REFRESH

ΤΕΝΙΣ » Σήμερα » Αποδόσεις

ATP - ΜΟΝΑ: Αμβούργο (Γερμανία), χώμα

13:30Κατσάνοφ Κ. (Ρωσ) - Λάγιοβιτς Ν. (Σερ) -:-
15:00Κουέβας Π. (Ουρ) - Τσιτσιπάς Σ. (Ελλ) -:-
16:30Χούμπερτ Ου. (Γαλ) - Βέσελι Γ. (Τσε) -:-
19:30Ρούουντ Κ. (Νορ) - Φονίνι Φ. (Ιτα) -:-

ATP - ΜΟΝΑ: Όπεν Γαλλίας (Γαλλία) - Προκριματικά, χώμα

12:30ΔιακόπηκεΙμέρ Ε. (Σου) - Όφνερ Σ. (Αυτ) 0:1
14:00Γιούνγκ Τ. (Ταϊ) - Βούκιτς Α. (Aυσ) -:-
14:00Γκόμεζ E. (Εκου) - Πόπκο Ν. (Kαζ) -:-
14:00Κουακό Ε. (Γαλ) - Ντίεζ Σ. (Καν) -:-
14:00Μαρκόρα Ρ. (Ιτα) - Μπόνζι Μ. (Γαλ) -:-
14:00Μαρτίνεθ Π. (Ισπ) - Μπλαντς Γ. (Ηπα) -:-
14:00Μπράουν Ν. (Γερ) - Τζιουστίνο Λ. (Ιτα) -:-
14:00Πόλμανς Μ. (Aυσ) - Μπρόαντι Λ. (Μβρ) -:-
15:00Μπέμελμανς Ρ. (Bελ) - Αλτμάιερ Ν. (Γερ) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Όπεν Γαλλίας (Γαλλία) - Προκριματικά, χώμα

11:00Αντριανιαφίτριμο Τ. (Γαλ) - Ουάνγκ Ζιν. (Κιν) -:-
11:00Γκερέρο Αλβάρεζ Ε. (Ισπ) - Εράνι Σ. (Ιτα) -:-
11:00Ζβονάρεβα Β. (Ρωσ) - Ροντιόνοβα Αρ. (Aυσ) -:-
11:00Κόστιουκ Μ. (Ουκ) - Πάαρ Λ. (Ρου) -:-
11:00Κόστιτς Ν. (Σερ) - Μπουγιουκακτσάι Κ. (Tου) -:-
11:00Κόστοβα Ε. (Bου) - Νικουλέσκου Μ. (Ρου) -:-
11:00Λι Α. (Ηπα) - Ρακίμοβα Κ. (Ρωσ) -:-
11:00Μαρτιντσόβα Τ. (Τσε) - Κερκόβεν Λ. (Ολλ) -:-
11:00Ποντορόσκα Ν. (Αργ) - Κριστιάν Ζ. Α. (Ρου) -:-
11:00Ραϊνά Α. (Iνδ) - Νάρα K. (Ιαπ) -:-
11:00Σράμκοβα Ρ. (Σλκ) - Χόγκενκαμπ Ρ. (Ολλ) -:-
12:30Γιόροβιτς Ι. (Σερ) - Χιμπί Μ. (Ιαπ) -:-
12:30Γκάλφι Ν. (Ουγ) - Ντι Τ. Μ. (Ιτα) -:-
12:30Γκατό-Μοντικόνε Τ. (Ιτα) - Μονέ Κ. (Γαλ) -:-
12:30Κοτσιαρέτο Ε. (Ιτα) - Τόσον Κ. (Δαν) -:-
12:30ΜακΝάλι Κ. (Ηπα) - Αμπντελαζίζ Μ. (Αιγ) -:-
12:30Μουχάμεντ Ά. (Ηπα) - Τρεβιζάν Μ. (Ιτα) -:-
12:30Νταρτ Χ. (Μβρ) - Μπάρα Ιρίνα Μ. (Ρου) -:-
12:30Σάρμα Α. (Aυσ) - Ναΐτο Γ. (Ιαπ) -:-
12:30Σέγκουελ Ν. (Χιλ) - Κουνγκ Λ. (Ελβ) -:-
12:30Τόμοβα Β. (Bου) - Ζαραζούα Ρ. (Μεξ) -:-
13:30Καλίνινα A. (Ουκ) - Λεπτσένκο Β. (Ηπα) -:-
14:00Γκράμπχερ Τ. (Αυτ) - Χάας Μ. (Αυτ) -:-
14:00Ντι Λορέντζο Φ. (Ηπα) - Ρούζε Γ. (Ρου) -:-

WTA - ΜΟΝΑ: Στρασβούργο (Γαλλία), χώμα

11:00Οσταπένκο Γ. (Λετ) - Χιμπίνο Ν. (Ιαπ) -:-
12:30Ζανγκ Σ. (Κιν) - Ριμπακίνα Ε. (Kαζ) -:-
14:00Τέικμαν Ζ. Μ. (Ελβ) - Σβιτολίνα E. (Ουκ) -:-
17:30Σινιάκοβα Κ. (Τσε) - Σαμπαλένκα Α. (Λευ) -:-

ATP - ΔΙΠΛΑ: Αμβούργο (Γερμανία), χώμα

11:30Κράβιετζ Κ./Μιες Α. - Κούλοφ Ο./Μέκτιτς N. -:-
13:30Άλμποτ Ρ./Κερέσι Α - Ντόγκιτς I./Πάβιτς Μ. -:-
15:00Ρόιερ Τ-Τ./Τεκάου Χ - Μαού N./Μαρτίν Φ. -:-
17:30Κούμποτ Λ/Μέλο M - Πιρς Τ./Βένους M. -:-

WTA - ΔΙΠΛΑ: Στρασβούργο (Γαλλία), χώμα

14:00Κάρτερ Χ./Στέφανι Λ. - Νταμπρόφσκι Γ./Οσταπένκο Γ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Σίμπιου (Ρουμανία), χώμα

11:00Χαέρτις Γ. (Γερ) - Γκόμεζ-Χερέρα Κ. (Ισπ) -:-
11:00Χουέσλερ Μ. (Ελβ) - Γκόγιο Μ. (Κρο) -:-
12:30Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ. (Bρα) - Ετσεβερί Τ. Μ. (Αργ) -:-
13:00Γιατζίρι Μ. (Τυν) - Τσερούντολο Φ. (Αργ) -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Σίμπιου (Ρουμανία), χώμα

14:00Μαρτίνεθ Λ. Ν./Ρέγιες-Βαρέγια Μ-Α. - Γκόρανσον Α./Χουέσλερ Μ. -:-
14:30Ρίισε Χ./Ζιελίνσκι Γ. - Μπέγκεμαν Α./Μεργκέα Φ. -:-
15:30Μενέντεζ A./Μίεντλερ Λ. - Μελιγκένι Ροντρίγκεζ Άλβες Φ./Ρόμπολι Φ. -:-
16:00Γκάλογουεϊ Ρ./Χατς X. - Τσερούντολο Φ./Ετσεβερί Τ. Μ. -:-

ΤΣΑΛΕΝΤΖΕΡ ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Φόρλι (Ιταλία), χώμα

11:00Γκλάσπουλ Λ./Νόρι Κ. - Έρλικ Τ./Βασιλέφσκι Α. -:-
11:00Μπρκιτς T./Τσάτσιτς Ν. - Αρνεόντο Ρ./Νεντοβιέσοφ Α. -:-
14:00Γκολούμπεφ A./Βαβασόρι Α. - Λίντστεντ Ρ/Βάλκοφ Σ. -:-
15:30Ντανιέλ Μ./Όσβαλντ Φ. - Μουζέτι Λ./Πελεγκρίνο Α. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M15 Castelo Branco (Πορτογαλία), σκληρή

15:00Κοζλόφ Σ. (Ηπα) - Μουσιαλέκ Α. (Γαλ) -:-
12:00Ζίμα Λ. (Γερ) - Φαρία Λ. (Πορ) -:-
12:00Κίπσον Π. (Ηπα) - Φάνσελοφ Σ. (Γερ) -:-
12:00Μπαλτζεράνι Ρ. (Ιτα) - Blanch D. (Ηπα) -:-
12:30Αλβάρεζ Βαρόνα Ν. (Ισπ) - Ουάιτχαους Μ. (Μβρ) -:-
12:30Καταρίνα Λ. (Μον) - Άλβες Μ. (Bρα) -:-
12:30Λάμα Τ. (Χιλ) - Κακάο Τ. (Πορ) -:-
12:30Νάβα Ε. (Ηπα) - Πένιστον Ρ. (Μβρ) -:-
12:30Ροντρίγκεζ Ν. (Bρα) - Ρέις Ντα Σίλβα Ζ. (Bρα) -:-
13:30Αγιένι Α. (Ηπα) - Κιρχάιμερ Σ. (Ηπα) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: M25 Jablonec Nad Nisou (Τσεχία), χώμα

11:00Ιγκνάτικ Ο. (Λευ) - Ολιβιέρι Τ. Α. (Αργ) -:-
11:00Κουίνζι Τ. (Ιτα) - Λίντελ Κ. (Σου) -:-
11:00Ρικλ Π. (Τσε) - Κλέιν Λ. (Σλκ) -:-
11:15Ντε Γιόνγκ Γ. (Ολλ) - Κουέβας Μ. (Ουρ) -:-
12:15Μπάεζ Σ. (Αργ) - Σβρτσίνα Ν. (Τσε) -:-
12:15Σελς Γ. (Ολλ) - Βελότι A. (Αργ) -:-
12:15Τσίας Π. (Πολ) - Ούγκο Καραμπέλι Λ. (Αργ) -:-
13:30Ολιέλ Ι. (Iσρ) - Πόλσον Α. (Τσε) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μελίλα (Ισπανία), χώμα

12:00Pauwels M. (Bελ) - Λόπεζ Μορίγιο Ι. (Ισπ) -:-
12:00Αλεμανί Π. (Ισπ) - Σκάτοφ Τ. (Kαζ) -:-
12:00Αντρέου Γκαρσία Φ. (Ισπ) - Αντρέεφ Α. (Bου) -:-
12:00Εστέβε Λ. Ε. (Ισπ) - Ρουν Χ. (Δαν) -:-
12:00ΜακΧιού Ε. (Μβρ) - Βανσελμπουάμ Ε. (Ουκ) -:-
12:00Μόρα Μ. (Γαλ) - Houkes M. (Ολλ) -:-
12:00Ρόγιερ Β. (Γαλ) - Pujol Navarro B. (Ισπ) -:-
12:00Φερράρι Τζ. (Ιτα) - Βιντάλ Αζορίν Χ. Φ. (Ισπ) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΜΟΝΑ: Μ15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

14:00Ετσαργκουί Μ. (Τυν) - Σίλα Γ. (Λευ) -:-
11:00Thirouin J. (Γαλ) - Ποκοτιλόφ Μ. (Ρωσ) -:-
11:00Κίβατσεφ Κ. (Ρωσ) - Κοτσεβάρ-Ντεσμάν Τ. (Σλο) -:-
11:00Πάρκερ Σ. (Μβρ) - Καρ Σ. (Iρλ) -:-
12:30Bourgois C. (Γαλ) - Ερλέρ Α. (Αυτ) -:-
12:30Kotzen A. (Ηπα) - Potenza L. (Ιτα) -:-
12:30Πίκλερ Ν. (Αυτ) - Ντεσκότ Μ. Φ. (Αργ) -:-
14:00Andrews M. (Μβρ) - Ατμάν Τ. (Γαλ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Porto (Πορτογαλία), σκληρή

12:00Babel O. (Γαλ) - Arshinkova P. (Bου) -:-
12:00Miyazaki L. (Ιαπ) - Jorge F. (Πορ) -:-
12:00Νταν Κ. (Μβρ) - Μπελγκραβέρ Τ. (Γαλ) -:-
13:30Payola J. (Ισπ) - Μπασόλς Ριμπέρα (Ισπ) -:-
13:30Άλβες Κ. (Bρα) - Κουλίκοβα Α. (Φιν) -:-
13:30Γκαμαρά Μάρτινς Ι. (Bρα) - Μπατία Ρ. (Iνδ) -:-
15:00Γκλούσκο Λ. (Iσρ) - Στρακόβα Β. (Ουκ) -:-
15:00Χαντάντ Μάια Μ. (Bρα) - Κέμπεν Μ. (Bελ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

11:00Catini C. (Ιτα) - Tran L. (Ολλ) -:-
11:00Sukhotina A. (Ρωσ) - Gram O. (Δαν) -:-
11:00Talbi S. (Λευ) - Vernet C. (Γαλ) -:-
11:00Villet M. (Γαλ) - Sun L. (Ελβ) -:-
11:00Μορλέ Τ. (Γαλ) - Αστάκοβα Ν. (Ρωσ) -:-
12:30Kubareva A. (Λευ) - Κουόν Λ. (Καν) -:-
12:30Ατίκ Ρ. (Mαρ) - Χατούκα Γ. (Λευ) -:-
12:30Χάσεθ Λ. Ε. (Νορ) - Robbe A. (Γαλ) -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΜΟΝΑ: W25 Prerov (Τσεχία), χώμα

15:00Τζενγκ Κ. (Κιν) - Μπενουά Μ. (Bελ) -:-
11:00Βάλτερτ Σ. (Ελβ) - Μαλέκοβα Τ. (Τσε) -:-
11:00Γκαρσία-Πέρεζ Τ. (Ισπ) - Ντασκαλού Ν-Κ. (Ρου) -:-
11:00Μπόνταρ Α. (Ουγ) - Κολοντζιεγιόβα Μ. (Τσε) -:-
11:00Χαλμπόερ Ε. (Ηπα) - Γραμματικοπούλου Β. (Ελλ) -:-
12:00Lamens S. (Ολλ) - Καντάντου Α. (Ρου) -:-
12:00Κρεϊτσίκοβα Μ. (Τσε) - Μιν Γ. (Ηπα) -:-
12:00Λαμπούτκοβα Α. (Τσε) - Ζάρικα Α. (Τσε) -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M15 Castelo Branco (Πορτογαλία), σκληρή

12:30Λέιτε Ο./Pucinelli de Almeida M. - Κούκιερμαν Ν./Λεσέμ Ε. -:-
16:30Μπαλτζεράνι Ρ./Μπερετίνι Γ. - Νάβα Ε./Νάβα Ε. -:-
17:30Goncalves M./Maia H. - Πένιστον Ρ./Ουάιτχαους Μ. -:-
17:30Χαρντ Ν./Moreno De Alboran N. - Άλβες Μ./Μαρκόντες Ι. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: M25 Jablonec Nad Nisou (Τσεχία), χώμα

14:00Ιγκνάτικ Ο./Κλέιν Λ. - Μπαριέντος N./Ροντρίγκεζ Κ. -:-
14:00Έρικσον Μ./Λίντελ Κ. - Ματουσζέφσκι Π./Νογκούτσι Ρ. -:-
15:00Ντε Γιόνγκ Γ./Βέλντχιρ Μ. - Duda F./Nouza P. -:-
15:00Γκένγκελ Μ./Κοντάτ Τ. Α. - Μπάεζ Σ./Κατσίν Π. -:-

ITF ΑΝΔΡΕΣ - ΔΙΠΛΑ: Μ15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

14:30ΔιακόπηκεMonzon I./Tenti F. - Γκορμπέλ Α./Ouakaa A. 2:0
15:30Καρ Σ./Thirouin J. - Μπεργκέβι Φ./Ruzgas M. -:-
14:00Monzon I./Tenti F. - Thanos A./Τσιτσιπάς Π. -:-
15:30Κίβατσεφ Κ./Potenza L. - Ντεσκότ Μ. Φ./Τιράντε Τ. Ο. -:-
15:30Ερλέρ Α./Πίκλερ Ν. - Μπίτουν Κ./Στήβενσον Κ. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Porto (Πορτογαλία), σκληρή

16:30Jorge F./Parres Azcoitia O. - Αρμπουτνότ Ε./Σόλσεν Χ. -:-
16:30Άλβες Κ./Μπασόλς Ριμπέρα - Cervino Ruiz C./Gutierrez C. M. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W15 Μόναστιρ (Τυνησία), σκληρή

14:30ΔιακόπηκεGubina P./Semenistaja M. - Αστάκοβα Ν./Sukhotina A. 0:2
14:00Gram O./Talbi S. - Pulchartova L./Semenistaja D. -:-
14:00Sun L./Tran L. - Αστάκοβα Ν./Sukhotina A. -:-
15:30Χατούκα Γ./Kubareva A. - Bourbotte Z./Howard Z. -:-
15:30Le Bihan K./Robbe A. - Ibbou I./Ureke A. -:-

ITF ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΔΙΠΛΑ: W25 Prerov (Τσεχία), χώμα

13:30Χαλμπόερ Ε./Βόλινετς Κ. - Σκάμλοβα Σ./Σμίτκοβα Τ. -:-
13:30Κολοντζιεγιόβα Μ./Μαλέκοβα Τ. - Μπόνταρ Α./Μιχαλίκοβα Τ. -:-
13:30Ποτότσνικ Ν./Ράντισιτς Ν. - Ντασκαλού Ν-Κ./Σέρμπαν Τ. -:-
15:00Μόρντεργκερ Τ./Μόρντεργκερ Γιάνα - Λαμπούτκοβα Α./Σίσκοβα Α. -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

11:00Rogic Hadzalic A. (Κρο) - Savelev D. (Ρωσ) -:-
11:00Μπάσιτς M. (Βοσ) - Αντζέλ Χ. Φ. (Γαλ) -:-
11:00Τέπαβατς Μ. (Σερ) - Kirci K. (Tου) -:-
12:30Νταλίεφ Π. (Σερ) - Rajic D. (Σερ) -:-
12:30Πάβλοβιτς Λ. (Γαλ) - Κάτιτς Ν. (Σερ) -:-
12:30Σέτκιτς A. (Βοσ) - Φολιό Κ. (Γαλ) -:-
15:30Λαουρέν Ι. (Γαλ) - Drinic M. (Σερ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΑΝΔΡΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

23:50Κόρουιν Φ. (Ηπα) - Μπόιερ Τ. Ν. (Ηπα) 2:1

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Άλλοι αγώνες (Κόσμος)

14:00Λούκας Τ. (Κρο) - Vukovic D. (Σερ) -:-
14:00Μπερμπέροβιτς Ν. (Βοσ) - Εκσιμπάροβα Β. (Iσρ) -:-
15:30Milovanovic E. (Σερ) - Γιάντριτς Τ. (Κρο) -:-
15:30Μαρίνκοβιτς Μ. (Σερ) - Joksovic D. (Σερ) -:-

EΠΙΔΕΙΞΗ - ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΟΤΡ Προ Ματς Σίριζ (Κόσμος), σκληρή

00:05Παρκς Α. (Ηπα) - Sherif J. (Ηπα) 0:2

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - τενισ livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.