REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

20:00ΑναβλήθηκεΛιντς - Σαουθάμπτον -:-
20:00Μάντσεστερ Σίτι - Άστον Βίλα -:-
22:15Φούλαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

20:00Νόριτς - Μπρίστολ Σίτι -:-
21:00Κάρντιφ - ΚΠΡ -:-
21:00Μπρέντφορντ - Λούτον -:-
21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ - Μίντλεσμπρο -:-
21:00Χάντερσφιλντ - Μίλγουολ -:-
21:45Μπέρμιγχαμ - Πρέστον -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U23 - Χαλ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι

21:45Μπόστον - Τσέστερφιλντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

21:00Μπέρμιγχαμ Γ - Έβερτον Γ -:-
21:00ΑναβλήθηκεΤσέλσι Γ - Τότεναμ Γ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ Γυναικών - Πλέι Οφς

19:30Μάντσεστερ Σίτι Γ - Τσέλσι Γ -:-

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

14:30Ουαντί Ντεγκλά - Ελ Μασρί -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

09:00Χαουασά - Σινταμά Μπουνά -:-
14:00Φαζίλ Κετεμά - Αντάμα Σίτι -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:45Απολόνια Φιέρ - Κούκσι -:-
14:45Καστριότι - Τιούτα -:-
14:45Λατσί - Σκεντερμπέου -:-
14:45Μπύλις - Βλάζνια Σκόντερ -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

16:30Κουάντο Κουμπάνγκο - Όνζε Μπράβος -:-
16:30Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Μπάιζα ντε Καζανιέ -:-
16:30Φεροβιάριο ντο Χουάμπο - C.R.D. Λίμπολο -:-
16:30Χούλια - Σαγκράντα -:-
17:30Ακαδέμικα - Σάντα Ρίτα -:-
17:30Πέτρο Ατλέτικο - Ίντερ -:-
17:30Προγκρέσο - Ουιλιέτ -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Σούπερ Καπ

21:30Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Σάντα Κόλομα -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

10:05Νιουκάστλ Τζετς - Μπρισμπέιν Ρόαρ -:-
12:20Περθ Γκλόρι - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής

18:00Καμερούν - Μαλί -:-
21:00Μπουρκίνα Φάσο - Ζιμπάμπουε -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

17:30Κόρτραϊκ - Σεντ Τρούιντεν -:-
19:45Έπεν - Μπέερσχοτ -:-
19:45Μαλίν - Σταντάρ Λιέγης -:-
22:00Αντβέρπ - Σερκλ Μπριζ -:-
22:00Μπριζ - Οστάνδη -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

22:00Μποταφόγκο - Γκοϊανιένσε -:-
23:00Μπαΐα - Ατλέτικο-ΠΡ -:-
00:15Γκρέμιο - Ατλέτικο Μινέιρο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

00:15CRB - Φιγκουεϊρένσε 5:1
00:15Αβάι - Γιουβεντούντε 5:2
00:15Κονφιάνκα - Σαμπάιο Κορρέα 0:1
00:15Μποταφόγκο SP - CSA 1:3
02:30Παρανά - Θουιάμπα Εσπόρτε 0:2
21:00Γκουαρανί - Βιτόρια -:-
00:15Ναούτικο Ρεσίφε - Οέστε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Πρώτος Γύρος

20:00Καμποφριένσε - Αμέρικα RJ -:-
20:00Σαμπάιο Κορέα - Νόβα Ιγκουάτσου -:-
20:00Φριμπουργκουένσε - Αμερικάνο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε

20:30Μπραζιλιένσε - Βιτόρια -:-
20:30Φαστ Κλούμπ - Ιντεπεντιέντε -:-
21:00Απαρετσιντένσε - Ακουινταουανένσε -:-
21:00Πάλμας - Ρεάλ Νοροέστε -:-
21:00Σάντος ΑΠ - Γκάμα -:-
21:00Σινόπ - Αγκούια Νέγκρα -:-
22:00ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Γκαλβέζ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Μαρσέιγ - Λανς -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Κύπελλο

14:45Κλερμόν - Γκρενόμπλ -:-
19:00Τουλούζ - Νιόρ -:-
19:30Νανσί - Σοσό -:-
22:00Γκινγκάμπ - Καέν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

19:30Σάλκε - Κολωνία -:-
21:30Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου -:-
21:30Αρμίνια Μπίλεφελντ - Στουτγκάρδη -:-
21:30Λειψία - Ουνιόν Βερολίνου -:-
21:30Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Ντούισμπουργκ - Μαγδεβούργο -:-
20:00Χάλεσκερ - Μανχάιμ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Μπάχλινγκερ - FSV Φρανκφούρτη -:-
18:30Μπάλινγκεν - Έσεν Κάσελ -:-
19:00Σταντάλεντορφ - Στάινμπαχ Χάιγκερ -:-
20:00Ούλμ 1846 - Γκίεσεν -:-
20:00Όφενμπαχ - Έλβερσμπεργκ -:-

ΓΚΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Εμπουσούα Ντουόρφς - Ασάντε Κοτόκο -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:00Λουγκάνο - Γιούνγκ Μπόις -:-
19:00Σεν Γκάλεν - Βαντούζ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

15:00Διαγόρας - Παναχαϊκή -:-
15:00Ξάνθη - Ιωνικός Νικαίας -:-
15:00ΟΦ Ιεράπετρας - ΑE Καραϊσκάκης Άρτας -:-
15:00Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας -:-
15:30Λεβαδειακός - ΠΑΕ Χανιά -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο

15:00Άρης - Αστέρας Τρίπολης -:-
15:00Βόλος - ΟΦΗ -:-
17:15ΠΑΟΚ - ΑΕΛ -:-
19:30Παναιτωλικός - Ολυμπιακός -:-
21:30ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00NAPSA Σταρς - Φόρεστ Ρέιντζερς -:-
15:00Γκρην Ιγκλς - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
15:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ - Νκουαζί -:-
15:00Λουζάκα Ντάιναμοζ - Γκρην Ιγκλς -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

16:00Κεραλά Μπλάστερς - Μπενγκαλούρου -:-

ΙΝΔΙΑ: I-Λιγκ

10:30Αϊζαούλ - Γκοκουλάμ -:-
15:30Ίντιαν Άροουζ - Νερόκα -:-

ΙΡΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

13:30Ζομπ Αχάν - Ναφτ Μασίντ-Σολεϊμάν -:-
13:30Παντιντέ Κορασάν - Νασάι Μαζανταράν -:-
13:30Πεϊκάν - Μες Ραφσανιάν -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

20:00Χετάφε - Ουέσκα -:-
22:00Μπέτις - Θέλτα -:-
22:30Βιγιαρεάλ - Γρανάδα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

17:30Σαλαμάνκα - Κομποστέλα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

12:00Βιγιαρεάλ Β - Πένα Ντεπορτίνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5

20:00Ναβαλκαρνέρο - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

20:30Σιέτε Βίγιας - Μπαρκουερένο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

20:15Γκέρνικα Κλουμπ - Ντέουστο -:-
20:30Αριθναμπάρα - Μπασκονία -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 6

19:00ΑναβλήθηκεΣιλά - Ρεκάμπος Κόλον -:-
20:15Αλτζίρα - Μπενικάρλο -:-
21:00Ρόντα - Τόρεντ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 8

17:00Τσεμπρερένα - Αραντίνα -:-
18:30Μπουπόλσα - Μπούργκος Προμέσας -:-
18:45Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος - Ρεάλ Μπούργκος -:-
19:00Λεονέσα Β - Μπεμπίμπρε -:-
21:00Λα Γκράνια - Νουμάνθια Β -:-
21:00Μπετσερίλ - Σάντα Μάρτα Τόρμες -:-
21:00Πεναράντα ντε Μπρακαμόντε - Κρίστο Ατλέτικο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

19:00Σαν Ραφαέλ - Φορμεντέρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 12

19:00Βέρα - Ατλέτικο Βικτόρια -:-
19:00Ιμπάρα - Τακορόντε -:-
19:00Μενσαγιέρο - Ατλέτικο Πάσο -:-
19:00Σάντα Ούρσουλα - Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ -:-
19:00Τενερίφη Β - Τενίσκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

17:00Ατλέτικο Ιμπάνιες - Αλμάνσα -:-
17:00Πουέρτολάνιο - Λα Ρόντα -:-
19:00Κονκουένσε - Τολέδο -:-
19:00Κουιντανάρ - Μαντσέγκο Θιουδάδ Ρεάλ -:-
19:00Λα Ρόντα - Πουέρτολάνιο -:-
19:00Μαρκαμάλο - Μαντριντέγιος -:-
21:30Ιλέσκας - Γκουανταλαχάρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

20:00Κόρδοβα - Σοσιεδάδ -:-
22:00Αλκοϊάνιο - Ρεάλ Μαδρίτης -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

18:00Μαδρίτη Γ - Λογκρόνο Γ -:-
18:00Μπαρτσελόνα Γ - Ράγιο Βαγιεκάνο Γ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

16:00Ουντινέζε - Αταλάντα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

16:00Αλεσάντρια - Κόμο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Ματελίκα - Κάρπι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

16:00Μπισκέλιε - Κασερτάνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30Αρκονατέζε - Φολγκόρ Καρατέζε -:-
15:30Γκοτζάνο - Καρονίζ -:-
15:30Καζάλε - Κιέρι -:-
15:30Καστελανζέζε - Σέστρι Λεβάντε -:-
15:30Λαβανέζε - Ιμπέρια -:-
15:30Λενάνο - Φοζάνο -:-
15:30Μποργκοσέσια - Τσίτα ντι Βαρέζε -:-
15:30Μπρα - ΧΣΛ Ντερθόνα -:-
15:30Σαλούτζο - P.D.H.A.E. -:-
16:00Σανρεμέσε - Βάντο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

15:30Βις Νόβα Γκιουζάνο - Βίγια Άλμε -:-
15:30Μπρένο - Νιμπιόν Οτζιόνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

15:30Αμπροζιάνα - Καμπονταρσέγκο -:-
15:30ΑρζινάνοΚιάμπο - Κιαρλίνς Μουτζανέ -:-
15:30Έστε - Καρτιλιάνο -:-
15:30Μέστρε - Μοντεμπελούνα -:-
15:30Μπελούνο - Μπολτζάνο -:-
15:30Ουνιόν Κλοντιένσε - Μανζανέζε -:-
15:30Ουνιόν Φέλτρε - Καλντιέρο Τέρμε -:-
15:30Σάν Τζιόρτζιο-Σεντίτσο; - Λουπαρένσε -:-
15:30Τρέντο - Αντριέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

15:30Αγκλιανέζε Κάλτσιο - Κορτιτσέλα -:-
15:30Μπανολέζε - Κορεγκέζε -:-
15:30Σεραβέτζα Πότζι - Προγκρέσο -:-
15:30Φιορεντζουόλα - Φόρλι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

15:30Σανγκιοβαννέσε - ΑΤΝ Σιένα -:-
15:30Σαν Ντονάτο - Σκάντιτσι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

15:30Καστελφιντάρντο - Βαστέζε -:-
15:30Ριέτι - Πόρτο Σαντ Ελπίντιο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Αρτζαχένα - Νουόβα Φλόριντα -:-
15:30Κάλτσιο Τζιουλιάνο - Καρμπόνια -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

15:30Γκραβίνα - Τσίτα ντι Φασάνο -:-
15:30Μπρίντιζι - Μολφέτα Κάλτσιο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

15:30Μεσίνα - Ραγκούσα -:-
15:30Ρέντε - Σάντα Μαρία Τσιλέντο -:-
15:30Τρόινα - Καστροβιλάρι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σούπερ Κύπελλο

22:00Γιουβέντους - Νάπολι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες

20:00Ορομπίκα Γ - Λέιντι Γκρανάτα Γ -:-

ΚΑΤΑΡ: QSL

15:30Αλ-Καριτιγιάθ - Αλ-Γκαράφα -:-
18:00Αλ Σαλιγιά - Αλ Αχλί -:-
18:00Αλ-Σαντ - Αλ Κορ -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

02:40Μπουκαραμάνγκα - Τσίκο 2:0

ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1

16:30RCK - Σάνγκα Μπαλέντε -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

23:00Δομινικανή Δημοκρατία - Πουέρτο Ρίκο 0:1

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

10:00Κίμκι (Ρωσ) - Septemvri Simitli (Bου) -:-
12:00Μέταλακ (Σερ) - Borac 1926 (Σερ) -:-
12:00Σοροκσάρ (Ουγ) - Βάσας (Ουγ) -:-
12:15Ισλόκ Μινσκ (Λευ) - Μινσκ (Λευ) -:-
13:00Πογκόν Σιέντλτσε (Πολ) - Προύσζκοφ (Πολ) -:-
13:00Σεσβέστε (Κρο) - Κουστοσίγια (Κρο) -:-
13:30Σλάβια Μοζίρ (Λευ) - Πέτρικοφ (Λευ) -:-
14:00Κοπεγχάγη (Δαν) - Χέλσινγκορ (Δαν) -:-
14:00Μιχάλοβτσε (Σλκ) - Λ. Μίκουλας (Σλκ) -:-
14:00Μπερόε (Bου) - Έταρ (Bου) -:-
14:00Μπόρετς (Βμκ) - Ραμποτνίτσκι (Βμκ) -:-
14:00Νόβι Παζάρ (Σερ) - Σίλεξ (Βμκ) -:-
14:00Ντομπρούζντα (Bου) - Μπότεφ Βράτσα (Bου) -:-
14:00ΑκυρώθηκεΡάντερς (Δαν) - Βέιλε (Δαν) -:-
14:00Ράντερς (Δαν) - Άαλμποργκ (Δαν) -:-
14:00Σερέντ (Σλκ) - Σπορ Ποντμπρεζόβα (Σλκ) -:-
15:00Ιλικόβετς (Ουκ) - Ρακόφ (Πολ) -:-
15:00Κόπερ (Σλο) - Μπάκα (Σερ) -:-
15:00Μπάκα (Σερ) - Γκόριτσα (Σλο) -:-
15:00ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευ) - Νέμαν (Λευ) -:-
15:00Μπότεφ Πλόβντιβ (Bου) - Γκιγκάντ Σαεντινενί (Bου) -:-
15:00Μπράβο (Σλο) - Αλουμίνι (Σλο) -:-
15:00Νίτρα (Σλκ) - Τρίνεκ (Τσε) -:-
15:00Ροστόφ (Ρωσ) - Αλγκετσίρας (Ισπ) -:-
15:00Σίλκεμποργκ (Δαν) - Σοντερίσκε (Δαν) -:-
15:00ΣΚΑ Κάμπαροφσκ (Ρωσ) - Ντιναμό-Τατρανσγκάζ Καζάν 3 (Ρωσ) -:-
15:00Τσουκαρίκι (Σερ) - Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) -:-
15:30Ζίλινα (Σλκ) - Ποχρόνιε (Σλκ) -:-
16:00Κίμκι (Ρωσ) - Ράντνικ (Σερ) -:-
16:00Ντομζάλε (Σλο) - Λέφσκι Σόφιας (Bου) -:-
17:00Λουντογκόρετς (Bου) - Μπάτσκα Τόπολα (Σερ) -:-
18:00Κρακόβια (Πολ) - Κατοβίτσε (Πολ) -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

15:00Ολυμπιακός Λευκωσίας - Παραλίμνι -:-

ΚΥΠΡΟΣ: Κύπελλο

18:00ΑΠΟΕΛ - Απόλλων Λεμεσού -:-

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

21:30Νάξαρ Λάιονς - Πέμπροκ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2

16:00Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Τιχάντ Καζαμπλάνκα -:-

ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1

16:30Νουαντχίμπου - Ίντερ Νουακτσότ -:-
18:30Πολίς - Κσαρ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα

03:00Κανκούν - Τσιμαρόνς ντε Σονόρα 0:0
61'Αλεμπρίγιες ντε Οαξάκα - Τεπατιτλάν ντε Μορέγιος 0:1
05:05ΑναβλήθηκεΝτοράντος ντε Σιναλόα - Βενάντος -:-

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Ραχματγκονί - Σεΐκ Ράσελ -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

17:00Κβάρα Γιουνάιτεντ - Ενυίμπα -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Γκάλαξι -:-
17:00Μπλακ Λέοπαρντς - Κέιπ Τάουν Σίτι -:-
17:00Ορλάντο Πάιρετς - Γκόλντεν Άροουζ -:-
17:00Σουάλοουζ - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-
17:00Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - AmaZulu -:-
17:00Στέλενμπος - Μπαρόκα -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

17:30Έμμεν - Χέρενφεν -:-
19:45Φέγενορντ - Χέρακλες -:-
22:00Αλκμάαρ - Άγιαξ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

21:00Φερεντσβάρος - Ντιοσγκιόρι -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

15:00Montevideo City - Φίνιξ -:-
22:00Ρίβερ Πλέιτ - Σέρο -:-
00:30Τσέρο Λάργκο - Νασιονάλ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν - Γκρουπ υποβιβασμού

00:30Αλμπιόν - Κολόν 3:1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

13:00Σανιοανένσε - Ανάντια -:-
17:00Βίλα Ρεάλ - Παρέδες -:-
17:00Μοντίγιο - Φοντίνιας -:-
17:00Ολανένσε - Πιναλνοβένσε -:-
17:00Φαμπρίλ ντο Μπαρέιρο - Ράμπο Πέιτσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λιγκ Καπ

21:45Μπράγκα - Μπενφίκα -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντα Λίγκα Γυναικών

13:00Μαρίτιμο Γ - Μπράγκα Γ -:-
17:30Τορεένσε Γ - Φαμαλικάο Γ -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:55Νταμκ - Αλ Μπατίν -:-
17:10Αλ Χιλάλ - Αλ-Τααβόν -:-
19:10Αλ Ναζρ Ριγιάντ - Αλ Ουεντά -:-

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 1η Κατηγορία

14:30Αλ Φεϊχά - Αλ Νάντα -:-
14:45Αλ Τζαμπαλαΐν - Οχόντ -:-
16:45Αλ Καλίγ - Αλ Γιλ -:-
18:15Αλ Ναγιούμ - Αλ Τουκμπά -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

22:15Λίβινγκστον - Σέλτικ -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

17:00Ρααντσάν - Χόρσιντ -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αλ Χιλάλ Καντουγκλί - Αλ-Χιλάλ -:-
15:00Χάι Αλ Ουαντί - Αμάλ Ατμπαρά -:-
18:15Αχλί Χαρτούμ - Αχλί Σεντί -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00Ρίζεσπορ - Γκαζιαντέπ -:-
15:00Χατάγιασπορ - Γιενί Μαλατίγια -:-
18:00Γαλατασαράι - Ντενίζλισπορ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Οστράβα - Σλόβακο -:-
17:00Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μαρίλα Πρίμπραμ -:-
19:00Οπάβα - Σπάρτα Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τιπσπόρτ Καπ

11:30Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Σλάβια Πράγας Β -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:15Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Έβερτον Ντε Βίνα 1:1
02:30Ο Χίγκινς - Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν 0:0

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β - Πλέι Οφς Προβιβασμού

00:00Μελιπίλα - Πουέρτο Μοντ -:-

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Λινάρες Ουνίντο - Ιντεπεντιέντε Κοκένες -:-
23:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Φεροβιάριο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.