ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 04.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
14:30Άρσεναλ - Μπόρνμουθ -:-17:00Μπέρνλι - Νιουκάστλ -:-
17:00Μπρέντφορντ - Φούλαμ -:-
17:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Νότινγκχαμ Φόρεστ -:-
19:30Μάντσεστερ Σίτι - Γούλβς -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
16:00Χάβρη - Στρασβούργο -:-18:00Μονακό - Κλερμόν -:-
20:00Μετς - Ρεν -:-
22:00Μπρεστ - Ναντ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Βέρντερ Βρέμης - Γκλάντμπαχ -:-16:30Βόλφσμπουργκ - Ντάρμσταντ -:-
16:30Μπορούσια Ντόρτμουντ - Άουγκσμπουργκ -:-
16:30Στουτγκάρδη - Μπάγερν Μονάχου -:-
19:30Κολωνία - Φράιμπουργκ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Ρεάλ Σοσιεδάδ - Λας Πάλμας -:-17:15Ρεάλ Μαδρίτης - Κάντιθ -:-
19:30Χιρόνα - Μπαρτσελόνα -:-
22:00Μαγιόρκα - Ατλέτικο Μαδρίτης -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Μόντσα - Λάτσιο -:-21:45Σασουόλο - Ίντερ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ
14:30Γουέστ Μπρομ - Πρέστον -:-14:30Ίπσουιτς - Χάντερσφιλντ -:-
14:30Κόβεντρι - ΚΠΡ -:-
14:30Λέστερ - Μπλάκμπερν -:-
14:30Λιντς - Σαουθάμπτον -:-
14:30Μίντλεσμπρο - Γουότφορντ -:-
14:30Μπέρμιγχαμ - Νόριτς -:-
14:30Πλίμουθ - Χαλ -:-
14:30Ρόδεραμ - Κάρντιφ -:-
14:30Σάντερλαντ - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ -:-
14:30Σουόνσι - Μίλγουολ -:-
14:30Στόουκ - Μπρίστολ Σίτι -:-
ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Πλέι Οφς
21:45Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Πήτερμπορο -:-ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς - Πλέι Οφς
17:30Μπράκλεϊ Τάουν - Μπόστον -:-ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Γουλβερχάμπτον U18 - Ντέρμπι U18 -:-13:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U18 - Έβερτον U18 -:-
13:00Μπράιτον U18 - Άστον Βίλα U18 -:-
13:00Σάντερλαντ U18 - Μίντλεσμπρο U18 -:-
13:00Στόουκ U18 - Μάντσεστερ Σίτι U18 -:-
13:00Τότεναμ U18 - Άρσεναλ U18 -:-
13:00Τσέλσι U18 - Νόριτς U18 -:-
14:00Γουέστ Μπρομ U18 - Ρέντινγκ U18 -:-
14:00Νιουκάστλ U18 - Λιντς U18 -:-
14:30Νότινγκχαμ U18 - Μπλάκμπερν U18 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
14:00Έβερτον Γ - Τότεναμ Γ -:-15:00Μπράιτον Γ - Άστον Βίλα Γ -:-
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30Καπάζ - Σαμγκαγίτ -:-18:30Καραμπάγκ - Νέφτσι Μπακού -:-
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Φάρκο - Ισμαΐλι -:-19:00Αλ Αχλί - Ελ Γκουνά -:-
19:00Ελ Ντακλέγια - Κεράμικα Κλεοπάτρα -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Σινταμά Μπουνά - Γουλάιτα Ντίκα -:-18:00Χαντιγιά Χοσανά - Φαζίλ Κενεμά -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
17:00Βλάζνια - Δυναμό Τιράνων -:-17:00Ερτζένι - Κούκσι -:-
17:00Λάτσι - Τίρανα -:-
17:00Παρτιζάνι - Σκεντερμπέου -:-
17:00Τέουτα - Εγνάτια -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία
17:00Απολόνια Φιέρ - Μπέσα -:-17:00Βόρα - Μπύλις -:-
17:00Ελμπασάνι - Μπεράτ -:-
17:00Κοράμπι Πεσκόπι - Μπουρέλι -:-
17:00Λούζνια - Καστριότι -:-
17:00Φλαμουρτάρι - Λούτζι -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
17:00JSM Τιαρέτ - ΣΚ Μεχερία -:-17:00Γκουίρ Αμπαντλά - Ουέντ Σλάι -:-
17:00Ελ Κεμίς - Άρμπα -:-
17:00Έουλμα - Μπορντί Μεναΐλ -:-
17:00Κέμις Ελ Κέτσνα - Τσέλγκουμ -:-
17:00Κολέα - ASM Οράν -:-
17:00Κρουμπ - Γκοζλάν -:-
17:00Μέντεα - Γκάλι Μασκάρα -:-
17:00Μλίλα - Ολυμπίκ Ακμπού -:-
17:00Μοσταγκάνεμ - Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ -:-
17:00ΜΣΠ Μπάτνα - Ανάμπα -:-
17:00Ουαργκλά - Ουέντ Μαγκράν -:-
17:00Τελαγκέμα - MO Κονσταντίν -:-
17:00Τεμουτσέντ - Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ -:-
17:00Χαράτς - ΚΑ Μπάτνα -:-
17:00Χουσεΐν Ντέι - ΡΚ Κούμπα -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας
23:00Αλτζέρ - Μπελούιζνταντ -:-ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00C.R.D. Λίμπολο - Λούντα Σουλ -:-17:00Μπράβος ντο Μακίς - Ακαδέμικα -:-
17:00Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Σαγκράντα -:-
17:30Ιντερκλούμπ - Πέτρο Ατλέτικο -:-
ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο
21:30Πας ντε λα Κάζα - Σάντα Κόλομα -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
23:00Αλμιράντ ε Μπράουν - Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο -:-23:00Αλντόσιβι - Τεμπερλέι -:-
23:00Άρσεναλ Σαραντί - Αγκροπεκουάριο -:-
23:00Ατλέτικο Ατλάντα - Τσάκο Φορ Έβερ -:-
23:00Γιμνάσια Μεντόζα - Ντεπορτίβο Μαΐπού -:-
23:00Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Μπράουν Αντρόγκε -:-
23:00Κίλμες - Αλβαράντο -:-
23:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Πατρονάτο -:-
23:00Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Ντεπορτίβο Μορόν -:-
23:00Κολόν Σάντα Φε - Αλμάγκρο -:-
23:00Ντεπορτίβο Μαντρίν - Ατλέτικο Ραφαέλα -:-
23:00Ντεφενσόρες Ουνίντος - Σαν Τέλμο -:-
23:00Σαν Μαρτίν - Γκιγιέρμο Μπράουν -:-
23:00Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Ολ Μπόιζ -:-
23:00Σαν Μιγκέλ - Κλαμπ Α. Γκουέμες -:-
23:00Ταγιέρες Εσκαλάντα - Ρασίνγκ Κόρντομπα -:-
23:00Τσακαρίτα Τζούνιορς - Τριστάν Σουάρεζ -:-
23:00Φέρο Καρίλ Οέστε - Χιμνάσια Χουχούι -:-
23:00Χιμνάσια γ Τίρο - Νουέβα Σικάγο -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Αργεντίνο ντε Κίλμες - Ντοκ Σουντ -:-23:00Βίγια Νταλμάιν - Αργεντίνο ντε Μέρλο -:-
23:00Κανουέλας - Ακασούζο -:-
23:00Κομιουνικασιόνες BςAς - Βίγια Σαν Κάρλος -:-
23:00Λαφερέρ - Εξουρσιονίστας -:-
23:00Λινιέρ - Σπορτίβο Ιταλιάνο -:-
23:00Λος Αντές - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο -:-
23:00Μίντλαντ - UAI Ουργκίζα -:-
23:00Ντεπορτίβο Αρμένιο - Φλαντρία -:-
23:00Ντεπορτίβο Μέρλο - Σατσατσίπας -:-
23:00Φίνιξ - Κολεγκιάλες -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
23:00Αργεντίνο ντε Ροζάριο - Ντεφ. ντε Καμπαθέρες -:-23:00Γιουπανκούι - Βικτοριάνο Αρένας -:-
23:00Ζούστο Ζοζέ ντε Ουρκουίθα - CSR Εσπανιόλ -:-
23:00Ιτουζάινγκο - Λουγκάνο -:-
23:00Κλαμπ Λουϊάν - Κλεϊπόλ -:-
23:00Μπερατζατέγκουι - Λεάντρο Ν. Άλεμ -:-
23:00Ντεπορτίβο Μουνίς - Σεντράλ Κόρντομπα -:-
23:00Ντεπορτίβο Παραγκουάιο - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ -:-
23:00Πορβενίρ - Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ -:-
23:00Ρεάλ Πιλάρ - Άτλας -:-
23:00Σπορτίβο Μπαράκας - Σεντράλ Μπαλεστέρ -:-
23:00Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Πουέρτο Νουέβο -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
23:00Έβερτον Λα Πλάτα - Προβιντσιάλ -:-23:00Εζέιζα - Εστρέλα ντε Μπερίσο -:-
23:00Εστρέλα Ντελ Σουρ - Ναούτικο Χακοάι -:-
23:00Μπαράνκας - Ατλέτικο Πιλάρ -:-
23:00Μπελγκράνο Τζάρατε - Χουβεντούτ ντε Μπερνάλ -:-
23:00Ντεπορτίβο Μπεταλούργκικο - Ντεπορτίβο Καμιονέρος -:-
23:00Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν - Ντεφενσόρες ντε Γκλέφ -:-
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Νόα - Αλασκέρτ -:-ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Αντρανίκ - Λερναΐν Αρτσάκ -:-15:00Αραράτ 2 - Γκαντζασάρ -:-
15:00Αραράτ-Αρμενίας 2 - Ονόρ -:-
15:00Σίρακ 2 - Νικάρμ -:-
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Επίπεδο Νικητών
03:00Εστρέλα - Ρασίνγκ Κλαμπ Αρούμπα -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ - Πλέι Οφς
12:45Σίδνεϊ - Μακάρθουρ -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ -:-10:45Μονάρο Πάνθερς - Τάιγκερς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
07:30Μάιτλαντ - Τσαρλστάουν Ατζούρι -:-07:30Νιού Λάμπτον - Λάμπτον Τζάφας -:-
09:30Κούκς Χιλ Γιουνάιτεντ - Έτζγουορθ Ιγκλς -:-
09:30Νιουκάστλ Ολύμπικ - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ -:-
10:30Βαλεντίν - Μπροαντμίντοου -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
09:30Σάδερλαντ Σαρκς - Ροκντέιλ Ίλιντεν -:-11:30Σεντ Τζόρτζ Σεντς - Σίδνεϊ Ολύμπικ -:-
12:00Μαρκόνι Στάλιονς - Χιλς Μπράμπιζ -:-
12:00Μπλακτάουν Σίτι - NWS Σπίριτ -:-
12:15Σεντ Τζορτζ Σίτι - Μάνλι Γιουνάιτεντ -:-
10:30ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ - Σίδνεϊ U23 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
08:30Μόντμπουρι Τζετς - Μπέογκραντ -:-08:30Πάρα - Αδελαΐδα Ολύμπικ -:-
10:30Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ U23 - Αδελαΐδα Κόμετς -:-
10:30ΝΕ Μέτρο Σταρς - Σάουθ Αδελαΐδα -:-
13:00Κρόιντον - Αδελαϊδά Σίτι -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας
07:00Σάουθ Χόμπαρτ - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ -:-07:30Κλάρενς Ζέμπραζ - Γκλένορκι Νάιτς -:-
09:30Κίνγκμπορο Λάιονς - Ντέβονπορτ -:-
09:30Λόνσεστον Γιουνάιτεντ - Λόνσεστον -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
06:00Γκριν Γκάλι - Σεντ Άλμπανς -:-09:00Νότια Μελβούρνη - Άβοντεϊλ -:-
10:00Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς - Νταντενόνγκ Σίτι -:-
10:00Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ - Μάνινγκχαμ Γιουνάιτεντ Μπλουζ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας
10:00Γουέστερν Νάιτς - Μπέισγουότερ -:-10:00Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ - Αρμαντέιλ -:-
10:00Ολύμπικ Κίνγκσγουεϊ - Περθ -:-
10:00Στέρλινγκ Μασεντόνια - Περθ Ρέντσταρ -:-
10:00Φλόριτ Αθήνα - Μπαλκάτα -:-
10:00Φρεμάντλ Σίτι - Περθ Γκλόρι U23 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κάπιταλ Πρέμιερ Λιγκ
06:00Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Canberra Juventus -:-07:15Ουάγκα Σίτι Ουόντερερς - Κανμπέρα Ουάιτ Ιγκλς -:-
08:00Belconnen Utd. - Άνου -:-
08:00Μπρινταμπέλα Μπλουζ - Κουένμπεγιαν Σίτι -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νόρδερν NSW Στέιτ Λιγκ
07:30Thornton Redbacks - Σίνγκλετον Στράικερς -:-07:30Τορόντο Αβάμπα Σταγκς - Καΐμπα -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
11:30Νόρδερν Τάιγκερς - Ντάνμπαρ Ρόβερς -:-12:00Mt Druitt Town - Χακόα Σίδνεϊ -:-
12:00UNSW - Μπουλς Ακάντεμι -:-
12:00Ίντερ Λάιονς - ΣΝ Ρέιντερς -:-
12:00Μπανκστάουν - Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς -:-
12:00Μπλακτάουν Σπάρτανς - Μακάρθουρ Ραμς -:-
12:00Ρίνταλμερ Λάιονς - Ντάλγουιτς Χιλ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ
08:30Fulham Utd. - Γουέστ Αδελαΐδα -:-08:30Αδελαΐδα Βίκτορι - Βάιπερς Αδελαΐδας -:-
08:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαΐδα Κόμπραζ -:-
08:30Μπλου Ιγκλς - Γουέστερν Στράικερς -:-
08:30Πλέιφορντ Πάτριοτς - Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλα -:-
08:30Σταρτ Λάιονς - Salisbury Utd. -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Νόρδερν Τσάμπιονσιπ
05:00Λόνσεστον Γιουνάιτεντ U21 - Λόνσεστον U21 -:-07:30Burnie Utd. - Νόρδερν Ρέιντζερς -:-
07:30Σόμερσετ - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ U21 -:-
09:30Ούλβερστοουν - Ντέβονπορτ U21 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Σάουδερν Τσάμπιονσιπ
07:15Νιού Τάουν Ιγκλς - Hobart City -:-07:30Hobart Utd. - Ολύμπια Ουόριορς -:-
07:30South East Utd. - Γκλένορκι Νάιτς U21 -:-
07:45Ταρούνα - Πανεπιστήμιο Τασμανίας -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
08:00Λάνγκβαριν - Νορθκότ Σίτι -:-10:30George Cross - Νορθ Γκιλόνγκ -:-
11:15Γουεριμπί Σίτι - Μπεντλέιτ Γκρινς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: WA Στέιτ Λιγκ
10:00Gwelup Croatia - Ντιανέλα Ουάιτ Ιγκλ -:-10:00Murdoch Melville - Σουμπιάκο -:-
10:00UWA Νέντλαντς - Κίνγκσλεϊ Ουέστσαϊντ -:-
10:00Κόκμπερν Σίτι - Γκόσνελς Σίτι -:-
10:00Μαντούρα Σίτι - Joondalup Utd. -:-
10:00Σορέντο - Ρόκινγκχαμ Σίτι -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Α-Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
09:15Μέλμπουρν Σίτι Γ - Σίδνεϊ Γ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Άλταχ - Βόλφσμπεργκερ -:-18:00Λιτς - Τιρόλ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
15:30Χορν - Μπρέγκετζ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
16:30Ντόνοφελντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης (Ερασ.) -:-17:00Μάουερβεκ - Λέομπεντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:00Βάιντορφ Σεντ Άννα - Γκλάισντορφ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:30Ραϊχενάου - Βαλς-Γκρούναου -:-16:30Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Χόχενεμς -:-
18:00Γιόχαν - Ρανκβέιλ -:-
18:00Ιμστ - Ρόδις -:-
18:00Ντορνμπάιρνερ - Μπισχοφσόφεν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
18:00Χαμπτούμ - Κοφιντίς -:-18:30Μαργαρέθεν - Ράντερσντορφ -:-
19:00Τόεκομστ Μπορσμπέκε - Σάτεντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
18:00Άτους Φέρλαχ - Βόλκερμαρκτ -:-18:00Μπλέιμπουργκ - Ντονάου Κλάγκενφουρτ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
16:00Κιλμπ - Νόισταντ -:-17:15Όρτμαν - Σεντ Πήτερ ιν ντερ Ο -:-
17:30Ρετζ - Κέτινγκμπρουν -:-
19:00Κόρνεμπεργκ - Βαϊντχόφεν/Τάγια -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
18:00Ασκ Σεντ Βαλεντίν - Χόγκο Ουέλς II -:-18:00Εντελβάις - Πρεγκαρτέν -:-
18:00Μπαντ Ισκλ - Σάλερμπακ -:-
18:00Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς - Μπαντ Λεονφέλντεν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
16:00USK Ανίφ - Πουχ -:-18:00Μπούρμους - Έγκεντορφ -:-
18:00Στρασβάλκεν - Γκέλινγκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Βόλντερς - Φούγκεν -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
14:00Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) - Χοχστ -:-17:00Αντμίρα Ντόρνμπερν - Λότερακ -:-
17:00Λουστενάου - Χαρντ -:-
18:00Αλμπερσβέντε - Γκοφίς -:-
18:00Χόρμπραντζ - Ρότενμπεργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
15:00Σπορτγιούνιον Μάουερ - Σλόβαν Χακ -:-17:00ASV 13 Βιέννης - Βινερμπέργκερ -:-
17:00A XIII-Όχοφ Σέντερ - Βιέννη 1980 -:-
17:00Ντιναμό Χέλφορτ - Ντονάου -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
15:00Μπέργκχαϊμ Γ - Άλταχ/Βόντερλαντ Γ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00RWDM - Σαρλερουά -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
19:15Μαλίν - Γάνδη -:-ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Σερκλ Μπριζ - Γκενκ -:-ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
20:30Ντέσελ - OC Σαρλερουά -:-21:00Κάπελεν - Βιρτόν -:-
21:00Λέουβεν Β - Αντβέρπ Β -:-
21:00Λόκερεν-Τέμσε - ΟΡΣΛ Βίσε -:-
21:00Ναμούρ - Γάνδη Β -:-
21:00ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ - Κνόκε -:-
21:00Σεντ Ελουάζ - Τινέ -:-
21:00Χούγκστρατεν - Χάιστ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
20:30Λα Σαλαμίν - Ουνιόν Ροσεφορτουάζ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
20:00Μαλίν Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ -:-ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
14:30Γάνδη Γ - Μπριζ Γ -:-14:30Λίβεν Γ - Άντερλεχτ Γ -:-
20:00Σταντάρ Λιέγης Γ - Γκενκ Γ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική - Γυναίκες
16:30Μολντάβο Γ - Σταντάρ Λιέγης II Γ -:-18:00Άαλστ Γ - Μπριζ II Γ -:-
18:00Άντερλεχτ II Γ - Γάνδη II Γ -:-
18:00Γκενκ II Γ - Άλκεν Γ -:-
18:00Λίβεν II Γ - Φάμκε Μέρκεμ Γ -:-
18:00Μονς Γ - RFC Λιέγη Γ -:-
18:00Σάστρε Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ II Γ -:-
20:00Βέστερλο Γ - Τίενεν Γ -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
23:00Ίντερ ντε Μπαρίνας - Ουνιβερσιδάδ Σεντράλ -:-23:00Λα Γκουαΐρα - Μετροπολιτάνος -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: V.Λιγκ 1
13:00Νγκέ Αν - Χανόι -:-14:00Μπιν Ντουόνγκ - Καν Χόα -:-
14:00Ταν Χόα - Μπιν Ντιν -:-
15:15Κονγκ Αν - Ναμ Ντιν -:-
15:15Χάι Φονγκ - Χο Τσι Μιν -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
12:00Ντονγκ Θαπ - Λονγκ Αν -:-ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL
18:00Μπασκίμι - Πέλιστερ -:-18:00Μπελάσικα - Βάρνταρ Νεγκοτίνο -:-
18:00Νοβάτσι - Καραορμάν -:-
18:00Οσογκόβο - Σκόπιε -:-
18:00Όχριντ - Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα -:-
18:00Πομπέντα - Αρσίμι -:-
18:00Σάσα - Κοζούν Γκεβγκέλια -:-
18:00Τέτεκς - Μπέσα 1976 -:-
ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο
16:30Κλίφτονβιλ - Λίνφιλντ -:-ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
16:00Βελέζ Μόσταρ - Ποσούσιε -:-16:00Ζβιγιέζντα 09 - Ίγκμαν Κόνιτς -:-
16:00Ζελιέζνιτσαρ - Τάζλα Σίτι -:-
16:00Ζρινιέσκι - Μπρίγιεκ -:-
16:00Μπόρακ Μπάνια Λούκα - NK GOSK Γκαμπέλα -:-
16:00Σλόγκα Ντομπόι - Σαράγεβο -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
18:00Γιεντίνστβο Μπιχάτς - Μλάντοστ DK -:-18:00Γκραντίνα Σρεμπρένικ - Σταπτσάνιτσα -:-
18:00Κακανί - Γκράντατσα -:-
18:00Μπανόβιτσι - Χαντζίτσι -:-
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Τόμισλαβ -:-
18:00ΜΦΚ Σιμ Μπο - Γκόρνι Ράχιτς -:-
18:00Σλόμποντα - Γκοράζντε -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
17:30Κοζάρσκα Ντούμπιτσα - Μρκόνιτς Γκραντ -:-17:30Κοτζάρα - Ντρίνα Ζβόρνικ -:-
17:30Λιούμπιτς Πρνιαβόρ - Σουτιέσκα Φόκα -:-
17:30Μόντριτσα - Λέοταρ -:-
17:30Νεβέσινιε - Ομάρσκα -:-
17:30Πρίγεντορ - Μπάνια Λούκα -:-
17:30Ράντνικ Μπιγελίνα - Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα -:-
17:30Ρομάνιγια Πάλε - Φάμος Βοϊκόβιτσι -:-
17:30Σλάβιγια - Λάκτασι -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
22:00Κορίνθιανς - Φορταλέζα -:-22:00Φλουμινένσε - Ατλέτικο Μινέιρο -:-
00:30Μπραγκαντίνο - Φλαμένγκο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
01:00Παϊσαντού - Αβάι -:-02:30Κοριτίμπα - Σπορ Ρεσίφε -:-
23:00Τσαπεκοένσε - Αμέρικα ΜΓ -:-
00:00Βίλα Νόβα - Οπεράριο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
23:00Κονφιάνκα - Τομπένσε -:-23:00Ναούτικο Ρεσίφε - Υπιράνγκα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
21:00Γιακουιπένσε - Σεργκίπε -:-21:00Σάντο Αντρέ - Πατροτσινένσε -:-
21:30Ρεάλ Νοροέστε - Πορτουγκέζα -:-
22:00ΑΕ Άλτος - Μότο Κλαμπ -:-
22:00Ιγκουατού - Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ -:-
22:00Μαρανχάο - Ρίβερ-ΠΙ -:-
22:00Νόβα Ιγκουάτσου - Σέρα -:-
22:00Νόβο Χαμπούργκο - Κονκόρντια -:-
23:00ΑΣΑ - Πετρολίνα -:-
23:00Ιπατίνγκα - Ιταμπούνα -:-
23:00Πούσο Αλέγκρε - Σάο Ζοσέ EC -:-
23:00Τοκαντινόπολις - Καμέτα -:-
23:30ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Μαναουάρα -:-
23:30Χέρτσιλιο Λουζ - Αβενίντα -:-
00:00Άγκουα Σάντα - Μαρινγκά -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
23:00GE Μπάγκε - Φούτβιντα -:-23:00Άιμορε - Μονσούν -:-
23:00Βερανόπολις - Πάσο Φούντο -:-
23:00Γκάουτσο - GE Γκλόρια -:-
23:00Εσπορτίβο - Μπραζίλ ντε Φαρουπίλα -:-
23:00Ίντερ Σάντα Μαρία - Σάο Γκάμπριελ -:-
23:00Πελότας - Λαγεαντένσε -:-
23:00Φρεντερικένσε - EC Κρουζέιρο -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2
21:30Σέντρο Οέστε - Σάντα Ελένα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
22:00Ακάο - Ποκόν -:-22:00Παουλιστάνο - Ροντόπολις -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο 2
21:00Αϊμόρς - Νασιονάλ ντε Μουριάε -:-21:00Νορθ Εσπόρτε Κλούμπε - Καλντένσε -:-
21:30Τούπι-ΜΓ - Μπετίμ -:-
22:00Βαργκίνια - Μαμόρε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2
22:00Παρανά - Νασιονάλ ΠΡ -:-22:00Πατριόταζ - Λαράνια Μεκάνικα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
23:30Προγκρέσο - ΣΑΟ Ραϊμούντο RR -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
21:00Βιτόρια - Καπίτσαμπα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
14:00Βιτόρια U20 - SSA U20 -:-16:00Καμακαριένσε U20 - Εστρέλα ντε Μάρκο U20 -:-
21:00Γιακομπίνα U20 - Λεόνικο U20 -:-
21:00Γιπιράνγκα U20 - Γιακουιπένσε U20 -:-
21:00Γκραπιούνα U20 - Βιτόρια ντα Κονκουίστα U20 -:-
21:00Μπαΐα U20 - Χουαζεϊρένσε U20 -:-
21:00Μπαρτσελόνα U20 - Ιταμπούνα U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε U20
21:00Γκάμα U20 - Παρανόα U20 -:-21:00Γκρέμιο Βαλπαραΐσο U20 - Πλαναλτίνα U20 -:-
21:00Καναά U20 - Σαμαμπαϊά U20 -:-
21:00Λεγκιάο U20 - Λουτζιάνια U20 -:-
21:00Μποταφόγκο ΝΦ U20 - Τσεϊλαντένσε U20 -:-
21:00Ουναΐ DF U20 - Μπραζιλιένσε U20 -:-
21:00Ρεάλ Μπραζίλια U20 - Σαμαμπαένσε U20 -:-
21:00Σεϊλάντια U20 - Κάπιταλ ΝΦ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Αβάι U20 - Φιγκουεϊρένσε U20 -:-21:00Ίντε ντε Λάγκες U20 - Κριτσιούμα U20 -:-
21:00Μπρούσκε U20 - Χέρτσιλιο Λουζ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Γκοϊανιένσε U20 - Γκόιας U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
21:30ΑΑ Ιγκουάτσου U20 - Κάμπο Μουράο U20 -:-21:30Αζούριζ U20 - Γκρέμιο Μαρινγκά U20 -:-
21:30Αραουκάρια U20 - Αραπόνγκας U20 -:-
21:30Ατλέτικο Παραναένσε U20 - Παρανά Σ. Τ. Σ. U20 -:-
21:30Κάμπε U20 - Απουκαράνα U20 -:-
21:30Λοντρίνα U20 - Κασκαβέλ U20 -:-
21:30Οπεράριο PR U20 - Κοριτίμπα U20 -:-
21:30Πατριόταζ U20 - Αντράους Μπραζίλ U20 -:-
21:30Προυντεντόπολις U20 - Παρανά Κλουμπ U20 -:-
21:30Ρίο Μπράνκο PR U20 - Μπατέλ U20 -:-
21:30Ρολάντια U20 - Ιράτι U20 -:-
21:30Τσιανόρτε U20 - Σάο Γιοσίνσε U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00Κορίνθιανς U20 - Άστερ Ιτάκουα U20 -:-21:00Μπραγκαντίνο U20 - Μετροπολιτάνο U20 -:-
21:00Παλμέιρας U20 - Νασιονάλ ΣΠ U20 -:-
21:00Σάντος U20 - Μαουαένσε U20 -:-
21:00Σάο Πάολο U20 - Οσάσκο U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
16:00Σέντρο Λιμοεϊρένσε U20 - Πετρολίνα U20 -:-21:00Ατλέτικο Τόρες U20 - Σεντράλ U20 -:-
21:00ΚΑ Πόρτο U20 - Σεράνο U20 -:-
21:00Μπέλο Ζαρντίμ U20 - Ιπογιούκα U20 -:-
21:00Σάντα Φε U20 - Ίμπις Σπορτ Κλαμπ U20 -:-
21:00Σέτε ντε Σετέμπρο (ΠΕ) U20 - Γιάγκουαρ U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
17:00Κρουζέιρο Γ - Παλμέιρας Γ -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00Γιουβεντούντε Γ - Ντότσε Μελ Γ -:-22:303Β ντα Αμαζόνια Γ - ΟΝ Αλαγκοάνα Γ -:-
22:30Ρέμο Γ - Σπορ Ρεσίφε Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
23:00Ακάουα Γ - Βιτόρια Γ -:-23:00Βάσκο Ντε Γκάμα Γ - Πίντα Φεροβιάρια Γ -:-
23:00Κοριτίμπα Γ - Μπραζίλ ντε Φαρουπία Γ -:-
23:00Παραΐσο Γ - Βίλα Νόβα Γ -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2
16:00Οσέρ - Παρίσι -:-20:00Γκινγκάμπ - Σεντ Ετιέν -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
19:00Ρουέν - Νιόρ -:-ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο Γαλλίας Γυναίκες
16:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Φλερί 91 Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00Γκρόιτερ Φιρτ - Μπραουνσβάιγκ -:-14:00Όσναμπρικ - Σάλκε -:-
14:00Χάνσα Ρόστοκ - Καρλσρούη -:-
21:30Καϊζερσλάουτερν - Μαγδεβούργο -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
15:00Άουε - Αρμίνια Μπίλεφελντ -:-15:00Μόναχο 1860 - Μπορούσια Ντόρτμουντ II -:-
15:00Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ -:-
15:00Ούλμ 1846 - Βικτόρια Κολωνίας -:-
15:00Φράιμπουργκ II - Ρέγκενσμπουργκ -:-
17:30Σαντχάουσεν - Έσεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
14:00Αννόβερο 96 II - Γιέντελο -:-14:00Φόνιξ Λουμπέκ - Ντροχτέρσεν / Άσελ -:-
14:30Βέιτσε-08 - Σπελ-Βένχαους -:-
15:00Εϊμσμπούτελερ - Όλντενμπουργκ -:-
15:00Χαβέλσε - Άιντραχτ Νόρντερστεντ -:-
16:00Κίλια Κιέλ - Τετόνια Ότενσεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
14:00Ιένα - Αλτγκλιένικε -:-17:00Δυναμό Μπέρλινερ - Κότμπους -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Βέγκμπεργκ-Μπικ - Λίπσταντ -:-15:00Βίντενμπρουκ - Άαχεν -:-
15:00Βούπερταλ - Άλεν -:-
15:00Γκλάντμπαχ II - Φορτούνα Κολωνίας -:-
15:00Κολωνία II - Ομπερχάουζεν -:-
15:00Ντάρεν - Μποσόλτ -:-
15:00Σάλκε 04 II - Φορτούνα Ντίσελντορφ II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00Κόμπλεντζ - Μπάλινγκεν -:-15:00Μπάχλινγκερ - Χόφενχαϊμ II -:-
15:00Όφενμπαχ - Έσεν Κάσελ -:-
15:00Σκοτ Μάιντζ - Φούλντα-Λενέρζ -:-
15:00Φρίμπεργκ - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
15:00Άνσμπαχ 09 - Άουμπσταντ -:-15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Άουγκσμπουργκ II -:-
15:00Μπάμπεργκ - Μέμινγκεν -:-
15:00Μπουργκχάουζεν - Βίλτζινγκ -:-
15:00Νυρεμβέργη II - 1. Σβέινφουρτ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
14:00Βίσμαρ - ΤΒ Βερολίνου -:-15:00Ντιναμό Σβέριν - Στάακεν -:-
15:00Ρατενάου - Μάχλσντορφ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
15:00Κρίεσχοφ - Βερνιγκέροντε -:-15:00Λουντβιγκσφέλντερ - Πλόεν -:-
15:00Μότορ Μάριενμπεργκ - Μπισοφσβέρνταερ -:-
15:00Φρέιταλ - Μάγκντεμπεργκ II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
15:00Νιεμούνστερ - Χέιντερ -:-15:00Νιμούνστερ - Όλντενμπουργκ -:-
15:00Νόρντμαρκ Σάτρουπ - Ίντερ Τουρκσπόρ Κιέλ -:-
15:00Φλένσμπουργκ - Χόχενβεστεντ -:-
15:30Πρέζεν Ρέινφελντ - Τοντεσφέλντε -:-
16:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Βέιτσε-08 II -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
15:00Βολτμερσχάουζεν - Μπρινκούμερ -:-15:00Μπλόκντιεκ - Γκιστεμούντερ -:-
15:00Τούρα Βρέμης - Μπλούμενταλερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
15:00Ρέντεν - Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν -:-15:00Σόνινγκεν - Άιντραχτ Τσέλε -:-
16:00Εϊλβέζε - Μπέρσενμπρουκ -:-
16:00Ντέλμενχορστ - Ρότενμπεργκερ -:-
19:00Έμντεν - Χίλντεσχαϊμ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:00Τουρκσπόρ Ντόρτμουντ - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
15:00Γκίεσεν - Ντιετκίρχεν -:-15:00Μάρμπουργκ - Έντερσχαϊμ -:-
15:00Σταντάλεντορφ - Αλτζενάου -:-
15:30Μπαουτανάλ - Έρλενσι -:-
16:00Στέινμπαχ - Βαλντγκίρμες -:-
16:00Χανάου - Ουόλντορφ -:-
16:00Χάνφελντερ - Φέρνβαλντ -:-
17:00Φρίεντμπεργκ - Χανάουερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
14:00Γκόνσενχαϊμ - Κάρμπαχ -:-15:00Πιρμασένς - Βορμάτια Βορμς -:-
16:00Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν - Κόσμος Κόμπλεντζ -:-
16:30Άουερσμαχερ - Καϊζερσλάουτερν II -:-
16:30Μπομχόλντερ - Ένγκερς -:-
16:30Ντίεφλεν - Κούιερσιντ -:-
16:30Πφέντερσχαϊμ - Βαλντάλγκεσχαϊμ -:-
19:00Μπίτμπουργκ - RW Κόμπλεντζ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
16:00Κόμπουργκ - Γκέμπενμπαχ -:-16:00Μπάγερν Χοφ - Χανκόφεν-Χέιλινγκ -:-
16:00Νιουμάρκτ - Ίνγκολσταντ II -:-
16:00Ντόνοστοφ - Κόρνμπεργκ -:-
17:00Άμπτσουιντ - Έιχστατ -:-
17:00Σαμ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν -:-
17:00Φορτούνα Ρέγκενσμπουργκ - Βούρζμπουργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
12:30Κιρσανσέρινγκ - Νταϊσενχόφεν -:-15:00Ράιν/Λεχ - Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ -:-
15:00Χάιμστέτεν - Λάντσμπεργκ -:-
15:30Ισμάνινγκ - Τουρκσπόρ Άουγκσμπουργκ -:-
15:30Σοντχόφεν - Κίρχεϊμερ -:-
16:00Γκάντελφίνγκεν - Κότερν-Σεντ Μανγκ -:-
19:00Πιπινσριέντ - Νταχάου -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
15:00Μπάνανγκ - Ρόιτλινγκεν -:-15:00Νορμάνια Γκμουντ - VfR Μανχάιμ -:-
15:00Ράβενσμπουργκ - Ομπερακέρν -:-
15:00Σόνενχοφ Γκρόσασπακ - Μπίσινγκεν -:-
15:00Χολζχάουζεν - Πφόρζχαϊμ -:-
15:30Όφενμπέργκερ - Χόλενμπαχ -:-
16:3008 Βίλινγκεν - Γκόπινγκερ Σπορτβερέιν 1895 -:-
16:30Έσινγκεν - ΑΤΣΒ Μούτσελμπαχ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
19:00Έσεν - Χάμπορν -:-19:00Ουέρντινγκεν - Μελχάιμερ 97 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς
12:00Βέρντερ Βρέμης U19 - Γιένα U19 -:-12:00Χάνσα Ροστόκ U19 - Ντιναμό Δρέσδης U19 -:-
14:00Μπραουνσβάιγκ U19 - Αμβούργο U19 -:-
14:00Σαν Πάουλι U19 - Βόλφσμπουργκ U19 -:-
15:00Ουνιόν Βερολίνου U19 - Αννόβερο U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος
13:00Ίνγκολσταντ U19 - Άουγκσμπουργκ U19 -:-14:00Καρλσρούη U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 -:-
15:00Μπάγερν Μονάχου U19 - Σαντχάουσεν U19 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση
12:00Βικτόρια Κολωνίας U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
13:00Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ - Μπάγερν Μονάχου Γ -:-15:00Χόφενχαϊμ Γ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γ -:-
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μονς Κάλπε - Γιουρόπα Πόιντ -:-ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Ασάντε Κοτόκο - Λέγκον Σίτιζ -:-18:00Γκρέιτ Ολύμπικς - Μεντεάμα -:-
18:00Καρέλα - Νέισονς -:-
18:00Μπερεκούμ Τσέλσι - Χαρτς Οφ Όακ -:-
18:00Μπιμπιανί Γκολντ Σταρς - Μπέκεμ Γιουν. -:-
18:00Ρεάλ Ταμάλε Γιουνάιτεντ - Σαμαρτέξ -:-
18:00Χαρτς Οφ Λάιονς - Νσοατρεμάν -:-
ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
23:00ΑναβολήΚαμερονιέ - Χαρντ Ροκ -:-23:00Κουήνς Παρκ Ρέιντζερς - Σάμροκ -:-
23:00Μτ. Ριτς - Σεντ Τζονς -:-
23:00ΑναβολήΦοντενόι - Χαρντ Ροκ -:-
23:00Χάρικεϊνς - ΣΑΜ Σπάρτανς -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Σκίβε - Φρεμάντ Αμάγκερ -:-ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Βανλόσε - Γιούνγκ Μπόιζ -:-14:00Λάισενγκ - Σφμ-Ούρε -:-
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30VSK Άαρχους - Φρεμ -:-15:00Νέσμπυ - Ισόι -:-
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Θίστεντ Γ - Νάεστβεντ Γ -:-15:00Οντένσε Q Γ - B93 Γ -:-
15:30Έστερμπρο Γ - Άαλμποργκ Γ -:-
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:45Άαρχους Γ - Φορτούνα Χιόρινγκ Γ -:-16:00Μπρόντμπι Γ - Κέλντινγκ Γ -:-
ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Σαν Κριστομπάλ -:-ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
03:00Ορένσε - Ελ Νασιονάλ -:-21:00Κουμπαγιά - Μακάρα -:-
23:30Μουσούκ Ρούνα - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Γκρασχόπερς - Λωζάν Ούκι -:-ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Σερβέτ - Βίντερτουρ -:-21:30Λουγκάνο - Σεν Γκάλεν -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
16:00Μπιέλ Μπιέν - Λουγκάνο II -:-17:00Ζυρίχη II - Ετουάλ-Καρούζ -:-
17:00Λουκέρνη II - Ντελεμόντ -:-
17:00Μπρεϊτενρέιν - Σερβέτ U21 -:-
17:00Παραντίσο - Κριέν -:-
17:00Ράπερσβιλ - Μπαβουά -:-
18:00Βασιλεία II - Μπρούλ -:-
18:00Γιουνγκ Μπόιζ II - Σαμ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
18:00Εσαλένς - Κοφράν -:-18:00Μεϊρίν - Λε Σο-Ντε-Φοντς -:-
18:00Μόνθεϊ - Γκραντ-Σακονέ -:-
18:00Ομπερουάλις Νέιτερς - Τέρε Σέντε -:-
18:30Βεβέι - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς -:-
21:00Λωζάνη II - Σενουά -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
17:00Βόλεν - Μούτενζ -:-17:00Κένιζ - Κονκόρντια -:-
17:00Σολοτούρν - Εμενμπρούκ -:-
17:00Σοτζ - Μούνσινγκεν -:-
18:00Ροτκρούζ - Κουρτετέλ -:-
19:00Τούν II - Ντιετικόν -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
17:00Λινθ - Ταβερνέ -:-17:00Μπάλτζερς - Γκοσό -:-
17:00Ουζβίλ - Βέτσβιλ-Μπονστέτεν -:-
17:00Χονγκ - Έσεν -:-
18:00Ουίντερχουρ II - Κρεουζλίνγκεν -:-
18:00Φρέιενμπαχ - Τούγκεν -:-
19:00Γκρασχόπερ II - Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους -:-
19:00Κόσοβα - Μεντρίσιο -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
20:00Ράπερσβιλ Γ - Τούν Γ -:-20:00Σιόν Γ - Βιλ Γ -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
15:00Γιουνγκ Μπόιζ Γ - Γκρασχόπερ Γ -:-17:00Ζυρίχη Γ - Λουκέρνη Γ -:-
19:00Βασιλεία Γ - Σεν Γκάλεν Γ -:-
20:00Σερβέτ Γ - Ααράου Γ -:-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:00Σάντα Τέκλα - Γιοκόρο -:-ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Νόμε Γιουνάιτεντ - Κουρεσάαρε -:-17:00Νάρβα - Πάρνου Βάπρους -:-
19:00Πάιντε - Ταλίνα Κάλεφ -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
12:30Βίιμσι - Ταμπασαλού -:-12:30Έλβα - Ταλίν -:-
19:00Φλόρα U21 - Τάρτου Βέλκο -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
19:00Σάκου Σπόρτινγκ Γ - Πόλβα Λούτος Γ -:-ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)
15:00Γκβαρντίγια - Όσεαν Κερχ -:-16:00TSK Σιμφερόπολ - Ινκομπόρτ -:-
16:00Κιζιλτάς - Αλούστα-Κριμαία -:-
19:00Σπάρτα-ΚΤ - ΓΦΚ Γιάλτα -:-
ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00MUZA - Γκρην Μπάφαλοουζ -:-16:00ΑναβολήNAPSA Σταρς - Νκουαζί -:-
16:00ΑναβολήΜουτόντο Σταρς - Καμπουέ -:-
16:00Μουφουλίρα - Κονκολά -:-
16:00Νκανά - Κανσάνσι -:-
16:00Πρίζον Λέοπαρντς - Γκρην Ιγκλς -:-
16:00ΑναβολήΡεντ Άροουζ - Ζανακό -:-
16:00Τριντέντ - Νκουαζί -:-
16:00ΑναβολήΤριντέντ - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
16:00Φόρεστ Ρέιντζερς - Ζέσκο Γιουνάιτεντ -:-
ΖΑΜΠΙΑ: Άμπσα Καπ
13:30Καμπουέ - MUZA -:-15:30Ντσάνγκα Ρέιντζερς - Ρεντ Άροουζ -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:00Αμπτάλ Χίροουζ - Αλ Ουρούμπα -:-17:00Μασφούτ - Αλ Φουγιαϊρά -:-
17:10Αλ Νταφρά - Αλ-Τααβόν -:-
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
23:00Μέμφις - Τάμπα Μπέι Ράουντιζ -:-ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Βανκούβερ Ουάιτκαπς 2 -:-01:00Ίντερ Μαϊάμι II - Red Bulls Νέας Υόρκης 2 -:-
02:00Μινεσότα 2 - Σεντ Λούις Σίτι 2 -:-
02:30Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2 - Νιού Γιόρκ Σίτι II -:-
03:00Τάουν - Χιούστον Ντάιναμο 2 -:-
05:00Κολοράντο Ράπιντς 2 - Όστιν II -:-
20:00Νιού Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον II - Σικάγο Φάιρ II -:-
23:00Σινσινάτι 2 - Κράουν Λέγκασι -:-
00:00Τσατανούγκα - Ορλάντο Σίτι Β -:-
ΗΠΑ: USL Λιγκ 1
02:00Ρίτσμοντ Κίκερς - Ουάν Νόξβιλ -:-05:30Σέντραλ Βάλεϊ Φουέγκο - Σάρλοτ Ιντιπέντενς -:-
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
00:00Τζόρτζια Λάιονς - Κλαμπ ντε Λυών -:-ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
04:30Γιούτα Ρόιαλς Γ - Έιντζελ Σίτι Γ -:-05:00Ράιν Γ - Σαν Ντιέγκο Γουέιβ Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ - Σεταγκάγια Σφίντα Γ -:-07:00Μιγιαζάκι Γ - Χαριμάου Αλμπίον Γ -:-
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
20:45Μαάν - Αλ Ραμτά -:-ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
18:00Αλ Τζαουρά - Ναφτ Μισάν -:-18:00Αλ-Χουντόντ - Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια -:-
18:00Βαγδάτη - Ζακό -:-
18:00Καρμπαλά - Ντουχόκ -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών
16:00Σέλμπουρν Γ - Μποέμιανς Γ -:-18:00Σάμροκ Ρόβερς Γ - Πίμαουντ Γ -:-
19:00Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ Γ - ΝΛΡ Ουέιβς Γ -:-
20:00Ουέξφορντ Γ - Σλάιγκο Ρόβερς Γ -:-
21:35Κορκ Σίτι Γ - Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
17:00Χαφναρφιόρντουρ - Βέστρι -:-ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Λενγκιουντεϊλντίν
17:00Ντάλβικ/Ρεϊνίρ - Βεστμαναεϊάρ -:-ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Ρέινιρ - Αεγκίρ -:-17:00Σέλφος - Κορμάκουρ/Χβοτ -:-
17:00Φιαρνταμπίγκντ/Λέικνιρ - Βόγκαρ -:-
17:00Χάουκαρ - Χότουρ/Χούγκιν -:-
19:00Γκαρνταμπάερ - Φιαλαμπίγκντ -:-
19:00Όλαφσβικ - Βόλσουνγκουρ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Μιραντές - Βαγιαδολίδ -:-17:15Ουέσκα - Οβιέδο -:-
19:30Σανταντέρ - Έλτσε -:-
22:00Καρταγένα - Αλκορκόρν -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
18:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Β - Θέλτα Βίγκο Β -:-19:00Μπαρτσελόνα Β - Ταραζόνα -:-
19:00Σεστάο - Λα Κορούνια -:-
19:00Τερουέλ - Ουνιονίστας ντε Σαλαμάνκα -:-
20:00Ρ. Ουνιόν - Λεονέσα -:-
21:00Λογκρόνς - Φουενλαμπράντα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
17:00Μούρθια - Καστεγιόν -:-17:00Σανλουκουένιο - Αλκοϊάνιο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
18:00Μπάρτσια - Σπόρτινγκ Χιχόν Β -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
17:30Πασάια - Ουρντουλίθ -:-17:30Τούρινγκ ΚΕ - Λαγκούν Ονάκ -:-
19:30Σαν Ιγκνάτσιο - Ντουράνγκο -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
17:30Σιλά - Ρόντα -:-18:00Ατζενέτα - Πατακόνα -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
18:30Μπούργκος Β - Ατλέτικο Τορντεσίγιας -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 9
14:15Ατλέτικο Μελίλα - CP Αλμερία -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
17:30Μαγιόρκα Β - Αλαϊόρ -:-17:30Μερκαντάλ - Φελανίτς -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
17:00Εσκαμπάρτε - Μπετί Κοζκόρ -:-17:00Ομπερένα - Μπιντεζάρα -:-
17:00Χουάρτε - Αρντόι -:-
17:30Μπουρλάντες - Κορτές -:-
18:00Αλέσβες - Λερίνς -:-
19:00Μπετί Ονάκ - Τσιρμπονέρο -:-
19:00Σούμπιζα - Λαγκουνάκ -:-
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 18
19:00Μαρκαμάλο - Ταρανκόν -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Γ - Κόστα Αντέγε Τενερίφε Γ -:-17:00Βαλένθια Γ - Εϊμπάρ Γ -:-
19:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ - Βιγιαρεάλ Γ -:-
21:30Γρανάδα Γ - Μπαρτσελόνα Γ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Χαποέλ Χάιφα - Χάποελ Μπίερ Σέβα -:-20:00Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά - Μακάμπι Χάιφα -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μακάμπι Νετάνια - Χαποέλ Τελ Αβίβ -:-20:00Χαποέλ Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Ιερουσαλήμ -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Προβιβασμός - Πλέι Οφς
16:00Αταλάντα U23 - Τρέντο -:-16:00Γιουβέντους U23 - Αρέτζο -:-
16:00Γκούμπιο - Ρίμινι -:-
16:00Λενάγκο Σαλούς - Λουμετζάνε -:-
16:00Οντάτσε Τσερινιόλα - Τζιουλιάνο -:-
16:00Πεσκάρα - Ποντεντέρα -:-
16:00Πικέρνο - Κροτόνε -:-
16:00Ταράντο - Λατίνα -:-
16:00Τζιάνα Ερμίνιο - Βερτσέλι -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
16:00Έμπολι U19 - Σασουόλο U19 -:-16:00Ίντερ U19 - Βερόνα U19 -:-
16:00Λέτσε U19 - Μίλαν U19 -:-
16:00Μόντσα U19 - Φροζινόνε U19 -:-
16:00Μπολόνια U19 - Αταλάντα U19 -:-
16:00Ρόμα U19 - Λάτσιο U19 -:-
16:00Τζένοα U19 - Γιουβέντους U19 -:-
16:00Τορίνο U19 - Σαμπντόρια U19 -:-
16:00Φιορεντίνα U19 - Κάλιαρι U19 -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
15:30Αλεσάντρια U19 - Μπρέσια U19 -:-15:30Αλμπινολέφε U19 - Πάντοβα U19 -:-
15:30Κοζέντσα U19 - Τερνάνα U19 -:-
15:30Κόμο U19 - Ουντινέζε U19 -:-
15:30Μονόπολι U19 - Μπενεβέντο U19 -:-
15:30Μπάρι U19 - Κροτόνε U19 -:-
15:30Νάπολι U19 - Άσκολι U19 -:-
15:30Περούτζια U19 - Πίζα U19 -:-
15:30Πεσκάρα U19 - Παλέρμο U19 -:-
15:30Ρετζιάνα U19 - Kρεμονέζε U19 -:-
15:30Σουντιρόλ U19 - Πάρμα U19 -:-
15:30ΣΠΑΛ U19 - Βενέτσια U19 -:-
15:30Σπέτσια U19 - Σαλερνιτάνα U19 -:-
15:30Τσεζένα U19 - Εντέλα U19 -:-
15:30Τσιταντέλα U19 - Βιτσέντζα U19 -:-
15:30Φεραλπισάλο U19 - Ρενάτε U19 -:-
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
12:00Ζενίς - Γιελιμάι Σεμέι -:-12:00Κιζιλζάρ - Τουράν -:-
14:30Καϊράτ Αλμάτι - Ατυράου -:-
14:30Τόμπολ - Ζέτισου -:-
17:00Ακτόμπ - Αστάνα -:-
ΚΑΜΠΟΤΖΗ: CPL - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Πνομ Πεν Κράουν - Βισάκα -:-14:00Σβάι Ριένγκ - Μποένγκ Κετ -:-
ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
04:00Κάβαλρι - Βανκούβερ -:-ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00KCB - Καριομπάνγκι Σαρκς -:-15:00ΑΠΣ Μπόμετ - Γκορ Μαχία -:-
15:00Κακαμέγκα Χόουμποϊζ - Πολίς -:-
15:00Μουχορόνι Γιούθ - Μπίντκο Γιουνάιτεντ -:-
15:00Σοφαπάκα - Σαμπάνα -:-
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
15:00Ασάντ - Γκούσι -:-15:00Καγιάντο - Μομπάσα Ελίτ -:-
15:00Λουάντα Βίλα - Μάρα Σούγκαρ -:-
15:00Μάλι Τσίλντρενς Φάμιλι - Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ -:-
15:00Ματάρ Γιουν. - Ντίμπα Πάτριοτς -:-
15:00Μομπάσα Σταρς - Μιγκόρι -:-
15:00Μουλέμπε Γιουνάιτεντ - Κίμπερα -:-
15:00Νάιβας - Βίχιγκα Μπούλετς -:-
15:00Νταραγιάνι Γκόγκο - Σιμπιλβέτ -:-
15:00Ρέινμποου - Κισούμου Ολ-Σταρς -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
14:35Κινγκντάο Ουέστ Κόαστ - Σαντόνγκ Ταϊσάν -:-15:00Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν - Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ -:-
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
10:00Γανμπιάν Λονγκντίνγκ - Χεϊλονγκιάνγκ Άις Σίτι -:-10:30Ντάλιαν Γινγκμπό - Γκουάνγκτζου -:-
10:30Φοσάν Νανσί - Γούζι Γούγκου -:-
14:30Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς - Γουνάν Γουκούν -:-
14:30Τσονγκίνγκ Τονιανγκλόνγκ - Σούτζου Ντόνγκβου -:-
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
10:00Ταϊάν Τιανκουάνγκ - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι -:-11:00Κουανζού Γιασίν - Σανγκάι Πορτ Β -:-
11:00Σένζεν Τζούνιορς - Γκουανγκζί Χενγκτσέν -:-
13:00Χάικου Μίνγκτσενγκ - Χουνάν Μπίλοουζ -:-
14:30Γκουανγκζί Λανάνγκ - Γιανγκζί Νταρκ Χορς -:-
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
10:00Γουχάν Γιανγκντά Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ -:-10:00Σαανξί Τσανγκάν Γ - Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ -:-
14:35Χαϊνάν Κιονγκζόνγκ Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ -:-
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:00Αλιάντζα Πετρολέρα Γ - Ατλέτικο Νασιονάλ Γ -:-23:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν Γ - Κορτουλούα Γ -:-
23:00Μιλονάριος Γ - Σάντα Φε Γ -:-
23:00Ντεπορτίβο Κάλι Γ - Λα Εκιδάδ Γ -:-
23:00Ντεπορτίβο Πάστο Γ - Ρεάλ Σανταντέρ Γ -:-
23:00Ντεπορτίβο Περέιρα Γ - Κουκουτά Γ -:-
23:00Τζούνιορ Γ - Αμέρικα ντε Κάλι Γ -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00AS BNG - Ζουκ -:-17:00Λέοπαρντ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-
17:00Νάθαλις - Κόντζο -:-
20:00Ετουάλ ντου Κονγκό - Οτόχο ντ'Ογιο -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Τσινκούνκού - Μπλέσινγκ -:-16:30Σάνγκα Μπαλέντε - Πάντα -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Μαζέμπε - Σεντ Ελουά Λουποπό -:-ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά - Γυναίκες
12:00Αζερμπαϊτζάν U17 Γ - Καζακστάν U17 Γ -:-12:30Κροατία U16 Γ - Ελλάδα U16 Γ -:-
18:30Ουγγαρία U16 Γ - Ισραήλ U16 Γ -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα ντε Ασένσιο - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
23:00ΑΝΡ Γιρακάλ - CS Ουρουγουάη -:-23:00Εσκορπιόνες - Σάντα Άνα -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Σλάβεν Μπελούπο - Γκόριτσα -:-20:30Όσιγιεκ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
15:50Σιμπένικ - Γιαρούν -:-18:00Ντουμπράβα - Οριγιέντ -:-
18:00Τσιμπάλια - Σολίν -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
16:00Μπιέλοβαρ - Κουστοσίγια -:-18:00Γιαντράν LP - Ράντνικ Κριζέβτσι -:-
18:00Γκρόμπνιτσαν - Μαρσόνια -:-
18:00Κρκ - Ντραγκοβόλιατς -:-
18:00Ντούγκο Σέλο - Γιάντραν Πόρετς -:-
18:00Τρνιέ - Ζντράλοβι -:-
18:00Χρβάτσε - Οπατίγια -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
13:00Ρίγα 2 - Άλμπερτς -:-15:00Βαλμιέρα 2 - ΑΦΑ Ολαΐν -:-
18:00Ρίγκας Φουτμπόλα Σκόλα 2 - Όγκρε Γιουνάιτεντ -:-
19:00Σκάνστε - Ρεζέκνε -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: Κύπελλο Λετονίας
16:00Μπέμπρι - JFC Viola -:-ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα Γυναίκες
13:00Άουντα Γ - Ρίγα Γ -:-14:00Λιεπάγια Γ - Ρίγκας Γ -:-
15:00Ρίγα Γ - Ολέν Γ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30Ναφτάν - Γκόμελ -:-16:30Σλατσκ - Σλάβια Μοζίρ -:-
18:30Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Δυναμό Μπρεστ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
13:00Σλόνιμ-2017 - Μαξλάιν -:-14:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 - Ενεργκέτικ-BGU -:-
15:00Μπελσίνα - Τορπέντο Ζοντίνο 2 -:-
16:30ΜπαμΠρόμ Γκομέλ - Βόλνα Πινσκ -:-
17:00Λευκορωσία U17 - Νίβα Ντολμπίζνο -:-
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Ηττημένων
16:00Αλ Σαχέλ - Αλ Χικμά -:-ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Αλ ακντάρ - Αλ Αχλί Βεγγάζης -:-17:00Αλ Μουρόι - Αλ-Ανβάρ -:-
17:00Αλ Σαντάκα - Αλ Χιλάλ Μπενγκατζί -:-
17:00Αλ-Σουκούρ - Αλ Τααβούν -:-
17:00Αλ Ταχαντί - Αλ-Νασρ -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
12:00Εκράνας - BE1 NFA -:-14:00BFA Βίλνιους - Ριτεριάι -:-
16:00Κάουνο Ζαλγκίρις 2 - Μπάνγκα 2 -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο
18:00Statyba-Sendvaris - Γιόναβα -:-ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ
15:30Καμούζου Μπάρακς - Μπάνγκβε Ολ Σταρς -:-15:30Μζούζου Σίτι - Μόγιαλ Μπάρακς -:-
15:30Μπάκα Σίτι - Σίλβερ Στράικερς -:-
15:30Μπιγκ Μπούλετς - Μάιτι Ουόντερερς -:-
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα
20:00Άρσεναλ Τιβάτ - Μπουντούτσνοστ -:-20:00Γιέζερο - Μλάντοστ -:-
20:00Γιέντινστβο - Μόρναρ -:-
20:00Ρούνταρ - Ντέσιτς -:-
20:00Σουτιέσκα Νίκσιτς - ΟΦΚ Πέτροβατς -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
23:00Κλαμπ Λεόν U23 - Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 -:-23:00ΟΝΑΜ Πούμας U23 - Κρούζ Αζούλ U23 -:-
23:00Πουέμπλα U23 - Πατσούκα U23 -:-
23:00Χουάρεθ U23 - Νεκάξα U23 -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
02:00Νεκάξα Γ - Ατλέτικο Σαν Λουίς Γ -:-02:00Πουέμπλα Γ - Τολούκα Γ -:-
04:06Άτλας Γ - Κρούζ Αζούλ Γ -:-
06:00Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Κλαμπ Λεόν Γ -:-
21:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Κερετάρο Γ -:-
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Κανγκαρίντ - Ουλαανμπαατάρ -:-14:15Φάλκονς - Μπρέρα Ιλτς -:-
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Σάζαν - Victoria -:-ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Πετροκούμπ - Ντάτσια Μπουιουτσάνι -:-18:00Σερίφ Τιράσπολ - Μιλσάμι -:-
20:00Μπάλτι - Ζίμπρου Κισινάου -:-
ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Μπανγκλαντές Πολίς - Ραχματγκονί -:-13:00Φόρτις - Σεΐκ Ράσελ -:-
14:45Μπασουντάρα Κινγκς - Αμπαχανί Λίμιτιντ -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00JAK - Ετουάλ Φιλάντες -:-18:00Αζίζα - Ντιέφα -:-
18:00Αντίντια - Αβράνκου Όμνισπορ -:-
18:00ΑΣΒΟ - Αϊνόβνι -:-
18:00Ντιναμίκ Ντζουνγκού - Τονέρ -:-
18:00Ουίντα - Πολίς -:-
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Εσπουάρ - ΑΣΠΑΚ -:-18:00Ντάντιε - Ρεκίνς -:-
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00VTM FC - Τάουνσιπ Ρόλερς -:-16:00Γουανένγκ Γκάλαξι - Ιλέβεν Έιντζελς -:-
16:00Οράπα Γιουνάιτεντ - Ματεμπέλε -:-
16:00Σούα Φλαμίνγκοουζ - Γκαμπορόν Γιουνάιτεντ -:-
16:00Χόλυ Γκοστ - Πολίς XI -:-
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Ντουάνς - Ασφά Γιενεγκά -:-19:00Ραχίμο - Ετουάλ Φιλάντε -:-
19:00Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου - Μπόμπο-Ντιουλασό -:-
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Τόφτιρ - Ρούναβικ -:-20:00Στρέιμουρ - Βίκινγκουρ -:-
20:30Κλάκσβικ - 07 Βέστουρ Σόρβαγκουρ -:-
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
16:00B36 Τόρσαβν 2 - TB/FCS/Ρόιν -:-16:00Σουντουρόι - HB Τόρσαβν 2 -:-
16:00Χόιβικ - Αργκίρ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
19:00Μπραν - Ρόζενμποργκ -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν
17:00Βαλερένγκα - Μπρίνε -:-17:00Έγκερσουντς - Λιν -:-
17:00Λεβάνγκερ - Σόγκνταλ -:-
17:00Μιοντάλεν - Αάλεσουντ -:-
17:00Ράουφος - Ασάνε -:-
17:00Σάντνες Ούλφ - Μος -:-
17:00Στάμπαεκ - Κόνγκσβίνγκερ -:-
17:00Σταρτ - Ρανχάιμ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
15:00Χάουγκεσουντ - Νοτόντεν -:-16:00Λάισεκλοστερ - Χάντεν -:-
16:00Ορν - Χοντ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
15:00Γκρορούντ - Έιντσβολντ -:-15:00Κιέλσας - Φόλο -:-
16:00Σκιντ - Ούλ/Κίσα -:-
21:30Στιόρνταλς Μπλινκ - Τρόμσντάλεν -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
15:00Μπιάργκ - Ασκόι -:-15:00Ος - Φάνα -:-
15:00Σαντβίκεν - Φόρντε -:-
15:00Φρόια - Στορντ -:-
16:00Λοντερφιόρντ - Φλόρο -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15:00Βίντμπιαρτ - Πορς -:-16:00Βίγκορ - Σόλα -:-
16:00Μανταλσκαμεράτενε - Βίνταρ -:-
17:00Οντς 2 - Μπροντ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
15:00Όπσαλ - Νόρντστραντ -:-16:00Άσκερ - Γκάμλε Όσλο -:-
16:00Μπάερουμ - Φριγκ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
14:00Νάρντο - Λίλεστρομ 2 -:-16:00Μέλχους - Όρκλα -:-
16:00Μπιάσεν - Τριγκ/Λάντε -:-
16:00Τίλερ - Σουρναντάλ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
16:00Σκιέτεν - Λόρενσκογκ -:-16:00Φάνεφος/Βόρμσουντ - Γκιελεράσεν -:-
20:00Λοκομοτίβ Όσλο - Μπιορκελάνγκεν -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
13:30Φιλινγκσντάλεν - Φλόγια -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
15:00Ασάνε Γ - Βαλερένγκα Γ -:-15:00Λιν Γ - Στάμπαεκ Γ -:-
15:00Ρόα Γ - Άρνα Μπιόρναρ Γ -:-
17:45Στρόμμεν Γ - Κόλμποτν Γ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
14:00Οντς Γ - Άαλεσουντ Γ -:-16:00Χόνεφος Γ - Όβρεβολ Χόσλ Γ -:-
17:00Φιλινγκσντάλεν Γ - Βίκινγκ Γ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:30Γκόλντεν Άροουζ U23 - Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 -:-11:00Κάιζερ Τσίφς U23 - Σεκουκούνε U23 -:-
11:00Κέιπ Τάουν Σπερς U23 - Πόλοκουέιν U23 -:-
11:00Σουάλοουζ U23 - Στέλενμπος U23 -:-
13:00Ρόιαλ ΑΜ U23 - Αμαζούλου U23 -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο
16:00Τσίπα Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Πάιρετς -:-ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
08:30Σεούλ - Ουλσάν Χιουντάι -:-10:30Ποάνγκ Στίλερς - Γιεονμπούκ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
08:00Γκίμπο - Μπουτσεόν 1995 -:-10:30Τσουνγκνάμ Ασάν - Ανιάνγκ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
08:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Πάγιου Σίτιζεν -:-09:00Γκανγκνεούγκ - Ούλσαν Σίτιζεν -:-
09:00Γκιμχάε - Γιανγκπιεόνγκ -:-
09:00Τσουντσεόν - Νταεγκού 2 -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε
14:30Εξέλσιορ Μάασλουις - AFC -:-15:30Άσεν - Κονίνκλικε HFC -:-
15:30Κάτουικ - Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ -:-
15:30Λίζ - Σεβενίνγκεν -:-
15:30Νούρντβικ - ADO 20 Χίμσκερκ -:-
15:30Σπάκενμπεργκ - Κουίκ Μπόιζ -:-
15:30Χάρντενμπεργκ - Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ -:-
16:00Κοζάκεν Μπόιζ - GVVV -:-
16:30Γιονγκ Αλμέρ Σίτι - Ντε Τρέφερς -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:00DEM - DVS '33 Ερμέλο -:-15:00Σπάρτα Νίκερκ - Χούγκεβιν -:-
15:30RKAV Φόλενταμ - Γκενεμούιντεν -:-
15:30VV DOVO - Εεμντίκ -:-
15:30Μπάρεντρεχτ - Γκρόενε Στερ -:-
15:30Ρίνβογκελς - Hsc 21 -:-
15:30Στάπχορστ - Καμπόνγκ -:-
15:30Στεντόκο - TOGB -:-
16:00ODIN '59 - Χαρκεμάσε Μπόιζ -:-
16:00VVSB - USV Χέρκουλες -:-
16:00Ουρκ - Ισελμιρβόγκελς -:-
16:00Σπόρτλουστ - AWC -:-
17:00Ροσμάλεν - Μπαρόνιε -:-
19:00HV & CV Κουίκ - Κλοετίνγκε -:-
19:00UNA - Χόεκ -:-
19:00Μπλάου Γκιλ - GVV Γιούνιτας -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
16:00Καμπούρ U21 - Ναϊμέγκεν U21 -:-16:00Τβέντε/Χέρακλες U21 - Γκόου Εχέντ Ιγκλς U21 -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
13:00Άγιαξ U18 - Ουτρέχτη U18 -:-13:00Γκρόνινγκεν U18 - Βίλεμ U18 -:-
13:00Φέγενουρντ U18 - Αλκμάαρ U18 -:-
13:00Φίτεσε U18 - PSV Αϊντχόφεν U18 -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
14:00Μεζόκοβεζντ-Ζσόρι - Ζαλαεγκερζέγκ -:-16:30Ακαδημία Πούσκας - Κισβάρντα -:-
20:15Ουίπεστ - Ντιοσγκιόρι -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Νότιοανατολικά
12:00Βάσας II - Νταμπάς -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
17:00Σκεκσζάρντι Γ - Φερεντσβάρος Γ -:-17:30Ντιοσγκιόρι Γ - Φέχερβαρ Γ -:-
18:00ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ - Σζεντ Μιχάλι Γ -:-
18:00Σοροκσάρ Γ - Χαλαντάς Γ -:-
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Κύπελλο Ουγκάντας
15:00Pajule Lions - Αϊρτέλ Κιταρά -:-15:00ΝΕΚ - ΜΟΛ -:-
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:30Αντιγιόν - Σογκντιάνα -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ολεξάντριγια - Ρουκχ Λβιβ -:-15:30Όμπολον - ΛΝΖ Τσέρκασι -:-
18:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Βόρσκλα Πολτάβα -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
13:00Αχρομπίζνες Βόλοτσισκ - Λίβγι Μπέρεγκ -:-15:00Kudrivka-Nyva - Ινουλέτς -:-
15:00Επιτσέντρ - Πολτάβα -:-
15:00Πρικαρπάτια - Μαριούπολ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00MFC Μέταλουρχ - Μέταλιστ Κάρκιβ -:-15:00Κρεμίν - Ποντίλια Κμελνίτσκι -:-
15:00Ντινάζ Βίσγκοροντ - Νίβα Τερνόπιλ -:-
15:00Τσερνίχιφ - Μπουκοβίνα -:-
15:00Χίρνικ-Σπορ - Κουστ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
11:45Ρεάλ Φάρμα - Σκάλα 1911 -:-17:00Ζβίαγκελ - Κούντριβκα -:-
17:00Κρεμίν 2 - Τρόστιανετς -:-
17:00Ντρούζμπα Μίριφκα - Καρπάτι Λβιβ 2 -:-
17:00Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα - Νίβα Βινίτσια -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
11:00Σαχτάρ Ντόνετσκ U19 - Τσερνομόρετς Οδησσού U19 -:-12:00Ζίτομιρ U19 - Ζόρια U19 -:-
12:00Ντνίπρο-1 U19 - Κρίβμπας 2020 U19 -:-
13:00Δυναμό Κιέβου U19 - Κολός Κοβάλιβκα U19 -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Δυναμό Κιέβου Γ - Ντνίπρο-1 Γ -:-16:00ΕΜΚ Ποντόλιε Γ - Πάνθερς Ουμάν Γ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Βόρσκλα Πόλταβα Γ - Κρίβμπας Γ -:-16:00Κολός Κοβάλιβκα Γ - Σαχτάρ Ντόνετσκ Γ -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
02:00Νασιονάλ - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο -:-16:00Μπόστον Ρίβερ - Μιραμάρ -:-
21:00Ντανούμπιο - Ράμπλα Τζούνιορς -:-
23:30Γουόντερερς - Προγκρέσο -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:30Σπορτίβο Αμελιάνο - Γκουαρανί -:-03:00Λιμπερτάδ - Τσέρο Πορτένο -:-
03:00Νασιονάλ Ασουνσιόν - Σπορτίβο Λουκουένο -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Σαν Λορέντζο - Ατλέτικο Τεμπετάρι -:-02:303 Ντε Φεμπρέρο - Παστορέο -:-
17:00Ρούμπιο Νου - Ντεπορτίβο Σαντανί -:-
17:00Φερνάντο ντε λα Μόρα - Μάρτιν Λεντέσμα -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00ΑΝΤ Τάρμα - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-02:00Σιενσιάνο - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
04:30Αλιάνσα Λίμα - Καγιαμάρκα -:-
21:00Λος Τσάνκας - Κούσκο -:-
23:30Κάρλος Μανούτσι - Ντεπορτίβο Γκαρτσιλάσο -:-
23:30Κομερσιάντες Ουνίντος - Ουνιόν Κομέρτσιο -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Κάρλος Στέιν - ΑΝΑ Ζαέν -:-23:00Κομερτσιάντες - Ουνιβ. Σαν Μαρτίν -:-
23:00Μοκέγκουα - Αγιακούτσο -:-
23:00Ντεπ. Μουνισιπάλ - Σάντος -:-
23:00Ντεπορτίβο Κουπσόλ - Μπινασιονάλ -:-
23:00Πιράτα - Αλιάντζα Χουανούκο -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
16:00ΛΚΣ Λοτζ - Σλασκ -:-18:30Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ρακόφ -:-
21:00Σταλ Μίελετς - Γιαγκιελόνια -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Λέγκνιτσα -:-18:30Λέχια Γκντανσκ - Τίχι -:-
21:00Κατοβίτσε - Σταλ Ρζεσζόφ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
13:00Στέζιτσα - Βίσλα Πουλάβι -:-14:30Λεχ Πόζναν II - ΚΚΣ Κάλιστζ -:-
18:00Έλμπλαγκ - Χάτνικ Κρακοβίας -:-
18:30Oλίμπια Γκρούντζιαντζ - Σταλ Στάλοβα Βόλα -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
16:00GKS Πογκόν - Πέλικαν -:-16:00Βικτόρια Σουλεγιόβεκ - Ζαμπρόφ -:-
17:00Ουίκιελετς - Γιαγκιελόνια II -:-
18:00LKS Λόμζα - Λέγκια II -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
17:00Βινέτα Βολίν - Στόλεμ Γκνιέβινο -:-17:00Ελάνα Τορούν - Φλότα Σουινούιτσιε -:-
18:00Κλέτσζεβ - Σολέτς Κουγιάφσκι -:-
18:30Σβιτ Σκόλβιν - Στάρογκαρντ Γκντάνσκι -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
15:00Στίλον Γκορζόφ - Μπιτόμ Οντρζάνσκι -:-18:00Γιελένια Γκόρα - Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι -:-
18:00Ζιελόνα Γκόρα - Βάρτα Γκορζόφ -:-
18:00Πνίοβεκ Παβλόβιτσε - Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
13:00Βιετσζίστα Κρακοβίας - Βισλόκα Ντέμπιτσα -:-14:00Ποντάλε Νόβι Ταργκ - Ούνια Ταρνόφ -:-
16:30Βισλάνιε Γιασκόβιτσε - Κελμιάνκα Κελμ -:-
17:00Τσζάρνι Πολάνιετς - Μπιάλα Ποντλάσκα -:-
18:00Καρπάτι Κρόζνο - Άβια Σουίντνικ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:00Κορόνα Κιέλτσε U19 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν U19 -:-13:00Βάρτα Πόζναν U19 - Βίσλα Κρακοβίας U19 -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
13:00Γκόρνικ Λέτσζνα Γ - Μεντίκ Κονίν Γ -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Μποαβίστα - Ζιλ Βιθέντε -:-17:30Ρίο Άβε - Γκιμαράες -:-
20:00Σπόρτινγκ - Πορτιμονένσε -:-
22:30Τσάβες - Πόρτο -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
13:00Φεϊρένσε - Λεϊρία -:-16:00Ακαντόμικο Βισέου - Λεϊσόες -:-
17:30Ολιβεϊρένσε - Τοντέλα -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Λουζιτάνια - Μπράγκα Β -:-18:00Ακαδέμικα - Ατλέτικο -:-
20:00Βαρζίμ - Φελγκουέιραζ -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βιανένσε - Ανάντια -:-18:00Κανέγιας 2010 - Φέιφ -:-
18:00Ντεζέμπρο - Κάλντας -:-
18:00Ολιβέιρα Χοσπιτάλ - Πέρο Πινέιρο -:-
18:00Σπόρτινγκ Β - Αμόρα -:-
18:00Τροφένσε - Σανιοανένσε -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Εστορίλ U19 - Λουζιτάνια U19 -:-17:00Βιζέλα U19 - Μαριτίμο U19 -:-
19:00Λουζιτάνια U19 - Ζιλ Βιθέντε U19 -:-
19:00Μπελενένσες U19 - Ακαδέμικα U19 -:-
19:00Πάσος Φερέιρα U19 - Μποαβίστα U19 -:-
19:00Σετουμπάλ U19 - Μπέιρα Μαρ U19 -:-
19:00Τορεένσε U19 - Αλβέρκα U19 -:-
19:00Τσάβες U19 - Ρίο Άβε U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Ακαντόμικο Βισέου U19 - Σπόρτινγκ U19 -:-19:00Βιτόρια Γκιμαράες U19 - Μπράγκα U19 -:-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
13:00Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ - Τορεένσε Γ -:-13:00Ρέισινγκ Πάουερ Γ - Φαμαλικάο Γ -:-
18:00Μπράγκα Γ - Νταμαϊένσε Γ -:-
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αμαγκαγιού - Σάνραϊζ -:-16:00Μαρίνς - Μουσάνζ -:-
16:00Μπουγκεσέρα - Ρβαμαγκανά Σίτι -:-
19:00ΑΠΡ - Γκορίλα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:30Μποτοσάνι - Βολουντάρι -:-20:00Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Ντιναμό Βουκουρεστίου -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Κορβινούλ Χουνεντοάρα -:-ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Έρενμπουργκ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα -:-19:30Κράσνονταρ - Ακμάτ Γκρόζνι -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL
07:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ - Καμάζ -:-14:30Κίμκι - Σαρατόφ -:-
17:00Αλάνια Βλαντικαφκάζ - Σινίκ Γιάροσλαβ -:-
17:00Τσερνομόρετς - Τορπέντο Μόσχας -:-
17:30Νεφτεκίμικ - Γιενισέι -:-
19:00Δυναμό Μακατσκαλά - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-
19:30Ροντίνα Μόσχας - Άρσεναλ Τούλα -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
18:00Άβανγκαρντ - Βόλγκα -:-18:00Κίμικ - Τορπέντο Μιάς -:-
18:00Μασούκ - Τεκστίλστικ -:-
18:00Ομσκ - Ν. Μπριάνσκ -:-
18:00Σπαρτάκ Κοστρόμα - Καλούγκα -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
15:00Δυναμό Στάβροπολ - Αλάνια 2 -:-16:00Αστρακάν - Κάμενσκ-Σακτίνσκι -:-
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Ρούμπιν Γιάλτα -:-
16:00Πομπέντα - Ανγκούστ Ναζράν -:-
16:00Σπαρτάκ Ναλτσίκ - Λέτζιον Μακατσκαλά -:-
17:00Ρόστοφ 2 - Φόρτε Ταγκανρόγκ -:-
17:00Σεβάστοπολ - Μαϊκόπ -:-
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2
15:00Ζβέζντα Αγ. Πετρούπολης - Τ. Βλαντιμίρ -:-ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 3
17:00Σπαρτάκ Τάμποφ - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ 2 -:-ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
11:00Ουράλ 2 - Λάντα Τογκλιάτι -:-13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Νόστα -:-
14:00Κίροφ - Βόλνα Νιζεγκορόντσκαγια -:-
15:00Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ - Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ 2 -:-
16:30Άκρον Τολιάτι 2 - Έρενμπουργκ 2 -:-
ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών
12:00Ζβέζντα Γ - Κράσνονταρ Γ -:-13:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ -:-
17:00Ζενίτ Γ - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα Γ -:-
19:00Δυναμό Μόσχας Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Ραέντ -:-18:00Αλ Ταέ - Αλ Καλίγ -:-
21:00Αλ Νασρ - Αλ Ουεντά -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
12:00Πρβα Ίσκρα - Ζβεζντάρα -:-16:00Ούτσε - Ραντ -:-
17:30Γιέντιστβο Σούρτσιν - Στουντέντσκι Γκραντ -:-
17:30Ζέμουν - Τελεόπτικ -:-
17:30Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Τορλάκ -:-
17:30Παντίνσκα Σκέλα - Πολέτ Ντορτσόλ -:-
17:30Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς - Σίντελιτς Βελιγραδίου -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
18:00Γιεντίνστβο Στάρα Πάζοβα - Ζελέζνιτσαρ Ιντίγια -:-18:00Κικίντα - Τίζα Αντοριάν -:-
18:00Μπετσέι - Ομλαντίνατς ΝΒ -:-
18:00Ναφτάγκας - Ραντνίτσκι Ζρένιανιν -:-
18:00Σλόβεν Ρούμα - Μπάκα -:-
18:00Χάιντουκ 1912 - 1. Μάι Ρούμα -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
17:30Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Γιέντινστβο Κρούσεβατς -:-17:30Μέσεβο - Γιαγκόντινα -:-
17:30Παράτσιν - Τιμοκανίν -:-
17:30Πτσίνια - Ντούναβ Πράχοβο -:-
17:30Τράγιαλ Κρούσεβατς - Μπόρατς -:-
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
17:30Βρέλο Σπορτ - Μπούντουτσνοστ Κρούσικ -:-17:30Λόζνιτσα - Ρεάλ Ποντουνάβτσι -:-
17:30Μιχαΐλοβατς - Πόλετ Λιούμπιτς -:-
17:30Μπόρατς 1926 - Ζλάτιμπορ Καγιετίνα -:-
17:30Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε - ΦΑΠ -:-
17:30Σλόγκα Πέτροβατς - Σλόγκα Ποτζέγκα -:-
17:30Τάκοβο - Μλάντι Ράντνικ -:-
17:30Τουτίν - Γιοσάνιτσα -:-
ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Κοτ ντ'ορ - Λάιτσταρς -:-15:00Σεντ Λούις - Φόρεστερς -:-
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Κομιούνιτι Σιλντ Σινγκαπούρης
14:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Λάιον Σίτι Σέιλορς -:-ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15Κολιφά Σταρς - Πορτς Οθόριτι -:-19:15Λαμπόι - Φριτάουν Σίτι -:-
19:15Μάιτι Μπλάκπουλ - Ολντ Εντουάρντιανς -:-
19:15Μπάι Μπουρέ Ουόριορς - Λουάβα -:-
19:15Μπο Ρέιντζερς - Βουσούμ Σταρς -:-
19:15Ρεάλ Ρεπάμπλικανς - Ουίλμπερφορς Στράικερς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Αμπερντίν - Σεντ Τζόνστον -:-17:00Μάδεργουελ - Λίβινγκστον -:-
17:00Ρος Κάουντι - Χιμπέρνιαν -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:00Νταντί - Σεντ Μίρεν -:-17:00Σέλτικ - Χαρτς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1
17:00Κόουβ Ρέιντζερς - Εδιμβούργο -:-17:00Μοντρόουζ - Κουίν οφ Σάουθ -:-
17:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Άνναν -:-
17:00Φόλκερκ - Αλόα -:-
17:00Χάμιλτον - Κέλτι Χαρτς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2
17:00Έλγιν Σίτι - Κλάιντ -:-17:00Μπόνιριγκ Ρόουζ - Φόρφαρ -:-
17:00Πίτερχεντ - Νταμπάρτον -:-
17:00Στρανράερ - Στενχαούσμιουρ -:-
17:00Φάιφ - Σπάρτανς -:-
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 - Γκρουπ υποβιβασμού
17:00Μπάκι Θιστλ - Ηστ Κίλμπραϊντ WO -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε - Σκάλιτσα -:-19:00Τρέντσιν - Μιχάλοβτσε -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:30Σπάρτακ Τρνάβα - Ρουζομπέροκ -:-19:00Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ζίλινα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
18:00FK Χουμένε - Σπίσκα Νόβα Βες -:-18:00Περτζάλκα - Τάτραν Πρέσοφ -:-
18:00Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Ποχρόνιε -:-
18:00Τρεμπίσοφ - Κομάρνο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
18:00Μπαρντέγιοφ - Βράνοφ -:-18:00ΜΣΚ Λούτσενετς - Σπίσκε Ποντράντιε -:-
18:00Ναμεστόβο - Ριμάφσκα Σόμποτα -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
18:00Βέλκε Λούντιντσε - Κάστκοβτσε -:-18:00Γιέντνοτα Μπάνοβα - Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ -:-
18:00Μπάνσκα Μπίστριτσα - Γκαλάντα -:-
18:00ΜΣΚ Μαρτίν - Ντούμπνιτσα -:-
18:00Νόβε Μέστο - Μπελούσα -:-
18:00Σλόβαν Ντούσλο Σάλα - Ζβόλεν -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
11:00ΝΣΚ 1922 Μπρατισλάβα - Βρακούνα Μπρατισλάβα -:-18:00Ίντερ Μπρατισλάβας - Ντόμινο -:-
18:00Μόντρα - Ρουζόβτσε -:-
18:00Μπερνολάκοβο - Σλόβαν Μοστ -:-
18:00Πετζινόκ - Τομασόφ -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
17:30Κάντσα - Σλάβια Στασκόφ -:-17:30Μπάνικ Στρανάβι - Κοβατσόβα -:-
17:30Μπαντίν - Μακόφ -:-
17:30Πριμπέλτσε - Μεντζιμπρόντ -:-
17:30Τβρντόσιν - Κράζνο -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
17:30Κεζμάροκ - Κέτσνετς -:-17:30Πόπραντ - ΜεντζιλαμΜεντζιλαμπόρτσεπόρς -:-
17:30Σόμπραντσε-Σομπρανέτσκο - Ρουντνάρι -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
17:30Μπάνικ Πριεβίντζα - Ιμέλ -:-17:30Μπολεράζ - Μπλάβα -:-
17:30Νόβε Ζάμκι - Τρστίτσε -:-
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ζίλινα Γ - Τοπολκάνι Γ -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ρουζομπέροκ Γ - Σπαρτάκ Μιγιάβα Γ -:-12:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Αλουμίνι - Μπράβο -:-18:30Κόπερ - Ντομζάλε -:-
21:15Μάριμπορ - Τσέλιε -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:00Γκροσούπλιε - NK Κρκα -:-18:00Μπιλγιέ - Ντραβίνια -:-
18:00Ταμπόρ Σεζάνα - Γκόριτσα -:-
19:00Ρούνταρ - Γιάντραν Ντεκανί -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
18:00Πόντβιντσι - Ρέις -:-18:00Σαμπιόν Κέλιε - Λιούτομερ -:-
18:00Χαϊντίνα - Ντράβογκραντ -:-
19:00Ντομπρόβτσε - Κοροτάν Πρεβάλιε -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
18:00Γιεσένιτσε - Κοτσέβιε -:-18:30Ίζολα - Άντρια Μίρεν -:-
18:30Ντρεν Βρνίκα - Σενκούρ -:-
18:30Σλόβαν Λιουμπλιάνα - Ζίρι -:-
18:30Σόμπετς Λέσκε - Ντομπ -:-
ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Ρααντσάν - Ντεκέντα -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00Κάλμαρ - Χάλμσταντ -:-16:00Μιάλμπι - Μπρομαποϊκάρνα -:-
18:30Σίριους - Χάκεν -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Όντεβολντ - Σούντσβαλ -:-14:00Σαντβίκενς - Μπράγκε -:-
16:00Έστερ - Γκέφλε -:-
16:00Ντέγκερφος - Λαντσκρόνα -:-
16:00Ούτσικτενς - Σκόβντε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
12:30Πιτέα - Γιουνάιτεντ Νόρντικ -:-14:00Κάρλσταντ BK - Φρίσκα Βίλιορ -:-
14:00Ουμέα - Κάρλσταντ -:-
17:00Κάρλμπεργκς - Σολεντούνα -:-
19:00Βάσαλουντ - Έρεμπρο Συριάνσκα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
14:00Γιόνσεπινγκ - Τορσλάντα -:-14:00Ρόζενγκαρντ - Τβάακερς -:-
17:00Άνγκελχολμς - Λιούνγκσκίλε -:-
17:00Νόρμπι - Τορνς -:-
17:00Ονσάλα - Οσκαρσάμνς -:-
17:00Τρολάταν - Ολύμπικ -:-
17:00Φάλκενμπεργκ - Εσκιλσμίνε -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
14:00Κίρουνα - Τιμ TG FF -:-14:00Φρόσο - Λούλεα -:-
15:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Ουμέα -:-
15:00Ιτερχόγκνταλς - Ταφτέα -:-
15:00Μπεργκνασέτς - Γκότνε -:-
15:00Σκελεφτέα - Μπόντεν -:-
17:00Έστερσουντ - Λούτσκστα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
14:00Στένουνγκσουντς - Σκόβντε -:-15:00ΑΙΚ Μοτάλα - Γκρέμπεσταντς -:-
15:00Κούμλα - Φόργουορντ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
13:30Γκούτε - Φαλού -:-15:00Οστεράκερ - Γιαρφάλα -:-
15:00Σκίλγιεμπο - Κουνγκσάνγκενς -:-
17:00Αρλάντα - Ντάλκουρντ -:-
17:00Φάρστα - Σαντβίκενς -:-
18:00Ένκεπινγκ - Χούντικσβα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
15:00Σίμρισχαμν - Καρλσκρόνα -:-17:00Κάρλσαμν - Όστερλεν -:-
17:00Κρίστιανσταν - Χόγκαμποργκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
14:00Ένσκεντε - Αραμέισκ-Συριάνσκα -:-14:00Σίλβια - Νάκα Ιλίρια -:-
15:00Ατβίνταμπεργκ - Χάνινγκε -:-
15:00Εσκιλστούνα - Λιούνγκσμπρο -:-
15:00Νίκεπινγκ - Σιριάνσκα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
14:00Τορντ - Φρολούντα -:-14:30Σαβεντάλενς - Λάχολμς -:-
15:00Χουσκβάρνα - Όκερο -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες
14:00AIK Γ - Νόρκεπινγκ Γ -:-16:00Τρέλεμποργκ Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ -:-
16:00Χάμαρμπι Γ - Ντζουργκάρντεν Γ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
15:00Μάλμε Γ - Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ -:-17:00Έρεμπρο Γ - Γκάμλα Ουπσάλα Γ -:-
ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας
16:00Φουτούα - Τισρίν -:-ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
14:00Νακόν Παθόμ - Μπουριράμ -:-14:30Πολίς Τέρο - Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ -:-
15:00Ρατσαμπούρι - Πατούμ Γιουνάιτεντ -:-
16:00Μουανγκτόνγκ Γιουν. - Σουκοτάι -:-
ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
14:00JKT Τανζανία - Γκέιτα Γκολντ -:-16:00Σίνγκιντα Φάουντεν Γκέιτ - Ντοντόμα Γίγι -:-
19:00Κινοντόνι - Καγκέρα Σούγκαρ -:-
ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
16:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Κοσιλότ Παρκάρ -:-16:00Πανισέρ - Κουκτός -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00Πορτ - ASC Χαγιάμπ -:-17:30ΑΣ Αρτά - ΑΣΑΣ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
16:00Ιστανμπούλσπορ - Ανταναντεμίρσπορ -:-19:00Καϊσέρισπορ - Καραγκουμρούκ -:-
19:00Σαμσουνσπόρ - Τραμπζονσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ
15:00Αλτινόρντου - Ανκαρασπόρ -:-15:00Άνκαρα Ντεμιρσπόρ - Γενί Μερσίν Ιντμανιουρντού -:-
15:00Αντιγιαμάν - Αφιονσπόρ -:-
15:00Κιρκλαρέλισπορ - Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ -:-
15:00Κιρσεχίρ - Τραπεζούντα -:-
15:00Μπεγιόγλου Γενί Καρσί - Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ -:-
15:00Μπούρσασπορ - Βανσπόρ -:-
15:00Μπουτσασπόρ 1928 - Ντιγιαρμπεκίρσπορ -:-
15:00Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ - Εροκσπόρ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ
15:0024 Ερτζινκασπόρ - Φετίγιεσπορ -:-15:00Αμεντσπόρ - Μενεμεσπόρ -:-
15:00Αρναβουτκόι Μπελεντιγιεσί - Κασταμονουσπόρ -:-
15:00Ετιμεσγκούτ - Ινεγκολσπόρ -:-
15:00Ισκεντερούνσπορ - Ντουζτσεσπόρ -:-
15:00Ισπάρτα 32 Σπορ - Ιγκντίρ -:-
15:00Καραμάν - Σόμα Σπορ -:-
15:00Μπελεντιγιέ Ντερίνς - Ντενίζλισπορ -:-
15:00Ουσακσπόρ - Σαριγιέρ -:-
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
15:00Ενεργκέτικ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ -:-15:00Μερβ - Ασγκαμπάτ -:-
15:00Νέμπιτσι - Αρκαντάγκ -:-
15:00Σαγκαντάμ - Αχάλ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Γιάμπλονετς - Κάρβινα -:-16:00Παρντούμπιτσε - Ζλιν -:-
16:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μποέμιανς -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Σλάβια Πράγας - Οστράβα -:-ΤΣΕΧΙΑ: FNL
15:00Ντούκλα Πράγας - Βλάσιμ -:-18:00Κρόμεριτζ - Σπάρτα Πράγας Β -:-
18:00Λίσεν - Πρόστεγιοφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Μότορλετ Πράγας - Χοστούν -:-15:30Ρόμπσταφ - Πολβτάφσκα ΦΑ -:-
19:00Κάρλοβι Βάρι - Κράλουφ Ντβούρ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:30Πρέπερε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ -:-18:00Βέλβαρι - Παρντούμπιτσε Β -:-
18:00Τσέσκα Λίπα - Μπάνικ Μοστ-Σου -:-
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Μπρο Μποχούνιτσε - Τρίνεκ -:-11:15Ρόζιτσε - Κάρβινα Β -:-
11:30Μπλάνσκο - Ουχέρσκι Μπροντ -:-
17:30Σταρτ Μπρνο - Φρίντλαντ -:-
19:00Χλούτσιν - Φρίντεκ-Μιστέκ -:-
20:00Χράνιτσε - Οστράβα Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
11:30Γίντριτσουφ Χράντετς - Σόκολοφ -:-11:30Κόμαροφ - Κατόβιτσε -:-
18:00Μαρίλα Πρίμπραμ Β - Μαριάνσκε Λάζνε -:-
18:00Ροκιτσάνι - Ντουμπράβκα -:-
18:00Σόμπεσλαβ - Αρίτμα Πράγας -:-
18:00Τατσόφ - Κλατόβι -:-
18:00Χορόβιτσε - Τσέσκι Κρουμλόφ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:15Ουζέντ Πράγας - Νερατόβιτσε -:-11:15Στέτι - Αντμίρα Πράγας Β -:-
11:15Χρέμπεκ - Σλάνι -:-
17:00Χβέζντα Τσεμπ - Μέτεορ Πράγας -:-
18:00Νεσπέκι - Μπρέζοβα -:-
18:00Οστρόφ - Λούνι -:-
18:00Τσέσκι Μπροντ - Μπράντις ναντ Λάμπεμ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:15Μπενεσόφ - Τορνόφ -:-11:15Χρούντιμ Β - Χλίνσκο -:-
18:00Βισόκε Μίτο - Μπενάτκι -:-
18:00Ντομπρόβιτσε - Σπόγιε Πράγας -:-
18:00Ούστι ναντ Όρλιτσι - Λέτοχραντ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ - Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου -:-17:30Νόβε Μέστο να Μόραβε - Λίσεν Β -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
11:00Κόστελετς να Χέιν - Νόβε Σάντι -:-15:00Βσέτιν - Σλάβιτσιν -:-
17:30HFK Όλομουτς - Στράνι -:-
17:30Μπζένετς - Μπάτοφ -:-
17:30Νόβι Γίτσιν - Κοζλόβιτσε -:-
17:30Ρυμάροφ - Σκάστιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
16:30Μπρίντλιτσνα - Βράτιμοφ -:-17:30Βαλάσκε Μετζιρίτσι - Μπρούνταλ -:-
17:30Ρέπιστε - Γιέσενικ -:-
17:30Σάμπερκ - Οπάβα Β -:-
17:30Χλούμπινα - Μποχούμιν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
11:15Μιρόβιτσε - Σέμιτσε -:-11:30Ρουντόλφοφ - Προτίβιν -:-
18:00Όσεκ - Μάλσε Ρούντνε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
18:00Κρούμβιρ - Μούτενις -:-18:00Λέντνιτσε - Μπιστρτς -:-
18:00Μοράφσκα Σλάβια - Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε -:-
18:00Ρατισκόβιτσε - Σβράτκα Μπρνο -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:30Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Σίτιτσε -:-11:30Τρστένιτσε - Χροζνέτιν -:-
18:00Βιντίροφ - Λόμνιτσε -:-
18:00Νόλε Σέντλο - Κράλοβσκε Πόριτσι -:-
18:00Σπαρτάκ Τσόντοφ - Τουζίμ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
15:00Λάζνε Μπέλοχραντ - Τρέμπες -:-18:00Ντβούρ Κράλοβε ναντ Λάμπεμ - Τινίστε ναντ Όρλιτσι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
11:30Βέλκε Χάμρι Β - Στράζ ποντ Ράλσκεμ -:-18:00Ζελέζνι Μπροντ - Σλόβαν Φρίντλαντ -:-
18:00Ραπίντ Λίμπερετς - Κραστάβα -:-
18:00Σεντμιχόρσκι - Πεντσίν -:-
18:00Χράντεκ ναντ Νίσου - Κόσταλοφ-Λίμπαστατ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
11:15Τσέσκι Τεσίν - Ντόλνι Μπενεσόφ -:-17:30Μπρουσπέρκ - Ντόλνι Ντάτινε -:-
17:30Πετρβαλντ να Μόραβε - Ορλόβα -:-
17:30Σοκόλ Κράζνε Πόλε - Κομπερίτσε -:-
17:30Χάι βε Σλέζσκου - Κραβάρε -:-
17:30Χερμανίτσε - Γιακουμπτσόβιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
11:30Λιτόβελ - Ούρτσιτσε -:-17:30Ζελατόβιτσε - Λιπόβα -:-
17:30Μοχελνίτσε - Ποστρέλμοφ -:-
17:30Ραπότιν - Βότιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
18:00Λιμπισάνι - Σβιτάβι -:-18:00Λιτομίσλ - Παρντούμπιτσκι -:-
18:00Πρελούτς - Μοραβάνι -:-
18:00Τσότσεν - Χόλιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
11:15Χόρνι Μπρίζα - Νίρσκο -:-12:00Ραπίντ Πλζεν - Πέτριν Πλζεν Β -:-
14:30Καζνέγιοφ - Κοσούτκα Πλζεν -:-
18:30Βεϊπρνίτσε - Σοκόλ Λότα -:-
18:30Τσότικοφ - Σοκόλ Ράντνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
11:15Βικτόρια Ζίζκοφ Β - Βίσεραντ -:-11:15Μπράνικ - Μότορλετ Πράγας Β -:-
11:30Ζλίτσιν - Τέμπο Πράγας -:-
11:30Κραλόβιτσε - Πρέντνι Κοπάνινα -:-
11:30Ντούκλα Γίζνι Μέστο - Ποντόλι -:-
11:45Τρεμποράντιτσε - Κολοβράτι -:-
18:00Ντόλνι Τσάμπρι - Ουρινέβες -:-
18:00Στρεσόβιτσε - CAFC Πράγας -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:15Κούτνα Χόρα - Προυχόνιτσε -:-11:15Λίμπις - Ποβλτάφσκα Β -:-
11:30Κλούμετς - Ντόκσι -:-
18:00Ντόμπρις - Τουχλόβιτσε -:-
18:00Τοχόβιτσε - Μιλίν -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:30Όλντριχοφ - Νεστέμιτσε -:-16:00Λέντβιτσε - Μοντλάνι -:-
18:00Βίλεμοφ - Τσερνόβιτσε -:-
18:00Γίλοβε - Μπανικ Μοστ-Σου Β -:-
18:00Ζάτεκ - Προμποστόφ -:-
18:00Μπρνα - Σρμπίτσε -:-
18:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Κρούπκα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
17:30Καμενίτσε ναντ Λίπου - Ζνταρ ναντ Σαζαβού Β -:-17:30Μπίστριτσε ναντ Περνστέινεμ - Βέλκε Μετζιρίτσι Β -:-
17:30Ραπότιτσε - Τρέμπιτς -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
16:00Στίτνα ναντ Βλάρι - Σλουσοβίτσε -:-17:30Κβάσιτσε - Μπρούμοφ -:-
17:30Μπίστριτσε ποντ Χόστινεμ - Φράνκοβα Λότα -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
11:00Μπουντεγιόβιτσε U19 - Οστράβα U19 -:-11:00Σλόβαν Λίμπερετς U19 - Σπάρτα Πράγας U19 -:-
11:15Ντούκλα Πράγας U19 - Σλάβια Πράγας U19 -:-
12:00Βισότσινα Γιλάβα U19 - Φρίντεκ Μίστεκ U19 -:-
12:00Ζλιν U19 - Κάρβινα U19 -:-
12:00Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μπρνο U19 -:-
12:00Παρντούμπιτσε U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 -:-
12:00Σίγμα Όλομουτς U19 - Σλοβάτσκο U19 -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Λοκομοτίβα Μπρνο Γ - Παρντούμπιτσε Γ -:-13:00Οστράβα Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:30Σπάρτα Πράγας Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ -:-ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Όλομουτς Γ - Λίσεν Γ -:-15:30Πράγα FC Γ - Σπάρτα Πράγας B Γ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:30Τέπλιτσε Γ - Ντούκλα Πράγας Γ -:-ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Γκαφσά - Μάρσα -:-15:00Μπιζερτίν - Ολυμπίκ Μπέγια -:-
15:00ΟΣ Ταταουίν - Μετλαουί -:-
15:00Σολιμάν - Μπεν Γκουερντάν -:-
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Αφρικέν - Σφαξιέν -:-15:00Ετουάλ Σαέλ - Μοναστίρ -:-
15:00Σταντ Τυνισιέν - Σεντ Εσπεράνς -:-
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:00Μανίλα Ντίγκερ - Λογιόλα -:-12:30Φίλιπιν Άρμι - Νταβάο Αγκουίλας -:-
15:00Μανίλα Μοντέτ - Μεντιόλα 1991 -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
15:00Ιλβ - Ούλου -:-17:00Ελσίνκι - Εκενάς -:-
19:00SJK - Κουόπιο -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκοσλίγκα
16:00Γιάρο - ΣαλΠα -:-16:00Γίπο - Ακατέμια -:-
16:00Τούρκου - ΚαΠα -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν
16:00KPV - Κέσκι-Ουουσιμάα -:-16:00VIFK - Γιβάσκιλα -:-
16:00ΕΠΣ - Ατλάντις -:-
16:00Ροβανιέμι - Κλουμπί 04 -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α
17:00NJS - Μιλικόσκι -:-17:00Φουτούρα - GrIFK -:-
18:00Λάντεν Ρέιπας - ΓιαΠΣ 2 -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β
16:00HJS - Ιλβ-Κισσά -:-16:00Παλό-Ιρό - Τάμπερε Γιουν. -:-
16:00Πόξιτ - ΕΒΚ -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ
13:00Ακατέμια 2 - OPS -:-18:00OTP - JPS Γιβάσκιλα -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών
16:00Χόνκα Γ - Γιπκ Γ -:-18:30Άλαντ Γιουν. Γ - ΠΚ-35 Βάνταα Γ -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Ικόνεν Γυναίκες
14:00EBK Γ - ONS Ούλου Γ -:-15:00VJS Γ - VIFK Γ -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
02:00Κοκίμπο - Χουατσιπάτο -:-22:00Κομπρεσάλ - Κόλο Κόλο -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
19:30Ντεπόρτες Τεμούκο - Σάντα Κρούζ -:-22:00Σαντιάγκο Μόρνινγκ - Σαντιάγκο Γουόντερερς -:-
00:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Ουνιόν Σαν Φελίπε -:-
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
02:00Λος Άντες - Ντεπόρτες Κονσεπσιόν -:-22:00Οσόρνο - Λινάρες Ουνίντο -:-
00:30Λαουτάρο - Πουέρτο Μοντ -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναίκες
17:00Αντοφαγκάστα Γ - Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή Γ -:-18:00Ουνιόν Εσπανιόλα Γ - Έβερτον Γ -:-
22:30Κοκίμπο Γ - Σαντιάγκο Μόρνινγκ Γ -:-
23:00Κόλο Κόλο Γ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα Γ -:-
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ
10:00Νότια Περιοχή - Τάι Πο -:-13:00Ανατολική ΑΑ - Χονγκ Κονγκ -:-
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.