ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 06.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
22:00Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ -:-ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
22:00Λιλ - Λυών -:-ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Σαλερνιτάνα - Αταλάντα -:-21:45Ουντινέζε - Νάπολι -:-
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς
17:00Κρόλεϊ - Μίλτον Κέινς Ντονς -:-19:30Κρου - Ντονκάστερ -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος - Πλέι Οφς
17:00Ουόρθινγκ - Μπρέιντρι -:-ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U21 - Κρου U21 -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Σαμπάιγ - Καμπάλα -:-ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Πίραμιντς - Φιούτουρ -:-19:00Τάλα Ελ Γκαΐς - Αλ Μασρί -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
23:00Ιντεπεντιέντε Γ - Ουρακάν Γ -:-23:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες Γ - Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ -:-
23:00Μπάνφιλντ Γ - Σαν Λουίς Γ -:-
23:00Μπελγκράνο Γ - Εξουρσιονίστας Γ -:-
23:00Μπόκα Τζούνιορς Γ - Ρασίνγκ Κλούμπ Γ -:-
23:00Ροζάριο Σεντράλ Γ - UAI Ουργκίζα Γ -:-
23:00Σαν Λορέντζο Γ - ΚΑ Πλατένσε Γ -:-
23:00Φέρο Καρίλ Οέστε Γ - Νιούελς Όλντ Μπόις Γ -:-
23:00Χιμνάσια Λα Πλάτα Γ - Ρίβερ Πλέιτ Γ -:-
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Γκρουπ υποβιβασμού
23:00Σάντα Φε - Γιόνγκ Αρούμπα -:-01:00Ατλάντικο Ντεπορτίβο - Γιουνάιτεντ FC -:-
03:00Γιούνισταρς - Μπουμπαλί -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
13:30Οακλάιτ Κάνονς - Μόρλαντ Σίτι -:-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
13:30Κίνγκστον Σίτι - Μέλμπουρν Βίκτορι U21 -:-13:30Μπούλιν - Western Utd. U21 -:-
13:30Μπράνσγουικ Σίτι - Πρέστον Λάιονς -:-
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
23:00Πορτουγκέζα - Ανγκοστούρα -:-23:00Πουέρτο Καμπέγιο - Καραμπόμπο -:-
ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών
12:00Τάι Νγκουιέν Γ - Σον Λα Γ -:-12:00Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ -:-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
17:45Σλάβια Σόφιας - Αρντά -:-20:15Μπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
00:30Kουιάμπα - Παλμέιρας -:-00:30Μποταφόγκο - Μπαΐα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
01:00ΑΘλέτικ Κλαμπ - ABC -:-01:00Σαμπάιο Κορρέα - ΣΕΡ Καγίας -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
23:00Κόστα Ρίκα - Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα -:-23:00Κρατς Γκόου - Μπραζιλιένσε -:-
23:00Ποτιγκουάρ - Μαρακανά -:-
00:00Αμέρικα-ΡΝ - Ατλέτικο Σεαρένσε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
23:00Σινόπ - Σπορτ Σινόπ -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2
00:08Φοτζ ντο Ιγκουάτσου - Γκρέμιο Μαρινγκά -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Α4 - Πλέι Οφς
23:00Ρίο Μπράνκο SP - Φρανκάνα -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
21:00Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 - Μπάρα U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
00:00Ιντερνασιονάλ Γ - Φεροβιάρια Γ -:-22:30Μποταφόγκο RJ Γ - Κορίνθιανς Γ -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00VF4 Γ - Ρεσάντο Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:00Ντούντενχοφεν - Άιντραχτ Τριέρ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
20:301. Νυρεμβέργη Γ - Λειψία Γ -:-ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Βέιλε - Οντένσε -:-ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
01:00Ατλέτικο Παντόγια - Τσιμπάο -:-01:00Βέγκα Ρεάλ - Μόκα -:-
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
23:30Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Ντεπορτίβο Κουέντσα -:-02:00'Εμελεκ - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα -:-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:00Ντράγκον - Μεταπάν -:-00:00Πλατένσε Μιουνισιπάλ - Λουίς Άνχελ Φίρπο -:-
00:00Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο - 11 Ντεπορτίβο -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
19:00Λεβάντια U21 - Ταλίνα Κάλεφ U21 -:-ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες
16:30Πολωνία U17 Γ - Βέλγιο U17 Γ -:-19:30Ισπανία U17 Γ - Πορτογαλία U17 Γ -:-
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:05Αλ Μπαταέ - Αλ Ουάσλ -:-17:05Ιτιχάντ Κάλμπα - 'Εμιρεϊτς Κλαμπ -:-
19:45Αλ-Αχλί Ντουμπάι - Αλ Σαριάχ -:-
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
23:00Νιού Γιόρκ Σίτι - Κολοράντο Ράπιντς -:-01:45Σιάτλ - Λός Άντζελες Γκάλαξι -:-
ΗΠΑ: MLS Next Pro
02:00Σπόρτινγκ Κάνσας II - Νορθ Τέξας -:-04:00Ρίαλ Μόναρκς - Λος Άντζελες II -:-
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
01:00Ορλάντο Πράιντ Γ - Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ -:-03:00Μπέι Γ - Σικάγο Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
07:00Βίσσελ Κόμπε - Άλμπιρεξ Νιγκάτα -:-07:00Τόκυο Βέρντι - Γιούμπιλο Ιβάτα -:-
07:05Γκάμπα Οσάκα - Σερέζο Οσάκα -:-
08:00Κυότο - Ματσίδα Ζέλβια -:-
08:00Σαπόρο - Τόκυο -:-
08:00Φουκουόκα - Καβασάκι -:-
09:00Χιροσίμα - Ναγκόγια -:-
10:00Κασίβα - Κασίμα -:-
10:00Σονάν - Σάγκαν Τόσου -:-
11:00Ουράβα - Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
08:00Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ - Βεγκάλτα Σεντάι -:-08:00Κουσάτσου - Σιμίζου -:-
08:00Μίτο - Κουμαμότο -:-
08:00Μπλάουμπιτζ - Κόφου -:-
08:00Οϊτά - Β-Βάρεν Ναγκασάκι -:-
08:00Οκαϊάμα - Τοκουσίμα -:-
08:00Ρενόφα Γιαμαγκούτσι - Γιαμαγκάτα -:-
08:00Τοτσίγκι - Φουγιέδα MYFC -:-
09:00Εχίμε - Ιβάκι -:-
13:00Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ - Γιοκοχάμα -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: J3 Λιγκ
07:00Βανρόρ - Γκρούλα Μοριόκα -:-07:00Ιμαμπάρι - Toϊάμα -:-
07:00Οσάκα - Ριουκίου -:-
08:00YSCC - Σαγκαμιχάρα -:-
08:00Καματαμάρε - Αζούλ Κλάρο Νουμαζού -:-
08:00Καναζάβα - Τοτόρι -:-
08:00Ομίγια - Ματσουμότο Γιαμάγκα -:-
08:00Τεγκεβαγιάρο Μιγιαζάκι - Ναγκάνο Παρτσέιρο -:-
08:00Φουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Νάρα Κλαμπ -:-
13:00Γκίφου - Κιτακιουσού -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Ινάκ Κόμπε Λεονέσα Γ -:-07:00Μινάβι Σεντάι Γ - JEF Γιουνάιτεντ Γ -:-
08:00Νογίμα Στέλα Γ - Χιροσίμα Γ -:-
08:00Σαϊτάμα Γ - Ουράβα Γ -:-
09:00Παρσέιρο Ναγκάνο Γ - Μπελέτζα Γ -:-
09:30Σερέζο Οσάκα Γ - Ομίγια Γ -:-
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00NGU Ναγκόγια Γ - Κουνοΐτσι Γ -:-07:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Νιταϊντάι Γ -:-
ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Κύπελλο Ιορδανίας
18:00Σαχάμπ - Αλ Φαϊσαλί Αμάν -:-20:45Μογκαγιέρ Αλ Σαρχάν - Αλ Ουεχντάτ -:-
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:30Πεϊκάν - Αλουμίνιουμ Αράκ -:-17:40Σεπαχάν - Εστεγκλάλ Κουτζεστάν -:-
17:45Νασάι Μαζανταράν - Περσέπολις -:-
19:00Μαλαβάν - Χαβαντάρ -:-
19:00Φουλάντ - Τερακτόρ-Σαζί -:-
20:00Εστεγκλάλ - Ζομπ Αχάν -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
15:00Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ - Ντάνταλκ -:-19:00Μποέμιανς - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ -:-
19:00Σάμροκ Ρόβερς - Γουότερφορντ -:-
19:00Σλάιγκο Ρόβερς - Σεντ Πάτρικς -:-
21:45Ντέρι Σίτι - Σέλμπουρν -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00ΓΚ Ντάμπλιν - Κόουβ Ράμπλερς -:-19:00Κορκ Σίτι - Ουέξφορντ -:-
19:00Λόνγκφορντ - Κέρι -:-
19:00Μπρέι - Φιν Χαρπς -:-
19:00Τρίτι Γιουνάιτεντ - Άθλον Τάουν -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
22:15Μπρέινταμπλικ - Βαλούρ -:-ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Χάποελ Μπνέι Σανίν - Μακάμπι Τελ Αβίβ -:-ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:30Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ - Άσντοντ -:-20:30Χαποέλ Χαντέρα - Μακάμπι Πέταχ Τίκβα -:-
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Φιορεντίνα Γ - Γιουβέντους Γ -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Ατλέτικο - Μπόκα Τζούνιορς -:-23:00Κίνδιο - Κουκούτα -:-
23:00Κορτουλούα - Ούιλα -:-
23:00Λανέρος - Ρεάλ Σανταντέρ -:-
23:00Μπογκοτά - Μπαρανκουιλά -:-
23:00Ουνιόν Μαγκνταλένα - Τίγκρες -:-
23:00Ρεάλ Καρταγένα - Ορσομάρσο -:-
23:00Ρεάλ Κουντιναμάρκα - Λεόνς -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
17:30ΑΣ Βίτα Κλαμπ - Μανιέμα -:-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
23:00Γκρέτσια - Γκουανακαστέκα -:-23:00Ζελεντόν - Ερεντιάνο -:-
23:00Καρταγκίνς - Σάντος Ντε Γκουαπίλ -:-
23:00Πουνταρένας - Σάπρισα -:-
23:00Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Αλαγιουελένσε -:-
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Αλ-Φαχαχίλ - Αλ Κουβέιτ -:-ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Λιεπάγια - Metta -:-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Χέγκελμαν -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
19:00Φλεκερόι - Βίκινγκ 2 -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
20:00Ντιέρβ 1919 - Χάουγκεσουντ 2 -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
17:00Σάντεφιόρντ 2 - Σάντνεσουλφ 2 -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
20:00Ασίντεν - ΚΦΟΜ-Καμεράτενε Όσλο 2 -:-20:00Ούλερν - Σάρπσμποργκ 2 -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
16:00Στρόμσγκοντσετ 2 - Μοσιοέν -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
19:00Σκέντσμο - Κρίστιανσουντ 2 -:-20:00Μόλντε 2 - Σπιελκάβικ -:-
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
19:00Χαμ-Καμ 2 - Έλβερουμ -:-ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20 - Τελικό Γκρούπ
23:00Βενεζουέλα U20 Γ - Αργεντινή U20 Γ -:-23:00Βραζιλία U20 Γ - Περού U20 Γ -:-
23:00Παραγουάη U20 Γ - Κολομβία U20 Γ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
08:00Γιέγιου Γιουνάιτεντ - Νταεγκού -:-10:30Γκουάνγκτζου - Νταέτζεον -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
08:00Τσεονάν Σίτι - Ανσάν Γκρήνερς -:-10:30Σεούλ Η-Λαντ - Τσεονγκίου -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: WK Λιγκ Γυναικών
08:00Μποεούν Σανγκμού Γ - Τσανγκνιεόνγκ Γ -:-08:00Σεγιόνγκ Σπορτσότο Γ - Ιντσεόν Χιουντάι Στιλ Ρεντ Έιντζελς Γ -:-
08:00Σουβόν Γ - Σεούλ Γ -:-
08:00Χβατσεόν Γ - Γκιεονγκτζιού Γ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
21:00Εξέλσιορ - Ναϊμέγκεν -:-ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
21:00Χόνβεντ - Βάσας -:-ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
16:00Κιζιλκούμ - Νεφτσί Φαργκονά -:-17:00Πακτακόρ - Μέταλουργκ Μπεκομπάντ -:-
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Ντνίπρο-1 - Κρίβμπας -:-18:00Βέρες Ρίβνε - Μινάι -:-
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
23:30Μαλντονάντο - Σέρο -:-ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
00:00Τζένεραλ Καμπαγιέρο - Ολίμπια Ασουνσιόν -:-02:30Σολ Ντε Αμέρικα - 2 ντε Μάιο -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Ρεζιστεντσία - Σπορτίβο Καραπέγκουα -:-ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Μέλγκαρ - Σπορ Μπόυζ -:-22:30Γκράου - Σπορ Χουνκάιο -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
20:00Στσζέτσιν - Πούσζτζα -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Βίσλα Κρακοβίας -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
19:15Γιαστρζέμπιε - Τσοΐνιτσε -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
22:15AVS - Μάφρα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:00Χερμανστάντ - Πολιτέκνικα Ιάσι -:-18:00Αράντ - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 1948 -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Στεάουα Βουκουρεστίου -:-ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:45Ουράλ - Βάλτικα -:-18:00Φάκελ Βορονέζ - Ζενίτ -:-
20:30Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροστόφ -:-
20:30ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
21:00Αλ Αχλί (ΣΑρ) - Αλ Χιλάλ -:-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία
18:55Αλ Αντάλ - Αλ Μπουκαϊρίγια -:-19:30Αλ Τζαμπαλαΐν - Αλ-Αΐν -:-
20:50Οχόντ - Αλ Καντασίγια -:-
ΣΚΩΤΙΑ: SWPL 1 Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Ρέιντζερς Γ - Σέλτικ Γ -:-ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Μιντνίμο - Τζίνιο -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
20:10Γκάις - Γκέτεμποργκ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
20:00Βάρμπεργκς - Τρέλεμποργκ -:-ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα
14:00Ιχέφου - Ναμούνγκο -:-16:00Μτιμπουά Σούγκαρ - Αζάμ -:-
18:15Σίμπα - Ταμπόρα Γιουνάιτεντ -:-
20:30Κόασταλ Γιούνιον - Τανζάνια Πρίζονς -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
20:00Αντάλιασπορ - Πεντικσπόρ -:-20:00Κόνιασπορ - Φενερμπαχτσέ -:-
ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Ντγκσίε - Τουρμπιγιόν -:-17:45Ρένεσανς - Αλγκόι -:-
17:45Φούλα Εντιφίς - Ασκοτ -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
00:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Ντεπόρτες Ικίκε -:-03:00Ο'Χίγγινς - Αουντάξ Ιταλιάνο -:-
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
00:30Ρέιντζερς - Τσούριτσο Ουνίδο -:-ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
00:30Φεροβιάριο - Τζενεράλ Βελάσκεθ -:-03:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Ρεάλ Σαν Ζοακίν -:-
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.