00Καρολίνα Χάρικεϊνς - Ντάλας Σταρς -:-
02:00Μόντρεαλ Κανάντιενς - Βανκούβερ Κανάκς -:-
02:00Μπόστον Μπρούινς - Κάλγκαρι Φλέιμς -:-
02:00Νιου Γιόρκ Αϊλάντερς - Νιού Γιορκ Ρέιντζερς -:-
02:00Ουάσινγκτον Κάπιταλς - Ουίνιπεγκ Τζετς -:-
02:00Τάμπα Μπέι Λάιτνινγκ - Τορόντο Μαπλ Λιφς -:-
02:00Φιλαδέλφεια Φλάιερς - Σαν Ζοσέ Σαρκς -:-
02:30Ντιτρόιτ Ρεντ Γουίνγκς - Νιού Τζέρσεϊ Ντέβιλς -:-
03:00Μινεσότα Γουάιλντ - Κολούμπους Μπλου Τζάκετς -:-
03:00Νάσβιλ Πριντέιτορς - Οττάβα Σένατορς -:-
03:00Σεντ Λούις Μπλούζ - Σικάγο Μπλάκχοκς -:-
04:00Αριζόνα Κογιότς - Φλόριντα Πάνθερς -:-
05:00Άναχάιμ Ντακς - Έντμοντον Όιλερς -:-

ΗΠΑ: AHL

02:00Χέρσεϊ Μπεαρς - Σάρλοτ Τσέκερς -:-
03:00Αϊόβα Ουάλντ - Σικάγο Γούλβς -:-
18:00Τορόντο Μάρλιζ - Λέικ Έριε Μόνστερς -:-

ΗΠΑ: ECHL

02:00Καλαμαζού Ουίνγκς - Φορτ Ουέιν Κόμετς -:-
17:30Σάουθ Καρολάινα Στίνγκρεϊζ - Ατλάντα Γκλαντιέιτορς -:-
18:00Μπράμπτον Μπιστ - Τολέδο Βαλέγιε -:-

ΗΠΑ: SPHL

02:30Μακόν Μέιχεμ - Πενσάκολα Άις Φλάιερς -:-

ΗΠΑ: USHL

17:30Γιάνγκσταουν Φάντομς - Σικάγο Στιλ -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Τσάμπιονσιπ

15:00Κοκσετάου - Καμενόγκορσκ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: WHL

05:00Πρινς Τζορτζ Κούγκαρς - Κελόβνα Ρόκετς -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: QMJHL

02:30Τσικουτίμι Σαγκουενήνς - Γκατινό Ολυμπίκ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς - Πλέι Οφς

01:00Σεντ Μέριζ - Ακάντια -:-

ΚΟΣΜΟΣ: WCH IIB Γυναικών

15:00Αυστραλία Γ - Κροατία Γ -:-
18:30Νέα Ζηλανδία Γ - Ουκρανία Γ -:-
22:00Ισλανδία Γ - Τουρκία Γ -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Χόκεγια Λίγκα

19:15Μόγκο - Κούρμπαντς -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Ρίνγκεραϊκ - Κόμετ -:-
20:00Τόνσμπεργκ Βίκινγκς - Λόρενσκογκ -:-
20:00Χασλ/Λόρεν - Γκιόβικ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Έρστε Λίγκα - Πλέι Οφς

19:00Ουίπεστ - DAB -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: UHL

18:00Μπίλι Μπαρς - Ντόνμπας -:-
18:05Κάρκιβ - Κρέμεντσουκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Χόκεϊ Πολωνίας - Πλέι Οφς

19:30Κρακόβια Κρακοβίας - Γιαστρτζέμπιε -:-
19:30Στοτσζνιόβιετς - Οσβιέτσιμ -:-
19:30Τορούν - Τίκι -:-
20:30Katowice - Νόβι Ταργκ -:-

ΡΩΣΙΑ: KHL

11:00Κάμπαροφσκ - Barys Nur-Sultan -:-
11:30Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ - Νίζνεκαμσκ -:-
14:30Νοβοσίμπιρσκ - Δυναμό Ρίγα -:-

ΡΩΣΙΑ: MHL

15:00Λάντα - Στάλνιε Λίσι -:-
16:00MHC Σπαρτάκ - Tayfun -:-
16:00Ίρμπις - Ομσκιέ Γιαστρεμπί -:-
16:00Μαμόντι Γιουγκρί - Σιμπίρσκιε Σναϊπέρι -:-
16:00Σαρμάτι - Μπελιγιέ Μελβεντί -:-
16:00Σπούτνικ Αλμετιέβσκ - Αλτάι -:-
17:00Ρεακτόρ - Σνέζνιε Μπαρσί -:-
17:00Τσάικα - Τιουμένσκι Λετζιόν -:-
18:00ORG Juniors - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης -:-
18:00ΣΚΑ-Βαριάγκι - Κρίλια Σόβετοφ -:-

ΡΩΣΙΑ: NMHL

16:00Metallurg Cherepovets - Πρόγκρες Γκλάζοφ -:-
17:00Polot - Ολύμπια (MHL) -:-
17:00Ροσόχ - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης -:-

ΡΩΣΙΑ: VHL - Πλέι Οφς

14:30Καμενόγκορσκ - Zvezda Moscow -:-
15:30Γκορνιάκ Ουσάλι - Δυναμό Αγ. Πετρούπολης -:-
16:30Humo - Τόρος Νίζνεκαμσκ -:-
17:30MHC Κιμίκ - Γιούγκρα -:-
18:00Πέντζα - Ρούμπιν Τίουμεν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1η Κατηγορία - Επίπεδο Ηττημένων

19:00Λεβάις - Ζίλινα -:-
19:00Ποβ. Μπίστριτσα - Τρνάβα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1η Κατηγορία - Στάδιο Νικητών

18:00Σκάλιτσα - Σπίσκα Νόβα Βες -:-
19:00Μαρτίν - Τοπολκάνι -:-
19:00Ντούμπνιτσα - Bratislava -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Χόκεϋ Άλσβενσκαν

20:00Άλμτούνα - Τίμρα -:-
20:00Βίτα Χάστεν - Μόντο -:-
20:00Κάρλσκογκα - Σοντερτάλιε -:-
20:00Κρίστιανσταντς - Vasteras -:-
20:00Τίνγκσριντ - Καρλσκρόνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SuperElit U20 - Στάδιο Νικητών

20:00Βάξιο U20 - HV 71 U20 -:-
20:00Λίνκοπινγκ U20 - Τζουργκάρντεν U20 -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SDHL Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού

20:00Μάλμε Γ - Γκέτεμποργκ Γ -:-
20:00Σκελέφτεα Γ - Μόντο Γ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SDHL Γυναικών - Πλέι Οφς

20:00Μπρίνας Γ - Λούλεα Γ -:-
20:00Τζουργκάρντεν Γ - HV 71 Γ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τσανς Λίγκα - Επίπεδο Ηττημένων

18:30Γιλάβα - Φρίντεκ-Μιστέκ -:-
19:00Κάνταν - Προστέιοφ -:-
19:00Σλόβαν - Μπενάτκι -:-
19:00Σοκόλοφ - Χοράτσκα Σλάβια -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τσανς Λίγκα - Στάδιο Νικητών

18:00Χαβίροφ - Πρερόφ -:-
18:30Βσέτιν - Σλάβια Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα - Βορράς

19:00Mostecti Lvi - Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ -:-
19:00Γιάμπλονετς - Μπίλινα -:-
19:00Ριζούτι - Ντετσίν -:-
19:00Τρούτνοφ - Βρκλαμπί -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα - Σέντραλ

19:00DS Ceske Budejovice - Pribram -:-
19:00Ταμπόρ - Πισέκ -:-
19:07Κόλιν - Κλατόβι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα - Ανατολή

19:00Ζνταρ ναντ Σαζαβού - Μοράβσκε Μπουντεγιόβιτσε -:-
19:00Οπάβα - Βαλάσκε Μεζίριτσι -:-
19:00Σάμπερκ - Κοπρίβνιτσε -:-
19:00Χοντόνιν - Ρέμπελ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: DHL Σούπερ Καπ

18:00Λίτβινοφ U20 - Κάρλοβι Βάρι U20 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λίγκα

18:30JYP - Άσσατ -:-
18:30Βάασαν Σπορ - Γιούκουριτ -:-
18:30Κάρπατ - Χαμενλίνα -:-
18:30Λούκο - Ιλβ -:-
18:30Τούρκου - Κάλπα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Μέστις

18:30IPK - Χόκκι -:-
18:30Γιοκιπόιατ - ΚίΠα -:-
18:30Κέτερα - Σάπκο -:-
18:30Ρόκι - Κόκκολα -:-
18:30ΤούΤο - Κ-Βάνταα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμι-σαρία - Πλέι Οφς

19:00Σ-Κιέκο - Ρααχέκ -:-
19:15Κάρχου - Τζάιαντς -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Νουόρτεν ΣΜ-Λίιγκα - Γκρουπ υποβιβασμού

18:00Ιλβ U20 - Κούβι U20 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Νάιστεν Λίιγκα - Πλέι Οφς

18:45Κάλπα Γ - Ιλβ Γ -:-
18:45Χαμενλίνα Γ - Κουορτάν Γ -:-
18:50Kiekko-Espoo Γ - Sport Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.