REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

22:00Άρσεναλ - Έβερτον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U23 - Κάρντιφ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

14:00Τότεναμ U23 - Λίβερπουλ U23 -:-
15:00Γουέστ Μπρομ U23 - Στόουκ U23 -:-
17:00Μίντλεσμπρο U23 - Άστον Βίλα U23 -:-
18:00Γουέστ Χαμ U23 - Μάντσεστερ Σίτι U23 -:-
21:00Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U23 - Τσέλσι U23 -:-
21:00Μπλάκμπερν U23 - Ντέρμπι U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18

15:00Φούλαμ U18 - Ρέντινγκ U18 -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Κύπελλο Αιγύπτου

22:30Ασουάν - Ελ Γκουνά -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Βολκίτε Κενέμα - Αντάμα Σίτι -:-
19:00Φαζίλ Κετεμά - Χαντιγιά Χοσανά -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

16:00Μπεράτ - Μπέσα -:-
16:00Πογκράντετσι - ΚΦ Εγνατία -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:30Σαγκράντα - Πέτρο Ατλέτικο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ

23:00Σπορτίβο Εστουντιάντες - Τσιπολέτι -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα

21:30Φίνιξ - Βίγια Σαν Κάρλος -:-
23:00Λος Αντές - Κομιουνικασιόνες BςAς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα

21:30Μπερατζατέγκουι - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο -:-
21:30Ντοκ Σουντ - Κλαμπ Λουϊάν -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Σίρακ - Λόρι 3:0
15:00Σίρακ - Βαν -:-

ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ

17:30Αλ-Ραϊάν (Κατ) - Αλ-Ουαντά (Ηαε) -:-
18:00Τερακτόρ-Σαζί (Ιρν) - Αλ Κουά Αλ Τζαουίγια (Ιρκ) -:-
20:00Γκόα (Iνδ) - Περσέπολις (Ιρν) -:-
21:00Αλ Ναζρ Ριγιάντ (Σαρ) - Φουλάντ (Ιρν) -:-
21:00Αλ Ουεχντάτ (Ιορ) - Αλ-Σαντ (Κατ) -:-
21:00Πακτακόρ (Ουζ) - Αλ Σαριάχ (Ηαε) -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

12:05Μέλμπουρν Βίκτορι - Σίδνεϊ Ουόντερερς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

12:30ΑΠΙΑ Τάιγκερς - Ουόλονγκονγκ Γουλβς -:-
12:30Μάνλι Γιουνάιτεντ - Σάδερλαντ Σαρκς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

12:30Λόνσεστον - Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

13:00Γκριν Γκάλι - Νάιτς Μελβούρνης -:-
13:30Νταντενόνγκ Σίτι - Νότια Μελβούρνη -:-
13:30Οακλάιτ Κάνονς - Ίστερν Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

13:30Σέντεναρι Στόρμερς - Μπρισμπέιν Νάιτς -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:30Αούστρια Βιέννης II - Αμστέτεν -:-
19:30Γκράτζερ - Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) -:-
19:30Κάφενμπεργκ - Λίφερινγκ -:-
19:30Τιμ Βιέννης - Αούστρια Λουστενάου -:-
19:30Χορν - Λιτς -:-
21:25Βάκερ Ίνσμπρουκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών

00:00Αλ Αχλί Βεγγάζης (Λβυ) - Ενυίμπα (Νιγ) 1:0

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων

21:30Γκενκ Γ - Φεμίνα Βόλουβε Γ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Στάδιο Νικητών

20:30Γάνδη Γ - Μπριζ Γ -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Πρώτη φάση

23:00Λάλα - Καράκας 1:0
01:15Χερμάνος Κολμενάρες - Εστουντιάντες Μέριδα 4:2
03:30Καραμπόμπο - Λάρα 1:1
23:00Μινέρος - Ατλέτικο Βενεζουέλα -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: Κύπελλο Βιετνάμ

13:00Γκία Λάι - Αν Ντο-Αν Γκιάνγκ -:-
13:00Καν Το - Μπιν Ντουόνγκ -:-
13:00Ντα Νανγκ - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου -:-
14:00Πο Χιέν - Νγκέ Αν -:-
14:00Χονγκ Λιν Χα Τιν - Κονγκ Αν -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία

22:00Σάντα Κρούζ - Ρεάλ Ποτόσι -:-

ΒΟΡΕΙΟΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: NIFL Πρέμιερσιπ

21:30Γκλεντόραν - Λαρν -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS

17:30Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Λέοταρ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

20:30Μπότεφ Βράτσα - Τσέρνο Μόρε Βάρνα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

17:30Λίτεξ Λόβετς - Πιρίν -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αμαζονένσε - Πλέι Οφς

02:30Κλίπερ - Νασιονάλ-ΑΜ 0:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα

04:15Σάο Καετάνο - Πόντε Πρέτα 1:2

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Παουλίστα Α2

02:00Άγκουα Σάντα - Οντάξ-ΣΠ 2:0
02:00Σάο Μπερνάρντο - Κλουμπ Ατλέτικο Γιουβέντους 2:0
02:00Σερταοζίνιο - Ρίο Κλάρο 0:1
02:00Τομπάτε - EK Σάο Μπερνάρντο 2:2
04:00Βέλο Κλουμπ - Οέστε 1:2
04:00Μόντε Αζούλ - Πορτουγκέσα 0:0
04:00Πορτουγκέζα Σαντίστα - Νοβέμπρο 1:1
04:00Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ - Ατιμπάγια 1:2

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Ρεμς - Μαρσέιγ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ

19:00Αβράνς - Μπουργκ εν Μπρες -:-
19:00Μπαστιά-Μποργκό - Κεβιγί Ρουέν -:-
20:00Ανεσί - Ερυθρός Αστέρας -:-
21:00ΑναβλήθηκεΣολέ - Μπαστιά -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

21:30Άουγκσμπουργκ - Κολωνία -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Καρλσρούη - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς -:-
19:30Μπραουνσβάιγκ - Άουε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Βικτόρια Κολωνίας - Βερλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

20:30Κολωνία II - Άαχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

20:15Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ - SGS Έσσεν Γ -:-

ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

21:29Λάιονς Γιβραλτάρ - Γιουρόπα -:-

ΓΚΑΜΠΙΑ: GFA Λιγκ

23:30Αρμντ Φόρσιζ - Φόρτουν -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

17:30Κάλουμ Σταρ - Φλαμ Ολυμπίκ -:-
17:30Σάτελαιτ - ASFAG -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού

20:00Σίλκεμποργκ - Βίμποργκ -:-
20:00Χέλσινγκορ - Έσμπιεργκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Κέλντινγκ - Βεντσισέλ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

20:00Μπλόκους - VSK Άαρχους -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

20:00Ρόσκιλντε - HIK Χέλερουπ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Β

03:00Ελ Νασιονάλ - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 4:0

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

20:00Κιασό - Λωζάν Ούκι -:-
20:00Σαφχάουζεν - Ξαμάξ -:-
21:00Βίντερτουρ - Ααράου -:-
21:00Γκρασχόπερς - Τούν -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα - 2η Φάση

00:3011 Ντεπορτίβο - Ατλέτικο Μάρτε 1:1

ΙΟΡΔΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

22:30Ακαμπά - Αλ Σαλτ -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

19:10Σίριαν - Σανάτ Ναφτ -:-
19:30ΑναβλήθηκεΖομπ Αχάν - Περσέπολις -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

19:45Φιν Χαρπς - Σεντ Πάτρικς -:-
21:45Σάμροκ Ρόβερς - Μποέμιανς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Άθλον Τάουν - Ουέξφορντ -:-
21:45Γκόλγουεϊ - ΓΚ Ντάμπλιν -:-
21:45Καμπιντίλι - Σέλμπουρν -:-
21:45Τρίτι Γιουνάιτεντ - Κορκ Σίτι -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

21:00Τινταστόλ - Βόλσουνγκουρ -:-
22:15KV Ρέικιαβικ - Βόγκαρ -:-
22:15Ελιντί - IR Ρέικιαβικ -:-
22:15Λετίρ - Βίντιρ -:-
22:15Μπρέιντολτ - Θρότουρ -:-
22:15Σμάρι - Γκριντάβικ -:-
22:15Χβίτι - Άρμποργκ -:-
23:00Γκαρνταμπάερ - Αλφτάνς -:-
23:00ΑναβλήθηκεΚάρι - Βαένγκιρς -:-
23:00Μίντας - Όγκναμπικ -:-
23:00Μπιορνίν - ΚΑ Ασβελίρ -:-
23:00Ουλφάρνιρ - Ισμπιορνίν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Μπαρτσελόνα - Χετάφε 5:2

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

22:00Σαραγόσα - Σπόρτινγκ Χιχόν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Γκρούπ Προβιβασμού

18:30Μπούργκος Προμέσας - Ατλέτικο Αστόργκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:00Λα Γκράνια - Λα Μπανέζα -:-
18:30Αλμαζάν - Σάντα Μάρτα Τόρμες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17 - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:00Ταμαρίτε - Επίγια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17 - Δεύτερη φάση

13:15Μπόρια - Ιλουέκα -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού

16:00Νες Ζιόνα - Νοφ Χαγκαλίλ -:-
16:00Ράματ Γκαν - Χαποέλ Ικσάλ Ιμάντ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:00Καφρ Κασίμ - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα -:-
16:00Μακάμπι Ναζαρέτ - Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ - Γκρούπ Προβιβασμού

14:30Μακάμπι Ταμρά - ΜΣ Τιρά -:-
16:30Χαποέλ Κοκάμπ - Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Χ. Χερτζίλιγια -:-
16:00Νταμπουρίγια Οσάμα - Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ -:-
16:00Ταγιμπέ - Άιρονι Μπάκα -:-
16:00Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα - Χαποέλ Μπνέι Αρ'αρά Άρα -:-
17:00Χαποέλ Μπουεϊνέ - Χαποέλ Μπνέι Φαραντίς -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ - Γκρούπ Προβιβασμού

12:40Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ - Χόλον Γιερμιγιάχου -:-
15:15Χαποέλ Μπικάτ Χαγιαρντέν - M. Τζαφά -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ - Γκρούπ Υποβιβασμού

13:30Ντιμόνα - Μ. Ερτζλίγια -:-
14:30Μακάμπι Γιαβνέ - Χαποέλ Αζόρ -:-
15:00Άσκελον - Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ -:-
15:00Μπεϊτάρ Νόρντια Ιερουσαλήμ - Μακάμπι Σααραΐμ -:-
15:00Σίμσον Καφρ Κασίμ - Χάποελ Μπνί Λοντ -:-
15:00Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χακόα Ράματ Γκαν -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00Άσκολι U19 - ΣΠΑΛ U19 -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:00Κασπί Ακτάου - Ταράζ -:-
14:00Σαχτιόρ Καραγκαντί - Αστάνα -:-
15:00Ατυράου - Καϊράτ Αλμάτι -:-
16:00Τόμπολ - Τουράν -:-

ΚΑΤΑΡ: QFA Καπ

22:00Αλ Αχλί - Αλ Κορ -:-
22:00Αλ Μπιντά - Αλ Μεζαϊμίρ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ - Πρώτη φάση

13:00Χεμπέι - Wuhan FC -:-
15:00Σανγκάι Σένουα - Γκουοάν Πεκίνου -:-

ΚΙΡΓΚΙΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λίγκα

13:30Νεφτσί-Κοτσκόρ-Ατά - Ντορντόι Μπισκέκ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ

00:00Κορτουλούα - Ούιλα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Κόπα Κολούμπια

23:15Μπόκα Τζούνιορς - Βαλεντουπάρ 4:1
03:40Μπαρανκουιλά - Τίγκρες 3:0

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

00:00ΛΑ Φορς (Ηπα) - Μίτσιγκαν Σταρς (Ηπα) 0:2
03:00Ντιτρόιτ (Ηπα) - Σαν Ντιέγκο 1904 (Ηπα) 1:0
15:00Κρίστιανσουντ (Νορ) - Μόλντε (Νορ) -:-
18:00Ράουφος (Νορ) - Χαμ-Καμ (Νορ) -:-
23:00Νορθ Καρολάινα (Ηπα) - Σάρλοτ Ιντιπέντενς (Ηπα) -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Γκρέτσια - Σαν Κάρλος 2:1
04:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Ερεντιάνο 2:2

ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Καϊτάν - Αλ Κουβέιτ -:-

ΚΟΥΒΕΙΤ: 1η Κατηγορία

22:00Γιαρμούκ - Τάνταμον -:-
22:00Μπουργκάν - Αλ Σουλαϊμπικάτ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Ερμής Αραδίππου - Δόξα Κατωκοπιάς -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 2η Κατηγορία

18:00Αναγέννηση Δερύνειας - Αγία Νάπα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Σμόργκον - Σπούτνικ -:-
20:00Σλάβια Μοζίρ - Σλατσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

11:00Δυναμό Μπρεστ 2 - Βιτέμπσκ 2 -:-
13:00Ενεργκέτικ-BGU 2 - Νέμαν 2 -:-
13:00Μινσκ 2 - Δυναμό Μινσκ 2 -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Γυναικών

15:00Νέμαν Γ - Λευκορωσία U19 Γ -:-
17:00Μινσκ Γ - Δυναμό Μπρεστ Γ -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Στάδιο Νικητών

16:00Αλ Ακαά Αλ Αχλί Αλεΐ - Αλ Αχέντ -:-
16:00Αλ Σαχέλ - Σαφά -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

23:30Αλ Ταχαντί - Αλ Τααβούν -:-
23:30Σαμπάαμπ Αλ Γιαμπάλ - Καλί Σίρτε -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Ριτεριάι - Ζαλγκίρις -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

19:00Ατμόσφαιρα - Πανεβέζις 2 -:-
19:00Σούντουβα 2 - Σίλας -:-

ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ

16:00Casa de Portugal - Τσάο Πακ Κέι -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα

17:00Κέντα - Kuala Lumpur City -:-
17:00Σελανγκόρ - Σαμπά -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Γιοχόρ ΝΤ II - Κελαντάν -:-
17:00Περάκ 2 - Skuad Projek -:-

ΜΑΛΔΙΒΕΣ: Ντιβέχι Πρέμιερ Λιγκ

20:00Ντα Γκράντε - Σούπερ Γιουνάιτεντ Σπορτς -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

19:00Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Κοκάμπ Μαρακές -:-
19:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Ράγια Μπενί Μελάλ -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

00:15ΑΣΑΚ Κονκόρντε - JAHE -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς

05:00Ταπάτιο - Τλαξκάλα 1:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α - Πλέι Οφς

00:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Κολίμα -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα

01:00Κερετάρο Γ - Κλαμπ Τιχουάνα Γ 2:1
00:00Νεκάξα Γ - Πατσούκα Γ -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

15:00Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Πετροκούμπ -:-
15:00Φλορέστι - Κόντρου Λοτζόβα -:-
16:00Ζίμπρου Κισινάου - Σπεράντα Νισπορένι -:-

ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ

22:00Ηστ Ρίφα - Μαλκιά -:-
22:00Μαναμά Κλαμπ - Αλ-Μπουνταΐγια -:-
22:00Μπουσαϊτίν - Αλ Ναγμά -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL

18:00Ζόι Κόμεθ - Χόλι Άροουζ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα

04:00Εστέλι - Γιουβέντους Μαναγκούα 4:0

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα

01:00Εστέλι U20 - Γιουβέντους Μαναγκούα U20 3:3

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες

01:00Φλουμινένσε (Bρα) - Ρίβερ Πλέιτ (Αργ) 1:1
03:00Ατλέτικο Νασιονάλ (Κολ) - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα (Χιλ) 2:0
05:00Τζούνιορ (Κολ) - Σάντα Φε (Κολ) 1:1

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα - Φάση Ομίλων

01:15Αράγκουα (Βεν) - Λανούς (Αργ) 0:1
01:15Γκρέμιο (Bρα) - Λα Εκιδάδ (Κολ) 2:1
01:15Μπολιβάρ (Βολ) - Άρσεναλ Σαραντί (Αργ) 2:1
01:15Μπραγκαντίνο (Bρα) - Ντεπόρτες Τολίμα (Κολ) 2:1
03:30Λιμπερτάδ (Παρ) - Παλεστίνο (Χιλ) 2:0
03:30Πενιαρόλ (Ουρ) - Σπορ Χουνκάιο (Περ) 5:1
03:30Ρίβερ Πλέιτ (Παρ) - Κορίνθιανς (Bρα) 0:0

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Μπαρόκα -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

19:45Βίλεμ - Βάαλβαϊκ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

19:45Μπρέντα - Εξέλσιορ -:-
19:45Χελμόντ - FC Αϊντχόφεν -:-
22:00ΑναβλήθηκεΓιόνγκ PSV Αϊντχόβεν - Ος FC -:-
22:00Γιόνγκ Άγιαξ - Ναϊμέγκεν -:-
22:00Γιονγκ ΑΖ Αλκμάαρ - Καμπούρ -:-
22:00Γιονγκ Ουτρέχτης - Γκόου Εχέντ Ιγκλς -:-
22:00Γκράαφστσαπ - Αλμίερ Σίτι -:-
22:00Ντεν Μπος - Ρόντα -:-
22:00Ντόρντρεχτ - MVV Μάαστριχτ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:30Excelsior Γ - VV Αλκμάαρ Γ -:-
20:30PEC Ζβόλε Γ - Χέρενβεν Γ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:30Ντε Χάαγκ Γ - Τβέντε Γ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Γκρούπ Υποβιβασμού

21:45Αμπερίστγουιθ - Κάρντιφ Μητροπολιτική -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

21:00Βάσας - Πεκσί -:-

ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Βάιπερς - Εξπρές -:-
16:00Κιετούμε - Ουακίσο Τζάιαντς -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Ιλικόβετς - Ρουκχ Λβιβ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

17:00Βόλιν Λούτσκ - Αλιάνς -:-
17:00Τσερνομόρετς Οδησσού - ΒΠΚ-Άγκρο -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρωτάθλημα νέων

12:00Λβιφ U21 - Ντέσνα U21 -:-
13:00Κολός Κοβάλιβκα U21 - Βόρσκλα Πολτάβα U21 -:-
13:30Ντνίπρο-1 U21 - Μινάι U21 -:-
14:00Ιλικόβετς U21 - Ρουκχ Λβιβ U21 -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

23:00Αλιάντζα - Κόστα ντελ Έστε -:-

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα

21:15Καντολάο - Καγιαμάρκα -:-
23:30Ντεπ. Μουνισιπάλ - Μπινασιονάλ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

19:00Ρακόφ - Σλασκ -:-
21:30Ποντμπεσκίτζιε - Λεχ Πόζναν -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Μπέλσατοφ - Σαντέτσια -:-
18:40Βίντζεβ Λοτζ - Λέτζνα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:00Σταλ Ρζεσζόφ - ΚΚΣ Κάλιστζ -:-
20:30Τσοΐνιτσε - Σουβάλκι -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:00Πόρτο - Γκιμαράες 1:0

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2

22:15Εστορίλ - Κάζα Πία -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ - Δεύτερη φάση

17:00Μονταλέγκρε - Μερελινένσε -:-
19:15Φέιφ - Μιραντέλα -:-
21:45Φελγκουέιραζ - Σάο Μαρτίνιο -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:30Αράντ - Χερμανστάντ -:-
20:30Γκαζ Μετάν - Ντιναμό Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού

17:00Γκλόρια Μπουζάου - Αεροστάρ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2

17:00Μπράιλα - Τσισκάνι -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3

17:00Βιτορούλ 2 - Recolta Gh. Doja -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4

17:00Μπαλοτέστι - Προγκρεσούλ Σπαρτάκ -:-
17:00Ρ. Βουκουρεστίου 2 - Κονκόρντια 2 -:-
17:00Στεάουα Βουκουρεστίου 2 - Βολουντάρι 2 -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5

17:00Kids Tampa Brasov - Μπλεγιόι Βισπέστι -:-
17:00Οντορέιου - Τσετάτε Ραζνόφ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6

17:00Βεντίτα Κολονέστι - Sporting Rosiori -:-
17:00Μορένι - Petrolul Potcoava -:-
17:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 - Ουνιρέα Μπασκόφ -:-
17:00Πουτσιοάζα - Αλεξάνδρια -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7

17:00Σεβισούλ Σελιμπάρ - Magura Cisnadie -:-
17:00Χερμανστάντ 2 - Χορέτζου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8

17:00Φορτούνα Μπετσιτσερέκου - Σόιμιι Λίποβα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9

17:00Αριεζούλ Τούρντα - Άλμπα Ιουλία -:-
17:00Ρεγκίν - Όκνα Μούρες -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 2ος Όμιλος

12:00Ροντίνα Μόσχας - Μάρομ -:-

ΡΩΣΙΑ: ΠΦΛ - 3ος Όμιλος

13:00Κίμκι 2 - М. Λίπετσκ -:-
13:00Στρογκίνο Μόσκβα - Σακαλίν -:-
14:00Khimik-Arsenal - Ριάτζαν -:-
16:00Άβανγκαρντ - Φ. Βορονέζ 2 -:-
17:00Vidnoe - Σαλιούτ-Μπελγκορόντ -:-
17:00Καλούγκα - Σάτουρν -:-
17:00Κβάντ Ομπνίνσκ - Krasnyy -:-
18:00Σαρατόφ - Znamya Noginsk -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων - Γκρούπ Υποβιβασμού

11:00Ροτόρ Βόλγκογκραντ U19 - Κονόπλεφ Ακάντεμι U19 -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

19:00Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Νόβι Παζάρ -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι

17:30TEK Sloga - Radnicki Beograd -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα

17:30Βρσακ - Feniks 1995 -:-

ΣΙΕΡΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ

19:15Sierra Leone Police - Ιστ Εντ Τάιγκερς -:-
19:15Αντί Ντραγκς Στράικερς - SLIFA -:-
22:30Καλόν - Πορτς Οθόριτι -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 - Γκρούπ Προβιβασμού

21:45Κ. Παρκ - Στρανράερ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

17:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Β - Σαμορίν -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση

20:00Ljubljana Svoboda - Ιλιρίγια -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

20:00Χούντικσβαλ - Γκέφλε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

20:00Χάκεν Γ - Βάζιο ΝΦΦ Γ -:-

ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Μπλου Σταρ - Κολόμπο -:-

ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία

22:30ASC Χαγιάμπ - ΑΣΑΣ -:-
20:30Ντικχίλ - Πολίς Νασιονάλε -:-
22:30Πορτ - CF GR/SIAF -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

20:30Γκεντσλερμπιρλιγκί - Ρίζεσπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

15:30Λίσεν - Βικτόρια Ζίζκοφ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

18:30ΤιΠΣ Γ - HJK Γ -:-

ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Νότια Περιοχή - Λι Μαν Ουόριορς -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.