REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

20:00Μπέρνλι - Άστον Βίλα -:-
20:00Τσέλσι - Γούλβς -:-
21:30Μπράιτον - Φούλαμ -:-
22:15Έβερτον - Λέστερ -:-
22:15Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:00Κόβεντρι - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ -:-
21:00Μίντλεσμπρο - Ρόδεραμ -:-
21:00Μπάρνσλεϊ - Κάρντιφ -:-
21:00Σουόνσι - Μπρέντφορντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα

21:45Μέιντενχεντ - Γέοβιλ -:-
21:45Νότς Κάουντι - Σόλιχαλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Νότος

21:45ΑναβλήθηκεΧάβαντ - Ντόρκινγκ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σάουδερν Λιγκ Κατηγορία Νότου

21:45ΑναβλήθηκεΓκόσπορτ Μπόρο - Μπίκονσφιλντ Τάουν -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League

16:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U23 - Γουίγκαν U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών

21:30Άστον Βίλα Γ - Τσέλσι Γ -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

16:00C.R.D. Λίμπολο - Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Κόπα Ντιέγκο Μαραντόνα - Κόπα Σουνταμερικάνα - Πλέι Οφς

23:00Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπάνφιλντ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ - Προκριματικά - Πλέι Οφς

00:15Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο - Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ - Προκριματικά - Πλέι Οφς

22:30Ντεπορτίβο Μαΐπού - Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Προκριματικά - Πλέι Οφς

22:10Ντοκ Σουντ - Ιτουζάινγκο -:-
22:10Τζένεραλ Λαμαντρίντ - Ντεπορτίβο Μέρλο -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ

10:00ΑναβλήθηκεΟυέλινγκτον Φίνιξ - Περθ Γκλόρι -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

19:30Red Bull Σάλτσμπουργκ - Ριντ -:-
19:30Ραπίντ Βιέννης - Πόλτεν -:-
19:30Τιρόλ - Άλταχ -:-
21:30Βόλφσμπεργκερ - ΛΑΣΚ Λιντζ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών Αφρικής

21:00Ναμίμπια - Ζάμπια -:-
21:00Τανζανία - Γουινέα -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

19:45Γκενκ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ -:-
19:45Μπέερσχοτ - Κόρτραϊκ -:-
22:00Γάνδη - Σεντ Τρούιντεν -:-
22:00Σαρλερουά - Λέουβεν -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α

01:00Ατλέτικο Μινέιρο - Σάντος 2:0
01:00Παλμέιρας - Βάσκο Ντε Γκάμα 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β

00:15Οέστε - Παρανά 1:0
02:30Βιτόρια - Μποταφόγκο SP 1:0

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Πρώτος Γύρος

20:30Νόβα Ιγκουάτσου - Αμερικάνο -:-
20:30Σαμπάιο Κορέα - Καμποφριένσε -:-
20:30Φριμπουργκουένσε - Αμέρικα RJ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Βέρντε

21:00Ρέμο - Γκάμα -:-
23:00Ρίο Μπράνκο - Ιντεπεντιέντε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Νορντέστε - Προκριματικά

02:30CSA - Μότο Κλαμπ 2:0
02:30Ιταμπαϊάνα - Σάντα Κρούζ 2:2

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

22:00Λοριάν - Ντιζόν -:-

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2

20:00Σαμπλί - Νιόρ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

19:30Ντάρμσταντ - Σαντχάουσεν -:-
21:30Καρλσρούη - Αννόβερο -:-
21:30Νυρεμβέργη - Ρέγκενσμπουργκ -:-
21:30Πάντερμπορν - Χόσταϊν Κιλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

20:00Ινγκολστάντ - Χάλεσκερ -:-
20:00Λούμπεκ - Ουντερχάκινγκ -:-
20:00Μαγδεβούργο - Μόναχο 1860 -:-
20:00Χάνσα Ρόστοκ - Σααρμπρίκεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

15:00Κολωνία II - Μπόνερ -:-
15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Γκλάντμπαχ II -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

19:15Ζυρίχη - Βαντούζ -:-
21:30Γιούνγκ Μπόις - Λωζάνη -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

15:00Βόλος - Παναθηναϊκός -:-
17:15ΑΕΚ - Car.gr ΠΑΣ Γιάννινα -:-
17:15Λαμία - Απόλλων Σμύρνης -:-
19:30Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2

15:00Διαγόρας - Ιωνικός Νικαίας -:-
15:00ΟΦ Ιεράπετρας - Απόλλων Λάρισας -:-
15:00ΠΑΕ Χανιά - Εργοτέλης -:-
15:00Παναχαϊκή - ΑE Καραϊσκάκης Άρτας -:-
15:00Τρίκαλα - Δόξα Δράμας -:-
15:30Λεβαδειακός - Ξάνθη -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00NAPSA Σταρς - Καμπουέ -:-
15:00Γκρην Ιγκλς - Ρεντ Άροουζ -:-
15:00Φόρεστ Ρέιντζερς - Λουμβανά Ράντιαντς -:-

ΙΝΔΙΑ: ISL

16:00Κεραλά Μπλάστερς - Γιαμσεντπούρ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

20:00Μουτιλβέρα - Ταραζόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρουπ 5

13:00Χετάφε Β - Μπαγεάρες -:-
21:00Εξτρεμαδούρα - Ντον Μπενίτο -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 3

20:15UD Σαμάνο - Ρεβίγια -:-
20:15Ριμπαμοντάν Αλ Μαρ - Μπαρκουερένο -:-
20:30Ρασίνγκ Σανταντέρ Β - Μπετζανά -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 4

20:30Σομορόστρο - Μπεασαΐν -:-
21:30Ουργκάτζι - Μπαλμασέντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 5

20:30Σαντφελιουένκ - Εουρόπα -:-
21:00Καστελντέφελς - Μοντανέσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 7

16:45Λεγκανές Β - Ελ Αλάμο -:-
20:00Τορεχόν - Παραθουέλος Ανταμίρα -:-
21:00Κομπλουτένσε Αλκάλα - Ράγιο Βαγιεκάνο Β -:-
21:30Τριβάλ Βαλντέρας - Βιλαβέρντε Σαν Αντρέ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 11

20:30Κολερένσε - Κονστάντσια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 13

17:30Αγκουιλάς - Μπουλένσε -:-
19:00Ε. Γ. Ελ Παλμάρ - Κλαμπ Ολίμπικο ντε Τοτάνα -:-
20:30Λος Γκάρες - Πλας Ούλτρα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 14

21:00Μιαγιάντας - Αζουάγκα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 16

20:30Καλασάντσιο - Νατσάρα -:-
20:30Τεντεόν - Ρασίνγκ Ριόχα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 17

21:15Ουτέμπο - Καλαμόσα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβιζιόν - Γκρουπ 18

18:00Αλμπαθέτε Β - Λα Ρόντα -:-
18:00Γκουανταλαχάρα - Βιγιακάνας -:-
20:00Πουέρτολάνιο - Λα Σολάνα -:-
21:00Αζουκουέκα - Τολέδο -:-
21:00Μαντριντέγιος - Κονκουένσε -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα ντελ Ρέι

20:00Σεβίλλη - Βαλένθια -:-
22:00Αλμερία - Οσασούνα -:-
22:00Ράγιο Βαγιεκάνο - Μπαρτσελόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

14:30Μαδρίτη Γ - Σεβίλλη Γ -:-
17:30Εσπανιόλ Γ - Βαλένθια Γ -:-
19:30Λογκρόνο Γ - Ράγιο Βαγιεκάνο Γ -:-
21:30Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Μπέτις Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Άσντοντ - Μπνέι Γιέχουντα -:-
20:00Χάποελ Κφαρ Σαμπά - Νετάνια -:-
20:45Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μακάμπι Χάιφα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

20:00Κιέβο - Τσιταντέλα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

16:00Κάρπι - Φεραλπισάλο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ C

16:00Γιούβε Στάμπια - Κασερτάνα -:-
17:00Κατάντζαρο - Βιτερμπέσε 0:0

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

15:30P.D.H.A.E. - Φοζάνο -:-
15:30Αρκονατέζε - Μποργκοσέσια -:-
15:30Καστελανζέζε - Σαλούτζο -:-
15:30Τσίτα ντι Βαρέζε - Φολγκόρ Καρατέζε -:-
15:30ΧΣΛ Ντερθόνα - Καζάλε -:-
16:00Λαβανέζε - Μπρα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

15:30Καμπονταρσέγκο - Μπολτζάνο -:-
15:30Λουπαρένσε - Τρέντο -:-
15:30Ουνιόν Κλοντιένσε - Μοντεμπελούνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

15:30Κορεγκέζε - Πράτο -:-
15:30Κορτιτσέλα - Σεραβέτζα Πότζι -:-
15:30Μετζολάρα - Ρίμινι -:-
15:30Προγκρέσο - Φόρλι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

15:30Κανάρα - Φλαμίνια -:-
15:30Λορνάνο Μπαντέσε - ΑΤΝ Σιένα -:-
15:30Μοντεβάρκι Κάλτσιο - Σαν Ντονάτο -:-
15:30Φολίνιο - Σκάντιτσι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

15:30Αγκνονέζ - Ρεκανατέζε -:-
15:30Βαστογκιράρντι - Καστελφιντάρντο -:-
15:30Μοντετζιόρτζιο - Τζιουλιανόβα -:-
15:30Σ. Ν. Νοταρέσκο - Βαστέζε -:-
15:30Συνθιαλμπαλόνγκα - Καμπομπάσο Κάλτσιο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

15:30Ινσιέμ Φόρμια - Σασάρι Τόρες -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

15:30Λάβελο - Πουτεολάνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

15:30Καστροβιλάρι - Ασιρεάλε -:-
15:30Μπιανκάβιλα - Ροτσέλα -:-
15:30Τρόινα - Πατέρνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κύπελλο Ιταλίας

18:45Αταλάντα - Λάτσιο -:-
21:45Γιουβέντους - ΣΠΑΛ -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

16:00Άσκολι U19 - Γιουβέντους U19 -:-
16:00Ίντερ U19 - Τζένοα U19 -:-
16:00Σαμπντόρια U19 - Έμπολι U19 4:1
16:00Τορίνο U19 - Μίλαν U19 -:-

ΚΑΤΑΡ: Κράουν Πρινς Καπ

15:30Αλ Σαλιγιά - Αλ Κορ -:-
18:15Αλ Αραμπί - Ουμ-Σαλάλ -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Μαχία - Zoo -:-
14:00Ουλίνζι Σταρς - Ματάρ Γιουν. -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα

03:00ΑναβλήθηκεΤσίκο - Μιλονάριος -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

23:00Γουατεμάλα - Πουέρτο Ρίκο -:-
17:00Ιράκ - Κουβέιτ -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

10:00Ζενίτ (Ρωσ) - Ουράλ (Ρωσ) -:-
12:00Κοπεγχάγη (Δαν) - Άαρχους (Δαν) -:-
12:00Κρόμπρι Γκλόγκοου (Πολ) - Λέγκνιτσα 2 (Πολ) -:-
12:00Μπέλσατοφ (Πολ) - Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι (Πολ) -:-
12:00Τίχι (Πολ) - Κατοβίτσε (Πολ) -:-
13:00Ντουμπράβα (Κρο) - Ντραγκοβόλιατς (Κρο) -:-
13:00Τσοΐνιτσε (Πολ) - Μπιτόβια Μπιτόφ (Πολ) -:-
13:30Κρασνοντάρ (Ρωσ) - Ρίγα (Λετ) -:-
14:00Άαλμποργκ (Δαν) - Λίνγκμπι (Δαν) -:-
14:00Βάρνταρ Νεγκοτίνο (Βμκ) - Τίκβες (Βμκ) -:-
14:00Βελατζερίμι (Βμκ) - Πομπέντα (Βμκ) -:-
14:00Γιενισέι (Ρωσ) - Τσερνομόρετς (Ρωσ) -:-
14:00Καντίνο Σκόπιε (Βμκ) - Σκόπιε (Βμκ) -:-
14:00Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Bου) - Σοζοπόλ (Bου) -:-
14:00Μακεντόνιγια (Βμκ) - Ινουλέτς (Ουκ) -:-
14:00Μέταλακ (Σερ) - Ραντνίτσκι 1923 (Σερ) -:-
14:00Μπάνκα Μπίστριτσα (Σλκ) - Ποχρόνιε (Σλκ) -:-
14:00Μπάνκα Μπίστριτσα (Σλκ) - Ποχρόνιε (Σλκ) -:-
14:00Μπελάσικα (Βμκ) - Κοζούν Γκεβγκέλια (Βμκ) -:-
14:00Μπόρετς (Βμκ) - Τέτεκς (Βμκ) -:-
14:00Νίζνι Νόβγκοροντ (Ρωσ) - Ντρίτα (Κσβ) -:-
14:00Ντούμπνιτσα (Σλκ) - Νίτρα (Σλκ) -:-
14:00Ντρίτα (Βμκ) - Sloga Vinica (Βμκ) -:-
14:00Οντένσε (Δαν) - Κόγκε (Δαν) -:-
14:00Ραντόμιακ Ραντόμ (Πολ) - Λούμπλιν (Πολ) -:-
14:00Ρενόβα (Βμκ) - Ραμποτνίτσκι (Βμκ) -:-
14:15Κοπεγχάγη (Δαν) - Άαρχους (Δαν) -:-
15:00Γιάμπλονετς Β (Τσε) - Σλάβια Πράγας Β (Τσε) -:-
15:00Κόπερ (Σλο) - Λέφσκι Σόφιας (Bου) -:-
15:00Λίσεν (Τσε) - Περτζάλκα (Σλκ) -:-
15:00Μιχάλοβτσε (Σλκ) - Τρεμπίσοφ (Σλκ) -:-
15:00Μπάτσκα Τόπολα (Σερ) - Μιερκουρέα Τσιούκ (Ρου) -:-
15:00Μπερόε (Bου) - Χεμπάρ (Bου) -:-
15:00Μπραν (Νορ) - Σότρα (Νορ) -:-
15:00Σλάβια Σόφιας (Bου) - Ομσκ (Ρωσ) -:-
15:00Σοντερίσκε (Δαν) - Χόρσενς (Δαν) -:-
15:00Σταλ Μίελετς (Πολ) - Τερμάλιτσα Μ-Μ. (Πολ) -:-
15:30Ζίλινα (Σλκ) - Σπορ Ποντμπρεζόβα (Σλκ) -:-
15:30Κρασνοντάρ (Ρωσ) - Σόλιγκορσκ (Λευ) -:-
15:30Οπατίγια (Κρο) - Σεσβέστε (Κρο) -:-
16:00Βάκερ Ίνσμπρούκ (Αυτ) - Γκόριτσα (Σλο) -:-
16:00Λοκομοτίβ Μόσχας (Ρωσ) - Έστερσουντ (Σου) -:-
16:00Ντομζάλε (Σλο) - Ντιναμό Βράνιε (Σερ) -:-
16:30Μ. Γκντίνια (Πολ) - Σοκόλ Οστρόντα (Πολ) -:-
16:30Ράντνικ (Σερ) - Ρουκχ Λβιβ (Ουκ) -:-
17:00Λέγκια Βαρσοβίας (Πολ) - Στόμιλ Ολσζτίν (Πολ) -:-
18:00Αούστρια Κλάγκενφουρτ (Αυτ) - Βάιτζ (Αυτ) -:-
18:00Βισότσινα Γιλάβα (Τσε) - Nove Mesto na M. (Τσε) -:-
18:30Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα (Ρωσ) - Τσέλιε (Σλο) -:-
19:00Γιενισέι (Ρωσ) - Βέλες Μόσχας (Ρωσ) -:-
19:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι (Πολ) - Swietochlowice (Πολ) -:-
19:00Ραντόμιακ Ραντόμ (Πολ) - Ορλέτα Ραντζίν (Πολ) -:-
20:00Ζενές Ες (Λουξ) - Ντιφερντάνγκε (Λουξ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

16:00Ίστρα 1961 - Ριέκα -:-
18:05Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Χάιντουκ Σπλιτ -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Γκούντια - Χιμπέρνιαν -:-
19:30Βαλέτα - Χάμρουν -:-
22:00Φλοριάνα - Λίγια Αθλέτικ -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ - Κλαουζούρα

04:30Κλαμπ Αμέρικα - Χουάρεθ 2:0

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Εξπάνσιον ΜΧ - Κλαουζούρα

03:05Κορεκαμίνος - Βενάντος 2:0
05:05Τσιμαρόνς ντε Σονόρα - Σελάγια 2:2

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α

23:00Ιντερ Πλάγια Ντελ Κάρμεν - Πιονέρος 2:0

ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

11:00Μπαρινταρά - Μπράδερς Γιούνιον -:-
11:30Σεΐκ Τζαμάλ - Αραμπάγκ -:-
14:00Ραχματγκονί - Μπασουντάρα Κινγκς -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL

17:00Κανό Πίλαρς - Ρίβερς Γιουνάιτεντ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα

17:00Φερέτι U20 - Γιουβέντους Μαναγκούα U20 -:-
22:00Μαναγκούα U20 - Οκοτάλ U20 -:-
00:00Γιαλάπα U20 - CD Junior U20 -:-
00:00Ντιριάνγκεν U20 - Ρεάλ Μαντρίθ U20 -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Μπλακ Λέοπαρντς - Μαμελόντι Σάνταουνς -:-
17:00Μπλόεμ Σέλτικ - Τσίπα Γιουνάιτεντ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: ΓκλαντΑφρικα Τσάμπιονσιπ

14:00Pretoria Callies - Bizana Pondo Chiefs -:-
15:30Πρετόρια Ου. - Κέιπ Ουμόγια Γιουνάιτεντ -:-
15:30Σπόρτινγκ - Royal AM -:-
15:30Στίνμπεργκ Γιουνάιτεντ - Φρι Στέιτ Σταρς -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

19:45Αλκμάαρ - Ουτρέχτη -:-
21:00Βάαλβαϊκ - Φορτούνα Σιτάρντ -:-
21:00Φένλο - Φίτεσε -:-
22:00Χέρενφεν - Φέγενορντ -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: NB I

18:45Κισβάρντα - ΜΟΛ Φέχερβαρ -:-
21:00Μπουνταφόκι - Φερεντσβάρος -:-

ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ: Ουέστ Μπανκ Λιγκ

15:00Αλμπιρά - Μερκάζ -:-
18:00Αλ Καντς - Ουάντι Αλ-Νες -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

23:15Μποαβίστα - Σπόρτινγκ 0:2

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο ντε Πορτουγκάλ

13:00Λέκα - Μαριτίμο Β -:-
17:00Πιναλνοβένσε - Μουρά -:-
20:00Βίλα Κορτέζ - Ανάντια -:-
20:00Σαλγκεϊρός - Βίλα Ρεάλ -:-
21:30ΓΡΑΠ - Ολέιρος -:-
22:00Αμόρα - Μονκαραπατσένσε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντε Πορτουγκάλ

22:15Μαρίτιμο - Εστορίλ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Ρεβελακάο U23 - Επίπεδο Ηττημένων

17:00Ακαδέμικα U23 - Σπόρτινγκ U23 -:-
19:00Μπενφίκα U23 - Πορτιμονένσε U23 -:-
19:00Μποαβίστα U23 - Κόβα Ντε Πιεντάντε U23 -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Τάκα ντα Λίγκα Γυναικών

16:00Φαμαλικάο Γ - Μπενφίκα Γ -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

14:30Ακαντέμικα Κλιντσένι - Μποτοσάνι -:-
17:30Πολι Ιασί - UTA Arad -:-
20:00Ντιναμό Βουκουρεστίου - Γκαζ Μετάν -:-

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

18:00Τενγκουέθ - Κάζα -:-
18:00Τζαράαφ - Πετίτ Κότ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

20:00Νταντί Γιουνάιτεντ - Σεντ Μίρεν -:-
20:00Ρος Κάουντι - Μάδεργουελ -:-
20:00Σεντ Τζόνστον - Αμπερντίν -:-
21:45Λίβινγκστον - Κιλμάρνοκ -:-
21:45Σέλτικ - Χάμιλτον -:-
21:45Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

20:30Μόρτον - Ινβερνές -:-

ΣΟΜΑΛΙΑ: Νέισον Λινκ Τέλεκομ Τσάμπιονσιπ

17:00Geeska Afrika - Μογκαντίσου Σίτι -:-

ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας

13:00Αλ Καραμά - Al-Mukharram -:-
13:00Αλ Ναουαεΐρ - Αλ Σορτά -:-
13:00Αλ Ταλιγιά - Αλ-Ιτιχάντ Αλεπό -:-
13:00Τισρίν - Αλ Γιαΐς -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

12:00Γκουμουσανεσπόρ - Αφιέτ Αφιονσπόρ -:-
12:00Ζονγκουλντάκ Κομουσπόρ - Ινεγκολσπόρ -:-
12:00Μανίσα ΦΚ - Κορούμ -:-
12:00Ουσάκ Μπελ. - Εργκέν Βελιμέσε -:-
12:00Οφτασπόρ - Νιγκντέ Αναντολού -:-
12:00Σανλιούρφασπορ - Άνκαρα Ντεμιρσπόρ -:-
12:00Σαριγιέρ - Κοτσαέλισπορ -:-
12:00Χεκίμογλου Τραμπζόν - Σαντσακτεπέ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ ΚόκκινοΓκρουπ

12:00Βανσπόρ - Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού -:-
12:00Ελάτζιγκσπορ - Μπαϊμπούρτ Τσεντσλίκ -:-
12:00Καρακαμπέι Μπελεντίγιεσπορ - Κασταμονουσπόρ -:-
12:00Κιρσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ - Τουργκουτλούσπορ -:-
12:00Μαμάκ - Καρντεμίρ Καραμπούκ -:-
12:00Μπόντρουμσπορ - Ετιμεσγκούτ -:-
12:00Πατζαρσπόρ - Εγιούπσπορ -:-
12:00Πεντικσπορ - Σερίκ Μπελεντιγιεσπόρ -:-
12:00Σακάριασπορ - 1922 Κόνιασπορ -:-
12:00Σίβας Μπελεντιγιεσπόρ - Κιρκλαρέλισπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: 3. Λιγκ Γκρουπ 4

11:00Σιλβρίσπορ - Καρακοπρού -:-
12:00Kirikkale Buyuk - Γενί Ορντούσπορ -:-
12:00Αντιγιάμασπορ - Μπούρσα -:-
12:00Κοζάν - Κέστελ -:-
12:00Μονταφενσπόρ - Σουλτανμπεϊλί -:-
12:00Μουγκλασπόρ - Ντουζτσεσπόρ -:-
12:00Μπεργκαμά Μπελ. - Κελκίτ -:-
12:00Σιρτ Οζέλ - Μπαγιαράμπασα -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Κύπελλο

19:45Μπασακσεχίρ - Τραμπζονσπόρ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

17:00Μποέμιανς 1905 - Οπάβα -:-
17:00Οστράβα - Σλόβαν Λίμπερετς -:-
19:00Ζλιν - Σλάβια Πράγας -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Τιπσπόρτ Καπ

11:30Χρούντιμ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1

14:00Σταντ Τυνισιέν - Μπεν Γκουερντάν -:-
15:00Καϊρουανέσε - Ετουάλ Σαέλ -:-
15:00Ρεϊτσέ - Μπιζερτίν -:-
15:00Ταταουίν - Σλιμάν -:-
16:00Αφρικέν - Μοναστίρ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

01:00Ουνιόν Εσπανιόλα - Κοκίμπο 0:1

ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

23:00Σαν Αντόνιο Ουνίντο - Λαουτάρο -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.FlashScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα FlashScore.gr για τεχνικούς λόγους.