REFRESH

ΧΟΚΕΪ » Σήμερα » Αποδόσεις

ΑΥΣΤΡΙΑ: ΑΙΣ Χόκεϊ Λιγκ

19:30ΑναβλήθηκεΜπρατισλάβα - Μπολτζάνο -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας

20:30ΑναβλήθηκεΝαντ - Ανζέρ -:-
3η ΠερίοδοςΜον-Μπλανκ - Γκρενόμπλ 0:10
ΑνάπαυλαΡεμ - Ντανκέρκι Κορσέρς 1:1
ΑνάπαυλαΡοάνε - Σαμπερί 3:0
2η ΠερίοδοςΣολέ - Ανζλέ 1:3
2η ΠερίοδοςΤουρ - Μπορντό 1:5
ΑνάπαυλαΕπινάλ - Μάλχαους 0:1
2η ΠερίοδοςΓκαπ - Μπριανκόν 2:0
21:30Μορζίν-Αβοριάζ - HCMP -:-

ΔΑΝΙΑ: Μέταλ Λίγκαεν

19:00EfB Άισοχόκεϊ - Ροντόβρε 5:2
20:00Άαλμποργκ - Ράνγκστιντ 6:3
20:00Έρλεφ - Έρνινγκ Μπλού Φοξ 4:1
20:00Φρέντερικσάβν - Οντένσε 3:2παράτ.

ΕΛΒΕΤΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

3η ΠερίοδοςΆμπρι-Πιότα - Λωζάνη 1:1
3η ΠερίοδοςΛαγκνάου - Ρεϊπερσβίλ 0:1
3η ΠερίοδοςΜπιέλ - Βέρνη 2:3

ΕΛΒΕΤΙΑ: Πρωτάθλημα Ελβετίας

20:30Τιτσίνο Ρόκετς - Ακάντεμι Ζαγκ 2:3παράτ.
3η ΠερίοδοςΌλτεν - Βίσπ 2:1
21:00ΑναβλήθηκεΛάιονς - Λάνγκενθαλ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΣιέρ-Ανιβιέρ - Ουίντερχαρ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Κύπελλο

ΑνάπαυλαΝτάμπεντορφ - Ζυρίχη 0:7

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Τσάμπιονσιπ

14:00Καμενόγκορσκ - Σνέζνιε Μπαρσί 8:3
14:00Κοκσετάου - Μπεϊμπάρις Ατιράου 3:1
14:00Κούλαγκερ - Ακτόμπ 5:1
14:00Νόμαντ Νουρ-Σουλτάν - Καμενόγκορσκ 8:1
14:00Πάβλονταρ - Αλμάτι 2:0
15:00ΑναβλήθηκεΤεμιρτό - Καραγκαντά -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Έξτραλιγκ

17:45Γιουνόστ Μινσκ - Σόλιγκορσκ 4:2
19:00Γκόμελ - Ζλόμπιν 5:4
19:00Λοκομοτίφ Όρσα - Μόγκιλεφ 1:3
19:00Μπρεστ - Αβιέιτορ Μπαραναβίτσι 5:1
19:00Νέμαν Γκρόντνο - Μολοντέκνο 1:4

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Φιόρντκραφτ-Λίγκαεν

20:00Λίλχαμερ - Βαλερένγκα 4:0

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: UHL - Πλέι Οφς

18:30Κρέμεντσουκ - Ντόνμπας 3:2παράτ.

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Χόκεϊ Πολωνίας

19:30ΑναβλήθηκεGKS Κατοβίτσε - Νόβι Ταργκ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Σούπερ Κύπελλο

19:30Τίκι - Γιαστρτζέμπιε 2:3

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Καμπιονατούλ Νάσιοναλ

18:30Γκιεργκιόι - Στεάουα Βουκουρεστίου 4:3

ΡΩΣΙΑ: KHL

19:00Λοκομοτίφ Γιάροσλαβ - Σπαρτάκ Μόσχας 1:0πέν.

ΡΩΣΙΑ: VHL

14:00Μπαρς - MHC Κιμίκ 2:1πέν.
15:00Νοβοκούζνετσκ - Ρούμπιν Τίουμεν 2:3
19:00Πέντζα - Ριάτζαν 1:3
19:30Δυναμό Αγ. Πετρούπολης - Ερμάτ Ανγκάρσκ 4:1
19:30Ροστόφ - Ορσκ 3:0

ΡΩΣΙΑ: VHL-B

09:00Κρασνογάρσκιε Ρίσι - Δυναμό Αλτάι 4:3πέν.
17:00Κρίσταλ - Τσεμποκσάρι 4:7

ΡΩΣΙΑ: MHL

11:00Σακαλίνσκιε - SKA-1946 2:3παράτ.
12:30Ταϊφούν - Δυναμό Μόσχας 3:4πέν.
14:30Κουζνετσκιέ Μεντβεντί - Σιμπίρσκιε Σναϊπέρι 0:5
17:00Ίρμπις - Τοπλάρ 5:2
17:00Τσάικα - Αβτό 5:1
19:00Καπιτάν - MHC Σπαρτάκ 4:5
19:00Ρουσκιέ Βιτιαζί - Μικαΐλοφ Ακάντεμι U20 4:2

ΡΩΣΙΑ: NMHL

13:00Δυναμό Αγ. Πετρούπολης - Μπελγκορόντ 5:0
13:00Λόκο - Ροσόχ 6:2
17:00Μέταλουργκ Τσερεπόβετς - Ντίζελιστ 0:5
18:00Dinamo 576 - Μπριάνσκ 6:1
18:00Πολότ - Bobrov 4:5παράτ.
18:30Λίπετσκ - HC AK59 4:1
19:00Ριάτζαν - Μέταλουργκ Σέροφ 6:1
19:00Τβέριτσι - Sokol Novocheboksarsk 3:1

ΡΩΣΙΑ: WHL Γυναικών

17:00Γκόρνιι Γ - Σβέρντλοβσκ Ρίτζιον Γ 6:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Τίπος Εξτραλίγκα

19:00Κόζιτσε - DVTK 4:1
19:00Νόβε Ζάμκι - Ζβόλεν 1:0πέν.

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Χοκεΐσκα Λίγκα

20:00Ακρόνι Γιεσένιτσε - Σλάβιγια 5:1
21:00ΑναβλήθηκεΟλίμπια - Χίντρια Γιεσένιτσε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: SHL

20:00Λέκσαντ - Τζουργκάρντεν 3:2παράτ.
20:00Μάλμε - Φρολούντα 2:6

ΣΟΥΗΔΙΑ: Χόκεϋ Άλσβενσκαν

20:00Άλμτούνα - Μόντο 3:0
20:00Μόρα - Βάστερβικ 4:3πέν.
20:00Μπιόρκλοβεν - Κρίστιανσταντς 5:0

ΤΣΕΧΙΑ: Εξτραλίγκα

18:30ΑναβλήθηκεΛίτβινοφ - Βιτκόβιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: JLA

16:00ΑναβλήθηκεΜάουντφιλντ U20 - Παρντούμπιτσε U20 -:-
17:00ΑναβλήθηκεΤσομουτόφ U20 - Λίτβινοφ U20 -:-
18:00ΑναβλήθηκεΣέσκε Μπουντεγιόβιτσε U20 - Σάλτσμπουργκ U20 -:-
18:30ΑναβλήθηκεΌλομουτς U20 - Βιτκόβιτσε U20 -:-
19:00ΑναβλήθηκεΓιλάβα U20 - Σλάβια Πράγας U20 -:-
19:00ΑναβλήθηκεΚομέτα Μπρνο U20 - Ζλιν U20 -:-
19:00ΑναβλήθηκεΣπάρτα Πράγας U20 - Κλάντνο U20 -:-
19:30ΑναβλήθηκεΧαβίροφ U20 - Τρίνετς U20 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λίγκα

18:30ΑναβλήθηκεΚάρπατ - Χαμενλίνα -:-
18:30ΤΠΣ Τούρκου - Ιλβ 1:4

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - χοκεϊ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.