REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

22:15Τσάρλτον - Μίλγουολ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Πλέι Οφς

19:30Πόρτσμουθ - Όξφορντ Γιουνάιτεντ -:-
21:30Φλίτγουντ - Γουίκομ -:-

ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ

17:00Δυτική Αρμενία - Αλασκέρτ 2 -:-
17:00Ντιλιγιάν - Αραράτ-Αρμενίας 2 -:-
17:00Πιούνικ II - Αραράτ 2 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας

13:00ΝΕ Μέτρο Σταρς - Αδελαΐδα Κόμετς 5:4
13:45Κρόιντον Κινγκς - Μπλου Ιγκλς 3:3
13:45Μόντμπουρι Τζετς - Αδελαΐδα Ράιντερς 2:4

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

14:30Μπέισγουότερ - Περθ 1:1

ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα

19:30Λιτς - Χορν -:-
19:30Λίφερινγκ - Αούστρια Λουστενάου -:-
21:25Βόρβαρτς Στιούρ - Ριντ -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

18:45Μπότεφ Βράτσα - Αρντά -:-
21:00Μπότεφ Πλόβντιβ - Ντούναβ Ρούσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Τάκα Ρίο

23:30Μακάε - Φλουμινένσε 0:0
02:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Μαντουρέιρα 1:0
02:00Βόλτα Ρεντόντα - Ρεσέντε 2:1

ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα

20:00Δυναμό Τιφλίδας - Λοκομοτίφ Τιφλίδας -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού

20:00Έσμπιεργκ - Χόρσενς -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

19:30Νάεστβεντ - Κέλντινγκ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ Προβιβασμού

20:00Θίστεντ - Αβάρτα -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

19:15Βαντούζ - Γκρασχόπερς -:-
19:15Λωζάν Ούκι - Βίντερτουρ -:-
21:30Ααράου - Λωζάνη -:-

ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ

02:00ΑκυρώθηκεRed Bulls Νέας Υόρκης 2 - Σπόρτινγκ Κάνσας 2 -:-
23:00ΑκυρώθηκεSan Diego Loyal - Πόρτλαντ 2 -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

23:00Βαλούρ - Ακράνες -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

21:00Βεστμαναεϊάρ - Όλαφσβικ -:-
22:15Κέφλαβικ - Λέικνιρ Ρέικιαβικ -:-
22:15Μάγκνι - Λέικνιρ -:-
22:15Φραμ - Αφτουρέλντινγκ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

22:00Σέλφος - Βόλσουνγκουρ -:-
22:15IR Ρέικιαβικ - Ντάλβικ/Ρεϊνίρ -:-
22:15Βόγκαρ - Χάουκαρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε 1:0
23:00Ατλέτικο Μαδρίτης - Μαγιόρκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

20:30Χιρόνα - Σαραγόσα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

19:45Πίζα - Τσιταντέλα -:-
22:00Kρεμονέζε - Πεσκάρα -:-
22:00Βενέτσια - Έμπολι -:-
22:00Εντέλα - Κιέβο -:-
22:00Κοζέντσα - 'Ασκολι -:-
22:00Κροτόνε - Μπενεβέντο -:-
22:00Περούτζια - Πορντενόνε -:-
22:00Σαλερνιτάνα - Γιούβε Στάμπια -:-
22:00Τραπανί - Λιβόρνο -:-
22:00Φροζινόνε - Σπέτσια -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

13:00ΑκυρώθηκεΛετονία U16 - Φινλανδία U16 -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

15:00Στρογκίνο Μόσκβα (Ρωσ) - Τβερ (Ρωσ) 1:2
82'Μπόλνισι (Γεω) - Γκάγκρα (Γεω) 0:1
10'Βσέτιν (Τσε) - Βαλάσκε Μετζιρίτσι (Τσε) 0:0
10'Κρασνοντάρ 2 (Ρωσ) - Τσάικα (Ρωσ) 0:0
19:00Πογκόν Ζντούνσκα Βόλα (Πολ) - Jutrzenka Warta (Πολ) -:-
19:30Zelow (Πολ) - Warta Dzialoszyn (Πολ) -:-
20:00Σβατζ (Αυτ) - Φούγκεν (Αυτ) -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

40'Βούστρια - Φλαμουρτάρι 1:2
21:00Πρίστινα - Ντρένιτσα -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: Όπτιμπετ Βιρσιλίγκα

40'Τούκουμς 2000 - Μέτα/ΛΟ 0:2
20:00Βαλμιέρα - Σπάρτακς -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

85'Σλάβια Μοζίρ - Σλατσκ 3:1
19:00Βίγκβαμ Σμολέβιτσι - Δυναμό Μπρεστ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Βισάγια Λίγκα Ρεζέρβ

13:00Μινσκ 2 - Μπελσίνα 2 2:0
13:30Μπάτε 2 - Ενεργκέτικ-BGU 2 2:1
16:00Γκοροντέγια 2 - Βιτέμπσκ 2 0:0
16:00Νέμαν 2 - Ισλόκ Μινσκ 2 1:2

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

40'Ζαλγκίρις - Μπάνγκα 0:0
20:00Πανεβέζις - Κάουνο Ζαλγκίρις -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

52'Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Μίνιγια 1:0
40'Ντζιουγκάς Τελσιάι - Ριτεριάι 2 1:0
19:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Γιόναβα -:-
19:00Σιαουλιάι - Χέγκελμαν Λιτάουεν -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

40'Ντιναμό-Ότο Τιράσπολ - Φλορέστι 0:0
20:30Σερίφ Τιράσπολ - Σπεράντα Νισπορένι -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Β Εθνική Κατηγορία

16:00Τελαβίβ - Ζενς Ατλετίκς -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

19:00KFUM Όσλο - Γιερβ -:-
19:00Ασάνε - Σόγκνταλ -:-
19:00Γκρορούντ - Λίλεστρομ -:-
19:00Ούλ/Κίσα - Στρόμμεν -:-
19:00Σάντνες Ούλφ - Oygarden -:-
19:00Στιόρνταλς Μπλινκ - Ρανχάιμ -:-
19:00Τρόμσο - Ράουφος -:-
21:30Χαμ-Καμ - Κόνγκσβίνγκερ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

20:45Rosenborg Γ - Στρόμμεν Γ -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Λβιφ - Βόρσκλα Πολτάβα -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Λόντζ - Βίσλα Κρακοβίας -:-
21:30Κόρονα - Άρκα Γκντίνια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

18:40Τσοΐνιτσε - Σαντέτσια -:-
21:10Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ - Κρόμπρι Γκλόγκοου -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

21:15Σάντα Κλάρα - Μαρίτιμο -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

20:00Γκαζ Μετάν - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

79'Τούρνου Μαγκουρέλε - Άρτζες 0:0

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

19:00Μπράβο - Τσέλιε -:-
21:00Ντομζάλε - Ταμπόρ Σεζάνα -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

20:00Γιόνσεπινγκ - Ακρόπολις -:-
20:00Τρέλεμποργκ - Σούντσβαλ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ

20:30Ουλαρέντς - Ασυρίσκα -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

77'Αλ Γιαΐς - Αλ Ταλιγιά 1:1
79'Αλ Καραμά - Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό 0:1
77'Αλ Ναουαεΐρ - Φουτούα 0:1
78'Αλ Ουαντά - Γιαμπλέ 0:1
83'Αλ-Σαχέλ - Ουατμπά 1:2
76'Αλ Τζαζίρα - Αλ Σορτά 1:0
78'Τισρίν - Χοτίν 0:1

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

21:00Ντενίζλισπορ - Γκαζιαντέπ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

19:00Χρούντιμ - Παρντούμπιτσε -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

10'TPV Τάμπερε - ΚααΠό 0:0
19:00Ατλάντις - Κλουμπί 04 -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

19:00Κιίστο - GBK Κόκολα -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών

19:00PK-35 Vantaa Γ - HJK Γ -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.