ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 26.04.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
22:00Μονπελιέ - Ναντ 1:1ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
21:30Μπόχουμ - Χόφενχαϊμ 3:2ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
22:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης 0:1ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
21:45Φροζινόνε - Σαλερνιτάνα 3:0ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ
22:00ΚΠΡ - Λιντς 4:0ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2
16:30Ρέντινγκ U21 - Μάντσεστερ Σίτι U21 3:021:00Άστον Βίλα U21 - Νόριτς U21 1:4
21:00Γουέστ Χαμ U21 - Λέστερ U21 1:3
21:00Μίντλεσμπρο U21 - Κρίσταλ Πάλας U21 2:3
21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21 0:0
21:00Στόουκ U21 - Νιουκάστλ U21 1:2
21:00Τσέλσι U21 - Σαουθάμπτον U21 2:0
21:00Φούλαμ U21 - Τότεναμ U21 0:2
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
16:00Χαλ U21 - Κρου U21 3:0ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Ι Λίγκα
14:30Σάμακι - Ντιφάι Αγκσού 2:115:00Μινγκετσεβίρ - Ιραβάν 1:0
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
18:00Ελ Μπαγιάντ - Κεντσελά 1:018:00ΑναβολήΕς Σετίφ - Σουφ -:-
18:00ΑναβολήΚαμπίγιε - Κονσταντίν -:-
18:00ΑναβολήΚεντσελά - Αλτζέρ -:-
18:00ΑναβολήΜάγκρα - Σάουρα -:-
18:00Μπίσκρα - Ες Σετίφ 2:2
18:00ΑναβολήΜπίσκρα - Οράν -:-
18:00ΑναβολήΠαραντού - Κλεφ -:-
18:00Σάουρα - Σουφ 6:0
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
18:00Καμπουσκόρπ - Πριμέιρο ντε Αγκόστο 2:2ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
01:00Ιντεπεντιέντε Ριβαντάβια 2 - Αργεντίνος Τζούνιορς 2 0:1ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Αραράτ - Βαν 1:1ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας AFC U23 - Πλέι Οφς
17:00Ουζμπεκιστάν U23 - Σαουδική Αραβία U23 2:020:30Ιράκ U23 - Βιετνάμ U23 1:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
12:45Μπρισμπέιν Ρόαρ - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ 3:4ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
12:30Μάνλι Γιουνάιτεντ - NWS Σπίριτ 3:212:30Σίδνεϊ U23 - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 0:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
13:30Ρέντλαντς - Ουίνουμ Γουλβς 0:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
13:00Αδελαϊδά Σίτι - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ U23 2:313:00Σάουθ Αδελαΐδα - Κρόιντον 2:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
12:30Νάιτς Μελβούρνης - Οακλάιτ Κάνονς 0:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
13:00Νεπίν - Μπανκστάουν 0:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ
13:45Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα - Σταρτ Λάιονς 2:0ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
13:30Μπεντλέιτ Γκρινς - Μέλμπουρν Σίτι U21 1:013:30Νορθκότ Σίτι - Μπράνσγουικ Σίτι 2:1
13:30Πρέστον Λάιονς - Γουεριμπί Σίτι 5:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:30Αούστρια Βιέννης - Άλταχ 2:2ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
19:10Κάφενμπεργκ - Χορν 1:319:10Λάφνιτς - Λέομπεν 2:3
19:10Ριντ - Αμστέτεν 3:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
20:00Μάρτσφελντ - Μάουερβεκ 1:320:00Ντράσμπεργκ - Ντόνοφελντ Βιέννης 4:2
20:30Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) - ΤΒΛ Ελέκτρα 3:0
20:30Τραϊσκίρχεν - Φαβορίτνερ 2:3
21:00Αρντάγκερ - Όμπερβαρτ 0:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
19:00Βάλερν/Σεντ Μάριενκιρχεν - Βάιντορφ Σεντ Άννα 5:120:00Βάιτζ - Χόγκο Ουέλς 1:3
20:00Βόιτσμπεργκ - Κλάγκενφουρτ 3:2
20:00Βόρβαρτς Στιούρ - Βόκλαμαρκτ 0:0
20:00Γκλάισντορφ - Ντόιτσλαντσμπέργκερ 1:4
20:00ΛΑΣΚ Λιντζ (Ερασ.) - Ουνιόν Γκουρτέν 1:0
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Άλερχάιλιγκεν 4:3
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
20:00Ράντερσντορφ - Τόεκομστ Μπορσμπέκε 0:020:30Μαρτζ - Χαμπτούμ 3:4
20:30Πάαρντορφ - Λεϊδαπρόντερσντορφ 0:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
20:00Βόλκερμαρκτ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Ερασ.) 1:020:00Βόλφσμπεργκερ - Ντονάου Κλάγκενφουρτ 2:1
20:00Κρέιγκ - Κλάγκενφουρτ 1:1
20:00Λέντορφ - Τρέιμπαχ 1:2
20:09KAC 1909 - Σεντ Γιάκομπ/Ρος 2:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
20:30Ζβετλ - Λάνγκενρορ 5:120:30Κέτινγκμπρουν - Βαρτ 0:1
20:30Ρόρμπακ - Κόρνεμπεργκ 1:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
20:00Βαϊσκίρχεν - Ασκ Σεντ Βαλεντίν 3:120:30Μπαντ Λεονφέλντεν - Μίσελντορφ 1:3
21:00Πρεγκαρτέν - Μπαντ Ισκλ 2:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
19:00Ουνιόν Χέντορφ - SAK 1914 1:019:30Γκρόντιχ - USK Ανίφ 0:0
20:00Έγκεντορφ - Χάλεϊν 2:0
20:00Πουχ - Στρασβάλκεν 7:1
20:00Σεεκίρχεν - Μπούρμους 7:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
20:00Βέινλαντ Γκάμλιτζ - Χόχενχαους Σκλάντμινγκ 4:120:00Βίλντον - Φάρστενφελντ 0:3
20:00Ίλτζερ - Ουνιόν Γκνας 2:0
20:00Κοφλάχ - Λέμπρινγκ 4:1
20:00Φέρινγκ - Σταντβέρκε Μπρουκ/Μουρ 1:1
20:00Φράουενταλ - Τίλμιτς 1:4
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
21:00Φούγκεν - Κιτζμπούελ 0:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:30Βοργκλ - Ινσμπρούκερ AC 0:520:30Κούντλ - Βολς 1:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
19:30Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) - Λότερακ 2:2ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
19:00Ρεντ Σταρ Πέντζινγκ - Ντιναμό Χέλφορτ 3:119:30Ντονάου - Σπορτγιούνιον Μάουερ 1:3
ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
21:00Μαμελόντι Σάνταουνς - Σεντ Εσπεράνς 0:122:00Αλ Αχλί - Μαζέμπε 3:0
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:45Όιπεν - Σαρλερουά 1:2ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Γάνδη Β - Λέουβεν Β 3:0ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B
21:15Βέζελ Σπορτ - Μποσολτέ 1:3ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21
20:30Λόμελ U21 - RWDM U21 0:221:00Ντέντερ U21 - Ντέιντζε U21 1:1
21:00Σεντ Τρούιντεν U21 - Οστάνδη U21 0:2
21:15Βέστερλο U21 - RFC Ντε Λιζ U21 2:3
21:30Κορτράικ U21 - Όιπεν U21 3:1
21:30Φρανκς Μπορέν U21 - Πάτρο Μαασμέχελεν U21 3:2
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
21:00Σαρλερουά Γ - Μαλίν Γ 1:3ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
21:30Γκενκ Γ - Γάνδη Γ 1:2ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ - Γκρούπ Προβιβασμού
21:45Άναγκ - Μπανγκόρ 0:021:45Νταντέλα - Χάρλαντ & Βολφ 2:3
21:45Πορταντάουν - Ίνστιτουτ 0:1
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Τσάμπιονσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:45Νοκμπρέντα - Νιούινγκτον 3:421:45Μπεϊλναμαγιάρντ - Μπαλικλέρ 0:4
21:45Ντεργκβιού - Αρντς 2:2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Πιρίν - Μπότεφ Βράτσα 1:2ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα
17:00Μάρεκ - Σεπτέμβρη Σόφια 1:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Δεύτερη φάση
23:30Ρίο Μπράνκο - Χουμαΐτα 0:301:30Ιντεπεντέντσια - Σάο Φραντσίσκο 4:1
23:30Γκαλβέζ - Βάσκο ντα Γκάμα 2:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε - Πλέι Οφς
02:00ΑναβολήΟρατόριο - Τρεμ -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
01:00Άιμορε - Ίντερ Σάντα Μαρία 2:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
23:30Μποταφόγκο U20 - Φλουμινένσε U20 0:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα U20 - Πλέι Οφς
21:00Βιτόρια U20 - Ρεάλ Νοροέστε U20 -:-21:00Πόρτο Βιτόρια U20 - Εστρέλα ντο Νόρτε U20 3:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Μπρούσκε U20 - Ίντε ντε Λάγκες U20 2:121:00Τζόινβιλ U20 - Φιγκουεϊρένσε U20 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Απαρετσιντένσε U20 - Βίλα Νόβα U20 0:221:30Γκουαναμπάρα Σίτι U20 - Ιταμπεράι U20 4:1
21:30Ρόιαλ U20 - Τσεράντο U20 1:1
21:30Τριντάντε U20 - Απαρετσίντα U20 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
21:00Κασκαβέλ U20 - Αζούριζ U20 0:1ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00EK Σάο Μπερνάρντο U20 - Άστερ Ιτάκουα U20 1:021:00XV ντε Ζάου U20 - Ρίο Κλάρο U20 1:0
21:00Βέλο Κλουμπ U20 - Τακουαρίτινγκα U20 7:0
21:00Γκουακουάνο U20 - Μπραζίλις U20 4:2
21:00Γκουαρούλος U20 - Νασιονάλ ΣΠ U20 1:1
21:00Γκρέμιο Προυντέντε U20 - Βότσεμ U20 1:0
21:00Ιμπραχίνα U20 - Φλαμένγκο ΣΠ U20 3:0
21:00Ιντεμπεντέντε ΣΠ U20 - Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα U20 2:2
21:00Ιταπιρένσε U20 - Πόντε Πρέτα U20 1:3
21:00ΚΑ Γιοσίνσε U20 - Πίντα U20 2:4
21:00Καπιβαριάνο U20 - Γκουαρανί U20 0:3
21:00Κομερσιάλ - Τίετε U20 - Ιτουάνο U20 1:2
21:00Κοσμοπολιτάνο Σπορτς U20 - Ουνιάο Σάο Πάολο U20 1:0
21:00Μάουα U20 - Γιαμπακουάρα U20 3:0
21:00Μαρίγια AC U20 - Πρεζιντέντε Προυντέντε U20 2:3
21:00Μπαντεϊράντε U20 - Σερταοζίνιο U20 1:2
21:00Νοβέμπρο U20 - Ρίο Μπράνκο U20 4:2
21:00Οσάσκο Αουντάξ U20 - Οέστε U20 0:1
21:00Ουνιάο Μόγκι U20 - Τομπάτε U20 0:4
21:00Ουνιάο Σουζάνο U20 - Σάο Ζοσέ EC U20 1:0
21:00Παουλίνια U20 - Μετροπολιτάνο U20 2:1
21:00Πόρτο Φούτμπολ U20 - Αγκουάι U20 0:0
21:00Ρεφερέντσια U20 - Οσάσκο U20 3:2
21:00Ρίο Πρέτο U20 - Χοσέ Μπονιφάτσιο U20 0:4
21:00Σάντο Αντρέ U20 - Μαουαένσε U20 3:2
21:00Σάο Καετάνο U20 - Άγκουα Σάντα U20 1:0
21:00Σάο Κάρλος U20 - Φεροβιάρια U20 0:7
21:00Σάο Μπέντο U20 - Ντεσπορτίβο U20 1:2
21:00Σφέρα U20 - Ελοσπόρτ U20 5:0
21:00Τάναμπι U20 - Μιρασόλ U20 0:5
21:00Τούπα U20 - Νοβοριζοντίνο U20 0:4
21:00Φερναντόπολις U20 - Ολίμπια U20 0:1
21:00Φρανκάνα U20 - Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο U20 7:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
21:00Βιτόρια Γ - Κονφιάνκα Γ 7:1ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
19:30Νιόρ - Μαρτίγκ 1:320:30Βερσέιγ - Ορλεάν 0:0
20:30Βιλεφράντς - Αβράνς 0:1
20:30Μαρινιάνε ZKM - Σοσό 1:2
20:30Νανσί - Λε Μαν 3:6
20:30Ντιζόν - ΓΟΑΛ 3:0
20:30Σατορού - Επινάλ 1:4
20:30Σολέ - Ρουέν 1:2
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος
21:00Μπουργκουάν Ζαλιό - Αντρεζιού 0:2ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
20:30Ανγκουλέμ - Λα Ρος 1:020:30Σαουμούρ - Λε Χερμπιέρ 2:2
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος
20:00Γκράνιβιλ - Στάντε Μπριοσίν 0:320:00Μπαστιά-Μποργκό - Μποβέ 1:0
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος
20:00Μπουργκ εν Μπρες - Βασκεχάλ 3:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
19:30Σαν Πάουλι - Χάνσα Ρόστοκ 1:019:30Χέρτα Βερολίνου - Αννόβερο 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
20:00Αρμίνια Μπίλεφελντ - Λούμπεκ 0:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:00Βέιτσε-08 - Μέπεν 0:120:30Ντροχτέρσεν / Άσελ - Λόνε 2:3
20:30Σπελ-Βένχαους - Αννόβερο 96 II 0:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
20:00Αλτγκλιένικε - Έιλεμνπουργκ 2:320:00Κέμι Λειψίας - Μπάμπελσμπεργκ 0:0
20:00Χάνσα Ροστόκ II - Δυναμό Μπέρλινερ 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
20:30Βέλμπερτ - Βέγκμπεργκ-Μπικ 2:120:30Γκούτερσλο - Σάλκε 04 II 1:3
20:30Φορτούνα Κολωνίας - Βούπερταλ 2:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
20:00Μπάλινγκεν - Φούλντα-Λενέρζ 1:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
20:00Ιλερτίσεν - Άνσμπαχ 09 4:020:00Μέμινγκεν - Γκρόιτερ Φιρτ II 1:0
20:00Μπάιροϊτ - Τουργκούτσου Μονάχου 4:0
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
20:30Σάντερσντορφ - Μότορ Μάριενμπεργκ 4:0ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
19:45Ντάσεντορφ - Ντούνεμπεργκ 4:020:30Βικτόρια Αμβούργου - Ρούγκενμπέργκεν 5:0
20:30Χαρκσέιντε - Μπάρμπεκερ 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
20:00Λέχερ - Τούρα Βρέμης 2:2ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
19:30Μπλο-Βάις Μπορνράιχε - Ρέντεν 1:421:00Μέπεν II - Ντέλμενχορστ 2:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:30Σπρόκχοβελ - Σπορφρόιντε Λότε 0:1ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:30Ντίεφλεν - RW Κόμπλεντζ 3:320:30Πιρμασένς - Κούιερσιντ 3:0
20:30Πφέντερσχαϊμ - Μέχτερσχαϊμ 0:4
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
19:15Άμπτσουιντ - Κόρνμπεργκ 2:219:15Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ - Ρέγκενσμπουργκ II 3:2
20:00Φεχτ - Χανκόφεν-Χέιλινγκ 2:4
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
19:15Ντένζλινγκεν - Σόνενχοφ Γκρόσασπακ 0:320:00Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 - Έσινγκεν 4:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
20:30Μπούντεριχ - Μελχάιμερ 97 4:121:00TVD Βέλμπερτ - Ουνιόν Νετετάλ 0:3
ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
18:00Κολκέτι 1913 - Σαμτρέντια 2:019:00Δυναμό Τιφλίδας - Τελαβί 0:0
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
22:00Μονς Κάλπε - Μάντσεστερ 62 2:2ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ
19:30Ουαλιντάν - ΜΣΤ Γκάλαξι 0:119:30Ρεάλ Μπανγιούλ - ΤΜΤ 4:0
19:30Φάλκονς - Αρμντ Φόρσιζ 3:1
ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Λέγκον Σίτιζ - Μπερεκούμ Τσέλσι 3:2ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Άτραμ ντε Βιζέρ - Άκρα Αθλέτικ 0:118:00Μπαφούρ - Ντεμπίμπι 2:1
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
03:00Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - CSD Μιουνισιπάλ 3:205:45Ξιναμπαγιούλ - Αντίγκουα 0:1
ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Λίνγκμπι - Βέιλε 1:1ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
20:00Κέλντινγκ - Σοντερίσκε 0:3ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00B.93 Κοπεγχάγη - Χόρσενς 0:120:00Χίλεροντ - Νάεστβεντ 0:0
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
20:00Έσμπιεργκ - Άαρχους Φρέμαντ 0:120:00Νίκομπινγκ - AB Κοπεγχάγη 0:1
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Θίστεντ - Σκίβε 1:020:00Φρεμάντ Αμάγκερ - HIK Χέλερουπ 3:0
ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
00:00ΜαταίωσηΒέγκα Ρεάλ - Ατλέτικο Παντόγια 0:0ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β
03:00Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς - Κουνιμπούρο 4:0ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
21:15Ααράου - Μπελιντζόνα 0:2ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
21:15Ντελεμόντ - Μπρεϊτενρέιν 2:1ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
04:30Σάντα Τέκλα - Αγκουίλα 2:4ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
19:00Πάρνου Βάπρους - Νόμε Γιουνάιτεντ 2:1ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:05Αλ Νασρ - Ιτιχάντ Κάλμπα 2:217:05Μπάνι Γιάς - Χατά 4:2
19:45Αλ Ουάσλ - Αλ-Τζαζίρα 2:2
19:45'Εμιρεϊτς Κλαμπ - Αλ-Ουαντά 0:0
ΗΠΑ: MLS Next Pro
05:00Τακόμα Ντεφάιανς - Τάουν 3:2ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
00:00Τζόρτζια Λάιονς - Σαβάνα Κλόβερς 3:0ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1
11:00PSIS Σεμαράνγκ - Περσικάμπο 1973 3:011:00Πέρσις Σόλο - Περσίτα 1:2
15:00ΡΑΝΣ Νουσανταρά - Περσίγια Τζακάρτα 0:1
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Σαμπάμπ Αλ Ορντόν - Αλ Ουεχντάτ 0:320:45Αλ Ραμτά - Σαχάμπ 1:0
ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
15:45Αλ Καρκ - Αλ Τζαουρά 0:315:45Αλ-Κασίμ - Ντουχόκ 1:3
18:00Αλ Ουαζάτ - Ναφτ Μισάν 0:2
18:00ΑναβολήΑλ Ταλαμπά - Αλ Ναφτ -:-
18:00ΑναβολήΑλ Τζαουρά - Ερμπίλ -:-
18:00ΑναβολήΑλ-Χουντόντ - Αλ Ουαζάτ -:-
18:00ΑναβολήΖακό - Αλ Μινά -:-
18:00ΑναβολήΝαφτ Μισάν - Αλ-Κασίμ -:-
ΙΡΑΝ: Χάζφι Καπ
17:15Μες Κερμάν - Τσαντορμάλου 1:2πέν.17:30Μογκαβεμάτ - Σίριαν 0:3
17:45Αλουμίνιουμ Αράκ - Περσέπολις 5:4πέν.
17:45Χαβαντάρ - Μες Σουνγκούν 3:1
18:00Μαλαβάν - Σαϊπά 2:1παράτ.
18:00Τερακτόρ-Σαζί - Ζομπ Αχάν 2:1πέν.
19:00Εστεγκλάλ Μολασάνι - Σεπαχάν 1:2παράτ.
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
21:45Γουότερφορντ - Ντέρι Σίτι 0:221:45Ντάνταλκ - Μποέμιανς 2:0
21:45Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Σλάιγκο Ρόβερς 3:1
21:45Σέλμπουρν - Σεντ Πάτρικς 1:0
22:00Σάμροκ Ρόβερς - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ 1:1
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
20:00Φιν Χαρπς - Κορκ Σίτι 0:221:45Άθλον Τάουν - Κόουβ Ράμπλερς 2:1
21:45Μπρέι - Κέρι 2:0
21:45Τρίτι Γιουνάιτεντ - ΓΚ Ντάμπλιν 0:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
21:30Ανδόρα - Σανταντέρ 1:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
20:30Ντέριο - Λεϊόα 3:1ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
19:00Έλτσε Ιλιτσιτάνο - Ρόντα 1:021:00Βιγιαρεάλ Γ - Σιλά 5:1
21:00Οντινιέντ 1931 - Ράγιο Ιμπένσε 1:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
23:15Αρούκας - Παναντέρια 1:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
20:30Αλέσβες - Κορτές 0:121:30Ομπερένα - Αρντόι 0:1
ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Μπνέι Γιέχουντα - Σμόνα 0:016:00Νοφ Χαγκαλίλ - Μακάμπι Ερτζλίγια 5:0
16:00Ραμάτ Χασαρόν - Mακάμπι Τζαφά 4:2
16:00Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ - Ιρόνι Ταϊμπέριαζ 0:2
ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Άκο - Καφρ Κασίμ 5:216:00Νες Ζιόνα - Ιχούντ Μπνέι Σφαράμ 2:2
16:00Χαποέλ Αφούλα - Λέτζιον 2:0
16:00Χάποελ Κφαρ Σαμπά - Ράματ Γκαν 2:2
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
13:40Μακάμπι Κιριάτ Ατά-Μπιαλίκ - Άιρονι Μπάκα 0:013:40Μακάμπι Ναζαρέτ - Ιρόνι Νεσέρ 3:1
13:40Μακάμπι Νουϊεϊντάτ Αχμάντ - Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ 3:3
13:40ΜΣ Τιρά - Τζεϊρέι Καφρ Κανά 4:1
13:40Χαποέλ Καφρ Κάνα - Χαποέλ Κοκάμπ 2:1
13:40Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα - Κιριάτ Γιάμ 3:3
13:40Χαποέλ Ραανανά - Ταγιμπέ 3:0
13:40Άιρονι Μοντίν - Ντιμόνα 0:0
13:40Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 2:0
13:40Μακάμπι Γιαβνέ - Σίμσον Καφρ Κασίμ 2:3
13:40Μακάμπι Σααραΐμ - Χάποελ Μπνί Λοντ 2:0
13:40Σίμσον Τελ Αβίβ - Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ 0:1
13:40Χαποέλ Μπικάτ Χαγιαρντέν - Χαποέλ Μαρμόρεκ 1:2
13:40Χόλον Γιερμιγιάχου - Χαποέλ Ερτζλίγια 4:1
14:00Μπεϊτάρ Νόρντια Ιερουσαλήμ - Μακάμπι Άιρονι Κιριάτ Μαλαχί 2:1
ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία
21:30Βενέτσια - Kρεμονέζε 2:121:30Πίζα - Κατάντζαρο 2:2
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
19:00Φιορεντίνα U19 - Ίντερ U19 1:2ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:30Γιουβέντους Γ - Ίντερ Γ 0:2ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
15:30Κιέβο Βερόνα Γ - Ραβένα Γ 1:1ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία
12:00ΑναβολήΑκζαγίκ Ουράλσκ - Άρις -:-12:00Οκτζετπές - Φάμιλι 4:1
14:00Κιράν - Ζετισάι 0:1
14:00Ταράζ - Αλτάι 3:1
ΚΑΤΑΡ: Εμίρ Καπ
17:15Αλ Κορ - Λουσαΐλ 2:120:00Αλ-Σαχανίγια - Αλ Μπιντά 0:1
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
13:00Κινγκντάο Ουέστ Κόαστ - Ναντόνγκ Ζιγιούν 0:214:00Σένζεν Ζινπενγκτσένγκ - Κινγκντάο Χαϊνίου 1:3
14:35Γουχάν Θρι Τάουνς - Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ 2:1
14:35Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ - Γκουοάν Πεκίνου 1:2
14:35Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν 2:3
14:35Τσάνγκτσουν Γιατάι - Μεϊζού Χάκα 0:1
15:00Τσενγκντού Ρόνγκτσενγκ - Σαντόνγκ Ταϊσάν 0:1
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:30Ατλέτικο - Τίγκρες 1:300:00Ορσομάρσο - Μπόκα Τζούνιορς 1:2
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια
01:30Πατριόταζ - Μπουκαραμάνγκα 0:303:00Κίνδιο - Ενβιγκάντο 2:3
04:00Όντσε Κάλντας - Φορταλέζα 0:1
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Ζουκ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ 2:120:00Ετουάλ ντου Κονγκό - AS BNG 1:0
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:30Μπλέσινγκ - Γκρούπε Μπατζάνο 1:017:30Ρένεσανς - Κούγια 1:3
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
11:00Γκάνα U16 - Σερβία U16 5:113:30Κροατία U16 - Σουηδία U16 2:3
16:15Φινλανδία U16 - Ουρουγουάη U16 0:3
16:30Ρωσία U16 - Καζακστάν U16 1:0
17:00Τυνησία U17 - Λιβύη U17 1:1
20:00Αλγερία U17 - Αίγυπτος U17 1:1
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
13:00Ουζμπεκιστάν U18 Γ - Τουρκμενιστάν U18 Γ 9:116:00Τατζικιστάν U18 Γ - Ιράν U18 Γ 0:5
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
19:00Ίστρα 1961 - Σλάβεν Μπελούπο 3:0ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
16:50Γιαρούν - Βούκοβαρ 1991 2:218:00Σεσβέστε - Ντουμπράβα 1:1
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
18:00Κουστοσίγια - Κάρλοβατς 0:118:00Ντραγκοβόλιατς - Γιαντράν LP 0:0
ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ερμής Αραδίππου - ΠΟ Ξυλοτύμβου 2006 2:1ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
18:00Metta - Άουντα 1:3ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
19:00Ρεζέκνε - Βαλμιέρα 2 1:0ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:30Βιτέμπσκ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 1:020:30Δυναμό Μπρεστ - Ναφτάν 2:2
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
17:30Βόλνα Πινσκ - Λευκορωσία U17 3:0ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών
16:00Ρασίνγκ - Νεϊμέ 0:3ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
17:00BE1 NFA - BFA Βίλνιους 1:018:00Μπάμπρουνγκας - Μινίγια 0:0
18:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Εκράνας 1:2
19:00Νεπτούνας - Γκαρλιάβα 1:0
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
16:00Τσάο Πακ Κέι - Μόντε Κάρλο 3:0ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Πολίς - ΟΣ Μπουγκουνί 1:221:30Κίτα - USFAS Μπαμάκο 1:2
ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού
19:00Μάρσα - Ζουριέκ 0:0ΜΑΛΤΑ: Τσάλεντζ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:30Μσίντα - Ατάρντ 1:121:30Φγκούρα - Σβιέκι 1:1
ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα
21:00Ζενές Σπορτίβ Σουαλέμ - Μουλούντια Ουιντά 0:0ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
19:30Ντουάνε - Κσαρ 2:2ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
04:05Κανκούν - Aτλάντε 0:106:05Ζακατέκαζ Μινέρος - Λεονές Νέγκρος 0:0
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
19:00Κορεκαμίνος 2 - Οργκούλο Ρεϊνόζα 1:2ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
18:00Κερετάρο U23 - ΟΝΑΜ Πούμας U23 1:418:00Πουέμπλα U23 - Κλαμπ Αμέρικα U23 3:2
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
04:00Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ - Χουάρεθ Γ 1:006:10Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Πατσούκα Γ 3:4
ΜΙΑΝΜΑΡ: MNL Λιγκ Καπ
12:15Ρέινμποου - Σαν Γιουνάιτεντ 0:712:30Ρακίν Γιουνάιτεντ - Γκλόρι Γκολ 2:0
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:15Ντέρεν - Κβοντ 3:2ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00Φεροβιάρο Μπέιρα - Brera Tchumene 0:0ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
12:45Ραχματγκονί - Φόρτις 1:212:45Σεΐκ Ράσελ - Αμπαχανί Λίμιτιντ 0:1
ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
02:00Μπρίτονς Χιλ Γιουνάιτεντ - Πάρανταϊς 3:004:00Εμπάιρ - Ουέιμαουθ Γουέιλς 1:3
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
20:00Τάουνσιπ Ρόλερς - Οράπα Γιουνάιτεντ 1:1ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
18:00Ρέμο Σταρς - Νάιγκερ Τορνέιντοζ 3:0ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
15:001472 FC - Βάντρεζερ 3:017:00Σμαρτ Σίτι - Ρόβερς ΦΚ 1:0
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα
00:00Γιαλάπα - UNAN-Μαναγκούα 1:103:00Ντιριάνγκεν - Φερέτι 1:0
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα
00:00Ντιριάνγκεν U20 - Φερέτι U20 0:1ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες - Φάση Ομίλων
01:00Κομπρεσάλ (Χιλ) - Ταγιέρες Κόρντομπα (Αργ) 0:201:00Τσέρο Πορτένο (Παρ) - Φλουμινένσε (Bρα) 0:0
03:00Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ (Εκου) - Σάο Πάολο (Bρα) 0:2
03:00Παλεστίνο (Χιλ) - Μιλονάριος (Κολ) 3:1
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων
01:00Μετροπολιτάνος (Βεν) - Λανούς (Αργ) 0:201:00Νασιονάλ Ασουνσιόν (Παρ) - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο (Ουρ) 2:2
03:00Όλγουέιζ Ρέντι (Βολ) - Σέζαρ Βαλέγιο (Περ) 2:0
03:00Φορταλέζα (Bρα) - Μπόκα Τζούνιορς (Αργ) 4:2
05:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν (Κολ) - Ντεφένσα Τζουστίτσια (Αργ) 2:1
05:00Ντέλφιν (Εκου) - Ιντερνασιονάλ (Bρα) 1:2
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20 - Τελικό Γκρούπ
00:00Κολομβία U20 Γ - Βενεζουέλα U20 Γ 3:2ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
20:30Γκάλαξι - Σουάλοουζ 2:120:30Κέιπ Τάουν Σπερς - Ρίτσαρντς Μπέι 1:0
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ
16:00Μπλακ Λέοπαρντς - Όρμπιτ Κόλετζ 3:016:00Πρετόρια Κόλιζ - Άπινγκτον Σίτι 1:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:00Βίλεμ - Γκρόνινγκεν 1:121:00Γιόνγκ Άγιαξ - Ρόντα 1:1
21:00Γκράαφστσαπ - MVV Μάαστριχτ 3:0
21:00Καμπούρ - Ντόρντρεχτ 3:3
21:00Ος - Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ 1:1
21:00Φένλο - Ντεν Μπος 2:3
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
18:30Φέγενουρντ U18 - Άγιαξ U18 1:3ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα
02:15Μοτάγκουα - Ρεάλ Σοσιεδάδ 3:004:30Βικτόρια - Μάραθον 1:0
ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς
21:30Μπάκλεϊ - Τσιρκ ΑΑΑ 3:2ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
21:00Ζαλαεγκερζέγκ - Ακαδημία Πούσκας 1:0ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Μπαραρά Σίτι - UPDF 0:016:00Μπουσόγκα - Ουακίσο Τζάιαντς 2:1
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30Μέταλιστ Κάρκιβ - Κρεμίν 2:1ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Μινάι U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 3:112:00Ρουκχ Λβιβ U19 - Βέρες Ρίβνε U19 3:4
13:00Ντνίπρο-1 U19 - Δυναμό Κιέβου U19 1:6
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
17:00Σπορτίβο Καραπέγκουα - Ρούμπιο Νου 1:100:15Ντεπορτίβο Σαντανί - Φερνάντο ντε λα Μόρα 2:2
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Σπορ Χουνκάιο - Κάρλος Μανούτσι 1:0ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
23:00Ντεπ. Μουνισιπάλ Γ - Κάρλος Μανούτσι Γ 0:321:00Καντολάο Γ - Ντεφενσόρες Γ 0:1
23:30Σέζαρ Βαλέγιο Γ - Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ 0:0
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
19:00Πιάστ Γκλίβιτσε - Βάρτα Πόζναν 2:021:30Γιαγκιελόνια - Στσζέτσιν 2:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
21:30Βίσλα Κρακοβίας - Ποντμπεσκίτζιε 3:1ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
20:30Τσοΐνιτσε - Σαντέτσια 1:021:00Πογκόν Σιέντλτσε - Στέζιτσα 0:3
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
20:45Ούνια Σκιερνιέβιτσε - Πέλικαν 2:1ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
18:15Πογκόν Στσζέτσιν II - Σβιτ Σκόλβιν 0:4ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
16:30Σλέζα Βρότσλαβ - Καρίνα Γκούμπιν 1:1ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
20:45Βιαζόβνιτσα - Τσζάρνι Πολάνιετς 1:3ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
22:15Ζιλ Βιθέντε - Αρούκα 2:2ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Ακαντόμικο Βισέου U23 - Ρίο Άβε U23 5:213:00Πορτιμονένσε U23 - Μπράγκα U23 0:4
13:00Σάντα Κλάρα U23 - Λεϊσόες U23 0:0
18:00Φαρένσε U23 - Μάφρα U23 3:2
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Μπενφίκα U19 - Μπράγκα U19 4:1ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Πολίς - Μπουγκεσέρα 1:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Ντιναμό Βουκουρεστίου - Βολουντάρι 1:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Καλαράσι - Αφουμάτι 0:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ινάιντε - Γκλόρια Μπανεάσα 1:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Ποπέστι Λεορντένι - Δυναμό Βουκουρεστίου 0:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μουσελούλ Μουσκέλ - Μορένι 1:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Τσετάτε Ραζνόφ - Κιντς Τάμπα Μπρασόφ 2:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Σεπσί 2 - Μπρασόφ 2:3ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Βαλτσέα - Τσετάτεα 2:217:00Βεντίτα Κολονέστι - Βιτορούλ Νταέστι 2:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ουνιρέα Μπασκόφ - Καλιμανέστι 4:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού
14:00Βιτορούλ Σιμιάν - Ντέβα 2:3ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Γιούλ Πετροζάνι - Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι 0:517:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 2 - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 1:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αβαντούλ Περιάμ - Ινεού 3:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αβαντούλ Ρεγκίν - Τάργκου Μούρες 1898 0:117:00Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ - Βιτορούλ Κλουζ 2:3
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Σανατάτεα Κλουζ - Μπαΐα Μάρε 2:417:00Σάτου Μάρε - Βικτόρια Κάρεϊ 3:3
ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων
11:00Ουράλ U19 - Έρενμπουργκ U19 1:011:00Φάκελ Βορονέζ U19 - Τσερτάνοβο Μόσχας U19 1:1
13:00UOR 5-Γιεγκόριεφσκ U19 - Βάλτικα U19 0:0
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 - Λοκομοτίβ Μόσχας U19 0:7
15:00Ακμάτ Γκρόζνι U19 - ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 2:4
15:00Δυναμό Μόσχας U19 - Ροστόφ U19 1:2
15:00Ζενίτ U19 - Νίζνι Νόβγκοροντ U19 3:1
15:00Ρουμπίν Καζάν U19 - Στρογκίνο Μόσχας U19 2:0
17:00Σότσι U19 - Κράσνονταρ U19 0:1
17:00Σπαρτάκ Μόσχας U19 - Κονόπλεφ Ακάντεμι U19 1:0
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Χιλάλ - Αλ-Φατέχ 3:118:00Ντάμακ - Αλ-Τααβόν 0:1
21:00Αλ-Ιτιχάντ - Αλ Σαμπάμπ 1:3
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βόζντοβατς - Σπαρτάκ Σουμπότιτσα 0:0ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:00Τσουκαρίτσκι - Μλάντοστ 4:1ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
15:00Τορλάκ - Γιέντιστβο Σούρτσιν 1:216:00Στουντέντσκι Γκραντ - Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς 1:4
ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΜπαντάλ - Φριτάουν Σίτι -:-19:15ΑναβολήΡεάλ Ρεπάμπλικανς - Κολιφά Σταρς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ
21:45Ερντριεόνιανς - Νταντί Γιουνάιτεντ 0:0ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:30Μιχάλοβτσε - Μπάνκα Μπίστριτσα 2:0ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ - Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ 8:2ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:00Ιλιρίγια - Ταμπόρ Σεζάνα 2:0ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:45Μιντνίμο - Χίγκαν 2:3ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
20:00Έρεμπρο Συριάνσκα - Εσκιλστούνα 2:2ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
20:00Άνγκελχολμς - Λαντς 1:120:00Τορσλάντα - Τρολάταν 2:2
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
20:00Μπόντεν - Κίρουνα 1:0ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
20:00Σκόβντε - Λίντκεπινγκ 1:120:15Σάφλε - Χέρεσταντς 1:1
20:30Κονγκαχάλα - Γκοτιόντ 1:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
20:30Νάκα Ιλίρια - Εσκιλστούνα 1:120:30Σλέιπνερ - Νίκεπινγκ 1:2
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
20:00Λάντβετερ - Σαβεντάλενς 5:0ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
20:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Λίντκεπινγκ Γ 5:020:30Σούνανα Γ - Μάλμε Γ 0:2
ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Αλ-Ιτιχάντ Αλέπο - Ουατμπά 5:216:00Αλ Καραμά - Χορίγια 0:0
16:00Αλ-Σαχέλ - Τισρίν 0:2
16:00Φουτούα - Αλ Ουαντά 0:1
16:00Χοτίν - Γιαμπλέ 1:0
ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
16:00Ντοντόμα Γίγι - Κινοντόνι 1:0ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
14:30Ισταραβσάν - ΤΣΣΚΑ Πομίρ Ντουσανμπέ 0:116:00Κουκτός - Μπαρκσί Χισόρ 2:1
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00ASC Χαγιάμπ - Ντικχίλ 3:215:00ΑναβολήΑΣΑΣ - Πορτ -:-
17:30ΑναβολήCF GR/SIAF - ΑΣ Αρτά -:-
17:30Πορτ - Γκενταρμεριέ 2:2
19:30ΑναβολήASC Χαγιάμπ - Οπιτάλ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
20:00Ανταναντεμίρσπορ - Γαλατασαράι 0:3ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Φούλα Εντιφίς - Γκαζέλ 2:2ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
17:30Ουνίτσοφ - Ζλίνσκο 5:0ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
19:00Κλάντνο - Χρέμπεκ 2:0ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
19:30Μπάτοφ - Νόβι Γίτσιν 2:3ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
18:30Μότορλετ Πράγας Β - Ντόλνι Τσάμπρι 6:2ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
18:00Ίντερ Τούρκου - Εκενάς 2:1ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν
19:00Γιβάσκιλα - ΕΠΣ 3:1ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α
18:30Μιλικόσκι - Λάντεν Ρέιπας 3:119:00Ατλάντις 2 - Φουτούρα 0:2
19:00Πάλο-Πόγιατ - GrIFK 2:3
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
19:00TuWe - Μουσάν 0:1019:45Φις Γιουνάιτεντ - TPV Τάμπερε 1:3
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών
19:00ΠΚ-35 Βάνταα Γ - Ιλβ Γ 0:0Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.